.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    15-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FABRICE MELS BEHAALD BELGISCHE TITEL ELIMINATOR !!!

    Fabrice Mels zet kers op topseizoen met Belgische eliminatortitel !!!

    Fabrice Mels.jpg 

    Zondag 14/09/2014

    Mountainbiker Fabrice Mels uit St.Niklaas heeft een topseizoen in de sprintafvalling beleefd: na de eindzege in de Wereldbeker en de wereldtitel volgde vandaag ook nog de Belgische titel. Alleen op het Europees kampioenschap stond onze landgenoot niet op het hoogste schavotje. Daar moest hij vrede nemen met brons.

    Fabrice Mels verdedigde in Gent zijn titel. Hij haalde het voor Robin Vanden Abeele en Bram Creve. Bij de vrouwen was Petra Mermans de beste.


    Bron:Sporza

    15-09-2014 om 06:18 geschreven door kenny


    14-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/09/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 14/09/2014 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 66

    1.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-

    2.DENUWELAERE Jan-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    3.VAN HECKE Elias-LARES-DOLTCINI CT-

    4.SWEECK Hendrik-KWADRO-STANNAH-

    5.GAUDY Patrick-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    6.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    7.TOUPALIK Adam-BKCP POWER PLUS-

    8.VAN ROOSBROECK Pieter-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    9.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    10.HOFMAN Bart-NODRUGS HEROES FLANDERS-

    26.VAN DE VELDE Matthias-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    34.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    35.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    14/09/2014 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. C

    Juniores 40' - Aantal deelnemers: 77

    1.BONNE Jenko-LARES-DOLTCINI CT-

    2.LOOCKX Lander-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    3.COLMAN Alex-LARES-DOLTCINI CT-

    4.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.WUYTS Mathijs-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    6.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.VERBERCKMOES Timo-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    8.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.EESTERMANS Glenn-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    10.PEMEN Diederik-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    25.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    32.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    49.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    66.VAN DORSSELAERE Chris-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen 30' - Aantal deelnemers: 85

    1.VERMEERSCH Florian-LARES-DOLTCINI CT-

    2.DEBEIR Arno-LARES-DOLTCINI CT-

    3.VREESWIJK Luca-RTC BUITENLUST-

    4.GOEMAN Andreas-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    6.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.KIELICH Timo-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    9.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.SCOPONI Dante-LARES-DOLTCINI CT-

    12.VERBERCKMOES Fabio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    17.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Dames Elite 40' - Aantal deelnemers: 13

    1.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.BOONEN Valerie-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.WILLEMS Gertie-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    4.MEEUSE Milou-MSMWV DUTCH MOUNTAINS-

    5.KACZMARCZYK Brenda-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    6.VERMEIR Aurelie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.VERDEYEN Tine-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.BECKERS Marlies-B-CYCLE TEAM-

    9.VAN DORSSELAERE Chris-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.DE PAUW Marijke-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    Dames Jeugd 30' - Aantal deelnemers: 10

    1.NOËL Jara-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-

    2.DE HEIJ Maaike-WV DE VALLEIRENNERS-

    3.BEECKMANS Sara-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.ROMBOUTS Tine-INDIVIDUEEL-

    5.SCHOON Lisette-TWC HET SNELLE WIEL-

    6.SIEMONS Sara-RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS-

    7.VAN ROMPAY Anke-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    8.VANDENHEEDE Tine-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.TRUYEN Marthe-INDIVIDUEEL-

    10.VANDERMEULEN Bo-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    14/09/2014 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - Aantal deelnemers: 54

    1.GELUYKENS Kenny-CYCLING TEAM KESSEL-(Amateurs)

    2.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.LAMMENS Laudelino-INDIVIDUEEL-

    4.DIELS Koen-INDIVIDUEEL- (Masters A)

    5.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    6.MOTSHAGEN Mattijn-UWTC DE VOLHARDING-

    7.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.NISSEN Luuk-TWC TEMPO-

    9.VAN GINNEKEN Glenn-INDIVIDUEEL-

    10.ARNOUTS Tom-INDIVIDUEEL-

    22.VERBERCKMOES Arno-INDIVIDUEEL-

     

    Masters B - Aantal deelnemers: 34

    1.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.DE BOCK Benny-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.RAETS Edwin-TWC NOORD LIMBURG-

    5.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    6.BOGAERT Nico-INDIVIDUEEL-

    7.DE BACKER Kurt-INDIVIDUEEL-

    8.VETS Jelle-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.VAN STAEYEN Benny-INDIVIDUEEL-

    10.GEURS Steven-DMC- CYCLING TEAM-

    20.DE SCHOESITTER Steven-DAGPAS-

    24.ROGIERS Benny-INDIVIDUEEL-

     

    Masters C - Aantal deelnemers: 44

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VANDERAERDEN Johan-INDIVIDUEEL-

    3.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.LAMMENS Mario-INDIVIDUEEL-

    5.VERHAEGEN Guido-INDIVIDUEEL-

    6.VERELST Rudy-INDIVIDUEEL-

    7.MARYNISSEN Walter-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    9.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.DEKEERLE Dirk-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

     

    Masters D - Aantal deelnemers: 9

    1.VAN SINAY Dirk-INDIVIDUEEL-

    2.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-

    3.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.SPRUYT Alex-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.CEUPPENS Guy-INDIVIDUEEL-

    6.JANSSENS Jan-INDIVIDUEEL-

    7.VAN ISTERDAEL Joseph-INDIVIDUEEL-

    8.MARTENS Herman-INDIVIDUEEL-

    9.VAN DER LEEUW Albert-MAASLANDSTER-

    14-09-2014 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag
    14/09/2014 HERDEREN (RIEMST) (LB) - Aspiranten

