.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    15-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 5°Seizoenszege bij de Masters A !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 4°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Nick David 15-11-2015 1.jpg    Benny De Bock.jpg

              Nicky David                   Benny De Bock


    Zondag 15/11/2015 ZELE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 24

    1 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 COUCKUYT Laurens TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 VAN ASSCHE Bert VA-CYCLING TEAM ZELE VZW

    7 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 LEMBRECHTS Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 DEWITTE Casper ASFRA RACING TEAM

    10 DE VEIRMAN Jesse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    15 VAN DIEREN Christophe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 28

    1 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 DEJAEGHER Jasper PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    6 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    7 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST

     

    Dames Elite - deelnemers: 6

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 FRAEYE Katleen VZW WIELERTEAM WAREGEM

    3 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    4 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    5 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    6 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    15/11/2015 ZELE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs & Masters A - deelnemers: 25

    1 DEWITTE Pieter VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    3 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    4 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    5 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    6 VISPOEL Bryan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM AMAT

    7 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    8 VERBERCKMOES Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    9 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    10 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    17 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT


    Masters B - deelnemers: 14

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    5 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 CARPENTIER Dirk BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    8 DHOOGE Jeffrey DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    10 GRAMMENS Patrick ASFRA RACING TEAM


    Masters C & D - deelnemers: 22

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    4 DEKEERLE Dirk VZW WIELERTEAM WAREGEM

    5 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    6 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 VAN OOSTERWIJCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 ROELSTRAETE Philip BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    10 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD


    Masters D - deelnemers: 7

    1 VAN OOSTERWIJCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    3 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    6 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    7 MAES Wilfried Frans INDIVIDUEEL

    15-11-2015 om 21:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 15/11/2015
    HERENTHOUT (A) - Veldrijden Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 14

    1 CEULEMANS Niels DCM CYCLING TEAM

    2 CEULEMANS Jarne DCM CYCLING TEAM

    3 GROSEMANS Dries ACROG - BALEN BC

    4 ROSIERS Toon BMX DENNENTEAM

    5 DE NYS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT


    13 jaar - deelnemers: 22

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 VAN GILS Yannick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 GEENEN Yarne-zias ACROG - BALEN BC

    5 VAN DEN BROECK Lars  DCM CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 29

    1 BELMANS Lennert DCM CYCLING TEAM

    2 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    3 LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 GROOTJANS Andries W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 CEULEMANS Michiel DCM CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 1

    1 COPPENS Nette DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 JANSSENS Rosalie KALAS CYCLING TEAM 99

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    2 VAN LOMMEL Yenthe KALAS CYCLING TEAM 99

    3 PEETERS Fleur SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 COPPENS Nieke DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW

    15-11-2015 om 20:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 15/11/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Michel Thierens en Elias Van Hecke vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv ‘t Schuurke te Beveren 12 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Meteen de wind op kop bij het vertrek en regelmatig serieuze rukwinden was wat onze kopmannen op de boterham kregen. De sterke beren deden hun werk zoals het moest en bij het draaipunt te Moerbeke kregen we vol de wind in de rug. De snelheid werd dan ook fameus de hoogte in gejaagd wat voor sommige iets te hard was, dus zullen we de komende trainingen er op moeten waken dat alles aan wintertempo wordt afgewerkt. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 31,8 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Franky Wielandt , Modest Smet , Guy Smet , Eric Vermeulen , Tommy Van Osselaer , Kris Bolsens , Ludwig De Bock , Michel Thierens , Elias Van Hecke , Jimmy Segers , ? en Kenny Janssens.

