.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    27-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 26/04/2017

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Ruben Dillen en Jiry Moeskops  vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 12 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Na 30 minuten training kregen we meteen motregen over ons heen maar gelukkig was dit de laatste neerslag voor de midweek duurtraining. De kopman van de dag was ‘Ruben Dillen’ die op tegenwind zeer goed werk leverde bijgestaan door de andere kopmannen. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    33,7 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Walter Meseure , Adrien Maes , Dirk Claes , Cornelis Van Der Haeven , Ruben Dillen , Jiry Moeskops , Brent Van Der Eycken , Ludwig De Bock , Dr. Frank De Winter , Jori Van Steenberghen , ? en Kenny Janssens.

    27-04-2017 om 15:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 26/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 26/04/2017 HERNE (B) - Elite z.c./U23 - 114,8 km - 42,29 km/h

    Aantal deelnemers: 146 - opgevers: 46

    1 WARD Tanner USA

    2 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    3 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    4 EVRARD Laurent VÉLO CLUB VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS

    5 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    6 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 HEMROULLE Johan ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    8 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    9 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    10 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    11 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 12 D´HEYGERE Gil 13 VANDYCK Niels 14 DESMECHT David 15 BULLEY Lewis GBR 16 VAN DEN BRANDEN Viktor 17 STAS Brecht 18 SIMON Kenn 19 HESTERS Jules 20 DE VRIESE Stijn 21 WYDOOGHE Jaron 22 VERSTREPEN Dries 23 VERHOFSTADT Thibau 24 VAN DAMME Indy 25 DEVALCKENEER Sieben 26 PATTEN Daniel GBR 27 SLAGMULDERS Yorick 28 PAASSCHENS Mathijs NED 29 VAN ROY Simon 30 ROELANDTS Rutger 52 VAN GOETHEM Kevin 76 MATTHIAS Onghena 82 DEMETER Renaat

    27-04-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    24-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE AFFLIGEM VAN ZONDAG 23/04/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE AFFLIGEM VAN ZONDAG 23/04/2017     


    Zondag 23/04/2017 AFFLIGEM (B) - Interclub Elite z.c./U23 – 156,9 km - 43,28 km/h

    Aantal deelnemers: 167 - opgevers: 37

    1 DE ROOZE Niels TARTELETTO - ISOREX

    2 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    3 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    4 BAUDE Arthur AGO - AQUA SERVICE

    5 PICOUX Maximilien T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON

    6 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    7 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    8 COBBAERT Robby CIBEL - CEBON

    9 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE

    11 STEVENS Timothy 12 TAMINIAUX Lionel 13 VAN DE KERKHOVE Brent 14 TIMMERMANS Tom 15 HERREGODTS Rune 16 ARIMONT Charlie 17 LIEVENS Niels 18 GIBBONS Thomas USA 19 DEFREYNE Cédric 20 DE SY Vincent 21 RAEYMAEKERS Mattias 22 NEVENS Tibo 23 REYNAERTS Jan 24 REYNAERTS Wim 25 VANACKER Bjarne 26 PESTIAUX Yann 27 PIETERS Frederik 28 MCGILL Scott USA 29 VAN COPPERNOLLE Francesco 30 VAN RENTERGHEM Boris 35 MARCHAND Gianni 49 VAN DAMME Bart 61 GOOSSENS Kenny 78 CLAUS Dieter 86 DE JONGHE Kevin 107 JANSSENS Jimmy 109 D´HOOGE Thomas 114 SINOY Fabio
    23-4-2017-affligem 885.JPG
                    De winnaar te Afflegem Niels De Rooze met de bloemen.
    23-4-2017-affligem 882.JPG
                      De winnaar te Afflegem Niels De Rooze met de bloemen.
    23-4-2017-affligem 890.JPG
    23-4-2017-affligem 887.JPG
    23-4-2017-affligem 876.JPG
                               Een woordje uitleg van winnaar Niels De Rooze.
    23-4-2017-affligem 776.JPG
    De massaspurt gewonnen door Niels De Rooze voor Jelle Mannaerts en Davy Commeyne.
    23-4-2017-affligem 773.JPG
    De massaspurt gewonnen door Niels De Rooze voor Jelle Mannaerts en Davy Commeyne.
    23-4-2017-affligem 790.JPG
    23-4-2017-affligem 725.JPG
    23-4-2017-affligem 698.JPG
    23-4-2017-affligem 657.JPG
    23-4-2017-affligem 646.JPG
    23-4-2017-affligem 632.JPG
    23-4-2017-affligem 588.JPG
    23-4-2017-affligem 556.JPG
    23-4-2017-affligem 551.JPG
    23-4-2017-affligem 529.JPG
    23-4-2017-affligem 460.JPG
    23-4-2017-affligem 438.JPG
    23-4-2017-affligem 404.JPG
    23-4-2017-affligem 392.JPG
    23-4-2017-affligem 371.JPG
    23-4-2017-affligem 290.JPG
    23-4-2017-affligem 223.JPG
    23-4-2017-affligem 181.JPG
    23-4-2017-affligem 161.JPG
    23-4-2017-affligem 152.JPG
    23-4-2017-affligem 143.JPG
    23-4-2017-affligem 110.JPG
    23-4-2017-affligem 059.JPG
    23-4-2017-affligem 048.JPG
    23-4-2017-affligem 043.JPG
                De start van de Elite z.c. & U23 te Affligem met 167 deelnemers.

     






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-04-2017 om 19:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Glenn Rotty 2017.jpg 

           Glenn Rotty

    Zondag 23/04/2017 – LUIK – BASTENAKEN – LUIK - Men Elite – 258 km – 06h24’27”

    Aantal deelnemers:

    1-Alejandro VALVERDE (Spa)-Movistar Team

    2-Daniel MARTIN (Ier)-Quick-Step Floors

    3-Michal KWIATKOWSKI (Pol)-Team Sky + 3"

    4-Michael MATTHEWS (Aus)-Team Sunweb

    5-Ion IZAGIRRE (Spa)-Bahrain - Merida

    6-Romain BARDET (Fra)-AG2R La Mondiale

    7-Michael ALBASINI (Zwi)-Orica - Scott

    8-Adam YATES (Gbr)-Orica – Scott + 7"

    9-Michael WOODS (Can)-Cannondale-Drapac-

    10-Rafal MAJKA (Pol)- Bora - Hans Grohe

    11-Greg VAN AVERMAET 12-Domenico POZZOVIVO (Ita) 13-Sergio Luis HENAO (Col) 14-Rui COSTA (Por) + 10" 15-Jakob FUGLSANG (Den) 16-Fabio FELLINE (Ita) + 14" 17-Rudy MOLARD (Fra) 18-Julien SIMON (Fra) 19-Jelle VANENDERT 20-Patrick KONRAD (Oos) 21-Rigoberto URAN (Col) 22-Tom DUMOULIN (Ned) 23-Davide FORMOLO (Ita) 24-Dylan TEUNS  + 24" 25-Omar Fraile MATARRANZA (Spa) + 28" 26-Michael GOGL (Oos) 27-Roman KREUZIGER (Tsj) + 34" 28-Daniel MORENO (Spa) + 51" 29-Alexis VUILLERMOZ (Fra) + 54" 30-Diego ULISSI (Ita) 35-Tim WELLENS 42-Floris DE TIER 50-Serge PAUWELS + 1'00" 55-Tosh VAN DER SANDE + 1'56" 65-Thomas DEGAND + 3'50" 75-Eliot LIETAER + 5’31” 81-Bart DE CLERCQ + 5'41" 84-Thomas SPRENGERS + 7'40" 92-Laurens DE PLUS 96-Sébastien DELFOSSE 119-Antoine WARNIER + 10'39" 123-Gregory HABEAUX 125-Dries VAN GESTEL 135-Remy MERTZ 142-Dries DEVENYNS 149-Benjamin DECLERCQ + 14'41" 150-Aimé DE GENDT

     

    23/04/2017 - LUIK – BASTENAKEN – LUIK - Women Elite –  135,5 km – 03h42’17”

    Aantal deelnemers:

    1 VAN DER BREGGEN Anna (Ned)-Boels - Dolmans Cycling Team

    2 DEIGNAN Elizabeth (Gbr)-Boels - Dolmans Cycling Team +17”

    3 NIEWIADOMA Katarzyna (Pol)-WM3 Energie +19”

    4 VAN DIJK Ellen (Ned) -Team Sunweb  +31”

    5 VAN VLEUTEN Annemiek (Ned) -Orica - Scott

    6 MOOLMAN Ashleigh (Zafr)-Cervélo-Bigla Pro Cycling

    7 GILLOW Shara (Aus)-FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope

    8 ZABELINSKAYA Olga (Rus)-Bepink Cogeas

    9 LONGO BORGHINI Elisa (Ita)-Wiggle High5 +34”

    10 LUDWIG Cecilie Uttrup (Zwi) - Cervélo-Bigla Pro Cycling +41”

    11 ENSING Janneke (Ned) + 48” 12 GUARNIER Megan (USA) +1’33” 13 KIRCHMANN Leah (Can) 14 LICHTENBERG Claudia (Dui) 15 STULTIENS Sabrina (Ned) 16 CORDON Audrey (Fra) 17 KOSTER Anouska (Ned) 18 RITTER Martina (Oos) 19 RIABCHENKO Tetyana (Oek) 20 AALERUD Katrine (Noo) +1’37” 21 CANUEL Karol-ann (Can) 22 VILMANN Marie (Zwi) +1’40” 23 AMIALIUSIK Alena (Por)  +1’48” 24 HEINE Vita (Noo) +2’00” 25 GARCIA Margarita Victoria (Spa)  +2’03” 26 GARFOOT Katrin (Aus)  +2’24” 27 SPRATT Amanda (Aus) 28 CHRISTIAN Anna (Gbr) 29 KNETEMANN Roxane (Ned) +2’37 30 GUTIÉRREZ Sheyla (Spa)  +2’46” 33 DUYCK Ann-sophie +2’50 38 VAN DEN STEEN Kelly +7’24” 40 DE VUYST Sofie 53VEKEMANS Anisha 71 VERSCHELDEN Nathalie + 9’44” 76 DRUYTS Jessy 94 VERSTICHELEN Femke  +9’58” 98 INGHELBRECHT Sarah  +13’50”