    12 jaar

    Aantal deelnemers: 14

    1.BAERS Arne-HAGELAND CYCLING TEAM-

    2.DUCHATEAU Daan-GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN-

    3.LIJNEN Tymon-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.DE GRAEF Noah-ARDENNES MOUNTAIN BIKE-

    5.FELLMANN Martin-SPRINTS.COM-

     

    13 jaar

    Aantal deelnemers: 15

    1.CORTJENS Ryan-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.CLAEYS Laurent-VZW DE DEMERSPURTERS-

    3.MACHIELS Brent-HAGELAND CYCLING TEAM-

    4.DE PESTEL Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar

    Aantal deelnemers: 21

    1.HERBEN Luuk-WCL BERGKLIMMERS-

    2.VANHEES Brent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.VAN CAMPENHOUT Sven-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.DECOSTER Gerrik-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.MICHOTTE Cyril-SPRINTS.COM-

     

    14/09/2014 WORTEGEM (O) - Aspiranten
    12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 24

    1.THORÉ Rune-WIELERTEAM IEPER-

    2.VANDEN HEEDE Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.VAN PARYS Jordy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.VAN ZANDE Devin-KTC-CYCLING TEAM-

    5.VAN LIERDE Yente-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN HOOF Manu-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.DEMUYNCK Victor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.SERRON Lennert-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 36

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.VAN POPPEL Sebastien-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    3.PIETERS Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.BERCKMOES Jenno-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.DE BEER Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.SYMOENS Brian-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.VERCAUTEREN Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 41

    1.DE HAES Jorden-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    2.VEREECKEN Thomas-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.DE VOS Jens-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    4.BERTELS Jef-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    5.ALLEMAN Wout-GOEMAN SCOTT CYCLING TEAM-

    6.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    7.LAGNEAUX Yoni-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    8.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    9.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.CLAUW Yente-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

     

    12 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.TIEROLF Sophie-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

     

    14 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.UYTTENHOVE Aiko -INDIVIDUEEL-

    14-09-2014 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/09/2014

    vwf.JPG








    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 27°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt.JPG 

        Patrick Cocquyt


    Zondag 14 September – ST-PIETERS-LEEUW (1600) - 12de rit VWF Geditrofee


    A-reeks - 75km - 1h46
    1.Piet FROYEN
    2.Kevin Van Den Cruijce
    3.Kristof Van Wijmeersch
    4.Bart Deurbroeck
    5.Peter Landtsheer
    6.Niels Merckx
    7.Gillian Van Rijmenant
    8.Rik De Vree
    9.Roel Reigel
    10.Gwylim Hanssens

    C-reeks - 75km - 1h48
    1.Andy DE BACKER
    2.Raf Van Den Bossche
    3.Tom De Smet
    4.Patrick Jacobs
    5.Peter Maes (Bornem)
    6.Danny Saelens
    7.Alain Goolaerts
    8.Michael Heymans
    9.Dave De Swert
    10.Jimmy De Paepe

    D-reeks - 60km - 1h27
    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2.Patrick Van Pachterbeke
    3.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    4.Peter Vos
    5.Xavier Huon
    6.Frank Geets
    7.Joël Nicodieme
    8.Frank Van Den Berge
    9.Bart Sorgeloos
    10.Dominique Geldolf

    E-reeks - 60km - 1h31
    1.Frank VAN DER PERRE
    2.Dirk Van Hove
    3.Dominique Turcksin
    4.Joost Pieters
    5.Rudy Berwart
    6.Christophe Brieau
    7.Jan Van Den Brande
    8.Bert Costermans
    9.Hans Coignau
    10.Benny D'Haese

    F-reeks - 52,5km - 1h19
    1.Eddy VANOPSTAL
    2.Yvan Camphijn
    3.Patrick Coppens
    4.Jos Staes
    5.Jean Pierre Broothaerts
    6.Ludo De Bakker
    7.Serge De Feyter
    8.Marc De Vos
    9.Jef Scheirlinckx
    10.Patrick Van Den Broeke

    G-reeks - 52,5km - 1h24
    1.Jef EVERAERTS
    2.Luc Snels
    3.Guido Cornet
    4.Gaston Sannen
    5.Felix Luyten
    6.Nico Wijnen
    7.Roger Hoof (St.Niklaas)
    8.Herman Van Den Borre
    9.Walter Gori
    10.André Ceurens

    14-09-2014 om 21:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 BERLARE VAN ZATERDAG 13/09/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 BERLARE VAN ZATERDAG 13/09/2014     


    Zaterdag 13/09/2014 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 112,8 km
    Aantal deelnemers: 115

    1.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.GUNS Jurgen-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    3.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    4.MOENS Jens-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    5.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    6.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    7.PIETERS Laurent-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.VAN DAMME Davy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.DE PAEPE Johannes-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    11.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    40.VERHOFSTADT Peter-ISOREX CYCLING TEAM-

    47.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    48.ONGENA Matthias-CIBEL-