    15-11-2015 om 12:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/11/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zondag 15/11/2015
    GENT - INTERNATIONAL BELGIAN OPEN (UCI KLASSE 1) (O) - Piste - Omnium

    Aantal deelnemers:

    15-11-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    14-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ASPIRANTEN TE ZELE VAN ZATERDAG 14/11/2015

    FOTO'S ASPIRANTEN TE ZELE VAN ZATERDAG 14/11/2015     


    Zaterdag 14/11/2015 ZELE (O) - Veldrijden Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 34

    1 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    2 DE MOYER Kenay JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 HEULENS Sem DCM CYCLING TEAM

    4 D´HOUST Yani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 THOMAS Tibo WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    16 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 VAN POUCKE Robbe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    30 VAN GYSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL

    33 VERMEULEN Matthias SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    1-RITA8466.JPG
    1-RITA8424.JPG
    1-RITA8366.JPG


    13 jaar - deelnemers: 34

    1 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    2 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    3 DELAERE Brent WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 VANHOOYDONCK Stef W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 DHOOGE Thibau TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 VAN POUCKE Wannes SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    23 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 DE KEERSMAEKER Ruben WAASLANDMTBSCHOOL

    25 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    1-RITA8587.JPG
    1-RITA8542.JPG
    1-RITA8593.JPG
    1-RITA8487.JPG

     

    14 jaar - deelnemers: 41

    1 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99

    2 VIDTS Obie C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 VAN PRAET Ruben VA-CYCLING TEAM ZELE VZW

    4 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99

    5 DECLERCK Jelle WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
    1-RITA8851.JPG
    1-RITA8796.JPG
    1-RITA8612.JPG
    1-RITA8595.JPG


    12 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 COUTTEAU Axana WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    2 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 FEYS Malaika WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
    1-RITA8459.JPG
    1-RITA8452.JPG

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM

    3 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES
    1-RITA8582.JPG
    1-RITA8573.JPG

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 5

    1 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VAN GOETHEM Femke C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    4 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 PENNYNCK Charlotte ISOREX CYCLING TEAM
    1-RITA8842.JPG
    1-RITA8833.JPG



    MINIEMEN
    1-RITA8360.JPG
    1-RITA8355.JPG
    1-RITA8349.JPG
    1-RITA8345.JPG

    1-RITA8344.JPG


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-11-2015 om 19:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 14/11/2015
    LICHTAART (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 52

    1 VAN TICHELT Yorben SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23

    2 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

    3 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE

    4 CANT Kevin ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    5 KOYEN Niels BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

    6 DE CLEYN Dave CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

    7 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM U23

    8 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    9 JOSEPH Thomas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23

    10 GYS Jens AA-DRINK-KALAS TEAM ELITE

     

    14/11/2015 LICHTAART (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 54

    1 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99

    2 VAN STAEYEN Maarten W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 EESTERMANS Glenn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 BLOMMEN Dennis ACROG - BALEN BC

    5 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    6 ARKESTEYN Aron LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    9 SZÉDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99

    10 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    42 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    48 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN


    Nieuwelingen - deelnemers: 58

    1 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    2 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    3 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    4 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    5 HERMANS Berre DCM CYCLING TEAM

    6 DEJONGHE Len KALAS CYCLING TEAM 99

    7 VAN RILLAER Witse VZW DE DEMERSPURTERS

    8 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    14/11/2015 LICHTAART (A) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 37

    1 COP Kristof CYCLING TEAM KESSEL AMAT

    2 GELUYKENS Kenny INDIVIDUEEL AMAT

    3 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MASTA

    4 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    5 PAUWELS Dries DAGPAS

    6 OOMS Niels INDIVIDUEEL AMAT

    7 DIELS Koen INDIVIDUEEL MASTA

    8 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL MASTA

    9 BONGERS Daan NED MTB CLUB DISCOVERY MASTA

    10 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    27 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT


    Masters B - deelnemers: 19

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    3 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    4 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    8 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    10 WILLEMS Mario DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    18 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS


    Masters C - deelnemers: 35

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 TECK Erik INDIVIDUEEL

    4 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    6 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    7 MONTULET John NED MTB BAARLE

    8 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    9 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    10 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    14-11-2015 om 18:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 14/11/2015
    ZELE (O) - Veldrijden Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 34

