.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 19/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 19/06/2015 GELUWE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 44,95 km/h
    Aantal deelnemers: 60

    1 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    2 BRUYNEEL Giel CT RUWOMAT - VERMEEREN

    3 LAPIERE Ward DOVY KEUKENS – FCC

    4 SEGHERS Thomas INDIVIDUEEL

    5 DECAESTEKER Frederik DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 LAMBRECHT Martijn DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7 SCHIETGAT Pedro GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    8 SABBE Enzo WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    9 VANHOUTTEGHEM Cedric ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    10 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    47 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    19/06/2015 BOOM (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 100 km - 46,63 km/h

    Aantal deelnemers: 15

    1 GAUDILLAT Antoine FRA AS CORBEIL ESSONNSSEN

    2 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    3 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    4 PIRIUS Hans GER RV GERMANIA DELITZCH

    5 OERLEMANS Pieter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    6 SCHEERENS Pieter NED WIELERVERENIGING NOORD-HOLLAND

    7 VERTOMMEN Koen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    8 VAN COPPERNOLLE Francesco VERANCLASSIC-EKOI

    9 VAN MOL Caine TEAM VAN DER VURST - HIKO       

    10 BELIS Gilles ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    19-06-2015 om 22:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 18/06/2015 - RIT 5 TTC RONDE 2015 TE VRASENE

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

     

    Donderdag 18/06/2015 – VRASENE – Rit 5 TTC RONDE 2015 
    koers vrasene 2015 18 juni 015 (2).jpg
    Aantal deelnemers: 96
    1-Tom Van Eyck

    2-Peter Dierks (Bornem)

    3-Daan Vermeulen 

    4-Daan Smetryns

    5-Dave Mertens

    6-Jurgen De Witte (Elversele)

    7-Etienne Claus (Waasmunster)

    8-Kris Smet (St.Niklaas)

    9-Mike Van de Voorde

    10-Gino De Munck

    11-Wim Verbraeken 12-Olivier De Smet 13-Wim Vanberghen 14-Pieter Beck 15-Filip Van Steirteghem 16-Glenn Buyl 17-Wim Meir 18-Arne Heirbaut 19-Johan Driesen 20-Jimmy Segers 21-Tom Van Osselaer 22-Manu Cattrysse 23-Claudio Rizzo 24-Dave Van Ceulen 25-Cedric Koppen 26-Wim Van Lancker 27-Kurt Heymans 28-Michiel Van der Sande 29-Glenn Van Hautekerke 30-Gunter Vandeputte 31-Ben De Lille 32-Tom De Bock 33-Johan Nijs 34-Wim Van Overmeire 35-Sam Van der Aa 36-Wim Van Craenenbroeck 37-Davy Heylen  38-Niels Keyaert 39-Evert Heirbaut 40-Lieven De Breucker 41-Daniël Van Goethem 42-Gunther Van Gaeveren 43-Bart Thoen 44-Tor Verstraeten 45-Kurt Thoen 46-Stephan De Plucker 47-David Dumortier 48-Pieter Rottiers 49-Gunther Hanssen 50-Kenny Wullaert 51-Freddy Van Camp 52-Johan Apers 53-Raf Buts 54-Jean Paul Baeyens 55-Francis De Baere 56-Tom De Leenheer 57-Peter Hoskens 58-Sam De Beule 59-Robby Van Raemdonck 60-Marc Meuleman 61-Benjamin De Baere 62-William Macharis 63-Tommy Van Osselaer 64-Joost Van Gils 65-Marnix De Roos 66-Mathias D'Hooghe 67-Kristof Beké 68-Kris Van Severen 69-Nico Van den Berg 70-Thomas Vermeire 71-Alex Mertens 72-Jeffrey Van Mieghem 73-Filip Van Goethem 74-Patrick De Beule 75-Luc Apers 76-Erik Verley 77-Mario Bolssens 78-Matthias Maes 79-Eddy Van Bogaert 80-Peter Van Goethem 81-Dimitri Nijs 82-Angelo Pfaff 83-Davy Baeyens 84-Filip Van Raemdonck 85-Lieven Hollebosch 86-Dimitri Verschueren 87-Tom De Bock 88-Stefaan Van Gaever 89-Maarten De Croock 90-Tim Poelman 91-Dirk Bryssinckx 92-Nico Pauwels 93-Tim De Doncker 94-Geert Smet  95-Mark De Ben

    19-06-2015 om 21:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 19/06/2015

    vwf.JPG







    Vrijdag 19 juni – EREMBODEGEM (1770)

    A-reeks - 45 km
    1. Gianni COOMAN 
    2. Bjorn Lison 
    3. Kevin Van Den Cruijce 
    4. Scott W Veggenberg 
    5. Gillian Van Rijmenant 
    6. Kevin Van De Keer 
    7. Sven Steenackers 
    8. Yorick Lison 
    9. Pascal Heyvaert 
    10. Cedric Rottiers 

    B-reeks - 45 km
    1. Jarno VERHOFSTADT 
    2. Andy De Backer 
    3. Joris Van De Walle 
    4. Michael Jansegers 
    5. Alexander Freese 
    6. Tom Verhoeven 
    7. Sven Van Esbroeck 
    8. Jurgen Stijnen 
    9. Nico Meysman 
    10. Nicolas Bleyaert 

    C-reeks - 40 km 
    1. Willem VAN DER HEYDEN 
    2. Kris De Block (Mariekerke)
    3. Jimmy De Paepe 
    4. Danny Borremans 
    5. Michael Naessens 
    6. Dennis Demaertelaere 
    7. Steven Verschelden 
    8. Tim De Moor 
    9. Marc Tabourdon 
    10. Danny Saelens 

