.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    15-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 15/08/2016
    MONTENAKEN (LB) - Testtijdrit alle categorieën

    Rituitslag – Dames Nieuwelingen
    1 RENDERS Luna C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VERBEEK Britt LENSWORLD CYCLING TEAM

     

    Rituitslag – Dames Juniores
    1 GOESSENS Brenda KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    3 SELOSSE Noa ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    4 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

     

    Rituitslag - Nieuwelingen
    1 DE MEESTER Luca
    VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    5 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    7 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    8 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    9 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    13 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    Rituitslag - Juniores
    1 PHILIPSEN Jasper
    ACROG - BALEN BC

    2 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    3 DOUHARD Tom LOTTO-VC ARDENNES

    4 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 WEEMAES Sasha VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DE PESTEL Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 DEMOLDER Stijn ACROG - BALEN BC

    8 VANDERMOSTEN Tom AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 HERREGODTS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 MILBOU Steff MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    16 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    Rituitslag – Dames Elite
    1 INGHELBRECHT Sarah
    LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    2 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 HANNES Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    4 VAN SEVEREN Celine WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    5 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 PALM Eva Maria TEAM KOGA LADIES PROTECTIVE FACHKLINIK DR HERZOG

    7 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    8 DELTOME Evelien NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9 KACZMARCZYK Brenda KZLWC HEYLEN

     

    Rituitslag
    1 BOSMANS Kris PARACYCLING

    2 HOET Griet & MONSIEUR Anneleen PARACYCLING

     

    Rituitslag – Elite z.c & U23
    1 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    3 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    4 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    5 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL

    6 VANACKER Bjarne EFC-ETIXX

    7 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 PALM Martin COLOR CODE ARDEN´BEEF

    9 ROSSEEUW Robin WIELERTEAM IEPER

    15-08-2016 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/08/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan GINO PRIMO met zijn 12°Seizoenszege !!!

    Gino Primo 1.jpg 

           Gino Primo

    Maandag 15 Augustus – LEDE (9340)

    A-reeks – 60 km - 1h23 
    1.Gillian VAN RIJMENANT 
    2.Ben Scheire 
    3.Mauro Cooman 
    4.Yorick Lison 
    5.Bart De Bondt 
    6.Koen Vanopdenbosch 
    7.Jens De Vreese 
    8.Jordy Noël 
    9.Bjorn Lison 
    10.Kenny Govaert 

    B-reeks – 60 km - 1h23 
    1.Kevin VAN DE KEER 
    2.Kristof De Backer 
    3.Stijn Gidé 
    4.Gunther De Coen 
    5.Gert Brijs 

    C-reeks – 54 km - 1h16 
    1.Christophe ADAMS 
    2.Peter Verhofstadt 
    3.Peter De Corte 
    4.Raf Van Den Bossche 
    5.Gino De Weirdt 
    6.Tom Penninckx 
    7.Kris De Block 
    8.Kurt Verbeken 
    9.Jimmy De Paepe 
    10.Tom De Smet 

    D-reeks – 50 km - 1h11 
    1.GINO PRIMO (St.Amandsberg)
    2.Philip Lampaert 
    3.Patrick Cocquyt 
    4.Bruno Bruyere 
    5.Ronald Rents 
    6.Frank Geets 
    7.Peter Vos 
    8.Richard De Ridder 
    9.Ronny Van Der Vurst 
    10.Pascal Raes 

    E-reeks – 50 km - 1h11
    1.Danny DE BACKER 
    2.Marc Vandenwijngaerden 
    3.Dominique Turcksin 
    4.Rudi Van De Velde 
    5.Noël Willems 
    6.Luc Perdaens 
    7.Hugo van Linden 
    8.Philippe Dirickx
    9.Alain Van Den Broeck
    10.Mark De Ben 

    F-reeks – 46 km - 1h08 
    1.Patrick VAN RENTERGHEM 
    2.Eddy Vanopstal 
    3.Wim De Waal 
    4.Martin Durant 
    5.Helmuth Tas 
    6.Eddy Van Puyenbroeck 
    7.Rene Mertens 
    8.Jozef Deneef 
    9.Marc Dams 
    10.Eddy Vandermeeren

    F+ -reeks – 46 km - 1h08
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Theo Coudyzer 
    3.Luc Snels 
    4.Etienne Vandenhouwe 
    5.Jos Vandermeulen 
    6.Willy Teirlinck 
    7.Freddy Vandenberghen 
    8.Jozef Saerens 
    9.Jef Everaerts 
    10.Wily Corthier 

    15-08-2016 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 4°Seizoenszege !!!
    Kevin Van Raemdonck.jpg

    Kevin Van Raemdonck

    Zondag 14 Augustus – PUURS (2870) – Belgisch Kampioenschap voor F,E,D,C en A reeks
     

    A-reeks – 80 km - 1h41 
    1.Bert VAN DER TRAPPEN (BK)
    2.Koen Van Geyt 
    3.Tom Vanopdenbosch 
    4.Gillian Van Rijmenant 
    5.Bjorn Coomans 
    6.Kristof Van Wijmeersch 
    7.Jelle Moyson 
    8.Cedric Rottiers 
    9.Koen Vanopdenbosch 
    10.Tom Van De Winckel 

    B-reeks – 80 km - 1h41 
    1.Kevin VAN RAEMDONCK 
    2.Kevin Van De Keer 
    3.Kim Herremans
    4.Ken Van Reeth 
    5.Stijn Gidé 
    6.Glenn Van Hille 
    7.Kristof Van Binst 
    8.Tino De Munck 
    9.Davy Van Der Bruggen 
    10.Matthias Snoeck 

    C-reeks 
    – 72 km - 1h41 
    1.Patric BOGAERTS 
    2.Mario Van Der Sickel (BK)
    3.Peter Vermassen 
    4.Mario Van Den Broecke 
    5.Marc Tabourdon 
    6.Alex Goossens 
    7.Steven Verschelden 
    8.Tom Penninckx 
    9.Andy De Backer 
    10.Raf Van Den Bossche 

    D-reeks 
    - 64km - 1h31 
    1.Kurt LEUNTJES (BK)
    2.Frank Van Der Perre 
    3.Eddy Van De Kerckhove 
    4.Gino Primo 
    5.Jan De Mulder 
    6.Ronald Rents 
    7.Richard De Ridder 
    8.Franky Weemaes 
    9.Frank Geets 
    10.Philip Lampaert 

    E-reeks 
    – 64 km - 1h33
    1.Luc VAN ROY 
    2.Daniel Villers 
    3.Francis De Ridder (BK)
    4.Dominique Turcksin 
    5.Rene De Brucker 
    6.Dirk van Hove 
    7.Ronny Paridaens 
    8.Rudy Thomas 
    9.Mick Bath 
    10.Joost Pieters 

    F-reeks – 56 km - 1h25 
    1.Wim DE WAAL 
    2.Martin Durant  (BK)
    3.Jean Blommaert 
    4.Patrick Van Renterghem 
    5.Johny Van Holen 
    6.Louis Keymolen 
    7.Ludo De Bakker 
    8.Hendrik Caethoven 
    9.Frank Rijpens 
    10.Eddy Vanopstal

