.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    12-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE TE BELSELE VAN VRIJDAG 12/05/2017

    FOTO'S DAMES ELITE TE BELSELE VAN VRIJDAG 12/05/2017     


    Vrijdag 12/05/2017 BELSELE (O) – Dames Elite - 80,5 km - 02h08'15"

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 13

    1 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    2 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 DE BAAT Kim LENSWORLD - KUOTA

    4 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VAN DEN HAUTE Steffy AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 VAN HOEK Lotte NED GRC JAN VAN ARCKEL

    7 THOMAS Claire ISOREX CYCLING TEAM

    8 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 DALVING Shana INDIVIDUEEL

    10 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    11 BORREMANS Sarah 12 PALM Eva Maria 13 BROSSARD Emmanuelle FRA 14 VAN DEN STEEN Kim 15 JONGERIUS Claudia NED 16 MICHIELSEN-STEVENS Sarah 17 VAN KERCKVOORDE Vanessa 18 TROCH Tiana 19 TEMMERMAN Ilse 20 DENEEF Naïka 21 CHARD Megan GBR 22 VERTENTEN Soetkin 23 RIST Daisi EST 24 DIRKS Marisa 25 PILZ Estefania Sibila ARG 26 MERCIER Elien 27 VAN STEENWINKEL Ella 28 COUDEVILLE Herlinde 29 VAN BELLINGHEN Emilie 30 WITTOCK Nancy 38 DRUYTS Demmy 44 TEN HARTOG Sarah 52 VERSCHELDEN Nathalie
    12-5-2017-dames  puivelde 367.JPG
    Podium te Belsele met winnares Sarah Inghelbrecht, Lensy Debboudt en Kim De Baat.
    12-5-2017-dames  puivelde 369.JPG
    Podium te Belsele met winnares Sarah Inghelbrecht, Lensy Debboudt en Kim De Baat.
    12-5-2017-dames  puivelde 387.JPG
                               Winnares Sarah Inghelbrecht met de bloemen.
    12-5-2017-dames  puivelde 349.JPG
                                     Winnares te Belsele Sarah Inghelbrecht.
    12-5-2017-dames  puivelde 314.JPG
    Aankomst van winnares Sarah Inghelbrecht voor Lensy Debboudt en Kim De Baat.
    12-5-2017-dames  puivelde 317.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 325.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 259.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 242.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 232.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 220.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 215.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 198.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 192.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 188.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 173.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 144.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 124.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 118.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 098.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 085.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 078.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 074.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 067.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 065.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 050.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 001.JPG
                     Start van de Dames Elite te Belsele met 71 deelneemsters.
    12-5-2017-dames  puivelde 022.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 374.JPG 12-5-2017-dames  puivelde 012.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-05-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 12/05/2017

    waod_3.jpg
    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 3°Seizoenszege !!!
    Renaat Demeter.jpg
       Renaat Demeter


    Vrijdag 12 Mei 2017 - BEVEREN (9120)

    Catg.A – 69,6 km – 62 deelnemers

    1-RENAAT DEMETER (Lochristi)

    2-De Baets Kristof

    3-Behiels Peter

    4-Goeleven Jeroen

    5-Nevejans Dennis

    6-Maenhout Tommy

    7-Van Raemdonck Kevin

    8-Bal Marijn

    9-Vermassen Jens

    10-Apers Michaël

    11-Verstraeten Tor-12-Daems Jens-13-Ryelandt Bryan-14-Moerman Jens-15-Le Blon Michel-16-Maes Bram-17-Diependaele Gerrit-18-Van Steenberghen Geoffrey-19-Varewyck Joeri-20-Beck Pieter-21-Vanderveken Wim-22-Rogge Simon-23-Bultinck Davy-24-Dumortier David-25-Vlaeminck Dimitri-26-Meul Tom-27-Vandenbussche Ron-28-De Kimpe Nick-29-Van Waeyenbergh Grégory-30-Van Bogaert Eddy-31-Nevejans Kenny-32-Van Den Broeck Kevin-33-Van Steirteghem Filip-34-Van Osselaer Tom-35-De Cock Bart-36-Verniers Jeroen-37-Maenhout Kenny-38-Denissen Wim-39-Rouan Tom-40-Van Der Straeten Cedric-41-Van Den Bossche Thijs-42-Raats Kees-43-Vermeiren Gianni-44-Van de Casteele Michaël-45-Weemaes Robby-46-Van Gaeveren Gunter-47-Viaene Cedric-48-De Rycke Michiel-49-Weemaes Filip-50-Van Raemdonck Maarten-51-Maes Vincent-52-Van Vlierberghe Bart-53-Leenknecht Jordy-54-Smet Jochem-55-De Duytsche Luc-56-Van Sante Tristan-57-De Sutter Maxime-58-Brebels Tim-59-Buzeijn Mathijs-60-Van De Winckel Tom-61-Raats Kees-62-Vertenten Sander

     

    Catg.B – 63,8 km – 34 deelnemers

    1-Gino De Weirdt (Deinze)

    2-de Koning Michel

    3-Smet Gert

    4-De Beer Tom

    5-Van Den Broecke Mario

    6-Van Hautekerke Glenn

    7-Goossens Alex

    8-Janssens Bert

    9-Roskam Andy

    10-Verschelden Steven

    11-Biesemans Gunther-12-Van Raemdonck Kurt-13-Van Goethem Peter-14-Philippé Danny-15-Baert Giovanni-16-Van Raemdonck Robby-17-De Wannemaeker Filip-18-Rabout Rudi-19-Hoes Andy-20-Calle Alain-21-De Permentier Kenny-22-Rizzo Claudio-23-Van Bosbeke Peter-24-Van Guyse Danny-25-Van Den Plas Kurt-26-Hanssen Gunther-27-Bultynck Geert-28-Oliebos Koen-29-Van Den Broeck Alain-30-Heyman Kurt

     

    Catg.B+ – 63,8 km – 22 deelnemers

    1-Nico Roose (Waregem)

    2-Kenny Janssens (Melsele)

    3-Van Camp Freddy

    4-De Lannoy Didier

    5-Bobelijn Patrick

    6-Suys Frank

    7-Hereijgers Piet

    8-Driesen Johan

    9-Leuntjens Kurt

    10-Primo Gino

    11-Van Oyen Franky-12-Weemaes Franky-13-Ramazan Bürgü-14-Vrancken Luc-15-Smet Luc-16-Flach Peter-17-onleesbaar nummer-18-Nevejans Idesbald-19-De Ben Mark-20-onleesbaar nummer-21-Braeckman Geert

     

    Catg.C – 52,2 km – 26 deelnemers

    1-Glenn Hoornaert (Bredene)

    2-Geerts Christiaan

    3-Lap Hans

    4-Reniers Tony

    5-De Coninck Wim

    6-Govers Rony

    7-Struyf Raoul

    8-De Coninck Danny

    9-Vanopstal Eddy

    10-Van Den Brande Jan

    11-Polfliet Danny-12-Bath Mick-13-Lacquet Philippe-14-Van Cleemput Paul-15-Dom André-16-D'Hondt Erwin-17-De Vos Marc-18-Reubens Hendrick-19-Vyncke William-20-Dupont Guido-21-Boeve José-22-Verbestel Dirk-23-Van Der Vekens Patrick-24-Tummeleer Dirck-25-Van Overmeir Marc-26-Bolle Henk

     

    Catg.D – 52,2 km – 12 deelnemers (+65 jaar)

    1-Wim de Waal (Axel NL)

    2-Tas Helmuth

    3-Van Holen Johny

    4-Vanpoucke Rik

    5-Montforts Ad

    6-Devadder Andre

    7-Wauters Jean-Pierre

    8-Lockefeir Marinus

    9-Mous Willy

    10-Van Loon Adri

    11-Demiddel Ronny-12-Dierks Jos

     

    Catg.D+ – 52,2 km – 6 deelnemers (+70 jaar)

    1-Luc Snels (Minderhout)

    2-Vyvey Julien

    3-Van Malderen Tony

    4-D'Hont Joseph

    5-Vingerling Aad

    6-Hermans Luc

    12-05-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 12/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 12/05/2017
    VLAMERTINGE (W) - Elite z.c./U23 - 110,6 km - 42,62 km/h

    Aantal deelnemers: 91 - opgevers: 29

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    5 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    6 ELLIOTT William CAN TEAM RACECLEAN

    7 MONCOMBLE Nicolas FRA DUNKERQUE

    8 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 CHAUNER Michael USA PA LIGHTNING

    10 HALL Stephen AUS PA LIGHTNING

    11 BOUTTÉ Kenzie 12 KIROUAC-MARCASSA Thierry CAN 13 VANNESTE Evert 14 GELDHOF David 15 COURTENS Igor 16 DERIAUX Florian FRA 17 VAN DAMME Davy 18 DEWEER Jochen 19 VANHOVE Jonas 20 BOUTTÉ Jordy 21 DECLERCQ Thierry 22 VANDER MEIREN Ward 23 ORBIE Stephen 24 HUYSSER Jeroen 25 DE MAREZ Ruben 26 BOERSMA Willem CAN 27 NACHTERGAELE Niels 28 WALSH Edward CAN 29 VANMEENEN Jordy 30 POIRET Benjamin FRA

     

    12/05/2017 BELSELE (O) – Dames Elite - 80,5 km - 02h08'15"

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 13

    1 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    2 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 DE BAAT Kim LENSWORLD - KUOTA

    4 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VAN DEN HAUTE Steffy AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 VAN HOEK Lotte NED GRC JAN VAN ARCKEL

    7 THOMAS Claire ISOREX CYCLING TEAM

    8 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 DALVING Shana INDIVIDUEEL

