.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    05-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/04/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ANGELO VANDECASTEELE met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

     Angelo Vandecasteele.jpg 

    Angelo Vandecasteele


    Zondag 5 april 2015 - KALLO (9120)


    Catg.A – 66,5 km – 20 deelnemers

    1-Verhofstadt Jarno (Erembodegem)

    2-De Feyter Ken

    3-Lampaert Philip

    4-De Ceulaer Rob

    5-Goossens Steven (Belsele)

    6-Bogaert Sammy (Essen)

    7-Despiegeleire Mattias

    8-De Rijcke Nick

    9-Leenknecht Jordy

    10-Verhoeven Tom

    14-Van Damme Danny (St.Niklaas)

    15-Peeters Danny (Temse)

    17-Van Broeck Gino (Temse)

    5-4-2015-kallo 400.JPG
                                    Winnaar Catg.A met Jarno Verhofstadt.
    5-4-2015-kallo 403.JPG
                                         Winnaar Jarno Verhofstadt.
    5-4-2015-kallo 384.JPG
                      Aankomst van winnaar Jarno Verhofstadt in de Catg.A

    Catg.B – 56 km – 22 deelnemers

    1-Op de Beeck Tom (Walem)

    2-Pauwels Vital

    3-Goossens Alex (Vrasene)

    4-Weemaes Franky (Melsele)

    5-De Roeck Nico (St.Niklaas)

    6-de Koning Michel

    7-Everaerts Wim

    8-Maes Peter (Bornem)

    9-Van Drom Giovanni (Bazel)

    10-Verbeken Kurt

    11-Van De Perre Lieven (De Klinge)

    12-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)

    16-Baert Giovanni (Moerbeke)

    17-Rabout Rudi (Erembodegem)
    5-4-2015-kallo 221.JPG
                                Winnaar Catg.B met Tom Op de Beeck.

    5-4-2015-kallo 210.JPG
    De spurt voor de overwinning in de Catg.B met winnaar Tom Op de Beeck voor
    Vital Pauwels, Alex Goossens en Franky Weemaes.
     

    Catg.C – 56 km – 14 deelnemers

    1-Van Hove Dirk (Boom)

    2-Gommers Frank

    3-Van der Mieren Daniel

    4-Bath Mick

    5-Vos Peter

    6-Leuntjens Kurt

    7-Braeckman Geert (Kalken)

    8-Van Havere Jurgen (Kruibeke)

    9-Van Damme Filip

    10-de Baat Matti
    5-4-2015-kallo 207.JPG
                             Aankomst van winnaar Catg.C met Dirk Van Hove.

    5-4-2015-kallo 223.JPG
                                    Winnaar Catg.C met Dirk Van Hove.

    Catg.D – 45,5 km – 12 deelnemers

    1-Vanopstal Eddy ( Mol)

    2-Lap Hans

    3-De Bakker Ludo

    4-Brouwers Johan

    5-Maldrie Robert

    6-Verzele Noël

    7-Polfliet Danny

    8-Herman Prison 

    9-Van Overmeir Marc (Beveren)

    10-van Rijsbergen John

    5-4-2015-kallo 081.JPG
                                      Winnaar Catg.D met Eddy Vanopstal.
    5-4-2015-kallo 063.JPG
                                 Aankomst winnaar Catg.D met Eddy Vanopstal.

    Dames – 45,5 km – 2 deelnemers

    1-Crollet Lieve (Mol)

    2-Wittock Nancy (St.Niklaas)

    5-4-2015-kallo 073.JPG
    Winnaar Catg.E +65 jaar met Luc Snels, winnaar +70 jaar met Gaston Sannen en
    winnaar Dames met Lieve Crollet.

    Catg.E – 45,5 km – 18 deelnemers

    +65 jaar

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Van Imschoot Roland

    3-Luyten Felix

    4-Thyssen Leo

    5-Hoof Roger (St.Niklaas)

    6-Vyvey Julien

    7-Lockefeir Marinus

    8-Mous Willy

    9-Hermans Luc

    10-Vergult Jos

    5-4-2015-kallo 056.JPG 

    +70 jaar

    1-Sannen Gaston (Koersel)

    2-Hairwassers Gerrit

    3-Robijns Robert

    4-Brouwers François

    5-Cornu Daniel (Stekene)

    6-De Geynst Paul

    7-Van Boxtel Jan

     

    Toeristen – 56 km – 21 deelnemers

    1-ANGELO VANDECASTEELE (Zele)

    2-Lansens Tom

    3-Mijnsbergen Dennis

    4-Smet Kris (St.Niklaas)

    5-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    6-Maes Dimitri (Waasmunster)

    7-Stickers Jonas

    8-McLaughlin Tim

    9-Van Osselaer Tommy (Stekene)

    10-Mariën Jim-

    11-Kesteleyn Bram (Zele)

    13-Van Raemdonck Robby (Kieldrecht)

    16-Van Der Stock Peter (Zele)

    18-De Doncker Tim (Zele)
    5-4-2015-kallo 306.JPG

    05-04-2015 om 22:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/04/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 05/04/2015 RONDE VAN VLAANDEREN (O) - World Tour – Men Elite - 264,2 km
    Aantal deelnemers:

    1 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA

    2 TERPSTRA Niki NED ETIXX - QUICK STEP

    3 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    4 SAGAN Peter SVK TINKOFF - SAXO

    5 BENOOT Tiesj LOTTO SOUDAL

    6 BOOM Lars NED ASTANA PRO TEAM

    7 DEGENKOLB John GER TEAM GIANT - ALPECIN

    8 ROELANDTS Jurgen LOTTO SOUDAL

    9 STYBAR Zdenek CZE ETIXX - QUICK STEP

    10 ELMIGER Martin SUI IAM CYCLING

    35 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    104 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    108 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

     

    05/04/2015 RONDE VAN VLAANDEREN (O) - Women Elite World Cup UCI - 144,9 km

    Aantal deelnemers:

    1 LONGO BORGHINI Elisa ITA WIGGLE HONDA

    2 D`HOORE Jolien WIGGLE HONDA

    3 VAN DER BREGGEN Anna NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    4 VAN VLEUTEN Annemiek NED BIGLA PRO CYCLING TEAM

    5 CECCHINI Elena ITA LOTTO SOUDAL LADIES

    6 AMIALIUSIK Alena BLR VELOCIO - SRAM

    7 FERRAND PREVOT Pauline FRA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    8 ARMITSTEAD Elizabeth GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    9 BLAAK Chantal NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    10 MOOLMAN-PASIO Ashleigh RSA BIGLA PRO CYCLING TEAM

     

    05/04/2015 KORTENBOS (SINT-TRUIDEN) (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,27 km/h

    Aantal deelnemers: 162

    1 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    2 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    3 BECKER Lars GER