    F+ -reeks – 56 km - 1h25
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Raymond De Meester 
    3.Etienne Vandenhouwe 
    4.Jos Vandermeulen 
    5.Freddy Vandenberghen 
    6.Luc Snels 
    7.Theo Coudyzer 
    8.Jozef Saerens 
    9.William De Cremer 
    10.Jef Everaerts 

    15-08-2016 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2016

    VWV.jpg
    Zondag 14/08 KEERBERGEN


    CAT.A/B - 81,6 km
    1.Koen Heremans

    2.Jonas Heijmans

    3.Pieter Wijckmans

    4.Kristof Wijckmans

    5.Sven Van Roy

    6.Jurgen Van Looy

    7.Filip De Wijngaert

    8.Mattias Van Rooy

    9.Georges Hauterat

    10.Maarten Van Der Sanden

    11.Yves Schouwaets 12.Rick Van der Sande 13.Jorg Hendrickx 14.Nick Vandermaesen 15.Rob Ceulaer 16.Michael Hungs 17.Jordy Geukens 18.Hans Mertens 19.David Pico 20.Yelle Learts 21.Nick De Weerdt 22.Louis Eggers 23.Yves Cuyvers 24.Yves Boenders 25.Nick Dumortier

     

    Cat.C - 72 km

    1.Koen Heremans

    2.Andy Cochet

    3.Ivan Verschueren

    4.Peter Aerts

    5.Hans Van Bael

    6.Marc Minnen

    7.Peter Ryken

    8.Rik Devree

    9.Peter Dockx

    10.Wim Meir

    11.Rudy Bruynseels 12.Jan Van Der Auwera 13.Peter Bocken 14.Gino Heremans 15.David Blockx

     

    Cat.D - 72 km

    1.Hans Wuyts

    2.Marc De Cock

    3.Bruno Brabants

    4.Johnny Vertessen

    5.Wim Van Thielen

    6.Michel Jannes

    7.Toon Maes

    8.Rudi Verheijen

    9Jan Maegh

     

    CAT.E - 72 km

    1.Rene Van Gils

    2.Roland Degeest

    3.Emiel Van Camp

    4.Marcel Put

    5.John Bosch

    15-08-2016 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 15/08/2016
    KNESSELARE (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 35 - opgevers: 2 - 20,4 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DE MOYER Kenay CT PAJURIS

    3 VERSTICHELE Noah ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 ARDEEL Lennert SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 HANNES Victor ACROG - BALEN BC

    13 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 VAN GIJSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    29 MARIN Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    30 PROVOST Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    33 VAN STEENLANDT Sete VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 48 - 27,2 km

    1 VANCAUWENBERGHE Jens MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 VAN DER EYCKEN Jarne ACROG - BALEN BC

    3 HARTEEL Jelle ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 UIJTDEBROEKS Cian TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    5 DEWULF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    24 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 VAN POUCKE Wannes SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    31 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    44 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    45 VAN ACKER Gilles VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 55 - opgevers: 2 -  51 km

    1 DE KINDER Axel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 VAN ZANDE Devin C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 VAN DEN BORRE Dylan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 D´HONDT Danté KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 VAN LIERDE Yente WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    49 RASSCHAERT Lander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    50 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 FEYS Malaika SPIE-DOUTERLOIGNE CT

     

    13 jaar Meisjes  - deelnemers: 3

    1 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 JANSSENS Rosalie KALAS CYCLING TEAM 99


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 6

    1 VAN MECHELEN Gloria KLAIPEDA

    2 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 PENNYNCK Charlotte ISOREX CYCLING TEAM

    15-08-2016 om 20:22 geschreven door kenny


    14-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BOTTELARE VAN ZONDAG 14/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BOTTELARE VAN ZONDAG 14/08/2016     


    Zondag 14/08/2016 BOTTELARE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,25 km/h

    Aantal deelnemers: 114 - opgevers: 25

    1 DE KORT Bram NED WV DE JONGE RENNER

    2 VAN HAVERBEKE Julien FRA CC NOGENSE OISE

    3 DE TROCH Thomas PRORACE CYCLING TEAM

    4 KUYSTEN Joshua NZL FORESTLAND WHEELERS

    5 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 WEAVER Rolly USA KINGS NORTH

    7 LAGNEAUX Yoni CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 VANDEMEULEBROECKE Steven INDIVIDUEEL

    10 KARANDASHEV Petr RUS KINGSNORTH

    11 DEWULF Kenny 12 SABO Pedro 13 ROELS Sam 14 DE KETELE Angelo 15 DIEPENDAELE Timmy 16 WIGGINS Doron 17 VAN DAMME Indy 18 RONSSE Gauthier 19 LALOUETTE Kevin FRA 20 GARDNER Dan GBR 21 ROGIER Stef 22 BROECKAERT Ruben 23 BRADBURY Stephen GBR 24 DE ZUTTER Kristof 25 VERHOEVEN Nico 26 VAN GOETHEM Kevin 27 DREDGE Christopher GBR 28 BAILLIEU Donovan 29 VANDENBULCKE Christopher 30 QUERTINMONT Corentin 59 VAN KERCHOVE Jonathan 66 COOMAN Jerry 70 COOMAN Gianni 74 COOMAN Mauro 84 BAEYENS Dennis

    14-8-2016-BOTTELARE 843.JPG
                                          Winnaar Bram De Kort met de bloemen.
    14-8-2016-BOTTELARE 834.JPG 14-8-2016-BOTTELARE 838.JPG
                    Winnaar Bram De Kort.
    14-8-2016-BOTTELARE 745.JPG
                                       Aankomst van winnaar Bram De Kort.
    14-8-2016-BOTTELARE 742.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 747.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Julien Van Haverbeke voor Thomas De Troch en
    Joshua Kuysten.
    14-8-2016-BOTTELARE 720.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 706.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 577.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 571.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 563.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 538.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 511.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 446.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 432.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 373.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 366.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 320.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 260.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 243.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 168.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 116.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 111.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 107.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 100.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 078.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 054.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 039.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 022.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 018.JPG
                    De start te Bottelare van de Elite z.c. & U23 met 114 deelnemers.


     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-08-2016 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2016

    KBWB Banner 2013.jpg
    Zondag 14/08/2016
    BK EZC STABROEK (A) - Elite z.c. - Belgisch Kampioenschap - 148,4 km - 45,4 km/h

    Aantal deelnemers: 139 - opgevers: 43

    1 DE BONDT Dries VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    2 JANSSENS Jimmy TEAM 3M

    3 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC-AGO

    4 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    5 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    6 ROBERT Frederique CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 SEGERS Joren ANTWERPEN

    8 GARDEYN Gorik SUPERANO HAM - ISOREX

    9 DE BOCK Stijn OOST-VLAANDEREN

    10 LEEMANS Rob ANTWERPEN

    11 PREMONT Christophe 12 DE WITTE Mathias 13 VAN CAUWENBERGHE Christophe 14 STALLAERT Joeri 15 STEVENS Timothy 16 KERF Jerome 17 MANNAERTS Jelle 18 VERSTRAETEN Jari 19 COENEN Dennis 20 PEELAERS Jeff 21 BROES Michiel 22 NAESEN Lawrence 23 MINNE Stijn 24 TOUQUET Joren 25 DE KEERSMAEKER Alexander 26 DHAENE Brecht 27 VERMEULEN Emiel 28 VAN COPPERNOLLE Francesco 29 BOUTTÉ Kenzie 30 MELS Fabrice 31 DE DECKER Bjorn 36 BALLET Mathias 58 DAS Jeroen 66 ONGHENA Matthias 68 VAN STEENBERGEN Jori 69 DRUYTS Gerry 70 VANDYCK Niels 74 DIELEMAN Michiel 83 POELMAN Laurens 86 WIELANDT Sven 96 FRANCKAERT Gregory

