.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    11-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/04/2009
    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JENS GEERINCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Geerinck Jens KOP 2009

    Zaterdag 11/04/2009 - BEVEREN (O) - Nieuwelingen - 60 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 46

    1. GEERINCK Jens uit Grembergen - RUDYCO CYCLING TEAM   

    2. KOPECKY Seppe - KON. W.C. STEEDS VOORAAN – KONTICH op 2”

    3. LONCIN Gilles - AVIA CYCLING TEAM 

    4. GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 7”

    5. VAN HEMELEN Lode - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    6. DE WAEL Aaron uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 31”

    7. LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  

    8. BORDUI Gianni uit Vrasene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 

    9. HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. 

    10. VAN STEERTEGHEM Michiel uit Nieuwkerken - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    12. LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    13. VAN DAM Tom uit Melsele - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.        

    18. CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM 

    22. VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. 

    25. ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM

    29. DEBOU Alexander uit St.Gillis - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
     

    11/04/2009 - ERONDEGEM (O) - Nieuwelingen - 54 km - 01h23min

    Aantal deelnemers: 63

    1. BROES Michiel - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM  

    2. VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN         

    3. COOLS Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE       

    4. DE KETELE Robin - ISOREX CYCLING TEAM     

    5. VANDAELE Michael - K.V.C. DEINZE VZW         

    6. VERMEULEN Emiel - JONGE RENNERS ROESELARE op 46”

    7. PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 50”

    8. SLEEUWAGEN Robin - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM         

    9. HENDRICKX Alexander - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM

    10. LIMPENS Gianni - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN


    11/04/2009 - GELUWE (W) - Nieuwelingen - 57 km - 01h28min

    Aantal deelnemers: 87

    1. MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE          

    2. D´HONDT Maarten - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’35”

    3. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE      

    4. HOUTEKIER Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    5. LOWE SAMUEL                  

    6. VANDROMME Evert - JONGE RENNERS ROESELARE       

    7. DE CRAEMER Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    8. VERWEE Pieter - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    9. GERMYNS Jonathan            -          

    10. DHONDT Vital - JONGE RENNERS ROESELARE   


    11/04/2009 - NEERPELT (LB) - Nieuwelingen - 55 km - 01h27min

    Aantal deelnemers: 67

    1. NOTTEBOHM KIM-SIMON - RV DIANA OBERBURCH      

    2. VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL          

    3. GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’30”

    4. THEUNISSEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    5. LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    6. KOOIJMAN Jaap - WCL BERGKLIMMERS         

    7. VAN DINGENEN Sander - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. 

    8. KEMPEN Marijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    9. HOOL Glenn - WC Midden Limburg   

    10. VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL          


    11/04/2009 - STEENOKKERZEEL (B) - Nieuwelingen - 57 km - 01h23min

    Aantal deelnemers: 53

    1. DE BUYST Jasper - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    2. JULIUS JAYDE - LOTTO OLYMPIA TIENEN           

    3. PAULUS Benoît - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL op 27”

    4. DE GROEF Felix - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    5. VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    6. MICHIELS Killian - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    7. FERY Adrien - UNION CYCLISTE SERAING         

    8. MOENS Jochen - WSC HAND IN HAND BAAL     

    9. POCKET Sammy - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL         

    10. SPRANGERS BRAM - WVDE JONGERENNER  

    11-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/04/2009

    vwf

    Proficiat aan LUCIEN VAN GOETHEM met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    ZATERDAG 11 APRIL – BAASRODE
     
     


    A-reeks
    1 Van Uffel Tom
    2 Peirsman Davy (Temse)
    3 Lison Bjorn
    4 De Maeseneer Steve
    5 De Wolf Glenn (Hamme)
    6 Annendijck Andy 7 De Paepe Jimmy 8 Van Gucht Christophe 9 Vermassen Peter 10 Van De Keer Kevin

    B-reeks
    1 Van Der Vurst Ronny
    2 De Beer Tom (Moerzeke)
    3 Hiel Emmanuel
    4 De Bondt Dirk
    5 De Marteleire Kenny
    6 Van Hove Dirk 7 Thomas Rudy 8 De Schepper Nico 9 De Wolf Pascal 10 Stijlemans Patrick

    C-reeks
    1 Van Renterghem Patrick
    2 Rens Marc
    3 Van Steenberghe Gilbert
    4 Proost Herman
    5 Turcksin Dominique
    6 De Tant Wout 7 Van Herreweghe Willy 8 De Croock John 9 Buggenhout Alain 10 Maveau Jean-Paul
               
    D -reeks
    1 Van Nuffel Norbert
    2 Luyten Felix
    3 Maes Jos
    4 De Winter Bart
    5 De Meyer Dirk
    6 Poelmans Marcel 7 Turcksin Stephan 8 De Velder Eddy 9 Claeys Jean-Pierre 10 Schockaert Kris

    E-reeks
    1 LUCIEN VAN GOETHEM uit Stekene
    2 Van Den Borre Herman
    en Cobbaut Eddy
    4 Vandermeulen Jos
    5 D'Haeseleer Luc
    6 Blommaert Dirk 7 Vandermosten Charles 8 Ribbens Luc 9 Koek Ronny 10 Colpaert Marc

    F-reeks
    1 De Maeyer Jos
    2 Vandenhauwe Etienne
    3 Saelens Clement
    4 Geldhof Julien
    5 Volckaerts Alfons
    6 Matthijssens Bernard 7 Syvertsen André (Stekene) 8 Van Isterdael Neron 9 Verheyden Theo 10 Saerens Jozef

    11-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 11/04/2009 - STASEGEM - HARELBEKE (W) - Juniores - 84 km - 02h08min

    Aantal deelnemers : 65

    1. WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    2. VAN GOETHEM Brian - AVIA CYCLING TEAM op 5”

    3. VANDENBUSSCHE Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    4. DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - THOMPSON CYCLING TEAM op 1’29”

    5. GOUEL Valentin - Armentieres        

    6. VAN HEUVERSWIJN QYENTIN - SPRINT2000 

    7. ALGOET Andro - CT FORCE - WERVIK VZW op 1’32”

    8. NAESSENS Seppe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    9. CLAUWAERT Gilles - CT FORCE - WERVIK VZW op 2’21”

    10. BUYSSE Lennert - THOMPSON CYCLING TEAM          

    44. D`HOLLANDER Mathias uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 4’11”


    11/04/2009 - NIEUWKERKEN-WAAS (O) - Juniores - 80 km - 01h57min

    Aantal deelnemers : 121

    1. VAN BULCK Pieter - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH       

    2. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    3. GOOSSENS Kenny uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND        

    4. THEUNS Edward - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 4”

    5. DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON CYCLING TEAM            

    6. SEEUWS Jonas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN     

    7. OELBRANDT Pieter uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 

    8. SWINNEN Stef - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM op 10”

    9. MARTENS TRISTON - WV SCHIJNDEL 

    10. VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    14. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM 

    16. DE WILDE Joey uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    16. DE WILDE Joey uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    31. SEELDRAEYERS Tom uit - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    33. VAN DEN BRANDEN Jasper uit St.Gillis - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.              

    34. VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND         

    37. VAN HESE Stijn uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND             

    38. SEGERS Jimmy uit St.Gillis - THOMPSON CYCLING TEAM       

    47. MICHIELS Kevin uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND     

    55. MARIN Biondi uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

          

    11/04/2009 - VLADSLO (W) - Juniores - 76,5 km - 02h33min

    Aantal deelnemers : 62

    1. CASIER Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2. HERVAG ALEXANDER - EIDSVOLL    

    3. GIESBERTS Steven - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    4. VERMEIRE Matthias - K.V.C. DEINZE VZW          

    5. GIESBERTS Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    6. BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.          

    7. VANDEN BUSSCHE Dries - JONGE RENNERS ROESELARE          

    8. CALLEBAUT Cedric - ISOREX CYCLING TEAM 

    9. BOWATER Perry                

    10. WORMSEN Kristoffer - Eidsvoll SK   

     

    11/04/2009 - WAMBEEK TERNAT (VB) - Juniores - 77 km - 01h58min

    Aantal deelnemers : 103

    1. ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    2. DE ROOZE Niels - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

    3. VAN DER LIJKE NICK - UWTC DE VOLHARDING

    4. DE GREEF ROBERT - TWC TEMPO VELDHOVEN           

    5. SCHILS DOMINIQUE - LOTTO OLYMPIA TEAM

    6. DE CORTE Axel - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

    7. DEWORTELAER SERGE - PREDICTOR-LOTTO VC ARDENNES     

    8. POELMAN Laurens - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW 

    9. HOFMAN Joeri - TEAM CATA BIKES BIANCHI    

    10. DE MESMAEKER Kevin - ISOREX CYCLING TEAM      

     

    11/04/2009 - 3° HASPENGOUW TOUR (LB) - Nieuwelingen NAT - Rit IC - 72 km - 01h47min

    1° RIT - Aantal deelnemers :

    1. LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    2. VAN GOETHEM Robin - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2”

    3. KERF Jérôme - UNION CYCLISTE SERAING       

    4. CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    5. VLIEGEN Loïc - UNION CYCLISTE SERAING       

    6. SCHILDERMANS Tom - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT   

    7. VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI        

    8. VENNEMAN Robin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 5”

    9. CUYKEN Stephen - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW            

    10. VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    67. PERSOON Robin - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.         

