.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 7°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg 

    Matthias Van de Velde


    Zondag 19/11/2017 BOORTMEERBEEK (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 7 

    1 MERLIER Braam STEYLAERTS-BETFIRSTEL.CZC

    2 CAMPS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEJUNIOR

    3 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDONU23.C

    4 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    5 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANKU23

    6 KIELICH Timo ERA - CIRCUSJUNIOR

    7 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREXU23

    8 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    9 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAMJUNIOR

    10 ROMBOUTS Seppe PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEU23

    11 VERHEYEN Thomas 12 SIEMONS Julian 13 LEMMENS Sander 14 DE SMET Thibaut 15 VAN COMPERNOLLE Kenneth 16 DE WIT Edwin 17 KAISE Julien 18 GYS Jens 19 PEERS Nick 20 GOOSEN Wouter 21 TIBACKX Lawrence 22 SMET Jonas 23 ARKESTEYN Aron 24 LIESSENS Jarno 25 SMITS Rune 26 DE MEYER Jarne 27 VAN ROY Matthias 28 HELSOCHT Liam 29 KOYEN Niels 30 THIJS Wim

      

    19/11/2017 BOORTMEERBEEK (B) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite & Junioren - deelnemers: 19 - opgevers: 1

    1 MAES Shana DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    3 DE BRUYNE Meg KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 DOBBELAERE Jana KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    7 NELEN Kristien INDIVIDUEEL

    8 VANDER SANDE Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    10 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    11 ROMBOUTS Tine 12 BEECKMANS Sara 13 DEFOUR Lara 14 VERMEERSCH Eva 15 VAN ASSCHE Nele 16 BOONEN Valerie 17 VERDEYEN Tine 18 VAN HOOL Lana


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 9 - opgevers: 0

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    5 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    6 VERVLOET Sterre DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    7 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    8 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

     

    19/11/2017 BOORTMEERBEEK (B) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 46 - opgevers: 4 - 40'

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    6 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    7 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 MEULEMANS Lennert IKO-BEOBANK

    9 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    11 CAS Stijn 12 MALEZSEWSKI Lukas 13 VAN TRICHT Floris 14 LIPPENS Seppe 15 DE LAET Tomas 16 CLAUWAERT Maarten 17 VAN DER SMISSEN Lennick 18 HERRYGERS Tieme 19 VAN DER VEKEN Senne 20 DEBAELE Jorre 21 GEUKENS Wout 22 STOKKE Vegard NOR 23 CLYNHENS Toon 24 MULDERS Yarne 25 WILLEMS Robbe 26 VERHEYDE Leander 27 GROOTJANS Jeno 28 VERHAEGEN Lennie 29 MELLAERTS Robbe 30 VAN MELDERT Robin

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 67 - opgevers: 6 - 30'

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    6 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 AVONDTS Mathis 12 BLOMMEN Brent 13 PAUWELS Pieter 14 VANDERSTEEN Jarne 15 DELMÉ Mauro 16 MICHELS Jente 17 MEEUSEN Ruben 18 PORTERS Zeno 19 OMLOOP Mats 20 NEFFGEN Tim GER 21 WAUTERS Seppe 22 VANGILS Yannick 23 GOOVAERTS Lennert 24 GOYVAERTS Ibo 25 DEJONGHE Senne 26 VANDERLINDEN Lukas 27 BOECKX Seppe 28 WUYTS Yannick 29 LEMMENS Vic 30 JORISSEN Senne
     

    19/11/2017 BOORTMEERBEEK (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 28 - opgevers: 1

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE Matthias uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    3 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    5 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    6 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELMASTM

    7 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    8 CANNAERTS Ben INDIVIDUEELAMA19+

    9 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    10 VAN LEUFFELEN Peter INDIVIDUEELMASTM

    11 ENGELEN Steven 12 THIJS Dennis 13 ARNOUTS Tom 14 LEDEGEN Dietmar 15 PEETERS Karl 16 DELCROIX Tom 17 BLANCHY Michael 18 MATTIUZZI Andy 19 NUYES Wouter 20 HOUBEN Björn 21 GOOSSENS Denis 22 LAMBERT Régis 23 DE BONDT Marvin 24 LEFEVER Ward 25 CELEN Dennis 26 VAZZA Donato 27 LEFEBVRE Jeremy


    Masters B - deelnemers: 20 - opgevers: 1

    1 DAELMANS Arne

    2 VAN STAEYEN Benny

    3 SLEECKX Danny

    4 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 NEFFGEN Martin GER RSV DÜREN

    6 VAN VLASSELAER Jurgen

    7 JANSSENS Simon

    8 CARPENTIER Dirk BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 VAN HOUTVEN Kris

    10 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    11 NAESSENS Michael 12 VERMONDEN Raf 13 VAN LOOY Jos 14 DE CNODDER Gert 15 RIETBERGEN Edward NED 16 PICO DIAZ David 17 LEAERTS Hans 18 SPIRITUS Mario 19 VANDEBON Marcel


    Masters C - deelnemers: 42 - opgevers: 3

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 VANDERAERDEN Johan

    5 HAUTERAT Georges ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VERDEYEN Jos CYCLING TEAM ZEMST VZW

    8 VAN OOSTERWIJCK Daniel

    9 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 VERELST Rudy

    11 ZWINNEN Patrick 12 KOCKAERTS Hubert 13 SLUYTS Patrick 14 ABÉ Peter 15 BALLET Peter 16 SWINNEN René 17 VAN SINAY Dirk 18 PULMANS Peter 19 VERTESSEN Johnny 20

    STORMS Marc 21 SCHUTTERS Alfons 22 COOPMAN Ivan 23 HERIJGERS Adrianus NED 24 GEERTS Christiaan 25 VAN HONSTÉ Kris 26 LAFORGE Eric 27 LEEMANS Danny 28 GOETHALS Ronny 29 VAN ROSSUM André 30 THIJS Carl

    19-11-2017 om 17:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE UITBERGEN VAN ZATERDAG 18/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE UITBERGEN VAN ZATERDAG 18/11/2017     


    Zaterdag 18/11/2017 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 11

    1 BEKAERT Yentl TELENET FIDEA LIONS

    2 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    4 VERMEERSCH Florian PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 ALDERWEIRELD Robin TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    7 MEIN Thomas GBR HOPE FACTORY RACING

    8 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    9 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    10 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAM

    11 DE SMET Thibaut 12 VERHEYEN Onno 13 KAISE Julien 14 DE DECKER Steven 15 BONNE Jenko 16 COLAERT Pascal 17 VAN DE KERCKHOVE Nick 18 DE SCHUYTER Tim 19 VANDEVELDE Ruben 20 VANCOMPERNOLLE Jan 21 DECLERCK Mathias 22 LEE Stephen GBR 23 DENOLF Ritchie 24 VANDENBROUCKE Niels 25 TODARO Manuel ITA 26 DESCHEPPER Ward 27 MUSEEUW Stefano 28 GOEMAN Jonas 29 ROENNING Vebjoern NOR 30 PEMEN Diederik
    18-11-2017-uitbergen 1938.JPG
         Winnaar Elite z.c. Mathieu Willemyns en winnaar Beloften Yentl Bekaert.

    18-11-2017-uitbergen 1934.JPG
       Winnaar Elite z.c. Mathieu Willemyns en winnaar Beloften Yentl Bekaert.
    18-11-2017-uitbergen 1879.JPG
                                      Winnaar Beloften met Yentl Bekaert.
    18-11-2017-uitbergen 1884.JPG
                      Aankomst van winnaar Elite z.c. met Mathieu Willemyns.

     

    18/11/2017 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 39 - opgevers: 8 - 40'

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    3 DE VET Sander WAC TEAM

    4 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 VAN LOOVEREN Joachim 12 STOKKE Vegard NOR 13 PEMEN Dolf 14 VANDEN BUSSCHE Wannes 15 DE SMET Nicolas 16 VAN COMPERNOLLE Jason 17 VANLUCHENE Maxim 18 HOLSTAD Simon Aspelund NOR 19 VERHEYDE Leander 20 LØVDAL Vegard NOR 21 DEMEYER Guillian 22 VAN CLEEMPUT Bert 23 SALOMEZ Ydris 24 GUNST Ruben 25 BERT Jasper 26 VULLERS Brain 27 BELLAERT Axelle 28 SJOEEN Martin Lund NOR 29 DEROO Mieke 30 FRAEYE Katleen
    18-11-2017-uitbergen 1203.JPG
                                   Winnaar Juniores met Jelle Vermote.

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 50 - opgevers: 0 - 30'

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    3 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 NEFFGEN Tim GER RSV DUREN

    6 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    7 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    8 DE BOCK Rune KTC-CYCLING TEAM

    9 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 DECKMIJN Matisse 12 KUYPERS Milan 13 GEURS Renzo 14 OOSTERLINCK Joes 15 VIDTS Obie 16 DENAEGHEL Brent 17 DELAERE Brent 18  DHOOGE Thibau 19 DIELS Noa 20 VANDERAERDEN Wout 21 DE POOTER Dries 22 CORVERS Milan 23 VANPRAET Ruben 24 DE VOS Sander 25 CALLEWAERT Andreas 26 DEWEERDT Tiebe 27 DEWINTER Gerben 28 TRIO Victor 29 VAN HAVERE Detlev 30 DE GROOTE Vasco 42 FIERENS Ruben 43 ROTTIERS Reinoud 45 CLAESSENS Robbe
    18-11-2017-uitbergen 850.JPG
    Winnaar Nieuwelingen Dante Coremans en winnares Dames Jeugd Tinne Vandenheede.
    18-11-2017-uitbergen 846.JPG
    18-11-2017-uitbergen 530.JPG

    Dames Jeugd - deelnemers: 2

    1 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE


    Dames Elite - deelnemers: 4 - opgevers: 1

    1 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM
    18-11-2017-uitbergen 1197.JPG
       Winnaar Juniores met Jelle Vermote en winnares Dames Axelle Bellaert.
    18-11-2017-uitbergen 935.JPG
                                     Winnares Dames Axelle Bellaert.

     

    18/11/2017 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 20 - opgevers: 0

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    5 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    6 CHALMERS Scott GBR ANDY COOK CYCLINGMAST A

    7 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    8 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    10 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEELMBFUN

    11 LEGRAND Wesley 12 VISPOEL Bryan 13 VERBERCKMOES Arno 14 DE MEYER Michaël 15 GOUDESEUNE Bart 16 COTTIGNIES Vincent 17 VERGUCHT Rudy 18 PLASSCHAERT Jonas 19 BELQUET Jordan 20 ROGIERS Kurt
    18-11-2017-uitbergen 511.JPG
    Winnaar Masters A met Nicky David en winnaar Amateurs met Jorn Montaigne.
    18-11-2017-uitbergen 481.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters A met Nicky David.


    Masters B - deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 VAN STAEYEN Benny

    3 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    4 PAESHUYSE Jef

    5 VERSTRAETE Peter TEAM C-BEAR

    6 BOGAERT Nico

    7 NEFFGEN Martin GER RSV DÜREN

    8 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    9 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    10 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 BOUDREAU Marc CAN 12 VERHOOGHE Kris 13 MYNGHEER Johan 14 CARPENTIER Dirk 15 DE VOS Gert 16 SCHOONBAERT Kristof 17 MYNGHEER Erik 18 DUMONT Jurgen 19 VAN GOETHEM Danny 20 SAMYN Christophe 21 VELDEMAN Dirk 22 DE GROOTE Rik
    18-11-2017-uitbergen 264.JPG
    Winnaar Masters B met Patrick Bassez en winnaar Masters C met Mario Lammens.
    18-11-2017-uitbergen 232.JPG
                          Aankomst van winnaar Masters B met Patrick Bassez.


