.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    11-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VUELTA TURISTICA - FIETS- EN TRIATHLONVAKANTIES AAN DE COSTA BLANCA !!!
    vuelta turistica 2018 nieuw 1
    vuelta turistica 2018 4


    Bron: Jurgen Van Goolen & Inge Van den Broeck

     

    t. +34 654 17 30 23

    e. info@vueltaturistica.com

    w. www.vuelta-turistica.com

     

    Adres: Bikecenter Vuelta-Turistica

    Avenida Rosa de los Vientos 7, local 4

    03710 Calpe (Alicante) Spanje

     

    IVA: ESY0450049E

     

    Fietsvakanties & wielerstages aan de Costa Blanca

    vuelta turistica 4

    kenny spanje 1 2016
                                  Inge Van den Broeck , Kenny Janssens en Jef De Batist.

    11-01-2019 om 15:06 geschreven door kenny


    09-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 09/01/2019

    groepstraining beveren

    Onder leiding van Kenny Janssens en Ramazan Bürgü vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 40 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.
    Ditmaal een zeer strakke wind die zorgde dat de kopmannen vol aan bak moesten voor de midweek duurtraining. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 75 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 95 km, het gemiddelde was goed voor 33,2 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Guy Smet , Ramazan Bürgü , Sven Cools , Marc De Smet , Bert De Coster , Joris De Jonghe , Glenn Van Hautekerke , Kris Bolsens , Walter Meseure , Ludwig De Bock , Wouter De Cleen , William Despeels , Pascal Brack , Walter Verhelst , Adrien Maes , Jan Vlegels , Steven Van Houte , Sybren Van Houte , Ruben Dillen , Mattias Nys , Kris Smet , Kristoff Heyns , Jenno Adriaenssens , Tom De Beer , Rudi Serverius , Jurgen De Witte , Kurt Van Raemdonck , Jori Van Steenberghen , Dirk Heyrman , Franky De Witte , Hugo Martens , Frank Van Campenhout , Dimitri Cleys , Yannick Mertens , Kris Cornelis , Pascal Franckaert , Hans Pauwels , ?? en Kenny Janssens.

    09-01-2019 om 19:45 geschreven door kenny


    06-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 06/01/2019

    groepstraining beveren

    Onder leiding van Kenny Janssens en Dirk De Pauw vertrokken Zondagmorgen om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 15 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Terug zeer zacht winterweer en ditmaal geen gemiezer tijdens de rit maar wel een nat wegdek. De kopmannen zorgden voor een mooi winterstempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 85 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 107 km, het gemiddelde was goed voor 32,2 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Nathalie Verschelden, Dirk Heyrman , Dirk De Pauw , Sven Cools , Pieter Covents , Alain Verbeke , Tommy Van Osselaer , Tom Van Osselaer , Steven Van Houte , Patrick Van Der Vekens , Peter Heyninck , Hugo Martens , ?? en Kenny Janssens.

    06-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/01/2019

    banner veldrijden

    Zondag 06/01/2019 BRUSSEL (VB) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:03:33

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    3 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    8 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 BERTOLINI GIOELE GUERCIOTTI ITA

    10 BOROŠ MICHAEL CREAFIN - TUV SUD CZE

     

    06/01/2019 BRUSSEL (VB) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:52:25

    1 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    2 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 VAN DER HEIJDEN MAIK ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    4 DERVEAUX NIELS TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

    5 HENDRIKX MEES MILWAUKEE-ALPHA MOTORHOMES NED

    6 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    7 KOPECKY TOMAS PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE CZE

    8 DEBEIR ARNO MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 VAN DER STEGEN ROEL DANIELS CYCLING TEAM LIMBURG NED

    10 VAN DEN BROECK ARNO VDB CYCLING TEAM

    13 LIESSENS JARNO 31 STUER KWINTEN

     

    06/01/2019 BRUSSEL (VB) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:50:15

    1 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON – CIRCUS NED

    2 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 COMPTON KATHERINE KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES USA

    5 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    6 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    7 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    8 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    9 VAN LOY ELLEN TELENET FIDEA LIONS

    10 KEOUGH KAITLIN CANNONDALE/CYCLOCROSSWORLD.COM USA

     

    06/01/2019 BRUSSEL (VB) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:37:31

    1 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    2 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    4 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    6 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    7 MORTON ALEX USA NATIONAL TEAM USA

    8 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    9 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    10 COREMANS DANTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    17 BLEYENBERG JADO

