.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    16-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/08/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 16/08 - SCHRIEK - GROOT-LO (2223)


    Categorie A - 92 km
    1-De Weerdt Nick
    2-Delcroix Gert
    3-Van Nuffelen Sam
    4-Jacobs Dieter
    5-Leys Sam
    6-Van Uythem Lander
    7-Iwens Koen
    8-Michiels Marnix
    9-Molenberghs Pieter
    10-De Meyer Jasper

    Caregori B - 92 km
    1-Boenders Yves
    2-Van Uffel Wim
    3-Adams Christophe
    4-Van Olmen Jef
    5-Wijckmans Kristof
    6-Bocken Peter
    7-Dehenaeu Jan
    8-Behiels Peter
    9-Op de Beek Tom
    10-Van Dijck Andy

    Categorie C - 64,4 km
    1-Heremans Koen
    2-De Proost Gert
    3-Wimet Fréderic
    4-Cochet Andy
    5-Aerts Peter
    6-Van Laer Guy
    7-Verlinden Chris
    8-Rens David
    9-Vermeiren Guido
    10-Verheyden Johan

    Categorie D - 64,4 km
    1-Verdonck Patrick
    2-Van Roy Luc
    3-Van Looy Wim
    4-Wauters Philippe
    5-Vaes Eddy
    6-Haest Eddy
    7-Vekemans Marc
    8-Govers Ronny
    9-Van Eyck Paul
    10-Van Hoof Danny

    Categorie E - 64,4 km
    1-Baptist Francy
    2-Volkaerts André
    3-Thienpont Walter

    16-08-2014 om 22:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN OVWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/08/2014

    OVWF.jpg

    Proficiat aan DIDIER COUCHEZ met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Didier Couchez.JPG 

        Didier Couchez

     

    Vrijdag 15/08 - IEPER - OVWF

    CAT A – 72 km - 97 deelnemers

    1-Dury Davy

    2-Balcaen Wesley

    3-Gryson Kristof   

    4-Himbrecht Dimitri 

    5-Van Oost Kim

    6-Seynaeve Gino 

    7-Clemme Kevin

    8-Mestdag Jurgen

    9-Senesael Kristof   

    10-Neyt Roy

     

    CAT B – 52 km - 48 deelnemers

    1-DIDIER COUCHEZ (St.Amandsberg)

    2-Vanspeybrouck Geert

    3-Ampoorter Dirk

    4-Roose Geert

    5-Coupilllie Roland

    6-Serryn Anthony

    7-Depreitere Danny

    8-Devulder Annick

    9-Versluys Marc

    10-Van Oyen Danny (Deinze)

     

    CAT C – 40 km -30 deelnemers

    1-Naert Eric  

    2-Denecker Gery

    3-Pyra Frans

    4-Casteleyn Ghislain

    5-Depraetere Remi

    6-Vermeersch Freddy

    7-Wicquart Raymond 

    8-Ligneel Joel

    9-Vervenne Freddy

    10-Reubrect Claude

    16-08-2014 om 22:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE HAASDONK VAN VRIJDAG 15/08/2014

    FOTO'S BELOFTEN TE HAASDONK VAN VRIJDAG 15/08/2014     


    Vrijdag 15/08/2014 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - HAASDONK - U23 – Interclub - 150,2 km - 03h10'35"

    Aantal deelnemers: 135

    1.FARAZIJN Maxime -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2.WERTZ Thomas -COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.CRAEGHS Maarten -LOTTO BELISOL U23-

    4.VAN BREUSSEGEM Elias -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00’02”

    5.THORÉ Floris -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.MC LAY Daniel -LOTTO BELISOL U23-

    7.MAES Alexander -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.RICHARDS Ian Peter -WIELERPLOEG DE MOL-

    9.KERF Jérôme -COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.CAPIOT Amaury -LOTTO BELISOL U23-

    11.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    57.NAESSEN Lawrence -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    63.COLMAN Jeroen -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    87.SMET Olivier -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-:11’19”

    131.SINOY Fabio -VAN EYCK SPORT-

    15-8-2014-haasdonk 1048.JPG  15-8-2014-haasdonk 1032.JPG
                     Winnaar Maxime Farazijn.                      Podium te Haasdonk met winnaar Maxime Farazijn, Thomas Wertz en
                                                                                         Maarten Craeghs.
    15-8-2014-haasdonk 1027.JPG
                                               Podium te Haasdonk.
    15-8-2014-haasdonk 1076.JPG
    De verschillende truien in de Ronde van Oost-Vlaanderen met o.a. Daniel McLay
    en Piet Allegaert.
    15-8-2014-haasdonk 1069.JPG
    15-8-2014-haasdonk 927.JPG 
    Aankomst van winnaar Maxime Farazijn voor Thomas Wertz en Maarten Craeghs.
    15-8-2014-haasdonk 931.JPG
    De 4de plaats ging naar Elias Van Breussegem voor Floris Thoré en Daniel McLay.
    15-8-2014-haasdonk 671.JPG
    15-8-2014-haasdonk 648.JPG
    15-8-2014-haasdonk 531.JPG
    15-8-2014-haasdonk 456.JPG
    15-8-2014-haasdonk 363.JPG
    15-8-2014-haasdonk 317.JPG
    15-8-2014-haasdonk 236.JPG
    15-8-2014-haasdonk 148.JPG
    15-8-2014-haasdonk 130.JPG
                     Glenn Rotty behaalde een knappe 11de plaats te Haasdonk.
    15-8-2014-haasdonk 120.JPG
                                      De start te Haasdonk met 135 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-08-2014 om 10:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/08/2014