    53.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    64.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    66.VAN KERCHOVE Jonathan-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    75.COOMAN Jerry-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    83.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    85.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    93.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    95.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    100.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    13-9-2014-berlare 104.JPG  13-9-2014-berlare 093.JPG
        Winnaar Kevin Lava met de bloemen.                         
    13-9-2014-berlare 106.JPG
                                 Winnaar Kevin Lava met de supporters.
    13-9-2014-berlare 721.JPG  
          Aankomst van winnaar Kevin Lava voor Jurgen Guns en Jan Van Aert.
    13-9-2014-berlare 763.JPG
    13-9-2014-berlare 038.JPG
    13-9-2014-berlare 680.JPG  
    13-9-2014-berlare 086.JPG
    13-9-2014-berlare 649.JPG
    13-9-2014-berlare 617.JPG
    13-9-2014-berlare 409.JPG
    13-9-2014-berlare 397.JPG
    13-9-2014-berlare 377.JPG
    13-9-2014-berlare 133.JPG
    13-9-2014-berlare 148.JPG
    13-9-2014-berlare 235.JPG
    13-9-2014-berlare 250.JPG
    13-9-2014-berlare 371.JPG
     De Elite z.c. & Beloften kwamen te Berlare met 115 deelnemers aan de start.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    14-09-2014 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan MICHAËL VAN STAEYEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Michael Van Staeyen.jpg 

     Michaël Van Staeyen

    Zaterdag 13/09/2014 DE KUSTPIJL HEIST (W) - Men Elite UCI - 176,4 km
    Aantal deelnemers: 122

    1.MICHAËL VAN STAEYEN uit schoten -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.STENUIT Robin-WALLONIE - BRUXELLES-

    3.JANS Roy-WANTY - GROUPE GOBERT-

    4.TE BRAKE Remco-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    5.VANSPEYBROUCK Pieter-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.LOOIJ André-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    7.HAVIK Yoeri-CT DERIJKE-

    8.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC - DOLTCINI-

    9.BRUSSELMAN Twan-CT JO PIELS-

    10.HOELGAARD Daniel-ETIXX-

    31.VAN STEENBERGEN Jori-CIBEL-

    50.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    53.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    58.GIBBONS Thomas Edward-CIBEL-

    65.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    67.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    69.ROBERT Frederique-WANTY - GROUPE GOBERT-

    78.STEELS Stijn-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    91.VEREECKEN Nicolas-VERANDAS WILLEMS-

     

    13/09/2014 NIEUWKERKEN-WAAS (O) – Interclub - Elite z.c./U23 - 155 km

    Aantal deelnemers: 133

    1.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.BROES Michiel-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    3.DOCKX Kristof-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    4.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.DONNAY Laurent-ROYAL VELO CLUB OTTIGNIES-

    6.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.ONGENA Thomas-MIXTE TEAM 2 CIBEL/JOSAN-

    8.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.VAN BEYLEN Jens-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    10.HOEDT Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    12.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    16.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    17.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    26.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    29.MIDDELKAMP Tom-ARROW CYCLING TEAM-

    40.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    44.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    54.VAN BUGGENHOUT Joeri-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    56.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    61.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    65.CLAUS Dieter-MIXTE 1 PRORACE - TERRA SAFETY SHOES-

    68.HEYNS Kristoff-MIXTE TEAM 2 CIBEL/JOSAN-

    75.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    86.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    91.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    98.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    100.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    101.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    108.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    112.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    113.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     
    13/09/2014 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 112,8 km

    Aantal deelnemers: 115

    1.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.GUNS Jurgen-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    3.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    4.MOENS Jens-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    5.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    6.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    7.PIETERS Laurent-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.VAN DAMME Davy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.DE PAEPE Johannes-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    11.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    40.VERHOFSTADT Peter-ISOREX CYCLING TEAM-

    47.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    48.ONGENA Matthias-CIBEL-

    53.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    64.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    66.VAN KERCHOVE Jonathan-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    75.COOMAN Jerry-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    83.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    85.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    93.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    95.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    100.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

     

    13/09/2014 TORHOUT - WIJNENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers: 68

    1.VAN HOOYDONCK Nathan-BISSELL DEVELOPMENT TEAM-

    2.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    3.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.CHAPMAN Lloyd-RICHARDSON-TREK RT-

    5.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    6.VERHIEST Olivier-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    7.WOOD George-RICHARDSON´S TREK RT-

    8.CLAERHOUT Sven-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    9.DE GROOTE Jeffry-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.VERMEIRE Matthias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

     

    13/09/2014 KEMMEL (W) - U23 - Interclub - 130 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.DECOSTER Merlijn-SAMENGESTELDE PLOEG-

    3.VANREYTEN Joachim-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VAN DALEN Jason-CROFORD CYCLING TEAM-

    6.PLANCKAERT Edward-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.DE KLEIJN Arvid-CROFORD CYCLING TEAM-

    8.DEFREYNE Cedric-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    9.VANDEWALLE Matthias-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.VANHOUTTEGHEM Cedric-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    31.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

     

    13/09/2014 LOCHRISTI (O) - Juniores - 92 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    2.PIRARD Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.DEPREZ Tuur-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.VAN DER BRACHT Kenneth-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.SEYE Guillaume-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.VAN DEN BOSSCHE Angelo-LARES-DOLTCINI CT-

    7.LAGNEAUX Yoni-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    8.DE BOECK James-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    9.GOESSENS Cedric-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    10.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    33.VEREECKEN Thomas-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    37.THIERENS Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    42.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    47.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    48.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    54.DE CORTE Freek-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    59.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    60.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    63.SYMOENS Bradley-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-


    13/09/2014 SCHRIEK (A) - Juniores - 85,3 km

    Aantal deelnemers: 96

    1.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.CORNELISSE Mitchell-UWTC DE VOLHARDING-

    3.DEMOLDER Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.GYSEMANS Tibo-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.RICE Michael-DCM CYCLING TEAM-

    6.VANDERVEKEN Yoran-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    7.COTE Pier Andre-PROMUTUEL ALCO TMI-

