.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    14-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 9 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


     

    Vrasene TTC IMG_6006 

    Donderdag 14/06/2018 – VRASENE – TTC Ronde – Rit 9 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 59

    1 MERTENS WOUT 

    2 VERMEEREN RAF

    3 STEFAN BOON

    4 STEFAN ADRIAENSSENS

    5 DE MUNCK GINO

    6 FRANKY WEEMAES

    7 SCHELFHOUT PASCAL

    8 MATTIAS NIJS

    9 FRANK VAN ASSCHE

    10 MIKE VAN DE VOORDE

    11 KRIS SMET 12 KORNEEL VISPOEL 13 CEDRIC KOPPEN 14 PETER HEYMANS 15 SIGI FEUCHT 16 NIELS D'HONDT 17 GERT VAN LAEKEN 18 JIM MARIEN 19 KENNETH DE BRUYN 20 GLENN VAN HILLE 21 KRIS MEERSCHAERT 22 MAARTEN DE CROOCK 23 VAN STEIRTEGHEM FILIP 24 BJORN VAERENBERG 25 WOUTER DUPONT 26 KENNY DE PERMENTIER 27 STEVEN DUPONT 28 BEN DE LILLE 29 RIGOLE DIETER 30 KURT HEYMANS 31 VERMEEREN PAUL 32 VAN EYKEN CHRISTOPHE 33 NICK FELIX 34 GUIDO SPANOGHE 35 DANIEL VAN GOETHEM 36 MAARTEN DHOORE 37 DAVY TIMMERMANS 38 VERTENTEN SANDER 39 BRECHT VAN DEN BRANDEN 40 KURT VAN RAEMDONCK 41 TOM DE LEENHEER 42 LAMBINON CHRISTOPHE 43 CORNELISSEN XAVIER 44 PETER HOSKENS 45 KOEN JONGENELEN 46 JASPERS WIES 47 PETER VAN DUYSE 48 MATTHIAS VOSSAERT 49 PETER GOOSSENAERTS 50 DIERKS PETER 51 VAN DIEREN CHRISTOPHE 52 STIJN CREVE 53 FILIP VAN GOETHEM 54 MARK DE BEN 55 VAN GOETHEM PETER

     

    OPGAVE: 56 COCKX SEM 57 BRYSSINCKX DIRK 58 BAES FILIP 59 WIM HEYNDRICKX

    Vrasene TTC IMG_5989







    Vrasene TTC IMG_5985
     

    Donderdag 14/06/2018 – VRASENE – TTC Ronde – Rit 9 – Recreanten

    Aantal deelnemers: 44

    1 BERT VERHASSELT 

    2 MARIO BOLSSEN

    3 KRIS VERMEULEN

    4 EMILIE ELZINGA

    5 WIM VAN CRAENEBROECK

    6 STUER JORDY

    7 KURT WUYTACK

    8 JENTE SAMSON

    9 PHILIP VAN HAVENBERGH

    10 STEVEN DE LAENDER

    11 GUY BOGAERT 12 VAN OOST MICHIEL 13 DE RECHTER FRANK 14 KEVIN VELGHE 15 DIETER DE CRAENE 16 VLEGELS JAN 17 KURT THOEN 18 VAN DIEREN STEPHANE 19 BOMBEKE NICOLAS 20 POELMAN TIM 21 KOEN DILLEN 22 MEEUWESE MARCO 23 BART DAELMAN 24 MATTHIAS VAN HAVERE 25 VLEGELS JAN 26 VAN OVERMEIRE MARC 27 DAVY MARIN 28 TOM DE BOCK 29 LUYTEN RAF 30 KOEN DE MAESSCHALCK 31 STEFAN DE MAEYER 32 BRYSSINCKX DIRK 33 DERRICK SPINNOX 34 VAREWYCK MICHIEL 35 DE CALUWE BERT 36 BART VAN OPSTAL 37 BENNY VAN DAMME 38 BARRY DE RIJCKE 39 SMET JASPER 40 VAN DE PERRE RUDY 41 VAN ECHELPOEL JOHAN

     

    OPGAVE: 42 DANNY BOGAERT 43 KOEN VERHULST 44 LUC DE CAUWER 

    14-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 14/06/2018 OUDENBURG (W) ELITE Z.C./U23 - 115 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:36:3 / AFSTAND: 115KM

    1 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    2 TILLETT JAMES GIANT CYCLING CLUB - HALO FILMS GBR

    3 SUTTON JOSEPH GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM GBR

    4 BUNTINX AUXENCE-VC AMATEUR ST QUENTIN FRA

    5 BENIUSIS JUSTAS CANNIBAL TEAM LTU

    6 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE

    7 YATES HARRY CYCLING SHEFFIELD

    8 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    10 PIRARD MAXIM

    14-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    13-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 13/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 13/06/2018 DE HAAN (W) ELITE Z.C./U23 - 70 km

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:34:0 / AFSTAND: 70KM

    1 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    2 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 ADOMAITIS ROJAS KLAIPEDA CYCLING TEAM LTU

    4 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    5 BOUTTÉ KENZIE WIELERTEAM IEPER

    6 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    7 DELAMEILLEURE MATHIAS DOVY KEUKENS - FCC

    8 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    9 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    10 VANTHOURNOUT BRECHT MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    13-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    12-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 12/06/2018 KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND BELSELE (O) – Interclub Elite Z.C./U23 - 157 km

    DEELNEMERS: 150 / OPGEVERS: 37 / TIJD: 3:29:49 / AFSTAND: 158KM

    1 DE ROOZE NIELS TARTELETTO - ISOREX

    2 FLET AXEL ESEG DOUAI FRA

    3 TEUGELS LENNERT CIBEL - CEBON

    4 SEGERS JOREN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 ADRIAENSEN MICHAEL TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 SEFA YLBER TARTELETTO – ISOREX ALB

    8 DIELEMAN MICHIEL CIBEL - CEBON

    9 VAN ROY MATTHIAS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VERHULST PAUWEL BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    13 D´HOOGE THOMAS 14 MEUL ROBBY 19 STEVENS TIMOTHY 25 COP JURGEN 26 MARIN GLENN 30 DHOLLANDER KRISTOF 31 DE BOES TIMMY 36 PERSOON JOERI 37 BOUVRY DIETER 48 STUER KWINTEN 69 CAETHOVEN KENNETH 93 AMELINCKX STEF 98 DE KEERSMAEKER ALEXANDER 100 GEERINCK DRIES 104 DE PAEPE JOHANNES 105 WIELANDT SVEN 106 VAN GUYSE JARNO 109 MAES BRYAN 110 COOLS ALEXANDER 111 DE BOCK STIJN

    3W3A0765


                                           Podium te Belsele met winnaar Niels De Rooze, Axel Flet en Lennert Teugels.