    D-reeks - 40 km 
    1. Jan VAN DE VELDE 
    2. Ronald Rents 
    3. Gino Primo (Gent)
    4. Bruno Bruyere 
    5. Patrick Bobelijn 
    6. Daniel Villers 
    7. Jan De Mulder 
    8. Pascal Raes 
    9. Patrick Van Ransbeeck 
    10. Eddy Vermeir 

    E-reeks - 40 km
    1. Jan VAN DEN BRANDE 
    2. Danny De Backer 
    3. Ronny Paridaens 
    4. Noël Willems 
    5. Serge De Wever 
    6. Johan De Veylder 
    7. Peter Willickx 
    8. Raf Vercammen 
    9. Harmel Van den Bossche 
    10. Marc Dockx 

    F-reeks - 40 km 
    1. Sus AUWERS
    2. Johny Van Holen
    3. Patrick Van Renterghem
    4. Marc Vervondel
    5. Helmuth Tas
    6. Eddy Vanopstal
    7. Luc D'Haeseleer
    8. Jef Scheirinckx
    9. Etienne Vandenhouwe
    10. Rik Van Poucke

    19-06-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    18-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 18/06/2015

    vwf.JPG







    Proficiat aan NICK MERTENS met zijn 5°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Nick Mertens.jpg 

         Nick Mertens

    Donderdag 18 juni – VRASENE (9120)

    Reeks A/B/C - 60 km - 01h23min
    1. Luc DE DUYTSCHE (1B) 
    2. NICK MERTENS (Grembergen 1A) 
    3. Gianni Cooman 
    4. Mario Van Den Broecke (1C) 
    5. Nico Savat 
    6. Patrick Cocquyt (Wachtebeke)
    7. Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    8. Andy Roskam (Ruisbroek)
    9. Gary De Cock (Bazel)
    10. Gunter Sterck (Stekene)
    11. Pysson Shane 
    12. Benny Van Buynder (Bornem)
    13. Jerry Cooman 
    14. Marc Tabourdon 
    15. Kris Jonckers 
    16. Danny Borremans 
    17. Dimitri Dewinter 
    18. Gillian Van Rijmenant 
    19. Bart Van Vlierberghe (Lokeren)
    20. Michael Goossens 
    21. Scott W Veggeberg 
    22. Jan Peirsman (Beveren)
    23. Michael Jansegers 
    24. Vincent Chevalier 
    25. Steven Van Rijckeghem 
    26. Jorn Clerbout 
    27. Wim Van Roey 
    28. Kenny Van Campenhout 
    29. Peter Dockx 
    30. Alex Bumpers

    18-06-2015 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KEERBERGEN VAN WOENSDAG 17/06/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KEERBERGEN VAN WOENSDAG 17/06/2015     


    Woensdag 17/06/2015 KEERBERGEN (B) - Elite z.c./U23 - 116 km - 44,01 km/h

    Aantal deelnemers: 165

    1 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 VAN DER SANDEN Mathias SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    3 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 VAN DINGENEN Sander ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 FINDERS Dirk GER VERANCLASSIC

    6 NEWEY James GBR ZAPPI RACING TEAM

    7 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    8 GREMELPONT Axel TEAM VAN DER VURST - HIKO

    9 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    10 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    25 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    46 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    50 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    84 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    100 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    105 VAN LOMMEL Cedric ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    116 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    120 COOMANS Bjorn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    125 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    141 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    17-6-2015-keerbergen 851.JPG 17-6-2015-keerbergen 845.JPG
    Winnaar te Keerbergen Kenny Willems met de bloemen.
    17-6-2015-keerbergen 756.JPG
           Aankomst van winnaar Kenny Willems voor Mathias Van Der Sanden.
    17-6-2015-keerbergen 771.JPG
                                            De spurt van het peloton.
    17-6-2015-keerbergen 367.JPG
    17-6-2015-keerbergen 748.JPG
    17-6-2015-keerbergen 656.JPG
    17-6-2015-keerbergen 615.JPG
    17-6-2015-keerbergen 535.JPG
    17-6-2015-keerbergen 437.JPG
    17-6-2015-keerbergen 363.JPG
                                          Rechts vooraan Kristoff Heyns.
    17-6-2015-keerbergen 358.JPG
    17-6-2015-keerbergen 301.JPG
    17-6-2015-keerbergen 290.JPG
    17-6-2015-keerbergen 245.JPG
    17-6-2015-keerbergen 220.JPG
    17-6-2015-keerbergen 181.JPG
    17-6-2015-keerbergen 105.JPG
    17-6-2015-keerbergen 089.JPG
    17-6-2015-keerbergen 061.JPG
    17-6-2015-keerbergen 019.JPG
    17-6-2015-keerbergen 017.JPG
            Start van de Elite z.c. & Beloften te Keerbergen met 165 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    18-06-2015 om 19:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 18/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 18/06/2015 OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 44,92 km/h
    Aantal deelnemers: 64

    1 VANDENBOGAERDE Jens AN POST - CHAINREACTION

    2 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    3 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    5 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    6 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    7 BLOMME Lorenzo CT 2020

    8 COOLS Michaël CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 VERDOOLAEGHE Bryan COLBA SUPERANO HAM

    10 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    12 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    19 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST 

    18-06-2015 om 19:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 17/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 17/06/2015 DE HAAN (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 43,18 km/h
    Aantal deelnemers: 44

