.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    03-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/03/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 03/03/2018 DE VLAAMSE PIJL HARELBEKE (W) – Interclub Elite z.c./U23 - 141 km

    Deelnemers: 148 - opgevers: 49 - 120 km - 46,06 km/h

    1 DE DECKER Bjorn SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    2 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE

    3 GOOSSENS Kobe LOTTO SOUDAL

    4 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 VERSTRAETEN Jari SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    6 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    7 CALLEEUW Joeri SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    8 TAMINIAUX Lionel AGO - AQUA SERVICE

    9 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    10 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL

    24 REYNAERTS Wim 25 REYNAERTS Jan 53 VERHOFSTADT Thibau 56 VAN DE VOORDE Lennert 72 RELAES Jacob

     

    03/03/2018 ARENDONK (A) - Juniores - 70,2 km

    Aantal deelnemers:

     

    03/03/2018 HARELBEKE (W) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers:

     

    03/03/2018 LIERDE (SINT MARIA LIERDE) (O) - Juniores - 78 km

    Deelnemers: 112 - opgevers: 47 - 1:48´45"

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 EVENEPOEL Remco ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VANDENABEELE Henri CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 CLAEYS Robbe ISOREX CYCLING TEAM

    5 BROUWERS Arno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 STOCKX Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 MODELL Theo GBR CORLEY CYCLES DROPS RT

    8 VAN DER BEKEN Aaron WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 BILYARD Louis GBR LEE VALLEY YOUTH CC

    10 JASTRAB Ryan USA CANNIBAL TEAM

    11 DUYM Steffen 23 COVELIERS Seppe 25 VERBEECK Calvin 41 IMPENS Felix 41 DE GEEST Ricky


    03/03/2018 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Dames Juniores - 52,8 km

    Aantal deelnemers:

     

    03/03/2018 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Dames Nieuwelingen - 44 km

    Aantal deelnemers:

     

    03/03/2018 ARENDONK (A) - Nieuwelingen - 48,6 km

    Aantal deelnemers:


    03/03/2018 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Nieuwelingen - 52,8 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 1:20:45

    1 MAES JUUL SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG

    2 REUNIS ROWDY VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    3 ROGIERS LUCAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 DE MEESTER MILAN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 LAGENDIJK ELIAN WV AVANTI NED

    9 FIEVEZ PHILIPPE ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 BELMANS ELIAS SPORT EN MOEDIG GENK

    11 VAN KERCKHOVE QUINTEN 12 DEMUYNCK VICTOR 13 RASSCHAERT LANDER 28 STEELS RUNE 30 DANEEL JEFKE 33 DE TROYER YORBEN 34 VAN POUCKE WANNES 38 BLOMMAERT SANDER 40 CORNELIS CODY 41 VAN WIELE MICHIEL

     

    03/03/2018 LIERDE (SINT MARIA LIERDE) (O) - Nieuwelingen - 58,5 km

    DEELNEMERS: 84 / OPGEVERS: 35 / TIJD: 1:28:39

    1 VAN BELLE LOE LRTV SWIFT NED

    2 THEUWS BARTJE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VAN HAMME WOUT WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 VERLINDEN JORDI WAC TEAM

    6 UIJTDEBROEKS CIAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 ROELEN JAAP WV DE JONGE RENNER NED

    8 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    9 VANDEVANNET SIMON CT SOENENS-BOOOM

    10 MARTENS SEPPE WAC TEAM

    12 TEERLINCK ALEXANDER 21 THORÉ RUNE 27 VAN HOOF MANU 34 VAN BUYNDER THIBAUD

    03-03-2018 om 22:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/03/2018

    Banner VWF 2017.jpg
    Zaterdag 3 Maart - APPELS (9200) - Café Half AF, Hoofdstraat 9

    Openingswedstrijd seizoen 2018

     

    AFGELAST !!!

    03-03-2018 om 22:31 geschreven door kenny


    28-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 28/02/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 28/02/2018 GOOIK (B) - Elite z.c./U23 - 121 km

    Deelnemers: 86 - opgevers: 26 - 121.0 km - 39.47 km/h

    1 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 DE DECKER Bjorn SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    3 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    4 PIETERS Laurent VETRAPO CYCLING TEAM

    5 PICOUX Maximilien VC ROUEN 76

    6 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    7 MAESEN Dries VAN EYCK SPORT

    8 DRUYTS Gerry ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 CALLEEUW Joeri SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    10 WILLEMS Pieter SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    13 SINOY Fabio 21 VAN DEN BOSSCHE Angelo 29 VANDYCK Niels 58 WIELANDT Sven

    28-2-2018- gooik 597.JPG
    Podium te Gooik met winnaar Glenn Debruyne, Bjorn De Decker en Thimo Willems.
    28-2-2018- gooik 585.JPG
    Podium te Gooik met winnaar Glenn Debruyne, Bjorn De Decker en Thimo Willems.
    28-2-2018- gooik 507.JPG
    Aankomst van winnaar Glenn Debruyne voor Bjorn De Decker en Thimo Willems.

    28-2-2018- gooik 181.JPG
                                      Vooran Sven Wielandt uit Beveren.
    28-2-2018- gooik 031.JPG
    28-2-2018- gooik 029.JPG
                De start te Gooik vab de Elite z.c. & U23 met 86 deelnemers.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-02-2018 om 19:08 geschreven door kenny


    25-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BRUSSEL-OPWIJK VAN ZONDAG 25/02/2018

    FOTO'S BRUSSEL-OPWIJK VAN ZONDAG 25/02/2018     


    25/02/2018 BRUSSEL - OPWIJK (B) – Interclub Beloften - 149,9 km

    Deelnemers: 160 - opgevers: 67 - 149,9 km - 42,09 km/h

    1 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    2 TAMINIAUX Lionel AGO - AQUA SERVICE

    3 BOUTS Jordy EFC-L&R-VULSTEKE

    4 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    5 HERREGODTS Rune LOTTO SOUDAL

    6 LOY Antoine EFC-L&R-VULSTEKE

    7 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL

    8 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    9 VAN DINGENEN Jordi HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 MOLLY Kenny AGO - AQUA SERVICE

    16 VAN MOER Brent 23 RELAES Jacob 32 D´HOOGE Thomas 37 VAN DEN BOSSCHE Angelo 47 VERSCHAEVE Viktor 49VAN DE VOORDE Lennert 65 DILLEN Ruben 93 GEERINCK Dries
    25-2-2018-brussel-opwijk 592.JPG
    Podium Beloften met winnaar Alfdan De Decker, Lionel Taminiaux en Jordy Bouts.

    25-2-2018-brussel-opwijk 583.JPG
    Podium Beloften met winnaar Alfdan De Decker, Lionel Taminiaux en Jordy Bouts.
    25-2-2018-brussel-opwijk 608.JPG
                     Winnaar Brussel-Opwijk bij de Beloften Alfdan De Decker.
    25-2-2018-brussel-opwijk 573.JPG
                                                  Winnaar Alfdan De Decker.