    8.AUCLAIR Raphael-PROMTUEL ALCO TMI-

    9.CAKSS Valters-RRS/MSG-

    10.VASTMANS Dries-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    44.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/09/2014 VLADSLO (W) - Juniores - 86,7 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.MAXWELL Oliver-WINDMILL WHEELS CYCLING CLUB-

    3.JOSEPH Thomas-LARES-DOLTCINI CT-

    4.TANFIELD Charlie--

    5.BOUTEN Migel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.CASIER Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    7.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.WYDOOGHE Jaron-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    14-09-2014 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Van Houte Gerben.jpg 

        Gerben Van Houte

    Zaterdag 13/09/2014 KONTICH-WAARLOOS (A) - Dames Jeugd - 60 km

    DAMES NIEUWELINGEN

    Aantal deelnemers: 27

    1.BEX Nathalie-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    2.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.CASTRIQUE Alana-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    4.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    6.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    7.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.PEETERS Jinse-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.JONGERIUS Claudia-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

     

    DAMES JUNIORES

    Aantal deelnemers: 37

    1.THEROUX IZQUIERDO Dafne-CANADA-

    2.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.DUMAIS Laurence-CANADA-

    5.DOCX Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VERLINDEN Jessica-VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM-

    7.DEFOUR Lara-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.OUELLETTE Catherine-ANDRE CYCLE RDS-

    9.MASON Sarah-KALEISTO FCV-

    10.ROES Maxime-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    12.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13/09/2014 DESSELGEM (W) - Nieuwelingen - 66,3 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.FIVÉ Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    3.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    4.VANOVERBERGHE Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.TREVE Giovanni-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    6.BOUCKAERT Louis-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.VERHULST Wouter-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    8.DEWACHTER Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    9.DE MUINCK Bodhi-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.VANDERBEKEN Brent-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-


    13/09/2014 SCHRIEK (A) - Nieuwelingen - 57 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.GIELEN Jorne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DE PROOST Dries-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    7.VERBIST Lennert-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.VAN DER EYCKEN Brent-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.KETELAARS Xavier-WILLEBRORD WIL VOOUIT-

    10.BROOS Alain-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

     

    13/09/2014 DIEGEM (VB) - Nieuwelingen - 69,3 km

    Aantal deelnemers: 57

    1.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.GOVAERTS Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.SIEBENS Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    9.DE BROUWER Jeffrey-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    10.JACOBS Levi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    27.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/09/2014 KNOKKE-HEIST (W) - Nieuwelingen - 45 km

    Aantal deelnemers: 27

    1.COUHYSDER Neil-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    2.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.DEBUYCK Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    5.PAUWELS Arthur-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.CAVEY Vincent-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    7.DE SMET Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.BOGAERT Mathieu-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.PLOVIE Tom-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.BURTON Giovanni-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    13/09/2014 KONTICH-WAARLOOS (A) - Nieuwelingen - 67,6 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.GERBEN VAN HOUTE uit St.Gillis-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.SCHOONEWILLE Jon-WSC EMMEN-

    3.GRIEMERIK Niels-WSV EMMEN-

    4.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.VAN DEEST Martijn-WSV EMMEN-

    7.DRUYTS Miquel-DCM CYCLING TEAM-

    8.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.MAAS Danny-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    19.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
    Gerben 3.jpg  Gerben 2.jpg
                Podium te Kontich-Waarloos.                                                   Aankomst van winnaar Gerben Van Houte.
    Gerben 1.jpg

    14-09-2014 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN & FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/09/2014

    waod_3.jpg

     

    Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 15°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Gunter Sterck.JPG  Dullaert Werner KOP 2011.jpg

           Gunter Sterck                   Werner Dullaert

    Zaterdag 13/09 – KALLO (9120)


    Catg.A – 66,5 km – 25 deelnemers

    1-GUNTER STERCK (Stekene)

    2-Lennert Buysse

    3-Sven Gommers

    4-Steven Goossens (Belsele)

    5-Steven Van Rijckeghem

    6-Tom Op De Beeck

    7-Gregory Van Waeyenbergh

    8-Filip Weemaes (Verrebroek)

    9-Erik Rombauts

    10-Jan Peirsman (Beveren)

    14-Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    17-Michiel  De Rycke (Haasdonk)

    19-Danny Peeters (Temse)

    24-5-Gino Van Broeck (Temse)

    A GUNTHER STERCK sep2014 025.jpg
                                 Winnaar Catg.A Gunter Sterck.
     

    Catg.B – 63 km – 32 deelnemers

    1-Ruud Havermans (Vossemeer NL)

    2-Gino Primo

    3-Erwin Bollen

    4-Peter Neels (Kruibeke)

    5-Wim Heyndrickx (Vrasene)

    6-Gino De Weirdt

    7-Alex Goossens (Vrasene)

    8-Franky Weemaes (Melsele)

    9-Shaun Rhodes

    10-Michel Bultinck

    11-Wim Rombaut (Stekene)

    14-Koen Van Laere (Beveren)

    15-Sven De Vlieger (Lochristi)

    16-Kris Van Severen (St.Niklaas)

    17-Lieven Van De Perre (De Klinge)

    24-Sven Van Avermaet (Zele)

    26-Wim De Cleen (Kruibeke)

    28-Stefan De Roeck (St.Niklaas)
    B RUUD HAVERMANS sep2014 022.jpg
                                    Winnaar Catg.B Ruud Havermans.

     

    Catg.C – 56 km – 30 deelnemers

    1-Peter Ballet (Eke)

    2-Marc Goossens (Mariakerke)

    3-Kenny Janssens (Melsele)

    4-Frank Gommers

    5-Dirk Goolaerts

    6-Didier Couchez (St.Amandsberg) op 15”

    7-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    8-Jurgen Van Havere (Kruibeke)

    9.-Marc Couckuyt (Pelotonspurt op 25”)

    10-Ko Harms

    12-Geert Braeckman (Kalken)

    17-Giovanni Baert (Moerbeke)

    19-Jan Meul (St.Pauwels)

    26-Geert Bultynck (Beveren)
    C PETER BALLET sep2014 018.jpg
                                          Winnaar Catg.C Peter Ballet.

