.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    16-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 16/04/2016 - HERFELINGEN (B) - Juniores - 91 km - 38,99 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - Opgevers: 8

    1 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    3 VAN LYSEBETH Mathias ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 MOL Wesley NED ACROG - BALEN BC

    5 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 HUYS Laurens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 BRINKMAN Herman NED YOUNG CYCLING TEAM

    8 KONIJN Alexander NED MONKEY TOWN CYCLING

    9 HEMELINGS Dries ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 GROOT Nick NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    11 VAN HAUWERMEIREN Michiel 12 VAN DER HAEGEN Jarne 13 COLMAN Alex 14 VESTENS Basile 15 BAEYENS Yorgo 16 VAN DER TUUK Danny NED 17 GAUSSIN Anthony 18 PLETINCKX Yarno 19 DIELEMAN Stan 20 VAN VUCHELEN Tom 21 DE GROODT Jordy 22 VANDENBOSCH Sybren 23 WUYTS Siebe 24 DE KEUKELAERE Robbe 25 FRANÇOIS Casper 26 RASSCHAERT Rob 27 VORSTER Emri NED 28 VAN DE VELDE Guillaume 29 LINTHOUDT Arne 30 DE SCHRIJVER Dries

     

    16/04/2016 - SINT-JORIS-WEERT (B) - Juniores – 85,8 km - 43,12 km/h

    Aantal deelnemers: 78 - Opgevers: 18

    1 REYNDERS Jens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 MONIQUET Sylvain VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 REUVERS Kevin NED WV BREDA

    5 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 KONINGS Frits W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 DE PEUTER Dylan WSC HAND IN HAND BAAL

    8 MERTENS Dennis NED WV BREDA

    9 BOS Michel NED UWTC DE VOLHARDING

    10 PENDERS Joppe SPORT EN MOEDIG GENK

    11 TIMMERS Lars NED 12 ZUIDEMA Joel NED 13 VAN DONINCK Alec 14 BROOS Alain NED 15 STOOPEN Manu 16 BIERKENS Tim NED 17 BOUTS Jens 18 RENARD Simon 19 VANDEBEEK Bjorn 20 VAN SCHAEYBROEK Jonas 21 VERBIST Alexander 22 VERBOOM Minne NED 23 VAN DEN BERGH Tuur 24 MEEUS Jordi 25 VERHEIJEN Geert NED 26 SERNEELS Dieter 27 ADAM Florian 28 HEINDERSON Maths 29 VANDENBROECK Yarno 30 GOVAERTS Bjarne

     

    16/04/2016 - GELUVELD (W) - Nieuwelingen - 60,3 km - 35,89 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - Opgevers: 3

    1 DEGRUYTERE Corentin FRA HAEZEBROUCK

    2 DERIBREUX Achille CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    3 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 SUYS Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 LOMBAERT Guillaume CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 DELAERE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    12 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    13 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    35 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    16/04/2016 - MERCHTEM-PEIZEGEM (B) - Nieuwelingen - 66,3 km - 37,96 km/h

    Aantal deelnemers: 106 - Opgevers: 28

    1 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 DE BRAEKELEER Jef JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 WILLEMS Jago DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 KERKHOFS Matthias WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 BRAEKEN Ibe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    34 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    47 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    55 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

    70 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    16/04/2016 - ZOMERGEM (O) - Nieuwelingen - 58 km - 38,86 km/h 

    Aantal deelnemers: 49 - Opgevers: 5

    1 FERDINANDE Anton INDIVIDUEEL

    2 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 CLAEYS Robbe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 AASHEIM Ludvig NOR SK RYE SYKKEL

    5 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DE CLERCQ Geoffrey ISOREX CYCLING TEAM

    7 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8 HAMAES Hugo NOR SK RYE SYKKEL

    9 DE SCHRIJVER Bjarne KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 PIETERS Bjarne SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    16 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    16/04/2016 - ZUTENDAAL (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 41,35 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - Opgevers: 29

    1 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VAN BELLE Bas NED LRTV SWIFT

    3 LINDELAUF Melvin NED MAASLANDSTER

    4 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 HAEX Joris SPORT EN MOEDIG GENK

    6 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 LAMMENS Jonas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 VAN AERT Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 DE PAUW Len KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC

    16-04-2016 om 21:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/04/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Patrick Bobelijn.jpg 

       Patrick Bobelijn

     

    Zaterdag 16 april 2016 - ASSENEDE (9960)

     

    Catg.A – 51 deelnemers – 68 km

    1-Van De Winckel Tom (Baasrode)

    2-Cop Jurgen

    3-Stuer Benjamin

    4-Van Raemdonck Kevin

    5-Gryson Kristof

    6-Vernaet Olivier

    7-Le Blon Michel

    8-Vandekerckhove Enzo

    9-Lammertyn Foeke

    10-Van Oyen Franky

    11-De Knaep Kevin-12-Mertens Nick-13-Goossens Steven-14-Van Opstal Philippe-15-Rogge Simon-16-Nachtegael Danny-17-Buysse Patrick-18-Van Rijckeghem Steven-19-Moerman Jens-20-Van Driessche Ward-21-Middelkamp Tom-22-Stevens Juhani-23-De Jonghe Frederick-24-De Duytsche Luc-25-Van Damme Danny-26-De Wit Wim-27-Van Kerchove Jonathan-28-de Meijer Christian-29-Weemaes Robby-30-Maenhout Kenny-31-Verwee Nico-32-Snoeck Mathias-33-Gommers Sven-34-Vandenberghe Stijn-35-Pysson Shane-36-Maenhout Tommy-37-Van Vlierberghe Bart-38-Poppe Stef-39-Dhondt Gunter-40-Verbeke Stijn-41-Galle Stieven-42-De Backer Tom-43-Dhollander Jelle-44-Thienpont Ward-45-Trenson Jan-46-Buysse Lennert-47-Bleyaert Nicolas-48-Suykerbuyk Ben-49-Van de Sande Kenneth-50-Weemaes Filip-51-Van De Velde Florian

     

    Catg.B – 27 deelnemers – 56 km

    1-Baart Mark (Kloosterzande - NL)

    2-Pauwels Vital

    3-De Weirdt Gino

    4-Pauwels Kurt

    5-Van Roeyen Dave

    6-Verschelden Steven

    7-De Vlieger Sven

    8-Leyseele Franky

    9-Wytinck Luc

    10-Thomas Kris

    11-De Wannemaeker Filip-12-de Koning Michel-13-Diet Wim-14-Rabout Rudi-15-Lecluyse Denis-16-Van Goethem Benny-17-Van Esbroeck Sven-18-Heynssens Sven-19-Janssens Bert-20-Schaut Danny-21-Heyndrickx Wim-22-Verheyden Johan-23-Van Mol Bart-24-Op De Beeck Tom-25-Heynssens Hans-26-2Brijs Gert-27-Van Eyck Tom

     

    Catg.C – 18 deelnemers – 56 km

    1-PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2-Harms Ko

    3-Goossens Marc

    4-Fierens Paul

    5-Roobroeck Dirk

    6-Willems Noël

    7-Lugtenburg Wim

    8-Van Honsté Kris

    9-van Oosten Willem

    10-Meyvis Serge

    11-Couckuyt Marc-12-Janssens Jozef-13-Hellinckx Danny-14-Valckx Didier-15-Catteeuw Herwig-16-Stroosnijder Sjaak-17-Hebbrecht Geert-18-De Rycke Koen

     

    Catg.D – 28 deelnemers – 52 km

    1-Durant Martin (Wevelgem)

    2-Hoornaert Glenn

    3-Decaestecker Patrick

    4-Coupillie Roland

    5-Heye Hilair

    6-De Naeghel Jozef

    7-Baudonck Tony

    8-Wauters Denis

    9-Maldrie Robert

    10-Vanhaeverbeke Jean

    11-Geerts Christiaan-12-Buyens Patrick-13-De Baets Johan-14-Coppers François-15-Verzele Noël-16-Convents Patrick-17-Taelman Tony-18-Verbestel Dirk-19-Bolle Henk-20-Zegers Kato (DAME)-21-Van Lierde Hans-22-Van Den Broeck Alain-23-Verhelst Walter-24-De Sutter Willy-25-Polfliet Danny-26-Snoeck Jan-27-De Gucht Etienne-28-Cauwelier Bruno

     

    Catg.E +65 jaar – 15 deelnemers – 52 km

    1-de Waal Wim (Axel - NL)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Snels Luc

    4-Vanpoucke Rik

    5-Thyssen Leo

    6-Moens Louis

    7-Van Imschoot Roland

    8-Lockefeir Marinus

    9-Luyten Felix

    10-Brijs Willy

    11-Hermans Luc-12-De Leener François-13-Van Loon Adri-14-Vandermeulen Jos-15-Declercq Etienne

     

    Catg.E +70 jaar – 6 deelnemers - 52 km

    1-Vyvey Julien

    2-Vandenheuvel Gilbert

    3-Robijns Robert

    4-D'Hont Joseph

    5-De Roos Willy

    6-De Geynst Paul

     

    Niet Vergunninghouders - deelnemers – 68 km

    1-Haling Patrick (Kortessem)

    2-Van Bever Nico

    3-Kesteleyn Bram

    4-Panis Tom

    5-Cap Tim

    6-De Maertelaere Pieter

    7-Vandensande Sebastiaan

    8-Maes Dimitri

    9-Beauprez Gino

    10-Pijcke Jeroen

    11-De Decker Joey-12-Rosseels Joram-13-Van Ham -14-Beck Pieter-15-Poelman Tim-16-Van Laeken Gert-17-Ryckaert Miel-18-Victor Kurt-19-Coppenholle Kenny-20-De Kimpe Nick

    16-04-2016 om 18:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JARI CLAUWAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Jari Clauwaert.jpg 

          Jari Clauwaert


    Zaterdag 16/04/2016 - DRIEBERGENPRIJS STASEGEM (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 153,1 km - 42,3 km/h

