.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    28-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan FARAH DUYM met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

    Proficiat aan GEMKE DE ROCKER met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!

    farah Duym.jpg   Gemke De Rocker.jpg

           Farah Duym            Gemke De Rocker


    Zondag 28/06/2015 MELSELE (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    12 jaar (2003) - deelnemers: 19 - 20 km

    1 VAN POUCKE Wannes SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    2 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VAN GILS Yannick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 VAN ACKER Gilles VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    11 BROSENS Kyano VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar (2002) - deelnemers: 22 – 25 km

    1 VERGOTE Diel VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    3 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 DEWEIRDT Siebe KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 DEMUYNCK Victor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    12 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN

    20 VAN OVERLOOP Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 LEFEBRE Jonas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar (2001) - deelnemers: 28 - 35 km

    1 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 PAUWELS Käi PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    12 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 VAN BASTELAERE Sven PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 SMET Jorre VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 1

    1 COOLS Aaike INDIVIDUEEL

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 GEMKE DE ROCKER VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VERBESTEL Jitse KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 1

    1 FARAH DUYM VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28-06-2015 om 19:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/06/2015

    VWV 2015.jpg
    Zondag 28/06 WESTERLO (ZOERLE PARWIJS 2260) - Europees Kampioenschap

    Cat.A - 90,3 km

    1.Vincent Meyvis

    2.Mattias Van Rooy (Europees Kampioen)

    3.Dave Bruylandts

    4.Maarten Van Der Sanden

    5.Gert Dieltjes

    6.Stijn De Boel

    7.Pieter Diels

    8.Jo Vanautgaerden

    9.Jo Vercammen

    10.Lorenz Compagnie

     

    Cat.B - 90,3 km

    1.Tom Haest (Europees Kampioen)

    2.Bart Vanden Wyngaerd

    3.Peter Behiels

    4.Klaas Stijnen

    5.Wim De Vries

    6.Hervé Van Rompay

    7.Pieter Wijckmans

    8.Sven Van Roy

    9.Jean Paul De Busser

    10.Stefan Kempenaers

     

    Cat.C - 64,5 km

    1.Koen Heremans (Europess Kampioen)

    2.Kris Witvrouwen

    3.Patrick De Boel

    4.Peter Dockx

    5.Vital Pauwels

    6.Peter Aerts

    7.Filip Thijs

    8.Gert Heremans

    9.Hans Van Bael

    10.Tom Van De Poel

     

    Cat.D - 64,5 km

    1.Daniel Van Der Mieren (Europees Kampioen)

    2.Marc De Cock

    3.Fhilippe Wauters

    4.Eddy Vaes

    5.Patrick Verdonck

    6.Eddy Vermeiren

    7.Jan Maegh

    8.Jos Van Craen

    9.Bruno Brabants

    10.Freddy Van Genechten

     

    Cat.E - 64,5 km

    1.Sus Auwers

    2.Ludo De Bakker

    3.André Volkaerts (Europees kampioen)

    28-06-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    27-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ELVERSELE VAN ZATERDAG 27/06/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ELVERSELE VAN ZATERDAG 27/06/2015     


    Zaterdag 27/06/2015 ELVERSELE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 44,51 km/h
    Aantal deelnemers: 70

    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare CIBEL

    2 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    3 SMET Guy CIBEL

    4 VAN DER SCHELDEN Jasper BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    5 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    6 ONGENA Thomas CIBEL

    7 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    8 DE JONGHE Kevin CIBEL

    9 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    10 ONGENA Matthias CIBEL

    14 STALLAERT Joeri CIBEL

    17 ROTTY Glenn CIBEL

    20 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    21 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    22 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    23 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    26 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    29 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    32 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    36 MARTENS Valentijn ARROW CYCLING TEAM

    37 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    38 GIDÉ Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    49 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    52 VAN HECKE Elias SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    27-6-2015-elversele 635.JPG
       Winnaar te Elversele Lawrence Naesen met de bloemen en de supporters.
    27-6-2015-elversele 638.JPG
                           Een woordje uitleg van winnaar Lawrence Naesen.
    27-6-2015-elversele 655.JPG
    Het podium te Elversele met winnaar Oliver Naesen, Jori Van Steenberghen en
    Guy Smet.
    27-6-2015-elversele 626.JPG
    27-6-2015-elversele 659.JPG  27-6-2015-elversele 669.JPG
     Oliver Naesen met de vrouw van de sponsor. 
    27-6-2015-elversele 581.JPG
    Aankomst van winnaar Oliver Naesen voor ploegmaat Jori Van Steenberghen.
    27-6-2015-elversele 588.JPG
              Aankomst van Guy Smet op plaats 3 voor Jasper Van Der Schelden.
    27-6-2015-elversele 600.JPG
                De spurt van het peloton voor plaats 10 met Matthias Ongena.
    27-6-2015-elversele 564.JPG
    27-6-2015-elversele 442.JPG
    27-6-2015-elversele 326.JPG
    27-6-2015-elversele 351.JPG
    27-6-2015-elversele 453.JPG
    27-6-2015-elversele 534.JPG
    27-6-2015-elversele 369.JPG
    27-6-2015-elversele 432.JPG
    27-6-2015-elversele 262.JPG
    27-6-2015-elversele 279.JPG
    27-6-2015-elversele 288.JPG
    27-6-2015-elversele 294.JPG
    27-6-2015-elversele 206.JPG
    27-6-2015-elversele 150.JPG
    27-6-2015-elversele 094.JPG
    27-6-2015-elversele 060.JPG
    27-6-2015-elversele 055.JPG
    27-6-2015-elversele 046.JPG
    27-6-2015-elversele 034.JPG
    27-6-2015-elversele 023.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Elversele met 70 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    27-06-2015 om 22:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LAWRENCE NAESEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Lawrence Naesen 1.jpg 