    3W3A0746

                                                   Een woordje uitleg van winnaar Niels De Rooze en Axel Flet.

    3W3A0608

                                             Aankomst van winnaar Niels De Rooze voor Axel Flet en Lennert Teugels.

    3W3A0602

                                             Aankomst van winnaar Niels De Rooze voor Axel Flet en Lennert Teugels.

    3W3A0630

    3W3A9833

    3W3A0445

    3W3A0058

    3W3A9638

    3W3A9733

    3W3A9536

                                                            Start van de Elite z.c & U23 te Belsele met 150 deelnemers.

    3W3A9507

                                                       Belgisch kampioen Stijn De Bock gehuldigd voor de wedstrijd.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg


    12-06-2018 om 19:47 geschreven door kenny


    11-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 11/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Maandag 11/06/2018 URSEL (O) ELITE Z.C./U23 - 110 km

    DEELNEMERS: 78 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:30:15 / AFSTAND: 110KM

    1 ROBERTS WILL TEAM WALES U23 ACADEMY- GBR

    2 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    3 WOOD GEORGE RICHARDSONS TREK GBR

    4 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 VANDERHEYDEN JENS WSC HAND IN HAND BAAL

    6 CLAEYS TIMOTHY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    7 MINNAERT MICHIEL SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    8 ROEYGENS PIETERJAN CYCLING TEAM THE BANANAS

    9 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    11-06-2018 om 22:36 geschreven door kenny


    10-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE AARTSELAAR VAN ZONDAG 10/06/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE AARTSELAAR VAN ZONDAG 10/06/2018     


    Zondag 10/06/2018 AARTSELAAR (A) ELITE Z.C./U23 - 118 km

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:29:53 / AFSTAND: 118KM

    1 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 HAEST TOM

    3 ONGENA MATTHIAS

    4 VAN OPSTAL THOMAS HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 DAS JEROEN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 INDEKEU NICO SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    7 VERHEYDEN ROBIN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 WOLFFENBUTTEL NILS WTC DE AMSTEL- NED

    9 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    10 KOEMAN BJORN FN GLOBAL MEAT CYCLING TEAM NED

    17 WIELANDT SVEN 26 VAN ROOSBROECK PATRICK 36 MARIN GLENN 50 HEYNS KRISTOFF

    3W3A9401

                                                                        Winnaar Guy Van Broekhoven met de bloemen.

    3W3A9400 3W3A9392

            Guy Van Broekhoven                                      Een woordje uitleg van winnaar Guy Van Broekhoven.

    3W3A9317

                                                            Aankomst van winnaar Guy Van Broekhoven te Aartselaar.

    3W3A9313

                                                   Aankomst van winnaar Guy Van Broekhoven te Aartselaar.

    3W3A9319-001

                                                                        De 2de plaats was voor Tom Haest.

    3W3A9321

                                                    De 3de plaats was voor Matthias Ongena voor Thomas Van Opstal.

    3W3A9071

    3W3A8931

    3W3A8926

                                                                                                  Kristoff Heyns

    3W3A8823

    3W3A8777

                                                   De start te Aartselaar van de Elite z.c. & U23 met 69 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-06-2018 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/06/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 6°Seizoenszege !!!


    Lieven Van De Perre 2018 

     Lieven Van De Perre

     

    Zondag 10 Juni 2018 - SINT-MARIA-LATEM (9630)

     

    Cat.A - 70,3 km – 12 deelnemers

    1-Lammertyn Foeke (Eeklo)

    2-Van Boven Frederik

    3-Vandecasteele Angelo

    4-Nevejans Dennis

    5-Buyl Stijn

    6-Vancoppenolle Sven

    7-Devoet Jonas

    8-De Geyter Benjamin

    9-Bogaert Steven

    10-Verwilst Mathieu

    11-Van Impe Lode-12-Jacobs Kevin

     

    Cat.B - 61,1 km – 17 deelnemers

    1-LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2-Bruyere Bruno

    3-Calluy Tom

    4-De Weirdt Gino

    5-Van Roeyen Dave

    6-Van Drom Giovanni

    7-Verleyen Dirk

    8-Verselder Hans Jurgen

    9-Verbeken Kurt

    10-Opsomer Sam

    11-Roobroeck Dirk-12-Janssens Bert-13-Oliebos Koen-14-Reyniers Sven-15-D'Hauwe Andy-16-Bobelijn Patrick-17-De Ben Mark

     

    Cat.C - 55,5 km – 24 deelnemers

    1-Ballet Peter (Eke) +55 jaar

    2-Van Eyndt Jozef +60 jaar

    3-Paridaens Ronny

    4-Winandy Wim

    5-Vanopstal Eddy

    6-De Coninck Danny

    7-De Coninck Wim

    8-van der Geest Peter

    9-Cauwelier Bruno

    10-Decaestecker Patrick

    11-Geerts Christiaan-12-Watteny Patrick-13-Nevejans Idesbald-14-Van De Velde Rudy-15-D'Hondt Erwin-16-Lauryssen Andre-17-De Poorter Luc-18-Van Lierde Hans-19-Harms Ko-20-Vyncke William-21-Bolle Henk-22-Lacquet Philippe-23-Cornette Freddy-24-Verbeke Johan

     

    Cat.D - 44,4 km – 20 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem) +65 jaar

    2-Remory Pierre

    3-Deneef Jozef

    4-van Loon Dick

    5-Mertens René

    6-Mercken Mathieu +70 jaar

    7-Snels Luc

    8-Coudyzer Theo

    9-De Vuyst Eddy

    10-Thyssen Leo

    11-Delgouffe Phil-12-Vyvey Julien-13-Devadder Andre-14-Demiddel Ronny-15-Robijns Robert-16-Brouwers François-17-Hermans Luc-18-Van Holen Johny-19-Wauters Jean-Pierre-20-de Waal Wim

    10-06-2018 om 18:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KJELL DEJONGHE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Kjell Dejonghe 2018 