    Zondag 23/04/2017 AFFLIGEM (B) - Interclub Elite z.c./U23 – 156,9 km - 43,28 km/h

    Aantal deelnemers: 167 - opgevers: 37

    1 DE ROOZE Niels TARTELETTO - ISOREX

    2 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    3 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    4 BAUDE Arthur AGO - AQUA SERVICE

    5 PICOUX Maximilien T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON

    6 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    7 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    8 COBBAERT Robby CIBEL - CEBON

    9 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE

    11 STEVENS Timothy 12 TAMINIAUX Lionel 13 VAN DE KERKHOVE Brent 14 TIMMERMANS Tom 15 HERREGODTS Rune 16 ARIMONT Charlie 17 LIEVENS Niels 18 GIBBONS Thomas USA 19 DEFREYNE Cédric 20 DE SY Vincent 21 RAEYMAEKERS Mattias 22 NEVENS Tibo 23 REYNAERTS Jan 24 REYNAERTS Wim 25 VANACKER Bjarne 26 PESTIAUX Yann 27 PIETERS Frederik 28 MCGILL Scott USA 29 VAN COPPERNOLLE Francesco 30 VAN RENTERGHEM Boris 35 MARCHAND Gianni 49 VAN DAMME Bart 61 GOOSSENS Kenny 78 CLAUS Dieter 86 DE JONGHE Kevin 107 JANSSENS Jimmy 109 D´HOOGE Thomas 114 SINOY Fabio

     

    23/04/2017 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 45,55 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 5

    1 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 DELBAERE Tijs DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    4 PRUVOOST Shayne HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VANDAELE Thijs DOVY KEUKENS - FCC

    6 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    7 BAX Sjoerd NED GRC JAN VAN ARCKEL

    8 VANDENBUSSCHE Jari DOVY KEUKENS - FCC

    9 CASIER Arne ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    10 CLAUW John-ross VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 MAES Jo 12 LEFEVER Nico 13 DECLERCQ Thierry 14 VANCRAEYNEST Kevin 15 VANDEWIELE Frederik 16 BALLET Mathias 17 BOUTTÉ Jordy 18 VANTHOURNOUT Brecht 19 ROSSEEL Ricky 20 VANHOVE Jonas 21 VERSCHAEVE Lounes 22 BAILLIEVIER Kilian 23 DE JAEGER Nick 24 BOUTTÉ Niels 25 CARPENTIER Jari 26 VERVAEKE Aäron 27 PORIAU Tim 28 BIEBUYCK Corentin 29 VANDAELE Angelo 30 VAN BOSSUYT Davy

     

    23/04/2017 VLISSEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 44,01 km/h

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 1

    1 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    2 VAN HAVERBEKE Julien FRA CC NOGENT SUR OISE

    3 COURTENS Igor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 HALL Stephen AUS PA LIGHTNING

    5 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    7 VERKERKEN Miel K.V.C. DEINZE VZW

    8 TEMMERMAN Jasper VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    10 COMMEYNE Steffen KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    11 CAETHOVEN Steven 12 VERFAILLIE Arne 13 VANDENBERGHE Nick 14 BADA Florian 15 VERMEULEN Niels 16 DE JAEGHERE Ruben 17 ROELANDTS Rutger 18 ADRIAENS Bert 19 CAVEY Laurens 20 VERSTREPEN Dries 21 MINNE Stijn 22 MARKEY Lucas 23 BOSMANS Arne 24 VERHOFSTADT Thibau 25 MUS Aloïs 26 VANDROMME Alessandro 27 BYLOOS Jeff 28 DEBUYSERE Wannes 29 SLABINCK Indiana 30 DONY Kevin 43 VERBEKE Stijn

     

    23/04/2017 ZELZATE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 39,24 km/h

    Aantal deelnemers: 139 - opgevers: 71

    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 HEMROULLE Johan ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    3 BASSON Gustav RSA HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 EYSKENS Jeroen HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 HUYGEN Wout ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 LEWIS Adam GBR UNITED C.T.

    7 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 VERHULST Pauwel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 VAN COUTER Stein INDIVIDUEEL

    10 KOBLE Adam USA TRANSITIONS LIFECARE

    11 FABRI Hannes 12 DUFFELEER Joachim 13 VERCAMMEN Jeroen 14 DE GROOTE Arne 15 BUYSSE Jos 16 WARD Tanner USA 17 GOEMAN Jonas 18 MOONS Steven 19 LAMB Ross GBR 20 DELCROIX Gert 21 PIETERS Bart 22 VAN DEN BERGHE Anthony 23 WANTE Jari 24 VLEUGEL Ramon NED 25 KARANDASHEV Petr RUS 26 VAN DRIESSCHE Ward 27 VANHOUCKE Herman 28 VAN HYFTE Steven 29 BOUTS Jens 30 KOMIN Alexander RUS 52 HEIRBAUT Tony 65 VAN PETEGHEM Trifonius 68 DHOLLANDER Kristof

     

    23/04/2017 NIEUWRODE (B) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 – 99 km - 46,04 km/h

    Aantal deelnemers: 133 - opgevers: 19

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 HOULMONT Matthias ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    3 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    4 BERTELS Leander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 SUAREZ MARTINEZ Kevin HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 DELBAEN Michael ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 HOUBBEN Adrien VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 NOELS Jeroen VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL

    10 PAGNAER Arthur SPORT EN MOEDIG GENK

    11 MERCKX Niels 12 PHILIPS Jonas 13 DE RIJCK Bram 14 VAN GENECHTEN Steff 15 VAN DE MIEROOP Sam 16 DE SCHUTTER John 17 CLAES Gert 18 VAN HERCK Glen 19 KOEMANS Daaf NED 20 VERHEYDEN Robin 21 ADRIAENSEN Michael 22 DEBY Quentin 23 GYSEMANS Tibo 24 VERBIEST Senna 25 VRIENS Nathan 26 VAN DEN BORNE Tom 27 PANIS Maxim 28 VERMEIREN Tom 29 THEUNISSEN Jordi 30 DEVOS Han 41 VAN DE VELDE Thomas 63 WAELKENS Dave 79 VAN BUGGENHOUT Joeri 86 ILEGEMS Ken 96 COP Jurgen 108 WIELFAERT Kristof

     

    23/04/2017 E3 HARELBEKE (W) - Men Juniores UCI -  115,5 km - 39,64 km/h

    Aantal deelnemers: 160 - opgevers: 51

    1 MAAS Edo NED RWC AHOY

    2 VAN DEN BERG Marijn NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 PAQUOT Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    4 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VAUGHAN Jacob GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    6 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY

    7 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 REX Laurenz FCWBUMTB

    9 BRAET Vito YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10 FREHEN Jeremy VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    11 KAESEMANS Jasper 12 VANHOOF Ward 13 VAN DE PAAR Jarne 14 CASSAERT Loran 15 VAN VUCHELEN Tom 16 GRIGNARD Sébastien 17 VERHEYEN Maarten 18 VAN WILDER Ilan 19 LIEVENS Dayvin 20 BROOS Alain NED 21 ROSE-DAVIES Louis GBR 22 MINGAY Oscar GBR 23 DOPCHIE Felix 24 DE JONG Timo NED 25 KRUL Wessel NED 26 DESAL Cériel 27 CROMHEECKE Alexander 28 ARENSMAN Thymen NED 29 VAN CANEYT Joren 30 PESSEMIER Tom 40 CAPPAN Lennert 44 VANOVERBERGHE Jens 47 OREEL Lars NED 74 VAN DEN BOSSCHE Fabio 100 FOCQUET Mathijs

    24-04-2017 om 19:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 23/04/2017 JESSEREN (BORGLOON) (LB) - Juniores - 83 km - 39,3 km/h

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 13

    1 RADOUX Robin LOTTO-VC ARDENNES

    2 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    3 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 SCHERPENBERGH Tristan 4 DONDERS Joost 4 JAWALAPERSAD Maarten 4 DESPONTIN Pierre 4 MERTENS Neel 4 FORRIER Gianni 4 FONTAINE Emerson 4 BAMS Jarne 4 DELY Thibault 4 BROECKX Seppe 4 VAN DEN BERGHE Nathan 4 MARIS Elias 4 LEMBRECHTS Wannes 4 WAUTERS Bram 4 VAN GRIEKEN Jarne 4 VANHEES Brent 4 VICTOR Alexis 4 BONNEU Kamiel 4 LOX Damien 4 GEYSELS Xander 4 DE WILDE Luca 4 THONNON Bas 4 ANSELME Renaud 4 FRANCEN Joeri 4 BEN MOSHE Yuval ISR 4 ERNST Robin 4 GABBAY Nir ISR 4 VERMEERSCH Hugo 4 VANHALST Thomas 4 HOPPERETS Christophe 4 TOLHOEK Ezra NED 4 VAN DEN OETELAAR Steven 4 VAN LANDEGHEM Elias 4 DE MESMAEKER Tibo 4 VAN LAER Jan 4 PUBLIE Yannick 4 SAREN Jordy 4 CLOUX Antoine 4 VERHEIJEN Geert NED 4 DE GEYTER Jelle 4 ORLOWSKI Kamil POL 4 CHRISTIAENS Régis

     

    23/04/2017 RETIE - SCHOONBROEK (A) - Juniores - 80 km - 39,56 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 39

    1 REUVERS Kevin NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 ALBANOWSKI Kajetan POL ALKS STAL OCETIX IGLOTEX

    3 BRESSELEERS Jonas WAC TEAM

    4 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    5 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    6 VAN GILS Maxim WAC TEAM

    7 BUITENDIJK Ruben NED UWTC DE VOLHARDING

    8 SMETS Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 DE BOEVERE Olaf VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 BARENDREGT Thijs NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VERTONGEN Jens 12 LOOS Stef 13 SPAPEN Mauro NED  14 VAN KERCKVOORDE Gilles 15 DELCOMMUNE Martin 16 SCIBIOR Jakub POL  17 DIERCKX Joëy 18 ROSSEELS Yannick 19 DEBOEL Vincent 20 PEETERS Sander 21 JORIS Senne 22 VAN DIJCK Jef 23 VAN DER EYCKEN Brent 24 VAN DOOSSELAERE Doowan 25 VAN OEVELEN Wanne 26 VAN DORPE Guus 27 VAN BOUWEL Sander 28 HEYLEN Gilles 29 VRANKEN Vince 30 GEERTS Bjorn 37 VERMEULEN Steven 42 WARRENS Anthony 44 VAN CAMP Tibo