      Lawrence Naesen


    Zaterdag 27/06/2015 ELVERSELE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 44,51 km/h
    Aantal deelnemers: 70

    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare CIBEL

    2 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    3 SMET Guy CIBEL

    4 VAN DER SCHELDEN Jasper BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    5 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    6 ONGENA Thomas CIBEL

    7 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    8 DE JONGHE Kevin CIBEL

    9 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    10 ONGENA Matthias CIBEL

    14 STALLAERT Joeri CIBEL

    17 ROTTY Glenn CIBEL

    20 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    21 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    22 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    23 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    26 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    29 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    32 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    36 MARTENS Valentijn ARROW CYCLING TEAM

    37 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    38 GIDÉ Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    49 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    52 VAN HECKE Elias SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

     

    27/06/2015 JEUK - GINGELOM (LB) - Elite z.c./U23 - 103,4 km - 42,3 kmh

    Aantal deelnemers: 61

    1 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 FRANKEN Marc PRORACE CYCLING TEAM

    3 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 HOEYBERGHS Daan BKCP - POWERPLUS

    5 CATANIA Claudio ITA T-PALM PôLE CONTINENTAL WALLON

    6 DONNAY Laurent ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    7 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8 SCHILS Dominic GBR ZANNATA CYCLING TEAM

    9 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 FOLKERT Oostra NED NOORD_HOLLAND_WEST

     

    27/06/2015 KORTEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 41,68 km/h

    Aantal deelnemers: 98

    1 VANKEIRSBILCK Berne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    3 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    4 VANDEWIELE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO

    5 LIVYNS Arjen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    8 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    9 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

     

    27/06/2015 LONDERZEEL (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,02 kmh

    Aantal deelnemers: 178

    1 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 VAN DEN BRANDE Julien VERANCLASSIC-EKOI

    3 GUNS Jurgen HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    4 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    5 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    6 DE BOECK Vincent COLBA SUPERANO HAM

    7 DELCROIX Gert INDIVIDUEEL

    8 IMMING Bram NED TEAM IMMING DE ZEELEEUW

    9 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    10 DEGUELLE Christopher ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    11 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    18 VAN LOMMEL Cedric ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    19 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    35 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    37 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    39 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    50 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    91 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    95 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    98 HOFMAN Joeri MORGAN BLUE C.T. VZW

    102 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    103 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

     

    27/06/2015 ZONHOVEN (LB) - Amateurs + Masters – 50 km - 42,25 km/h

    Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers: 33

    1 CLAES Jorg

    2 VAES Niels

    3 SCHREURS Danny

    4 VANHOOF Joeri

    5 SCHOUTEDEN Bert

    6 MAES Bram

    7 VANDERMAESEN Nick

    8 STEINS Mark NED FCC DE PLAKPUNTERS

    9 MERTENS Thomas TEAM DW BIKES

    10 DAEMS Jens WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 21

    1 ZIMMERMANN Hardy GER RSV TEAM_MEMETTMANN

    2 BOGAERTS Patric

    3 HALING Patrick

    4 VAES Stefan

    5 BOLLEN Erwin ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 LOTZ Stephan NED ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 POELMANS Danny ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 CLAES Benny

    9 VANDECAETSBEEK Danny

    10 SERRON Danny

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 5

    1 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 VAN LOY Eddy ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 VELTJEN Daniel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    27/06/2015 RELEGEM-ASSE (B) - Juniores - 84 km - 38,55 km/h

    Aantal deelnemers: 41

    1 GAYTANT Remco WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 BAUTERS Reno KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 MAESEN Dries WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 NOËL Jordy WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DEHERDER Stijn CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 POLSPOEL Jonas WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 DE MAEGHT Dorian WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 DE GROODT Jordy KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    14 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    17 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    27/06/2015 ROLLEGEM-KAPELLE (W) - Juniores - 89,6 km - 39,12 km/h

    Aantal deelnemers: 63

    1 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING IEPER

    2 VANDERBEKEN Brent VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 OSTYN Kenzy CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VANBORM Kenneth CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 JAQUES Arne CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 YIANGOU Tom GBR NEON VELO CYCLING TEAM

    7 BEUSELINCK Briek CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 FARRAZIJN Daan VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 DE VEIRMAN Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VANWALLEGHEM Yenco KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    22 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    27-06-2015 om 22:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 5°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thibau Verhofstadt 2015.jpg 

     Thibau Verhofstadt


    Zaterdag 27/06 ROTHEUX – Tour du Condroz – Juniores – 117,2 km – km/h

    Aantal deelnemers:

    1 VANHOUCKE Harm YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    3 MOBACH Jarno NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 NIEUWPOORT Jelle NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    5 VANDROMME Alessandro APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 VASTMANS Dries ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 CORNET Olivier UC SERAING - VOO

    8 LEYMAN Celestin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 MORTIER Julien SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 VAN WIJK Oscar NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    16 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    33 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    35 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    58 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    60 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    62 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    Zaterdag 27/06/2015 GRAZEN-GEETBETS (B) - Juniores - 86 km - 36,55 km/h
    Aantal deelnemers: 33