    1 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 VERMET Joran CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    4 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    7 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 CLAERHOUT Sven CT TOMACC

    9 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    10 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

     

    17/06/2015 KEERBERGEN (B) - Elite z.c./U23 - 116 km - 44,01 km/h

    Aantal deelnemers: 165

    1 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 VAN DER SANDEN Mathias SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    3 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 VAN DINGENEN Sander ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 FINDERS Dirk GER VERANCLASSIC

    6 NEWEY James GBR ZAPPI RACING TEAM

    7 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    8 GREMELPONT Axel TEAM VAN DER VURST - HIKO

    9 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    10 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    25 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    46 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    50 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    84 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    100 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    105 VAN LOMMEL Cedric ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    116 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    120 COOMANS Bjorn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    125 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    141 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    18-06-2015 om 19:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TOUR DU CONGO 2015

    Banner Tour Du Congo 2015.jpg
    Zondag 21/06 – Criterium – 90 km – Etappe 8

    Aantal deelnemers:

    1.

    2.

    3.


    Zaterdag 20/06 - RUSTDAG


    Vrijdag 19/06 – KINSHASA – BUKANGA-LONZO –  km – Etappe 7

    Aantal deelnemers:

    1.

    2.

    3.


    Donderdag 18/06 – INKISI - KINSHASA -   km – Etappe 6

    Aantal deelnemers:

    1.Bram Delie (Bel)

    2.Abdoul Aziz Nikiéma (Bur)

    3.Bumba Dukwa (Cod)
    6.Bart Tribout
    7.Balder De Doncker
    10.Steven Hoedt

    PS Kettingbreuk Guy Smet en zeer veel tijd verloren !!!


    Woensdag 17/06 – KIMPESE - INKISI –  90 km – Etappe 5 - 02h13'18"

    Aantal deelnemers:

    1.Rasmane Ouedraogo (Bur)

    2.Médéric Clain (Fra) op 10"

    3.Igor Alberto Secundino Silva (Ang) op 11"
    7.Guy Smet


    Dinsdag 16/06 – LUMBUMBASHI – KIPUSHI - LUMBUMBASHI – 100 km – Etappe 4

    Aantal deelnemers:

    1.Julien Tourtelot (Fra)

    2.Médéric Clain (Fra)

    3.

    5. Balder De Doncker

    6.Bart Tribout
    7.Guy Smet

    Diego Clarysse en Steven Hoedt top 20.


    Maandag 15/06 – LIKASI - LUBUMBASHI – 120 km – Etappe 3

    Aantal deelnemers:

    1.Igor Alberto Secundino Silva (Ang)

    2.Dário António (Ang)

    3.

    5.Guy Smet

    7.Bart Tribout

    13. Balder De Doncker


    Zondag 14/06 – GOMA – 100 km – Etappe 2

    Aantal deelnemers:

    1.Bart Tribout (Bel)

    2.

    3.Igor Alberto Secundino Silva (Ang)

    6.Diego Clarysse

    7.Guy Smet


    Zaterdag 13/06 – KINDU – Criterium 60 km - Etappe 1

    Aantal deelnemers:

    1.Igor Alberto Secundino Silva (Ang)

    2.Diego Clarysse

    3.

    8.Guy Smet

    18-06-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    17-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 17/06/2015

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Patrick Deyaert en Jan Vlegels vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 22 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Prachtig trainingsweer met alweer de wind als tegenspeler dus moest er vooraan veel afgewisseld worden. Iedereen deed zijn duitje in het zakje zodat de midweek duurtraining gesmaakt werd. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 km, het gemiddelde was goed voor 35 km/h.

     

    Reden mee vandaag : William Despeels , Elias Van Hecke , Gianni Vermeiren , Dirk Cleys , Cedric Koppen (lekke band) , Patrick Deyaert , Ludwig De Bock , Walter Verhelst , Rudy Thysman , Cornelis Van Der Haeven , Jan Vlegels , Eugené Bosman , Geert Bulticnk , Pieter Covents , Glenn Rotty (lekke band) , Marc De Smedt , Gunther Persoon , 2 renners van Wielerteam Waasland , ?? en Kenny Janssens.

    17-06-2015 om 18:20 geschreven door kenny


    16-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 18/06 - RIT 5 - TTC RONDE 2015 TE VRASENE !!!

    TTC 5 2015.jpg

    Bron: Het TTC Bestuur

    16-06-2015 om 21:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE VAN DINSDAG 16/06/2015 - KAMPIOENSCHAP V/H WAASLAND !!!

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE VAN DINSDAG 16/06/2015 - KAMPIOENSCHAP V/H WAASLAND !!!     


    Dinsdag 16/06/2015 KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND BELSELE (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 151,68 km
    Aantal deelnemers: 138

    1 VERRAES Benjamin CIBEL

    2 JUODVALKIS Egidijus LTU COLBA - SUPERANO HAM

    3 NAESEN Lawrence CIBEL

    4 ONGENA Thomas CIBEL

    5 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 DONDERS Jelle COLBA - SUPERANO HAM

    8 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    9 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    11 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    18 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    24 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    28 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    48 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    58 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    61 GIDÉ Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    63 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    66 DE JONGHE Kevin CIBEL

    68 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    69 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    70 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    72 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT
    16-6-2015-belsele kam 941.JPG
    Het podium te Belsele met winnaar Benjamin Verraes, Egidijus Juodvalkis en Lawrence Naesen.