     

    23/04/2017 HOEGAARDEN (B) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 57 km - 34,55 km/h

    Nieuwelingen - deelnemers: 32

    1 RENDERS Luna KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    3 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    4 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 LENAERS Jade ACROG - BALEN BC

    7 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    8 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    11 GOOSSENS Lotte 12 GIELKENS Esmée 13 DE WISPELAERE Fien 14 MICHIELSEN-STEVENS Laura 15 POPELIER Lotte 16 MICHOTTE Maelle 17 SADOINE Perrine 18 VERBEEK Britt 19 LEFEBER Aline 20 BELMANS Fien 21 CHARLIER Laura 22 PENNYNCK Charlotte 23 PEETERS Fleur 24 CEULEMANS Lisse 25 GYSSELS Fien 26 PUNNEWAERT Kirin 27 VAN DE VELDE Florelien 28 QUINTENS Maïté 29 VERSLYPE Solene 30 KESTELEYN Febe 31 STORMS Imke 32 DE PESSEMIER Phoebe


    Junioren - deelnemers: 15

    1 HENDRIKS Dieke NED WIELERVERENIGING SCHIJNDEL

    2 LAMEIRE Louise KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 FEYTENS Ellen AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 JONGENELEN Joëlla NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    5 VAN STEENWINKEL Ella AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 VERHEYDEN Sylke INDIVIDUEEL

    7 HOEFKENS Erin ACROG - BALEN BC

    8 AERNOUTS Amber ACROG - BALEN BC

    9 VANDEPUTTE Léa VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE

    10 LEPLAT Florine FRA CC CAMBRESIEN

    11 VRANKEN Chayenne 12 BRAGANO Laura 13 DENISSE Lauren 14 VAN SEVEREN Sarah 15 VAN GOETHEM Brenda

     

    23/04/2017 RETIE - SCHOONBROEK (A) - Nieuwelingen - 60 km - 39,67 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 17

    1 DE GROOT Mark NED WV BREDA

    2 VOS Yannick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VAN DEN SCHOOR Mats DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 SLAGTER Gijs NED WV BREDA

    6 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 HEYLEN Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VAN BOUWEL Hannes HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    10 VAN DIJK Xander NED WV BREDA

    11 VAN ROY Tristan 12 MEEUSEN Rik 13 VAN DYCK Cisse 14 HERBOTS Inty 15 FRANCKEN Sibe 16 VAN OORSCHOT Robin NED 17 QUETS Stijn 18 SPIJKER Luuk NED 19 POETS Wout 20 OZDERYA Nazim 21 STEVENS Daan 22 VERKOEYEN Michiel 23 WOUTERS Rick NED 24 CLAES Sam 25 SWEENS Keigo NED 26 MARTENS Hannes 27 MENGERINK Lars NED 28 DE SCHEPPER Ward NED 29 VAN LOOVEREN Thijs 30 HUIJBREGTS Niels NED

     

    23/04/2017 RUMST (A) - Nieuwelingen - 68,6 km - 36,69 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 1

    1 DEBREYNE Ruben LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 LECHANTRE Bastien FRA VC ROUBAIX

    3 WACHTERS Jul WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 PRINSEN Lennert DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 DERAEDT Victor WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 GOOS Liam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 DECKERS Angel VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 BERTELS Lode DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 VRANCKX Fausto 12 VAN ROOSBROECK Jan 13 DE LAET Tomas 14 VAN BELLINGHEN Keano 15 SPEETJENS Raf 16 VAN ELSACKER Hans 17 GROOTJANS Andries 18 MAAS Marijn NED 19 VAN LOOVEREN Joachim 20 DEPRE Jeroen 21 JACOBS Tuur 22 VERBIEST Jordi 23 LAURYSSEN Rik 24 PAVONE Gianni NED 25 WALLYN Tibo 26 VAN MELDERT Robin 27 ROMBAUTS Daan 28 FRANCKAERT Maarten 29 DE ROECK Mathis 30 MARTENS Seppe 36 PAUWELS Käi 44 DE ROECK Dante

     

    23/04/2017 SINT-JORIS (BEERNEM) (W) - Nieuwelingen - 68,4 km - 38,88 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 6

    1 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    5 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    6 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    7 DESHE Yotam ISR CCC

    8 WYSEURE Joran VZW JONG WIELERTALENT

    9 BEKAERT Joost WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 COSYNS Milan 12 LEFEVRE Ruben 13 DE GEEST Ricky 14 TORNU Florian FRA 15 VAN LANDSCHOOT Ruben 16 VERROONEN Gilles 17 CASIER Milan 18 MAEYAERT Baptiste 19 STALMANS Jasper 20 DEPOORTER Dieter 21 VANSTEENKISTE Joshua 22 DEJONGHE Kjell 23 CORNETTE Steve 24 VAN PETEGEM Axandre 25 DELAHAYE Jens 26 DEJONGHE Michiel 27 MOLLY Gil 28 VROMANNE Alexis 29 VANCANNEYT Jelle 30 VANGHELUWE Warre

    24-04-2017 om 19:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/04/2017
    waod_3.jpg
    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 4°Seizoenszege en de Titel van Provinciaal Kampioen Oost-Vlaanderen !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 9°Seizoenszege en de Titel van Provinciaal Kampioen Oost-Vlaanderen !!!

    Koen De Bosscher 2015.jpg    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg
     Koen De Bosscher          Patrick Cocquyt

    Zondag 23 April 2017 - BOTTELARE (9820) - PK OOST-VLAANDEREN

     

    Catg.A – 75,6 km – 64 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Van Raemdonck Kevin

    3-Van Damme Peter

    4-Bolle Jean-Pascal

    5-Vens Quincy

    6-De Sutter Maxime

    7-Rogge Simon

    8-Coppens Carrera

    9-De Keukelaere Sven

    10-Verhofstadt Jarno

    11-Vermassen Jens-12-Weemaes Robby-13-Vernaet Olivier-14-Lammertyn Foeke-15-De Smet Olivier-16-Verwee Nico-17-Stijnen Jürgen-18-Vandenbussche Ron-19-Van Der Jeught Stijn-20-Nevejans Dennis-21-De Coninck Guillaume-22-Van Daele Nils-23-Maes Vincent-24-Verberckmoes Arno-25-Peeters Nico-26-Buysse Lennert-27-Debucke Peter-28-Van Laere Jan-29-Rombaut Maarten-30-Bombeke Dries-31-Cooman Mauro-32-Apers Michaël-33-De Roo Johannes-34-Ghyselen Frederik-35-Nevejans Kenny-36-Van Der Straeten Cedric-37-Vossaert Matthias-38-Desomer Joery-39-Van Raemdonck Maarten-40-Bouquet Kenneth-41-Bekaert Tim-42-Van Duyse Jasper-43-De Leenheer Tom-44-De Groote Steven-45-Van Sante Tristan-46-Van de Casteele Michaël-47-Van Waeyenbergh Grégory-48-Dumortier David-49-De Duytsche Luc-50-Smet Jochem-51-Vlaeminck Dimitri-52-Cosyn Bart-53-Lammens Jonas-54-Vandenberghe Stijn-55-Van Vlierberghe Bart-56-Steyaert Bjorn-57-Van Hyfte Tom-58-Brijs Gert-59-Matthys Sam-60-Van Bever Nico-61-Timbreur Jonas-62-Van Laeken Gert-63-Steyaert Thomas-64-Beck Pieter

     

    Catg.B – 63 km – 37 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Verbeken Kurt

    3-De Weirdt Gino

    4-Van Den Broecke Mario

    5-Goossens Alex

    6-Verschelden Steven

    7-Reniers Kristof

    8-Rombaut Wim

    9-Porte Dominiek

    10-Van Hautekerke Glenn

    11-Smet Gert-12-Luyssen Geoffrey-13-Van Rijckeghem Steven-14-Desmet Tom-15-Blancke Johan-16-Eeckhout Kurt-17-Van Haverbeek Frank-18-Schollaert Carlo-19-Van De Perre Lieven-20-Janssens Bert-21-Heynssens Hans-22-David Stefaan-23-de Koning Michel-24-Oliebos Koen-25-Stevens Kurt-26-Dhondt Willem-27-Claeys Kurt-28-Gussé Wim-29-Van Den Broeck Alain-30-Lecluyse Denis-31-Sorgeloos Bart-32-De Troyer Patrick-33-Van Mol Bart-34-Rabout Rudi-35-Blockx Stany-36-Van den Berghe Dietrich-37-D'Hauwe Andy

     

    Catg.B+ – 63 km – 18 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Roose Nico

    3-Primo Gino

    4-Van Oyen Franky

    5-Janssens Kenny (Melsele)

    6-Braet Wim

    7-Roobroeck Dirk

    8-Gyselinck Eddy

    9-Dupont Benny

    10-De Lannoy Didier

    11-Heyndrickx Wim-12-Ballet Peter-13-Suys Frank-14-Harms Ko-15-Vandebuerie Mario-16-Braeckman Geert-17-Nevejans Idesbald-18-De Ben Mark

     

    Catg.C – 50,4 km – 30 deelnemers

    1-Van Hove Dirk (Tisselt)

    2-Vanopstal Eddy

    3-Pieters Joost

    4-De Coninck Danny

    5-Baudonck Tony

    6-Struyf Raoul

    7-Stockman Ruddy

    8-De Coninck Wim

    9-Willems Noël

    10-D'Hondt Erwin

    11-Delagrange Bart-12-De Baets Johan-13-Sharpe Alice-14-Bracke Wim-15-Vyncke William-16-De Vuyst Eddy-17-Van Cleemput Paul-18-Mottram Stephanie-19-Van Lierde Hans-20-Reniers Tony-21-Hoet Griet/Monsieur Anneleen-22-Bolle Henk-23-Bath Mick-24-Claeys Jean-Pierre-25-Alden Stephanie-26-Mansfield Georgia-27-Cheesman Laura-28-Dupont Guido-29-Wille Kurt-30-De Poorter Luc

     

    Catg.D – 50,4 km – 18 deelnemers (+65 jaar)

    1-de Waal Wim (Axel NL)

    2-Luyten Felix

    3-Van Holen Johny

    4-Vandermeulen Jos

    5-Deneef Jozef

    6-Scheirlinckx Jozef

    7-Remory Pierre

    8-De Clercq José

    9-Deboelpaep Andre

    10-Vandenberghen Freddy

    11-Devadder Andre-12-Scheirlinckx Hendrik-13-Vandersteen Erik-14-Demiddel Ronny-15-Mous Willy-16-Pauwels Marcel-17-Lockefeir Marinus-18-De Sutter Willy

     

    Catg.D+ – 50,4 km – 7 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Vyvey Julien

    3-Saerens Jozef

    4-Robijns Robert

    5-Hermans Luc

    6-D'Hont Joseph

    7-Brouwers François

    24-04-2017 om 19:53 geschreven door kenny


    23-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/04/2017
    edh.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 3°Seizoenszege !!!