    1 BAUDE Arthur VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 ROMBOUTS Seppe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 REYNDERS Jens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 VANDERVEKEN Yoran DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 PANIS Thibaut VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 PITSCHON Gilles VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 DONDERS Jelle LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    27/06/2015 KOOIGEM (W) - Juniores - 93,6 km - 39,48 km/h

    Aantal deelnemers: 39

    1 DEBUYCK Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 BRENNAN Fabian GBR NORTH CITY VELO CYCLING TEAM

    3 DEBUYSERE Wannes KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 VEROUGSTRAETE Nicolas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 BRULEZ Miqele APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 PIRARD Maxim APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 VAN COPPENOLLE Lars KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    8 KIRKBRIDE Ellis GBR NORTH CITY VELO CYCLING TEAM

    9 DOISON Rodolphe U19 CYCLING ACADEMY

    10 PLOVIE Tom KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

     

    27/06/2015 ZOMERGEM (O) - Juniores - 81,2 km - 41,86 km/h

    Aantal deelnemers: 57

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 STEYAERT Bjarne CT SPIDER KING IEPER

    3 BLONDEEL Bjorn C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 RYCKAERT Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 BAELE Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    6 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 BAEYENS Tom AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 MOERMAN Jens ISOREX CYCLING TEAM

    9 DE RHO Nicolay ISOREX CYCLING TEAM

    10 DHOOGE Niels VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    12 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    34 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    41 LESCOUHIER Bert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    27/06/2015 LICHTERVELDE (W) - Nieuwelingen - 68,4 km - 39,26 km/h

    Aantal deelnemers: 45

    1 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 LOMBAERT Guillaume CT SPIDER KING IEPER

    4 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING IEPER

    9 NOPPE Matthias VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    27 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    27/06/2015 SCHULEN (LB) - Nieuwelingen - 57 km - 40,21 km/h

    Aantal deelnemers: 79

    1 BOMBOI Davide KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 WUYTS Siebe DCM CYCLING TEAM

    3 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 FRANCEN Joeri WSC HAND IN HAND BAAL

    7 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    9 FROONINCKX Brent LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    25 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    33 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    40 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN

    60 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    27/06/2015 SNELLEGEM (W) - Nieuwelingen - 62,4 km - 39,25 km/h

    Aantal deelnemers: 55

    1 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 BIERKENS Tim NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    3 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 MODELL Theo GBR CORLEY CYCLES DROPS RT

    6 LOEYS Jarne KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 BRYNAERT Andreas KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 VAN MULDERS Brent ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    37 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27-06-2015 om 19:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 27/06/2015 LIERDE - DEFTINGE (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 29 - 19 km

    1 LAMBRECHT Michiel VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 JANSEGHERS Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 VERSTAPPEN Dries HAGELAND CYCLING TEAM

    5 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW


    13 jaar - deelnemers: 31 - 24 km

    1 VAN ZANDE Devin KTC-CYCLING TEAM

    2 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM

    3 D´HONDT Dante KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 VAN RILLAERT Dayan LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    5 VAN LIERDE Yente WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW


    14 jaar - deelnemers: 44 – 33 km

    1 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    4 BEECKMAN Brent KTC-CYCLING TEAM

    5 GROSEMANS Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    25 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    12 jaar meisjes - deelnemers: 3 - 19 km

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 HERBOTS Quilla KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 DE KEYSER Emke WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER


    13 jaar meisjes - deelnemers: 4 – 24 km

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN MECHELEN Gloria

    3 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE PESSEMIER Phoebe NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    14 jaar meisjes - deelnemers: 2 -  33 km

    1RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM

    2VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    27-06-2015 om 19:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/06/2015

    vwf.JPG







    Zaterdag 27 juni – AALST (9300) -
    VWF kampioenschap

    A-reeks – 83 km - 1h58 
    1. Koen VAN GEYT 
    2. Gillian Van Rijmenant 
    3. Gianni Cooman 
    4. Tristan Steegmans 
    5. Kevin Van De Keer 
    6. Thomas De Backer 
    7. Senne Steegmans 
    8. Bjorn Lison 
    9. Jeroen Van Geyte 
    10. Tom Carmeliet 

    B-reeks – 83 km - 2h 
    1. Mario VAN DER SICKEL 
    2. Rik De Vree 
    3. Koen De Bosscher (Kalken)
    4. Wim Rombaut (Stekene)
    5. Davy De Smedt 
    6. Michel Vereecken (Hamme)
    7. Christophe Van Overloop 
    8. Timmy Van Cleemputte 
    9. Steven Goossens (Belsele)
    10. Glenn Van Hille (St.Niklaas)

    C-reeks - 66,4 km - 1h35 
    1. Koen HEREMANS 
    2. Peter Dockx 
    3. Danny Saelens 
    4. Willem Van Der Heyden 
    5. Franky Van Oyen (Zulte)
    6. Danny Borremans 
    7. Kris De Block (Mariekerke)
    8. Michael Heymans 
    9. Andy Annendijck 
    10. Nico Savat 

    Dames - 58,1 km - 1h28
    1. Rebecca MACKEY 
    2. Rachel Waro
    3. Ann De Wever
    4. Tatjana Theunis 