     

    Catg.D – 45,5 km – 20 deelnemers

    1-Wim De Waal (Axel NL)

    2-Helmuth Tas

    3-Tony Baudonck

    4-Ludo De Bakker

    5-Johan Martens

    6-Ronny Koek

    7-Rudi Coppens (Haasdonk)

    8-Francis De Paepe (Lokeren)

    9-Jan Snoeck

    10-Christiaan Geerts

    13-Marc Van Overmeir (Beveren)
    D WIM DE WAAL sep2014 014.jpg
                                     Winnaar Catg.D Wim De Waal.
    DE WAAL EN DE LEERSNYDER sep2014 017.jpg

     

    Catg.E – 45,5 km – 24 deelnemers

    +65 jaar

    1-Florent De Leersnyder (Oostrozebeke)

    2-Roger Hoof (St.Niklaas)

    3-Julien Vyvey

    4-Luc Snels

    5-Leo Thyssen

    6-Roland Van Imschoot

    7-Willy Corthier

    8-Adri Van Loon

    9-Marinus Lockefeir

    10-Willy De Roos
    E FLORENT DE LEERSNYDERsep2014 015.jpg
                                   Winnaar +65 jaar Florent De Leersnyder.

     

    +70 jaar

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2-Armand Mols

    3-Daniel Cornu (Stekene)

    4-Joseph D'Hont (St.Amandsberg)

    5-Mathieu Mercken

    6-Gerrit Hairwassers

    7-François Brouwers

    8-Michel Vandendaelen

    9-Georges Michiels

    10-Ko Tolhoek

    11-Jef Verheyen
    WERNER DULLAERT E + sep2014 011.jpg
                Winnaar +70 jaar Werner Dullaert.

     

    Toeristen – 56 km – 36 deelnemers

    1-Jim Mariën (Vorselaar)

    2-Bart Van Der Veken (St.Jansteen)

    3-Francis De Baere (Melsele)

    4-Lorenzo Arena

    5-Tom Van De Peer

    6-Erik Verley (Temse)

    7-Kurt Verhoeven

    8-Dimitri Maes (Waasmunster)

    9-Tomasz Wozniak

    10-Dieter Buyse

    11-Robby Van Raemdonck (Kieldrecht)

    14-Johan De Maeschalck (Lokeren)

    19-Kristof De Caluwe (Kallo)

    20-Wim Kras (Vrasene)

    21-Bram Kesteleyn (Zele)

    22-Tommy Van Osselaer (Stekene)

    23-Tim De Doncker (Zele)

    24-Gerrit Smet (Kallo)

    26-Peter Van Goethem (Nieuwkerken)
    T TIM MARIEN sep2014 032.jpg
                                         Winnaar Toeristen Jim Mariën.





    Foto's: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    14-09-2014 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/09/2014

    vwf.JPG








    Proficiat aan FONS VAN RAEMDONCK met zijn 9°Seizoenszege en de Titel van Kampioen van Oost-Vlaanderen !!!

    Fons Van Raemdonck.jpg 

      Fons Van Raemdonck

    Zaterdag 13 September – MELDERT (9310) - PK Oost-Vlaanderen alle reeksen


    A-reeks - 73,7km - 1h49
    1.Peter VAN DAMME
    2.Koen Van Geyt
    3.Bjorn Lison
    4.Toon De Medts
    5.Tom Carmeliet
    6.David Haegeman
    7.Christophe Van Gucht
    8.Stefaan Paridaens
    9.Kevin Van De Keer
    10.Gwylim Hanssens

    C-reeks - 67km - 1h44
    1.Peter VERMASSEN
    2.Andy De Backer
    3.Marc Tabourdon
    4.Martin Durant
    5.Chris De Saeger
    6.Davy De Smet
    7.Andy Van Eesbeek
    8.Kris De Block (Mariekerke)
    9.Kristof Reniers
    10.Steven Verschelden (Hamme)

    D-reeks - 60,3km - 1h33
    1.Frank GEETS
    2.Ronny Van Der Vurst
    3.Steven De Kerpel
    4.Herman Proost
    5.Jan Van De Velde
    6.Nico Van Camp
    7.Frank De Coninck
    8.Arie De Moor
    9.Guy De Coster
    10.Pascal Raes

     

    E-reeks - 60,3km - 1h34
    1.Dirk VAN HOVE
    2.Jan Van Den Brande
    3.Danny De Backer
    4.Wim De Coninck
    5.Rene De Brucker
    6.Dominique Turcksin
    7.Eric Depouille
    8.Alain De Schepper
    9.Eddy Vermeir
    10.Paul De Greef

    F-reeks - 53,6km - 1h25
    1.Patrick VAN RENTERGHEM
    2.Raf Vercammen
    3.Hilair Heye
    4.Hendrik Caethoven
    5.Andre Bultinck
    6.Luc Witman
    7.Jos Claessens
    8.Glenn Hoornaert
    9.Jos Maes
    10.Jean Blommaert (Hamme)

    G-reeks - 46,9km - 1h19
    1.FONS VAN RAEMDONCK (Beveren)
    2.Etienne Vandenhouwe
    3.Felix Luyten
    4.Gaston Sannen
    5.Roland Boulard
    6.Jef Everaerts
    7.Albert Van Den Eede
    8.Jos Vandermeulen
    9.Erik Van Der Steen
    10.William De Cremer
    Fons 02.jpg  Fons 01.jpg
            Fons Van Raemdonck                                     Aankomst van winnaar Fons Van Raemdonck.