    16-6-2015-belsele kam 970.JPG
    16-6-2015-belsele kam 975.JPG
                        Winnaar Benjamin Verraes en de 3de Lawrence Naesen.
    16-6-2015-belsele kam 937.JPG
                              Het podium met de notabelen te Belsele.
    16-6-2015-belsele kam 959.JPG
               Een woordje uitleg van de 2de de Litouwer Egidijus Juodvalkis.
    16-6-2015-belsele kam 858.JPG
    Aankomst van winnaar Benjamin Verraes voor Egidijus Juodvalkis en Lawrence Naesen.
    16-6-2015-belsele kam 888.JPG                                        
                                                 Aankomst van het peloton.
    16-6-2015-belsele kam 819.JPG
    16-6-2015-belsele kam 282.JPG
    16-6-2015-belsele kam 603.JPG
    16-6-2015-belsele kam 438.JPG
    16-6-2015-belsele kam 646.JPG
    16-6-2015-belsele kam 293.JPG
    16-6-2015-belsele kam 445.JPG
    16-6-2015-belsele kam 511.JPG
    16-6-2015-belsele kam 587.JPG
    16-6-2015-belsele kam 331.JPG
    16-6-2015-belsele kam 334.JPG
    16-6-2015-belsele kam 432.JPG
    16-6-2015-belsele kam 183.JPG
    16-6-2015-belsele kam 179.JPG
    16-6-2015-belsele kam 148.JPG
    16-6-2015-belsele kam 132.JPG
    16-6-2015-belsele kam 094.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Belsele met 138 deelnemers.
    16-6-2015-belsele kam 093.JPG

    16-6-2015-belsele kam 011.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-06-2015 om 21:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 16/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 16/06/2015 KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND BELSELE (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 151,68 km
    Aantal deelnemers:

    1 VERRAES Benjamin CIBEL

    2 JUODVALKIS Egidijus LTU COLBA - SUPERANO HAM

    3 NAESEN Lawrence CIBEL

    4 ONGENA Thomas CIBEL

    5 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 DONDERS Jelle COLBA - SUPERANO HAM

    8 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    9 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    11 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    18 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    24 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    28 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    48 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    58 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    61 GIDÉ Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    63 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    66 DE JONGHE Kevin CIBEL

    68 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    69 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    70 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    72 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    16-06-2015 om 19:35 geschreven door kenny


    15-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Glenn Rotty 2015.jpg 

          Glenn Rotty


    Maandag 15/06/2015 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 100 km - 43,46 km/h
    Aantal deelnemers: 45
    1 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    3 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 SOENENS Alessandro CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    6 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    7 DESMET Jani CT RUWOMAT - VERMEEREN

    8 DEVOLDERE Niki TEAM BIKESENSATION

    9 VERVERKEN Gerdy CT SPIDER KING IEPER

    10 VANNESTE Evert KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

     

    15/06/2015 KNESSELARE URSEL (O) - Elite z.c./U23 - 106 km - 44,6 km/h

    Aantal deelnemers: 62

    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek CIBEL

    2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    4 VERBEKEN Cedric VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 SCHOONACKER Jehudi INDIVIDUEEL

    6 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 VERSICHEL Davy W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 VETTE Pieter NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    9 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    15-06-2015 om 21:41 geschreven door kenny


    14-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTSELAAR VAN ZONDAG 14/06/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTSELAAR VAN ZONDAG 14/06/2015     


    Zondag 14/06/2015 AARTSELAAR (A) - Elite z.c./U23 - 118 km - 45,85 km/h

    Aantal deelnemers: 97

    1 PIETERS Roy NED ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 SCOTT Jacob GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 COPP Jayden AUS GOLD COAST CYCLING CLUB

    4 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 NWELL Matthew GBR KUOTA

    6 MORTELMANS Stijn PRORACE CYCLING TEAM

    7 VERCAMMEN Jeroen CECEMELCYCLINGTEAM

    8 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    10 VAN ROOSBROECK Pieter VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    23 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    26 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    32 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    42 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    44 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    71 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    78 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    14-6-2015-aartselaar 634.JPG

          Winnaar te Aartselaar Roy Pieters met de bloemen en de ploegmaten.
    14-6-2015-aartselaar 637.JPG
                             Een woordje uitleg van de winnaar Roy Pieters.
    14-6-2015-aartselaar 550.JPG
    Aankomst van winnaar Roy Pieters voor Jacob Scott, Jayden Copp en Yves Coolen.
    14-6-2015-aartselaar 558.JPG
                  De spurt voor plaats 8 met Jeroen Das voor Kristof DHollander.
    14-6-2015-aartselaar 573.JPG                                       
                                             De spurt van het peloton.
    14-6-2015-aartselaar 597.JPG
    14-6-2015-aartselaar 312.JPG
    14-6-2015-aartselaar 285.JPG
    14-6-2015-aartselaar 097.JPG
    14-6-2015-aartselaar 348.JPG
    14-6-2015-aartselaar 341.JPG
    14-6-2015-aartselaar 318.JPG
    14-6-2015-aartselaar 351.JPG
    14-6-2015-aartselaar 395.JPG
    14-6-2015-aartselaar 102.JPG
    14-6-2015-aartselaar 441.JPG
    14-6-2015-aartselaar 475.JPG
    14-6-2015-aartselaar 172.JPG
    14-6-2015-aartselaar 175.JPG
    14-6-2015-aartselaar 294.JPG
    14-6-2015-aartselaar 121.JPG
    14-6-2015-aartselaar 124.JPG
    14-6-2015-aartselaar 096.JPG
    14-6-2015-aartselaar 091.JPG
    14-6-2015-aartselaar 080.JPG
    14-6-2015-aartselaar 030.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Aartselaar met 97 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    14-06-2015 om 21:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 14/06/2015 RONDE VAN LIMBURG (LB) - Men Elite UCI - 199 km
    Aantal deelnemers:

    1 LEUKEMANS Bjorn WANTY - GROUPE GOBERT

    2 CLAEYS Dimitri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 MOL Wouter NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    4 ASSELMAN Jesper NED ROOMPOT ORANJE PELOTON

    5 DEBUSSCHERE Jens LOTTO SOUDAL

    6 STENUIT Robin VERANCLASSIC - EKOI

    7 CAPIOT Amaury TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    8 KOUWENHOVEN Sjoerd NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    9 VERRAES Benjamin CIBEL

    10 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    25 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    34 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    46 DE DECKER Bjorn CIBEL

    66 ROBERT Frederique WANTY - GROUPE GOBERT

     

    14/06/2015 WOLVERTEM (B) - Elite z.c./U23 - 118 km - 46,69 km/h

    Aantal deelnemers: 126

    1 DERUETTE Thomas TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    2 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    3 VAN DUREN Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 VAN UFFEL Willem INDIVIDUEEL

    5 VANDERBORGHT Laurent WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6 VLASSELAER Maarten PRORACE CYCLING TEAM

    7 SUAREZ MARTINEZ Kevin COLBA SUPERANO HAM

    8 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    9 YDENS Andrew T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    10 VERHEYEN Onno CYCLING TEAM ZEMST VZW

    12 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    13 MARTENS Valentijn ARROW CYCLING TEAM

    14 COOMANS Bjorn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    77 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    81 VAN REETH Ken TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    87 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    14/06/2015 ZEDELGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 41,65 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    2 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    3 ANECA Ciske FCP - GLASCENTRA CT

    4 LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 VANDEWALLE Matthias EFC-ETIXX

    6 SOENENS Alessandro CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 RYAN Luke GBR RICHARDSONS-TREK RT

    8 SLABINCK Indiana CT 2020

    9 SABBE Enzo WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    10 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

     

    14/06/2015 AARTSELAAR (A) - Elite z.c./U23 - 118 km - 45,85 km/h

    Aantal deelnemers: 97

    1 PIETERS Roy NED ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 SCOTT Jacob GBR ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 COPP Jayden AUS GOLD COAST CYCLING CLUB

    4 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 NWELL Matthew GBR KUOTA

    6 MORTELMANS Stijn PRORACE CYCLING TEAM

    7 VERCAMMEN Jeroen CECEMELCYCLINGTEAM

    8 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    10 VAN ROOSBROECK Pieter VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    23 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    26 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    32 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    42 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    44 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    71 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    78 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

     

    14/06/2015 BAVEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 43,32 km/h

    Aantal deelnemers: 78

    1 FITTER Daniel AUS SUNSHINE COAST CC

    2 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    3 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 SCOTSON Callum AUS PORT ADELAIDE

    6 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    7 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    10 WILLEMS Robby ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    15 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    62 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    14-06-2015 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 14/06/2015 DIAMOND TOUR NIJLEN (A) - Women Elite UCI - 124,1 km
    Aantal deelnemers:

    1 D`HOORE Jolien WIGGLE HONDA

    2 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    3 BRENNAUER Lisa GER VELOCIO - SRAM

    4 MAJERUS Christine LUX LUXEMBOURG NATIONAL TEAM

    5 ARYS Evelyn TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    6 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 HANNES Kaat TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    8 GOOSSENS Veerle DE JONGE RENNER

    9 GARNER Lucy GBR TEAM LIV-PLANTUR

    10 VAN DE REE Monique DE JONGE RENNER

    32 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    44 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

     

    14/06/2015 HARINGE (W) - Juniores - 87 km - 40,39 km/h

    Aantal deelnemers: 34

    1 DE VEIRMAN Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 CAPPELLE Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 CLICTEUR Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 HOUCKE Killyan FRA O GRANDE SYNTHE

    7 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING IEPER

    8 WARAS Corentin FRA TEAM OGS

    9 BORGOO Lowie CT SPIDER KING IEPER

    10 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

     

    14/06/2015 WERVIK (W) - Juniores - 98 km - 40,32 km/h

    Aantal deelnemers: 57

    1 DOBBS Sam NZL ISOREX CYCLING TEAM

    2 MROWKA Adrian POL SMS SWIDNICA

    3 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 KUKLEWICZ Karol POL SMS SWIDNICA

    5 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    6 GOEBEERT Pierre ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 HESTERS Jules ISOREX CYCLING TEAM

    8 DEBRUYNE Jens KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    9 BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 GIERACKI Dawid POL SMS SWIDNICA

    31 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    14/06/2015 ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 60,5 km - 42,54 km/h

    Aantal deelnemers: 46

    1 FROONINCKX Brent LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 VAN DE PAAR Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 KIELICH Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    5 DELANGHE Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 DIERCKX Joëy DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 BRESSELEERS Jonas KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    9 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    14/06/2015 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 40,04 km/h

    Aantal deelnemers: 60

    1 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 TREMERIE Jensy WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    4 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY

    5 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    6 DESCHUYTTER Casper WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    7 BLOUWE Loius VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 PESSEMIER Tom KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 DERKINTIS Zigmas LTU KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    34 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14-06-2015 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/06/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 11°Seizoenszege en de Titel van Belgisch Kampioen in de Catg.C !!!