    D-reeks - 66,4 km - 1h39 
    1. Bruno BRUYERE 
    2. Piet Hereijgers 
    3. Dirk Peigneur 
    4. Richard De Ridder 
    5. Guy De Coster 
    6. Ronny Van Der Vurst 
    7. Benny Van Buynder (Bornem)
    8. Peter Huyghe 
    9. Harry Vertessen 
    10. Patrick Van Ransbeeck 

    E-reeks - 58,1 km - 1h27
    1. Dirk VAN HOVE 
    2. Rudy Thomas 
    3. Jan Van Den Brande 
    4. Yvan Camphijn 
    5. Danny De Backer 
    6. Francis De Ridder 
    7. Paul Casteleyn 
    8. Norbert Van Nuffel 
    9. Noël Willems 
    10. Dominique Turcksin 

    F-reeks - 58,1km - 1h28 
    1. Marc VERVONDEL 
    2. Sus Auwers 
    3. Johny Van Holen 
    4. Eddy Vanopstal 
    5. Helmuth Tas 
    6. Andre Bultinck 
    7. Jozef Deneef 
    8. Jan Van Hove 
    9. Jean Blommaert (Hamme)
    10. Hugo Lismont 

    F+ -reeks - 58,1 km - 1h28 
    1. Etienne VANDENHOUWE 
    2. Gaston Sannen 
    3. Theo Coudyzer 
    4. Luc Snels 
    5. Julien Vyvey 
    6. Albert Van Den Eede 
    7. Freddy Vandenberghen 
    8. Ad Montforts 
    9. Jef D'Hont 
    10. Jozef Saerens 

    27-06-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    26-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 26/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 26/06/2015 BK TIJDRIJDEN - MOL (A) - Men Elite m.c. - Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers: 21

    1 VAN DEN BROECK Jurgen LOTTO SOUDAL

    2 LAMPAERT Yves ETIXX - QUICK STEP

    3 VANDEWALLE Kristof TREK FACTORY RACING

    4 DEVOLDER Stijn TREK FACTORY RACING

    5 CAMPENAERTS Victor TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    6 SERRY Pieter ETIXX - QUICK STEP

    7 BOUCHER David FDJ

    8 VAN KEIRSBULCK Guillaume ETIXX - QUICK STEP

    9 DE BIE Sean LOTTO SOUDAL

    10 GHYSELINCK Jan WANTY - GROUPE GOBERT

    12 DE GENDT Thomas LOTTO SOUDAL

    13 DE GREEF Francis WANTY - GROUPE GOBERT

    18 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE


    26/06/2015 BK TIJDRIJDEN - MOL (A) - Elite z.c. - Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers: 34

    1 FRISON Frederik LOTTO SOUDAL

    2 JANSSENS Jimmy TEAM 3M

    3 GEYSEN Kurt VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    4 DUFRASNE Jonathan WALLONIE – BRUXELLES

    5 VANDEN BAK Laurent LEOPARD DEVELOPMENT TEAM

    6 COMMINETTE Jean-Michel ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    7 VAN ZUMMEREN Stef VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    8 VANDENBOGAERDE Jens AN POST - CHAINREACTION

    9 DE JONGE Kevin CIBEL

    10 LEGLEY Matthias ESEG DOUAI

    15 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    21 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    26/06/2015 BK TIJDRIJDEN - MOL (A) - Dames Elite - Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers: 22

    1 DUYCK Ann-Sophie TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    2 D`HOORE Jolien WIGGLE HONDA

    3 DE VUYST Sofie LENSWORLD.eu - ZANNATA

    4 BECKERS Isabelle LOTTO SOUDAL LADIES

    5 DAAMS Jessie LOTTO SOUDAL LADIES

    6 KOPECKY Lotte TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    7 DOM Annelies LENSWORLD.eu - ZANNATA

    8 HAERS Carolien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 VANDENBULCKE Jesse LOTTO SOUDAL LADIES

    10 LEEMAN Mieke NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN


     26/06/2015 BEVEREN-LEIE (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 41,8 km/h
    Aantal deelnemers: 62

    1 DEWEER Jochen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 MAES Alexander AN POST - CHAINREACTION

    3 VANKEIRSBILCK Berne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    4 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    5 FARAZIJN Maxime EFC-ETIXX

    6 BRUYNEEL Giel CT RUWOMAT - VERMEEREN

    7 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    8 CARDON Germer ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    9 MAERTENS Jelle CT RUWOMAT - VERMEEREN

    10 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    21 HOFMAN Joeri MORGAN BLUE C.T. VZW

    26-06-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    25-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OETINGEN VAN WOENSDAG 24/06/2015

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OETINGEN VAN WOENSDAG 24/06/2015     


    Woensdag 24/06/2015 I.W.T. JONG MAAR MOEDIG OETINGEN (B) - Men Elite UCI - 176 km - km/h

    Aantal deelnemers:

    1 CLAEYS Dimitri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 FLORIS Gerts NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    3 DE TROYER Tim WANTY - GROUPE GOBERT

    4 DELFOSSE Sébastien WALLONIE - BRUXELLES

    5 JANSSENS Jimmy TEAM 3M

    6 BAUGNIES Jérôme WANTY - GROUPE GOBERT

    7 VLIEGEN Loïc BMC DEVELOPMENT TEAM

    8 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 SALOMEIN Jarl TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 BACKAERT Frederik WANTY - GROUPE GOBERT

    15 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    19 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    22 ROBERT Frederique WANTY - GROUPE GOBERT

    24 NAESEN Lawrence CIBEL

    42 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    43 GIBBONS Thomas Edward USA CIBEL


    24-6-2015-oetingen 970.JPG
         
    Podium te Oetingen met winnaar Dimitri Claeys, Gerts Floris en Tim De Troyer.

