.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    08-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZEGESTAND EZC & U23 - 2013

    KBWB Banner 2013.jpg
    Zegestand Eliterenners zonder contract & Beloften 2013
     

    Smet Guy KOP 2013.jpg           Baugnies Jérôme 2013.jpg
    Zegekoning Guy Smet      Zegekoning Jérôme Baugnies

    20 overwinningen

    BAUGNIES Jérôme (Meerbeke)
    SMET Guy (Kruibeke)

     

    17 overwinningen

    DUPONT Timothy (Oostende)


    11 overwinningen

    WILLEMS Mario (Lotenhulle)

    10 overwinningen

    CLAEYS Dimitri (Oostakker)

     

    9 overwinningen

    DHOLLANDER Kristof (Stekene)

    CALLEBAUT Kevin (Zottegem)

    DAS Jeroen (Kapellen)

    DEVRIENDT Tom (Veurne)

    VAN CAUWENBERGHE Christophe (Evergem)

     

    8 overwinningen

    DE SCHEEMAEKER Davy (Bassevelde)

    VAN HOLDERBEKE Matthias (Waarschoot)

     

    7 overwinningen

    MOTTET Florent (Marche-en-Famenne)

    NEIRYNCK Kevin (Machelen-Zulte)
    WALLAYS Jens (Staden)

     

    6 overwinningen

    NAESEN Oliver (Berlare)
    BACKAERT Frederik (Michelbeke)

    VALLEE Boris (Thimister)

    MYNGHEER Daan (Hooglede)

    MOTTE David (Herne)
    DESMECHT David (Geraardsbergen)

    5 overwinningen

    VEREECKEN Nicolas (Kieldrecht)

    GELDHOF David (Moorsele)

    STUYVEN Jasper (Heverlee)

    FRISON Frederik (Geel)

    CAMPENAERTS Victor (Hoboken)

     

    4 overwinningen

    DOMS Steven (Denderhoutem)
    ONGENA Thomas (Berlare)

    ONGENA Matthias (Zele)

    MERTENS Nick (Grembergen)

    VERMEERSCH Gianni (Klerken)

    WIELFAERT Kristof (Lokeren) 

     

    3 overwinningen

    DRUYTS Gerry (Wilrijk)

     

    2 overwinningen

    DE PAUW Moreno (Sint Pauwels)

    ROTTY Glenn (Verrebroek)

    VERMANT Wim (Niel)

     

    1 overwinning

    DIELEMAN Michiel (Hamme)

    VAN STEENBERGHEN Jori (De Klinge)

    GEERINCK Jens (Grembergen)

    COOMANS Bjorn (Ruisbroek)

    GEERINCKX Ruben (Moerbeke)

    DE RIDDER Glenn (Stekene)

    VERBEKE Stijn (Belsele)

    HEIRBAUT Tony (Belsele)

    DE GREYT Willem (Sinaai)

    VANDERMAST Kevin (Wuustwezel)

    VAN STAEYEN Kevin (Schoten)

    VAN ROOSBROECK Patrick (Duffel)
    VERCAUTEREN Tim (Belsele)

    08-12-2013 om 19:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/12/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 08/12/2013 OVERIJSE (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    2.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    3.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.MEISEN Marcel-KWADRO STANNAH-

    6.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    7.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    8.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    9.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    10.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

     

    08/12/2013 OVERIJSE (VB) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.COMPTON Katherine-RABOBANK GIANT OFFROAD TEAM-

    2.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    4.DE BOER Sophie-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.HAVLIKOVA Pavla-YOUNG TELENET FIDEA-

    7.FERRAND PREVOT Pauline-RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    8.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    9.VERSCHUEREN Jolien-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    10.THIJS Katrien-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

     

    08/12/2013 OVERIJSE (VB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    2.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN DONINK Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.EENKHOORN Pascal-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    5.VERBRAKEN Jorn-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.ORTILLON Valentin-E.C.V. BOULZICOURT-

    7.HENNAUX Loïc-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.BAERT Andries-VZW JOLAN MTB TEAM-

    10.KIP Vincent-RTV OLDENZAALSE WCL-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.GROOT Mitch-BKCP BANK-

    2.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    6.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    7.VRIELINK Yannick-E.T.P. ZUTPHEN-

    8.DE BEULE Jordi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    10.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    08-12-2013 om 16:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 07/12/2013