    25-2-2018-brussel-opwijk 498.JPG 


    25/02/2018 BRUSSEL-OPWIJK (B) – Dames Elite

    Deelnemers: 20 - opgevers: 0 - 72.0 km - 37.63 km/h

    1 JANSEN Noa NED DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 VAN DEN BORN Eva NED TWC-MAASLANDER

    3 RENDERS Luna DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    4 FEYTENS Ellen AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 VAN WIJK Eltina NED RESTORE CYCLING

    6 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 GOESSENS Brenda KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 AERNOUTS Amber ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 BORREMANS Sarah AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 DERIE Paquita MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    12 HERMANS Anka 15 DENEEF Naïka 17 DELTOMBE Evelien 20 JACOBS Katleen
    25-2-2018-brussel-opwijk 155.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Noa Jansen, Eva Van Den Born en Luna Renders.

    25-2-2018-brussel-opwijk 165.JPG
                     Winnares Noa Jansen aan het woord te Brussel-Opwijk.
    25-2-2018-brussel-opwijk 107.JPG
                                         Aankomst van winnares Noa Jansen.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-02-2018 om 22:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/02/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 25/02/2018 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) - UCI Men Elite - 200 km

    Deelnemers: 174 - opgevers: 83 - 200 km - 41,14 km/h

    1 GROENEWEGEN Dylan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    2 DEMARE Arnaud FRA FDJ

    3 COLBRELLI Sonny ITA BAHRAIN - MERIDA

    4 LIGTHART Pim NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    5 JULES Justin FRA WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC

    6 DRUCKER Jean-Pierre LUX BMC RACING TEAM

    7 BOIVIN Guillaume CAN ISRAEL CYCLING ACADEMY

    8 WISNIOWSKI Lukasz POL TEAM SKY

    9 VERMOTE Julien TEAM DIMENSION DATA

    10 DUPONT Timothy WANTY - GROUPE GOBERT

    11 NAESEN Oliver 43 VAN DER SANDE Tosh 56 VAN AVERMAET Greg

     

    25/02/2018 BRUSSEL - OPWIJK (B) – Interclub Beloften - 149,9 km

    Deelnemers: 160 - opgevers: 67 - 149,9 km - 42,09 km/h

    1 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    2 TAMINIAUX Lionel AGO - AQUA SERVICE

    3 BOUTS Jordy EFC-L&R-VULSTEKE

    4 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    5 HERREGODTS Rune LOTTO SOUDAL

    6 LOY Antoine EFC-L&R-VULSTEKE

    7 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL

    8 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    9 VAN DINGENEN Jordi HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 MOLLY Kenny AGO - AQUA SERVICE

    16 VAN MOER Brent 23 RELAES Jacob 32 D´HOOGE Thomas 37 VAN DEN BOSSCHE Angelo 47 VERSCHAEVE Viktor 49VAN DE VOORDE Lennert 65 DILLEN Ruben 93 GEERINCK Dries

     

    25/02/2018 GENT-STADEN (W) – Interclub Elite z.c./U23 - 159,4 km

    Deelnemers: 169 - opgevers: 89 - 152 km - 39,68 km/h

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 CALLEEUW Joeri SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    3 WIRTGEN Tom LUX AGO - AQUA SERVICE

    4 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    5 MARCHAND Gianni CIBEL - CEBON

    6 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    7 BOUCHER David TARTELETTO - ISOREX

    8 BOUVRY Dieter CIBEL - CEBON

    9 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    10 DRUYTS Gerry ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    15 STEVENS Timothy 18 DE BOCK Stijn 21 REYNAERTS Jan 48 VERHOFSTADT Thibau 58 DE BOES Timmy 61 APERS Ruben 65 COLMAN Alex

      

    25/02/2018 MALDEGEM-KLEIT (O) - Elite z.c./U23 - 104,4 km

    Deelnemers: 131 - opgevers: 58 - 104.4 km - 39.89 km/h

    1 MAES Jo DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DESTATSBADER Roy INDIVIDUEEL

    6 VAN HAVERBEKE Julien FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    7 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 CLAUW John-Ross VIND! CYCLING PROJECT

    9 CLAES Dries SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    10 VAN POUCKE Aaron LOTTO SOUDAL

    20 TEN HARTOG Guy 21 VERCAUTEREN Tim 23 DAS Jeroen 25 CLAUS Dieter 35 DHOLLANDER Kristof 64 VAN GOETHEM Kevin 71 VAN PETEGHEM Trifonius 73 PERSOON Joeri

     

    25/02/2018 BRUSTEM SINT-TRUIDEN (LB) - Elite z.c./U23 -  120 km

    Deelnemers: 157 - opgevers: 55 - 120.0 km - 40.59 km/h

    1 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 WILLEMS Kenny STAGECO CYCLING TEAM

    3 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 VANHOOF Ward SOUDAL

    5 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 VAN DEN BRANDEN Viktor V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 JASPERS Ward LOTTO SOUDAL

    9 VAN TRICHT Stan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 CUMPS Ruben VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    25-02-2018 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/02/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MATTHEW VAN SCHOOR met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan LENNERT CAPPAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

     Matthew Van Schoor 2018.jpg     Lennert Cappan 2018.jpg

    Matthew Van Schoor       Lennert Cappan


    Zondag 25/02/2018 OMLOOP VAN HET HAGELAND TIELT-WINGE (B) - UCI Women Elite

    Deelnemers: 161 - opgevers: 89 - 131 km - 36,35 km/h

    1 VAN DIJK Ellen NED TEAM SUNWEB

    2 HOSKING Chloe AUS ALE CIPOLLINI

    3 D`HOORE Jolien MITCHELTON SCOTT

    4 CONFALONIERI Maria Giulia ITA VALCAR PBM

    5 BRONZINI Giorgia ITA CYLANCE PRO CYCLING

    6 FOURNIER Roxane FRA FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE

    7 LETH Julie DEN WIGGLE HIGH5

    8 MALLING SIGGAARD Christina DEN TEAM VIRTU CYCLING

    9 DEMEY Valerie LOTTO SOUDAL LADIES

    10 HANNES Kaat JOS FERON LADY FORCE

     

    25/02/2018 BRUSSEL-OPWIJK (B) – Dames Elite

    Deelnemers: 20 - opgevers: 0 - 72.0 km - 37.63 km/h

    1 JANSEN Noa NED DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 VAN DEN BORN Eva NED TWC-MAASLANDER

    3 RENDERS Luna DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    4 FEYTENS Ellen AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 VAN WIJK Eltina NED RESTORE CYCLING

    6 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 GOESSENS Brenda KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 AERNOUTS Amber ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 BORREMANS Sarah AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 DERIE Paquita MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    12 HERMANS Anka 15 DENEEF Naïka 17 DELTOMBE Evelien 20 JACOBS Katleen

     

    25/02/2018 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) - UCI Men Juniores - 121 km

    Deelnemers: 164 - opgevers: 95 - 121 km - 38,82 km/h

    1 EVENEPOEL Remco ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 HINDSGAUL MADSEN Jacob DEN TEAM HERNING CK JUNIOR

    3 CALVERT Charley GBR TEAM BACKSTEDT HOTCHILLEE

    4 VAN DE PAAR Jarne ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 SHAW Matthew GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    6 SANDER HANSEN Marcus DEN UNO-X DANISH JUNIOR TEAM

    7 TIDBALL William GBR GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    8 GELEIJN Owen NED WPG AMSTERDAM JUNIORES

    9 KROONEN Max NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10 BRAET Vito FORTE U19 CYCLING TEAM

    14 VERVLOESEM Xandres 16 VAN WILDER Ilan 19 PATTYN Steven 45 VERBEECK Calvin 50 VAN DEN BOSSCHE Fabio 52 SLOCK Liam 65 BROUWERS Emile

