.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    29-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS

    ZATERDAG 29/03/2008 – BENELUXCUP - ZOTTEGEM

     

    Van de Velde Matthias - Zottegem 1Van de Velde Thomas - Zottegem 1

    Matthias en Thomas Van de Velde
    uit Hamme hebben de nieuwe start van het mtb-seizoen niet gemist.

    Ze stonden 29 Maart aan de start te Zottegem voor de Beneluxcup tevens meetellende voor de

    Kidschallenge , de eindwinnaar van dit klassement wordt Vlaams Kampioen.

    Beiden waren ze de sterkste in hun leeftijdscategorie Thomas bij de 12j aspiranten en Matthias was de beste bij de 14j aspiranten.

     

    Proficiat aan Matthias en Thomas met hun 1ste plaats !!!

     

    Van de Velde - Zottegem 4 Van de Velde - Zottegem 3

    Van de Velde - Zottegem 2

     

    Met dank aan Patrick Van de Velde

    29-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJD O.V.W.F. VAN ZATERDAG 29/03/2008
    Proficiat aan NICO DEBAES uit Desselgem met zijn 2°Seizoenszege in CatgA

    Debaes Nico 05

    ZATERDAG 29/03/2008 - OUTRIJVE - OVWF

    Catg.A (80 dln.) Catg.B (36 dln.)
    1. NICO DEBAES uit Desselgem 1. Erik Monteyne
    2. Pieter Demeyer 2. Roland Couppillie
    3. Kevin Glorie 3. Johan Declerck
    4. Peter Derijnck 4. Gerry Denecker
    5. Kristof Vercoullie 5. Rudy Vandromme
    Catg.C (25 dln.)
    1. Kurt Horre
    2. Geert Desure
    3. Jules Aelvoet
    4. Daniel Degrijse
    5. Patsy Larno


    ZATERDAG 22/03/2008 - TIEGEM - OVWF


    Catg.A (60 dln.) Catg.B (29 dln.)
    1. NICO DEBAES 1. Luc Verschuere
    2. Hans Verlinden 2. Eddy Demeulemeester
    3. Bruno Vandenbulcke 3. Johan Declercq
    4. Dominiek Meurisse 4. Johny Vangeluwe
    5. Peter Mol 5. Bruno Cauwelier
    Catg.C (24 dln.)
    1. Patsy Larno
    2. Maurice Serruys 
    3. Robert Hoebeke
    4. Freddy Derre
    5. Rudy Vanglabeke



    29-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJD W.A.O.D. VOOR ZATERDAG 29/03/2008

    Proficiat aan KAREL ANDRIES uit Schoten met zijn 2°Seizoenszege in Catg.F1 !!!
    Proficiat aan FREDDY DE BLICK uit Beveren met zijn 2°Seizoenszege in Catg.G !!!


    Andries Karel 02             De Blick Freddy 01
    Karel Andries           Freddy De Blick

    ZATERDAG 29/03/2008 - APPELS - WAOD
    Catg.A Catg.B
    1. Jarno Verhofstadt  1. Kristof Muys
    2. Sven Van Hoyweghen uit Puivelde 2. Peter Mol (Ned)
    3. Tony Heirbaut uit Belsele 3. Bart De Wolf
    4. Davy Rauch 4. Patrick Vaeyens
    5. Sven Vanacker 5. Gunther Van Goethem
    10. Ben Verburgt uit Hoboken)
    14. Stein Vermeulen uit Nieuwkerken
    17. Tim Vercauteren uit Belsele
    Catg.C Catg.D
    1. Pascal Van De Velde 1. Danny Van Oyen
    2. Franky Van Oyen uit Machelen a/d Leie 2. Peter Kerckaert
    3. Walter De Veerman uit Lochristie 3. Marc Goossens
    4. Piet Herreygers 4. Wilfried Lenssens
    5. Ronny Van Der Vorst 5. Pascal Verlez
    9. Wim Heyndrickx uit Vrasene 6. Dirk Onghena uit Kieldrecht
    10. Gunther Van Den Bosch uit De Klinge 9. Dirk Bryssinckx uit Melsele
    12. Etienne Claus uit Hamme
    17. Marc Borghgraef uit Burcht
    18. Roger Schuurman van L.O.
    19. Peter De Maere
    20. Patrick De Beule uit Nieuwkerken
    Catg.E CATG.E+
    1. Wim De Waal (Ned) 1. Jozef Deneef
    2. Maurice Van Speybroeck 2. Florent De Leersnijder
    3. Andre Langeberg (Ned) 3. Roland Boulard
    4. Ronny Cosijn 4. Fons Van Raemdonck uit Beveren
    5. Rob Ocraft 5. Marc Colpaert
    7. Eric Van Pottelberg uit St.Niklaas
    Catg.F1 Catg.F2
    1. KAREL ANDRIES uit Schoten 1. José Dezegher
    2. Luc Snels 2. John Heyndrickx uit Nieuwkerken
    3. Paul Hunninck 3. Ludo Opdebeek
    4. Jozef Denaeghel 4. Roger Hoof uit St.Niklaas
    5. Luc Cocquyt 5. Marc Schockaert
    9. Lucien Van Goethem uit Stekene
    11. Eric Van Daele uit St.Gillis-Waas
    13. Dirk De Cauwer uit Hamme
    17. Roger Beelaert uit Rupelmonde
    Catg.G Catg.G+
    1. FREDDY DE BLICK uit Beveren 1. Jos De Boeck
    2. Gerrit Hairwassers 2. Gerard Mariën
    3. Pierre Verberckmoes uit Belsele 3. Rene Colman
    4. Maurice Van Peteghem 4. Armand Mols
    5. Arnold De Muynck 5. Karel Alen

    29-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN V.W.F. VAN ZATERDAG 29/03/2008
    vwf

    Proficiat aan PATRICK METTEPENNINGEN uit Hamme met zijn 2°Seizoenszege !!!

    ZATERDAG 29/03/2008 - ST.AMANDS - VWF
    Catg.A Catg.B
    1. PATRICK METTEPENNINGEN uit Hamme 1. Dirk Van Hove
    2. Erwin Bollen 2. Kurt Sarens
    3. Mario Van Gucht 3. Alain Van Driessche
    4. Nico Thoelen 4. Dirk De Bondt
    5. Sven Steenackers 5. Rudy Thomas
    Catg.C Catg.D
    1. Freddy Vlerick 1. Rudy Van De Velde
    2. Marc Rens 2. Filip Lievens
    3. Patrick Van Renterghem 3. John De Croock
    4. Benny Dupont 4. Willy De Boitselier
    5. Albert Vereecken 5. Luc De Muynck
    Catg.E CATG.F
    1. Felix Luyten 1. François Letters
    2. Roger Schouppe 2. Etienne Vandenhouwe
    3. Frankie Macharis 3. Freddy Schelfthout
    4. Jos Maes 4. André Ceurens
    5. Jean-Pierre Broothaerts 5. Jos Vandermeulen
    Catg.G
    1. Jos De Maeyer
    2. Clement Saelens
    3. Julien Geldhof
    4. Adolf Verpaelt
    5. Gerard Devleeschauwer

    29-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/03/2008
    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JOERI PERSOON uit Stekene met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Persoon Joeri 04


    E3 PRIJS

    ZATERDAG 29/03/2008 – HARELBEKE – Men Elites - 203 Km – 04h57min

    1. Kurt-Asle Arvesen (Noo)

    2. David Kopp (Dui) op 5”

    3. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence-Lotto) op 15”


    RONDE VAN NORMANDIË

    ZATERDAG 29/03/2008 – RIT 1 – BEAUMONT-BAGNOLES-DE-L’ORNE – 210 Km – 05h42min

    1. Danill komkov (Rus)

    2. Franck Charrier (Fra) op 14”

    3. Mikhail Antonov (Rus) op 24”

    ZATERDAG 29/03/2008 – CHAUMONT-GISTOUX – Elite z/c & Beloften - 110,5 Km – 02h52min

    Aantal deelnemers : 176

    1. Dennis Smit (Ned)

    2. Roman Chuchulin (Oek)

    3. Laurent Mars

    20. Matthias Ongena uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes) op 2’33”

     

    29/03/2008 – KRUISEKE-WERVIK - Elite z/c & Beloften - 113 Km – 02h44min

    Aantal deelnemers : 157

    1. Thierry Declerq

    2. Quincy Vens

    3. Geert Vermote

    17. Patrick Van Roosbroeck (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken) op 5’24”

    18. Bart Heirewegh uit Hamme (MBK-Delsol Team)

    22. Robby Weemaes uit St.Pauwels (Rudyco CT)
    46. Steven De Wilde uit Aalter (Rudyco CT)
     

    29/03/2008 – LAARNE – Dames Elite - 98 Km – 02h37min

    Aantal deelnemers : 48

    1. Emma Johansson (Zwe)

    2. Christina Becker (Dui)

    3. Sjoukje Dufour op 36”

    16. Melissa Huyghe uit Breendonk (De Sprinters Malderen) op 8’20”

    17. Patricia Thijs uit Hoboken (De Sprinters Malderen)

    19. Anja Nobus uit Waardamme (Asfra RT)

    22. Carine Potums uit Londerzeel (Benelux Team)
    33. Ilse Van De Pontseele uit Deftinge (Benelux Team)
    36. Ilse Fiers uit Waasmunster (De Sprinters Malderen)
     