    Aantal deelnemers: 185 - Opgevers: 97

    1 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 LEGLEY Matthias VERANCLASSIC-AGO

    3 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL

    4 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX

    6 HEMROULLE Johan COLOR CODE - ARDEN´BEEF

    7 DEFREYNE Cédric EFC-ETIXX

    8 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 REYNVOET Niels 12 DE DECKER Alfdan 13 JHONSTONE Tayler GBR 14 VANDEWALLE Matthias 15 GOEMAN Jonas 16 MAES Jo 17 CLAUW John-ross 18 DEWEER Jochen 19 VERFAILLIE Arne 20 DONNAY Laurent 21 MAENE Kevin 22 OLIEBOS Jordy 23 VERSCHUERE Seppe 24 VERRAES Benjamin 25 GHYS Robbe 26 PLOVIE Wiebren 27 WYTINCK Gianni 28 PICOUX Maximilien 29 VANACKER Bjarne 30 TOUQUET Joren 60 ROTTY Glenn

     

    16/04/2016 - LAARNE-KLAKEN (O) - Elite z.c./U23 - 104 km - 41,14 km/h

    Aantal deelnemers: 98 - Opgevers: 50

    1 VERDOOLAEGHE Bryan TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 HINDLEY Jai AUS MIDLAND CC

    3 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 FORAY Maxim NOR TVK SYKELL

    7 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    9 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    10 VERSICHEL Davy W.T.C. WALTER GODEFROOT

    11 KLEVGARD Kristian NOR 12 DE MEYERE Jens 13 VANDENBERGHE Nick 14 BOSSUYT Gianni 15 BUYLE Pieter 16 CANT Jelle 17 DE LANDTSHEER Steven 18 GOEMAN Jasper 19 VAN HYFTE Steven 20 BARKALD Christian NOR 21 CARDON Germer 22 BUYSSE Jos 23 BEUSELINCK Briek 24 DELEU Robbe 25 USE Laurens 26 DE BAETS Kristof 27 TRIBOUT Bart 28 BOON Lauren 29 DIERICKX Anthony 30 MAGNUS AUSTLID Grov NOR 38 ONGENA Matthias 44 DEMETER Renaat


    16/04/2016 - VILVOORDE (B) - Elite z.c./U23 - 117 km -  41,98 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - Opgevers: 17

    1 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    2 ROELANDTS Rutger INDIVIDUEEL

    3  DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    4 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 GOOSSENS Kobe TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VEKEMAN Maxime T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    8  MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    9 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 VERBESTEL Robin PRORACE CYCLING TEAM

    11 VERHEYEN Jelle 12 DE KOKER Bram 13 DE BLOCK Nick 14 MICHIELS Sander 15 SMET Jochem 16 QUINTELIER Gianni 17 VAN ROOSBROECK Patrick 18 DE CAERLÉ Gino 19 VAN MOL Caine 20 VAN DE PERRE Dimitri 21 VAN DUREN Brent 22 POLSPOEL Jonas 23 VAN LIJSEBETH Nils 24 SCHOEVAERS Ward 25 LAFINEUR Quentin 26 VAN STEENWINKEL Han 27 VAN BOSSUYT Davy 28 FABRI Hannes 29 VAN ROIJ David 30 MINTEN Kevin 34 ONGHENA Matthias 36 DE OST Jarne


    16/04/2016 - ZUTENDAAL (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 80 km - 45,24 km/h

    Aantal deelnemers: 101 - Opgevers: 33

    1 SCHUERMANS Jens VERSLUYS TEAM

    2 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    3 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 SOLBERG Robert TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG

    7 HOUBEN Kristof INDIVIDUEEL

    8 VAN OIRSCHOT Pieter NED ARROW CYCLING TEAM

    9 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    10 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    11 RAMAEKERS Jochen 12 CREMERS Paul NED 13 ZIMMERMANN Hardy GER 14 PEELAERS Jeff 15 PAASSCHENS Mathijs 16 BERCKMANS Jens 17 HOFMANS Laurence 18 HENDRICKX Jorg 19 HAUSLER Heinz GER 20 ROELS Dominik GER 21 VOLMERG Frederik GER 22 GEORGOPALIS Dimitri 23 VAN MALDEGHEM Stijn 24 MEERTENS Mats 25 HEIJNEN Pekka 26 MERTENS Wim 27 ARENA Lorenzo 28 CRABBÉ Arno 29 HAOT Maxime 30 HILGERS Michael


    16/04/2016 - GELUVELD (W) - Juniores - 93,8 km - 38,87 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - Opgevers: 1

    1 JARI CLAUWAERT uit Wetteren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 JENKINS James GBR SOUTHEND WHEELERS

    3 DELOOF Senne ISOREX CYCLING TEAM

    4 DEMEYERE Torsten MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 TREVE Giovanni CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 ROSE-DAVIES Louis GBR CORLEY CYCLES

    7 DECLEYRE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAUGHAN Jacob GBR VC LONDRES

    9 PAGE Charles GBR CORLEY CYCLES

    10 CARL Jolly GBR CORLEY CYCLES

    11 DE KEE Glenn 12 DEWULF Bjarne 13 LIEVENS Dayvin 14 VAN CANEYT Joren 15 VERCAMST Wesley 16 BLOUWE Louis 17 JAQUES Arne 18 THORÉ Simon 19 CASSAERT Loran 20 VERBEECK Qwinten 21 VANDENDRIESSCHE Stef 22 BOUTTÉ Niels 23 DOCHY Thibaut 24 ALLART Brice 25 JACQUES Jarne 26 DUTOO Jérémy 27 GHEQUIERE Jens 28 FOAMES Ben GBR 29 DEBEIR Arno 30 MAES Ruben

     

    16/04/2016 - HARELBEKE-STASEGEM (W) - Juniores - 81,9 km

    Aantal deelnemers: 81 - Opgevers: 15

    1 HESTERS Jules ISOREX CYCLING TEAM

    2 KELLER Jesper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 TRIO Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DE WEVER Merten AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 VANOVERBERGHE Jens AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 VAN KEIRSBULCK Engelbert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    7 WEEMAES Sasha VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 KERKHOFS Bob NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 TANGHE Lennert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 DE TEMMERMAN Yonie MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 DELBAERE Kenny 12 HAEST Jasper NED 13 CALLENS Martijn 14 POOT Wouter NED 15 DE MUINCK Bodhi 16 MEERSCHAERT Leonardo 17 VERTELMAN Bram NED 18 MAHIEU Mathias 19 MATTHYS Louka 20 SEGAERT Victor 21 DHONT Arnoud 22 VAN EESBEEK Yelle 23 VANSTEENKISTE Mathieu 24 VANKEIRSBULCK Jorden 25 DOOM Jordi 26 KIEFT Lennart NED 27 DEKONING Fabrizio 28 DE BROEDER Maxwell 29 VANLANDEGHEM Elias 30 ROTTIERS Jens 54 FOCQUET Mathijs 66 BRUGGEMAN Lorenzo

    16-04-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    13-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 17/04/2016 - 53 X 11 CLASSIC TE HAMME !!!
    53 x 11 classic.jpg

    Bron: Tom De Beer

    13-04-2016 om 23:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 13/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 13/04/2016 - DE BRABANTSE PIJL (B)  - Men Elite - 205,3 km - 42,65 km/h

    Aantal deelnemers: 195 - Opgevers: 55

    1 VAKOC Petr CZE ETIXX - QUICK STEP

    2 GASPAROTTO Enrico ITA WANTY - GROUPE GOBERT

    3 GALLOPIN Tony FRA LOTTO SOUDAL

    4 COQUARD Bryan FRA DIRECT ENERGIE

    5 MATTHEWS Michael AUS ORICA GreenEDGE

    6 COLBRELLI Sonny ITA BARDIANI CSF

    7 LAMMERTINK Maurits NED ROOMPOT - ORANJE PELOTON

    8 ALAPHILIPPE Julian FRA ETIXX - QUICK STEP

    9 SLAGTER Tom Jelte NED CANNONDALE PRO CYCLING TEAM

    10 VLIEGEN Loic BMC RACING TEAM

    11 TANNER David AUS 12 DE TIER Floris 13 DUYN Huub NED 14 REBELLIN Davide ITA 15 VANENDERT Jelle 16 BAGOT Yoann FRA 17 VOSS Paul GER 18 VACHON Florian FRA 19 PONZI Simone ITA 20 BUSATO Matteo ITA 21 DILLIER Silvan SUI 22 DUMOULIN Tom NED 23 MUHLBERGER Gregor AUT 24 PATERSKI Maciej POL 25 HERMANS Ben 26 ROSSETTO Stéphane FRA 27 SMITH Dion NZL 28 TEUNS Dylan 29 BAUGNIES Jérôme 30 HARDY Romain FRA 35 SERRY Pieter 36 MEERSMAN Gianni 38 WELLENS Tim 39 ARMEE Sander 45 VAN DER SANDE Tosh 46 CLAEYS Dimitri 47 DEVENYNS Dries 61 VERGAERDE Otto 73 VAN HECKE Preben 82 BILLE Gaetan 100 VERMOTE Julien 108 VEUCHELEN Frederik 109 VAN STAEYEN Michael 110 VAN GESTEL Dries 123 DE MESMAEKER Kevin

     

    13/04/2016 - LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 42,96 km/h

    Aantal deelnemers: 100 - Opgevers: 38

    1 CULLAIGH Gabriel GBR UK TRACK

    2 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    6 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    7 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    8 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 CLAEYS Timothy HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    11 VERCAUTEREN Tim 12 STALLAERT Joeri 13 BOUTTÉ Kenzie 14 NAESEN Lawrence 15 CAETHOVEN Steven 16 LAROUX Samuel FRA 17 CASIER Robbe 18 TOUQUET Joren 19 VERWAEST Kevin 20 DEVRIESE Stijn 21 BARKALD Christian NOR 22 SMAIL Robert GBR 23 BORRY Kim 24 DESMET Jani 25 MAES Jo 26 SMET Guy 27 WOOD Cliver GBR 28 VAN COPPERNOLLE Francesco 29 OLIEBOS Jordy 30 DESTADSBADER Roy

    13-04-2016 om 18:58 geschreven door kenny


    12-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/04/2016

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks D !!!