     

    25/02/2018 VLAMERTINGE (W) - Juniores - 79 km

    Deelnemers: 54 - opgevers: 0 - 79.0 km - 38.7 km/h

    1 LENNERT CAPPAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VANDENBULCKE Alex CT SOENENS-BOOOM

    4 DERIBREUX Achille SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 NONNEMAN Maxim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 TRZEBOWSKI Marc-Antoine FRA VC ROUBAIX LILLE METROPOLE

    7 DETHY Matthis SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 VAN ROY Yannick ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 VLERICK Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 DEBORGGRAEVE Matthew WIELERTEAM IEPER

    48 ROOSE Matteo

     

    25/02/2018 BRUSTEM SINT-TRUIDEN (LB) - Juniores - 83 km

    Deelnemers: 89 - opgevers: 13 - 83.0 km - 38.33 km/h

    1 MATTHEW VAN SCHOOR VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 COLLIE Lars VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 BEELEN Pieter HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 HAEX Joris DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VAN VEENENDAAL Hidde NED WV DE JONGE RENNER

    6 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 SZÉKELY Nathan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 GIJBELS Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    23 CLAEYS Laurent 25 COVELIERS Seppe 32 SMET Marco 50 THYS Joren 52 DE GEEST Ricky 56 VAN DAELE Ernest 60 VAN PUYVELDE Lukas 61 ADRIAENSSENS Jenno 66 WARRENS Anthony 70 DE CLEEN Wouter 72 BERTELS Lode 76 JORIS Stef

     

    25/02/2018 BRUSTEM SINT-TRUIDEN (LB) - Nieuwelingen - 54 km

    Deelnemers: 96 - opgevers: 56 - 54.0 km - 37.35 km/h

    1 DE LIE Arnaud CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VAN HAMME Wout WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    3 VERGOTE Diel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 SCHUCH Mike NED

    5 JOCHEMS Jody NED WV SCHIJNDEL

    6 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 POETS Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VOGELS Aaron PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 TEERLINCK Alexander AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 STALMANS Jasper PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    25-02-2018 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/02/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 25/02/2018 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Men Elite UCI – 60’

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 2

    1 VAN DER POEL Mathieu NED CORENDON - CIRCUS

    2  SWEECK Laurens ERA

    3 VAN DER POEL David NED CORENDON - CIRCUS

    4 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    5 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    6 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    7 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    8 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    9 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    10 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 PAUWELS Kevin 12 AERNOUTS Jim 13 VERMEERSCH Gianni 14 MEEUSEN Tom 15 BOSMANS Wietse 16 PEETERS Rob 17 GODRIE Stan NED 18 ORTS LLORET Felipe ESP 19 BOROŠ Michael CZE 20 MERLIER Braam 21 UYTDEWILLIGEN Ingmar 22 ISERBYT Eli 23 VANTORNOUT Klaas 24 HUYS Stijn 25 ADAMS Joeri 26 VAN LEEUWEN Patrick NED 27 TIELEN Dario 28 VAN DEN BRAND Twan NED 29 VERHEYEN Onno 30 VANTHOURENHOUT Michael

     

    25/02/2018 OOSTMALLE (A) - Veldrijden U23 UCI – 50’

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 8

    1 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    2 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    3 CALUWE Stijn CORENDON - CIRCUS

    4 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 SMETS Gert ERA

    6 VANDEBOSCH Toon CORENDON - CIRCUS

    7 WUYTS Mathijs ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX

    9 BAKX Kelvin NED MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM

    10 KIELICH Timo ERA

    11 PAUWELS Tijl 12 LOOCKX Lander 13 LIESSENS Jarno 14 DERVEAUX Niels 15 VAN DER HEIJDEN Maik NED 16 VAN DER STEGEN Roel NED 17 SIEBENS Gianni 18 VERMEERSCH Florian 19 TURNER Ben GBR 20 VAN DIJKE Koen NED 21 GOEMAN Andreas 22 WOUTERS Sieben NED 23 VLIEGEN Pieter-Jan 24 DE MEYER Senne 25 ROMBOUTS Seppe 26 VANDEBOSCH Victor 27 DEBEIR Arno 28 SIEMONS Julian 29 PEERS Nick 30 LEMMENS Sander 37 STUER Kwinten

     

    25/02/2018 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Dames UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 3

    1 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    2 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    3 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 VERDONSCHOT Laura MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VAN DER HEIJDEN Inge NED ORANGE BABIES CYCLING TEAM

    7 NAGENGAST Fleur NED TELENET FIDEA LIONS

    8 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    10 VERHESTRAETEN Karen VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    11 BAKKER Manon NED 12 BETSEMA Denise NED 13 VAN ANROOIJ Lindy NED 14 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED 15 FRANCK Alicia 16 VAN DE STEENE Kim 17 ANDERSON Elle USA 18 GOOSSENS Veerle NED 19 VAN DEN HOEK Bianca NED 20 PEETERS Jinse 21 DELHAYE Pauline FRA 22 TRUYEN Marthe 23 MAES Shana 24 VAN ALPHEN Aniek NED 25 VERMEIREN Tinne 26 ZWAENEPOEL Tessa 27 GERRITSEN Irene NED 28 DE BRUYNE Meg 29 KLOPPENBURG Margriet DEN 30 MICHELS Laure

     

    25/02/2018 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Juniores UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 2

    1 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    2 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    3 MEEUSSEN Witse CALLANT-DOLTCINI CT

    4 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    5 DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    6 DE VET Sander WAC TEAM

    7 BERVOETS Michael ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 ARTZ Bart NED ZZPR.NL-HANCLEAN-ORANGE BABIES CT

    9 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 FERDINANDE Anton CALLANT-DOLTCINI CT

    11 VAN DEN BROECK Arno 12 VREESWIJK Noah NED 13 VAN RILLAER Witse 14 JORDENS Jarno 15 CAS Stijn 16 VAN DER SMISSEN Lennick 17 VERVOORT Wout 18 PEMEN Dolf 19 HERRYGERS Tieme 20 VANDEN BUSSCHE Wannes 21 WILLEMS Robbe 22 VANDESOMPEL Cedric 23 LIPPENS Seppe 24 DELNOIJE Remon NED 25 EHLERT Marco NED 26 DE LAET Tomas 27 JANSE Stef 28 NOYENS Jarne 29 UPTEGROVE Pete NED 30 CLAUWAERT Maarten

     

    25/02/2018 OOSTMALLE (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen – 30’

    Nieuwelingen - deelnemers: 58 - opgevers: 1

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    3 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    4 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    6 BAERS Arne CALLANT-DOLTCINI CT

    7 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 WILLEMS Senne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 DE RIJCK Nando IKO-BEOBANK

    10 MICHELS Jente MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    11 VAN DEN BULCK Joppe 12 JANSSEN Lucas NED 13 KARS Hugo NED 14 VAN DER VLEUTEN Lukas NED 15 PAUWELS Pieter 16 LAURYSSEN Rik 17 VERSTRYNGE Emiel 18 WILLEMSEN Steijn NED 19 BLOMMEN Brent 20 VAN DEN BROECK Lars 21 OMLOOP Mats 22 TIMMER Maiko NED 23 VAN LAER Lars 24 GROOTJANS Andries 25 VAN DIJCK Jonas 26 WUYTS Yannick 27 DIELS Noa 28 DHOOGE Romeo 29 GEURS Renzo 30 WAUTERS Seppe