     

    1,4/08/2016 BK U23 STABROEK (A) - U23 - Belgisch Kampioenschap - 176,8 km - 43,76 km/h

    Aantal deelnemers: 167 - opgevers: 85

    1 VANREYTEN Joachim LOTTO SOUDAL

    2 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    3 GEUENS Alexander LIMBURG

    4 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BRANDE Julien OOST-VLAANDEREN

    6 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    7 DECLERCQ Benjamin EFC-ETIXX

    8 BIERMANS Jenthe ANTWERPEN

    9 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    10 TAMINIAUX Lionel COLOR CODE - ARDEN´BEEF

    11 PIETERS Laurent 12 LAMBRECHT Bjorg 13 VAN DINGENEN Jordi 14 DEWULF Stan 15 PLANCKAERT Edward 16 VERHAEGEN Tom 17 VAN HOOYDONCK Nathan 18 VERSCHUERE Seppe 19 DE POORTER Maxime 20 VANACKER Bjarne 21 DELTOMBE Kevin 22 DEBRUYNE Glenn 23 PALM Martin 24 DEFREYNE Cédric 25 CASTRIQUE Jonas 26 VERSTREPEN Dries 27 MORTIER Julien 28 STOCKMAN Abram 29 GHYS Robbe 30 MERTENS Joran 31 RELAES Jacob 40 VEREECKEN Thomas 42 MUYS Ayton 49 SINOY Fabio 50 CLAUS Dieter 55 VAN DEN BOSSCHE Angelo

    14-08-2016 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 14/08/2016
    BEKEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 41,83 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 3

    1 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    2 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    3 DAUW Jasper DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    4 LANNOO Jaromir C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VANDERBEKEN Bjarne PCT TOMACC

    7 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 DE SCHUYTER Arne SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    10 VANDENBERGHE Nick VIND! CYCLING PROJECT

    11 SLABINCK Indiana 12 CASIER Arne 13 VAN HYFTE Steven 14 DE NAEGHEL Manuel 15 VANDAELE Philip 16 VANCRAEYNEST Kevin 17 DELESIE Berre 18 HAENEBALCKE Svenerick 19 VERMET Joran 20 MONTAIGNE Jorn 21 VERHIEST Olivier 22 CAUDEVILLE Laurens 23 EECKMAN Bert 24 LAGAE Korneel 25 WAAGE Markus NOR 26 CAVEY Laurens 27 VANHEE Arne 28 LAMBRECHT Martijn 29 VAN DEN HAUTE Jonas 30 AARSTEINSEN Magne NOR

     

    14/08/2016 BOTTELARE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,25 km/h

    Aantal deelnemers: 114 - opgevers: 25

    1 DE KORT Bram NED WV DE JONGE RENNER

    2 VAN HAVERBEKE Julien FRA CC NOGENSE OISE

    3 DE TROCH Thomas PRORACE CYCLING TEAM

    4 KUYSTEN Joshua NZL FORESTLAND WHEELERS

    5 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 WEAVER Rolly USA KINGS NORTH

    7 LAGNEAUX Yoni CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 VANDEMEULEBROECKE Steven INDIVIDUEEL

    10 KARANDASHEV Petr RUS KINGSNORTH

    11 DEWULF Kenny 12 SABO Pedro 13 ROELS Sam 14 DE KETELE Angelo 15 DIEPENDAELE Timmy 16 WIGGINS Doron 17 VAN DAMME Indy 18 RONSSE Gauthier 19 LALOUETTE Kevin FRA 20 GARDNER Dan GBR 21 ROGIER Stef 22 BROECKAERT Ruben 23 BRADBURY Stephen GBR 24 DE ZUTTER Kristof 25 VERHOEVEN Nico 26 VAN GOETHEM Kevin 27 DREDGE Christopher GBR 28 BAILLIEU Donovan 29 VANDENBULCKE Christopher 30 QUERTINMONT Corentin 59 VAN KERCHOVE Jonathan 66 COOMAN Jerry 70 COOMAN Gianni 74 COOMAN Mauro 84 BAEYENS Dennis

     

    14/08/2016 HULDENBERG (B) - Elite z.c./U23 - 102 km - 37,93 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 17

    1 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    2 PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 VAN GUCHT Sten PROFEL - UNITED C.T.

    6 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    7 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 DEVALCKENEER Sieben PROFEL - UNITED C.T.

    9 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 PEERSMAN Gerben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 DE LANGE Thijs NED 12 SNYERS Jari 13 SPYSSCHAERT Anthony 14 NOWELL Matthew GBR 15 HELMINEN Matti FIN 16 HEYLEN Kevin 17 VENINGA Benjamin NED 18 TOOTH Niels 19 LAMB Ross GBR 20 BYRNE Dillon GBR 21 WIELFAERT Kristof 22 ROELS Laurens 23 VANDERHEYDEN Jens 24 CORNELIS Jonas 25 DUFFELEER Joachim 26 LOOCKX Lander 27 VAN DER ZWET Bram NED 28 SCHILS Dominic GBR 29 MICHIELS Sander 30 VAN ENGELAND Wouter

     

    14/08/2016 MEULEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 40,21 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 12

    1 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    2 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    3 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    4 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    5 DEBOOT Bruce TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 ROSSEEL Ricky CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    7 TIELEMANS Pierre FRA EC RAISNES

    8 HEYTENS Maxim VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 REA Graig IRL VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VANDENBUSSCHE Tom TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 VANGHELUWE Seppe 12 VERVAEKE Aäron 13 VERVERKEN Pieter 14 CAMERON Jeremy AUS 15 MAES Jo 16 DENIJS Sven 17 DONCK Lowie 18 DE SCHUYTER Tim 19 RIJSDIJK Tristan NED 20 DERYNCK Peter 21 DE GREVE Maxim 22 DENDIEVEL Cyril FRA 23 DECLERCK Mathias 24 HOUPLINE Edwar 25 PETIT Maxence FRA 26 VANHILLE Xavier 27 CLAXTON Angus GBR 28 BALFOUR Stuart GBR 29 BROWN Andy GBR 30 HODGES Shawn USA

     

    14/08/2016 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Elite z.c./U23 - 108 km - 42,59 km/h

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 26

    1 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    2 KOOIJMAN Jaap NED WV DE JONGE RENNER

    3 CLAES Gert KZLWC HEYLEN

    4 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    5 SCHOONBROODT Bob NED TWC MAASLANDSTER

    6 SEEFAT Maarten NED UWTC DE VOLHARDEN

    7 HOUBEN Kristof INDIVIDUEEL

    8 SOLBERG Robert NED TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG

    9 AZEN Madi KAZ BAÏKONOUR TEAM NATACHA B.M.

    10 BROEKMANS Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    11 VAN HERCK Glen 12 DELCROIX Gert 13 DANIELS Simon 14 GEERAERTS Joni 15 HAEMELS Bavo 16 NIEUWKOOP Bas NED 17 RASERA Sven 18 RIEFF Thomas NED 19 WILLEMEN Kristof 20 KEMERLINCKX Kristof 21 TEASDALE Josh GBR 22 DE JONG Michaël NED 23 DE BOEL Stijn 24 THEUNISSEN Jordi 25 FRANSEN David 26 MERTENS Tom 27 JERON Koorn NED 28 LONAY Cédric 29 DE WINTER Peter NED 30 REULENS Yannick