    1 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    2 DE MOYER Kenay JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 HEULENS Sem DCM CYCLING TEAM

    4 D´HOUST Yani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 THOMAS Tibo WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    16 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 VAN POUCKE Robbe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    30 VAN GYSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL

    33 VERMEULEN Matthias SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    13 jaar - deelnemers: 34

    1 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    2 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    3 DELAERE Brent WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 VANHOOYDONCK Stef W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 DHOOGE Thibau TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 VAN POUCKE Wannes SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    23 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 DE KEERSMAEKER Ruben WAASLANDMTBSCHOOL

    25 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 41

    1 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99

    2 VIDTS Obie C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 VAN PRAET Ruben VA-CYCLING TEAM ZELE VZW

    4 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99

    5 DECLERCK Jelle WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 COUTTEAU Axana WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    2 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 FEYS Malaika WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM

    3 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 5

    1 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VAN GOETHEM Femke C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    4 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 PENNYNCK Charlotte ISOREX CYCLING TEAM

    14-11-2015 om 18:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 14/11/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Danny Peeters en Wim Heyndrickx vertrokken Zaterdagmorgend om 09h30 thv 
    't Ster te St.Niklaas 35 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Zacht herfstweer en dus ideale omstandigheden voor de duurtraining op Zaterdag, kopman van de dag was ongetwijfeld 'Danny Peeters' die 3/4 van de rit voor zijn rekening nam bijgestaan door verschillende kopmannen. De afstand bedroeg 82 km en het gemiddelde kwam uit op 33 km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.

    Reden mee vandaag : Hedwig Van Landeghem , Eddy Merckx , Jan Vlegels , Walter Meseure , Dirk Cleys , Marc De Smedt , Danny Peeters , Stefaan Van Hul , Dirk Heyrman, Wim Heyndrickx , Tom Heirbaut , Dimitri Maes , Stijn Verbeke , Gerrit Speelman , Michel Thierens , Patrick De Beule , Tommy Van Osselaer , Daniel Noens , Jonathan Van Kerckhove , Rudy Thysman , Ludwig De Bock , Nico De Roeck , Danny Vermeulen , Danny Smet , Gino Smet , Ruben Dillen , André Stuer , ??????? en Kenny Janssens.

    14-11-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/11/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 14/11/2015
    GENT - INTERNATIONAL BELGIAN OPEN (UCI KLASSE 1) (O) - Piste - Omnium

    Aantal deelnemers:

    14-11-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    12-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE NIEL VAN WOENSDAG 11/11/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN TE NIEL VAN WOENSDAG 11/11/2015     


    Woensdag 11/11/2015 NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 34

    1 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    4 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    5 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    6 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 DENUWELAERE Jan VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    8 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 BOROS Michael CZE BKCP-CORENDON

    10 VANTHOURENHOUT Dieter SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    21 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    23 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL
    1-RITA8332.JPG
      Podium Men Elite met winnaar Kevin Pauwels, Tom Meeusen en Sven Nys.
    1-RITA8327.JPG
    1-RITA8339.JPG
                      Winnaar Kevin Pauwels mag een woordje uitleg geven.
    1-RITA8315.JPG
    1-RITA8311.JPG
                               Aankomst van winnaar Kevin Pauwels te Niel.
    1-RITA8243.JPG
    1-RITA8137.JPG
    1-RITA8125.JPG
    1-RITA8073.JPG
    1-RITA8029.JPG
    1-RITA7985.JPG
    1-RITA7981.JPG

      

    11/11/2015 NIEL (A) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 23

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 DE BOER Sophie NED KDL CYCLING TEAM

    5 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    8 VERHESTRAETEN Karen KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    9 VAN ANROOIJ Lindy NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 BOUTELOUP Laure FRA LES BLEUS DE FRANCE
    1-RITA7929.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Jolien Verschueren en Nikki Harris.
    1-RITA7913.JPG
                                     Aankomst van winnares Sanne Cant.
    1-RITA7828.JPG
    1-RITA7827.JPG
    1-RITA7818.JPG