    06-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/01/2019

    banner veldrijden

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 14°Seizoenszege bij de Amateurs !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1 

      Matthias van de Velde

     

    Zondag 06/01/2019 BONHEIDEN (A) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:59:4

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 SIEMONS JULIAN AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 JORDENS JARNO AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 GYS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 SMETS GERT STEYLAERTS - 777

    8 DE BOCK YONI  C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 GOOSEN WOUTER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 SWEECK HENDRIK TRICYCLING

    17 DE BOCK JELLE

     

    06/01/2019 BONHEIDEN (A) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES - 40´

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:42:26

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    7 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 DE MAERE ALESSIO GAVERZICHT-BE-OKAY

    9 MEEUSEN RUBEN WAC TEAM

    10 VAN DEN BULCK JOPPE AA-DRINK JONGERENTEAM

    15 VAN CLEEMPUT BERT 22 VAN HAVERE DETLEV

     

    06/01/2019 BONHEIDEN (A) VELDRIJDEN DAMES - 40´

    DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:27

    1 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    3 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 CRABBÉ KIONA IKO-BEOBANK

    5 DOBBELAERE JANA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    7 NELEN KRISTIEN

    8 MEEUSEN LIENE

    9 DE WILDE JULIE DOLTCINI - N-M TRANSPORT

    10 BOONEN VALERIE ELBOKA CYCLING TEAM

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:35:45

    1 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 VAN DEN BRANDE MIRTHE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    6 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    8 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

     

    06/01/2019 BONHEIDEN - 1° JAARS (A) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN - 30´

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:31:42

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    3 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    4 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 CEULEMANS JARNE IKO-BEOBANK

    6 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VAN DER HEYDEN DARIO AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 JACOBS RUNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 LAMOT NÉO SER´VELO TEAM

    18 GOOSSENS KYAN 29 DE MOL SEM

     

    06/01/2019 BONHEIDEN - 2° JAARS (A) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN - 40´

    DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:14

    1 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 CEUSTERS RUNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 VAN STAAY IBEN WAC TEAM

    7 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VAN DEN HAUWE CT

    9 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 VAN DER WILT JORBEN AA-DRINK JONGERENTEAM

    12 SZKANDERA THOMAS 23 DE BAERE RUNE

     

    06/01/2019 BONHEIDEN (A) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS & /MASTERS

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:37:37

    1 VAN GINNEKEN GLENN MASTA

    2 VAN DE VELDE MATTHIAS CYCLING TEAM DAKSERVICE AMA19+

    3 TIMMERMANS TOM CYCLING TEAM DAKSERVICE

    4 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 ARNOUTS TOM

    7 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 VISPOEL BRYAN CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    9 VERMEIREN GIANNI CYCLING TEAM DAKSERVICE

    10 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:46

    1 SLEECKX DANNY

    2 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 RONDELEZ BJÖRN BEACHBIKERS

    4 PAESHUYSE JEF

    5 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 KUSCHLA SVEN GUNSHA RACINGTEAM GER

    7 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 VETS JELLE

    9 MICHIELS KARSTEN CYCLING TEAM DAKSERVICE

    10 CUSTERS TIM

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:37

    1 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    2 VANDERAERDEN JOHAN

    3 ABÉ PETER

    4 KOCKAERTS HUBERT

    5 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 VAN OOSTERWYCK DANIEL

    7 SWINNEN RENÉ ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 VANHAEVERBEKE JEAN

    9 PHILLIPS STEPHAN VC DARMSTADT GER

    10 COOPMAN IVAN

    06-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    05-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING VAN DEN HAUWE - VAN ASSCHE 2019

    PLOEGVOORSTELLING

                   VAN DEN HAUWE - VAN ASSCHE 2019


    3w3a1909


    Samenstelling van Van den Hauwe - Van Assche voor 2019: Shirin Van Anrooij, Nele Van Assche, Fleur Peeters, Axelle Mangelschots, Esmee Gielkens, Katrijn De Clercq, Jesper Westelinck, Bert Van Cleemput, Jelle Roggeman,
    Senne Bloem, Brian Berwouts, Thomas Willems, Sander Eeckhout, Milan De Nys, Yentl Van Handenhove,Ruben Eeckhout, Lars De Nys, Thibeau De Caluwe, Iljo De Nys, Geert Hendrikx, Karel Van De Casteele, Serge Van Assche en Jonas Van Hecke.