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 8

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 BROUWERS Julie VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 NOMDEN Isa NED HANZERENNERS

    4 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 SCHEVENELS Lies´l VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    6 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    7 VERVLOET Sterre VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    25-02-2018 om 17:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 25/02/2018

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Yves Delhasse vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 16 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’. Bij een negatieve temperatuur van -3°C en een gure Oostenwind kon de laatste winterduurtraining op Zondag van start gaan. De kopmannen zorgden voor een aangenaam tempo en wisselden elkaar goed af. De afstand bedroeg 88 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 102 km, het gemiddelde was goed voor 32,3 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Yves Delhasse , Glenn Rotty , Jeroen Van De Vijver , Tommy Van Osselaer , Walter Meseure , Filip Van Royen , Stefan Van Broeck , Franky Wielandt , Tom Heirbaut , Theo De Prekel , Bart Cant , Jochem Smet , ??? en Kenny Janssens.

    25-02-2018 om 13:12 geschreven door kenny


    24-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/02/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 24/02/2018 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) – Men Elite - World Tour - 196,2 km

    Deelnemers: 175 - opgevers: 77 -  196 km - 40,52 km/h

    1 VALGREN ANDERSEN Michael DEN ASTANA PRO TEAM

    2 WISNIOWSKI Lukasz POL TEAM SKY

    3 VANMARCKE Sep TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P/B CANNONDALE

    4 STUYVEN Jasper TREK - SEGAFREDO

    5 GILBERT Philippe QUICK - STEP FLOORS

    6 THEUNS Edward TEAM SUNWEB

    7 VAN LERBERGHE Bert COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    8 COLBRELLI Sonny ITA BAHRAIN - MERIDA

    9 DEMARE Arnaud FRA FDJ

    10 BURGHARDT Marcus GER BORA - HANSGROHE

    27 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    32 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    50 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

     

    24/02/2018 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) - UCI Women Elite - 122,1 km
    Deelnemers: 137 - opgevers: 49 - 122 km - 33,99 km/h

    1 MALLING SIGGAARD Christina DEN TEAM VIRTU CYCLING

    2 RYAN Alexis USA CANYON // SRAM RACING

    3 CONFALONIERI Maria Giulia ITA VALCAR PBM

    4 HOSKING Chloe AUS ALE CIPOLLINI

    5 RIVERA Coryn USA TEAM SUNWEB

    6 KESSLER Nina NED HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT

    7 KOREVAAR Jeanne NED WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM

    8 D`HOORE Jolien MITCHELTON SCOTT

    9 CAVALLI Marta ITA VALCAR PBM

    10 CORDON RAGOT Audrey FRA WIGGLE HIGH5

     

    24/02/2018 STADEN (W) - Juniores - 75,6 km

    Deelnemers: 64 - opgevers: 17 - 75.6 km - 38.15 km/h

    1 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VANDENBORRE Mathias FORTE U19 CYCLING TEAM

    3 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 LLOYD Jamie GBR TEAM CORLEY CYCLES

    7 SIMOENS Jari ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 BAUDEWIJNS Niels VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 KNIGHT Oliver GBR TEAM CORLEY CYCLES

    10 VANGHELUWE Warre MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    37 HUYGENS Milan 47 DE BEER Wannes

     

    24/02/2018 RIJKEVORSEL (A) - Juniores - 80 km

    Deelnemers: 95 - opgevers: 24 - 80.0 km - 40.67 km/h

    1 BUITENDIJK Ruben NED FORTE U19 CYCLING TEAM

    2 VAN SINTMAARTENSDIJK Roel NED PRC DELTA

    3 VAN DEN PLAS Jasper WAC TEAM

    4 DE DECKER Tijl DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 ZAGERS Stefan PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 DE KONINCK Pieter SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 DEBREYNE Ruben PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 DORENBOS Yanne NED UWTC DE VOLHARDING

    9 BRABANDER Nick NED WESTLAND WIL VOORUIT

    10 BAAK Jord NED KWC KAMPEN

    11 VAN POPPEL Sébastien 13 COSYNS Milan 29 HILLEMANS Pepijn NED 33 HOPMANS Wouter NED 38 GOOSSENS Brecht 54 PERMENTIER Emano 55 VAN DER SYPT Gianni


    24/02/2018 STADEN (W) - Nieuwelingen - 50,4 km

    Deelnemers: 86 - opgevers: 38 - 36.51 km/h

    1 DEWEIRDT Siebe MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 VAN ZANDE Devin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 ROGIERS Lucas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    5 BUFFEL Arne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 THEUWS Bartje CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 RASSCHAERT Lander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DEBRUYNE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 STERCK Joppe AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    24/02/2018 RIJKEVORSEL (A) - Nieuwelingen - 50 km

    Deelnemers: 100 - opgevers: 39 - 50.0 km - 38.99 km/h

    1 MAAS Marijn NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    2 VAN BELLE Loe NED LRTV SWIFT

    3 VAN DE WEERDHOF Wouter NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 LAERMANS Tommy HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 VERLINDEN Jordi WAC TEAM

    6 WIJFJE Rowan NED

    7 VAN LOOVEREN Thijs WAC TEAM

    8 DE KOK Mathijs NED WV DE JONGE RENNER

    9 HOOLWERF Cathalijne NED WV HET STADION

    10 MACLEOD Euan GBR WILLEBRORD WIL VOORUIT

    42 DEMUYNCK Victor 50 DANEEL Jefke

    24-02-2018 om 18:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS + FOTO'S UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/02/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 14°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nick David 2016.jpg   

         Nicky David

    Zaterdag 24/02/2018 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. A – 60’

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 2

    1 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    2 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    3 SWEECK Laurens ERA

    4 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    5 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    6 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 PAUWELS Kevin MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    8 LOOCKX Lander MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 MERLIER Braam ERA

    10 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    11 BONNE Jenko 12 CLEPPE Nicolas 13 BEKAERT Yentl 14 GOEMAN Andreas 15 DERVEAUX Niels 16 ISERBYT Eli 17 VAN COMPERNOLLE Kenneth 18 ADAMS Joeri 19 VANTORNOUT Klaas 20 UYTDEWILLIGEN Ingmar 21 DEGROOTE Jonas 22 GYS Jens 23 SMETS Gert 24 TIELEN Dario 25 SIEBENS Gianni 26 VAN DE KERCKHOVE Nick 27 ALDERWEIRELD Robin 28 KOYEN Niels 29 VERHEYEN Thomas 30 CLOUTIER Tyler USA 
    24-2-2018-lebbeke 1573.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Michael Vanthourenhout, Tim Merlier en Laurens Sweeck. 
     
     

    24/02/2018 LEBBEKE (O) Veldrijden Dames – 40’

    Dames Elite - deelnemers: 19

    1 CANT Sanne CORENDON - CIRCUS

    2 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    3 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 FRANCK Alicia MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 VERHESTRAETEN Karen VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 KLOPPENBURG Margriet DEN

    9 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 MAES Shana VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    11 VAN WUNSEL Lise 12 VERMEIREN Tinne 13 VERMEIR Aurelie 14 DE BRUYNE Meg 15 VAN LOY Tess 16 WILLEMS Gertie 17 DE KEULENAER Karen 18 DOBBELAERE Jana 19 BLANCHAERT Jo
    24-2-2018-lebbeke 1056.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Kim Van De Steene en Loes Sels.