     

    14/08/2016 VREMDE (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 90 km - 44,42 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 26

    1 KOEMEN Bjorn NED DRC DE MOL

    2 VAN DEN PLAS Jelle WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN ECHELPOEL Michiel V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 VAN DER KLUNDERT Pim NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 BERTELS Jef TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 BROER Milan NED UWTC DE VOLHARDING

    7 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 COP Jurgen DCR CYCLING TEAM

    9 VAN DER SANDEN Mathias SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10 BEYENS Yoeri SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    11 VERAART Jelle 12 PENNINGS Floris NED 13 WAELKENS Dave 14 DE FEYTER Tom 15 COVENTS Stein 16 MATTHIAS Beyens 17 GOUDKET Jeroen 18 DIERCKX Geert 19 INDEKEU Nico 20 VAN LAER Titte 21 BAKX Kelvin NED 22 MAES Bryan 23 VAN STEENWINKEL Han 24 VAN HEES Bram NED 25 CROLLET Yari 26 VAN NOTEN Anthony 27 UYTDEWILLIGEN Ingmar 28 VAN ROOSBROECK Pieter 29 DE CLEYN Dave 30 VERHEYEN Onno

    14-08-2016 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 14/08/2016
    STEENHUIZE (O) - Dames Elite - 85,4 km - 34,62 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 16

    1 ROORDA Stephanie CAN INDEPENDENT

    2 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 GASS Daniela GER WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 VERHOEVEN Aurore FRA LOINTEK TEAM

    5 DEMEY Valerie TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    6 DE VUYST Sofie LOTTO-SOUDAL LADIES

    7 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    8 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    9 VALENTINI Elena ITA KLEUR OP MAAT

    10 VAN DEN BORN Eva NED KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    11 BERLIN Malin SWE 12 VAN DEN STEEN Kelly 13 DELBAERE Fien 14 LUTTUSCHKA Larissa GER 15 KÛLLMER Lisa GER 16 RIST Liisi EST 17 HOLDEN Elisabeth GBR 18 NILSSON Hanna SWE 19 SHIMOYAMA Misuzu JPN 20 DEBBOUDT Lensy 21 CHRISTMAS Dani GBR 22 EBERHARDT Verena AUT 23 DURRELL Rebecca GBR 24 GAZ Avital ISR 25 ALLAERT Ine 26 KANTI Dorottya HUN 27 FRANCK Alicia 28 BERGEN Sara CAN 29 DEBBOUDT Evelien 30 DELHAYE Pauline FRA 48 WITTOCK Nancy

     

    14/08/2016 WEZEMBEEK-OPPEM (B) - Juniores - 92,8 km - 42,05 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 26

    1 HOOLE Daan NED RWC AHOY

    2 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    3 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 GILLIAM Jules USA SPECIALIZED

    5 DE VRIES Jan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG

    7 HOPPEZAK Vincent NED RWC AHOY

    8 ADOMAITIS Rojus LTU KLAIPEDA

    9 VAN DEN HAUTE Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 UALGASI Bram 12 PLATTEEUW Robbe 13 ZUBRICKAS Romas LTU 14 BAUDE Arthur 15 VENNER Quentin 16 BRIJS Jasper 17 WOUTERS Rick 18 ZIJLAARD Maikel NED 19 BOELE Niels NED 20 DERKINTIS Zigmas LTU 21 MEULEMEESTER Ruben 22 J SCHUNK Conor USA 23 T LARSON Bjorn USA 24 VERHULST Emile 25 BIERKENS Tim NED 26 OFFERMANS Michiel 27 DE PEUTER Dylan 28 VERBIST Alexander 29 PLETINCKX Yarno 30 KAESEMANS Jasper 33 VERHEIJEN Geert NED 34 VAN HAUWERMEIREN Michiel 40 DE GROODT Jordy

     

    14/08/2016 KRUISHOUTEM (O) - Juniores - 86,4 km

    Aantal deelnemers: 92 - opgevers: 11

    1 VAN DEN BERG Lars NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 IRVINE Declan AUS NOVO NORDISK

    3 VAN DEN BERG Marijn NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 VERHULST Wouter MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VOIGT Eric USA K.V.C. DEINZE VZW

    6 DU FOUR Jens SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 MUNDAY Samuel AUS NOVO NORDISK

    8 BYLOOS Jeff WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 WRIGHT Jake GBR IDENTITY

    10 VANDEPUTTE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMJUNIOR

    11 ALSAADI Saad BRN 12 VANOVERBERGHE Jens 13 GREENHALGH George GBR 14 DE WEVER Merten 15 YOSHIOKA Takuya JPN 16 MOL Wesley NED 17 DE KEE Glenn 18 HERSHLER Saar ISR 19 MILLIAU Vince 20 HANADA Kiyomasa JPN 21 BUIJS Leon  22 PAUKSTAITIS Mantas LTU 23 BARENDREGT Thijs NED 24 BAEYENS Yorgo 25 STEYNEN Reno 26 MATTHYS Louka 27 COOLSAET Guillaume 28 WAEYTENS Robin 29 VANSEVENANT Mauri 30 CAPPELLE Mauro

     

    14/08/2016 BIERBEEK (B) - Nieuwelingen - 62,3 km - 38,31 km/h

    Aantal deelnemers: 88 - opgevers: 37

    1 RYPENS Cédric WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 BOOTS Kendrick USA HOT TUBES

    3 QUINN Sean USA LUX CYCLING

    4 SIFLAUSKAS Erikas LTU PDSK SVALIA PSM

    5 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 HAEX Joris SPORT EN MOEDIG GENK

    8 HOLOWESKO Liam USA HOT TUBES

    9 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    14/08/2016 KACHTEM (W) - Nieuwelingen - 69,6 km - 36,41 km/h

    Aantal deelnemers: 19 - opgevers: 0

    1 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 MARTENS Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    7 VANDERBEKE Aiden KVC NOORDZEEMEEUW

    8 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 LANSBERGEN Lucas YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 GOBBAERT Maarten WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    14/08/2016 MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 58 km - 37,86 km/h

    Aantal deelnemers: 57- opgevers: 5

    1 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 PRICE Joshua GBR BACKSTEDT CYCLING

    3 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 VAN HASSEL Tristan NED RUDYCO CYCLING TEAM

    5 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    6 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    7 HOEKJEN Hugo NED RWV DE SPARTAAN

    8 SIPS Timo NED RWV DE SPARTAAN

    9 WARD Adam IRL OMAGH WHEELERS CYCLING

    10 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

     

    14/08/2016 NEDERZWALM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 37,7 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 29

    1 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    2 ANDERSON Ian USA BICYCLE HEAVEN

    3 BEEREPOOT Stanley NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    4 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    5 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VAN ROY Yannnick ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    9 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14-08-2016 om 21:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/08/2016

    VWV.jpg
    Zaterdag 13/08 BRASSCHAAT (2930)

     

