.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    04-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/08/2018

    waod_3.jpg

    Zaterdag 4 Augustus 2018 BORNEM-WEERT (2880) – Scheldestraat 18

     

    Toeristen - 16.45 u. – 54 km – 9 ronden

    04-08-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    03-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 03/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Vrijdag 03/08/2018 NATOURCRITERIUM PUTTE (A) MEN ELITE - CRITERIUM

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:39:11 / AFSTAND: 65KM

    1 LAMPAERT YVES QUICK - STEP FLOORS

    2 VAN KEIRSBULCK GUILLAUME WANTY-GROUPE GOBERT

    3 COLBRELLI SONNY BAHRAIN – MERIDA ITA

    4 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 DUPONT TIMOTHY WANTY-GROUPE GOBERT

    6 WOUTERS ENZO LOTTO - SOUDAL

    7 JAKOBSEN FABIO QUICK - STEP FLOORS NED

    8 DE BUYST JASPER LOTTO - SOUDAL

    9 CAPIOT AMAURY SPORT VLAANDEREN BALOISE

    10 STEVENS TIMOTHY CIBEL-CEBON

    12 JANS ROY 15 COENEN DENNIS

     

    03/08/2018 LEDE (O) ELITE Z.C./U23 - 74,3 km

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 1:47:34 / AFSTAND: 74KM

    1 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    2 VENS QUINCY CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    3 WAINE HARRY NORTH HARBOUR CYCLING NZL

    4 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    5 LIEVENS NIELS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 VAN DE PERRE DIMITRI VAN EYCK SPORT

    7 SEXTON THOMAS CYCLING SOUTHLAND INC NZL

    8 LEGLEY MATTHIAS SOVAC - NATURA4EVER

    9 KERGOZOU NICHOLAS CYCLING SOUTHLAND INC NZL

    10 DE PAEPE PIETER

     

    03/08/2018 ZELZATE (O) ELITE Z.C./U23 - 111,6 km

    DEELNEMERS: 95 / OPGEVERS: 40 / TIJD: 2:33:10 / AFSTAND: 111.6KM

    1 VAN DER HAEGHEN RUBEN VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 DRIZNERS JARRAD AUS

    6 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 BUYLE PIETER CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    8 VERHAEGEN JENS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    9 CREFFIER LAURENT STAGECO CYCLING TEAM

    10 TRIBOUT BART HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    15 VAN DAMME BART 29 VAN GOETHEM KEVIN 33 VAN DRIESSCHE WARD 38 DE BOCK STEF 42 PERSOON JOERI 45 MARIN GLENN

     

    03/08/2018 TIENEN (VB) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 82 km

    DEELNEMERS: 61 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 1:55:5 / AFSTAND: 82KM

    1 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 JACOBS ROBIN V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    3 ANDRIEU MAXIM WSC HAND IN HAND BAAL

    4 NOELS JEROEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 BZDENGA VINNY SPORT EN MOEDIG GENK

    6 GEYSEN KURT ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 ROSLI MUHAMMAD AIMAN JOHOR MAS

    8 WILLEMS TOM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 MERTENS TOM VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 GOOSSENS QUENTIN TEL & CO CYCLING TEAM

     

    03/08/2018 OPWIJK-MAZENZELE (VB) JUNIORES - 81 km

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:00:0 / AFSTAND: 81KM

    1 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 BOMBOI DAVIDE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 GUDNITZ JOSHUA AMOS FIRMAHOLD TRADETEAM DEN

    4 FORD JACK-WHEELBASE CABTECH GBR

    5 VANPARIJS WOUTER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 DEBREYNE RUBEN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 MIELIKÄINEN OTTO SKODA FINCYCLING FIN

    9 VERHULST RUBEN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 PERMENTIER EMANO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 SMET JORRE 26 VAN DAELE ERNEST 29 COSYNS MILAN 31 DE BEER WANNES 32 DE GEEST RICKY 35 ADRIAENSSENS JENNO 38 DE WILDE LUCA 39 WARRENS ANTHONY

    03-08-2018 om 23:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 03/08/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 10°Seizoenszege !!!


    Guy Smet 2018 

            Guy Smet

    Vrijdag 3 Augustus 2018 ZINGEM (9750)

     

    Cat.A - 69 km – 36 deelnemers

    1 Van Der Sickel Mario (Zingem)
    2 Maes Bram
    3 Bauters Pieter
    4 Callebaut Kevin
    5 De Smet Dries
    6 Van Boven Frederik
    7 Debaere Giovanni
    8 Cap Bryan
    9 Van Meirhaeghe Karel
    10 Coppens Tim
    11 Michels Kenny 12 Devolder Frederik 13 Van Gaeveren Gunter 14 Coussement Jakob 15 Niels Onderbeke 16 Motte Jan 17 Nevejans Kenny 18 Heijens Jeroen 19 Dhondt Gunter 20 Maes Jo 21 van 't Geloof Arie 22 Van Vlierberghe Grégory 23 Vermassen Jens 24 De Clercq Wouter 25 Snoeck Mathias 26 Decabooter Jens 27 Opsomer Enzo 28 Semerano Kevin 29 Gerber Dieter 30 Verschaeve Joren 31 Demeter Renaat 32 Claeys Kevin 33 Vandamme Steven 34 Hutsebaut Jeffrey 35 Bultinck Davy 36 Vandriessche Kenneth


    Cat.B - 59,8 km – 31 deelnemers

    1 GUY SMET (Kruibeke)
    2 Wandels Youri 
    3 Van Den Broecke Mario 
    4 Maes Peter 
    5 Holding Ashley 
    6 Van Hautekerke Glenn 
    7 Smet Gert 
    8 De Block Kris 
    9 Cael Wouter 
    10 De Paepe Jimmy 
    11 Bruyere Bruno 12 Watson John 13 Verhaeghe Stefan 14 Goossens Alex 15 Gyselinck Eddy 16 Dhooge Tom 17 Van Ransbeeck Patrick 18 Van Esbroeck Sven 19 Meerschaert Kris 20 De Wannemaeker Filip 21 Van Drom Giovanni 22 Goolaerts Alain 23 Bobelijn Patrick 24 Van Mol Bart 25 Dewinter Dimitri 26 Ghyselen Frederik 27 Edwards Jason 28 Thursfield Paul 29 Reyniers Sven 30 Baert Giovanni 31 Van Rijckeghem Steven

     

    Cat.C - 50,6 km – 40 deelnemers

    1 Jacobs Patrick (Lennik) 55+
    2 Winandy Wim
    3 Stewart James
    4 Van Hove Dirk
    5 Goolaerts Dirk
    6 Willems Noël
    7 Thomas Rudy
    8 Wauters Denis
    9 De Coninck Danny (Eeklo) 60+
    10 De Backer Danny
    11 Suys Frank 12 Ballet Peter 13 Decaestecker Patrick 14 Meyvis Serge 15 Mathys Dirk 16 Watteny Patrick 17 Corneillie Gino 18 Depouille Eric 19 D'Hondt Erwin 20 Vanhaeverbeke Jean 21 Serverius Rudi 22 Benoot Stanny 23 De Maesschalck Johan 24 Bath Mick 25 Bolle Henk 26 De Baets Johan 27 Lacquet Philippe 28 De Praetere Fritz 29 Geerts Christiaan 30 De Poorter Luc 31 Delgouffe Phil 32 Dupont Guido 33 Vyncke William 34 Vercammen Rafael 35 Van de Veken Bruno 36 Hellinckx Danny 37 Vandebuerie Mario 38 Lepoutre Ronny 39 de Waal Wim 40 Van Puyenbroeck Eddy