    4 YDENS Andrew T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    5 ERIK Lahm DEN ODDER CYKEL CLUB

    6 THEUNISSEN Jordi PROFEL - UNITED C.T.

    7 HAAG Guillaume T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    8 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    9 KLEIN Lennart GER RV BLITZ SPICH

    10 GEUENS Alexander LOTTO SOUDAL

    64 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

     

    05/04/2015 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) - Juniores Interclub

    Aantal deelnemers: 150

    1 BETOUIGT GUIRE Clement FRA NICOLAS ROCHE TEAM

    2 BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 EENKHOORN Pascal NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 GERITS Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 NORSGAARD JORGENSEN Mathias DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    8 HOOVER Gavin USA ISOREX CYCLING TEAM

    9 LEONARD Sylvain VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 DOUHARD Tom LOTTO-VC ARDENNES

    22 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    33 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    40 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    47 VEREECKEN Thomas AVIA WCUP CYCLING TEAM

    58 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    64 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    65 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    74 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    96 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    99 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    106 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    05/04/2015 DILSEN (ROTEM) (LB) - Juniores - 72 km - 40,43 km/h

    Aantal deelnemers: 75

    1 LARSEN Christian DEN DCR BALLERUP

    2 CRONQVIST Tim DEN DCR BALLERUP

    3 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 SCHAAFSMA Douwe NED WV OTTO EBENS

    5 CLAES Stef KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 PEETERS Arne DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 PEDERSEN Soren DEN MASCOT WORKWEAR

    8 ANTON William DEN TEAM KEL BERG

    9 VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 LEFEBER Mathias EN MOEDIG GENK

     

    05/04/2015 ERPE (O) - Juniores - 84,5 km - 39,62 km/h

    Aantal deelnemers: 113

    1 GOOLAERTS Stijn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 KJEMHUS Joakim NOR GLAMDAL SK

    3 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 HAELTERMAN Glen BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    5 VIKOYR Sondre NOR BERGEN CK

    6 BAILLIEU Donovan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 LAGNEAUX Yoni BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    8 FROYLAND Jonatan NOR SANDNES SYKLEKLUBB

    9 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 OLSSON Jesper SWE MOTOLA AIFJUNIOR

    22 CORNU Maxime PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    40 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    45 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    51 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    05-04-2015 om 21:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2°SEIZOENSZEGE VAN GERBEN VAN HOUTE TE BEVEREN !!!

    2°Seizoenszege van Gerben Van Houte te Beveren-Waas !!!

    Gerben Zege 2-2.jpg
                Winnaar Gerben Van Houte uit St.Gillis-Waas met zijn 2de palm.

    Zaterdag 04/04/2015 BEVEREN (O) - Nieuwelingen - 59,4 km - 41,14 km/h
    Aantal deelnemers: 86

    1 GERBEN VAN HOUTE uit St.Gillis PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 BRINKMAN Herman NED AHOY

    3 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VERHOEFF Stefan NED GRC JAN VAN ARCKEL

    5 VERHEYEN Maarten DCM CYCLING TEAM

    6 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 PEETERS Sven NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 BRAET Axel CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 VAN RIJSBERGEN Polle NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    18 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    29 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    31 VERMEULEN Steven VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    32 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    41 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
    Gerben Zege 2-1.jpg
    Spurt van de kopgroep van 6 renners met Gerben Van Houte die als eerste over
    de meet komt voor de Nederlanders Herman Brinkman en Timo De Jong.
    Gerben Zege 2-3.jpg

    05-04-2015 om 15:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN OMLOOP VAN DE BRAAKMAN VAN ZATERDAG 04/04/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN OMLOOP VAN DE BRAAKMAN VAN ZATERDAG 04/04/2015     


    Zaterdag 04/04/2015 – Omloop van de Braakman (Philippine Nl) – 160 km - Elite z.c./U23 – 04h07min

    Aantal deelnemers: 190

    1.Frederik Frison-Lotto-Belisol

    2.Adrie Lindeman-NWV Groningen

    3.Hayden Mc Cormick-Lotto-Belisol

    4.Arjan Hofman-WV De IJsselstreek

    5.Davy De Scheemaeker-Smartphoto Cycling Team

    6.Mats Boeve-LottoNL-Jumbo - De Jonge Renner

    7.Jelmer Asjes-Wielerploeg Groot Amsterdam

    8.Jurriën Bosters-LottoNL-Jumbo - De Jonge Renner

    9.Gill Meheus-EFC - Etixx

    10.Dennis Raadtgever-Arrow Cycling Team

    29.Michiel Dieleman-Smartphoto Cycling Team

    4-4-2015-de braakman 733.JPG  4-4-2015-de braakman 750.JPG

                    Winnaar Frederik Frison.                      Podium met winnaar Fredrik Frison, Adrie Lindeman en Hayden McCormick.
    4-4-2015-de braakman 685.JPG
                                    Aankomst van winnaar Fredrik Frison.
    4-4-2015-de braakman 689.JPG
    4-4-2015-de braakman 691.JPG
                                   Aankomst van de 2de Adrie Lindeman.
    4-4-2015-de braakman 693.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met Hayden McCormick voor Arjan Hofman en
    Davy De Scheemaeker.
    4-4-2015-de braakman 673.JPG
    4-4-2015-de braakman 421.JPG
    4-4-2015-de braakman 417.JPG
                                       Op kop Michiel Dieleman uit Hamme.
    4-4-2015-de braakman 406.JPG
    4-4-2015-de braakman 271.JPG
    4-4-2015-de braakman 244.JPG
    4-4-2015-de braakman 241.JPG
    4-4-2015-de braakman 142.JPG
    4-4-2015-de braakman 126.JPG
    4-4-2015-de braakman 098.JPG
                 Start van de Elite z.c. & Beloften te Philippine in Nederland.







    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    05-04-2015 om 14:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/04/2015

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Proficiat aan VALERIE ROBERT met haar 3°Seizoenszege bij de Dames !!!