    3w3a1830 3w3a1821 3w3a1816 3w3a1811 

    3w3a1804 3w3a1800 3w3a1791 3w3a1777

    3w3a1786 3w3a1782 3w3a1771 3w3a1766

    3w3a1763 3w3a1759 3w3a1754 3w3a1751

    3w3a1748 3w3a1745 3w3a1743 3w3a1863

     3w3a1858 3w3a1853 3w3a1843





    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    05-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/01/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 05/01/2019 VILVOORDE (VB) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:56:7

    1 SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    4 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    5 DE WIT EDWIN RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    6 LEAERTS YELLE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 DE MEYER JARNE STAGECO CYCLING TEAM

    8 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 GOOSEN WOUTER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 VAN DE KERCKHOVE NICK K.V.C. DEINZE VZW

     

    05/01/2019 VILVOORDE (VB) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES  40´

    DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:25

    1 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DEBAELE JORRE DAVO UNITED CYCLING TEAM

    3 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    4 HERRYGERS TIEME WAC TEAM

    5 OMLOOP MATS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 JANSE STEF BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    7 VAN LAER LARS WAC TEAM

    8 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DEJONGHE SENNE VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    10 MELLAERTS ROBBE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    12 BLEYENBERG JADO

     

    05/01/2019 VILVOORDE (VB) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 1E JAARS DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:29:57

    1 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    2 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    3 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    5 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    6 VAN DE SOMPEL JORI

    7 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 PRINCEN MILAN WAC TEAM

    9 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 ERPELS JOPPE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    12 GOOSSENS KYAN

     

    NIEUWELINGEN - 2° JAARS DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:29:44

    1 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    2 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 VAN DEN BROECK LARS VDB CYCLING TEAM

    4 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    5 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 OOSTERLINCK JOES

    8 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 HEYMANS AARON DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    10 CEUSTERS RUNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    05/01/2019 VILVOORDE (VB) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS & /MASTERS

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:10

    1 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT AMA19+

    2 VAN GINNEKEN GLENN MASTA

    3 KAISE JULIEN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 TIBACKX LAWRENCE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 WILLEMS JURGEN

    7 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 LAMMENS LAUDELINO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:36:57

    1 RONDELEZ BJÖRN BEACHBIKERS

    2 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 KUSCHLA SVEN GUNSHA RACINGTEAM GER

    4 PAESHUYSE JEF

    5 SLEECKX DANNY

    6 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VETS JELLE

    8 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 NAESSENS MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:39

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    3 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 VANDERAERDEN JOHAN

    5 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    6 ABÉ PETER

    7 BALLET PETER

    8 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 KOCKAERTS HUBERT

    10 COOPMAN IVAN

    05-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/01/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 05/01/2019 GULLEGEM (W) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:55:16

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    3 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    4 VANTHOURENHOUT DIETER MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 BOROŠ MICHAEL CREAFIN - TUV SUD CZE

    6 AERTS THIJS TELENET FIDEA LIONS

    7 SWEECK DIETHER PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 MERLIER BRAAM CREAFIN - TUV SUD

    10 WERNER KERRY KONNA FACTORY CYCLING TEAM USA

    20 DE BOCK YONI 26 DE BOCK JELLE

     

    05/01/2019 GULLEGEM (W) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:50:24

    1 VANDEPUTTE NIELS CORENDON - CIRCUS

    2 KAMP RYAN CALLANT-DOLTCINI CT NED

    3 KOPECKY TOMAS PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE CZE

    4 BELLENS JARNO PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    6 DEBEIR ARNO MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 CAMPS JELLE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    9 SIEMONS JULIAN AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 FERDINANDE ANTON MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    11 LIESSENS JARNO

     

    05/01/2019 GULLEGEM (W) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:41:39

    1 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    3 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    4 KASTELIJN YARA STEYLAERTS 777 NED

    5 VAN LOY ELLEN TELENET FIDEA LIONS

    6 NAGENGAST FLEUR TELENET FIDEA LIONS NED

    7 KAY ANNA EXPERZA-FOOTLOGIX GBR

    8 KEOUGH KAITLIN CANNONDALE/CYCLOCROSSWORLD.COM USA

    9 VERHESTRAETEN KAREN CREAFIN - TUV SUD

    10 NORBERT RIBEROLLE MARION VONDELMOLEN CYCLING TEAM FRA

    26 NOBUS ANJA

     

    05/01/2019 GULLEGEM (W) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:38:58 / AFSTAND: 16.2KM