    95. VANWIJNSBERGHE Yourick - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 4’45”

    11-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy Jan SNEL 1

    Zaterdag 11/04/2009 - RONDE VAN VLAANDEREN OUDENAARDE (O) - Men Elite 1.2 UCI - Nat.Cup UCI - 172 km - 03h28min

    Aantal deelnemers : 148

    1. COMMEYNE Davy - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    2. KAUPAS Vytautas - REVOR-JARTAZI CYCLINGTEAM      

    3. POLAZZI Fabio - LOTTO - BODYSOL   

    4. KUYPERS Nico - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNSTER      

    5. DE DECKER Bjorn - REVOR-JARTAZI CYCLINGTEAM op 3”

    6. MAENE Kevin - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE   

    7. BORRY Kim - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNSTER op 6”

    8. BLANCHY Michaël - REVOR-JARTAZI CYCLINGTEAM op 33”

    9. STOFFERIS Rieno - WIELERSPORTVERENING ARTEVELDE VZW - GENT     

    10. FONDARD Romain - LOTTO - BODYSOL          

    15. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN        

    24. METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - MBK BICYCLE LINE    

    45. CROKET Lars uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    51. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    55. DE VRIESE Stijn uit Zele - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE     

    83. CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.  

    96. VAN GUYSE Jarno uit Stekene - JONG VLAANDEREN – BAUKNECHT op 9’45”

    98. MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 10’40”

    122. VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - YAWADOO - COLBA – ABM op 14’27” 

    127. STIEGELIS Sander uit Sluiskil - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST-CT   

     

    11/04/2009 - VLAANDERENS TWEEDAAGSE DER GAVERSTREEK (W) - Elite 2.12 - Rit Intercl. El.z.c./Beloften - 146 km - 04h22min

    1° RIT - Aantal deelnemers :

    1. GHYSELINCK Jan - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW  

    2. GULDHAMMER Rasmus - TEAM CAPINORDIC op 51”

    3. DEGENKOLB John - THÜRINGER ENERGIE TEAM           

    4. FURDI Blaz SAVA  

    5. VANMARCKE Sep - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT   

    6. HACECKY Vojtech - MIXED TEAM op 54”

    7. PAIANI Jean Lou - FRANCE op 1’30”

    8. VERMOTE Julien - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW   

    9. VAN ZANDBEEK Ronan - VAN VLIET EBH ELSHOF        

    10. KIRSTOFF Alexander - NORWAY op 1’50”

     

    11/04/2009 - TORHOUT (W) - Elite z.c./Beloften - 115,2 km - 02h47min

    Aantal deelnemers : 122

    1. GUY SMET uit Kruibeke - PWC JAN SNEL        

    2. R. MEIJER Ronald - LRTV SWIFT       

    3. VAN LAKERVELD Erik - LRTV SWIFT 

    4. VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM          

    5. DE MEYER Pieter - KSC DENDERSTREEK LABIEKES           

    6. CASTELEYN Piet - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 28”

    7. DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO     

    8. EIDSHEIM Edgar - NESSET CK - SYKKELGRUPPE           

    9. LOUIS Anthony - EC RAISMES PETIT FORE       

    10. VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO           

     

    11/04/2009 - WEVELGEM-WIJNBERG (W) - Elite z.c./Beloften - 119 km - 02h42min

    Aantal deelnemers : 108

    1. VERVERKEN Gerdy - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 

    2. ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM 

    3. ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM     

    4. ORAS ALLAN - RIETUM BANK op 2”

    5. IGLINSKIY VALENTIN - TRADE TEAM 

    6. VAN HOECKE Justin - VERANDAS WILLEMS     

    7. IZOTOV VADIM - TRADE TEAM              

    8. VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    9. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS       

    10. VERMEIREN André - MBK TEAM        

    16. FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM      

    26. CLEMENT Pieter uit Zele - VAN EYCK SPORT

    27. DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM         

    32. BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM        

    37. GIDÉ Stijn uit Waasmunster - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE          

    45. STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
     

    11/04/2009 - HOOGLEDE (W) – Beloften - 105 km - 02h36min

    Aantal deelnemers : 114

    1. RAEDT Nielsen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    2. BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op

    3. SERRY Pieter - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE          

    4. DE WITTE Jonathan - VC HAUT PAYS

    5. VANHIE Matthias - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM        

    6. DECLERCQ Tim - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS         

    7. HOORNE Jeroen - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS        

    8. MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    9. VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op

    16. BAEYENS Bart uit Overmere - KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 1’00”          

    20. MARTENS Valentijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
     

    11/04/2009 - WESTKERKE (W) - Dames Elite - 92,5 km - 02h30min

    Aantal deelnemers : 94

    1. DUFOER Sjoukje - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM    

    2. DE VUYST Sofie - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM          

    3. VERBEEK KAREN - GKV       

    4. LANSSENS Lien - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM          

    5. VERSTRAETE Evi - ROESELARE KOERST VZW  

    6. SCHOONBAERT Kim - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM   

    7. DELFOSSE Catherine - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM 

    8. FIERS Ilse uit Waasmunster - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN   

    9. BUYL Kimberly - VAN EYCK SPORT    

    10. DEBBOUDT Sylvia - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    15. VAN LEUVEN Annick uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB    

    16. VERDONCK Sofie uit De Klinge - RSC DE ZUIDWESTHOEK     

    19. NOBUS ANJA uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM          

    25. DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN     

    31. LEENKNEGT Liliane - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

     

    11/04/2009 - STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) - Juniores NAT - Rit IC - 119 km - 02h39min

    1° RIT - Aantal deelnemers :

    1. CHAUVIN Benjamin - LA ROCHE SUR YON      

    2. VANBRABANT Yannick - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW 

    3. STUYVEN Jasper - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW          

    4. MANNAERTS Jelle - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    5. LAMBRECHTS Sem - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG          

    6. HOFLAND Moreno - WILLEBRORD WIL VOORUIT          

    7. WELTEN Kay - TWC PIJNENBURG       

    8. PROVOST Stijn - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW          

    9. VAN BAARLE Dylan - RESTORE CYCLING       

    10. PIET Sullivan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW       

    29. HERREBAUT Jeffrey uit Zele - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    31. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    74. DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - AVIA CYCLING TEAM      

    91. PERSOON Joeri uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.    

    133. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’12”

     

    11-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/04/2009

    waod_3


    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

     

    Zaterdag 11 April 2009 - ERTVELDE

                                       

    Categorie AB: (59 dln)

    1.RENAAT DEMETER (Lochristi, winnaar cat. A)

    2.Dries Echelpoels (Hoevenen, winnaar cat. B)

    3.Bart Verhasselt (A2)

    4.Gino De Weirdt (B2)

    5.Vincent Brunel (B3)

    6.Alexander Govaert (A3) 7.Bart Neirynck (B4) 8.James Fruytier (Moerbeke A4) 9.Stein Vermeulen (Nieuwkerken A5) 10.Kristof Van de Putte (A6) 11.Paul Rooseparck (A7) 12.Thierry Everaert (B5) 13.Steven Martens (A8) 14.Christophe Smits (A9) 15.Angelo Saman (B6) 16.Dries De Smet (A10) 17.Kristof Dhondt (B7) 18.Olivier Vaerewyck (B8) 19.Patrick De Roos (Moerbeke B9) 20.Joachim Neyt (A11) 21.Danny Schaut (B10) 22.Koen Lameire (B11) 23.Jan Van Den Straeten (B12) 24.Mattias Nijs (Nieuwkerken A12) 25.Peter De Maere (Waasmunster B13) 26.Karel Warnier (B14) 27.Kris Herremans (A13) 28.David De Swert (B15) 29.James Goossens (A14) 30.Jonas Pfaff (Beveren A15)

    Categorie CD:

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. D)

    2.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    3.Philippe Hotome (C2)

    4.Walter De Veerman (Lochristi C3)

    5.Filip Vereecke (C4)

    6.Piet Hereijgers (C5) 7.Peter Kerckaert (D2) 8.Luc Puimege (C6) 9.Pascal Van De Velde (Lokeren C7) 10.Ivan Wulffaert (D3) 11.Arie De Moor (C8) 12.Rudi Saelens (C9) 13.Kurt Victor (C10) 14.Danny Van Oyen (D4) 15.Willy Den Haese (C11) 16.Didier De Lannoy (C12) 17.Franky De Tremerie (C13) 18.Marc Goossens (D5) 19.Jacky Van Welden (C14) 20.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D6) 21.Filip Claeys (C15) 22.Keny Wille (Kieldrecht D7) 23.Nico De Weirdt (Deinze C16) 24.Walter Deschroodere (D8) 25.Dirk Goossens (C17) 26.Steven Landuyt (D9) 27.Tommy Heyse (D10) 28.Rudi Van Sevenant (D11) 29.Franky De Greve (C18) 30.Freddy Dhooghe (C21)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel, Ned, winnaar cat. E)

    2.Ronny Cosijn (E2)

    3.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    4.Joseph Claessens (E3)

    5.Jo Montforts (E4)

    6.Jozef Deneef (+2) 7.Eric Van Pottelberg (St.Niklaas E5) 8.Tony Baudonck (+3) 9.Peter Annaert (E6) 10.Erwin D'Hondt (E7) 11.Patrick Buyens (E8) 12.Niet Ingevuld (E9) 13.Rob Ocraft (E10) 14.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +4) 15.Patrick Bekaert (E11) 16.Maurice Van Speybroeck (E12) 17.Philippe Lacquet (E13) 18.Eddy Iterbeke (+5) 19.Marc Van Ryssel (E14) 20.Alain Goossens (E15) 21.Pedro Pollefliet (E16) 22.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E17) 23.Luc Van de Walle (E18) 24.Emmanuël De Loor (E19) 25.Peter De Ghein (E20) 26.Frederik Blervacq (E21) 27.Nico Claes (E22) 28.Jo Scholten (E23) 29.Tony Reniers (E24) 30.Emiel Slock (+6)

    Categorie F1:

    1.Jos Lissens (Leerbeek)

    2.Jozef Vermeylen

    3.Roland Boulard

    4.Helmuth Tas

    5.Karel Andries (Schoten)

    6.Paul Hunninck 7.Alfons Van Raemdonck (Beveren) 8.François Coppers 9.Eddie Van Leirberghe 10.José Hoebeke 11.Jozef De Naeghel 12.Marc Dhanijns 13.Daniel Hauttekeete 14.Wim Van Den Heuvel 15.Louis Moens 16.Luc Cocquyt 17.Kris Van Honsté 18.Jan Van Wezenbeeck 19.Dirk Caeckebeke 20.Freddy Cornette 21.Philemond Delgouffe 22.Adri Van Loon 23.Luc Verkinderen 24.Gerrit De Vriese 25.Johan De Smet 26.Guy Dhaese