    Suys Frank KOP 2014.jpg    Valerie Robert KOP 2014.jpg

              Frank Suys                     Valerie Robert

     

    Zaterdag 04/04/2015 – AALTER-BELLEM - LWU 2015

    Reeks A:

    1. Mattijs HOLVOET

    2. Arno De Wispelaere

    3. Filip Vermeersch (DV)

    4. Kenny Maenhout

    5. Lesley De Brauwer

    6. Kristof Carrette

    7. Giovanni Debaere

    8. Kobe Nachtergaele

    9. Tommy Maenhout

    10. Mauro Cooman (DV)

     

    Reeks B:

    1. Christophe DE GROM (DV)

    2. Gert Fauck

    3. Tom Saeys

    4. Tom Panis (DV)

    5. Gunter Dhondt (DV)

    6. Jan De Bruycker

    7. Kristof Gryson (DV)

    8. Steve Landuyt (DV)

    9. Alain Calle (DV)

    10. Frederik Robberechts

     

    Reeks C:

    1. FRANK SUYS (Bornem)

    2. Luc Van Clapdorp (St.Niklaas)

    3. Hans Christiaens

    4. Kurt Victor( DV)

    5. Franky Leyseele(DV)

    6. Nico De Roeck (St.Niklaas-DV)

    7. Luc Dierickx

    8. Nico Hellebuyck

    9. Francky Verschueren
    Bellem1.jpg
    De 2 koplopers Frank Suys en Luc Van Clapdorp die voor de eindzege gingen.

     

    Reeks D:

    1. Freddy VLERICK

    2. Rony De Vos

    3. Tony Reniers

    4. Rudy Bloemmen

    5. Hilair Heye

    6. Jozef De Naeghel

    7. Paul Hunninck

    8. Ruddy Stockman

    9. Tony Taelman

    10. Johan De Baets

     

    Reeks E:

    1. Florent DE LEERSNYDER

    2. Hedwig De Buysser

    3. Alain Messager

    4. Eric De Wilde

    5. Firmin Dendoncker

     

    Reeks F:

    1. Nigel VANDECASTEELE

    2. Matthias Leten

    3. Jente Bruning

    4. Mathieu Vervaeke

    5. Niels Taelman

    6. Jarmo Logghe

    7. Robbe Delaere

    8. Laurens Martelé

    9. Seppe Pappijn (DV)

    10. Jordy Verbeure

     

    Reeks Dames:

    1. VALERIE ROBERT(Beveren-DV)

    2. Anja Nobus

    3. Nancy Wittock (St.Niklaas-DV)

    4. Lieselot Lobbestael

    5. Melanie Cattrysse

    6. Ellen De Broyer

    7. Joyce Tack

    05-04-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    04-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/04/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JORI VAN STEENBERGHEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

     Jori Van Steenberghen KOP 2015.jpg 

    Jori Van Steenberghen


    Zaterdag 04/04/2015 OTTERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 41,47 km/h
    Aantal deelnemers: 125

    1 JORI VAN STEENBERGHEN uit De Klinge CIBEL

    2 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    3 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    4 CULLAIGH Gabriel GBR 100% ME

    5 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    7 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 VAN DINGENEN Sander ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    9 GEERINCK Jens CIBEL

    10 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    16 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    17 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    19 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    25 DE JONGHE Kevin CIBEL

    36 NAESEN Lawrence CIBEL

    45 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    56 VAN DEN BERGHE Anthony KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    64 GOOSSENS Kenny CIBEL

    66 ONGENA Matthias CIBEL
     

    04/04/2015 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 104 km - 44,26 km/h

    Aantal deelnemers: 187

    1 JUODVALKIS Egidijus LTU COLBA

    2 LEEMANS Rob SEG RACING

    3 SUAREZ MARTINEZ Kevin COLBA SUPERANO HAM

    4 VAN DYCK Wesley XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 ENSINK Sander NOR OTTESTAD

    6 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    7 PANASSENKO Nikita KAZ TRACK TEAM ASTANA

    8 BASTIAENS Ayco BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    9 LINKIS Jacob DEN ODDER CYKEL CLUB

    10 VAN AERT Jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    18 VAN STAEYEN Kevin RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    24 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    64 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    67 FINOULST Jan-frederik CECEMELCYCLINGTEAM

    78 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    83 DE BOCK Stef SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    94 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    105 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    106 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    111 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    117 MIDDELKAMP Tom ARROW CYCLING TEAM

    119 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    121 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    126 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    129 VAN KERCHOVE Jonathan WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

      

    04/04/2015 ANZEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115,7 km - 41,33 km/h

    Aantal deelnemers: 171

    1 GIBBONS Thomas USA CIBEL

    2 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    3 DUQUENNOY Jimmy COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    4 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK

    6 WESTGAARD Kristoffer NOR ASKER CK

    7 HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 LARSEN Richard SWE

    9 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    23 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    49 ROTTY Glenn CIBEL

    85 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

     

    04/04/2015 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) - Juniores Interclub

    Aantal deelnemers: - Tijdrit 7,4 km

    Aantal deelnemers: - Rit - 73,5 km

    1 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK

    2 PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 BETOUIGT GUIRE Clement FRA NICOLAS ROCHE TEAM

    4 VANDERMEER Laurens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 HONORE Mikkel DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    6 PANIS Thibaut VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWC PIJNENBURG

    9 CORNET Olivier UC SERAING - VOO

    10 DE HAES Jorden DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    16 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    24 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    43 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    56 VEREECKEN Thomas AVIA WCUP CYCLING TEAM

    61 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    76 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    82 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    101 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    115 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    116 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    04-04-2015 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/04/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan QUINTEN DALVING met zijn Zege bij de Aspiranten 12 jaar !!!

    Quiten Dalving KOP 2015.jpg 

      Quinten Dalving


    Zaterdag 04/04/2015 HAMME (O) - Aspiranten


    Jongens 12 jaar – Reeks A - deelnemers: 25 – 20 km

    1 HARTEEL Jelle ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 BERNARD Thibaut TEAM 123VTT / BICYCLIC

    3 STOOPEN Xander DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 JANSEGHERS Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 BROSENS Kyano VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Jongens 12 jaar - Reeks B - deelnemers: 23 – 20 km

    1 QUINTEN DALVING uit Bornem PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 MALFAIT Jean-louis VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 DE MEYER Iben KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 WANDELS Thieben KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 VAN RENTERGHEM Siebe VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 DE BOCK Matheo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Jongens 13 jaar - Reeks A - deelnemers: 31 – 25,65 km

    1 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    2 D´HONDT Dante KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 TEERLINCK Alexander WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 VAN LIERDE Yente WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    12 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27 VAN OVERLOOP Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 CORNELIS Door PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 SERRON Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Jongens 13 jaar - Reeks B - deelnemers: 28 - 25,65 km

    1 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 LEQUET Noa TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3 ECCLI Cyrian TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    4 VAN RILLAERT Dayan LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    5 DEWACHTER Lucas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    17 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 SONNEVILLE Fabio VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Jongens 14 jaar - Reeks A - deelnemers: 40 - 34,2 km

    1 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
    2 LELEU Audric CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    3 SANTRAINE Louis CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 SIMOENS Jari ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    Jongens 14 jaar - Reeks B - deelnemers: 36 - 34,2 km

    1 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 VAN BASTELAERE Sven PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 PAUWELS Käi PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 IMPENS Felix PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    35 GOFFART Jannes VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 5

    1 VANHOVE Marith WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 DE KEYSER Emke WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTE

    4 TEIRLINCK Rani KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 5

    1 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 5

    1 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM

    2 GIELKENS Esmée SPORT EN MOEDIG GENK

    3 VAN LANCKER Céline K.V.C. DEINZE VZW

    4 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    5 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    04-04-2015 om 20:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/04/2015

    vwf.JPG









    Proficiat aan SAM VAN UYTVANGE met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 6°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Sam Van Uytvange KOP 2014.jpg  Patrick.jpg 

      Sam Van Uytvange        Patrick Coquyt

    Zaterdag 4 april - HAMME ST-ANNA (9220)

    A-reeks
     - 73,8 km - 1h41 
    1. SAM VAN UYTVANGE (Grembergen)
    2. Timmy Weeckers 
    3. Bjorn Coomans 
    4.
    Simon Laureys (Lokeren)
    5. Nick Mertens (Grembergen)
    6. Kenneth Verhoeven 
    7. Gert Delcroix 
    8. Dieter Van Der Stock (Hamme)
    9. Jordy Van Sambeek 
    10. Karel Docker 

    B-reeks - 73,8 km - 1h44 
    1. Bart VANDEN WIJNGAERD 
    2. Nico Verwee 
    3. Ken De Feyter 
    4. Lorenzo Arena 
    5. Rik De Vree 
    6. Stijn Van Maldeghem 
    7. Andy De Backer 
    8. Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    9. Tom De Feyter 
    10.
    Tom Haest 

    C-reeks - 57,4 km - 1h22 
    1. Vital PAUWELS 
    2. Andy Annendijck 
    3.
    Koen Heremans 
    4. Andy Roskam (Ruisbroek)
    5. Andy Cochet 
    6. Kris De Block (Mariekerke)
    7. Alain Goolaerts 
    8. Steven Verschelden (Hamme)
    9.
    Johan Verheyden 
    10. Thierry Lampe 

    Dames 
    1. Sandrine TAS
    2. Claire Thomas
    3. Naika Deneef 
    4. Anka Hermans
    5. Juliana Trochez Ortiz 

    D-reeks - 57,4 km - 1h22 
    1. Patrick JACOBS 
    2.
    Ruud Havermans 
    3. Freddy Vangenechten 
    4. Paul Fierens 
    5. Patrick Van Buggenhout 
    6. Benny Van Buynder (Bornem)
    7. Etienne Claus (Waasmunster)
    8. Frank Van Der Perre 
    9. Dirk Mathijs (Gentbrugge)
    10. Herman Proost 

    E-reeks - 49,2 km - 1h14
    1. PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2. Jan Van Den Brande 
    3. Dirk Van Hove 
    4. Dominique Turcksin 
    5. Rene De Brucker 
    6. Hans Lap 
    7. Francis De Ridder 
    8. Rudy Thomas 
    9. Wim De Coninck (Grammene)
    10. Hendrik Caethoven 

    F-reeks - 49,2 km -1h15
    1. Helmuth TAS 
    2. Patrick Van Renterghem 
    3. Marc Vervondel 
    4. Jan Van Hove 
    5.
    Jef Scheirlinckx 
    6. Noël Burggraeve 
    7. Andre Bultinck 
    8. Jean Blommaert (Hamme)
    9. Johny Van Holen 
    10. Roland Boulard 

    F+ -reeks - 49,2 km -1h15 
    1. Luc SNELS 
    2. Theo Coudyzer 
    3.
    Roger Beelaert (Rupelmonde)
    4. Etienne Vandenhouwe 
    5. Jozef Saerens 
    6. Freddy Vandenberghen 
    7. William De Cremer 
    8. Marinus Lockefeir 
    9. Hubert D'Hondt 
    10. Gilbert Vandenheuvel 

    04-04-2015 om 20:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/04/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan LOTTE ROTMAN met haar 4°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Lotte Rotman KOP 2015.jpg   Gerben Van Houte 2015.jpg

          Lotte Rotman           Gerben Van Houte


    Zaterdag 04/04/2015 BEVEREN (O) - Nieuwelingen - 59,4 km - 41,14 km/h
    Aantal deelnemers: 86

    1 GERBEN VAN HOUTE uit St.Gillis PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 BRINKMAN Herman NED AHOY

    3 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VERHOEFF Stefan NED GRC JAN VAN ARCKEL

    5 VERHEYEN Maarten DCM CYCLING TEAM

    6 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 PEETERS Sven NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 BRAET Axel CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 VAN RIJSBERGEN Polle NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    18 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    29 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    31 VERMEULEN Steven VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    32 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    41 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    04/04/2015 DIEGEM (B) - Nieuwelingen - 69 km - 39,12 km/h

    Aantal deelnemers: 116

    1 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    2 WUYTS Siebe DCM CYCLING TEAM

    3 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 MOL Wesley NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 BIERKENS Tim NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    9 FORRET Robbe PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    10 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL

    14 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    04/04/2015 OVERPELT (LB) - Nieuwelingen - 57,8 km - 36,85 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 PETERS Tom NED PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 VINCENT Hoppezak NED RWC AHOY

    3 DAAN Hoole NED RWC AHOY

    4 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

    6 BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 ERNST Robin LOTTO-VC ARDENNES

    8 VRANKEN Vince KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 VAN DE PUT Luke NED TWC HET SNELLE WIEL

    10 LUUK Van Gestel NED TWC HET SNELLE WIEL

     

    04/04/2015 DIEGEM (B) - Dames Jeugd - 55 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 35 – 33,47 km/h

    1 ROTMAN Lotte uit PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VRANKEN Chayenne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 SELOSSE Noa ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 DUQUENNOY Kimberlay ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    8 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    10 DHONT Glacia ISOREX CYCLING TEAM

    31 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN


    Dames Juniores - deelnemers: 20 – 33,54 km/h

    1 VANHOUTTE Fenna VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN

    3 WATERREUS Kylie NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 GUNST Denise NED GRC JAN VAN ARCKEL

    5 DE PAUW Ina KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 HELLEMONS Daimy NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 VAN BELLINGHEN Emilie ISOREX CYCLING TEAM

    8 MINET Cloé SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    9 DE POTTER France ISOREX CYCLING TEAM

    10 MARIËN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    04-04-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    02-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 02/04/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JENS GEERINCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Jens Geerinck KOP 2015.jpg 

          Jens Geerinck

    Donderdag 02/04/2015 VDK-3-DAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite - 14,2 km
    Aantal deelnemers:

    1 WIGGINS Bradley GBR TEAM SKY

    2 KUENG Stefan SUI BMC RACING TEAM

    3 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA (EINDWINNAAR)