    vwf.JPG










    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 21°Seizoenszege en het behalen van de Belgisch Titel in de Reeks E !!!

    Patrick Cocquyt.JPG 

         Patrick Cocquyt

     

    Vrijdag 15 Augustus – AFFLIGEM (1790) - Belgisch Kampioenschap


    A-reeks - 73,8km - 1h53
    1.Tony BRACKE
    2.Piet Froyen
    3.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    4.Bart Tribout
    5.Sam Billeman
    6.Kevin Van Den Cruijce
    7.Tom Penninckx
    8.Luc De Duytsche
    9.Bjorn Lison
    10.Steven Tuytschaever

    C-reeks - 65,6km - 1h39
    1.Raf VAN DEN BOSSCHE
    2.Tom De Beer (Hamme)
    3.Peter Maes (Bornem)
    4.Willem Van Der Heyden
    5.Andy Van Eesbeek
    6.Bruno Bruyere
    7.Eddy Gyselinck
    8.Philippe Lampaert
    9.Stefan Verhaeghe
    10.Frank Vagenende

    D-reeks - 57,4km - 1h30
    1.Patrick JACOBS
    2.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    3.Guy De Coster
    4.Frank Geets
    5.Herman Proost
    6.Ronny Van Der Vurst
    7.Peter Vos
    8.Patrick Van Ransbeeck
    9.Bart De Wever
    10.Pascal Raes

    E-reeks - 57,4km - 1h28
    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2.Danny De Backer
    3.Dirk Van Hove
    4.Daniel Villers
    5.Eddy Van Der Steen
    6.Rene De Brucker
    7.Dominique Turcksin
    8.Christophe Brieau
    9.Rudy Berwart
    10.Wim Van Obbergen

    F-reeks - 49,2km - 1h18
    1.Jean Claude THELIS
    2.Martin Durant
    3.Johny Van Holen
    4.Rudy Bloemmen
    5.Hans Lap
    6.Eddy Vanopstal
    7.Jean Blommaert (Hamme)
    8.Hilair Heye
    9.Ronny Paridaens
    10.Hendrik Caethoven

    G-reeks - 41km - 1h10
    1.Marc VERVONDEL
    2.Felix Luyten
    3.Gaston Sannen
    4.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5.Jos Vandermeulen
    6.Etienne Vandenhouwe
    7.André Ceurens
    8.Herman Van Den Borre
    9.Luc Snels
    10.Theo Coudyzer

    16-08-2014 om 09:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/08/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Vrijdag 15/08 – KAMPENHOUT - Europees kampioenschap

    Categorie A - 105 km
    1-De Feyter Tom (EU Kampioen)
    2-Bruylandts Dave
    3-Leys Sam
    4-Gert Delcroix
    5-Pepermans Lorenzo
    6-Daems jens
    7-Michiels Marnix
    8-Geudens Joris
    9-Iwens Koen
    10-Cortoos Jonas

    Catgorie B - 105 km
    1-Stijnen Klaas (EU Kampioen)
    2--Van Opstal Philippe
    3--Vanden Wyngaerd Bart
    4--Paeshuyse Jef
    5--Boenders Yves
    6--Van Buggenhout Joeri
    7--Wijckmans Christophe
    8--Wijckmans Pieter
    9--Rentmeester laurent
    10--Adams Christophe

    Categorie C - 70 km
    1-Heremans Gert (EU Kampioen)
    2-Pauwels Vital
    3-Hoydonckx Erwin
    4-Gouwkens patrick
    5-Bogaerts Patric
    6-Vanhove raf
    7-Lintermans Stefaan
    8-Aerts peter
    9-Verlinden Chris
    10-Van Laer Guy

    Categorie D - 70 km
    1-Van Looy Wim (EU Kampioen)
    2-Wauters Philippe
    3-Van Der Mieren Daniel
    4-De Cock Marc
    5-Haest Eddy
    6-Vaes Eddy
    7-Verdonck Patrick
    8-Claes Johnny
    9-Vekemans Marc
    10-Bosmans Benny

    Categorie E - 70 km
    1-Baptist Francy (EU kampioen)
    2-Nijs Nathalie
    3-Janssens Roger
    4-Wijnen Nico

    16-08-2014 om 09:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 2°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Van Avermaet Greg KOP 2013.jpg 

