.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    30-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/04/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 9°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

        Patrick Cocquyt


    Zaterdag 30 April - Peisegem (1785) -
    3de rit Capricorne Trophy

     

    A-reeks - 80,4 km - 1h57 
    1.Bert VAN DER TRAPPEN 
    2.Stijn Verbeke 
    3.Timmy Weeckers 
    4.Pascal Heyvaert 
    5.Gillian Van Rijmenant 
    6.Kenny Govaert 
    7.Foeke Lammertijn 
    8.Gregory Camerlinckx 
    9.Mauro Cooman 
    10.Bjorn Coomans 

    B-reeks - 80,4 km - 1h57 
    1.Jarno VERHOFSTADT 
    2.Kevin Van De Keer 
    3.Stijn Gidé 
    4.Kris Bolsens 
    5.Richard Wullems 
    6.David Schouppe 
    7.Koen Van Kerckhoven 
    8.Nico Van Bever 
    9.Joery Brion 
    10.Kristof Binst 

    C-reeks - 80,4 km - 1h59 
    1.Raf VAN DEN BOSSCHE 
    2.Koen De Bosscher 
    3.Bart Heyvaert 
    4.Kris De Block 
    5.Steven Verschelden 
    6.Frank Vagenende 
    7.Kurt Pauwels 
    8.Peter Maes 
    9.Jimmy De Paepe 
    10.Timo Verbesselt 

    D-reeks - 60,3km - 1h31 
    1.Ronald RENTS 
    2.Patrick Bobelijn 
    3.Eddy Van De Kerckhove 
    4.Patrick Jacobs 
    5.Franky Weemaes 
    6.Peter Huyghe 
    7.Jan De Mulder 
    8.Ronny Coppens 
    9.Frank Geets 
    10.Johan Driesen 

    E-reeks - 60,3 km - 1h32
    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2.Rudy Thomas 
    3.Dirk Van Hove 
    4.Jan Van Den Brande 
    5.Dirk Peigneur 
    6.Jos Maes 
    7.Luc Witman 
    8.Rene De Brucker 
    9.Noël Willems 
    10.Danny De Backer 

    F-reeks - 53,6 km - 1h24 
    1.Rony DE VOS 
    2.Helmuth Tas 
    3.Eddy Vandermeeren 
    4.Eddy Vanopstal 
    5.Martin Durant 
    6.Sus Auwers 
    7.Andre Bultinck 
    8.Johny Van Holen 
    9.Jos Claessens 
    10.Hugo Lismont 

    F+ -reeks - 53,6 km - 1h25
    1.Theo COUDYZER 
    2.José Demeyere 
    3.Marc Vervondel 
    4.Jos Vandermeulen 
    5.Luc Snels 
    6.Freddy Vandenberghen 
    7.Roger Beelaert 
    8.Willy Corthier 
    9.William De Cremer 
    10.Luc Hermans 

    30-04-2016 om 21:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RONDE VAN SENEGAL 2016

    Tour De Senegal 2016.jpg
    RONDE VAN SENEGAL 2016


    Eindklassement

    1-Abdalla Ben Youcef- ALG

    2-Abderrahmane Mehdi Hamza- ALG  57”

    3-Abderrahmane Mansouri (Sharjah)- ALG  1’02”

    4-Azzedine Lagab- ALG  2’10”

    5-Reda Aadel (Al Marakeb - Umm Al-Quwain)- MAR  2’52”

    6-Ali Nouisri-  TUN  4’56"

    7-Florian Obersteiner- GER  4’59”

    8-Dominik Roels- GER  6’38”

    9-Guy Smet uit Kruibeke- BEL  7’28”

    10-Roel De Vries- NED  7’36”

    13-Bram Delie- BEL  9’09”

    17-Tom Vandenbussche- BEL  13’40”

    18-Rutger Roelandts- BEL  14’32”

    23-Balder De Doncker- BEL  18’47”

    28-Killian Michiels- BEL  26’38”

    Zaterdag 23 April - Etappe 1 - Dakar - Tivaouane – 92 km – 01h37’32”

    Aantal deelnemers: 66
    1-Algerije - Abderrahmane MANSOURI-Sharjah Team

    2-Senegal - Becaye TRAORE-Selectie – Senegal  + 12"

    3-Algerije - Abdellah BEN YOUCEF-Selectie - Algerije

    4-Duitsland - Dominik ROELS-Selectie - Duitsland

    5-Algerije - Ezzeddine LAGAB-Selectie - Algerije

    6-België - Guy SMET uit Kruibeke - Wielercomité Belsele

    7-Algerije - Abderrahmane Mehdi HAMZA-Selectie - Algerije

    8-Algerije - Mohamed BOUZIDI-Selectie - Algerije

    9-Tunesië - Ali NOUISRI-Selectie – Tunesië  + 48"

    10-Marokko - Othmane CHOUMOUCH-Selectie – Marokko  + 1'58"

    15-België - Balder DE DONCKER-Royal Cureghem Sportief

    18-België - Bram DELIE-Wielerteam Ieper

    22-België - Tom VANDENBUSSCHE-Tops Antiek-Atom 6 CT

    51-België - Rutger ROELANDTS-Cycling Events VZW  +13’07”

    52-België - Killian MICHIELS-Baguet-MIBA-Indulek-Derit  + 13'25"


    Zondag 24 April - Etappe 2 - Tivaouane – St.Louis - 178 km - 04h00'25"
    Aantal deelnemers: 55

    1-Abdalla Ben Youcef- ALG

    2-Soufiane Sahbaoui- MAR

    3-Wolfgang Brandl (Südwestteam)- GER

    4-Peter Förster- GER   +6”

    5-Balder De Doncker- BEL

    6-Reda Aadel (Al Marakeb - Umm Al-Quwain)- MAR

    7-Mohamed Bouzidi- ALG

    8-Becaye Traore- SEN  +44”

    9-Bram Delie- BEL

    10-Hichem Mokhtari- ALG

    14-Tom Vandenbussche- BEL

    18-Guy Smet- BEL

    23-Rutger Roelandts- BEL

    30-Killian Michiels- BEL  3’09”

     

    Maandag 25 April - Etappe 3 – St.Louis - Thies - 200 km - 04h14'38"

    Aantal deelnemers: 54

    1-Abderrahmane Mehdi Hamza- ALG

    2-Abdalla Ben Youcef- ALG

    3-Gabriel Ossyra- GER  11"

    4-Abderrahmane Mansouri (Sharjah)- ALG  50"

    5-Dominik Roels- GER

    6-Ali Nouisri- TUN  54”

    7-Florian Obersteiner- GER  57”

    8-Rutger Roelandts- BEL

    9-Guy Smet- BEL

    10-Azzedine Lagab- ALG

    16-Tom Vandenbussche- BEL  5:15”

    22-Bram Delie- BEL  6:16”

    29-Killian Michiels- BEL  6’23”

    30-Balder De Doncker- BEL

    Dinsdag 26 April - Etappe 4 - Khombole - Diourbel-Kaolack - 110 km 

    Aantal deelnemers:
    GEANNULEERD !!!

    Woensdag 27 April - Etappe 5 - Kaolack - Joal - 160 km - 01h59'49"

    Aantal deelnemers:

    1-Rutger Roelandts- BEL

    2-Abderrahmane Mansouri (Sharjah)- ALG

    3-Mohamed Bouzidi- ALG  4”

    4-Bram Delie- BEL  17”

    5-Abdellah Hidda- MAR

    6-Abdalla Ben Youcef- ALG

    7-Reda Aadel (Al Marakeb - Umm Al-Quwain)- MAR

    8-Roel De Vries- NED

    9-Gabriel Ossyra- GER

    10-Haitam Gaiz (Al Marakeb - Umm Al-Quwain)- MAR

    21-Killian Michiels- BEL  1’56”

    24-Balder De Doncker- BEL  5’41”

    Vrijdag 29 April - Etappe 6 - Somone - Plateau de Diass-Ngaparou - 130 km - 03h28'34"

    Aantal deelnemers:

    1-Azzedine Lagab- ALG

    2-Dominik Roels- GER  2”

    3-Roel De Vries- NED

    4-Florian Obersteiner- GER

    5-Abdellah Hidda- MAR

    6-Soufiane Sahbaoui- MAR  5”

    7-Reda Aadel (Al Marakeb - Umm Al-Quwain)- MAR  6”

    8-Rutger Roelandts- BEL  30”

    9-Killian Michiels- BEL

    10-Benjamin Stauder- GER

    11-Bram Delie- BEL

    18-Guy Smet- BEL

    23-Tom Vandenbussche- BEL  38”

    29-Balder De Doncker- BEL  5’15”

    Zaterdag 30 April - Etappe 7 - Dakar - Dakar - 80 km - 01h57'32"

    Aantal deelnemers:

    1-Dominik Roels- GER

    2-Abderrahmane Mehdi Hamza- ALG  1’16”