    1 WYSEURE JORAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    3 VERMOOTE JELLE TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    5 DEJAEGHER JASPER GAVERZICHT-BE-OKAY

    6 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    9 DE SMET NICOLAS ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    19 DE VOS WANNES

    05-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    02-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 02/01/2019

    groepstraining beveren

    Onder leiding van Kenny Janssens en Sven Cools vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 31 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    De eerste groepstraining van het nieuwe jaar 2019 kon onder zeer gunstige omstandigheden afgewerkt worden. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 75 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 95 km, het gemiddelde was goed voor 33,2 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Sven Cools , Marc De Smet , Bert De Coster , Saskia Van Overmeire , Ramazan Bürgü , Patrick Van Der Vekens , Walter Meseure , Ludwig De Bock , Wouter De Cleen , William Despeels , Philip Van Havenbergh , Walter Verhelst , Alex Goossens , Jan Vlegels , Steven Van Houte , Gerben Van Houte , Guy Smet , Ruben Dillen , Glenn Marin , Branko Lauwers , Kristoff Heyns , Senne Cant , Cornelis Van Der Haeven , Rudy Thysman , Wim Heyndrickx , Kenny De Permentier , Glenn Van Hautekerke , Laurens Deconinck , ?? en Kenny Janssens.

    02-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZATERDAG 05/01/2019 START WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS OM 09H00 !!!
    groepstraining beveren

    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZATERDAG MET VERTREKPUNT 'T STER TE ST.NIKLAAS START VANAF ZATERDAG 05 JANUARI OM 09H00.

    SAMENKOMST PARKING HET WIJNHUIS EN VERTREK OM 09H00 !!!

     


    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt Desteldonk om zo terug via Overslag en de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 95 km)

    02-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZONDAG 06/01/2019 START WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN OM 09H00 !!!
    groepstraining beveren

    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZONDAG MET VERTREKPUNT TE BEVEREN START VANAF ZONDAG 06 JANUARI OM 09H00 !!!


    SAMENKOMST RONDPUNT KASTEELDREEF EN VERTREK OM 09H00 !!!

     

    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt Overslag om zo via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 90 km)

    banner moerbeke winter 1banner overslag winter 1

    02-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    01-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/01/2019

    banner veldrijden

    Dinsdag 01/01/2019 BAAL (VB) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:55:30

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    3 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    7 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    8 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    9 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    10 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    26 DE WIT EDWIN

     

    01/01/2019 BAAL (VB) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:48:28

    1 TURNER BEN CORENDON – CIRCUS GBR

    2 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    3 ROUILLER LORIS VC ECHALLENS SUI

    4 MEIN THOMAS TARTELETTO – ISOREX GBR

    5 DERVEAUX NIELS TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

    6 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 TULETT DANIEL TP RACING GBR

    9 KAMP RYAN CALLANT-DOLTCINI CT NED

    10 VAN DER HEIJDEN MAIK ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    24 LIESSENS JARNO

     

    01/01/2019 BAAL (VB) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:46:45

    1 NEFF JOLANDA TREK FACTORY RACING CX SUI

    2 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    3 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    4 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 LECHNER EVA CREAFIN - TUV SUD ITA

    6 COMPTON KATHERINE KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES USA

    7 KEOUGH KAITLIN CANNONDALE/CYCLOCROSSWORLD.COM USA

    8 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 DE BOER SOPHIE PARKHOTEL VALKENBURG NED

    10 JACKSON JENNIFER AWI RACING P/B CRANCKX AND SPROCKET CAN

    35 HANNES KAAT

     

    01/01/2019 BAAL (VB) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:40:48

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 INGUANZO MACHO GONZALO DELIKIA-GINESTAR ESP

    3 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    5 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    6 MORTON ALEX USA NATIONAL TEAM USA

    7 WYSEURE JORAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 BIRCHILL HARRY MED DEVON CC GBR

    10 VAN TRICHT FLORIS BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    37 VAN HAVERE DETLEV

    01-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    31-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GELUKKIG NIEUWJAAR AAN IEDEREEN GEWENST !!!
    banner gelukkig nieuwjaar 3
    GELUKKIG NIEUWJAAR
    GEWENST AAN IEDEREEN !!!!!

    banner gelukkig nieuwjaar banner gelukkig nieuwjaar 2

    banner gelukkig nieuwjaar 1


    31-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    30-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/12/2018

    banner veldrijden

    Zondag 30/12/2018 HAMME (O) VELDRIJDEN JUNIORES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 40´

    DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:39:2

    1 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 BERCKMOES JENNO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DE ROECK MATHIS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VAN CLEEMPUT BERT VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    8 OMLOOP MATS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VAN HAVERE DETLEV VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    13 DE VOS WANNES

    3W3A1692

    3W3A1664

    3W3A1624

     

    30/12/2018 HAMME (O) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 30´

    NIEUWELINGEN 2 JAARS DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:31:36

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    4 OOSTERLINCK JOES CALLANT-DOLTCINI CT

    5 DE LANGHE QUINTEN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    7 VERSTRAELEN WANNES AA DRINK

    8 HEYMANS AARON KTC-CYCLING TEAM

    9 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    10 CROON JORAN AA-DRINK JONGERENTEAM

    18 DE BAERE RUNE

    3W3A1675

    3W3A1290

    3W3A1194

     

    NIEUWELINGEN 1 JAARS DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:53

    1 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 VAN DE SOMPEL JORI

    4 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 DHONDT ROBBE KTC-CYCLING TEAM

    6 DE NYS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VAN SPEYBROEK MATTI ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    9 BERTELS BRIEK ATB KEMPEN

    10 VAN DEN MEERSSCHE WARRE TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    18 DE MOL SEM

    3W3A1682

    3W3A1298

    3W3A1210

     

    DAMES JEUGD DEELNEMERS: 5 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:36

    1 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    2 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 BEIRINCKX LINA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    3W3A1284

    3W3A1258

    3W3A1669



    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    30-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 30/12/2018

    groepstraining beveren

    Onder leiding van Franky Wielandt en Saskia Van Overmeire vertrokken Zondagmorgen om 09h30 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 18 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Zeer zacht winterweer maar wel werk aan de winkel om de fiets te reinigen na de rit. De kopmannen zorgden voor een mooi winterstempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 75 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 95 km, het gemiddelde was goed voor 33,2 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Heyrman , Wim Heyndrickx , Sven Cools , Franky Wielandt , Saskia Van Overmeire , Alain Verbeke , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , Jonathan Van Kerckhove , Filip Weemaes , Tommy Van Osselaer , Bram Schelfaut , Tom Van Osselaer , Pieter Covents , Tom Verhulst , Freddy Verhulst , Dirk De Pauw en Kenny Janssens.

    30-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/12/2018

    banner veldrijden

    Zondag 30/12/2018 DIEGEM (VB) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 70 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:03:56 / AFSTAND: 31.05KM

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    6 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    8 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    9 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

     

    30/12/2018 DIEGEM (VB) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:27

    1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    2 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    3 BETSEMA DENISE MARLUX-BINGOAL NED

    4 LECHNER EVA CREAFIN - TUV SUD ITA

    5 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    6 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    8 MAJERUS CHRISTINE BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM LUX

    9 ALVARADO DEL CARMEN CEYLIN CORENDON – CIRCUS NED

    10 NEFF JOLANDA TREK FACTORY RACING CX SUI

     

    30/12/2018 DIEGEM (VB) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:37:55

    1 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 TULETT BEN IKO BEOBANK GBR

    3 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    4 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 ASKEY LEWIS ZANNATA RIDE COVENTRY X GEAR GBR

    6 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    7 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    8 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    9 VREESWIJK NOAH TWC DE KEMPEN NED

    10 KARS HUGO ARTV DE ADELAAR NED

     

    30/12/2018 DIEGEM - 2° JAARS (VB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2E JAARS DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:30:47

    1 FIALA MATY CEZ CYKLO TEAM TÁBOR CZE

    2 DEL GROSSO TIBOR CALLANT-DOLTCINI CT NED

    3 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    4 STRANSKY MATEJ IVAR CS - AUTHOR TEAM CZE

    5 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    6 CARRICK-ANDERSON CORRAN PEEBLES CYCLING CLUB GBR

    7 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 OLIVO BRYAN BANNIA ASS.SPORT.DILETT. ITA

    9 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

     

    30/12/2018 DIEGEM - 1° JAARS (VB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN - 1E JAARS DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:55

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    3 HUISING MENNO WESTLAND WIL VOORUIT NED

    4 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    5 KOSTER BJORN WV METEOOR NED

    6 PRINS JARI DE JONGE RENNER NED

    7 NAGENGAST JUUL WRV DE PEDDELAARS NED

    8 KOERDT BJOERN EAST BRADFORD CC GBR

    9 KOCKELMANN MATHIEU CCI DIFFERDANGE LUX

    10 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    NIEUWELINGEN MEISJES DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:35:15