    Frank Suys.jpg 

           Frank Suys

     

    Zondag 10/04/2016 – LWU - MOERBRUGGE

     

    Reeks A:

    1. Davy DURY (DV)

    2. Davy Barbier (DV), 3. Filip Vermeersch, 4. Nicolas Grimonprez (DV), 5. Nicholas Braet, 6. Alexander Vervaeke, 7. Mattijs Holvoet, 8. Glenn Dobbels, 9. David Inghels, 10. Carrera Coppens (DV), 11. Giovanni Debaere, 12. Nico Van Bever (DV), 13. Florian Viaene, 14. Kevin Despiegelaere, 15. Matthias Moeyaert (DV), 16. Wannes Borms (DV), 17. Flor Nachtergaele, 18. Cedric Viaene, 19. Kristof Carrette, 20. Kobe Nachtergaele, 21. Tim Mattheeuws (DV), 22. Stein Vandaele (DV). 23. Kevin Semerano (DV), 24. Nick Vanrobaeys (DV), 25. Enrico Muylle, 26. Davy Van Der Linden, 27. Marijn Declerck, 28. Shane Schatteman, 29. Arno Verberckmoes, 30. Miguel Verhaeghe (DV), 31. Mathias Moenaert (DV), 32. Dieter Coussens, 33. Kevin Vandewiele, 34. Martijn Lambrecht, 35. Mauro Cooman, 36. Arno Deruyck (DV), 37. Kevin Truyaert. 38. Mike Dermaut, 39. Jordy Clarisse.

     

    Reeks B:

    1. Dennis DEMAERTELAERE

    2. Gino De Clercq, 3. Mike Van Ryssel, 4. Patrick Vaeyens, 5. Jeffrey Vandendorpe, 6. Pascal Tiers (DV), 7. Jan De Bruycker, 8. Youri Vandenbroucke (DV), 9. Gerdy Fosselle, 10. Steve Jans, 11. Philippe Devleeschauwer, 12. Willem Hooreweghe, 13. Tom Six (DV), 14. Christoph Dewitte, 15. Steven De Schoesitter.

     

    Reeks C:

    1. Thierry FOLENS

    2. Pedro Michels, 3. Marnix Strubbe, 4. Rudy Bertier, 5. Filip Berquin, 6. Ronny Degryse (DV), 7. Geert Roose, 8. Rudi Rabout (Ned) (DV), 9. Dirk Vermincksel, 10. Jerry Cooman (DV), 11. Geert Bultynck, 12. Robert De Clercq (DV).

     

    Reeks D:

    1. FRANK SUYS (Hingene)

    2. Roland Coupillie, 3. Marc Versluys, 4. Gino Knockaert, 5. Patrick Watteny, 6. Rudy Bloemmen, 7. Luc Verlinde, 8. Eddy Depreitere, 9. Bart Delagrange, 10. Luc Van de Veire, 11. Peter Peleman (DV), 12. Herman Van Den Borre.

     

    Reeks E:

    1. Florent DE LEERSNYDER

    2. Alain Messager, 3. Erik De Waele, 4. François De Leener (DV), 5. Eric De Wilde, 6. Guido Fauck.

     

    Reeks F:

    1. Tjorven VANPARYS (DV)

    2. Frederik Minnaert, 3. Jente Bruning, 4. Wouter Fornier (DV), 5. Nigel Vandecasteele, 6. Thomas Lestienne, 7. Jordi Roose.

     

    Reeks G:

    1. Guillaume LAUWERS

    2. Kenny Spileers (DV), 3. Ben De Bruyne, 4. Guy Bogaert, 5. Bart Verhaeghe, 6. Brecht Defeyter, 7. Dieter Vercaemer, 8. Jo Maes, 9. Ronny Lepoutre, 10. Paul Desmidt (DV), 11. Alexander Defoor, 12. Dave Cottenier, 13. Davy Bultinck, 14. Steven Vandamme, 15. Sven Nachtergaele, 16. Christophe Deseyne, 17. Timmy Braekeveld, 18. Kurt Vancoppenolle, 19. Jeroen Spriet, 20. Gregory Depaepe (DV), 21. Maarten Tack (DV), 22. Kenny Leyn, 23. Rudy Defeyter, 24. Patrick Declercq, 25. Pirmin Van Den Borre, 26. Jürgen Verhaeghe, 27. Bart Vercruysse, 28. Danny Bogaert.

     

    Reeks Dames:

    1. Joyce VANDERBEKEN

    2. Anja Nobus, 3. Soetkin Vertenten, 4. Melanie Cattrysse, 5. Tatiana Vanparys (DV), 6. Saryn Vermet, 7. Annelies Lauwers.

    12-04-2016 om 15:52 geschreven door kenny


    11-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KRUISHOUTEM VAN ZONDAG 10/04/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KRUISHOUTEM VAN ZONDAG 10/04/2016     


    Zondag 10/04/2016 - KRUISHOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 137,2 km - 43,06 km/h

    Aantal deelnemers: 128 - Opgevers: 68

    1 DE BONDT Dries INDIVIDUEEL

    2 DIELEMAN Michiel INDIVIDUEEL

    3 STALLAERT Joeri INDIVIDUEEL

    4 DE TROYER Tim INDIVIDUEEL

    5 NAESEN Lawrence INDIVIDUEEL

    6 ONGENA Thomas INDIVIDUEEL

    7 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 VAN STEENBERGHEN Jori INDIVIDUEEL

    9 MELS Fabrice ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 DE ROOZE Niels INDIVIDUEEL

    11 DEKKERS Hans NED 12 DE BOCK Stijn 13  VAN COPPERNOLLE Francesco 14 VAN DER HAEGHEN Ruben 15 DESMECHT David 16 DE PAEPE Johannes 17 VERCAUTEREN Tim 18 DE BRUYN Jimmy NED 19 DIEPENDAELE Timmy 20 BALLET Mathias 21 GEERINCKX Ruben 22 REYNVOET Niels 23 TEMMERMAN Jasper 24 DE MERLIER Giovanni 25 SMET Guy 26 GOOSSENS Kenny 27 DE FAUW Ken Kiefer 28 PIETERS Frederik 29 TEN HARTOG Guy 30 VAN DE KEER Kevin 33 VAN GOETHEM Kevin 38 PERSOON Joeri 40 VAN DAMME Bart 46 WIELFAERT Kristof 47 ONGENA Matthias 49 FRANCKAERT Gregory 53 MEUL Robby 54 GEERINCK Jens 57 POELMAN Laurens
    RITA0057.JPG
                        Winnaar Dries De Bondt werd Provinciaal Kampioen.

    RITA0046.JPG
     Het podium met winnaar Dries De Bondt, Michiel Dieleman en Joeri Stallaert.

    RITA0049.JPG
                 Winnaar Dries De Bondt, Michiel Dieleman en Joeri Stallaert.
    RITA0059.JPG
                       Een woordje uitleg van Michiel Dieleman die 2de werd.
    RITA0060.JPG
    RITA9945.JPG
                                  Aankomst van winnaar Dries De Bondt.
    RITA9942.JPG
                      Dries De Bondt haalt het in de spurt van Michiel Dieleman.
    RITA9949.JPG
                               Aankomst van Michiel Dieleman die 2de werd.
    RITA9874.JPG
                        De 2 koplopers Dries De Bondt en Michiel Dieleman.
    RITA9692.JPG
    RITA9549.JPG
    RITA9522.JPG
    RITA9516.JPG
    RITA9499.JPG
    RITA9451.JPG
    RITA9447.JPG
    RITA9441.JPG
    RITA9402.JPG
    RITA9345.JPG
    RITA9342.JPG
    RITA9314.JPG
    RITA9275.JPG
    RITA9270.JPG
    RITA9253.JPG
    RITA9247.JPG
    RITA9243.JPG
    RITA9233.JPG
    RITA9229.JPG
    RITA9214.JPG
    RITA9204.JPG
            De start van het PK Elite z.c./U23 te Kruishoutem met 128 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-04-2016 om 19:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 10/04/2016 - HAASRODE (B) - Aspiranten

     

    12 jaar - deelnemers: 31 - 19.8 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN MECHELEN Vlad CYCLING TEAM PAJURIS LITHUANIA

    3 STOCKX Yorben LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 PRESTIANNI Sacha SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    5 KONINCKX Bram KZLWC HEYLEN


    13 jaar - deelnemers: 33 - 25.2 km

    1 VERSTAPPEN Dries LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 DAXHELET Louis TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3 JANSEGHERS Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 UIJTDEBROEKS Cian TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    5 GAYTANT Kenzo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    17 VAN PELT Jeff PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 50 - 34.2 km

    1 SEGERS Ryan C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 STALMANS Jasper WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 BOELS Senne LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 D´HONDT Danté KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    11 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar meisjes - deelnemers: 1 - 19.8 km

    1 HALS Mirthe WK NOORD-WEST-BRABANT

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 2 - 34.2 km

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 MICHOTTE Maëlle SPRINTS.COM

     

    10/04/2016 - RAMSEL-HERSELT (A) - Aspiranten

     

    12 jaar - deelnemers: 26 - 20.7 km

    1 GEUDENS Robbe ACROG - BALEN BC

    2 VAN LAEKEN Nick ACROG - BALEN BC

    3 DOCKX Aaron W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 BROUWERS Victor ACROG - BALEN BC

    5 CEULEMANS Niels K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.


    13 jaar - deelnemers: 32 - 25.3 km

    1 HERMANS Senne ACROG - BALEN BC

    2 DALVING Quinten PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 HEREMANS Joppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG


    14 jaar - deelnemers: 45 - 34.5 km

    1 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VAN HOUT Luca ACROG - BALEN BC

    3 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    4 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DE KINDER Axel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    41 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VAN DE PAAR Ines ACROG - BALEN BC

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 5

    1 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    2 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    3 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 PEETERS Fleur SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11-04-2016 om 09:35 geschreven door kenny


    10-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 10/04/2016 - KRUISHOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 137,2 km - 43,06 km/h

    Aantal deelnemers: 128 - Opgevers: 68

    1 DE BONDT Dries INDIVIDUEEL

    2 DIELEMAN Michiel INDIVIDUEEL

    3 STALLAERT Joeri INDIVIDUEEL

    4 DE TROYER Tim INDIVIDUEEL

    5 NAESEN Lawrence INDIVIDUEEL

    6 ONGENA Thomas INDIVIDUEEL

    7 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 VAN STEENBERGHEN Jori INDIVIDUEEL

    9 MELS Fabrice ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 DE ROOZE Niels INDIVIDUEEL

    11 DEKKERS Hans NED 12 DE BOCK Stijn 13  VAN COPPERNOLLE Francesco 14 VAN DER HAEGHEN Ruben 15 DESMECHT David 16 DE PAEPE Johannes 17 VERCAUTEREN Tim 18 DE BRUYN Jimmy NED 19 DIEPENDAELE Timmy 20 BALLET Mathias 21 GEERINCKX Ruben 22 REYNVOET Niels 23 TEMMERMAN Jasper 24 DE MERLIER Giovanni 25 SMET Guy 26 GOOSSENS Kenny 27 DE FAUW Ken Kiefer 28 PIETERS Frederik 29 TEN HARTOG Guy 30 VAN DE KEER Kevin 33 VAN GOETHEM Kevin 38 PERSOON Joeri 40 VAN DAMME Bart 46 WIELFAERT Kristof 47 ONGENA Matthias 49 FRANCKAERT Gregory 53 MEUL Robby 54 GEERINCK Jens 57 POELMAN Laurens


    10/04/2016 - GALMAARDEN (B) - Elite zc/U23 - Provinciaal Kampioenschap - 139,1 km - 40,07 km/h

    Aantal deelnemers: 118 - Opgevers: 31

    1 ANDRIES Jordi ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM

    3 VLASSELAER Maarten VAN EYCK SPORT

    4 DE HAES Jorden EFC-ETIXX

    5 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    6 RUYTERS Brecht VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    9 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    10 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 COMMEYNE Davy 12 MORIS Sven 13 HAVERALS Lars 14 VAN RENTERGHEM Boris 15 STAS Brecht 16 DE PAUW Stijn 17 DEBRUYNE Glenn 18 WILLEMS Thimo 19 PARDON Ward 20 VAN ROY Simon 21 VERHAEGEN Tom 22 BOUTS Jordy 23 PAASSCHENS Mathijs 24 TEUGELS Lennert 25 CLIJMANS Geert 26 CUMPS Ruben 27 ROELANDTS Rutger 28 VANDERVEKEN Yoran 29 DECOSTER Gert-jan 30 CORNELIS Jonas 74 DE BLOCK Nick

     

    10/04/2016 - DENTERGEM (W) - Elite zc/U23 - Provinciaal Kampioenschap - 138 km - 41,85 km/h

    Aantal deelnemers: 101 - Opgevers: 29

    1 VANDENBOGAERDE Jens SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    5 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    6 VANDAELE Thijs TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    8 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 MAES Alexander HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 MAES Jo 12 VERDOOLAEGHE Bryan 13 DE WITTE Mathias 14 GODERIS Jelle 15 VANLUCHENE Mats 16 BOUTTÉ Kenzie 17 DEPREZ Bram 18 SOENENS Alessandro 19 VANBESIEN Thomas 20 VANCOMPERNOLLE Jan 21 GARDEYN Gorik 22 DELAMEILLEURE Mathias 23 DEWEER Jochen 24 CASIER Arne 25 DECLERCQ Thierry 26 CADRON Julien 27 TOUQUET Joren 28 VAN RAEPENBUSCH Ruben 29 VANDENBERGHE Nick 30 JONCKHEERE Michael 60 NYS Mattias

     

    10/04/2016 - MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 133 km - 44,42 km/h

    Aantal deelnemers: 154 - Opgevers: 98

    1 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    2 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 ROBERT Frederique CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 VAN HOOF Nick PROFEL - UNITED C.T.

    6 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    7 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 CREFFIER Laurent ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    9 VAN GENECHTEN Steff ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    11 BIERMANS Jenthe 12 PATTYN Jeroen 13 RELAES Jacob 14 BEULLENS Cedric 15 GOUDKET Jeroen 16 CANT Jelle 17 QUINTELIER Gianni 18 VAN HERCK Glen 19 CRABBÉ Arno 20 VAN DEN BERGHE Jeroen 21 GOOVAERTS Tom 22 VERSTRAETEN Jari 23 VAN DEN BRANDEN Viktor 24 VERWAEST Kevin 25 SEGERS Joren 26 GEERAERTS Joni 27 VAN GANSEN Sam 28 CRAS Steff 29 OERLEMANS Pieter 30 DEVALCKENEER Sieben 34 DE JONGHE Kevin 36 DAS Jeroen 37 VAN ROOSBROECK Patrick 40 SINOY Fabio


    10/04/2016 - DILSEN-STOKKEM (LB) - Elite z.c./U23 - 108,9 km - 43,57 km/h

    Aantal deelnemers: 108 - Opgevers: 78

    1 COENEN Dennis CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 WALSH Edward CAN OAKLEY ATLANTIC

    3 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    4 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    5 LOENDERS Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    6 HOLLANDERS Dries METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    7 HAVIK Piotr NED TEAM 3M

    8 LETEN Wouter T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T.

    10 VANDERAERDEN Massimo VERANCLASSIC - AGO

    11 LEWIS Adam 12 SLEURS Christophe 13 RASERA Sven 14 SNYERS Jari 15 BROEKMANS Glenn 16 BYRNE Dillon GBR 17 JAMIESON Adam CAN 18 FORAY Maxim NOR 19 KRISTOFFERSEN Anders NOR 20 LEIGH Andy GBR 21 ODDLI Anders NOR 22 SYDLIK Robert GER 23 WOUTERS Ruben 24 SOLBERG Robert 25 VERHOEVEN Mike NED 26 DE JONG Michaël NED 27 VAN T WESTEINDE Gijs NED 28 ELLINGSEN Jonas NOR 29 CLAUW Yente 30 RINDEN Erlend NOR


    10/04/2016 - GIJZENZELE (O) - U23 - Provinciaal Kampioenschap - 146,3 km - 41,85 km/h

    Aantal deelnemers: 123 - Opgevers: 73

    1 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 VEREECKEN Thomas LOTTO SOUDAL

    4 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    5 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    6 HEYSE Jari BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 GOOSSENS Glenn MORGAN BLUE C.T. VZW

    8 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    9 VAN DE KERKHOVE Brent VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 PIRARD Maxim HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 SIMON Kenn 12 WYTINCK Gianni 13 VERBEKEN Cedric 14 DELBAERE Tijs 15 LAMBRECHT Bjorg 16 VAN DE WALLE Goran 17 VERKERKEN Miel 18 VAN DYCK Wesley 19 OLIEBOS Jordy 20 PIETERS Bart 21 COOLS Michael 22 DE VYLDER Lindsay 23 MUYS Ayton 24 VANDEVYVERE Stijn 25 RASSCHAERT Kevin 26 DE KETELE Angelo 27 CLAUS Dieter 28 DE VILLE Jelle 29 VAINIONPää Oskari FIN 30 VAN DEN BRANDE Julien 32 JANSSENS Jarrid

    10-04-2016 om 22:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan LUKAS VAN NUNEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

     

    Thibau Verhofstadt   Lukas Van Nunen


    Zondag 10/04/2016 - DIEPENBEEK (B) - Amateurs + Masters

    Amateurs/Masters A: 76 km

     

    Masters B: 76 km

     

    Masters C: 53,2 km


    10/04/2016 - BACHTE MARIA LEERNE (O) - Juniores - 88,4 km - 41,85 km/h

    Aantal deelnemers: 68 -Opgevers: 26

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 BULLEY Lewis GBR HMT WIHT JLT CONDER

    3 VERBOOM Minne NED UWTC DE VOLHARDING

    4 DE TEMMERMAN Yonie MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 OWENS Tomos GBR PRO VISION SJ ACADEMY

    6 GEERINCK Dries ISOREX CYCLING TEAM

    7 VAN MEEUWEN Daan NED WILLEBORD WIL VOORUIT

    8 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    10 STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 DELOOF Senne 12 DE WILDE Gilles 13 NEVENS Tibo 14 HAELTERMAN Glen 15 DE NEVE Joerik 16 LORIES Quinten 17 VAN DEN HAUTE Bram 18 VOLKAERT Jonas 19 WIRTGEN Luc LUX 20 MOLENAAR Alex NED 21 DE CLERCQ Aaron 22 VAN DER HAEGEN Jarne 23 DHONT Arnoud 24 BOS Michel NED 25 DEVENIJNS Sander 26 BEYENS Matisse 27 BAERT Jordi 28 DE KEE Glenn 29 PLETINCKX Yarno 30 DE BOEVERE Olaf

     