    Cat.D - 46 km – 26 deelnemers

    1 Mertens René (Lede) 65+
    2 Remory Pierre
    3 Vanpoucke Rik
    4 D'Haeseleer Luc
    5 De Leersnyder Florent
    6 De Regge Willy
    7 Coudyzer Theo (Balen) 70+
    8 Vervondel Marc
    9 Burggraeve Noël
    10 Teirlinck Willy
    11 De Vuyst Eddy 12 Vyvey Julien 13 Tummeleer Dirck 14 Deneef Jozef 15 Casteleyn Ghislain 16 Cocquyt Luc 17 Pauwels Marcel 18 Brijs Willy 19 Keeler Ralph 20 D'Hont Joseph 21 Vandenheuvel Gilbert 22 Demiddel Ronny 23 Corthier Wily 24 Vandersteen Erik 25 Hermans Luc 26 De Leener François

    03-08-2018 om 23:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 02/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 02/08/2018 HERENTALS FIETST (A) MEN ELITE – CRITERIUM - 100 km

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:54:25 / AFSTAND: 80KM

    1 SAGAN PETER BORA – HANSGROHE SVK

    2 VAN AVERMAET GREG BMC RACING TEAM

    3 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    4 LAMPAERT YVES QUICK - STEP FLOORS

    5 OSS DANIEL BORA – HANSGROHE ITA

    6 NAESEN OLIVER AG2R LA MONDIALE

    7 THEUNS EDWARD TEAM SUNWEB

    8 COLBRELLI SONNY BAHRAIN – MERIDA ITA

    9 CLAEYS DIMITRI COFIDIS

    10 DE BUYST JASPER LOTTO - SOUDAL

    18 VAN MOER BRENT 19 JANSSENS JIMMY

     

    02/08/2018 HERENTALS FIETST (A) DAMES ELITE - 40 km

    DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:59:28 / AFSTAND: 40KM

    1 VEKEMANS ANISHA ALÉ CIPOLLINI

    2 BRAS MARTINE WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN NED

    3 SELS LOES WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 WATERREUS KYLIE GRC JAN VAN ARKEL NED

    5 MICHIELS GITHA BEACHBIKERS

    6 SLINGERLAND MINKE WC DE PEDAALRIDDERS NED

    7 ROES MAXIME WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 MARIEN LYNN WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 DOCX MIEKE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    10 GINS TARA HEALTMATE - CYCLELIVE TEAM

    22 DE BRUYNE MEG

    03-08-2018 om 13:54 geschreven door kenny


    02-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAININGEN MACHUIT MET VERTREKPUNT ZWIJNDRECHT !!!

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    DE GROEPSTRAINING MACHUIT VERTREKT OM 09H00 THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT ELKE DINSDAG, DONDERDAG EN ZATERDAG !!!


    Bij deze wensen de begeleiders van de duurtrainingen met vertrekpunt Machuit te Zwijndrecht nogmaals de aandacht te vestigen dat het hier gaat om rustige duurtrainingen op zowel Dinsdag, Donderdag en Zaterdag voormiddag telkens vanaf 09H00 --> Rit = 80 km.

     

    Dat wil zeggen dat er wordt gereden tegen een gemiddelde van max. 32 à 33 km/h.

    Met meewind +/- 37 km/h en tegenwind max. 32 km/h, wie vooraan wat kopwerk wil verrichten moet mee vooraan zijn beurt afwachten en inschuiven.

    Het komt er dus op neer dat deze groep kan blijven bestaan zodat iedereen hier zijn gading vind en iedereen de rit kan uitrijden !!!


    DE SNELLE GROEPSTRAINING MACHUIT VERTREKT ELKE ZATERDAG OM 09H00 THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT EN NEEMT EEN ANDERE ROUTE !!! 


    De eerste kilometers gaan via de parallelbaan langs de fabrieken te Zwijndrecht en dat tot het viaduct te Vrasene om zo terug op de parallelbaan langs de E34 te komen.
    Zij rijden in Nederland een extra lus via Zuiddorpe om zo terug op de normale route uit te komen.

    02-08-2018 om 19:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NA-TOURCRITERIUM TE SINT-NIKLAAS VAN WOENSDAG 01/08/2018

    FOTO'S NA-TOURCRITERIUM TE SINT-NIKLAAS VAN WOENSDAG 01/08/2018     


    Woensdag 01/08/2018 SINT-NIKLAAS (O) MEN ELITE – CRITERIUM - 85 km - 01h49'01" 

    DEELNEMERS: 31
    1-Greg VAN AVERMAET-BMC Racing Team
    2-Yves LAMPAERT-
    Quick Step Floors

    3-Sonny COLBRELLI-Bahrain - Merida

    4-Jasper DE BUYST-New Lotto Soudal

    5-Edward THEUNS-Team Sunweb

    6-Oliver NAESEN-AG2R La Mondiale

    7-Tim DECLERCQ-Quick Step Floors

    8-Dimitri CLAEYS-Cofidis

    9-Matthias ONGENA

    10-Gijs VAN HOECKE-Team Lotto NL-Jumbo

    12-Florian VERMEERSCH 13-Timothy STEVENS 14-Alex COLMAN 16-Bart VAN DAMME 18-Thomas D´HOOGE 19-Brecht RUYTERS 20-Roy JANS 24-Jacob RELAES 25-Dieter BOUVRY 26-Stijn VERBEKE 27-Jurgen COP 30-Bryan MAES 31-Stijn DE BOCK

    3W3A6055

                                   Podium te St.Niklaas met winnaar Greg Van Avermaet, Yves Lampaert en Sonny Colbrelli.

    3W3A6027

    3W3A6046

                                  Podium te St.Niklaas met winnaar Greg Van Avermaet, Yves Lampaert en Sonny Colbrelli.

    3W3A5955

                                    Aankomst van winnaar Greg Van Avermaet voor Yves Lampaert en Sonny Colbrelli.

    3W3A5969

    3W3A5855

    3W3A5790

    3W3A5685

    3W3A5642

    3W3A5635

    3W3A5620

                                                  Start van de Men Elite in het Na-Tourcreterium te St.Niklaas met 31 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-08-2018 om 15:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/08/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 3°Seizoenszege bij de Men Elite !!!


    Greg Van Avermaet 2018 

        Greg Van Avermaet

     

    Woensdag 01/08/2018 SINT-NIKLAAS (O) MEN ELITE – CRITERIUM - 85 km - 01h49'01" 

    DEELNEMERS: 31
    1-Greg VAN AVERMAET-BMC Racing Team
    2-Yves LAMPAERT-
    Quick Step Floors

    3-Sonny COLBRELLI-Bahrain - Merida

    4-Jasper DE BUYST-New Lotto Soudal

    5-Edward THEUNS-Team Sunweb

    6-Oliver NAESEN-AG2R La Mondiale

    7-Tim DECLERCQ-Quick Step Floors

    8-Dimitri CLAEYS-Cofidis

    9-Matthias ONGENA

    10-Gijs VAN HOECKE-Team Lotto NL-Jumbo

    12-Florian VERMEERSCH 13-Timothy STEVENS 14-Alex COLMAN 16-Bart VAN DAMME 18-Thomas D´HOOGE 19-Brecht RUYTERS 20-Roy JANS 24-Jacob RELAES 25-Dieter BOUVRY 26-Stijn VERBEKE 27-Jurgen COP 30-Bryan MAES 31-Stijn DE BOCK

     

    01/08/2018 HILLE 60-KOERS ZILLEBEKE (W) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 - 139,1 km

    DEELNEMERS: 94 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 3:16:31 / AFSTAND: 139KM

    1 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    2 COOLEN YVES HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    6 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    7 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    8 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    9 DE MAEGHT DORIAN MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 PEARO CYRUS DUTCH FOOD VALLEY CT USA