    24-6-2015-oetingen 965.JPG
                                    
    24-6-2015-oetingen 977.JPG

                            Een woordje uitleg van winnaar Dimitri Claeys.

    24-6-2015-oetingen 974.JPG

                                Winnaar bergklassement Jimmy Janssens.

    24-6-2015-oetingen 904 - kopie.JPG
                                            
                                              Winnaar Dimitri Claeys.
                                            
    24-6-2015-oetingen 902 - kopie.JPG
                                  
                        Aankomst van winnaar Dimitri Claeys te Oetingen.

    24-6-2015-oetingen 925 - kopie.JPG

                        Aankomst van Jori Van Steenberghen voor plaats 15.

    24-6-2015-oetingen 610.JPG

    24-6-2015-oetingen 615.JPG

                                    Vooraan Gijs Van Hoecke uit Zaffelare.

    24-6-2015-oetingen 620.JPG

    24-6-2015-oetingen 630.JPG

    24-6-2015-oetingen 686.JPG

    24-6-2015-oetingen 701.JPG

    24-6-2015-oetingen 591.JPG

    24-6-2015-oetingen 530.JPG

    24-6-2015-oetingen 513.JPG

    24-6-2015-oetingen 507.JPG

                                   Vooraan Kristof Wielfaert uit Lokeren.

    24-6-2015-oetingen 490.JPG

    24-6-2015-oetingen 481.JPG

    24-6-2015-oetingen 477.JPG

    24-6-2015-oetingen 463.JPG

    24-6-2015-oetingen 458.JPG

    24-6-2015-oetingen 178.JPG

    24-6-2015-oetingen 109.JPG

    24-6-2015-oetingen 126.JPG

    24-6-2015-oetingen 140.JPG

    24-6-2015-oetingen 168.JPG

                      Start van de Elite m.c. & Elite z.c. & Beloften te Oetingen.

    24-6-2015-oetingen 107.JPG

    24-6-2015-oetingen 060.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    25-06-2015 om 16:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE OETINGEN VAN WOENSDAG 24/06/2015

    FOTO'S JUNIORES TE OETINGEN VAN WOENSDAG 24/06/2015     


    Woensdag 24/06/2015 OETINGEN (B) - Juniores - 51 km - 41,12 km/h

    Aantal deelnemers: 40

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 GAYTANT Remco WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW

    5 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    8 VAN DEN NEST Jeffrey KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    9 GRESSIER Maxime FRA DUNKERQUE

    10 VAN HOOREBEKE Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    24-6-2015-oetingen 441.JPG
         
    Podium te Oetingen met winnaar Thibau Verhofstadt, Remco Gaytant en Maxim Bollé.

    24-6-2015-oetingen 452.JPG
                                                                        
                             Winnaar Thibau Verhofstadt met de bloemen.
                                            
    24-6-2015-oetingen 405.JPG
                                  
                        Aankomst van winnaar Thibau Verhofstadt te Oetingen.

    24-6-2015-oetingen 410.JPG

                   Aankomst van de 3de Maxim Bollé in de spurt van het peloton.
                                           
    24-6-2015-oetingen 269.JPG

    24-6-2015-oetingen 271.JPG

    24-6-2015-oetingen 273.JPG

    24-6-2015-oetingen 290.JPG

    24-6-2015-oetingen 320.JPG

    24-6-2015-oetingen 214.JPG

    24-6-2015-oetingen 267.JPG

                                               Vooraan Thibau Verhofstadt.

    24-6-2015-oetingen 262.JPG

    24-6-2015-oetingen 202.JPG

    24-6-2015-oetingen 199.JPG

    24-6-2015-oetingen 197.JPG
                    
                       Start van de Juniores te Oetingen met 40 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    25-06-2015 om 16:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 24/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 4°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Thibau Verhofstadt 2015.jpg

     Thibau Verhofstadt

    Woensdag 24/06/2015 HALLE-INGOOIGEM (W) - Men Elite UCI - 199,4 km - km/h
    Aantal deelnemers:

    1 BOUHANNI Nacer FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    2 BOECKMANS Kris LOTTO SOUDAL

    3 THEUNS Edward TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    4 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL - JUMBO

    5 KRUOPIS Aidis LTU AN POST - CHAINREACTION

    6 JULES Justin FRA VERANCLASSIC - EKOI

    7 DEMOITIE Antoine WALLONIE - BRUXELLES

    8 VAN GENECHTEN Jonas BELGIUM NATIONAL TEAM

    9 DUPONT Timothy ROUBAIX LILLE METROPOLE

    10 VANSPEYBROUCK Pieter TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    14 STALLAERT Joeri CIBEL

    17 VERMEERSCH Gianni SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    22 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    24 VERRAES Benjamin CIBEL

    33 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL

    37 SEELDRAEYERS Kevin BELGIUM NATIONAL TEAM

    83 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    88 ONGENA Thomas CIBEL

    111 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

     

    24/06/2015 I.W.T. JONG MAAR MOEDIG OETINGEN (B) - Men Elite UCI - 176 km - km/h

    Aantal deelnemers:

    1 CLAEYS Dimitri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 FLORIS Gerts NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    3 DE TROYER Tim WANTY - GROUPE GOBERT