    10/04/2016 - SINT-GILLIS-WAAS (O) - Juniores - 91,2 km - 41,8 km/h

    Aantal deelnemers: 119 - Opgevers: 22

    1 LUKAS VAN NUNEN uit Beveren VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DE PESTEL Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    4 VAN DE WATER Pieter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DE BEULE Jordi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VAN RIJSBERGEN Polle NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    11 JACOBS Levi 12 BROOS Alain NED 13 WEEMAES Sasha 14 VAN ENDE Wouter 15 REUVERS Kevin NED 16 BECK Cedric 17 VERHEIJEN Geert NED 18 PEMEN Diederik 19 VANSTEENSEL Mats 20 BOUTS Jens 21 DE VOS Lenn 22 GOVAERTS Bjarne 23 KETELAARS Xavier NED 24 MAAS Danny NED 25 MOESKOPS Jiry 26 HOGEWEG Tom NED 27 STICKENS Robin 28 MEEUSEN Freek 29 TEULINGS Teun NED 30 DALEMANS Geoffrey 35 COPPIETERS Jeroen 39 BARENDREGT Thijs NED 50 BRIJS Jasper 53 VAN GIJSEGEM Yarne 58 BIERKENS Tim NED 59VAN DAMME Vincent 71 DECLEYRE Jens 75 SYMOENS Ayrton 78 KREBBEKX Ryco NED 79 D´HOOGE Thomas 81 VAN GOETHEM Fabio 85 OREEL Lars NED 89 VAN HOOSTE Timon 96 FOCQUET Mathijs

     

    10/04/2016 - TIELT (W) - Juniores - 87 km - 39,61 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - Opgevers: 1

    1 WOLD Marius NOR GLAMDAL SK

    2 KULSET Sindre NOR RINGERIKE

    3 VANBORM Kenneth CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 TACK Jan-emiel ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 HJEMSAETER Olav NOR GLAMDAL SK

    7 HVIDEBERG Filip NOR FREDERIKSTAD SK

    8 CAPPELLE Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 HVIDEBERG Jonas NOR FREDRIKSTAD

    10 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 DHOOGE Niels 12 FLOTTEN Oyvind Brekke NOR 13 TANGHE Lennert 14 LIYNGOY Kristiaan NOR 15 DE WEVER Merten 16 BRATEN Jonas NOR 17 TRIO Maxim 18 SORENSEN Petter NOR 19 KLEVJER Kristian NOR 20 MEYERS Vincent 21 VANDERBEKEN Brent 22 CAVEY Vincent 23 FJAERLI Erik NOR 24 EIDE Mikkel NOR  25 VAN SCHAEYBROEK Jonas 26 HAUGEN Audun NOR 27 VERMOTE Gianni 28 LEKNESSUND Andreas NOR 29 MAHIEU Mathias 30 BIRKELAND Frode NOR 
     

    10/04/2016 - VELDEGEM (W) - Nieuwelingen - 70 km - 42,24 km/h

    Aantal deelnemers: 113 - Opgevers: 43

    1 MODELL Theo GBR TEAM CORLEY CYCLES

    2 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 DESPONTIN Pierre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 FONTAINE Emerson BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    5 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DE BRAEKELEER Jef JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9 VERHECKEN Gilan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 VAN ROY Yannnick 12 GROOTJANS Jente 13 BARBRY Giel 14 VERBEECK Calvin 15 HEYLEN Gilles 16 TULETT Ben GBR 17 MEERSSCHAERT Jordy 18 VAN OLMEN Yevgeny 19 VERVLOESEM Xandres 20 SCHEERS Lander 21 TORDEUR Niels 22 HOUTEKIER Justin 23 VANDENDRIESSCHE Kevin 24 SABBE Robbe 25 VAN WILDER Ilan 26 NUYTTEN Michiel 27 DELY Thibault 28 KERCKHAERT Jochem NED 29 VAN PRAET Robbe 30 TIMMERMANS Tristan NED 40 HOPMANS Wouter NED 45 WARRENS Anthony 60 VAN HASSEL Tristan NED 62 HUYS Branko 63 GOOSSENS Brecht 66 SCHELFHOUT Gregory

    10-04-2016 om 21:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/04/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan EDDY VAN DE KERCKHOVE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 4°Seizoenszege !!!

     

    Stijn Verbeke   Eddy Van De Kerckhove   Franky Van Oyen

     

    Zondag 10 april 2016 - DIKKELVENNE (9890)

     

    Catg.A – 35 deelnemers – 79,2 km

    1-STIJN VERBEKE (Belsele)

    2-Bultynck Isaak

    3-Schittecatte Niels

    4-Cop Jurgen

    5-Coomans Bjorn

    6-Vermassen Jens

    7-Van Wijmeersch Kristof

    8-De Vlieger Jonas

    9-Nevejans Dennis

    10-Vandekerckhove Enzo

    11-Van Rymenant Gillian-12-Snoeck Mathias-13-Van De Winckel Tom-14-Gryson Kristof-15-Trenson Jan-16-Le Blon Michel-17-Joy Craig-18-Reid Gabriel-19-Van De Vijver Jeroen-20-Moerman Jens-21-Goossens Sam-22-Dhondt Gunter-23-Bauters Pieter-24-Rottiers Cédric-25-Vandriessche Kenneth-26-Van Rijckeghem Steven-27-Van Damme Danny-28-Himpe Bern-29-Rouan Tom-30-Vandenberghe Stijn-31-Beeckman Dylan-32-Verschaeve Joren-33-Bauters Lieven-34-Heyde Wouter-35-Van Raemdonck Maarten

     

    Catg.B – 29 deelnemers – 66 km

    1-EDDY VAN DE KERCKHOVE (Zele)

    2-De Weirdt Gino

    3-Pauwels Vital

    4-Vermassen Peter

    5-Porte Dominiek

    6-Van De Perre Lieven

    7-Van Roeyen Dave

    8-Verbeken Kurt

    9-Rombaut Wim

    10-Lampaert Philip

    11-Goossens Alex-12-Gyselinck Eddy-13-De Vlieger Sven-14-Bultinck Michel-15-Verhaeghe Stefan-16-Van Eesbeek Andy-17-Verhofstadt Peter-18-Van Pachterbeke Patrick-19-De Swert Dave-20-Kestemont Pascal-21-Dhondt Willem-22-Heyndrickx Wim-23-Leyseele Franky-24-Pauwels Kurt-25-Van Mol Bart-26-Van Esbroeck Sven-27-Bertier Kurt-28-De Bock Jurgen-29-Brijs Gert

     

    Catg.C – 16 deelnemers – 66 km

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-De Backer Danny

    3-Primo Gino

    4-De Mulder Jan

    5-Bobelijn Patrick

    6-Bruyere Bruno

    7-Cossyns Marc

    8-De Coninck Wim

    9-Harms Ko

    10-Dupont Benny

    11-Vaneberg Mike-12-Van Nieuwenhuyse Gentil-13-Van Linden Hugo-14-van Oosten Willem-15-D'Hondt Erwin-16-De Ben Mark

     

    Catg.D – 33 deelnemers – 46,2 km

    1-Paridaens Ronny (Denderhoutem)

    2-Vanopstal Eddy

    3-Durant Martin

    4-Stockman Ruddy

    5-Hoornaert Glenn

    6-Deneef Jozef

    7-Hunninck Paul

    8-Maes Jos

    9-Van Den Broeke Patrick

    10-Snoeck Jan

    11-De Vuyst Eddy-12-Heye Hilair-13-De Baets Johan-14-Thomas Claire-15-Somers Chris-16-Remory Pierre-17-Wauters Denis-18-Van Lierde Hans-19-Smith Joanna-20-Rawlins Freya-21-Lewis Emma-22-Claeys Jean-Pierre-23-Maldrie Robert-24-Bolle Henk-25-Lacquet Philippe-26-Coppers François-27-Ribbens Luc-28-Verhelst Walter-29-Hughes Anna-Marie-30-De Gucht Etienne-31-Verzele Noël-32-D'Hondt Freddy-33-Brijs Willy

     

    Catg.E +65 jaar – 13 deelnemers – 46,2 km

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Burggraeve Noël

    4-Luyten Felix

    5-Vandermeulen Jos

    6-Vanpoucke Rik

    7-Devadder Andre

    8-Lockefeir Marinus

    9-Van Imschoot Roland

    10-Luypaert Danny

     

    Catg.E +70 jaar

    1-Coudyzer Theo

    2-Vyvey Julien

    3-Robijns Robert

     

    Niet Vergubbinghouders – 17 deelnemers – 79,2 km

    1-De Smet Olivier (Semmerzake)

    2-Van Reepingen Kevin

    3-Van Meirhaeghe Karel

    4-De Sutter Stijn

    5-Cathelyn Youri

    6-Verloo Stijn

    7-Bombeke Dries

    8-De Rouck Nils

    9-Van Reepingen Olivier

    10-Depraetere Roel

    11-Diependaele Jurgen-12-Moens Benny-13-Kevelaers David-14-Vanhaverbeke Stijn-15-Vanhaverbeke Pieter-16-De Maesschalck Johan-17-Wyndaele Jasper

    10-04-2016 om 21:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 09/04/2016 - HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 39,11 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - Opgevers: 25

    1 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    2 HOLVOET Louis TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    4 SAUGSTAD Lars NOR RINGERIKE

    5 KNUTSEN Odin NOR TVK SYKKEL

    6 SESSLER Nicolas BRA VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 DRANCOURT Pierre FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 KULSET Kristian NOR RINGERIKE SK

    11 ELLINGSEN Jonas NOR 12 JARSTE Daniel NOR 13 KIEVGARD Kristian NOR 14 CLAERHOUT Sven 15 SPYSSCHAERT Anthony 16 MARKEN Petter NOR 17 AASHEIM Aksel NOR 18 VERSICHEL Davy 19 HEWETT David GBR 20 STOFFERIS Rieno 21 CASIER Arne 22 SITTERS Bas NED 23 KALLAND OLSEN Einar NOR 24 ÜZGÜN Canday TUR 25 HAMISCH Graham GBR 26 FOSTER Alexander GBR 27 DE VISSCHER Glenn 28 SOTBERG Andre 29 MOHR Johan NOR 30 TOORTELBOOM Frederik