    29/03/2008 – HEULE – Dames Juniores - 59 Km – 01h45min

    Aantal deelnemers : 29

    1. Evi Verstraete

    2. Daphne Derammelaere

    3. Eleonore Maeck

     

    29/03/2008 – HEULE – Dames Nieuwelingen - 59 Km – 01h45min

    Aantal deelnemers : 29

    1. Eline De Roovere

    2. Steffi Lodewyks

    3. Soffie Stallaert

     

    29/03/2008 – STRIJPEN - Juniores - 93 Km – 02h23min

    Aantal deelnemers : 240

    1. Emil Houmand (Den)

    2. Marc Goos op 32”

    3. Jelle Posthuma (Ned) op 42”

    5. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson CT) op 1’20”

    12. Gijs Van Hoecke uit Zaffelare (KSC Denderstreel Labiekes)

    20. Jimmy Segers uit St.Gillis-Waas (Edegem B.C.)
    27. Sam Van Uytvange uit Grembergen (Isorex CT)
    42. Evert Dehandschutter uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
    43. Jori Van Steenberghen uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    48. Laurens Poelman uit Kalken (Hudiko Waasland)
     

    29/03/2008 – COUTHIN - Nieuwelingen - 52 Km – 01h29min

    Aantal deelnemers : 30

    1. François Christoffer

    2. Kevin Feierersen (Lux)

    3. Cederique Demonceau op 18”

     

    29/03/2008 – HAKENDOVER - Nieuwelingen - 60 Km – 01h37min

    Aantal deelnemers : 43

    1. Sebastian Roothooft

    2. Jelle Sacréas

    3. Werner Brosens

     

    29/03/2008 – HARELBEKE - Nieuwelingen - 42 Km – 01h03min

    Aantal deelnemers : 50

    1. Dean Devriese

    2. Dylan Depypere op 5”

    3. Jens De Winne op 8”

     

    29/03/2008 – OVERPELT - Nieuwelingen - 51 Km – 01h31min

    Aantal deelnemers : 46

    1. Gert Lodewijks

    2. André Kruger (Dui)

    3. Rob Leemans

     

    29/03/2008 – SINAASKERKE-GISTEL - Nieuwelingen - 68 Km – 01h49min

    Aantal deelnemers : 50

    1. JOERI PERSOON uit Stekene (WAC-Team Waasland)

    2. Timothy Claeys

    3. Kenzie Boutté

     

    29/03/2008 – WERKEN-KORTEMARK - Nieuwelingen – 52,5 Km – 01h22min

    Aantal deelnemers : 79

    1. Jelle Vlaeminck

    2. Tim De Baene op 7”

    3. Nick Desplancke

    29-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    26-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 26/03/2008
    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!


    De Gendt Thomas 17

    WOENSDAG 26/03/2008 – WAREGEM (W) – Beloften – 140 Km - 03h37min

    Aantal deelnemers : 150

    1. THOMAS DE GENDT uit Beveren (DAVO)
    2. Jan Baekelandts
    3. Marius Bernatonis (Lit)
    4. Yannick Eyssen

    THOMAS DE GENDT wint GP Stad Waregem voor Beloften !!!

     

    De Gendt Thomas 16
    Thomas De Gendt op het podium in Waregem (foto Govaerts)

     

    Thomas De Gendt uit Beveren heeft de Grote Prijs Stad Waregem voor beloften op zijn naam geschreven. In de sprint toonde de Davo-renner zich nipt sneller dan Jan Bakelants en de Lotouwer Marius Bernatonis.
    De Gendt was er al bij toen na 40 kilometer op de Valkenberg een kopgroep van twaalf renners ontstond. Na de Paterberg bleven er daar nog vijf van over: De Gendt, Deprez, Duynslaeger, Mikuzis en Wallays. Op goed twintig kilometer van de finish konden acht renners aansluiten: Bakelants, De Keulenaer, Eyssen, de Nederlanders Van Diermen, Van der Kooi en Relou, de Amerikaan Pool en Julien Vermote. Tot een sprint met dertien kwam het echter niet. In de laatste plaatselijke ronde demarreerde De Gendt, enkel Bakelants, Eyssen en de in extremis uit de achtergrond teruggekeerde Bernatonis konden nog aansluiten.

    Geen verrassing
    Thomas De Gendt : "Ik ging de sprint bewust van ver aan en het bleek goed voor mijn eerste zege van het seizoen. Meteen een mooie", reageerde De Gendt. "Toen we met vier voorop geraakten, draaiden we meteen goed rond. We wilden duidelijk alle vier zeker zijn van op zijn minst een mooie ereplaats, want het verschil bleef beperkt. Een verrassing is deze zege niet. Ik heb de voorbije weken goed getraind en de benen voelden ook heel goed aan. Hopelijk is dit de aanzet tot meer, want als laatstejaarsbelofte wordt het stilaan het moment als ik prof wil worden. 2007 was goed, dit seizoen moet het nog beter."

     

    Bron : belga/odbs


    WOENSDAG 26/03/2008 – HERZELE (W) – Elite z/c & Beloften – 120 Km - 02h54min

    Aantal deelnemers : 171

    1. Mario Willems
    2. Danny Verelst
    3. Nicolas Vermeulen
    6. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT) op 24"

    WOENSDAG 26/03/2008 – ESPLECHIN – Elite z/c & Beloften – 120 Km - 02h51min

    Aantal deelnemers : 54

    1. Nicolas Baiolet
    2. Stéphane Leveille (Fra)
    3. Wesley Van Speybroeck op 17"
    10. Gelijk : Guy Smet uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)

    WOENSDAG 26/03/2008 – NANDRIN – Juniores – 73 Km - 01h56min

    Aantal deelnemers : 53

    1. Maël Bantuelle
    2. Guillaume Rase op 6"
    3. Anthony Savo

    WOENSDAG 26/03/2008 – NECHIN – Juniores – 83 Km - 01h59min

    Aantal deelnemers : 73

    1. Niels Reynvoet
    2. Jonas Buysz op 20"
    3. Dominic Schils (Gbr)
    14. Jonas De Vijlder uit Desteldonk (Bodysol Lotto CT Menen) op 40"

    WOENSDAG 26/03/2008 – NANDRIN – Nieuwelingen – 52 Km - 01h29min

    Aantal deelnemers : 24

    1. Boris Vallee
    2. Anthony Lafourte
    3. Jérôme Kerf

    WOENSDAG 26/03/2008 – ORROIR – Nieuwelingen – 52,7 Km - 01h28min

    Aantal deelnemers : 64

    1. Quentin Hoper
    2. Jens Vandenbogaerde op 2'18"
    3. Whytic Priem


    26-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    24-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS

    MAANDAG 24/03/2008 - BRECHT - TNF CHALLENGE

     

    Van Hecke Filip - zottegem 4

    Maandag 24 Maart stond Filip Van Hecke uit Stekene aan de start van de vijfde editie van The North Face Challenge te Brasschaat / Brecht.

     

    Filip Van Hecke : “De koers werd gereden op een parcours dat door de regen en sneeuw loodzwaar was gemaakt. Er zaten vele loopstukken in waar we tot aan de enkels in de modder zakten...

    De start was op een breed veld waar we met meer dan 100 bikers hadden postgevat. Ik was redelijk goed weg en nam de eerste doortocht aan de finish rond de 15° plaats.

    In één van de loopstroken kon ik vrij vlot opschuiven zodat ik na een halve ronde reeds rond de 8° plaats hing.

    Tom Vervoort was ondertussen reeds weg gereden en werd gevolgd door een onbekende biker. Ikzelf was ondertussen opgerukt naar de derde plaats algemeen. Vooral het lopen ging vrij vlot?!

    In de tweede ronde kreeg ik het gezelschap van Eli Smeyers en we bleven een ronde samen rijden. Eli ging iets te snel en ik moest hem laten rijden. Vervolgens werd ik ingehaald door goeie ouwe William Bush die aan een sterke remonte bezig was. Wim Feyaerts was in het wiel van Bush gevolgd zodat we met een man of drie samen reden voor plaats vier, vijf en zes. Bush reed of beter liep er ons af zodat ik de laatste ronde inging met Feyaerts. Ik probeerde er hem enkele keren af te rijden het geen niet lukte. De laatste halve ronde liep ik op een counter van Feyaerts en moest ik de rol lossen..