    3-Guy Smet- BEL

    4-Soufiane Sahbaoui- MAR  1’59 

    5-Florian Obersteiner- GER

    6-Abdellah Hidda- MAR

    7-Azzedine Lagab- ALG

    8-Rutger Roelandts- BEL

    9-Haitam Gaiz (Al Marakeb - Umm Al-Quwain)- MAR  2’02”

    10-Gabriel Ossyra- GER  2’08”

    14-Bram Delie- BEL  2’59”

    17-Tom Vandenbussche- BEL  3’31”

    27-Balder De Doncker- BEL  9’28”

    28-Killian Michiels- BEL

    30-04-2016 om 21:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/04/2016

    VWV 2015.jpg

    Zaterdag 30/04 – Putte - Kampioenschap van Antwerpen

    Cat.A – 90 km

    1.Nick De Weerdt  (Kampioen van Antwerpen)

    2.Gert Delcroix

    3.Tom haest

    4.Steven Nijs

    5.Stijn Van Maldeghem

    6.Philippe Dele Montagne

    7.Mattias Van Rooy

    8.Dieter Jacobs

    9.Sven van Roy

    10.Mats Meertens

    11.Kevin De Knaep 12.Jeroen Belis 13.Yoeri Beyens 14.Stijn Rombouts 15.Bart Vanden Wyngaerd 16.Hans Smeyers 17.Gerry Meuris 18.Ferre Haveneers 19.Tomas Leysen 20.Tom Feyaerts 21.Filip De Wyngaert 22.Kristof Wijckmans 23.Mathias Van Den Sanden 24.Jarne Castermans 25.Kevin Van Looveren

     

    Cat. C – 78 km

    1.Andy Cochet

    2.Koen Heremans (Kampioen van Antwerpen)

    3.Ivan Verschueren

    4.Wim Van Avondt

    5.Wim Meir

    6.Peter Ryken

    7.Dave Vennick

    8.Peter Dockx

    9.Peter Aerts

    10.Gert Hermans

    11.Filip Thijs 12.Tom Op De Beeck 13.Mario Wouters 14.Marc Minnen 15.Mario Verbinnen

     

    Cat. D – 78 km

    1.Freddy Vangenechten (Kampioen van Antwerpen)

    2.Jan Cortoos

    3.Luc Van Roy

    4.Daniel Van Der Mieren

    5.Philippe Wauters

    6.Bruno Brabants

    7.Paul Fierens

    8.Marc De Cock

    9.Eddy Vaes

    10.Bernard Hakir

    11.Jan Maegh

    12.Hans Wuyts

    13.Jos Verheyen

    14.Wim Van Thielen

    15.Bart Haccuria

     

    Cat. E – 78 km

    1.Ludo De Bakker (Kampioen van Antwerpen)

    2.Rene Van Gils

    3.Andre Volkaerts

    30-04-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    29-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WAASLANDSE TTC RONDE 2016 - MEERDONK 28/04/2016

    Banner TTC Ronde 2015.jpg
    WAASLANDSE TTC RONDE 2016



    Proficiat aan JIMMY SEGERS met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Jimmy Segers 1.jpg Jimmy Segers Meerdonk 2016.png

    Donderdag 28/04/2016 – MEERDONK – Toeristen TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 52

    1-SEGERS JIMMY (St.Niklaas)

    2-DE BAERE BENJAMIN

    3-MARIEN JIM

    4-VAN DE PERRE LIEVEN

    5-DUMORTIER DAVID

    6-ANDRIES JELLE

    7-MAES DIMITRI

    8-ROTTIERS PIETER

    9-VAN DER VEKEN WIM

    10-SMET KRIS

    11-SPANOGHE GUIDO 12-LEENAERTS STEFAAN 13-KEVELEERS DAVID 14-MEIR WIM 15-SUYS FRANK 16-MEYVIS SERGE 17-VERMEIREN BART 18-CAP TIM 19-VAN DEN PLAS KURT 20-DE LILLE BEN 21-DRIESEN JOHAN 22-BECK PIETER 23-VAN RAEMDONCK KURT 24-DE CROOCK MAARTEN 25-BRIJS GERT 26-VAN EYCK TOMMY 27-VAN CAMP FREDDY 28-DE BRUYN STEF 29-VAN DER AA SAM 30-VAN OSSELAER TOMMY 31-HEYLEN DAVY 32-VAN GAEVEREN GUNTER 33-DE KIMPE NICK 34-DE BREUCKER LIEVEN 35-DE CLEEN WIM 36-MATHYS DIRK 37-DIERKS PETER 38-BOGAERT GUY 39-DE COCK BART 40-KOPPEN CEDRIC 41-WULLAERT KENNY 42-SERVERIUS JONAS 43-VAN GOETHEM FILIP 44-DE ROOS MARNIX 45-GERLO TOM 46-SEVERYNS STIJN 47-VAN BOSBEKE PETER 48-MACHARIS WILLIAM 49-VAN CRAENENBROECK WIM 50-VLEGELS JAN 51-VAN HAUTEKERKE GLENN 52-HOLLEBOSCH LIEVEN

     




    Proficiat aan GIOVANNI BAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Recreanten !!!

    Giovanni Baert 2016.jpg Giovanni Baert Meerdonk 2016.png

    Donderdag 28/04/2016 – MEERDONK – Recreanten TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 41

    1-BAERT GIOVANNI (Moerbeke)

    2-VAN DE WALLE PATRICK

    3-CAPPAERT SAMMY

    4-VAN DURM TOON

    5-DAELMAN BART

    6-JACOBS LANDER

    7-RIZZZO CLAUDIO

    8-BURM TONY

    9-SERVERIUS JONAS

    10-SERVERIUS RUDY

    11-VAN GOETHEM DANIEL 12-DUYM MANNO 13-DE GRAVE ADRIAAN 14-DE BRUYN KENNETH 15-VERSTRAETEN TOR 16-RAES FRANK 17-CATTRYSSE MANU 18-niet waargenomen geel pak van eyck 19-SAVELKOEL ALESSIO 20-DE CAUWER LUC 21-DE BEULE SAM 22-VAN HAVERE JURGEN 23-VAN DUYSE PETER 24-SOMERS DAVID 25-GEYSELS BJORN 26-DE MAEYER STEFAN 27-BROOTHAERS PETER 28-DE BOCK TOM 29-DE MAESSCHALCK KOEN 30-VAN ASSCHE FRANK 31-DE BEN MARK 32-DE PERMENTIER KENNY 33-POELMAN TIM 34-BOGAERT DANNY 35-SCHILTZ YANNICK 36-VERHELST TIM 37-DE FIJN FRANKY 38-VAN GOETHEM PETER 39-VAN DE PERRE RUDY 40-MERTENS ALEX 41-VERMEULEN KRIS

    29-04-2016 om 20:52 geschreven door kenny


    28-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HERNE VAN WOENSDAG 28/04/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HERNE VAN WOENSDAG 28/04/2016     


    Woensdag 27/04/2016 - HERNE (B) - Elite z.c./U23 - 114,8 km - 39,31 km/h

    Aantal deelnemers: 101 - Opgevers: 36
    1 COBBAERT Robby HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 PRÉMONT Christophe VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 LELEU Antoine VERANCLASSIC - AGO

    5 STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    10 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    11 REYNVOET Niels 12 SMAIL Robert GBR 13 VAN IMPE Kevin 14 DE DECKER Alfdan 15 VAN BOVEN Frederik 16 DE TROCH Thomas 17 GOEMAN Jonas 18 BRACEGIRDLE Tom  GBR 19 BODCHOU Dylan 20 DESMECHT David 21 GOEBEERT Pierre 22 ROLET Sylvain 23 MAUER Yannick GER 24 DEGUIDE Louis 25 DE LANGE Thijs NED 26 MOTTE David 27 TANIS Quentin FRA 28 YLBER Sefa ALB 29 OUSSOREN Olaf NED 30 BYRNE Dillon GBR 37 VAN GOETHEM Kevin 50 CALLEBAUT Kevin
    RITA4599.JPG
                    Winnaar Robby Cobbaert en de 2de Christophe Prémont.
    RITA4518.JPG
                                  Aankomst van winnaar Robby Cobbaert.
    RITA4523.JPG
                                      Aankomst van de 2de Christophe Prémont.
    RITA4526.JPG
    RITA4532.JPG
                          Aankomst van Lawrence Naesen en Mario Willems.
    RITA4466.JPG
    RITA4415.JPG
                                        De latere winnaar Robby Cobbaert.
    RITA4411.JPG
    RITA4389.JPG
    RITA4268.JPG
    RITA4237.JPG
    RITA4183.JPG
    RITA4178.JPG
    RITA4157.JPG
    RITA4131.JPG
    RITA4108.JPG
    RITA4096.JPG
    RITA4071.JPG
    RITA3973.JPG
    RITA3935.JPG
    RITA3926.JPG
    RITA3883.JPG
    RITA3875.JPG
    RITA3836.JPG
    RITA3833.JPG
    RITA3822.JPG
    RITA3818.JPG
    RITA3791.JPG
    RITA3788.JPG
                 De start van de Elite z.c. en U23 te Herne met 101 deelnemers.
    RITA3769.JPG
                             Huldiging van Belgisch kampioen Joeri Stallaert.