     



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-11-2015 om 15:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE NIEL VAN WOENSDAG 11/11/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN TE NIEL VAN WOENSDAG 11/11/2015     


    Woensdag 11/11/2015 NIEL (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 37

    1 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    2 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    4 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 KIELICH Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BC

    9 CAMPS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99

    10 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    14 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
    1-RITA7782.JPG
    Podium Juniores met winnaar Toon Vandebosch, Alessio Dhoore en Reno Bauters.
    1-RITA7778.JPG
    1-RITA7787.JPG
                                                  Alessio Dhoore
    1-RITA7758.JPG
                                  Aankomst van winnaar Toon Vandebosch.
    1-RITA7755.JPG
    1-RITA7696.JPG
    1-RITA7652.JPG
    1-RITA7649.JPG
    1-RITA7640.JPG
    1-RITA7628.JPG
    1-RITA7621.JPG

     

    11/11/2015 NIEL (A) - Veldrijden form. C - 30´

    Aantal deelnemers: 34

    1 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    2 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    3 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 ZIEMERINK Milan NED Craft-Ten Tusscher Offroad Team

    7 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    8 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 DEL GROSSO Bodi NED WV Meteoor Assen Roden

    10 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99
    1-RITA7547.JPG
                                               Podium Nieuwelingen
    1-RITA7553.JPG
                                        Een woordje uitleg van de winnaar.
    1-RITA7557.JPG
    1-RITA7554.JPG
    1-RITA7537.JPG
                               Aankomst van de winnaar bij de Nieuwelingen.
    1-RITA7521.JPG
    1-RITA7478.JPG
    1-RITA7462.JPG
    1-RITA7447.JPG
    1-RITA7434.JPG

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 3

    1 ROMBOUTS Tine ACROG - BALEN BC

    2 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 WINDELS Lindsay CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-11-2015 om 15:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 11/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Woensdag 11/11/2015
    NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 34

    1 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    4 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    5 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    6 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 DENUWELAERE Jan VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    8 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 BOROS Michael CZE BKCP-CORENDON

    10 VANTHOURENHOUT Dieter SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    21 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    23 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL

     

    11/11/2015 OOSTENDE-STENE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 50

    1 BRAET Vinnie COLBA SUPERANO HAM ELITE

    2 VANKEIRSBILCK Berne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT U23

    3 VENS Quincy COLBA SUPERANO HAM ELITE

    4 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    5 VAN COMPERNOLLE Kenneth COLBA SUPERANO HAM ELITE

    6 JOSEPH Thomas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23

    7 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    8 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    9 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    10 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    16 BAEYENS Dennis VA-CYCLING TEAM ZELE VZW ELITE

     

    11/11/2015 NIEL (A) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 23

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 DE BOER Sophie NED KDL CYCLING TEAM

    5 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    8 VERHESTRAETEN Karen KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    9 VAN ANROOIJ Lindy NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 BOUTELOUP Laure FRA LES BLEUS DE FRANCE

     

    11/11/2015 NIEL (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 37

    1 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    2 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    4 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 KIELICH Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BC

    9 CAMPS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99

    10 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    14 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

     

    11/11/2015 NIEL (A) - Veldrijden form. C - 30´

    Aantal deelnemers: 34

    1 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    2 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    3 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 ZIEMERINK Milan NED Craft-Ten Tusscher Offroad Team

    7 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    8 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 DEL GROSSO Bodi NED WV Meteoor Assen Roden

    10 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 3

    1 ROMBOUTS Tine ACROG - BALEN BC

    2 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 WINDELS Lindsay CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    12-11-2015 om 15:04 geschreven door kenny


    11-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 11/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Woensdag 11/11/2015
    OOSTENDE-STENE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 38

    1 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    2 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    3 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 VAN STAEYEN Maarten W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VAN DIEREN Christophe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    33 VAN DORSSELAERE Chris AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    34 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    Nieuwelingen - deelnemers: 41