    Ik kon de koers op eigen tempo uitrijden en kwam als zesde algemeen over de streep, en als 2° master.Na de koers mocht ik nog eens het podium op!

    Met het resultaat kon ik vrede nemen, zeker nadat ik zaterdag en zondag twee zware trainingsdagen achter de rug had..”

     

    Een succesvol weekend voor de ploeg met ook de podiumplaatsen van Robby en Jurgen zaterdag ll!!

     

     

     

     

    Met dank aan Filip Van Hecke

    24-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN MAANDAG 24/03/2008
    waod_3

    MAANDAG 24 MAART - LEMBEKE

     

    Proficiat aan GUNTHER VAN GOETHEM met zijn 1°Seizoenszege in Catg.B !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 3°Seizoenszege in Catg.C !!!


    Franky Van Oyen 01
    Franky Van Oyen
     

    Categorie AB : (39 dln)

    1.Davy Rauch (Eeklo, winnaar cat. A)

    2.Steven Martens (A2)

    3. Michael Meijer (A3)

    4.Bart Verhasselt (A4)

    5.Pieter De Meyer (A5)

    6.Gunther Van Goethem (Wachtebeke, winnaar cat. B)

    7.Wouter De Lange (A6) 8.Kristof Dhondt (B2) 9.Nikola Lion (St.Niklaas A7) 10.Michael Van de Casteele (Stekene A8) 11.Kieran De Fauw (A9) 12.Sven Vanacker (A10) 13.Rudi Rabout (B3) 14.Bjorn De Baets (A11) 15.Nico Verwee (A12) 16.Youri Cathelyn (A13) 17.Joeri Bultinck (A14) 18.Marcel Van der Poel (B4) 19.Davy Dobbelaere (A15) 20.Mike Van Ryssel (A16) 21.Jacky Van Welden (B5) 22.Patrick Tas (B6) 23.Andy Landtsheer (A17) 24.Noel Timmermans (B7) 25.Bart Van Kerschaver (A18) 26.Stefaan Buffel (B8) 27.Fabien Savat (B9) 28.Bart Jocqué (B10) 29.Franta Van Sterthem (B11) 30.Gunther Hanssen (B12)

    Categorie CD :

    1.Franky Van Oyen (Machelen, winnaar cat. C)

    2.Peter Kerckaert (Lovendegem, winnaar cat. D)

    3.Walter De Veerman (Lochristi C2)

    4.Ivan Wulffaert (C3)

    5.Freddy Vlerick (D2)

    6.Pascal Verlez (D3) 7.Philippe Hotome (C4) 8.Luc De Muynck (C5) 9.Henri De Decker (D4) 10.Andy Van Loon (C6) 11.Georges Vergauwe (D5) 12.Franky De Tremerie (C7) 13.Pascal Van De Velde (C8) 14.Filip Vereecke (C9) 15.Marc Borghgraef (Burcht C10) 16.Carlo Schollaert (C11) 17.Bob Wouters (D6) 18.Filip Claeys (C12) 19.Walter Deschroodere (C13)

    Categorie E/E+ :

    1.Wim De Waal (Axel, Ned, winnaar cat. E)

    2.Jozef Vermeylen (Bekkevoort, winnaar cat. E+)

    3.Frank Casteels (E2)

    4.Florent De Leersnijder (+2)

    5.Alfons Van Raemdonck (Beveren +3)

    6.Patrick Van Hulle (E3) 7.Staf Lievens (E4) 8.Roland Boulard (+4) 9.Leo Mares (Beveren E5) 10.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E6) 11.Patrick De Backer (E7) 12.Patrick Bekaert (E8) 13.Ronny Wauters (E9) 14.Peter De Ghein (E10) 15.Lucien Van Goethem (Stekene +5) 16.Kim Saenen (+6) 17.Mario Geirnaert (E11) 18.Rob Ocraft (E12) 19.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +7) 20.Joseph Mewis (+8) 21.Davy De Taeye (E13) 22.Tony Baudonck (+9) 23.Eddy Van Den Abeele (+10)

    Categorie F1 :

    1.Danny Degroote (Gent)

    2.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    3.Karel Andries (Schoten)

    4.Eric De Wilde

    5.Robin Van Kerschaver

    6.François Coppers 7.Jackie Boel

    Categorie F2 :

    1.Daniel Hauttekeete (Merelbeke)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.José Dezegher

    4.Rudiger Savat

    5.Theo Coudyzer

    6.Hervé Verstuyft 7.Roland Van Imschoot 8.Marinus Lockefeir 9.Luc Meheus 10.Roger Den Tijn 11.Ludo Opdebeek 12.Adri Van Loon 13.Jos Dierks 14.Etienne Declercq 15.Eric Stevens 16.Henk Bolle 17.Kurt Wille

    Categorie G :

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen (Ned)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Freddy De Blick (Beveren)

    4.Roger Verschraegen

    5.Mathieu Mercken

    6.Joseph D'Hont 7.Freddy Stevens 8.Kamiel Everaert 9.Arnold De Muynck 10.Maurice Van Peteghem 11.Jacky Stofferus 12.Robert Robijns 13.Daniel Cornu 14.Leo De Jong 15.Guus Schuller 16.Ortaire Stevens 17.Michel Vander Beke 18.Gérard Raes 19.François Brouwers 20.Paul De Geynst 21.Werner Wittock

    Categorie G+ :

    1.Armand Mols (Wommelgem)

    2.Gerard Mariën

    3.Karel Alen

    4.Clement De Smedt

    5.Raf Luyckx

    6.René Colman (St.Niklaas) 7.Leon Lagaisse 8.Georges Michiels 9.Urbain D'Hondt 10.Leopold Van Havermaet 11.Paul D'herde 12.Edward Battersby

    24-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN V.W.F. VAN MAANDAG 24/03/2008
    vwf

    MAANDAG 24 MAART - TERNAT


    A-reeks B-reeks
    1 Van Der Heyden Willem 1 Van Hove Dirk
    2 Mettepenningen Patrick (Hamme) 2 Thomas Rudy
    3 Goos Frederik 3 De Beer Tom
    4 Motte David 4 Geldhof Stephen
    5 Stylemans Patrick 5 De Roeck Johan
    6 Bollen Erwin 6 Saelens Danny
    7 Foubert Kris 7 Van Driessche Alain
    8 De Temmerman Gino 8 De Schepper Nico
    9 De Valck Bjorn 9 Van Eesbeek Andy
    10 Van De Keer Kevin 10 Sarens Kurt
    C-reeks D-reeks
    1 Saelens Frank 1 Van Herreweghe Willy
    2 Van Bulck Gunter 2 Van De Velde Rudy
    3 De Croock Glenn 3 D'Haeseleer Mario
    4 Rogge Jurgen 4 Breuls Philippe
    5 Bogaert Alain 5 Turcksin Didier
    6 Abé Fabrice 6 Debremaeker Stefan
    7 Van Den Broeke Patrick 7 Buggenhout Alain
    8 Kuppens Stefaan 8 Braem Guido
    9 Pletinck Tom 9 De Meyer Dirk
    10 Ratka David 10 Denon Alain 
    E -reeks F-reeks
    1 Mersseman Roland 1 Van Huffel Eric
    2 Remory Pierre 2 Van Lierde Leopold
    3 Vervondel Marc 3 Hoof Roger (St.Niklaas)
    4 Van Royen Danny 4 Verlee Patrick
    5 Depouille Eric 5 Vandermosten Charles
    6 De Winter Bart 6 Stuerebaut Marc
    7 Hubleau Daniel 7 Fauck Guido
    8 Wouters Willy 8 De Cremer William
    9 Claeys Jean-Pierre 9 Verkoelen Patrick
    10 Bracke Luc 10 D'Hoey Paul
    G-reeks
    1 Saelens Clement
    2 Simons Louis
    3 Devleeschauwer Gerard
    4 Wellens Francois
    5 Saerens Jozef
    6 Van Reeth René
    7 Blanchaert Hans
    8 Mattheus Louis
    9 Muys Luc
    10 Rolus Etienne


    24-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 24/03/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!
    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!
    Proficiat aan MORENO DE PAUW met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Proficiat aan KAAT HANNES met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!