    19 VERHOFSTADT THIBAU

     

    01/08/2018 LINDEN LUBBEEK (VB) ELITE Z.C./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 89 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 2:34:10 / AFSTAND: 109KM

    1 SCHUERMANS JENS SCOTT CREUSE OXYGÈNE

    2 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    4 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    5 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 HOUBEN KRISTOF

    7 MERCKX NIELS WSC HAND IN HAND BAAL

    8 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    17 VAN DEN BOSSCHE ANGELO

     

    01/08/2018 KOOIGEM (W) JUNIORES - 99,6 km

    DEELNEMERS: 90 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:26:46 / AFSTAND: 99.6KM

    1 DOYLE CATHIR MOLENSPURTERS IRL

    2 VANGHELUWE WARRE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 LOOTENS GUST MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 BRAET VITO FORTE U19 CYCLING TEAM

    5 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 WARD ADAM POWERHOUSE SPORT IRL

    7 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 VINCENT JOHAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 LEWIS MATTHEW WOLVERHAMPTON WHLS GBR

    10 COLLIE LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 DE PESTEL THOMAS 38 PUNNEWAERT ZION 48 DE GEEST RICKY 50 VAN PUYVELDE LUKAS 53 ADRIAENSSENS JENNO 63 DE CLEEN WOUTER 66 SMET MARCO

     

    01/08/2018 RANSBERG (KORTENAKEN) (VB) NIEUWELINGEN - 66 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 38 / TIJD: 1:44:36 / AFSTAND: 66KM

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 DEGEEST STIJN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 JOCHEMS JODY WV SCHIJNDEL NED

    4 DE JAEGER ARTHUR WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 DANDOIT CLÉMENT SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    6 DE LEEUW WARD PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 BOECKX SEPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 VERRIEST NOAH JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 HEREMANS JOPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    02-08-2018 om 14:36 geschreven door kenny


    01-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/08/2018

    waod_3.jpg

    Woensdag 1 Augustus 2018 URSEL (9910)

     

    Cat.A - 74,2 km – 75 deelnemers

    1-Vandenbussche Ron (Merelbeke)

    2-Roels Diedrich

    3-Roeygens Pieterjan

    4-Acket Jonas

    5-Van Laethem Kevin

    6-Devoldere Thibault

    7-De Wispelaere Arno

    8-Haerinck Steven

    9-Van Der Jeught Stijn

    10-Dauw Jasper

    11-De Fauw Wouter-12-Renneboog Francis-13-Dumortier David-14-Coussement Jakob-15-Stevens Juhani-16-De Vlieger Jonas-17-Van Lent Kenny-18-Poppe Stef-19-Vindevoghel Bart-20-Dhondt Gunter-21-Van Vlierberghe Bart-22-Nevejans Kenny-23-Sprangers Yannick-24-De Groote Steven-25-Brijs Gert-26-Van De Velde Valentijn-27-Lammens Mario-28-Deschuytter Casper-29-Vanwynsberghe Kristof-30-De Lille Ben-31-Mijnsbergen Dennis-32-Hoornaert Glenn-33-Vanhuele Frank-34-Van Laeken Gert-35-Dequidt Christophe-36-Van Bever Nico-37-Vandewiele Gregory-38-Dequidt Frederik-39-Beke Kristof-40-Carrette Kristof-41-Stevens Jorg-42-Bultinck Nicolas-43-Lammens Bram-44-Martlé Vincent-45-Spillebeen Jürgen-46-Heynssens Sven-47-Degrieck Robby-48-Degryse Ronny-49-de Clercq Robin-50-Bultinck Davy-51-Cherlet Niek-52-Vancolen Kevin-53-Neetesonne Thijs-54-Vervynck Peter-55-Desmet Stijn-56-D'Hoe Kevin-57-Dedulle Bart-58-Gerber Dieter-59-Maes Jo-60-Demeestere Jeroen-61-De Dobbelaere Tim-62-D'Hoore Maarten-63-Van de Vijver Matthieu-64-Vossaert Matthias-65-Van Nevel Gunther-66-Declerck Jean-Baptiste-67-Cools Luc-68-Verzeele Brecht-69-Degrieck Joery-70-Timbreur Jonas-71-Cooman Mauro-72-Deboever Nick-73-Boel Stijn-74-Verstraeten Bert-75-Degryse Nick

     

    Cat.B - 74,2 km – 46 deelnemers

    1-Wandels Youri (Harelbeke)

    2-Ghyselen Frederik

    3-Thursfield Paul

    4-Smet Gert

    5-Verbeken Kurt

    6-Sintubin Xavier

    7-De Vlieger Sven

    8-Mortier Alain

    9-Van Drom Giovanni

    10-Roobroeck Dirk

    11-Cooman Jerry-12-Van Rijckeghem Steven-13-Pintens Noël-14-De Paepe Jimmy-15-Reniers Kristof-16-Lampaert Philip-17-Van Clapdorp Luc-18-Diet Wim-19-Rabout Rudi-20-Moens Patrick-21-Dewinter Dimitri-22-Francois Eddy-23-David Stefaan-24-Ferrest Stefaan-25-Rizzo Claudio-26-Milleville Vincent-27-Janssens Bert-28-Lefever Nico-29-Lecluyse Denis-30-Van Buggenhout Jurgen-31-Bonne Bart-32-Baert Giovanni-33-Declercq Marnix-34-Cornelis Peter-35-De Waele Kris-36-Hebbrecht Geert-37-De Cabooter Kristof-38-Primo Gino-39-Bruyere Bruno-40-Schollaert Carlo-41-den Braber Twan-42-Van Impe Jurgen-43-Pauwels Nico-44-D'Hondt Erwin-45-Filip Vermeersch-46-Roman Dieter

     

    Cat.C - 53,0 km – 44 deelnemers

    1 Durant Martin (Wevelgem) 60+
    2 Van Renterghem Patrick
    3 Harms Ko (Zuiddorpe, NL) 55+
    4 Watteny Patrick
    5 Rouze Eric
    6 Willems Noël
    7 De Ben Mark
    8 Suys Frank
    9 Lust Denis
    10 Vanholsbeke Benny
    11 De Coninck Danny 12  Hoornaert Glenn 13 Deloof Jean-Pierre 14 Van Gampelaere Guy 15 Vandenbussche Jean-Marie 16 De Vos Rony 17 Hellinckx Danny 18 Berquin Filip 19 Struyf Raoul 20 Erauw Luc 21 Decaestecker Patrick 22 Buyens Patrick 23 Vyncke Wielfried 24 Haers Carolien 25 De Baets Johan 26 Bultinck Andre 27 Van Puyenbroeck Eddy 28 De Poorter Luc 29 Lacquet Philippe 30 Vanoverberghe Siegfried 31 Delgouffe Phil 32 De Maesschalck Johan 33 Bolle Henk 34 Van Lierde Hans 35 Willaert Rudy 36 Dupont Guido 37 Reubens Hendrick 38 Vyncke William 39 Delagrange Bart 40 Cornette Freddy 41 Mathys Dirk 42 McGill John 43 Williams Joey 44 Catteuw Herwig


    Cat.D - 53,0 km – 30 deelnemers

    1 Deneef Jozef (Denderleeuw) 65+
    2 Coudyzer Theo (Balen) 70+
    3 Mertens René
    4 Remory Pierre
    5 Corthier Wily
    6 Vanpoucke Rik
    7 Snels Luc
    8 Jones Ken
    9 Casteleyn Ghislain
    10 Depreitere Eddy
    11 Vandersteen Erik 12 Teirlinck Willy 13 Wauters Jean-Pierre 14 Pauwels Marcel 15 Vyvey Julien 16 Stevens Jean-Paul 17 Cocquyt Luc 18 Demiddel Ronny 19 Brijs Willy 20 D'Hont Joseph 21 De Leener François 22 De Roos Willy 23 Keeler Ralph 24 Vandenheuvel Gilbert 25 De Sutter Willy 26 Dierks Jos 27 Genon Michel 28 Vercammen Gilbert 29 Brouwers François 30 Lugowski Leon

    01-08-2018 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 31/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 8°Seizoenszege bij de Elite z.c. & U23 !!!