    Liefhebbers - 79,9 km

    1.Jeroen Goeleven

    2.Philippe Dela Montagne

    3.Dries Dops

    4.Wim Van Uffel

    5.Jelle Veraart

    6.Philippe Van Opstal

    7.Kevin Van Roey

    8.Vincent Chevalier

    9.Sven Van Roy

    10.Raf Baens

    11.Kevin De Knaep 12.Arthur Pagnaer 13.Sammy Bogaert 14.Joachim Raeymekers 15.Yves Boenders 16.Wouter Schoofs 17.Rick Van Deusen 18.Tim Cap 19.Roel Van Gameren 20.Dieter Jacobs 21.Yolan Brems 22.Hans Mertens 23.Jeroen Heyens 24.Filip Weemaes 25.Vincent Verhaeghe

     

    Cat.C - 62 km

    1.Dries Echelpoels

    2.Rik De Vree

    3.Ivan Verschueren

    4.Koen Heremans

    5.Patric Bogaerts

    6.Vital Pauwels

    7.Peter Aerts

    8.Christophe Adams

    9.Guido Vermeiren

    10.Raphael Gabriels

    11.Andy Van Loon 12.Peter Ryken 13.Luc Peeters 14.Johan Van Den Neste 15.Guy Van Laer

     

    Cat.D - 60 km

    1.Hans Wuyts

    2.Bruno Brabants

    3.Freddy Vangenechten

    4.Piet Hereijgers

    5.Luc Keim

    6.Luc Van Roy

    7.Peter Vos

    8.Marc Vandenwijngaerden

    9.Danny Van Hoof

    10.Marc De Cock

    11.Rony Govers 12.Hans Lap 13.Benny Van Gansen 14.Paul Fierens 15.Eddy Van Loy

     

    Cat.E - 60 km

    1.Ludo De Bakker

    2.Rene van Gils

    3.Marcel Heremans

    4.John Bosch

    5.Pieter Block

    14-08-2016 om 21:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 14/08/2016
    MERCHTEM (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    14/08/2016 TESSENDERLO-BERG (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    14/08/2016 WESTKERKE (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    14-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    13-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KEMZEKE VAN ZATERDAG 13/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KEMZEKE VAN ZATERDAG 13/08/2016     


    Zaterdag 13/08/2016 KEMZEKE TROMP (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,88 km/h

    Aantal deelnemers: 77 - opgevers: 25

    1 KLEINJAN Arno NED JAN VAN ARCKEL

    2 HEYSE Jari BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    4 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 HAEMELS Bavo T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    6 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM

    7 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    8 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 PIETERS Bart WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 DE JONG Michaël NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    11 BOSTERS Jurriën NED 12 DE GROOTE Arne 13 TEN HARTOG Guy 14 JANSSENS Jarrid 15 STROOSNIJDER Michel NED 16 VERCAUTEREN Tim 17 DELCROIX Gert 18 HUYGEN Tijs 19 DE CLERCK Matthias 20 COP Jurgen 21 VAN DER POEL Lars NED 22 BUYLE Pieter 23 VANDERMAST Kevin 24 MORIS Sven 25 VAN DEN BOSCH Tom 26 VETTE Pieter NED 27 DE WINTER Peter NED 28 VANCAMPENHOUT Ignace 29 GIJZEL Roy NED 30 RAAS Eloy NED 31 PERSOON Wouter 36 SMET Gert 47 MAES Bryan 48 OTT Stefan 51 VERBEKE Stijn 52 GOOSSENS Kenny

    13-8-2016-kemzeke 683.JPG
                                    Winnaar te Kemzeke Arno Kleinjan.
    13-8-2016-kemzeke 680.JPG
                                  Een woordje uitleg van winnaar Arno Kleinjan.
    13-8-2016-kemzeke 674.JPG
                                      Winnaar Arno Kleinjan met de bloemen.
    13-8-2016-kemzeke 667.JPG
                                                Jari Heyse werd knap 2de.
    13-8-2016-kemzeke 614.JPG
      Aankomst van winnaar Arno Kleinjan voor Jari Heyse en Guy Van Broekhoven.
    13-8-2016-kemzeke 612.JPG
    13-8-2016-kemzeke 619.JPG
    De spurt voor de 4de plaats met Kristof Dhollander voor Bavo Haemels, Joeri Persoon
    en Tony Heirbaut.
    13-8-2016-kemzeke 577.JPG
    De 3 koplopers in de laatste ronde: Guy Van Broekhoven, Jari Heyse en Arno Kleinjan.
    13-8-2016-kemzeke 265.JPG
                                                         De kopgroep te Kemzeke.
    13-8-2016-kemzeke 382.JPG
    13-8-2016-kemzeke 549.JPG
    13-8-2016-kemzeke 281.JPG
    13-8-2016-kemzeke 250.JPG
    13-8-2016-kemzeke 236.JPG
    13-8-2016-kemzeke 225.JPG
    13-8-2016-kemzeke 202.JPG
    13-8-2016-kemzeke 183.JPG
    13-8-2016-kemzeke 172.JPG
    13-8-2016-kemzeke 160.JPG
    13-8-2016-kemzeke 140.JPG
    13-8-2016-kemzeke 117.JPG
    13-8-2016-kemzeke 110.JPG
    13-8-2016-kemzeke 104.JPG
    13-8-2016-kemzeke 101.JPG
    13-8-2016-kemzeke 059.JPG
    13-8-2016-kemzeke 056.JPG
    13-8-2016-kemzeke 046.JPG
    13-8-2016-kemzeke 041.JPG
    13-8-2016-kemzeke 039.JPG
    13-8-2016-kemzeke 028.JPG
    13-8-2016-kemzeke 024.JPG
                      Start te Kemzeke van de Elite z.c. & U23 met 77 deelnemers.


     




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-08-2016 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Kelly Druyts.jpg 

             Kelly Druyts

    Zaterdag 13/08/2016 KEMZEKE TROMP (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,88 km/h

    Aantal deelnemers: 77 - opgevers: 25

    1 KLEINJAN Arno NED JAN VAN ARCKEL

    2 HEYSE Jari BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    4 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 HAEMELS Bavo T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    6 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM

    7 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    8 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 PIETERS Bart WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 DE JONG Michaël NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    11 BOSTERS Jurriën NED 12 DE GROOTE Arne 13 TEN HARTOG Guy 14 JANSSENS Jarrid 15 STROOSNIJDER Michel NED 16 VERCAUTEREN Tim 17 DELCROIX Gert 18 HUYGEN Tijs 19 DE CLERCK Matthias 20 COP Jurgen 21 VAN DER POEL Lars NED 22 BUYLE Pieter 23 VANDERMAST Kevin 24 MORIS Sven 25 VAN DEN BOSCH Tom 26 VETTE Pieter NED 27 DE WINTER Peter NED 28 VANCAMPENHOUT Ignace 29 GIJZEL Roy NED 30 RAAS Eloy NED 31 PERSOON Wouter 36 SMET Gert 47 MAES Bryan 48 OTT Stefan 51 VERBEKE Stijn 52 GOOSSENS Kenny

     

    13/08/2016 KLERKEN (W) - Elite z.c./U23 – Criterium 69 km - 38,51 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 3

    1 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    2 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    4 MCCANN John USA FIRST INTERNET BANK

    5 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    7 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    8 VANNESTE Evert VIND! CYCLING PROJECT

    9 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    10 VANDER MEIREN Ward VIND! CYCLING PROJECT