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    5 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 DEWULF Maxim VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 DEJAEHER Jasper PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    8 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    9 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    10 JORDENS Jarno KALAS CYCLING TEAM 99


    Dames jeugd - deelnemers: 5

    1 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST

     

    Dames elite - deelnemers: 9

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    4 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 FRAEYE Katleen VZW WIELERTEAM WAREGEM

    6 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    7 VAN DORSSELAERE Chris AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    11/11/2015 OOSTENDE-STENE (W) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 32

    1 DEWITTE Pieter VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    3 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    4 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    5 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    6 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    7 SLUYTS Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    8 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    9 VISPOEL Bryan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM AMAT

    10 VERBERCKMOES Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    13 VAN ASSCHE Nico CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE MASTA

    15 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMAT

    19 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMAT

    24 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMAT


    Masters B - deelnemers: 22

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 HENDERICKX Nico INDIVIDUEEL

    3 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    5 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    6 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    7  TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    9 ABÉ Peter K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

     

    Masters C - deelnemers: 32

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    5 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    8 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    9 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    10 DEKEERLE Dirk VZW WIELERTEAM WAREGEM

    15 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    Masters D - deelnemers: 9

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    3 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 DEHEEGHER Philippe DAGPAS

    6 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    7 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    11-11-2015 om 16:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 11/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Woensdag 11/11/2015
    LEOPOLDSBURG (LB) - Veldrijden Aspiranten - Kampioenschap van Vlaanderen


    12 jaar - deelnemers: 45

    1 CEULEMANS Niels DCM CYCLING TEAM

    2 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    3 CEULEMANS Jarne DCM CYCLING TEAM

    4 DE MOYER Kenay JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 HEULENS Sem DCM CYCLING TEAM

    29 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 39

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    4 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    21 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 57

    1 COREMANS Dante KALAS CYCLING TEAM 99

    2 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    3 BAERS Arne LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 BELMANS Lennert DCM CYCLING TEAM

    5 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    13 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    42 VAN HAVERE Detlev VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    12 jaar meisjes - deelnemers: 5

    1 DUCHATEAU Emma SPORT EN MOEDIG GENK

    2 COPPENS Nette DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW

    3 GREENWOOD Chloe PEER BMX VZW

    4 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    5 COUTTEAU Axana WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 7

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 HERBOTS Quilla ACROG - BALEN BC

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG


    14 jaar meisjes - deelnemers: 12

    1 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    2 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    3 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 VAN LOMMEL Yenthe KALAS CYCLING TEAM 99

    5 PEETERS Fleur SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11-11-2015 om 16:39 geschreven door kenny


    08-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 08/11/2015
    RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 49

    1 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    3 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    4 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    7 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 SWEECK Diether CORENDON-KWADRO

    9 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    10 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT


    08/11/2015
    RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 67

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 BERTOLINI Gioele ITA TEAM SELLE ITALIA GUERCIOTTI

    4 HOEYBERGHS Daan BKCP-CORENDON

    5 VAN TICHELT Yorben SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    7 BUDDING Martijn NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    8 SCHUERMANS Jelle VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    9 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    25 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    58 VERMEIREN Gianni CYCLING TEAM ZEMST VZW

     

    08/11/2015 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 44

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 WYMAN Helen GBR MATRIX FITNESS VULPINE

    5 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK-KALAS TEAM

    6 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK

    7 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    8 VERHESTRAETEN Karen KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    9 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI

    10 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

     

    08/11/2015 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 71

    1 JASPERS Jappe ENERTHERM-BKCP

    2 WOLSINK Thijs NED LARES-DOLTCINI CT

    3 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    4 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    5 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    6 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    7 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    8 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP

    10 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    23 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    34 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    08/11/2015 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 61

    1 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    2 KOPECKY Tomas NEDERLAND

    3 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    4 HENDRIKX Mees NED TWC HET SNELLE WIEL

