.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE TE SCHELLEBELLE VAN MAANDAG 09/06/2015

    FOTO'S DAMES ELITE TE SCHELLEBELLE VAN MAANDAG 09/06/2015   

    Dinsdag 09/06/2015 SCHELLEBELLE (O) - Dames Elite - 88,2 km
    Aantal deelnemers: 49
    1 KELLY DRUYTS uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY
    2 DE JONG Thalita NED UCI WT RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM
    3 KOPECKY Lotte TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    4 DEMEY Valerie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 ARYS Evelyn TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    6 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 BAMELIS Sanne INDIVIDUEEL

    8 CHRISTMAS Dani GBR ISOREX CYCLING TEAM

    9 DE QUINT Pia VELOSUR STARLEY PRIMAL

    10 VAN DEN STEEN Kelly TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    19 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    27 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    35 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    40 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN



              Podium te Schellebelle met winnares Kelly Druyts, Thalita de Jong en Lotte Kopecky.


                                    
                                           Een woordje uitleg van winnares Kelly Druyts.

     
                                           
                  Lotte Kopecky werd 3de.                                                                  Thalita de Jong werd 2de.

                                            

                                   Aankomst van winnares Kelly Druyts voor Thalita de Jong.



                              De spurt om de 1ste plaats tussen Kelly Druyts en Thalita de Jong.


                                            
                     De spurt om de 3de plaats met Lotte Kopecky die het haalt van Valerie Demey.













                                                       Rechts Nancy Wittock uit St.Niklaas.








              
                                      Start van de Dames Elite te Schellebelle met 49 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    09-06-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 09/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Kelly Druyts 2015.jpg 
           Kelly Druyts

    Dinsdag 09/06/2015 SCHELLEBELLE (O) - Dames Elite - 88,2 km
    Aantal deelnemers: 49
    1 KELLY DRUYTS uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    2 DE JONG Thalita NED UCI WT RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    3 KOPECKY Lotte TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    4 DEMEY Valerie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 ARYS Evelyn TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    6 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 BAMELIS Sanne INDIVIDUEEL

    8 CHRISTMAS Dani GBR ISOREX CYCLING TEAM

    9 DE QUINT Pia VELOSUR STARLEY PRIMAL

    10 VAN DEN STEEN Kelly TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    19 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    27 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    35 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    40 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    09-06-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 09/06/2015

    waod_3.jpg

    Dinsdag 09/06 – KRUIBEKE – Toeristen – Niet-Vergunninghouders - 65 km

    Aantal deelnemers: 45

    1-Bram Van Neck (Herent)

    2-Dimitri Maes (Waasmunster)

    3-Koen Maris (Kruibeke)

    4-Kris Smet (St.Niklaas)

    5-Etienne Claus (Waasmunster)

    6-Matthias Maes

    7-Nico Van Bever

    8-Eddy Vermeiren

    9-Glenn Van Hautekerke (Kruibeke)

    10-Wim Meir

    11-Wouter Dupont 12-Wim Vanderveken 13-Sigi Feucht 14-Peter Rottiers 15-Raf De Cock 16-Jan Peirsman (Beveren) 17-Tommy Van Osselaer (Stekene) 18-Nils Van Tilt 19-Jelle De Leeuw 20-Peter Dierickx (Bornem) 21-Kenneth Bouquet 22-Dieter Buysse

     

    Dinsdag 09/06 – KRUIBEKE – Inwoners - 40 km

    Aantal deelnemers: 40

    1-Benjy Van Bellegem (Sint Niklaas)

    2-Kris Vermeulen

    3-Filip Van Moere

    4-Geert Van Landeghem

    5-Kristof Wagemans

    6-Jonas Vande Vijver

    7-Danny Cant

    8-Sam Strybos

    9-Marc De Ben

    10-Jeroen Bos

    11-Ramazan Burgu 12-Tim Castelijn 13-Gunther Van Mieghem 14-Manno Duym 15-Mario Lardon 16-Ignace Van Goeye 17-Gilbert Verberckmoes 18-Geoffrey De Jonghe 19-Geert Rottier 20-Kristof Van Cauwenberg 21-Thomas Fillet 22-Tim Vermeulen 23-Herman Laureys 24-Joris Heyndrickx 25-Rik De Maeyer 26-Frederic Garcia 27-Wim Verhelst 28-Wim Van Den Bril 29-Nico Dierikx 30-Rudy Van Havere 31-Robert Bauwens 32-Dirk De Ketelaere 33-Katleen De Peuter(Dame)

    09-06-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    08-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ZWIJNDRECHT VAN ZONDAG 07/06/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ZWIJNDRECHT VAN ZONDAG 07/06/2015     


    Zondag 07/06/2015 ZWIJNDRECHT (A) - Elite z.c./U23 - 110 km - 44,02 km/h

    Aantal deelnemers: 101

    1 MATTHIAS ONGENA uit Zele CIBEL

    2 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    3 PIERRE-HUMBERT Dylan AUS WORMAIL CIVILE

    4 VAN BROEKHOVEN Rob NED ENERTHERM-BKCP

    5 VAN OPSTAL Thomas COLBA SUPERANO HAM

    6 IMMING Bram NED TEAM IMMING DE ZEELEEUW

    7 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    8 LANE Samuel AUS WARNAMBOOL CC

    9 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    10 HOFMAN Stijn TEAM 185

    11 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    13 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    14 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    17 DE BOCK Robby KMC - KOGA MITSUBISCHI

    20 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    21 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    28 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    37 SMET Gert DCR CYCLING TEAM

    39 SMET Guy CIBEL

    44 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    45 ONGENA Thomas CIBEL

    48 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    51 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM
    7-6-2015- zwijndrecht 619.JPG
    Podium te Zwijndrecht met winnaar Matthias Ongena, Stijn Verbeke en Dylan Pierre-Humbert.