    Frank Suys.jpg 

             Frank Suys

     

    Zaterdag 22/03/2017 – BLATON – Echappee du Hainaut


    Catg.A – 60 deelnemers

    1-DURY Davy

    2-DECOTTIGNIE Jason

    3-DUSSART QUENTIN

    4-BEHAGUE FABIAN

    5-DECROIX JORDAN

    6-LEFREVRE SEBASTIEN

    7-WINS Stephane

    8-LEFREVRE RUDY

    9-DILLEU QUENTIN

    10-CLAERHOUT SVEN

     

    Catg.B – 43 deelnemers

    1-ROUSSEAU Didier

    2-LEFEVER Nico

    3-ROUSSEAU Philippe

    4-VANDERDONCKT Benoit

    5-PORTE Dominiek

    6-DAVID Stefaan

    7-TAISNE FABRICE

    8-Vanhuy Ludovic

    9-DESMET Sebastien

    10-Vamwymelbeke Laurent

     

    Catg.C – 32 deelnemers

    1-COPPENS Rik

    2-BERQUIN Filip

    3-BRIEAU Christophe

    4-DEBUYSSHERE Olivier

    5-COPPENS Peter

    6-ROOSE Geert

    7-VAN HOLSBEEK BENNY

    8-DOMI GELDOF

    9-CHOTEAUX Pascal

    10-NICODEME Joel

     

    Catg.D – 28 deelnemers

    1-FRANK SUYS (Hingene)

    2-AMPOORTER Dirk 

    3-PENSERINI Fabien

    4-RENARD Alain

    5-DECASTECKER PATRICK

    6-BIANCUCCI Salvatore

    7-BEIRNAERT Eddy

    8-HUSTIN Jean-pierre

    9-THOMAS Rudy

    10-PERSYN Marc

     

    Catg.D+ - 30 deelnemers

    1-HUBLEAU Daniel

    2-D'HEYGERE Christian

    3-CASTELEYN Ghislain

    4-D'HAESELEER Luc

    5-PINNA Guiseppe

    6-BROOTHAERTS Jean Pierre

    7-DELAGRANGE Bart

    8-LUGOWSKI LEON

    9-DEPREITERE Eddy

    10-HUNNINCK Paul

    23-04-2017 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 30/04/2017 - KLEI-SNOA KOERST RETRO !!!
    klei-snoa retro.jpg

    Bron: Het bestuur

    hetvliegendwiel@telenet.be

    www.hetvliegendwielklein-sinaai.be

    www.facebook.com/hetvliegendwielkleinsinaai

    Stamnummer WBV 71970011

    23-04-2017 om 10:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 23/04/2017 BAAIGEM (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    23/04/2017 BRUGGE SINT-PIETERS (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    23/04/2017 WEMMEL (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    23/04/2017 WESTERLO TONGERLO (A) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    23-04-2017 om 00:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/04/2017

    VWV.jpg

    Zondag 23 April – KEERBERGEN (3140) 


    Liefhebbers – 84,8 km

    1-Van Der Sanden Mathias

    2-Haest Tom

    3-Behiels Peter

    4-De Bie Fréderic

    5-Mertens Thomas

    6-Haot Maxime

    7-Jacquemyn Björn

    8-Muylst Andy

    9-Bal Marijn

    10-Haveneers Ferre

    11-Dieltjens Gert 12-Michiels Marnix 13-Goeleven Jeroen 14-Eggers Louis 15-Verbeke Benny 16-Steegmans Tristan 17-Ruelens Yannick 18-Geukens Jordy 19-Claes Jorg 20-Van Roy Sven

     

    C renners – 63,6 km

    1-De Busser Jean Paul

    2-Witvrouwen Kris

    3-Pauwels Vital

    4-Durwael Kim

    5-Verschueren Ivan

    6-Van der Auweraer Jan

    7-Van Eyck Tom

    8-Heremans Gert

    9-Van Avondt Wim

    10-De Proost Gert

    11-Aerts Peter 12-Heremans Koen 13-Schreurs Danny 14-Meuris Gerry 15-Tuyls Robby 16-Op de Beeck Tom 17-Meir Wim 18-Van Overmeire Rudi 19-Everaerts Wim 20-Vaillemans Kim

     

    D renners – 63,6 km

    1-De Cock Marc

    2-Wauters Philippe

    3-Van Roy Luc

    4-Vandenwijngaerden Marc

    5-Van Thielen Wim

    6-Van Bael Hans

    7-Kinnaer Luc

    8-Van Linden Hugo

    9-Hakir Bernard

    10-Maillard Eric

    11-Van Loy Eddy 12-Van Looy Wim 13-Van der Mieren Kris 14-Goris Thomas 15-Minnen Marc

     

    E renners – 63,6 km

    1-Van Gils Rene

    2-Durant Martin

    3-Vercammen Raf

    4-Dom André

    23-04-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    22-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE BERLARE VAN ZATERDAG 22/04/2017

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE BERLARE VAN ZATERDAG 22/04/2017     


    Zaterdag 22/04/2017 BERLARE (O) - Nieuwelingen - 60 km - 39,58 km/h

    Aantal deelnemers: 82 - opgevers: 32

    1 VAN DER TUUK Axel NED NWV GRONINGEN

    2 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    4 GARDIN Michael CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 BEECKMAN Brent WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 LAUWEREYS Tjebbe VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 CHRISTIAENS Jonas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 KEYNAN Dan ISR CCC

    11 VAN DER PERRE Diemer 12 VAN DER SYPT Gianni 13 BLEYENBERG Jado 14 VAN DER TAELEN Glen 15 MARIT Senne 16 BONTINCK Jarne 17 IMPENS Felix 18 MAAS Marijn NED 19 DE GEEST Ricky 20 LIEVENS Niels 21 HALS Bjarne 22 VIDTS Obie 23 DEMUYNCK Victor 24 KAES Xedric 25 REUNIS Rowdy NED 26 STONE Aaron GBR 27 DELEENHEER Toon 28 VAN GUCHT Thomas 29 VERRIEST Noah 30 RASSCHAERT Lander 36 VAN DAELE Ernest 39 DANEEL Jefke 40 VAN HAVERE Detlev 45 MAES Alec 48 HUYGENS Milan
    22-4-2017- berlare 571.JPG
                 Winnaar te Berlare bij de Nieuwelingen Axel van der Tuuk.
    22-4-2017- berlare 565.JPG 22-4-2017- berlare 579.JPG
                    Winnaar Axel van der Tuuk.                                                      De winnaar met de bloemen.
    22-4-2017- berlare 511.JPG
                      Aankomst van winnaar Axel van der Tuuk te Berlare.
    22-4-2017- berlare 508.JPG
                           Aankomst van winnaar Axel van der Tuuk te Berlare.
    22-4-2017- berlare 513.JPG
                           Aankomst van Josse Van Ransbeeck die 2de werd.
    22-4-2017- berlare 516.JPG
                     Staf Galle werd 3de voor Michael Gardin en Marco Smet.
    22-4-2017- berlare 535.JPG
    22-4-2017- berlare 493.JPG
    22-4-2017- berlare 363.JPG
    22-4-2017- berlare 358.JPG
    22-4-2017- berlare 317.JPG
    22-4-2017- berlare 308.JPG
    22-4-2017- berlare 249.JPG
    22-4-2017- berlare 234.JPG
    22-4-2017- berlare 216.JPG
    22-4-2017- berlare 210.JPG
    22-4-2017- berlare 204.JPG
    22-4-2017- berlare 198.JPG
    22-4-2017- berlare 145.JPG
    22-4-2017- berlare 123.JPG
    22-4-2017- berlare 112.JPG
    22-4-2017- berlare 101.JPG
    22-4-2017- berlare 100.JPG
    22-4-2017- berlare 063.JPG
    22-4-2017- berlare 049.JPG
    22-4-2017- berlare 032.JPG
    22-4-2017- berlare 027.JPG
    22-4-2017- berlare 017.JPG
                    Start van de Nieuwelingen te Berlare met 82 deelnemers.




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-04-2017 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 22/04/2017 ZANDHOVEN PULDERBOS (A) - Interclub Elite z.c./U23 – 140 km - 44,41 km/h

    Aantal deelnemers: 148 - opgevers: 29

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 Lamb Ross GBR UNITED C.T.

