.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    04-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 2 TTC RONDE 2018

    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


    TTC 2 3-5-2018 IMG_5563

    Donderdag 03/05/2018 – BEVEREN – Toeristen
    Aantal deelnemers: 54

    1-MICHAEL DECLERQ

    2-JIM MARIEN

    3-FRANKY WEEMAES

    4-RENARD PIETERJAN

    5-BRECHT VAN DEN BRANDEN

    6-VAN DAM TOM

    7-STEFAN BOON

    8-KURT VAN DEN PLAS

    9-COCKS SEM

    10-WIM VAN DER VEKEN

    11-FILIP VAN STEIRTEGHEM 12-JASPERS WIES 13-KENNETH DE BRUYN 14-VERSCHAFFELT JENS 15-MAARTEN DE CROOCK 16-TOR VERSTRAETEN 17-GERT VAN LAEKEN 18-GERT VAN DER VLOET 19-CHRISTIAENS DAVY 20-STIJN CREVE 21-FRANK VAN ASSCHE 22-NIELS DHONDT 23-ORTWIN LEENAERTS 24-WIM FRANCKAERT 25-TOM LANDUYT 26-WOUTER DUPONT 27-PETER HEYMANS 28-MATTIAS NIJS 29-TOM DE LEENHEER 30-YANNICK SCHILTZ 31-KURT VAN RAEMDONCK 32-BJORN HEYNDERICKX 33-JEROEN DUYM 34-PETER VAN DUYSE 35-DANIEL VAN GOETHEM 36-BAHAD OMRI 37-CANT BART 38-WIM HEYNDRICKX 39-PETER GOOSSENAERTS 40-DAVID SOMERS 41-VAN CAMP TIM 42-JORDY LEENKNECHT 43-DAVE HORREVORST 44-KRIS SMET 45-FILIP VAN GOETHEM 46-DANNY PHILIPPE 47-STEFAN ADDRIAENSSENS 48-VAN DIEREN CHRISTOPH 49-PINTENS NOEL 50-JAN WOLLAERT 51-DIRK BRYSSINCKX 52-MARK DE BEN 53-DE BRUYN JOHAN 54-HERRYGERS PATRIK




    TTC 2 3-5-2018 IMG_5571
     

    Donderdag 03/05/2018 – BEVEREN – Recreanten
    Aantal deelnemers: 54

    1 VAN DER KEMP REMCO 

    2 BART VAN OPSTAL

    3 DE DAUW BENNY

    4 HEYRMAN ARMIN

    5 VAN DE SOMPEL BART

    6 BRYSSINCK DIRK

    7 BERT VERHASSELT

    8 YANNICK HANNES

    9 LUC DE CAUWER

    10 KRIS VERMEULEN

    11 KURT THOEN 12 STUER JORDY 13 FRANCKAERT PASCAL 14 ANTHONY VAN HAL 15 JENTE SAMSON 16 TIELEMANS PIETER 17 TOM VAN VAERENBERGH 18 MARIO BOLSSENS 19 DE LAENDER STEVEN 20 MATHIAS D'HOOGE 21 KEVIN VELGHE 22 BART HERMANS 23 BART DAELMAN 24 STEFAN DE MAEYER 25 DAVY TIMMERMANS 26 WIM VAN CRAENEBROECK 27 HERBERT DE COSTER 28 DAVY MARIN 29 PIERRE LUC 30 VINCKE IVAN 31 FREDERIK VAN DRIESSCHE 32 KOEN VERHULST 33 TOM VANDERLINDEN 34 DIETER DE CRAENE 35 VAN EYKEN CHRISTOPHE 36 KOEN DE MAESSCHALCK 37 SCHELFAUT BRAM 38 FRANKY DE CLERCQ 39 TIM VERHELST 40 JENS BOGAERT 41 POELMAN TIM 42 DANNY BOGAERT 43 GUY BOGAERT 44 STIJN BOONS 45 ANTOON VERSCHAEVE 46 VERMEULEN MODEST

     

    OPGAVE: 47  VINGERHOETS TOM 48 PHILIP VAN HAVENBERGH 49 VERMEULEN STEPHAN 50 SPINNOCX DERRICK 51 DYLAN VAN IMPE 52 BENNY VAN DAMME 53 MOREEL CHRISTOF 54 DE MEYER DIRK

    04-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    03-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 03/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 03/05/2018 KORTENAKEN-STOK (VB) - ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 114 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 2:36:5 / AFSTAND: 117KM

    1 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    2 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    3 LEHAEN DRIES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 ELEN SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VAN DEN BERGHE JEROEN NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 PATTYN JEROEN VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 RIETJENS SANDER PRORACE CYCLING TEAM

    9 WILLEMS KENNY STAGECO CYCLING TEAM

    10 MICHIELSEN JORAN STAGECO CYCLING TEAM

    18 VAN GUYSE JARNO

    03-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    02-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 02/05/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Kenny Jannssens en Yves Delhasse  vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 30 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Vanaf het vertrek meteen de wind op kop en die wakkerde tijdens de rit nog aan tot 4 beaufort, de kopmannen konden meteen vol aan de bak. Vandaag geen enkel probleem om sterke kopmannen te vinden en zij deden dan ook uitstekend werk. De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    34,8 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Hank Mees , Kenny De Permentier , Walter Verhelst , Yves Delhasse , Dimitri Cleys , Laurens Deconinck , Ludwig De Bock , Sybren Van Houte , Jori Van Steenberghen , Kristoff Heyns , Tom Verhulst , Nico Vlyminck , Fons Van Raemdonck , Dirk Cleys , Chris Van De Vijver , Hugo Martens , Jan Vlegels , Rudi Serverius , Patrick Van Der Vekens , Pascal Brack , Jochem Smet , Walter Meseure , ?????? en Kenny Janssens.

    02-05-2018 om 19:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERCHTEM VAN DINSDAG 01/05/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERCHTEM VAN DINSDAG 01/05/2018     


    Dinsdag 01/05/2018 MERCHTEM (VB) - ELITE Z.C./U23 - 116 km

    Deelnemers: 130 / Opgevers: 33 / Tijd: 2:33:34 / afstand: 116km

    1 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE

    2 VAN DEN BRANDEN Viktor V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    3 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    4 SINOY Fabio VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    6 VAN DEN BOSSCHE Angelo NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 HAVERALS Lars VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 SIEMONS Stijn VAN EYCK SPORT

    9 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 SMET Jonas BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    13 VANDYCK Niels 19 VAN DE VOORDE Lennert 22 MARIN Glenn 32 JANSSENS Jarrid 34 AMELINCKX Stef 35 VAN GOETHEM Kevin 42 GOOSSENS Kenny 49 DILLEN Ruben 61 VAN DAMME Bart 63 SMAGGHE Wouter 77 DE BOCK Jelle 86 DE OST Jarne 87 PERSOON Joeri 88 WIELANDT Sven 89 DE BLOCK Nick 91 VAN DRIESSCHE Ward
    1-5-2018-merchtem 1168.JPG
    Podium met winnaar Julien Van Den Brande, Viktor Van Den Branden en Tom Timmermans.

    1-5-2018-merchtem 1164.JPG
    Podium met winnaar Julien Van Den Brande, Viktor Van Den Branden en Tom Timmermans.
    1-5-2018-merchtem 1057.JPG
                               Aankomst van winnaar Julien Van Den Brande.
    1-5-2018-merchtem 1031.JPG
    Met nog 2 ronden te rijden de 2 koplopers Julien Van Den Brande en Viktor Van Den Branden.
    1-5-2018-merchtem 776.JPG
    1-5-2018-merchtem 359.JPG
    1-5-2018-merchtem 050.JPG
                 Start van de Elite z.c. & U23 te Merchtem met 130 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-05-2018 om 13:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/05/2018

    KBWB Banner 2013.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. en de Titel van Belgisch Kampioen Tijdrijden U23 !!!