    10 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    11 BORREMANS Sarah 12 PALM Eva Maria 13 BROSSARD Emmanuelle FRA 14 VAN DEN STEEN Kim 15 JONGERIUS Claudia NED 16 MICHIELSEN-STEVENS Sarah 17 VAN KERCKVOORDE Vanessa 18 TROCH Tiana 19 TEMMERMAN Ilse 20 DENEEF Naïka 21 CHARD Megan GBR 22 VERTENTEN Soetkin 23 RIST Daisi EST 24 DIRKS Marisa 25 PILZ Estefania Sibila ARG 26 MERCIER Elien 27 VAN STEENWINKEL Ella 28 COUDEVILLE Herlinde 29 VAN BELLINGHEN Emilie 30 WITTOCK Nancy 38 DRUYTS Demmy 44 TEN HARTOG Sarah 52 VERSCHELDEN Nathalie

    12-05-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    11-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 03/06/2017 - FIETSEN OP ROLLEN TE KALLO !!!
    Kapeldijkfeesten.jpg
    Bron: David Vanhaverbeke

    11-05-2017 om 18:01 geschreven door kenny


    10-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVEREN VAN WOENSDAG 10/05/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVEREN VAN WOENSDAG 10/05/2017     


    Woensdag 10/05/2017 BEVEREN-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 111 km - 44,64 km/h

    Aantal deelnemers: 151 - opgevers:  18

    1 BULLEY Lewis GBR BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    3 VANDENBUSSCHE Jari DOVY KEUKENS - FCC

    4 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE

    5 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    6 HEIDERSCHEID Colin LUX UC DIPPACH

    7 VAN RUYMBEKE Thieme MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 STEVENS Dimitri INDIVIDUEEL

    9 VAN LAER Ward VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 VERMEIREN Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 DE KEERSMAEKER Alexander 12 SUAREZ MARTINEZ Kevin 13 GODART Bo 14 RELAES Jacob 15 BAL Marijn 16 VAN ROOSBROECK Arne 17 MAZZONE Leon GBR 18 HALL Stephen AUS 19 DESCAMPS Joris 20 CAPPELLE Maxim 21 TEMMERMAN Jasper 22 DE GROOTE Arne 23 CLAUS Dieter 24 VAN DEN BERGHE Jeroen 25 SEFA Ylber ALB 26 WILLCOX John CAN 27 MATTHIAS Onghena 28 MASURE Brent 29 VAN DAMME Bart 30 HEANEY Marc IRL 40 MARIN Glenn 44 TEN HARTOG Guy 46 WIELFAERT Kristof 49 VAN GUYSE Jarno 51 VAN STEENBERGHEN Jori 55 JANSSENS Jarrid 61 ROTTY Glenn 66 VAN DEN BOSSCHE Angelo 68 VAN BUGGENHOUT Joeri 74 VAN GOETHEM Kevin 85 DE OST Jarne 86 VANDYCK Niels 95 PEIRSMAN Davy 96 WIELANDT Sven 100 WEEMAES Filip 108 SMET Guy 112 VERCAUTEREN Tim 113 GOOSSENS Kenny 114 ONGENA Matthias 116 DEMETER Renaat 120 VAN VLIERBERGHE Bart 121 MAES Jef 122 DHOLLANDER Kristof 124 HEYNS Kristoff 130 VERBEKE Stijn 132 HEIRBAUT Tony 133 MAES Bryan
    10-5-2016-beveren 1026.JPG
    Podium te Beveren met winnaar Lewis Bulley (Gbr), Kevin Lava en Jari Vandenbussche.
    10-5-2016-beveren 1036.JPG
    10-5-2016-beveren 1049.JPG
         Winnaar Lewis Bulley met de bloemen en ploegmaat Matthias Onghena.
    10-5-2016-beveren 912.JPG
    Aankomst van winnaar Lewis Bulley (Gbr) voor Kevin Lava, Jari Vandenbussche,
    Sasha Weemaes en Wesley Van Dyck.
    10-5-2016-beveren 918.JPG
    De 2de plaats was voor Kevin Lava voor Jari Vandenbussche, Sasha Weemaes
    en Wesley Van Dyck.
    10-5-2016-beveren 852.JPG
    10-5-2016-beveren 837.JPG
    10-5-2016-beveren 801.JPG
    10-5-2016-beveren 766.JPG
                                                   Rechts Jeroen Das.
    10-5-2016-beveren 700.JPG
    10-5-2016-beveren 625.JPG
    10-5-2016-beveren 610.JPG
                                                     Rechts Filip Weemaes.
    10-5-2016-beveren 597.JPG
    10-5-2016-beveren 593.JPG
    10-5-2016-beveren 536.JPG
                                 Bart Van Damme en Renaat Demeter.
    10-5-2016-beveren 534.JPG
                                  Kristof Dhollander en Kristof Wielfaert.
    10-5-2016-beveren 493.JPG
    10-5-2016-beveren 455.JPG
                                              Vooraan Stijn Verbeke.
    10-5-2016-beveren 251.JPG
                                        In 2de positie Ruben Dillen.
    10-5-2016-beveren 242.JPG
    10-5-2016-beveren 227.JPG
                                                      Vooraan Guy Smet.
    10-5-2016-beveren 195.JPG
    10-5-2016-beveren 159.JPG
    10-5-2016-beveren 152.JPG
    10-5-2016-beveren 140.JPG
    10-5-2016-beveren 120.JPG
    10-5-2016-beveren 111.JPG
    10-5-2016-beveren 056.JPG
    10-5-2016-beveren 031.JPG
                   Start van de Elite z.c. & U23 te Beveren met 151 deelnemers.
    10-5-2016-beveren 030.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-05-2017 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 10/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 10/05/2017
    BEVEREN-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 111 km - 44,64 km/h

    Aantal deelnemers: 151 - opgevers:  18

    1 BULLEY Lewis GBR BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    3 VANDENBUSSCHE Jari DOVY KEUKENS - FCC

    4 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE

    5 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    6 HEIDERSCHEID Colin LUX UC DIPPACH

    7 VAN RUYMBEKE Thieme MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 STEVENS Dimitri INDIVIDUEEL

    9 VAN LAER Ward VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 VERMEIREN Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 DE KEERSMAEKER Alexander 12 SUAREZ MARTINEZ Kevin 13 GODART Bo 14 RELAES Jacob 15 BAL Marijn 16 VAN ROOSBROECK Arne 17 MAZZONE Leon GBR 18 HALL Stephen AUS 19 DESCAMPS Joris 20 CAPPELLE Maxim 21 TEMMERMAN Jasper 22 DE GROOTE Arne 23 CLAUS Dieter 24 VAN DEN BERGHE Jeroen 25 SEFA Ylber ALB 26 WILLCOX John CAN 27 MATTHIAS Onghena 28 MASURE Brent 29 VAN DAMME Bart 30 HEANEY Marc IRL 40 MARIN Glenn 44 TEN HARTOG Guy 46 WIELFAERT Kristof 49 VAN GUYSE Jarno 51 VAN STEENBERGHEN Jori 55 JANSSENS Jarrid 61 ROTTY Glenn 66 VAN DEN BOSSCHE Angelo 68 VAN BUGGENHOUT Joeri 74 VAN GOETHEM Kevin 85 DE OST Jarne 86 VANDYCK Niels 95 PEIRSMAN Davy 96 WIELANDT Sven 100 WEEMAES Filip 108 SMET Guy 112 VERCAUTEREN Tim 113 GOOSSENS Kenny 114 ONGENA Matthias 116 DEMETER Renaat 120 VAN VLIERBERGHE Bart 121 MAES Jef 122 DHOLLANDER Kristof 124 HEYNS Kristoff 130 VERBEKE Stijn 132 HEIRBAUT Tony 133 MAES Bryan

    10-05-2017 om 22:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 10/05/2017

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Dirk Heyrman en Walter Meseure  vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 36 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Uiteindelijk prachtig lenteweer bij +/- 19°C en dus waren alle ingrediënten aanwezig voor de midweek duurtraining. Meteen werd er een strak tempo opgelegd door onze kopmannen die elkaar vooraan goed aflosten. Iedereen kon het tempo aan zodat we kunnen spreken van een zeer geslaagde training. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    36,3 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dr. Frank De Winter , Walter Meseure , Fons Van Raemdonck , Adrien Maes , Jan Vlegels , Dirk Heyrman , Rudy Serverius , Ludwig De Bock , Olaf Van Osselaer , Jurgen De Witte , Kevin Wullaert , Philip Van Haevenbergh , Pascal Brack , Marc De Smedt , Cedric Koppen , Patrick Deyaert , Dirk De Pauw , William Despeels , Peter Neels , Glenn Van Hautekerke , Patrick Van Der Vekens , Mario Ysewijn , Michael Apers , Giovanni Van Drom , Jenno Adriaenssens , Luc Goossens , Walter Verhelst , Eugéne Bosman , Marc Van Overmeiren , Peter Veloke , Frank Vanassche , David Vanhaverbeke , ??? en Kenny Janssens.