    Masters C - deelnemers: 21 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Mario

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 DE WAELE Marnic

    6 BALLET Peter

    7 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    8 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    9 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 ROBERTS Andrew GBR 12 ROELSTRAETE Philip 13 COOPMAN Ivan 14 GEERTS Christiaan 15 STORMS Marc 16 MERTENS Rene 17 DE BIE Dirk 18 GOETHALS Ronny 19 HOLVOET Franki 20 HURTECANT Roland






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-11-2017 om 10:54 geschreven door kenny


    18-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 7°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nick David 2016.jpg   

            Nicky David    
           

    Zaterdag 18/11/2017 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 11
    1 BEKAERT Yentl TELENET FIDEA LIONS

    2 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    4 VERMEERSCH Florian PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 ALDERWEIRELD Robin TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    7 MEIN Thomas GBR HOPE FACTORY RACING

    8 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    9 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    10 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAM

    11 DE SMET Thibaut 12 VERHEYEN Onno 13 KAISE Julien 14 DE DECKER Steven 15 BONNE Jenko 16 COLAERT Pascal 17 VAN DE KERCKHOVE Nick 18 DE SCHUYTER Tim 19 VANDEVELDE Ruben 20 VANCOMPERNOLLE Jan 21 DECLERCK Mathias 22 LEE Stephen GBR 23 DENOLF Ritchie 24 VANDENBROUCKE Niels 25 TODARO Manuel ITA 26 DESCHEPPER Ward 27 MUSEEUW Stefano 28 GOEMAN Jonas 29 ROENNING Vebjoern NOR 30 PEMEN Diederik

     

    18/11/2017 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 39 - opgevers: 8 - 40'

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    3 DE VET Sander WAC TEAM

    4 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 VAN LOOVEREN Joachim 12 STOKKE Vegard NOR 13 PEMEN Dolf 14 VANDEN BUSSCHE Wannes 15 DE SMET Nicolas 16 VAN COMPERNOLLE Jason 17 VANLUCHENE Maxim 18 HOLSTAD Simon Aspelund NOR 19 VERHEYDE Leander 20 LØVDAL Vegard NOR 21 DEMEYER Guillian 22 VAN CLEEMPUT Bert 23 SALOMEZ Ydris 24 GUNST Ruben 25 BERT Jasper 26 VULLERS Brain 27 BELLAERT Axelle 28 SJOEEN Martin Lund NOR 29 DEROO Mieke 30 FRAEYE Katleen

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 50 - opgevers: 0 - 30'

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    3 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 NEFFGEN Tim GER RSV DUREN

    6 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    7 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    8 DE BOCK Rune KTC-CYCLING TEAM

    9 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 DECKMIJN Matisse 12 KUYPERS Milan 13 GEURS Renzo 14 OOSTERLINCK Joes 15 VIDTS Obie 16 DENAEGHEL Brent 17 DELAERE Brent 18  DHOOGE Thibau 19 DIELS Noa 20 VANDERAERDEN Wout 21 DE POOTER Dries 22 CORVERS Milan 23 VANPRAET Ruben 24 DE VOS Sander 25 CALLEWAERT Andreas 26 DEWEERDT Tiebe 27 DEWINTER Gerben 28 TRIO Victor 29 VAN HAVERE Detlev 30 DE GROOTE Vasco 42 FIERENS Ruben 43 ROTTIERS Reinoud 45 CLAESSENS Robbe

    Dames Jeugd - deelnemers: 2

    1 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE


    Dames Elite - deelnemers: 4 - opgevers: 1

    1 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    18/11/2017 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 20 - opgevers: 0

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    5 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    6 CHALMERS Scott GBR ANDY COOK CYCLINGMAST A

    7 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    8 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    10 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEELMBFUN

    11 LEGRAND Wesley 12 VISPOEL Bryan 13 VERBERCKMOES Arno 14 DE MEYER Michaël 15 GOUDESEUNE Bart 16 COTTIGNIES Vincent 17 VERGUCHT Rudy 18 PLASSCHAERT Jonas 19 BELQUET Jordan 20 ROGIERS Kurt


    Masters B - deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 VAN STAEYEN Benny

    3 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    4 PAESHUYSE Jef

    5 VERSTRAETE Peter TEAM C-BEAR

    6 BOGAERT Nico

    7 NEFFGEN Martin GER RSV DÜREN

    8 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    9 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    10 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 BOUDREAU Marc CAN 12 VERHOOGHE Kris 13 MYNGHEER Johan 14 CARPENTIER Dirk 15 DE VOS Gert 16 SCHOONBAERT Kristof 17 MYNGHEER Erik 18 DUMONT Jurgen 19 VAN GOETHEM Danny 20 SAMYN Christophe 21 VELDEMAN Dirk 22 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 21 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Mario

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 DE WAELE Marnic

    6 BALLET Peter

    7 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    8 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    9 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 ROBERTS Andrew GBR 12 ROELSTRAETE Philip 13 COOPMAN Ivan 14 GEERTS Christiaan 15 STORMS Marc 16 MERTENS Rene 17 DE BIE Dirk 18 GOETHALS Ronny 19 HOLVOET Franki 20 HURTECANT Roland

    18-11-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    12-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE GAVERE VAN ZONDAG 12/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE GAVERE VAN ZONDAG 12/11/2017     


    Zondag 12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 7

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    4 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    6 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    7 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    8 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    11 ADAMS Jens 12 SWEECK Diether 13 CLEPPE Nicolas 14 MERLIER Tim 15 ADAMS Joeri 16 BOROS Michael CZE 17 NIEUWENHUIS Joris NED 18 VAN DER POEL David NED 19 PEETERS Rob 20 GODRIE Stan NED 21 BERTOLINI Gioele ITA 22 HOEYBERGHS Daan 23 VAN DER MEER Gosse NED 24 KAISE Julien 25 VAN COMPERNOLLE Kenneth 26 TAKENOUCHI Yu JPN
    12-11-2017-gavere 1157.JPG
                           Aankomst van winnaar Wout Van Aert te Gavere.
    12-11-2017-gavere 1127.JPG
    12-11-2017-gavere 936.JPG
                                        Toon Aerts werd knap 2de.
    12-11-2017-gavere 1021.JPG
                                         Mathieu Van Der Poel werd 3de.
    12-11-2017-gavere 814.JPG
                                      Start van de Men Elite te Gavere.

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 8

    1 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    2 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    4 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VANDEBOSCH Toon BEOBANK-CORENDON

    6 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    8 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    10 BEKAERT Yentl TELENET FIDEA LIONS

    11 LOOCKX Lander 12 VAN DER HEIJDEN Maik NED 13 GOEMAN Andreas 14 SMETS Gert 15 SIEBENS Gianni 16 DEBEIR Arno 17 DERVEAUX Niels 18 PAUWELS Tijl 19 VAN DIJKE Koen NED 20 LIESSENS Jarno 21 ROMBOUTS Seppe 22 DE MEYER Senne 23 MUSKENS Mart NED 24 KIELICH Timo 25 VLIEGEN Pieter-jan 26 VERHEYEN Thomas 27 BAKX Kelvin NED 28 ALDERWEIRELD Robin 29 MEIN Thomas GBR 30 VERMEERSCH Florian 40 SMET Jonas
    12-11-2017-gavere 537.JPG
    Podium Beloften met winnaar Thomas Pidcock, Sieben Wouters en Thijs Aerts.

    12-11-2017-gavere 461.JPG
                             Aankomst van winnaar Beloften Thomas Pidcock.
    12-11-2017-gavere 176.JPG
                                              Start van de Beloften te Gavere.

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 2

    1 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    2 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    3 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    4 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    5 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    6 DE BOER Sophie NED BREEPARK

    7 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    8 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    10 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    11 ANDERSON Elle USA 12 KAPTHEIJNS Maud NED 13 VERDONSCHOT Laura 14 NAGENGAST Fleur NED 15 KASTELIJN Yara NED 16 NOSKOVA Nikola CZE 17 HOEKE Geerte NED 18 VERHESTRAETEN Karen 19 BETSEMA Denise NED 20 MEISTROK Susanne NED 21 BELLAERT Axelle 22 PEETERS Jinse

    23 VAN DE PUTTE Kim 24 GERRITSEN Irene NED 25 BOLZAN Matilde ITA 26 BOSCHKER Julia NED 27 DOBBELAERE Jana 28 MICHELS Laure 29 BLANCHAERT Jo 30 DE WULF Yasmine
    12-11-2017-gavere 793.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Ellen Van Loy, Nikki Brammeier en Kim Van De Steene.

    12-11-2017-gavere 544.JPG
                                          Start van de Dames Elite te Gavere.

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 10

    1 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    2 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    3 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    4 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    5 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    6 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    7 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    8 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    9 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    10 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    11 VERMOOTE Jelle 12 VERVOORT Wout 13 VAN DEN EYNDE Vince 14 ARTZ Bart NED 15 VAN DEN BROECK Arno 16 JORDENS Jarno 17 MALEZSEWSKI Lukas 18 DE VET Sander 19 ZIEMERINK Milan NED 20 BELLENS Jarno 21 BOVEN Lars NED 22 PEIRENS Yente 23 BERVOETS Michael 24 WYSEURE Joran 25 HERRYGERS Tieme 26 DEL GROSSO Bodi NED 27 MARTIN Conor CAN 28 HORNY Clement 29 VANSTEENKISTE Joshua 30 SANTY Arne
    12-11-2017-gavere 159.JPG
    Podium Juniores met winnaar Pim Ronhaar, Tomas Kopecky en Ryan Cortjens.

    12-11-2017-gavere 098.JPG
                               Aankomst van winnaar Juniores Pim Ronhaar.

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden form. C – Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 2

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    6 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    9 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    10 MASCIARELLI Lorenzo ITA TEAM MASCIARELLI

    11 MICHELS Jente 12 JANSSEN Lucas NED 13 KOPECKY Matyas NED 14 DEL GROSSO Tibor NED 15 VIDTS Obie 16 DE BOCK Rune 17 PAUWELS Pieter 18 VANGILS Yannick 19 VANPRAET Ruben 20 VANDERSTEEN Jarne 21 LAURYSSEN Rik 22 KIELY Joe GBR 23 VANDEVANNET Simon 24 TRIO Victor 25 DECKMIJN Matisse 26 DHOOGE Thibau 27 DE CLERCQ Seppe 28 GEURS Renzo 29 BLOEM Senne 30 DEWINTER Gerben 45 VEROUGSTRAETE Jaro






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-11-2017 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 7

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    4 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    6 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    7 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    8 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    11 ADAMS Jens 12 SWEECK Diether 13 CLEPPE Nicolas 14 MERLIER Tim 15 ADAMS Joeri 16 BOROS Michael CZE 17 NIEUWENHUIS Joris NED 18 VAN DER POEL David NED 19 PEETERS Rob 20 GODRIE Stan NED 21 BERTOLINI Gioele ITA 22 HOEYBERGHS Daan 23 VAN DER MEER Gosse NED 24 KAISE Julien 25 VAN COMPERNOLLE Kenneth 26 TAKENOUCHI Yu JPN

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 8

    1 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    2 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    4 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VANDEBOSCH Toon BEOBANK-CORENDON

    6 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    8 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    10 BEKAERT Yentl TELENET FIDEA LIONS

    11 LOOCKX Lander 12 VAN DER HEIJDEN Maik NED 13 GOEMAN Andreas 14 SMETS Gert 15 SIEBENS Gianni 16 DEBEIR Arno 17 DERVEAUX Niels 18 PAUWELS Tijl 19 VAN DIJKE Koen NED 20 LIESSENS Jarno 21 ROMBOUTS Seppe 22 DE MEYER Senne 23 MUSKENS Mart NED 24 KIELICH Timo 25 VLIEGEN Pieter-jan 26 VERHEYEN Thomas 27 BAKX Kelvin NED 28 ALDERWEIRELD Robin 29 MEIN Thomas GBR 30 VERMEERSCH Florian 40 SMET Jonas

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 2

    1 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    2 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    3 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    4 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    5 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    6 DE BOER Sophie NED BREEPARK

    7 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    8 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    10 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    11 ANDERSON Elle USA 12 KAPTHEIJNS Maud NED 13 VERDONSCHOT Laura 14 NAGENGAST Fleur NED 15 KASTELIJN Yara NED 16 NOSKOVA Nikola CZE 17 HOEKE Geerte NED 18 VERHESTRAETEN Karen 19 BETSEMA Denise NED 20 MEISTROK Susanne NED 21 BELLAERT Axelle 22 PEETERS Jinse

    23 VAN DE PUTTE Kim 24 GERRITSEN Irene NED 25 BOLZAN Matilde ITA 26 BOSCHKER Julia NED 27 DOBBELAERE Jana 28 MICHELS Laure 29 BLANCHAERT Jo 30 DE WULF Yasmine

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 10

    1 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    2 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    3 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    4 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    5 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    6 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    7 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    8 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    9 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    10 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    11 VERMOOTE Jelle 12 VERVOORT Wout 13 VAN DEN EYNDE Vince 14 ARTZ Bart NED 15 VAN DEN BROECK Arno 16 JORDENS Jarno 17 MALEZSEWSKI Lukas 18 DE VET Sander 19 ZIEMERINK Milan NED 20 BELLENS Jarno 21 BOVEN Lars NED 22 PEIRENS Yente 23 BERVOETS Michael 24 WYSEURE Joran 25 HERRYGERS Tieme 26 DEL GROSSO Bodi NED 27 MARTIN Conor CAN 28 HORNY Clement 29 VANSTEENKISTE Joshua 30 SANTY Arne