    FOTO'S CROSS TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 07/12/2013                                      
     

    Zaterdag 07/12/2013 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:
    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    2.VAN DER POEL Mathieu-ENERTHERM-BKCP-

    3.WALSLEBEN Philipp-BK CP POWER PLUS-

    4.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    7.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.AERNOUTS Jim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    9.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    10.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    29.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7-12-2013-scheldecross 1817.JPG 
     Podium Profs met winnaar Niels Albert, Mathieu Van Der Poel en Philipp Walsleben.
    7-12-2013-scheldecross 1792.JPG
                              Aankomst van de 2de Mathieu Van Der Poel.
    7-12-2013-scheldecross 1767.JPG
                                                   Mathieu Van De Poel
    7-12-2013-scheldecross 1137.JPG
                            De start bij de Profs en Beloften is net gegeven.
    7-12-2013-scheldecross 574.JPG
                     De Nieuw-Zeelander Alexander Revell met Edwin de Wit.
    7-12-2013-scheldecross 1835.JPG
              Marc Dierickx de mecanicien van de gebroeders Van Der Poel.

    07/12/2013 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.COMPTON Katie-TREK-

    2.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    4.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.SELS Loes-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.MICHIELS Githa-TOKA PRINT MTB TEAM-

    7.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA-

    8.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    9.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    10.VAN DE REE Monique-ZANNATA-

    26.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    28.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    7-12-2013-scheldecross 1016.JPG
       Podium Dames met winnaar Katie Compton, Sanne Cant en Nikki Harris.
    7-12-2013-scheldecross 974.JPG
                                    Winnaar bij de Dames Katie Compton.

    7-12-2013-scheldecross 581.JPG
                                          Sanne Cant en Katie Compton.
    7-12-2013-scheldecross 654.JPG 7-12-2013-scheldecross 595.JPG
                     Femke Van Den Driessche                         Ellen Van Loy op een geleende fiets na diefstal van al haar fietsen.
    7-12-2013-scheldecross 577.JPG
                                     Start van de Dames te Antwerpen.

    07/12/2013 ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.GOOSSENS Kobe-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.GULICKX Max-TELENET FIDEA-

    4.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    5.VAN DE KLUNDERT Pim-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.VERBRAKEN Jorn-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    9.TIBACKX Lawrence-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.KIP Vincent-RTV OLDENZAALSE WCL-
    7-12-2013-scheldecross 534.JPG

    Podium Juniores met winnaar Kobe Goosens, Sieben Wouters en Max Gulickx.
    7-12-2013-scheldecross 509.JPG
                         Aankomst van Kobe Goossens winnaar bij de Juniores.
    7-12-2013-scheldecross 254.JPG
                                     Start van de Juniores te Antwerpen.
     


    Nieuwelingen: 30
    ´

    1.WOLSINK Thijs-VISTA MEDIA-

    2.DEKKER Jens-WRV DE PEDDERLAARS-

    3.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    5.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    6.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.JASPERS Jappe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    9.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    26.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7-12-2013-scheldecross 226.JPG 
    Podium Nieuwelingen met winnaar Thijs Wolsink, Jens Dekker en Alessio Dhoore.                                                  
    7-12-2013-scheldecross 036.JPG 7-12-2013-scheldecross 196.JPG
                              Alex Colman                                                             Aankomst van winnaar Thijs Wolsink.
    7-12-2013-scheldecross 013.JPG
                                    Start van de Nieuwelingen te Antwerpen.
    7-12-2013-scheldecross 1028.JPG
                                       Speaker Niko in mooi gezelschap.

     



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-12-2013 om 14:30 geschreven door kenny


    07-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/12/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 6°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    De Bock Benny KOP 2012 1.png
           Benny De Bock

    Zaterdag 07/12/2013 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:
    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    2.VAN DER POEL Mathieu-ENERTHERM-BKCP-

    3.WALSLEBEN Philipp-BK CP POWER PLUS-

    4.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    7.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.AERNOUTS Jim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    9.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    10.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    29.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    07/12/2013 AALTER-LOTENHULLE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.MERLIER Braam-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    3.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    4.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    5.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    6.GHYLLEBERT Pieter-AN POST - CHAINREACTION-

    7.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA HAMME-

    8.BRACKMAN Jelle-COOLENS C.T.-

    9.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DE CLERCQ Angelo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    14.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    23.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-

    27.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    07/12/2013 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.COMPTON Katie-TREK-