    Greg Van Avermaet


    Vrijdag 15/08/2014 – GERAARDSBERGEN – Eneco Tour 2014 – Men Elite – Rit 5 – 162,5 km - 03h45'36"

    Aantal deelnemers:
    1-GREG VAN AVERMAET-BMC

    2-Tom Dumoulin-GIA op 02"
    3-Pavel Broett-KAT

    4-Matti Breschel-TCS

    5-Lars Boom-BEL

    6-Niki Terpstra-OPQ- op 06"

    7-Geraint Thomas-SKY

    8-Tim Wellens-LTB

    9-Filippo Pozzato-LAM

    10-Philippe Gilbert-BMC

    15/08/2014 MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 68 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    4.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    6.TÖPKE Frederik-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    8.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.BOUTTÉ Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

     

    15/08/2014 BESELARE - ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    3.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    4.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    5.DEVRIENDT Tom-TEAM 3M-

    6.NOPPE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    8.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    9.CORMAC Clarke-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    10.DEVROYE Kim-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    17.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    19.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    15/08/2014 STEENHUIZE (O) - Elite z.c./U23 - 90 km

    Aantal deelnemers: 48

    1.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    6.CLAEYS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.VAN DAMME Davy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DE SMET Kevin -HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    9.VERMEIRE Matthias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    10.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    17.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-

     

    15/08/2014 TIELT-WINGE (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 95

    1.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    2.LENNERTZ Sam-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    3.COENEN Dennis-LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-

    4.COLLARD Simon-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.HULSMANS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    6.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT-

    7.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    8.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    9.DE PAUW Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.CLEEREN Tom-VAN EYCK SPORT-

    43.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    15/08/2014 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - HAASDONK - U23 – Interclub - 150,2 km - 03h10'35"

    Aantal deelnemers: 135

    1.FARAZIJN Maxime -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2.WERTZ Thomas -COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.CRAEGHS Maarten -LOTTO BELISOL U23-

    4.VAN BREUSSEGEM Elias -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00’02”

    5.THORÉ Floris -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.MC LAY Daniel -LOTTO BELISOL U23-

    7.MAES Alexander -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.RICHARDS Ian Peter -WIELERPLOEG DE MOL-

    9.KERF Jérôme -COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.CAPIOT Amaury -LOTTO BELISOL U23-

    11.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    57.NAESSEN Lawrence -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    63.COLMAN Jeroen -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    87.SMET Olivier -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-:11’19”

    131.SINOY Fabio -VAN EYCK SPORT-

     

    15/08/2014 KRUISHOUTEM (O) - U23 - 115,2 km
    Aantal deelnemers:

     

    15/08/2014 HOELEDEN-KORTENAKEN (VB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.MADDUX Jack-Hot Tubes development CT-

    2.PAASSCHENS Mathijs-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.DENORRE Steve-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.SILVERBERG Jake-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.VANDERHEYDEN Jens-HAGELAND CYCLING TEAM-

    6.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.REYNOLDS Ethan-Hot Tubes Development CT-

    10.OIEN Eric-Monster Media Racing Team-

    16-08-2014 om 00:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 15/08/2014 LAUWE (W) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers: 83

    1.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    3.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.CASIER Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    5.BOSMANS Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.VANHOUCKE Harm-WIELERTEAM IEPER-

    7.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DEJONGHE Simon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.D´HONDT Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    47.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    15/08/2014 RUMST (A) - Juniores - 90,2 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.VANDERVEKEN Yoran-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    3.VERLEYS DONK Thomas-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.GOESSENS Cedric-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    5.LOMBARDO David-HINCAPIE DEVELOPMENT TEAM-

    6.GRANIGAN Noah-RACE CF-

    7.HERPELINCKX Arne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.KETELAARS Miguel-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.WILLEMS Thimo-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    19.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    15/08/2014 OVERMERE (O) - Dames Jeugd - 56 km

    Dames Juniores

    Aantal deelnemers: 27

    1.GEERIS Femke-DOMMELSTREEK-

    2.BURGMANS Julie-TWC DE KEMPEN-

    3.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.MOMBAERTS Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    8.HERMANS Anka-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.WEINBERG Gali-CCC-

    14.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 34

    1.ROBERTS Jessica-AST RACING TEAM-

    2.WATERREUS Kylie-KON. BALEN BC-

    3.VAN WIJNEN Sarah-TWC PIJNENBURG-

    4.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.NOËL Jara-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.ESSELAAR Gemma-WCL BERGKLIMMERS-

    7.STRUYF Lize -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.BENNETT Elizabeth-CARDIFF-

    9.PIRARD Audrey-INDIVIDUEEL-

    10.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    16.CLAUS Marjon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    15/08/2014 OOSTERZELE (O) – Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.DE KEUKELEIRE Frederic-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.WALSCHAP Sam-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.SNACKAERT Yannick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.WUYTS Sooi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.POLDERVAART Mario-AVIA CRABBE-