    7-6-2015- zwijndrecht 608.JPG 
    7-6-2015- zwijndrecht 610.JPG
                              Winnaar Matthias Ongena met de bloemen.
    7-6-2015- zwijndrecht 602.JPG
            Matthias krijgt een geschenk van de Burgemeester van Zwijndrecht.
    7-6-2015- zwijndrecht 594.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Matthias Ongena.
    7-6-2015- zwijndrecht 616.JPG  7-6-2015- zwijndrecht 623.JPG
               De 2de Stijn Verbeke uit Belsele.
                                  De 3de de Australiër Dylan Pierre-Humbert.                                  
    7-6-2015- zwijndrecht 558.JPG
                            Aankomst van winnaar Matthias Ongena uit Zele.
    7-6-2015- zwijndrecht 557.JPG
    Aankomst van winnaar Matthias Ongena voor Stijn Verbeke en Dylan Pierre-Humbert.
    7-6-2015- zwijndrecht 561.JPG
            Aankomst van de 2de Stijn Verbeke en de 3de Dylan Pierre-Humbert.
    7-6-2015- zwijndrecht 566.JPG
                                                 De spurt van het peloton.
    7-6-2015- zwijndrecht 582.JPG
    7-6-2015- zwijndrecht 237.JPG
    7-6-2015- zwijndrecht 257.JPG
    7-6-2015- zwijndrecht 544.JPG
    7-6-2015- zwijndrecht 548.JPG
    7-6-2015- zwijndrecht 449.JPG
    7-6-2015- zwijndrecht 464.JPG
    7-6-2015- zwijndrecht 395.JPG
    7-6-2015- zwijndrecht 322.JPG
                                                Vooraan Jochem Smet.
    7-6-2015- zwijndrecht 202.JPG
    7-6-2015- zwijndrecht 170.JPG
                                            Vooraan Kristof D'hollander.
    7-6-2015- zwijndrecht 105.JPG
    7-6-2015- zwijndrecht 098.JPG
                                                 Vooraan Guy Smet.
    7-6-2015- zwijndrecht 093.JPG
    7-6-2015- zwijndrecht 082.JPG
    7-6-2015- zwijndrecht 080.JPG
    7-6-2015- zwijndrecht 024.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Zwijndrecht met 101 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    08-06-2015 om 14:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 14/06 - ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BAVEGEM
    Bavegem 2015.jpg

    Bron: Rita Thienpondt

    08-06-2015 om 14:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 17/07 - DAMES ELITE TE VRASENE
    Vrasene.jpg

    Bron: Gerry Van Gasse

    08-06-2015 om 14:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Matthias Ongena 2015.jpg 

         Matthias Ongena


    Zondag 07/06/2015 MEMORIAL PH. VANCONINGSLOO WAVER-RIJMENAM (A) - Men Elite UCI - Topcompetitie -27 - 181 km
    Aantal deelnemers:
    1 STENUIT Robin VERANCLASSIC - EKOI

    2 GALTA Fredrik Strand NOR TEAM COOP-OSTER HUS

    3 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    4 BAKKER Dennis NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    5 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    6 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    7 VAN GESTEL Dries LOTTO SOUDAL

    8 PEYSKENS Dimitri TEAM 3M

    9 FRISON Frederik LOTTO SOUDAL

    10 RODENBURG Tim NED CYCLINGTEAM JO PIELS

    18 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    25 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    34 ROTTY Glenn CIBEL

    42 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    51 VERRAES Benjamin CIBEL

    91 DE JONGHE Kevin CIBEL

     

    07/06/2015 MERELBEKE - SCHELDERODE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 41,56 km/h

    Aantal deelnemers: 134

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    3 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 VAN DER HAEGHEN Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    5 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    6 VANNEVEL Dries ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 GREEN Jack GBR C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9 TÖPKE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKOELITE

    10 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    35 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    39 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    40 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    76 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    83 DE SMIT Joshua PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    07/06/2015 ZWIJNDRECHT (A) - Elite z.c./U23 - 110 km - 44,02 km/h

    Aantal deelnemers: 101

    1 MATTHIAS ONGENA uit Zele CIBEL

    2 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    3 PIERRE-HUMBERT Dylan AUS WORMAIL CIVILE

    4 VAN BROEKHOVEN Rob NED ENERTHERM-BKCP

    5 VAN OPSTAL Thomas COLBA SUPERANO HAM

    6 IMMING Bram NED TEAM IMMING DE ZEELEEUW

    7 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    8 LANE Samuel AUS WARNAMBOOL CC

    9 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    10 HOFMAN Stijn TEAM 185

    11 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    13 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    14 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    17 DE BOCK Robby KMC - KOGA MITSUBISCHI

    20 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    21 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    28 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    37 SMET Gert DCR CYCLING TEAM

    39 SMET Guy CIBEL

    44 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    45 ONGENA Thomas CIBEL

    48 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    51 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

     

    07/06/2015 GITS (W) - Elite zc/U23 - 140 km - 41,79 km/h

    Aantal deelnemers: 41

    1 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    5 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6 CADRON Julien S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    7 D´HOORE Giorgio DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 CAUWELIER Glenn ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    9 DECAESTEKER Frederik DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    08-06-2015 om 12:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 07/06/2015 PROFRONDE VAN DEURNE (A) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium - 84 km - 44,12 km/h
    Aantal deelnemers: 15

    1 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    2 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    3 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 DE BUYST Jasper LOTTO - SOUDAL

    5 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    6 VANTHOURENHOUT Dieter SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    8 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 BOUCHER David FDJ