    Proficiat aan THOMAS SZKANDERA met zijn 4°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Niels Vandyck 2   Thomas Szkandera 2018 

          Niels Vandyck           Thomas Szkandera


    Dinsdag 31/07/2018 ROESELARE (W) MEN ELITE - CRITERIUM

    Deelnemers: 34 / Opgevers: 0 / Tijd: 2:15:2

    1 SAGAN Peter BORA – HANSGROHE SVK

    2 TERPSTRA Niki QUICK - STEP FLOORS NED

    3 LAMPAERT Yves QUICK - STEP FLOORS

    4 POELS Wout TEAM SKY NED

    5 DUPONT Timothy WANTY-GROUPE GOBERT

    6 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    7 COLBRELLI Sonny BAHRAIN – MERIDA ITA

    8 DE BUYST Jasper LOTTO - SOUDAL

    9 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY-GROUPE GOBERT

    10 CLAEYS Dimitri COFIDIS

    22 MARCHAND Gianni


    31/07/2018 LEDEGEM (W) ELITE Z.C./U23 - 105 km

    DEELNEMERS: 71 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 2:26:11 / AFSTAND: 105KM

    1 NIELS VANDYCK TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    3 PINAUD ANTHONY VCAMATEUR ST QUENTIN FRA

    4 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 GRAY JAKE VC TOUCY IRL

    6 COUGH REGAN CYCLING CHB NZL

    7 TOUQUET JOREN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    9 VERMET JORAN CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 VANDROMME ALESSANDRO VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM


    31/07/2018 KAPELLEN (A) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 60 km

    DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:24:48 / AFSTAND: 60KM

    1 GOOVAERTS TOM V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    2 VAN DEN BOSSCHE ANGELO NANO DEVELOPMENT TEAM

    3 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 DAS JEROEN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 HAEST TOM

    6 VAN DE KLUNDERT KOEN TWC TEMPO NED

    7 OERLEMANS TOM HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VAN DER POEL LARS WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    10 DE KEERSMAEKER ALEXANDER V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    23 COP JURGEN


    31/07/2018 KAPELLEN (A) DAMES ELITE - 60 km

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:35:38 / AFSTAND: 60KM

    1 VAN WITZENBURG MARIEKE UCI HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM NED

    2 JONGERIUS CLAUDIA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM NED

    3 PILZ ESTEFANIA SIBILA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM ARG

    4 DRUYTS KELLY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    5 SZABO ZSOFIA HEALTH MATE CYCLELIVE HUN

    6 NOBUS ANJA TRUST MTB TEAM VZW

    7 VAINIONPÄÄ LAURA HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FIN

    8 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    9 VEKEMANS ANISHA ALÉ CIPOLLINI

    10 VANDER SANDE ELISE KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    17 TEN HARTOG SARAH 24 DRUYTS DEMMY 26 DRUYTS JESSY

     

    31/07/2018 KOOIGEM (W) NIEUWELINGEN - 74,7 km

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:57:10 / AFSTAND: 74.7KM

    1 DE TANT ROMY KTC-CYCLING TEAM

    2 CATTEEUW XANDER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 ERAN GIL TACC ISR

    4 JAMESMORRIS LIAM MND FUSION RT GBR

    5 VROMANNE ALEXIS CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 EVANS IWAN THE BULLS TOWY RIDERS GBR

    7 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 VROMANNE MATHIAS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    50 CORNELIS NATAN

     

    31/07/2018 ROESELARE (W) NIEUWELINGEN - 40 km

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:01:8 / AFSTAND: 40KM

    1 THOMAS SZKANDERA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 BELOHVOSCIKS KRISTIANS BELO CYCLING PROJECT LET

    3 DE NEVE ARTHUR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 BENOIT JONAS CT SOENENS-BOOOM

    5 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    6 SOENENS AYTON CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DEWIL BAPTISTE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 BOGAERT LOUIS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    01-08-2018 om 19:20 geschreven door kenny


    31-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 30/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JARRID JANSSENS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. & U23 !!!


    Jarrid Janssens 2018 1
             Jarrid Janssens

     

    Maandag 30/07/2018 AALST (O) MEN ELITE - CRITERIUM

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:06:1 / AFSTAND: 82KM

    1 SAGAN PETER BORA – HANSGROHE SVK

    2 LAMPAERT YVES QUICK - STEP FLOORS

    3 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    4 DUPONT TIMOTHY WANTY-GROUPE GOBERT

    5 DE GENDT THOMAS LOTTO - SOUDAL

    6 VAN KEIRSBULCK GUILLAUME WANTY-GROUPE GOBERT

    7 VAN ASBROECK TOM EF EDUCATION FIRST DRAPAC CANNONDALE

    8 VAN HOECKE GIJS TEAM LOTTO NL-JUMBO

    9 DE VREESE LAURENS ASTANA CYCLING TEAM

    10 OSS DANIEL BORA – HANSGROHE ITA

    22 COBBAERT ROBBY 23 RUYTERS BRECHT 28 BOUVRY DIETER 29 STEVENS TIMOTHY 31 STEELS STIJN

     

    30/07/2018 LOMMEL-BARRIER (LB) ELITE Z.C./U23 - 114,4 km

    DEELNEMERS: 63 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 2:34:3 / AFSTAND: 114.4KM

    1 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 RUNIA NICK RSV DÜREN GER

    4 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 PORCO FABIO

    6 PANIS MAXIM NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 LEHAEN DRIES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 BZDENGA VINNY SPORT EN MOEDIG GENK

    9 PANHUYZEN KEVIN HABITAT MOUNTAINBIKE TEAM

    10 VANDERAERDEN MASSIMO NANO DEVELOPMENT TEAM

     

    30/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 2:45:12 / AFSTAND: 116KM

    1 JARRID JANSSENS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    2 GRAY JAKE VC TOUCY IRL

    3 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    4 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    5 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 VERBEKE STIJN DCR CYCLING TEAM

    7 PELTONEN UKKO TWD-LÄNKEN FIN

    8 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    9 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    10 VAN GUYSE JARNO GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 AMELINCKX STEF 12 PERSOON JOERI 16 RELAES JACOB 20 VAN DE VOORDE LENNERT 21 VAN DAMME BART

     

    30/07/2018 ERPE-MERE BAMBRUGGE (O) ELITE Z.C./U23 - 112,5 km

    DEELNEMERS: 74 / OPGEVERS: 39 / TIJD: 2:38:15 / AFSTAND: 112.5KM

    1 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    2 HESTERS JULES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 SLATTERY GODFREY MELBOURNE AUS

    5 SUTTON JOSEPH GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM GBR

    6 VAN IMPE KEVIN

    7 VAN GEYT KOEN

    8 BASTIAENS AYCO UNITED C.T.

    9 DELBAERE TIJS DL CHEMICALS-RUWOMAT

    10 DE PLUS JASPER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    31-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 31/07/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 28°Seizoenszege !!!