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden form. C – Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 2

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    6 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    9 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    10 MASCIARELLI Lorenzo ITA TEAM MASCIARELLI

    11 MICHELS Jente 12 JANSSEN Lucas NED 13 KOPECKY Matyas NED 14 DEL GROSSO Tibor NED 15 VIDTS Obie 16 DE BOCK Rune 17 PAUWELS Pieter 18 VANGILS Yannick 19 VANPRAET Ruben 20 VANDERSTEEN Jarne 21 LAURYSSEN Rik 22 KIELY Joe GBR 23 VANDEVANNET Simon 24 TRIO Victor 25 DECKMIJN Matisse 26 DHOOGE Thibau 27 DE CLERCQ Seppe 28 GEURS Renzo 29 BLOEM Senne 30 DEWINTER Gerben 45 VEROUGSTRAETE Jaro

    12-11-2017 om 17:39 geschreven door kenny


    11-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE NIEL VAN ZATERDAG 11/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE NIEL VAN ZATERDAG 11/11/2017  


    Zaterdag 11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 3

    1 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    2 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    4 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    6 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    7 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    8 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS FIRSTBET

    9 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 BAESTAENS Vincent 12 ADAMS Joeri 13 AERNOUTS Jim 14 PEETERS Rob 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 MERLIER Braam 17 VAN TICHELT Yorben 18 VAN DER POEL David NED 19 AERTS Thijs 20 ALDERWEIRELD Robin 21 PEERS Nick 22 COLMAN Alex 23 GOOSEN Wouter 24 TODARO Manuel ITA 25 MEELBERGHS Pieter
    11-11-2017-niel 1301.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Toon Aerts, Laurens Sweeck en Corne Van Kessel.

    11-11-2017-niel 1292.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Toon Aerts, Laurens Sweeck en Corne Van Kessel.
    11-11-2017-niel 1272.JPG
                                  Aankomst van winnaar Toon Aerts te Niel.
    11-11-2017-niel 1269.JPG
                                     Aankomst van winnaar Toon Aerts te Niel.
    11-11-2017-niel 864.JPG
                                           Valpartij met Laurens Sweeck.
    11-11-2017-niel 916.JPG

    11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    2 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    3 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    4 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    5 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 NOSKOVA Nikola CZE DONEN-VONDELMOLEN CX TEAM

    7 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    9 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    10 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    11 MAES Shana 12 TRUYEN Marthe 13 DE BRUYNE Meg 14 PEETERS Jinse 15 GOOSSENS Veerle NED 16 COMMISSARIS Caren 17 VAN DER ZWAAN Laura NED 18 KUIJPER Elodie NED 19 ROMBOUTS Tine 20 VAN WUNSEL Lise 21 ZWAENEPOEL Tessa 22 DE VOS Nele 23 BEECKMANS Sara 24 VAN HAAFTEN Kristie NED
    11-11-2017-niel 789.JPG
    Podium Dames met winnares Nikki Brammeier, Alice Arzuffi en Ellen Van Loy.

    11-11-2017-niel 786.JPG
    Podium Dames met winnares Nikki Brammeier, Alice Arzuffi en Ellen Van Loy.
    11-11-2017-niel 573.JPG
    11-11-2017-niel 552.JPG
                                        Start van de Dames Elite te Niel.
    11-11-2017-niel 058.JPG
                           Een woordje uitleg voor de wedstrijd van Sanne Cant.

     

    11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 1

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    3 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    4 VREESWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    5 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    7 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 CLYNHENS Jens 12 CAS Stijn 13 VAN DER SMISSEN Lennick 14 DE SMET Nicolas 15 DE LAET Tomas 16 WILLEMS Robbe 17 VANDEN BUSSCHE Wannes 18 DELNOIJE Rémon NED 19 DE WEERT Robbe 20 VANLUCHENE Maxim 21 CLAUWAERT Maarten 22 VAN TRICHT Floris 23 HOUSSIN Bavo 24 QUETS Stijn 25 MARTIN Conor CAN 26 SEMPELS Gill 27 CLYNHENS Toon 28 SALOMEZ Ydris 29 NOYENS Jarne 30 EHLERT Marco NED
    11-11-2017-niel 439.JPG
    Podium Juniores met winnaar Xander Geysels, Len Dejonghe en Gerben Kuypers.

    11-11-2017-niel 438.JPG
    Podium Juniores met winnaar Xander Geysels, Len Dejonghe en Gerben Kuypers.
    11-11-2017-niel 387.JPG
    Aankomst van winnaar Xander Geysels voor Len Dejonghe en Gerben Kuypers.
    11-11-2017-niel 106.JPG
                                            Start van de Juniores te Niel.

     

    11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 1

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    5 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 DELMÉ Mauro 12 VAN HOFTEN Levi NED 13 WAUTERS Seppe 14 VAN DEN BULCK Joppe 15 PAUWELS Pieter 16 BLOMMEN Brent 17 DEJONGHE Senne 18 SLUYDTS Toon 19 JORISSEN Senne 20 HUBRECHTS Sander 21 BOECKX Seppe 22 CALLEWAERT Andreas 23 KUYPERS Milan 24 JAENEN Jelle 25 LEMMENS Vic 26  GOOVAERTS Lennert 27 VAN LAER Lars 28 SOONTJENS Arthur 29 BASTIAENSEN Jesse 30 MEERT Noah 32 VAN HAVERE Detlev 47 ROTTIERS Reinoud 51 DE BAERE Rune
    11-11-2017-niel 056.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Dante Coremans, Senne Willems en Arne Baers.
    11-11-2017-niel 053.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Dante Coremans, Senne Willems en Arne Baers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-11-2017 om 18:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 3

    1 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    2 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    4 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    6 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    7 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    8 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS FIRSTBET

    9 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 BAESTAENS Vincent 12 ADAMS Joeri 13 AERNOUTS Jim 14 PEETERS Rob 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 MERLIER Braam 17 VAN TICHELT Yorben 18 VAN DER POEL David NED 19 AERTS Thijs 20 ALDERWEIRELD Robin 21 PEERS Nick 22 COLMAN Alex 23 GOOSEN Wouter 24 TODARO Manuel ITA 25 MEELBERGHS Pieter

     

    11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    2 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    3 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    4 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    5 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 NOSKOVA Nikola CZE DONEN-VONDELMOLEN CX TEAM

    7 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    9 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    10 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    11 MAES Shana 12 TRUYEN Marthe 13 DE BRUYNE Meg 14 PEETERS Jinse 15 GOOSSENS Veerle NED 16 COMMISSARIS Caren 17 VAN DER ZWAAN Laura NED 18 KUIJPER Elodie NED 19 ROMBOUTS Tine 20 VAN WUNSEL Lise 21 ZWAENEPOEL Tessa 22 DE VOS Nele 23 BEECKMANS Sara 24 VAN HAAFTEN Kristie NED

     

    11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 1

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    3 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    4 VREESWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    5 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    7 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 CLYNHENS Jens 12 CAS Stijn 13 VAN DER SMISSEN Lennick 14 DE SMET Nicolas 15 DE LAET Tomas 16 WILLEMS Robbe 17 VANDEN BUSSCHE Wannes 18 DELNOIJE Rémon NED 19 DE WEERT Robbe 20 VANLUCHENE Maxim 21 CLAUWAERT Maarten 22 VAN TRICHT Floris 23 HOUSSIN Bavo 24 QUETS Stijn 25 MARTIN Conor CAN 26 SEMPELS Gill 27 CLYNHENS Toon 28 SALOMEZ Ydris 29 NOYENS Jarne 30 EHLERT Marco NED

     

    11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 1

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    5 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 DELMÉ Mauro 12 VAN HOFTEN Levi NED 13 WAUTERS Seppe 14 VAN DEN BULCK Joppe 15 PAUWELS Pieter 16 BLOMMEN Brent 17 DEJONGHE Senne 18 SLUYDTS Toon 19 JORISSEN Senne 20 HUBRECHTS Sander 21 BOECKX Seppe 22 CALLEWAERT Andreas 23 KUYPERS Milan 24 JAENEN Jelle 25 LEMMENS Vic 26  GOOVAERTS Lennert 27 VAN LAER Lars 28 SOONTJENS Arthur 29 BASTIAENSEN Jesse 30 MEERT Noah 32 VAN HAVERE Detlev 47 ROTTIERS Reinoud 51 DE BAERE Rune

    11-11-2017 om 17:26 geschreven door kenny


    07-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOUR DU BURKINA FASO 2017 !!!

    Tour du faso 2017.jpg
    TOUR DU BURKINA FASO 2017

     

    Vrijdag 27/10/2017 – KOULBILA – TENKODOGO – 149 Km

    Aantal deelnemers: 90

    1 Abou Sanogo CIV

    2 Saydou Bamogo BUR

    3 Simon Musie ERI
    37 Guy Smet BEL

     

    Zaterdag 28/10/2017 – GARANGO – ZORGHO – 97 km - 02h13'11"

    Aantal deelnemers: 89

    1 Benjamin Stauder GE

    2 Salah Eddine Mraouni MAR

    3 Hicham Benouzza MAR

    4 Lahcen Sebbahi MAR

    5 Stefan Reimer GER
    48 Guy Smet BEL

     

    Zondag 29/10/2017 – BOUSSE – OUAHIGOUYA – 130 km - 03h29'00"

    Aantal deelnemers: 88

    1 Médéric Clain FRA

    2 Simon Musie ERI op 02.00s

    3 Benjamin Stauder GER op 05.00s

    4 Dawit Yemane ERI op 09.00s

    5 Saydou Bamogo BUR op 17.00s
    65 Guy Smet BEL

     

    Maandag 30/10/2017 – YAKO – ZINIARE – 156 km - 03h50'49"

    Aantal deelnemers: 85

    1 Benjamin Stauder GER
    2 Salah Eddine Mraouni MAR

    3 Abou Sanogo CIV

    4 Stein Van Couter BEL

    5 Mathias Sorgho BUR
    31 Guy Smet BEL

     

    Dinsdag 31/10/2017 – KOKOLOGHO – BOROMO – 136 km - 02h57'55"

    Aantal deelnemers: 83

    1 Benjamin Stauder GER
    2 Meron Mengstab Amanuel ERI

    3 Salah Eddine Mraouni MAR

    4 Robbert-Jan Mol NED

    5 Abou Sanogo CIV
    45 Guy Smet BEL

     

    Woensdag 01/11/2017 – DANO – GAOUA – 120 km - 02h51'49"

    Aantal deelnemers: 83

    1 Jari Verstraeten BEL

    2 YaYa Diallo MLI op 19.00s

    3 Benjamin Stauder GER

    4 Abdou Rouamba BUR

    5 Pieter Buyle BEL
    52 Guy Smet BEL

     

    Donderdag 02/11/2017 – BANFORA – BOBO DIOULASSO – 120 km - 03h46'00"

    Aantal deelnemers: 80

    1 Aziz Adboul Nikiema BUR
    2 Salah Eddine Mraouni MAR

    3 Simon Musie ERI

    4 Jérémy Derouint FRA

    5 Amanuel Tsegay ERI
    6 Guy Smet BEL
     

    Vrijdag 03/11/2017 – BOBO DIOULASSO – DEDOUGOU – 175 km - 04h17'29"

    Aantal deelnemers: 80

    1 Benjamin Stauder GER

    2 Salah Eddine Mraouni MAR

    3 Stein Van Couter BEL

    4 Robbert-Jan Mol NED

    5 Meron Mengstab Amanuel ERI

      

    Zaterdag 04/11/2017 – DEDOUGOU – KOUDOUGOU – 132 km - 02h57'15"

    Aantal deelnemers: 74

    1 Abou Sanogo CIV

    2 Salah Eddine Mraouni MAR

    3 Stein Van Couter BEL

    4 Saydou Bamogo BUR

    5 Jari Verstraeten BEL
    42 Guy Smet BEL

     

    Zondag 05/11/2017 – KORSIMORO – OUAGADOUGOU – 110 km - 02h38'47"