    5 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    6 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    7 ARTZ Bart NED TWC HET SNELLE WIEL

    8 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    10 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    13 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    08-11-2015 om 18:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 08/11/2015
    LOKEREN (O) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    08-11-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    07-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE ZELZATE VAN ZATERDAG 07/11/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN TE ZELZATE VAN ZATERDAG 07/11/2015     


    Zaterdag 07/11/2015 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 49

    1 DE CLERCQ Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM ELITE

    2 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    3 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    4 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZW U23

    5 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    6 DENOLF Gianni BABOCO CYCLINGTEAM ELITE

    7 GYS Jens AA-DRINK-KALAS TEAM ELITE

    8 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM JUNIOR

    9 BAEYENS Dennis VA-CYCLING TEAM ZELE VZW ELITE

    10 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    11 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

    14 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

    27 MELS Fabrice TEAM 3M ELITE

    28 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL U23

    38 GOOSSENS Kenny CIBEL ELITE

    46 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM ELITE
    1-RITA7417.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Angelo De Clercq, Mathieu Willemyns en Bart Hofman.
    1-RITA7410.JPG
                                                Podium Beloften.
    1-RITA7423.JPG
                                            Winnaar Angelo De Clercq.
    1-RITA7381.JPG
                               Aankomst van winnaar Angelo De Clercq.
    1-RITA6982.JPG
                                                  Bart Hofman
    1-RITA7262.JPG
                                                     Fabrice Mels
    1-RITA7030.JPG
                                                       Kenny Goossens
    1-RITA7196.JPG
                                                      Stefan Ott
    1-RITA7050.JPG
                                                Edwin De Wit
    1-RITA6952.JPG
    1-RITA6951.JPG

    07/11/2015 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 33

    1 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    2 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    3 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    4 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    8 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    9 VAN ASSCHE Bert VA-CYCLING TEAM ZELE VZW

    10 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    11 VAN DIEREN Christophe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    28 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    32 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    1-RITA6942.JPG
     Podium Juniores met winnaar Reno Bauters, Stef Serre en Louis Overmeire.
    1-RITA6939.JPG
    1-RITA6739.JPG
                                    Reno Bauters op weg naar de zege.
    1-RITA6716.JPG
    1-RITA6691.JPG

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 24

    1 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    4 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    5 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 DEMEYER Guillian CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 VANDER BEKEN Quinten ASFRA RACING TEAM

    9 VLERICK Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 DE WEERT Robbe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
    1-RITA6683.JPG
                    Podium 1°jaars Nieuwelingen met winnaar Jenno Berckmoes.
    1-RITA6686.JPG
             Podium 2°jaars Nieuwelingen met winnaar Maarten Clauwaert.
    1-RITA6646.JPG
                       Aankomst winnaar Nieuwelingen met Jenno Berckmoes.
    1-RITA6515.JPG

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST
    1-RITA6677.JPG
    Podium Dames Jeugd met winnares Febe Schokkaert, Kyenta Vanwalleghem en
    Tine Vandenheede.

    1-RITA6668.JPG
    1-RITA6586.JPG

     

    Dames Elite - deelnemers: 8

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 FRAEYE Katleen VZW WIELERTEAM WAREGEM

    4 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    6 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    7 VAN DORSSELAERE Chris AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    1-RITA6935.JPG
    Podium Dames met winnares Aurelie Vermeir, Meg De Bruyne en Katleen Fraeye.
    1-RITA6922.JPG
                                    Aankomst van winnares Aurelie Vermeir.
    1-RITA6721.JPG
                                           Meg De Bruyne uit Hamme.
    1-RITA6736.JPG
                                    Chris Van Dorsselaere uit St.Gillis.
    1-RITA6738.JPG
                                                  Inge Joos uit Stekene.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-11-2015 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE ZELZATE VAN ZATERDAG 07/11/2015

    FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE ZELZATE VAN ZATERDAG 07/11/2015     


    Zaterdag 07/11/2015 ZELZATE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 28

