Donderdag 29/05/2014 OMLOOP HET NIEUWSBLAD BOEKHOUTE (O) - Juniores Interclub - km - 02h38'15" Aantal deelnemers:
1.SHAW James -SOUTH EAST CYCLING TEAM
2.JACOBS Robin -DCM CYCLING TEAM-:0004"
3.BOONS Laurens -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
4.MENTEN Milan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-:0030"
5.RELAES Jacob -DCM CYCLING TEAM-:0036"
6.BARBIER Pierre -VCA ST QUENTIN-:0045"
7.BLAMPAIN Maxime -WASQUEHAL JUNIOR TEAM-
8.GULICKX Max -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
9.VANDERMEER Laurens -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
10.KROONEN Bastien -LOTTO-VC ARDENNES-
57.DE WITTE Sven -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
29/05/2014 HARELBEKE (W) - Juniores - 90 km
Aantal deelnemers: 68
1.MOLLY Kenny-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-
2.VANDREPOTTE Anthony-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
3.VERWILST Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-
4.HOLVOET Martijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-
5.DEJONGHE Simon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-
6.VEROUGSTRAETE Nicolas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
7.DERMAUT Mike-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-
8.VAN BOST Victor-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
9.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-
10.DECOCK Tijn-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
11.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
53.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
29/05/2014 PEPINGEN (VB) - Juniores - 94 km
Aantal deelnemers: 83
1.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-
2.SNYERS Jari-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
3.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
4.DENORRE Steve-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
5.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
6.VAN DEN BOSSCHE Timothy-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-
7.ABRAHAMS Jasper-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
8.LOY Antoine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
9.BRAET Dieter-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
10.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
29/05/2014 SLEIDINGE (O) - Juniores - 84 km
Aantal deelnemers: 56
1.LOOMANS Gertjan -WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
2.VAN LOON Jordi-WILLEBRORD WIL VOORUIT-
3.DE GROOTE Arne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
4.KOENS Roel-ZRTC THEO MIDDELKAMP-
5.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-
6.VAN UDEN Dandy-WV SCHIJNDEL-
7.KETELAARS Miguel-WILLEBRORD WIL VOORUIT-
8.DEQUAE Joran-ISOREX CYCLING TEAM-
9.DE BOECK James-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-
10.LEUS Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
13.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
14.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
32.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
45.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
49.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
29/05/2014 ZWIJNDRECHT (A) - Juniores - 57 km
Aantal deelnemers: 22
1.VERTESSEN Mathias-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
2.D`HOORE Jolien-LOTTO BELISOL LADIES-
3.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
4.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
5.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
6.CAP Bryan -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-
7.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-
8.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-
9.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
10.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
29/05/2014 HOBOKEN (A) - Nieuwelingen - km
Aantal deelnemers: 52
1.BOK Willem-E-
2.SCHELLING Ide-RESTORE CYCLING-
3.MAAS Danny-WILLEBRORD WIL VOORUIT-
4.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
5.MAHIEU Max-RESTORE-
6.KOOTSRA Michael-RESTORE CYCLING-
7.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
8.VANDEBOSCH Victor-ENERTHERM-BKCP-
9.HOOLE Daan-RWC AHOY-
10.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
25.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
35.DEPAUW Brent-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
41.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
29/05/2014 MARKE (W) - Nieuwelingen - Kampioenschap van Vlaanderen 1jaars 68,4km - Aantal deelnemers: 91
1.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
2.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-
3.FIVÉ Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
4.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-
5.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
6.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
7.VANOVERBERGHE Jens -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
8.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
9.BAEYENS Yorgo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
10.DE NEVE Joerik-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
28.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
51.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
59.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
60.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
2jaars - 76 km - Aantal deelnemers: 128
1.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-
2.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
3.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
4.COPPENS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
5.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
6.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
7.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
8.GUYONNAUD Jonathan-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
9.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-
10.VAN KEIRSBULCK Engelbert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
14.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
29.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
32.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
37.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
58.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
66.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
68.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
96.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
|