    Smet Guy 01     Ongena Matthias 03      De Pauw Moreno 04    Hannes Kaat 02
       Guy Smet            Matthias Ongena    Moreno De Pauw        Kaat Hannes

    MAANDAG 24/03/2008 – AARSCHOT (VB) – Elite m/c & Elite z/c & Beloften - 180 Km – 04h09min

    Dwars door het Hageland

    Aantal deelnemers : 167

    1. Bert Scheirlinckx
    2. Lieuwe Westra (Ned) op 16"
    3. Nico Sijmens op 37"
    9. Sander Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 50"
    22. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT)
     

    24/03/2008 – BERLARE (O) – Elite z/c & Beloften – 116 Km – 02h54min

    Aantal deelnemers : 40

    1. MATTHIAS ONGENA (KSC Denderstreek Labiekes)
    2. Thomas Ongena (Profel Prorace CT) op 35"
    3. Steven Thys
    6. Koen De Bosscher uit Kalken (MD CT Team) op 5'00"
    7. Wouter D'Hollander uit Zele (Isorex CT)
    8. Bart Heirewegh uit Hamme (MBK-Delsol Team)
    9. Peter Verhofstadt uit Uitbergen (Rudyco CT)
    10. Steven De Landtsheer uit Kalken (Artevelde WSV)
    15. Sven Blommaert uit Hamme (Rudyco CT)
    16. Glenn De Wolf uit Hamme (Wielerclub Hamme-Zogge Sunweb)
    18. Koen Martens uit Temse (KSC Denderstreek Labiekes)
    19. Steven De Wilde uit Aalter (Rudyco CT)
     

    24/03/2008 – BOEZINGE-PILKEM (W) – Elite z/c & Beloften  – 114 Km – 02h40min

    Aantal deelnemers : 33

    1. Fabrice Debrabant (Fra)
    2. Bram D'Hondt
    3. Thomas Chamon
     

    24/03/2008 – BOOM (A) – Elite z/c & Beloften – 90 Km – 02h04min

    Aantal deelnemers : 37

    1. Danny Verelst
    2. Dieter Jacobs op 35"
    3. Kim Herremans
    6. Kris De Block uit Mariekerke (De Rupelsputers Boom) op 1'05"
    15. Kevin Van Der Plas uit Puurs (Van Eyck Sport)

    24/03/2008 – HANNUIT  – Elite z/c & Beloften – 100 Km – 02h30min

    Aantal deelnemers : 97

    1. Matti Helminen (Fin)
    2. Nicolas Baiolet op 16"
    3. Michael Blanchy op 18"

    24/03/2008 – HERZELE (O) –
    Elite z/c & Beloften – 120 Km – 03h03min

    Aantal deelnemers : 36

    1. Thierry Declercq
    2. Kurt Eeckhout op 25"
    3. Timmy Van Cleemputte
    13. Kristof Wielfaert uit Lokeren op 3'10"
     

    24/03/2008 – NIEUWKERKEN (O) – Elite z/c & Beloften – 120 Km – 02h44min

    Aantal deelnemers : 26

    1. GUY SMET uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    2. Gunter Sterck uit Stekene ( ) op 5"
    3. Jeroen Das uit Kalmthout (Nieuwe Hoop Tielen) op 2'44"
    5. Robby Weemaes uit St.Pauwels (Rudyco CT) op 3'10"
    6. Mattias Nys uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel)
    7. Koen Van de Velde uit Stekene (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken) op 7'00"
    8. Thibault Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk)
    9. Steven Goossens uit St.Niklaas (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    10. Kris Van Severen uit St.Niklaas (Fusion CT)
    11. Luc De Moor uit St.Gillis-Waas (Edegem BC)
    12. Roberto Vercauteren uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)
    13. Kristof DHollander uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    14. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (DAVO)
    15. Cedric Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk)

     

    24/03/2008 – SCHEPDAAL (VB) – Elite z/c & Beloften – 119,6 Km - 03h00min

    Aantal deelnemers : 40

    1. Tony Bracke
    2. Maarten Vlasselaer op 55"
    3. Remco Broers (Ned) op 1'08"
    10. Ward Bogaert uit Stabroek (Profel Prorace CT) op 5'30"


    24/03/2008 – ZWEVERZELE - ZESWEGE (W) –
    Elite z/c & Beloften – 90 Km - 02h10min

    Aantal deelnemers : 22

    1. Alexander Chamon
    2. Kim Borry op 21"
    3. Aaike Depree op 40"

    24/03/2008 – RETIE (A) – Elite z/c & Beloften - 58 Km - 01h23min

    Aantal deelnemers : 49

    1. Tom Vermeiren
    2. Wouter Kersjes (Ned)
    3. Tom Linten op 21"

    24/03/2008 – HAKENDOVER – Elite z/c & Beloften - 120 Km - 02h46min

    Aantal deelnemers : 44

    1. Ronald Winters
    2. Kim Van Holen op 20"
    3. Matti Helminen (Fin)
     

    24/03/2008 – MOORSLEDE - VIERKAVEN (W) – Beloften – 90 Km - 02h10min

    Aantal deelnemers : 28

    1. Jelle Wallays
    2. Jan Ghyselinck
    3. Fabrice Naert op 1'58"
      

    24/03/2008 – SEMMERZAKE (O) – Beloften – 117 Km - hmin

    Aantal deelnemers :

    1. Davy Tuytens
    2. Thomas De Gendt uit Beveren (DAVO)
    3. Martin Grashev
    11. Sam Christiaens uit St.Gillis-Waas (Artevelde WSV)
    13. Jasper Verberckmoes uit Moerbeke (Afra RT)
    17. Robby De Bock uit Melsele
    22. Lieven Dieleman uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    25. Gregory Franckaert uit Kallo (Asfra RT)
    28. Davy Staes uit St.Niklaas (Scott USA CT)
    34. Jan Vlegels uit Kieldrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
     

    24/03/2008 – REKKEM-PARADIJS (W) – Amateurs & Masters – 79,9 Km - 02h07min

    Aantal deelnemers : 40

    1. Tom Brulez
    2. Nico Debaes uit Desselgem ( ) op 2"
    3. Bruno Vandenbulcke op 40"
     

    24/03/2008 – TROGNEE - BORGLO (LB) – Juniores – 151 Km - 03h40min

    Ster van Zuid-Limburg

    Aantal deelnemers : 192
    1. Jan Bleukens
    2. Ban van der Kool (Ned) op 2"
    3. Steven Van Vooren op 5"
    17. Robby Meul uit Eksaarde (Soenens-Germond) op 28"


    24/03/2008 – AARSCHOT (VB) – Juniores – 79 Km – 02h04min

    Aantal deelnemers : 60
    1. Niels Spruyt
    2. Steven Giesberts op 32"
    3. Ray Dieltjens op 50"
     

    24/03/2008 – OOSTROZEBEKE (W) – Juniores – 80 Km – 02h10min

    Aantal deelnemers : 45
    1. Frederik Vandewiele
    2. Jochen Deweer op 45"
    3. Kenny Spiessens


    24/03/2008 – WAARSCHOOT (O) – Juniores – 90 Km – 02h19min

    Aantal deelnemers : 65
    1. MORENO DE PAUW uit St.Pauwels (KSC Denderstreek Labiekes)
    2. Nic Nieuwdorp (Ned)
    3. Nic van der Lijke (Ned)
    4. Jeroen Goudket van L.O. (KSC Denderstreek Labiekes)
    15. Stijn Van Geyte uit Grembergen (Isorex CT) op 3'58"
     

    24/03/2008 – WESTKERKE - OUDENURG (W) – Juniores – 80 Km – 02h14min

    Aantal deelnemers : 36
    1. Willem Vertonghen
    2. Glenn De Ridder uit Stekene (KSC Denderstreek Labiekes) op 13"
    3. Joeri Stallaert

    24/03/2008 – SEMMERZAKE (O) – Dames Juniores – 48 Km – 01h29min

    Aantal deelnemers : 33
    1. KAAT HANNES uit Wechelderzande (Benelux Team)
    2. Evi Verstraete
    3. Karen Verherstraeten
    10. Liesl Van Daele uit St.Niklaas (Benelux Team)
     

    24/03/2008 – SEMMERZAKE (O) – Dames Nieuwelingen – 48 Km – 01h29min

    Aantal deelnemers : 38
    1. Eline De Roover
    2. Silke Lannoo op 43"
    3. Lisa Bogaert
    4. Gilke Croket uit Bornem (Steeds Vooraan Kontich)
    6. Julia Verwulgen uit Moerbeke (Hoop Op Zegen Beveren)

    24/03/2008 – BORLO - BORLO (LB) – Nieuwelingen – 30 Km - 48min45sec

    Haspengouw Tour- Rit 2

    Aantal deelnemers :
    1. Maarten Craeghs

    2. Danny Van Poppel (Ned)
    3. Didier Caspers (Ned) op 5"
     

    23/03/2008 – ATTENRODE (VB) – Nieuwelingen – 50 Km - 01h21min

    Aantal deelnemers : 69
    1. Jeroen Giesberts
    2. Charels-EtienneLambert
    3. Sjoerd Vanderluyden
    4. Kevin Van Staeyen uit Schoten (DCM-GB Vorselaar)
     

    23/03/2008 – KROMBEKE - POPERINGE (W) – Nieuwelingen – 63,7 Km - 01h49min

    Aantal deelnemers : 19
    1. Jasper Baert
    2. Jonas Broeckaert op 4"
    3. Alexandro Vandendriessche op 13"

     

    23/03/2008 – LEDEGEM (W) – Nieuwelingen – 61,2 Km - 01h37min

    Aantal deelnemers : 33
    1. Dieter Bouvry
    2. Matthew Dewinter op 5"
    3. Benoit Beyls op 1'20"
     

    23/03/2008 – WAARSCHOOT (O) – Nieuwelingen – 63 Km - 01h38min

    Aantal deelnemers : 58
    1. Axel De Corte
    2. Arne Cauchie op 30"
    3. Thomas Raeymaekers op 2'45"

    24-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    23-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS

    ZATERDAG 23/03/2008 – VAUX-SUR-SÜRE – TJV TROFEE

     

    Zaterdag 23/03/2008 reed Patrick Meersschaert uit Stekene naar het verre Vaux-sur-Sûre voor een wedstrijd uit de TJV-regelmatigheidstrofee. 