    Patrick Cocquyt 2018 

         Patrick Cocquyt

    DINSDAG 31 JULI SINT GORIKS OUDENHOVE (9620) - OC Sint Goriks, Sint Goriksstraat 13

     

    VWF 31-7

    31-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    30-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 30/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 30/07/2018     


    Maandag 30/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 2:45:12 / AFSTAND: 116KM

    1 JARRID JANSSENS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    2 GRAY JAKE VC TOUCY IRL

    3 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    4 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    5 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 VERBEKE STIJN DCR CYCLING TEAM

    7 PELTONEN UKKO TWD-LÄNKEN FIN

    8 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    9 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    10 VAN GUYSE JARNO GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 AMELINCKX STEF 12 PERSOON JOERI 16 RELAES JACOB 20 VAN DE VOORDE LENNERT 21 VAN DAMME BART

    3W3A5352

                                      Het podium te Sinaai met winnaar Jarrid Janssens, Jake Gray en Gertjan De Sy.

    3W3A5345

                                    Het podium te Sinaai met winnaar Jarrid Janssens, Jake Gray en Gertjan De Sy.

    3W3A5304

                  Aankomst van winnaar Jarrid Janssens voor Jake Gray, Gertjan De Sy, Jonas Goeman en Tim Vercauteren.

    3W3A5301

                  Spurt voor de zege met Jarrid Janssens voor Jake Gray, Gertjan De Sy, Jonas Goeman en Tim Vercauteren.

    3W3A5298

    3W3A5093

    3W3A5055

    3W3A4925

                                                          Start van de Elite z.c & U23 te Sinaai met 39 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-07-2018 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 30/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 9°Seizoenszege !!!


    Guy Smet 2018 

             Guy Smet


    Maandag 30 juli 2018 BAZEL (9150)

     

    Cat.A – 71,5 km – 41 deelnemers

    1-Van Der Trappen Bert (Meise)

    2-Lammertyn Foeke

    3-Coppens Carrera

    4-Maes Bram

    5-De Vlieger Jonas

    6-Rombaut Maarten

    7-Hoes Stef

    8-Van De Velde Valentijn

    9-Maes Dimitri

    10-Weemaes Filip

    11-Schoeters Bjorn-12-Van Vlierberghe Bart-13-Verwee Nico-14-Van Gaeveren Gunter-15-Van Aelst Jelle-16-Verwilst Mathieu-17-Cockx Sam-18-De Leeuw Jelle-19-Van Meirhaeghe Karel-20-Heijens Jeroen-21-Nevejans Kenny-22-Declerck Jean-Baptiste-23-Willaerts Niels-24-Van Osselaer Tommy-25-De Beule Sam-26-Heirman Steven-27-De Leenheer Tom-28-Van de Velde Matthias-29-Van Osselaer Tom-30-Schoovaerts Sven-31-Van Laere Jan-32-Varewijck Joeri-33-Meul Tom-34-Vermassen Jens-35-Felix Nick-36-Cap Bryan-37-Creve Stijn-38-Geeraerts Joni-39-Van De Casteele Michaël-40-Brijs Gert-41-Segers Jimmy

     

    Cat.B – 65 km – 36 deelnemers

    1 GUY SMET (Kruibeke)
    2 Van De Perre Lieven 
    3 De Rechter Gunter 
    4 Adriaenssens Stefan 
    5 De Block Kris 
    6 Verheyden Johan 
    7 Verhofstadt Peter 
    8 Verschelden Steven 
    9 Vanassche Frank 
    10 Van Den Broecke Mario 
    11 Goossens Alex 12 Van Hautekerke Glenn 13 Goolaerts Alain 14 Meerschaert Kris 15 Smet Gert 16 Van Drom Giovanni 17 Van Hoof Danny 18 Hereijgers Piet 19 De Wannemaeker Filip 20 David Stefaan 21 Thursfield Paul 22 Roskam Andy 23 Dhooge Tom 24 Van Raemdonck Kurt 25 Smet Luc 26 Heyndrickx Wim 27 Kramer Guido 28 Reyniers Sven 29 Heymans Peter 30 Turner Andrew 31 Van Goethem Filip 32 Baert Giovanni 33 De Waele Kris 34 Rizzo Claudio 35 Mariën Steve 36 De Ben Mark

    Cat.C – 58,5 km – 39 deelnemers

    1 Winandy Wim (Zottegem) +55 jaar
    2 Van Hove Dirk 
    3 Struyf Raoul 
    4 Smet Geert 
    5 Suys Frank 
    6 De Coninck Danny (Eeklo) +60 jaar
    7 De Pauw Dirk 
    8 Geerts Christiaan 
    9 Meyvis Serge 
    10 Goolaerts Dirk 
    11 Van De Velde Rudy 12 Vande Kerkhof Robert 13 Polfliet Danny 14 Willems Noël 15 De Baets Johan 16 Goolaerts Ronny 17 Depouille Eric 18 D'Hondt Erwin 19 Erauw Luc 20 Gort Ronald 21 Dom André 22 De Maesschalck Johan 23 Van de Veken Bruno 24 Van Lierde Hans 25 Bolle Henk 26 Dupont Guido 27 Vyncke William 28 Bracke Wim 29 Van de Sande Tom 30 Vercammen Rafael 31 Vandenbussche Jean-Marie 32 De Coninck Wim 33 Harms Ko 34 Hoornaert Glenn 35 Vandebuerie Mario 36 Delgouffe Phil 37 Deuss Leon 38 Huon Michel 39 Coppens Rudi


    Cat.D – 45,5 km - 35 deelnemers

    1 Donaldson Andrew (Huddlesheld, GB) +65 jaar
    2 Deneef Jozef
    3 Remory Pierre
    4 Vandermeulen Jos
    5 Coudyzer Theo (Balen) +70 jaar
    6 Mertens René
    7 Snels Luc
    8 Everaerts Jef
    9 Luyten Felix
    10 Lugowski Leon
    11 Casteleyn Ghislain 12 Wauters Jean-Pierre 13 Dams Marc 14 Montforts Ad 15 Vyvey Julien 16 Tummeleer Dirck 17 De Vuyst Eddy 18 Pauwels Marcel 19 Cocquyt Luc 20 Taylor Ruth (DAME) 21 De Roos Willy 22 Corthier Wily 23 Demiddel Ronny 24 Helsby Katie (DAME) 25 Brijs Willy 26 Vandersteen Erik 27 De Sutter Willy 28 Devadder Andre 29 Hellewell Jane (DAME) 30 Robijns Robert 31 Jansegers Freddy 32 Hermans Luc 33 D'Hont Joseph 34 Vandenheuvel Gilbert 35 Brouwers François

    30-07-2018 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ST.-ULRIKS-KAPELLE VAN ZONDAG 29/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ST.-ULRIKS-KAPELLE VAN ZONDAG 29/07/2018     


    Zondag 29/07/2018 ST.-ULRIKS-KAPELLE (VB) ELITE Z.C./U23 - 113 km

    DEELNEMERS: 141 / OPGEVERS: 80 / TIJD: 2:38:40 / AFSTAND: 113KM

    1 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 VAN DINGENEN JORDI HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 DE GROEF FELIX VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 RELAES JACOB EFC-L&R-VULSTEKE

    7 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    8 BOUTS JORDY EFC-L&R-VULSTEKE

    9 CUMPS RUBEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3W3A4900


                        Podium te St.-Ulriks-Kapelle met winnaar Jaron Wydooghe, Jordi Van Dingenen en Gerry Druyts.

    3W3A4831

                                                                   Aankomst van winnaar Jaron Wydooghe.

    3W3A4841

                                            Aankomst van Gerry Druyts (3de plaats) voor Felix De Groef en Niels Vandyck.

    3W3A4869

                                                                                 Aankomst van het peloton.