           Kjell Dejonghe


    Zondag 10/06/2018 RONDE VAN LIMBURG (LB) UCI MEN ELITE – 200 km

    DEELNEMERS: 104 / OPGEVERS: 32 / TIJD: 4:38:18 / AFSTAND: 200KM

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 BOUHANNI NACER COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA

    3 MERLIER TIM VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    4 DONDERS JELLE TEAM DIFFERDANGE LOSCH

    5 DEHAES KENNY WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC

    6 MENTEN MILAN SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    7 BLYTHE ADAM AQUA BLUE SPORT GBR

    8 HANSEN LASSE NORMAN AQUA BLUE SPORT DEN

    9 MANNAERTS JELLE TARTELETTO - ISOREX

    10 VERMELTFOORT COEN ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    11 REYNAERTS JAN 20 DRUYTS GERRY 24 COENEN DENNIS 25 RAYMACKERS CEDRIC 47 JANSSENS JIMMY 57 RUYTERS BRECHT 61 STEELS STIJN

     

    10/06/2018 MEISE-WOLVERTEM (VB) ELITE Z.C./U23 - 118 km

    DEELNEMERS: 105 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:30:20 / AFSTAND: 118KM

    1 SEYE GUILLAUME EFC-L&R-VULSTEKE

    2 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VERSTREPEN DRIES UNITED C.T.

    4 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    6 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 FRANZ TONI PS TEAM THURINGEN GER

    8 VERHEYEN JELLE

    9 LA ROSE DIMITRI DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO

    10 VAN DUREN BRENT GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    17 COPPENS CARRERA 23 VAN GOETHEM KEVIN 36 GEERINCK DRIES 39 WIELFAERT KRISTOF 42 VAN DRIESSCHE WARD 78 APERS MICHAEL 86 DE BLOCK NICK 87 DE OST JARNE 88 PERSOON JOERI

     

    10/06/2018 AARTSELAAR (A) ELITE Z.C./U23 - 118 km

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:29:53 / AFSTAND: 118KM

    1 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 HAEST TOM

    3 ONGENA MATTHIAS

    4 VAN OPSTAL THOMAS HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 DAS JEROEN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 INDEKEU NICO SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    7 VERHEYDEN ROBIN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 WOLFFENBUTTEL NILS WTC DE AMSTEL- NED

    9 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    10 KOEMAN BJORN FN GLOBAL MEAT CYCLING TEAM NED

    17 WIELANDT SVEN 26 VAN ROOSBROECK PATRICK 36 MARIN GLENN 50 HEYNS KRISTOFF

     

    10/06/2018 ZEDELGEM (W) ELITE Z.C./U23 - 109,1 km

    DEELNEMERS: 99 / OPGEVERS: 31 / TIJD: 2:30:12 / AFSTAND: 109.1KM

    1 ROBERTS WILL GBR

    2 GOUEL VALENTIN ESEG DOUAI FRA

    3 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    4 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    5 CARPENTIER JARI WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    8 TILLETT JAMES GIANT CYCLING CLUB - HALO FILMS GBR

    9 BLOUWE LOUIS EFC-L&R-VULSTEKE

    10 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

     

    10/06/2018 DIEPENBEEK (B) AMATEURS/MASTERS - 75 km

    Aantal deelnemers:

     

    10/06/2018 SPAR FLANDERS DIAMOND TOUR (A) UCI WOMEN ELITE – 137 km

    DEELNEMERS: 154 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 3:29:26 / AFSTAND: 137KM

    1 VAN DER MEER JANINE HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM NED

    2 SCHWEINBERGER KATHRIN HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM AUT

    3 CONSONNI CHIARA VALCAR PBM ITA

    4 SANGUINETI ILARIA VALCAR PBM ITA

    5 KOPECKY LOTTE LOTTO SOUDAL LADIES

    6 CAMPBELL TENIEL UCI-WORLD CYCLING CENTRE TTO

    7 PERSICO SILVIA VALCAR PBM ITA

    8 KESSLER NINA HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT NED

    9 JEULAND PASCALE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING FRA

    10 VAN VELZEN BRYONY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING NED

    18 DRUYTS KELLY 29 DRUYTS JESSY 37 TEMMERMAN ILSE 49 DENEEF NAÏKA 52 VERSCHELDEN NATHALIE 94 HANNES KAAT 95 ACCOE JOYCE 106 BAELE EVELINE 118 DHONT GLACIA 120 LOUCHAERT JUSTINE

     

    10/06/2018 WERVIK (W) JUNIORES - 98 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 2:21:56 / AFSTAND: 98KM

    1 HOUTEKIER JUSTIN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 KOPECKY TOMAS ACROG - BALEN BC CZE

    3 SANTY ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 COLLIE LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VINCENT JOHAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

    7 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 BEKÉ WILLEM KTC-CYCLING TEAM

    9 LECHANTRE BASTIEN OGS U19 CYCLING TEAM FRA

    10 KERCKHAERT JOCHEM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED

    19 CAPPAN LENNERT 20 DUYM STEFFEN 34 ADRIAENSSENS JENNO

     

    10/06/2018 MORKHOVEN (A) NIEUWELINGEN – 65 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 1:29:0 / AFSTAND: 65KM

    1 LAERMANS TOMMY HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 VAN LOOVEREN THIJS WAC TEAM

    3 MARTENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 HEREMANS JOPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 RAES RENZO WAC TEAM

    9 VAN LAER PIETER WAC TEAM

    10 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

     

    10/06/2018 ALKEN (LB) NIEUWELINGEN – 62 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 1:24:57 / AFSTAND: 62KM

    1 BUTERS JORIS CERVELO-GOODZO WV ZEEUWS-VLAANDEREN NED

    2 STEVENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 PEETERS SAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DE POOTER DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 DEGEEST STIJN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 VANHAMOND JORRIT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VAN DE WEIJDEVEN TOM TOM VAN DE WEIJDEVEN NED

    9 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    25 RASSCHAERT LANDER

     

    10/06/2018 KUURNE (W) NIEUWELINGEN - 63 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:29:5 / AFSTAND: 63.5KM

    1 KJELL DEJONGHE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VANACKER EMIEL TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 LIEVENS NIELS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    6 VANDENSTORME DYLAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 RIGOLE BRIAN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    9 DE NEVE ARTHUR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    28 THORÉ RUNE 49 SPITTAEL JENNE

    10-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    09-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE & JUNIORES TE BELSELE VAN ZATERDAG 09/06/2018