    Sasha Weemaes 2018.jpg 

       Sasha Weemaes


    Dinsdag 01/05/2018 VRESSE SUR SEMOIS – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – U23

    DEELNEMERS: 31 / Opgevers: 1 / Tijd: 0:38:20 / afstand: 28km

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele

    2 SEYE Guillaume

    3 VANHOUCKE Harm

    4 APERS Ruben

    5 VERSCHAEVE Viktor

    6 VEREECKEN Thomas

    7 VAN TILBORGH Brent

    8 CASSAERT Loran

    9 BORRA Gilles

    10 VAN MOER Brent

    19 VAN HAUWERMEIREN Michiel

     

    01/05/2018 VRESSE SUR SEMOIS – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – Dames Elite

    Deelnemers: 7 / Opgevers: 0 / Tijd: 0:46:16 / afstand: 28km

    1 BEX Nathalie

    2 CASTRIQUE Alana

    3 SELOSSE Noa

    4 VERHOEVEN Suzanne

    5 LENSECLAES Ditte

    6 GOESSENS Brenda

    7 LOUCHAERT Justine


    01/05/2018 VRESSE SUR SEMOIS – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – Juniores

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:12 / AFSTAND: 13.7KM

    1 EVENEPOEL REMCO

    2 VAN WILDER ILAN

    3 PAULUS MILAN

    4 HUYS BRANKO

    5 CAPPAN LENNERT

    6 CLAEYS ARNO

    7 VAN DEN BOSSCHE FABIO

    8 WAUTERS BRAM

    9 VERVLOESEM XANDRES

    10 VAN DER BEKEN AARON

    19 DE PESTEL THOMAS 31 VERCAUTEREN THOMAS

     

    01/05/2018 VRESSE SUR SEMOIS – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – Dames Juniores

    DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:23:13 / AFSTAND: 13.7KM

    1 BOSSUYT SHARI

    2 RENDERS LUNA

    3 AERNOUTS AMBER

    4 LENAERS JADE

    5 GIELKENS ESMÉE

    6 MALFAIT INES

    7 UYTTENHOVE AIKO

    8 CRABBÉ KIONA

    9 POPELIER LOTTE

    10 DE LANGHE LUCA

     

    01/05/2018 VRESSE SUR SEMOIS – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – Nieuwelingen

    Deelnemers: 28 / Opgevers: 0 / Tijd: 0:21:9 / afstand: 13.7km

    1 SEGAERT Alec

    2 DETALLE Noah

    3 UIJTDEBROEKS Cian

    4 VERSTAPPEN Dries

    5 POELMANS Bob

    6 DE CRUYENAERE Stan

    7 DE MEESTER Milan

    8 DE BEUL Lars

    9 VAN RAEMDONCK Cédric

    10 D´HOLLANDER Luca

    23 DALVING Quinten

     

    01/05/2018 VRESSE SUR SEMOIS – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – Dames Nieuwelingen

    DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:23:20 / AFSTAND: 13.7KM

    1 DE WILDE JULIE

    2 VANHOVE MARITH

    3 DE CLERCQ KATRIJN

    4 VAN MECHELEN GLORIA

    5 MASURE FIEN

    6 PUNNEWAERT KIRIN

    7 TIEROLF SOPHIE

    8 KEMPS STEPHANIE

    9 FARAZIJN LEONTINE

    10 PEETERS FLEUR

    02-05-2018 om 12:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 01/05/2018 KORTESSEM (LB) - ELITE Z.C./U23 - 112 km

    Deelnemers: 145 / Opgevers: 26 / Tijd: 2:30:1 / afstand: 112km

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 COHNEN Stefan TEAM STARBIKEWEAR NED

    4 DU PLOOY Rohan CRABBE- CC CHEVIGNY RSA

    5 COMMEYNE Davy WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VADER Milan BERGKLIMMERS NED

    7 SEGERS Joren HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 COOLEN Yves HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 LEHAEN Dries PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

     

    01/05/2018 MEIGEM (O) - ELITE Z.C./U23 - 117 km

    Deelnemers: 114 / Opgevers: 37 / Tijd: 2:38:15 / afstand: 117km

    1 MAES Jo DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 DE WILDE Gilles VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 LAVA Kevin CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    4 MOORS Oliver BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    5 DEMENTYEV Yehor KUOTA-CONSTRUCIONNES PAULINO UKR

    6 DENT Stephen BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    7 VAN RENTERGHEM Bram BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 VOLKAERT Jonad VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    17 HEIRBAUT Tony 41 CAETHOVEN Kenneth 70 ONGENA Matthias

     

    01/05/2018 MERCHTEM (VB) - ELITE Z.C./U23 - 116 km

    Deelnemers: 130 / Opgevers: 33 / Tijd: 2:33:34 / afstand: 116km

    1 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE

    2 VAN DEN BRANDEN Viktor V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    3 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    4 SINOY Fabio VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    6 VAN DEN BOSSCHE Angelo NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 HAVERALS Lars VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 SIEMONS Stijn VAN EYCK SPORT

    9 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 SMET Jonas BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    13 VANDYCK Niels 19 VAN DE VOORDE Lennert 22 MARIN Glenn 32 JANSSENS Jarrid 34 AMELINCKX Stef 35 VAN GOETHEM Kevin 42 GOOSSENS Kenny 49 DILLEN Ruben 61 VAN DAMME Bart 63 SMAGGHE Wouter 77 DE BOCK Jelle 86 DE OST Jarne 87 PERSOON Joeri 88 WIELANDT Sven 89 DE BLOCK Nick 91 VAN DRIESSCHE Ward

     

    01/05/2018 VELDEGEM (W) - ELITE Z.C./U23 - 118,8 km

    Deelnemers: 105 / Opgevers: 13 / Tijd: 2:41:9 / afstand: 118.8km

    1 MEHEUS Gill TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 DEKKERS Hans SHIFTING GEARS CYCLING TEAM NED

    3 BALCAEN Manolito Arsene C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 CALLEEUW Joeri SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    6 CHAMON Thomas TEAM NIKOLAAS - CHALETPARK DE BLEKKER

    7 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    8 CONSTANT Kenny MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 MUS Aloïs SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    23 TEN HARTOG Guy 75 VANUYTVANGE Sam

     

    01/05/2018 STOK (VB) - NAT DAMES - Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant – 96,8 km

    Deelnemers: 81 / Opgevers: 22 / Tijd: 2:21:36 / afstand: 0km

    1 DE JONG Thalita UIC WT EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT NED

    2 WATERREUS Kylie GRC JAN VAN ARCKEL NED

    3 MAKISE Tsubasa TWC MAASLANDER ZUID-LIMBURG JPN

    4 GRONDAHL Antonia ISOREX CYCLING TEAM

    5 GARDNER Illi YRDP GBR

    6 WINANDA Spoor GRC JAN VAN ARCKEL

    7 KROL Phaedra DE ADELAAR NED

    8 PEETERS Jinse ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 AZUMA LOBO Adriana MENDOCINA MEMORIAL SANTOS FUPEP

    10 OLSEN Caroline Thorvik BERGEN CKWV ZEEUWS VLAANDEREN NOR

    20 STERCKX Kathleen 25 TEMMERMAN Ilse 29 DENEEF Naïka 32 COUDEVILLE Herlinde 34 VANDERHEYDEN Liena 45 CROKET Gilke 46 VERTENTEN Soetkin 54 TEN HARTOG Sarah 55 DELTOMBE Evelien

     

    01/05/2018 BERLARE (O) - JUNIORES - 90 km

    Deelnemers: 80 / Opgevers: 8 / Tijd: 2:09:7 / afstand: 90km

    1 DENS Tuur DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 VAN MULDERS Brent DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 BAAK Jord KWC KAMPEN NED

    6 VERSTAPPEN Tijs PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 WERNIMONT Nicolas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 DE LANGE Pieter-Jan ISOREX CYCLING TEAM

    9 VAN OLMEN Siebe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 COSYNS Milan AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 SMET Marco 26 PERMENTIER Emano 39 SMET Jorre 40 DE GEEST Ricky

     