    09/04/2016 - RONDE VAN VLAANDEREN (O) – Beloften UCI - 166 km - 39,79 km/h

    Aantal deelnemers: 160 - Opgevers: 44

    1 PER David SLO

    2 DIBBEN Jonathan GBR

    3 ERMENAULT Corentin FRA

    4 JANSEN Amund Grondahl NOR

    5 NEILANDS Krists LAT

    6 NYCH Artem RUS

    7 COSTA Adrian 

    8 GARCIA CORTINA Ivan ESP

    9 BALLERINI Davide ITA

    10 BOL Cees NED

    11 OWEN Logan USA 12 NOPPE Christophe 13 TOUZE Damien FRA 14 SKAARSETH Anders NOR 15 PLANCKAERT Edward 16 HINDLEY Jai AUS 17 FRIESECKE Gian SUI 18 MONTGOMERY David IRL 19 CULLAIGH Gabriel GBR 20 DUNBAR Eddie IRL 21 FAGLUM KARLSSON Marcus SWE 22 GEOGHEGAN HART Tao GBR 23 WIRTGEN Tom LUX 24 ERIKSSON Lucas SWE 25 WOOD Oliver GBR 26 WELTEN Bram NED 27 LENDERINK Peter NED 28 STOSZ Patryk POL 29 SELLIER Simon FRA 30 BOSMAN Patrick AUT 82 BIERMANS Jenthe 84 DELTOMBE Kevin


    09/04/2016 - ROLLEGEM (W) - U23 - Provinciaal Kampioenschap - 150 km - 40,36 km/h

    Aantal deelnemers: 114 - Opgevers: 55

    1 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    2 VANDEWALLE Matthias EFC-ETIXX

    3 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL

    6 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    7 WARLOP Jordi EFC-ETIXX

    8 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL

    9 DECLERCQ Benjamin EFC-ETIXX

    10 LIVYNS Arjen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 DEPYPERE Mathias 12 CLAUW John-ross 13 VERSCHUERE Seppe 14 SCHOTTE Lauwrence 15 BOUTTÉ Jordy 16 DESTADSBADER Roy 17 VANMEENEN Jordy 18 BLOMME Lorenzo 19 BOUVRY Kenny 20 PLOVIE Wiebren 21 DEBOOT Bruce 22 VERFAILLIE Arne 23 DE POORTER Maxime 24 VANHOUTTEGHEM Cedric 25 STOCKMAN Michiel 26 VANACKER Bjarne 27 MUYLLE Jeroen 28 VEROUGSTRAETE Nicolas 29 PATTYN Jamie 30 LOWYCK Jesse

    09/04/2016 - BEERST (W) - Juniores - 84,5 km - 38,63 km/h

    Aantal deelnemers: 103 - Opgevers: 8

    1 LEKNESSUND Andreas Nor TINERRIKE SK

    2 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 HVIDEBERG Filip NOR FREDERIKSTAD SK

    4 VAN ENDE Wouter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 BULLEY Lewis GBR HMT WIHT JLT CONDER

    6 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    7 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 TRIO Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 ADNE Ihle NOR FREDRIKSTAD SK

    10 DEBUYCK Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 HJEMSAETER Olav NOR 12 KULSET Sindre NOR 13 HELSMOORTEL Dwight 14 VEBJORN Ronning NOR 15 VANOVERBERGHE Jens 16 LUYSSEN Greg 17 VANSTEELANDT Thomas 18 VAN EECKHOUT Len 19 VABO Tore Andre NOR 20 KLEVJER Kristian 21 VANDENDRIESSCHE Stef 22 CAPPELLE Maxim 23 VAN STAEYEN Maarten 24 DELEU Arnaud 25 DEKONING Fabrizio 26 VERCRUYSSE Bryan 27 BRATEN Jonas NOR 28 VAN DORPE Guus 29 MAHIEU Mathias 30 HVIDEBERG Jonas NOR 35 BARENDREGT Thijs NED 57 VAN PETEGHEM Trifonius 68 BRUGGEMAN Lorenzo

     

    09/04/2016 - BACHTE MARIA LEERNE (O) - Nieuwelingen - 61,2 km - 39,58 km/h

    Aantal deelnemers: 166 - Opgevers: 104

    1 FORRET Robbe TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    5 CLAEYS Laurent CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 STIPPELMANS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    10 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 DE WEIRDT Jens 12 SQUIRE Ben 13 VAN POPPEL Sebastien 14 COVELIERS Seppe 15 VAN OLMEN Yevgeny 16 BRUSSELEERS Kiano 17 MARCHAND Bastian 18 RYPENS Cédric 19 LAMMENS Jonas 20 PAUWELS Maxim 21 MANS Matjas 22 DE PAUW Len 23 DE JONG Remco NED 24 HEYLEN Gilles 25 NAUDTS Thomas 26 WACHTERS Jef 27 BEECKMAN Brent 28 TORDEUR Niels 29 DE GRAEVE Simon 30 BONNET Théo 32 SMET Marco 50 SLOCK Liam 55 VAN HOUTE Sybren 56 VERCAUTEREN Thomas


    09/04/2016 - ZANDVOORDE (ZONNEBEKE) (W) - Nieuwelingen - 64,8 km - 38,21 km/h

    Aantal deelnemers: 111 - Opgevers: 11

    1 MODELL Theo GBR TEAM CORLEY CYCLES

    2 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 DEBOUVER Ruben CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 MARTENS Gilles 12 DERIBREUX Achille 13 BOMBOI Davide 14 SENRAME Arthur 15 DESTATSBADER Thibo 16 HUGO Pouillard FRA 17 SAVER Kasper 18 SUYS Thomas 19 GROSEMANS Daan 20 FIEUW Staf 21 TULETT Ben GBR 22 HANNE Milan 23 RAECKE Jari 24 DELOBEL Florian FRA 25 BARBRY Giel 26 MATTON Gianni 27 VANDENABEELE Henri 28 MICHOTTE Cyril 29 VERBEECK Calvin 30 BAETENS Branko 32 SMET Jorre 39 DE CLEEN Wouter 53 POLEIJ Arjan NED  65 NOENS Yarne 72 COSYNS Milan

    10-04-2016 om 10:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/04/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 5°Seizoenszege !!!

     

    Stijn Verbeke   Koen De Bosscher    Patrick Cocquyt

    Zaterdag 9 april 2016 - BEVEREN-WAAS (9120)


    Catg.A – 54 deelnemers – 67,2 km

    1-STIJN VERBEKE (Belsele)

    2-Maenhout Kenny

    3-Buysse Lennert

    4-Van Raemdonck Kevin

    5-Le Blon Michel

    6-Vermassen Jens

    7-Van De Winckel Tom

    8-Mertens Nick

    9-Van Rijckeghem Steven

    10-Goossens Steven

    11-Pauwels Kurt-12-Stuer Benjamin-13-Bayton Grant-14-Nachtegael Danny-15-Van de Casteele Michaël-16-Burm Maarten-17-Van Waeyenbergh Grégory-18-Vernaet Olivier-19-Maes Bram-20-Peirsman Jan-21-Middelkamp Tom-22-Weemaes Filip-23-Thibaut Lennert-24-Stevens Juhani-25-De Cock Bart-26-Van Driessche Ward-27-Cooman Gianni-28-Lammertyn Foeke-29-Maenhout Tommy-30-Cooman Mauro-31-Van Rooy Matthias-32-Bogaert Sammy-33-Haest Christophe-34-Vancolen Kevin-35-Van Damme Danny-36-Cap Bryan-37-De Wit Wim-38-Rogge Simon-39-Van Laere Jan-40-Rood Robert-41-Focke Ivo-42-Mannens Steven-43-Whyte Arnie-44-Vossaert Matthias-45-Perriëns Philippe-46-Van Sante Tristan-47-Bleyaert Nicolas-48-Suykerbuyk Ben-49-Van Opstal Philippe-50-Baert Karel-51-Daems Jens

     

    Catg.B – 33 deelnemers – 61,6 km

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Aerts Peter

    3-Neels Peter

    4-Verschelden Steven

    5-Vermote Patrick

    6-Rombaut Wim

    7-Goossens Alex

    8-Goolaerts Alain

    9-Van Roeyen Dave

    10-Evers Vincent

    11-Van Raemdonck Kurt-12-De Bruycker Jan-13-Segers Daniel-14-Wytinck Luc-15-Van Drom Giovanni-16-Vanderstraeten Jan-17-Heyndrickx Wim-18-Heynssens Hans-19-Van Guyse Danny-20-Gussé Wim-21-Janssens Bert-22-De Roeck Stefan-23-Diet Wim-24-Van Raemdonck Robby-25-Van Bosbeke Peter-26-Pauwels Kurt-27-Hanssen Gunther-28-Spileers Kenny-29-Baert Giovanni-30-Bogaert Guy-31-Brijs Gert-32-Pauwels Vital-33-Brijs Philip

     

    Catg.C – 22 deelnemers – 61,6 km

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Vangenechten Freddy

    3-Hereijgers Piet

    4-Primo Gino

    5-Van Camp Freddy

    6-Weemaes Franky

    7-Harms Ko

    8-Kerckaert Peter

    9-Cosijn Ronny

    10-Fierens Paul

    11-Roobroeck Dirk-12-Lugtenburg Wim-13-Claus Etienne-14-Mathys Dirk-15-Van Honsté Kris-16-Meyvis Serge-17-Van Hoof Danny-18-Hellinckx Danny-19-Hebbrecht Geert-20-Braeckman Geert-21-Geeraert Rudi-22-D'Hondt Erwin

     

    Catg.D – 27 deelnemers – 50,4 km

    1-Hoornaert Glenn (Bredene)

    2-Coupillie Roland

    3-De Vos Rony

    4-De Naeghel Jozef

    5-Decaestecker Patrick

    6-Van Eyndt Jozef

    7-Maes Jos

    8-Heye Hilair

    9-Watteny Patrick

    10-Wauters Denis

    11-Van Cleemput Paul-12-De Baets Johan-13-Coppers François-14-Baudonck Tony-15-Polfliet Danny-16-Dom André-17-Bolle Henk-18-Ribbens Luc-19-Peleman Peter-20-De Sutter Willy-21-Lacquet Philippe-22-De Praetere Fritz-23-Van Den Broeck Alain-24-Govaert William-25-Cauwelier Bruno -26-Maldrie Robert-27-Brys Willy