    14-09-2014 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 13 WAASLANDSE TTC RONDE 2014 TE NIEUWKERKEN VAN ZONDAG 14/09/2014

    TTC.JPG

    Zondag 14/09/2014 – NIEUWKERKEN – Toeristen – Rit 13 Waaslandse TTC Ronde 2014
    Aantal renners: 54
    1-Jelle Andries

    2-Kris Smet

    3-Peter Van Goethem

    4-Johan Nijs

    5-Tijs Hermans

    6-Benjamin De Baere

    7-Niels D'hondt

    8-Giovanni Baert

    9-Joris Van Sas

    10-Jurgen De Witte

    11-Davy Christiaens 12-Hans Vergauwen 13-Jurgen De Bock 14-Mario Bolssens 15-Glenn Van Hautekerke 16-Jeroen Vermeiren 17-Bart Vermeiren 18-Freddy Van Camp 19-Kenneth Van Damme 20-Kurt Thoen 21-Evert Heirbaut 22-Kurt Van Raemdonck 23-Tijs Bauwens 24-Eddy Van Bogaert 25-Guido Spanoghe 26-Danny Van Damme 27-Tom Van Osselaer 28-Wim Van Craenenbroeck 29-Francis De Baere 30-Filip Van Goethem 31-Marnix De Roos 32-Philippe Perriens 33-Erik Vandebroek 34-Jens Coppejans 35-Christophe Meeus 36-Tommy Van Osselaer 37-Wim Kras 38-Toon Commerman 39-Patrick Van der Vekens 40-Patrick De Beule 41-Tim De Doncker 42-Mario Roegiest 43-Jeroen Belis 44-Wouter Dupont 45-Dirk Bryssinckx 46-Wim Vanderveken 47-Filip Van Raemdonck 48-Stefan Adriaenssens 49-Gino Smet 50-Maarten Van Raemdonck 51-Gunther Hanssen 52-Raf Van Nieuwenhove 53-Serge Meyvis 54-Dave Renders
    ttc 16.jpg


    Zondag 14/09/2014
    -
    NIEUWKERKEN - Recreanten
    Aantal deelnemers: 60

    1-Ward Van Driessche

    2-Ivo Jansen

    3-Filip Van Steirteghem

    4-Toon Van Durm

    5-Thomas Pauwels

    6-Philip Van Havenbergh

    7-Wim De Vos

    8-Keny Wille

    9-Bert Misplon

    10-Peter De Bisschop
    ttc 15.jpg

    14-09-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/09/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 14/09 – HULSHOUT (2235)

    Categorie A - 82,5 km
    1-Van Nuffelen Sam
    2-Leys Sam
    3-Quanten Joris
    4-Van Autgaerden Jo
    5-Van Laer Glenn
    6-Heremans Koen
    7-Daems Jens
    8-Van Gulek Sander
    9-Hannes Vincent
    10-Delcroix Ben

    Categorie B - 82,5 km
    1-De Wyngaert Filip
    2-Van Uffel Wim
    3-Van Dijck Andy
    4-Verheyden Joris
    5-Wijckmans Pieter
    6-Van Opstal Philippe
    7-Bocken Peter
    8-Adams Christophe
    9-Berghmans Bart
    10-Stessens Davy

    Categorie C - 60,5 km
    1-Vanberghen Wim
    2-Van Bael Hans
    3-Ryken Peter
    4-De Proost gert
    5-Heremans koen
    6-Witvrouwen Kris
    7-Gouwkens Patrick
    8-Verschueren Ivan
    9-Van De Put Jimmy
    10-Peeters luc

    Categorie D - 60,5 km

    1-Van Roy Luc
    2-Van Looy Wim
    3-Haest Eddy
    4-Van Loy Eddy
    5-Van Der Mieren Daniel
    6-Van Thielen Wim
    7-Vekemans Marc
    8-Vaes Eddy
    9-Baeyens Karel
    10-Vangenechten Freddy

    Categorie E - 60,5 km

    1-Baptist Francy
    2-Janssen Roger

    14-09-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    13-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 11/09/2014

    vwf.JPG








    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 26°Seizoenszege !!!

    Franky Weemaes.jpg  Patrick Cocquyt.JPG

          Franky Weemaes           Patrick Cocquyt

    Donderdag 11 September – PROSPERPOLDER (9130)

    A/C/D-reeks - 66 KM
    1 Luc DE DUYTSCHE
    2 Stijn De Clercq
    3 Gunter Sterckx (Klein-Sinaai)
    4 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    5 FRANKY WEEMAES (1C)
    6 PATRICK COCQUYT (1D)

    7 Peter Neels (Kruibeke)
    8 Gino Primo
    9 Gillian Van Rijmenant
    10 Bruno Bruyere
    11 Danny Nachtegael
    12 Peter Landtsheer
    13 Vincent Chevalier
    14 Renaat Demeter (Lochristi)
    15 Tom De Maesschalck (Sinaai)
    16 Ruud Havermans
    17 Marc Taboudron
    18 Jimmy De Paepe
    19 Rik Devree
    20 Michael Van De Casteele (Bazel)
    21 Peter Maes (Bornem)
    22 Gunther Biesemans
    23 Bert Dockx
    24 Kevin Van Den Cruijce
    25 Dirk De Pauw (Beveren)
    26 Johan Stijnen
    27 Kris De Block (Mariekerke)
    28 Peter Dockx
    29 Giovanni Van Drom (Bazel)
    30 Jan Peirsman
    (Beveren)

    13-09-2014 om 18:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELRENNER PETER FLACH ZWAAR TEN VAL GEKOMEN !!!