    10 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 DE PAUW Moreno TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    12 CORNU Dominique VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    15 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    07/06/2015 HAMONT ACHEL (LB) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 43,79 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 DEFAUWES Roel NED TWC-MAASLANDSTER-ZUID LIMBURG

    2 BRUS Marco NED WV SCHIJNDEL

    3 COPP Jayden AUS GOLD COAST CC

    4 SYDLIK Benjamin GER TWC TEMPO VELDHOVEN

    5 WERST Raymond NED SPORT MOEDIG GENK

    6 SEGERS Joren PROFEL - UNITED C.T.

    7 CRAENEN Rick NED TWC TEMPO

    8 CLAES Gert HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

    9 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    07/06/2015 HERSELT KOERSE (A) - Dames Elite - 88,4 km – 37,61 km/h

    Aantal deelnemers: 84

    1 KOPECKY Lotte TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    2 DOM Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    3 VAN VELZEN Bryony NED WCL BERGKLIMMERS

    4 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    5 DEMEY Valerie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 ACCOE Joyce NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8 VEKEMANS Anisha LOTTO-SOUDAL LADIES

    9 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    10 VANDER SANDE Elise K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    11 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    40 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    57 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    58 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

     

    07/06/2015 ROOSDAAL (B) - Juniores - 84,7 km - 38,22 km/h

    Aantal deelnemers: 58

    1 HAELTERMAN Glen BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    2 REYNAERTS Jan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 SCHOEVAERS Ward CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 AKKERMANS Lars NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 ROMBOUTS Seppe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VANDENBROECK Yarno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 LOOMANS Gertjan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    17 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    19 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    26 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    31 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    07/06/2015 BIERBEEK (B) - Nieuwelingen - 64,8 km - 37,39 km/h

    Aantal deelnemers: 44

    1 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    2 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 FRANCEN Joeri WSC HAND IN HAND BAAL

    5 STEMPER Rick LUX VC SCHENGEN

    6 SCHURMANN Jordan UC SERAING - VOO

    7 VERHEIJEN Geert NED WV BREDA

    8 VAN DER EYCKEN Brent DCM CYCLING TEAM

    9 SCHOTS Michael WSC HAND IN HAND BAAL

    10 BIERKENS Tim NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    08-06-2015 om 12:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 07/06/2015 OVERPELT (LB) -
    Amateurs + Masters – 76 km - 43,04 km/h
    Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers: 29

    1 PENDERS Francis ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 STEUTEN Roy NED TWC DE KEMPEN

    3 DE WILDE Yves ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 VAN ROMPAY Hervé DAGPAS

    5 CORTOOS Jonas INDIVIDUEEL

    6 QUANTEN Joris DAGPAS

    7 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 BAENS Raf ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 MICHIELS Mathieu INDIVIDUEEL

    10 VANDERMAESEN Nick INDIVIDUEEL


    Masters B
    : Aantal deelnemers: 23
    1 BOGAERTS Patric DAGPAS

    2 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 BUTS Eddy ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 BLOCKX David INDIVIDUEEL

    5 PAUWELS Vital INDIVIDUEEL

    6 LAHOU Rudy ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 AERTS Peter DAGPAS

    8 CLAES Benny DAGPAS

    9 POELMANS Danny ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VAN DER HONING Jeroen NED ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 6

    1 VAN ROY Luc ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 VAN DER MIEREN Daniel DAGPAS

    3 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 MAEGH Jan DAGPAS


    07/06/2015 BREDENE (W) - Juniores - 80,4 km - 37,33 km/h

    Aantal deelnemers: 51

    1 DEBUYCK Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 BULLEY Lewis GBR VELOCITY GLOBALBIKE

    3 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    4 DEBEUNNE César FRA EC WAMBRECHIES MARQUETTE LILLE

    5 HESTERS Jules ISOREX CYCLING TEAM

    6 BLONDEEL Bjorn C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    7 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 VANMEIRHAEGHE Angelo WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 OSTYN Kenzy CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    14 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    15 DE BEN Robin WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    28 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    07/06/2015 HERSELT (A) - Juniores - 93,6 km - 40,91 km/h

    Aantal deelnemers: 64

    1 DEKKER David NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG

    3 MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK

    5 WILDEBOER SCHUT Melvin NED UWTC DE VOLHARDING

    6 CROLLET Yari YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VANDERVEKEN Yoran DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL

    10 DE HAES Jorden DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    20 BAEYENS Tom AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    35 ZUIDWEG Jarno NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    07/06/2015 JESSEREN (LB) - Juniores - 83 km - 37,43 km/h

    Aantal deelnemers: 36

    1 THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 ZHUMAKAN Alisher KAZ TEAM NATACHA BASSE-MEUSE

    3 DOPS Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 LINDQUIST Christian DEN TEAM CYCLING COPENHAGEN

    5 GALINSKI Anthony SPORT EN MOEDIG GENK

    6 DRENT Dylan NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    7 OFFERMANS Michiel APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 CLAES Stef KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 VAN ROOIJ Thijs SPORT EN MOEDIG GENK

    10 LEFEBER Mathias SPORT EN MOEDIG GENK

    07/06/2015 BONHEIDEN (A) - Nieuwelingen - 63,8 km - 39,66 km/h

    Aantal deelnemers: 65

    1 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 DELANGHE Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 HUYBREGTS Jesse NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 GAUSSIN Anthony YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 DALEMANS Geoffrey WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 VERBERCK Jorik K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    25 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    35 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    08-06-2015 om 12:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 07/06/2015 KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen - 62,1 km - 36,53 km/h
    Aantal deelnemers: 26

    1 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    3 WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 DHONT Arnoud VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VAN LANDEGHEM Elias KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VANDER BEKEN Quinten ASFRA RACING TEAM