    01/05/2018 HOBOKEN (A) - JUNIORES - 92 km

    Deelnemers: 116 / Opgevers: 36 / Tijd: 2:14:51 / afstand: 93.6km

    1 VAN DEN PLAS Jasper WAC TEAM

    2 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 DE WEERT Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 THYS Joren PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 DECOSTER Michael DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 KROON Joris UWTC DE VOLHARDING / WILTON CYCLING NED

    10 SZÉKELY Nathan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    18 COVELIERS Seppe 19 BROUWERS Emile 22 VAN DEN SCHOOR Mats 39 VAN DAELE Ernest 61 VAN BOUWEL Hannes 68 ADRIAENSSENS Jenno

    02-05-2018 om 12:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/05/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JENS DELAHAYE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Jens Delahaye 2018.jpg 

          Jens Delahaye


    Dinsdag 01/05/2018 NINOVE (O) - JUNIORES - 60 km

    Deelnemers: 32 / Opgevers: 2 / Tijd: 1:26:45 / afstand: 60km

    1 LITVINOV Dominik ISOREX CYCLING TEAM

    2 CLOUX Antoine DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 BEKÉ Willem KTC-CYCLING TEAM

    4 MESKENS Brecht KTC-CYCLING TEAM

    5 VERBEECK Calvin VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DE GEYTER Jelle ISOREX CYCLING TEAM

    7 VAN DEN BERGHE Nathan JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    8 VERDONCK Andres MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VAN ROY Yannick ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 VAN BELLIGEN Gerrit KTC-CYCLING TEAM

    11 VERSCHUEREN Ruben

     

    01/05/2018 ZONNEBEKE (W) - JUNIORES - 89 km

    Deelnemers: 76 / Opgevers: 19 / Tijd: 2:09:15 / afstand: 89km

    1 KOOL Daan WV AVANTI NED

    2 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 COLLIE Lars VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 NUYTTEN Michiel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DULAC Tanguy V.C. VAULX EN VELIN FRA

    6 FIEUW Staf CT SOENENS-BOOOM

    7 VANDENBULCKE Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 BUIJSSE Lukas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 REVILLON Anthony OGS U-19 CYCLING TEAM FRA

    10 GELDHOF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    45 ROOSE Matteo 53 DE CLEEN Wouter

     

    01/05/2018 HOBOKEN (A) - INTERCLUB NIEUWELINGEN - 78 km

    DEELNEMERS: 116 / OPGEVERS: 39 / TIJD: 1:57:11 / AFSTAND: 78KM

    1 MIJNSBERGEN THOMAS MONKEY TOWN TEAM NED

    2 KOOL TRISTAN MONKEY TOWN TEAM NED

    3 MARTENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DE POOTER DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 JOCHEMS JODY WV SCHIJNDEL NED

    6 JORISSEN SENNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 HUENDERS LANCE MONKEY TOWN TEAM NED

    8 AVONDTS MATIS WAC TEAM

    9 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    17 SZKANDERA THOMAS 25 DEMUYNCK VICTOR 36 VAN KERCKHOVE QUINTEN 48 VAN HAVERE DETLEV 65 BLOMMAERT SANDER

     

    01/05/2018 LENDELEDE (W) - NIEUWELINGEN - 68,25 km

    Deelnemers: 61 / Opgevers: 5 / Tijd: 1:44:11 / afstand: 68.25km

    1 DEWULF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 CLAEYS Jarne KVC NOORDZEEMEEUW

    3 DEBRUYNE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 CARRETTE Thibault MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 TRIO Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VANACKER Emiel TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 BENOIT Jonas CT SOENENS-BOOOM

    8 MALFAIT Jean-Louis MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 CLAUW Thibo ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VANDICKE Seppe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    51 OBRENO Arthur

     

    01/05/2018 NINOVE (O) - NIEUWELINGEN - 39 km

    DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 59:10:0 / AFSTAND: 39KM

    1 JENS DELAHAYE  AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 COPPENS CISSE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    3 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DANEEL JEFKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN DER PERRE DIEMER KTC-CYCLING TEAM

    6 LIEVENS NIELS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 DE BOCK RUNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 OOSTERLINCK JOES CALLANT-DOLTCINI CT

    9 NEUKERMANS LANCE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 BEECKMANS KENZO JARFACE DEVELOPMENT TEAM

     

    01/05/2018 RAMSEL HERSELT (A) - NIEUWELINGEN - 67 km

    Deelnemers: 75 / Opgevers: 29 / Tijd: 1:43:0 / afstand: 67km

    1 PROSMAN Pieter WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    2 STEVENS Daan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VAN OORSCHOT Robin WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    4 LAGROU Stan WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 VAN LAER Pieter WAC TEAM

    6 WOLFS Gert-Jan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 DE BEUCKELEER Seppe HERMANS CYCLING TEAM

    8 DRYBOOMS Thomas HERMANS CYCLING TEAM

    9 BRUYNINCKX Nick WAC TEAM

    10 FAUCAN Axel SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

     

    01/05/2018 ZOTTEGEM - ERWETEGEM (O) - NIEUWELINGEN - 67,5 km

    Deelnemers: 43 / Opgevers: 9 / Tijd: 1:40:40 / afstand: 67.5km

    1 VAN PETEGEM Axandre WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 GHEYSENS Laurens PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 KOPECKY Matyas LRTV SWIFT NED

    4 CHRISTIAENS Jonas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 STALMANS Jasper PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 REUNIS Rowdy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    7 BEECKMAN Gauthier

    8 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 TAK Moreno DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    10 SWERTS Jelle PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    12 BOEYE Ruben 20 BLOMMAERT Lars 30 VAN MOL Cédric 31 VAN DE VELDE Yarne

     

    01/05/2018 STOK (VB) - DAMES JUNIORES + NIEUWELINGEN

    Dames Nieuwelingen

    DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:29:28 / AFSTAND: 48KM

    1 VAN CONINCKXLOEY JOLIEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 DE WISPELAERE FIEN URBANO-THIJS LADIES C.T.

    3 STORMS IMKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 HENDRICKX JULIE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    5 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    7 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 CHARLIER LAURA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 DE KEYSER EMKE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    10 DE ROCKER GEMKE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 VAN LIEROP SILKE

     

    Dames Juniors

    DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:55:15 / AFSTAND: 62KM

    1 SCAVONE DINA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 FEYTENS ELLEN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 LAMEIRE LOUISE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    4 VERDONCK KAREN WV SCHIJNDEL

    5 MICHIELSEN-STEVENS LAURA

    6 ROMBOUTS TINE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 ZWAENEPOEL TESSA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    8 ALLART OCEANE VELO SPRINT BOUCHAIN FRA

    9 AKKERMANS LOTTE RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    10 JONGENELEN SANNE WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

     

    01/05/2018 BETEKOM (VB) - ASPIRANTEN

    Aantal deelnemers:

     

    01/05/2018 DRONGEN (O) - ASPIRANTEN

    Aantal deelnemers:

     

    01/05/2018 HANDZAME (W) - ASPIRANTEN

    Aantal deelnemers:

    02-05-2018 om 12:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/05/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 15°Seizoenszege en met de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Patrick Cocquyt 2017.jpg 

          Patrick Cocquyt


    Dinsdag 1 Mei 2018 - SINT-GORIKS-OUDENHOVE (9620) - PK OOST-VLAANDEREN

     

    Cat.A - 71,4 km – 76 deelnemers

    1-Lammertyn Foeke (Eeklo)