    10-05-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    09-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 09/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 09/05/2017
    HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 40,52 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - opgevers: 19

    1 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    2 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    3 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    5 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    9 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    10 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 VANOVERSCHELDE Kobe 12 CAVEY Vincent 13 VANBESIEN Thomas 14 VANLUCHENE Mats 15 MOTTE David 16 VERMEIRE Jordy 17 CASIER Arne 18 DEBUYSERE Wannes 19 BOUTTÉ Jordy 20 CLAERHOUT Sven 21 BASSON Gustav RSA 22 JOHNSTONE Taylor GBR 23 DE VRIESE Stijn 24 CARPENTER Lawrence GBR 25 TOORTELBOOM Frederik 26 GOUEL Valentin FRA 27 DEMUYNCK Koen 28 TANIS Quentin FRA 29 FOAMES Ben GBR 30 CADRON Julien 38 VAN DAMME Bart

    09-05-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    08-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 08/05/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 08/05/2017     


    Maandag 08/05/2017 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 123,25 km - 44,41 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 17

    1 DE ROOZE Niels TARTELETTO-ISOREX

    2 BOUVRY Dieter PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    4 RAYMACKERS Cedric TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    5 LOY Antoine AGO - AQUA SERVICE

    6 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    8 VAN DAMME Bart VETRAPO CYCLING TEAM

    9 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    10 VERSCHUERE Seppe CIBEL-CEBON

    11 VERHOFSTADT Thibau 12 VAN BROEKHOVEN Guy 13 REYNAERTS Wim 14 MACKAY Ashley AUS 15 SCHIETTECATTE Jellen 16 DE ZUTTER Kristof 17 LAVA Kevin 18 TEMMERMAN Jasper 19 VERCAUTEREN Tim 20 BONTINCK Karel 21 TEN HARTOG Guy 22 ANECA Ciske 23 WHITE Jacob USA 24 VERBEKE Stijn 25 MCGILL Scott USA 26 VAN GANSEN Sam 27 DHOLLANDER Kristof 28 TIELEN Dario 29 VAN GUYSE Jarno 30 MAES Alexander 36 DAS Jeroen 42 WAELKENS Dave 45 DE PAEPE Johannes 47 DE JONGHE Kevin 50 HEYNS Kristoff 51 DE KEERSMAEKER Alexander 52 VERHOFSTADT Peter 53 GOOSSENS Kenny 56 MAES Bryan

    8-5-2017+ sinaai maandag 740.JPG
                                 De winnaar te Sinaai Niels De Rooze.
    8-5-2017+ sinaai maandag 730.JPG
                                  Winnaar Niels De Rooze met de bloemen.
    8-5-2017+ sinaai maandag 751.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 744.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 638.JPG
    Aankomst van winnaar Niels De Rooze voor Dieter Bouvry en Gianni Marchand.

    8-5-2017+ sinaai maandag 653.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 656.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 676.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 479.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 435.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 285.JPG
                                     Links vooraan Tim Vercauteren.
    8-5-2017+ sinaai maandag 243.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 235.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 163.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 131.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 126.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 123.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 121.JPG
                                     Vooraan Alexander De Keersmaeker.
    8-5-2017+ sinaai maandag 099.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 068.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 064.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 057.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 052.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 039.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 034.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 025.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 014.JPG
    8-5-2017+ sinaai maandag 007.JPG
                   Start van de Elite z.c. & U23 te Sinaai met 74 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-05-2017 om 21:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 08/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 08/05/2017
    SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 123,25 km - 44,41 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 17

    1 DE ROOZE Niels TARTELETTO-ISOREX

    2 BOUVRY Dieter PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    4 RAYMACKERS Cedric TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    5 LOY Antoine AGO - AQUA SERVICE

    6 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    8 VAN DAMME Bart VETRAPO CYCLING TEAM

    9 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    10 VERSCHUERE Seppe CIBEL-CEBON

    11 VERHOFSTADT Thibau 12 VAN BROEKHOVEN Guy 13 REYNAERTS Wim 14 MACKAY Ashley AUS 15 SCHIETTECATTE Jellen 16 DE ZUTTER Kristof 17 LAVA Kevin 18 TEMMERMAN Jasper 19 VERCAUTEREN Tim 20 BONTINCK Karel 21 TEN HARTOG Guy 22 ANECA Ciske 23 WHITE Jacob USA 24 VERBEKE Stijn 25 MCGILL Scott USA 26 VAN GANSEN Sam 27 DHOLLANDER Kristof 28 TIELEN Dario 29 VAN GUYSE Jarno 30 MAES Alexander 36 DAS Jeroen 42 WAELKENS Dave 45 DE PAEPE Johannes 47 DE JONGHE Kevin 50 HEYNS Kristoff 51 DE KEERSMAEKER Alexander 52 VERHOFSTADT Peter 53 GOOSSENS Kenny 56 MAES Bryan

    08-05-2017 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEL VAN ZONDAG 07/05/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEL VAN ZONDAG 07/05/2017     


    Zondag 07/05/2017 NIEL (A) - Elite z.c./U23 - 119 km - 45,46 km/h

    Aantal deelnemers: 115 - opgevers: 14

    1 DELBAEN Michael ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 MAZZONE Leon GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 VERHULST Pauwel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 DE MAEGHT Dorian AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 HENDRICKX Maarten NED TWC HET SNELLE WIEL

    8 VERMEIREN Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 DEVALCKENEER Sieben UNITED C.T.

    10 DE RYCK Roy WILLEBRORD WIL VOORUIT

    11 BOUSSAER Bryan 12 PATTYN Jeroen 13 KOEMAN Bjorn NED 14 VAN DEN BERGHE Jeroen 15 SYDLIK Benjamin GER 16 VAN NYEN Hans 17 BYLOOS Jeff 18 MOESKOPS Jiry 19 GEUENS Joris 20 DECOSTER Gert-jan 21 VAN DEN PLAS Jelle 22 MONDELAERS Jarno 23 INDEKEU Nico 24 DE WEERDT Nick 25 MOREELS Louis 26 SYDLIK Robert GER 27 VAN LAER Titte 28 DE BOECK Jef 29 HENDRIKX Max NED 30 ILEGEMS Ken 43 CLAUS Dieter 49 SEGERS Jimmy 54 MELS Fabrice 77 VAN BUGGENHOUT Joeri 78 ROTTY Glenn 88 VAN STEENBERGHEN Jori 91 SMET Guy 92 VAN ROOSBROECK Patrick 94 WIELANDT Sven 96 VAN LENT Kenny 98 DHOLLANDER Kristof
    7-5-2017-niel 986.JPG 7-5-2017-niel 983.JPG
                   Winnaar Michael Delbaen.                                          Winnaar te Niel Michael Delbaen met de bloemen.
    7-5-2017-niel 874.JPG
                                Aankomst van winnaar Michael Delbaen.
    7-5-2017-niel 877.JPG
    Spurt voor de 2de plaats met Rune Herregodts voor Leon Mazonne, Pauwel
    Verhulst, Dorian De Maeght en Jeroen Das.

    7-5-2017-niel 731.JPG
    7-5-2017-niel 652.JPG
    7-5-2017-niel 611.JPG
    7-5-2017-niel 570.JPG
                   De 10 koplopers die voor de overwinning mochten strijden.
    7-5-2017-niel 430.JPG
    7-5-2017-niel 358.JPG
    7-5-2017-niel 336.JPG
                                            Vooraan Guy Smet uit Kruibeke.
    7-5-2017-niel 314.JPG
    7-5-2017-niel 269.JPG
    7-5-2017-niel 245.JPG
    7-5-2017-niel 215.JPG
    7-5-2017-niel 206.JPG
    7-5-2017-niel 201.JPG
                                       Vooraan Jeroen Das en Jimmy Segers.
    7-5-2017-niel 189.JPG
    7-5-2017-niel 161.JPG
    7-5-2017-niel 155.JPG
                                                  Vooraan Jeroen Das.
    7-5-2017-niel 139.JPG
    7-5-2017-niel 125.JPG
    7-5-2017-niel 109.JPG
    7-5-2017-niel 104.JPG
    7-5-2017-niel 091.JPG
    7-5-2017-niel 080.JPG
    7-5-2017-niel 073.JPG
    7-5-2017-niel 070.JPG
                       Vooraan Guy Smet en rechts Patrick Van Roosbroeck.
    7-5-2017-niel 052.JPG
    7-5-2017-niel 040.JPG
                                       Links vooraan Patrick Van Roosbroeck.
    7-5-2017-niel 034.JPG
    7-5-2017-niel 019.JPG
                     Start van de Elite z.c. & U23 te Niel met 115 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-05-2017 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUBEN APERS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Ruben Apers 2017.jpg 

          Ruben Apers


    Zondag 07/05/2017 TROFEE MAARTEN WYNANTS HELCHTEREN (LB) – Men Elite - 160 km - 46,5 km/h

    Aantal deelnemers: 113 - opgevers:  25

    1 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    2 BOUVRY Dieter PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    4 TEUNISSEN Mike NED UCI PT TEAM SUNWAB

    5 MANNAERTS Jelle TARTELETTO-ISOREX

    6 NAESEN Lawrence WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    7 JANSSENS Jimmy CIBEL-CEBON

    8 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    9 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    10 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 BOHOLM Korner NOR 12 DHAENE Brecht 13 CELI Abe NED 14 DE KLEIJN Arvid NED 15 MENTEN Milan 16 DE ROOZE Niels 17 DE VYLDER Lindsay 18 VERHELST Louis 19 LAMB Ross GBR 20 THIJSSEN Gerben 21 BROES Michiel 22 PAGNAER Arthur 23 CLAUDIO Catania GER 24 RIESEBEEK Oscar NED 25 MEEUS Jordi 26 VEREECKEN Nicolas 27 BOROS Michael CZE 28 DE BONDT Dries 29 VAN ASBROECK Tom 30 LEHAEN Dries 36 DRUYTS Gerry 39 DIELEMAN Michiel 51 ROBERT Frederique 81 DE PAEPE Johannes

    Zondag 07/05/2017 - FLECHE ARDENNAISE – HERVE – Elite z.c./U23 – 176 km – 39,8 km/h – 04h25’19”