    Aantal deelnemers: 73

    1 STAUDER Benjamin GER
    2 NIKIEMA A. Aziz BUR
    3 VAN COUTER Stein BEL
    4 BIKIENGA Salfo BUR
    5 BUYLE Pieter BEL
    6 SANOGO Abou CIV
    7 MRAOUNI Salaheddine MAR
    8 BAMOGO Seydou BUR
    9 CLAIN Médéric FRA
    10 NOBEL Rick NED
    30 VERSTRAETEN Jari BEL
    50 SMET Guy BEL
    51 VERDIJCK Niels BEL

    EINDKLASSEMENT

    1 MRAOUNI Salaheddine MAR in 31h25'56"
    2 AMANUEL Million ERI
    3 SORGHO W. Mathias BUR
    4 BENOUZZA Hicham MAR
    5 SANOGO Abou CIV
    6 BAMOGO Seydou BUR
    7 ESSAIL Mohamed Nizar MAR
    8 NIKIEMA A. Aziz BUR
    9 STAUDER Benjamin GER
    10 TSEGAY Amanueal ERI
    15 VERSTRAETEN Jari BEL
    30 SMET Guy BEL
    35 VAN COUTER Stein BEL
    39 BUYLE Pieter BEL
    57 VERDIJCK Niels BEL

    07-11-2017 om 14:48 geschreven door kenny


    05-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 6°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg 

    Matthias Van de Velde


    Zondag 05/11/2017 HOFSTADE-ZEMST (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 7

    1 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    2 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDON

    3 CAMPS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 VERMEERSCH Florian PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    8 LIESSENS Jarno ACROG - BALEN BC

    9 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 VAN COMPERNOLLE Kenneth 12 FLOREN Wesley NED 13 SIEBENS Gianni 14 TRIGO Florian FRA 15 DE WIT Edwin 16 VRACHTEN Arne 17 VAN STAEYEN Maarten 18 LEAERTS Yelle 19 GOOSEN Wouter 20 GYS Jens 21 KOYEN Niels 22 VAN ROOSBROECK Pieter 23 PEERS Nick 24 MUSEEUW Stefano 25 SERRE Stef 26 VAN DEN BOSCH Tom 27 VANREYTEN Joachim 28 DE BOCK Yoni 29 SMITS Rune 30 HELSOCHT Liam 37 STUER Kwinten

     

    05/11/2017 HOFSTADE-ZEMST (B) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite - deelnemers: 19

    1 GOOSSENS Veerle NED TEAM BREEPARK

    2 VAN ALPHEN Aniek NED WV BREDA

    3 HEYNS Joyce KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 MAES Shana DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    5 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE CT

    6 NELEN Kristien INDIVIDUEEL

    7 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    8 DOBBELAERE Jana KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    10 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    11 ROMBOUTS Tine 12 HEIJ Sabine NED 13 BOONEN Valerie 14 VAN LOY Tess 15 ALLART Oceane FRA 16 VERDEYEN Tine 17 VAN HOOL Lana 18 DE PAUW Marijke 19 VAN STEENWINKEL Ella


    Dames Jeugd - deelnemers: 5

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 VAN MECHELEN Gloria CANNIBAL TEAM

    5 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

     

    05/11/2017 HOFSTADE-ZEMST (B) - Veldrijden form. C - Juniores - 40´

    Junioren - deelnemers: 26

    1 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    3 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    6 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    7 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    8 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 DE JONG Remco NED ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 SEMPELS Gill 12 DE WEERT Robbe 13 GEUKENS Wout 14 VERHAEGEN Lennie 15 PEREMANS Jochen 16 MELLAERTS Robbe 17 GROOTJANS Jeno 18 VAN CLEEMPUT Bert 19 VAN MELDERT Robin 20 ROMBAUTS Daan 21 VAN MEER Erben NED 22 DE JONG Frank NED 23 MOLS Berre 24 VAN DER PERREN Ritte 25 VAN DEN BROECK Brick 26 CANDRIES Ruben

     

    05/11/2017 ARENDONK (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 42

    1 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    2 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    4 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VANACKER Emiel TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 LEMMENS Vic ACROG - BALEN BC

    7 VAN LAER Lars THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    8 JAENEN Jelle OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    9 VANGILS Yannick WAC TEAM

    10 GOYVAERTS Ibo DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 VAN HAVERE Detlev 12 JORISSEN Senne 13 GEENEN Yarne-zias 14 CEUSTERS Rune 15 BRUYNINCKX Nick 16 VERSTRAELEN Wannes 17 CLAES Sam 18 D´HOLLANDER Senne 19 HUYBS Lennert 20 BASTIAENSEN Jesse 21 SMULDERS Vik NED 22 VANHOUT Jelle 23 VAN IZERLOO Beau NED 24 BELMANS Dries 25 CROON Joran 26 VAN DER BURG Bas NED 27 MERTENS Jonas 28 DRYBOOMS Thomas 29 CHOW Brett NED 30 SLEGERS Wietse

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 VERVLOET Sterre THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    2 SLEGERS Amber OMC MTB CLUB - OPOETEREN

     

    05/11/2017 HOFSTADE-ZEMST (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 27 - opgevers: 3

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    4 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    5 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELMASTM

    6 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    7 CANNAERTS Ben INDIVIDUEELAMA19+

    8 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    9 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    10 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    11 HEYLEN Keith 12 THIJS Dennis 13 DELCROIX Tom 14 LEDEGEN Dietmar 15 WIELEMANS Kevin 16 NUYES Wouter 17 PEETERS Karl 18 BOSSAERTS Kevin 19 HOUBEN Björn 20 HUSSON Kobe 21 HANQUET Alexander 22 VANSTEENKISTE Arne Karel 23 VAN CRAEN Michael Maaike 24 DEBEURME Steve

     

    Masters B - deelnemers: 16

    1 DAELMANS Arne

    2 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    3 PAESHUYSE Jef

    4 SMITS Kris

    5 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 VAN STAEYEN Benny

    9 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 SLEECKX Danny

    11 VERSTRAETE Peter 12 VAN VLASSELAER Jurgen 13 VAN MEER Edgar NED 14 NOOIJ Roland NED 15 RIETBERGEN Edward NED 16 LEAERTS Hans


    Masters C - deelnemers: 28

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 VANDERAERDEN Johan

    3 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 HAUTERAT Georges ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 SLUYTS Patrick

    6 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 KOCKAERTS Hubert

    8 VERDEYEN Jos CYCLING TEAM ZEMST VZW

    9 ABÉ Peter

    10 VERELST Rudy

    11 VAN SINAY Dirk 12 VAN OOSTERWIJCK Daniel 13 VERTESSEN Johnny 14 PULMANS Peter 15 SCHUTTERS Alfons 16 COOPMAN Ivan 17 HERIJGERS Adrianus NED 18 ROELSTRAETE Philip 19 THIJS Carl 20 GOETHALS Ronny 21 LAFORGE Eric 22 FIORETTI Giorgio ITA 23 COOREMAN Stephan 24 DE MEESTER Jackie 25 BELLENS Wim 26 MARTENS Herman 27 VAN DESSEL Raymond Daniel 28 VAN DER LEEUW Albert NED

    05-11-2017 om 19:38 geschreven door kenny


    04-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE ZELZATE VAN ZATERDAG 04/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE ZELZATE VAN ZATERDAG 04/11/2017     


    Zaterdag 04/11/2017 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 4

    1 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREX

    3 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    4 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    5 GOEMAN Andreas TELENET FIDEA LIONS

    6 DERVEAUX Niels TARTELETTO - ISOREX

    7 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX

    8 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    9 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    10 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    11 DE WIT Edwin 12 VERMEERSCH Florian 13 BAEYENS Dennis 14 SMET Jonas 15 VANDENBROUCKE Niels 16 DENOLF Ritchie 17 DECLERCK Mathias 18 DE SCHUYTER Tim 19 VAN DEN BOSCH Tom 20 DE BOCK Yoni 21 DEWITTE Casper 22 VAN AERT Tijs 23 VANDENHEEDE Brecht 24 VANCOMPERNOLLE Jan 25 COLAERT Pascal 26 DEVOS Romain FRA 27 STUER Kwinten 28 DE GROODT Killian 29 DE ROP Michiel 30 LOGIE Aaron 35 DE BOCK Jelle
    4-11-2017-zelzate 1576.JPG
                                 Winnaar Elite z.c. met Mathieu Willemyns.
    4-11-2017-zelzate 1449.JPG
    4-11-2017-zelzate 959.JPG
                                                    Start van de Elite z.c.

     

    04/11/2017 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 28 - opgevers: 1 - 40'

    1 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    8 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 GUNST Ruben 12 VANPARIJS Tjorven 13 DE SMET Nicolas 14 SALOMEZ Ydris 15 VAN CUTSEM Senna 16 DEMEYER Guillian 17 DE VOS Wannes 18 BERT Jasper 19 VULLERS Brain 20 VAN DER SYPT Gianni 21 LAVERGE Maxim 22 DE BRUYNE Meg 23 VERMEIR Aurelie 24 FRAEYE Katleen 25 VAN ACKER Jasper 26 VANHEES Michiel 27 COENE Benjamin
    4-11-2017-zelzate 955.JPG
    Winnaar Juniores met Jarno Jordens en winnaar Dames met Meg De Bruyne.
    4-11-2017-zelzate 687.JPG
                                           Start van de Juniores en Dames Elite.


    Nieuwelingen - deelnemers: 43 - 30'

    1 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    7 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    10 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    11 DE BOCK Rune 12 VANPRAET Ruben 13 DENAEGHEL Brent 14 DECKMIJN Matisse 15 DHOOGE Thibau 16 GEURS Renzo 17 DE CLERCQ Seppe 18 D´HOLLANDER Senne 19 DHOOGE Romeo 20 DE VOS Sander 21 TRIO Victor 22 HEYMANS Aaron 23 DEWEERDT Tiebe 24 CALLEWAERT Andreas 25 DE GROOTE Vasco 26 DEWINTER Gerben 27 VAN DYCK Jan 28 DIAS Niels 29 EECKHOUT Sander 30 MEERT Noah 31 VAN HAVERE Detlev
    4-11-2017-zelzate 681.JPG
    Winnaar Nieuwelingen met Jetze Van Campenhout en winnaar Dames Jeugd
    met Kiona Dhondt.
    4-11-2017-zelzate 623.JPG
            Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Jetze Van Campenhout.
    4-11-2017-zelzate 385.JPG
                                             Start van de Nieuwelingen.


    Dames Jeugd - deelnemers: 3

    1 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    2 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 MEG DE BRUYNE uit Hamme KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    2 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    04/11/2017 ZELZATE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 19

    1 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    4 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    5 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    6 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    10 DE MEYER Michaël CYCLING TEAM PAJOTAMA19+

    11 LEGRAND Wesley MastA

    12 GOOSSENS Denis 13 GOUDESEUNE Bart 14 DESMET Robbe 15 VERGUCHT Rudy 16 DEBEURME Ben 17 ROGIERS Kurt 18 WAMPERS Yannick 19 DEBEURME Steve
    4-11-2017-zelzate 381.JPG
                                Winnaar Amateurs met Laudelino Lammens.
    4-11-2017-zelzate 384.JPG
                                    Winnaar Masters A met Wesley Legrand.
    4-11-2017-zelzate 357.JPG
                    Aankomst van winnaar Amateurs met Laudelino Lammens.
    4-11-2017-zelzate 376.JPG
                                Aankomst winnaar Masters A met Wesley Legrand.
    4-11-2017-zelzate 200.JPG
                                     Start van de Amateurs en Masters A.


    Master B - deelnemers: 12

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    5 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    7 REID Gabriel CAN

    8 DUMONT Jurgen ITAF

    9 VAN GOETHEM Danny KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 MYNGHEER Erik

    11 VELDEMAN Dirk 12 DE GROOTE Rik
    4-11-2017-zelzate 193.JPG
    Winnaar Masters C met Mario Lammens en winnaar Masters B met Bjorn Rondelez.
    4-11-2017-zelzate 174.JPG
                               Aankomst van winnaar Masters B met Bjorn Rondelez.


    Master C - deelnemers: 15

    1 LAMMENS Mario

    2 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    3 DE WAELE Marnic

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 BALLET Peter

    6 VAN OOSTERWIJCK Daniel

    7 WILLE Rudi

    8 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 ROBERTS Andrew GBR BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 BLOEMMEN Rudy

    11 COOPMAN Ivan 12 VANHAEVERBEKE Jean 13 GOETHALS Ronny 14 HOLVOET Franki 15 HURTECANT Roland
    4-11-2017-zelzate 001.JPG
                                            Start van de Masters B en C.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-11-2017 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MEG DE BRUYNE met haar 2°Veldritzege bij de Dames Elite !!!