    Categorie F2:

    1.Ad Montforts (Maaseik)

    2.Luc Snels

    3.José Dezegher

    4.Theo Coudyzer

    5.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    6.Karel Heirbaut (Belsele) 7.Albert Huysmans 8.Ludo Opdebeek 9.Roger Den Tijn 10.Kees Sebrechts 11.Willy Stevens 12.Rudiger Savat 13.Eric De Wilde 14.Noel Rogge 15.Cees Van Rijsbergen 16.Roland Van Imschoot 17.Jos Vergult 18.Henk Bolle 19.Marinus Lockefeir 20.Kurt Wille 21.Eric Stevens 22.Patrick Elegheer 23.Christiaan Michiels 24.Marc Vrolijk (Verrebroek)

    Categorie G:

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Werner Dullaert (St.Gillis)

    4.Julien Vyvey

    5.Piet Achten

    6.Firmin De Zutter 7.Roger Verschraegen (Lochristi) 8.Werner Wittock 9.Erik Vandersteen 10.Willy Roels 11.Arnold De Muynck 12.Freddy De Blick (Beveren) 13.Anton Van Poecke 14.Luc Van Robbroeck 15.Pascal Cornand 16.Roger De Breuker 17.André Bogaert 18.Robert Robijns 19.Freddy Vervenne 20.Christian Vandevoorde 21.Hervé Verstuyft 22.Frans Timmers 23.Etienne Van Hecke 24.Freddy Brusseel 25.Lucien Schollaert

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Gerrit Hairwassers

    3.Rien De Jong

    4.Jozef Geerts

    5.Leo De Jong

    6.Daniel Cornu 7.René Colman (St.Niklaas) 8.Raf Luyckx 9.Karel Alen 10.Bernard Van Thuyne 11.Noel De Muynck 12.Adriaan Van den Kinschot 13.Jan Van Boxtel 14.Clement De Smedt 15.René Van Reeth 16.André Vlayen 17.Willy Vereecken 18.Georges Michiels 19.Leon Vervaet 20.Donné Neckebroeck 21.Leopold Van Havermaet 22.Jef Verheyen 23.Edward Battersby 24.Paul De Geynst 25.William Anthuenis 26.Guus Schuller 27.Jacques Blomme 28.Paul D'herde 29.Urbain D'Hondt 30.Roland De Clercq

    11-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    10-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 10/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Vrijdag 10/04/2009 - HEIST OP DEN BERG (ZONDERSCHOT) (A) - Elite z.c./Beloften - 110 km - 02h23min

    Aantal deelnemers : 234

    1. BARZILAIJ RONALD - WESTLAND WIL VOORUIT           

    2. ENNEKENS STIJN - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE

    3. STEELS STIJN uit Westerlo - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    4. NIEUWDORP NICK - THEO MIDDELKAMP

    5. KUIJVENHOVEN MARCO - WESTLAND WIL VOORUIT

    6. VAN LOMMEL CEDRIC uit Heist o/d Berg - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7. BLUEKENS JAN - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM

    8. BIERMANS GREGORY - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT
    9. VERBOVEN BERT - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10. VANDERAERDEN MICHAËL - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM

    12. HERREMANS KIM uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    18. COOMANS BJÖRN uit Willebroek - PALMANS-CRAS op 24”

    28. PENNE FREDERIK - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM

    41. DE SCHOESITTER STEVEN uit Waasmunster - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    10/04/2009 - STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) - Juniores - Rit IC. – 5 km

    PROLOOGTIJDRIT

    Aantal deelnemers : 186

    1. LEIBOVITZ Adam - USA National Team USA in 6’21”66

    2. PERRET Joseph - GLENDENE CC/BIKE TRAX (GBR) in 6’24”08

    3. VAN BAARLE Dylan - RESTORE CYCLING NED in 6’24”82

    4. SMITH James - SCOTLAND NATIONAL TEAM GBR in 6’27

    5. DE JONGHE Kevin - AVIA CYCLING TEAM BEL in 6’27”63

    6. WAEYTENS Zico  - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZ BEL in 6’27”80

    7. RATHE Jacob - USA National Team USA in 6’28”89

    8. HOFLAND Moreno - WWV VACANSOLEIL (NL) NED in 6’31”52

    9. CHAUVIN Benjamin - LA ROCHE SUR YON FRA in 6’34”18

    10. SMIT Ricky - RESTORE CYCLING NED in 6’34”26

    26. DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - AVIA CYCLING TEAM BEL in 6’44”45

    37. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW BEL in 6’48”09

    45. HERREBAUT Jeffrey uit Zele - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW BEL in 6’49”73

    92. PERSOON Joeri uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. BEL in 7’01”67

    112. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZ BEL in 7’08“90

    10-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    09-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 09/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Donderdag 09/04/2009 - BELLEGEM (W) - Elite z.c./Beloften - 112 km - 02h42min

    Aantal deelnemers : 99

    1. WIESIAK MAURIUSZ - TEAM NIPPO

    2. WILLEMS MARIO - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3. VENS QUINCY - REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM

    4. GELDHOF DAVID - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW

    5. ABOM HENRIK - BORAS CA

    6. ROOS RONALD - WIELERVERENIGING XEROGRAFIA HOOGSTRATEN

    7. VANHIE MATTHIAS - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM

    8. HIROSE SATOSHI - TEAM NIPPO

    9. VAN BIERVLIET MATHIEU - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 40”

    10. ORAS ALLAN - RIETUM BANK

    12. DAS JEROEN uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    33. APER SANDER uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 3’05”

    45. VAN DER STOCK DIETER uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    50. DE LANDTSHEER STEVEN uit Kalken - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT


    09-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    08-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 08/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag 08/04/2009 - GENT - WEVELGEM (W) - Pro Tour - 05h00min

    Aantal deelnemers : 186

    1 BOASSON HAGEN Edvald - TEAM COLUMBIA - HIGH ROAD

    2 KUSCHYNSKI Aleksandr - LIQ LIQUIGAS

    3 GOSS Matthew Harley - TEAM SAXO BANK op 53”

    4 HAYMAN Mathew - RABOBANK

    5 KLIER Andreas - CERVELO TEST TEAM op 57”

    6 FERNANDEZ Koldo - EUSKALTEL - EUSKADI op 1’49”

    7 BURGHARDT Marcus - TEAM COLUMBIA - HIGH ROAD op 2’14”

    8 LEEZER Thomas - RABOBANK

    9 QUINZIATO Manuel - LIQUIGAS

    10 HUNT Jeremy - CERVELO TEST TEAM

    43 STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR op 11’35”
     

    08/04/2009 - BREDENE (W) - Elite z.c./Beloften - 112 km - 02h36min

    Aantal deelnemers : 73

    1. VANDROMME WERNER - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE             

    2. DEREEPER KRISTOF - CYCLING TEAM LUTHO op 4”

    3. SMET GUY uit Kruibeke - PWC JAN SNEL op 20”

    4. KUYPERS BART - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE

    5. FRANCOIS JURGEN - PALMANS-CRAS

    6. TOORTELBOOM FREDERIK - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE

    7. VANLAERE KENNY - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8. CLAUWAERT JOERI - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS

    9. DUPONT TIMOTHY - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE

    10. MAENE KEVIN - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE

    16. DE BOSSCHER KOEN uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 3’26“

    22. VAN MINGEROET JARNO uit Berlare - YAWADOO - COLBA - ABM

     

    08/04/2009 - HERNE (VB) - Elite z.c./Beloften - 118 km - 02h41min

    Aantal deelnemers : 198

    1. GAWLIK ADAM - MULT LAUW VC CENTRE         

    2. SANDELL CARL HENDRIK

    3. ZHIYENTAYEV ROMAN - TRADE TEAM

    4. GRUZDEV DMITRIY - TRADE TEAM

    5. ICKX MARIO - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST

    6. WILLEMS TOM - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE

    7. WIELANDT SVEN uit Beveren - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST

    8. BELLEN WESLEY - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    9. PIETERS SIBRECHT - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    10. ABOM HENRIK - BORAS CA