    2.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    4.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.SELS Loes-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.MICHIELS Githa-TOKA PRINT MTB TEAM-

    7.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA-

    8.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    9.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    10.VAN DE REE Monique-ZANNATA-

    26.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    28.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-


    07/12/2013 AALTER-LOTENHULLE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    2.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    4.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    7.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DEGRYSE Tibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    12.D`HAESE Mathias-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW- 


    Nieuwelingen: 30
    ´

    1.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.COUCKUYT Laurens-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    8.VANACKERE Laurens-TOMABEL CYCLING TEAM-

    9.VERDONCK Loeka-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.VERMEERSCH Arne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    11.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Dames Elite

    1.VERMEIR Aurélie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.PEERS Melisa-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.LA HAYE Caitlyn-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    07/12/2013 ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.GOOSSENS Kobe-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.GULICKX Max-TELENET FIDEA-

    4.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    5.VAN DE KLUNDERT Pim-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.VERBRAKEN Jorn-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    9.TIBACKX Lawrence-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.KIP Vincent-RTV OLDENZAALSE WCL-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.WOLSINK Thijs-VISTA MEDIA-

    2.DEKKER Jens-WRV DE PEDDERLAARS-

    3.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    5.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    6.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.JASPERS Jappe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    9.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    26.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/12/2013 AALTER-LOTENHULLE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.PEERS Bjorn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.DAVID Nicky-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    5.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.DELAERE Jens-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.JANSSENS Sven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
     

    Masters B:

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.DE ROOSE Kurt-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.UITTERHAEGEN Stefan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.GEURS Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.D´HOOGE Tom-ARDILLES SPORTS TEAM-

    10.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    13.ROGIERS Benny-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    Masters C:

    1.PANIS Andre-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.VAN WAMBEKE Lucien-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.ROBERTS Andrew-COTSWOLD-

     

    07/12/2013 HOUTEM-VEURNE (W) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    12 jaar

    1.LAURYSSEN Yorben-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.BLEYENBERG Jado-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.STRAGIER Massimo-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.DELBAERE Ibe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    13 jaar

    1.MEEUSSEN Witse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.PEIRENS Yente-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.DEJAEGHER Jasper-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    4.STRUYF Robbe-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.CAS Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    14 jaar

    1.THYS Joren-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    2.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    3.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.VAN DEN BROECK Arno-DCM CYCLING TEAM-

    5.SPRANGERS Lloyd-VA-CYCLING TEAM ZELE-

     

    Meisjes 13 jaar

    1.VANWALLEGHEM Kyenta-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.WINDELS Lindsay-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    Meisjes 14 jaar

    1.ROMBOUTS Tine-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.VANDECAVEYE Fleur-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DECKMIJN Isaline-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    07-12-2013 om 19:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/12/2013
    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg

    07/12/2013- GENT (O) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    Nieuwelingen Omn. AVS Stories TV Cup

    1.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

     

    Dames Jeugd Omn. AVS Stories TV Cup

    1.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.STRUYF Lize-GRANVILLE FACTORY TEAM-

    4.VAN DER PEET Steffie-RWV DE SPARTAAN-

    5.PALM Eva Maria-LOTTO-VC ARDENNES-

     

    Aspiranten 14 j. Omn. AVS Stories TV Cup

    1.DESTATSBADER Thibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    2.DECLERCQ Mathias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.WERNIMONT Nicolas-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    4.VAN DEN BOSSCHE Fabio-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    5.DECUYPERE Natan-CT FORCE VZW-

     

    Aspiranten 13 j. Omn. AVS Stories TV Cup

    1.FRETIN Milan-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    2.VERBEECK Calvin-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.BARBRY Giel-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    4.VAN DEN BORRE Arnout-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VERHELST Robbe-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

     

    Aspiranten 12 j. Omn. AVS Stories TV Cup

    1.DEWEIRDT Siebe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.TOMMELEIN Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3.POLLEFLIET Gianluca-TOP GEAR BMX VZW-

    4.VERGOTE Diel-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.HUEZ Xavier-BLANCS GILETS - BARRACUDA-

     

    Aspiranten Meisjes Omn. AVS Stories TV Cup

    1.BOSSUYT Shari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    2.DE CLERCQ Katrijn-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    3.ZWAENEPOEL Tessa-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VAN LANCKER Celine-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.LEFEBER Aline-SPORT EN MOEDIG GENK-