    Een sterk geaccidenteerde omloop met massa's wortels, korte bochtjes, veel single-tracks maar slechts één lange helling. De smeltende sneeuw zorgde voor veel wateroverlast en gladde wortels.
    Patrick
    :”Als masters +40 werden we als laatsten op het circuit gestuurd en reeds na enkele moeilijke hindernissen zaten we op de smalle stukken, waar inhalen bijna onmogelijk was, tussen de andere categorieën te rijden. De concurrentie viel wel niet zwaar uit maar al snel kon ik voelen dat de conditie al veel beter was dan vorige week in Dinant. Uiteindelijk had ik aan de meet 11 minuten voorsprong op Jean-Luc Rossignol en werd met mijn rondetijden 3de bij de elite- en 2de bij de belofterenners. Vooral dit laatste was een opsteker.
    Mijn medereizigers Robby de Bock (Melsele) en Jürgen De Clercq (St.Niklaas) deden het ook schitterend. Robby eindigde in de beloftenwedstrijd 3de na de Nederlanders Minaart en Maes maar zij dat hij moeilijk zijn draai kon vinden op dit kapot gereden circuit. Jürgen De Clercq (St-Niklaas) blijft zichzelf en ons aangenaam verrassen. In zijn derde wedstrijd haalde hij een fraaie derde plaats bij de masters 1 zodat we in de toekomst van Jürgen in dit soort wedstrijden wel eens een overwinning mogen verwachten!” 

    Jeroen Van De Vijver (Eksaarde) kende een moeilijke dag en viel bij de junioren net naast het podium met een vierde plaats.

    Robby De Bock :” Nadat ik gisteren een erg goede sporttest had afgelegd besloot ik, ondanks het gure weer, toch maar naar het verre Vaux sur sûre te trekken. Het parcours was bijna volledig vlak, maar alle paden waren in den bos verdeeld over stroken vol ruwe en erg gladde boomwortels, afgewisseld met een lange modderklim en enkele besneeuwde paadjes.
    Door de koude had ik niet genoeg opgewarmd en na mijn kopstart passeerden enkelen mij. Op de lange open strook demarreerde een Nederlander (met drie waren ze) erg hard, weg potentiële overwinning! Toen mijn versnelling bevroren bleef hangen op het buitenblad diende ik ook de overige Nederlanders te laten gaan, de goede uitslag van gisteren was veraf..
    Na een half uur kon ik toch opschuiven en ik reed een ronde zelfs tweede, waarna iemand me passeerde en ik derde kwam te liggen, een positie die tot het einde gereserveerd voor mij bestemd was. Het aftellen kon beginnen, uiteindelijk was het meer op dan over de boomwortels bonken, dus na 1u43 mocht ik er eindelijk een einde aan maken.
    Bij deze een eerste podium van 2008 en meteen ook mijn eerste voor het waaslandmountainbiketeam !

    Filip behaalde dat twee weken geleden al, en vandaag zorgde ook ploegmaat Jurgen De Clercq voor zijn eerste podium in z'n wmbt-bestaan!”




    Met dank aan Patrick Meersschaert & Robby De Bock

    23-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJD W.A.O.D. VOOR ZONDAG 23/03/2008
    waod_3

    ZONDAG 23 MAART - LOCHRISTI 

    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN uit Belsele met zijn 1°Seizoenszege in Catg.A !!!
    Proficiat aan RENE COLMAN uit St.Niklaas met zijn 1°Seizoenszege in Catg.G+ !!!


    Categorie AB : (38 dln)

    1.Tim Vercauteren (Belsele, winnaar cat. A)

    2.Sven Van Hoyweghen (Puivelde-A2)

    3.Kristof Muys (Eine, winnaar cat. B)

    4.Tony Heirbaut (Belsele-A3)

    5.Franky Weemaes (Melsele-B2)

    6.Davy Rauch (A4) 7.Kris Smet St.Niklaas-B3) 8.Kristof Van de Putte (A5) 9.Bart Verhasselt (A6) 10.Thierry Everaert (B4) 11.Rudi Rabout (B5) 12.Stefaan Cornelis (A7) 13.Davy Caen (A8) 14.André Van Eesbeeck (B6) 15.Joeri Bultinck (A9) 16.Fabien Hanssens (B7) 17.Youri Cathelyn (A10) 18.Mike Van Ryssel (A11) 19.Patrick Tas (B8) 20.Denis D'Hoyestr (B9) 21.Mario Bolssens (Meerdonk-B10) 22.Giovanni Baert (B11) 23.Adilson De Koster (B12) 24.Bart De Wolf (B13) 25.Tom Willems (A12) 26.Stefaan De Grauwe (A13) 27.Steven Van Hoorebeke (A14) 28.Chris Verroeye (B14) 29.Steve Randles (A15) 30.Johan De Maesschalck (A16)

    Categorie CD :

    1.Bob Wouters (Rumst, winnaar cat. D)

    2.Ivan Wulffaert (Eeklo, winnaar cat. C)

    3.Franky Van Oyen (Machelen a/d Leie-C2)

    4.Freddy Vlerick (D2)

    5.Wim Heyndrickx (Vrasene-C3)

    6.Walter De Veerman (Lochristi-C4) 7.Danny Van Oyen (D3) 8.Luc Callant (C5) 9.Patrick Joos (D4) 10.Marc Borghgraef (Burcht-C6) 11.Pascal Van De Velde (C7) 12.Henny De Bouver (C8) 13.Kenny De Maerteleire (C9) 14.Jean-Paul Maveau (C10) 15.Marc Goossens (D5) 16.Henri De Decker (D6) 17.Dirk Onghena (Kieldrecht-D7) 18.Franky De Greve (D8) 19.Walter Deschroodere (C11) 20.Roger Schuurman (L.O.-C12) 21.Jean-Paul Baeyens (C13) 22.Peter De Maere (Waasmunster-C14) 23.Patrick De Smet (D9) 24.Patrick Van Peteghem (D10) 25.Geert Hebbrecht (C15)

    Categorie E/E+ :

    1.Frank Casteels (Gent, winnaar cat. E)

    2.Tony Reniers (E2)

    3.Wim De Waal (E3)

    4.Florent De Leersnijder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    5.Jozef Deneef (+2)

    6.Hilair Heye (E4) 7.Maurice Van Speybroeck (E5) 8.Paul Van Cleemput (St.Niklaas-E6) 9.Marc Colpaert (+3) 10.Tony Baudonck (+4) 11.Pedro Pollefliet (E7) 12.Geert Roegiers (E8) 13.Davy De Stercke (E9) 14.Jos Lissens (+5) 15.Erwin D'Hondt (E10) 16.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +6) 17.Peter De Ghein (E11) 18.Antoine Van Geluwe (E12) 19.Willy De Sutter (E13) 20.Rik Vandeputte (E14) 21.Joseph Morais (+7)

    Categorie F1 :

    1.Luc Cocquyt (Merendree)

    2.Karel Andries (Schoten)

    3.Karel Heirbaut

    4.Eddy Iterbeke

    5.Eric De Wilde

    6.Marc Dhanijns 7.François Coppers 8.André De Boelpaepe 9.Dirk De Cauwer (Hamme) 10.Philemond Delgouffe 11.Eddy De Clercq 12.Peter Viette 13.Gino Goetmaeckers 14.Guy Dhaese

    Categorie F2 :

    1.Luc Meheus (Waregem)

    2.Roland Van Imschoot

    3.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4.Daniel Hauttekeete

    5.Rudiger Savat

    6.Eric Roels 7.Theo Coudyzer 8.Ludo Opdebeek 9.Louis Bogaerts 10.Hervé Verstuyft 11.Roger Den Tijn 12.Etienne Declercq 13.Luc Ribbens 14.Kurt Wille 15.Johan Vandecaveye 16.Patrick Elegheer 17.Marinus Lockefeir 18.Eric Stevens 19.Adri Van Loon

    Categorie G :

    1.Willy Roels (Wetteren)