    13. ONGENA THOMAS uit Berlare - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM

    39. STIEGELIS SANDER uit Sluiskil - JOSAN MERCEDES CYCLING TEAM
     

    08/04/2009 - WEVELGEM (W) - Elite z.c./Beloften - 01h49min

    Aantal deelnemers : 51

    1. MAES JO - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE      

    2. VYTAUTAS KAUPAS - REVOR-JARTAZI

    3. WIESIAK MAURIUSZ - TEAM NIPPO op 29”

    4. ROOS RONALD - WIELERVERENIGING XEROGRAFIA HOOGSTRATEN op 41”

    5. THYS STEVEN uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 43”

    6. DECLERCQ THIERRY - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE op 1’07”

    7. VAN SPEYBROEK BART - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8. SANO JYUNYA - TEAM NIPPO

    9. SCHOONACKER JEHUDI - SUNWEB-PROJOB

    10. VERMOOTE GEERT - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’14“

    28. DE LANDTSHEER STEVEN uit Kalken - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 4’15”


    08/04/2009 - NANDRIN - Juniores - 73 km - 01h54min

    Aantal deelnemers : 50

    1. DE BIE Sean - KON. BALEN B.C. V.Z    

    2. KRUGER André - VEREIN op 37”

    3. Guillaume - TEAM VERANDAS WILLEM op 1’34”

    4. FORGET Gabriel - TEAM VERANDAS WILLEM op 1’36”

    5. DEMONCEAU Cédric - PREDICTOR-LOTTO-VC A           op 2’22”

    6. BARATTO Jonathan - PREDICTOR-LOTTO-VC A

    7. DE LANDTSHEER Nick - KON. W.C. STEEDS VOO op 5’16”

    8. SLINGERS Kristof - CYCLING TEAM CRABBE op 5’53”

    9. VAN DE MIEROOP Sam - KON. W.C. STEEDS VOO        

    10. KOPS Twan - TWC TEMPO


    08/04/2009 - NECHIN - Juniores - 102,2 km - 02h29min

    Aantal deelnemers : 72

    1 Arne Casier

    2 Jonas De Vylder uit Desteldonk op 20"

    3 Jens Vandenbussche

    4 Rutger Roelandts

    5 Lucas De Vos

    6 Thomas Crombez

    7 Niels De Rooze

    8 Quentin Van Heuverswijn

    9 Niels Lievens

    10 Jonas Ovaere


    08/04/2009 - ORROIR - Nieuwelingen - 60,9 km - 01h41min

    Aantal deelnemers : 53

    1. Paco Ghistelinck

    2. Laurent Delfosse op 2”

    3. Florian Senesael op 25”

    4. Thomas Raeymaekers op 1’20”

    5. Florent Carette 3’05”

    6. Joren Touquet

    7. Louis Convens op 3’49”

    8. Charles Etienne Lambert op 4’30”

    9. Dylan Kowalski (Pol) op 4’49”

    10. Cedric Vanhoutteghem op 5’31”


    08/04/2009 - NANDRIN - Nieuwelingen - 52 km - 01h15min

    Aantal deelnemers : 38

    1. VALLEE Boris - UNION CYCLISTE SERAI             

    2. VLIEGEN Loïc - UNION CYCLISTE SERAI op 4” 

    3. KERF Jérôme - UNION CYCLISTE SERAI op 10”

    4. DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z

    5. VERGAERDE Otto - BODYSOL- LOTTO CYCL op 1’20”

    6. VEKEMAN Maxime - SPRINT 2000 CHARLERO  

    7. PAULUS Benoît - SPRINT 2000 CHARLERO op 3’15”     

    8. GAUTHIER Germain - TEAM VERANDAS WILLEM           

    9. BERTRAND Antoine - SPORTCLUB VELOCIPEDI             

    10. CARNEVALI Jean-Albert - TEAM VERANDAS WILLEM op 4’45”

    08-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    07-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 07/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Proficiat aan KAAT HANNES met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!


    Dinsdag
    07/04/2009 - BAILLEUL - Elite z.c. & Beloften - 101 km - 02h27min

    Aantal deelnemers : 70

    1 Henrik Abom (Zwe)

    2 Romain Fondard (Fra)

    3 Sébastien Six

    4 Grégory De Munster

    5 David Geldhof

    6 Fabrice Debrabant (Fra)

    7 Sylvain Rolet

    8 Goswin Laplasse

    9 Stijn Vanluchene op 57”

    10 Tony Bracke op 1'10”


    07/04/2009 - MOERE (W) - Nieuwelingen - 48 km - 01h17min

    Aantal deelnemers : 60

    1. VAN GOETHEM ROBIN - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2. VANDAELE GREGORY - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’00“

    3. BORRA JULES - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    4. PRIEM WHYTIC - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5. VAN SPEYBROECK SAM - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6. PYFFEROEN MIEL - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7. CLARYSSE DIEGO - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    8. COLLE LAURENS - AVIA CYCLING TEAM op 2’56”

    9. SINNAEVE ARNO - CYCLINGTEAM OOST-WEST

    10. LOWE SAMUEL

     

    07/04/2009 – OOSTMALLE (A) - PK IND.TIJDRIJDEN ALLE CATEGORIEËN

    Clubkampioenschap

    Elite z.c. - 26 Km – 13 deelnemers

    1. ICKX Mario - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST in 29’14”

    2. CROKET Lars uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 1”

    3. ENNEKENS Stijn - CAVALE - VAN GOETHEM – PRORACE op 20”

    4. DINGEMANS Jeroen - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM op 21”

    5. DAS Jeroen uit Kalmthout -  ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 35”

    6. VERMEIREN André - MBK TEAM op 48”

    7. PATTYN Karel - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME op 49”

    8. BASTENS Stijn - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE op 1’25”

    9. VERLINDEN Sven - MBK TEAM op 1’49”

    10. INDEKEU Nico - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT op 2’21”


    Beloften – 26 Km – 22 deelnemers

    1. NOOYTENS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW in 28’55”

    2. VAN DER AERSCHOT Steven - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 29”

    3. VANROY Glenn - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 31”

    4. VAN DYCK Kevin - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE op 59”

    5. BEYENS Jef - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 1’06”

    6. VERNIERS Jeroen - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 1’17”

    7. MEERSMANS Bjorn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 1’21”

    8. VANKERCKHOVEN Jochen - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 1’38”

    9. BROECKX Stig - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 1’39”

    10. VERWAEST Kevin - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op 1’42”

    14. VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 3’01”

    18. VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 4’58”


    Junioren – 13 Km - 51 deelnemers

    1. DE JONGHE Kevin - AVIA CYCLING TEAM in 14’07”

    2. RAEYMAEKERS Mattias - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 18”

    3. GIESBERTS Steven - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 32”

    4. GIESBERTS Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 36”

    5. VAN MEIRHAEGHE Jef - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 43”

    6. FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 46”

    7. VAN HEMELEN Philip - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 57”

    8. PEELAERS Jeff - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 1’01”

    9. VAN CALSTER Gianni - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’15”

    10. SWINNEN Stef - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE op 1’16”

    13. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’23”

    20. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM op 1’37”


    Nieuwelingen - 13 Km – 48 deelnemers

    1. RAEYMAEKERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W. in 15’03”

    2. LONCIN Gilles - AVIA CYCLING TEAM op 1”

    3. GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2”

    4. MERTENS Tom - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 41”

    5. LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 44”

    6. VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 50”

    7. JASPERS Dylan - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 52”

    8. KOPECKY Seppe - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH op 57”

    9. VAN LEEMPUT Kim - AVIA CYCLING TEAM op 58”

    10. HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’14”


    Amateurs & Master A & Master B – 13 Km – 8 deelnemers

    1. BUTS Eddy - ATLETIEK HULSHOUT ARB SPORT VZW in 14’59”   

    2. VAN LOOVEREN Werner - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS op 52”

    3. CUYLITS Gunther - KEUKENRENOVATIE TEAM DEURNE VZW op 1’10”


    Dames Elites - 13 Km – 4 deelnemers

    1. DRUYTS Kelly - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON in 16’13”

    2. VERMEIREN Kim - MBK TEAM op 33”

    3. VAN CAMP Ines - VZW DYNATEK CYCLING TEAM op 2’07”

    4. LIEKENS Sarah - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 2’45”


    Dames Juniores + Nieuwelingen – 13 Km – 11 deelnemers

    1. HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM in 17’17”

    2. LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL op 13”

    3. VAN DER VELDEN Dorien - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 33”

    4. CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH op 49”

    5. ROELEN Evy - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 58”

    6. BAL Jannis - AFDELING ANTWERPEN - WBV op 1’01”

    7. DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’02”

    8. GEERINCKX Jasmien - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’26”

    9. NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM op 2’10”

    10. COMMISSARIS Caren - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 3’18”




    07-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    06-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Maandag 06/04/2009 - GP DOTTIGNIES - Dames Elite - 126,41 km - 03h24min

    Aantal deelnemers :

    1. Sarah Düster (Dui)

    2. Trixi Worrack (Dui) op 38''

    3. Chantal Blaak (Ned)

    4. Kirsten Wild (Ned) op 02'01”

    5. Rachelle Gilmore (Aus)

    6. Martine Bras (Ned)

    7. Emma Johansson (Zwe)

    8. Julia Martisova (Rus)

    9. Pascale Jeuland (Fra)

    10. Sophie Creux (Fra)

    06-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    05-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 05/04/2009 - HINGENE (A) - Juniores - 79,2 km - 01h59min

    Aantal deelnemers : 92

    1. STALLAERT JOERI - THOMPSON CYCLING TEAM

    2. ROELEN THIJS - WV DE JONGE RENNER

    3. BAL MARIJN - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH op 11”

    4. LODEWYCKX JORDY - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5. VAN MEIRHAEGHE JEF - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 53”

    6. VAN BULCK PIETER - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    7. PIET SULLYVAN - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    8. MANSI MARWEN - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    9. DE RIDDER GLENN uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    10. VAN STEENBERGHEN JORI uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    12. VAN HOECKE GIJS uit Zaffelare - AVIA CYCLING TEAM

    21. DE PERMENTIER JONAS uit  - THOMPSON CYCLING TEAM

    23. MEERSMANS JENS uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM

    31. VAN MEIRVENNE JAN uit Hamme - ASFRA RACING TEAM

    35. RUBENS BRIAN uit St.Anna L.O. - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    54. OELBRANDT PIETER uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    58. VAN DEN BRANDEN JASPER uit St.Gillis - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

     

    05/04/2009 - ROTEM (DILSEN-STOKKEM) (LB) - Juniores - 72 km - 01h49min

    Aantal deelnemers : 64

    1. SCHOONBROODT BOB - TWC MAASLANDSTER

    2. VAN LAER GLENN - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    3. KRUGER ANDRÉ - VEREIN CÖLNER op 3”

    4. FRANSSEN WOUT - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

    5. DAAMS EDDY - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM

    6. OP ´T EYNDE CHRISTOPHE - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7. MANNAERTS JELLE - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8. WERTZ THOMAS

    9. VAN STAEYEN KEVIN uit Schoten - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    10. KUSENBERG THILO

     

    05/04/2009 - ZOUTLEEUW (VB) - Juniores - 73 km - 01h45min

    Aantal deelnemers : 137

    1. DE BIE SEAN - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2. DEPRE JONAS - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3. DUFOURNY KEVIN

    4. GIESBERTS JEROEN - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5. STUYVEN JASPER - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

    6. ROELANDTS RUTGER - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7. CROMBEZ THOMAS - SPRINT 2000

    8. SCHEPMANS PIETER - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM

    9. VAN HEUVERSWIJN QYENTIN - SPRINT2000

    10. SWINNEN STEF - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM

     