    3 DEMOLDER Stijn HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 SIEMONS Stijn PRORACE CYCLING TEAM

    5 HUENDERS Mitchell NED HSK TRIAS-MOOI JONG CT

    6 VANDENBUSSCHE Jari DOVY KEUKENS - FCC

    7 DE LANGE Thijs NED THEO MIDDELKAMP

    8 GOELEVEN Jeroen SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    9 VAN BROEKHOVEN Bram ACROG - BALEN BC

    10 HEYNDERICKX Hannes ARROW CYCLING TEAM

    11 VERMEULEN Bram 12 MEEUS Jordi 13 VAN LAER Ward 14 BULLEY Lewis GBR 15 LEFEBER Mathias 16 DEWEER Jochen 17 MERTENS Robin 18 MICHIELSEN Joran 19 RAAS Eloy NED 20 VALVEKENS Jannes 21 CREFFIER Laurent 22 HAELTERMAN Glen 23 HUYGEN Wout 24 TRIO Maxim 25 VAN GENECHTEN Steff 26 HEIDERSCHEID Colin LUX 27 DE BRUYN Jimmy NED 28 GEUENS Joris 29 DOLLEZ Eric 30 VAN HOUT Maxim 36 PERSOON Joeri 46 ROTTY Glenn 58 AMELINCKX Stef 67 VAN GOETHEM Kevin 69 VANDERMAST Kevin 84 DAS Jeroen 88 DE OST Jarne

    22/04/2017 BRUGGE-DUDZELE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 44,58 km/h

    Aantal deelnemers: 87 - opgevers: 14

    1 ODDLI Anders NOR OTTESTAD IL SYKKEL

    2 STAVRAKAKIS George GRE HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 DE KORT Bram NED WV DE JONGE RENNER

    4 VANUYTVANGE Sam DCR CYCLING TEAM

    5 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    6 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 BASSON Gustav RSA VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    9 HENNING Sam GBR RICHARDSONS CYCLES

    10 DEBUYCK Robbe LOTTO SOUDAL

    11 LANNOO Jaromir 12 RUBBEN Sander 13 LA ROSE Grégory 14 MEUL Robby 15 VAN RUYMBEKE Thieme 16 KOMIN Alexander RUS 17 HIMPENS Maarten 18 VAN DAMME Davy 19 VANCOMPERNOLLE Jan 20 THERAIN Quentin 21 FRANSEN David 22 DE BAETS Kristof 23 HEYLEN Kevin 24 ANTONOV Alexander RUS 25 HEINDERSON Maths 26 PEMEN Diederik 27 BERO Sean 28 LA ROSE Dimitri 29 VANDENBERGHE Nick 30 DE NAUW Sigfried 36 WIELFAERT Kristof 53 DEMETER Renaat 55 ONGENA Matthias

     

    22/04/2017 WEVELGEM (W) - Elite z.c./U23 - 119,6 km - 42,23 km/h

    Aantal deelnemers: 107 - opgevers: 52

    1 WARD Tanner USA

    2 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    3 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    4 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    5 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    8 VANDEVYVERE Gauthier ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    9 VAN HAVERBEKE Julien FRA CC NOGENT SUR OISE

    10 SLAGMULDERS Yorick VAN EYCK SPORT

    11 LAGNEAUX Yoni 12 MAFFEIS Dany FRA 13 MANOLITO Balcaen 14 DE MAREZ Ruben 15 DE JAEGER Nick 16 BULTYNCK Isaak Floris 17 SABBE Enzo 18 MONCOMBLE Nicolas FRA 19 JANSSENS Jarrid 20 TOUQUET Joren 21 DESTATSBADER Roy 22 ORBIE Stephen 23 DEGEZELLE Kevin 24 LOENDERS Glenn 25 HEWETT David GBR 26 VANDEWIELE Frederik 27 VANNESTE Evert 28 DESCAMPS Joris 29 DEMEYER Niels 30 PATTYN Jeroen

     

    22/04/2017 ZANDHOVEN (A) – Dames Elite - 100 km - 37,43 km/h

    Aantal deelnemers: 97 - opgevers: 25

    1 GEERIS Femke NED NICHELIVING CCN

    2 CHRISTMAS Dani GBR WV ZEEUWSVLAANDEREN

    3 TORTOLINA Gaia ITA

    4 BEX Nathalie SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    5 HEIJ Sabine NED KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 DOCX Mieke LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    7 KÛLLMER Lisa GER RSC COTTBUS

    8 BAAS Carleen NED TWC HET SNELLE WIEL

    9 PILZ Estefania Sibila ARG AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 VAN DEN STEEN Kim AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 ROHDE Lysanne NED 12 JONGERIUS Claudia NED 13 DALVING Shana 14 VAN HORIK Sofie NED 15 RODIECK Inga GER 16 PRESSLER Natascha GER 17 HELLEMONS Daimy NED 18 VAN WIJK Eltina NED 19 BORREMANS Sarah 20 DEBBOUDT Evelien 21 HERMANS Anka 22 MAKISE Tsubasa JPN 23 DUTRIAUX Fiona FRA 24 LUTTUSCHKA Larissa GER 25 DE QUINT Pia 26 RODIECK Wiebke GER 27 MOONEN Puck NED 28 DUTOUR Margot FRA 29 DECEUNINCK Stefanie 30 VENJAKOB Katharina GER 42 COUDEVILLE Herlinde 70 VENGE Wendy NED 72 DE MAREZ Maaike

    22-04-2017 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 22/04/2017 HAKENDOVER (B) - Juniores - 88 km - 38,61 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 17

    1 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    2 GIELEN Jorne ACROG - BALEN BC

    3 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 FONTAINE Emerson SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 WUYTS Siebe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 REUVERS Kevin NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DESPONTIN Pierre LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 BARBAIX Dries LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 VERBIST Alexander 12 GABAY Nir ISR 13 EUSSEN Bjarne 14 BIERKENS Tim NED 15 VAN BUN Dries 16 DE MESMAEKER Tibo 17 VANPARIJS Wouter 18 VERHEIJEN Geert NED 19 BEN MOSHE Yuval ISR 20 CANDRIES Ruben 21 DALEMANS Geoffrey 22 LAMBEIR Joachim 23 WAUTERS Bram 24 SCHURMANN Jordan 25 VRANCKX Mark 26 VAN OLMEN Siebe 27 CLOUX Antoine 28 PEETERS Siebe 29 HAAS Martin 30 LUYTEN Jonas 31 VERMEULEN Steven

     

    22/04/2017 TOLLEMBEEK (B) - Juniores - 95 km - 39,81 km/h

    Aantal deelnemers: 88 - opgevers: 27

    1 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    2 WERNIMONT Nicolas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE PAUW Len JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    6 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    7 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    8 DECRAENE Raoul TIELTSE RENNERSCLUB

    9 MICHOTTE Cyril LOTTO-VC ARDENNES

    10 MATERNÉ Rémi WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VOLKAERT Jonas 12 CLAEYS Robbe 13 CAUFRIEZ Tristan 14 DAVIES Conor GBR 15 ROELENS Robbe 16 KERREMANS Ben 17 DEVOOGDT Tiebo 18 VAGENENDE Liam 19 MARIS Elias 20 VANHALST Thomas 21 DE CLERCQ Aaron 22 MEERSMAN Maxim 23 GONDRY Quinten 24 VAN LIPPEVELDE Sander 25 RYPENS Cédric 26 GOSSEYE Milan 27 MINET Antoine 28 CREYGELMAN Jens 29 ZAGERS Stefan NED 36 COVELIERS Seppe

     

    22/04/2017 VARSENARE (W) - Juniores - 85 km - 40,12 km/h

    Aantal deelnemers: 77 - opgevers: 12

    1 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 BARENDREGT Thijs NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 FRANSSENS Yannick ISOREX CYCLING TEAM

    4 LOEYS Jarne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 VANDENDAELE Vic VZW JONG WIELERTALENT

    8 STOCKX Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 VAN DURME Michiel WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZWJ

    10 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 DECLERCQ Mathias 12 VAN DEN HAUTE Bram 13 VAN DE VELDE Nico 14 BRAET Axel 15 KERCKHAERT Jochem NED 16 GARSBEKE Jelle 17 DEWIT Jordi 18 COGHE Lennert 19 GYSELEN Thijs 20 MAES Laurens 21 DE FEYTER Jonas 22 KLEMAN MAKA Omer ISR 23 FIEUW Staf 24 DE RUYSSCHER Thibaut 25 TREMERIE Ryan 26 DUPON Arthur 27 SENRAME Arthur 28 BRACKE Stan 29 DELSAUT Anthony 30 HILLEMANS Pepijn NED 43 SLOCK Liam 58 VAN DER MEULEN Nick 63 HELSEMANS Quinten

     

    22/04/2017 BERLARE (O) - Nieuwelingen - 60 km - 39,58 km/h

    Aantal deelnemers: 82 - opgevers: 32

    1 VAN DER TUUK Axel NED NWV GRONINGEN

    2 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    4 GARDIN Michael CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 BEECKMAN Brent WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 LAUWEREYS Tjebbe VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 CHRISTIAENS Jonas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 KEYNAN Dan ISR CCC

    11 VAN DER PERRE Diemer 12 VAN DER SYPT Gianni 13 BLEYENBERG Jado 14 VAN DER TAELEN Glen 15 MARIT Senne 16 BONTINCK Jarne 17 IMPENS Felix 18 MAAS Marijn NED 19 DE GEEST Ricky 20 LIEVENS Niels 21 HALS Bjarne 22 VIDTS Obie 23 DEMUYNCK Victor 24 KAES Xedric 25 REUNIS Rowdy NED 26 STONE Aaron GBR 27 DELEENHEER Toon 28 VAN GUCHT Thomas 29 VERRIEST Noah 30 RASSCHAERT Lander 36 VAN DAELE Ernest 39 DANEEL Jefke 40 VAN HAVERE Detlev 45 MAES Alec 48 HUYGENS Milan

     

    22/04/2017 SINT-JORIS-WEERT (OUD-HEVERLEE) (B) - Nieuwelingen - 66 km - 39,6 km/h

    Aantal deelnemers: 80 - opgevers: 25

    1 DECOSTER Michael DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2 LAGROU Stan WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 LIJNEN Tymon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 HABETS Jordan NED MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG

    5 SLOKKERS Yoeri NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    6 DESCHUYFFELEER Bram VZW JONG WIELERTALENT

    7 LAERMANS Tommy WAC TEAM

    8 DE RYCK Robbe WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 VAN MEER Erben NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    10 BORGERS Lars LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 THIELEMANS Robbe 12 VANDENBRANDEN Noah 13 GELDERS Gil 14 MOUREAU Axel SWE 15 DE LEEUW Ward 16 MARTENS Daan 17 HUYGHE Gust 18 BRAMS Andy 19 DION Loïc 20 ROMBAUTS Daan 21 VANDERAERDEN Wout 22 VANDEN BERGHE Senne 23 HEYLEN Robbe 24 HERRYGERS Tieme 25 DANIËLS Pieter 26 VAN BELLINGHEN Keano 27 VAN NUFFEL Aiko 28 JORDENS Jules 29 LOECKX Tim 30 DEMARQUE Thibault FRA 38 VAN BUYNDER Thibaud

     

    22/04/2017 ZOMERGEM (O) - Nieuwelingen - 58 km - 40,12 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 17

    1 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 VAN DE VELDE Senne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 DE BRAEKELEER Juul ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    9 LEBRUN Robin ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    10 STEVENS Igor VZW JONG WIELERTALENT