    1 VAN GREMBERGEN Kendric INDIVIDUEEL MASTA

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    4 DEWITTE Pieter VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    5 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    6 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    7 TACK Spencer VZW WIELERTEAM WAREGEM AMAT

    8 VISPOEL Bryan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM AMAT

    9 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    10 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    15 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    20 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    22 VERBERCKMOES Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT
    1-RITA6484.JPG
    Podium Masters A met winnaar Kendric Van Grembergen, Patrick Bassez en Steve Gruwier.
    1-RITA6486.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Laudelino Lammens, Pieter Dewitte en Simon Hoste.
    1-RITA6460.JPG
               Aankomst van winnaar Masters A met Kendric Van Grembergen.
    1-RITA6434.JPG
    1-RITA6373.JPG
    1-RITA6333.JPG
    1-RITA6293.JPG
    1-RITA6277.JPG
    1-RITA6244.JPG
    1-RITA6210.JPG
    1-RITA6207.JPG
    1-RITA6203.JPG

     

    Masters B - deelnemers: 20

    1 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    5 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    6 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    10 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL
    1-RITA6200.JPG
                            Podium Masters B met winnaar Timmy Maes.
    1-RITA6161.JPG
                                     Aankomst van winnaar Timmy Maes.
    1-RITA6125.JPG
    1-RITA6101.JPG
    1-RITA5969.JPG
    1-RITA5954.JPG
    1-RITA5928.JPG
                                       Geert Bultinck uit Beveren.
    1-RITA5886.JPG

     

    Masters C - deelnemers: 28

    1 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 DEKEERLE Dirk VZW WIELERTEAM WAREGEM

    5 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    6 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    7 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    9 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 DE SCHEEMAEKER Ronald DAGPAS

    13 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    20 GOVAERT William ISOREX CYCLING TEAM
    1-RITA6196.JPG
                                    Podium Masters C met winnaar Mark Verloo.
    1-RITA6175.JPG
                                       Aankomst van winnaar Mark Verloo.
    1-RITA6029.JPG
    1-RITA5937.JPG
    1-RITA5934.JPG
                                                 Luc Joos uit Stekene.
    1-RITA5927.JPG
    1-RITA5889.JPG

     

    Masters D - deelnemers: 9

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    3 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    4 GOVAERT William ISOREX CYCLING TEAM

    5 HOLVOET Franki  INDIVIDUEEL

    6 TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    9 MAES Wilfried Frans INDIVIDUEEL
    1-RITA6193.JPG
    Podium Masters D met winnaar Daniel Van Oosterwyck, Eddy Cobbaut en Jose De Clercq.
    1-RITA5947.JPG
                                        William Govaert uit Waasmunster.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-11-2015 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 07/11/2015
    RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 30

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE

    2 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    3 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

    4 CANT Kevin ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    5 VERSCHUEREN Bart KDL CYCLING TEAM ELITE

    6 DE CLEYN Dave CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

    7 KOYEN Niels BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

    8 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

    9 DE PROOST Kyle INDIVIDUEEL U23

    10 KLOECK Dario KALAS CYCLING TEAM 99 U23

     

    07/11/2015 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 49

    1 DE CLERCQ Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM ELITE

    2 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    3 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    4 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZW U23

    5 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    6 DENOLF Gianni BABOCO CYCLINGTEAM ELITE

    7 GYS Jens AA-DRINK-KALAS TEAM ELITE

    8 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM JUNIOR

    9 BAEYENS Dennis VA-CYCLING TEAM ZELE VZW ELITE

    10 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    11 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

    14 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

    27 MELS Fabrice TEAM 3M ELITE

    28 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL U23

    38 GOOSSENS Kenny CIBEL ELITE

    46 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM ELITE


    07/11/2015
    RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 37

    1 BODEN Jarne W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 VLIEGEN Pieter-jan OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    3 CAMPS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99

