Proficiat aan RUNE HERREGODTS met zijn 6°Seizoenszege bij de Juniores !!!
Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!
Rune Herregodts Alex colman
Woensdag 31/08/2016 GERAARDSBERGEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 161 km - 44,44 km/h
Aantal deelnemers: 146 - opgevers: 104
1 MIHKEL Raim EST CYCLING ACADEMY TEAM
2 TEUNISSEN Mike NED TEAM LOTTO NL - JUMBO
3 VEREECKEN Nicolas ANPOST CHAIN REACTION CYCLING TEAM
4 LIGTHART Pim NED LOTTO SOUDAL
5 STUYVEN Jasper TREK FACTORY RACING TEAM
6 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT
7 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO
8 SCHULTING Peter NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM
9 KOUWENHOVEN Sjoerd NED METEC TKH CT
10 ZENOVICH Mathew NZL AVANTI ISOWHEY SPORTS
11 COENEN Dennis 12 VEUCHELEN Frederik 13 BACKAERT Frederik 14 VAN DER HOORN Taco NED 15 RIESEBEEK Oscar NED 16 CARMELO Foti ITA 17 VERMEULEN Emiel 18 VAN MELSEN Kevin 19 KRIEGER Alexander GER 20 BEUKEBOOM Dion NED 21 DEGAND Thomas 22 DE ROOZE Niels 23 MASSON Christophe FRA 24 DE GREEF Robbert NED 25 KORNER Max Emil Boholm NOR 26 JACOBS Pieter 27 MEIJLING Jarno NED 28 MOL Wouter NED 29 LENNERTZ Sam 30 DEHAES Kenny
31/08/2016 OUDENBURG (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 160,5 km - 44,37 km/h
Aantal deelnemers: 142 - opgevers: 33
1 DELTOMBE Kevin LOTTO SOUDAL
2 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM
3 DE WINTER Gordon COLOR CODE - ARDEN´BEEF
4 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL
5 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM
6 VANDEVYVERE Stijn DOVY KEUKENS - FCC
7 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM
8 PERSOON Wouter MIX2-ARROW-VERANDA WILLEMS
9 DEFREYNE Cédric EFC-ETIXX
10 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM
11 ARIMONT Charlie 12 VAN DYCK Wesley 13 BLOMME Lorenzo 14 VANDENBERGHE Nick 15 NOPPE Christophe 16 LIVYNS Arjen 17 DELMOTTE Dennis 18 VERFAILLIE Arne 19 VAN OUDENHOVE Jovany 20 ELEN Sander 21 HONORE Mikkel Frolich DEN 22 DE DECKER Steven 23 GOEMAN Jonas 24 ROBEET Ludovic 25 VAN RUYMBEKE Thieme 26 JOHONSEN Bjorn Anders NOR 27 MELS Fabrice 28 SCHOTH Guus NED 29 VAN BETSBRUGGE Jonathan 30 BALLET Mathias 35 DE BOCK Stijn 96 PERSOON Joeri
31/08/2016 PUTTE (A) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,63 km/h
Aantal deelnemers: 78 - opgevers: 20
1 VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
2 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
3 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
4 VAN DER SANDEN Mathias SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT
5 WILLEMS Thimo PRORACE CYCLING TEAM
6 DE HAAN Jesse NED ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
7 TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM
8 PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
9 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM
10 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM
11 DE BOEL Stijn 12 GOOVAERTS Tom 13 DE KEERSMAEKER Alexander 14 LINTEN Tom 15 LAMB Ross GBR 16 CUMPS Ruben 17 DAS Jeroen 18 MERTENS Robin 19 VOSS Arnaud 20 SUAREZ MARTINEZ Kevin 21 DANIELS Simon 22 JACOBS Robin 23 OERLEMANS Tom 24 PARDON Ward 25 HOEFKENS Lennert 26 DEMOLDER Thomas 27 VANDEWEERDT Lars 28 OERLEMANS Pieter 29 VAN ENGELAND Wouter 30 VANDENSANDE Sebastiaan 31 VANDERMAST Kevin 50 VAN ROOSBROECK Patrick
31/08/2016 ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 40,68 km/h
Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 19
1 VERMEER Tom NED BABYDUMP CYCLING TEAM
2 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN
3 WYDOOGHE Jaron VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
4 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA JONGE RAKKERS VOLLEZELE
5 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC
6 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM
7 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
8 VEROUGSTRAETE Nicolas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
9 DEBUY Anthony BLANCS GILETS BRABANT WALLON
10 ORBIE Stephen TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
11 LANNOO Jaromir 12 TIELEMANS Pierre FRA 13 LEFEVER Nico 14 CLAUW John-ross 15 COMMEYNE Davy 16 PYFFEROEN Miel17 MINNE Stijn 18 DEBOOT Bruce 19 REA Graig IRL 20 DEVOLDERE Niki 21 DEVENIJNS Jasper 22 VERVERKEN Pieter 23 OSTYN Arthur 24 CASIER Arne 25 JONES Richard GBR 26 HUYSSER Jeroen 27 PRIEM Whytic 28 EECKHOUT Niko 29 VERMEEREN Xavier 30 VAN DE WIELE Thomas