    11 VANDEN HEEDE Jens 12 VERHELLE Cedric 13 BERT Jasper 14 SANDRIE Brent 15 BALL Fred GBR 16 CASTELAIN Nathan 17 EXPEELS Tjorven 18 DELFOSSE Titouan 19 DEMUYNCK Arno 20 VERSEE Younes 21 HOSTEN Ian 22 DESMET Timo 23 MUYSHONDT Nils 24 VAN CUTSEM Senna 25 BOGAERTS Senne 26 DEBOSSCHERE Seppe 27 LAUREYNS Ril 28 VAN LANDSCHOOT Ruben 29 VAN DE WYNKELE Lorenz 30 VERMOOTE Jens

    22-04-2017 om 20:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/04/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 8°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher 2015.jpg    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

     Koen De Bosscher          Patrick Cocquyt

    Zaterdag 22 April 2017 - STEENHUIZE-WIJNHUIZE (9550) 


    Catg.A – 71,5 km – 53 deelnemers

    1-Vens Quincy (Herzele)

    2-Van Damme Peter

    3-Van Geyt Koen

    4-Broeckaert Ruben

    5-De Coninck Guillaume

    6-Verwee Nico

    7-Annendyck Andy

    8-Nevejans Dennis

    9-De Clercq Wouter

    10-De Bock Stef

    11-Vandekerckhove Enzo-12-Van Der Sickel Mario-13-Lison Yorick-14-Van Den Eeckhout Kevin-15-Lison Bjorn-16-Mertens Jelle-17-Poppe Stef-18-Moerman Jens-19-Pletinckx Brent-20-Vercammen Tom-21-Dumortier David-22-Straetmans Anton-23-Maenhout Tommy-24-Bogaert Mike-25-Peeters Nico-26-Nevejans Kenny-27-Esselens Michaël-28-Desomer Joery-29-Wargee Steven-30-De Cock Bart-31-Van Herreweghe Simon-32-Snoeck Mathias-33-De Leeuw Jelle-34-De Smet Olivier-35-Maes Jonah-36-Middelkamp Tom-37-Mertens Daan-38-Van Kerchove Jonathan-39-Durant Joaquim-40-Van Reepingen Kevin-41-De Cubber Jens-42-Adam Florian-43-Verhaeghe Tim-44-Tinel Pieter-45-Van Der Straeten Cedric-46-Rottiers Cédric-47-Geerts Samuel -48-Roegiest Mario-49-Van de Casteele Michaël-50-De Groote Angelo-51-Van Den Bulcke Nandi-52-Bekaert Tim-53-Weemaels Steven

     

    Catg.B – 65 km – 28 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Eeckhout Kurt

    3-De Block Kris

    4-Luyssen Geoffrey

    5-De Vlieger Sven

    6-Arena Lorenzo

    7-Vermassen Peter

    8-Schaut Danny

    9-Van Haverbeek Frank

    10-Rombaut Wim

    11-Quintelier Gunther-12-Van Drom Giovanni-13-Geldhof Stephen-14-Vervloessem Raf-15-Heynssens Hans-16-Van Den Neste Johan-17-Deno Gert-18-Sorgeloos Bart-19-Van Mol Bart-20-Van Overmeiren Gerry-21-Van Obbergen Wim-22-Hoes Andy-23-Saelens Danny-24-De Waele Kris-25-Van Himst Patrick-26-Steyaert Ivo-27-De Braekeleer Piet-28-De Brauwer Lesley

     

    Catg.B+ – 65 km – 13 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Roose Nico

    3-Winandy Wim

    4-Gyselinck Eddy

    5-Janssens Kenny (Melsele)

    6-Ballet Peter

    7-De Backer Danny

    8-Coppens Ronny

    9-Driesen Johan

    10-De Ryst Eric

    11-De Pelsmaker Frank-12-Nevejans Idesbald-13-Hellinckx Danny

     

    Catg.C – 52 km – 27 deelnemers

    1-Vanopstal Eddy (Mol)

    2-Van Eyndt Jozef

    3-Goossens Marc

    4-De Coninck Danny

    5-Claessens Joseph

    6-Bultinck Andre

    7-Struyf Raoul

    8-Somers Chris

    9-Lacquet Philippe

    10-Krols Jef

    11-Boeve José-12-Govers Rony-13-Hoet Griet/Monsier Anneleen-14-De Vuyst Eddy-15-Bracke Wim-16-D'Hondt Erwin-17-Van Den Bossche Harmel-18-Bolle Henk-19-Vyncke William-20-De Praetere Fritz-21-van Rijsbergen John-22-Van den Broeck Louis-23-Van Waeyenberg Randy-24-De Gucht Etienne-25-Polfliet Danny-26-D'Hondt Freddy-27-Van Lierde Hans

     

    Catg.D – 52 km – 17 deelnemers (+65 jaar)

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Deneef Jozef

    3-Burggraeve Noël

    4-Remory Pierre

    5-Ligneel Rony

    6-Scheirlinckx Jozef

    7-Moens Louis

    8-Deboelpaep Andre

    9-Devadder Andre

    10-Vandenberghen Freddy

    11-De Leener François-12-Scheirlinckx Hendrik-13-Teirlinck Willy-14-Demiddel Ronny-15-Lockefeir Marinus-16-Pauwels Marcel-17-Mous Willy

     

    Catg.D+ – 52 km – 6 deelnemers (+70 jaar)

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Vandenheuvel Gilbert

    3-Saerens Jozef

    4-Robijns Robert

    5-Hermans Luc

    6-Brouwers François

    22-04-2017 om 20:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/04/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Zaterdag 22 April -  DENDERMONDE (9200)


    CAT.A – 71,4 km - 54 deelnemers

    1 Pieter DE PAEPE

    2 Gillian Van Rymenant

    3 Stijn Verbeke

    4 Kevin Van De Keer

    5 Sam Van Gansen

    6 Jordy Noël

    7 Koen Vanopdenbosch

    8 Bjorn Cooman

    9 Pascal Heyvaert

    10 Jimmy Segers

    11 Christophe Haest 12 Rob Lanin 13 Gunter De Coen 14 Tom Vanopdenbosch 15 Lander Jacobs 16 Jelle Moyson 17 Kevin Coppens 18 Wannes Galicia 19 Tristan Van Sante 20 Bjorn Van Malderen

     

    CAT.B – 71,4 km - 21 deelnemers

    1 Andy DE BACKER

    2 Jean Pascal Bolle

    3 Jarno Verhofstadt

    4 Jurgen Diependaele

    5 Steven Van Rijckeghem

    6 Patrick Eulaerts

    7 Pascal De Wolf

    8 Tom Penninck

    9 Filip Thijs

    10 Tom De Smet

    11 Kristof Binst 12 Andy Roskam 13 Paul Butler 14 Paul Hens 15 Frank Verjans 16 Gert Brijs 17 Jurgen Van Buggenhout 18 Vincent Brasseur 19 Mario Dockx 20 Steven Loeman

     

    CAT.C – 63 km - 30 deelnemers

    1 Peter Aerts

    2 Paul Thursfield

    3 Richard De Ridder

    4 Steven De Kerpel

    5 Kristof Renier

    6 Peter Maes

    7 Pascal Kestemont

    8 Steven Blommaert

    9 Rudi Rabout

    10 Claudio Rizzo

    11 Steven Verschelden 12 Kris Thomas 13 Piet Hereijgers 14 Peter Vos 15 Bert Peelman 16 Gerry Maes 17 Luc De Munck 18 Joris Brams 19 Marnix De Roos 20 Wim Meert

     

    CAT.D – 63 km - 29 deelnemers

    1 Ronald RENTS

    2 Jan De Mulder

    3 Eddy Van Loy

    4 Dirk Goolaerts

    5 Marc Tabourdon

    6 Ronny Cosijn

    7 Eric Depouille

    8 Dirk Mathys

    9 Serge Meyvis

    10 Benny D'haese

    11 Rudi De Bondt 12 Luc Erauw 13 Geert Braeckman 14 Danny Van Hoof 15 Johan De Veylder 16 Freddy Van Camp 17 Freddy De Paepe 18 Hugo Vanlinden 19 Peter Buyl 20 Pierrot Misotten

     

    CAT.E – 54,6 km - 24 deelnemers

    1 Jan VAN DEN BRANDE

    2 Rudy Van De Velde

    3 Rony De Vos

    4 Dirk Van Hove

    5 Rene De Brucker

    6 Leon Deuss

    7 Christiaan Geerts

    8 Paul Castelyn

    9 Luc Witman

    10 Dominique Turcksin

    11 Mick Bath 12 Peter Schouppe 13 Marc Dockx 14 Jean Pierre Claeys 15 Noël Willems 16 Patrick Convents 17 Hendrik Caethoven 18 Guy Vanparrijs 19 Louis Keymolen 20 André Dom

     

    CAT.F – 54,6 km - 17 deelnemers

    1 Wim DE WAAL

    2 Rene Mertens

    3 Rene Van Gils

    4 Roger Schouppe

    5 Felix Luyten

    6 Luc Snels

    7 Jean Blommaerts

    8 Johny Van Holen

    9 Jean Pierre Wauters

    10 Jos Vandermeulen

    11 Eddy Cobbaut 12 William De Cremer 13 Frank Rijpens 14 Roger Wauters 15 Walter Verhelst 16 Tony Van Malderen 17 Willy Brijs

    22-04-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    19-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 19/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 19/24/2017 – DE WAALSE PIJL – Men Elite - 204,5 km – 05h15’37”

    Aantal deelnemers:

    1 Alejandro VALVERDE (Spa) Movistar Team

    2 Daniel MARTIN (Ier) Quick-Step Floors +1"

    3 Dylan TEUNS BMC Racing Team     

    4 Sergio Luis HENAO (Col) Team Sky

    5 Michael ALBASINI (Zwi) Orica - Scott          

    6 Warren BARGUIL (Fra) Team Sunweb         

    7 Polen Michal KWIATKOWSKI Team Sky      

    8 Frankrijk Rudy MOLARD FDJ          

    9 Frankrijk David GAUDU FDJ

    10 Italië Diego ULISSI UAE Abu Dhabi           

    11 Michael WOODS (Can) 12 Ion IZAGIRRE (Spa) 13 Romain BARDET (Fra) +8" 14 Pierre-Roger LATOUR (Fra) 15 Robert GESINK (Ned) 16 Patrick KONRAD (Oos) 17 Jelle VANENDERT +13" 18 Tim WELLENS 19 Jay MCCARTHY (Aus) 20 Jonathan HIVERT (Fra) +16" 21 Tom Jelte SLAGTER (Ned) 22 Jakob FUGLSANG (Den) 23 Rigoberto URAN (Col) +21" 24 Eduardo SEPULVEDA (Arg) 25 Maurits LAMMERTINK (Ned) +24" 26 Alexis VUILLERMOZ (Fra) 27 Mathias FRANK (Zwi) +29" 28 Igor ANTON HERNANDEZ (Spa) 29 Rafal MAJKA (Pol) +35" 30 Diego ROSA (Ita) 40 Xandro MEURISSE +54" 41 Thomas SPRENGERS 42 Thomas DEGAND 47 Ben HERMANS 51 Laurens DE PLUS 54 Eliot LIETAER 56 Maxime VANTOMME 59 Floris DE TIER +1'21" 60 Serge PAUWELS 65 Bart DE CLERCQ +1'34" 81 Sander ARMÉE 82 Dimitri PEYSKENS 95 Antoine WARNIER +2’31” 99 Sébastien DELFOSSE +2'41" 101 Dries DEVENYNS 106 Tosh VAN DER SANDE +3'00" 116 Jenthe BIERMANS +3'55" 117 Preben VAN HECKE 150 Gregory HABEAUX 156 Jens WALLAYS +12'50"

    19/24/2017 – DE WAALSE PIJL – Women Elite - 120 km – 03h21’06”

    Aantal deelnemers:

    1.Anna van der Breggen (Ned)
    2.Lizzie Deignan (GB)  +16”
    3.Katarzyna Niewiadoma (Pol)  +25”
    4.Annemiek van Vleuten (Ned)  +43”
    5.Shara Gillow (Aus)  +49”
    6.Ashleigh Moolman (ZAf)  +54”
    7.Coryn Rivera (VS)  +56”
    8.Janneke Ensing (Ned)  +58”
    9.Katrin Garfoot (Aus)  +1’00”
    10.Favia Oliveira (Bra)  +1’02”

    35.Kelly Van Den Steen  +4'13"
    40.Sofie De Vuyst


    19/04/2017 BEVER (B) - Elite z.c./U23 - 124 km - 43,34 km/h

    Aantal deelnemers: 128 - opgevers: 25

    1 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    2 DIEPENDAELE Timmy VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 PICOUX Maximilien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    5 STAVRAKAKIS George GRE HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 DONDERS Jelle TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    7 LELEU Antoine DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    8 RAYMACKERS Cedric TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    9 BOSMANS Tom PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    11 VAN DER SCHUEREN Nicky 12 SEFA Ylber ALB 13 LOY Antoine 14 BASTIAENS Ayco 15 VAN DAMME Indy 16 NEVENS Tibo 17 ANECA Ciske 18 SIMON Kenn 19 VAN HAUWERMEIREN Michiel 20 VAN DE KERKHOVE Brent 21 VAN GANSEN Sam 22 VANDEWIELE Frederik 23 EINHORN Itamar ISR 24 VAN LYSEBETH Mathias 25 VAN DEN BRANDE Julien 26 MOORS Oliver GBR 27 DESMECHT David 28 VAN DUREN Brent 29 MONCOMBLE Nicolas FRA 30 BULLEY Lewis GBR 31 DE BOCK Stijn 41 VAN GOETHEM Kevin 43 VAN GUYSE Jarno 68 VAN DAMME Bart 81 VAN DEN BERGHE Anthony

     

    19/04/2017 DE HAAN (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 45,74 km/h

    Aantal deelnemers: 93 - opgevers: 17

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    3 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    4 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    5 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    7 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    8 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 ROSSEEL Ricky 12 WILLEMS Mario 13 GELDHOF David 14 DESMET Jani 15 BOUTTÉ Kenzie 16 LAVA Kevin 17 VAN DYCK Wesley 18 WELTEN Bram NED 19 LEFEVER Nico 20 DEMUYNCK Koen 21 HIMPENS Maarten 22 VERFAILLIE Arne 23 VERCAUTEREN Tim 24 DEBUYSERE Wannes 25 VANDENBERGHE Nick 26 VAN RAEPENBUSCH Ruben 27 DE ZUTTER Kristof 28 BOUSSAER Bryan 29 MOHR Johan NOR 30 HUYSSER Jeroen 36 DHOLLANDER Kristof

    19-04-2017 om 20:15 geschreven door kenny


    18-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 18/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 18/04/2017 HAKENDOVER (B) - Elite z.c./U23 - 115 km - 37,06 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 26

    1 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2  DE HAES Jorden EFC-L&R-VULSTEKE

    3 VANDERMOSTEN Tom EFC-L&R-VULSTEKE

    4 ODDLI Anders NOR OTTESTAD IL SYKKEL

    5 ROELANDTS Rutger ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    6 PARDON Ward PRORACE CYCLING TEAM

    7 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    8 SCHEERENS Jorgen VETRAPO CYCLING TEAM

    9 BRACEGIRDLE Tom GBR GOMA DAKWERKEN VDB STEENHOUWERIJ

    10 CRABBÉ Arno STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    11 VAN BROEKHOVEN Guy 12 ELEN Sander 13 PIRIUS Hans GER 14 PATTEN Daniel GBR 15 CANT Jelle 16 VAN GOIDSENHOVEN Kurt 17 WILLEMS Robby 18 WATHIONG Thomas 19 THEYS Koen 20 ONCKELINX Nand 21 LETEN Wouter 22 DESAIR Maarten

     

    18/04/2017 NEERPELT (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 100 km - 43,84 km/h

    Aantal deelnemers: 75 - opgevers: 13

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 VERMEULEN Bram WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    3 THIJS Edwin HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 WOUTERS Tim DAGPAS

    5 VAN LAER Titte V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 PAGNAER Arthur SPORT EN MOEDIG GENK

    7 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURGE

    8 THEUNISSEN Jordi SPORT EN MOEDIG GENK

    9 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    10 HOOIJEN Sjors NED HET SNELLE WIEL

    11 SIMONS Kevin 12 HOUBEN Kristof 13 SCHMELCHER Nick 14 GEUENS Joris 15 ZIMMERMANN Hardy GER 16 PAESHUYSE Davy 17 VRIENS Nathan 18 PEPINSTER Jean 19 VAN DEN BRANDEN Viktor 20 SMEYERS Hans 21 KERKHOFS Bram 22 SCHOUTEDEN Bert 23 VERDIJCK Niels 24 SCHERPENBERGH Dominique 25 NIJS Steven 26 HASSINK Kris 27 PEELAERS Jeff 28 VERMAELEN Steven 29 HAVENEERS Ferre 30 DE WITTE Brecht

    18-04-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    17-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 17/04/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 17/04/2017     


    Maandag 17/04/2017 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 39,17 km/h

    Aantal deelnemers: 87 - opgevers: 53

    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 BROES Michiel UNITED C.T.

    3 GOEMAN Jonas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    4 ONGENA Matthias INDIVIDUEEL

    5 AMELINCKX Stef ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 COP Jurgen DCR CYCLING TEAM

    7 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    8 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 VANDEMEULEBROECKE Steven ASFRA RACING TEAM

    10 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    11 DAS Jeroen 12 DE BRUYN Jimmy NED 13 VAN DAMME Bart 14 CORDEEL Pieter 15 DHOLLANDER Kristof 16 RAAS Eloy NED 17 GIJZEL Roy NED 18 D´HOOGE Thomas 19 JANSSENS Jarrid 20 VAN GUYSE Jarno 21 TEN HARTOG Guy 22 MEUL Robby 23 VERBEKE Stijn 24 STROOSNIJDER Michel NED 25 VANUYTVANGE Sam 26 COLMAN Alex 27 LAVA Kevin 28 CADRON Julien 29 VERHAEGEN Jens 30 VAN HYFTE Steven 31 DILLEN Ruben 34 HEIRBAUT Tony
    17-4-2017-nieuwkerken 803.JPG
          Winnaar te Nieuwkerken Glenn Rotty met de bloemen en de supporters.
    17-4-2017-nieuwkerken 796.JPG
                         Een woordje uitleg van winnaar Glenn Rotty.
    17-4-2017-nieuwkerken 788.JPG
                                          Glenn Rotty winnaar te Nieuwkerken.
    17-4-2017-nieuwkerken 718.JPG
                                       Aankomst van winnaar Glenn Rotty.
    17-4-2017-nieuwkerken 715.JPG
    Aankomst van winnaar Glenn Rotty voor Michiel Broes, Jonas Goeman, Matthias
    Ongena en Stef Amelinckx.
    17-4-2017-nieuwkerken 741.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 678.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 617.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 592.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 564.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 555.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 537.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 532.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 495.JPG
                                             Jeroen Das en Stijn Verbeke.
    17-4-2017-nieuwkerken 488.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 406.JPG
                                                    Kristof Dhollander
    17-4-2017-nieuwkerken 374.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 201.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 161.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 123.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 093.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 084.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 071.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 055.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 052.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 037.JPG
    17-4-2017-nieuwkerken 036.JPG
             Start van de Elite z.c. & Beloften te Nieuwkerken met 87 deelnemers.




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-04-2017 om 21:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 17/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Glenn Rotty 2017.jpg 

            Glenn Rotty

    Maandag 17/04/2017 ZWEVEZELE (ZESWEGE) (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 45,13 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 19
    1 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 CASIER Arne ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    5 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    6 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    7 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    8 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 DEBOOT Bruce DOVY KEUKENS - FCC

    10 DESCAMPS Joris MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 BRUYNEEL Giel 12 GOUEL Valentin FRA 13 LANNOO Jaromir 14 STOCKMAN Michiel 15 WARD Tanner USA 16 VERMEIRE Jordy 17 RUBBEN Sander 18 BOUTTÉ Kenzie 19 JORDE Ola NOR 20 RIISE Christian NOR 21 DEMUYNCK Koen 22 PATTEN Daniel GBR 23 KOBLE Adam USA 24 DECLERCQ Thierry 25 VASTMANS Dries 26 KVINGEDAL Hans NOR 27 TOORTELBOOM Frederik 28 JAECQUES Simon 29 VANCOMPERNOLLE Jan 30 WYFFELS Jonas

     

    17/04/2017 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 39,17 km/h

    Aantal deelnemers: 87 - opgevers: 53

    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 BROES Michiel UNITED C.T.