    Aantal deelnemers: 157

    1 VANHOUCKE Harm LOTTO SOUDAL

    2 GBR WILLIAMS Stephen SEG SEG RACING ACADEMY  2”

    3 TEUGELS Lennert UNITED C.T.  4”

    4 LIVYNS Arjen PSV PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINEN  14”

    5 LAMBRECHT Bjorg LOTTO SOUDAL  17”

    6 DE WITTE Mathias CIB CIBEL - CEBON

    7 NED MAAS Jan SEG SEG RACING ACADEMY  23”

    8 MERTENS Julian VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.  27”

    9 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL  45”

    10 DEN NIELSEN Nicolai RIW RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM  1’11”

    11 LEEMANS Rob 12 NED PAASSCHENS Mathijs 13 RELAES Jacob  1’14” 14 DEN HONORE Mikkel Froelich 15 NED NIEUWENHUIS Joris 16 MORTIER Julien 17 WILLEMS Thimo 18 GBR L EWIS Adam 19 NED VAN DEN BERG Julius 20 RIETJENS Sander 21 VERSCHAEVE Viktor 22 NED JANSSEN Adriaan 23 TASSET Marvin 24 LUX VALVASORI Larry 25 GBR B ILLYARD Jack 26 MONIQUET Sylvain 27 VANBESIEN Thomas 28 PLANCKAERT Emiel 29 VAN POUCKE Aaron 30 VEROUGSTRAETE Nicolas 32 VAN LYSEBETH Mathias 36 DECOSTER Merlijn 1’22” 38 DE SY Gertjan 1’24” 44 BOUTS Jordy 2’31” 46 ANDRIES Jordi 2’55” 47 MOLLY Kenny 2’56” 48 VANACKER Bjarne 3’29” 49 VAN HOOYDONCK Nathan 4’36” 52 REYNDERS Jens 7’00” 54 PESTIAUX Yann 55 RUYTERS Brecht 7’04” 56 HOULMONT Matthias 57 VEREECKEN Thomas 8’11” 59 DE HAES Jorden 13’05” 62 STOCKMAN Michiel 15’17” 63 SNYERS Jari 64 WYDOOGHE Jaron 65 REYNAERTS Wim 66 STAS Brecht 67 ANECA Ciske

     

    07/05/2017 VILVOORDE (B) – Interclub Elite z.c./U23 - 147 km - 46,9 km/h

    Aantal deelnemers: 125 - opgevers: 6

    1 VAN COPPERNOLLE Francesco VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    3 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    4 SUAREZ MARTINEZ Kevin HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 LEFEBER Mathias PRORACE CYCLING TEAM

    7 STAVRAKAKIS Giorgios GRE HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 HESTERS Jules VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 DUFFELEER Joachim VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    11 VANDYCK Niels 12 DE GROOTE Arne 13 DE BRUYN Jimmy NED 14 CREFFIER Laurent 15 VAN RENTERGHEM Boris 16 VAN LAER Ward 17 SEGERS Joren 18 BASSON Gustav RSA 19 DIELEMAN Stan 20 DE SY Vincent 21 VERBIEST Senna 22 REICHLING Lex LUX 23 PAQUOT Nicolas 24 COURTENS Igor 25 VERTESSEN Mathias 26 LA ROSE Dimitri 27 DE PEUTER Dylan 28 CORNELIS Jonas 29 GOOVAERTS Tom 30 BOUTS Jens 33 VAN GOETHEM Kevin 37 DE BOCK Yoni 55 DILLEN Ruben 84 VAN ROOSBROECK Arne 108 PERSOON Joeri 109 DE OST Jarne

     

    07/05/2017 HEULE (W) - Elite z.c./U23 - 106,2 km - 43,16 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - opgevers: 5

    1 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    4 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 ORBIE Stephen ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    9 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    10 OMACHI Kento JPN TEAM EURASIA - IRC TIRE

    11 VANNESTE Evert 12 BALLET Mathias 13 VANHAECKE Thomas 14 DELAMEILLEURE Mathias 15 DE VRIESE Stijn 16 BORRY Kim 17 DESMET Jani 18 VANHOVE Jonas 19 HALL Stephen AUS 20 BRUYNEEL Giel 21 HUYSSER Jeroen 22 ROELS Sam 23 HUYGHE Gilles 24 CORNELIS Nico 25 NARUMI Soh JPN 26 TALEUX Jean-baptiste FRA 27 SEGHERS Thomas 28 DELEU Arnaud 29 PAUWELS Nills 30 LAPIERE Ward

     

    07/05/2017 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 43,01 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - opgevers: 17

    1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    2 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    3 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    4 CASIER Arne ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    5 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    6 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 DE SCHUYTER Arne VETRAPO CYCLING TEAM

    8 MUS Aloïs SHIFTING GEARS

    9 VERSCHAEVE Lounes DOVY KEUKENS - FCC

    10 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    11 DEMUYNCK Koen 12 VANOVERSCHELDE Kobe 13 ACKET Jonas 14 VANLUCHENE Mats 15 DE BLAERE Diego 16 CONSTANT Kenny 17 HARRISON Jones GBR 18 BOUTTÉ Niels 19 DE JAEGHERE Ruben 20 DE GREVE Maxim 21 VANDAELE Thijs 22 RUBBEN Sander 23 VANDER MEIREN Ward 24 DE WITTE Brecht 25 VAN CAUWENBERGHE Christophe 26 POWER Kjell 27 LANNOO Jaromir 28 BUCKLEY Ken GBR 29 BROWN Andy GBR 30 DE RUYSSCHER Dante

     

    07/05/2017 LIERDE (O) - Elite z.c./U23 - 118,5 km - 43,13 km/h

    Aantal deelnemers: 147 - opgevers: 43

    1 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    2 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    3 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    5 VAN DER SCHUEREN Nicky VAN EYCK SPORT

    6 MCGILL Scott USA GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 DE JAEGER Nick HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    10 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW

    11 VAN DEN BRANDEN Viktor 12 WARD Tanner USA 13 MOENS Jens 14 SUTTON Joseph GBR 15 PIETERS Frederik 16 PARIDAENS Jasper 17 BRACEGIRDLE Tom GBR 18 MASURE Brent 19 GOOSSENS Kenny 20 DESMECHT David 21 VAN DUREN Brent 22 VAN BOVEN Frederiek 23 LEYMAN Celestin 24 DULT Jasper 25 TIMMERMANS Tim 26 JANSSENS Jarrid 27 TIELEN Dario 28 SOBERON Zowé 29 VANDENBOSSCHE Cedric 30 PIETERS Bart 31 CORDEEL Pieter 33 WIELFAERT Kristof 35 VAN DE VELDE Thomas 45 POELMAN Laurens 48 WEEMAES Sasha 59 VAN HAUWERMEIREN Michiel 61 MARIN Glenn 62 GEERINCK Dries 72 VAN DE VOORDE Lennert 93 MATTHIAS Onghena 98 BAEYENS Dennis 104 VAN PETEGHEM Trifonius

     

    07/05/2017 NIEL (A) - Elite z.c./U23 - 119 km - 45,46 km/h

    Aantal deelnemers: 115 - opgevers: 14

    1 DELBAEN Michael ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 MAZZONE Leon GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 VERHULST Pauwel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 DE MAEGHT Dorian AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 HENDRICKX Maarten NED TWC HET SNELLE WIEL

    8 VERMEIREN Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 DEVALCKENEER Sieben UNITED C.T.

    10 DE RYCK Roy WILLEBRORD WIL VOORUIT

    11 BOUSSAER Bryan 12 PATTYN Jeroen 13 KOEMAN Bjorn NED 14 VAN DEN BERGHE Jeroen 15 SYDLIK Benjamin GER 16 VAN NYEN Hans 17 BYLOOS Jeff 18 MOESKOPS Jiry 19 GEUENS Joris 20 DECOSTER Gert-jan 21 VAN DEN PLAS Jelle 22 MONDELAERS Jarno 23 INDEKEU Nico 24 DE WEERDT Nick 25 MOREELS Louis 26 SYDLIK Robert GER 27 VAN LAER Titte 28 DE BOECK Jef 29 HENDRIKX Max NED 30 ILEGEMS Ken 43 CLAUS Dieter 49 SEGERS Jimmy 54 MELS Fabrice 77 VAN BUGGENHOUT Joeri 78 ROTTY Glenn 88 VAN STEENBERGHEN Jori 91 SMET Guy 92 VAN ROOSBROECK Patrick 94 WIELANDT Sven 96 VAN LENT Kenny 98 DHOLLANDER Kristof

     

    07/05/2017 PITTEM (W) - U23 - 116 km - 41,88 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 17

    1 RUBEN APERS uit Vrasene LOTTO SOUDAL

    2 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 DEBUYSERE Wannes MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 HUYS Laurens LOTTO SOUDAL

    5 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 QUERTINMONT Corentin ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    7 CLAUW John-ross VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 VAN HOOREBEKE Michiel VZW JONG WIELERTALENT

    9 VERVAEKE Aäron VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 DEBUYCK Robbe LOTTO SOUDAL

    11 CAVEY Laurens 12 DEBOOT Bruce 13 VANDEVYVERE Gauthier 14 PRUVOOST Shayne 15 DELOOF Senne 16 BAELE Glenn 17 CARPENTIER Jari 18 DEKONING Fabrizio 19 BOSMANS Arne 20 DE KETELE Angelo 21 MUYS Ayton 22 BRAYAN-LUND Thomas DEN 23 SEGAERT Loic 24 BONNE Jenko 25 BIRKEMOSE Arne DEN 26 FELIX Robbe 27 TOUBEAU Alexandre 28 VANGHELUWE Seppe 29 MAHIEU Mathias 30 PERNEEL Simon

    08-05-2017 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JONAS SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan MARCO SMET met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen en de Titel van Oost-Vlaams Kampioen 2°Jaars !!!