    8.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    10.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    11.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    13.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    21.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    24.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    50.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    15/08/2014 RUMST (A) - Nieuwelingen - 57,4 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.MANTAS Ruokis-KLAIPEDOS-

    2.SVAJUNAS Straksys-KLAIPEDOS-

    3.ARVYDAS Birenis-KLAIPEDOS-

    4.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.VAN DONINCK Alec-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.ULENS Lennert-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.SERNEELS Dieter-DCM CYCLING TEAM-

    8.BROOS Alain-WILLEBROD WIL VOORRUIT-

    9.VAN DYCK Dries-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.VAN BUN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    16-08-2014 om 00:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    15/08/2014 TESTTIJDRIT NEERPELT (LB) - Tijdrit - Testtijdrit alle categorieën

    Paracycling
    1.BOSMANS Kris -IE HERENTALS-18’06”13

    2.SCHELFHOUT Diederick -WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-:04”38


    Dames Nieuwelingen

    1.BEX Nathalie -FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-18’32”65

    2.SELOSSE Noa -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-:07”44

    3CASTRIQUE Alana -CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-:28”36

    4.HEYNS Joyce -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:41”29

    5.VERSTRAETE Lore -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-:01’08”03

     

    Dames Juniores

    1.PALM Eva Maria -TOPSPORT VLAANDEREN-18’18”53

    2.VANDENBROUCKE Saartje -TOPSPORT VLAANDEREN-:07”64

    3.DRUYTS Lenny -TOPSPORT VLAANDEREN-:21”52

    4.DELBAERE Fien -ISOREX CYCLING TEAM-:40”48

    5.ROES Maxime -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:47”57

     

    Nieuwelingen

    1.DOUHARD Tom -LOTTO-VC ARDENNES-16’41”11

    2.TANGHE Lennert -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-:17”34

    3.DEMOLDER Stijn -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:20”02

    4.DE VRIENDT Niels -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-:27”32

    5.BEKAERT Yentl -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-:30”30

    6.MILBOU Steff -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:31”54

     

    Dames Elite

    1.DUYCK Ann-sophie -AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-34’20”04

    2.KOPECKY Lotte -TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-:01’48”41

    3.BECKERS Isabelle -LOTTO BELISOL LADIES-:02’18”81

    4.LEEMAN Mieke -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-:02’58”31

    5.VERHAEST Sara -LOTTO BELISOL LADIES-:04’03”55

     

    U23

    1.FRISON Frederik -LOTTO BELISOL U23-32’08”94

    2.POLS Ruben -LOTTO BELISOL U23-:32”70

    3.LUYCKX Brent -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:38”10

    4.BOSMANS Tom -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:41”13

    5.DONCKERS Bram -WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-:52”65

     

    Elite

    1.CAMPENAERTS Victor -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-31’27”05

     

    Juniores

    1.DECRAENE Igor -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF

    2.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DEVOLDERE Thibault -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.LOENDERS Glenn -SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.CRAS Steff -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    29.ROELS Wannes -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    37.SYMOENS Bradley -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-



    Vrijdag 15/08/2014 MASSEMEN (O) - Aspiranten


    Jongens 12 Jaar
    1.VAN ZANDE Devin KTC-CYCLING TEAM

    2.LIEVENS Niels KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3.LAUWEREYS Tjebbe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.CORNELIS Natan TOP GEAR BMX VZW

    5.ROGGEMAN Jelle VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6.VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    Jongens 13 Jaar
    1.BERCKMOES Jenno
    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2.DE PESTEL Thomas WIELERTEAM WAASLAND VZW

    3.STRIK Dylan MAASLANDSTER - ZUID LIMBURG

    4.VAN HOUTE Sybren RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5.BEKAERT Joost VD HAUWE CT - GENTSE VS

    13.SMET Jorre WIELERTEAM WAASLAND VZW

    14.COSYNS Milan RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16.VERCAUTEREN Thomas RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    Meisjes 13 Jaar
    1.VAN LANCKER Céline K.V.C. DEINZE VZW

    16-08-2014 om 00:18 geschreven door kenny


    15-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/08/2014

    waod_3.jpg
    Vrijdag 15/08 – HEUSDEN (9890) –
    Kampioenschap van België categorie C en D

     

    AFGELAST !!!

    15-08-2014 om 13:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/08/2014

    waod_3.jpg
    Vrijdag 15/08 – BETEKOM (3130)

     

    Inwoners - 22 deelnemers

    1.Sven Van Vlasselaer

    2.Kenny Corsus

    3.Gunther Helsen

    4.Jo Van Der Auwera

    5.Tony De Haes

    6.Kim De Pree

    7.Stefaan Van Rillaar

    8.Steven Alaerts

    9.Gerard Hoebeke

    10.Kjell Van Vlasselaer


    Dames - 12 deelnemers

    1.Sonja Van Kuik (Sint Huibrechts-Lille)