    FOTO'S DAMES ELITE & JUNIORES TE BELSELE VAN ZATERDAG 09/06/2018     


    Zaterdag 09/06/2018 BELSELE (O) – DAMES ELITE – 77 km

    DEELNEMERS: 100 / OPGEVERS: 40 / TIJD: 2:20:0 / AFSTAND: 77KM

    1 NATHALIE VERSCHELDEN  WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    2 DREVILLE ANABELLE LOTTO SOUDAL LADIES FRA

    3 NGUYEN THI THAT CMC VIE

    4 DE VUYST SOFIE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    5 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    6 COELHO FERREIRA CAMILA MEMORIAL SANTOS FUPES BRA

    7 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    8 SHAW GABRIELLA NJC-BIEMME-ECHELON GBR

    9 LANE JESSICA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM AUS

    10 CASTRIQUE ALANA LOTTO SOUDAL LADIES

    14 VAN GUCHT HANNEKE 21 DENEEF NAÏKA 51 NOBUS ANJA 59 ACCOE JOYCE

    3W3A8743

                            Podium Dames Elite met winnares Nathalie Verschelden, Anabelle Dreville en Thi That Nguyen.

    3W3A8741

                                Podium Dames Elite met winnares Nathalie Verschelden, Anabelle Dreville en Thi That Nguyen.

    3W3A8690

                                                                          Aankomst van winnares Nathalie Verschelden.

    3W3A8664

    3W3A8564

    3W3A8422

    3W3A8303

                                                                 Start van de Dames Elite te Belsele met 100 deelneemsters.

    3W3A8300




    Zaterdag 09/06/2018 BELSELE-WAAS (O) - JUNIORES - 77 km

    DEELNEMERS: 100 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 1:32:0 / AFSTAND: 77KM

    1 MEEUSEN RIK WAC TEAM

    2 DORENBOS YANNE UWTC DE VOLHARDING NED

    3 DE PESTEL THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 PERMENTIER EMANO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DE VRIESE CHENDO KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 VERZIJL STEN WV ZEEUWS VLAANDEREN NED

    7 DE DECKER TIJL DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 VERCAUTEREN THOMAS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 POLEIJ ARJAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    10 MICHIELSEN JARNE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    20 COSYNS MILAN 29 SMET JORRE 34 GOOSSENS BRECHT 42 MEERSMAN MAXIM 43 HOPMANS WOUTER 51 VAN DER SYPT GIANNI 59 JORIS STEF 62 WARRENS ANTHONY

    3W3A8274

                                       Podium te Belsele met winnaar Rik Meeusen, Yanne Dorenbos en Thomas De Pestel.

    3W3A8268

                                     Podium te Belsele met winnaar Rik Meeusen, Yanne Dorenbos en Thomas De Pestel.

    3W3A8220

                       Aankomst van winnaar Rik Meeusen, Yanne Dorenbos, Thomas De Pestel en Emano De Permentier.

    3W3A8218

                      Aankomst van winnaar Rik Meeusen, Yanne Dorenbos, Thomas De Pestel en Emano De Permentier.

    3W3A8054

    3W3A8040

    3W3A7897

                                                                 Start van de Juniores te Belsele met 100 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-06-2018 om 23:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan NATHALIE VERSCHELDEN met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!


    Nathalie Verschelden 2018 2 

    Nathalie Verschelden


    Zaterdag 09/06/2018 DWARS DOOR DE VLAAMSE ARDENNEN (O) - UCI MEN ELITE – 200 km

    DEELNEMERS: 164 / OPGEVERS: 86 / TIJD: 4:40:6 / AFSTAND: 200KM

    1 COBBAERT ROBBY CIBEL - CEBON

    2 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 PLANCKAERT EDWARD SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    4 OTTEMA RICK ALECTO CYCLINGTEAM NED

    5 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL

    6 SIX FRANKLIN WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC

    7 KERKHOF TIM DESTIL - PARKHOTEL VALKENBURG NED

    8 DE ROOZE NIELS TARTELETTO - ISOREX

    9 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL

    10 VANTOMME MAXIME WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC

    37 MARCHAND GIANNI 45 D´HOOGE THOMAS 50 DIELEMAN MICHIEL 52 TEUGELS LENNERT 69 JANSSENS JIMMY 78 DE PAEPE JOHANNES

     

    09/06/2018 WERVIK (W) - ELITE Z.C./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 2:32:20 / AFSTAND: 112KM

    1 BOUTTÉ KENZIE WIELERTEAM IEPER

    2 CLAEYS TIMOTHY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    3 GOUEL VALENTIN TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT FRA

    4 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    5 DE POORTER MAXIME EFC-L&R-VULSTEKE

    6 DELAMEILLEURE MATHIAS DOVY KEUKENS - FCC

    7 HUYSSER JEROEN WIELERTEAM IEPER

    8 PAUWELS NILLS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 VAN OOST KIM INOFEC CYCLING TEAM

    10 JACQUES JARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    09/06/2018 SINT KATELIJNE WAVER (A) - ELITE Z.C./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 79 / OPGEVERS: 31 / TIJD: 2:45:13 / AFSTAND: 120KM

    1 VERHULST PAUWEL BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 WOLFFENBUTTEL NILS WTC DE AMSTEL NED

    3 PATTEN DANIEL TEAM MERLIN GBR

    4 MERTENS ROBIN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 VAN ROY MATTHIAS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 BAL MARIJN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 KÜHMEL SANDRO BIKESTORE RACING GER

    8 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 FRANZ TONI RFV DIE LOWEN WEIMAR GER

    10 VERHEYDEN ROBIN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    42 WIELANDT SVEN

     

    09/06/2018 OUDENBURG (W) - ELITE Z.C./U23 - 70 km

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:34:0 / AFSTAND: 70KM

    1 DEKKERS HANS SHIFTING GEARS CYCLING TEAM NED

    2 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    3 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    4 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    7 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    8 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    9 TOORTELBOOM FREDERIK KVC NOORDZEEMEEUW

    10 JONCKHEERE MICHAEL TEAM NIKOLAAS - CHALETPARK DE BLEKKER

     

    09/06/2018 BELSELE (O) – DAMES ELITE – 77 km

    DEELNEMERS: 100 / OPGEVERS: 40 / TIJD: 2:20:0 / AFSTAND: 77KM

    1 NATHALIE VERSCHELDEN  WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    2 DREVILLE ANABELLE LOTTO SOUDAL LADIES FRA