    Jonas Smet KOP 2017.jpg   Marco Smet.jpg

           Jonas Smet                     Marco Smet

     

    Zondag 07/05/2017 TROFEE MAARTEN WYNANTS HELCHTEREN (LB) - Women Elite - 120 km - 43,51 km/h

    Aantal deelnemers: 113 - opgevers: 35

    1 VOS Marianne NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    2 CONFALONIERI Maria Giulia ITA LENSWORLD - KUOTA

    3 BUURMAN Eva NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM

    4 FOURNIER Roxane FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE

    5 CUCINOTTA Annalisa ITA LENSWORLD - KUOTA

    6 HANNES Kaat LENSWORLD - KUOTA

    7 KOSTER Anouska NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    8 NELSON Emily GBR GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    9 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    10 DRUYTS Jessy SPORT VLAANDEREN - GUILL D OR

    11 VAN DE REE Monique NED 12 SWINKELS Karlijn NED 13 DE JONG Demi NED 14 DUVAL Eugénie FRA 15 KUIJPERS Evy NED 16 VAN ´T GELOOF Marjolein NED 17 BRAAM Danique NED 18 VANDENBROUCKE Saartje 19 COLBORNE Henrietta GBR 20 VAN GOGH Natalie NED 21 TIESSENS Ivana NED 22 BEX Nathalie 23 WEERINK Floor NED 24 RODIECK Wiebke GER 25 VAN HOUTUM Céline NED 26 POLSPOEL Maaike 27 BOUWMEESTER Sanne NED 28 BIANNIC Aude FRA 29 BRAVARD Charlotte FRA 30 BECKERS Isabelle 39 CROKET Gilke 40 VERSCHELDEN Nathalie 69 DRUYTS Demmy

     

    07/05/2017 LADY´S DAY SINAAI (O)Dames Elite - 87 km - 36,7 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 6

    1 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    2 VEKEMANS Anisha ALÉ CIPOLLINI

    3 DALVING Shana INDIVIDUEEL

    4 TORTOLINA Gaia ITA

    5 VAN DEN HAUTE Steffy AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 COUDEVILLE Herlinde WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    7 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 VANDEWALLE Isabel ISOREX CYCLING TEAM

    9 DUPREZ Jurrina WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10 DEBBOUDT Sylvia KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    11 WELLENS An 12 VAN KERCKVOORDE Vanessa 13 MARIEN Lynn 14 VERTENTEN Soetkin 15 VAN DEN STEEN Kim 16 VERLINDEN Julie 17 FEYAERTS Yana 18 D´HONT Silke 19 SMITH Amy GBR 20 THOMAS Claire 21 REDDY Natasha GBR 22 TEN HARTOG Sarah 23 FONSECA Rebeca FRA 24 HEYNS Joyce 25 GEZ Avital ISR 26 GELUK Yva NED 27 FREMINEUR Terry 28 DELTOMBE Evelien 29 VAN DE VEL Sara 30 HAERS Carolien 32 WITTOCK Nancy

     

    07/05/2017 VLAAMS-BRABANTSE PIJL KORBEEK-LO (B) – Interclub Juniores - 116 km - 41,76 km/h

    Aantal deelnemers: 158 - opgevers: 27

    1 PAQUOT Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 DENS Tuur DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 PLATTEEW Robbe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 SCHERPENBERGH Tristan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    8 MOL Wesley NED ACROG - BALEN BC

    9 VANOVERBERGHE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 LAMBEIR Joachim WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 GOVAERTS Brent 12 KAESEMANS Jasper 13 FREHEN Jeremy 14 JACQUES Jarne 15 VERBIST Alexander 16 LIEVENS DayvIn 17 UALGASI Yoni 18 FRANCEN Joeri 19 VANDENABEELE Henri 20 BROECKX Seppe 21 VANHALST Thomas 22 CLAEYS Robbe 23 LEMBRECHTS Wannes 24 COLLIE Lars 25 GOSSEYE Milan 26 LITVINOV Dominik 27 BROOS Alain NED 28 VERSLYPE Theo 29 DELY Thibault 30 CAUFRIEZ Tristan 69 DAVIES Conor GBR 71 VERMEULEN Steven 83 VAN SCHOOR Matthew 96 COVELIERS Seppe 101 CAETHOVEN Kenneth 104 VAN CAMP Tibo 105 CAPPAN Lennert 120 VAN DER EYCKEN Brent 124 VAN DORPE Guus

     

    07/05/2017 ROSMEER BILZEN (LB) - Juniores – 78 km - 39,14 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 13

    1 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    3 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    4 PARROTTA Tristan LUX UC DIPPACH

    5 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 ERNST Robin LOTTO-VC ARDENNES

    7 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 IRVINE Declan AUS TEAM NOVO NORDISK

    9 VERWILT Mauro WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 VAN LAER Jan VZW JONG WIELERTALENT

    11 FOLLON Jonas 12 NOMM Karel-georg EST 13 MILBOU Steff 14 WUYTS Siebe 15 VAN CAMPENHOUT Sven 16 BIERENS Niels NED 17 DONDERS Joost 18 LOOHUIS Lars NED 19 JAWALAPERSAD Maarten 20 LIEVENS Lars 21 VLIEGEN Pieter-jan 22 HARMELING Sten NED 23 THONNON Bas 24 VRANKEN Vince 25 VERDIN Joris 26 SIEMONS Julian 27 CLYNHENS Jens 28 VANGRONSVELD Rob 29 PETERS Alfie GBR 30 DAVIS Wheeler USA

     

    07/05/2017 WIJER (LB) - Juniores - 88 km - 39,4 km/h

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 4

    1 JONAS SMET uit Hamme IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VAGENENDE Liam JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    4 STERCKX Domien HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 STEMPER Rick LUX VC SCHENGEN

    6 WOUTERS Kamiel NED TWC HET SNELLE WIEL

    7 GIELEN Jorne ACROG - BALEN BC

    8 BARBAIX Dries LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 VAN OLMEN Siebe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 VAN BOUWEL Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 CLOOTS Kilian 12 SCHILLEMANS Jonas 13 CANDRIES Ruben 14 VAN DIJCK Jef 15 BEKÉ Willem 16 GIELEN Jasper 17 JACOBS Owen 18 LUYTEN Jonas 19 VERCRUYSSE Pieterjan 20 WESTELINCK Jesper NED 21 HENDRICKX Bjarne 22 LAMMENS Jonas 23 VAN DOOSSELAERE Doowan 24 CLAUSSE Axel 25 MERTENS Rick 26 SEMPELS Gill 27 VANDENHAUTE Lukas 28 CAMELBEKE Wout 29 VERVECKEN Brent 30 BRAMS Tim

     

    07/05/2017 LADY´S DAY SINAAI (O) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 58 km

    Dames Juniores - deelnemers: 39 - opgevers: 8 - 58 km – 36,88 km/h

    1 ROTMAN Lotte TOPSPORT VLAANDEREN

    2 STOCKMAN Julie TIELTSE RENNERSCLUB

    3 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DE GRAAF Tamara NED DE ADELAAR

    5 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB

    6 GAMMONS Madeleine GBR TEAM VISION INNOVATIVE LEISURE

    7 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    8 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    9 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 MICHIELSEN-STEVENS Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    11 PEETERS Jinse 12 STONE Isabella GBR 13 AVOINE Alison FRA 14 SHEPHERD Josie GBR 15 DHONT Glacia 16 DE BROUWER Laura NED 17 DE LANGHE Luca 18 AERNOUTS Amber 19 VANDEPUTTE Léa 20 CLAUS Marjon 21 VERMEER Sanne NED 22 WORM Cara 23 LENSECLAES Ditte 24 ROBERT Estelle FRA 25 FEYTENS Ellen 26 UYTTENHOVE Aiko 27 LAMEIRE Louise 28 BUTLER Gabriella GBR 29 VAN GOETHEM Brenda 30 VAN STEENWINKEL Ella


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 48 - opgevers: 17

    1 VERBEEK Britt LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    3 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    4 VAN BOKHOVEN Julia NED TWC PIJNENBURG

    5 SPAPEN Nina NED TWC PIJNENBURG

    6 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    7 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    8 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    9 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    10 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB

    11 SADOINE Perrine 12 VERDONCK Karen 13 VANDERSTRAETEN Maaike 14 GYSSELS Fien 15 TIEROLF Sophie 16 SCAVONE Dina 17 LENAERS Jade 18 VAN DIJKE Demi NED 19 PAUMEN Jewel NED 20 MICHIELSEN-STEVENS Laura 21 KEMPS Stephanie 22 PUNNEWAERT Kirin 23 PANTON Megan GBR 24 CHARLIER Laura 25 RENDERS Luna 26 MICHOTTE Maelle 27 GIELKENS Esmée 28 VAN LOMMEL Yenthe 29 PENNYNCK Charlotte 30 DE CLERCQ Katrijn 31 STORMS Imke

     

    07/05/2017 MERELBEKE (O) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap

    1° jaars - deelnemers: 61 - opgevers: 20 – 63,6 km - 38,2 km/h

    1 LIEVENS Niels JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    2 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    3 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 VAN DEN BORRE Dylan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VAN DE VELDE Senne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 LAUREYNS Ril KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 VAN PARYS Jordy VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    10 VAN PETEGEM Axandre WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 BLEYENBERG Jado 12 VAN KERCKHOVE Quinten 13 VAN DER PERRE Diemer 14 DEMARES Achille 15 VAN BUYNDER Thibaud 16 DEWEIRDT Siebe 17 DEMUYNCK Victor 18 WYNANT Elias 19 VERSTRYNGE Emiel 20 VANDENSTORME Dylan 21 RASSCHAERT Lander 22 ROGIERS Lucas 23 BEECKMAN Gauthier 24 MAES Alec 25 VANDEVANNET Simon 26 COPPENS Cisse 27 DE BOCK Rune 28 WALRAVENS Lars 29 VANPRAET Ruben 30 DE VOS Sander 36 CORNELIS Natan