    2.Kelly Lambrechts

    3.Sylvie Wojtkowiak

    4.Sanne Cheemeks

    5.Hanne Van Gils

    6.Ils Thys

    7.Chien Jochems

    8.Wenke Mertens

    9.Iris Coppens

    10.Valerie Vynckier


    Toeristen - 49 deelnemers

    1.Pepijn Verbruggen

    2.Lorenzo Arena

    3.Wouter Van Gaens

    4.Tom Langens

    5.Koen Van Kerckhoven

    6.Patrick Vermote

    7.Joris Hacour

    8.Davy Willems

    9.Benny Claes

    10.Erik Vluymans

    11.Marco Bertotto 12.Wouter Van Breusegem 13.Steve De Peuter 14.Tim McLauglin 15.Thiebout Van Hoorneweder 16.Geert Scheverneels 17.Thomas Hof 18.Gert Van Hoovels 19.Kristof De Scheemaecker 20.David Verschoren

    15-08-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    14-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE BAZEL VAN DONDERDAG 14/08/2014

    FOTO'S BELOFTEN TE BAZEL VAN DONDERDAG 14/08/2014     


    Donderdag 14/08/2014 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - BAZEL - U23 – Interclub - 139,5 km - 03h04'04"

    Aantal deelnemers: 149

    1.MC LAY Daniel -LOTTO BELISOL U23-

    2.VAN LERBERGHE Bert -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.DE MAN Jaap -TEAM 3M-

    4.DE WITTE Mathias -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    5.DULT Laurens -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.BALLET Mathias -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    7.MAES Alexander -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.MICHIELS Killian -CT 2020-

    9.OLIEBOS Jordy -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    10.DE MEYERE Jens -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:00’01”

    28.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    48.COLMAN Jeroen -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    55.NAESSEN Lawrence -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    117.SMET Olivier -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    123.MAES Jef -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    133.SINOY Fabio -VAN EYCK SPORT-
    14-8-2014 bazel rvovl 629.JPG
    Podium te Bazel met winnaar daniel McLay, Bert Van Lerberghe en Jaap De Man.
    14-8-2014 bazel rvovl 674.JPG
                              De winnaar te Bazel de Brit Daniel McLay.
    14-8-2014 bazel rvovl 666.JPG
    De verschillende truien in de Ronde van Oost-Vlaanderen met o.a. Daniel McLay
    en Piet Allegaert.
    14-8-2014 bazel rvovl 538.JPG 
    Winnaar van de massaspurt te Bazel met Daniel McLay voor Bert Van Lerberghe
    en Jaap De Man.
    14-8-2014 bazel rvovl 536.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 556.JPG

    14-8-2014 bazel rvovl 463.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 408.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 401.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 368.JPG
                                       Links Glenn Rotty uit Verrebroek.
    14-8-2014 bazel rvovl 352.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 342.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 310.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 306.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 292.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 220.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 122.JPG
    14-8-2014 bazel rvovl 116.JPG
                                      De start te Bazel met 149 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    14-08-2014 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 14/08/2014 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 44

    1.JOYCE Sean-TERRA SAFETY SHOES-

    2.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    3.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    4.YDENS Andrew-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    5.SMITH Thomas-DEPLASCO-

    6.DE WITTE Jan-TEAM DIAVOLO-

    7.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.COCQUYT Nicky-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.SAVAT Nico-INDIVIDUEEL-

    10.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    23.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    14/08/2014 HULDENBERG (VB) - Elite z.c./U23 - 107 km

    Aantal deelnemers: 44

    1.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    2.PEYSKENS Dimitri-LOTTO BELISOL U23-

    3.DEVALCKENEER Sieben-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    4.HERREMANS Jamie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    5.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    6.GÉROMBOUX Arnaud-COLOR CODE - BIOWANZE-

    7.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    8.MOERLAND Paul-WILLEBORD WIL VOORUIT-

    9.BASTIAENS Loorin-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.DEWORTELAER Serge-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    12.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    14/08/2014 MEULEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.DEVRIENDT Tom-TEAM 3M-

    2.SMET Guy-CIBEL-

    3.JUODVALKIS Egidijus-TEAM 3M-

    4.MAES Jo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    5.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.PLANCKAERT Edward-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    8.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    31.VAN KERCHOVE Jonathan-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    14/08/2014 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - BAZEL - U23 – Interclub - 139,5 km - 03h04'04"

    Aantal deelnemers: 149

    1.MC LAY Daniel -LOTTO BELISOL U23-

    2.VAN LERBERGHE Bert -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.DE MAN Jaap -TEAM 3M-

    4.DE WITTE Mathias -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    5.DULT Laurens -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.BALLET Mathias -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    7.MAES Alexander -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.MICHIELS Killian -CT 2020-

    9.OLIEBOS Jordy -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    10.DE MEYERE Jens -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:00’01”

    28.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    48.COLMAN Jeroen -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    55.NAESSEN Lawrence -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    117.SMET Olivier -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    123.MAES Jef -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    133.SINOY Fabio -VAN EYCK SPORT-

     