    1 COUZENS MILLIE PH-MAS PAUL MILNES GBR

    2 BACKSTEDT JANE ZOE BACKSTEDT/HOTCHILLEE GBR

    3 SCHREIBER MARIE ANDY SCHLECK WOMEN CYCLES PROJECT LUX

    4 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5 JOHANSSON ALMA SWABOLADIES.NL SWE

    6 HINCHLIFFE CHLOE HOLMFIRTH CYCLING CLUB GBR

    7 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 AVILL ERIN EAST BRADFORD GBR

    10 YOUNG LILY BRONTE TYKES GBR

    30-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    29-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/12/2018

    banner veldrijden

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 10°Seizoenszege bij de Masters A !!!


    Nicky David 2018 

            Nicky David

     

    Zaterdag 29/12/2018 KERNIEL-BORGLOON (LB) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:04:47

    1 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D JUNIOR

    2 JORDENS JARNO AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM U23

    4 DE WIT EDWIN RENO SYSTEMS CYCLING TEAM ELITE

    5 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    6 HENNAUX LOIC TEAM OFF ROAD COLNAGO

    7 DE MEYER JARNE K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 PEMEN DOLF MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 LEAERTS YELLE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

     

    29/12/2018 KERNIEL-BORGLOON (LB) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DAMES ELITE DEELNEMERS: 11 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:34

    1 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    2 KUIJPER ELODIE CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT NED

    3 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 LIMPENS PIEN WV SCHIJNDEL NED

    6 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    7 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 ALLART OCEANE VELO SPRINT BOUCHAIN FRA

    9 WILLEMS GERTIE

    10 DE KEULENAER KAREN

    11 BIENATI SHERYL

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 5 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:35:2

    1 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 DELCOMMUNE JULINE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

     

    29/12/2018 KERNIEL-BORGLOON (LB) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:39:2

    1 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    3 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    4 HERRYGERS TIEME WAC TEAM

    5 NOYENS JARNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VAN DEN BULCK JOPPE AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 MELLAERTS ROBBE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 OMLOOP MATS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 NOLAN SEAN NAVAN ROAD CLUB IRL

    10 MERTENS JONAS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    29/12/2018 KERNIEL-BORGLOON (LB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2 JAARS DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:29:58

    1 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 MÅRD FILIP TULLINGE SK SWE

    5 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    7 JAENEN JELLE OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    8 GEENEN YARNE-ZIAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 TORFS RIK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 HONDERDORS DAAN WIELERCLUB MIDDEN-LIMBURG NED

     

    NIEUWELINGEN 1 JAARS DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:30:24

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LAENEN SEPPE SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

    5 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 SCHINS JESPER TWC MAASLANDSTER NED

    7 MIL MORANG CYCLING TEAM LUX

    8 TOPS RUBEN DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 GIAMPAOLO MATTEO UC DIPPACH LUX LUX

    10 GOELEN DRE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    29/12/2018 KERNIEL-BORGLOON (LB) VELDRIJDEN FORM. D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:25

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    2 TIBACKX LAWRENCE MILWAUKEE – ALPHAMOTORHOMES AMA19+

    3 VAN GINNEKEN GLENN

    4 VAN DE VELDE MATTHIAS BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    5 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 BLANCHY MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VERMEIREN GIANNI CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:30

    1 SLEECKX DANNY

    2 PAESHUYSE JEF

    3 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 HANS MARD FORENINGEN CYKLOTEKET RACING TEAM SWE

    6 VANSTAEYEN BENNY

    7 VANDERHEYDEN KRISTOF ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 VETS JELLE

    9 BOLLEN ERWIN EC WALSHOUTEM

    10 JANSSENS JURGEN

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:41:17

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    3 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 VERLOO MARK STAGECO CYCLING TEAM

    5 VANDERAERDEN JOHAN

    6 PANIS ANDRÉ ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 TURSI MAURO ITA

    8 DAVID THEO

    9 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 ABÉ PETER

    29-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/12/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 29/12/2018 BREDENE (W) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:58:7

    1 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    2 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    3 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    6 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    7 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

    8 AERTS THIJS TELENET FIDEA LIONS

    9 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    10 VANTHOURENHOUT DIETER MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    39 DE BOCK YONI 51 DE BOCK JELLE

     

    29/12/2018 BREDENE (W) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:44:33