     

    Catg.E +65 jaar – 19 deelnemers – 50,4 km

    1-de Waal Wim (Axel NL)

    2-De Leersnyder Florent

    3-Thyssen Leo

    4-Burggraeve Noël

    5-Moens Louis

    6-Mous Willy

    7-Lockefeir Marinus

    8-Hoof Roger

    9-Vandersteen Erik

    10-Cromheecke Riny

    11-Van Loon Adri-12-Hermans Luc-13-Vergult Jos-14-Pouwels Ben

     

    +70 jaar

    1-Vyvey Julien

    2-D'Hont Joseph

    3-Vandenheuvel Gilbert

    4-Brouwers François

    5-De Geynst Paul

     

    Niet Vergunninghouders – 28 deelnemers – 67,2 km

    1-Dumortier David (Gijzenzele)

    2-Kesteleyn Bram

    3-Van Hille Glenn

    4-Maes Dimitri

    5-Segers Jimmy

    6-Mariën Jim

    7-Panis Tom

    8-Cap Tim

    9-Wollaert Jan

    10-De Grom Christophe

    11-Huybrechts Michiel-12-Koppen Cedric-13-Poeck Christophe-14-Van Der Aa Sam-15-Bouquet Kenneth-16-Van Osselaer Tommy-17-Claeys Kevin-18-Opsomer Enzo-19-Castermans Jarne-20-Van Osselaer Tom-21-Jacobs Lander-22-Galicia Wannes-23-Mertens Dave-24-Van Laeken Gert-25-De Baere Benjamin-26-Van Dijck Lander-27-Baert Domien-28-De Beule Sam

    10-04-2016 om 09:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/04/2016
    banner VWF.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks B !!!
    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks D !!!

     

    Renaat Demeter   Geert Van Speybroeck

     

    Zaterdag 9 April – BUGGENHOUT (9255)

     

    A-reeks – 77 km - 1h44 
    1.Bert VAN DER TRAPPEN 
    2.Stijn Goolaerts 
    3.Gregory Camerlinckx 
    4.Tommy Baeyens 
    5.Bjorn Coomans 
    6.Carrerra Coppens 
    7.Gillian Van Rijmenant 
    8.Timmy Weeckers 
    9.Hannes Bergström Frisk 
    10.Ruben Broeckaert 

    B-reeks – 77 km - 1h44 
    1.RENAAT DEMETER (Lochristi)
    2.Kevin Van De Keer 
    3.Bart Van Den Wijngaerd 
    4.Jarno Verhofstadt 
    5.Nico Verwee 
    6.Stijn Van Maldeghem 
    7.Philippe Dela Montagne 
    8.Stijn Gidé 
    9.David Beulens 
    10.David Haegeman 

    C-reeks – 77 km - 1h47 
    1.Robert KOPPERS 
    2.Raf Van Den Bossche 
    3.Kris De Block 
    4.Peter Dockx 
    5.Tom De Beer 
    6.Jan Van Der Auwera 
    7.Andy De Backer 
    8.Bart Heyvaert 
    9.Mario Van Der Sickel 
    10.Stefan Verhaeghe 

    D-reeks – 56 km - 1h18 
    1.GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2.Ronald Rents 
    3.Rudy Lahou 
    4.Patrick Bobelijn 
    5.Eddy Van De Kerckhove 
    6.Arie De Moor 
    7.Bruno Bruyere 
    8.Frank Geets 
    9.Dominique Van Den Eede 
    10.Peter Vos 

    E-reeks – 56 km - 1h22
    1.LUC VAN ROY 
    2.Dirk Van Hove 
    3.Daniel Villers 
    4.Dominique Turcksin 
    5.Luc Perdaens 
    6.Robert Vande Kerkhof 
    7.Luc Witman 
    8.Rene De Brucker 
    9.Danny De Backer 
    10.Dirk Peigneur 

    F-reeks – 49 km - 1h13 
    1.Patrick VAN RENTERGHEM 
    2.Martin Durant 
    3.Eddy Vanopstal 
    4.Jean Blommaert 
    5.Jos Claessens 
    6.Hugo Lismont 
    7.Ludo De Bakker 
    8.Andre Bultinck 
    9.Jozef Deneef 
    10.Eddy Cobbaut

    F+ -reeks – 49 km - 1h13
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Jose Demeyere 
    3.Jos Vandermeulen 
    4.Luc Snels 
    5.Theo Coudyzer 
    6.Freddy Vandenberghen 
    7.Willy Corthier 
    8.William De Cremer 
    9.Jozef Saerens 
    10.Marcel Pauwels 

    10-04-2016 om 09:56 geschreven door kenny


    09-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

     

    Sasha Weemaes

     

    06/04/2016 - URSEL (O) - Tijdrit – Provinciaal Kampioenschap - Alle categorieën

    Aantal deelnemers: 44 - Juniores - 19’32”622 – 43 km/h

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM

    2 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    3 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM

    4 COLMAN Alex LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    5 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 DE BEULE Jordi MEUBELEN GAVERZICHT - GLASCENTRA CT

    7 DE PESTEL Sander VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM

    8 DE VRIENDT Niels TIELTSE RENNERS

    9 D'HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    10 VAN HOUTE Gerben PAPILLON RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM

    11 HEYNDERICKX Hannes C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW 12 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM 13 HESTERS Jules ISOREX CYCLING TEAM 14 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-ETIXX 15 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM 16 GUYONNAUD Jonathan SPIE DOUTERLOIGNE CT 17 VAN HAMME Kevin CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM 18 WUYTS Sooi ZANNATA GALLOO CT MENEN VZW 19 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM 20 GAYTANT Remco WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" 21 MILBOU Steff  MEUBELEN GAVERZICHT - GLASCENTRA CT 22 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM 23 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS 24 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM 25 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" 26 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM 27 DE NEVE Joerik SPIE DOUTERLOIGNE CT 28 DE PELSMAEKER Sam WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" 29 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM 30 D'HOOGE Thomas MEUBELEN GAVERZICHT - GLASCENTRA CT 31 STEYAERT Michael KON. VC 'T MEETJESLAND – KNESSELARE 32 WILLAERTS Niels YOUNG CYCLING TALENT D&D 33 PAUWELS Matthias KON. VC 'T MEETJESLAND – KNESSELARE 34 NIMMEGEERS Bernard K.V.C DEINZE VZW 35 LINTHOUDT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS 36 VERDONCK Gauthier KON. VC 'T MEETJESLAND – KNESSELARE 37 BASTIAEN Jonas SPIE DOUTERLOIGNE CT 38 VAN MELLAERT Laurens KON. VC 'T MEETJESLAND – KNESSELARE 39 LAMBERTS Alec INDIVIDUEEL 40 HELSEMANS Quinten PAPILLON RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM 41 VANMEERHAEGHE Dante SPIE DOUTERLOIGNE CT 42 BAETE Manu KON. VC 'T MEETJESLAND – KNESSELARE 43 VAN DE VELDE Dylan KON. VC 'T MEETJESLAND – KNESSELARE 44 DE COCK Quinten C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELAre

     

    Aantal deelnemers: 10 - Elite z.c. - 41’45”364 - 45,99 km/h

    1 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDAS WILLEMS CONTINENTAL CYCLING TEAM

    2 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CONTINENTAL CYCLING TEAM

    3 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 DE PAEPE Johannes CIBEL-CEBON

    5 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 PIETERS Frederik ROYAL CUREGEHEM

    7 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CT

    8 BOSSAER Gatien ISOREX CYCLING TEAM

    9 GOEMAN Jonas TOPS ANTIEK-ATOM 6 CT

    10 GEERINCKX Ruben SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO 

     

    Aantal deelnemers: 24 - Beloften U23 - 42’25”012 - 45,27 km/h

    1 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    2 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CT

    3 DE PLUS Jasper HOME SOLUTION-ANMAPA-SOENENS CUCLING TEAM

    4 VEREECKEN Thomas LOTTO SOUDAL

    5 BOUSSAER Bryan ILLI BIKES HEMIKSEN

    6 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    7 DE VYLDER Lindsay EFC-ETIXX

    8 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    9 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    11 DE SMUL Guust GOMA DAKWERKEN-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM 12 WYTINCK Gianni HOME SOLUTION-ANMAPA-SOENENS CYCLING TEAM 13 MEHEUS Gill EFC-ETIXX 14 BOTHUYNE Jorden HOME SOLUTION-ANMAPA-SOENENS CUCLING TEAM 15 BASTIAENS Ayco HOME SOLUTION-ANMAPA-SOENENS CYCLING TEAM 16 VAN DEN BRANDE Julien VERANCLASSIC AGO 17 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA – ABUTRIEK 18 SLAGMULDERS Yorick HOME SOLUTION-ANMAPA-SOENENS CUCLING TEAM 19 FABRI Hannes K.V.C DEINZE VZW 20 VAN DE KERKHOVE Brent VL TECHNICS - EXPERZA – ABUTRIEK 21 GOOSSENS Glenn MORGAN BLUE CT 22 GOESSENS Cédric MEUBELEN GAVERZICHT - GLASCENTRA CT 23 TAS Robbert GOMA DAKWERKEN-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM 24 VAN HOOREBEKE Michiel CT KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    09-04-2016 om 14:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 05/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

     

    Thomas De Pestel


    Dinsdag 05/04/2016 - URSEL (O) - Tijdrit – Provinciaal Kampioenschap - Nieuwelingen 1°jaars - 15'26"015 - 39,65 km/h

    Aantal deelnemers: 18

    1 THOMAS DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM

    2 HUYS Branko PAPILLON RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM

    3 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA GALLOO CT MENEN VZW

    5 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM

    8 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"