    07-12-2013 om 19:36 geschreven door kenny


    03-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BK CROSS AMATEURS & MASTERS & ASPIRANTEN TE PUTTE VAN ZONDAG 01/12/2013

    FOTO'S BK CROSS AMATEURS & MASTERS & ASPIRANTEN TE PUTTE VAN ZONDAG 01/12/2013                                      
     

    Zondag 01/12/2013 BK AMATEURS&MASTERS (A) - Veldrijden form. D - Belgisch Kampioenschap
    Amateurs:
    1.VANDEVELDE Ruben -PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    2.GELUYKENS Kenny -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.HEYLENS Jochen -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.DE VIAENE Korneel -PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.OOMS Niels -CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    6.SLUYTS Glenn -CYCLING TEAM KESSEL-

    7.ADRIAENSEN Michael -THE DIRT KNIGHTS-

    8.SNOECK Mathias -ASFRA RACING TEAM-

    9.DELAERE Jens -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.ANDRIES Kevin -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
    1-12-2013-putte 1183.JPG 
    Podium BK Amateurs met Ruben Vandevelde, Kenny Geluykens en Jochen Heylens.
    1-12-2013-putte 1109.JPG
                         Aankomst van winnaar Amateurs Ruben Vandevelde.
    1-12-2013-putte 591.JPG
                                                    Start van de Amateurs.

    Masters A:
    1.RAEYMAKERS Sten -
    CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    2.GRUWIER Steve -ASFRA RACING TEAM-

    3.MAES Timmy -CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    4.DIELS Koen -DNCS/PRO 2012 CT-

    5.SELS Nick -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.DAVID Nicky -PRIMATOR CYCLING TEAM

    7.VAN LEUFFELEN Peter -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.JANSSENS Sven -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.ARNOUTS Tom -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN ASSCHE Nico -CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    1-12-2013-putte 1166.JPG 
      Podium BK Masters A met Sten Raeymakers, Steve Gruwier en Timmy Maes.
    1-12-2013-putte 1160.JPG
    1-12-2013-putte 1122.JPG
                           Aankomst van winnaar Masters A Sten Raeymakers.
    1-12-2013-putte 598.JPG
                                               Start van de Masters A.

    Masters B:

    1.VERHAEGEN Guido -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.JANSEN Wim -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.DE BOCK Benny -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.SMET Ivan -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    5.BOGAERT Nico -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.NERINCKX Stefan -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.VANDECAUTER Nick -YOUNG SCHELDE CT-

    8.MERTENS Dirk -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.VAN STAEYEN Benny -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.TECK Erik -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    1-12-2013-putte 555.JPG
     Podium BK Masters B met Guido Verhaegen, Wim Jansen en Benny De Bock.
    1-12-2013-putte 494.JPG
                             Aankomst winnaar Masters B Guido Verhaegen.
    1-12-2013-putte 153.JPG
                                     Start Masters B met Benny De Bock.
     

    Masters C:

    1.GLADINES Ludwig -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VERLOO Mark -DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.VAN DEN BERGH Wim -K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.DE SCHEEMAEKER Ronald -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.PANIS André -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.KYNDT Hans -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.VANDERAERDEN Johan -CYCLO BIKE LIMBURG-

    8.HOUWEN Jan -PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.SELS Rudy -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN OOSTERWYCK Daniel -VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-
    1-12-2013-putte 570.JPG
    Podium BK Masters C met Ludwig Gladines, Mark Verloo en Wim Van Den Bergh.
    1-12-2013-putte 524.JPG
                            Aankomst winnaar Masters C Ludwig Gladines.
    1-12-2013-putte 162.JPG
                                                         Start Masters C.
    1-12-2013-putte 534.JPG
                Tekenen controleblad na de aankomst voor de dopingscontrole.