    14/08/2014 HAASDONK-BEVEREN (O) - Dames Elite - 80 km

    Aantal deelnemers: 68

    1.CARLETON Gillian-VANDERKITTEN-

    2.GASS Daniela-AUTOGLAS WETTEREN-

    3.DOM Annelies-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    4.MACHU Melanie-PEDALE MADELEINOISE-

    5.MACKAIJ Floortje-WTC WOERDEN-

    6.VAN GLABEKE Shana-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    7.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.SAN SEBASTIAN LASA Irene-BIZKAIA DURANGO-

    10.DE BAAT Kim-PARKHOTEL VALKENBURG CT-

    14.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    49.VAN DORSSELAERE Chris-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    49.WITTOCK Nancy-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    49.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    49.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

     

    14/08/2014 MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 58 km

    Aantal deelnemers: 101

    1.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    4.MAHIEU Mathias-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.CASSAERT Loran-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.DE NEVE Joerik-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    8.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VANOVERBERGHE Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    75.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14-08-2014 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 18/08/2014 - RIT 9 VAN DE WAASLANDSE TTC RONDE 2014 TE HAASDONK
    TTC 9.jpg

    Bron: TTC Bestuur

    14-08-2014 om 11:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 13/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 13/08/2014 BEERNEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 124

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    3.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    4.SAVELON Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    8.VANDEWIELE Frederik-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    9.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    10.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    29.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    74.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    85.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    95.GIBBONS Thomas-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    102.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    13/08/2014 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - U23 – Interclub - 144,7 km

    Aantal deelnemers: 152

    1.CRAEGHS Maarten -LOTTO BELISOL U23-

    2.DERYCKE Giorgio -GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    3.MC LAY Daniel -LOTTO BELISOL U23-:00’01”

    4.VAN LERBERGHE Bert -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.WERTZ Thomas -COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.POT Sebastiaan -TEAM 3M-

    7.VAN DORSSELAER Niels -BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    8.DE WINTER Ludwig -COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.MYNGHEER Daan -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:00’05”

    10.VAN MEIRHAEGHE Jef -LOTTO BELISOL U23-:00’40”

    25.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:01’57”

    34.BALLET Mathias -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    57.COLMAN Jeroen -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-:03’14”

    87.NAESSEN Lawrence -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-:05’10”

    108.SINOY Fabio -VAN EYCK SPORT-

    132.SMET Olivier -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-:11’50”

    151.MAES Jef -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-:19’04”

     

    13/08/2014 BEVEREN-WAAS (O) - Juniores - 96,6 km

    Aantal deelnemers: 50

    1.GRANIGAN Noah-race cf-

    2.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.HERNANDEZ Michael-tubes-

    4.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.HOMRIGHAUSEN Heiko-zugvogel-

    7.DUQUETTE David-unattached-

    8.LOMBARDO David-greenville spinners-

    9.DE COCK Arne-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.BERTELS Jef-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    18.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    32.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    13/08/2014 DADIZELE (W) - Juniores - 86,45 km

    Aantal deelnemers: 72

    1.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.HEYWOOD Duncan--

    4.HEYSE Jari-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.GOESSENS Cedric-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    6.DUPONT Thibaut-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.DEBRUYNE Jens-WIELERTEAM IEPER-

    8.ALEXANDRE Victor-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    9.CLARKE Cathal-NEWRY WHEELERS-

    10.DEBOOT Bruce-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    14-08-2014 om 11:12 geschreven door kenny


    13-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 13/08/2014

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Leo Mares en Eric Vermeulen vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 16 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Zeer aangenaam zomerweer voor de wekelijkse duurtraining op Woensdag. De buien bleven ons goed gespaard zodat we gans de middag in droog en zonnig weer mochten trainen. Vooraan wisselden de kopmannen elkaar goed af zodat iedereen het tempo aan kon. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 35,2 km/h.

     

    Reden mee vandaag : Leo Mares , Eric Vermeulen , Mario Bolssens , Fons Van Raemdonck , Patrick Deyaert , Marc De Smet , Werner Van Der Weken , Kurt Van Raemdonck , Yves Delhasse , Glenn Van Hautekerke , Gerben Van Houte , Marc Vijt , ??? en Kenny Janssens.

    13-08-2014 om 20:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE TEMSE-VELLE VAN DINSDAG 12/08/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE TEMSE-VELLE VAN DINSDAG 12/08/2014     


    Dinsdag 12/08/2014 TEMSE-VELLE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-CIBEL-

    2.ONGENA Matthias-CIBEL-

    3.SMET Guy-CIBEL-

    4.DEKKERS Hans-ARROW CYCLING TEAM-

    5.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    9.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.STUYCK Dieter-CECEMELCYCLINGTEAM-

    13.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    22.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    24.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    25.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-

    27.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    29.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-
    12-8-2014-temse 724.JPG
                    Winnaar Thomas Ongena met burgemeester Luc De Ryck.
    12-8-2014-temse 714.JPG
       De burgemeester overhandigd de bloemen aan winnaar Thomas Ongena.
    12-8-2014-temse 735.JPG
                   Een woordje uitleg van Thomas Ongena aan speaker Gerry.
    12-8-2014-temse 662.JPG
                                Aankomst van winnaar Thomas Ongena.