    2-Van Boven Frederik

    3-Roeygens Pieterjan

    4-Bogaert Steven

    5-Van De Velde Valentijn

    6-De Bock Stef

    7-Coppens Carrera

    8-Françoys Sven

    9-De Potter Kjell

    10-Van Raemdonck Kevin

    11-Van Oost Kim-12-Vandekerckhove Brecht-13-Holvoet Mattijs-14-Carmeliet Tom-15-De Wispelaere Arno-16-Van Der Jeught Stijn-17-Nevejans Kenny-18-Van den Berghe Anthony-19-Haegeman David-20-Lison Bjorn-21-Roos Wout-22-Devoet Jonas-23-Vermeulen Daan-24-Nachtegael Danny-25-Pysson Shane-26-De Roo Johannes-27-Vancoppenolle Sven-28-Van Der Sickel Mario-29-De Cock Bart-30-Vanopdenbosch Koen-31-Poppe Stef-32-Vispoel Ruben-33-Vernaet Olivier-34-Buysse Lennert-35-Nevejans Dennis-36-Vandenbussche Ron-37-Demeter Renaat-38-Van Meirhaeghe Karel-39-Laforce Mike-40-Peeters Nico-41-De Sutter Stijn-42-Lammens Laudelino-43-Maes Bryan-44-Van Damme Peter-45-Van Hyfte Tom-46-Van Geyt Koen-47-Desomer Joery-48-Cap Bryan-49-Deurbroeck Bart-50-Van Impe Lode-51-Colet Christophe-52-De Smet Dries-53-Van Ongeval Matthias-54-De Vlieger Jonas-55-Paridaens Rob-56-Weemaes Filip-57-Van Osselaer Tommy-58-Van Reepingen Kevin-59-Van Gaeveren Gunter-60-Van Sante Tristan-61-Van Crombrugge Dieter-62-De Duytsche Luc-63-Verschaeve Joren-64-Bernagie Ruben-65-de Ruijsscher Dante-66-Declerck Jean-Baptiste-67-Lison Yorick-68-De Dobbelaere Tim-69-Buyl Stijn-70-De Coninck Guillaume-71-Verstraeten Bert-72-Lauwereys Aron-73-Sonck Siem-74-Jacobs Björn-75-Middelkamp Tom-76-De Maertelaere Pieter


    Cat.B - 59,4 km – 31 deelnemers

    1 Eeckhout Kurt (Hillegem) Provinciaal kampioen
    2 Smet Guy
    3 Van De Perre Lieven
    4 De Bosscher Koen
    5 Bruyere Bruno
    6 Diet Wim
    7 Cael Wouter
    8 Kestemont Pascal
    9 Roose Nico
    10 Roobroeck Dirk
    11 Verbeken Kurt 12 Van Hautekerke Glenn 13 Goossens Alex 14 Gyselinck Eddy 15 Van Rijckeghem Steven 16 Calluy Tom 17 Verselder Hans Jurgen 18 Smet Luc 19 Van Roeyen Dave 20 Van Haverbeek Peter 21 Van Drom Giovanni 22 de Koning Michel 23 Lutters Ronny 24 Gussé Wim 25 Van Pachterbeke Patrick 26 Vanhaverbeke Kurt 27 De Waele Kris 28 David Stefaan 29 Marlier Ronald 30 De Brauwer Lesley 31 De Backer Jurgen


    Cat.C - 53,6 km - 23 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke) winnaar 55+/PK
    2 Winandy Wim
    3 Depuydt Dominique
    4 De Coninck Wim
    5 Van Vaerenbergh Pierre (Ternat) winnaar 60+

    6 Paridaens Ronny PK 60+
    7 De Coninck Danny
    8 Maes Jos
    9 Symons Rudolf
    10 Leuntjens Kurt
    11 Vaneberg Mike 12 Nevejans Idesbald 13 Willems Noël 14 De Baets Johan 15 D'Hondt Erwin 16 Van Peteghem Patrick 17 Vanhaeverbeke Jean 18 Hustin Jean-Pierre 19 Van Honsté Kris 20 Hellinckx Danny 21 Van Lierde Hans 22 Dupont Guido 23 Vanoverberghe Siegfried

     

    Cat.D - 41,7 km - 14 deelnemers           

    1 Van Renterghem Patrick (Bellem) winnaar/PK 65+
    2 Burggraeve Noël
    3 Mertens René
    4 Deneef Jozef
    5 Tas Helmuth
    6 Wauters Jean-Pierre
    7 Coudyzer Theo (Balen) winnaar 70+
    8 Snels Luc
    9 De Vuyst Eddy
    10 Delgouffe Phil
    11 Demiddel Ronny 12 Corthier Wily PK 70+ 13 Pauwels Marcel 14 Remory Pierre

    02-05-2018 om 12:44 geschreven door kenny


    01-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 30/04/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Lieven Van De Perre 2018.jpg    

      Lieven Van De Perre

    Maandag 30 April - HEMELVEERDEGEM (9571)


    VWF 30-4-2018.jpg

    01-05-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    30-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KOEWACHT VAN ZONDAG 29/04/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KOEWACHT VAN ZONDAG 29/04/2018     


    Zondag 29/04/2018 – KOEWACHT (Nl) – Elite z.c. & U23 – 175 km – 04h00’12”

    Aantal deelnemers: 135

    1 Benjamin Verraes
    2 Bart Dielissen
    3 Vincent Andersson
    4 Viktor van den Branden
    5 Wessel van Koppen
    6 Paul Gruithuijzen
    7 Kristian Klevjer
    8 Robin Lowik
    9 Björn Bakker
    10 Patrick Coster

    45 Alexander de Keersmaeker
    29-4-2015-koewacht 979.JPG
    Podium te Koewacht met winnaar Benjamin Verraes, Bart Dielissen en Vincent Andersson.
    29-4-2015-koewacht 975.JPG
    29-4-2015-koewacht 887.JPG
                                   Aankomst van winnaar Benjamin Verraes.
    29-4-2015-koewacht 679.JPG
    29-4-2015-koewacht 072.JPG
    29-4-2015-koewacht 054.JPG

    29-4-2015-koewacht 041.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-04-2018 om 13:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/04/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 29/04/2018 GALMAARDEN (B) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap

    Deelnemers: 110 / Opgevers: 62 / Tijd: 3:21:1 / afstand: 139.1km

    1 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    2 MARIT Arne LOTTO SOUDAL

    3 RIETJENS Sander PRORACE CYCLING TEAM

    4 CLE Brent STAGECO CYCLING TEAM

    5 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    6 VANDENBROECK Yarno STAGECO CYCLING TEAM

    7 BOUTS Jordy EFC-L&R-VULSTEKE

    8 BROES Michiel VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VERHAEGEN Tom UNITED C.T.

    10 LEFEBER Mathias NANO DEVELOPMENT TEAM

    19 TEUGELS Lennert

     

    29/04/2018 MECHELEN-BOVELINGEN (LB) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 118,8 km

    Deelnemers: 43 / Opgevers: 11 / Tijd: 2:47:50 / afstand: 118.8km

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 PAGNAER Arthur T PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON

    3 LEHAEN Dries PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 SCHERPENBERGH Tristan UNITED C.T.

    5 VASTMANS Dries NANO DEVELOPMENT TEAM

    6 PANIS Maxim NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 VANDERAERDEN Massimo NANO DEVELOPMENT TEAM

    9 WILLEMS Tom ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 GEYSEN Kurt ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    29/04/2018 BREDENE (W) - U23 - Provinciaal Kampioenschap - 134 km

    Deelnemers: 86 / Opgevers: 33 / Tijd: 3:25:16 / afstand: 145.2km

    1 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 BORRA Gilles EFC-L&R-VULSTEKE

    3 CLAUW John-Ross VIND! CYCLING PROJECT

    4 VERCAMST Wesley VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 CARPENTIER Jari WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 DEBUYSERE Wannes MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 DEWACHTER Aaron DOVY KEUKENS - FCC

    8 COURTENS Igor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VANSTEELANDT Thomas EFC-L&R-VULSTEKE

    10 VERHULST Lothar EFC-L&R-VULSTEKE

     

    29/04/2018 ARENDONK (A) - Amateurs + Masters – 70 km

    Amateurs - deelnemers: 10 / Opgevers: 0 / Tijd: 1:32:47 / afstand: 67km

    1 ROMBOUTS Jeroen STUDENTEN WIELERSPORT NED

    2 VAN DE PEER Tom

    3 DISSEL Bram NED

    4 DIELTJENS Gert SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    5 DE BACKKER Maarten

    6 MERTENS Tom

    7 STIENSTRA Peter TSWV DE MEET NED

    8 BEYENS Olivier

    9 LEDEGEN Dietmar

    10 GEENS Sander

     

