Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 7°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
Alex Colman
Zaterdag 23/11/2013 KOKSIJDE (W) - Veldrijden form. A - World Cup - 60´
Aantal deelnemers:
1-Niels ALBERT
2-Francis MOUREY (Fra)
3-Philipp WALSLEBEN (Dui)
4-Sven NYS
5-Kevin PAUWELS
6-Tom MEEUSEN
7-Bart AERNOUTS
8-Klaas VANTORNOUT
9-Corne VAN KESSEL (Ned)
10-Lars VAN DER HAAR (Ned)
23/11/2013 KOKSIJDE (W) - Veldrijden U23 - UCI World Cup - 50´
Aantal deelnemers:
1-Mathieu VAN DER POEL (Ned)
2-Laurens SWEECK
3-Gianni VERMEERSCH
4-David VAN DER POEL (Ned)
5-Tim MERLIER
6-Mike TEUNISSEN (Ned)
7-Jens VANDEKINDEREN
8-Stan GODRIE (Ned)
9-Tomas PAPRSTKA (Tsj)
10-Toon AERTS
23/11/2013 BERLARE-UITBERGEN (O) - Veldrijden form. B - 60´
Aantal deelnemers:
1.EECKHOUT Kevin-COOLENS CT-
2.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA-
3.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM-
4.BRACKMAN Jelle-COOLENS CT-
5.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA-
6.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA-
7.DEVENYNS Toon-CT DJ MATIC-
8.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES-
9.BAELEN Pedro-ASFRA-
10.GHYLLEBERT Pieter-AN POST-
11.CANT Kevin-PRIMATOR-
12.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-
15.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-
37.VANKERSSCHAEVER Klaas-WAASLAND-
40.DE SCHOESITTER Steven-RUDYCO RIPA-
23/11/2013 KOKSIJDE (W) - Veldrijden Dames - UCI World Cup - 40´
Aantal deelnemers:
1-Katherine COMPTON (USA)
2-Sanne CANT
3-Nikki HARRIS (Gbr)
4-Sabrina STULTIENS (Ned)
5-Sophie DE BOER (Ned)
6-Helen WYMAN (Gbr)
7-Pavla HAVLIKOVA (Tsj)
8-Martina MIKULASKOVA (Tsj)
9-Loes SELS
10-Ellen VAN LOY
23/11/2013 KOKSIJDE (W) - Veldrijden Juniors UCI - 40´
Aantal deelnemers:
1-Kobe GOOSSENS
2-Yannick PEETERS
3-Thijs AERTS
4-Jelle SCHUERMANS
5-CZE-Adam TOUPALIK (Tsj)
6-Eli ISERBYT
7-Joris NIEUWENHUIS (Ned)
8-Sieben WOUTERS (Ned)
9-Max GULICKX (Ned)
10-Stijn CALUWE
13-Elias VAN HECKE
23/11/2013 KOKSIJDE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´
Aantal deelnemers:
1.TULETT Daniel-GBR-
2.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
3.LIESSENS Jarno-CYCLISMO MUNDIAL-
4.BORRA Gilles-ZANNATA MENEN-
5.DEBEIR Arno-JONGE RENNERS ROESELARE-
6.SIRUCEK Vaclav-CZC-
7.BEKAERT Yentl-JONGE RENNERS ROESELARE-
8.PETERS Tom-HAGENLAND CT-
9.YATES Harry-GBR-
10.MOSSES Alfie-GBR-
24/11/2013 BERLARE-UITBERGEN (O) - Veldrijden form. C
Juniores: 40´
1.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM-
2.VERBRAKEN Jorn-DNCS-
3.VERBERCKMOES Timo-DENDERSTREEK LABIEKES-
4.BAERT Andries-JOLAN-
5.MONTAIGNE Jorn-ASFRA-
6.HENNAUX Loic-DNCS-
7.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM 99-
8.BONNE Jenko-MEETJESLAND-
9.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX-
10.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99-
19.D´HAESE Mathias-RUDYCO RIPA-
21.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO RIPA-