    05/04/2009 - SCHULEN (HERK DE STAD) (LB) - Nieuwelingen - 61,5 km - 01h34min

    Aantal deelnemers : 63

    1. KOOIJMAN JAAP - WCL BERGKLIMMERS

    2. NOTTEBOHM KIM-SIMON - RV DIANA OBERBURCH

    3. VAN DEN DRIESSCHE NIELS - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    4. VAN CALDENBORGH RICK - WCL BERGKLIMMERS op 2’15”

    5. VAN DYCK YANNICK - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 2’55”

    6. LETEN WOUTER - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7. WENS RUBEN - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8. TUYTELAARS GLEN - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9. LAUREYS SVEN uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    10. GAUTHIER GERMAIN - TEAM VERANDAS WILLEMS

    18. HUYGHE YENTHELL uit Kruibeke - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

     

    05/04/2009 - ZOUTLEEUW (VB) - Nieuwelingen - 55 km - 01h25min

    Aantal deelnemers : 62

    1. VAN LOOCK JORIS - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2. NAVEZ FRANÇOIS - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    3. TRAN SÉBASTIEN - TEAM NATACHA BASSE-MEUSE

    4. SCHELLENS KENNY - HAND IN HAND BAAL

    5. LAERTE YANICK - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6. DECOSTER GERT-JAN - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    7. VANDENHOUDT JENS - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM

    8. VEECKMANS JERÔME - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM

    9. BOURLEE FELICIEN - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10. VAN DE VELDE BRAM - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    05/04/2009 – RHINES LA BRUYERE - Nieuwelingen - 48 km – 1h40min

    Beker van België nieuwelingen
    144 deelnemers

    1. Jasper De Buyst (Kon. Balen B.C.)

    2. Tom Mertens

    3. Daan Myngheer

    4. Sean Martens op 03”

    5. Boris Beelen op 28”

    6. Paco Ghistelynck

    7. Emiel Vermeulen (Ned)

    8. Alexander Maes

    9. Alexander Geuens

    10. Steve Schoonheyt

     

    05-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 05/04/2009 - RONDE VAN VLAANDEREN - BRUGGE-MEERBEKE (O) - Pro Tour - 06h01min

    Aantal deelnemers : 197

    1 DEVOLDER Stijn - QUICK STEP

    2 HAUSSLER Heinrich - CERVELO TEST TEAM op 59

    3 GILBERT Philippe - SILENCE-LOTTO

    4 MAASKANT Martijn - GARMIN - SLIPSTREAM

    5 POZZATO Filippo - TEAM KATUSHA

    6 BRESCHEL Matti - TEAM SAXO BANK

    7 BURGHARDT Marcus - TEAM COLUMBIA - HIGH ROAD

    8 LEUKEMANS Bjorn - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM

    9 ELMIGER Martin - AG2R LA MONDIALE

    10 DE WAELE Bert - LANDBOUWKREDIET - COLNAGO

    25 VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    35 VAN AVERMAET Greg - SILENCE-LOTTO op 3’02”

    46 GODDAERT Kristof uit St.Gillis - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR op 6’45”

    93 STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR op 13’53”
     

    05/04/2009 - RONDE VAN VLAANDEREN (O) - Women Elite World Cup UCI - 132 km - 03h30min

    Aantal deelnemers : 142

    1 TEUTENBERG Ina - TEAM COLUMBIA HIGHROAD WOMEN

    2 WILD Kirsten - CERVELO TESTTEAM

    3 JOHANSSON Emma - RED SUN CYCLING TEAM

    4 COOKE Nicole - VISION 1 RACING

    5 BRAS Martine - SELLE ITALIA GHEZZI

    6 VOS Marianne - DSB BANK - NEDERLAND BLOEIT

    7 MARTISOVA Julia - GAUSS RDZ ORMU - COLNAGO

    8 CANTELE Noemi - BIGLA CYCLING TEAM

    9 GUNNEWIJK Loes - TEAM FLEXPOINT

    10 VERBEKE Grace - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM

    31 DRUYTS Kelly uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN THOMPSON LADIES TEAM op 2’01”

    73 WERNER Laure uit Hingene - RED SUN CYCLING TEAM op 4’54”
     

    05/04/2009 - BELOEIL - TOURNAI - Elite z.c./Beloften - 164,5 km - 04h01min

    14è Triptyque des Monts et Châteaux - Etappe 4
    Aantal deelnemers : 135

    1 PLANCKAERT Baptiste (SOE)

    2 VAN POPPEL Boy (RB3)

    3 BOECKMANS Kris (DAV)

    4 HOBERG Morten (CPI)

    5 KEUKELEIRE Jens (SOE)

    6 DEGENKOLB John (GER)

    7 LINDGREN Johan (SWE)

    8 VERRAES Benjamin (DAV)

    9 BAUGNIES Jérôme (JOS)

    10 PHINNEY Taylor (USA)

    14 VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht (PWS)

    37 DE VRIES Stijn uit Zele (DES)

    47 CORDEEL Sander uit Stekene (ROC)

    54 WIELANDT Sven uit Beveren (JOS)

    85 ONGENA Matthias uit Zele (PCZ)

    Opgave : Pieter Cordeel , Michaël Van Staeyen , Frédérique Robert en Lars Croket

     

    05/04/2009 - HARINGE (POPERINGE) (W) - Elite z.c./Beloften - 111 km - 02h37min

    Aantal deelnemers : 74

    1. CLAUWAERT JOERI - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS

    2. MINDAUGAS STRISKA - REVOR JARTAZI

    3. MAENE KEVIN - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE

    4. DEMEYERE GEOFFREY - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE

    5. SMET GUY uit Kruibeke - PWC JAN SNEL

    6. DECAESTEKER FREDERIK - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 20”

    7. D`HONDT BRAM - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 38”

    8. DIEPENDAELE JÜRGEN - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE

    9. KUYPERS BART - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE

    10. DEVINNE MIKAEL - DUNKERQUE LITTORAL

    11. HEUGHEBAERT DRIES - CYCLING TEAM LUTHO

     

    05/04/2009 - PITTEM (W) - Beloften - 115 km - 02h35min

    Aantal deelnemers : 120

    1. DESMET JANI - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS

    2. WAUTERS WILLEM - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    3. RAEDT NIELSEN - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4. STOKKA HAKON - SANDNES SK

    5. MARTENS VALENTIJN uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    6. VANDOMMELE ROY - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT

    7. DELMARQUETTE REMI - ROYAL VELO SPORT PERUWEZ

    8. VERHAEGEN CHRISTOPHE - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT

    9. GOVAERT ARNE - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT

    10. VERKINDEREN FREDERIK - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 8”

    22. BAEYENS BART uit Overmere KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 1’28”

    26. STIEGELIS SANDER uit Sluiskil - JOSAN MERCEDES CYCLING TEAM op 1’43”

    46. VERBERCKMOES JASPER uit Moerbeke - ASFRA RACING TEAM

    60. PEELMAN MATHIEU uit  - RUDYCO CYCLING TEAM

    63. VAN GOETHEM KEVIN uit Sinaai  - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    65. DE MAESSCHALCK TOM uit Sinaai - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    66. MICHILS TOM uit Moerbeke  - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    70. VAN HEURCK TIMOTHY uit St.Anna L.O. - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    78. DHOLLANDER KRISTOF uit Stekene - PWC JAN SNEL

    79. DE CONINCK MICHIEL uit Nieuwkerken - PWC JAN SNEL

     

    05/04/2009 - BEERNEM (W) - Juniores - 77,5 km - 01h43min

    Aantal deelnemers : 146

    1. VANDENDRIESSCHE ORRI - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE

    2. VANDENBUSSCHE JENS - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3. PROVOST STIJN - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4. RAEYMAEKERS MATTIAS - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

    5. BLIKRA HAVARD - STAVANGER SK

    6. D`HAESE YANNICK - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7. DEMONIE JENS - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

    8. VANSPEYBROECK TIM - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9. PYFFEROEN FLOR - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    10. LEGLEY MATTHIAS - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"

    38. VAN HESE STIJN uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    69. POELMAN LAURENS uit Kalken - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    05/04/2009 - AMAY - HAUT - Elite z.c. & Beloften - 100-120 km - 02h36min

    Aantal deelnemers : 119

    1 VERBOVEN Sven (UNITED CYCLING TEAM )

    2 LEYS Birger (ROCK WERCHTER-CHOCOL) op 11”

    3 VAN ROY Stijn (DAVO - LOTTO - DAVIT)

    4 HELVEN Sander (DAVO - LOTTO - DAVIT)

    5 BROERS Remco (NED / DE VOLHARDING)

    6 VAN GOIDSENHOVEN Kurt (ROYAL CUREGHEM SPORT)

    7 BOIVIN Guillaume (CAN / PREDICTOR-LOTTO-VC A)

    8 VAN SCHELVEN Jeroen (NED / LOTTO-BODYSOL-POLE C)

    9 VANHOVE Kevin (PAXX - GLOBAL CYCLIN)

    10 JANS Roy (DAVO - LOTTO - DAVIT)

    23 FRANCKAERT Gregory uit Kallo (ASFRA RACING TEAM)

    05/04/09 - BASTOGNE (LONGCHAMPS) – 73 Km – 01h51min

    Amateurs et Masters A : 49 deelnemers

    1. BOLLEN Erwin (BOLLINI)

    2. HENRION Sven (BOLLINI)

    3. HENRION Jonathan (BOLLINI)

    4. ZEEBROEK Axel 

    5. VAN DEN BROECK David (ARDENNE - GAUME) op 6”

    6. THOELEN Nico (BOLLINI) op 12”

    7. MARS Laurent (TEAM VERANDAS WILLEM) op 1’10”

    8. DION Raphaël (ARDENNE - GAUME)

    9. FRERE Gaël (TEAM VERANDAS WILLEM) op 2’30”

    10. NOEL Gilles (ARDENNE - GAUME)

     