    4 DELFOSSE Sébastien WALLONIE - BRUXELLES

    5 JANSSENS Jimmy TEAM 3M

    6 BAUGNIES Jérôme WANTY - GROUPE GOBERT

    7 VLIEGEN Loïc BMC DEVELOPMENT TEAM

    8 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 SALOMEIN Jarl TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 BACKAERT Frederik WANTY - GROUPE GOBERT

    15 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    19 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    22 ROBERT Frederique WANTY - GROUPE GOBERT

    24 NAESEN Lawrence CIBEL

    42 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    43 GIBBONS Thomas Edward USA CIBEL

     

    24/06/2015 DE PANNE (W) - Elite z.c./U23 - 66 km - 41,69 km/h

    Aantal deelnemers: 34

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 SCHOONACKER Jehudi INDIVIDUEEL

    3 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    4 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    7 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    8 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 GOVAERT Kenny HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    10 VERMET Joran CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
     

    24/06/2015 STADSPRIJS TIENEN (B) - Elite z.c./U23 - 111 km - 45,25 km/h

    Aantal deelnemers: 125

    1 DE PAUW Stijn WSC HAND IN HAND BAAL

    2 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 JANSSENS Yannick NED BLIZ MERIDA

    4 PIERRE-HUMBERT Dylan AUS WORMAIL CIVIL CCS CYCLING TEAM

    5 COOLS Alexander VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    6 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 GREMELPONT Axel TEAM VAN DER VURST - HIKO

    8 CRABBÉ Arno KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    9 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    10 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    22 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    39 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    76 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

     

    24/06/2015 OETINGEN (B) - Juniores - 51 km - 41,12 km/h

    Aantal deelnemers: 40

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 GAYTANT Remco WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW

    5 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    8 VAN DEN NEST Jeffrey KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    9 GRESSIER Maxime FRA DUNKERQUE

    10 VAN HOOREBEKE Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    25-06-2015 om 15:37 geschreven door kenny


    24-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 24/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Florian.jpg 
     Florian Vermeersch

    Woensdag 24/06 – RAVELS – Juniores – 86 km – 41,38 km/h

    Aantal deelnemers: 49

    1 VAN DE WATER Pieter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 SMETS Gert KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 PEMEN Diederik VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    6 CARTER Thomas NZL DIJLESPURTERS MECHELEN

    7 MONDELAERS Jarno AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 MEEUS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 VANDERVEKEN Yoran DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 BORGERS Gilles SPORT EN MOEDIG GENK

    21 HANNES Kaat TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

     

    24/06 – KUURNE – Nieuwelingen – 67 km – 39,78 km/h

    Aantal deelnemers: 81

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT

    2 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    6 VANDENDRIESSCHE Stef VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 ZUBRICKAS Romas LTU KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    8 SAVER Kasper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    9 BLOUWE Loius VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    24-06-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/06/2015

    KBWB Banner 2013.jpg
    Zondag 21/06/2015 TAVIERS – Belgisch Kampioenschap Amateurs & Masters

    Masters A – 93 km – 02h16’31”
    - Aantal deelnemers: 113

    1-HENRION Jonathan  (Kampioen van België Masters A)

    2-MEYVIS Vincent (Kampioen van België Amateurs)

    3-BLANCHY Michaël

    4-WINS Stéphane

    5-STEEGMANS Senne

    6-SEGHERS Thomas

    7-BECQ Maxime

    8-HAOT Maxime

    9-VAES Niels

    10-DEFOSSA François

     

    Masters B – 74,4 km – 01h49’35” - Aantal deelnemers: 69

    1-BOLLEN Erwin  (Kampioen van België Masters B)

    2-BOGAERTS Patric

    3-LEJEUNE Michaël

    4-SAVAT Nico

    5-VAN LULLE Stéphane

    6-DELLISSE Philippe

    7-NAESSENS Michaël

    8-PAUWELS Vital

    9-MEULEMANS Laurent

    10-DE WIEST Pascal

     

    Masters C – 55,8 km – 01h23’52” - Aantal deelnemers: 53

    1-GRIGNARD Baudouin  (Kampioen van België Masters C)

    2-VERDONCK Patrick

    3-MERTENS Dirk

    4-VILLERS Daniel

    5-PENSERINI Fabian

    6-WUYTS Hans

    7-JACOBS Patrick

    8-VAN EYNDT Jozef

    9-VAN ROY Luc

    10-NICODEME Joël

    24-06-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    23-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BASSEVELDE VAN DINSDAG 23/06/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BASSEVELDE VAN DINSDAG 23/06/2015     


    Dinsdag 23/06/2015 BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 43,2 km/h

    Aantal deelnemers: 62

    1 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    2 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    3 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    6 BONTINCK Karel DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    8 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 ROS Dieter ARROW CYCLING TEAM