    3 GOEMAN Jonas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    4 ONGENA Matthias INDIVIDUEEL

    5 AMELINCKX Stef ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 COP Jurgen DCR CYCLING TEAM

    7 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    8 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 VANDEMEULEBROECKE Steven ASFRA RACING TEAM

    10 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    11 DAS Jeroen 12 DE BRUYN Jimmy NED 13 VAN DAMME Bart 14 CORDEEL Pieter 15 DHOLLANDER Kristof 16 RAAS Eloy NED 17 GIJZEL Roy NED 18 D´HOOGE Thomas 19 JANSSENS Jarrid 20 VAN GUYSE Jarno 21 TEN HARTOG Guy 22 MEUL Robby 23 VERBEKE Stijn 24 STROOSNIJDER Michel NED 25 VANUYTVANGE Sam 26 COLMAN Alex 27 LAVA Kevin 28 CADRON Julien 29 VERHAEGEN Jens 30 VAN HYFTE Steven 31 DILLEN Ruben 34 HEIRBAUT Tony

     

    17/04/2017 RETIE (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 42,82 km/h

    Aantal deelnemers: 95 - opgevers: 40

    1 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    2 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    3 COOLEN Yves HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 DEMOLDER Stijn HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 EYSKENS Jeroen HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 VERMEIREN Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 PEELAERS Jeff HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 GEYSEN Kurt 12 KOEMAN Bjorn NED 13 VAN DEN BERGHE Jeroen 14 LAMB Ross GBR 15 CLAUS Dieter 16 VAN BROEKHOVEN Bram 17 ODDLI Anders NOR 18 VAN DEN PLAS Jelle 19 WILLEMS Tom 20 DELCROIX Gert 21 PEETERS Kjell 22 THIJS Edwin 23 VERMEULEN Stef 24 MERTENS Tom 25 PERSOON Joeri 26 GEERTS Kenneth 27 OERLEMANS Pieter 28 VERBIEST Senna 29 PEMEN Diederik 30 MOLENBERGHS Pieter

     

    17/04/2017 MOORSLEDE - VIERKAVEN (W) - U23 - 114 km - 41,28 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 10

    1 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL

    2 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 DEBUYCK Robbe LOTTO SOUDAL

    4 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW

    5 TOUBEAU Alexandre ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    6 BAELE Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    7 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    8 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    9 DEBUYSERE Wannes MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DE KEE Glenn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 VERHULST Lothar 12 VEROUGSTRAETE Nicolas 13 CAVEY Laurens 14 BOSMANS Arne 15 TEIRLINCK Jens 16 BIEBUYCK Corentin 17 CAVEY Vincent 18 DESTATSBADER Roy 19 WILLEMOT Bastien 20 VERKERKEN Miel 21 VERHULST Wouter 22 VANMEENEN Jordy 23 CARPENTIER Jari 24 BAILLIEVIER Kilian 25 DE VEIRMAN Aaron 26 DE JAEGHERE Ruben 27 USE Laurens 28 NIEUWKOOP Bas NED 29 DE BLAERE Diego 30 VERMEULEN Niels

     

    17/04/2017 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) - Interclub Juniores – 116,5 km – Rit 3 - 40,75 km/h

    Aantal deelnemers: 99

    1 VANSEVENANT Mauri CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    2 VAN VUCHELEN Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    3 VAN TRICHT Stan YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY

    5 FREHEN Jeremy VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    6 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 CASSAERT Loran VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 HOPPEZAK Vincent RWC AHOY

    10 KOSTER Adne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 BONNEU Kamiel 12 BROOS Alain 13 McELROY Sean 14 VANOVERBERGHE Jens 15 VANHOOF Ward 16 PONSAERTS Thibaut 17 MOL Wesley 18 LAMBEIR Joachim 19 HOOLE Daan NED 20 VERHEYEN Maarten 21  MARIT Arne 22 ARENSMAN Thymen 23 DAEMEN Stijn 24 KAESEMANS Jasper 25 GOVAERTS Brent 26 DESAL Cériel 27 FONTIJNE Niels 28 BOMBOI Davide 29 CAPPELLE Mauro 30 DECOSTER Gerrik 40 OREEL Lars 42 VAN DER EYCKEN Brent 45 BIERKENS Tim 63 VERTONGEN Jens 69 VERHEIJEN Geert 78 DAVIES Conor 94 REUVERS Kevin

    17-04-2017 om 21:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 17/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan STEFFEN DUYM met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan LENNERT CAPPAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Steffen Duym.jpg   Lennert Cappan.jpg

         Steffen Duym              Lennert Cappan

    Maandag 17/04/2017 WAARSCHOOT (O) - Juniores - 81,25 km - 42,8 km/h

    Aantal deelnemers: 127 - opgevers: 35

    1 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    2 BROWN Jim GBR HOLMFIRTH CYCLING CLUB

    3 VAN DEN BOSSCHE Fabio DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    5 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 VAN DEN HAUTE Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 VAN HEMELEN Vincent HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 AASHEIM Ludvig Fischer NOR SK RYE SYKKEL

    10 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 BAZLEY George GBR 12 COVELIERS Seppe 13 BORDON Ruben 14 DESPONTIN Pierre 15 DHONT Arnoud 16 EVENEPOEL Remco 17 BARENDREGT Thijs NED 18 BZDAK Cezary POL 19 BEN MOSHE Yuval ISR 20 STEWART Jake GBR 21 MARIS Elias 22 WUYTS Siebe 23 STYLEMANS Mattis 24 VAN DE VELDE Nico 25 GABBAY Nir ISR 26 VAN DORPE Guus 27 BARBAIX Dries 28 WACHTERS Jef 29 THYS Joren 30 ANSELME Renaud 34 MEERSMAN Maxim 56 MEERSSCHAERT Jordy

     

    17/04/2017 WESTKERKE (W) - Juniores - 89,6 km - 41,37 km/h

    Aantal deelnemers: 83 - opgevers: 33

    1 LENNERT CAPPAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 GYSELEN Thijs ISOREX CYCLING TEAM

    4 BRAET Axel KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 STOCKX Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 DESCHUYTTER Casper CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB

    8 WESTELINCK Jesper NED VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    9 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 WUYTS Sooi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VERCRUYSSE Gilles 12 FIEUW Staf 13 SAVER Kasper 14 VANNESTE Wout 15 VAN DER HAEGEN Jarne 16 AKINNIBI Kareem GBR 17 DE MESMAEKER Tibo 18 SENRAME Arthur 19 DEWIT Jordi 20 SCHEERS Lander 21 WARRENS Anthony 22 GARSBEKE Jelle 23 VANDENBULCKE Aaron 24 BRUNING Jente 25 NOPPE Matthias 26 LOEYS Jarne 27 FORRIER Gianni 28 COOLSAET Guillaume 29 PUBLIE Yannick 30 MESKENS Brecht 33 ROOSE Matteo

    17/04/2017 BORLO (LB) - Nieuwelingen - 63 km - 40,68 km/h

    Aantal deelnemers: 118 - opgevers: 7

    1 VAN UDEN Casper NED WV ZEEUWS-VLAANDEREN

    2 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 FRETIN Milan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    5 VOS Yannick MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    10 BOELS Senne WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 VERGOTE Diel 12 VAES Alexandre 13 GROSEMANS Daan 14 ALENTEYNS Jorit 15 TEERLINCK Alexander 16 NONNEMAN Maxim 17 DE GRAEF Noah 18 DUIJVESTEIJN Roy NED 19 MAES Juul 20 DE CRAECKER Gianni 21 PAULUS Milan 22 ECCLI Cyrian 23 OZDERYA Nazim 24 VERSTAPPEN Tijs 25 DE KINDER Axel 26 SCHURGERS Stef 27 DE DECKER Tijl 28 CLAEYS Laurent 29 WILLEMS Gilles 30 VAN HAMME Wout

     

    17/04/2017 LEDEGEM (W) - Nieuwelingen - 39,6 km - 40,93 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 5

    1 STEFFEN DUYM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 BUIJSSE Lukas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VAN POPPEL Sébastein ACROG - BALEN BC

    5 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 BARBRY Giel VZW JONG WIELERTALENT

    7 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    9 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    10 DE PRETER Emiel HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 LEFEVRE Ruben 12 DEWACHTER Lucas 13 MAES Simon 14 BONNET Théo 15 GHEYSENS Laurens 16 WYSEURE Joran 17 EGGLESTONE Matti GBR 18 SIMOENS Jari 19 VAN COMPERNOLLE Jamie 20 EXPEELS Tjorven 21 DESCHUYFFELEER Bram 22 VANCANNEYT Jelle 23 VOGELS Aaron 24 GALLE Marlo 25 DE PAUW Robbe 26 CORNETTE Steve 27 VAN RYCKEGHEM Lars 28 DEKIEN Sander 29 DEJONGHE Vitas 30 VERROONEN Gilles 31 DE VOS Wannes

     

    17/04/2017 WAARSCHOOT (O) - Nieuwelingen - 56,25 km - 41,93 km/h

    Aantal deelnemers: 113 - opgevers: 55

    1 VAN ROOSBROECK Jan WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VANDERBEKE Aiden MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 RZEPKA Robert POL UKKS IMIELIN TEAM CORRATEC

    4 VERZIJL Sten NED RWC AHOY

    5 BECKETT Sam GBR WELSH CYCLING

    6 VAN DEN SCHOOR Mats DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    8 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 VAN DE VELDE Senne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENTU17M

    11 CHRISTIAENS Jonas 12 D´HONDT Dante 13 MEEUSEN Rik 14 VAN KERCKHOVE Brent 15 COSYNS Milan 16 FRANCKEN Sibe 17 TENE Rotem ISR 18 VAN BELLINGHEN Keano 19 GASPARD Julien 20 VAN ELSACKER Hans 21 MARTENS Thomas 22 SLAGTER Gijs NED 23 BLEYENBERG Jado 24 VAN RANSBEECK Josse 25 SANDRIE Brent 26 VAN GAELEN Louis 27 DECOSTER Michael 28 Deshe Yotam ISR 29 DECLERCK Jelle 30 VAN DE WYNKELE Lorenz 35 VAN DAELE Ernest 38 GALLE Staf 45 DE BEER Wannes 47 VAN BUYNDER Thibaud 48 RASSCHAERT Lander

    17-04-2017 om 21:30 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!