    Masters B & C : 46 deelnemers - 58,4 Km – 1h32min

    1. BORCY Quentin (TEAM VERANDAS WILLEM)

    2. SCWICKERT Daniel op 8”

    3. DI FABIO Thibaut (GC BRIEY)

    4. KOHNEN Michel (LC KAYL) op 18”

    5. STEVELER Pierre (ARDENNE - GAUME) op 1’19”

    6. HOYDONCKX Erwin (ENTENTE CYCLISTE DE ) op 1’47”

    7. MARECHAL Philippe (ENTENTE CYCLISTE DE ) op 1’58”

    8. GARCIA BRAVO Miguel (ENTENTE CYCLISTE DE ) op 2’13”

    9. EYMARD Marc (F.C.W.B.) op 2’19”

    10. RAISON Jean-Claude op 2’46” 

    05-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    04-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 04/04/2009 - FLOBECQ - FLOBECQ - Elite z.c. & Beloften - 8,3 km = Tijdrit

    14è Triptyque des Monts et Châteaux - Etappe 2
    Aantal deelnemers : 144

    1 GHYSELINCK Jan (BEV) in 10’56”

    2 ZINGLE Romain (WIL) op 7”

    3 DEGENKOLB John (GER) op 7”

    4 LINDGREN Johan (SWE) op 8”

    5 KITTEL Marcel (GER) op 8”

    6 PHINNEY Taylor (USA) op 10”

    7 WILMANN Frederik (NOR) op 10”

    8 KEIZER Martijn (RB3) op 14”

    9 BERKHOUT Thomas (RB3) op 14”

    10 DEBUSSCHERE Jens (PWS) op 16”

    17 CORDEEL Sander uit Stekene (ROC) op 24”

    21 CROKET Lars uit Bornem (ROC) op 26”

    45 CORDEEL Pieter uit Stekene (ROC) op 42”

    53 ROBERT Frédérique uit Mol (PWS) op 48”

    78 ONGENA Matthias uit Zele (PCZ) op 1’02”

    95 VAN GUYSE Jarno uit Stekene (JVB) op 1’12”

    104 VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht (PWS) op 1’17”

    114 WIELANDT Sven uit Beveren (JOS) op 1’22”

    115 VAN STAEYEN Michaël uit Schoten (RB3) op 1’24”

    118 DE VRIESE Stijn uit Zele (DES) op 1’25”


    04/04/2009 - FRASNES - SOIGNIES - Elite z.c. & Beloften - 126,7 Km - 02h51min

    14è Triptyque des Monts et Châteaux - Etappe 3
    Aantal deelnemers : 143

    1 BOECKMANS Kris (DAV)

    2 BLYTHE Adam (DAV)

    3 HOBERG Morten (CPI)

    4 ROBERT Frédérique (PWS)

    5 PLANCKAERT Baptiste (SOE)

    6 KEUKELEIRE Jens (SOE)

    7 HOUSE Cole (USA)

    8 TERWEDUWE Kenny (JVB)

    9 DE ROECK Bart (JOS)

    10 VERRAES Benjamin (DAV)

    15 VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht (PWS)

    31 CORDEEL Pieter uit Stekene (ROC)

    46 CROKET Lars uit Bornem (ROC)

    70 WIELANDT Sven uit Beveren (JOS)

    94 CORDEEL Sander uit Stekene (ROC)

    113 ONGENA Matthias uit Zele (PCZ)

    124 VAN STAEYEN Michaël uit Schoten (RB3)

    135 DE VRIES Stijn uit Zele (DES) op 18’52”

    Opgave : VAN GUYSE Jarno uit Stekene

     

    04/04/2009 - ANZEGEM (W) - Elite z.c. & Beloften - 100-120 Km - 02h33min
    Aantal deelnemers : 201

    1. SIX SEBASTIEN - MULTISPORT LAUWERYS VC CENTER

    2. WIESIAK MAURIUSZ - TEAM NIPPO

    3. AVERY CLINTON - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    4. KUYPERS NICO  - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS

    5. DEMEYERE GEOFFREY - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE

    6. COMMEYNE DAVY - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    7. MINNE STIJN - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8. SANDELL CARL HENDRIK

    9. VERVERKEN GERDY - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 14”

    10. MICHELS ANDY - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    15. VAN DEN NOORTGATE KEVIN uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN

    53. GIDÉ STIJN uit Waasmunster - TEAM DESCHUYTTER ABUTRIEK SERVICE op 50”

     

    04/04/2009 - OTTERGEM (O) - Elite z.c. & Beloften - 100-120 Km - 02h45min
    Aantal deelnemers : 252

    1. DEMOITIE ANTOINE - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    2. DEWINTER WALT - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    3. VAN HOECKE JUSTIN - VERANDAS WILLEMS

    4. VERHAMME SIMON - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    5. PIVA DAVID - LOTTO-BODYSOL P.C.W.

    6. D`HONDT BRAM - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7. ONGENA THOMAS uit Berlare - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM

    8. HEIREWEGH BART uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9. DIEPENDAELE BARRY - MD CT TEAM

    10. VAN DER AERSCHOT STEVEN - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    27. DE WOLF GLENN uit Hamme - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE

    28. NAESEN OLIVER uit Berlare  - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    29. GOUDKET JEROEN uit St.Anna L.O. - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    37. VAN ROOSBROECK PATRICK uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKE

    42. DE WILDE STEVEN uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM

    50. STIEGELIS SANDER uit Sluiskil - JOSAN MERCEDES CYCLING TEAM

    69. DIELEMAN LIEVEN uit Zele - MD CT TEAM

    72. VAN DEN BERGHE ANTHONY uit Sinaai - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS

    75. MEUL ROBBY uit Eksaarde - SDC ROGELLI CYCLING TEAM

    82. MEERSMANS BJORN uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    88. CLEMENT PIETER uit Zele - VAN EYCK SPORT

    93. PENNE FREDERIK - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM

    97. DE DEYN JURGEN uit Wichelen - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    04/04/2009 - THOURINNES SAINT LAMBERT - Elite z.c. & Beloften - 115 Km - 02h35min
    Aantal deelnemers : 149

    1. Tony Driesen

    2. Willem Wauters

    3. Nielsen Raedt

    4. Hakon Stokka (Noo)

    5. Valentijn Martens uit Stekene

    6. Roy Vandommele

    7. Remi Demarquette

    8. Christophe Verhaegen op 8”

    9. Arne Govaert

    10. Frederik Verkinderen

    04/04/2009 – SOUMAGNE BAS – Amateurs & Masters - 64 Km – 01h35min

    Amateurs &Masters A – 99 deelnemers

    1. Erwin Bollen

    2. Pieter Dauwen op 03”

    3. David Van Den Broeck

    4. Marc Turquin op 05”

    5. Simon Collard op 10”

    6. Steve Decloux op 18”

    7. Jonathan Henrion op 35”

    8. Michael Hilgers

    9. Patrick De Boel

    10. Sven Van Eyndt

     

    Masters B – 60 deelnemers - 64 Km – 01h28min

    1. Hans Laureyn

    2. Peter Hoydonckx op 04”

    3. Patrick Das

    4. Ralf Dick (Dui)

    5. Erwin Hoydonckx op 12”

    6. Berthold Muller (Dui)

    7. Luc Van Roy op 01’02”

    8. Michel Grifnee

    9. Michel Jannes

    10. Ward Huybrechts

     

    Masters C – 49 deelnemers - 64 Km – 01h29min

    1. Jozef Van Craen

    2. Jean-Michel Thimister op 34”

    3. Leon Hansez op 48”

    4. Paul Geudens

    5. Martin Daniels (Ned)

    6. Jozef Van Eyndt 02’20”

    7. Dominique Widart

    8. Philippe Marerchal

    9. Freddy Schoonbroodt

    10. Joseph Mignon


     

     

    04-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!


    Zaterdag 04/04/2009 - SOUMAGNE BAS - Juniores - 82,5 km - 02h06min

    Aantal deelnemers : 105

    1 VAN LAER Niels (DCM-GB VORSELAAR CYC)

    2 WAEYTENS Zico (DCM-GB VORSELAAR CYC)

    3 JENSEN Kristian (DEN / RANDERS)

    4 SERRY Florent (PREDICTOR-LOTTO-VC A)

    5 FRISON Frederik (KON BALEN B.C V.Z)

    6 BORCY Quentin (TEAM VERANDAS WILLEM) op 2’16”

    7 SCHILS Dominic (GBR / OLYMPIA TIENEN)

    8 DECHESNE Julien (PREDICTOR-LOTTO-VC A)

    9 ANCKAERT Pieter (KSV DEERLIJK GAVER)

    10 DESMECHT David (VZW WIELERCLUB "ONDE) op 2’21” 

      

    04/04/2009 - WAARSCHOOT (O) - Juniores - 90 km - 02h08min

    Aantal deelnemers : 211

    1. DE MAREZ RUBEN - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2. PROVOST STIJN - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 2”

    3. LAPEIRE SIMON - JONGE RENNERS ROESELARE op 16”

    4. VAN COPPERNOLLE FRANCESCO - ISOREX CYCLING TEAM

    5. LAMPAERT YVES - TIELTSE RENNERSCLUB

    6. DUBART JOHN-WILLIAM

    7. CASIER ARNE - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8. WASTYN EMIEL - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    9. VAN GOETHEM BRIAN - BODYSOL LOTTO CT MENEN

    10. VERDOOLAEGHE BRYAN - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    14. DRUYTS GERRY uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    33. PERSOON JOERI uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    34. HERREBAUT JEFFREY uit zele  - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    41. POELMAN LAURENS uit Kalken - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’08”

    71. GOOSSENS KENNY uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    72. DE VYLDER JONAS uit Desteldonk - THOMPSON CYCLING TEAM

    85. D`HOLLANDER MATHIAS uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

     

    04/04/2009 - BREDENE (PROV.KAMP.) (W) - Dames Jeugd - 62 km - 01h39min
    19° G.P. KRISTINE VANMULLEM