    2° jaars Nieuwelingen - deelnemers: 63 - opgevers: 20 – 71,1 km – 39,4 km/h

    1 MARCO SMET uit Kestel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DE NEVE Tomas VZW JONG WIELERTALENT

    4 BEECKMAN Brent WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 GALLE Staf 12 DE PESTEL Thomas 13 STEVENS Igor 14 IMPENS Felix 15 BERCKMOES Jenno 16 SANDRIE Brent 17 DE PAUW Robbe 18 PIETERS Bjarne 19 DHAEYE Enrico 20 VAN DAELE Ernest 21 NONNEMAN Maxim 22 VAN DEN BORRE Arnout 23 DE SCHRIJVER Bjarne 24 ONDERBEKE Niels 25 BONTINCK Jarne 26 VAN DE WYNKELE Lorenz 27 HOSTEN Ian 28 VAN LANDSCHOOT Ruben 29 DE WILDE Brent 30 DE MEUTER Santiago 31 DUYM Steffen 37 DE VOS Wannes 38 DE CLEEN Wouter 39 SMET Jorre

    08-05-2017 om 09:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag
    07/05/2017 LICHTAART (A) - Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 40 - opgevers: 1 - 20 km

    1 OMLOOP Witse ACROG - BALEN BC

    2 JANSSSENS Sem HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 DOCKX Gilles HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 JANSSENS Willem AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 STAES Gibbe ACROG - BALEN BC

    18 VAN SANDEN Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    35 DE KUYPER Nicolas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 VERHULST Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 26 - 26 km

    1 SAREMANS Julien CANNIBAL TEAM

    2 VERHAGEN Xander ACROG - BALEN BC

    3 VERSTREPEN Oby WSC HAND IN HAND BAAL

    4 CEULEMANS Jarne HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 KNAEPS Lowie ACROG - BALEN BC


    13 jaar reeks 2 - deelnemers: 25

    1 DOCKX Aaron WAC TEAM

    2 GEUDENS Robbe ACROG - BALEN BC

    3 VAN LAEKEN Nick ACROG - BALEN BC

    4 VANWALLEGHEM Joris WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 SWENNEN Tijl SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    14 jaar - deelnemers: 48 - 36 km

    1 AVONDTS Mathis WAC TEAM

    2 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 HERMANS Senne ACROG - BALEN BC

    4 VAN DER EYCKEN Jarne ACROG - BALEN BC

    5 JANSSENS Warre THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    9 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    42 COOLS Aaike PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    43 BROSENS Kyno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 RAATS Merel WAC TEAM

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 COPPENS Nette DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW

    2 VAN DE KERKHOF Marie  HEIST CYCLING TEAM (HCT)

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 5

    1 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VAN CONINCKXLOEY Jolien WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 SCHUMACHER Anne NED BERGKLIMMERS

    4 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 COOLS Aaike PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    08-05-2017 om 09:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/05/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 12°Seizoenszege !!!
    Koen De Bosscher KOP 2017.jpg Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

       Koen De Bosscher          Patrick Cocquyt

     

    Zondag 7 Mei - ZANDBERGEN (9506)


    Cat.A - 51 deelnemers - 76,8 km

    1 Gillian Van Rymenant

    2 Kjell Vandriessche

    3 Pieter De Paepe

    4 Maxim Vertonghen

    5 Bjorn Lison

    6 Bjorn Coomans

    7 Ruben Broeckaert

    8 Kevin Van De Keer

    9 Germer Cardon

    10 Stef De Bock

    11 Arno De Wispelaere 12 Dennis Nevejans 13 Angelo Vandecasteele 14 Anton Straetmans 15 Gianni Cooman 16 Mauro Cooman 17 Michael Apers 18 Robby Weemaes 19 Stijn Gidé 20 Brent Pletinckx

     

    Cat.B - 32 deelnemers - 70,4 km

    1 Andy Annendijck

    2 Raf Van Den Bossche

    3 Kris De Block

    4 Mario Van Der Sickel

    5 Mario Van Den Broecke

    6 Wouter Cael

    7 Richard Wullems

    8 Pascal De Wolf

    9 Peter Vermassen

    10 Andy D'Hauwe

    11 Andy De Backer 12 Tom De Smet 13 Steven Van Rijckeghem 14 Danny Borremans 15 Tom Penninck 16 Sven Van Esbroeck 17 Frank Van Haverbeek 18 Peter Van Damme 19 Jarno Verhofstadt 20 Peter Van Haverbeek

     

    Cat.C - 35 deelnemers - 64 km

    1 KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2 Gino Primo

    3 Lieven Van De Perre

    4 Kurt Eeckhout

    5 Gino De Weerdt

    6 Tino Verbesselt

    7 Bruno Bruyere

    8 Peter Maes

    9 Danny Saelens

    10 Luc Van Clapdorp

    11 Pascal Kestemont 12 Peter Vos 13 Pascal Raes 14 Johan Driessen 15 Gunther Quintelier 16 Kurt Stevens 17 Steven De Kerpel 18 Bert Peelman 19 Stefan Verhaeghe 20 Sven Rijniers

     

    Cat.D - 25 deelnemers - 64 km

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Patrick Jacobs

    3 Ronald Rents

    4 Arie De Moor

    5 Rudy Thomas

    6 Eddy Vermeir

    7 Danny De Backer

    8 Christophe Brieau

    9 Marc Tabourdon

    10 Patrick Van Ransbeeck

    11 Pierrot Mesotten 12 Benny D'haese 13 Jan Van Cauter 14 Rudy Sijmons 15 Frank De Pelsmaker 16 Frank Van Der Perre 17 Danny Hellinckx 18 Serge Meyvis 19 Hugo Van Linden 20 Rudi De Bondt

     

    Cat.E - 30 deelnemers - 57,6 km

    1 Rene De Brucker

    2 Joost Pieters

    3 Rony Govers

    4 Dirk Van Hove

    5 Ronny Paridaens

    6 Michel Willems

    7 Martin Durant

    8 Dominique Turcksin

    9 Eddy Vanopstal

    10 Jos Claessens

    11 Eddy Beirnaert 12 Paul Castelyn 13 Noël Willems 14 Piet Van Vaerenbergh 15 Rudy Van De Velde 16 Christophe Davies 17 Luc Van Mol 18 Christiaan Somers 19 Hans Van Lierde 20 Luc Witman

     

    Cat.F - 18 deelnemers - 51,2 km

    1 Pierre Remory

    2 Rene Van Gils

    3 Noel De Burggraeve

    4 Jozef Deneef

    5 Rene Mertens

    6 Jean Pierre Wauters

    7 Jean Blommaert

    8 Louis Moens

    9 Roland Hellebaut

    10 William De Cremer

    11 Freddy Vandenberghen 12 Roger Wauters 13 André De Vadder 14 Eddy De Vuyst 15 André De Boelpaep 16 Jozef Saerens 17 Romain Tuteleers 18 Willy Brijs

    08-05-2017 om 09:05 geschreven door kenny


    07-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE SINAAI VAN ZATERDAG 06/05/2017

    FOTO'S JUNIORES TE SINAAI VAN ZATERDAG 06/05/2017     


    Zaterdag 06/05/2017 SINAAI-WAAS (O) - Juniores - 87 km - 42,32 km/h

    Aantal deelnemers: 85 - opgevers: 40

    1 DORENBOS Yanne NED UWTC DE VOLHARDING

    2 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    3 MATTHYS Louka SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 VAN DER HAEGEN Jarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 HENDRIKS Leco NED UWTC DE VOLHARDING

    6 PATTYN Steven VZW JONG WIELERTALENT

    7 PUNNEWAERT Zion WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 CELI Harm NED TWC PIJNENBURG

    9 DESCHEPPER Ward CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 WILS Lance DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11STUER Kwinten 12 FRANSSENS Yannick 13 SPRANGERS Lloyd 14 MEERSMAN Maxim 15 DAVIES Conor GBR 16SCHOOLENAAR Dion NED 17 HOUTMEYERS Thomas 18 MINJAUW Lucas 19 CAETHOVEN Kenneth 20 SLOCK Liam 21 VAN EESBEEK Yelle 22 DE FEYTER Jonas 23 WALGRAEVE Kobe 24 RAYES Mohamed SYR 25 BRUYNINCKX Jonas 26 SCHUURMAN Sep NED 27 MILBOU Steff 28 CLAEYS Arno 29 BOELAERT Matisse 30 DEWIT Jordi  
    6-5-2017-sinaai 383.JPG
                                  Winnaar te Sinaai Yanne Dorenbos.
    6-5-2017-sinaai 387.JPG 6-5-2017-sinaai 391.JPG
                   Winnaar Yanne Dorenbos.                                         Een woordje uitleg van winnaar Yanne Dorenbos.
    6-5-2017-sinaai 403.JPG 6-5-2017-sinaai 397.JPG
          Belgisch Kampioen Toon Vandebosch.
    6-5-2017-sinaai 352.JPG
     Aankomst van winnaar Yanne Dorenbos voor Elias Maris en Louka Matthys.