    3 NGUYEN THI THAT CMC VIE

    4 DE VUYST SOFIE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    5 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    6 COELHO FERREIRA CAMILA MEMORIAL SANTOS FUPES BRA

    7 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    8 SHAW GABRIELLA NJC-BIEMME-ECHELON GBR

    9 LANE JESSICA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM AUS

    10 CASTRIQUE ALANA LOTTO SOUDAL LADIES

    14 VAN GUCHT HANNEKE 21 DENEEF NAÏKA 51 NOBUS ANJA 59 ACCOE JOYCE

    09-06-2018 om 23:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan QUINTEN VAN KERCKHOVE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


     Quinten van Kerckhove 2018 

    Quinten Van Kerckhove

     

    Zaterdag 09/06/2018 BELSELE-WAAS (O) - JUNIORES - 77 km

    DEELNEMERS: 100 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 1:32:0 / AFSTAND: 77KM

    1 MEEUSEN RIK WAC TEAM

    2 DORENBOS YANNE UWTC DE VOLHARDING NED

    3 DE PESTEL THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 PERMENTIER EMANO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DE VRIESE CHENDO KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 VERZIJL STEN WV ZEEUWS VLAANDEREN NED

    7 DE DECKER TIJL DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 VERCAUTEREN THOMAS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 POLEIJ ARJAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    10 MICHIELSEN JARNE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    20 COSYNS MILAN 29 SMET JORRE 34 GOOSSENS BRECHT 42 MEERSMAN MAXIM 43 HOPMANS WOUTER 51 VAN DER SYPT GIANNI 59 JORIS STEF 62 WARRENS ANTHONY

     

    09/06/2018 MOPERTINGEN (LB) - JUNIORES - 80 km

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 2:20:8 / AFSTAND: 96KM

    1 VERSTAPPEN TIJS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    2 WAUTERS BRAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 LINDELAUF MELVIN DAVO CYCLING TEAM – TONGEREN NED

    4 JACOBS OWEN SPORT EN MOEDIG GENK

    5 BELLENS JARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 FONTAINE EMERSON SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 BARBAIX DRIES PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 SOENEN TOMAC SPORT EN MOEDIG GENK

    9 VANDERHEYDEN STEF SPORT EN MOEDIG GENK

    10 DE GROOF PIETER TML DOMMELSTREEK- NED

     

    09/06/2018 STEKENE (O) - NIEUWELINGEN - 64,5 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:34:5 / AFSTAND: 64.5KM

    1 QUINTEN VAN KERCKHOVE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 HANEGRAAF STIJN WV SCHIJNDEL NED

    3 HENNEKAM TIM WILLEBRORD WIL VOORRUIT (NL) NED

    4 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 MAAS MARIJN RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    6 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DALVING QUINTEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 CHRISTIAENS JONAS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VAN HAUTE RIK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 PROSMAN PIETER WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    11 STERCK JOPPE 13 ROGIERS LUCAS 15 DANEEL JEFKE 17 VAN OSSELAER VIKTOR 18 CORNELIS CODY 26 FIERENS RUBEN 27 COLMAN LARS 28 REUNIS ROWDY 32 VAN WIELE MICHIEL 35 D´HOLLANDER LUCA 36 VAN MOL CÉDRIC 38 DE COCK TIBO 40 COLMAN THIBEAU 42 VAN HAVERE DETLEV 43 DE BAERE RUNE 44 BROSENS KYANO

     

    09/06/2018 SINT KATELIJNE WAVER (A) - NIEUWELINGEN - 65 km

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 1:34:0 / AFSTAND: 65KM

    1 DEMAN BREM WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 VANDENBRANDEN NOAH WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 POETS WOUT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DE ZEEUW TIMO GRC JAN VAN ARCKEL NED

    6 MUYSHONDT NILS WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 COENEN THOMAS DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 VAN OORSCHOT ROBIN WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    9 MULDER SVEN WV DE JONGE RENNER NED

    10 WIJFJE ROWAN UWTC DE VOLHARDING NED

     

    09/06/2018 ZEDELGEM (W) - NIEUWELINGEN - 68,04 km

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:40:0 / AFSTAND: 68.04KM

    1 DHONDT JARNO SPIE DOUTERLOIGNE CT NED

    2 DEWULF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 DELAERE NOAH ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    6 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    8 INION SANDER KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 BOGAERT LOUIS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VAN RYCKEGHEM LARS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    32 RASSCHAERT LANDER

     

    09/06/2018 ZEDELGEM (W) - DAMES JUNIORES+NIEUWELINGEN - 56,7 km

    TOTAAL - DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:32:30 / AFSTAND: 56.7KM

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DE WISPELAERE FIEN URBANO-THIJS LADIES C.T.

    3 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 KEMPS STEPHANIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 BEIRINCKX LINA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    7 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 BELMANS FIEN SPORT EN MOEDIG GENK

    9 FARAZIJN LEONTINE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    10 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    14 STORMS IMKE

    19 GIELKENS ESMÉE SPORT EN MOEDIG GENK

     

    DAMES NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:32:30

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DE WISPELAERE FIEN URBANO-THIJS LADIES C.T.

    3 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 KEMPS STEPHANIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG

    6 BEIRINCKX LINA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    7 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 BELMANS FIEN SPORT EN MOEDIG GENK

    9 FARAZIJN LEONTINE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    10 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    14 STORMS IMKE

    09-06-2018 om 23:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/06/2018

    waod_3.jpg


    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 9°Seizoenszege !!!