    Meg de Bruyne.jpg 

        Meg De Bruyne


    Zaterdag 04/11/2017 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 4

    1 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREX

    3 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    4 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    5 GOEMAN Andreas TELENET FIDEA LIONS

    6 DERVEAUX Niels TARTELETTO - ISOREX

    7 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX

    8 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    9 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    10 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    11 DE WIT Edwin 12 VERMEERSCH Florian 13 BAEYENS Dennis 14 SMET Jonas 15 VANDENBROUCKE Niels 16 DENOLF Ritchie 17 DECLERCK Mathias 18 DE SCHUYTER Tim 19 VAN DEN BOSCH Tom 20 DE BOCK Yoni 21 DEWITTE Casper 22 VAN AERT Tijs 23 VANDENHEEDE Brecht 24 VANCOMPERNOLLE Jan 25 COLAERT Pascal 26 DEVOS Romain FRA 27 STUER Kwinten 28 DE GROODT Killian 29 DE ROP Michiel 30 LOGIE Aaron 35 DE BOCK Jelle

     

    04/11/2017 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 28 - opgevers: 1 - 40'

    1 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    8 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 GUNST Ruben 12 VANPARIJS Tjorven 13 DE SMET Nicolas 14 SALOMEZ Ydris 15 VAN CUTSEM Senna 16 DEMEYER Guillian 17 DE VOS Wannes 18 BERT Jasper 19 VULLERS Brain 20 VAN DER SYPT Gianni 21 LAVERGE Maxim 22 DE BRUYNE Meg 23 VERMEIR Aurelie 24 FRAEYE Katleen 25 VAN ACKER Jasper 26 VANHEES Michiel 27 COENE Benjamin


    Nieuwelingen - deelnemers: 43 - 30'

    1 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    7 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    10 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    11 DE BOCK Rune 12 VANPRAET Ruben 13 DENAEGHEL Brent 14 DECKMIJN Matisse 15 DHOOGE Thibau 16 GEURS Renzo 17 DE CLERCQ Seppe 18 D´HOLLANDER Senne 19 DHOOGE Romeo 20 DE VOS Sander 21 TRIO Victor 22 HEYMANS Aaron 23 DEWEERDT Tiebe 24 CALLEWAERT Andreas 25 DE GROOTE Vasco 26 DEWINTER Gerben 27 VAN DYCK Jan 28 DIAS Niels 29 EECKHOUT Sander 30 MEERT Noah 31 VAN HAVERE Detlev


    Dames Jeugd - deelnemers: 3

    1 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    2 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 MEG DE BRUYNE uit Hamme KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    2 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    04/11/2017 ZELZATE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 19

    1 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    4 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    5 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    6 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    10 DE MEYER Michaël CYCLING TEAM PAJOTAMA19+

    11 LEGRAND Wesley MastA

    12 GOOSSENS Denis 13 GOUDESEUNE Bart 14 DESMET Robbe 15 VERGUCHT Rudy 16 DEBEURME Ben 17 ROGIERS Kurt 18 WAMPERS Yannick 19 DEBEURME Steve


    Master B - deelnemers: 12

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    5 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    7 REID Gabriel CAN

    8 DUMONT Jurgen ITAF

    9 VAN GOETHEM Danny KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 MYNGHEER Erik

    11 VELDEMAN Dirk 12 DE GROOTE Rik


    Master C - deelnemers: 15

    1 LAMMENS Mario

    2 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    3 DE WAELE Marnic

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 BALLET Peter

    6 VAN OOSTERWIJCK Daniel

    7 WILLE Rudi

    8 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 ROBERTS Andrew GBR BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 BLOEMMEN Rudy

    11 COOPMAN Ivan 12 VANHAEVERBEKE Jean 13 GOETHALS Ronny 14 HOLVOET Franki 15 HURTECANT Roland

    04-11-2017 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 04/11/2017 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 41 -opgevers: 6

    1 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    3 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDON

    4 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    5 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 PAUWELS Tijl MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    9 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    11 KOYEN Niels 12 SMITS Rune 13 WUYTS Mathijs 14 DE MEYER Jarne 15 LEMMENS Sander 16 KAISE Julien 17 VAN STAEYEN Maarten 18 VAN HELVOIRT Koen NED 19 LEAERTS Yelle 20 BREUGELMANS Michiel 21 VANREYTEN Joachim 22 PEERS Nick 23 PAUWELS Dries 24 HELSOCHT Liam 25 MEELBERGHS Pieter 26 BRAES Brent 27 KONINGS Robbe 28 BRUYNINCKX Jonas 29 VAN ASSCHE Bert 30 VERMEERSCH Arne

     

    04/11/2017 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames - deelnemers: 23

    1 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 MAES Shana DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    3 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 HEYNS Joyce KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 GOOSSENS Veerle NED AMARROW ADEX CYCLING TEAM

    6 PEETERS Jinse PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    8 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    9 GERRITSE Femke NED ZZPR.NL -HANCLEAN - ORANGE BABIES CYCLING TEAM

    10 SCHOE Aimée NED STEVENS

    11 NELEN Kristien 12 COMMISSARIS Caren 13 VAN WUNSEL Lise 14 VANDER SANDE Elise 15 DE VRIES Didi NED 16 BOONEN Valerie 17 VERMEERSCH Eva 18 BEECKMANS Sara 19 SCHOON Lisette NED 20 VERDEYEN Tine 21 ALLART Oceane FRA 22 VERMEIREN Katrien 23 VAN HOOL Lana

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 8

    1 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    5 VERVLOET Sterre THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    6 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    8 MICHOTTE Maelle LENSWORLD CYCLING TEAM

     

    04/11/2017 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 19  - 40'

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 DE VET Sander WAC TEAM

    3 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    6 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    10 GEUKENS Wout ACROG - BALEN BC

    11 WILLEMS Robbe 12 DEBAELE Jorre 13 GROOTJANS Jeno 14 PEREMANS Jochen 15 MELLAERTS Robbe 16 MOLS Berre 17 VERMEIREN Yenthe 18 VAN MEER Erben NED 19 VAN DEN BROECK Brick

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 47 - opgevers: 4 - 30'

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    3 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    7 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    8 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    9 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 GROENENDAAL Bailey NED WV SCHIJNDEL

    11 VAN DEN BULCK Joppe 12 VAN LAER Lars 13 VAN DEN BROECK Lars 14 KUYPERS Milan 15 OMLOOP Mats 16 DEJONGHE Senne 17 BOECKX Seppe 18 VAN LIEROP Danny NED 19 GOOVAERTS Lennert 20 GEENTJENS Brend 21 HUIJBREGTS Niels NED 22 JORISSEN Senne 23 GOYVAERTS Ibo 24 MARX Bram 25 VERSTRAELEN Wannes 26 BRUYNINCKX Nick 27 DE VOS Yanick NED 28 BELMANS Dries 29 VAN STAAY Iben 30 BASTIAENSEN Jesse

     

    04/11/2017 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 17 - opgevers: 3

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    2 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELMASTM

    3 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    4 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    5 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    6 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    7 HERMANS Briek DAGPASMASTM

    8 LEDEGEN Dietmar INDIVIDUEELAMA19+

    9 THIJS Dennis INDIVIDUEELAMA19+

    10 PEETERS Karl INDIVIDUEELAMA19+

    11 HOUBEN Björn 12 VOLCKAERTS Sven 13 VAN SAET Yarne 14 JANS Noah


    Masters B - deelnemers: 10

    1 DAELMANS Arne

    2 SLEECKX Danny

    3 PAESHUYSE Jef

    4 VAN STAEYEN Benny

    5 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 MICHELS Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VAN LOOY Jos

    9 RIETBERGEN Edward NED TWC MAASLANDSTER

    10 LEAERTS Hans


    Masters C - deelnemers: 22

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 VANDERAERDEN Johan

    3 VERELST Rudy

    4 ABÉ Peter

    5 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 VERTESSEN Johnny

    7 HAUTERAT Georges ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 SCHUTTERS Alfons DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN

    9 PULMANS Peter

    10 SLUYTS Patrick

    11 VERDEYEN Jos 12 KOCKAERTS Hubert 13 HERIJGERS Adrianus NED 14 THIJS Carl 15 MICHIELSEN Paul 16 COOREMAN Stephan 17 OIRSCHOT VAN Frank NED 18 DE CNUYDT Adrien 19 DE MEESTER Jackie 20 MARTENS Herman 21 VAN DEN BOGAERT Jan 22 VAN DER LEEUW Albert NED

    04-11-2017 om 20:35 geschreven door kenny


    01-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE OUDENAARDE VAN WOENSDAG 01/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE OUDENAARDE VAN WOENSDAG 01/11/2017     


    Woensdag 01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 6

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    5 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    8 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 BOROS Michael CZE 12 SOETE Daan 13 MEEUSEN Tom 14 MERLIER Tim 15 FIELD Ian GBR 16 DEGROOTE Jonas 17 ADAMS Joeri 18 VERMEERSCH Gianni 19 VAN DER MEER Gosse NED 20 BOSMANS Wietse 21 WALSLEBEN Philipp GER 22 AERNOUTS Jim 23 PRUVOST Nicolas FRA 24 KAISE Julien 25 JUILIANO Andrew USA 26 DE BOCK Jelle 27 COLAERT Pascal 28 TAKENOUCHI Yu JPN 29 BUTLER Michael GBR 30 FORRESTER Alexander GBR
    1-11-2017-oudenaarde 1694.JPG
    1-11-2017-oudenaarde 1393.JPG
                                               Lars Van Der Haar
    1-11-2017-oudenaarde 1384.JPG
                        Toon Aerts, Mathieu Van Der Poel en Wout Van Aert.
    1-11-2017-oudenaarde 1310.JPG
                                                       Wout Van Aert
    1-11-2017-oudenaarde 1191.JPG
                                                    Mathieu Van Der Poel
    1-11-2017-oudenaarde 1282.JPG
                                                Jelle De Bock

     

    01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 9

    1 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    2 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON

    4 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 PIGEON Hugo FRA CHAMBERY CF

    7 GOEMAN Andreas TELENET FIDEA LIONS

    8 VAN DIJKE Koen NED TWC HET SNELLE WIEL

    9 BONSERGENT Maxime FRA MAXIME BONSERGENT

    10 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 DEBEIR Arno 12 SCHUERMANS Jelle 13 DERVEAUX Niels 14 ROMBOUTS Seppe 15 MEIN Thomas GBR 16 AGTERBERG Kyle NED 17 BEKAERT Yentl 18 VAN DE KERCKHOVE Nick 19 LOOCKX Lander 20 VAN DE VELDE Thomas 21 SMET Jonas 22 LIESSENS Jarno 23 VERMEERSCH Florian 24 DE SMET Thibaut 25 LEE Stephen GBR 26 PAUWELS Tijl 27 WALKERDEN Ben AUS 28 DECLERCK Mathias 29 DE BOCK Yoni 30 FLOREN Wesley NED
    1-11-2017-oudenaarde 909.JPG
        Podium Beloften met winnaar Thomas Pidcock, Eli Iserbyt en Jens Dekker.

    1-11-2017-oudenaarde 903.JPG
       Podium Beloften met winnaar Thomas Pidcock, Eli Iserbyt en Jens Dekker.
    1-11-2017-oudenaarde 843.JPG
    1-11-2017-oudenaarde 755.JPG
    1-11-2017-oudenaarde 572.JPG

     

    01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    2 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/PANACHE

    3 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    5 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    6 HOEKE Geerte NED WV BREDA

    7 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    8 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    9 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    11 VANDERMOUTEN Pasquine FRA 12 VANDERBEKEN Joyce 13 GALAND Maïna FRA 14 VERHESTRAETEN Karen 15 VAN DE PUTTE Kim 16 MICHIELS Githa 17 DELHAYE Pauline FRA 18 PORHEL Laura FRA 19 PEETERS Jinse 20 WITLOX Lizzy NED 21 REDMOND Natalie AUS 22 MAES Shana 23 VAN ALPHEN Aniek NED 24 VAN WITZENBURG Marieke NED 25 LIMPENS Pien NED 26 KUIJPER Elodie NED 27 ROMBOUTS Tine 28 DE VOS Nele 29 SCHWAGER Mara GER 30 BLANCHAERT Jo
    1-11-2017-oudenaarde 1100.JPG
    Podium Dames met winnares Helen Wyman, Katherine Compton en Jolien Verschueren.