    8 VERLEYEN Mauro VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 STYLEMANS Mattis VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 GONDRY Quinten ISOREX CYCLING TEAM

     

    07/06/2015 HAMONT ACHEL (LB) - Nieuwelingen - 58,5 km - 39,53 km/h

    Aantal deelnemers: 26

    1 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

    2 THONNON Bas SPORT EN MOEDIG GENK

    3 STICKENS Robin DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 VAN DE PUT Luke NED TWC HET SNELLE WIEL

    5 VAN UDEN Mika NED HAND IN HAND BAAL

    6 GEERTS Bjorn DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 OVERMEER Thijs NED WV SCHIJNDEL

    8 BONNEU Kamiel SPORT EN MOEDIG GENK

    9 WOUTERS Kamiel NED TWC HET SNELLE WIEL

    10 HAEX Joris SPORT EN MOEDIG GENKNIEUW

    11 COOLS Wannes W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    07/06/2015 MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 68 km - 38,51 km/h

    Aantal deelnemers: 57

    1 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 VERLINDE Simon KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 TACK Jan-emiel FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    4 DESCHUYTTER Casper WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    5 RAECKE Jari VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 VANDAMME Yorben CYCLING TEAM RENOFFICE

    7 NOPPE Matthias VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 BEERNAERT David VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 SHEFFIELD Kenzo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DECLERCK Jules CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    29 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    53 VERCAUTEREN Anthony PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    56 NOENS Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    07/06/2015 ROOSDAAL (B) - Nieuwelingen - 61,6 km - 34,82 km/h

    Aantal deelnemers: 27

    1 FRANÇOIS Casper WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    3 WERNIMONT Nicolas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    6 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 MOL Wesley NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 SMET Jonas ENERTHERM-BKCPNIEUW

    9 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    10 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    14 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    07/06/2015 WOESTEN (W) - Nieuwelingen - 62 km - 37,74 km/h

    Aantal deelnemers: 37

    1 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 MATTON Gianni WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    3 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING IEPER

    4 VERSTRAETE Jens CT SPIDER KING IEPER

    5 BULLEY Callum GBR TEAM CORLEY CYCLES

    6 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    7 VANNESTE Wout APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING IEPER

    9 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DEBOUVER Ruben CT SPIDER KING IEPER

    08-06-2015 om 12:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 07/06/2015 PARIKE (O) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap
    12 jaar - deelnemers: 38

    1 HUBO Xander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 JANSEGHERS Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 MICHELS Jente YOUNG SCHELDE CT

    5 PAUWELS Pieter VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    6 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 VAN ACKER Gilles VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26 BROSENS Kyano VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 49 – 30,02 km/h

    1 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 VAN LIERDE Yente WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE BOCK Rune KTC-CYCLING TEAM

    5 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 DEMUYNCK Victor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 MAES Alec PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    40 SONNEVILLE Fabio VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    41 VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    43 LEFEBRE Jonas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 54 – 29,47 km/h

    1 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 BEKAERT Joost WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 BEECKMAN Brent KTC-CYCLING TEAM

    7 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    17 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 IMPENS Felix PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    36 VAN BASTELAERE Sven PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    44 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 HALS Mirthe WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 LAMBRECHT Justine ASFRA RACING TEAM

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 6

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

    4 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VERBESTEL Jitse KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM

    2 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 GOVAERT Jana HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    4 VAN DE KERKHOVE Febe K.V.C. DEINZE VZW

    08-06-2015 om 12:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/06/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ANJA GELDHOF met haar 1°Seizoenszege bij de Dames !!!
    Geldhof Anja Kop 2013.png 

          Anja Geldhof

     

    Zondag 7 juni 2015 - HOOFDPLAAT (NL) 

     

    Catg.A – 69 km – 42 deelnemers

    1-de Ruijsscher Dante-Oostburg (NL)

    2-De Duytsche Luc

    3-Gryson Kristof

    4-Weemaes Robby (Stekene)

    5-de Meijer Christian

    6-Lampaert Philip

    7-Van Raemdonck Kevin (Nieuwkerken)

    8-Pysson Shane

    9-Verwee Nico

    10-Laureys Simon (Lokeren)

    13-Van Raemdonck Maarten (Vrasene)

    15-Bogaert Sammy (Essen)

    22-Goossens Steven (Belsele)

    32-Van Broeck Gino (Temse)

    33-Van Vlierberghe Bart (Lokeren)

    35-Covents Pieter (Kieldrecht)

     

    Catg.B – 63,6 km - 38 deelnemers

    1-Vereecken Eric-Hulst (NL)

    2-Luyseele Franky

    3-De Corte Peter

    4-Cooman Jerry

    5-Van Holderbeke Frank

    6-De Weirdt Gino

    7-Landuyt Steven

    8-Goossens Alex (Vrasene)

    9-Rombaut Wim (Stekene)

    10-Ryckaert Nico

    13-Calle Alain (Mariakerke)

    16-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)

    21-Van De Perre Lieven (De Klinge)

    22-Van Laere Koen (Beveren)

    24-Rabout Rudi (Erembodegem)

    29-Van Bosbeke Peter (St.Niklaas)

    33-Bultynck Geert (Beveren)

     

    Catg.C – 63,6 km - 25 deelnemers

    1-De Lannoy Didier (Sint-Martens-Leerne)

    2-Cosijn Ronny (Destelbergen)

    3-Watteny Patrick

    4-Harms Ko

    5-Couckuyt Marc (Nevele)

    6-Versluys Marc

    7-Leuntjens Kurt

    8-Van Nieuwenhuyse Gentil

    9-Goossens Marc (Mariakerke)

    10-Raats Kees

    12-Smet Geert (St.Niklaas)