    10 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    15 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    20 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    23 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    30 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    35 DE ROECK Nico WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    23-6-2015-bassevelde 492.JPG  23-6-2015-bassevelde 479.JPG
               Winnaar Angelo Vandaele.                        Winnaar te Bassevelde Angelo Vandaele met de bloemen en de supporters.
    23-6-2015-bassevelde 491.JPG
                                     Een woordje uitleg van de winnaar.
    23-6-2015-bassevelde 470.JPG
    23-6-2015-bassevelde 445.JPG
                                   Aankomst van winnaar Angelo Vandaele.
    23-6-2015-bassevelde 449.JPG
    Aankomst van de 2de Hans Dekkers voor Kevin Lava en Davy De Scheemaeker.
    23-6-2015-bassevelde 456.JPG
    23-6-2015-bassevelde 370.JPG
    23-6-2015-bassevelde 391.JPG
                                 Rechts Kristof Dhollander uit Stekene.
    23-6-2015-bassevelde 418.JPG
    23-6-2015-bassevelde 367.JPG
    23-6-2015-bassevelde 108.JPG
    23-6-2015-bassevelde 109.JPG
                                        In 2de positie Guy Ten Hartog.
    23-6-2015-bassevelde 163.JPG
    23-6-2015-bassevelde 225.JPG
    23-6-2015-bassevelde 238.JPG
    23-6-2015-bassevelde 246.JPG
                                              Vooraan Mattias Nys.
    23-6-2015-bassevelde 103.JPG
    23-6-2015-bassevelde 052.JPG
    23-6-2015-bassevelde 024.JPG
    23-6-2015-bassevelde 022.JPG
                                   Tim Vercauteren en Guy Ten Hartog.
    23-6-2015-bassevelde 018.JPG
    23-6-2015-bassevelde 014.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Bassevelde met 62 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    23-06-2015 om 21:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 23/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan PREBEN VAN HECKE met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Preben Van Hecke.jpg 

      Preben Van Hecke

    Dinsdag 23/06/2015 RUDDERVOORDE KOERSE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 172 km - 45,54 km/h
    Aantal deelnemers: 100
    1 PREBEN VAN HECKE uit Berlare TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 DUIJN Huub NED TEAM ROOMPOT

    3 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 CALLEEUW Joeri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    5 KREDER Michel NED TEAM ROOMPOT

    6 GUNST Davy NED SEG RACING

    7 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    8 HELVEN Sander TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 OTTEMA Rick NED COLBA SUPERANO HAM

    10 BOSMANS Wietse BKCP - POWERPLUS

    18 DE PAUW Moreno TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    28 SEELDRAEYERS Kevin TORKU - SEKERSPOR

    50 ROBERT Frederique WANTY-GROUPE GOBERT

    23/06 ROMSÈE-STAVELOT- ROMSÈE – Interclub Elite z.c./U23 – 163,8 km

    Aantal deelnemers:

    1 BILLE Gaetan VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    3 BECKERINGH Derk Abel NED WIELERPLOEG GROOT-AMSTERDAM

    4 VAN BEUSICHEM Thijs NED WIELERPLOEG GROOT-AMSTERDAM

    5 DELFOSSE Florent COLOR CODE - AQUALITY PROTECT

    6 FRANKEN Marc PRORACE CYCLING TEAM

    7 DE PLUS Laurens LOTTO SOUDAL

    8 MOMBAERTS Johan FRA ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    9 JANSSEN Dick NED TEAM LOTTO NL-JUMBO-DE JONGE RENNER

    10 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

     

    23/06/2015 GELUWE (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 156 km

    Aantal deelnemers:

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 DECLERCQ Benjamin EFC-ETIXX

    3 LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 SCOTT Jakob GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 DE VYLDER Lindsay EFC-ETIXX

    7 BURTON Jérémy DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    9 VERSCHAEVE Lounes KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    28 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    32 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    40 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

     

    23/06/2015 BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 43,2 km/h

    Aantal deelnemers: 62

    1 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    2 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    3 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    6 BONTINCK Karel DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    8 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 ROS Dieter ARROW CYCLING TEAM

    10 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    15 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    20 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    23 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    30 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    35 DE ROECK Nico WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    23-06-2015 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TMZ RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/06/2015

    Banner TMZ.jpg
    Maandag 22 juni 2015
    - ZUIDDORPE (4574 RD NL)
     

    Amateurs – 42,851 km/h

    1-Edzard van Ewijk (Wolphaartsdijk Nl)

    2-Peter de Winter

    3-Hakim Verbeure

    4-Eric Vereecken

    5-Steven Goossens (Belsele)

    6-Roelof Tolman

    7-Sven Gommers

    8-Kevin Andries

    9-Nick de Rijcke

    10-Lars Adriaansen

    26-Jeffry Cools (Zwijndrecht)

    27-Peter van Bosbeke (St Niklaas)

     

    Amateurs +40 - 42,585 km/h

    1-Peter van Wijgerden (Woudrichem Nl)

    2-Ruud Havermans

    3-Jan Muis-Giesenberg

    4-Andy van Loon

    5-Nicky Deijkers

    6-Ad Valentijn

    7-Peter Mol

    8-Wim Rombaut (Stekene)

    9-Johan Pemen

    10-Frank Gommers

    13-Kurt van Raemdonck (Beveren)

    23-Freddy van Camp (Stekene)

     

    D-categorie

    1-Pieter Voets (Kapelle Nl)

    2-Kees Raats

    3-Lex Meerman

    4-Mark Baart

    5-Jeroen Zuidema

    6-Gino Evers

    7-Ronald Gort

    8-Yannic Audenaerde

    23-06-2015 om 09:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/06/2015

    vwf.JPG







    Maandag 22 juni – HUIZINGEN (1654)

    A-reeks - 63,6 km - 1h45 
    1. Stijn GOOLAERTS 
    2. Kevin Van Den Cruijce 
    3. Glenn Waerzeggers 
    4. Bjorn Lison 
    5. Gwen Van De Velde 
    6. Christopger Snoeck 
    7. Kevin Van De Keer 
    8. Yannick Wampers 
    9. Stijn De Neef 
    10. Filip Scholliers 