    6-5-2017-sinaai 357.JPG
    6-5-2017-sinaai 362.JPG
    6-5-2017-sinaai 286.JPG
    6-5-2017-sinaai 282.JPG
    6-5-2017-sinaai 273.JPG
    6-5-2017-sinaai 267.JPG
    6-5-2017-sinaai 264.JPG
    6-5-2017-sinaai 235.JPG
    6-5-2017-sinaai 232.JPG
    6-5-2017-sinaai 213.JPG
    6-5-2017-sinaai 177.JPG
    6-5-2017-sinaai 137.JPG
    6-5-2017-sinaai 126.JPG
    6-5-2017-sinaai 107.JPG
    6-5-2017-sinaai 105.JPG
    6-5-2017-sinaai 064.JPG
    6-5-2017-sinaai 048.JPG
    6-5-2017-sinaai 037.JPG
    6-5-2017-sinaai 030.JPG
                            Start van de Juniores te Sinaai met 85 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-05-2017 om 14:45 geschreven door kenny


    06-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S TOERISTEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 06/05/2017

    FOTO'S TOERISTEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 06/05/2017

    Zaterdag 06/05/2017 - SINAAI (9112) – Toeristen – 43,5 km

    Aantal deelnemers:

    1-BRAM KESTELEYN (Zele)

    2-
    6-5-2017-sinaai 596.JPG
                               Winnaar Toeristen te Sinaai Bram Kesteleyn.
    6-5-2017-sinaai 599.JPG
    6-5-2017-sinaai 559.JPG
                           Aankomst van winnaar Toeristen met Bram Kesteleyn.
    6-5-2017-sinaai 562.JPG
    6-5-2017-sinaai 492.JPG
    6-5-2017-sinaai 464.JPG
    6-5-2017-sinaai 461.JPG
    6-5-2017-sinaai 448.JPG
    6-5-2017-sinaai 435.JPG
    6-5-2017-sinaai 427.JPG
    6-5-2017-sinaai 423.JPG
    6-5-2017-sinaai 416.JPG
    6-5-2017-sinaai 411.JPG
    6-5-2017-sinaai 409.JPG



    Zaterdag 06/05/2017 - SINAAI (9112) - Inwoners 1000 Appels - 29 km

    Aantal deelnemers:

    1-

    2-






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-05-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/05/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan BRAM KESTELEYN met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Bram Kesteleyn 2017.jpg
        Bram Kesteleyn

    Zaterdag 06/05/2017 - SINAAI (9112) – Toeristen – 43,5 km

    Aantal deelnemers:

    1-BRAM KESTELEYN (Zele)

    2-

     

     

    Zaterdag 06/05/2017 - SINAAI (9112) - Inwoners 1000 Appels - 29 km

    Aantal deelnemers:

    1-

    2-

    06-05-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 06/05/2017
    ASSEBROEK (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 44,15 km/h

    Aantal deelnemers: 128 - opgevers: 55

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    3 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    5 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    6 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 DE LANGE Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    8 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    9 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    10 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    11 WILLEMS Mario 12 VANCOMPERNOLLE Jan 13 DE SCHEEMAEKER Davy 14 VERFAILLIE Arne 15 BIRKEMOSE Arne DEN 16 BOUTTÉ Jordy 17 JONCKHEERE Michael 18 USE Laurens 19 WARD Tanner USA 20 KOBLE Adam USA 21 VANDAELE Thijs 22 BROWN Andy GBR 23 GOUEL Valentin FRA 24 MANOLITO Balcaen 25 LANNOO Jaromir 26 GELDHOF David 27 SLABINCK Indiana 28 GODERIS Jelle 29 VANLUCHENE Mats 30  ADRIAENSEN Michael

     

    06/05/2017 SCHELLEBELLE (O)Dames Elite - 85,4 km - 38,34 km/h - Provinciaal Kampioenschap van Oost-Vlaanderen

    Aantal deelnemers: 101 - opgevers: 42

    1 VAN DE REE Monique NED LARES WAOWDEALES

    2 KÜLLMER Lisa GER

    3 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 RIJKES Sarah AUT LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    5 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 VANDEKERCKHOVE Juliette FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 VAN DEN HAUTE Steffy AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 GINS Tara LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    9 TORTOLINA Gaia ITA

    10 VAN VELZEN Bryony NED LARES WOAWDEALS

    11 VAN DEN STEEN Kim 12 INGHELBRECHT Sarah 13 DEFOUR Lara 14 DELHAYE Pauline FRA 15 VAN KERCKVOORDE Vanessa 16 DYBWAD Vibeke NOR 17 VAINIONPAA Laura FIN 18 BROSSARD Emmanuelle FRA 19 MICHIELSEN-STEVENS Sarah 20 BRITS Delphine 21 DENEEF Naïka 22 GAMMONS Madeleine GBR 23 BORREMANS Sarah 24 CHARD Megan GBR 25 DE VUYST Sofie 26 VEKEMANS Anisha 27 RODIECK Wiebke GER 28 GOESSENS Brenda 29 KOHLMEYER Kim Johanna GER 30 KORMOS Veronika Anna HUN 49 DELANOTE Bonnie

     

    06/05/2017 SINAAI-WAAS (O) - Juniores - 87 km - 42,32 km/h

    Aantal deelnemers: 85 - opgevers: 40

    1 DORENBOS Yanne NED UWTC DE VOLHARDING

    2 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    3 MATTHYS Louka SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 VAN DER HAEGEN Jarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 HENDRIKS Leco NED UWTC DE VOLHARDING

    6 PATTYN Steven VZW JONG WIELERTALENT

    7 PUNNEWAERT Zion WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 CELI Harm NED TWC PIJNENBURG

    9 DESCHEPPER Ward CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 WILS Lance DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11STUER Kwinten 12 FRANSSENS Yannick 13 SPRANGERS Lloyd 14 MEERSMAN Maxim 15 DAVIES Conor GBR 16SCHOOLENAAR Dion NED 17 HOUTMEYERS Thomas 18 MINJAUW Lucas 19 CAETHOVEN Kenneth 20 SLOCK Liam 21 VAN EESBEEK Yelle 22 DE FEYTER Jonas 23 WALGRAEVE Kobe 24 RAYES Mohamed SYR 25 BRUYNINCKX Jonas 26 SCHUURMAN Sep NED 27 MILBOU Steff 28 CLAEYS Arno 29 BOELAERT Matisse 30 DEWIT Jordi

     

    06/05/2017 ZWEVEGEM-KAPPAERT (W) - Juniores - 96 km - 40,95 km/h

    Aantal deelnemers: 112 - opgevers: 24

    1 VANSEVENANT Mauri CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    2 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 COCKAERT Kelvin VZW JONG WIELERTALENT

    6 MODELL Theo GBR CORLEY CYCLES DROPS RT

    7 BRAET Vito YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 LEYDER Misch LUX VC DIEKIRCH

    9 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    10 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 IRVINE Declan AUS 12 VERDONCK Andres 13 DUPON Arthur 14 MINGAY Oscar GBR 15 SANTY Arne 16 STOCKX Aaron 17 VERCRUYSSE Bryan 18 DE GRAEVE Simon 19 VERDONCK Loeka 20 RAECKE Jari 21 VANNESTE Wout 22 VERCRUYSSE Gilles 23 VANDENDRIESSCHE Stef 24 WUYTS Sooi 25 DOCHY Thibaut 26 DECUYPERE Nathan 27 VAGENENDE Liam 28 PRIES Cédric LUX 29 FORRET Robbe 30 VANDERMEULEN Niels 67 ROOSE Matteo

     

    06/05/2017 MERCHTEM-PEIZEGEM (B) - Juniores - 89,7 km - 41,47 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - opgevers: 21

    1 SCHEERS Lander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 BRESSELEERS Jonas WAC TEAM

    3 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNERBURG

    5 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    6 BAETENS Branko CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 VERMEERSCH Hugo SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 ADAM Florian VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 BARBAIX Dries LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 CREYGELMAN Jens 12 VAN LIPPEVELDE Sander 13 VAN EECKHOUT Len 14 DE MEESTER Luca 15 NICOLAES Frédéric 16 LOOS Stef 17 CHRISTIAENS Régis 18 CAMPS Jelle 19 VRANCKX Mark 20 CHRISTIAENS Yoshi 21 KERKHOFS Matthias 22 GOEMAN Andreas 23 DE GREEF Tim 24 DESCHUYTTER Casper 25 FRANÇOIS Casper 26 VAN PRAET Robbe 27 HEMELINGS Dries 28 VERHULST Ruben 29 DE LEEUW Matias 30 DE GEYTER Jelle

     

    06/05/2017 DE HAAN - VOSSESLAG (W) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap
    1° jaars - deelnemers: 49 - opgevers: 10 – 64 kmn- 37,22 km/h

    1 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    2 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 CASTELAIN Nathan WIELERTEAM IEPER

    5 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    7 DEMUYNCK Arno TIELTSE RENNERSCLUB

    8 GALLE Marlo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DEBRUYNE Ramses MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VROMANNE Alexis WIELERTEAM IEPER

    11 EXPEELS Tjorven 12 VANDEVYVERE Iben 13 VERSTEGHEN Kenneth 14 DEJONGHE Kjell 15 CLAUS Benoît 16 CORNETTE Steve 17 DE MAERE Alessio 18 SOENENS Ayton 19 DEWEERDT Tiebe 20 DEVOOGDT Henri 21 VAN RYCKEGHEM Lars 22 DEBRUYNE Lennert 23 CALLEWAERT Andreas 24 VAN COMPERNOLLE Jamie 25 RIJS Ruben 26 LECLUSE Gilles 27 VERGOTE Diel 28 PATTYN Senna 29 DECKMIJN Matisse 30 VERSCHEURE Miel

    2° jaars - deelnemers: 57 - opgevers: 11 - 72 km- 37,94 km/h

    1 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    3 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB

    6 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VERHELLE Cedric CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DECLERCK Eli KVC NOORDZEEMEEUW

    9 DEJONGHE Vitas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 VERSEE Younes INDIVIDUEEL

    11 WYSEURE Joran 12 MAEYAERT Baptiste 13 MICHIEL Nuytten 14 VANSTEENKISTE Joshua 15 EECKHOUT Emile 16 DELFT Mattice 17 LOOTENS Gust 18 PEIRENS Yente 19 CASIER Milan 20 GHEYSENS Sander 21 LAMOTE Robbe 22 DECAESTECKER Korneel 23 DEPOORTER Dieter 24 DEKIEN Sander 25 GARDIN Michael 26 DEBRABANDERE Michiel 27 DESMET Timo 28 DE LOBEL Sander 29 VANDERBEKE Aiden 30 DEJONGHE Michiel

     

    06/05/2017 HERFELINGEN-HERNE (B) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap
    1° jaars - deelnemers: 49 - opgevers: 19 - 72 km- 39,61 km/h

    1 VAN HAMME Wout WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 TEERLINCK Alexander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 BOELS Senne WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 VANDENBRANDEN Noah WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 GHEYSENS Laurens LENSWORLD CYCLING TEAM

    6 STALMANS Jasper LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 HEYLEN Robbe ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 DE BRAEKELEER Juul ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 DE LEEUW Ward LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 DELAHAYE Jens TIELTSE RENNERSCLUB

    11 COREMANS Dante 12 DE JAEGER Arthur 13 VERRIEST Noah 14 LENSECLAES Robbe 15 LAGROU Stan 16 DEJONGHE Senne 17 MUYSHONDT Nils 18 SLUYDTS Toon 19 JORISSEN Senne 20 DEMAN Brem 21 D´HONDT Dante 22 DEFORT Oberon 23 SHUMBUSHO Yvan-kevine 24 JORDENS Jules 25 DESCHUYFFELEER Bram 26 VANDEN BERGHE Senne 27 STEENACKERS Luka 28 VAN CAMPENHOUT Jetze 29 NYS Thibau 30 VOGELS Aaron


    2° jaars - deelnemers: 49 - opgevers: 17- 39.59 km/h

    1 VAN TRICHT Floris WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 VAN POPPEL Sébastein ACROG - BALEN BC

    4 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 CLAEYS Laurent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 VRANCKX Fausto LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 VAN KERCKHOVE Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 LANSBERGEN Lucas YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 CRAPS Lars WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 CEURENS Robbe 12 WILLEMS Jago 13 THIELEMANS Robbe 14 ROMBAUTS Daan 15 HERBOTS Inty 16 ERAUW Thiemo 17 VERBIEST Jordi 18 MISEUR Mon 19 VAN EETVELT Lennert 20 JANSE Stef 21 MARIT Senne 22 BRAMS Andy 23 DANIËLS Pieter 24 LEJEUNE Anton 25 CLYNHENS Toon 26 VAN BELLINGHEN Keano 27 VAN DER VEKEN Senne 28 GILLES Florent 29 VAN CUTSEM Senna 30 VAN CAUTER Jarne

     

    06/05/2017 LICHTAART (A) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap
    1° jaars - deelnemers: 55 - opgevers: 19 – 63 km - 41.07 km/h

    1 BELMANS Lennert WAC TEAM

    2 VAN HOUT Luca ACROG - BALEN BC

    3 GOOS Liam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VAN ROY Tristan ACROG - BALEN BC

    5 DE KINDER Axel LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 STEVENS Daan ACROG - BALEN BC

    7 VAN DYCK Cisse HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 MARTENS Daan ACROG - BALEN BC

    10 VERLINDEN Jordi WAC TEAM

    11 SPEETJENS Raf 12 LAERMANS Tommy 13 VOCHTEN Victor 14 DE POOTER Dries 15 VAN DE PUTTE Victor 16 VERHEYEN Nils 17 GROOTJANS Andries 18 JACOBS Tuur 19 COENEN Thomas 20 LAURYSSEN Rik 21 OMLOOP Mats 22 HUYBS Ward 23 MEEUSEN Ruben 24 PEETERS Jef 25 MARTENS Seppe 26 VAN DEN BULCK Joppe 27 CLAEYS Laurens 28 CLAES Sam 29 DE RIJCK Nando 30 VAN LOOVEREN Thijs 33 DE ROECK Dante


    2° jaars  deelnemers: 60 - opgevers: 8 - 71.4 km – 39,99 km/h

    1 BERTELS Lode DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2 VAN ROOSBROECK Jan WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 DE WEERT Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 LAURYSSEN Tom WAC TEAM

    8 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN DEN SCHOOR Mats DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    11 VOS Yannick 12 VANDESOMPEL Cedric 13 MICHIELSEN Jarne 14 BROUWERS Emile 15 CAS Stijn 16 DEBREYNE Ruben 17 VERMEIREN Yenthe 18 VAN BOUWEL Hannes 19 DERAEDT Victor 20 HEYLEN Wout 21 MEULEMANS Lennert 22 PRINSEN Lennert 23 VERKOEYEN Michiel 24 QUETS Stijn 25 DE LAET Tomas 26 VAN ELSACKER Hans 27 NOYENS Jarne 28 WILLEMS Robbe 29 GOOSSENS Siebe 30 HERRYGERS Tieme

    06-05-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    05-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 04/05/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017


    Den Es 3.jpg  Den Es 2.jpg
                                      Vincent Michel

    Donderdag 04/05/2017 – MELSELE 'DEN ES' – Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 72

    1-MICHEL VINCENT
    2-VAN DEN BERG NICO

    3-WOLLAERT JAN

    4-VAREWYCK JOERI

    5-DE WITTE JURGEN

    6-ANDRIES JELLE

    7-WEEMAES FRANKY

    8-ROTTIERS PIETER

    9-VANDECASTEELE ANGELO

    10-VAN BOGAERT EDDY

    11-VAN DEN PLAS KURT-12-DE BRUYN JOHAN-13-VAN HAUTEKERKE GLENN-14-DE BRUYN KENNETH-15-FEUCHT SIGI-16-CAPAERT SAMMY-17-RENARD PIETERJAN-18-VERMEIREN BART-19-VAN HILLE GLENN-20-VAN DER VEKEN WIM-21-HEIRBAUT ARNE-22-SMET LUC-23-D'HONDT NIELS-24-DE LEENHEER TOM-25-DUPONT WOUTER-26-MEYVIS SERGE-27-DE PERMENTIER KENNY-28-SPANOGHE GUIDO-29-SCHILTZ YANNICK-30-VAN OSSELAER TOM-31-SERVERIUS JONAS-32-HANSSEN GUNTHER-33-VAN OSSELAER TOMMY-34-DE CROOCK MAARTEN-35-CREVE STIJN-36-VAN LAEKEN GERT-37-SOMERS DAVID-38-DE CLEEN PETER-39-VAN DE VOORDE MIKE-40-VAN DURM TOON-41-DIERKS PETER-42-FLACH PETER-43-VAN RAEMDONCK ROBBY-44-LANDUYT TOM-45-DE ROOS MARNIX-46-VAN CAMP FREDDY-47-VERSTRAETEN TOR-48-DUYM JEROEN-49-VAN GOETHEM PETER-50-VAN CAMP TIM-51-ADRIAENSSENS STEFAN-52-GERLO TOM-53-VERMEULEN STIJN-54-VAN GAEVEREN GUNTER-55-HEYLEN DAVY-56-DE BEULE SAM-57-DE LILLE BEN-58-JACOBS LANDER-59-WULLAERT KENNY-60-VAN STEIRTEGHEM FILIP-61-MOENS PATRICK-62-DE NEVE BART-63-VICTOR KURT


     
                                
    Den Es 1.jpg
                                                Bjorn Vaerenbergh

    Donderdag 04/05/2017 – MELSELE 'DEN ES' – Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 54

    1-VAERENBERGH BJORN
    2-GALLE STIJN

    3-SMEETS PETER

    4-VAN DIERICK CHRISTOPHE

    5-VAN MIEGHEM MAARTEN

    6-VAN DE VOORDE BART

    7-VERWILST MATHIEU

    8-SERVERIUS RUDY

    9-KEVIN WULLAERT

    10-ANTHEUNIS WIM

    11-THOEN KURT-12-BOLSSENS MARIO-13-BOGAERT GUY-14-DEVOS STIJN-15-DE CAUWER LUC-16-GERT CAUWENBERGH-17-VAN CRAENENBROECK WIM-18-VERMEULEN KRIS-19-DE MAEYER STEFAN-20-COLMAN ELGER-21-HAVERHALS GUNTER-22-VAN GOETHEM DANIEL-23-SAMSON JENTE-24-KOECK GERALD-25-VAN HAVERE JURGEN-26-WILLEMS BJORN-27-JONGENELEN KOEN-28-ADRIAENSSENS JENNO-29-PIERRE LUC-30-DE BOCK TOM-31-VERDOODT IGNACE-32-VERHULST KOEN-33-VERHELST TIM-34-POELMAN TIM-35-HEYMANS PETER-36-VAN DUYSE PETER-37-VAN NUFFEL STEN-38-DECLERQ DIETER-39-HEIRMAN STEFAAN-40-VAN DRIESSCHE FREDERIK-41-INGELS ANDY-42-GEYSELS BJORN-43-VERSCHAEVE ANTOON-44-DE BELIE NIELS-45-MARIN DAVY-46-BAUWENS LIEVEN-47-VLEGELS JAN-48-HELSEN JORRIT-49-BAERT DOMIEN

    05-05-2017 om 19:47 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!