    1 BRAND LUCINDA TEAM SUNWEB NED

    2 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 LECHNER EVA CREAFIN - TUV SUD ITA

    4 KASTELIJN YARA STEYLAERTS 777 NED

    5 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    6 GONZALEZ BLANCO LUCIA NESTA CX TEAM ESP

    7 NAGENGAST FLEUR TELENET FIDEA LIONS NED

    8 FAHRINGER REBECCA STAN´S NOTUBES P/B MAXXIS USA

    9 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 ANDERSON ELLE MILWAUKEE - ALPHA MOTORHOMES USA

    23 HANNES KAAT 32 NOBUS ANJA 37 DE BRUYNE MEG

     

    29/12/2018 BREDENE (W) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:40:35

    1 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VERMOOTE JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 BOVEN LARS CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM NED

    5 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 JEŽEK TOM IVAR CS CZE

    8 VAN DER DRIFT TWAN WESTLAND WIL VOORUIT NED

    9 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    10 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    29/12/2018 BREDENE (W) VELDRIJDEN  NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:28:19

    1 STRANSKY MATEJ IVAR CS - AUTHOR TEAM CZE

    2 FIALA MATY CEZ CYKLO TEAM TÁBOR CZE

    3 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 OLIVO BRYAN BANNIA ASS.SPORT.DILETT. ITA

    5 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 CARRICK-ANDERSON CORRAN PEEBLES CYCLING CLUB GBR

    7 SUAREZ FERNANDEZ ALAIN BICICLETAS META ESP

    8 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 BENT ADAM NUTCRACKER RACING GBR

    10 HOULIHAN BEN ILKLEY CC GBR

     

    NIEUWELINGEN 1° JAAR DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:30:31

    1 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 TARLING JOSHUA TEAM BACKSTEDT HOTCHILLEE GBR

    4 DE SMET MATTEO BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 BERRY SULLIVAN GBR

    6 ASKEY BEN RST RACING TEAM GBR

    7 DE MUYNCK VIKTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 RAMSDEN BEN EAST BRADFORD CC GBR

    9 SCHEIRLYNCK OSCAR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 VANHAECKE ARNO CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    NIEUW DAMES DEELNEMERS: 9 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:56

    1 COUZENS MILLIE PH-MAS PAUL MILNES GBR

    2 JOHANSSON ALMA SWABOLADIES.NL SWE

    3 HINCHLIFFE CHLOE GBR

    4 AVILL ERIN EAST BRADFORD GBR

    5 FEYS MALAIKA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 COUTTEAU AXANA KVC NOORDZEEMEEUW

    7 YOUNG LILY BRONTE TYKES GBR

    8 YATES RUBY HOLMFIRTH CC GBR

    9 FOX CHARLOTTE CLFTON CC GBR

    29-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    28-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 28/12/2018

    banner veldrijden

    Vrijdag 28/12/2018 LOENHOUT (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:00:51

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    6 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    7 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    8 MERLIER TIM CRELAN - CHARLES

    9 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    10 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

     

    28/12/2018 LOENHOUT (A) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 77 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:51:37

    1 TURNER BEN CORENDON – CIRCUS GBR

    2 KIELICH TIMO STEYLAERTS - 777

    3 ROUILLER LORIS VC ECHALLENS SUI

    4 MEIN THOMAS TARTELETTO – ISOREX GBR

    5 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    6 DORIGONI JAKOB SELLE ITALIA GUERCIOTTI ITA

    7 KAMP RYAN CALLANT-DOLTCINI CT NED

    8 VANDEPUTTE NIELS IKO-BEOBANK

    9 BELLENS JARNO PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    20 LIESSENS JARNO

     

    28/12/2018 LOENHOUT (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DAMES ELITE DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:2

    1 BRAND LUCINDA TEAM SUNWEB NED

    2 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    3 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    4 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    7 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON – CIRCUS NED

    8 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    9 VAN LOY ELLEN TELENET FIDEA LIONS

    10 COMPTON KATHERINE KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES USA

    31 HANNES KAAT 33 DE BRUYNE MEG

     

    DAMES JEUGD DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:32:7

    1 VAN ROOIJEN SOFIE AWV DE ZWALUWEN NED

    2 HARNDEN HARRIET GBR NATIONAL TEAM GBR

    3 VAS KATA BLANKA HUNGARIAN NATIONAL TEAM HUN

    4 BENTVELD LEONIE WV OTTO EBBENS NED

    5 VOS MARLIES WSV EMMEN NED

    6 VALLIERES MILL MAGDELEINE QUEBECOR STINGRAY CAN

    7 WADSWORTH MADDIE BEELINE BICYCLES RT GBR

    8 HARTOG LARISSA WESTLANDWILVOORUIT NED

    9 KUKK KÄTLIN CANNIBAL TEAM EST

    10 BACKSTEDT JANE ZOE BACKSTEDT/HOTCHILLEE GBR

     