    B-reeks - 63,6 km - 1h45 
    1. Peter VAN DAMME 
    2. Roel Reigel 
    3. Timmy Van Cleemputte 
    4. Hans Vogeleer 
    5. Danny De Backer 
    6. Toon Mertens 
    7. Alain Goolaerts 
    8. Jurgen Stijnen 
    9. Michael Jansgers 
    10. Davy Van Der Bruggen 

    C-reeks – 56 km - 1h27 
    1. Michael LEJEUNE 
    2. Jimmy De Paepe 
    3. Stefan Verhaeghe 
    4. Bart Heyvaert 
    5. Pascal Kestemont 
    6. Kris De Block (Mariekerke)
    7. Danny Borremans 
    8. Gert Muyshondt 
    9. Frank Geets 
    10. Kurt Stevens 

    D-reeks – 56 km - 1h27
    1. Patrick JACOBS 
    2. Herman Proost 
    3. Benny Dupont 
    4. Eddy Van Den Steen 
    5. Eric Depouille 
    6. Dirk Goolaerts 
    7. Ronny Goolaerts 
    8. Joël Nicodeme 
    9. Jean Claude Thelis 
    10. Eddy Vermeir 

    23-06-2015 om 09:16 geschreven door kenny


    22-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ASPELARE VAN MAANDAG 22/06/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ASPELARE VAN MAANDAG 22/06/2015     


    Maandag 22/06/2015 NINOVE ( ASPELARE) (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 39,87 km/h
    Aantal deelnemers: 38

    1 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    2 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    3 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    4 KAESLER Thomas AUS KIKENNY CC

    5 SIMON Kenn VAN EYCK SPORT

    6 VAN IMPE Kevin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 FITTER Daniel AUS SUNSHINE COAST CC

    8 MAXWELL Oliver GBR SPORTGROUP KUOTA

    9 MOLLY Kenny SPECIALIZED FUNDACION ALBERTO CONTADOR

    10 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    22-6-2015-aspelare 358.JPG
          Winnaar te Aspelare Niko Eeckhout met de bloemen en de supporters.
    22-6-2015-aspelare 352.JPG
                              Een woordje uitleg van winnaar Niko Eeckhout.
    22-6-2015-aspelare 365.JPG
                                            David Desmecht werd 2de.
    22-6-2015-aspelare 364.JPG
                                           Tommy Baeyens werd 3de.
    22-6-2015-aspelare 318.JPG
                                  Aankomst van winnaar Niko Eeckhout.
    22-6-2015-aspelare 317.JPG
    22-6-2015-aspelare 321.JPG
                                  Aankomst van de 2de David Desmecht.                    
    22-6-2015-aspelare 324.JPG
         De spurt voor de 3de plaats met Tommy Baeyens voor Thomas Kaesler.
    22-6-2015-aspelare 237.JPG
    22-6-2015-aspelare 235.JPG
    22-6-2015-aspelare 220.JPG
    22-6-2015-aspelare 207.JPG
    22-6-2015-aspelare 152.JPG
    22-6-2015-aspelare 133.JPG
    22-6-2015-aspelare 124.JPG
    22-6-2015-aspelare 112.JPG
    22-6-2015-aspelare 098.JPG
    22-6-2015-aspelare 076.JPG
    22-6-2015-aspelare 089.JPG
    22-6-2015-aspelare 069.JPG
    22-6-2015-aspelare 065.JPG
    22-6-2015-aspelare 051.JPG
    22-6-2015-aspelare 047.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Aspelare met 38 deelnemers.



                                        

    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    22-06-2015 om 22:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 22/06/2015 NINOVE ( ASPELARE) (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 39,87 km/h
    Aantal deelnemers: 38

    1 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    2 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    3 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    4 KAESLER Thomas AUS KIKENNY CC

    5 SIMON Kenn VAN EYCK SPORT

    6 VAN IMPE Kevin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 FITTER Daniel AUS SUNSHINE COAST CC

    8 MAXWELL Oliver GBR SPORTGROUP KUOTA

    9 MOLLY Kenny SPECIALIZED FUNDACION ALBERTO CONTADOR

    10 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    22-06-2015 om 20:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/06/2015

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan LUC VAN CLAPDORP met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Van Clapdorp Luc KOP 2013 1.jpg 

         Luc Van Clapdorp


    Zondag 21/06 – NAZARETH - LWU

    Categorie A
    1.Kristof Carrette

    2.Jonas Vandendaele

    3.Giovanni Debaere

    4.Jordy Clarisse (DV)

    5.Pieter-Jan Claerhout

    6.Kevin Lowagie

    7.Bart Dewaele (DV)

    8.Kobe Nachtergaele

    9.Robbe Deprez (DV)

    10.Steven Staelens

    Categorie B
    1.Pedro Michels

    2.Bart Carette (DV)

    3.Steven Grymonpré

    4.Tommy Vandenbulcke (DV)

    5.Kristof Himpens

    6.Pieter Callemein

    7.Philippe Devleeschauwer

    8.Stefaan Ferrest

    9.Kurt Vancoppenolle

    Categorie C
    1.LUC VAN CLAPDORP (St.Niklaas)

    2.Frank Suys (Bornem)

    3.Marc Versluys

    4.Hans Christiaens

    5.Luc Dierickx

    6.Marnic De Waele

    7.Johan De Baets

    8.Kurt Cnudde

    22-06-2015 om 20:59 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!