    12-8-2014-temse 658.JPG
                    Thomas Ongena pakt de overwinning voor broer Matthias.
    12-8-2014-temse 675.JPG 12-8-2014-temse 680.JPG
    Guy Smet maakt het Cibel podium compleet.      De spurt voor de 4de plaats met Hans Dekkers voor Steven De Landtsheer.
    12-8-2014-temse 200.JPG
    Vanaf ronde 2 van de 13 ronden waren de gebroeders Ongena in de aanval en
    hebben zij de wedstrijd afgerond.
    12-8-2014-temse 305.JPG
                  De latere winnaar Thomas Ongena in een hevige regenbui.
    12-8-2014-temse 697.JPG
          Een woordje uitleg van Burgemeester Luc De Ryck aan speaker Gerry.
    12-8-2014-temse 174.JPG
                                      Op kop Guy Van Broekhoven. 
    12-8-2014-temse 441.JPG
                            Kenny Goossens  even op zoek naar de leiders.
    12-8-2014-temse 210.JPG
    12-8-2014-temse 269.JPG
                                   Links Kristoff Heyns uit Temse.
    12-8-2014-temse 393.JPG
    12-8-2014-temse 537.JPG
                                         Op kop Guy Smet uit Kruibeke.
    12-8-2014-temse 610.JPG
    12-8-2014-temse 129.JPG
                                       Op kop Steven Thomas uit Temse.
    12-8-2014-temse 065.JPG
    12-8-2014-temse 064.JPG
                                De start te Temse-Velle met 55 deelnemers.
    12-8-2014-temse 024.JPG
                                            Kenny Goossens en Guy Smet.
    12-8-2014-temse 026.JPG
                                          Rechts Patrick Van Roosbroeck.
    12-8-2014-temse 030.JPG
                                  Links Kenneth Baluwé en Sean Durinck.
    12-8-2014-temse 057.JPG
                                Links Mattias Nys en Kristof DHollander.








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    13-08-2014 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 7°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Thomas Ongena.JPG 

          Thomas Ongena

    Dinsdag 12/08/2014 HEUSDEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km

    Aantal deelnemers: 130

    1.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    2.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    3.MOL Wouter-VERANCLASSIC-

    4.MCNALLY Mark-AN POST - CHAIN REACTION-

    5.VERVAEKE Louis-LOTTO-BELISOL-

    6.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    7.DEHAES Kenny-LOTTO-BELISOL-

    8.GATE Aaron-AN POST-

    9.VEREECKEN Nicolas-VERANDAS WILLEMS-

    10.VAN DER WEIJST Geert-CYCLINGTEAM JO PIELS-

    18.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    33.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    47.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    54.NAESEN Oliver-LOTTO BELISOL-

    56.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    61.DE PAUW Moreno-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    63.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    82.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    83.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    85.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    85.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    85.HOFMAN Joeri-KWADRO-STANNAH-

    85.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    12/08/2014 DADIZELE (W) - Elite z.c./U23 - 119,7 km

    Aantal deelnemers: 46

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.JONCKHEERE Michael-INDIVIDUEEL-

    6.CHO Ho Sung-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.BOUTTÉ Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    9.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.CORMAC Clarke-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    19.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    12/08/2014 HOELEDEN-KORTENAKEN (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 83

    1.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    2.SCHILS Dominic-ZANNATA CYCLING TEAM-

    3.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.FEYTENS Gerrit-INDIVIDUEEL-

    5.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    6.BELLEN Wesley-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    7.RAYMACKERS Cedric-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.LEYS Sam-INDIVIDUEEL-

    9.WILLEMS Tom-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    10.KEMERLINCKX Kristof-ZANNATA CYCLING TEAM-

    59.VAN BUGGENHOUT Joeri-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    12/08/2014 TEMSE-VELLE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-CIBEL-

    2.ONGENA Matthias-CIBEL-

    3.SMET Guy-CIBEL-

    4.DEKKERS Hans-ARROW CYCLING TEAM-

    5.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    9.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.STUYCK Dieter-CECEMELCYCLINGTEAM-

    13.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    22.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    24.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    25.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-

    27.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    29.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

     

    12/08/2014 BRASSCHAAT - MARIA TER HEIDE (A) - Dames Elite – km

    Aantal deelnemers: 38

    1.BEVERIDGE Allison-TREK RED TRUCK-

    2.CARLETON Gillian-VANDERKITTEN-

    3.FOREMAN-MACKEY Annie-STEVENS - THE CYCLERY-

    4.GASS Daniela-AUTOGLAS WETTEREN-

    5.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    6.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.MACHU Melanie-PEDALE MADELEINOISE-