    9 BEECKMAN Brent C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    10 DE NEVE Tomas SPIE DOUTERLOIGNE CT

    11 PIETERS Bjarnen SPIE DOUTERLOIGNE CT 12 SMET Marco VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM 13 DE BEER Wannes PAPILLON RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM 14 MALFAIT Willem VD HAUWE CT - GENTSE VS 15 VAN LANDSCHOOT Ruben KON. VC 'T MEETJESLAND – KNESSELARE 16 STEVENS Igor SPIE DOUTERLOIGNE CT 17 DE MEY Remi KON. VC 'T MEETJESLAND – KNESSELARE 18 TORNEY Casper VD HAUWE CT - GENTSE VS

    09-04-2016 om 14:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 09/04/2016 - LEOPOLDSBURG (LB) - Tijdrit Provinciaal Kampioenschap - Alle categorieën

    Aantal deelnemers:

    09-04-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    08-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 08/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 08/04/2016 - HEIST O/D BERG (ZONDERSCHOT) (A) - Elite z.c./U23 - 110 km - 45,14 km/h

    Aantal deelnemers: 127- Opgevers: 15

    1 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    2 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    3 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 ROBERT Frederique CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    6 SUAREZ MARTINEZ Kevin SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    7 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 LETEN Wouter T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10 BOSCH Thomas NED WV DE JONGE RENNER

    11 HEMROULLE Johan 12 BOERSMA Willem CAN 13 VAN AERT Jan 14 VAN GENECHTEN Steff 15 HAVIK Piotr NED 16 QUINTELIER Gianni 17 LINTEN Tom 18 PANIS Maxim 19 CLARK Matthew GBR 20 RAEYMAEKERS Mattias 21 VOSS Arnaud 22

    STEEGMANS Tristan 23 VAN HOOF Nick 24 BYRNE Dillon GBR 25 JAANUS Tasane EST 26 BEULLENS Cedric 27 HUYGEN Tijs 28 BADA Florian 29 KUYPERS Kris 30 KRISTOFFERSEN Anders NOR 60 VAN DAMME Bart 68 BOLSENS Kris 71 WAELKENS Dave 97 VAN LENT Kenny

    08-04-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    07-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 07/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 07/04/2016 - EVERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 41,07 km/h

    Aantal deelnemers: 137 - Opgevers: 83

    1 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    2 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    5 GOEMAN Jonas TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7  VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 ONGENA Thomas CIBEL-CEBON

    9 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    10 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 VANDYCK Niels 12 VAN STEENBERGHEN Jori 13 OLIEBOS Jordy 14 ROBERT Frederique 15 DE ZUTTER Kristof 16 MEUL Robby 17 SAUGSTAD Lars NOR 18 VERCAUTEREN Tim 19 KOOP Jos NED 20 WYTINCK Gianni 21 JARSTE Daniel NOR  22 RASSCHAERT Kevin 23 GERRITSEN Danos NED 24 PERSOON Joeri 25 CATELYN Gieljan 26 CAETHOVEN Steven 27 SABBE Enzo 28 MORTIER Lenny 29 TEN KATE Herman NED 30 VENDELIN Karl EST 31 RINDEN Erlend NOR 32 DE MAREZ Ruben 33 DE MERLIER Giovanni 34 BARKALD Cristian NOR 35 DESMECHT David 36 VANCOMPERNOLLE Jan 37 BYRNE Dillon GBR 38 PIETERS Bart 39 MOHR Johan NOR 40 BERGSTROM Hannes SWE 41 VAN DE KEER Kevin 42 CORNELIS Nico 43 BOLSENS Kris 44 KARANDASHEV Petr RUS 45 VAN HYFTE Steven 46 DE WILDE Kenny 47 DE KETELE Angelo 48 VAN RAEPENBUSCH Ruben 49 VANLUCHENE Mats 50 VAN GUYSE Jarno 51 SIMON Kenn 52 EECKHOUT Kurt 53 DEMETER Renaat 54 DE SMUL Guust

     

    07/04/2016 - MALLE (A) - Tijdrit Provinciaal Kampioenschap - Alle categorieën

    Aantal deelnemers:

     

    07/04/2016 - RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - Tijdrit – Provinciaal Kampioenschap Alle categorieën

    Aspiranten-Nieuwelingen-Dames Jeugd: 8 km

     

    Juniors-Dames Elite: 16 km

     

    Beloften-Elite z.c.: 24 km

    Zaterdag 02/04/2016 - MONTROEUL – ECW - Elite z.c./Amateurs/Masters A – 01h47’25”

    Aantal deelnemers: 58

    1-MONCOMBLE Nicolas -VC ROUBAIX METROP-FRA

    2-WIELFAERT Kristof -CUREGHEM

    3-LANGEDOCK Mathieu -DECOCK

    4-FRANCOIS Jonathan -E.C. VIEUX CONDE

    5-ROSZKIEWICZ Raphaël -ECW-53x11 CC Marchin-TEW op  3''

    6-COMMEYNE Steffen -BRUGSE VELO

    7-VANHOUTTEGHEM Cedric -ANTIEK

    8-TOUBEAU Alexandre -V.C. VIRGINAL

    9-DE NAUW Sigfried -CUREGHEM  

    10-VERMOTE Grégoire -ECW (Hainaut)  

    53-SMET Guy -CIBEL

    07-04-2016 om 20:07 geschreven door kenny


    06-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 06/04/2016 - SCHELDEPRIJS SCHOTEN (A) - Men Elite - 207,7 km - 42,44 km/h

    Aantal deelnemers: 162 - Opgevers: 12

    1 KITTEL Marcel GER ETIXX - QUICK STEP

    2 CAVENDISH Mark GBR DIMENSION DATA

    3 GREIPEL André GER LOTTO SOUDAL

    4 THEUNS Edward TREK - SEGAFREDO

    5 BONIFAZIO Niccolo ITA TREK - SEGAFREDO

    6 VAN POPPEL Danny NED TEAM SKY

    7 ARNDT Nikias GER TEAM GIANT - ALPECIN

    8 WIPPERT Wouter NED CANNONDALE PRO CYCLING TEAM

    9 GROENEWEGEN Dylan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    10 MCLAY Daniel GBR FORTUNEO - VITAL CONCEPT

    11 VAN LERBERGHE Bert TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 12 BENNETT Sam IRL BORA-ARGON 18 13 JANS Roy WANTY - GROUPE GOBERT 14 VAN STAEYEN Michael COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 15 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA 16 VALLEE Boris FORTUNEO - VITAL CONCEPT 17 SARREAU Marc FRA FDJ 18 LOOIJ André NED ROOMPOT - ORANJE PELOTON 19 BAGDONAS Gediminas LTU AG2R LA MONDIALE 20 BASKA Erik SVK TINKOFF 21 MARECZKO Jakub ITA SOUTHEAST – VENEZUELA 22 SABATINI Fabio ITA ETIXX - QUICK STEP 23 DELAGE Mickael FRA FDJ 24 LATON Eryk POL CCC SPRANDI POLKOWICE 25 MARYCZ Jaroslaw POL CCC SPRANDI POLKOWICE 26 GUARNIERI Jacopo ITA TEAM KATUSHA 27 RICKAERT Jonas TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 28 RICHEZE Maximiliano Ariel ARG ETIXX - QUICK STEP 29 SINKELDAM Ramon NED TEAM GIANT – ALPECIN 30 KREDER Wesley NED ROOMPOT - ORANJE PELOTON 88 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 107 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

     

    06/04/2016 - SCHOTEN (A) - Interclub Elite z.c./U23 - 143,8 km - 44,09 km/h

    Aantal deelnemers: 148 - Opgevers: 42

    1 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    3 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 VANREYTEN Joachim LOTTO SOUDAL

    5 PANIS Maxim SPORT EN MOEDIG GENK

    6 DE TROCH Thomas PRORACE CYCLING

    7 CRABBÉ Arno ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    9 ANTHONISE Lieven NED DRC DE MOLELITE

    10 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 BERTELS Jef 12 WALSH Edward CAN 13 PIETERS Roy NED 14 BINATENA Diego USA 15 CASTRIQUE Jonas 16 GOOVAERTS Tom 17 LINTEN Tom 18 BOERSMA Willem CAN 19 MERTENS Joran 20 MASURE Brent 21 MUYS Ayton 22 JOHNSTONS Taylor GBR 23 VERHEYEN Jelle 24 MICHIELS Killian 25 POLIAK Yam ISR 26 LEWIS Adam GBR 27 SEGERS Joren 28 SCHOEVAERS Ward 29 VAN WIJNGAARDEN Joost NED 30 VAINIONPAA Oskari FIN 35 CLAUS Dieter 43 PERSOON Wouter 55 MAES Jef 60 MELS Fabrice 66 VAN ROOSBROECK Patrick 75 DAS Jeroen 78 ILEGEMS Ken 81 MARIN Glenn 82 PEETERS Danny 101 HEYNS Kristoff 

     

    06/04/2016 - BREDENE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 44,85 km/h

    Aantal deelnemers: 116 - Opgevers: 34

    1 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    2 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 ODDLI Anders NOR OTTESTAD IL

    4 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    6 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 SAUGSTAD Lars NOR RINGERIKE

    8 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    9 ORBIE Stephen TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 HAMISCH Graham GBR 12 KULSET Kristian NOR 13 ANECA Ciske 14 MAENE Kevin 15 BOWERING Thomas GBR 16 FREDERIKSEN Sondre NOR 17 STOFFERIS Rieno 18 SMET Guy 19 VERCAUTEREN Tim 20 LANGEDOCK Mathieu 21 DE LANDTSHEER Steven 22 VERWEE Nico 23 DELMOTTE Dennis 24 POLLET Dries 25 ROSSEEL Ricky 26 VANDENBERGHE Nick 27 BALCAEN Manolito 28 CLAEYS Timothy 29 DE VEIRMAN Aaron 30 DE VISSCHER Glenn 39 VERSCHUEREN Robin 42 SMAGGHE Wouter 45 VAN HECKE Elias

    06-04-2016 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!