    11 SROKA Robert USA 12 VANDENBERGHE Nick 13 LANGEDOCK Mathieu 14 MAYHO Sidney Dominique 15 VERMET Joran 16 DECEUNINCK Thomas 17 MAY Jefferey USA 18 JACOBS Johan SUI 19 MOERMAN Thomas 20 FOURRIER Vincent FRA 21 GOEMAERE Ralf 22 JAECQUES Simon 23 DE MEYDTS Sven 24 DELHEYE Henri 25 JANSSEN Marc NED 26 BEAUPREZ Benjamin 27 DE NAEGHEL Manuel 28 GRIMMONPREZ Django 29 VANDEVYVERE Beau 30 WILLEMS Anton

     

    13/08/2016 ROESELARE-BEVEREN (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,73 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 26

    1 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    3 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    4 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 MUYLLE Jeroen DOVY KEUKENS - FCC

    7 MOHR Johan NOR STAVANGER

    8 VANDAELE Thijs TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    10 BRULEZ Miqele TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 STOFFERIS Rieno 12 YLBER Sefa ALB 13 DEPREZ Tuur 14 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 15 SHIMIZU Ohko JPN 16 VAN HYFTE Tom 17 BROWN Andy GBR 18 BERNARD Quentin FRA 19 FINHORN Itamar ISR  20 VAN HYFTE Steven 21 CLAERHOUT Sven 22 KIRBY Laurence USA 23 BIEBUYCK Corentin 24 DEJONGHE Bram 25 HIMPENS Maarten 26 TIELEMANS Pierre FRA 27 LEFEVER Nico 28 MUS Aloïs 29 COLAERT Pascal 30 CADRON Julien

     

    13/08/2016 HEUSDEN (O) - Dames Elite - 93,6 km - 35,22 km/h

    Aantal deelnemers: 129 - opgevers: 37

    1 KELLY DRUYTS uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    2 HANSON Lauretta AUS COLAVITA BIANCHI

    3 VAN SEVEREN Celine WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 KÛLLMER Lisa GER RSC COTTBUS

    5 GAFINOVITZ Rotem ISR WV ZEEUWS VLAANDEREN

    6 HOLDEN Elisabeth GBR TEAM FORD ECOBOOST

    7 DURRELL Rebecca GBR DROPS

    8 EBERHARDT Verena AUT FOOTON

    9 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 VAN HOEK Lotte NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    11 GINS Tara 12 OMER Shapira ISR 13 GIBSON Kinley CAN 14 DRUYTS Demmy 15 VERSTICHELEN Femke 16 VERHOEVEN Aurore FRA 17 MARKUS Kelly NED 18 INGHELBRECHT Sarah 19 WOTSCH Melanie GER 20 DRUYTS Jessy 21 VALENTINI Elena ITA 22 GILGEN Jamie CAN 23 VAN DEN STEEN Kelly 24 OWEN Harriet GBR 25 VERHESTRAETEN Karen 26 KANTI Dorottya HUN 27 GEERIS Femke NED 28 RIST Daisi EST 29 JONGERIUS Claudia NED 30 BERLIN Malin 33 COMMISSARIS Caren 42 CROKET Gilke 62 BRITS Delphine 74 ACCOE Joyce 80 NOBUS Anja

     

    13/08/2016 BELLEM (O) - Juniores - 84 km - 44,46 km/h

    Aantal deelnemers: 119 - opgevers: 38

    1 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG

    3 BIRKEMOSE Arne DEN TEAM MASCOT WORKWEAR

    4 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN EECKHOUT Len ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 VAN DEN EEDE Lauri C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VAN DORPE Guus VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 VANDERBEKEN Brent TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 KAKIZAKI Eugene JPN 12 STEYAERT Michael 13 GEERINCK Dries 14 KERKHOFS Bob NED 15 DECLEYRE Jens 16 OMACHI Kento JPN 17 HILLEN Michiel 18 MOLLER Nikolaj DEN 19 KRING Taylor USA 20 ANECA Seppe 21 MALLÉ Jeff 22 BRESSELEERS Jonas 23 VAN SCHAEYBROEK Jonas 24 REED Elliot GBR 25 VOLKAERT Jonas 26 TRIO Maxim 27 OERLEMANS Jorn DEN 28 VEREECKE Karel 29 VANDENDRIESSCHE Stef 30 DE WITTE Bono 33 DE GROODT Jordy 42 VAN PETEGHEM Trifonius 57 BAERT Jordi 69 CAETHOVEN Kenneth 76 BRUGGEMAN Lorenzo

     

    13/08/2016 TESSENDERLO-BERG (LB) - Juniores – Criterium 60 km  39,11 km/h

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 8

    1 MONDELAERS Jarno ISOREX CYCLING TEAM

    2 BOK Willem NED TWC PIJNENBURG

    3 ADOMAITIS Rojus LTU KLAIPEDA

    4 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    6 DELWICHE Kilian UC SERAING - VOO

    7 RENARD Simon UC SERAING - VOO

    8 ZUBRICKAS Romas LTU KLAIPEDA

    9 RAMONAS Kazimieras LTU KLAIPEDA

    10 DEBOEL Vincent WSC HAND IN HAND BAAL

    11 POELS Xavier NED 12 DERKINTIS Zigmas LTU 13 VAN ROOIJ Thijs 14 GIELEN Jasper 15 STEURS Ward 16 VANDENKERCKHOVE Stan 17 KUITEN Arjan NED 18 DE BOCK Stijn

     

    13/08/2016 HEESTERT (W) - Nieuwelingen - 70 km - 37,42 km/h

    Aantal deelnemers: 96 - opgevers: 8

    1 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 ONODERA Kei JPN EURASIA

    3 MINGAY Oscar GBR CARFDIFF JIF

    4 PRICE Joshua GBR BACKSTEDT CYCLING

    5 BURKE Matthew GBR BACKSTEDT CYCLING

    6 GONZALEZ -TORRES Mateo ESP BURUNDA CLUB CICLISTA

    7 ABDULLA Mohamed BRN AALI

    8 DELAERE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 WEINBERG Roi ISR TA CC

    10 MACHEAN-NOWELL Daniel GBR MAINDY FLYERS YOUTH

    16 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    58 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    13/08/2016 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Nieuwelingen - 61 km - 40,22 km/h

    Aantal deelnemers: 80 - opgevers: 22

    1 WAEYAERT Arno LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    4 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 VANHEEL Elias SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 DIRVEN Roy NED TWC DE KEMPEN

    7 HABETS Jordan NED LIMBURG ZUID

    8 VAN DEN AARSSEN Jurgen NED OOST/NOORD-OOST

    9 WILS Lance TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 VOS Yannick DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    13-08-2016 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 13/08/2016
    BRAKEL-MICHELBEKE (O) - Aspiranten

    12 jaar Jongens - deelnemers: 43 - opgevers: 7 - 19,8 km

    1 ROKVEN Noël NED WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 DE MEIJTS Matis INDIVIDUEEL

    4 GEUDENS Robbe ACROG - BALEN BC

    5 DE MOYER Kenay CT PAJURIS

    21 VAN GIJSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    36 VERMEULEN Matthias SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    13 jaar Jongens - deelnemers: 51 - opgevers: 6 - 26,4 km