39.DE BEN Robin-WAASLAND-
44.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES-
Nieuwelingen: 30´
1.ALEX COLMAN uit Moerzeke-VISTAMEDIA-
2.DE CLERCQ Jari-ONDER ONS PARIKE-
3.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM-
4.ROMBOUTS Seppe-DCL-
5.OVERMEIRE Louis-MEETJESLAND-
6.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA-
7.GOEMANS Andreas-DENDERSTREEK LABIEKES-
8.DE BEULE Jordi-RUDYCO RIPA-
9.SMET Jonas-RUDYCO RIPA-
10.COUCKUYT Laurens-TIELTSE RENNERSCLUB-
15.VAN DIEREN Christophe-WAASLAND-
18.VERBERCKMOES Fabio-DENDERSTREEK LABIEKES-
20.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO RIPA-
39.RYCKAERD Tibo-VANOMOBIL-
23/11/2013 BERLARE-UITBERGEN (O) - Veldrijden form. D Amateurs/Masters A:
1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-
2.VANDEVELDE Ruben-INDIV-
3.DAVID Nicky-PRIMATOR-
4.PEERS Bjorn-INDIV-
5.HEYLENS Jochen-KEUKENS BUYSSE-
6.MAES Timmy-VELOTOUR-
7.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-
8.KINT Wesley-INDIV-
9.VAN ASSCHE Nico-VANDEPUTTE-
10.DEGRYSE Wim-INDIV-
17.VERBERCKMOES Arno-DENDERSTREEK LABIEKES-
Masters B:
1.VERHAEGEN Guido-INDIV-
2.DE BOCK Benny-RUDYCO-
3.BOGAERT Nico-INDIV-
4.VAN STAEYEN Benny-INDIV-
5.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES-
6.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM-
7.DE ROOSE Kurt-VANDEPUTTE-
8.GEURS Steven-INDIV-
9.DE BACKER Kurt-INDIV-
10.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE-
18.ROGIERS Benny-NAPOLEON GAMES-
Masters C:
1.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-
2.DE SCHEEMAEKER Roland-MEETJESLAND-
3.HOUWEN Jan-INDIV-
4.ANDERSSON Benny-ASTORPS CYKELKLUBB-
5.BALLET Peter-VANDEPUTTE-
6.VENS Dirk-INDIV-
7.COOPMAN Ivan-INDIV-
8.ROELSTRAETE Philip-INDIV-
9.DE CLERQ Jose-YOUNG SCHELDE-
10.VANBRUANE Ghislain-INDIV-
23/11/2013 HOEGAARDEN (VB) - Veldrijden Aspiranten - Provinciaal kampioenschap
12 jaar JONGENS
1.COREMANS Dante-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-
2.VAN DE PUTTE Victor-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-
3.KEYNEN Milan-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-
4.WIENEN Flore-HAGELAND CYCLING TEAM-
5.VAN CAMPENHOUT Jetze-WK NOORD-WEST BRABANT-
13 jaar JONGENS
1.MEEUSSEN Witse-W.A.C. TEAM HOBOKEN-
2.MALEZSEWSKI Lukas-LA BICYCLETTA-
3.VAN TRICHT Floris-LOTTO OLYMPIA TIENE-
4.VAN DYCK Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
5.JANSE Stef-LOTTO OLYMPIA TIENEN-
14 jaar JONGENS
1.CLYNHENS Jens-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-
2.JACQUEMIN Matisse-OMC MTB CLUB - OPOETEREN-
3.VAN DEN BROECK Arno-DCM CYCLING TEAM-
4.DE VET Sander-W.A.C. TEAM HOBOKEN-
5.BROUWERS Arno-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
12 jaar MEISJES
1.BROUWERS Julie-KON.BALEN B.C. V.Z.W.-
2.VAN MECHELEN Gloria-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-
13 jaar MEISJES
1.VERBEEK Britt-HAGELAND CYCLING TEAM-
2.CRABBÉ Kiona-LOTTO OLYMPIA TIENEN-
|