    3W3A4535

    3W3A4416

    3W3A3959

                                           Start van de Elite z.c. & U23 te St.-Ulkirks-Kapelle met 141 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-07-2018 om 11:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 12 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


    Proficiat aan STEFAN ADRIAENSSENS met zijn 2°Seizoenszege !!!


    Stefan Adriaenssens 2018     TTC 29-07 1

     Stefan Adriaenssens 


     

    Zondag 29/07/2018 – BEVEREN – TTC Ronde – Rit 12 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 29

    1-STEFAN ADRIAENSSENS

    2-DECLERCQ MICHAEL

    3-FRANK VAN ASSCHE

    4-GERT VAN LAEKEN

    5-GLENN VAN HILLE

    6-SAM DE BEULE

    7-DIRK DE PAUW

    8-WIM VAN DER VEKEN

    9-SIGI FEUCHT

    10-FILIP VAN STEIRTEGHEM

    11-KURT HEYMANS-12-JORDY LEENKNECHT-13-KURT VAN RAEMDONCK-14-PETER HEYMANS-15-BERT VERHASSELT-16-GUIDO SPANOGHE-17-GERT VAN DER VLOET-18-JASPERS WIES-19-NICK FELIX-20-FREDDY VAN CAMP-21-VAN GOETHEM PETER-22-EDDY VAN BOGAERT-23-KRIS SMET

     

    OPGAVE: 24-KENNETH DE BRUYN 25-MAARTEN DE CROOCK 26-DE BACKER JELLE-27 DANNY PHILIPPE 28-ANTONY VAN HAL 29-DE DONCKER TIM







    TTC 29-07
     

    Zondag 29/07/2018 – BEVEREN – TTC Ronde – Rit 12 – Recreanten

    Aantal deelnemers: 35

    1-DENNIE DE WIT

    2-KEVIN VELGHE

    3-KURT WUYTACK

    4-PHILIP VAN HAVENBERGH

    5-DIRK BRYSSINCKX

    6-VAN OOST MICHIEL

    7-KURT THOEN

    8-STUER JORDY

    9-VLEGELS JAN

    10-RASSCHAERT DAVY

    11-WIM VAN CRAENEBROECK 12-KRIS VERMEULEN 13-VERRESEN JORN 14-DERRICK SPINNOX 15-VANDECASTEELE AURELIO 16-DE WACHTER NIKOLAS 17-JIRI VERMEULEN 18-BART DAELMAN 19-BOMBEKE NICOLAS 20-SMET JASPER 21-LAUWERS BRANKO 22-THYS STEVEN 23-SCHELFAUT BRAM 24-JENTE SAMSON 25-NIELS DE BELIE 26-JENS BOGAERT 27-BART VAN OPSTAL 28-DE VOGELAER KEVIN 29-BENNY VAN DAMME 30-DANNY BOGAERT 31-DE MOL JENS 32-VAN BELLE KOEN 33-MARIO BOLSSENS 34-HUYSMANS PATRICK 35-BUYS MICHIEL

    30-07-2018 om 11:21 geschreven door kenny


    29-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn Titel van Kampioen van Antwerpen Catg.A !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 15°Seizoenszege en de Titels van Beneluxkampioen en Kampioen van Antwerpen Catg.C !!!


    Bjorn Coomans 2018   Frank Suys 2018 1

          Bjorn Coomans                 Frank Suys

     

     

    Zondag 29 juli 2018 DUFFEL (2570) – Benelux Kampioenschap

     

    Cat.A - 74,8 km – 44 deelnemers

    1 Van Ruymbeke Thieme (Aalter) BENELUX
    2 Van Raemdonck Kevin
    3 Van Boven Frederik
    4 Roels Diedrich
    5 Apers Michaël
    6 Verwee Nico
    7 BJORN COOMANS (Ruisbroek) KAMP. van ANTWERPEN
    8 De Feyter Tom
    9 Uytterhoeven Pieter
    10 Denissen Wim
    11 Coppens Carrera 12 Nachtegael Danny 13 Van Loocke Jurgen 14 Espigares Jonathan 15 Van Gool Dennis 16 De Wilde Sjf 17 De Jonghe Frederick 18 Coertjens Rien 19 Behiels Peter 20 Arnouts Tom 21 Peeters Nico 22 Robberechts Ignace 23 Claeys Kevin 24 Fauconnier Jean-Pierre 25 Willaerts Niels 26 Opsomer Enzo 27 De Leenheer Tom 28 Schreurs Danny 29 Vercammen Bert 30 Christiaens Dave 31 Bouquet Kenneth 32 Joling Gerhard 33 Vermeiren Jeroen 34 Wouters Tim 35 Dumortier David 36 De Cock Matthieu 37 Maes Jef 38 v/d Zweep Menno 39 Smet Jochem 40 Van Osselaer Tommy 41 Van Opstal Philippe 42 Lauwers Bart 43 Veraart Jelle 44 Volckaerts Sven

     

    Cat.B - 61,6 km – 55 deelnemers

    1 Reniers Kristof (Lede) BENELUX
    2 Coveliers Eddy (Reet) KAMPIOEN van ANTWERPEN
    3 Verheyden Johan
    4 Dockx Peter
    5 Pauwels Vital
    6 Torfs Robby
    7 Van Uffel Wim
    8 Van Rijckeghem Steven
    9 Geets Franck
    10 Verbeken Kurt
    11 Van Den Plas Kurt 12 Smet Gert 13 Van Drom Giovanni 14 Calluy Tom 15 Turner Andrew 16 Van Roosbroeck Patrick 17 Schaut Danny 18 Segers Daniel 19 Van Esbroeck Sven 20 de Koning Michel 21 Tabourdon Marc 22 Pintens Noël 23 Roskam Andy 24 Brabants Bruno 25 Goolaerts Alain 26 Thursfield Paul 27 Stevens Kurt 28 Rabout Rudi 29 Haccuria Bart 30 van den Dries Adri-Jo 31 De Permentier Kenny 32 Traas André 33 Dupont Bert 34 Janssens Bert 35 De Herthogh Filip 36 Fets Benny 37 Van Roeyen Dave 38 Peelman Norbert 39 Biesemans Gunther 40 Van Himst Patrick 41 Van Haverbeek Peter 42 Van Den Neste Johan 43 Raadtgever Dennis 44 De Paepe Jimmy 45 Bobelijn Patrick 46 Mulders Olivier 47 Lammens Mario 48 Van Ransbeeck Patrick 49 Van Zand Tom 50 Lemmens Christophe 51 De Maesschalck Johan 52 Verschueren Ivan 53 Peeters Jan 54 De Ben Mark 55 Baert Giovanni

     

    Cat.C - 52,8 km – 41 deelnemers

    1-FRANK SUYS (Bornem) +55 jaar BENELUX + ANTWERPEN

    2-Van Hove Dirk

    3-de Waal Wim

    4-Van Eyndt Jozef

    5-Vanopstal Eddy

    6-Hoornaert Glenn

    7-Hoondert Sjaco

    8-Vos Peter

    9-Thomas Rudy

    10-Goolaerts Dirk

    11-Van Den Brande Jan-12-De Brucker Rene-13-Geerts Christiaan-14-Watteny Patrick-15-Goolaerts Ronny-16-Van De Velde Rudy-17-Struyf Raoul-18-Bracke Wim-19-Vaneberg Mike-20-De Coninck Danny-21-Harms Ko-22-Meyvis Serge-23-Hakan Persson-24-Van Linden Hugo-25-Bath Mick-26-Bloemmen Rudy-27-D'Hondt Erwin-28-Polfliet Danny-29-Erauw Luc-30-Dupont Guido-31-Broadbent David-32-Lacquet Philippe-33-Vercammen Raf-34-Van de Veken Bruno-35-Van Lierde Hans-36-Dom André-37-Van Mol Luc-38-Van Der Perre Frank-39-Crombez Willy-40-De Bie Dirk-41-Van den Broeck Louis