    1-11-2017-oudenaarde 1055.JPG
    1-11-2017-oudenaarde 973.JPG

     

    01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 4

    1 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    3 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    5 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    7 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    8 THOMAS Theo FRA LA PÉDALE D´ALSACE

    9 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 BOVEN Lars NED CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM

    11 PEIRENS Yente 12 PEMEN Dolf 13 FERDINANDE Anton 14 JORDENS Jarno 15 VAN LOOVEREN Joachim 16 DE VET Sander 17 CLYNHENS Jens 18 KLUCKERS Arthur LUX 19 BERVOETS Michael 20 VAN COMPERNOLLE Jason 21 SIMON YOHANN FRA 22 BREL Antoine FRA 23 VAN TRICHT Floris 24 VALOGNES THIBAULT FRA 25 HERRYGERS Tieme 26  VERDONCK Andres 27 GILLES Cyprien FRA 28 HOUSSIN Bavo 29 VANSTEENKISTE Joshua 30 QUETS Stijn 45 DE VOS Wannes
    1-11-2017-oudenaarde 394.JPG
       Podium Juniores met winnaar Ben Tulett, Wout Vervoort en Jarno Bellens.

    1-11-2017-oudenaarde 390.JPG
       Podium Juniores met winnaar Ben Tulett, Wout Vervoort en Jarno Bellens.
    1-11-2017-oudenaarde 283.JPG
    1-11-2017-oudenaarde 124.JPG

     

    01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 1

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    3 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 KARS Hugo NED ARTV DE ADELAAR

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 NEFFGEN Tim GER RSV DUREN

    9 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    10 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    11 DIERKING Felix GER 12 DE RIJCK Nando 13 VANDERLINDEN Lukas 14 VERSTRYNGE Emiel 15 VANDERSTEEN Jarne 16 VIDTS Obie 17 LEVEEL Killian FRA 18 DE ROECK Mathis 19 HUBRECHTS Sander 20 PAUWELS Pieter 21 DIELS Noa 22 VANGILS Yannick 23 VANDEVANNET Simon 24 DE CLERCQ Seppe 25 DE BOCK Rune 26 DENAEGHEL Brent 27 BUIJS Quinten NED 28 GEURS Renzo 29 FILLION Erwann FRA 30 TRIO Victor 36 SZKANDERA Thomas 50 VERSCHRAEGEN Wout 52 HERMANS Ullrich
    1-11-2017-oudenaarde 107.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Lennert Belmans, Salvador Alvarado en Thibau Nys.

    1-11-2017-oudenaarde 110.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Lennert Belmans, Salvador Alvarado en Thibau Nys.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-11-2017 om 20:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Woensdag 01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 6

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    5 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    8 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 BOROS Michael CZE 12 SOETE Daan 13 MEEUSEN Tom 14 MERLIER Tim 15 FIELD Ian GBR 16 DEGROOTE Jonas 17 ADAMS Joeri 18 VERMEERSCH Gianni 19 VAN DER MEER Gosse NED 20 BOSMANS Wietse 21 WALSLEBEN Philipp GER 22 AERNOUTS Jim 23 PRUVOST Nicolas FRA 24 KAISE Julien 25 JUILIANO Andrew USA 26 DE BOCK Jelle 27 COLAERT Pascal 28 TAKENOUCHI Yu JPN 29 BUTLER Michael GBR 30 FORRESTER Alexander GBR

     

    01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 9

    1 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    2 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON

    4 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 PIGEON Hugo FRA CHAMBERY CF

    7 GOEMAN Andreas TELENET FIDEA LIONS

    8 VAN DIJKE Koen NED TWC HET SNELLE WIEL

    9 BONSERGENT Maxime FRA MAXIME BONSERGENT

    10 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 DEBEIR Arno 12 SCHUERMANS Jelle 13 DERVEAUX Niels 14 ROMBOUTS Seppe 15 MEIN Thomas GBR 16 AGTERBERG Kyle NED 17 BEKAERT Yentl 18 VAN DE KERCKHOVE Nick 19 LOOCKX Lander 20 VAN DE VELDE Thomas 21 SMET Jonas 22 LIESSENS Jarno 23 VERMEERSCH Florian 24 DE SMET Thibaut 25 LEE Stephen GBR 26 PAUWELS Tijl 27 WALKERDEN Ben AUS 28 DECLERCK Mathias 29 DE BOCK Yoni 30 FLOREN Wesley NED

     

    01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    2 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/PANACHE

    3 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    5 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    6 HOEKE Geerte NED WV BREDA

    7 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    8 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    9 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    11 VANDERMOUTEN Pasquine FRA 12 VANDERBEKEN Joyce 13 GALAND Maïna FRA 14 VERHESTRAETEN Karen 15 VAN DE PUTTE Kim 16 MICHIELS Githa 17 DELHAYE Pauline FRA 18 PORHEL Laura FRA 19 PEETERS Jinse 20 WITLOX Lizzy NED 21 REDMOND Natalie AUS 22 MAES Shana 23 VAN ALPHEN Aniek NED 24 VAN WITZENBURG Marieke NED 25 LIMPENS Pien NED 26 KUIJPER Elodie NED 27 ROMBOUTS Tine 28 DE VOS Nele 29 SCHWAGER Mara GER 30 BLANCHAERT Jo

     

    01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 4

    1 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    3 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    5 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    7 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    8 THOMAS Theo FRA LA PÉDALE D´ALSACE

    9 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 BOVEN Lars NED CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM

    11 PEIRENS Yente 12 PEMEN Dolf 13 FERDINANDE Anton 14 JORDENS Jarno 15 VAN LOOVEREN Joachim 16 DE VET Sander 17 CLYNHENS Jens 18 KLUCKERS Arthur LUX 19 BERVOETS Michael 20 VAN COMPERNOLLE Jason 21 SIMON YOHANN FRA 22 BREL Antoine FRA 23 VAN TRICHT Floris 24 VALOGNES THIBAULT FRA 25 HERRYGERS Tieme 26  VERDONCK Andres 27 GILLES Cyprien FRA 28 HOUSSIN Bavo 29 VANSTEENKISTE Joshua 30 QUETS Stijn 45 DE VOS Wannes

     

    01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 1

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    3 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 KARS Hugo NED ARTV DE ADELAAR

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 NEFFGEN Tim GER RSV DUREN

    9 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    10 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    11 DIERKING Felix GER 12 DE RIJCK Nando 13 VANDERLINDEN Lukas 14 VERSTRYNGE Emiel 15 VANDERSTEEN Jarne 16 VIDTS Obie 17 LEVEEL Killian FRA 18 DE ROECK Mathis 19 HUBRECHTS Sander 20 PAUWELS Pieter 21 DIELS Noa 22 VANGILS Yannick 23 VANDEVANNET Simon 24 DE CLERCQ Seppe 25 DE BOCK Rune 26 DENAEGHEL Brent 27 BUIJS Quinten NED 28 GEURS Renzo 29 FILLION Erwann FRA 30 TRIO Victor 36 SZKANDERA Thomas 50 VERSCHRAEGEN Wout 52 HERMANS Ullrich

    01-11-2017 om 20:02 geschreven door kenny


    29-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/10/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 29/10/2017 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 1

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    5 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    9 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    10 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 VERMEERSCH Gianni 12 BOROS Michael CZE 13 HERMANS Quinten 14 ADAMS Jens 15 NIEUWENHUIS Joris NED 16 VANTORNOUT Klaas 17 VANTHOURENHOUT Dieter 18 BAESTAENS Vincent 19 GODRIE Stan NED 20 BERTOLINI Gioele ITA 21 VAN DEN BRAND Twan NED 22 SWEECK Diether 23 MEEUSEN Tom 24 CLEPPE Nicolas 25 TIELEN Dario 26 ADAMS Joeri 27 TROPARDY Arthur ATF 28 VANDEKINDEREN Jens 29 TAKENOUCHI Yu JPN 30 LEAERTS Yelle

     

    29/10/2017 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 9

    1 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON

    2 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 VANDEBOSCH Toon BEOBANK-CORENDON

    4 VAN DER HEIJDEN Maik NED ORANGE BABIES CYCLING TEAM

    5 FINÉ Eddy FRA CHARVIEU CHAVAGNEUX ISERE CYCLISME

    6 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 DUBAU Joshua FRA TEAM PELTRAX BRAQUET LIBRE

    8 GOEMAN Andreas TELENET FIDEA LIONS

    9 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    11 JACOBS Johan SUI 12 BEKAERT Yentl 13 DUBAU Lucas FRA 14 BAKX Kelvin NED 15 PIGEON Hugo FRA 16 CALUWE Stijn 17 ARENSMAN Thymen NED 18 SIEBENS Gianni 19 VLIEGEN Pieter-jan 20 DERVEAUX Niels 21 JOSEPH Thomas 22 CAMPS Jelle 23 VANDEBOSCH Victor 24 VAN DIJKE Koen NED 25 DEBEIR Arno 26 JASPERS Jappe 27 VERMEERSCH Florian 28 LIESSENS Jarno 29 SIEMONS Julian 30 ALDERWEIRELD Robin

     

    29/10/2017 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 2

    1 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    2 BRAND Lucinda NED TEAM SUNWEB

    3 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    4 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    5 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    6 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES

    7 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    8 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    10 NAGENGAST Fleur NED TELENET FIDEA LIONS

    11 ANDERSON Elle USA 12 DE BOER Sophie NED 13 ARZUFFI Alice Maria ITA 14 VERSCHUEREN Jolien 15 BETSEMA Denise NED 16 HOEKE Geerte NED 17 TRUYEN Marthe 18 BELLAERT Axelle 19 DELHAYE Pauline FRA 20 STUMPF Fanny FRA 21 GALAND Maïna FRA 22 PORHEL Laura FRA 23 VANDERMOUTEN Pasquine FRA 24 PEETERS Jinse 25 MAES Shana 26 REDMOND Natalie AUS 27 DE BRUYNE Meg 28 ZWAENEPOEL Tessa 29 MICHELS Laure 30 ALLART Oceane FRA

     

    29/10/2017 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 2

    1 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEAM

    2 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    3 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    4 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 ARTZ Bart NED ZZPR.NL-HANCLEAN-ORANGE BABIES CT

    6 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    7 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    8 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    9 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    10 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    11 FERDINANDE Anton 12 VAN DEN BROECK Arno 13 VERVOORT Wout 14 DEJONGHE Len 15 DEL GROSSO Bodi NED 16 BOVEN Lars NED 17 BERVOETS Michael 18 PEIRENS Yente 19 DEWULF Maxim 20 THYS Joren 21 VERDONCK Andres 22 VERMOOTE Jelle 23 CAS Stijn 24 QUARTIER Jonas 25 VREESWIJK Noah NED 26 MALEZSEWSKI Lukas 27 DE VET Sander 28 VANPARIJS Tjorven 29 CLAUWAERT Maarten 30 HAZEKAMP Bart NED

     

    29/10/2017 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden form. C – Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 0

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    5 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    9 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    10 ANANIE Ugo FRA ES ARQUES

    11 WILLEMS Senne 12 CLARYSSE Elio 13 ARTZ Huub NED 14 DE MAERE Alessio 15 BUIJS Quinten NED 16 PAUWELS Pieter 17 VANPRAET Ruben 18 DIERKING Felix GER 19 DELAERE Brent 20 DE ROECK Mathis 21 KUYPERS Milan 22 SLUYDTS Toon 23 DEJONGHE Senne 24 DE BOCK Rune 25 DENAEGHEL Brent 26 JOT Matéo FRA 27 DE VOS Sander 28 GEURS Renzo 29 VANACKER Emiel 30 VOGELS Aaron 47 DE BAERE Rune

     

    29/10/2017 HERENTHOUT (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers:

    29-10-2017 om 21:04 geschreven door kenny


    28-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE ALSEMBERG VAN ZATERDAG 28/10/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE ALSEMBERG VAN ZATERDAG 28/10/2017     


    Zaterdag 28/10/2017 ALSEMBERG (BEERSEL) (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 3

    1 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 CAMPS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 KAISE Julien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    4 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 TEIRLINCK Jens DOVY KEUKENS - FCC