    Peter Flach.jpg
    Wielrenner W.A.O.D. PETER FLACH uit Zwijndrecht is ingereden op een koord die over de baan was gespannen, dit om koeien te laten oversteken. Er was echter geen signalisatie en de betrokken boer was niet in de buurt. Peter is met de MUG overgebracht naar het ziekenhuis te Sint Niklaas waar volgende kwetsuren werden vastgesteld: s
    leutelbeenbreuk (waarvoor in de loop van de week nog een operatie wordt voorzien) en een schedelbreuk. Peter ligt momenteel nog op intensive en is nog verward maar zijn toestand wordt als stabiel beschouwd.


    Peter Flach is Vrijdag 12/09 geopereerd aan de sleutelbeenbreuken (3). Alles is goed verlopen en hij zou mogelijk begin volgende week de kliniek mogen verlaten.


     

    Bron: Gilbert De Paepe

     

     

    Bij deze wensen we Peter het allerbeste toe en een spoedige revalidatie en hopen hem zo snel mogelijk terug op één van onze groepstrainingen te zien.

    13-09-2014 om 09:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/09/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 13/09 – ST.JOZEF-OLEN(2250)

    Categorie A - 84 km

    1--Hilgers Michael
    2-Leys Sam
    3-Van Bylen Jens
    4-Thys Rik
    5-De Feyter Tom
    6-Nys Steven
    7-Thys Edwin
    8-Van laer Glenn
    9-Vanhove Joeri
    10-Diels Pieter

    Categorie B - 84 km
    1-Vanden Wyngaerd Bart
    2-DeFeyter Ken
    3-Dehenau Jan
    4-Van Gool Dennis
    5-Van Dijck Andy
    6-Wijckmans Kristof
    7-Indekeu Nico
    8-Martens Kristof
    9-De Vree Rik
    10-Bocken Peter

    Categorie C - 63 km
    1-Bogaerts Patrick
    2-Heremans Koen
    3-Van De Plas Kurt
    4-Witvrouwen Kris
    5-Berends Tonny
    6-Maillard Eddy
    7-Aerts Peter
    8-Wilmet Frederic
    9-Smolders Frank
    10-Peeters Luc

    Categorie D - 63 km
    1-Verdonck Patrick
    2-Van Looy Wim
    3-Van Roy Luc
    4-Vekemans Marc
    5-Van Der Mieren Daniel
    6-De Cock Marc
    7-Haest Eddy
    8-Hannes Marcel
    9-Van Loy Eddy
    10-Vranken Luc

    Categorie E - 63 km
    1-Van Loy Ellen
    2-Thienpont Walter

    13-09-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    12-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 12/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 12/09/2014 IZEGEM (BELLE VUE) (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    3.MAES Jo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    4.DELAMEILLEURE Mathias-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    5.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.DECOUTTERE Jonas-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    8.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    9.BOUVRY Kenny-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    10.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    17.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

      

    12/09/2014 WIELERCENTRUM ANTWERPEN WILRIJK (A) - Piste - Jeugd Midweek - Met motoren
    Aantal deelnemers:

    12-09-2014 om 20:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 13/09/2014 - RIT 13 WAASLANDSE TTC RONDE 2014 TE NIEUWKERKEN
    TTC 13.jpg

    Bron: TTC Bestuur

    12-09-2014 om 09:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 12 WAASLANDSE TTC RONDE 2014 TE PROSPERPOLDER VAN DONDERDAG 11/09/2014

    TTC.JPG

    Proficiat aan EDDY VAN BOGAERT met zijn Zege bij de Toeristen !!!

    Eddy Van Bogaert 1.jpg  Eddy Van Bogaert.jpg
    Donderdag 11/09/2014 – PROSPERPOLDER – Toeristen – Rit 12 Waaslandse TTC Ronde 2014
    Aantal renners: 61
    1-EDDY VAN BOGAERT

    2-Maarten Van Raemdonck

    3-Matthias Maes

    4-Kurt Van Raemdonck

    5-Wouter Dupont

    6-Wim Vanberghen

    7-Jelle Andries

    8-Kris Smet

    9-Eddy Vermeiren

    10-Johan Nijs

    11-Dennis Mijnsbergen 12-Kurt Bertier 13-Guido Spanoghe 14-Giovanni Baert 15-Davy Christiaens 16-Wim Meir 17-Danny Van Hoof 18-Kurt Thoen 19-Claudio Rizzo 20-Glenn Van Hautekerke 21-Frederik Leeman 22-Bart Vermeiren 23-Evert Heirbaut 24-Björn Heyndrickx 25-Philippe Perriëns 26-Mario Roegiest 27-Mario Bolssens 28-Joris Van Sas 29-Niels D'Hondt 30-Gordiaan Waem 31-Wim Van Craenenbroeck 32-Steven Sluyts 33-Marnix De Roos 34-Wim Beyens 35-Danny Van Damme 36-Stefan De Cock 37-Raf Van Nieuwenhove 38-Tommy Van Osselaer 39-Freddy Van Camp 40-Dennis Van Laere 41-Michel Van Osselaer 42-Tim De Doncker 43-Dieter De Craene 44-Filip Van Goethem 45-Dirk Bryssinckx 46-Patrik Van De Wouwer 47-Erik Verley 48-Stijn Van Dam 49-Jurgen De Witte 50-Hans Vergauwen 51-Patrick De Beule 52-Jurgen De Bock 53-Peter Van Goethem 54-Wouter Van Breusegem 55-Benjamin De Baere 56-Peter Dierks 57-Manno Duyns 58-Stephan De Plucker 59-Tijs Hermans 60-Marc Blockx 61-Gino Smet

    12-09-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 12/09/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Vrijdag 12/09 – SCHRIEK

    Categorie A - 70 km
    1-De Weerdt Nick
    2-Thys Edwin
    3-Van Laer Glenn
    4-Leys Sam
    5-Pepinster Sebastien
    6-Cristael Roel
    7-Van Uythen Lander
    8-Bertels Han
    9-Van Nuffelen Sam
    10- ?