    14-Van Honsté Kris (Hoboken)

    21-Bath Mick (GB)

    22-Joos Luc (Stekene)

     

    Catg.D – 47,7 km - 14 deelnemers

    1.Helmuth Tas (Sijsele)

    2-Hunninck Paul

    3-Heye Hilair

    4-Oosterbosch Geert

    5-Coppers François (Lokeren)

    6-Vanpoucke Rik

    7-Brouwer Pascal

    8-De Sutter Willy

    9-Ribbens Luc

    10-Bolle Henk

     

    Dames – 47,7 km - 3 deelnemers

    1.ANJA GELDHOF (Ertvelde)

    2-Ten Hartog Sarah

    3-Joos Inge (Stekene)

     

    Catg.E – 47,7 km - 19 deelnemers

    +65 jaar

    1.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke)

    2-Thyssen Leo

    3-Vyvey Julien

    4-Vergult Jos

    5-Pieters Roland

    6-Huisjes Gerrit

    7-Vandersteen Erik

    8-Hermans Luc

    9-De Wilde Eric (Lochristi)

    10-De Roos Willy (Vrasene)

     

    +70 jaar

    1.Ko Tolhoek (Yerseke, NL)

    2-Robijns Robert

    3-De Geynst Paul

    4-Michiels Harry

     

    Toeristen – 69 km - 12 deelnemers

    1-Declercq Brecht (Heurne)

    2-Maes Matthias (Beveren)

    3-Van Laethem Philippe

    4-Mortier Alain

    5-Cooman Mauro

    6-Rizzo Claudio

    7-Timmerman Jochen

    8-Opsomer Enzo

    9-Vandeputte Gunter

    10-Vermeire Thomas

    08-06-2015 om 12:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/06/2015

    vwf.JPG








    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 9°Seizoenszege in de Reeks C !!!
    Franky Van Oyen KOP 2013.png 

        Franky Van Oyen

     

    Zondag 7 juni - MELDERT (9310)
    A-reeks - 73,7 km - 1h50

    1. Jonas GOEMAN
    2. Koen Van Geyte
    3. Jeroen Van Geyte
    4. Senne Steegmans
    5. Kevin Van Den Cruijce
    6. Kevin Van De Keer
    7. Gillian Van Rijmenant
    8. Kenneth De Loor
    9. Gwen Van De Velde
    10. Tristan Steegmans

    B-reeks
    - 73,7 km - 1h50
    1. Peter VAN DAMME
    2. Jarno Verhofstadt
    3. Andy De Backer
    4. Vincent Chevalier
    5. Michael Braeckmans
    6. David Haegeman
    7. Michel Vereecken
    8. Kris Jonckers
    9. Alexander Freese
    10. Michael Jansegers


    C-reeks
    - 60,3 km - 1h30
    1. FRANKY VAN OYEN (Zulte)
    2. Kurt Stevens
    3. Dave De Swert
    4. Kris De Block (Mariekerke)
    5. Raf Van Den Bossche
    6. Nico Savat
    7. Michael Naessens
    8. Andy Van Eesbeek
    9. Peter Vermassen
    10. Rudy Rey

    Dames – 53,6 km - 1h28
    1. Ann DE WEVER
    2. Kim Van Den Steen
    3. Tatjana Theunis

    D-reeks
    - 53,6 km - 1h24
    1. Herman PROOST
    2. Jan Van De Velde
    3.
    Patrick Bobelijn
    4. Patrick Jacobs
    5. Patrick Cocquyt (Wachtebeke)
    6. Geert Van Speybroeck (Nevele)
    7. Bruno Bruyere
    8.
    Benny Dupont
    9. Dirk Peigneur
    10. Ronny Coppens

    E-reeks
    - 53,6 km - 1h24
    1. Ronny PARIDAENS

    2. Jan Van Den Brande
    3.
    Danny De Backer
    4. Yvan Camphijn
    5. Dominique Turcksin
    6. Rene De Brucker
    7. Dirk Van Hove
    8. Rudy Berwart
    9. Bert Costermans
    10. Martin Durant

    F-reeks
    - 53,6 km - 1h28
    1. Eddy VANOPSTAL
    2. Patrick Van Renterghem
    3. Jean Blommaert (Hamme)
    4.
    Johny Van Holen
    5. Felix Luyten
    6. Hugo Lismont
    7. Jos Vandermeulen
    8. Jozef Deneef
    9. Serge De Feyter
    10. Andre Devadder

    F+ -reeks - 53,6 km - 1h28

    1. Gaston SANNEN
    2. Theo Coudyzer
    3. Ad Montforts
    4. Albert Van Den Eede
    5. Etienne Vandenhouwe
    6. Hubert D'Hondt
    7. Jozef Saerens
    8. Freddy Vandenberghen
    9. William De Cremer
    10. Gilbert Vandenheuvel

    08-06-2015 om 12:22 geschreven door kenny


    07-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SCHELLEBELLE VAN ZATERDAG 06/06/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SCHELLEBELLE VAN ZATERDAG 06/06/2015     


    Zaterdag
    06/06/2015 SCHELLEBELLE (O) - Elite z.c./U23 - 70,2 km - 44,43 km/h

    Aantal deelnemers: 32

    1 LAURENS POELMAN uit Kalken DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    2 DE DECKER Bjorn CIBEL

    3 RYAN Marc NZL WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 DE PAEPE Pieter HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    7 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    8 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    9 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    21 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    23 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    6-6-2015-schellebelle 795.JPG
    Winnaar te Schellebelle Laurens Poelman met de bloemen en de supporters.
    6-6-2015-schellebelle 785.JPG
    6-6-2015-schellebelle 779.JPG
                                      Winnaar Laurens Poelman uit Kalken.
    6-6-2015-schellebelle 755.JPG
    Aankomst van winnaar Laurens Poelman voor Bjorn De Decker en Marc Ryan.
    6-6-2015-schellebelle 754.JPG
                                        De aankomst van Laurens Poelman.
    6-6-2015-schellebelle 762.JPG
                                             Spurt van het peloton.
    6-6-2015-schellebelle 703.JPG
    6-6-2015-schellebelle 433.JPG
    6-6-2015-schellebelle 446.JPG
    6-6-2015-schellebelle 423.JPG