    7 DEVOS Han STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    8 VERBEECK Glenn AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 TIBACKX Lawrence CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VAN ROY Matthias CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 KOYEN Niels 12 SWEECK Hendrik 13 PEERS Nick 14 DE MEYER Jarne 15 HELSOCHT Liam 16 SERRE Stef 17 VAN STAEYEN Maarten 18 ARKESTEYN Aron 19 GOOSEN Wouter 20 LEAERTS Yelle 21 VAN DEN BOSCH Tom 22 BRUYNINCKX Jonas 23 MEELBERGHS Pieter 24 VEESTRAETEN Sieën 25 ROWIES Karel 26 DE GROODT Killian 27 VAN ROOSBROECK Pieter 28 TIBACKX Lander 29 DE WILDE Gilles 30 THIJS Wim 32 DE ROP Michiel

    28-10-2017- alsemberg 1255.JPG
    28-10-2017- alsemberg 1270.JPG


    28/10/2017 ALSEMBERG (BEERSEL) (B) - Veldrijden form. C

    Nieuwelingen - deelnemers: 46 - opgevers: 2 - 30'

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    4 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    5 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VANDERSTEEN Jarne TEAM 8S MOUNTAIN BIKE TEAM

    10 VANDERLINDEN Lukas WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 OMLOOP Mats 12 MEEUSEN Ruben 13 GROOTJANS Andries 14 VANGILS Yannick 15 VAN DE PUTTE Victor 16 DELMÉ Mauro 17 DEJONGHE Senne 18 LAURYSSEN Rik 19 MEERT Noah 20 ROGGEMAN Sieben 21 SLUYDTS Toon 22 VERSTRAELEN Wannes 23 BOECKX Seppe 24 JORISSEN Senne 25 WUYTS Yannick 26 VOGELS Aaron 27 SOONTJENS Arthur 28 HUYGENS Staf 29 GOOVAERTS Lennert 30 HEYMANS Aaron 44 VEROUGSTRAETE Jaro

    28-10-2017- alsemberg 738.JPG
    28-10-2017- alsemberg 742.JPG

     

    Juniores - deelnemers: 27 - opgevers: 5 - 40'

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    3 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    6 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    7 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VAN DER VEKEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    10 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    11 MEULEMANS Lennert 12 GEUKENS Wout 13 HERRYGERS Tieme 14 DE WEERT Robbe 15 PEREMANS Jochen 16 COCKX Maxime 17 MELLAERTS Robbe 18 DE VOS Wannes 19 HERMANS Berre 20 VAN DEN BROECK Brick 21 MOLS Berre 22 ROMBAUTS Daan
    28-10-2017- alsemberg 865.JPG


    Zaterdag 28/10/2017 ALSEMBERG (BEERSEL) (B) - Veldrijden Dames - 40´
    Dames Elite - deelnemers: 12 - opgevers: 0

    1 DOBBELAERE Jana KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    2 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    3 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 DE VOS Nele INDIVIDUEEL

    6 SCHOE Aimée NED STEVENS

    7 BOONEN Valerie BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    8 BEECKMANS Sara KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 BOIDEQUIN Laurine SUPER BIKERS ECOLE VTT

    10 VAN ROMPAY Anke KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    11 VAN HOOL Lana 12 VERDEYEN Tine

    28-10-2017- alsemberg 517.JPG


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 7 - opgevers: 0

    1 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    5 MICHOTTE Maelle LENSWORLD CYCLING TEAM

    6 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    7 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM

    28-10-2017- alsemberg 504.JPG

     

    28/10/2017 ALSEMBERG (BEERSEL) (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 24 - opgevers: 0

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    3 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    4 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    5 COP Kristof INDIVIDUEELAMA19+

    6 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    7 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELMASTM

    8 THIJS Dennis INDIVIDUEELAMA19+

    9 HERMANS Briek INDIVID. (B)AMA19+

    10 JOOS Arthur INDIVID. (B)AMA19+

    11 DELCROIX Tom 12 ENGELEN Steven 13 OOMS Niels 14 WAMPERS Yannick 15 WIELEMANS Kevin 16 ARNOUTS Tom 17 BOSSAERTS Kevin 18 HOUBEN Björn 19 MATTIUZZI Andy 20 TACK Gaël 21 PLASSCHAERT Jonas 22 DE BONDT Marvin 23 VEILLON Axel 24 TEIRLINCK Steven
    28-10-2017- alsemberg 373.JPG
    Podium Masters A & Amateurs met winnaar Nicky David, Matthias Van de Velde
    en Siebe Lievens.
    28-10-2017- alsemberg 382.JPG

    Masters B - deelnemers: 18 - opgevers: 1

    1 DAELMANS Arne

    2 SLEECKX Danny

    3 PAESHUYSE Jef

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 VAN STAEYEN Benny

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 PAESHUYSE Davy

    9 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 FIEVEZ Benoît ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 CARPENTIER Dirk 12 JANSSENS Simon 13 VERMONDEN Raf 14 VAN LOOY Jos 15 DEBAELE Jochen 16 RIETBERGEN Edward NED 17 LEAERTS Hans
    28-10-2017- alsemberg 175.JPG
    28-10-2017- alsemberg 179.JPG
    28-10-2017- alsemberg 376.JPG


    Masters C - deelnemers: 24 - opgevers: 0

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 VERHAEGEN Guido

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 VANDERAERDEN Johan

    5 VERELST Rudy

    6 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VERDEYEN Jos CYCLING TEAM ZEMST VZW

    8 ABÉ Peter

    9 DAVID Theo BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 VAN OOSTERWYCK Daniël

    11 PULMANS Peter 12 ROELSTRAETE Philip 13 VERTESSEN Johnny 14 STORMS Marc 15 SCHUTTERS Alfons 16 KOCKAERTS Hubert 17 THIJS Carl 18 DE BIE Dirk 19 LAFORGE Eric 20 COOREMAN Stephan 21 DE MEESTER Jackie 22 MARTENS Herman 23 VAN DER LEEUW Albert NED 24 ROBERT Eric


     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-10-2017 om 19:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/10/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 6°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 5°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Nick David 2016.jpg  Matthias Van de Velde 2017.jpg 

            Nicky David            Matthias Van de Velde


    Zaterdag 28/10/2017 ALSEMBERG (BEERSEL) (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 3

    1 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 CAMPS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 KAISE Julien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    4 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 TEIRLINCK Jens DOVY KEUKENS - FCC

    7 DEVOS Han STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    8 VERBEECK Glenn AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 TIBACKX Lawrence CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VAN ROY Matthias CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 KOYEN Niels 12 SWEECK Hendrik 13 PEERS Nick 14 DE MEYER Jarne 15 HELSOCHT Liam 16 SERRE Stef 17 VAN STAEYEN Maarten 18 ARKESTEYN Aron 19 GOOSEN Wouter 20 LEAERTS Yelle 21 VAN DEN BOSCH Tom 22 BRUYNINCKX Jonas 23 MEELBERGHS Pieter 24 VEESTRAETEN Sieën 25 ROWIES Karel 26 DE GROODT Killian 27 VAN ROOSBROECK Pieter 28 TIBACKX Lander 29 DE WILDE Gilles 30 THIJS Wim 32 DE ROP Michiel

     

    28/10/2017 ZARREN (KORTEMARK) (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 5

    1 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZW

    4 NICOLAS Pruvot FRA ESEG DOUAI

    5 SMET Jonas IKO-BEOBANK

    6 MEIN Thomas GBR HOPE FACTORY RACING

    7 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    8 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 DECLERCK Mathias BIKE ADVICE CT

    10 MUSEEUW Stefano TARTELETTO - ISOREX

    11 DENOLF Ritchie 12 BAEYENS Dennis 13 COLAERT Pascal 14 VANDENBROUCKE Niels 15 VANDEVELDE Ruben 16 STUER Kwinten 17 COUCKUYT Jens 18 ROBERTSON Finlay GBR 19 VANDERMEIRSCH Aaron 20 TETSUKI Kaji JPN 21 LOGIE Aaron 22 MAES Aiden 23 BLOM Kenneth 24 FUENTES SANCHEZ Felix ESP 25 MARTIN JIMENEZ Manuel ESP

      

    28/10/2017 ALSEMBERG (BEERSEL) (B) - Veldrijden form. C

    Nieuwelingen - deelnemers: 46 - opgevers: 2 - 30'

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    4 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    5 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VANDERSTEEN Jarne TEAM 8S MOUNTAIN BIKE TEAM

    10 VANDERLINDEN Lukas WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 OMLOOP Mats 12 MEEUSEN Ruben 13 GROOTJANS Andries 14 VANGILS Yannick 15 VAN DE PUTTE Victor 16 DELMÉ Mauro 17 DEJONGHE Senne 18 LAURYSSEN Rik 19 MEERT Noah 20 ROGGEMAN Sieben 21 SLUYDTS Toon 22 VERSTRAELEN Wannes 23 BOECKX Seppe 24 JORISSEN Senne 25 WUYTS Yannick 26 VOGELS Aaron 27 SOONTJENS Arthur 28 HUYGENS Staf 29 GOOVAERTS Lennert 30 HEYMANS Aaron 44 VEROUGSTRAETE Jaro

     

    Juniores - deelnemers: 27 - opgevers: 5 - 40'

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    3 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    6 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    7 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VAN DER VEKEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    10 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    11 MEULEMANS Lennert 12 GEUKENS Wout 13 HERRYGERS Tieme 14 DE WEERT Robbe 15 PEREMANS Jochen 16 COCKX Maxime 17 MELLAERTS Robbe 18 DE VOS Wannes 19 HERMANS Berre 20 VAN DEN BROECK Brick 21 MOLS Berre 22 ROMBAUTS Daan

     

    28/10/2017 ZARREN (KORTEMARK) (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 20 - opgevers: 0 - 40'

    1 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    5 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 HOUSSIN Bavo VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 VANLUCHENE Maxim 12 GROOTJANS Jeno 13 DEMEYER Guillian 14 VULLERS Brain 15 SALOMEZ Ydris 16 GUNST Ruben 17 LAVERGE Maxim 18 VAN ACKER Jasper 19 DESMET Timo 20 COENE Benjamin


    Nieuwelingen - deelnemers: 30 - opgevers: 1 - 30'

    1 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    3 DELAERE Brent KVC NOORDZEEMEEUW

    4 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 KUYPERS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 DENAEGHEL Brent KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7 DECKMIJN Matisse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DEWEERDT Tiebe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 CALLEWAERT Andreas TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    10 DE VOS Sander VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 KEMPINAIRE Théo 12 TRIO Victor 13 VAN DYCK Jan 14 VAN HAVERE Detlev 15 EECKHOUT Sander 16 BLEYENBERG Jado 17 DEWINTER Gerben 18 DEPREZ Jorit 19 DE GROOTE Vasco 20 ROTTEY Victor 21 VANSTEENKISTE Vico 22 VAN NIEUWENHUYSE Warre 23 BLOEM Senne 24 ROTTIERS Reinoud 25 CLAESSENS Robbe 26 COUSSAERT Lars 27 TANGHE Milan 28 DEKEERLE Mathieu 29 SNAUWAERT Robbe

     

    28/10/2017 ALSEMBERG (BEERSEL) (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 24 - opgevers: 0

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    3 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    4 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    5 COP Kristof INDIVIDUEELAMA19+

    6 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    7 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELMASTM

    8 THIJS Dennis INDIVIDUEELAMA19+

    9 HERMANS Briek INDIVID. (B)AMA19+

    10 JOOS Arthur INDIVID. (B)AMA19+

    11 DELCROIX Tom 12 ENGELEN Steven 13 OOMS Niels 14 WAMPERS Yannick 15 WIELEMANS Kevin 16 ARNOUTS Tom 17 BOSSAERTS Kevin 18 HOUBEN Björn 19 MATTIUZZI Andy 20 TACK Gaël 21 PLASSCHAERT Jonas 22 DE BONDT Marvin 23 VEILLON Axel 24 TEIRLINCK Steven


    Masters B - deelnemers: 18 - opgevers: 1

    1 DAELMANS Arne

    2 SLEECKX Danny

    3 PAESHUYSE Jef

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 VAN STAEYEN Benny

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 PAESHUYSE Davy

    9 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 FIEVEZ Benoît ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 CARPENTIER Dirk 12 JANSSENS Simon 13 VERMONDEN Raf 14 VAN LOOY Jos 15 DEBAELE Jochen 16 RIETBERGEN Edward NED 17 LEAERTS Hans


    Masters C - deelnemers: 24 - opgevers: 0

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 VERHAEGEN Guido

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 VANDERAERDEN Johan

    5 VERELST Rudy

    6 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VERDEYEN Jos CYCLING TEAM ZEMST VZW