    Proficiat aan KURT VAN RAEMDONCK met de Titel van Kampioen van Beveren !!!

    Franky Van Oyen KOP 2013.png  Kurt Van Raemdonck.jpg

        Franky Van Oyen     Kurt Van Raemdonck

    Zondag 14 juni 2015 BEVEREN (9120) - KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË CATEGORIE B + C

      

    Catg.A – 71,5 km – 66 deelnemers

    1-Bruylandts Dave (Hoogstraten)

    2-Vanden Wijngaerd Bart

    3-Timmermans Tim

    4-Verbeke Stijn (Belsele)

    5-De Vlieger Jonas

    6-De Smet Dries

    7-Van Overloop Christophe

    8-De Duytsche Luc

    9-Buysse Lennert

    10-Heirbaut Tony (Belsele)

    12-Van Vlierberghe Bart (Lokeren)

    18-De Bock Stef (Zele)

    19-Peirsman Jan (Beveren)

    20-Smet Gert (Bazel)

    24-Peeters Danny (Temse)

    25-Goossens Steven (Belsele)

    27-Cant Bart (Temse)

    28-Perriëns Philippe (St.Niklaas)

    31-Heirman Steven (Hamme)

    35-Smet Jochen (St.Niklaas)

    37-Cools Jeffrey (Zwijndrecht)

    40-Bogaert Sammy (Essen)

    41-Van Raemdonck Maarten (Vrasene)

    44-216-Van Ryssel Mike-

    45-Maes Vincent (Beveren)

    47-Mannens Steven (Stekene)

    49-De Sutter Maxime (Belsele)

    50-Van Broeck Gino (Temse)

    51-Maes Bram (Hechtel)

     

    Catg.B – 71,5 km - 52 deelnemers

    1-Lampaert Philip (Bellem)

    2-De Weirdt Gino  BELGISCH KAMPIOEN

    3-Bogaerts Patric

    4-Landuyt Steven

    5-Van Holderbeke Frank

    6-Pauwels Kurt

    7-Van Clapdorp Luc (St.Niklaas)

    8-Van De Perre Lieven (De Klinge)

    9-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)

    10-Weemaes Franky (Melsele)

    12-Baert Giovanni (Moerbeke)

    15-Rombaut Wim (Stekene)

    22-De Vlieger Sven (Lochristi)

    24-Calle Alain (Mariakerke)

    26-Van Laere Koen (Beveren)

    28-Van Bosbeke Peter (St.Niklaas)

    30-Rabout Rudi (Erembodegem)

    34-Van Goethem Benny (Moerbeke)

    38-Bultynck Geert (Beveren)

    41-De Roeck Stefan (St.Niklaas)

    42-Van Drom Giovanni (Bazel)

    44-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    45-Goossens Alex (Vrasene)

    46-Cooman Jerry (Oordegem)

    48-De Roeck Nico (St.Niklaas)

     

    Catg.C – 71,5 km - 32 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)  BELGISCH KAMPIOEN

    2-Van Speybroeck Geert (Nevele)

    3-Suys Frank (Bornem)

    4-Watteny Patrick op 35”

    5-Van Buynder Benny (Bornem) op 40”

    6-Goossens Marc (Mariakerke)

    7-Harms Ko

    8-Leuntjens Kurt

    9-Claus Etienne (Waasmunster)

    10-Versluys Marc

    11-Vermassen Gerrit

    12-Roobroeck Dirk

    13-Janssens Kenny (Melsele) Pelotonspurt op 50”

    16-Van Havere Jurgen (Kruibeke)

    17-Braeckman Geert (Kalken)

    19-Van Honsté Kris (Hoboken)

    23-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    25-De Rop Johan (Nieuwkerken)

    26-Macharis William (Rupelmonde)

    28-Bressinckx Dirk (Melsele)

     

    Catg.D – 49,5 km - 21 deelnemers

    1-Tas Helmuth (Sijsele)

    2-Coppers François (Lokeren)

    3-De Vos Rony

    4-Lap Hans

    5-De Naeghel Jozef

    6-Standaert Robert

    7-Steeman Juan

    8-Dom André

    9-Ribbens Luc

    10-Heye Hilair

    13-Van Overmeir Marc (Beveren)

     

    Dames – 49,5 km - 1 deelnemer

    1-Broosus Bianca (Huijbergen NL)

     

    Catg.E – 49,5 km - 21 deelnemers

    +65 jaar

    1-Boulard Roland (Drongen)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Beelaert Roger (Rupelmonde)

    4-Hoof Roger (St.Niklaas)

    5-Van Den Borre Herman

    6-Thyssen Leo

    7-Vyvey Julien

    8-Wijnen Nico

    9-Lockefeir Marinus

    10-De Wilde Eric (Lochristi)

    15-De Roos Willy (Vrasene)

     

    +70 jaar

    1-Robijns Robert (Aartselaar)

    2-Tolhoek Ko

    3-Hairwassers Gerrit

    4-De Geynst Paul

     

    Toeristen – 55 km – 40 deelnemers

    1-Declercq Brecht (Heurne)

    2-Van Bever Nico

    3-Maes Dimitri (Waasmunster)

    4-De Smet Olivier

    5-Van Raemdonck Kurt (Kampioen van Beveren)

    6-Carette Bart

    7-Wouters Anton

    8-Cooman Mauro

    9-Goossens Maarten

    10-Vercammen Tom

    13-Jansen Ivo (Beveren)

    15-Rizzo Claudio (Zelzate)

    16-Van Camp Freddy (Stekene)

    17-Koppen Cédric (Beveren)