    Dames Juniores - Aantal deelnemers: 37 
    1. DE MOYER TESSA - J&G CYCLING TEAM

    2. BAMELIS SANNE - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    3. VAN DER VELDEN DORIEN - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4. INGHELBRECHT - SARAH BENELUX TEAM

    5. DE BAAT KIM - J&G CYCLING TEAM

    6. BREYE JOKE - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7. THONON MARIE-PIERRE

    8. VERSTRAETE EVI - ROESELARE KOERST VZW

    9. GHEERARDYN ANNE-LAURE - MD CT TEAM

    10. VAN LIERDE MORGANE - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

       

    Dames Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 43

    1. JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2. LODEWYKS STEFFI - WSC HAND IN HAND BAAL

    3. BOGAERT LISA - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4. WINTGENS MARLENE - PREDICTOR-LOTTO

    5. JASPART LARISA

    6. ACKE DAPHNE - CYCLING TEAM WERVIK

    7. MAHIEU JOLLY - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    8. DAVID SHANI - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    9. MAES ELKE - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    10. CARLESS BO - BENELUX TEAM

    33. DE BACKER LAURENZA uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN op 12’30”

     

    04/04/2009 - HEURNE (O) - Nieuwelingen - 61 km - 01h36min

    Aantal deelnemers : 109

    1. VANDAELE GREGORY - JONGE RENNERS ROESELARE

    2. DE WINNE JENS - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3. VAN DER HAEGHEN RUBEN - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4. GEERINCK JENS uit - RUDYCO CYCLING TEAM

    5. VERGAERDE OTTO - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

    6. COOLS MICHAEL - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7. HVIK PJOTR - BODYSOL

    8. DE KETELE ROBIN - ISOREX CYCLING TEAM

    9. DEDULLE YOSHI - AVIA CYCLING TEAM

    10. BORRA JULES - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    11. MICHILS SANDER uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    23. VAN WALLE MATTHIAS uit St.Niklaas  - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    35. DE WAEL AARON uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
     

    04/04/2009 - ROTSELAAR (VB) - Nieuwelingen - 48 km - 01h13min

    Aantal deelnemers : 79

    1. BROES MICHIEL - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM

    2. VAN LEEMPUT KIM - AVIA CYCLING TEAM

    3. LEEMANS ROB - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4. VAN ISTERBEEK KEN - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5. DE VROE BJARNE - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6. WILLEMS KENNY - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    7. WILLEMS ROBBY - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    8. HOEYBERGHS DAAN - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9. STEVENS ANDY - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10. SEREXHE ROBIN - UNION CYCLISTE SERAING

    15. VAN STEERTEGHEM MICHIEL uit Nieuwkerken - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

     

    04/04/2009 - WAARSCHOOT (O) - Nieuwelingen - 60 km - 01h29min

    Aantal deelnemers : 77

    1. VAN TRIJP MAARTEN - AVIA CYCLING TEAM

    2. DE CRAEMER STIJN - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3. DELTOMBE KEVIN - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

    4. SINNAEVE ARNO - CYCLINGTEAM OOST-WEST

    5. VAN SPEYBROECK SAM - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6. LONCIN GILLES - AVIA CYCLING TEAM

    7. LOWE SAMUEL

    8. DE MEYERE JENS - D.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM

    9. DE RIDDER GIANNI - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10. BEKAERT JAN - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE op 1’10”

    11. ROTTY GLENN uit St.Pauwels - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    16. BORDUI GIANNI uit Vrasene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    37. PETROV SERVAAS uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    44. DE WILDE FALCO uit  - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    46. BEAUPREZ DIETER uit  - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    50. VANWIJNSBERGHE YOURICK uit Nieuwkerken - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    51. VAN DEN BRANDEN BRECHT uit - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    63. MEGANCK MICHIEL uit - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    65. D`HAESE BJORN uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM

    04-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/04/2009

    waod_3

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan KAREL ANDRIES met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.F1 !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

     

    Zaterdag 04 April 2009 - ZEVENEKEN


    Categorie AB: (67 dln)

    1.Davy Rauch (Eeklo, winnaar cat. A)

    2.Dirk Van Capellen (Opvelp, winnaar cat. B)

    3.Geert Ceulemans (B2)

    4.Benny Van Buynder (Bornem B3)

    5.Dries Echelpoels (B4)

    6.Bart Verhasselt (A2) 7.Raf Martens (A3) 8.Alex Goossens (Vrasene B5) 9.Bert Dockx (B6) 10.Thierry Everaert (B7) 11.James Fruytier (Moerbeke A4) 12.Tom Brulez (B8) 13.Kristof Van de Putte (A5) 14.Kris Smet (St.Niklaas B9) 15.Vincent Evers (B10) 16.Robby Weemaes (St.Pauwels A6) 17.Bart Nonneman (A7) 18.Rudy Bertier (B11) 19.Bart Van Damme (B12) 20.Frederik Ghyselen (B13) 21.Mattias Nijs (Nieuwkerken A8) 22.Patrick De Roos (Moerbeke B14) 23.Sammy Bogaert (Meerdonk A9) 24.Bart Neirynck (B15) 25.Steven Martens (A10) 26.Jonas De Vlieger (A11) 27.Wouter De Lange (A12) 28.Nikola Lion (St.Niklaas A13) 29.Filip Vermeersch (A14) 30.Paul Rooseparck (A15)

    Categorie CD:

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. D)

    2.Philippe Hotome (Eeklo, winnaar cat. C)

    3.Piet Hereijgers (C2)

    4.Didier De Lannoy (C3)

    5.Dirk Verresen (D2)

    6.Walter De Veerman (Lochristi C4) 7.Chris Vanderaerden (C5) 8.Hans Verlinden (C6) 9.Geert Van Speybroeck (C7) 10.Marc Goossens (D3) 11.Ivan Wulffaert (D4) 12.Kurt Victor (C8) 13.Steven Landuyt (C9) 14.Danny Van Oyen (D5) 15.Carlo Schollaert (C10) 16.Stany Blockx (C11) 17.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D6) 18.Keny Wille (Kieldrecht D7) 19.Mario Vandebuerie (D8) 20.Danny Van Hoof (C12) 21.Wim Heyndrickx (Vrasene C13) 22.Eric Neelen (C14) 23.Luc Puimege (C15) 24.Yves Boone (C16) 25.Gino Verberckmoes (Belsele C17) 26.Pascal Van De Velde (Lokeren C18) 27.Alain Goolaerts (C19) 28.Frank Suys (Hingene D9) 29.Patrick Wauters (D10) 30.Eric Slock (C20)

    Categorie E/E+:

    1.Tony Reniers (Kuringen, winnaar cat. E)

    2.Wim De Waal (E2)

    3.Marc Heulens (E3)

    4.Patrick Bekaert (E4)

    5.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    6.Ronny Cosijn (E5) 7.Hilair Heye (E6) 8.Eric Van Pottelberg (St.Niklaas E7) 9.Emmanuël De Loor (E8) 10.Peter De Ghein (E9) 11.Erwin D'Hondt (E10) 12.Pedro Pollefliet (E11) 13.Peter Annaert (E12) 14.Patrick Buyens (E13) 15.Philippe Lacquet (E14) 16.Donald De Vlieger (+2) 17.Maurice Van Speybroeck (E15) 18.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E16) 19.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +3) 20.Emiel Slock (+4) 21.Franky De Pauw (E17) 22.Alain Goossens (E18) 23.Willy De Sutter (E19) 24.Eric Van Daele (St.Gillis +5) 25.Luc De Guchtenaere (E20) 26.Davy De Taeye (E21)

    Categorie F1:

    1.KAREL ANDRIES (Schoten)

    2.Helmuth Tas

    3.Patrick De Backer

    4.François Coppers

    5.Paul Hunninck

    6.Luc Cocquyt 7.Bart Delagrange 8.Wim Van Den Heuvel 9.André Segers 10.Eddie Van Leirberghe 11.Rudy Lammens 12.Kris Van Honsté 13.Luc Verkinderen 14.William Govaert (Waasmunster) 15.Philemond Delgouffe 16.Laurent De Vos 17.Jos Lissens 18.Eddy Iterbeke 19.Dirk Caeckebeke 20.Freddy Cornette 21.Chris Geerts 22.Jan Van Wezenbeeck 23.Louis Moens 24.Guy Dhaese

    Categorie F2:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Rudiger Savat

    3.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4.José Dezegher

    5.Ad Montforts

    6.Ludo Opdebeek 7.Willy Mous 8.Roger Den Tijn 9.Noel Rogge 10.Aad Vingerling 11.Eric De Wilde 12.Kees Sebrechts 13.Luc Snels 14.Cor Berkhouwer 15.Kurt Wille 16.Ton Stubij 17.Marinus Lockefeir 18.Roland Van Imschoot 19.Cees Van Rijsbergen 20.Eric Roels 21.Daniel Hauttekeete 22.Eric Stevens 23.Patrick Elegheer 24.Jos Dierks 25.Henk Bolle 26.Jos Vergult 27.Marc Vrolijk (Verrebroek) 28.Christiaan Michiels

    Categorie G:

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.André Wouters

    3.Arnold De Muynck

    4.Roger Verschraegen (Lochristi)

    5.Frans Timmers

    6.Pierre Verberckmoes (Belsele) 7.Willy Roels 8.Julien Vyvey 9.Freddy De Blick (Beveren) 10.Hervé Verstuyft 11.Jean-Pierre Heymans 12.Erik Vandersteen 13.Piet Achten 14.Freddy Vervenne 15.Robert Robijns 16.Werner Wittock 17.André Syvertsen (Stekene) 18.Christian Vandevoorde 19.Freddy Brusseel 20.Freddy Stevens 21.Anton Van Poecke 22.Henri De Saedeleir 23.Jean-Pierre Pepermans 24.Lucien Schollaert 25.Ortaire Stevens 26.Freddy Van Impe