    4 VAN KEIRSBULCK Guillaume ETIXX - QUICK STEP

    5 DEVOLDER Stijn TREK FACTORY RACING

    6 SERGENT Jesse NZL TREK FACTORY RACING

    7 DURBRIDGE Luke AUS ORICA GreenEDGE

    8 VERMOTE Julien ETIXX - QUICK STEP

    9 LAMPAERT Yves ETIXX - QUICK STEP

    10 MOURIS Jens NED ORICA GreenEDGE

    40 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    56 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    73 ROBERT Frederique WANTY - GROUPE GOBERT

    74 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    02/04/2015 VDK-3-DAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite  - 110 km
    Aantal deelnemers:

    1 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA

    2 GREIPEL André GER LOTTO SOUDAL

    3 MODOLO Sacha ITA LAMPRE - MERIDA

    4 GUARDINI Andrea ITA ASTANA PRO TEAM

    5 MARECZKO Jakub ITA SOUTHEAST

    6 KREDER Raymond NED ROOMPOT ORANJE PELOTON

    7 GROENEWEGEN Dylan NED ROOMPOT ORANJE PELOTON

    8 SARREAU Marc FRA FDJ

    9 SANZ Enrique ESP MOVISTAR TEAM

    10 DEMOITIE Antoine WALLONIE - BRUXELLES

    20 MELS Fabrice TEAM 3M

    26 ROBERT Frederique WANTY - GROUPE GOBERT

    27 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    62 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    71 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

     

    02/04/2015 BELLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 40,69 km/h
    Aantal deelnemers: 151

    1 JENS GEERINCK uit Grembergen CIBEL

    2 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    3 DUQUENNOY Jimmy COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    4 GIBBONS Thomas USA CIBEL

    5 LINSTAD-HURUM Sondre NOR KRISTIANSANDS

    6 ONGENA Thomas CIBEL

    7 MAES Jo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    8 HANNESTAD Christian NOR LILLEHAMMER CYKLEKLUBB

    9 JUODVALKIS Egidijus LTU COLBA

    10 STALLAERT Joeri CIBEL

    19 ROTTY Glenn CIBEL

    25 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    27 ONGENA Matthias CIBEL

    31 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    55 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    58 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    78 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    02-04-2015 om 22:39 geschreven door kenny


    01-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/04/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 01/04/2015 - VDK-3-DAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite - 217 km

    Rit 2: ZOTTEGEM - KOKSIJDE

    1 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA

    2 VIVIANI Elia ITA TEAM SKY
    3 ARCHBOLD Shane NZL BORA-ARGON 18

    4 DEMOITIE Antoine WALLONIE - BRUXELLES

    5 MODOLO Sacha ITA LAMPRE - MERIDA

    6 SBARAGLI Kristian ITA MTN - QHUBEKA
    7 KREDER Raymond NED ROOMPOT ORANJE PELOTON

    8 RENSHAW Mark AUS ETIXX - QUICK STEP

    9 NIELSEN Magnus Cort DEN ORICA GreenEDGE

    10 ANDRIATO Rafael BRA SOUTHEAST

    36 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    59 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    96 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    130 MELS Fabrice TEAM 3M

    165 ROBERT Frederique WANTY - GROUPE GOBERT

    01-04-2015 om 18:48 geschreven door kenny


    31-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 31/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 31/03/2015 VDK-3-DAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite - 202 km - 03h59'31"
    Rit 1 : DE PANNE - ZOTTEGEM

    1 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA

    2 DEBUSSCHERE Jens LOTTO SOUDAL

    3 DEVOLDER Stijn TREK FACTORY RACING

    4 DE BIE Sean LOTTO SOUDAL

    5 BAK Lars Ytting DEN LOTTO SOUDAL

    6 BYSTRØM Sven Erik NOR TEAM KATUSHA op 6"

    7 KUENG Stefan SUI BMC RACING TEAM op 32"

    8 DEMARE Arnaud FRA FDJ op 34"

    9 MODOLO Sacha ITA LAMPRE - MERIDA

    10 SBARAGLI Kristian ITA MTN - QHUBEKA

    33 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    68 ROBERT Frederique WANTY - GROUPE GOBERT

    70 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    78 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    177 MELS Fabrice TEAM 3M

    31-03-2015 om 18:57 geschreven door kenny


    30-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING FUSION CYCLING TEAM 2015

    PLOEGVOORSTELLING
    FUSION CYCLING TEAM 2015

    Fusion 02.jpg
                                                                             FUSION CYCLING TEAM 2015
    Fusion 01.jpg
    Fusion 13.jpg  Fusion 14.jpg  Fusion 15.jpg  Fusion 12.jpg
                  Nico Lauwaert                              Hugo Meirte                             Kenny Janssens                    Wim Craenenbroeck
    Fusion 2.jpg  Fusion 11.jpg  Fusion 9.jpg  Fusion 8.jpg
                Mario Bolssens                             Keny Wille                               Kurt Heymans                     Wim Vanderveken
    Fusion 10.jpg  Fusion 4.jpg  Fusion 5.jpg  Fusion 7.jpg
                Dean Bolssens                    Jean-Pierre Busschaert                     Peter Hoskens
                            Koen Goossens                   
    Fusion 6.jpg  Fusion 3.jpg  Fusion 1.jpg
        Gunther Van den Bosch                   Norbert Stals                                 Pascal Cappaert
    PMA_5411.JPG  PMA_5422.JPG  PMA_5429.JPG
                Aloïs Mennes                           Franky Boel                           Kris Van Severen

    Afwezig: Bart Mennes , Mr.Mennes , Kris Van Severen en Franky Boel.

    Fusion 03.jpg      
     

    30-03-2015 om 20:35 geschreven door kenny


    29-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINT-LAUREINS VAN ZONDAG 29/03/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINT-LAUREINS 
    VAN ZON
    DAG 29/03/2015
         


    Zondag 29/03/2015 SINT-LAUREINS (O) - Elite z.c./U23 - 113 km - 36,21 km/h

    Aantal deelnemers: 77

    1 STALLAERT Joeri CIBEL

    2 PIETERS Laurent VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 DULT Jasper KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    5 NAESEN Lawrence CIBEL

    6 DE PAEPE Johannes TEAM VAN DER VURST - HIKO

    7 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 VERSICHEL Davy W.T.C. WALTER GODEFROOT