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-04-2016 om 14:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 27/04/2016 - HERNE (B) - Elite z.c./U23 - 114,8 km - 39,31 km/h

    Aantal deelnemers: 101 - Opgevers: 36
    1 COBBAERT Robby HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 PRÉMONT Christophe VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 LELEU Antoine VERANCLASSIC - AGO

    5 STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    10 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    11 REYNVOET Niels 12 SMAIL Robert GBR 13 VAN IMPE Kevin 14 DE DECKER Alfdan 15 VAN BOVEN Frederik 16 DE TROCH Thomas 17 GOEMAN Jonas 18 BRACEGIRDLE Tom  GBR 19 BODCHOU Dylan 20 DESMECHT David 21 GOEBEERT Pierre 22 ROLET Sylvain 23 MAUER Yannick GER 24 DEGUIDE Louis 25 DE LANGE Thijs NED 26 MOTTE David 27 TANIS Quentin FRA 28 YLBER Sefa ALB 29 OUSSOREN Olaf NED 30 BYRNE Dillon GBR 37 VAN GOETHEM Kevin 50 CALLEBAUT Kevin

    28-04-2016 om 14:45 geschreven door kenny


    25-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/04/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 8°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher 2015.jpg  Patrick Bobelijn.jpg  Patrick Cocquyt 2015 1.jpg

      Koen De Bosscher         Patrick Bobelijn          Patrick Cocquyt


    Zaterdag 23 April - Baasrode (9200)


    A-reeks - 76,8 km - 1h52
    1.Timmy WEECKERS
    2.Tommy Baeyens
    3.Bjorn Coomans
    4.Bjorn Coomans
    5.Bert Van Der Trappen
    6.Gillian Van Rijmenant
    7.Jarne De Ost
    8.Robby De Bock
    9.Roy Gurequiere
    10.Jonathan De Frenne

    B-reeks
    - 76,8 km - 1h52
    1.Jarno VERHOFSTADT
    2.Kevin Van Raemdonck
    3.Peter Behiels
    4.Nico Verwee
    5.Jan Peirsman
    6.Kevin Roofthooft
    7.Jan Van Laere
    8.Kim Herremans
    9.Maarten Van Raemdonck
    10.Sammy Bogaert


    C-reeks
    – 66 km - 1h45

    1.KOEN DE BOSSCHER (Kalken)
    2.Patric Bogaerts
    3.Peter Aerts
    4.Andy De Backer
    5.Raf Van Den Bossche
    6.Kris De Block
    7.Mario Van Der Sickel
    8.Bart Heyvaert
    9.Peter Dockx
    10.Steven Verschelden

    D-reeks - 57,6 km - 1h27

    1.PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2.Ronald Rents
    3.Geert Van Speybroeck
    4.Piet Hereijgers
    5.Dominique Van Den Eede
    6.Bruno Bruyere
    7.Luc Keim
    8.Wim Heyndrickx
    9.Ronny Coppens
    10.Luc Kinnaer

    E-reeks
    - 57,6 km - 1h26
    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2.Rene De Brucker
    3.Luc Vranken
    4.Luc Van Roy
    5.Ronny Govers
    6.Luc Witman
    7.Rudy Thomas
    8.Dirk Van Hove
    9.Dirk Peigneur
    10.Dominique Turcksin

    F-reeks
    - 51,2 km - 1h20
    1.Ludo DE BAKKER
    2.Felix Luyten
    3.Patrick Van Renterghem
    4.Sus Auwers
    5.Eddy Vanopstal
    6.Wim De Waal
    7.Helmuth Tas
    8.Johny Van Holen
    9.Paul Geudens
    10.Andre Bultinck

    F+ -reeks - 51,2 km - 1h20
    1.Marc VERVONDEL

    2.Jos Vandermeulen
    3.Forent De Leersnyder
    4.Luc Snels
    5.Freddy Vandenberghen
    6.Theo Coudyzer
    7.Willy Corthier
    8.Jozef Saerens
    9.Luc Hermans
    10.Adri Van Loon

    25-04-2016 om 19:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/04/2016

    VWV 2015.jpg

    Zaterdag 24/04 – Keerbergen - Kampioenschap van Vlaanderen
    Catg. Liefhebbers – 84,8 km

    1.Jonas Heijmans

    2.Tom Haest

    3.Jeroen Goeleven

    4.Kris Bunkens

    5.Maarten Van der Sanden

    6.Joris Verheyden

    7.Nick Vandermaesen

    8.Edwin Thys

    9.Martijn Henneauµ

    10.Nick Janssen

    11.Wim De Vries 12.Jens Van Bylen 13.Mattias Van Rooy 14.Stijn Rombouts 15.Karel Docker 16.Philippe Van Opstal 17.Bjorn Coomans 18.Bart Vanden Wyngaerd 19.Dimitri Georgopalis 20.Kristof Wijckmans 21.Gerry Meuris 22.Jarne Castermans 23.Ferre Haveneers 24.Anthon Puynaer 25.Louis Eggers 26.Sven Lombaerts 27.Yves Schouwaert 28.Jos Verheyen 29.Christophe Veulemans 29.Pieter Wijckmans

     

    Cat.C – 63,6 km

    1.Kris Witvrouwen

    2.Ives Verschueren

    3.Patrick Vermoten

    4.Tom Op de Beeck

    5.Luc Peeters

    6.Wim Vanberghen

    7.Gunter Vogels

    8.Mario Verbinnen

    9.Wim Everaerts

    10.Danny Willems

    11.Wim Meir 12.Rafaèl Caubergh 13.Gert De Proost 14.Christophe Adams 15.Gert Hermans 16.Vital Pauwels 17.Dirk Verbinnen 18.Benny Stevens 19.Robby Tuyls 20.Marc Minnen

     

    Cat.D – 63,6 km

    1.Philippe Wauters

    2.Luc Van Roy

    3.Daniel Van Der Mieren

    4.Marc Vandenwijngaerden

    5.Bernard Hakir

    6.Danny Vancaetsbeek

    7.Bruno Brabants

    8.Hans Wuyts

    9.Jos Verdeyen

    10.Eddy Vaes

    11.Freddy Vangenechten

    12.Wim Van Thielen 13.Andre Prinsen 14.Mario Pauwels

     

    Cat.E – 63,6 km

    1.Ludo De Bakker

    2.Andre Volkaerts

    3.Jan Van San

    25-04-2016 om 19:52 geschreven door kenny


    24-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KOEWACHT VAN ZONDAG 24/04/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KOEWACHT VAN ZONDAG 24/04/2016     


    Zondag 24/04/2016 – KOEWACHT (Nl) – Wim Hendrikstrofee – 165,2 km – 03h58’50”

    Aantal deelnemers:

    1 Eefting Roy - De Jonge Renner

    2 van Dalen Jason - Westland Wil Vooruit

    3 Mol Robbert-Jan - West-Frisia

    4 Reynvoet Niels - Tops Antiek CT - Atom 6

    5 van Zijl Dylan - Amstel-Olympia-DTS

    6 Lindeman Adrie - NWVG

    7 Rijpma Coen - NWVG

    8 Nikkels Melle - UWTC De Volharding

    9 van de Klundert Koen - Willebrord Wil Vooruit

    10 Goeman Jonas - Tops Antiek CT - Atom 6       z.t.

    11 Wubben Bob 12 Kooistra Marten 13 Anthonise Lieven 14 Diependaele Timmy 15 Destatsbader Roy 16 van Leeuwen Cor 17 Stockman Michiel 18 Balcaen Monolito 19 Visser Eit  20 Neijmeijer Allard 21 Kleiman Wim 22 Groen Dex 23 Bakker 24 Kelderman Martin 25 Dilling Hans 26 Goeree Rick 27 Deelen Diederik 28 Dijkstra Martijn 29 Handgraaf Sjors 30 Oostra Folkert 48 Cop Jurgen 49 Verbeke Stijn 70 Peirsman Davy
    RITA3712.JPG
         Podium met winnaar Roy Eefting, Jason van Dalen en Robbert-Jan Mol.
    RITA3715.JPG
          Podium met winnaar Roy Eefting, Jason van Dalen en Robbert-Jan Mol.
    RITA3721.JPG RITA3633.JPG
                         Winnaar Roy Eefting.                                                         Aankomst van winnaar Roy Eefting.
    RITA3724.JPG
    RITA3727.JPG
    RITA3562.JPG
    RITA3530.JPG
    RITA3416.JPG
    RITA3401.JPG
    RITA3383.JPG
    RITA3342.JPG
    RITA3338.JPG
    RITA3335.JPG
    RITA3298.JPG
    RITA3276.JPG
    RITA3250.JPG
    RITA3235.JPG
    RITA3204.JPG RITA3207.JPG
    RITA3170.JPG
    RITA3119.JPG
    RITA3070.JPG
    RITA3054.JPG
    RITA3046.JPG
    RITA2995.JPG
    RITA2960.JPG
          Start van de Wim Hendrikstrofee te Koewacht voor de Elite z.c. en U23.
    RITA2924.JPG
                                                   DCR Cycling Team