    28/12/2018 LOENHOUT (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 57 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:43:32

    1 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    2 TULETT BEN BEELINE BICYCLES RT GBR

    3 ASKEY LEWIS ZANNATA RIDE COVENTRY X GEAR GBR

    4 LINDNER TOM STEVENS RACING TEAM GER

    5 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    6 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 INGUANZO MACHO GONZALO DELIKIA-GINESTAR ESP

    8 UHLIG HENRI RSC KELHEIM E.V. GER

    9 PESCARMONA LUCA MERIDA ITALIA TEAM ITA

    10 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    28-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    26-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 26/12/2018

    banner veldrijden

    Woensdag 26/12/2018 HEUSDEN-ZOLDER (LB) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI WORLD CUP 60´

    1-Mathieu van der Poel (NED)-Corendon - Circus

    2-Wout Van Aert (BEL)-Cibel-Cebon Offroad Team-00:16

    3-Joris Nieuwenhuis (NED)--00:29

    4-Toon Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions-00:35

    5-Laurens Sweeck (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-00:35

    6-Quinten Hermans (BEL)-Telenet Fidea Lions-00:55

    7-David van der Poel (NED)-Corendon - Circus-01:03

    8-Lars van der Haar (NED)-Telenet Fidea Lions-01:07

    9-Corné Van Kessel (NED)-Telenet Fidea Lions-01:10

    10-Daan Soete (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-01:17

     

    26/12/2018 HEUSDEN-ZOLDER (LB) VELDRIJDEN U23 UCI WORLD CUP 50´

    1-Eli Iserbyt (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team

    2-Maik Van Der Heijden (NED)-Orange Babies Cycling Team-00:30

    3-Timo Kielich (BEL)-Steylaerts - 777-01:10

    4-Ryan Kamp (NED)-Zzpr Orange Baby´s Hanclean Cycling Tea-01:11

    5-Sandy Dujardin (FRA)--01:11

    6-Jakob Dorigoni (ITA)-Selle Italia - Guerciotti - Elite-01:13

    7-Thomas Mein (GBR)-01:20

    8-Loris Rouiller (SUI)--01:21

    9-Matthieu Legrand (FRA)--01:26

    10-Lander Loockx (BEL)-Creafin - Tüv Süd-01:27

    26-Jarno Liessens (BEL)-Creafin - Tüv Süd-02:11

     

    26/12/2018 HEUSDEN-ZOLDER (LB) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI WORLD CUP 40´

    1-Marianne Vos (NED)-Waowdeals

    2-Lucinda Brand (NED)-Sunweb-00:01

    3-Sanne Cant (BEL)-Corendon - Circus-00:06

    4-Alvarado Ceylin Del Carmen (NED)--00:15

    5-Maud Kaptheijns (NED)-Crelan - Charles-00:20

    6-Loes Sels (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-00:22

    7-Nikki Brammeier (GBR)-Mudiiita Cycling-00:23

    8-Inge Van Der Heijden (NED)-Waowdeals Pro Cycling Team-00:26

    9-Annemarie Worst (NED)-Era - Circus-00:32

    10-Eva Lechner (ITA)-Creafin - Tüv Süd-00:35

    26/12/2018 HEUSDEN-ZOLDER (LB) VELDRIJDEN JUNIORES UCI WORLD CUP 40´

    1-Ryan Cortjens (BEL)-Iko-Beobank

    2-Luke Verburg (NED)-Lares - Doltcini Cycling Team-00:21

    3-Lewis Askey (GBR)-Zannata Ride Coventry X Gear-00:23

    4-Thibau Nys (BEL)-AA-Drink Jongerenteam-00:25

    5-Gonzalo Inguanzo Macho (ESP)--00:31

    6-Jan Zatloukal (CZE)--00:33

    7-Witse Meeussen (BEL)-Callant-Doltcini CT-00:35

    8-Ward Huybs (BEL)-AA-Drink Jongerenteam-00:36

    9-Tom Lindner (GER)--00:57

    10-Wout Vervoort (BEL)-Iko-Beobank-01:04

    26-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!