    19-Pieters Hosea (De Klinge)

    20-Van Osselaer Tom (Vrasene)

    21-Van Osselaer Tommy (Stekene)

    22-Thoen Kurt (Zwijndrecht)

    23-De Plucker Stephan (Belsele)

    24-De Roos Marnix (Moerbeke)

    25-Van Gaeveren Gunter (St.Pauwels)

    29-Van Havenbergh Philip (Burcht)

    30-Bressinckx Dirk (Melsele)

    31-De Bruyn Kenneth (Hamme)

    32-De Doncker Tim (Zele)

    33-Smet Gerrit (Kallo)

    34-Van Mieghem Maarten (Melsele)

    36-De Beule Sam (Nieuwkerken)

    37-De Beule Patrick (Nieuwkerken)

    39-Van Goethem Filip (Nieuwkerken)

    14-06-2015 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/06/2015

    vwf.JPG







    Proficiat aan NICK MERTENS met zijn 4°Seizoenszege in de reeks A !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 17°Seizoenszege !!!

    Nick Mertens.jpg  Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

           Nick Mertens              Patrick Cocquyt


    Zondag 14 juni – DENDERMONDE (9200) - 6 de rit VWF Geditrofee

    A-reeks - 67,2 km - 1h36
    1. NICK MERTENS (Grembergen)

    2. Kevin Van De Keer 
    3. Kristof Van Wymeersch 
    4. Pascal Heyvaert 
    5. David Van Steenberge 
    6. Kevin Van Den Cruijce 
    7. Gillian Van Rijmenant 
    8. Glenn De Wolf (Hamme)
    9. Bert Schouteden 
    10. Gwen Van De Velde 

    B-reeks 
    - 67,2 km - 1h36 
    1. Jean Francois RAES 
    2. Joris Van De Walle 
    3. Michael Jansegers 
    4. Jarno Verhofstadt 
    5. Tom Verhoeven 
    6. Kevin Perceval 
    7. Mario van Der Sickel 
    8. Stijn Gidé (Sinaai)
    9. Kenny Van Campenhout 
    10. Tom Op De Beeck 

    C-reeks 
    – 63 km - 1h29 
    1. Danny SAELENS 
    2. Mario Van Den Broecke 
    3. Filip Thijs 
    4. Peter Maes (Bornem) 
    5. Jimmy De Paepe 
    6. Koen Heremans 
    7. Willem Van Der Heyden 
    8. Andy Van Eesbeek 
    9. Thierry Lampe 
    10. Nico Savat 

    D-reeks 
    - 54,6 km - 1h20
    1. PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2. Patrick Jacobs 
    3. Ronald Rents 
    4. Daniel Van Der Mieren 
    5. Herman Proost 
    6. Piet Hereijgers 
    7. Pascal R
    aes 
    8. Hedwig Henderickx 
    9. Marc Schellemans 
    10. Bruno Albrecht 

    E-reeks 
    - 54,6 km - 1h22
    1. Dominique TURCKSIN 
    2. Rudy Thomas 
    3.
    Paul De Greef 
    4. Joost Pieters 
    5. Dirk Van Hove 
    6. Rudy Berwart 
    7. Rene De Brucker 
    8. Noël Willems 
    9. Johny Van Holen 
    10. Danny De Backer 

    F-reeks 
    - 46,2 km - 1h10 
    1. Sus AUWERS 
    2. Eddy Vanopstal 
    3. Marc Vervondel 
    4. Johny Van Holen 
    5. Jean Blommert (Hamme)
    6. Jos Vandermeulen 
    7. Jan Van Hove 
    8. Jean Pierre Broothaerts 
    9. Serge De Feyter 
    10. Christiaan Geerts 

    F+ -reeks 
    - 46,2 km - 1h10 
    1. Gaston SANNEN 
    2. Albert Van Den Eede 
    3. Etienne Vandenhouwe 
    4. Jozef Saerens 
    5. Hubert D'Hondt 
    6. Jef D'Hont 
    7. Freddy Vandenberghen 
    8. William De Cremer 
    9. Theo Coudyzer 
    10. Gilbert Vandenheuve

    14-06-2015 om 19:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ZELE VAN ZATERDAG 13/06/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ZELE VAN ZATERDAG 13/06/2015     


    Zaterdag 13/06/2015 ZELE (O) - Elite z.c./U23 - 104 km - 39,58 km/h

    Aantal deelnemers: 65

    1 VERMEER Tom NED PROFEL - UNITED C.T.

    2 PIERRE-HUMBERT Dylan AUS WORMAIL CIVIL CCS CYCLING TEAM

    3 ONGENA Thomas CIBEL

    4 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    5 COPP Jayden AUS GOLD COAST CYCLING CLUB

    6 SCHUERMANS Jelle VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 GRAHAM-DAWSON Nicholas AUS NORTHERN DIST WA CC

    8 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 YEUNG Yin Hon HKG INDIVIDUEEL

    10 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    15 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    20 VERSCHUEREN Robin WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    23 MIDDELKAMP Tom ARROW CYCLING TEAM