    6-6-2015-schellebelle 463.JPG
    6-6-2015-schellebelle 432.JPG
    6-6-2015-schellebelle 588.JPG
    6-6-2015-schellebelle 453.JPG
    6-6-2015-schellebelle 484.JPG
    6-6-2015-schellebelle 526.JPG
    6-6-2015-schellebelle 547.JPG
    6-6-2015-schellebelle 587.JPG
    6-6-2015-schellebelle 408.JPG
    6-6-2015-schellebelle 415.JPG
    6-6-2015-schellebelle 418.JPG
         Start van de Elite z.c. & Beloften te Schellebelle met 32 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    07-06-2015 om 16:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/06/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMONCK met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan KENNY JANSSENS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan JOSEPH D’HONT met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.E +70 !!!

    Kevin Van Raemdonck 2015.jpg    Kenny Janssens KOP 2015 1.jpg    D'Hondt Jef kop 2013.png

     Kevin Van Raemdonck        Kenny Janssens              Joseph D'Hont

    Zaterdag 6 juni 2015 -WESTDORPE (NL)

     

    Catg.A – 1 uur + 5 ronden - 21 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Buysse Lennert

    3-Le Blon Michel

    4-Verwee Nico

    5-Goossens Steven (Belsele)

    6-Nachtegael Danny

    7-Van Driessche Ward (Zaffelare)

    8-Burm Maarten

    9-Beens Sebastiaan

    10-Gommers Sven

    12-Van Kerchove Jonathan (St.Pauwels)

    18-Van Broeck Gino (Temse)

    Catg.A en Toeristen samen.

     

    Catg.B – 1 uur + 3 ronden – 18 deelnemers

    1-Landuyt Steven (Eeklo)

    2-Cooman Jerry

    3-Braet Wim

    4-Van Holderbeke Frank

    5-De Weirdt Gino

    6-Schaut Danny

    7-Rombaut Wim (Stekene)

    8-De Corte Peter

    9-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    10-Panis Tom

    12-Rabout Rudi (Erembodegem)

    13-Vercauter Dieter (Bassevelde)


    Catg.B en Catg.C samen.

    Kenny Janssens 3 1ste Zege Westdorpe WAOD 2015.jpg  

    Catg.C – 1 uur + 3 ronden – 6 deelnemers

    1.KENNY JANSSENS (Melsele)

    2.Frank Gommers

    3-Vermeiren Eddy

    4-Van Camp Freddy (Stekene)

    5-Vanoverberghe Siegfried

    6-Harms Ko

    Catg.B en Catg.C samen.

     

    Catg.D – 50 min + 2 ronden – 8 deelnemers

    1-Heye Hilair (Lovendegem)

    2-Tas Helmuth

    3-Snoeck Jan

    4-Baudonck Tony

    5-Wauters Denis

    6-Coppers François (Lokeren)

    7-D'Hondt Freddy

    8-Bolle Henk

    Catg.D & Dames en Catg.E samen.

     

    Dames – 50 min + 2 ronden – 1 deelnemers

    1-Van Kerckvoorde Vanessa (Oosteeklo)

     

    Catg.E – 50 min + 2 ronden – 10 deelnemers

    +65 jaar

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Thyssen Leo

    3-Vyvey Julien

    4-Vandersteen Erik

    5-Van Loon Adri

    6-Lockefeir Marinus

     

    +70 jaar

    1-JOSEPH D’HONT (St.Amandsberg)

    2-Mercken Mathieu

    3-Mols Armand

    4-Robijns Robert

     

    Toeristen – 1 uur + 5 ronden – 11 deelnemers

    1-Cooman Mauro (Oordegem)

    2-Van Der Veken Bart (St.Jansteen)

    3-Declercq Brecht

    4-Vernaet Olivier

    5-Nijs Dimitri

    6-Van Laethem Philippe

    7-Strubbe Kevin

    8-Vossaert Matthias

    9-Verbraeken Wim

    10-Vannieuwenhove Bram

    07-06-2015 om 16:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S GENTLEMEN TE SCHELLEBELLE VAN ZATERDAG 06/06/2015

    FOTO'S GENTLEMEN TE SCHELLEBELLE VAN ZATERDAG 06/06/2015     


    Zaterdag 06/06/2015 SCHELLEBELLE – Gentlemen – 50,4 km – 41,13 km/h

    Aantal deelnemers: 50

    1 DE LOOR Kenneth CT PROFALUX

    2 DE SMET Olivier STEVESCO - REYNAERTS

    3 MAES Dimitri JUST 4 FUN

    4 ANDY D´hauwe TS-BIKES

    5 DE BACKER Andy VAN EYCK TEAM

    6 SMETRYNS Daan WTC SERSKAMP

    7 DUMORTIER David STEVESCO REYNAERTS

    8 COUCHEZ Didier

    9 VAN SANTE Tristan NGMT

    10 DIEPENDAELE Jurgen TCD EXPRESS

    13 BRAECKMAN Geert PURE HOME

    14 CALLE Alain PURE HOME

    30 VAN OSSELAER Tommy JUST 4 FUN

    31 KESTELEYN Bram MILC CT

    38 BAECKELANDT Geert PURE HOME

    42 DEGROOTE Francesco MILC CT

    6-6-2015-schellebelle 330.JPG
                               Winnaar te Schellebelle Kenneth De Loor.
    6-6-2015-schellebelle 332.JPG
    Winnaar te Schellebelle Kenneth De Loor met de bloemen en de supporters.
                                            