    1 VANCAUWENBERGHE Jens MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 HARTEEL Jelle ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 UIJTDEBROEKS Cian TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    4 JANSEGHERS Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 VAN CAUWENBERGHE Arne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    15 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 VAN POUCKE Wannes SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    25 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    31 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 4

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VANHOVE Marith VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 VAN DE PAAR Ines ACROG - BALEN BC


    14 jaar Jongens - deelnemers: 69 - opgevers: 3 - 35,2 km

    1 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 D´HONDT Danté KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 DE KINDER Axel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 VAN HAMME Wout LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    15 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    40 MAES Alec PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    49 RASSCHAERT Lander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 9

    1 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    2 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 PEETERS Fleur SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE PESSEMIER Phoebe NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    13-08-2016 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 12/08/2016

    KBWB Banner 2013.jpg
    Proficiat aan TOSH VAN DER SANDE met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Tosh Van Der Sande.jpg 

              Tosh Van Der Sande

    Vrijdag 12/08/2016 - Ronde van de Ain - Rit 2 – 173,2 km – 04h16’01”

    1.TOSH VAN DER SANDE (Wijnegem)
    2.Michael Schwarzmann (Dui)
    3.Anthony Turgis (Fra)
    4.Kévin Réza (Fra)
    5.Cees Bol (Ned)
    6.Samuel Dumoulin (Fra)
    7.Matteo Trentin (Ita)
    8.Juan José Lobato (Spa)
    8.Anthony Maldonado (Fra)
    10.Victor Campenaerts

    13-08-2016 om 20:03 geschreven door kenny


    12-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN VRIJDAG 12/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN VRIJDAG 12/08/2016     


    Vrijdag 12/08/2016 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,37 km/h

    Aantal deelnemers: 102 - opgevers: 16

    1 MICHIEL DIELEMAN uit Hamme CIBEL-CEBON

    2 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    3 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 FRANCKAERT Gregory CIBEL-CEBON

    7 SUNDSTROM Erland NOR PCT TOMACC

    8 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    9 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    10 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VAN STEENBERGHEN Jori 12 VERHOEVEN Nico 13 VAN DONGEN Ricardo NED 14 POELMAN Laurens 15 RICHARDSON Alexandar GBR 16 PIETERS Bart 17 CAMERON Jeremy AUS 18 BYRNE Dillon GBR 19 VAN DUREN Brent 20 TRIBOUT Bart 21 WALDERS Kevin 22 VAN HAVERBEKE Julien FRA 23 TEN HARTOG Guy 24 VERCAUTEREN Tim 25 VAN DAMME Bart 26 BRACEGIRDLE Tom GBR 27 ROTTY Glenn 28 HENDRIKX Max NED 29 FINHORN Itamar ISR 30 SROKA Robert USA 33 DE LANDTSHEER Steven 34 GIDÉ Stijn 44 WANTE Nick 46 ONGENA Matthias 49 ONGHENA Matthias 50 VAN DEN BERGHE Anthony 52 VERHOFSTADT Peter 55 HEYNS Kristoff 62 SMAGGHE Wouter 65 LEUS Jelle 69 PEETERS Danny 70 VAN LAERE Jan 74 VAN DE CASTEELE Michael 78 VAN DEN BRANDEN Mathias 81 VAN DE VYVER Greg 84 SMET Jochem 85 DE PAEPE Johannes 86 VAN VLIERBERGHE Bart
    12-8-2016-doorslaer 810.JPG 12-8-2016-doorslaer 823.JPG
     Jori Van Steenberghen en Michiel Dieleman.                         Winnaar Michiel Dieleman met de bloemen.
    12-8-2016-doorslaer 817.JPG
                       Eindwinnaar 3-daagse Lokeren Jori Van Steenberghen.
    12-8-2016-doorslaer 806.JPG
    Eindwinnaar Lokeren Jori Van Steenberghen en winnaar vandaag Michiel Dieleman.
    12-8-2016-doorslaer 802.JPG
                         Winnaar Michiel Dieleman uit Hamme met de bloemen.
    12-8-2016-doorslaer 798.JPG
    12-8-2016-doorslaer 717.JPG
                           Aankomst van winnaar Michiel Dieleman uit Hamme.
    12-8-2016-doorslaer 713.JPG
    12-8-2016-doorslaer 723.JPG
                  Aankomst van de 2de Stijn Verbeke voor Frederik Van Boven.
    12-8-2016-doorslaer 726.JPG
                       Aankomst van de 4de Stijn De Bock voor Jarno Van Guyse.
    12-8-2016-doorslaer 663.JPG
                           Gregory Franckaert, Stijn De Bock en Jarno Van Guyse.
    12-8-2016-doorslaer 659.JPG
                             Michiel Dieleman solo op weg naar de zege te Lokeren.
    12-8-2016-doorslaer 406.JPG
    12-8-2016-doorslaer 355.JPG
    12-8-2016-doorslaer 324.JPG
    12-8-2016-doorslaer 314.JPG
    12-8-2016-doorslaer 309.JPG
    12-8-2016-doorslaer 300.JPG
    12-8-2016-doorslaer 286.JPG
    12-8-2016-doorslaer 275.JPG
    12-8-2016-doorslaer 256.JPG
    12-8-2016-doorslaer 230.JPG
    12-8-2016-doorslaer 218.JPG
    12-8-2016-doorslaer 200.JPG
    12-8-2016-doorslaer 173.JPG
    12-8-2016-doorslaer 171.JPG
    12-8-2016-doorslaer 166.JPG
    12-8-2016-doorslaer 143.JPG
    12-8-2016-doorslaer 095.JPG
    12-8-2016-doorslaer 064.JPG
    12-8-2016-doorslaer 059.JPG
    12-8-2016-doorslaer 041.JPG
    12-8-2016-doorslaer 038.JPG
                     Start van de Elite z.c. & U23 te Lokeren met 102 deelnemers.




     




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-08-2016 om 21:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 12/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MICHIEL DIELEMAN met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Michiel Dieleman.jpg 

       Michiel Dieleman

    Vrijdag 12/08/2016 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,37 km/h

    Aantal deelnemers: 102 - opgevers: 16

    1 MICHIEL DIELEMAN uit Hamme CIBEL-CEBON

    2 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    3 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 FRANCKAERT Gregory CIBEL-CEBON

    7 SUNDSTROM Erland NOR PCT TOMACC

    8 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    9 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    10 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VAN STEENBERGHEN Jori 12 VERHOEVEN Nico 13 VAN DONGEN Ricardo NED 14 POELMAN Laurens 15 RICHARDSON Alexandar GBR 16 PIETERS Bart 17 CAMERON Jeremy AUS 18 BYRNE Dillon GBR 19 VAN DUREN Brent 20 TRIBOUT Bart 21 WALDERS Kevin 22 VAN HAVERBEKE Julien FRA 23 TEN HARTOG Guy 24 VERCAUTEREN Tim 25 VAN DAMME Bart 26 BRACEGIRDLE Tom GBR 27 ROTTY Glenn 28 HENDRIKX Max NED 29 FINHORN Itamar ISR 30 SROKA Robert USA 33 DE LANDTSHEER Steven 34 GIDÉ Stijn 44 WANTE Nick 46 ONGENA Matthias 49 ONGHENA Matthias 50 VAN DEN BERGHE Anthony 52 VERHOFSTADT Peter 55 HEYNS Kristoff 62 SMAGGHE Wouter 65 LEUS Jelle 69 PEETERS Danny 70 VAN LAERE Jan 74 VAN DE CASTEELE Michael 78 VAN DEN BRANDEN Mathias 81 VAN DE VYVER Greg 84 SMET Jochem 85 DE PAEPE Johannes 86 VAN VLIERBERGHE Bart