    Frank Duffel 2

    Frank Duffel 3

    Frank Duffel 1

     

    Cat.D - 44 km – 28 deelnemers

    1 Sluyts Rudolf (Lier) 65+ BENELUX + ANTWERPEN
    2 Roemerman Jac 2de 65+
    3 Luyten Felix 3de 65+
    4 Dams Marc
    5 Donaldson Andrew
    6 Remory Pierre
    7 Snels Luc (Minderhout) 70+ BENELUX + ANTWERPEN
    8 Vanpoucke Rik
    9 Teirlinck Willy 2de 70+
    10 Vandermeulen Jos
    11 Vyvey Julien 3de 70+ 12 De Vuyst Eddy 13 Everaerts Jef 14 Taylor Ruth (DAME) 15 Coudyzer Theo 16 Montforts Ad 17 Vandersteen Erik 18 Pauwels Marcel 19 Tummeleer Dirck 20 Jansegers Freddy 21 D'Hont Joseph 22 Robijns Robert 23 Vandenberghen Freddy 24 Hoste Peggy (DAME) 25 Devadder Andre 26 Saerens Jozef 27 Hermans Luc 28 Brouwers François

    29-07-2018 om 23:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JARNE VAN GRIEKEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Jarne Van Grieken 2018 

       Jarne Van Grieken

     

    Zondag 29/07/2018 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (VB) INTERCLUB ELITE Z.C./U23

    DEELNEMERS: 89 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:33:11 / AFSTAND: 154KM

    1 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 VAN TRICHT STAN VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 ROSSEEL RICKY VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 MERCKX NIELS WSC HAND IN HAND BAAL

    5 WILLEMS THIMO EFC-L&R-VULSTEKE

    6 VAN LAER WARD VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    8 VANHOOF WARD LOTTO SOUDAL

    9 VERMEERSCH FLORIAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    20 VERHOFSTADT THIBAU 56 SINOY FABIO

     

    29/07/2018 ST.-ULRIKS-KAPELLE (VB) ELITE Z.C./U23 - 113 km

    DEELNEMERS: 141 / OPGEVERS: 80 / TIJD: 2:38:40 / AFSTAND: 113KM

    1 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 VAN DINGENEN JORDI HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 DE GROEF FELIX VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 RELAES JACOB EFC-L&R-VULSTEKE

    7 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    8 BOUTS JORDY EFC-L&R-VULSTEKE

    9 CUMPS RUBEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    29/07/2018 LA ROUTE DES GEANTS (W) UCI MEN JUNIORES

    DEELNEMERS: 136 / OPGEVERS: 40 / TIJD: 3:17:30 / AFSTAND: 134KM

    1 JARNE VAN GRIEKEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 PATTYN STEVEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 LEVY WILLIAM BLUME DENMARK TRACK JUNIOR TEAM DEN

    4 THYS JOREN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 NIELSEN SEBASTIAN TEAM HERNING CK JUNIOR DEN

    6 BAELE BEN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VAN DER BEKEN AARON WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 HINDSGAUL MADSEN JACOB TEAM HERNING CK JUNIOR DEN

    9 VANDENABEELE HENRI TEAM WALLONIE

    10 VANDENBULCKE ALEX MIX4 CT SOENENS-BOOOM - FORTE U19

    15 VAN WILDER ILAN 16 VAN SCHOOR MATTHEW 72 SLOCK LIAM

     

    29/07/2018 GEEL STELEN (A) JUNIORES - 84 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 1:49:16 / AFSTAND: 84KM

    1 DECOSTER MICHAEL DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2 VAN OLMEN SIEBE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 VAN ELSACKER HANS WAC TEAM

    4 SCHEPERS RICKY SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VAN BOUWEL HANNES AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 SMETS WARD ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 DE GROOTE DRIES WAC TEAM

    8 VANSTOCKSTRAETEN RUTGER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 AVONDS DRIES DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 HOPMANS WOUTER RUDYCO CYCLING TEAM NED

    20 BERTELS LODE 42 DE WILDE LUCA

     

    29/07/2018 RAPERTINGEN (LB) JUNIORES – 83 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 1:59:6 / AFSTAND: 82.5KM

    1 DEHAIRS SIMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 SOENEN TOMAC SPORT EN MOEDIG GENK

    4 BRAMS TIM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    6 BAMS JARNE SPORT EN MOEDIG GENK

    7 TUSCANO ALESSANDRO SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 HAEX JORIS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 FORD JACK GBR

    10 JACOBS OWEN SPORT EN MOEDIG GENK

     

    29/07/2018 VELDEGEM (W) JUNIORES - 91,4 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 2:13:12 / AFSTAND: 91.4KM

    1 WARD ADAM POWERHOUSE SPORT IRL

    2 LEWIS MATTHEW WOLVERHAMPTON WHLS GBR

    3 VAN PRAET ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VANDAELE LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 LITVINOV DOMINIK ISOREX CYCLING TEAM

    6 COLLIE LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 MARTHE NICOLAS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 BUIJSSE LUKAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 CEURENS ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 RUBINSTEIN ROY TACC ISR

    18 SMET MARCO 38 DE BEER WANNES 43 PERMENTIER EMANO 49 ROOSE MATTEO

     

    29/07/2018 GEEL STELEN (A) NIEUWELINGEN - 67,2 km

    DEELNEMERS: 74 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 1:40:36 / AFSTAND: 67.2KM

    1 LIJNEN TYMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VAN DYCK CISSE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 GROOTJANS ANDRIES WAC TEAM

    5 MAAS MARIJN RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    6 LEMMENS VIC ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 BOOSTEN SAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 JAENEN JELLE OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    9 LEDOUX FRANS TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NED

    10 CORVERS MILAN SPORT EN MOEDIG GENK

    40 DE BAERE RUNE

     

    29/07/2018 VELDEGEM (W) NIEUWELINGEN - 70 km

    DEELNEMERS: 78 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:48:8 / AFSTAND: 70KM

    1 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    2 DE TANT ROMY KTC-CYCLING TEAM

    3 SOENENS AYTON CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 CHRISTIAENS JONAS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 DE VUYST JENS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 NERURKAR LUKAS PRESTON PARK YOUTH CC GBR

    7 BROWN JENSON PUSH GBR

    8 DE RIJCK NANDO IKO-BEOBANK

    9 KERCKAERT EMIEL ISOREX CYCLING TEAM

    10 MEEUS SANDER KVC NOORDZEEMEEUW

    47 CORNELIS NATAN

     

    KBWB Banner 2013.jpg 

    Zondag 29/07/2018 BK NIEUWELINGEN LIEDEKERKE - DENDERLEEUW (VB) - 1°jaars

    DEELNEMERS: 98 / OPGEVERS: 44 / TIJD: 1:46:55 / AFSTAND: 70KM

    1 UIJTDEBROEKS CIAN LIEGE

    2 DE CRUYENAERE STAN VLAAMS BRABANT

    3 SZKANDERA THOMAS OOST-VLAANDEREN

    4 VERSTAPPEN DRIES VLAAMS BRABANT

    5 DEGEEST STIJN VLAAMS BRABANT

    6 DEWULF WANNES WEST-VLAANDEREN

    7 HULSMANS SENNE LIMBURG

    8 VAN GOIDSENHOVEN LANCE NAMUR-LUXEMBOURG-BRABANT/WALLON

    9 WILLEMS SENNE ANTWERPEN

    10 HARTEEL JELLE WEST-VLAANDEREN

     