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-04-2016 om 20:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 24/04/2016 – LUIK-BASTENAKEN-LUIK – Men Elite – 248 km – 06h24’30”

    Aantal deelnemer:

    1-Wout POELS (Ned)-Team Sky

    2-Michael ALBASINI (Zwi)-Orica GreenEdge

    3-Rui COSTA (Por)-Lampre-Merida

    4-Samuel SANCHEZ (Spa)-BMC Racing Team  + 3"

    5-Ilnur ZAKARIN (Rus)-Team Katusha  + 8"

    6-Warren BARGUIL (Fra)-Team Giant-Alpecin

    7-Roman KREUZIGER (Tsj)-Tinkoff

    8-Joaquin RODRIGUEZ (Spa)Team Katusha

    9-Bauke MOLLEMA (Ned)-Trek-Segafredo

    10-Tanel Kangert (Est)-Astana  +12"

    11-ITA-Enrico Gasparotto-WGG 12-FRA-Romain Bardet-ALM 13-DEN-Michael Valgren-TNK 14-OOS-Patrick Konrad-BOA 15-SPA-Alejandro Valverde-MOV 16-BEL-Dylan Teuns-BMC 17-FRA-Arnold Jeannesson-COF 18-GBR-Steve Cummings-DDD 19-NOO-Lars Petter Nordhaug-SKY 20-VS-Alex Howes-CPT 21-BEL-Jelle Vanendert-LTS 22-FRA-Julian Alaphilippe-EQS 23-ITA-Manuele Mori-LAM +40" 24-ITA-Giovanni Visconti-MOV 25-NED-Sam Oomen-TGA 26-SPA-Luis León Sánchez-AST 27-SPA-Daniel Moreno-MOV 28-BEL-Jan Bakelants-ALM +47" 29-SPA-Jon Izagirre-MOV +1'18" 30-ZAF-Louis Meintjes-LAM +1'29"


    Zondag 24/04/2016 - G.P. AFFLIGEM (B) - Interclub Elite z.c./U23 - 159,9 km - 41,43 km/h

    Aantal deelnemers: 191 - Opgevers: 82

    1 MERTZ Remy COLOR CODE - ARDEN´BEEF

    2 JASPERS Ward LOTTO SOUDAL

    3 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    4 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    5 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 SIX Franklin COLOR CODE - ARDEN´BEEF

    7 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    9 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 DE SY Vincent 12 SCHOONBROODT Bob NED 13 HAVIK Yoeri NED 14 VAN RENTERGHEM Bram 15 MORTIER Julien 16 LOGIER Jan 17 MAES Alexander 18 CASTRIQUE Jonas 19 VAN DE KERKHOVE Brent 20 GHYS Robbe 21 PARIDAENS Jasper 22 HONORE FROLICH Mikkel DEN 23 MELS Fabrice 24 VAN DYCK Wesley 25 COWAN Alexander CAN 26 VAN DER HAEGHEN Ruben 27 PEYSKENS Dimitri 28 BOUSSAER Bryan 29 ANDRIES Jordi 30 WYTINCK Gianni 32 BALLET Mathias 54 MARCHAND Gianni 85 MUYS Ayton 92 DE PAEPE Johannes 98 DIELEMAN Michiel

     

    24/04/2016 - ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 40,52 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - Opgevers: 11

    1 MAES Jo CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    2 VANDEWALLE Matthias EFC-ETIXX

    3 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    4 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    5 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 VANHOUTTEGHEM Cedric TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 JENNER Samuel AUS ARMIDALE CC

    9 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    10 TOUBEAU Alexandre VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE

    11 BOUTTÉ Jordy 12 CASIER Robbe 13 CLAERHOUT Sven 14 VERFAILLIE Arne 15 DE CORTE Axel 16 SVENSSON Marcus SWE 17 DE MAREZ Ruben 18 DEVROYE Kim 19 CONSTANT Kenny 20 DEJONGHE Jules 21 VANTHOURNOUT Brecht 22 VANDENDAELE Jonas 23 VANDERBEKEN Bjarne 24 VERSCHAEVE Lounes 25 TYTECA Koen 26 DEVRIENDT Damon 27 DESMET Jani 28 VANDENBUSSCHE Jari 29 COOREVITS Gilles 30 DEBOOT Bruce


    24/04/2016 - ZELZATE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 39,52 km/h

    Aantal deelnemers: 75 - Opgevers: 34

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    3 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    6 DE TROYER Tim VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    7 VAN DER SCHUEREN Nicky ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM

    11 AKKERMANS Lars NED 12 VAN HYFTE Steven 13 DE FAUW Ken Kiefer 14 PERSOON Wouter 15 CALLEBAUT Kevin 16 GOEMAN Jasper 17 GEARREN Michael USA 18 CATELYN Gieljan 19 DE SCHEEMAEKER Davy 20 DEESE Franklin USA 21 SIMON Kenn 22 BOSTERS Jurriën NED 23 BUYSSE Jos 24 VAN HECKE Elias 25 DE SMIT Alain NED 26 GOOSSENS Kenny 27 GEERTS Kenneth 28 SYDLIK Benjamin GER 29 VAN COUTER Stein 30 SABO Pedro


    24/04/2016 - RETIE - SCHOONBROEK (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 40,49 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - Opgevers: 14

    1 GOOLAERTS Stijn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 OTTENBROS Joury NED WV WEST-FRISIA

    3 BERCKMANS Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    5 NIJS Steven INDIVIDUEEL

    6 GEUENS Joris EC WALSHOUTEMAM

    7 THYS Nico RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    8 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    9 VAN DINGENEN Sander ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 VERHOEVEN Mike NED 12 MERTENS Tom 13 VAN ENGELEN Adne NED 14 BOONS Laurens 15 CLAES Gert 16 VAN UDEN Dandy NED 17 VAN LAER Titte 18 VAN NYEN Hans 19 DE NEF Ditmar 20 SCHIETECATTE Mathias 21 CRAENEN Rick NED 22 VAN ECHELPOEL Michiel 23 BEYENS Olivier 24 VAN DEN BORNE Tom 25 BEBRONNE Bastian 26 VANSWEEVELT Esben 27 VERDIJCK Niels 28 LA ROSE Dimitri 29 DECOCK Matthieu 30 BERENDSE Brendan NED


    24/04/2016 - MOLENSTEDE (B) - Elite z.c./U23 - 118 km - 37,04 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - Opgevers: 39

    1 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    3 GEYSEN Kurt CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    6 VAN DINGENEN Jordi CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 ROBERT Frederique CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 CANT Jelle ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    9 FRANCKAERT Gregory CIBEL-CEBON

    10 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 DEMOLDER Thomas 12 WOUTERS Rutger 13 TASSET Marvin 14 VENINGA Benjamin NED 15 DE LOUWERE Stef NED 16 HOULMONT Matthias 17 VARKEVISSER Jurjen NED 18 BERO Wallace 19 LEWIS Adam GBR 20 VANDERHEYDEN Jens 21 DE WINTER Gordon 22 MIESSEN Christian NED 23 MICHIELS Sander 24 BAYRAM Engin 25 VAN MOL Caine 26 VAN DIJKE Koen NED 27 STEINBUSH Joep NED 28 HOEFKENS Lennert 29 WATHIONG Thomas 30 BURTON Jérémy


    24/04/2016 - DWARS DOOR DE WESTHOEK BOEZINGE (W) - Women Elite 1UCI - 127,25 km

    Aantal deelnemers:

    1 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    2 CECCHINI Elena ITA CANYON SRAM RACING

    3 JOHANSSON Emma SWE WIGGLE HIGH5

    4 GARFOOT Katrin AUS ORICA - AIS

    5 VAN DER BREGGEN Anna NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    6 DE JONG Demi NED BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    7 DE JONG Thalita NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    8 RYAN Alexis USA CANYON SRAM RACING

    9 VOS Marianne NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    10 CONFALONIERI Maria Giulia ITA LENSWORLD-ZANNATA

    11 KOREVAAR Jeanne NED 12 DEMEY Valerie 13 STOUGJE Chanella NED 14 VAN DEN STEEN Kelly 15 ROWNEY Loren AUS 16 ENSING Janneke NED 17 ROE Eileen GBR 18 ARZUFFI Alice Maria ITA 19 HEADLEY Sara USA 20 NIEWIADOMA Katarzyna POL 21 FERRAND PREVOT Pauline FRA 22 BRONZINI Giorgia ITA 23 GUDERZO Tatiana ITA 24 HOSKING Chloe AUS 25 WILES Tayler USA 26 BARNES Hannah GBR 27 PLICHTA Anna POL 28 OLIVEIRA Flavia BRA 29 VAN VEEN Esther NED 30 DRUYTS Kelly 33 HANNES Kaat