     

    01/12/2013 BK ASPIRANTEN (A) - Veldrijden Aspiranten - Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers:

    Meisjes 12 jaar

    1.VAN GOETHEM Femke -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    2.MICHOTTE Maëlle -SPRINTS.COM-

    3.BROUWERS Julie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DE CLERCQ Katrijn -VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    5.BEIRINCKX Lina -WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    Meisjes 13 jaar

    1.VERBEEK Britt -HAGELAND CYCLING TEAM-

    2.VAN LOY Tess -VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    3.ZWAENEPOEL Tessa -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.VANWALLEGHEM Kyenta -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    Meisjes 14 jaar

    1.ROMBOUTS Tine -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.BOSSUYT Shari -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.ANTHONISSEN Elise -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VANDECAVEYE Fleur -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    5.SIEMONS Sara -RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS-

     

    Jongens 12 jaar

    1.COREMANS Dante -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    2.BELMANS Lennert -DCM CYCLING TEAM-

    3.BAERS Arne -HAGELAND CYCLING TEAM-

    4.VAN LAER Pieter -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.LAURYSSEN Yorben -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    11.BLEYENBERG Jado -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15.D´HOLLANDER Senne -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    39.VAN HAVERE Detlev -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    1-12-2013-putte 015.jpg 
    Podium 12 jaar Jongens met Dante Coremans, Lennert Belmans en Arne Baers.
    1-12-2013-putte 001.jpg
                        Aankomst van de winnaar bij de 12 jarige Jongens.

    Jongens 13 jaar

    1.MEEUSSEN Witse -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.SZEKELY Nathan -PEER BMX VZW-

    3.CORTJENS Ryan -CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER-

    4.MALEZSEWSKI Lukas -LA BICYCLETTA-

    5.PEIRENS Yente -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    11.STRUYF Robbe -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.VAN HOUTE Sybren -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    1-12-2013-putte 146.jpg 
    Podium 13 jaar Jongens met Witse Meeussen, Nathan Szekely en Ryan Cortjens.
    1-12-2013-putte 126.jpg
                                 Aankomst winnaar bij de 13 jarige Jongens.

    Jongens 14 jaar

    1.VERVLOESEM Xandres -DCM CYCLING TEAM

    2.VAN DEN BROECK Arno -DCM CYCLING TEAM

    3.VANDEPUTTE Niels -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.THYS Joren -K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5.VERDONCK Andres -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 
    1-12-2013-putte 1422.jpg
    Podium 14 jaar Jongens met Xandres Vervloesem, Arno Van Den Broeck en Niels Vandeputte.
    1-12-2013-putte 1436.jpg
    1-12-2013-putte 1396.jpg
                                Aankomst van de winnaar bij de 14 jaar Jongens.
    1-12-2013-putte 1188.jpg
                                        Start van de 14 jarigen Jongens.
    1-12-2013-putte 1443.JPG 
    De politie van Putte moest op het BK alles in goede banen leiden, de 2de agent
    van rechts is Bert Dockx goed voor 11 overwinningen dit seizoen.

     


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-12-2013 om 20:00 geschreven door kenny


    01-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/12/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 01/12/2013 BK AMATEURS&MASTERS (A) - Veldrijden form. D - Belgisch Kampioenschap
    Amateurs:
    1.VANDEVELDE Ruben -PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    2.GELUYKENS Kenny -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.HEYLENS Jochen -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.DE VIAENE Korneel -PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.OOMS Niels -CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    6.SLUYTS Glenn -CYCLING TEAM KESSEL-

    7.ADRIAENSEN Michael -THE DIRT KNIGHTS-

    8.SNOECK Mathias -ASFRA RACING TEAM-

    9.DELAERE Jens -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.ANDRIES Kevin -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    Masters A:
    1.RAEYMAKERS Sten -
    CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    2.GRUWIER Steve -ASFRA RACING TEAM-

    3.MAES Timmy -CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    4.DIELS Koen -DNCS/PRO 2012 CT-

    5.SELS Nick -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.DAVID Nicky -PRIMATOR CYCLING TEAM

    7.VAN LEUFFELEN Peter -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.JANSSENS Sven -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.ARNOUTS Tom -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN ASSCHE Nico -CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

     

    Masters B:

    1.VERHAEGEN Guido -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.JANSEN Wim -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.DE BOCK Benny -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.SMET Ivan -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    5.BOGAERT Nico -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.NERINCKX Stefan -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.VANDECAUTER Nick -YOUNG SCHELDE CT-

    8.MERTENS Dirk -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.VAN STAEYEN Benny -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.TECK Erik -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Masters C:

    1.GLADINES Ludwig -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VERLOO Mark -DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.VAN DEN BERGH Wim -K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.DE SCHEEMAEKER Ronald -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.PANIS André -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.KYNDT Hans -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.VANDERAERDEN Johan -CYCLO BIKE LIMBURG-