    4 EESTERMANS Glenn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    7 VAN DEN BERGH Tuur W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 DE MEYER Jarne ENERTHERM-BKCP

    9 SZÉDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99

    10 GABRIELS Senne DCM CYCLING TEAM

    17 DE ROP Michiel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    35 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 54

    1 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    2 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    3 VERBURG Luke NED VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS

    4 DEJONGHE Len KALAS CYCLING TEAM 99

    5 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    6 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    7 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 BOVEN Lars NED AWV DE ZWALUWEN

    9 VAN RILLAER Witse VZW DE DEMERSPURTERS

    10 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT


    Dames jeugd - deelnemers: 9

    1 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    2 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 BEX Nathalie FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    4 VAN WUNSEL Lara LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    6 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 SCHOON Mariska NED SNELLE WIEL

     

    Dames Elite - deelnemers: 8

    1 VALENTINI Elena ITA TEAM SUD TIROL

    2 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 COMMISSARIS Caren KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    4 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    5 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VAN DE PERRE Lore NODRUGS HEROES FLANDERS

    7 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    07/11/2015 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 33

    1 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    2 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    3 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    4 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    8 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    9 VAN ASSCHE Bert VA-CYCLING TEAM ZELE VZW

    10 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    11 VAN DIEREN Christophe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    28 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    32 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 24

    1 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    4 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    5 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 DEMEYER Guillian CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 VANDER BEKEN Quinten ASFRA RACING TEAM

    9 VLERICK Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 DE WEERT Robbe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST

     

    Dames Elite - deelnemers: 8

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 FRAEYE Katleen VZW WIELERTEAM WAREGEM

    4 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    6 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    7 VAN DORSSELAERE Chris AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    07-11-2015 om 20:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 07/11/2015
    RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 25

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    2 OOMS Niels INDIVIDUEEL AMAT

    3 SLUYTS Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    4 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MASTA

    5 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL MASTA

    6 PEETERS Karl DUFFELSE WIELERVRIENDEN V.Z.W. AMAT

    7 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEEL AMAT

    8 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB MASTA

    9 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL MASTA

    10 BAJOREK Michel THE BARRACUDA COMPANY MASTA

     

    Masters B - deelnemers: 13

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 WILLEMS Mario DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 ABÉ Peter K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 NAESSENS Michael ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    10 VERVOORT Hans DAGPAS

    11 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

     

    Masters C - deelnemers: 27

    1 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    3 TECK Erik INDIVIDUEEL

    4 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    5 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    6 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    7 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    8 BENNY Andersson SWE ASTORPS CYKELKLUBB

    9 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 SCHUTTERS Alfons DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN

     

    Masters D - deelnemers: 5

    1 BENNY Andersson SWE ASTORPS CYKELKLUBB

    2 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 SCHEYNEN Freddy INDIVIDUEEL

    4 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    5 VAN DER LEEUW Albert NED MAASLANDSTER


    07/11/2015
    ZELZATE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 28

    1 VAN GREMBERGEN Kendric INDIVIDUEEL MASTA

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    4 DEWITTE Pieter VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    5 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    6 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    7 TACK Spencer VZW WIELERTEAM WAREGEM AMAT

    8 VISPOEL Bryan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM AMAT

    9 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    10 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    15 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    20 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    22 VERBERCKMOES Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

     

    Masters B - deelnemers: 20

    1 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    5 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    6 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    10 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL

     

    Masters C - deelnemers: 28

    1 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 DEKEERLE Dirk VZW WIELERTEAM WAREGEM

    5 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    6 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    7 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    9 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 DE SCHEEMAEKER Ronald DAGPAS

    13 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    20 GOVAERT William ISOREX CYCLING TEAM

     

    Masters D - deelnemers: 9

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    3 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    4 GOVAERT William ISOREX CYCLING TEAM

    5 HOLVOET Franki  INDIVIDUEEL

    6 TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    9 MAES Wilfried Frans INDIVIDUEEL

    07-11-2015 om 20:26 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!