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 4

    1 BROUWERS Julie VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 SCHEVENELS Lies´l VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 VERVLOET Sterre VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    24-2-2018-lebbeke 1033.JPG
    Podium Dames Nieuwelingen met winnares Julie Brouwers, Lies Schevenels en Sterre Vervloet.

     

    24/02/2018 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 10

    1 FERDINANDE Anton CALLANT-DOLTCINI CT

    2 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    3 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE LAET Tomas AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 MELLAERTS Robbe YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 SALOMEZ Ydris TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 VERHEYDE Leander CYCLING VLIJTINGEN

    10 COENE Benjamin KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    24-2-2018-lebbeke 806.JPG
    Podium Juniores met winnaar Anton Fredinande, Wout Vervoort en Joran Wyseure.

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 20

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    3 BAERS Arne CALLANT-DOLTCINI CT

    4 VAN DER VLEUTEN Lukas NED CYCLING VLIJTINGEN

    5 BLOMMEN Brent MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    7 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    8 DE ROECK Mathis MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 OMLOOP Mats MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DIELS Noa MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    11 GEURS Renzo 12 GOOVAERTS Lennert 13 EECKHOUT Sander 14 DEPREZ Jorit 15 MOENS Milo 16 BROOSUS brent NED 17 BLOEM Senne 18 HEYMANS Aaron 19 BOECKX Senne 20 VISSENBERG Sander
    24-2-2018-lebbeke 623.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Thibau Nys, Jetze Van Campenhout en Arne Baers.

    24-2-2018-lebbeke 599.JPG
                                     Aankomst van winnaar Thibau Nys.

     

    24/02/2018 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. D – 40’

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 11

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 VERBERCKMOES Arno MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMESAMA19+

    3 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 DELCROIX Tom INDIVIDUEELMASTM

    5 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    6 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    7 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    8 VAN ZEEBROECK Jan KLEIN BRABANTMASTM

    9 SCHEPENS Nils K.V.C. DEINZE VZWMASTM

    10 VERGUCHT Rudy BIKE-ADVICE CYCLING TEAMMASTM

    11 TEIRLINCK Steven
    24-2-2018-lebbeke 357.JPG
    Podium Masters A en Amateurs met winnaar Nicky David, Arno Verberckmoes
    en Auke Theuninck.

    24-2-2018-lebbeke 333.JPG
                                     Aankomst van winnaar Nicky David.


    Masters B - deelnemers: 12

    1 RONDELEZ Bjorn BEACHBIKERSMASTM

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 PAESHUYSE Jef

    4 VAN STAEYEN Benny

    5 DE SMET Andy BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 VERHOOGHE Kris

    7 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 LOGIER Christophe EC WALSHOUTEM

    9 COLOMBO Isacco ITA HR TEAM

    10 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 SNOECK Marinc 12 MIJNGHEER Erik
    24-2-2018-lebbeke 208.JPG
    Podium Masters B met winnaar Bjorn Rondelez, Patrick Bassez en Jef Paeshuyse.


    Masters C - deelnemers: 21 - opgevers: 2

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 LAMMENS Mario

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 DE WAELE Marnic

    5 BALLET Peter

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 WILLE Rudi

    8 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    9 KOCKAERTS Hubert

    10 VERSCHUEREN Francky

    11 VISSCHER Richard NED 12 COOPMAN Ivan 13 VENS Dirk 14 VANHAEVERBEKE Jean 15 STORMS Marc 16 MEISEN Jozef GER 17 LAFORGE Eric 18 Holvoet Franki 19 DE MEESTER Jackie
    24-2-2018-lebbeke 215.JPG
    Podium Masters C met winnaar Dirk Mertens, Mario Lammens en Ludwig Gladines.





    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-02-2018 om 18:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 24/02/2018
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Hedwig Van Landeghem en Dirk Trogh vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 aan Het Wijnhuis thv 't Ster te St.Niklaas 13 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het Waasland.
    Bij vertrek een temperatuur van -4°C dat dankzij de zon gelukkig niet al te koud aanvoelde. De schrale Oostenwind zorgde voor de meeste tegenstand op de laatste winterduurtraining op Zaterdag. De kopman van de dag was ongetwijfeld Hedwig Van Landeghem die klaar is om volgende week deel te nemen aan de 'Gran Fondo Strade Bianche' (139,2 km). In de eerste helft van de duurtraining zat de wind meestal in de rug en wisselden de kopmannen vooraan zeer regelmatig. Vanaf de terugweg te Overslag kregen we vol de wind op de kop en hier kwam Hedwig Van Landeghem niet meer van de kop en zorgde met de tegenwind voor een hoog tempo waardoor enkelen er de brui aan moesten geven.
    De afstand bedroeg 95 Km en het gemiddelde kwam uit op 34,35 Km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 125 Km.

    Reden mee vandaag : Dirk Trogh , Hedwig Van Landeghem , Alain Verbeke , Hank Mees , Tommy Van Osselaer , Tom heirbaut , Steven Heirman , Gunther Van den Bosch , Dirk Cleys , Parick Van Der Vekens , ?? en Kenny Janssens.

    24-02-2018 om 15:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS EN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 21/02/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Woensdag 21/02/2018 CYCLOCROSSMASTERS WAREGEM (W) - Veldrijden form. A

    Aantal deelnemers: 24

    1 VAN DER POEL Mathieu NED CORENDON - CIRCUS

    2 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    5 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    6 MEEUSEN Tom CORENDON - CIRCUS

    7 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    8 BOROŠ Michael CZE PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    9 VAN DER POEL David NED CORENDON - CIRCUS

    10 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    11 TURNER Ben GBR 12 PEETERS Rob 13 HERMANS Quinten 14 CLEPPE Nicolas 15  VANTORNOUT Klaas 16 AERTS Thijs 17 ALDERWEIRELD Robin 18 ISERBYT Eli 19 JOSEPH Thomas 20 DE SMET Thibaut 21 BEKAERT Yentl 22 DEGROOTE Jonas 23 WILLEMYNS Mathieu 24 GODRIE Stan NED

    21/02/2018 CYCLOCROSSMASTERS WAREGEM (W) - Veldrijden Dames

    Aantal deelnemers: 12

    1 CANT Sanne CORENDON - CIRCUS

    2 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERDONSCHOT Laura MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    7 BAKKER Manon NED EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT

    8 FRANCK Alicia MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 VAN ANROOIJ Lindy NED CYCLING.BE - ALPHA MOTORHOMES

    10 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 NOBUS Anja 12 VAN LOY Tess

    Woensdag 21/02/2018 IZEGEM- EMELGEM (W) - Elite z.c./U23 - 118,8 km

    Deelnemers: 90 - opgevers: 27 – 41,59 km/h

    1 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    2 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    3 MAES Jo DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE

    5 ROSSEEL Ricky VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 COOLEN Yves HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 PIETERS Laurent VETRAPO CYCLING TEAM

    9 MEHEUS Gill TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    10 BALCAEN Manolito Arsene C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    24-02-2018 om 14:58 geschreven door kenny


    18-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/02/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 18/02/2018 BOTTELARE (O) – Clubkampioenschap - 94,5 km