    24/04/2016 - E3 HARELBEKE (W) - Men Juniors UCI - 115,5 km - 40,21 km/h

    Aantal deelnemers: 152 - Opgevers: 60

    1 PHILIPSEN Jasper ACROG - BALEN BC

    2 FROIDEVAUX Robin SUI TEAM ROTH

    3 MEIJER Gijs NED WV NOORD HOLLAND-MONKEYTOWN CT

    4 MOBACH Jarno NED SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 RIES Michel LUX UC DIPPACH

    6 BJERG Mikkel DEN TEAM ROSKILDE (DEN)

    7 MIELKE Anders DEN TEAM ROSKILDE (DEN)

    8 DÖRING Jonas SUI TEAM ROTH

    9 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 DE BEULE Jordi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 WEEMAES Sasha 12 MADSEN Frederik DEN 13 PETERS Tom NED 14 DEMOLDER Stijn 15 EGHOLM Jakob DEN 16 VAN DE WATER Pieter 17 VANHOOF Ward 18 NEVENS Tibo 19 REYNDERS Jens 20 AEBI Antoine SUI 21 VAN DER TUUK Danny NED 22 PARROTTA Tristan LUX 23 VAN ENDE Wouter 24 GEORGI Eteinne GBR 25 GOVAERTS Brent 26 RIETJENS Sander 27 D´HEYGERE Gil 28 BECK Cedric 29 WIRTGEN Luc LUX 30 DE VRIENDT Niels 35 VERSCHAEVE Viktor 58 DE PESTEL Sander 67 MOREELS Louis 88 VAN DE VOORDE Lennert

    24-04-2016 om 20:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LOTTE ROTMAN met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    Lotte Rotman KOp.jpg 

         Lotte Rotman


    Zondag 24/04/2016 - JESSEREN (LB) - Juniores - 83 km - 37,16 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - Opgevers: 13

    1 SINSCHEK Nils NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    2 DOUHARD Tom LOTTO-VC ARDENNES

    3 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VENNER Quentin SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 PENDERS Joppe SPORT EN MOEDIG GENK

    6 BRESSELEERS Jonas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 HEYE Alan LOTTO-VC ARDENNES

    8 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    9 MEYERS Vincent TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 GERINCKX Joni 12 DEBOEL Vincent 13 BLOMMEN Dennis 14 BOELE Niels NED 15 BONNEU Kamiel 16 SLEGERS Dries 17 VANSTEENSEL Mats 18 LOWIE Sebastiaan 19 VAN DER EYCKEN Brent 20 LAENEN Dieter 21 THONNON Bas 22 DIERCKX Joëy 23 BONGERS Art NED 24 KUITEN Arjan NED 25 VAN DEN OETELAAR Steven 26 VANMARSNIL Luca 27 VAN ROOIJ Thijs 28 FONTIJNE Niels NED 29 DE PEUTER Dylan 30 DE RIDDER Dimas

     

    24/04/2016 - KLUISBERGEN - ZULZEKE (O) - Juniores - 86,4 km - 36,74 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - Opgevers: 11

    1 VANOVERBERGHE Jens AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 GEERINCK Dries ISOREX CYCLING TEAM

    3 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 DE VRIES Jan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 CLAUWAERT Jari PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VERBEECK Qwinten TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 WANTE Jari PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DOISON Rodolphe SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 DHONT Arnoud 12 MATTHYS Jonas 13 COPPIETERS Jeroen 14 DEVENIJNS Sander 15 BAERT Jordi 16 DHAESE Niels 17 RASSCHAERT Rob 18 ROELENS Robbe 19 DECRAENE Raoul 20 DEBEIR Arno 21 DE CLERCQ Jari 22 FRIX Jorn 23 DE BROEDER Maxwell 24 HELSEMANS Quinten 25 MILLIAU Vince 26 DE GROODT Jordy 27 VAN DEN EEDE Lauri 28 VERPAELE Thibault

     

    24/04/2016 - OTTENBURG (B) - Juniores - 81,4 km - 35,9 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - Opgevers: 15

    1 VAN TRICHT Stan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 CONTER Ken LUX LC TETANGE

    3 BIERKENS Tim NED RUDYCO CYCLING TEAM

    4 MONDELAERS Jarno ISOREX CYCLING TEAM

    5 DE GREEF Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DETIENNE Victor ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VERHEIJEN Geert NED RUDYCO CYCLING TEAM

    8 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 VAN DE VELDE Guillaume ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 SERNEELS Dieter ACROG - BALEN BC

    11 BARENDREGT Thijs NED 12 VERBEECK Sven 13 LETEN Matthias 14 VERSTREPEN Arno 15 VAN DEN BERGH Tuur

     

    24/04/2016 - PETEGEM SCHELDE (O) - Nieuwelingen - 66 km - 37,48 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - Opgevers: 8

    1 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNENBURG

    2 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    4 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 CLAEYS Robbe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 DE LANGE Pieter-jan SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 PUNNEWAERT Zion WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 LAROY Bjarne LARES-DOLTCINI CT

    10 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 NOENS Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    24/04/2016 - ROESELARE (W) - Nieuwelingen - 51 km - 38,75 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - Opgevers: 0

    1 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VERHECKEN Gilan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 FIEUW Staf CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 HEMELAERE William CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 NUYTTEN Michiel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 FOLENS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 HOUSSIN Bavo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

     

    24/04/2016 - SINT-JORIS (BEERNEM) (W) - Nieuwelingen - 68,4 km - 37,58 km/h

    Aantal deelnemers: 29 - Opgevers: 4

    1 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 MAES Laurens TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT                    

    5 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 STRUIJS Niek NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 VAN DER LEE Jardi Christiaan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    8 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 DE LOOF Dario KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 HASPESLAGH Junior YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    24/04/2016 - BOEZINGE (W) - Dames Jeugd - 55 km

    Dames Nieuwelingen
    Deelnemers: 20 - Opgevers: 1

    1 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 DELESTRAIT Camille VELO CLUB OEUDEGHIEN

    5 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 CRABBE Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 RENDERS Luna C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    8 UYTTENHOVE Aiko INDIVIDUEEL

    9 VAN STEENWINKEL Ella WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 JONGENELEN Sanne NED WV HET STADION

     

    Dames Juniores – 55 km – 32,92 km/h
    Deelnemers: 21 - Opgevers: 1

    1 LOTTE ROTMAN uit Kontich PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 HEIJ Sabine NED WV DE JONGE RENNER

    3 SMITH Amy GBR PROJECT 51

    4 STONE Isabella GBR PROJECT 51

    5 HELLEMONS Daimy NED DRC JAN VAN ARCKEL

    6 DUQUENNOY Kimberlay ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 VAN WAEYENBERGHE Brenda AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 WETERINGS Ivy NED GRCJAN VAN ARCKEL

    9 DHONT Glacia FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    10 THEUNIS Tatjana JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    14 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24-04-2016 om 20:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 24/04/2016 - ERPE-MERE (O) - Aspiranten


    U 13 - deelnemers: 34 - 19.2 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 AELVOET Senne WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 DE VALCK Asger ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    4 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW

    5 VAN CLEEMPUTTE Kenji C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    12 VAN POUCKE Robbe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    22 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 VAN STEENLANDT Sete VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    U 14 - deelnemers: 44 - 24.0 km

    1 LAMBRECHT Michiel TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 JANSEGHERS Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 VANCAUWENBERGHE Jens MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 HEYMAN Jasper KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    18 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 D´HULST Yoran VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 DE TROYER Yorben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31 BOEYE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    33 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    35 VERSCHRAEGEN Wout VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    37 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    41 VAN EYNDE Maaike VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    42 VAN ACKER Gilles VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    43 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    44 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    U 15 - deelnemers: 57 - 33.6 km

    1 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    3 VERRIEST Noah KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 SEGERS Ryan C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    7 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    28 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 DEMUYNCK Victor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    33 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    38 VAN BUYNDER Thibaud VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    39 RASSCHAERT Lander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    43 FOUQUAERT Jona VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    44 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    U 13 Meisjes - deelnemers: 3 - 19.2 km

    1 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    3 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    U 14 Meisjes - deelnemers: 3 - 24.0 km

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN EYNDE Maaike VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    U 15 Meisjes - deelnemers: 6 - 33.6 km

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN GOETHEM Femke C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    4 DE PESSEMIER Phoebe NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 VAN DER SYPT Yanica

    24-04-2016 om 19:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/04/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt.JPG 

       Patrick Cocquyt


    Zondag 24 april 2016 - SINT-GORIKS-OUDENHOVE (9620)


    Catg.A – 31 deelnemers – 70,8 km

    1-Bultynck Isaak (Oostkamp)