    Masters A - deelnemers: 8 / Opgevers: 0 / Tijd: 1:32:47 / afstand: 67km

    1 CLAES Jorg

    2 VAN OPSTAL Philippe

    3 PORCO Carlo

    4 VAN ROEY Wim

    5 PORCO Fabio

    6 VAN GOOL Dennis

    7 LEYS Thomas

    8 HAEST Christophe

     

    Masters C - deelnemers: 1 / Opgevers: 0 / Tijd: 1:33:4 / afstand: 67km

    1 WUYTS Hans STAGECO CYCLING TEAM

     

    29/04/2018 WORTEGEM-PETEGEM (O) - Dames Elite - 82 km

    Deelnemers: 92 / Opgevers: 40 / Tijd: 2:13:42 / afstand: 82km

    1 VAN HOECK Lotte DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM NED

    2 MEERTENS Lone KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 VAN HAAFTEN Kirstie RESTORE NED

    4 VAN ´T GELOOF Marjolein LOTTO SOUDAL LADIES NED

    5 WASMUS Nienke SWABOLADIES.NL NED

    6 VERSTICHELEN Femke ASFRA RACING TEAM

    7 GINS Tara HEALTMATE - CYCLELIVE TEAM

    8 DELBAERE Fien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 DUTOUR Margot AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM FRA

    10 VANDENBULCKE Jesse KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    13 CLAUS Marjon 23 VAN GUCHT Hanneke 25 COUDEVILLE Herlinde 26 HERMANS Anka 28 DENEEF Naïka 45 VANDERHEYDEN Liena 48 VERTENTEN Soetkin 49 TEN HARTOG Sarah

     

    29/04/2018 NIEL IN ´T WIEL (A) - Dames Elite - Achter derny´s

    Deelnemers: 10 / Opgevers: 0 / Tijd: 1:05:0 / afstand: 42km

    1 DOM Annelies LOTTO-SOUDAL LADIES

    2 TORTOLINA Gaia SERVETTO GIUSTA ITA

    3 CROKET Gilke WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 BAKKER Minke RESTORE CYCLING NED

    5 INGHELBRECHT Sarah DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    6 VERHOEVEN Suzanne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 GELUK Yva SERVETTO GUSTA NED

    9 DRUYTS Demmy DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    10 LENSECLAES Ditte DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    30-04-2018 om 13:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/04/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 29/04/2018 KLUISBERGEN - ZULZEKE (O) - Juniores

    Deelnemers: 48 / Opgevers: 21 / Tijd: 2:15:18 / afstand: 86.4km

    1 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    2 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VERCRUYSSE Gilles CT SOENENS-BOOOM

    4 DE NEVE Tomas ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DHAEYE Enrico ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 COOPER Will HARGROVES-RIDLEY-MONTEZUMA´S GBR

    7 VANSTOCKSTRAETEN Rutger CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 MISEUR Mon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 RÄKERS Martijn DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NL NED

     

    29/04/2018 KOERSEL (LB) - Juniores - 81,9 km

    Deelnemers: 41 / Opgevers: 3 / Tijd: 1:55:28 / afstand: 81.9km

    1 JACOBS Owen SPORT EN MOEDIG GENK

    2 GIJBELS Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 BOMBOI Davide ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LUYTEN Jonas ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VERKOEYEN Michiel ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    7 BAMS Jarne SPORT EN MOEDIG GENK

    8 BERVOETS Michael ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VANHEEL Elias SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 VAN DEN BORNE Willem DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    18 BERTELS Lode 32 WARRENS Anthony

     

    29/04/2018 MOLENSTEDE (B) - Juniores - 86 km

    Deelnemers: 45 / Opgevers: 13 / Tijd: 2:21:30 / afstand: 88km

    1 VANPARIJS Wouter CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VERSTAPPEN Tijs PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 VAN DYCK Ward DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 BROUWERS Arno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 FONTAINE Emerson SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    8 BRAMS Tim SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 GALLE Staf AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 CLOUX Antoine DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    17 SMET Jorre 24 DE CLEEN Wouter 25 VAN HOUTE Sybren 31 HILLEMANS Pepijn

     

    29/04/2018 ARENDONK (A) - Dames Juniores & Nieuwelingen - 40 km

    Deelnemers: 23 / Opgevers: 3 / Tijd: 1:07:17 / afstand: 40km

    1 SPAPEN Nina TWC PIJNENBURG NED

    2 SCAVONE Dina ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VERDONCK Karen WV SCHIJNDEL

    4 KEMPS Stephanie ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 MICHIELSEN-STEVENS Laura

    6 DUYM Farah ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 COOLS Aaike AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VERBEEK Britt PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 BOOGAARD Emma HOORNSE REN EN TOURCLUB NED

    10 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    29/04/2018 KOERSEL (LB) - Nieuwelingen – 62,4 km

    Deelnemers: 33 / Opgevers: 2 / Tijd: 1:34:7 / afstand: 62.4km

    1 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 ALVARADO Salvador LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    3 LIJNEN Tymon WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 PEETERS Sam SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VOGELS Aaron PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 BELMANS Elias SPORT EN MOEDIG GENK

    7 VAN ROY Tristan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 BAERS Arne CALLANT-DOLTCINI CT

    9 VAN KRIMPEN Arno CERVELO GOODZO DEVELOPMENT TEAM NED

    10 FAUCAN Axel SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

     

    29/04/2018 KOERSEL (LB) - Nieuwelingen - 62,4 km

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:34:7 / AFSTAND: 62.4KM

    1 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    3 LIJNEN TYMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 PEETERS SAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VOGELS AARON PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 BELMANS ELIAS SPORT EN MOEDIG GENK

    7 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    9 VAN KRIMPEN ARNO CERVELO GOODZO DEVELOPMENT TEAM NED

    10 FAUCAN AXEL SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL


    29/04/2018 SINAAI (O) - Nieuwelingen - 66 km

    Deelnemers: 48 / Opgevers: 8 / Tijd: 1:45:17 / afstand: 66km

    1 MAAS Marijn RSC DE ZUIDWESTHOEK NED 

    2 VAN DER GRACHT Niels W.V. METEOOR ASSEN-RODEN NED

    3 BIERKENS Luuk RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    4 MULDER Sven WV DE JONGE RENNER NED

    5 SEGERS Ryan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 BOEYE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 BLEYENBERG Jado AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VANDICKE Seppe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 ONGENA Lander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 REMMERIE Wout VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    13 CORNELIS Cody 19 BLOMMAERT Lars 20 VAN WIELE Michiel 21 VAN POUCKE Wannes 24 BLOMMAERT Sander 25 VAN OSSELAER Viktor 28 VAN HAVERE Detlev 34 DE COCK Tibo 35 COLMAN Thibeau 36 TROCH Damy 38 DE BAERE Rune

    30-04-2018 om 13:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/04/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

          Frank Suys

    Zondag 29/04/2018 ZOTTEGEM (9620)

     

    Cat.A - 64,9 km – 40 deelnemers

    1-Van Impe Lode (Erpe)

    2-Poppe Stef

    3-Van Meirhaeghe Karel

    4-Middelkamp Tom

    5-Vral Bart

    6-Van Der Sickel Mario

    7-De Leeuw Jelle

    8-De Wispelaere Arno

    9-Bernagie Ruben

    10-De Coninck Guillaume

    11-Van Boven Frederik-12-Desomer Joery-13-Cap Bryan-14-Van Geyte Jeroen-15-Verwee Nico-16-Lison Bjorn-17-Vermassen Jens-18-Lison Yorick-19-Depypere Mathias-20-Nevejans Kenny-21-Roegiest Mario-22-Vancoppenolle Sven-23-De Duytsche Luc-24-Lauwereys Aron-25-Heirbaut Evert-26-Buyse Dieter-27-Van Canegem Bing-28-Van Den Noortgaete Ken-29-De Clercq Jan-30-Spitaels David-31-De Geyter Benjamin-32-Peeters Nico-33-Sonck Siem-34-Verschaeve Joren-35-Heirman Steven-36-Sonck Siem-37-Brijs Gert-38-De Cock Joeri-39-Claeys Kevin-40-Declerck Jean-Baptiste