    13 VAN GUYSE Dominick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    29-3-2015-sint laureins 372.JPG
                                  Aan het woord winnaar Joeri Stallaert.
    29-3-2015-sint laureins 356.JPG
    Aankomst van winnaar Joeri Stallaert voor Laurent Pieters en Mathias De Witte.
    29-3-2015-sint laureins 343.JPG
    Nog 3 ronden te gaan en 3 renners voorop met Joeri Stallaert, Laurent Pieters
    en Mathias De Witte.
    29-3-2015-sint laureins 280.JPG
                      Johannes De Paepe en Joeri Stallaert in de aanval.
    29-3-2015-sint laureins 253.JPG
                                           Joeri Stallaert in de aanval.
    29-3-2015-sint laureins 254.JPG
    Johannes De Paepe in de achtervolging op Joeri Stallaert maar pech zal hem
    later uitschakelen.
    29-3-2015-sint laureins 140.JPG
        Fabrice Mels kreeg ook zijn deel van de pech met een opgave als gevolg.
    29-3-2015-sint laureins 146.JPG
    29-3-2015-sint laureins 184.JPG
    29-3-2015-sint laureins 205.JPG
    29-3-2015-sint laureins 281.JPG
    29-3-2015-sint laureins 115.JPG
    29-3-2015-sint laureins 103.JPG
    29-3-2015-sint laureins 078.JPG
    29-3-2015-sint laureins 051.JPG
    29-3-2015-sint laureins 047.JPG
    29-3-2015-sint laureins 037.JPG
            Start van de Elite z.c. & Beloften te Sint-Laureins met 77 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    29-03-2015 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 29/03/2015 GENT-WEVELGEM IN FLANDERS FIELD (W) - World Tour – Men Elite UCI - 239 km - 06h20'55"
    Aantal deelnemers:

    1 PAOLINI Luca ITA TEAM KATUSHA

    2 TERPSTRA Niki NED ETIXX - QUICK STEP

    3 THOMAS Geraint GBR TEAM SKY

    4 VANDENBERGH Stijn ETIXX - QUICK STEP

    5 DEBUSSCHERE Jens LOTTO SOUDAL

    6 VANMARCKE Sep TEAM LOTTO NL - JUMBO

    7 ROELANDTS Jurgen LOTTO SOUDAL

    8 OSS Daniel ITA BMC RACING TEAM

    9 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA

    10 SAGAN Peter SVK TINKOFF - SAXO

    32 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    36 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

     

    29/03/2015 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Elite z.c./U23 - 115,7 km - 42,38 km/h

    Aantal deelnemers: 132

    1 LATHAM Christopher GBR 100% ME

    2 LEEMANS Rob SEG RACING

    3 CULLAIGH Gabriel GBR 100% ME

    4 BURTON Germain GBR 100%ME

    5 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    6 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 COOLS Alexander VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    8 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    9 KELLY Jake GBR 100% ME

    10 PEELAERS Jeff T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    11 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    27 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

     

    29/03/2015 SINT-LAUREINS (O) - Elite z.c./U23 - 113 km - 36,21 km/h

    Aantal deelnemers: 77

    1 STALLAERT Joeri CIBEL

    2 PIETERS Laurent VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 DULT Jasper KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    5 NAESEN Lawrence CIBEL

    6 DE PAEPE Johannes TEAM VAN DER VURST - HIKO

    7 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 VERSICHEL Davy W.T.C. WALTER GODEFROOT

    13 VAN GUYSE Dominick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

     

    29/03/2015 WIJNENDALE - TORHOUT (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 37,04 km/h

    Aantal deelnemers: 129

    1 JUODVALKIS Egidijus LTU COLBA

    2 MAES Jo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    3 FARAZIJN Maxime EFC-ETIXX

    4 VERDOOLAEGHE Bryan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    6 HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    7 JOHNSTONE Taylor GBR CT TOMACC

    8 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC-EKOI

    9 CLAUW John-ross CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    14 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.


    Zondag 29/03/2015 – FLORENNES – Elite z.c./U23 – 120 km – 39,13 km/h – 03h04’40”

    Aantal deelnemers: 65

    1 FRA Vaubourzeix Thomas Veranclassic Ekoi
    2 Cobbaert Robby cycling team bcv works-soenens-jielker geldhof op 2’16”
    3 AUS Klajnblat Jake
    Team Ottignies-Perwez op 2’20”
    4 Baeyens Tommy
    Van Eyck Sport op 2’51”
    5 Vandyck Niels
    Baguet MIBA poorten indulek cycling op 2’53”
    6 Gremelpont Axel
    Team Van Der Vurst -Hiko op 3’14”
    7 Lennertz Sam
    VASTGOED SERVICE
    8 Menten Milan
    LOTTO SOUDAL op 3’16”
    9 Cammaerts Edwig
    Veranclassic Ekoi op 3’17”
    10 Seny Alexandre
    T Palm Pôle continental wallon
    16 Van Goethem Kevin PAPILION-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 
     

    29/03/2015 GENT-WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS (W) - Women Elite UCI

    Aantal deelnemers:

    1 MACKAIJ Floortje NED TEAM LIV-PLANTUR

    2 ENSING Janneke NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    3 HOSKING Chloe AUS WIGGLE HONDA

    4 D`HOORE Jolien WIGGLE HONDA

    5 PIETERS Amy NED TEAM LIV-PLANTUR

    6 KNETEMANN Roxane NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    7 VAN GOGH Natalie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    8 SLAPPENDEL Iris NED BIGLA PRO CYCLING TEAM

    9 ZORZI Susanna ITA LOTTO SOUDAL LADIES

    10 TENNIGLO Moniek NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    63 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN - PRO – DUO

    29-03-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 29/03/2015 TROFEE VAN HASPENGOUW AALST-ST.-TRUIDEN (LB) – Interclub Juniores - 116 km
    Aantal deelnemers:
    1 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 JASPERS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VEREECKEN Thomas AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 FOSS Tobias NOR APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 LEYMAN Celestin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 VANDERMOSTEN Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    18 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    55 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    65 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    68 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    74 CORNU Maxime PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    29/03/2015 BEERNEM (W) - Juniores - 70 km - 39,35 km/h

    Aantal deelnemers: 88

    1 GOOLAERTS Stijn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 RYCKAERT Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING IEPER

    5 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 OSALAND Kristjan  NOR SANDNES SYKLEKLUBB

    7 VERFAILLIE Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 PEETERS Arne DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    14 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    21 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    31 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    29/03/2015 WEVELGEM (W) - Juniores - 60 km - 36,59 km/h

    Aantal deelnemers: 47

    1 SAJNOK Szymon POL BDC NOSIER

    2 BANASZEK Alan POL BDC NOSIER

    3 CLICTEUR Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 SKADBERG Truls H NOR STAVANGER SK

    5 BRULEZ Miqele APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 DE GROOTE Arne APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 STOOPEN Manu DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 SLAWEK Damian POL BDC NOSIER

    9 HUYS Laurens ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 MROWKA Adrian  BDC NOSIER

     

    29/03/2015 AALST-ST.-TRUIDEN (LB) - Nieuwelingen – Topcompetitie - 72 km

    Aantal deelnemers:

    1 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 VAN HOUTE Gerben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 VANHOOF Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 SCHOORS Lowie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 BUITEDIJK Ruben DISTRICT ZUIDWEST NEDERLAND