      Kevin Van Raemdonck 2018       Frank Suys 2018 

    Kevin Van Raemdonck             Frank Suys

     

    Zaterdag 9 Juni 2018 - ZAFFELARE (9080)

     

    Cat.A - 70 km - 38 deelnemers

    1 KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)
    2 Goossens Sam
    3 Van Aelst Jelle
    4 Van Boven Frederik
    5 De Vlieger Jonas
    6 Wytinck Niels
    7 Maes Bram
    8 Verwee Nico
    9 Poppe Stef
    10 Heynderickx Hannes
    11 Van Sante Tristan 12 Maes Dimitri 13 Coppens Carrera 14 Heymans Kurt 15 Willaerts Niels 16 Cap Bryan 17 Weemaes Robby 18 Apers Michaël 19 Van Gaeveren Gunter 20 Leus Jelle 21 Andries Kevin 22 Van Meirhaeghe Karel 23 Bouquet Kenneth 24 Van den Berghe Anthony 25 Spillebeen Jürgen 26 Daems Jens 27 de Braal Peter 28 Dumortier David 29 Maes Jef 30 Lambinon Christophe 31 Verheuen Frederik 32 Geens Steve 33 Serverius Jonas 34 Brijs Gert 35 Schoovaerts Sven 36 Opsomer Enzo 37 Van Raemdonck Maarten 38 Gommers Sven

     

    Cat.B - 60 km - 23 deelnemers

    1 Arena Lorenzo (Schoten)
    2 Raadtgever Dennis
    3 De Weirdt Gino
    4 Van Goethem Chris
    5 Bobelijn Patrick
    6 de Koning Michel
    7 Van Hautekerke Glenn
    8 Diet Wim
    9 Hereijgers Piet
    10 Smet Gert
    11 Gussé Wim 12 Heyndrickx Wim 13 Thursfield Paul 14 Van Roeyen Dave 15 Cornelissen Patrick 16 Baert Giovanni 17 Van Pachterbeke Patrick 18 Van Luyten Chris 19 Verheyden Johan 20 Van Guyse Danny 21 Kramer Guido 22 De Brauwer Lesley 23 Schaut Danny

     

    Cat.C - 55 km – 22 deelnemers

    1 FRANK SUYS (Bornem) +55 jaar
    2 Reniers Tony
    3 Van Lierde Hans
    4  Van Eyndt Jozef (Vorselaar) +60 jaar
    5 De Coninck Danny
    6 De Pauw Dirk
    7 Bultinck Andre
    8 Mathys Dirk
    9 Gort Ronald
    10 Nuyts Johan
    11 Erauw Luc 12 Harms Ko 13 D'Hondt Erwin 14 Dom André 15 Bracke Wim 16 Vanoverberghe Siegfried 17 Dupont Guido 18 Lacquet Philippe 19 Bolle Henk 20 Vyncke William 21 Cornette Freddy 22 Leuntjens Kurt


    Cat.D - 45 km – 33 deelnemers

    1 Remory Pierre (Ressegem) +65 jaar
    2 Van Renterghem Patrick
    3 de Waal Wim
    4 De Leersnyder Florent
    5 Van Holen Johny
    6 De Vuyst Eddy
    7 Snels Luc (Minderhout) +70 jaar
    8 Luyten Felix
    9 van Loon Dick
    10 Cocquyt Luc
    11 Vandermeulen Jos 12 Van De Wiele Richard 13 Coudyzer Theo 14 Vyvey Julien 15 Dams Marc 16 Wauters Jean-Pierre 17 Mercken Mathieu 18 Delgouffe Phil 19 Mertens René 20 Tummeleer Dirck 21 Corthier Wily 22 Pauwels Marcel 23 Montforts Ad 24 De Roos Willy 25 D'Hont Joseph 26 Vandenheuvel Gilbert 27 Elegheer Patrick 28 Demiddel Ronny 29 Robijns Robert 30 Devadder Andre 31 Hermans Luc 32 Brouwers François 33 Brys Willy

    09-06-2018 om 23:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 8 - TTC RONDE 2018
    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


    Proficiat aan FRANK VAN ASSCHE met zijn 2°Seizoenszege !!!


    Frank Van Assche 2018      

      Frank Van Assche


     

    Zaterdag 09/06/2018 – KRUIBEKE – TTC Ronde – Rit 8 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 43

    1 FRANK VAN ASSCHE 

    2 DUYM JELLE

    3 COECK SEM

    4 RUDY GEERAERT

    5 FILIP VAN GOETHEM

    6 KRIS MEERSCHAERT

    7 ORTWIN LEENAERTS

    8 JEROEN DUYM

    9 BRECHT VAN DEN BRANDEN

    10 SIGI FEUCHT

    11 FRANKY WEEMAES 12 VAN DEN KEMP REMCO 13 CEDRIC KOPPEN 14 TOM LANDUYT 15 WIM VAN DER VEKEN 16 KEVELAERS DAVID 17 STIJN CREVE 18 WIM MEIR 19 VAN DIEREN CHRISTOPHE 20 PETER HEYMANS 21 KENNY DE PERMENTIER 22 GERT VAN DER VLOET 23 FREDDY VAN CAMP 24 TOM DE LEENHEER 25 VAN HAVERE PETER 26 ANTONY VAN HAL 27 SCHELFOUT PASCAL 28 PETER HOSKENS 29 STEFAN ADRIAENSSENS 30 JASPERS WIES 31 RAMAZAN BURGU 32 JORDY LEENKNECHT 33 KENNY WULLAERT 34 KURT VAN RAEMDONCK 35 VAN WESENBEECK JORIS 36 VAN GOETHEM PETER

     

    OPGAVE: 37 VAN EYCKEN CHRISTOPHE 38TOR VERSTRAETEN 39 DAVY TIMMERMANS 40 DE MUNCK GINO 41 BRYSSINCKX DIRK 42 GERT VAN LAEKEN 43 BRAM VAN OVERLOOP 








     

    Zaterdag 09/06/2018 – KRUIBEKE – TTC Ronde – Rit 8 – Recreanten

    Aantal deelnemers: 48

    1-VAN TURNHOUT BRAM

    2-MARIO BOLSSENS

    3-BART VAN OPSTAL

    4-BRYSSINCKX DIRK

    5-DYLAN VAN IMPE

    6-WIM VAN CRAENEBROECK

    7-GONZALEZ THOMAS

    8-POELMAN TIM

    9-VAN OOST MICHIEL

    10-KURT THOEN

    11-VERBERT MICHEL-12-KOEN VERHULST-13-STIJN DEVOS-14-ROELANDT DIETER-15-VERMEULEN STEPHAN-16-BART DAELMAN-17-STORMS YOERI-18-HELSEN JORRIT-19-STEFAN DE MAEYER-20-VERBERT DANNY-21-DE RECHTER FRANK-22-VAN DESSEL DENNIS-23-FIERENS JOCHEN-24-PHILIP VAN HAVENBERGH-25-ANTHONISSEN THOMAS-26-VYT ARNE-27-TIM VERHELST-28-KURT WUYTACK-29-VAN DIEREN STEPHANE-30-VAN GILS JASPER-31-DAVY MARIN-32-BOMBEKE NICOLAS-33-JENTE SAMSON-34-BART HERMANS-35-DE CROOCK STEPHANE

     

    OPGAVE: 36-KRIS VERMEULEN-37-DERRICK SPINNOX-38-DE BOECK RONNY-39-BERT VERHASSELT-40-BENNY VAN DAMME-41-DE WILDE MATHIAS-42-DE GOLS YANNICK-43-KENNETH SILVERANS-44-ARMIN HEYRMAN-45-STRYBOS SAM-46-VAN LANDEGHEM JENS-47-VAN DIJCK GREGORY-48-DOMIEN BAERT

    09-06-2018 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/06/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 24°Seizoenszege en met de Titel van Provinciaal Kampioen Reeks D !!!