    Deelnemers: 110 - opgevers: 69 – 41,93 km/h

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 DE DECKER Bjorn SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    4 STALLAERT Joeri TEAM VORARLBERG-SANTIC

    5 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    6 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    7 HERREGODTS Rune LOTTO SOUDAL

    8 DE WILDE Gilles VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 VAN DRIESSCHE Kjell EFC-L&R-VULSTEKE

    10 BASTIAENS Ayco UNITED C.T.

    11 PIETERS Laurent 12 STEVENS Timothy 13 VERHULST Pauwel 14 DIEPENDAELE Timmy 15 REYNAERTS Jan 16 COENEN Dennis 17 CANT Jelle 18 MAES Alexander 19 NEIRYNCK Kevin 20 RUYTERS Brecht 21 DE JONGHE Kevin 22 CALLEEUW Joeri 23 USE Laurens 24 FABRI Hannes 25 BOLLE Jean-Pascal 26 VERCAUTEREN Tim 27 BAILLIEVIER Kilian 28 CLAES Dries 29 MUS Aloïs 30 TEN HARTOG Guy 33 DE PAEPE Johannes 38 COBBAERT Robby 40 GEERINCK Dries
    18-2-2018-BOTTELARE 1042.JPG
               Aankomst van winnaar Benjamin Verraes voor Gianni Marchand.
    18-2-2018-BOTTELARE 1049.JPG
    18-2-2018-BOTTELARE 1052.JPG
    18-2-2018-BOTTELARE 1054.JPG
    18-2-2018-BOTTELARE 727.JPG
    18-2-2018-BOTTELARE 078.JPG
    18-2-2018-BOTTELARE 1109.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-02-2018 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING HOOP OP ZEGEN BEVEREN 2018

    PLOEGVOORSTELLING

                    HOOP OP ZEGEN BEVEREN 2018
    17-2-2018-hoop  op  zegen 105.JPG

    Dames Elite: Anka Hermans, Bonnie Delanote, Glacia Dhondt, Hanne Delanote, Herlinde Coudeville, Joyce Accoe, Justine Lochaert, Katleen Jacobs, Liena Vanderheyden, Maaike De Marez, Melanie Reynders, Sophie Van Bakel, Wendy Venge, Yns Berckmans
    17-2-2018-hoop  op  zegen 062.JPG

    Voorzitter: Gaston Pieters

    Secretaris: Petra Van Steelandt

    Penningmeester: Thomas Pieters

    Ploegleider: Davy Stuer

    Trainingsadvies: Joyce Accoe

    Mekanieker: Gino Van Der Looij en Patrick De Boeck

    Verzorger: Gaston Pieters

    Stage begeleiding: Petra, Wendy, Vicky, Patrick





    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-02-2018 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/02/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 18/02/2018 HECHTEL (LB) - Veldrijden form. B – 60’

    Elite/U23 - deelnemers: 27 - opgevers: 1

    1 WUYTS Mathijs ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VLIEGEN Pieter-Jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX

    4 SMETS Gert ERA

    5 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    6 LEMMENS Sander ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    8 PAUWELS Tijl MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    11 GYS Jens 12 VERHEYEN Thomas 13 DE MEYER Senne 14 GOOSEN Wouter 15 SWEECK Hendrik 16 PEERS Nick 17 VAN STAEYEN Maarten 18 KAISE Julien 19 KOYEN Niels 20 HELSOCHT Liam 21 VEESTRAETEN Sieën 22 STUER Kwinten 23 MEELBERGHS Pieter 24 STEURS Ward 25 SYDLIK Benjamin GER 26 VANDENKERCKHOVE Stan

     

    18/02/2018 HECHTEL (LB) - Veldrijden Dames – 40’

    Dames Elite - deelnemers: 15

    1 MAES Shana VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 VAN DEN HOEK Bianca NED TEAM RIJWIELPALEIS BILTHOVEN

    3 ZWAENEPOEL Tessa DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    4 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    6 KRANS Laura NED TEAM FIND HYPOTHEKEN

    7 MICHELS Laure MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 VAN LOY Tess KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 HEIJ Sabine NED KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    11 MEEUSEN Liene 12 DE KEULENAER Karen 13 SCHOON Lisette NED 14 VERDEYEN Tine 15 GENYN Annemieke


    Dames Jeugd - deelnemers: 8

    1 BROUWERS Julie VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 NOMDEN Isa NED HANZERENNERS

    3 SCHEVENELS Lies´l VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VERVLOET Sterre VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    18/02/2018 HECHTEL (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 22 - opgevers: 2 - 40'

    1 FERDINANDE Anton CALLANT-DOLTCINI CT

    2 MEEUSSEN Witse CALLANT-DOLTCINI CT

    3 BERVOETS Michael ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    5 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 WILLEMS Robbe MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 PEMEN Dolf MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    11 DEBAELE Jorre 12 MELLAERTS Robbe 13 JANSE Stef 14 DELNOIJE Remon NED 15 GROOTJANS Jeno 16 COCKX Maxime 17 VAN DEN BROECK Arno 18 VERMEIREN Yenthe 19 MOLS Berre 20 LEYSEN Joppe


    Nieuwelingen - deelnemers: 55 - opgevers: 5 - 30'

    1 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 COREMANS Dante CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    4 BAERS Arne CALLANT-DOLTCINI CT

    5 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 BLOMMEN Brent MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    10 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    11 DE ROECK Mathis 12 PAUWELS Pieter 13 WILLEMS Senne 14 OMLOOP Mats 15 GROOTJANS Andries 16 MICHELS Jente 17 KUYPERS Milan 18 DHOOGE Thibau 19 DIELS Noa 20 VAN DEN BROECK Lars 21 VAN DIJCK Jonas 22 HUBRECHTS Sander 23 WUYTS Yannick 24 HUYBS Lennert 25 GOOVAERTS Lennert 26 VANDERAERDEN Wout 27 MARX Bram 28 CORVERS Milan 29 VANDERLINDEN Lukas 30 VAN DER LOOIJ Simon

    18-02-2018 om 19:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/02/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 18/02/2018 DEERLIJK (W) – Clubkampioenschap

    Nieuwelingen - deelnemers: 40 - opgevers: 0 - 30 km – 35,29 km/h

    1 DEWEIRDT Siebe MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 SEGAERT Alec MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 BUFFEL Arne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 HEYMAN Jasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DALVING Quinten MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VANDERPLASSCHEN Thiemen MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VAN DE PAAR Ines ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 MALFAIT Jean-Louis  MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 AERNOUTS Amber ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VANWALLEGHEM Kyenta MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT


    Juniores - deelnemers: 22 - opgevers: 0 - 40 km- 40,4 km/h

    1 VANGHELUWE Warre MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 GROOTAERT Mathisse MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 COMPERNOLLE Justin MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VOS Yannick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 SANTY Arne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VANDERBEKE Aiden MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VAN BOVEN Luca MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 LOOTENS Gust MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 STEVENS Igor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    U23 + Elite z/c + Amateurs - deelnemers: 35 - opgevers: 6 - 60 kmn- 41,82 km/h