     

    Cat.B - 59 km – 24 deelnemers

    1 Van Den Broecke Mario (Melle)
    2 Pauwels Vital
    3 Lampaert Philip
    4 Luyssen Geoffrey
    5 Van Holderbeke Frank
    6 Van Hautekerke Glenn
    7 Bollen Erwin
    8 Denier Ronny
    9 Verhaeghe Stefan
    10 Edwards Jason 11 de Koning Michel 12 Holding Ashley 13 Gyselinck Eddy 14 Van Haverbeek Peter 15 Opsomer Sam 16 Biesemans Gunther 17 Carpenter Nigel 18 Brabants Bruno 19 De Wannemaeker Filip 20 Lecluyse Denis 21 Van Esbroeck Sven 22 De Waele Kris 23 Van Obbergen Wim 24 Leonord Michael

     

    Cat.C - 47,2 km – 19 deelnemers

    1 FRANK SUYS (Bornem) winnaar 55+
    2 Van Eyndt Jozef (Vorselaar) winnaar 60+
    3 De Brucker Rene
    4 Struyf Raoul
    5 Maes Jos
    6 Vaneberg Mike
    7 Winandy Wim
    8 Van De Velde Rudy
    9 De Coninck Danny
    10 Watteny Patrick
    11 Nevejans Idesbald 12 Krols Jef 13 D'Hondt Erwin 14 Erauw Luc 15 Deuss Leon 16 Hugelier Jürgen 17 Camphijn Yvan 18 Harms Ko 19 Bracke Wim

     

    Cat.D - 41,3 km – 14 deelnemers

    1 Mertens René (Lede) winnaar 65+
    2 Van Renterghem Patrick
    3 Snels Luc (Minderhout) winnaar 70+
    4 Coudyzer Theo
    5 Remory Pierre
    6 Burggraeve Noël
    7 Deneef Jozef
    8 De Vuyst Eddy
    9 Corthier Wily
    10 Delgouffe Phil
    11 Vyvey Julien 12 Pauwels Marcel 13 Robijns Robert 14 Vandenheuvel Gilbert

    30-04-2018 om 13:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/04/2018

    Banner LWU.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

    Frank Suys


    Zaterdag 28/04/2018 – STADEN - LWU

    Aantal deelnemers: 23
    1.FRANK SUYS (Hingene)

    2.Jean-Pierre Deloof

    3.Filip Berquin

    4.Danny Carette

    5.Tony Reniers

    6.Luc Van De Veire

    7.Bruno Cauwelier

    8.Leon Deuss

    9.Patrick Watteny

    10.Thierry Van Eeckhoutte

    11. Gino Corneillie 12. Ronny Lepoutre 13. Robert De Clercq 14. Luc Verlinde 15. Raymond Nuyens (DV) 16. Patrick Decaestecker 17. Danny Boussauw 18. Marino Cneut 19. Freddy Lefevre 20. Eugène De Roeck 21. Christ Christiaens 22. Kenny Vande Velde 23. Herman Van Den Borre

    30-04-2018 om 13:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/04/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan PETER MAES met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 14°Seizoenszege !!!

    Peter Maes 2018.jpg   Patrick Cocquyt 2017.jpg 

             Peter Maes               Patrick Cocquyt

    Zondag 29 April - KERKSKEN (9451) 
    29-4-2018 VWF.jpg

    30-04-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    29-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/04/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 13°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher KOP 2017.jpg  Patrick Cocquyt 2017.jpg 

     Koen De Bosscher          Patrick Cocquyt

    Zaterdag 28/04/2018 BASSEVELDE (9968)

     

    Cat.A - 75 km – 79 deelnemers

    1-Holvoet Mattijs (Aalter)

    2-Cooman Mauro

    3-Van Raemdonck Kevin

    4-Lammertyn Foeke

    5-Coppens Carrera

    6-onleesbaar nummer

    7-Scherrens Chris

    8-Moerman Jens

    9-Laforce Mike

    10-Roels Diedrich

    11-Deconinck Laurens-12-Bogaert Steven-13-Van Hyfte Tom-14-Van Der Jeught Stijn-15-Vleurinck Kevin-16-Dhondt Gunter-17-Buysse Lennert-18-Van Impe Lode-19-Van Raemdonck Maarten-20-Roeygens Pieterjan-21-Cooman Gianni-22-Vereecke Gilian-23-Dequidt Frederik-24-Vandenbussche Ron-25-Cooman Jerry-26-Buysse Patrick-27-Maes Dimitri-28-Nachtegael Danny-29-Wytinck Niels-30-Willaerts Niels-31-Van Daele Nils-32-Bouquet Kenneth-33-Van Sante Tristan-34-Van Crombrugge Pieter-35-De Jonghe Frederick-36-Vandekerckhove Enzo-37-Lammens Laudelino-38-Stevens Juhani-39-Spileers Kenny-40-Focke Ivo-41-De Dobbelaere Tim-42-Vossaert Matthias-43-De Clercq Pieter-44-De Maertelaere Pieter-45-Allemeersch Mike-46-de Meijer Christiaan-47-Smetryns Daan-48-Van Der Straeten Cedric-49-Van den Berghe Anthony-50-Bauwens Felix-51-Sels Kristof-52-Dequidt Christophe-53-Verzeele Brecht-54-Serverius Jonas-55-Van Gaeveren Gunter-56-Coomans Bjorn-57-Timbreur Jonas-58-Van Lent Kenny-59-De Smet Dries-60-Nevejans Dennis-61-Weemaes Filip-62-Roegiest Mario-63-Mouws Bob-64-Maenhout Kenny-65-Demeter Renaat-66-Maenhout Tommy-67-Staelens Dieter-68-Dockx Peter-69-Françoys Sven-70-Behiels Peter-71-Vispoel Ruben-72-De Spiegeleire Mattias-73-Van Den Broeck Kevin-74-Heynssens Sven-75-Brijs Gert-76-Stevens Jorg-77-Dockx Karel-78-Verberckmoes Arno-79-De Bock Stef

     

    Cat.B - 65 km – 46 deelnemers

    1 KOEN DE BOSSCHER (Kalken)
    2 Bobelijn Patrick
    3 Smet Guy
    4 Janssens Bert
    5 Verselder Hans Jurgen
    6 Goossens Alex
    7 Schaut Danny
    8 Victor Kurt
    9 De Neve Bart
    10 Van Meer Carl
    11 Bastiaen Fabian 12 Rabout Rudi 13 Moens Patrick 14 Van Buggenhout Jurgen 15 Heynssens Hans 16 Rizzo Claudio 17 Smet Luc 18 Van Impe Jurgen 19 De Brauwer Lesley 20 Van Haverbeek Peter 21 Roobroeck Dirk 22 De Wannemaeker Filip 23 De Beer Tom 24 Reniers Kristof 25 Brabants Bruno 26 Van Drom Giovanni 27 Leenen Gilbert 28 Goossens Ludo 29 Dewaele Johan 30 Schollaert Carlo 31 Van Mol Bart 32 Tielemans Pieter 33 Verbeken Kurt 34 Hebbrecht Geert 35 Pauwels Nico 36 Panis Tom 37 Kramer Guido 38 Bultynck Geert 39 Van Den Neste Johan 40 Heyndrickx Wim 41 Vanhaverbeke Kurt 42 Van Himst Patrick 43 Pintens Noël 44 Gamble Donald 45 Van Den Broeck Alain 46 Verheyden Johan

     

    Cat.C - 55 km - deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke) Winnaar 55+
    2 De Brucker Rene
    3 Baert Giovanni
    4 Van Eyndt Jozef (Vorselaar) Winnaar 60+