    30 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    29/03/2015 WERKEN (KORTEMARK) (W) - Nieuwelingen - 56 km - 32,24 km/h

    Aantal deelnemers: 34

    1 DESCHUYTTER Casper WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    2 NOWÉ Simon ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 VAN MULDERS Brent ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    5 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VAN LANDEGHEM Elias KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 BRAET Axel CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 HELSEMANS Quinten KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DOOM Jordi ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    19 VERMEULEN Steven VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29-03-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    28-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ERPE MERE VAN ZATERDAG 28/03/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ERPE MERE VAN ZATERDAG 28/03/2015     


    Zaterdag 28/03/2015 ERPE MERE (O) - Elite z.c./U23 - 109,2 km - 43,11 km/h

    Aantal deelnemers: 195

    1 SANDER CORDEEL uit Stekene VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    3 COENEN Dennis VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    4 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 DE JONGHE Kevin CIBEL

    7 GIBBONS Thomas Edward USA CIBEL

    8 GEERINCK Jens CIBEL

    9 DE VYLDER Lindsay EFC-ETIXX

    10 VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T.

    15 NAESEN Lawrence CIBEL

    17 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    20 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    29 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    50 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    53 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    67 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    72 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    74 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    77 ONGENA Thomas CIBEL

    28-3-2015-mere 757.JPG
                                 Winnaar Sander Cordeel met de bloemen.
    28-3-2015-mere 774.JPG
                                  Winnaar Sander Cordeel met zijn moeder.
    28-3-2015-mere 748.JPG
    De eerste 4 met winnaar Sander Cordeel, Gerry Druyts, Dennis Coenen en Timothy Stevens.
    28-3-2015-mere 752.JPG
                                  Aan het woord winnaar Sander Cordeel.
    28-3-2015-mere 765.JPG
                          Eerste renner van Erpe Mere met Lode Van Impe.
    28-3-2015-mere 644.JPG
             Aankomst van de 4 renners van Vastgoedservice Golden Palace CT.
    28-3-2015-mere 651.JPG
                          Aankomst voor de 5de plaats met Renaat Demeter.
    28-3-2015-mere 653.JPG
          Aankomst voor plaats 6 en 7 met Kevin De Jonghe en Thomas Gibbons.
    28-3-2015-mere 238.JPG
    28-3-2015-mere 281.JPG
             Vooraan Jori Van Steenberghen, Renaat Demeter en Robby Meul.
    28-3-2015-mere 321.JPG
    28-3-2015-mere 414.JPG
    28-3-2015-mere 417.JPG
    28-3-2015-mere 118.JPG
    28-3-2015-mere 055.JPG
    28-3-2015-mere 231.JPG
    28-3-2015-mere 052.JPG
    Meteen 3 leiders in het begin van de wedstrijd met Mathias Van Holderbeke,
    Sander Cordeel en Jarno Van Guyse.
    28-3-2015-mere 018.JPG
    28-3-2015-mere 002.JPG
              Start van de Elite z.c. & Beloften te Erpe Mere met 195 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    28-03-2015 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/03/2015

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Lenny Druyts KOP 2015.jpg 

          Lenny Druyts

     

    28/03/2015 NEERPELT (LB) - Testtijdrit


    Dames Nieuwelingen 
    1 SELOSSE Noa ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    2 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    5 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VRANKEN Chayenne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 DELESTRAIT Camille ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    10 DECUYPERE Heike VZW TIELTSE RENNERSCLUB

     

    Dames Juniores 
    1 LENNY DRUYTS uit Wilrijk 
    TOPSPORT VLAANDEREN

    2 BEX Nathalie FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    3 PALM Eva Maria TOPSPORT VLAANDEREN

    4 HEYNS Joyce KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 ZEGERS Kato KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 ROES Maxime KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 DE PAUW Ina KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    9 MINET Cloé SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    10 MARIËN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    11 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Nieuwelingen 
    1 BEKAERT Yentl
    PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    5 DE VRIENDT Niels PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    6 GIELEN Jorne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 DANIELS Lars KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    9 GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 VAN EECKHOUT Len ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    22 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    35 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    36 NOENS Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    Dames Elite 
    1 DUYCK Ann-Sophie
    TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    2 ROZLAPA Dana LAT KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 DOM Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    4 HAERS Carolien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 LEEMAN Mieke NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6 ROELEN Evy INDIVIDUEEL

    7 VERHAEST Sara INDIVIDUEEL

    8 DEPUERS Lynn AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 LIESENS Karolien ISOREX CYCLING TEAM

    10 DELTOMBE Evelien NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    12 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN


    U23 
    1 LUYCKX Brent
    LEOPARD DEVELOPMENT TEAM

    2 SEYE Guillaume VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 DE GENDT Aime EFC-ETIXX

    4 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    5 WARLOP Jordi EFC-ETIXX

    6 VANDEWALLE Matthias EFC-ETIXX

    7 LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 KAISE Julien COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    9 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    10 BOSMANS Tom VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.


    Juniores 
    1 PHILIPSEN Jasper
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 LOENDERS Glenn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK

    7 DUPONT Thibaut ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 DOUHARD Tom LOTTO-VC ARDENNES

    9 BRULEZ Miqele APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 GOOLAERTS Stijn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    22 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 HERREGOTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    32 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    34 SYMOENS Bradley PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28-03-2015 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/03/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Stijn Verbeke Kop 2015.jpg 

         Stijn Verbeke

    Zaterdag 28 maart 2015 - BEVEREN-WAAS (9120)


    Catg.A – 67,2 km – 48 deelnemers

    1-STIJN VERBEKE (Belsele)

    2-De Henau Jan

    3-Cop Jurgen

    4-Vercauteren Tim (Belsele)

    5-Vanden Wyngaerd Bart

    6-De Feyter Tom

    7-Bultynck Isaak

    8-Bolsens Kris (Kruibeke)

    9-Haert Christophe

    10-Heirbaut Tony (Stekene)

    12-Middelkamp Tom (Antwerpen)

    14-Nys Mattias (Oostende)

    15-Goossens Steven (Belsele)

    20-Peirsman Jan (Beveren)

    22-Apers Michael (Bazel)

    23-Van Kerchove Jonathan (St.Pauwels)

    24-Maes Vincent (Beveren)

    27-Peeters Danny (Temse)

     

    Catg.B – 61,6 km – 38 deelnemers

    1-Pauwels Vital (Lommel)

    2-Panis Tom

    3-De Weirdt Gino

    4-Weemaes Franky (Melsele)

    5-Aerts Peter

    6-De Vree Rik

    7-De Neve Bart

    8-Van Clapdorp Luc (St.Niklaas))

    9-Van De Perre Lieven (De Klinge)

    10-Goossens Alex (Vrasene)

    11-Primo Gino (Gent)

    12-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    14-Van Drom Giovanni (Bazel)