    1 BREYNE Jonathan MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 CONSTANT Kenny MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VAN DER BAUWHEDE Michiel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DEBUYSERE Wannes MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DELEU Robbe MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 CROMHEECKE Alexander MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 GOVAERTS Brent MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VANTHOURNOUT Brecht MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 LEFEVER Valentin MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 COURTENS Igor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    18/02/2018 MEULEBEKE (W) – Clubkampioenschap

    Nieuwelingen + Dames Jeugd - deelnemers: 61 - opgevers: 3 - 40,8 km - 35,66 km/h

    1 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DE NEVE Arthur CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DECKERS Angel CT SOENENS-BOOOM

    4 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VANDEVANNET Simon CT SOENENS-BOOOM

    6 DEBRUYNE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DEWULF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DALLE Jens CT SOENENS-BOOOM

    9 LEWILLE Ian CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 MEERSSEMAN Arno CT SOENENS-BOOOM


    Juniores + Dames Elite - deelnemers: 36 - opgevers: 0 – 61,2 km – 38,95 km/h

    1 MAES Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 FORRET Robbe CT SOENENS-BOOOM

    3 VANDENBULCKE Alex CT SOENENS-BOOOM

    4 VAN DEN PLAS Jasper WAC TEAM

    5 VERCRUYSSE Gilles CT SOENENS-BOOOM

    6 NUYTTEN Michiel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 BORRA Victor CT SOENENS-BOOOM

    8 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE


    U23 + Elite z/c + Amateurs - deelnemers: 64 - opgevers: 2 – 95,2 km - 41,14 km/h

    1 MEHEUS Gill TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 CLAUW John-Ross VIND! CYCLING PROJECT

    3 BOUTTÉ Kenzie WIELERTEAM IEPER

    4 DEFREYNE Cédric DOVY KEUKENS - FCC

    5 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    6 HUYSSER Jeroen WIELERTEAM IEPER

    7 LEGLEY Matthias SOVAC - NATURA4EVER

    8 BALCAEN Manolito Arsene C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 VANMEENEN Jordy RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM

    10 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT


    Dames jeugd - deelnemers: 3

    1 VANHOVE Marith VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VANDAELE Eline CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    18/02/2018 RUMST (A) – Clubkampioenschap

    U23 + Elite z/c - deelnemers: 24 - opgevers: 1 - 65,6 km - 37,84 km/h

    1 GERRY DRUYTS uit Wilrijk ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 GEYSEN Kurt ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 WILLEMS Tom ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 LEHAEN Dries ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VAN BROEKHOVEN Bram ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 ROMBOUTS Bram WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 BERTELS Leander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 NACHTEGAELE Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 VESTREPEN Arno WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.


    Juniores - deelnemers: 34 - opgevers: 2 – 57,4 km – 41,4 km/h

    1 EVENEPOEL Remco ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 BROUWERS Arno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 RYPENS Cédric WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VERWILT Mauro WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 GROSEMANS Daan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VERKOEYEN Michiel ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 LUYTEN Jonas ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 CANDRIES Ruben DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    29 DE BATIST Seth WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    Nieuwelingen - deelnemers: 39 - opgevers: 2 - 41 km - 36,55 km/h

    1 VAN HOUT Luca ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DE POOTER Dries ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VAN ROY Tristan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VERHEYEN Nils WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 LEMMENS Vic ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VAN DER EYCKEN Jarne ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 LAMBRECHT Michiel ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 D´HONDT Danté ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VANDENSTORME Dylan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 COENEN Thomas DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    18/02/2018 VOLLEZELE (B) – Clubkampioenschap

    Nieuwelingen - deelnemers: 5 - 36,6 km - 38,06 km/h

    1 VAN HAMME Wout WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 VAN SCHELVERGEM Joachim JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 UYTTENHOVE Aiko AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 VANDERVELDE Mats JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 VAN DER TAELEN Quinten JONGE RAKKERS VOLLEZELE

     

    Dames jeugd - deelnemers: 1 - 36,6 km - 37,62 km/h

    1 UYTTENHOVE Aiko AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

     

    Juniores - deelnemers: 20 - opgevers: 1 - 48,6 km - 36,53 km/h

    1 VAN MULDERS Brent DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 DESPONTIN Pierre ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 GARDIN Michael ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 HUYSECOM Steven JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 BRUSSELEERS Kiano WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 VAN BELLIGEN Gerrit KTC-CYCLING TEAM

    7 ROESEMS Siebe ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 MICHAUX Maxim ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 BARBE Davy KTC-CYCLING TEAM

     

    Dames Elite - deelnemers: 5 - 48,6 km- 35,97 km/h

    1 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    2 BORREMANS Sarah  AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 HAERS Carolien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 VAN BELLINGHEN Emilie ISOREX CYCLING TEAM

     

    Elite + U23 + Amateurs - deelnemers: 67 - opgevers: 21 - 61 km - 41,86 km/h

    1 VANDENBROECK Yarno STAGECO CYCLING TEAM

    2 MOONS Steven UNITED C.T.

    3 WILLEMS Kenny STAGECO CYCLING TEAM

    4 RIETJENS Sander PRORACE CYCLING TEAM

    5 ANDRIES Jordi PRORACE CYCLING TEAM

    6 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 BOUTS Jens PRORACE CYCLING TEAM

    8 STAS Brecht HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 KAESEMANS Jasper PRORACE CYCLING TEAM

    18-02-2018 om 19:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 18/02/2018

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Eric Vermeulen en Yves Delhasse vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 22 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’. Bij een negatieve temperatuur van -2°C hadden we toch nog een mooi aantal renners voor de duurtraining op Zondag. De kopmannen zorgden voor een aangenaam tempo en wisselden elkaar goed af. De afstand bedroeg 90 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 km, het gemiddelde was goed voor 32,5 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Yves Delhasse , Franky Weemaes , Tom Van Osselaer , Eric Vermeulen , Tommy Van Osselaer , Tom Verhulst , Jonas De Boey , Luc De Moor , Franky Wielandt , Kenny Franssens , Gerben Van Houte , Theo De Prekel , Bart Cant , Jonathan Van Kerckhove , Steven Heirman , ?????? en Kenny Janssens.


    VOLGENDE WEEK ZATERDAG 24/02 EN ZONDAG 25/02 DE LAATSTE 2 WINTERGROEPSTRAININGEN !!!

    18-02-2018 om 14:08 geschreven door kenny


    17-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/02/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 17/02/2018 IZEGEM - EMELGEM (W) – Clubkampioenschap 122,4 km – 43,84 km/h

    Deelnemers: 94 - opgevers: 7

    1 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    2 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL

    4 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    5 STOCKMAN Abram TARTELETTO - ISOREX

    6 RELAES Jacob EFC-L&R-VULSTEKE

    7 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    8 VERHULST Lothar EFC-L&R-VULSTEKE

    9 DESAL Ceriel EFC-L&R-VULSTEKE

    10 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    11 SEYE Guillaume 12 LEIGH Andrew GBR 13 PRUVOOST Shayne 14 VAN MOER Brent 15 DEWULF Stan 16 VAN DEN BRANDE Julien 17 THIJSSEN Gerben 18 MAES Alexander 19 CAETHOVEN Steven 20 VAN DER HAEGHEN Ruben 21 DEBRUYNE Glenn 22 VERCAMST Wesley 23 VAN RENTERGHEM Boris 24 DEBUYCK Robbe 25 STOCKMAN Michiel 26 VANDEWALLE Matthias 27 DE GROOTE Arne 28 VANDEWIELE Frederik 29 DEMUYNCK Koen 30 LEGLEY Matthias 35 SINOY Fabio 37 DE JONGHE Kevin 46 VERHOFSTADT Thibau 48 VERSCHAEVE Viktor 85 VAN DEN BOSSCHE Angelo