    5 Mathys Dirk
    6 De Coninck Danny
    7 De Coninck Wim
    8 Schoepen Peter
    9 De Pelsmaker Frank
    10 Harms Ko
    11 De Pauw Dirk 12 Vyncke Wilfried 13 Vanoverberghe Siegfried 14 D'Hondt Erwin 15 Vanhaeverbeke Jean 16 Dom André 17 Verbestel Dirk 18 Verbeke Johan 19 De Baets Johan 20 Willems Noël 21 Vyncke William 22 Dupont Guido 23 De Poorter Luc 24 Erauw Luc 25 Cuyt Stefan 26 Catteuw Herwig 27 Polfliet Danny 28 De Praetere Fritz 29 Bracke Wim 30 Delgouffe Phil 31 Cornette Freddy 32 Tillaert Evy (DAME)

     

    Cat.D - 45 km - deelnemers

    1 Tas Helmuth (Sijsele) Winnaar 65+
    2 Coudyzer Theo (Balen) Winnaar 70+
    3 de Waal Wim
    4 Van Holen Johny
    5 Snels Luc
    6 Wauters Jean-Pierre
    7 Mercken Mathieu
    8 De Vuyst Eddy
    9 De Clercq José
    10 Tummeleer Dirck
    11 Vandersteen Erik 12 Moens Louis 13 Vyvey Julien 14 Mous Willy 15 Pauwels Marcel 16 Robijns Robert 17 Hoof Roger 18 Demiddel Ronny 19 Van De Wiele Richard 20 De Roos Willy 21 Hermans Luc 22 Devadder Andre 23 Camerlinckx Patrick

    29-04-2018 om 12:45 geschreven door kenny


    28-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERE P.K. VAN ZATERDAG 28/04/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERE P.K. VAN ZATERDAG 28/04/2018     


    Zaterdag 28/04/2018 MERE (O) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 123,6 km

    DEELNEMERS: 111 / OPGEVERS: 44 / TIJD: 2:48:4 / AFSTAND: 123.6KM

    1 KJELL VAN DRIESSCHE uit Berlare EFC-L&R-VULSTEKE

    2 DE DECKER BJORN SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    3 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 LIEVENS NIELS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    6 VAN DYCK WESLEY BEAT CYCLING CLUB

    7 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    8 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    9 VAN DER HAEGHEN RUBEN VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 VAN DAMME BART

    19 CLAUS DIETER 30 VAN DRIESSCHE WARD 38 VAN GOETHEM KEVIN 52 VANUYTVANGE SAM 59 WIELFAERT KRISTOF 65 GOOSSENS KENNY
    28-4-2018-+ pk mere 802.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Kjell Van Driessche, Bjorn De Decker en Benjamin Verraes.

    28-4-2018-+ pk mere 808.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Kjell Van Driessche, Bjorn De Decker en Benjamin Verraes.
    28-4-2018-+ pk mere 799.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Kjell Van Driessche, Bjorn De Decker en Benjamin Verraes.
    28-4-2018-+ pk mere 785.JPG
                                    Provinciaal kampioen Kjell Van Driessche.
    28-4-2018-+ pk mere 719.JPG
                          Aankomst van winnaar Kjell Van Driessche uit Berlare.


     

    28/04/2018 MERE (O) - U23 - Provinciaal Kampioenschap - 144,2 km

    DEELNEMERS: 109 / OPGEVERS: 55 / TIJD: 3:16:42 / AFSTAND: 144.2KM

    1 D´HEYGERE GIL VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 FIVÉ TRYSTAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VAN POUCKE AARON LOTTO SOUDAL

    4 COLMAN ALEX LOTTO SOUDAL

    5 BASTIAENS AYCO UNITED C.T.

    6 LEYMAN CELESTIN EFC-L&R-VULSTEKE

    7 LAGNEAUX YONI BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 NOEL JORDY VAN EYCK SPORT

    9 SEYE GUILLAUME EFC-L&R-VULSTEKE

    10 WEEMAES SASHA EFC-L&R-VULSTEKE

    11 VEREECKEN THOMAS 13 VAN MOER BRENT 15 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 18 D´HOOGE THOMAS 19 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL 21 SMET JONAS 22 APERS RUBEN 23 VERHOFSTADT THIBAU 33 DE BOCK YONI 39 BECK CEDRIC 40 DILLEN RUBEN 52 CAETHOVEN KENNETH
    28-4-2018-+ pk mere 1772.JPG
    Podium Beloften met winnaar Gil D'Heygere, Trystan Fivé en Aaron Van Poucke.

    28-4-2018-+ pk mere 1769.JPG
    Podium Beloften met winnaar Gil D'Heygere, Trystan Fivé en Aaron Van Poucke.
    28-4-2018-+ pk mere 1753.JPG
                                     Provinciaal kampioen Gil D'Heygere.
    28-4-2018-+ pk mere 1669.JPG
                       Aankomst van winnaar Gil D'Heygere voor Trystan Fivé.
    28-4-2018-+ pk mere 1217.JPG
    28-4-2018-+ pk mere 828.JPG
                                Start van de Beloften te Mere met 109 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-04-2018 om 20:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/04/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KJELL VAN DRIESSCHE met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. en de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Kjell Van Driessche 2018.jpg 

     Kjell Van Driessche


    Zaterdag 28/04/2018 MERE (O) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 123,6 km

    DEELNEMERS: 111 / OPGEVERS: 44 / TIJD: 2:48:4 / AFSTAND: 123.6KM

    1 KJELL VAN DRIESSCHE uit Berlare EFC-L&R-VULSTEKE

    2 DE DECKER BJORN SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    3 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 LIEVENS NIELS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    6 VAN DYCK WESLEY BEAT CYCLING CLUB

    7 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    8 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    9 VAN DER HAEGHEN RUBEN VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 VAN DAMME BART

    19 CLAUS DIETER 30 VAN DRIESSCHE WARD 38 VAN GOETHEM KEVIN 52 VANUYTVANGE SAM 59 WIELFAERT KRISTOF 65 GOOSSENS KENNY

     

    28/04/2018 MERE (O) - U23 - Provinciaal Kampioenschap - 144,2 km

    DEELNEMERS: 109 / OPGEVERS: 55 / TIJD: 3:16:42 / AFSTAND: 144.2KM

    1 D´HEYGERE GIL VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 FIVÉ TRYSTAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VAN POUCKE AARON LOTTO SOUDAL

    4 COLMAN ALEX LOTTO SOUDAL

    5 BASTIAENS AYCO UNITED C.T.

    6 LEYMAN CELESTIN EFC-L&R-VULSTEKE

    7 LAGNEAUX YONI BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 NOEL JORDY VAN EYCK SPORT

    9 SEYE GUILLAUME EFC-L&R-VULSTEKE

    10 WEEMAES SASHA EFC-L&R-VULSTEKE

    11 VEREECKEN THOMAS 13 VAN MOER BRENT 15 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 18 D´HOOGE THOMAS 19 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL 21 SMET JONAS 22 APERS RUBEN 23 VERHOFSTADT THIBAU 33 DE BOCK YONI 39 BECK CEDRIC 40 DILLEN RUBEN 52 CAETHOVEN KENNETH

     

    28/04/2018 ASSEBROEK (BRUGGE) (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    DEELNEMERS: 101 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 2:34:17 / AFSTAND: 113.4KM

    1 DEKKERS HANS SHIFTING GEARS CYCLING TEAMNED

    2 BOUTTÉ KENZIE WIELERTEAM IEPER

    3 MAES JODL  CHEMICALS-RUWOMAT

    4 MOORS OLIVER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMGBR

    5 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 DENOLF RITCHIE TEAM ATOM 6 BIKESTORE

    7 SHORT PHILIPUSA

    8 RELAES JACOB EFC-L&R-VULSTEKE

    9 BUNTINX AUXENCE -VC AMATEUR ST QUENTINFRA

    10 PEMEN DIEDERIK PRORACE CYCLING TEAM

    33 SINOY FABIO 54 DAS JEROEN

     