    2-Van Geyt Koen

    3-Vandenbussche Ron

    4-Billemon Sam

    5-Rogge Simon

    6-Goossens Sam

    7-Peeters Nico

    8-Vermassen Jens

    9-Weeckers Timmy

    10-Lammertyn Foeke

    11-Lampaert Philip-12-Van Damme Peter-13-Moerman Jens-14-Le Blon Michel-15-Van Rijckeghem Steven-16-Vanopdenbosch Koen-17-Pysson Shane-18-Nevejans Dennis-19-De Baets Michael-20-Billemon Tijs-21-Moerman Sam-22-Motte Jan-23-Straetmans Anton-24-Van Driessche Ward-25-Haegeman David-26-Stevens Juhani-27-Vancolen Kevin-28-Nevejans Kenny-29-Vanopdenbosch Tom-30-Vandenberghe Stijn-31-Mannens Steven

     

    Catg.B – 25 deelnemers – 59 km

    1-DE WEIRDT Gino (Deinze)

    2-Van Holderbeke Frank

    3-Vermassen Peter

    4-Verbeken Kurt

    5-Van De Perre Lieven

    6-Rombaut Wim

    7-Van Eesbeek Andy

    8-Maes Peter

    9-Cael Wouter

    10-Van De Kerckhove Eddy

    11-Baart Mark-12-Janssens Bert-13-Van Drom Giovanni-14-Luyssen Geoffrey-15-Van Clapdorp Luc-16-Bultinck Michel-17-De Wannemaeker Filip-18-Dhondt Willem-19-Van Goethem Filip-20-Lecluyse Denis-21-Stevens Nobby-22-Van Loon Andy-23-Van Honsté Kris-24-Gyselinck Eddy-25-De Coninck Frank

     

    Catg.C – 16 deelnemers – 59 km

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Bobelijn Patrick

    3-De Ridder Francis

    4-Primo Gino

    5-Harms Ko

    6-Coppens Ronny

    7-Willems Noël

    8-Dupont Benny

    9-Huyghe Peter

    10-Raes Pascal

    11-Raats Kees-12-Van Obbergen Wim-13-De Ben Mark-14-Nevejans Idesbald-15-D'Hondt Erwin-16-Roobroeck Dirk

     

    Catg.D – 22 deelnemers – 47,2 km

    1-PARIDAENS Ronny (Denderhoutem)

    2-Maes Jos

    3-Vanopstal Eddy

    4-Heye Hilair

    5-Stockman Ruddy

    6-Tas Helmuth

    7-Decaestecker Patrick

    8-Deneef Jozef

    9-Somers Chris

    10-Van Den Broeke Patrick

    11-Cauwelier Bruno-12-Lacquet Philippe-13-Scheirlinckx Jozef-14-De Gucht Etienne-15-Vanhaeverbeke Jean-16-Wauters Denis-17-Coppers François-18-Reubens Hendrick-19-Canning Rachel-20-Taelman Tony-21-Bolle Henk-22-D'Hondt Freddy

      

    Catg.E +65 jaar – 6 deelnemers – 47,2 km

    1-VERVONDEL Marc (Letterhoutem)

    2-Burggraeve Noël

    3-Thyssen Leo

    4-Scheirlinckx Hendrik

    5-Vanpoucke Rik

    6-Lockefeir Marinus

     

    Catg.E +70 jaar – 3 deelnemers – 47,2 km

    1-COUDYZER Theo (Balen)

    2--Vyvey Julien

    3-Robijns Robert

     

    Niet Vergunninghouders – 16 deelnemers – 70,8 km

    1-GOOSSENS Maarten (Lille)

    2-Segers Jimmy

    3-Van Reepingen Kevin

    4-Devleeschouwer Robin

    5-Arena Lorenzo

    6-Voet Jeroen

    7-Derycke Tibaut

    8-Leenaerts Ortwin

    9-Van Reepingen Olivier

    10-De Sutter Stijn

    11-Leenaerts Stefaan-12-Van Laethem Kevin-13-De Rouck Nils-14-Verloo Stijn-15-Kevelaers David-16-Delhove Jonathan

    24-04-2016 om 19:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan DIMITRI MAES met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Dimitri Maes.jpg 

          Dimitri Maes


    Zondag 24/04/2016 – SMETLEDE- Gentlemen – 47 km – 39,31 km/h

    Aantal deelnemers: 34 – Opgevers: 7

    1 DIMITRI MAES (Waasmunster)

    2 DE SMET Olivier

    3 COOMAN Mauro

    4 TYTGADT Stephan

    5 DE GROM Christophe

    6 VAN DE STEENE Thibau

    7 COOMAN Jerry

    8 BOUQUET Kenneth

    9 BUYSE Dieter

    10 WAMBACQ Clegy

    11 VAN BEVER Nico 12 DE BRUYN Johan 13 DE KEUKELAERE Sven 14 RENIERS Kristof 15 DE LEEUW Jelle 16 ROTTIERS Pieter 17 DE WOLF Hans 18 VERBEIREN Bartje 19 DE GRAEVE Adriaan 20 VAN DEN STEEN Luc 21 DE BRUYN Stef 22 DE BACKER Frederic 23 POELMAN Tim 24 DUMORTIER David 25 ROMBAUT Maarten 26 MICHIELS Thomas 27 COOMAN Gianni

    24-04-2016 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan YARNE VAN GIJSEGHEM met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Yarne Van Gijseghem.jpg  

    Yarne Van Gijseghem


    Zaterdag 23/04/2016 - ZANDHOVEN (A) - Interclub Elite z.c./U23 - 138 km - 45,4 km/h

    Aantal deelnemers: 144 - Opgevers: 24

    1 CRABBÉ Arno ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    3 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    4 TOELEN Alex WSC HAND IN HAND BAAL

    5 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    6 VAN GENECHTEN Steff ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 DANIELS Simon PRORACE CYCLING TEAM

    8 VAN DEN HENGEL Bob NED VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM

    9 HENDRICKX Jorg VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 VAN AERT Jan 12 VAINIONPAA Oskari FIN 13 DE WEERDT Nick 14 HOLVOET Louis 15 HUYGEN Tijs 16 OUSSOREN Olaf NED 17 WOUTERS Rutger 18 PEETERS Daniel 19 DAS Jeroen 20 PANIS Maxim 21 POLIAK Yam ISR 22 PARDON Ward 23 MOLENBERGHS Pieter 24 VERMEULEN Stef 25 BLOMME Lorenzo 26 MERTENS Joran 27 GOELEVEN Jeroen 28 VAN HELDEN Luuk NED 29 VAN LAER Titte 30 VANDERAERDEN Niels 32 CLAUS Dieter 35 VAN GOETHEM Kevin 65 DHOLLANDER Kristof 77 PEETERS Danny 81 ILEGEMS Ken 95 HEYNS Kristoff 105 DE BLOCK Nick 108 GOUDKET Jeroen 109 VAN LENT Kenny 113 SMET Jochem 115 VAN DE VELDE Matthias 120 DE KEERSMAEKER Alexander

     

    23/04/2016 - WEVELGEM - WIJNBERG (W) - Elite z.c./U23 - 118,5 km - 42,11 km/h

    Aantal deelnemers: 137 - Opgevers: 52

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    3 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 JENNER Samuel AUS ARMIDALE CC

    5 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    6 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    8 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    9 GEERINCK Jens CIBEL-CEBON

    10 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 HUYSSER Jeroen 12 VANDEWALLE Matthias 13 PATTYN Jeroen 14 MAENE Kevin 15 CLAEYS Timothy 16 CASIER Robbe 17 BRULEZ Miqele 18 VANDERBEKEN Bjarne 19 SESSLER Nicolas BRA 20 DE MAREZ Ruben 21 VERMEIRE Jordy 22 LAPIERE Ward 23 VERFAILLIE Arne 24 DRANCOURT Pierre FRA 25 CONSTANT Kenny 26 VANDAELE Thijs 27 ROLET Sylvain 28 ORBIE Stephen 29 GEARREN Michael USA 30 LANGEDOCK Mathieu 44 DILLEN Ruben 50 VAN DAMME Bart


    23/04/2016 - ROTSELAAR (B) - Juniores - 96 km - 40,34 km/h

    Aantal deelnemers: 83 - Opgevers: 7

    1 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 BOK Willem NED TWC PIJNENBURG

    3 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 VERBEECK Sven CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 BYLOOS Jeff WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 KONINGS Frits W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 DOPCHIE Felix SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    11 AMELINCKX Stef 12 CROMHEECKE Alexander 13 MONDELAERS Jarno 14 COMMISSARIS Lucas 15 VANHALST Thomas 16 HENNEKAM Martijn NED 17 PAULUS Aaron 18 JOOSSENS Mattijs 19 WOUTERS Rick 20 MARIS Elias 21 FOCQUET Mathijs 22 SCHILLEMANS Jonas 23 VERBIST Alexander 24 HEINDERSON Maths 25 SCHREIBER Felix LUX 26 WARNIER Timo NED 27 TIMMERS Lars NED 28 KOPECKY Lotte 29 DE VOS Lenn 30 DELAEY Oliver


    23/04/2016 - TOLLEMBEEK (B) - Juniores - 95 km - 37,31 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - Opgevers: 12

    1 YARNE VAN GIJSEGHEM Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN ROY Arne CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VERMANG Daan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VANDERMOSTEN Tom AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 CLAUWAERT Jari PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 PESTIAUX Yann SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 VERHEYEN Maarten YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BKCP