    6-6-2015-schellebelle 297.JPG
    Aankomst van winnaar Robby Cobbaert voor Olivier De Smet en Dimitri Maes.
    6-6-2015-schellebelle 217.JPG
                             Dimitri Maes uit Waasmunster werd knap 3de.
    6-6-2015-schellebelle 160.JPG
    6-6-2015-schellebelle 143.JPG
    6-6-2015-schellebelle 068.JPG
    6-6-2015-schellebelle 065.JPG
    6-6-2015-schellebelle 042.JPG
    6-6-2015-schellebelle 038.JPG
    6-6-2015-schellebelle 036.JPG
    6-6-2015-schellebelle 032.JPG

    6-6-2015-schellebelle 004.JPG
               Start van de Gentlemenkoers te Schellebelle met 50 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    07-06-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    06-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/06/2015

    vwf.JPG








    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks A !!!
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks D !!!
    Bjorn Coomans 2015.jpg  Suys Frank KOP 2014.jpg

         Bjorn Coomans                  Frank Suys

     

    Zaterdag 06/06 - WINTAM

     

    A-reeks - 69,6 km - 1h38
    1. Bjorn COOMANS (Ruisbroek)
    2.
    Jeroen Van Geyte
    3. Kevin Van Den Cruijce
    4. Pascal Heyvaert
    5. Senne Steegmans
    6. Bjorn Lison
    7. Bart De Baere
    8. Glenn De Wolf (Hamme)
    9. Gillian Van Rijmenant
    10. Yorick Lison

    B-reeks
    - 69,6 km - 1h38
    1. Jarno VERHOFSTADT
    2. Michel Vereecken
    3. Mario Van Der Sickel
    4. Tom Op De Beeck
    5. Gunther Vogels
    6. Kris Jonckers
    7. Joris Van De Walle
    8. Davy De Smedt
    9. Alexander Freese
    10. Bart Van Berlamont


    C-reeks
    – 58 km - 1h24
    1. Koen HEREMANS
    2. Frank Vagenende
    3. Kris De Block (Mariekerke)
    4. Patrick Van Buggenhout
    5. Franky Weemaes (Melsele)
    6. Willem Van Der Heyden
    7. Peter Aerts
    8.
    Jimmy De Paepe
    9. Marc Tabourdon
    10.
    Andy Roskam (Ruisbroek)

    Dames - 52,2 km - 1h19
    1. Ann DE WEVER
    2. Tatjana Theunis

    D-reeks - 46,4 km - 1h09

    1. FRANK SUYS (Bornem)
    2. Jan De Mulder
    3. Herman Proost
    4. Patrick Verdonck
    5. Thierry Christis
    6. Hugo Van Linden
    7. Alain De Schepper
    8. Wim Van Obbergen
    9. Hans Coignau
    10. Gino Primo (Gent)

    E-reeks
    - 52,2 km - 1h15
    1. Danny DE BACKER

    2. Dirk Van Hove
    3. Martin Durant
    4. Peter Schoepen
    5. Jan Van Den Brande
    6. Rene De Brucker
    7. Dominique Turcksin
    8. Paul De Greef
    9. Noël Willems
    10. Luc Witman

    F-reeks
    - 52,2 km - 1h19
    1. Jan VAN HOVE
    2. Johny Van Holen
    3. Sus Auwers
    4. Rene Van Gils
    5. Jean Blommaert (Hamme)
    6. André Bultinck
    7. Hugo Lismont
    8. Jozef Deneef
    9. Marc Dams
    10. Jos Vandermeulen

    F+ -reeks - 52,2km - 1h19

    1. Gaston SANNEN
    2. Etienne Vandenhouwe
    3. Theo Coudyzer
    4. Freddy Vandenberghen
    5. Willy Mous
    6. William De Cremer
    7. Willy Corthier
    8. Hubert D'Hondt
    9. Ad Montforts
    10. Jozef Saerens

    06-06-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MICHIEL DIELEMAN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Proficiat aan LAURENS POELMAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Michiel Dieleman.jpg  Laurens Poelman KOP 2015.jpg

       Michiel Dieleman        Laurens Poelman

    Zaterdag 06/06/2015 HEISTSE PIJL - HEIST O/D BERG (A) - Elites m.c./z.c./U23 - 170 km - 42,34 km/h
    Aantal deelnemers: 137

    1 ARMEE Sander LOTTO - SOUDAL

    2 MAES Nikolas ETIXX - QUICKSTEP

    3 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL-JUMBO

    4 BLIKRA Haavard NOR TEAM COOP-OSTER HUS

    5 HAVIK Yoeri NED SEG RACING

    6 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    7 DE GENDT Thomas LOTTO - SOUDAL

    8 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 DONNAY Laurent ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    10 DUPONT Timothy ROUBAIX LILLE METROPOLE

    17 VERMEERSCH Gianni SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

     

    06/06/2015 ST.-ALDEGONDISPRIJS ZWEVEZELE (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 137,6 km

    Aantal deelnemers:

    1 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    2 CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    3 VANKEIRSBILCK Berne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    4 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    5 MAES Jo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    6 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 SCOTT Jacobnn GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    9 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    10 LEIGH Andrew GBR TEAM HANDI-NESS

    19 HOFMAN Joeri MORGAN BLUE C.T. VZW

    37 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

     