    Patrick Cocquyt 2018 

        Patrick Cocquyt

    ZATERDAG 9 JUNI - EKSAARDE (9160) - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP OOST VLAANDEREN Cat.A/C/D/E

    VWF 9-6

    09-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    08-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BELSELE VAN VRIJDAG 08/06/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BELSELE VAN VRIJDAG 08/06/2018     


    Vrijdag 08/06/2018 BELSELE-WAAS (O) - ELITE Z.C./U23 - 98 km

    DEELNEMERS: 84 / OPGEVERS: 39 / TIJD: 2:09:22 / AFSTAND: 98KM

    1 BENIUŠIS JUSTAS KLAIPEDA LTU

    2 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    3 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 WILLEMOT BASTIEN K.V.C. DEINZE VZW

    5 BUYLE PIETER CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    6 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM

    7 FRANSSENS YANNICK UNITED C.T.

    8 CLAES DRIES SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    9 VERHOEVEN NICO K.V.C. DEINZE VZW

    10 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    11 AMELINCKX STEF 13 STUER KWINTEN 20 VERCAUTEREN TIM 22 MARIN GLENN 23 HEIRBAUT TONY 25 GOOSSENS KENNY 29 PERSOON JOERI 31 ROMBAUT MAARTEN 32 DAS JEROEN 36 DHOLLANDER KRISTOF 37 CAETHOVEN KENNETH 42 ONGENA MATTHIAS 43 MAES BRYAN

    3W3A7883

                                          Podium te Belsele met winnaar Justas Beniusis, Kevin Lava en Guy Ten Hartog.

    3W3A7873

                                          Podium te Belsele met winnaar Justas Beniusis, Kevin Lava en Guy Ten Hartog.

    3W3A7804

    De spurt voor de zege met  winnaar Justas Beniusis voor Kevin Lava, Guy Ten Hartog, Pieter Buyle, Dario Tielen en Yannick Franssens.


    3W3A7803

    De spurt voor de zege met  winnaar Justas Beniusis voor Kevin Lava, Guy Ten Hartog, Pieter Buyle, Dario Tielen en Yannick Franssens.

    3W3A7379

    3W3A7361

    3W3A7344

                                                           Start van de Elite z.c. & U23 te Belsele met 84 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-06-2018 om 23:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 08/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 08/06/2018 ZERKEGEM (W) - ELITE Z.C./U23 - 113 km

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 2:35:0 / AFSTAND: 113KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    3 MUS ALOÏS SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    4 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 VERHASSELT BART SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    8 MEHEUS GILL TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    9 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    10 MAES JO DL CHEMICALS-RUWOMAT

     
    08/06/2018 BELSELE-WAAS (O) - ELITE Z.C./U23 - 98 km

    DEELNEMERS: 84 / OPGEVERS: 39 / TIJD: 2:09:22 / AFSTAND: 98KM

    1 BENIUŠIS JUSTAS KLAIPEDA LTU

    2 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    3 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 WILLEMOT BASTIEN K.V.C. DEINZE VZW

    5 BUYLE PIETER CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    6 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM

    7 FRANSSENS YANNICK UNITED C.T.

    8 CLAES DRIES SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    9 VERHOEVEN NICO K.V.C. DEINZE VZW

    10 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    11 AMELINCKX STEF 13 STUER KWINTEN 20 VERCAUTEREN TIM 22 MARIN GLENN 23 HEIRBAUT TONY 25 GOOSSENS KENNY 29 PERSOON JOERI 31 ROMBAUT MAARTEN 32 DAS JEROEN 36 DHOLLANDER KRISTOF 37 CAETHOVEN KENNETH 42 ONGENA MATTHIAS 43 MAES BRYAN

     

    08/06/2018 BORNEM (A) - DAMES ELITE - ACHTER DERNY´S

    EINDSTAND - DEELNEMERS: 10 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:00:0 / AFSTAND: 0KM

    1 LOTTE KOPECKY ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 CROKET GILKE WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    3 DRUYTS KELLY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    4 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 TORTOLINA GAIA EQUANO WASE ZON CYCLING TEAM ITA

    6 DOM ANNELIES LOTTO-SOUDAL LADIES

    7 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    8 DOCX MIEKE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    9 VAN GEYT LAURA WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10 GELUK YVA EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM NED

    08-06-2018 om 23:06 geschreven door kenny


    07-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 07/06/2018

    Donderdag 07/06/2018 KORTENAKEN-STOK (VB) - ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 87 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 2:36:0 / AFSTAND: 117KM

    1 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 COMMEYNE DAVY WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 WILLEMS KENNY STAGECO CYCLING TEAM

    4 VAN ROY MATTHIAS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 DE WEERDT NICK HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 VANDERHEYDEN JENS WSC HAND IN HAND BAAL

    7 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 HEINDERSON MATHS ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 ANDRIEU MAXIM WSC HAND IN HAND BAAL

    10 MONDELAERS JARNO ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    07-06-2018 om 22:19 geschreven door kenny


    06-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KRUIBEKE VAN WOENSDAG 06/06/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KRUIBEKE VAN WOENSDAG 06/06/2018     


    Woensdag 06/06/2018 KRUIBEKE (O) - ELITE Z.C./U23 - 115 km

    DEELNEMERS: 85 / OPGEVERS: 37 / TIJD: 2:30:21 / AFSTAND: 115KM

    1 BRYAN MAES DCR CYCLING TEAM

    2 ROBERTS WILL WALES RACING ACADEMY GBR

    3 GARDNER DAN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    4 LIESSENS JARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 WIELANDT SVEN DCR CYCLING TEAM

    6 HAEST TOM

    7 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 VOIGT ERIC BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM USA

    9 TILLETT JAMES WALES RACING ACADEMY GBR

    10 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    12 SINOY FABIO 14 VAN GUYSE JARNO 19 CAETHOVEN KENNETH 27 TEN HARTOG GUY 35 APERS MICHAEL 37 COPPENS CARRERA 41 MEUL ROBBY 42 DE BOES TIMMY 43 VERCAUTEREN TIM 46 DILLEN RUBEN

    3W3A7319 3W3A7316

                Winnaar Bryan Maes.                                                   Winnaar Bryan Maes met de bloemen.