    2.Joseph D'Hont

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Freddy De Blick (Beveren)

    5.Mathieu Mercken

    6.Arnold De Muynck 7.Roger Verschraegen 8.André Bogaert 9.Frans Timmers 10.Louis Heremans 11.Francis Helleputte 12.Werner Wittock 13.Ortaire Stevens 14.Gérard Raes 15.Leo De Jong 16.René Van Reeth 17.Daniel Cornu 18.Lucien Schollaert 19.Jacky Stofferus 20.Raphael Anthuenis 21.Maurice Van Peteghem 22.Gerrit Hairwassers 23.Freddy Stevens 24.Jean-Pierre Pepermans 25.Lucien Van Impe 26.Anton Van Poecke 27.Paul De Geynst 28.Willy Vereecken 29.Jacques Blomme 30.Jean-Pierre Heirman

    Categorie G+ :

    1.René Colman (Sint-Niklaas)

    2.Karel Alen

    3.Jos De Boeck

    4.Raf Luyckx

    5.Georges Michiels

    6.Clement De Smedt 7.Etienne Carbonelle 8.Paul D'herde 9.Urbain D'Hondt 10.Noel De Muynck 11.Frans Van Looveren 12.Kristina Coolens 13.Edward Battersby


    23-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN V.W.F. VAN ZONDAG 23/03/2008

    vwf

    ZONDAG 23 MAART - PUURS

    A-reeks B-reeks
    1 Van Gucht Mario 1 Thomas Rudy
    2 Joos Geert (Oppuurs) 2 Van Hove Dirk
    3 Mettepenningen Patrick (Hamme) 3 Michiels Peter
    4 Van der Heyden Willem 4 Saelens Danny
    5 Vandoren Christophe 5 Van Driessche Alain
    6 Op De Beeck Tom 6 De Witte Didier (Tielrode)
    7 Van De Keer Kevin 7 Quina Eric
    8 Pletinck Bruno 8 De Bondt Dirk
    9 Bobbaers Glenn 9 De Roeck Johan
    10 Sarens Sven 10 Van Ransbeeck Patrick 
    C-reeks D-reeks
    1 Dupont Benny 1 Kiekens Ronny
    2 De Backer Danny 2 Casteleyn Paul
    3 Vagenende Frank 3 Van De Velde Rudy
    4 Vereecken Albert 4 Raes Jochen
    5 Dervaux Marnic 5 De Croock John
    6 Albrecht Bruno 6 Borremans Danny
    7 Van Hemelrijck Frankie 7 Vermeir Eddy
    8 Van Damme Gunter 8 Strickaert Peter
    9 Wille Gunter 9 Thomas Kris
    10 Hiel Emmanuel 10 De Boitselier Willy
    E -reeks F-reeks
    1 Vervondel Marc 1 Ceurens André 
    2 Blommaert Jean 2 Beelaert Roger (Rupelmonde)
    3 Turcksin Stephan 3 Verlee Patrick
    4 Luyten Felix 4 Vandermosten Charles
    5 Maes Jos 5 Hoof Roger (St.Niklaas)
    6 Broothaerts Jean-Pierre 6 Vandenhauwe Etienne
    7 De Velder Eddy 7 D'Hoey Paul
    8 Mersseman Roland 8 Van Oudenhove Jean-Paul
    9 Claeys Jean-Pierre 9 Ronsmans Jean
    10 Van den Broeck Louis 10 Wauters Roger
    G-reeks
    1 Van Impe Freddy
    2 De Maeyer Jos
    3 Mattheus Louis
    4 Saelens Clement
    5 Muys Luc
    6 Vandenheuvel Gilbert
    7 Verpaelt Adolf
    8 Debroyer Louis
    9 Blanchaert Roland
    10 Geldhof Julien





    23-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/03/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09


    Proficiat aan BJÖRN COOMANS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!


    Coomans Björn 02

    ZONDAG 23/03/2008 – MOL - SLUIS (A) – Elite 1.12 - Elite z/c & Beloften – 149,6 Km – hmin

    GP Wilfried Peeters - ZUIDKEMPENSE PIJL

    Aantal deelnemers :

    1. BJÖRN COOMANS uit Willebroek (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    2. Jef De Boeck (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    3. Peter Aerts
    8. Bjorn Meersmans uit Bornem (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    33. Stijn Steels uit Westerlo (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    36. Kevin Van den Noortgate (New Heebra Lombarden)
    50. Pieter Cordeel (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    103. Jeroen Das uit Kalmthout (Nieuwe Hoop Tielen)

    Coomans Björn 03

    Coomans Björn 04
     

    23/03/2008 – HAMME (O) – Dames Elite  – 87 Km - 02h24min

    Aantal deelnemers : 94

    1. Chantal  Blaak (Ned)
    2. Josephine Groenveld (Ned) op 2"
    3. Yvonne Leeser (Ned)
    9. Annick Van Leuven uit Schoten (RABC) op 1'15"
    15. Nana Steenssens uit Zwijndrecht (RABC)
    16. Kelly Druyts uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen)
    17. Ilse Fiers uit Waasmunster (De Sprinters Malderen)
    20. Veronique Staes uit Sint Job uit 't Goor (RABC)

    23/03/2008 – ERPE MERE (O) – Elite z/c & Beloften - 106 Km - 02h25min

    Aantal deelnemers : 135

    1. Tjarco Cuppens
    2. Simon Collard
    3. Tony Bracke
    10. Robby Weemaes uit St.Pauwels (Rudyco CT)
     

    23/03/2008 – ICHTEGEM (W) –  Elite z/c & Beloften – 115 Km - 02h53min

    Aantal deelnemers : 74

    1. Kevin Claeys
    2. Tom Huyvaert op 10"
    3. Frederik Toortelboom op 21"
    16. Stijn De Vriese uit Zele (Fonorex CT) op 4'02"
     

    23/03/2008 – KRUISHOUTEM (O) – Elite z/c & Beloften – 112 Km - 02h49min

    Aantal deelnemers : 82

    1. Joeri Clauwaert
    2. Stijn Minne
    3. Steven Thys
    19. Kristof Wielfaert uit Lokeren op 6'30"
     

    23/03/2008 – VELM - TROGNEE (LB) – Juniores - 115 Km - 03h10min

    Ster van Zuid-Limburg - RIT 3

    Aantal deelnemers : 95
    1. Eliot Lietaer
    2. Nicolas Vereecken uit Kieldrecht (Balen BC) op 5"
    3. Tosh Van der Sande
     

    23/03/2008 – DAMME - MOERKERKE (W) – Juniores – 108,5 Km - 02h54min

    Aantal deelnemers : 134

    1. Tim De Troyer
    2. Thomas Debrabandere op 18"
    3. Ralph Gelens (Ned) op 30"
    12. Jonas De Vijlder uit Desteldonk (Bodysol Lotto CT Menen)
    13. Laurens Poelman uit Kalken (Hudiko Waasland)
     

    23/03/2008 – BUDINGEN (VB) – Juniores – 78 Km - 02h05min

    Aantal deelnemers : 114

    1. Geert Van Der Weijst (Ned)
    2. Mich Vervloet
    3. Kevin De Jonghe
    8. Manuel Verwulgen uit Moerbeke (DMC-D Bike CT)
     

    23/03/2008 – KACHTEGEM - IZEGEM (W) – Juniores – 78 Km - 01h59min

    Aantal deelnemers : 58
    1. Andrew Fenn (Gbr)
    2. Kristian Jensen (Den)
    3. Frederik Vandewiele
     

    23/03/2008 – TROGNEE-TROGNEE (LB) – Nieuwelingen – 62 Km – 01h36min

    Haspengouw Tour

    Aantal deelnemers : 131

    1. Didier Caspers (Ned)
    2. Jasper Stuyven
    3. Yannick Vanbrabant
     

    23/03/2008 – MOERKERKE (W) – Nieuwelingen – 50 Km - 01h17min

    Aantal deelnemers : 50

    1. Timothy Claeys
    2. Kasper Jensen (Den)
    3. Martijn Degreve
     

    23/03/2008 – NEDERZALM (O) – Nieuwelingen – 54 Km - 01h29min

    Aantal deelnemers : 106

    1. Bart Baele
    2. Robin Van Goethem op 23"
    3. Jonathan Vlaeminck op 32"
     

    23/03/2008 – ROTEM (LB) – Nieuwelingen – 50,4 Km - 01h20min

    Aantal deelnemers : 57
    1. Jeff Goossens
    2. Andreas Prinzie
    3. Kevin Van Staeyen uit Schoten (DCM-GB Vorselaar) op 34"

    23-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    22-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/03/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JEROEN GOUDKET met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Goudket Jeroen 01