    10 SCHOTS Michaël ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 VAN DE VELDE Guillaume 12 VAN SCHAEYBROEK Jonas 13 LIESSENS Jarno 14 JASPERS Jappe 15 HEMELINGS Dries 16 PLETINCKX Yarno 17 DE CLERCQ Yente 18 PRIEELS Robbe 19 VERSTREPEN Arno 20 DIERCKX Joëy 21 PESSEMIER Tom 22 VAGENENDE Liam 23  VAN HOUTE Gerben 24 VAN LIPPEVELDE Sander 25 VAN DER HAEGEN Jarne 26 VAN HAMME Kevin 27 FRANÇOIS Casper 28 VANDEBOSCH Victor 29 VAN VAERENBERGH Axel 30 AKDENIZ Dylan 34 VERHEIJEN Geert NED

    24-04-2016 om 14:19 geschreven door kenny


    23-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE BERLARE VAN ZATERDAG 23/04/2016

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE BERLARE VAN ZATERDAG 23/04/2016     


    Zaterdag 23/04/2016 - BERLARE (O) - Nieuwelingen - 60 km - 36,52 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - Opgevers: 25

    1 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    4 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    5 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    6 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    7 DE CLERCQ Geoffrey ISOREX CYCLING TEAM

    8 DE VYLDER Robbe VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    9  SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 DE SMET Loewie WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 MEERSMAN Maxim 14 VAN DER SYPT Gianni 17 SMET Marco 25 VAN HOUTE Sybren 26 VAN DAELE Ernest 28 APERS Indy NED 29 SCHELFHOUT Gregory 37 JORIS Stef
    DSC01351.JPG
                          Winnaar Sebastien Van Poppel met de bloemen.
    DSC01353.JPG
                        Een woordje uitleg van winnaar Sebastien Van Poppel.
    DSC01360.JPG
                             Winnaar Sebastien Van Poppel met de supporters.
    DSC01364.JPG
                                   Milan Cosyns werd knap 2de te Berlare.
    DSC01336-001.JPG
    De spurt gewonnen door Sebastien Van Poppel voor Milan Cosyns en Fabio Van Den Bossche.
    DSC01337.JPG
    De 2de plaats was voor Milan Cosyns die het haalde voor Fabio Van Den Bossche
    en Ryan Tremerie.
    DSC01292.JPG
    DSC01286.JPG
    DSC01262.JPG
    DSC01249.JPG
    DSC01246.JPG
    DSC01234.JPG
    DSC01232.JPG
    DSC01227.JPG
    DSC01220.JPG
    DSC01213.JPG
    DSC01211.JPG
    DSC01205.JPG
                  De start van de Nieuwelingen te Berlare met 62 deelnemers.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-04-2016 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thibau Verhofstadt.jpg 

       Thibau Verhofstadt

    Zaterdag 23/04/2016 - VARSENARE (W) - Juniores - 85 km - 36,57 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - Opgevers: 11

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 TANGHE Lennert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 HEYNDERICKX Hannes C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    5 WILLEMOT Bastien K.V.C. DEINZE VZW

    6 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VAN MELLAERT Laurens KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 DECLEYRE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    10 DE MUINCK Bodhi YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 BOGAERT Mathieu 12 GOOSSENS Stijn 13 COLMAN Alex 14 VAN PETEGHEM Trifonius 15 VAN KEIRSBULCK Engelbert 16 DEKONING Fabrizio 17 VAN MALDEREN Bjorn 18 BOUTTÉ Niels 19 DE MOL Lennerd 20 MAES Ruben 21 DECLERCQ Aldo 22 MYNSBERGHE Pavel 23 MARTENS Michiel 24 LOEYS Jarne 25 GHEQUIERE Jens 26 BRESSELEERS Jonas 27 GONDRY Quinten 28 LEFEVER Valentin 29 THORÉ Simon 30 VANDENDAELE Vic 51 BRUGGEMAN Lorenzo 53 HUYGE Midas 55 SYMOENS Ayrton 61 HELSEMANS Quinten


    23/04/2016 - AALBEKE (W) - Nieuwelingen - 65 km - 34,59 km/h

    Aantal deelnemers: : 53 - Opgevers: 6

    1 CLAEYS Laurent CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DEBOUVER Ruben CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    5 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB – PATRICK

    6 RAECKE Jari TIELTSE RENNERSCLUB – PATRICK

    7 DECUYPERE Nathan TIELTSE RENNERSCLUB – PATRICK

    8 FERDINANDE Anton INDIVIDUEEL

    9 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 GELDHOF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    23/04/2016 - BERLARE (O) - Nieuwelingen - 60 km - 36,52 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - Opgevers: 25

    1 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    4 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    5 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    6 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    7 DE CLERCQ Geoffrey ISOREX CYCLING TEAM

    8 DE VYLDER Robbe VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    9  SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 DE SMET Loewie WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 MEERSMAN Maxim 14 VAN DER SYPT Gianni 17 SMET Marco 25 VAN HOUTE Sybren 26 VAN DAELE Ernest 28 APERS Indy NED 29 SCHELFHOUT Gregory 37 JORIS Stef

     

    23/04/2016 - SINT-JORIS-WEERT (B) - Nieuwelingen - 66 km - 39,43 km/h

    Aantal deelnemers: 99 - Opgevers: 35

    1 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    3 DESPONTIN Pierre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 VAN BOVEN Luca BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 MICHOTTE Cyril SPRINTS.COM

    7 BRUSSELEERS Kiano CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 LAMMENS Jonas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    42 DE CLEEN Wouter

     

    23/04/2016 - ZANDHOVEN (PULDERBOS) (A) - Nieuwelingen - 63 km - 38,79 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - Opgevers: 16

    1 VERVLOESEM Xandres SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VOS Yannick DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 BEELEN Pieter K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 BRUYNS Lennerd K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 JANSEN Cornee NED KWC KEMPEN

    9 VAN OLMEN Yevgeny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 UPTEGROVE Pete NED WVSCHIJNDEL

    23-04-2016 om 20:20 geschreven door kenny


    22-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/04/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 6°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher 2015.jpg   Patrick Cocquyt 2015 1.jpg

       Koen De Bosscher          Patrick Cocquyt

    Zaterdag 16 April - St-Lievens-Esse (9550) - 2de rit Capricorne Trophy

    A-reeks – 81 km - 2h06
    1.Bert VAN DER TRAPPEN
    2.Jens De Lange
    3.Bjorn Coomans
    4.Bjorn Lison
    5.Timmy Weeckers
    6.Gerard Van Haaften
    7.Mauro Cooman
    8.Pascal Heyvaert
    9.Tommy Baeyens
    10.Daan Vermeulen

    B-reeks
    – 81 km - 2h06
    1.Peter VAN DAMME
    2.Kevin Van De Keer
    3.Kristof De Backer
    4.Bart Deurbroeck
    5.David Haegeman
    6.Steven Bogaert
    7.Gregory Schelfhout
    8.Tom Verhoeven
    9.Joris Van De Walle
    10.Stijn Gidé

    C-reeks
    – 81 km - 2h09
    1.KOEN DE BOSSCHER (Kalken)
    2.Raf Van Den Bossche
    3.Kristof Reniers
    4.Kris De Block
    5.Peter Vermassen
    6.Andy Annendijck
    7.Stefan Verhaeghe
    8.Tom De Smet
    9.Andy Van Eesbeek
    10.Patrick Eulaerts

    D-reeks - 56,7 km - 1h31
    1.Patrick JACOBS
    2.Guy De Coster
    3.Peter Huyghe
    4.Wim Winandy
    5.Ronny Coppens
    6.Rudy Rey
    7.Geert Van Speybroeck
    8.Frank Geets
    9.Pascal Raes en Luc Kinnaer

    E-reeks
    - 56,7 km - 1h30
    1.PATRICK COCKUYT (Wachtebeke)
    2.Rene De Brucker
    3.Dirk Van Hove
    4.Francis De Ridder
    5.Rudy Thomas
    6.Jan Van den Brande
    7.Christophe Davies
    8.Ronny Paridaens
    9.Dominique Turcksin
    10.Dirk Peigneur

    F-reeks
    - 48,6 km - 1h21
    1.Eddy VANOPSTAL
    2.Andre Bultinck
    3.Pierre Remory
    4.Noël Burggraeve
    5.Jozef Deneef
    6.Rene Mertens
    7.Eddy Vandermeeren
    8.Jean Blommaert
    9.Eddy Cobbaut
    10.Marc Docx

    F+ -reeks - 48,6 km - 1h21
    1.Marc VERVONDEL
    2.Theo Coudyzer
    3.Willy Corthier
    4.Freddy Vandenberghen
    5.Jozef Saerens
    6.William De Cremer

    22-04-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    20-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BEVER VAN WOENSDAG 20/04/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BEVER VAN WOENSDAG 20/04/2016     


    Woensdag 20/04/2016 - BEVER (B) - Elite z.c./U23 - 113 km - 42,81 km/h

    Aantal deelnemers: 172 - Opgevers: 38

    1 ROBEET Ludovic COLOR CODE ARDEN´BEEF

    2 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    3 VAN DER HAEGHEN Ruben PROFEL - UNITED C.T.