    06/06/2015 SCHELLEBELLE (O) - Elite z.c./U23 - 70,2 km - 44,43 km/h

    Aantal deelnemers: 32

    1 LAURENS POELMAN uit Kalken DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    2 DE DECKER Bjorn CIBEL

    3 RYAN Marc NZL WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 DE PAEPE Pieter HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    7 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    8 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    9 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    21 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    23 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

     

    06/06/2015 HERSELT (A) - Elite z.c./U23 - 119,6 km - 02h43'23"

    Aantal deelnemers: 85

    1 SYDLIK Benjamin GER TWC TEMPO VELDHOVEN

    2 KAESLER Thomas AUS KIKENNY CC

    3 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 MERTENS Tom ZANNATA CYCLING TEAM

    5 LEYS Sam K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 VAN DER SANDEN Mathias SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    7 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 VAN ELST Jonathan SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    9 PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL

    10 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    38 BOLSENS Kris DCR CYCLING TEAM

    40 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    60 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    70 VERMEIREN Gianni ITA CYCLING TEAM ZEMST VZW

     

    06/06/2015 WORTEGEM-PETEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 39,66 km/h

    Aantal deelnemers: 50

    1 MICHIEL DIELEMAN uit Hamme SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    2 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 NAESEN Lawrence CIBEL

    4 VERBEKEN Cedric VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 SESSLER Nicolas BRA DOVY KEUKENS - FCC

    6 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    7 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    9 BEULENS David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    12 GEERINCK Jens CIBEL

    17 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

     

    06/06/2015 GROTE PRIJS BONHEIDEN RIJMENAM (A)Juniores Interclub - 122.3 km

    Aantal deelnemers:

    1 BAUDE Arthur VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK

    3 DE HAES Jorden DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 THERAIN Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 HENN Luca GER MPL TEAM BERGSTRASSE JUNIORES

    7 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL

    9 VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    23 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    56 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    61 DHOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    85 MATTHYS Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    91 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    93 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    94 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    104 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    107 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    06-06-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 06/06/2015 GERAARDSBERGEN (O) - Juniores - 81 km - 39,25 km/h
    Aantal deelnemers: 44

    1 VAN ELZAKKER Wout NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 GAYTANT Remco WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 LINDQUIST Christian DEN TEAM CYCLING COPENHAGEN

    4 BAUTERS Reno KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VANHOUCKE Harm YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 DE PLUS Jasper VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    10 ADRIAENS Bert KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    37 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    42 COLMAN Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

      

    06/06/2015 OTEGEM (W) - Juniores - 83,5 km - 38,86 km/h

    Aantal deelnemers: 57

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 VEROUGSTRAETE Nicolas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 PIRARD Maxim APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 OSTYN Arthur CT SPIDER KING IEPER

    7 BOUTEN Migel KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 BIEBUYCK Corentin ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9 VANDROMME Alessandro APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    13 CORNU Maxime PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    37 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

     

    06/06/2015 WOESTEN (W) - Juniores - 89 km - 40,62 km/h

    Aantal deelnemers: 42

    1 BISSCHOP Ruben KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 VANDEVYVERE Gauthier CT SPIDER KING IEPER

    3 BULLEY Lewis GBR VELOCITY GLOBALBIKE

    4 GRESSIER Maxime FRA DUNKERQUE

    5 CLEMENTS Matthew GBR CATFORD

    6 RYCKAERT Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    7 TRIO Maxim KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 DE VEIRMAN Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DENDAUW Maxence FRA O GRANDE SYNTHE

    10 HUYGHE Gilles ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

     

    06/06/2015 16DE GROTE PRIJS HOUTSAEGER KOKSIJDE (W)Nieuwelingen - Interclub Beker van België - 77 km

    Aantal deelnemers:

    1 VAN EECKHOUT Len ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    3 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    4 BONNEU Kamiel SPORT EN MOEDIG GENK

    5 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 SNELS Robbe WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    9 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 VANHOOF Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    12 VAN HOUTE Gerben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    48 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    62 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    64 FRANSSENS Yannick VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    78 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    92 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.


    06/06/2015 GERAARDSBERGEN (O) - Nieuwelingen - 54 km - 35,73 km/h

    Aantal deelnemers: 53

    1 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 CAUFRIEZ Tristan U19 CYCLING ACADEMY

    3 WALRAED Jesper ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 DE GREEF Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE PELSMAEKER Sam ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 DE CLERCQ Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN DER HAEGEN Jarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 TORDEUR Niels WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    21 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    41 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    42 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    51 ROOBROUCK Elias VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    06/06/2015 HERSELT (A) - Nieuwelingen - 67,6 km - 01h38'58"

    Aantal deelnemers: 56

    1 GIELEN Jorne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 OREEL Lars NED VAN MOER

    3 VERBOOM Minne NED UWTC DE VOLHARDING

    4 BROUWERS Arno KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VAN DE PAAR Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 DORENBOS Yanne NED UWTC DE VOLHARDING

    7 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 MERTENS Glenn NED UWTC DE VOLHARDING

    9 HENNEKAM Martijn NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10 LAMMENS Jonas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    21 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    22 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    06-06-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    05-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 05/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 05/06/2015 GULLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 105 km - 44,13 km/h
    Aantal deelnemers: 42

    1 BRUYNEEL Giel CT RUWOMAT - VERMEEREN

    2 DRANCOURT Pierre FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    3 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    4 MAES Alexander AN POST - CHAINREACTION

    5 SEGHERS Thomas INDIVIDUEEL

    6 HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    7 DE SCHUYTER Arne ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    8 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    9 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    10 VAN SPEYBROEK Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM
     

    05/06/2015 KONTICH (A) - Elite z.c./U23 - 110,7 km

    Aantal deelnemers:

    05-06-2015 om 22:49 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!