    Zaterdag 17/02/2018 BOTTELARE (O) – Clubkampioenschap Nieuwelingen & Juniores

    Nieuwelingen - deelnemers: 16 - 44,1 km - 32,89 km/h

    1 DEWEIRDT Siebe MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 CHRISTIAENS Jonas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 VAN ALBOOM Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VAN PARYS Jordy VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 STERCK Joppe AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE SWAEF Isaak VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 BEECKMAN Gauthier INDIVIDUEEL

    9 DANEEL Jefke AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VAN DEN NESTE Sandrino VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 DIERICKX Arno 12 DE PREESTER Victor 13 CORNELIS Cody 14 DE WAELE Siebe 15 BERWOUTS Brian 16 ROGGEMAN Jelle


    Juniores - deelnemers: 19 - opgevers: 1 - 63 km - 36,03 km/h

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 ROELAND Tycho VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE LANGE Pieter-Jan ISOREX CYCLING TEAM

    4 MALFAIT Willem VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 TREMERIE Ryan ASFRA RACING TEAM

    6 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 BAUDEWIJNS Niels VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 ONDERBEKE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    9 GADENNE Kevin VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 SANDRIE Brent VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 HEYMANS Simon Jan 12 VAN DE CAUTER Zeger 13 DE VRIENT Dries 14 VLERICK Lars 15 KAES Xedric 16 VAN DER SYPT Gianni 17 DEGROOTE Kjell 18 BOURÉ Jens

    17-02-2018 om 21:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/02/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 17/02/2018 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Men Elite UCI – 60’

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 1

    1 VAN DER POEL Mathieu NED CORENDON - CIRCUS

    2 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 MEEUSEN Tom CORENDON - CIRCUS

    5 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    6 SWEECK Laurens ERA

    7 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    8 VAN DER POEL David NED CORENDON - CIRCUS

    9 PAUWELS Kevin MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    10 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    11 ADAMS Jens 12 BOSMANS Wietse 13 VANTHOURENHOUT Dieter 14 HERMANS Quinten 15 VERMEERSCH Gianni 16 VAN KESSEL Corne NED 17 ORTS LLORET Felipe ESP 18 SOETE Daan 19 MEISEN Marcel GER 20 VANTORNOUT Klaas 21 PEETERS Rob 22 ADAMS Joeri 23 GODRIE Stan NED 24 BOROŠ Michael CZE 25 BERTOLINI Gioele ITA 26 MERLIER Braam 27 ESTEBAN AGUERO Ismael ESP 28 NIEUWENHUIS Joris NED 29 VAN LEEUWEN Patrick NED 30 HOEYBERGHS Daan 40 DE WIT Edwin 42 DE BOCK Jelle

     

    17/02/2018 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden U23 UCI – 50’

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 2

    1 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    2 ISERBYT Eli MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON

    4 VANDEBOSCH Toon CORENDON - CIRCUS

    5 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    6 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    7 CALUWE Stijn CORENDON - CIRCUS

    8 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX

    9 LOOCKX Lander MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 PEETERS Yannick 12 TURNER Ben GBR 13 BAKX Kelvin NED 14 WUYTS Mathijs 15 DERVEAUX Niels 16 LIESSENS Jarno 17 GOEMAN Andreas 18 VAN DER HEIJDEN Maik NED 19 PAUWELS Tijl 20 JOSEPH Thomas 21 VAN DER STEGEN Roel NED 22 BEKAERT Yentl 23 ROMBOUTS Seppe 24 VANDEBOSCH Victor 25 KIELICH Timo 26 SMETS Gert 27 DEBEIR Arno 28 DRIESEN Jarne 29 DE MEYER Senne 30 MUSKENS Mart NED 
     

    17/02/2018 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Dames UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 4

    1 CANT Sanne CORENDON - CIRCUS

    2 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    3 VERDONSCHOT Laura MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED CORENDON - CIRCUS

    5 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    6 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    7 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    11 WORST Annemarie NED 12 VERHESTRAETEN Karen 13 ANDERSON Elle USA 14 BAKKER Manon NED 15 BETSEMA Denise NED 16 DELHAYE Pauline FRA 17 FAHRINGER Rebecca USA 18 GOOSSENS Veerle NED 19 PEETERS Jinse 20 VERHOEVEN Suzanne 21 TRUYEN Marthe 22 GERRITSEN Irene NED 23 VAN DE PUTTE Kim 24 MAES Shana 25 NOBUS Anja 26 VAN WUNSEL Lise 27 DE BRUYNE Meg 28 COOGAN CISEK Corey USA 29 FRANCK Alicia 30 ROMBOUTS Tine

     

    17/02/2018 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Juniores UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 35 -  opgevers: 3

    1 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    2 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    3 RONHAAR Pim NED CALLANT-DOLTCINI CT

    4 MEEUSSEN Witse CALLANT-DOLTCINI CT

    5 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 KUYPERS Gerben CALLANT-DOLTCINI CT

    7 ROUILLER Loris SUI VC ECHALLENS

    8 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    9 FERDINANDE Anton CALLANT-DOLTCINI CT

    10 DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    11 CORTJENS Ryan 12 VERVOORT Wout 13 VERMOOTE Jelle 14 ARTZ Bart NED 15 VAN DEN BROECK Arno 16 BERVOETS Michael 17 DE VET Sander 18 JORDENS Jarno 19 HENDRIKX Mees NED 20 WYSEURE Joran 21 VAN DER SMISSEN Lennick 22 PEIRENS Yente 23 QUARTIER Jonas 24 VAN COMPERNOLLE Jason 25 UPTEGROVE Pete NED 26 VAN CUTSEM Senna 27 JANSE Stef 28 VERHEYDE Leander 29 DEMEYER Guillian 30 SALOMEZ Ydris

     

    17/02/2018 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen – 30’

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 2

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    4 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    5 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    7 MASCIARELLI Lorenzo ITA CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITALY

    8 VAN DER VLEUTEN Lukas NED CYCLING VLIJTINGENU17M

    9 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 PAUWELS Pieter  CALLANT-DOLTCINI CT

    11 KUYPERS Milan 12 DHOOGE Thibau 13 DE ROECK Mathis 14 DHOOGE Romeo 15 TIMMER Maiko NED 16 REINDERINK Joris NED 17 SOONTJENS Arthur 18 OMLOOP Mats 19 MEERT Noah 20 VANDEVYVERE Emiel 21 DEPREZ Jorit 22 GOOVAERTS Lennert 23 DE VOS Sander 24 DE CLERCQ Seppe 25 HUYBS Lennert 26 HEYMANS Aaron 27 BASTIAENSEN Jesse 28 VANDEVYVERE Iben 29 BLOEM Senne 30 GERRITSEN Bram NED 34 VEROUGSTRAETE Jaro

    17-02-2018 om 20:13 geschreven door kenny


    15-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1°SEIZOENSZEGE VAN GREG VAN AVERMAET TE OMAN !!!

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!
    Zege 1 Greg 2018.jpg


    Bron: Sporza

    Foto: Belga


    15-02-2018 om 12:13 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!