    8 ABÉ Peter

    9 DAVID Theo BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 VAN OOSTERWYCK Daniël

    11 PULMANS Peter 12 ROELSTRAETE Philip 13 VERTESSEN Johnny 14 STORMS Marc 15 SCHUTTERS Alfons 16 KOCKAERTS Hubert 17 THIJS Carl 18 DE BIE Dirk 19 LAFORGE Eric 20 COOREMAN Stephan 21 DE MEESTER Jackie 22 MARTENS Herman 23 VAN DER LEEUW Albert NED 24 ROBERT Eric

     

    28/10/2017 ZARREN (KORTEMARK) (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 20 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 VAN HILLE Xavier VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEMASTM

    5 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    6 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    7 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    8 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    9 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    10 DE RUWE Frederiek DAGPAS

    11 DE MEYER Michaël 12 LEGRAND Wesley 13 GOUDESEUNE Bart 14 VERGUCHT Rudy 15 VANKERSSCHAEVER Klaas 16 ROGIERS Kurt 17 DEBEURME Steve 18 SEGAERT Thomas 19 VERVERKEN Bram


    Masters B - deelnemers: 14 - opgevers: 0

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 VERHOOGHE Kris

    3 REID Gabriel CAN

    4 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    5 VANHONSEBROUCK Franky BIKE ADVICE CT

    6 LOGIER Christophe EC WALSHOUTEM

    7 DUMONT Jurgen ITAF

    8 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    9 VAN GOETHEM Danny KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 SAMYN Christophe

    11 BOUDRY Pedro 12 MYNGHEER Erik 13 DELANCKER Jan 14 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 16 - opgevers: 0

    1 LAMMENS Mario

    2 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    4 DE WAELE Marnic

    5 WILLE Rudi

    6 BALLET Peter

    7 HUNT roy GBR COLNAGO

    8 BLOEMMEN Rudy

    9 COOPMAN Ivan

    10 ROBERTS Andrew GBR

    11 GOETHALS Ronny 12 ROBINSON Geoff GBR 13 MERTENS Rene 14 HOLVOET Franki 15 DE CNUYDT Adrien 16 HURTECANT Roland

    28-10-2017 om 18:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/10/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 28/10/2017 ALSEMBERG (BEERSEL) (B) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite - deelnemers: 12 - opgevers: 0

    1 DOBBELAERE Jana KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    2 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    3 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 DE VOS Nele INDIVIDUEEL

    6 SCHOE Aimée NED STEVENS

    7 BOONEN Valerie BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    8 BEECKMANS Sara KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 BOIDEQUIN Laurine SUPER BIKERS ECOLE VTT

    10 VAN ROMPAY Anke KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    11 VAN HOOL Lana 12 VERDEYEN Tine


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 7 - opgevers: 0

    1 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    5 MICHOTTE Maelle LENSWORLD CYCLING TEAM

    6 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    7 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    28/10/2017 ZARREN (W) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite - deelnemers: 2 - opgevers: 0

    1 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    2 GHEKIERE Margot DAGPAS

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 3 - opgevers: 0

    1 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 HARINCK Tiger-lil KVC NOORDZEEMEEUW

    3 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    28-10-2017 om 18:57 geschreven door kenny


    25-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDKLASSEMENT REGELMATIGHEIDSCRITERIUM 2017 WAOD

    waod_3.jpg
    EINDKLASSEMENT REGELMATIGHEIDSCRITERIUM 2017
     

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met de Eindzege in Catg.A !!!

    Proficiat aan GINO DE WEIRDT met de Eindzege in Catg.B !!!

    Proficiat aan KENNY JANSSENS met de Eindzege in Catg.B+ !!!

    Proficiat aan ERWIN D’HONDT met de Eindzege in Catg.C !!!

    Proficiat aan JULIEN VYVEY met de Eindzege in Catg.D !!!

       Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg    Gino De Weirdt.jpg  Kenny Janssens 25-10-2017.jpg  Erwin D'Hondt.jpg  Julien Vyvey.jpg

    Kevin Van Raemdonck      Gino De Weirdt           Kenny Janssens          Erwin D’Hondt          Julien Vyvey

     

    EINDSTAND op 15/10/2017 (na 76 wedstrijden)

     

    CATEGORIE A

    1 KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken)  3017

    2 Moerman Jens  2278

    3 Van Sante Tristan  2239

    4 Verwee Nico  2135

    5 De Smet Olivier  1997

    6 Nevejans Dennis  1846

    7 Van Waeyenbergh Grégory  1805

    8 Dumortier David  1743

    9 Coppens Carrera  1647

    10 Lammertyn Foeke  1644

     

    CATEGORIE B

    1 GINO DE WEIRDT (Deinze)  2804

    2 De Vlieger Sven  2515

    3 De Wannemaeker Filip  2505

    4 Van Drom Giovanni  2269

    5 Van Oyen Franky  2203

    6 de Koning Michel  2087

    7 De Bosscher Koen  2087

    8 Verbeken Kurt  2027

    9 Goossens Alex  1828

    10 Van Roeyen Dave  1800

     

    CATEGORIE B+

    1 KENNY JANSSENS (Melsele)  3628

    2 Roose Nico  3137

    3 Harms Ko  2260

    4 Nevejans Idesbald  2072

    5 Smet Luc  2020

    6 Primo Gino  1843

    7 Roobroeck Dirk  1676

    8 Braet Wim  1462

    9 De Tremerie Franky  1438

    10 Van Speybroeck Geert  1321

     

    CATEGORIE C

    1 ERWIN D’HONDT (Zottegem)  3575

    2 Bath Mick  3129

    3 Heye Hilair  2907

    4 Bolle Henk  2877

    5 Struyf Raoul  2802

    6 Lacquet Philippe  2541

    7 De Waal Wim 2313

    8 Vyncke William  2298

    9 Goossens Marc  2275

    10 De Coninck Danny  2265

     

    CATEGORIE D

    1 JULIEN VYVEY (Wondelgem)  3789

    2 Hermans Luc  3379

    3 Demiddel Ronny  3189

    4 Lockefeir Marinus  3134

    5 Pauwels Marcel  2957

    6 Mous Willy  2860

    7 Snels Luc  2789

    8 Robijns Robert  2166

    9 Vandenheuvel Gilbert  2140

    10 Remory Pierre  1990

    25-10-2017 om 13:19 geschreven door kenny


    23-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE BOOM VAN ZATERDAG 21/10/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE BOOM VAN ZATERDAG 21/10/2017     


    Zaterdag 21/10/2017 BOOM (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 3

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    5 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    7 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    8 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    10 BOROS Michael CZE PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    11 VANTHOURENHOUT Dieter 12 VANTHOURENHOUT Michael 13 NIEUWENHUIS Joris NED 14 PEETERS Rob 15 BAESTAENS Vincent 16 VERMEERSCH Gianni 17 CLEPPE Nicolas 18 MEEUSEN Tom 19 GODRIE Stan NED 20 BERTOLINI Gioele ITA 21 SWEECK Diether 22 TIELEN Dario 23 DE WIT Edwin 24 WILLEMYNS Mathieu 25 TAKENOUCHI Yu JPN 26 BUTLER Michael GBR 27 KINNING Glenn IRL
    21-10-2007-boom 983.JPG
    Podium te Boom met winnaar Wout Van Aert, Laurens Sweeck en Lars Van Der Haar.
    21-10-2007-boom 976.JPG
    Podium te Boom met winnaar Wout Van Aert, Laurens Sweeck en Lars Van Der Haar.
    21-10-2007-boom 969.JPG
    21-10-2007-boom 956.JPG
                                       Aankomst van winnaar Wout Van Aert.
    21-10-2007-boom 963.JPG
    21-10-2007-boom 916.JPG
    21-10-2007-boom 833.JPG
    21-10-2007-boom 830.JPG
    21-10-2007-boom 828.JPG
    21-10-2007-boom 825.JPG
    21-10-2007-boom 820.JPG
    21-10-2007-boom 806.JPG
    21-10-2007-boom 801.JPG
    21-10-2007-boom 790.JPG
    21-10-2007-boom 774.JPG
                                       Start van de Men Elite te Boom.

     

    21/10/2017 BOOM (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 6

    1 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    2 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    3 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    7 VANDEBOSCH Toon BEOBANK-CORENDON

    8 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 JACOBS Johan SUI PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 VAN DER HEIJDEN Maik NED ORANGE BABIES CYCLING TEAM

    11 JASPERS Jappe 12 LOOCKX Lander 13 CAMPS Jelle 14 DRIESEN Jarne 15 VAN DIJKE Koen NED 16 VRACHTEN Arne 17 LIESSENS Jarno 18 MEIN Thomas GBR 19 ARENSMAN Thymen NED 20 BONSERGENT Maxime FRA 21 ROMBOUTS Seppe 22 VERMEERSCH Florian 23 AGTERBERG Kyle NED 24 TURNER Ben GBR 25 VAN DE VELDE Thomas 26 FLOREN Wesley NED 27 TIBACKX Lawrence 28 LEE Stephen GBR 29 VANDERMEULEN Niels 30 SIEBENS Gianni 34 SMET Jonas 42 STUER Kwinten
    21-10-2007-boom 509.JPG
    Podium Beloften met winnaar Thomas Pidcock, Adam Toupalik en Sieben Wouters.

    21-10-2007-boom 511.JPG
                                      Winnaar Beloften Thomas Pidcock.
    21-10-2007-boom 455.JPG
                              Aankomst van winnaar Beloften Thomas Pidcock.
    21-10-2007-boom 448.JPG
    21-10-2007-boom 354.JPG
    21-10-2007-boom 329.JPG
    21-10-2007-boom 183.JPG
    21-10-2007-boom 108.JPG
    21-10-2007-boom 080.JPG
    21-10-2007-boom 073.JPG
    21-10-2007-boom 067.JPG
    21-10-2007-boom 051.JPG
    21-10-2007-boom 008.JPG
    21-10-2007-boom 003.JPG
                                          Start van de Beloften te Boom.

     

    21/10/2017 BOOM (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 1

    1 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    2 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    3 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    5 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    6 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    8 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    9 NOSKOVA Nikola CZE CYCLING TEAM VORSELAAR

    10 NAGENGAST Fleur NED TELENET FIDEA LIONS

    11 VERHESTRAETEN Karen 12 VERDONSCHOT Laura 13 MICHIELS Githa 14 ANDERSON Elle USA 15 TRUYEN Marthe 16 WITLOX Lizzy NED 17 VAN WITZENBURG Marieke NED 18 LIMPENS Pien NED 19 VERMEIREN Tinne 20 DE BRUYNE Meg 21 MEERTENS Lone 22 ROMBOUTS Tine 23 CREES Xan GBR 24 BAKER Alderney GBR 25 MEISTROK Maaike NED 26 VAN WUNSEL Lise
    21-10-2007-boom 767.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Maud Kaptheijns, Sanne Cant en Annemarie Worst.
    21-10-2007-boom 735.JPG

    21-10-2007-boom 744.JPG
    21-10-2007-boom 729.JPG
                                 Aankomst van winnares Maud Kaptheijns.
    21-10-2007-boom 672.JPG
    21-10-2007-boom 663.JPG
    21-10-2007-boom 652.JPG
    21-10-2007-boom 638.JPG
    21-10-2007-boom 625.JPG
    21-10-2007-boom 601.JPG
    21-10-2007-boom 595.JPG
                                          Start van de Dames Elite te Boom.

     

    21/10/2017 BOOM (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 4

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    3 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    5 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    6 BOVEN Lars NED CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM

    7 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 MEULEMANS Lennert IKO-BEOBANK

    9 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    11 DE VET Sander 12 ZIEMERINK Milan NED 13 VAN COMPERNOLLE Jason 14 CLAUWAERT Maarten 15 QUARTIER Jonas 16 MALEZSEWSKI Lukas 17 HAZEKAMP Bart NED 18 VAN DER SMISSEN Lennick 19 VERDONCK Andres 20 VANDESOMPEL Cedric 21 DE SMET Nicolas 22 HERRYGERS Tieme 23 HOUSSIN Bavo 24 WILLEMS Robbe 25 VAN DER VEKEN Senne 26 VANDEN BUSSCHE Wannes 27 DELNOIJE Rémon NED 28 VAN DEN BOOM Luca NED 29 CAS Stijn 30 DE WEERT Robbe






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-10-2017 om 13:14 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!