    29/07/2018 BK NIEUWELINGEN LIEDEKERKE-DENDERLEEUW (VB) - 2°jaars

    DEELNEMERS: 118 / OPGEVERS: 66 / TIJD: 1:53:25 / AFSTAND: 77KM

    1 DEWEIRDT SIEBE OOST-VLAANDEREN

    2 DE KINDER AXEL ANTWERPEN

    3 VAN HAMME WOUT VLAAMS BRABANT

    4 ORINS ROBIN WEST-VLAANDEREN

    5 LADANG MIGUEL VLAAMS BRABANT

    6 VAN RILLAERT DAYAN HAINAUT

    7 DE GRAEF NOACH LIEGE

    8 DE PRETER EMIEL ANTWERPEN

    9 LAURYSSEN YORBEN WEST-VLAANDEREN

    10 VANDENSTORME DYLAN OOST-VLAANDEREN

     

    29/07/2018 BK NIEUWELINGEN LIEDEKERKE-DENDERLEEUW DAMES (VB)

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:43:12 / AFSTAND: 56KM

    1 VANHOVE MARITH WEST-VLAANDEREN

    2 DE WILDE JULIE OOST-VLAANDEREN

    3 DE CLERCQ KATRIJN OOST-VLAANDEREN

    4 MASURE FIEN OOST-VLAANDEREN

    5 VAN MECHELEN GLORIA KBWB/RLVB LTU

    6 VANDOORNE KATO WEST-VLAANDEREN

    7 PUNNEWAERT KIRIN OOST-VLAANDEREN

    8 PEETERS ELVIA LIMBURG

    9 DE WISPELAERE FIEN WEST-VLAANDEREN

    10 MAES SARA OOST-VLAANDEREN

    15 VAN GOETHEM FEMKE 19 DE VEIRMAN FLEUR 27 STORMS IMKE

    29-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    28-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 28/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 28/07/2018     


    Zaterdag 28/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 106 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 2:42:4 / AFSTAND: 117KM

    1 VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 LIESSENS JARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 HUYS LAURENS LOTTO SOUDAL

    4 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    5 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    6 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    7 VERBIEST SENNA HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 ERIKS GAVARS RIGA LAT

    9 WIELANDT SVEN DCR CYCLING TEAM

    10 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    15 PERSOON JOERI 16 VANUYTVANGE SAM 17 DAS JEROEN 18 TEN HARTOG GUY 20 VERBEKE STIJN 22 JANSSENS JARRID 23 VERCAUTEREN TIM 27 D´HOOGE THOMAS 33 AMELINCKX STEF 65 DE KEERSMAEKER ALEXANDER 67 FRANSSENS YANNICK 80 GOOSSENS KENNY

    3W3A3939

                                                          Winnaar te Sinaai Jeroen Vercammen met de bloemen.

    3W3A3836

                                                                        Aankomst van winnaar Jeroen Vercammen.

    3W3A3840

                                                               Aankomst van de 2de Jarno Liessens voor Laurens Huys.

    3W3A3834

                                               De spurt voor de zege met als winnaar Jeroen Vercammen.

    3W3A3355

    3W3A3014

    3W3A2982

                                                        Start van de Elite z.c. & U23 te Sinaai met 106 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-07-2018 om 23:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 28/07/2018 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (VB) INTERCLUB ELITE Z.C./U23

    DEELNEMERS: 116 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:40:27 / AFSTAND: 154KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 WILLEMS THIMO EFC-L&R-VULSTEKE

    3 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 VANDEWALLE MATTHIAS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    7 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 MERCKX NIELS WSC HAND IN HAND BAAL

    9 MARIT ARNE LOTTO SOUDAL

    10 BAESTAENS VINCENT REGIONALE SELECTIE

    11 VERMEERSCH FLORIAN 56 MARIN GLENN 92 SINOY FABIO 93 DILLEN RUBEN 97 DHOLLANDER KRISTOF

     

    28/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 106 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 2:42:4 / AFSTAND: 117KM

    1 VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 LIESSENS JARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 HUYS LAURENS LOTTO SOUDAL

    4 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    5 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM

    6 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    7 VERBIEST SENNA HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 ERIKS GAVARS RIGA LAT

    9 WIELANDT SVEN DCR CYCLING TEAM

    10 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    15 PERSOON JOERI 16 VANUYTVANGE SAM 17 DAS JEROEN 18 TEN HARTOG GUY 20 VERBEKE STIJN 22 JANSSENS JARRID 23 VERCAUTEREN TIM 27 D´HOOGE THOMAS 33 AMELINCKX STEF 65 DE KEERSMAEKER ALEXANDER 67 FRANSSENS YANNICK 80 GOOSSENS KENNY

     

    28/07/2018 ERPE-MERE BAMBRUGGE (O) ELITE Z.C./U23 - 112,5 km

    DEELNEMERS: 130 / OPGEVERS: 55 / TIJD: 2:37:52 / AFSTAND: 112.5KM

    1 DIJKSTRA MARTIJN WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    2 VAN MEIRHAEGHE JEF MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    5 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    6 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 HESTERS JULES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    10 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    28 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 31 CAETHOVEN KENNETH

     

    28/07/2018 GISTEL (W) UCI MEN JUNIORES - 120 km

    DEELNEMERS: 125 / OPGEVERS: 52 / TIJD: 2:47:52 / AFSTAND: 120KM

    1 BRAET VITO MIX 1 HOUTLAND- WT IEPER - FORTE U19

    2 WANDAHL FREDERIK DENMARK TRACK JUNIOR TEAM DEN

    3 LEVY WILLIAM BLUME DENMARK TRACK JUNIOR TEAM DEN

    4 HESSMANN MICHE RADSPORTVERBAND NORDRHEIN – WESTFALEN GER

    5 BRESCHER LEON EDUARD TEAM WIPOTEC GER

    6 MAYRHOFER MARIUS TEAM WIPOTEC GER

    7 SKIVILD ROBIN JUEL DENMARK TRACK JUNIOR TEAM DEN

    8 DE DECKER TIJL DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 MODELL THEO SOUTH EAST CYCLING TEAM GBR

    10 RIJSDIJK NATHAN WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    26 DE CLEEN WOUTER 37 VERBEECK CALVIN 50 VAN DAELE ERNEST 56 CLAEYS LAURENT

     

    28/07/2018 SCHELLEBELLE (O) NIEUWELINGEN - 67 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 1:43:45 / AFSTAND: 67KM

    1 EVANS IWAN GBR

    2 MATHIEU BÉTHENCOURT VCA ST QUENTIN FRA

    3 CASTELAIN NATHAN WIELERTEAM IEPER

    4 LEWILLE IAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 NERURKAR LUKAS PRESTON PARK GBR

    6 DEMUYNCK ARNO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 CHRISTIAENS JONAS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 BROWN JENSON PUSH GBR

    9 DAVIES BRYN HAYDEN GBR

    10 BEECKMANS KENZO JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    29 BLOMMAERT SANDER

    28-07-2018 om 23:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/07/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan MICHAEL APERS met zijn 3°Seizoenszege en met het behalen van de Open Wereldtitel bij de VWF Catg.A !!!

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 8°Seizoenszege en met het behalen van de Open Wereldtitel bij de VWF Catg.C !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQYT met zijn 27°Seizoenszege en met het behalen van de Open Wereldtitel bij de VWF Catg.D !!!


    Michaël Apers 2018   Guy Smet 2018   Patrick Cocquyt 2018

           Michael Apers                       Guy Smet                    Patrick Cocquyt

    ZATERDAG 28 JULI SINT KATHERINA LOMBEEK (1742) - OPEN WERELDKAMPIOENSCHAPPEN


    VWF 28-7 

    28-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!