    4 COBBAERT Robby HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    6 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    7 MAYER Yannick GER BIKE AID

    8 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    9 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 PRÉMONT Christophe VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    11 NOELS Sven 12 DELBAERE Tijs 13 KAISE Julien 14 HAVERALS Lars 15 WOUTERS Enzo 16 WHITFIELD Sean AUS 17 JANSSENS Jarrid 18 FLET Axel FRA 19 HAUBRUGE Robin 20 ROELS Laurens 21 VAN DE KERKHOVE Brent 22 VAN ROY Simon 23 VAN DE WALLE Goran 24 REYNAERTS Jan 25 SOBERON Zowé 26 VAN SCHELVERGEM Mattias 27 REYNAERTS Wim 28 MAESEN Dries 29 DE BOECK James 30 VAN LIJSEBETH Nils 33 DE GREYT Willem 38 VAN GOETHEM Kevin 49 GIDÉ Stijn 90 VAN DAMME Bart 132 VAN GUYSE Jarno
    RITA2800.JPG
                         Winnaar te Bever Ludovic Robeet met de bloemen.
    RITA2794.JPG
                                              Winnaar Ludovic Robeet.
    RITA2673.JPG
                                  Aankomst van winnaar Ludovic Robeet.
    RITA2679.JPG
                                    Aankomst van de 2de Niels De Rooze.
    RITA2682.JPG
     Spurt voor de 3de plaats met Ruben Van Der Haeghen voor Robby Cobbaert.
    RITA2699.JPG
                                                Spurt van het peloton.
    RITA2705.JPG
                                    Gevolg van de spurt een massale valpartij.
    RITA2707.JPG
    RITA2747.JPG
    RITA2643.JPG
    RITA2485.JPG
    RITA2384.JPG
    RITA2169.JPG
    RITA2136.JPG
    RITA2104.JPG
    RITA2082.JPG
    RITA2074.JPG
    RITA2061.JPG
    RITA2049.JPG
    RITA2034.JPG
    RITA2031.JPG
    RITA2000.JPG
    RITA1988.JPG
    RITA1984.JPG
    RITA1972.JPG
    RITA1947.JPG
                  De start te Bever van de Elite z.c. en U23 met 172 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-04-2016 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 20/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 20/04/2016 – DE WAALSE PIJL – Men Elite – 196 km – 04h43’57”

    Aantal deelnemers:

    1 Alejandro VALVERDE Movistar Team

    2 Julian ALAPHILIPPE Etixx - Quick Step      

    3 Daniel MARTIN Etixx - Quick Step   

    4 Wout POELS Team Sky + 4"

    5 Enrico GASPAROTTO Wanty-Groupe Gobert + 5"

    6 Samuel SANCHEZ BMC Racing Team         

    7 Michael ALBASINI Orica GreenEdge           

    8 Diego ULISSI Lampre-Merida          

    9 Warren BARGUIL Team Giant-Alpecin         

    10 Rui COSTA Lampre-Merida

    11 Roman KREUZIGER 12 Michael WOODS 13 Wilco KELDERMAN 14 Julien SIMON + 12" 15 Robert GESINK + 14" 16 Arnold JEANNESSON 17 Rudy MOLARD 18 Jelle VANENDERT + 17" 19 Pierre-Roger LATOUR 20 Diego ROSA 21 Michael MATTHEWS + 23" 22 Jan BAKELANTS 23 Floris DE TIER 24 Serge PAUWELS + 27" 25 Daniel NAVARRO + 29" 26 Louis MEINTJES 27 Pieter WEENING 28 Joaquin RODRIGUEZ + 32" 29 Dries DEVENYNS + 34" 30 Dylan TEUNS 42 Ben HERMANS + 52" 46 Eliot LIETAER + 1'01" 57 Pieter SERRY + 2'04" 58 Laurens DE PLUS + 2'06" 63 Bart DE CLERCQ + 2'17" 65 Tim WELLENS + 2'33" 69 Victor CAMPENAERTS + 3'23" 80 Preben VAN HECKE + 3'30" 85 Gaetan BILLE 91 Philippe GILBERT + 3'34" 92 Loïc VLIEGEN 102 Jurgen VAN DEN BROECK 119 Sander HELVEN + 7'00" 135 Sander ARMÉE 145 Tosh VAN DER SANDE 150 Tim DECLERCQ 152 Pieter VANSPEYBROUCK

     

    20/04/2016 – DE WAALSE PIJL – Dames Elite – 137 km – 03h50’36”

    Aantal deelnemers:

    1-Anna VAN DER BREGGEN-Rabo Liv Women CT

    2-Evelyn STEVENS-Boels Dolmans CT-+ 8"

    3-Megan GUARNIER-Boels Dolmans CT-+ 22"

    4-Katarzyna NIEWIADOMA-Rabo Liv Women CT-+ 23"

    5-Elisa LONGO BORGHINI-Wiggle High5-+ 25"

    6-Alena AMIALIUSIK-Canyon SRAM Racing-+ 38"

    7-Emma JOHANSSON-Wiggle High5-+ 43"

    8-Katrin GARFOOT-Orica - AIS-+ 45"

    9-Marianne VOS-Rabo Liv Women CT-+ 48"

    10-Jolanda NEFF-Servetto Footon-

    11-Claudia LICHTENBERG + 53" 12-Carmen SMALL-13-Malgorzata JASINSKA + 55" 14-Annemiek VAN VLEUTEN + 58" 15-Rachel NEYLAN-16-Ane SANTESTEBAN GONZALEZ + 1'00" 17-Karol-Ann CANUEL-18-Janneke ENSING-19-Elena CECCHINI + 1'03" 20-Anna PLICHTA + 1'09" 21-Leah KIRCHMANN + 1'11" 22-Nicole BRÄNDLI- 23-Amanda SPRATT-24-Lara VIECELI- 25-Dani KING-26-Eugenia BUJAK-27-Lauren KITCHEN + 1'21" 28-Elizabeth ARMITSTEAD + 1'23" 29-Joelle NUMAINVILLE + 1'25" 30-Pauline FERRAND PREVOT + 1'27" 41-Jessie DAAMS + 3'01" 59-Kelly VAN DEN STEEN + 4'42" 63-Anisha VEKEMANS- 68-Sofie DE VUYST + 4'51" 70-Ann-Sophie DUYCK + 4'54" 77-Valerie DEMEY + 5'40" 88-Jessy DRUYTS + 9'54" 89-Kaat HANNES + 10'27"


    20/04/2016 - BEVER (B) - Elite z.c./U23 - 113 km - 42,81 km/h

    Aantal deelnemers: 172 - Opgevers: 38

    1 ROBEET Ludovic COLOR CODE ARDEN´BEEF

    2 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    3 VAN DER HAEGHEN Ruben PROFEL - UNITED C.T.

    4 COBBAERT Robby HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    6 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    7 MAYER Yannick GER BIKE AID

    8 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    9 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 PRÉMONT Christophe VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    11 NOELS Sven 12 DELBAERE Tijs 13 KAISE Julien 14 HAVERALS Lars 15 WOUTERS Enzo 16 WHITFIELD Sean AUS 17 JANSSENS Jarrid 18 FLET Axel FRA 19 HAUBRUGE Robin 20 ROELS Laurens 21 VAN DE KERKHOVE Brent 22 VAN ROY Simon 23 VAN DE WALLE Goran 24 REYNAERTS Jan 25 SOBERON Zowé 26 VAN SCHELVERGEM Mattias 27 REYNAERTS Wim 28 MAESEN Dries 29 DE BOECK James 30 VAN LIJSEBETH Nils 33 DE GREYT Willem 38 VAN GOETHEM Kevin 49 GIDÉ Stijn 90 VAN DAMME Bart 132 VAN GUYSE Jarno

     

    20/04/2016 - DE HAAN (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,65 km/h

    Aantal deelnemers: 117 - Opgevers: 24

    1 VERDOOLAEGHE Bryan TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    6 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    7 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    8 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 CASIER Arne PCT TOMACC

    10 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    11 NEIRYNCK Kevin 12 DECLERCQ Benjamin 13 CLAUW John-ross 14 MINNE Stijn 15 BLOMME Lorenzo 16 DESTADSBADER Roy 17 CLAEYS Timothy 18 MAENE Kevin 19 BALCAEN Manolito 20 VERWAEST Kevin 21 JONCKHEERE Michael 22 DHOLLANDER Kristof 23 WYTINCK Gianni 24 ANECA Ciske 25 VERCAUTEREN Tim 26 ÜZGÜN Canday TUR 27 STOFFERIS Rieno 28 LAVA Kevin 29 DE NAEGHEL Manuel 30 DE BAETS Kristof 48 DE LANDTSHEER Steven 53 BOLSENS Kris

    20-04-2016 om 21:32 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!