    26 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    28 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    29 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    34 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    42 DE BOCK Stef SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    44 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    13-6-2015-zele 741.JPG 
    Podium te Zele met winnaar Tom Vermeer, Dylan Pierre-Humbert en Thomas Ongena.
    13-6-2015-zele 739.JPG
    13-6-2015-zele 750.JPG
                                      Winnaar Tom Vermeer uit Nederland.
    13-6-2015-zele 753.JPG
    13-6-2015-zele 757.JPG
                De 1ste Zelenaar Robin Verschueren eindigde op de 20ste plaats.            
    13-6-2015-zele 704.JPG
                                   Aankomst van winnaar Tom Vermeer.
    13-6-2015-zele 707.JPG
       Spurt voor de 2de plaats met Dylan Pierre-Humbert voor Thomas Ongena.
    13-6-2015-zele 695.JPG
    13-6-2015-zele 714.JPG
    13-6-2015-zele 544.JPG
    13-6-2015-zele 540.JPG
    13-6-2015-zele 482.JPG
    13-6-2015-zele 448.JPG
    13-6-2015-zele 442.JPG
    13-6-2015-zele 438.JPG
    13-6-2015-zele 413.JPG
    13-6-2015-zele 402.JPG
    13-6-2015-zele 387.JPG
    13-6-2015-zele 346.JPG
    13-6-2015-zele 342.JPG
    13-6-2015-zele 336.JPG
    13-6-2015-zele 333.JPG
    13-6-2015-zele 313.JPG
                 Start van de Elite z.c. & Beloften te Zele met 65 deelnemers.
    13-6-2015-zele 314.JPG
    13-6-2015-zele 325.JPG

    13-6-2015-zele 638.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    14-06-2015 om 09:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/06/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 13/06/2015 MENEN CLASSIC (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 148,5 km
    Aantal deelnemers:

    1 MYNGHEER Daan VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 VANHOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    3 CLAEYS Dimitri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 CALLEEUW Joeri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    5 WASTYN Emiel VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    6 HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    7 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    8 COOLS Michaël CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 WARLOP Jordi EFC-ETIXX

    10 MEHEUS Gill EFC-ETIXX

     

    13/06/2015 WERVIK (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 40,51 km/h

    Aantal deelnemers: 44

    1 VERBEKEN Cedric VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    3 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    4 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    5 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    10 CLAERHOUT Sven CT TOMACC

     

    13/06/2015 WETTEREN (TEN-EDE) (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 91

    1 SCOTSON Callum AUS PORT ADELAIDE

    2 GOUGH Regan NZL CYCLING

    3 RYAN Marc NZL WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 VANREYTEN Joachim LOTTO SOUDAL

    5 FITTER Daniel AUS SUNSHINE COAST CC

    6 KARWOWSKI Cameron NZL CYCLING SOUTHLAND

    7 GUNS Jurgen HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    8 VAN IMPE Kevin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 CLEEREN Tom SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 VAN DER SANDEN Mathias SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    22 GOOSSENS Kenny CIBEL

    30 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    38 COOMAN Gianni DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    42 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM

     

    13/06/2015 OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 39,98 km/h

    Aantal deelnemers: 33

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 SCHOONACKER Jehudi INDIVIDUEEL

    3 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    4 VERMET Joran CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    6 GOVAERT Kenny HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    7 VERDOOLAEGHE Bryan COLBA SUPERANO HAM

    8 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    9 DEVRIENDT Damon KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 VELLE Glenn ASFRA RACING TEAM

     

    13/06/2015 ZELE (O) - Elite z.c./U23 - 104 km - 39,58 km/h

    Aantal deelnemers: 65

    1 VERMEER Tom NED PROFEL - UNITED C.T.

    2 PIERRE-HUMBERT Dylan AUS WORMAIL CIVIL CCS CYCLING TEAM

    3 ONGENA Thomas CIBEL

    4 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    5 COPP Jayden AUS GOLD COAST CYCLING CLUB

    6 SCHUERMANS Jelle VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 GRAHAM-DAWSON Nicholas AUS NORTHERN DIST WA CC

    8 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 YEUNG Yin Hon HKG INDIVIDUEEL

    10 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    15 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    20 VERSCHUEREN Robin WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    23 MIDDELKAMP Tom ARROW CYCLING TEAM

    26 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    28 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    29 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    34 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    42 DE BOCK Stef SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    44 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

     

    13/06/2015 GROTE PRIJS VAN HET WAASLAND BELSELE (O) - Dames Elite - 77 km - 37,37 km/h

    Aantal deelnemers: 59

    1 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    2 MARKUS Kelly NED JAN VAN ARCKEL

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VERSTICHELEN Femke WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6 FIEDLER Yvonne GER SCHONEBERGER RV IDUNA

    7 BELMANS Els AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 VAN DEN BORN Eva NED ST MARTINUS KERKSKEN

    9 GINS Tara WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10 RIJKERS Sabine NED TWC HET SNELLE WIEL

    18 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    19 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    42 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    43 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    13/06/2015 BILZEN (LB) - Juniores - 80 km - 38,48 km/h

    Aantal deelnemers: 47

    1 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK

    2 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 ZHUMAKAN Alisher KAZ TEAM NATACHA BASSE-MEUSE

    4 VAN ENDE Wouter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL

    6 CORNET Olivier UC SERAING - VOO

    7 PEMEN Diederik VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    8 REYNAERTS Jan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 CLAES Stef KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 VAN ROOIJ Thijs SPORT EN MOEDIG GENK


    13/06/2015
    OOIGEM (W) - Juniores - 82 km - 40,61 km/h

    Aantal deelnemers: 80

    1 DOBBS Sam NZL ISOREX CYCLING TEAM

    2 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 GIERACKI Dawid POL SMS SWIDNICA

    4 CLICTEUR Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    7 VERFAILLIE Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 BOUTEN Migel KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    9 VEROUGSTRAETE Nicolas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 BEUSELINCK Briek CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    14-06-2015 om 09:52 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!