    ZATERDAG 22/03/2008 – TORHOUT  (W) – Elite z/c & Beloften – 115,2 Km - 02h56min

    Aantal deelnemers : 140
    1. Guylan Lilholt (Den)
    2. Bugge Vegard Robinson (Noo)
    3. Kristof Dereeper op 15"
    9. Guy Smet uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)

     

    22/03/2008 – BISSEGEM (W) – Beloften – 112,2 Km - 02h48min

    Aantal deelnemers : 134

    1.Jeremy Devaux
    2. Jens Debusschere op 2"
    3. Kess Heytens

    22/03/2008 - BORLO (LB) - Juniores - 5 Km - 06min51sec
    Aantal deelnemers : 141
    1. Joseph Perret (GBr)
    2. Barry Markus (Dui) op 2"
    3. Kenny Vandenheede op 8"
     

    22/03/2008 – BORLO-VELM (LB) – Juniores – 111 Km – 02h51min

    Ster van Zuid-Limburg - Rit 2

    Aantal deelnemers : 141

    1. Tom David (NZL)
    2. Julien Rousseau op 1'11"
    3. Jelle Mannaerts op 2'05"
    5. Gerry Druyts uit Wilrijk (DCM-GB Vorselaar) op 2'11"
    8. Nicolas Vereecken uit Kieldrecht (Balen BC) op 2'50"
     

    22/03/2008 – NIEUWKERKEN (O) – Juniores – 75 Km - 02h55min

    Aantal deelnemers : 66

    1. JEROEN GOUDKET van L.O. (KSC Denderstreek Labiekes)
    2. Moreno De Pauw uit St.Pauwels (KSC Denderstreek Labiekes) op 45"
    3. Bas Krauwel (Ned)
    7. Jori Van Steenberghen uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    8. Glenn De Ridder uit Stekene (KSC Denderstreek Labiekes ) op 3'20"
    14. Jochem Smet uit Kemzeke (Hoop Op Zegen Beveren) op 4'30"


    22/03/2008 – SERSKAMP (O) – Juniores – 77 Km - 01h45min

    Aantal deelnemers : 106

    1. Johan Frederik Ziesler (Den)
    2. Jens Mertens
    3. Fredrik Backaert op 7"
     

    22/03/2008 – VELM (LB) – Juniores – 80 Km - 0205hmin

    Aantal deelnemers : 82
    1. Michael Savo
    2. Anthony Savo
    3. Thom Sinnige
     

    22/03/2008 – VLADSLO (W) – Juniores – 76,5 Km - 01h39min

    Aantal deelnemers : 46
    1. Andrew Fenn (GBr)
    2. Toby Meadows (Gbr)
    3. Kristian Jensen (Den)
    4. Niels Vandyck uit Puurs (Thompson CT)
     

    22/03/2008 – ICHTEGEM (W) – Nieuwelingen – 49,5 Km - 01h10min

    Aantal deelnemers : 86

    1. Sören Nielsen (Den)
    2. Dimitri Delmotte
    3. Kenzie Boutté
     

    22/03/2008 – STEENOKKERZEEL (VB) – Nieuwelingen – 52 Km - 01h19min

    Aantal deelnemers : 126
    1. Gianni Van Calster
    2. André Kruger (Dui) op 19"
    3. Jeroen Giesberts

    22-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJD W.A.O.D. VOOR ZATERDAG 22/03/2008

    waod_3

    ZATERDAG 22 MAART - ZEVENEKEN


    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 2°Seizoenszege in Catg.C !!!

    Proficiat aan KAREL ANDRIES met zijn 1°Seizoenszege in Catg.F1 !!!
    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 1°Seizoenszege in Catg.G !!!

    Walter De Veerman   Andries Karel 02   De Blick Freddy 01
    Walter De Veerman     Karel Andries      Freddy De Blick


    Categorie AB : (34 dln)

    1.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)

    2.Davy Rauch (A2)

    3.Geert Ceulemans (A3)

    4.Bart Verhasselt (A4)

    5.Christophe Smits (A5)

    6.Piet Hereijgers (Wortel, winnaar cat. B)

    7.Raf Martens (A6) 8.Geoffry Maes (B2) 9.Stein Vermeulen (Nieuwkerken-A7) 10.Joris Van Mechelen (A8) 11.Kris Smet (St.Niklaas-B3) 12.Peter Dockx (B4) 13.Nikola Lion (St.Niklaas-A9) 14.Sjacco Matthijs (B5) 15.Thierry Everaert (B6) 16.Nico Verwee (A10) 17.Joeri Bultinck (A11) 18.Sven Vanacker (A12) 19.Andy Landtsheer (A13) 20.Davy Dobbelaere (A14) 21.Jens Tummeleer (A15) 22.Fabien Hanssens (B7) 23.Mike Van Ryssel (A16) 24.Steven Decoster (B8) 25.Youri Cathelyn (A17) 26.Jacky Van Welden (B9) 27.Bart Van Kerschaver (A18) 28.Kristof De Baets (A19) 29.Tom Willems (A20) 30.Nic Maes (B10)

    Categorie CD :

    1.Walter De Veerman (Lochristi, winnaar cat. C)

    2.Luc Van Roy (Balen, winnaar cat. D)

    3.Patrick Van Renterghem (D2)

    4.Franky Van Oyen (Machelen a/d Leie-C2)

    5.Ivan Wulffaert (C3)

    6.Gunter Van Bulck (C4) 7.Freddy Vlerick (D3) 8.Jeff Van Eyndt (D4) 9.Pascal Van De Velde (C5) 10.Frank Vagenende (C6) 11.Luc Callant (C7) 12.Lieven Van Erdeghem (C8) 13.Gilbert Van Steenberghe (C9) 14.Tom Dossche (C10) 15.Dirk Wittoek (C11) 16.Guido Staels (C12) 17.Walter Deschroodere (C13) 18.Dirk Goolaerts (C14) 19.Patrick Joos (D5) 20.Antoin Bryssinck (D6) 21.Bob Wouters (D7) 22.Henri De Decker (D8) 23.Arie De Moor (C15) 24.Johny De Bruijne (C16) 25.Geert Smet (D9) 26.David Van Damme (D10) 27.Marc Borghgraef (Burcht-C17) 28.Danny Van Oyen (D11) 29.Christ De Baat (D12) 30.Emiel Slock (D13)

    Categorie E/E+ :

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem, winnaar cat. E+)

    2.Maurice Van Speybroeck (Evergem, winnaar cat. E)

    3.Frank Casteels (E2)

    4.Louis Van Den Broeck (E3)

    5.Patrick Van Hulle (E4)

    6.Wim De Waal (E5) 7.Patrick De Backer (E6) 8.Robert Standaert (E7) 9.Rob Ocraft (E8) 10.Florent De Leersnijder (+2) 11.Marc Colpaert (+3) 12.Tony Baudonck (+4) 13.Frans Aerts (E9) 14.Lucien Van Goethem (Stekene +5) 15.Wim Heggerick (E10) 16.André Feyaerts (+6) 17.Erwin D'Hondt (E11) 18.Joseph Mewis (+7) 19.Joeri De Cock (E12) 20.Marc Van Ryssel (E13) 21.Paul Van Cleemput (St.Niklaas-E14) 22.Geert Roegiers (E15) 23.Patrick Bekaert (E16) 24.Jozef Deneef (+8) 25.Julian Van Eecke (E17)

    Categorie F1 :

    1.Karel Andries (Schoten)

    2.Luc Snels

    3.Karel Heirbaut

    4.Eric De Wilde

    5.Jozef De Naeghel

    6.Roger Goormans 7.Danny Degroote 8.Gino Goetmaeckers 9.François Coppers 10.Bart Delagrange 11.Dirk De Cauwer (Hamme) 12.Paul Hunninck 13.Alfred Staljanssens (Bornem) 14.Paul Christiaens 15.Roger Beelaert (Rupemonde)

    Wedstrijdverslag F1 Zeveneken

     

    De start van de categorie E, E+ en F1 werd gegeven op het moment dat er een sneeuwstormpje was.  Het wegdek zou niet meer droog worden. 

    Gure winterbuien (regen en natte sneeuw) zouden de renners de ganse wedstrijd teisteren.

    Bij de F1 ontsnapten 6 renners na ongeveer 10 kilometer.  De samenwerking was goed en wat er van het peloton overbleef zou de vluchters niet meer terugzien.

    Op 5 km voor de aankomst waagde Belgisch kampioen Luc Snels zijn kans. Slechts 1 renner kon die demarrage onmiddellijk beantwoorden : Karel Heirbaut .

    Een tegenaanval van Jozef De Naeghel werd beantwoord door Karel Andries. Vooraan was Snels ondertussen weggereden van Heirbaut . 

    Karel Andries plaatste een demarrage en reed weg van De Naeghel om vervolgens over Heirbaut onmiddellijk naar Snels toe te rijden, dit lukte hem op 2,5 km van de aankomst.  Het kwam tot een sprint tussen Snels en Karel Andries en het was de laatstgenoemde die eerst over de meet bolde.