    28/04/2018 ZICHEN-ZUSSEN-BOLDER (LB) - Amateurs + Masters – 80 km

    DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:53:51 / AFSTAND: 80KM

    1 BUNKENS KRIS SPORT EN MOEDIG GENK

    2 SIMONS KEVIN WEBECO - Q JOBS

    3 DE SCHUTTER JOHN SPORT EN MOEDIG GENK

    4 SEGERS GERT WEBECO - Q JOBS

    5 THEUNISSEN JORDI SPORT EN MOEDIG GENK

    6 KERKHOFS BRAM SPORT EN MOEDIG GENK

    7 GALICIA WANNES

    8 MARTENS ROY SPORT EN MOEDIG GENK

    9 OVERSTEYNS ZIGGY EC WALSHOUTEM

    10 STEVENS ANDY WEBECO - Q JOBS
     

    28/04/2018 GULLEGEM (W) - Juniores - 93,5 km

    DEELNEMERS: 85 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:23:7 / AFSTAND: 93.5KM

    1 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 CAPPAN LENNERT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 GROOTAERT MATHISSE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VANGHELUWE WARRE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 PETERS ALFIE TEAM NOVO NORDISK JUNIOR GBR

    8 KOOL DAAN NED

    9 PIETERS BJARNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 COLLIE LARS 46 ADRIAENSSENS JENNO 47 DE GEEST RICKY 53 VAN DER SYPT GIANNI 56 ROOSE MATTEO 59 DE CLEEN WOUTER 63 DUYM STEFFEN

    28-04-2018 om 19:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/04/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 28/04/2018 ROTSELAAR (B) - Juniores - 96 km

    DEELNEMERS: 104 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 2:14:35 / AFSTAND: 96KM

    1 VANPARIJS WOUTER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 SZÉKELY NATHANA CROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 LOOS STEFA CROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DENS TUUR DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 COVELIERS SEPPE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 MARCHAND BASTIAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 MICHIELSEN JARNE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 VOS YANNICK MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 ARRAMMACH KEVIN W.C.L. BERGKLIMMERSNED   

    10 VAN DEN SCHOOR MATS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 VAN DAELE ERNEST 47 GOOSSENS BRECHT

     

    28/04/2018 TOLLEMBEEK (B) - Juniores - 95 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:18:45 / AFSTAND: 90.2KM

    1 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 LIEVENS LARS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 BOSHOVEN ARJANU WTC DE VOLHARDINGNED

    4 VAN MULDERS BRENT DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 DE PAUW ROBBE JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    6 DE MEESTER LUCA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 DE GEYTER JELLE ISOREX CYCLING TEAM

    8 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 NAUDTS THOMAS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 GOSSEYE MILAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    31 VAN POPPEL SÉBASTIEN 51 VERCAUTEREN THOMAS

     

    28/04/2018 DEINZE-VINKT (O) - Nieuwelingen - 66 km

    DEELNEMERS: 91 / OPGEVERS: 38 / TIJD: 1:22:19 / AFSTAND: 66KM

    1 GELDERS GIL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 CATTEEUW XANDER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 SEGERS RYAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 THORÉ RUNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    6 DE NEVE ARTHUR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DE ZUTTER JONAS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 CLAEYS JARNE KVC NOORDZEEMEEUW

    9 DHOOGE ROMEO DMC- CYCLING TEAM VZW

    10 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    28/04/2018 HERENTHOUT (A) - Nieuwelingen - 68,3 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 1:40:51 / AFSTAND: 68.3KM

    1 LAERMANS TOMMY HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 STOOPEN XANDER DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 LAGROU STAN WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 CLAES SAMA CROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 BOURJOU ROBIN WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 HEREMANS JOPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VAN HAUTE RIK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    45 COLMAN LARS

     

    28/04/2018 ZICHEN-ZUSSEN-BOLDER (LB) - Nieuwelingen - 66 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:38:53 / AFSTAND: 66KM

    1 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 DE LEEUW WARD PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 MARX NIKLAS RSC LINDEN GER

    4 VERSTAPPEN DRIES PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    7 DEGEEST STIJN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 POELMANS BOB SPORT EN MOEDIG GENK

    9 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

     

    28/04/2018 GULLEGEM (W) – Dames Jeugd - 57 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:33:6 / AFSTAND: 57KM

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 HENDRICKX JULIE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    5 FEYTENS ELLEN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 WADSWORTH MADDIE GBR

    8 LACOMPTE AMBER KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 MICHOTTE MAELLE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    10 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    22 STORMS IMKE

    28-04-2018 om 19:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 1 TTC RONDE 2018

    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2018


    Vrijdag 27/04/2018 MEERDONK - Toeristen

    Aantal deelnemers: 45

    1-BOON STEFAN

    2-HEYNDRICKX WIM

    3-NIJS MATTIAS

    4-VAN ASSCHE FRANK

    5-WEEMAES FRANKY

    6-SMET KRIS

    7-VERSTRAETEN TOR

    8-FELIX NICK

    9-VAN DEN BRANDEN BRECHT-8.403

    10-DRIESEN JOHAN-11-ADRIAENSSENS STEFAN-12-VAN DEN PLAS KURT-13-VAN DAEL LOUIS-14-HEYMANS PETER-15-VERMEIREN GIANNI-16-VAN LAEKEN GERT-17-BURGU RAMAZAN-18-CHRISTIAENS DAVY-19-VAN DER VEKEN WIM-20-DE BRUYN KENNETH-21-HEYMANS KURT-22-HEYNDRICKX BJORN-23-RENARD PIETERJAN-24-VAN DAM TOM-25-VAN RAEMDONCK KURT-26-CREVE STIJN-27-DE GRONCKEL KURT-28-LEENAERTS ORTWIN-29-VAN GOETHEM DANIEL-30-DE LEENHEER TOM-31-VAN CAMP FREDDY-32-VAN DUYSSE PETER-33-SCHELFOUT PASCAL-34-VAN BOGAERT EDDY-35-VAN CAMP TIM-36-GYSELS BJORN-37-BRYSSINCKX DIRK-38-FRANCKAERT WIM-39-HORREVORST DAVE

     

    OPGAVE: 40-VAN STEIRTEGHEM FILIP-41-SPANOGHE GUIDO-42-VAERENBERGH BJORN-43-VERSCHAFFELT JENS-44-DE CRAENE DIETER-45-MARIEN WIM

    TTC 4 27-4-2018.jpg 

    27/04/2018 MEERDONK - Recreanten

    Aantal deelnemers: 54

    1 DIERCKX ROBBE 

    2 VAN DE SOMPEL BART

    3 MARIO BOLSSENS

    4 FRANKAERT PASCAL

    5 KOEN JONGENELEN

    6 DOMIEN BAERT

    7 KRIS VERMEULEN

    8 VERMEEREN PAUL

    9 VAN HAL ANTHONY

    10 VAN DER KEMP REMCO

    11 VERMEULEN STEPHAN 12 HEYRMAN ARMIN 13 HELSEN JORRIT 14 LUC DE CAUWER 15 STEFAN DE MAEYER 16 RUDY SERVERIUS 17 BART HERMANS 18 POELMAN TIM 19 DAVY VAN ACKER 20 RASSCHAERT DAVY 21 DAVY TIMMERMAN 22 VAN OOST MICHIEL 23 HERBERT DE COSTER 24 TIM VERHELST 25 GUY BOGAERT 26 BART VAN OPSTAL 27 MATHIAS D'HOOGE 28 JENTE SAMSON 29 DE LAENDER STEVEN 30 VINGERHOETS TOM 31 VAN DUYSE NIELS 32 TOM DE BOCK 33 SPINNOX DERRICK 34 PHILIPPE DE WILDE 35 SMET JASPER 36 BART DAELMAN 37 VAN EYKEN CHRISTOPHE 38 FRANKY DE CLECQ 39 GEORGES VERSTRAETEN 40 DE VOGELAER KEVIN 41 NIELS DE BELIE 42 BENNY VAN DAMME 43 TOM VANDERLINDEN 44 JENS BOGAERT 45 JEFFREY VAN MIEGHEM 46 FREDERIK VAN DRIESSCHE 47 SVEN STERCK 48 STIJN BOONS 49 KURT THOEN 50 DIRK BRYSSINCKX

     

    OPGAVE: 51 DANNY BOGAERT 52 VAN IMPE DYLAN 53 DE FREYNE ARNO 54 MOREEL CHRISTOF
    TTC 1 27-4-2018.jpg

    28-04-2018 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!