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Louis Simons

    3.Pascal Cornand

    4.Jozef Geerts

    5.Leo De Jong

    6.Raf Luyckx 7.Karel Alen 8.Huib Klip 9.Georges Michiels 10.René Colman (St.Niklaas) 11.Noel De Muynck 12.René Van Reeth 13.Donné Neckebroeck 14.William Anthuenis 15.Leon Vervaet 16.André Vlayen 17.Guus Schuller 18.Jef Verheyen 19.Leon De Rick 20.Paul De Geynst 21.Carine Robijns 22.Paul D'herde 23.Daniël Nuytinck 24.Jacques Blomme 25.Willy Voorbraeck 26.Edward Battersby 27.Jozef Lambrech

                                      

     

    04-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDEN V.W.F. VOOR ZATERDAG 04/04/2009
    vwf

    ZATERDAG 04 APRIL – MALDEREN 
     

    A-reeks
    1 De Roeck Johan
    2 Van Gucht mario
    3 Savat Nico
    4 Van Raemdonck Kevin (Nieuwkerken)
    5 Geerts Marnix
    6 Vingerhoets Rudi 7 Van Lierde Kim 8 Lison Bjorn 9 Steenackers Sven 10 Van Den Wijngaert Bart

    B-reeks
    1 Stijlemans Patrick
    2 De Schepper Nico
    3 Van Hove Dirk
    4 De Mulder Jan
    5 Thomas Rudy
    6 Van Der Vurst Ronny 7 Braeckmans Michael 8 De Wolf Pascal 9 Pitet Serge 10 Vlerick Freddy

    C-reeks
    1 D'Hooghe Luc
    2 Van Renterghem Patrick
    3 De Norre Alain
    4 Van Steenberghe Gilbert
    5 De Boitselier Willy
    6 Van Den Berghe Igor 7 Van Laethem Frank 8 Claus Etienne (Hamme) 9 Van Clapdorp Luc (Nieuwkerken) 10 Deboelpaep Candy
               
    D -reeks
    1 Deneef Jozef
    2 Van Hove Jan
    3 Vervondel Marc
    4 De Caboter Antoine
    5 Turcksin Stephan
    6 Blommaert Jean (Hamme) 7 Wouters Willy 8 Convents Patrick 9 De Velder Eddy 10 Pieters Joost

    E-reeks
    1 Vermeylen Jozef
    2 Vranken Freddy
    3 Van Raemdonck Alfons (Beveren)
    4 Cobbaut Eddy
    5 Vandermosten Charles
    6 Vandermeulen Jos 7 De Romagnoli Eddy 8 Tuypens Hugo 9 Van Goethem Lucien (Stekene) 10 Van Goidsenhoven Lucas

    F-reeks
    1 Volckaerts Alfons
    2 Hoof Roger (St.Niklaas)
    3 Vandenhauwe Etienne
    4 Van De Vijver Francois
    5 Devleeschauwer Gerard
    6 VanIsterdael Neron 7 De Cremer William 8 Geldhof Julien 9 Dullaert Werner (St.Gillis) 10 Verpaelt Adolf


    04-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    02-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 02/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Donderdag 02/04/2009 - KBC-DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite 2.HC - 112 km - 02h31min

    Rit 3A

    1. Mark Cavendish (GBr)        

    2. Robbie McEwen (Aus)        

    3. Andre Schulze (Dui)           

    4. Andrea Furlan (Ita) 

    5. Robert Förster (Dui)

    6. Wouter Weylandt
    13. GODDAERT Kristof uit St.Gillis - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR   

    49. Frederik Willems op 19"

    53. STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 27”    

    116. COOMANS Bjorn uit Willebroek  - PALMANS CRAS op 1’48”

    117. VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
     

    02/04/2009 - KBC-DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE - TIJDRIT (W) - Men Elite 2.HC - 14,25 km - hmin

    Rit 3B - Aantal deelnemers : 107

    1. WIGGINS Bradley - GARMIN – SLIPSTREAM in 18’01”

    2. WESTRA Lieuwe - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM op 20”

    3. DEVOLDER Stijn - QUICK STEP op 32”

    4. POSTHUMA Joost – RABOBANK op 34”

    5. GRABSCH Bert - TEAM COLUMBIA - HIGH ROAD           

    6. FLENS Rick – RABOBANK op 36”

    7. TUFT Svein - GARMIN – SLIPSTREAM op 41”

    8. MOURIS Jens - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM op 48”

    9. IGNATIEV Mikhail - TEAM KATUSHA  

    10. LANG Sebastian - SILENCE-LOTTO op 50”

    13. GODDAERT Kristof uit St.Gillis - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 57”

    30. WILLEMS Frederik – LIQUIGAS op 1’18”

    71. VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 2’12”

    77. STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 2’21”

     

    02/04/2009 - KBC-DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE - EINDKLASSEMENT

    1. Frederik Willems    

    2. Joost Posthuma (Ned) op 19"

    3. Tom Leezer (Ned) op 54"

    4. Manuel Quiziato (Ita) op 1'00"

    5. Greg Henderson (NZe) op 1'02"

    6. Borut Bozic (Svn) op 1'03"

    7. Martijn Maaskant (Ned) op 1'12"

    8. Leif Hoste  op 1'19"

    9. Steve Chainel (Fra) op 1'22"

    10. Mauro Finetto (Ita) op 1'22"

    16.Preben Van Hecke uit Berlare op 1'57"

    31. Kristof Goddaert uit St.Gillis op 12'55"

    54. Geert Steurs uit Schoten op 14'23"

    02-04-2009 om 21:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERLOF WEBMASTER VAN DE POLDERRENNERS !!!


    BESTE LEZERS VAN “POLDERRENNERS” DE KOMENDE 14 DAGEN ZIT IK IN SPANJE EN ZAL DE BLOGSITE GEEN VERSLAGEN EN UITSLAGEN VERWERKEN !!!


    NA DE PAASVAKANTIE ZAL ALLES TERUG BIJGEWERKT WORDEN !!!


    Mvg.Kenny


    02-04-2009 om 10:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC-TEAM VAN DONDERDAG 02/04/2009

    Banner Hoboken Wac 2009

    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND


    Deze week geen overwinning al waren onze jeugdige MTBers er weer dicht bij te Bambrugge.

    Jordy Meerschaert  werd 2de

    Beck Cedric stond als 3de (na Tijl Pauwels nog een Wacer)

    Van Der Kemp Remco werd 2de en blijft leider in het klassement.

    De Kever Gerben 4de

    WAC 31 maart 2009 1 


    Bij de Nieuwelingen reden Matthias Van Walle en Yentell Huyghe in Moerbeke Viane de eerste wedstrijd van de topcompetitie.
    Matthias Van Walle werd hier 24°.

    WAC 31 maart 2009 2
                                                             
    Matthias Van Walle in actie op de Bosberg.

    In Haasdonk werd Tom Van Dam 26°.

    Tom Van Dam en Robin Persoon rijden volgend weekend de eerste rit van de Beker Van België op de weg met de ploeg.

    Verschillende nieuwelingen reden geen wedstrijd wegens de examens, of lagen nog in de lappenmand.

     

    Bij de Junioren reed Biondi Marin zijn eerste interclub te Sint-Truiden.

    Joeri Persoon werd weer knap op 145 deelnemers te Strijpen.

    Glenn De Rudder uit Beveren is de nieuwste aanwinst bij de junioren. Zijn tante Linda De Rudder is vroeger ook lid van het Wacteam geweest.

     

    Bij de Beloften reden Thimothy Van Heurck en Karl Van Osselaer in het peloton met de gelijkgestelden hun wedstrijd uit, Gert Jan Boeykens reed net als in Stekene de vorige week lek.

     

    Zondag rijden de miniemen en de aspiranten de Wiebotour mee. (finale van de Ronde van Vlaanderen). De aspiranten vertrekken vanuit Wetteren en de miniemen vanuit Deftinge.

     

     

    Met dank aan Paul Van Vlierberghe

    02-04-2009 om 10:50 geschreven door kenny


    01-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC TEAM VAN ZATERDAG 28/03 EN ZONDAG 29/03 TE BAMBRUGGE !!!

    Vele ereplaatsen voor het TREK-KMC TEAM te Bambrugge !!!

     

    Afgelopen weekend werd de 1ste manche van de Flanders Cup gereden te Bambrugge, 'n deelgemeente van Erpe-Mere. De wedstrijd werd gereden op een zwaar modderig parcours op het domein Steenberg. Tevens was dit ook de 1ste memorial Johan Vanooteghem. Gewezen voorzitter van de Vlaamse mountainbikecommissie die in Augustus 2008 plots is overleden. Het was zijn vader, zijn broer en zijn zoon die de bloemen overhandigden bij de podiums. De Trek-KMC teamtenten werd als achtergrond uitgekozen voor het podium !

    Trek KMC Bambrugge 1 Trek KMC Bambrugge 2


    2e plaats voor Nick Daems, Belofte.
    3e plaats voor Hans Urkens, Elite
    2e plaats voor Petra Mermans, Dames.

    4e plaats voor Patrik Wellens, Master 2.

    4e plaats voor Kevin Panhuyzen, Nieuweling.

    5e plaats voor Jasper Maes, Nieuweling.

    Trek KMC Bambrugge 6 Trek KMC Bambrugge 5

    De Aspiranten reden de Kids trophy te Orroir, Kluisbergen.

    4e plaats voor Jay Bytebier.

     

    Pieter Geluykens, Nieuweling, reed mee in de 1ste manche van de Coupe de France te Saint-Raphaël. Aan de Côte d'Azur was het ook een regenachtig weekend, maar het was wel rond de 27°C.

    Hier behaalde Pieter een 5de plaats, waar 180 starters meereden.

     

    Trek KMC Bambrugge 4 Trek KMC Bambrugge 3

    Volgend weekend trekken ze naar Bertrix, voor de 1ste Benelux Cup.

     

     

    Teammanager De Staebel Liliane
    TREK - KMC TEAM vzw
    Waasmunster
    www.trekteambenelux.com

    01-04-2009 om 20:50 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!