31/08/2016 BAARDEGEM (O) - Juniores - 88 km - 42,48 km/h
Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 10
1 ALEX COLMAN uit Moerzeke LARES-DOLTCINI CT
2 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
3 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
4 BIERKENS Tim NED RUDYCO CYCLING TEAM
5 DHONT Arnoud TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
6 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG
7 D´ANGELO Ugo ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY
8 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM
9 PLATTEEUW Robbe INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM
10 D´HOOGE Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
11 TIMMERMANS Tim 12 BECK Cedric 13 DE CLERCQ Yente 14 WAEYTENS Robin 15 GAUSSIN Anthony 16 VAN DE VELDE Guillaume 17 DE BOEVERE Olaf 18 VAN DEN HAUTE Bram 19 DE MOL Lennerd 20 VERMANG Daan 21 CAETHOVEN Kenneth 22 VOIGT Eric USA 23 VAN EECKHOUT Len 24 DE SCHRIJVER Dries 25 HUIJBREGTS Jesse NED 26 GEERINCK Dries 27 VAN LIPPEVELDE Sander 28 VAN HAMME Kevin 29 PRIEELS Robbe 30 MEULEMEESTER Ruben
31/08/2016 KALFORT - PUURS (A) - Juniores - 85 km - 36,83 km/h
Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 6
1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
2 VERTONGEN Jens VAN ASSCHE - VERTRONICS CTUMTB
3 BLUMMEL Robin NED TWC PIJNENBURG
4 HERSHLER Saar ISR WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
5 WEEMAES Sasha VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
6 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
7 VANSTEENSEL Mats W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
8 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
9 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.
10 DALEMANS Geoffrey WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
11 HAEST Jasper NED 12 DE GREEF Tim 13 DECLEYRE Jens 14 VAN CAMP Tibo 15 NICLAES Sander 16 STOOPEN Manu 17 VAN ALPHEN Damian NED 18 KERKHOFS Bob NED 19 TOLHOEK Ezra NED 20 BRESSELEERS Jonas 21 MARIS Elias 22 DE PRINS Jarne 23 DE DECKER Manus 24 VAN DOOSSELAERE Doowan 25 DE STROOPER Pepijn 26 DE PEUTER Dylan
31/08/2016 BAARDEGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 39,05 km/h
Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 3
1 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS
2 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT
3 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
4 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW
5 LELEU Audric CYCLO CLUB ARMENTIEROIS
6 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
7 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM
8 BEERNAERT David TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
9 DE BRAEKELEER Jef JONGE RAKKERS VOLLEZELE
10 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-ETIXX
24 VAN HASSEL Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
27 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
47 DE PRAETERE Ben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
31/08/2016 KALFORT - PUURS (A) - Nieuwelingen - 65 km - 35,04 km/h
Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 12
1 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
2 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
3 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
4 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
5 DERAEDT Victor WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
6 RYPENS Cédric WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
7 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
8 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
9 HALS Bjarne WK NOORD-WEST-BRABANT
10 CANDRIES Ruben DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
12 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
13 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB
14 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
18 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
19 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
22 NOENS Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
28 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
|