     

    12/08/2016 MERELBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 42,3 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 15

    1 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    2 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    3 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 YLBER Sefa ALB ASFRA RACING TEAM

    5 OLIEBOS Jordy MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6  DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VAN RAEPENBUSCH Ruben VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    11 DEMETER Renaat 12 VERSICHEL Davy 13 VAN DER HAEGHEN Ruben 14 DE GROOTE Arne 15 USE Laurens 16 DE FAUW Ken Kiefer 17 COOMAN Mauro 18 KUYSTEN Joshua NZL 19 VAN DE PERRE Dimitri 20 BONTINCK Karel 21 DENYS Geoffrey 22 VAN DE WIELE Thomas 23 DELBAERE Tijs 24 VAN BOSSUYT Davy 25 RONSSE Gauthier 26 DE BLAERE Diego 27 MARQUEZ Mandel Arnold CHI 28 VAN COUTER Stein 29 VANDEMEULEBROECKE Steven 30 BOSMANS Arne

     

    12/08/2016 RUMBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 102 km - 41,43 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 8

    1 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 TIELEMANS Pierre FRA EC RAISNES

    4 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    5 DECLERCQ Benjamin EFC-ETIXX

    6 VERVERKEN Pieter CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    7 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    8 VANDERBEKEN Bjarne PCT TOMACC

    9 DAENINCK Benoit FRA CC NOGENT SUR OISE

    10 MOSTOV Zeke USA BMC DEVELOPMENT

    11 DEWEER Jochen 12 DELAMEILLEURE Mathias 13 DEGEZELLE Kevin 14 DIERICKX Anthony 15 BULTYNCK Isaak 16 BRUYNEEL Giel 17 DEMEYER Niels 18 DEVROYE Kim 19 CLAXTON Angus GBR 20 LANNOO Jaromir 21 LAPIERE Ward 22 VANGHELUWE Seppe 23 WELVAERT Michael FRA 24 VANOVERSCHELDE Kobe 25 CASIER Arne 26 VERSCHAEVE Lounes 27 OSTYN Arthur 28 BEAUPREZ Benjamin 29 VANDENBOGAERDE Jens 30 DEHEM Arno

    12-08-2016 om 21:47 geschreven door kenny


    11-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 11/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 11/08/2016
    HALEN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 41,94 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - opgevers: 36

    1 RUIJGH Rob NED TWC MAASLANDSTER

    2 VANREYTEN Joachim LOTTO SOUDAL

    3 VAN BROEKHOVEN Bram VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 RAYMACKERS Cedric TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    5 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    6 HONORE Mikkel DEN LOTTO SOUDAL

    7 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    8 HEMROULLE Johan COLOR CODE ARDEN´BEEF

    9 GEUENS Alexander CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 WALSH Edward CAN 12 VANDERAERDEN Massimo 13 PARDON Ward 14 DELVAUX Guillaume 15 SNYERS Jari 16 BRACEGIRDLE Tom GBR 17 HEYMANS Jonas 18 AZEN Madi KAZ 19 FRANK Yvan KAZ 20 WALKER Charles GBR 21 WATHIONG Thomas 22 GEUENS Joris 23 MAZZONE Leon GBR 24 BYRNE Dillon GBR 25 VAN HERCK Glen 26 DANIELS Simon 27 RIEFF Thomas NED 28 VAN GENECHTEN Steff 29 LETEN Wouter 30 BANI Eugenio ITA

    11-08-2016 om 21:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 11/08/2016

    waod_3.jpg
    Donderdag 11 Augustus 2016 - WOESTEN (8860) – Oostvleterenstraat 67 - Café De Meiboom

     

    TIJDRIT VOOR RENNERS VAN + 50 JAAR EN VAN + 65 JAAR

    13.00 u. - 24 km - daarna om de 3 minuten

     

    Vrijdag 12 Augustus 2016 - WOESTEN (8860) – Oostvleterenstraat 67 - Café De Meiboom

     

    TIJDRIT VOOR RENNERS VAN 36 TOT EN MET 49 JAAR

    13.00 u. - 32 km - daarna om de 3 minuten

     

    Zaterdag 13 Augustus 2016 - WOESTEN (8860) – Oostvleterenstraat 67 - Café De Meiboom

     

    TIJDRIT VOOR RENNERS TOT 35 JAAR

    13.00 u. - 40 km - daarna om de 3 minuten

     

    Zondag 14 Augustus 2016 - WOESTEN (8860) – Oostvleterenstraat 67 - Café De Meiboom

     

    vertrek - 14.07 u. - 83 km

     

    Maandag 15 Augustus 2016 - WOESTEN (8860) – Oostvleterenstraat 67 - Café De Meiboom

     

    vertrek - OPEN - 19.00 u. - 63 km

    11-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    10-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN WOENSDAG 10/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN WOENSDAG 10/08/2016     


    Woensdag 10/08/2016 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 42,86 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 24

    1 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    2 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    6 VAN DAMME Davy GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 COBBAERT Robby HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    9 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 VAN DAMME Bart 12 VERCAUTEREN Tim 13 VANDERBEKEN Bjarne 14 VAN DEN BOSSCHE Angelo 15 TEMMERMAN Jasper 16 DE DECKER Alfdan 17 VERWAEST Kevin 18 AKKERMANS Lars NED 19 VAN NYEN Hans 20 PERSOON Joeri 21 HEIRBAUT Tony 22 DE LANGE Thijs NED 23 PIETERS Frederik 24 DE PLUS Jasper 25 KOOLS Jos NED 26 SLAGMULDERS Yorick 27 JUMELET Michiel NED 28 BRAYAN-LUND Thomas DEN 29 KIVITS Marc NED 30 DE BOECK James 33 DE BOCK Stijn 35 MAES Jef
    1-8-2016-lokeren(daknam) 627.JPG
                               Winnaar te Lokeren Joeri Stallaert met de supporters.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 616.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 613.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 609.JPG
                                                        Winnaar Joeri Stallaert.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 554.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 552.JPG
                                              Aankomst van winnaar Joeri Stallaert.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 560.JPG
       Aankomst van de 2de Tijs Delbaere voor Kevin Van Impe en Guy Ten Hartog.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 600.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 526.JPG
                       Vooraan Joeri Persoon en in 3de positie Kristof Dhollander.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 483.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 398.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 377.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 361.JPG 1-8-2016-lokeren(daknam) 364.JPG
         Pech voor Kristof Wilfaert na valpartij.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 323.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 315.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 304.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 271.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 254.JPG
                                                    Joeri Persoon uit Stekene.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 219.JPG
                                            Bart Van Damme uit Lokeren.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 172.JPG
                                     In 2de positie Kristof Wielfaert uit Lokeren.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 163.JPG
                                         Jori Van Steenberghen uit De Klinge.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 156.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 148.JPG
                                             Joeri Stallaert en Stijn De Bock.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 097.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 045.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 039.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 032.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 029.JPG
                    De start van de Elite z.c. & U23 te Lokeren met 59 deelnemers.



     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-08-2016 om 23:32 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!