    Categorie B - 70 km
    1-Verheyden Joris
    2-Berghmans Bart
    3-Van Olmen Jef
    4-De Wyngaert Filip
    5-Feyaerts Tom
    6-Van Opstal Philippe
    7-Paeshuyse Jef
    8-Op de beek Tom
    9-Boenders Yves
    10-Bocken Peter

    Categorie C - 57 km
    1-Heremans Koen
    2-Van Dyck Andy
    3-Wuyts Hans
    4-Vertessen Harry
    5-Thys Filip
    6-Brabants Bruno
    7-Heremans Gino
    8-De Proost gert
    9-Vernote Patrick
    10-Lintermans Stefaan

    Categorie D - 57 km
    1-Van Roy Luc
    2-Van Looy Wim
    3-De Cock marc
    4-Van Der Mieren Daniel
    5-Verdonck Patrick
    6-Wauters Philippe
    7-Vaes Eddy
    8-Vekemans Marc
    9-Meerburg Peter
    10-Van Loy Eddy

    Categorie E - 57 km
    1-Baptist Francy
    2-Van Gils Rene
    3-Thienpont Walter

    12-09-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    11-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 SINT GILLIS-WAAS VAN DONDERDAG 11/09/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 SINT GILLIS-WAAS VAN DONDERDAG 11/09/2014     


    Donderdag 11/09/2014 SINT GILIS WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.GOYVAERTS Oskar-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    2.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    3.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    5.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    6.CORDEEL Sander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    7.ONGENA Thomas-CIBEL-

    8.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    9.RAEYMAEKERS Mattias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    17.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    20.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    23.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    28.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.DE BOCK Robby-FEENSTRA FELT PB KENDA-

    31.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    37.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    38.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    40.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    41.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    48.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    49.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    50.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    51.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    11-9-2014-sint gillis waas 574.JPG 11-9-2014-sint gillis waas 563.JPG
      Winnaar Oskar Goyvaerts met de bloemen.                          Een woordje uitleg van winnaar Oskar Goyvaerts.
    11-9-2014-sint gillis waas 575.JPG
                          Winnaar Oskar Goyvaerts met het bloemenmeisje.
    11-9-2014-sint gillis waas 463.JPG  
                                     Vooraan Sam Christiaens uit St.Gillis.
    11-9-2014-sint gillis waas 396.JPG  
    11-9-2014-sint gillis waas 243.JPG
    11-9-2014-sint gillis waas 115.JPG
    11-9-2014-sint gillis waas 099.JPG
    11-9-2014-sint gillis waas 088.JPG
                                    In 2de positie Glenn Rotty uit Verrebroek.
    11-9-2014-sint gillis waas 049.JPG
                                  De 1ste ontsnapping van de wedstrijd.
    11-9-2014-sint gillis waas 153.JPG
                                            In 2de positie Kristoff Heyns.
    11-9-2014-sint gillis waas 175.JPG
                        Vooraan Jori Van Steenberghen en Steven Thomas.
    11-9-2014-sint gillis waas 195.JPG
    11-9-2014-sint gillis waas 017.JPG
    De Elite z.c. & Beloften kwamen te St.Gillis-Waas met 73 deelnemers aan de start.
    11-9-2014-sint gillis waas 048.JPG
                                          Links Sander Cordeel uit Stekene.
    11-9-2014-sint gillis waas 025.JPG
                                                  Rechts Fabio Sinoy.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-09-2014 om 20:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 11/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 11/09/2014 IZEGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 163 km

    Aantal deelnemers: 176

    1.LAMPAERT Yves-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.LEUKEMANS Bjorn-WANTY-GROUPE GOBERT-

    3.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    4.PLANCKAERT Baptiste-ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    5.WAEYTENS Zico-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.VAN DER SANDE Tosh-LOTTO-BELISOL-

    7.WALLAYS Jelle-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    8.KRUL Stef-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    9.KONING Peter-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    10.VALLEE Boris-LOTTO-BELISOL-

    18.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    21.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    22.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    27.DRUYTS Gerry-TEAM 3M-

    32.NAESEN Oliver-LOTTO BELISOL U23-

    37.DE PAUW Moreno-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    48.HOFMAN Joeri-KWADRO-STANNAH-

    58.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-


    11/09/2014 KOEKELARE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 38

    1.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    4.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    6.DELAMEILLEURE Mathias-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    7.JONCKHEERE Michael-INDIVIDUEEL-

    8.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.STEPHENS Mat-BONESHAKER PROJECT-

    10.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

     

    11/09/2014 SINT GILIS WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.GOYVAERTS Oskar-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    2.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    3.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    5.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    6.CORDEEL Sander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    7.ONGENA Thomas-CIBEL-

    8.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    9.RAEYMAEKERS Mattias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    17.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    20.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    23.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    28.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.DE BOCK Robby-FEENSTRA FELT PB KENDA-

    31.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    37.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    38.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    40.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    41.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    48.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    49.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    50.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    51.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    11-09-2014 om 19:13 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!