    3W3A7223

                                                           Aankomst van winnaar Bryan Maes te Kruibeke.

    3W3A7218

                                                              Aankomst van winnaar Bryan Maes te Kruibeke.

    3W3A7230

    De spurt voor de 2de plaats met Will Roberts, Dan Gardner, Jarno Liessens, Sven Wielandt, Tom Haest en Guy Van Broekhoven.

    3W3A7212

    3W3A6772

                                                   Start van de Elite z.c. & U23 te Kruibeke met 85 deelnemers.

    3W3A6769






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-06-2018 om 20:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan BRYAN MAES met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Bryan Maes 2018 1 

            Bryan Maes


    Woensdag 06/06/2018 RUDDERVOORDE KOERSE (W) – MEN ELITE - 172 km

    DEELNEMERS: 177 / OPGEVERS: 37 / TIJD: 3:36:10 / AFSTAND: 172KM

    1 MERLIER TIM CRELAN - CHARLES

    2 STEELS STIJN VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    3 MAES NIKOLAS LOTTO - SOUDAL

    4 VAN DER KOOIJ BAS ALECTO CYCLINGTEAM NED

    5 PARDINI OLIVIER TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    6 VANTOMME MAXIME WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

    7 DECLERCQ TIM QUICK - STEP FLOORS

    8 ABRAHAM GEBRU DANIEL BEAT CYCLING CLUB NED

    9 BAKELANTS JAN AG2R LA MONDIALE

    10 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    12 VAN STAEYEN MICHAËL 15 COBBAERT ROBBY 30 MARCHAND GIANNI 74 GEERINCK DRIES 75 D´HOOGE THOMAS 117 DE PAUW MORENO 122 COOLS ALEXANDER 127 DE PAEPE JOHANNES 134 DRUYTS GERRY

     

    06/06/2018 KRUIBEKE (O) - ELITE Z.C./U23 - 115 km

    DEELNEMERS: 85 / OPGEVERS: 37 / TIJD: 2:30:21 / AFSTAND: 115KM

    1 BRYAN MAES DCR CYCLING TEAM

    2 ROBERTS WILL WALES RACING ACADEMY GBR

    3 GARDNER DAN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    4 LIESSENS JARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 WIELANDT SVEN DCR CYCLING TEAM

    6 HAEST TOM

    7 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 VOIGT ERIC BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM USA

    9 TILLETT JAMES WALES RACING ACADEMY GBR

    10 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    12 SINOY FABIO 14 VAN GUYSE JARNO 19 CAETHOVEN KENNETH 27 TEN HARTOG GUY 35 APERS MICHAEL 37 COPPENS CARRERA 41 MEUL ROBBY 42 DE BOES TIMMY 43 VERCAUTEREN TIM 46 DILLEN RUBEN

    06-06-2018 om 20:07 geschreven door kenny


    05-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 05/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!


    Jessy Druyts 2018 

            Jessy Druyts

    Dinsdag 05/06/2018 SCHELLEBELLE (O) – DAMES ELITE - Tijdrit: 7,4 km + Rit: 90 km

    TIJDRIT - DEELNEMERS: 54 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:09:21 / AFSTAND: 7.4KM

    1 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    2 SKALNIAK AGNIESZKA EXPERZA – FOOTLOGIX POL

    3 RIJKES SARAH EXPERZA FOOTLOGIX AUT

    4 DEBBOUDT LENSY KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 SCHOKKAERT FEBE WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    7 JAMIESON AMANDA TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NZL

    8 DRUYTS DEMMY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    9 CAMPBELL TENIEL CMC TTO

    10 LANE-WRIGHT CRYSTAL GBR

    11 VAN GUCHT HANNEKE 15 DRUYTS JESSY 16 TEN HARTOG SARAH 29 TEMMERMAN ILSE 38 DELTOMBE EVELIEN 42 LOUCHAERT JUSTINE 50 WITTOCK NANCY

    3W3A6223 3W3A6221
       Winnares Sarah Inghelbrecht.        Agnieszka Skalniak werd 2de en Sarah Rijkes 3de, Jessy Druyts die later de rit won.
     

    WEGRIT - DEELNEMERS: 74 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 2:10:55 / AFSTAND: 90KM

    1 JESSY DRUYTS EXPERZA-FOOTLOGIX

    2 VAINIONPÄÄ LAURA HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FIN

    3 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    4 SKALNIAK AGNIESZKA EXPERZA – FOOTLOGIX POL

    5 NGUYEN THI THAT CMC VIE

    6 DENTUS ABIGAIL TEAM BREEZE GBR

    7 CALLANDER RHONA TEAM JADAN GBR

    8 JAMIESON AMANDA TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NZL

    9 LANE JESSICA TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG AUS

    10 DEBBOUDT EVELIEN KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    13 DRUYTS KELLY 16 DRUYTS DEMMY 22 VAN GUCHT HANNEKE 32 TEN HARTOG SARAH 34 TEMMERMAN ILSE 63 DELTOMBE EVELIEN 64 LOUCHAERT JUSTINE 67 WITTOCK NANCY

    3W3A6731

                                                              Winnares Jessy Druyts met de supporters en de bloemen.

    3W3A6727

                                                                    Een woordje uitleg van winnares Jessy Druyts.

    3W3A6666

    Aankomst van winnares Jessy Druyts voor Laura Vainionpää, Sarah Inghelbrecht, Agnieszka Skalniak en Thi That Nguyen.

    3W3A6662

    Aankomst van winnares Jessy Druyts voor Laura Vainionpää, Sarah Inghelbrecht, Agnieszka Skalniak en Thi That Nguyen.

    3W3A6669

    3W3A6408

    3W3A6277 - kopie

    3W3A6246 - kopie

                                                    Start van de Dames Elite te Schellebelle met 74 deelneemsters.

     
                        

    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-06-2018 om 20:19 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!