    16-De Vlieger Sven (Lochristi)

    17-Calle Alain (Mariakerke)

    22-Bolssens Mario (De Klinge)

    24-295-De Wannemaeker Filip

    26-Van Bosbeke Peter (St.Niklaas)

     

    Catg.C – 56 km – 29 deelnemers

    1-Havermans Ruud (Nieuw-Vossemeer NL)

    2-Vangenechten Freddy

    3-Janssens Kenny (Melsele) op >1min

    4-Hereijgers Piet

    5-Fierens Paul

    6-Verdonck Patrick op >1’10”

    7-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    8-Leuntjens Kurt

    9-Goolaerts Dirk

    10-Suys Frank (Bornem) op >2min

    11-Claus Etienne (Waasmunster)

    15-Meyvis Serge (Burcht)

    17-Van Havere Jurgen (Kruibeke)

    19-Van Honsté Kris (Hoboken)

    24-Cosijn Ronny (Destelbergen)

    25-Macharis William (Rupelmonde)

     

    Catg.D – 50,4 km – 14 deelnemers

    1-Geerts Christiaan (Minderhout)

    2-Lap Hans

    3-Verzele Noël

    4-De Naeghel Jozef

    5-Vanhaeverbeke Jean

    6-De Baets Johan

    7-Vyncke William

    8-Snoeck Jan

    9-De Vuyst Eddy

    10-Coppers François (Lokeren)

    11-Govaert William (Waasmunster)

     

    Catg.E – 50,4 km – 17 deelnemers

    +65 jaar

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Snels Luc

    3-Thyssen Leo

    4-Demeyere José

    5-Luyten Felix

    6-Van Hove Jan

    7-Van Imschoot Roland

    8-Corthier Willy

    9-Vyvey Julien

    10-Lockefeir Marinus

     

    +70 jaar

    1-Sannen Gaston (Koersel)

    2-Mercken Mathieu

    3-Robijns Robert

    4-Cornu Daniel (Stekene)

    5-Devreese José

     

    Toeristen – 56 km – 26 deelnemers

    1-De Grom Christophe (Denderhoutem)

    2-Kesteleyn Bram (Zele)

    3-D'Hauwe Andy

    4-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    5-Declercq Brecht

    6-McLaughlin Tim

    7-Ongenae Olivier

    8-Maes Dimitri (Waasmunster)

    9-De Bakker Maarten

    10-Goossens Maarten

    11-Vanderveken Wim (Kieldrecht)

    13-Van Raemdonck Tom (Beveren)

    14-Heirbaut Evert (Nieuwkerken)

    15-Van Osselaer Tommy (Stekene)

    17-Van Goethem Filip (Nieuwkerken)

    28-03-2015 om 20:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Sander Cordeel 2015.jpg 

         Sander Cordeel


    Zaterdag 28/03/2015 BEERZEL (PUTTE) (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 42,32 km/h
    Aantal deelnemers: 167
    1 LATHAM Christopher GBR 100% ME

    2 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    3 DE PAUW Stijn WSC HAND IN HAND BAAL

    4 VAN HOOF Nick K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 JANS Noah ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 MERTENS Tom ZANNATA CYCLING TEAM

    7 STEWART Mark GBR 100% ME

    8 HAAG Guiliaume

    9 PEETERS Kevin vastgoedservice golden palace

    10 VAN DER WEIJST Geert NED Team3M

    49 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    69 VAN MEIRVENNE Eloy ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    82 ROTTY Glenn TEAM CIBEL/ALIPLAST

    85 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    87 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    90 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    98 VAN LOMMEL Cedric ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

     

    28/03/2015 ERPE MERE (O) - Elite z.c./U23 - 109,2 km - 43,11 km/h

    Aantal deelnemers: 195

    1 SANDER CORDEEL uit Stekene VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    3 COENEN Dennis VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    4 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 DE JONGHE Kevin CIBEL

    7 GIBBONS Thomas Edward USA CIBEL

    8 GEERINCK Jens CIBEL

    9 DE VYLDER Lindsay EFC-ETIXX

    10 VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T.

    15 NAESEN Lawrence CIBEL

    17 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    20 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    29 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    50 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    53 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    67 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    72 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    74 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    77 ONGENA Thomas CIBEL

     

    28/03/2015 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 40,95 km/h

    Aantal deelnemers: 104

    1 VANDENBOGAERDE Jens AN POST - CHAINREACTION

    2 TOUQUET Joren VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 GODERIS Jelle ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    5 MYNGHEER Daan VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    6 ALLEGAERT Piet EFC-ETIXX

    7 DELTOMBE Kevin LOTTO SOUDAL

    8 VERMOOTE Geert C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9 DEWEER Jochen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 JANSSEN Yannick NED LIMBURG ZUID

     

    28/03/2015 WERVIK (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 39,78 km/h

    Aantal deelnemers: 83

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 DRANCOURT Pierre FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    3 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    4 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    5 RIART Alexandre FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    6 JOHNSTONE Taylor GBR CT TOMACC

    7 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 VANHOUTTEGHEM Cedric ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    10 POTTS Marc IRL CT TOMACC

    28/03/2015 WERKEN (KORTEMARK) (W) - Juniores - 78 km - 37,77 km/h

    Aantal deelnemers: 86

    1 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 CLICTEUR Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 VIKQYR Sondre NOR BERGEN CK

    5 VANDEVYVERE Gauthier CT SPIDER KING IEPER

    6 VERDONK Brent SPORT EN MOEDIG GENK

    7 OSALAND Ktistjan NOR SANDNES

    8 STOOPEN Manu DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 VAN KEIRSBULCK Engelbert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 VERFAILLIE Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    18 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    42 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    28/03/2015 ROTSELAAR (B) - Nieuwelingen - 64 km - 36,92 km/h

    Aantal deelnemers: 85

    1 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 VREESWIJK Luca NED RTC BUITENLUST

    3 VAN DEN BERGH Tuur W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 REUVERS Kevin NED WV BREDA

    5 BIERKENS Tim NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    6 VAN DIJCK Jef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 CROMHEECKE Alexander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 DE STROOPER Pepijn WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 HUYBREGTS Jesse NED YOUNG CYCLING TEAM ZUID WEST NEDERLAND

    10 VRANCKX Mark WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    46 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

      

    28/03/2015 ZANDVOORDE-ZONNEBEKE (W) - Nieuwelingen - 64,8 km - 34,94 km/h

    Aantal deelnemers: 50

    1 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    5 JACQUES Jarne CT SPIDER KING IEPER

    6 TREMERIE Jensy WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 GOETHALS Thorben ISOREX CYCLING TEAM

    8 VERHAEGHE Cédric CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 NOPPE Matthias VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 DERIBREUX Achille CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    28 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28-03-2015 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!