    8.GIBSON Kinley-TREK RED TRUCK-

    9.VERSTICHELEN Femke-INDIVIDUEEL-

    10.EBERHARDT Verena-RSC ARBO DUDBURGERLAND-

    12.DRUYTS Lenny-TOPSPORT VLAANDEREN-

     

    12/08/2014 LOVENDEGEM (O) - Juniores - 80 km
    Aantal deelnemers: 60

    1.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.MC CHANE Ian-BISSEL CT-

    6.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.CORNETTE Ewout-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    8.BAELE Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.DE PRIESTER Arne-YOUNG SCHELDE CT-

    14.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    19.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    12/08/2014 BRASSCHAAT MARIA-TER-HEIDE (A) - Nieuwelingen - 58 km

    Aantal deelnemers: 47

    1.BLUMMEL Robin-WV SCHIJNDEL-

    2.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    3.KNOPPERT Martijn-WESTLAND WIL VOORUIT-

    4.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.MANTAS Ruokis-KLAIPÉDOS VIESULO-

    7.VANMARSNIL Luca-LOTTO-VC ARDENNES-

    8.BIERKENS Tim-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    9.OREEL Lars-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    10.SCOPONI Dante-LARES-DOLTCINI CT-

    16.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13-08-2014 om 20:07 geschreven door kenny


    12-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 12/08/2014 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    Aantal deelnemers:

     

    12/08/2014 WIELERCENTRUM ANTWERPEN (WILRIJK) (A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Omnium voor Aspiranten en Miniemen - Aantal deelnemers:

    12-08-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    11-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ENECO TOUR TE TERNEUZEN VAN MAANDAG 11/08/2014

    FOTO'S ENECO TOUR TE TERNEUZEN VAN MAANDAG 11/08/2014     


    Maandag 11/08/2014- TERNEUZEN-TERNEUZEN (Nl) – ENECO TOUR 2014 – Profs - RIT 1 – 183,1 km – 04h14’33”

    Aantal deelnemers: 199

    1-Andrea Guardini-ASTANA PRO TEAM

    2-Yohann Gene-TEAM EUROPCAR

    3-Davide Cimolai-LAMPRE - MERIDA

    4-Jens Debusschere-LOTTO BELISOL

    5-Boy van Poppel-TREK FACTORY RACING

    6-Alexander Porsev-TEAM KATUSHA

    7-Tom Dumoulin-TEAM GIANT-SHIMANO

    8-Matteo Trentin-OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM

    9-Sep Vanmarcke-BELKIN PROCYCLING TEAM

    10-Michael Van Staeyen-TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE

    46-Gijs Van Hoecke-TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE

    62-Stijn Steels-TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE

    66-Greg Van Avermaet-BMC RACING TEAM
    11-8-2014-hulst eneco 048.JPG

    11-8-2014-hulst eneco 001.JPG
    11-8-2014-hulst eneco 055.JPG
    11-8-2014-hulst eneco 056.JPG
    11-8-2014-hulst eneco 057.JPG
    11-8-2014-hulst eneco 065.JPG
    11-8-2014-hulst eneco 069.JPG
    11-8-2014-hulst eneco 071.JPG
                                              Links Greg Van Avermaet.
    11-8-2014-hulst eneco 085.JPG








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-08-2014 om 20:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 11/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 11/08/2014 DERNYCRITERIUM WILRIJK (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - km
    Aantal deelnemers: 19

    1.PAOLINI Luca-TEAM KATUSHA-

    2.VAN GENECHTEN Jonas-LOTTO-BELISOL-

    3.VANDEWALLE Kristof-TREK FACTORY RACING BVBA-

    4.DRUYTS Gerry-TEAM 3M-

    5.VAN DER HAAR Lars-GIANT-SHIMANO-

    6.VAN DER POEL Mathieu-BKCP - POWERPLUS-

    7.VANOTTI Alessandro-ASTANA PRO TEAM-

    8.VANDENBERGH Stijn-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    9.HOOGERLAND Johnny-ANDRONI GIOCATTOLI-

    10.VAN HUMMEL Kenny Robert-ANDRONI GIOCATTOLI-

    17.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    11/08/2014- TERNEUZEN-TERNEUZEN (Nl) – ENECO TOUR 2014 – Profs - RIT 1 – 183,1 km – 04h14’33”

    Aantal deelnemers: 199

    1-Andrea Guardini-ASTANA PRO TEAM

    2-Yohann Gene-TEAM EUROPCAR

    3-Davide Cimolai-LAMPRE - MERIDA

    4-Jens Debusschere-LOTTO BELISOL

    5-Boy van Poppel-TREK FACTORY RACING

    6-Alexander Porsev-TEAM KATUSHA

    7-Tom Dumoulin-TEAM GIANT-SHIMANO

    8-Matteo Trentin-OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM

    9-Sep Vanmarcke-BELKIN PROCYCLING TEAM

    10-Michael Van Staeyen-TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE

    46-Gijs Van Hoecke-TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE

    62-Stijn Steels-TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE

    66-Greg Van Avermaet-BMC RACING TEAM

    11-08-2014 om 20:29 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!