Zondag 12/01/2014 BK WAREGEM ELITE MET CONTRACT (W) - Veldrijden form. A - Belgisch Kampioenschap - 01h00 Aantal deelnemers: 14
1.NYS Sven -CRELAN AA DRINK TEAM
2.PEETERS Rob -VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM
3.WELLENS Bart -TELENET FIDEA CYCLING TEAM
4.MEEUSEN Tom -TELENET FIDEA CYCLING TEAM
5.AERNOUTS Jim -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
6.VANTHOURENHOUT Dieter -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
7.BOSMANS Wietse -BKCP - POWERPLUS
8.PAUWELS Kevin -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
9.AERNOUTS Bart -AA DRINK CYCLING TEAM
10.VANTHOURENHOUT Michael -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
12/01/2014 BK WAREGEM ELITE ZONDER CONTRACT (W) - Veldrijden form. B - Belgisch Kampioenschap - 01h00 Aantal deelnemers: 31
1.VAN COMPERNOLLE Kenneth -DNCS/TOWEREYE CT
2.GAUDY Patrick -BLANCS GILETS - BARRACUDA
3.EECKHOUT Kevin -SMARTPHOTO CYCLING TEAM
4.BEELEN Sven -LUIHOEVE CROSSERS
5.DEVENYNS Toon -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
6.DE CLEYN Dave -CYCLING TEAM ZEMST VZW
7.BRAET Vinnie -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
8.HOFMAN Bart -NODRUGS HEROES FLANDERS
9.CANT Kevin -KWADRO-STANNAH
10.BAESTAENS Vincent -BKCP - POWERPLUS
13.PENNE Stijn -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
12/01/2014 BK WAREGEM U23 (W) - Veldrijden U23 - Belgisch Kampioenschap - 50' Aantal deelnemers: 36
1.ADAMS Jens -VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM
2.AERTS Toon -TELENET FIDEA CYCLING TEAM
3.SWEECK Laurens -KWADRO-STANNAH
4.VERMEERSCH Gianni -SUNWEN NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
5.MERLIER Tim -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
6.VANDEKINDEREN Jens -TELENET FIDEA CYCLING TEAM
7.HERMANS Quinten -TELENET FIDEA CYCLING TEAM
8.SOETE Daan -TELENET FIDEA CYCLING TEAM
9.SWEECK Diether -KWADRO-STANNAH
10.VANKEIRSBILCK Berne -ASFRA RACING TEAM
13.HOFMAN Joeri -KWADRO-STANNAH
12/01/2014 BK WAREGEM DAMES ELITE+JEUGD (W) - Veldrijden Dames - Belgisch Kampioenschap - 45' Aantal deelnemers: 26
1.CANT Sanne -TEAM CICLISMO MUNDIAL
2.VAN LOY Ellen -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
3.MICHIELS Githa -TREK - KMC TRADE TEAM
4.SELS Loes -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
5.VERSCHUEREN Jolien -DNCS/TOWEREYE CT
6.DE CROOCK Stephanie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
7.VERHESTRAETEN Karen -KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM
8.BAUWENS Cindy -MORGAN BLUE C.T. VZW
9.THIJS Katrien -KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM
10.QUINTENS Hilde -CYCLING TEAM ZEMST VZW
12.MERMANS Petra -VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM
14.GELDHOF Anja -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
12/01/2014 BK WAREGEM DAMES JEUGD (W) - Veldrijden Dames - Belgisch Kampioenschap - 40' Aantal deelnemers: 12
1.VERDONSCHOT Laura -VZW LOTTO-LADIESCYCLING
2.VAN DEN DRIESSCHE Femke -INDIVIDUEEL
3.NOËL Jara -KON. BALEN B.C. V.Z.W.
4.HEYNS Joyce -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
5.BELLAERT Axelle -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
6.SCHOKKAERT Febe -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
7.DE BRUYNE Meg -VD HAUWE CT - GENTSE VS
8.BEECKMANS Sara -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
9.DUQUENNOY Kimberlay -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY
10.VAN ROMPAY Anke -KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM
12/01/2014 RETIE (A) - Veldrijden Aspiranten Aantal deelnemers:
12 jaar
Aantal deelnemers: 40
1.VAN LAER Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
2.LAURYSSEN Yorben-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-
3.VAN DE PUTTE Victor-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-
4.BELMANS Lennert-DCM CYCLING TEAM-
5.KEYNEN Milan-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-
11.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
21.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
13 jaar
Aantal deelnemers: 34
1.VERBURG Luke-WESTLAND WIL VOORUIT-
2.HERMANS Berre-DCM CYCLING TEAM-
3.VAN DYCK Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
4.MEEUSSEN Witse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
5.VANDERMEER Quinten-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-
22.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
14 jaar
Aantal deelnemers: 26
1.WOESTENBURG Ruben-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-
2.VANDEPUTTE Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
3.BROUWERS Arno-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
4.VAN DEN EYNDE Vince-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-
5.THYS Joren-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
17.COOLS Wannes-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
19.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
Meisjes 12 Jaar
Aantal deelnemers: 6
1.VANHOOYDONCK Fien-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
2.KEMPS Stephanie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
3.VAN GOETHEM Femke-KTC-CYCLING TEAM-
4.LAUWERIJS Laura-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
5.BELMANS Fien -KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-
Meisjes 13 Jaar
Aantal deelnemers: 3
1.VAN LOY Tess-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-
2.DUYM Farah-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN-
3.CRABBÉ Kiona-LOTTO OLYMPIA TIENEN-
Meisjes 14 Jaar
Aantal deelnemers: 2
1.ROMBOUTS Tine-INDIVIDUEEL-
2.VAN WUNSEL Lise-INDIVIDUEEL-
|