    Andries Karel 03
    Karel Andries hier achter Luc Snels in de finale van de wedstrijd.

    Categorie F2 :

    1.Rudiger Savat (Maldegem)

    2.José Dezegher

    3.Daniel Hauttekeete

    4.Patrick Elegheer

    5.Ludo Opdebeek

    6.Theo Coudyzer 7.Paul D'hoey 8.Roland Van Imschoot 9.Luc Meheus 10.Cees Van Rijsbergen 11.Gustaaf Van Mensel 12.Marinus Lockefeir 13.Henk Bolle 14.Luc Ribbens 15.Eric Stevens 16.Marc Vrolijk

    Categorie G :

    1.Freddy De Blick (Beveren)

    2.Mathieu Mercken

    3.Freddy Stevens

    4.Maurice Van Peteghem

    5.Joseph D'Hont

    6.Gerrit Hairwassers 7.Pierre Verberckmoes (Belsele) 8.Arnold De Muynck 9.Maurice Engels 10.Willy Vereecken 11.Roger Verschraegen 12.Julien Vyvey 13.Jozef Vangeel 14.Lucien Schollaert 15.Robert Robijns 16.Ortaire Stevens 17.Lucien Van Impe 18.Jacky Stofferus 19.André Bogaert 20.Daniël Nuytinck 21.Anton Van Poecke 22.Kamiel Everaert 23.Mark Heyndrickx 24.Daniel Cornu 25.Roger Moens 26.Raphael Anthuenis 27.René Van Reeth 28.Paul De Geynst 29.Michel Vander Beke 30.Willy Roels

    Categorie G+ :

    1.Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2.Raf Luyckx

    3.Clement De Smedt

    4.Georges Michiels

    5.Frans Van Looveren

    6.René Colman 7.Leopold Van Havermaet 8.Paul D'herde 9.Cora De Bruijne 10.Leon De Rick 11.Urbain D'Hondt 12.Willy Voorbraeck 13.Leon Vervaet 14.Marcel De Beule 15.Edward Battersby



    22-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    20-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 19/03/2008

    Onder leiding van Peter Neels en Benny Vercauteren vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    28 POLDERRENNERS voor de trainingsrit naar 't Hellegat.(Terneuzen)

    Vandaag zeer wisselvallig weer met een sterke tegenwind om "U" tegen te zeggen en dat met onze eerste rit naar 't Hellegat , deze naam is niet gestolen want daar op de Nederlandse dijken komt de wind echt van alle kanten !!!
    Vandaag waren onze hardrijders nodig om het tempo te bepalen in de tegenwind , mannen als Peter Neels , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , Mano Schouten , Kris Smet , Dirk Onghena , Dirk Cleys enz...
    Het gemiddelde vandaag was toch nog goed voor 33,3 Km/h , spijtig dat we onderweg 5 renners kwijt speelden.
    Reden mee vandaag : Jos Van Raemdonck , Dirk Onghena , Dr.Frank De Winter , Dirk Heyrman , Walter Rotthier , Freddy Buys , Luc Vermeulen , Dirk Bryssinckx , Freddy De Blick , Franky De Witte , Werner Van Der Weken , Frank Van Geystelen , Kris Smet , Jens Van Landeghem , Steven Van Houtte , Dirk Cleys , Brian Rubens , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , Fons Van Raemdonck , Mano Schouten , Jan Vlegels , Adrien Maes , Peter Neels , Guy De Jonghe , ?? en Kenny Janssens.


    P.S. Tot St.Gillis-Waas hadden we zelfs een volgwagen achter ons doordat de jonge renners van het WAC-Team Waasland ons tot daar vergezelden , dat was weer eens iets anders en zeker zeer goed voor de veiligheid op de drukke weg langs de Expressweg !!!

    20-03-2008 om 16:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 20/03/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    DONDERDAG 20/03/2008 – BELLEGEM –
    Elite z/c & Beloften – 112 Km - 02h55min

    Aantal deelnemers : 98
    1. Jan Ghyselinck
    2. Jelle Wallays op 30"
    3. Thomas Kvist op 45"
    20. Robby Meul uit Eksaarde (Soenens-Germond) op 6'25"

    20/03/2008 – DOTTENIJS – Elite z/c & Beloften – 106 Km - 02h56min

    Aantal deelnemers : 54
    1. Brian Ligneel
    2. Guillaume Mathis (Fra)
    3. Fabrice Debrabant (Fra)

    20-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    19-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 19/03/2008
    Wielerbond Vlaanderen 06

    Proficiat aan THOMAS ONGENA uit Berlare met zijn 1°Seizoenszege van 2008 !!!

    Ongena Thomas 10


    WOENSDAG 19/03/2008 – 63° NOKERE KOERSE (O) – Men Elite 1.1 UCI – 197 Km - hmin

    Aantal deelnemers : 191 (40,759 Km/h)

    1. Wouter Weylandt (Quick Step)
    2. Jurgen Roelandts (Silence-Lotto)
    3. André Greipel (Dui - Team High Road)
    4. Bobbie Traksel (Ned)
    5. Sjef De Wilde
    6. Jevgeni Goetarovitsj (WRu)
    7. Niko Eeckhout
    8. Fabien Bacquet
    9. Frédéric Amorison
    10. Dennis Pohl (Dui)
    23. Geert Steurs uit Schoten (Silence-Lotto)
    70. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence-Lotto) op 40"

    Nokere Koerse podium2008
                    Jurgen Roelandts, Wouter Weylandt en Andre Greipel op het erepodium. 
     

    19/03/2008 – WANZELE-LEDE – Elite z/c & Beloften – 112 Km - 02h46min

    Aantal deelnemers : 169
    1. THOMAS ONGENA uit Berlare (Profel Prorace C.T.)
    2. Marc Streel
    3. Lars Croket uit Bornem (Davitamon-Lotto-Jong Vlaanderen)
    4. Danny Verelst
    5. Stijn Minne
    6. Tom Van De Velde uit Wichelen (Profel Prorace C.T.)
    7. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace C.T.)
    8. Jan Bleukens uit Olen (Profel Prorace C.T.)
    13. Patrick Van Roosbroeck uit Duffel (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    26. Robby Meul uit Eksaarde (Soenens-Germond)
    39. Glenn De Wolf uit Hamme (KSC Denderstreek Labiekes)
    40. Tom De Beer (Rudyco CT)
    50. James Fruytier uit Moerbeke (PWC Jan Snel)
    55. Sam Christiaens uit St.Gillis-Waas (Rijschool AH-Gentse VS)
    57. Mattias Nys uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel)
    67. Gunter Sterck uit Stekene (Artevelde WSV)
    73. Frederik Penne (SDC Rogelli CT)
    74. Koen De Bosscher uit Kalken (MD CT Team)
    76. Willem De Greyt uit Sinaai (Artevelde WSV)
    81. Steven De Landtsheer uit Kalken (Artevelde WSV)
    83. Jurgen De Deyn uit Wichelen (Rudyco CT)
    87. Thomas De Gendt uit Beveren (DAVO)
    88. Stefan Ott uit Waasmunster (Hudiko Waasland)

    Wielandt Sven 07    Croket Lars 01    Van de Velde Tom 02
         Sven Wielandt                Lars Croket               Tom Van De Velde

    19-03-2008 om 23:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 19 MAART - NOKERE KOERSE

    25 TEAMS AAN DE START IN NOKERE KOERSE !!!


                                                    LEON VAN BON
                                                        Winnaar 2007 Leon Van Bon

     

    Woensdag 19 maart wordt Nokere Koerse gereden. Sinds ruime tijd staat deze wedstrijd op de internationale wielerkalender (U.C.I) ingeschreven onder categorie 1.1. De start van de wedstrijd wordt op de Grote Markt te Oudenaarde gegeven om 12u15, waar alle startformaliteiten gebeuren op het Stadhuis van Oudenaarde. Omstreeks 13u25 zijn de renners terug in Nokere voor 10 plaatselijke ronden.

    Maandag, werd nog een team aan de deelnemerslijst van de 63ste editie van Nokere Koerse toegevoegd. Dat is de Letse continentale ploeg Rietumu Bank. Er komen woensdag in totaal vijfentwintig teams, waarvan zes ProTourploegen met  Quick Step-Innergetic, Silence-Lotto, Francaise des Jeux, Credit Agricole, Team High Road en Rabobank, aan de start te Oudenaarde.

    Na een lus van 49 kilometer over Oudenaarde, Ename, Tiegem en Wortegem bereiken de renners Nokereberg waar nog tien plaatselijke ronden wachten van elk 14,8 kilometer. Vorig jaar ging de eindzege in Nokere Koerse naar de Nederlander Leon Van Bon.



    Verslag en foto : Flor Van de Velde

    19-03-2008 om 11:13 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!