    8.HOUWEN Jan -PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.SELS Rudy -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN OOSTERWYCK Daniel -VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

     

    01/12/2013 BK ASPIRANTEN (A) - Veldrijden Aspiranten - Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers:

    Meisjes 12 jaar

    1.VAN GOETHEM Femke -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    2.MICHOTTE Maëlle -SPRINTS.COM-

    3.BROUWERS Julie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DE CLERCQ Katrijn -VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    5.BEIRINCKX Lina -WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    Meisjes 13 jaar

    1.VERBEEK Britt -HAGELAND CYCLING TEAM-

    2.VAN LOY Tess -VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    3.ZWAENEPOEL Tessa -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.VANWALLEGHEM Kyenta -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    Meisjes 14 jaar

    1.ROMBOUTS Tine -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.BOSSUYT Shari -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.ANTHONISSEN Elise -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VANDECAVEYE Fleur -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    5.SIEMONS Sara -RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS-

     

    Jongens 12 jaar

    1.COREMANS Dante -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    2.BELMANS Lennert -DCM CYCLING TEAM-

    3.BAERS Arne -HAGELAND CYCLING TEAM-

    4.VAN LAER Pieter -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.LAURYSSEN Yorben -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    11.BLEYENBERG Jado -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15.D´HOLLANDER Senne -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    39.VAN HAVERE Detlev -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Jongens 13 jaar

    1.MEEUSSEN Witse -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.SZEKELY Nathan -PEER BMX VZW-

    3.CORTJENS Ryan -CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER-

    4.MALEZSEWSKI Lukas -LA BICYCLETTA-

    5.PEIRENS Yente -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    11.STRUYF Robbe -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.VAN HOUTE Sybren -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    Jongens 14 jaar

    1.VERVLOESEM Xandres -DCM CYCLING TEAM

    2.VAN DEN BROECK Arno -DCM CYCLING TEAM

    3.VANDEPUTTE Niels -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.THYS Joren -K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5.VERDONCK Andres -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE


    01-12-2013 om 19:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/11 EN ZONDAG 01/12/2013
    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zondag 01/12/2013 GENT (O) - Piste - Omnium
    Aantal deelnemers:

    Elite & U23 Beloften Omnium

    1.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.VENNEMAN Robin-TO WIN JOSAN CT-

    3.DE VYLDER Lindsay-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.RAEYMAEKERS Mattias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.STEELS Stijn-CRELAN-EUPHONY-

    6.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.BUYSSE Lennert-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    8.VANDERAERDEN Niels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.VLASSELAER Maarten-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    22.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    Juniores Omn. AVS Stories TV Cup

    1.STEVENS Maarten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    4.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    6.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.WILLEMEN Kristof-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    10.VAN BOUWEL Ruben-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    18.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Dames Elite & Jun. Omn. AVS Stories TV Cup

    1.DELZENNE Elise-PRO DIALO-

    2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.CORTHOUT Shauni-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    5.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    6.BELMANS Els-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    7.DE ROOVER Eline-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    8.DEGRENDELE Nicky-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.TURBLIN Chloe-PEDALE MADELEINOISE-

    10.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    Madison Elite & U23 Beloften & Juniores

    1.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    1.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.DE VYLDER Lindsay-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    5.DE MERLIER Giovanni-TO WIN JOSAN CT-

    5.VENNEMAN Robin-TO WIN JOSAN CT-


    Zaterdag 30/11/2013 GENT (O) - Piste - Omnium
    Aantal deelnemers:

    Nieuwelingen Omn. AVS Stories TV Cup

    1.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.TANGHE Lennert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.GEIRNAERT Jorian-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    10.VERSTRAETE Jens-CT FORCE VZW-

    18.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Dames Jeugd Omn. AVS Stories TV Cup

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.STRUYF Lize-GRANVILLE FACTORY TEAM-

    3.PALM Eva Maria-LOTTO-VC ARDENNES-

    4.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    6.PIRARD Audrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.LINDHOUT Bonita-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.MOREAU Marjolein-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.GADENNE Olivia-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    Aspiranten 14 j. Omn. AVS Stories TV Cup

    1.DECLERCQ Mathias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.WERNIMONT Nicolas-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    3.DESTATSBADER Thibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.VAN DEN BOSSCHE Fabio-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    5.DELCOMMUNE Martin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

     

    Aspiranten 13 j. Omn. AVS Stories TV Cup

    1.FRETIN Milan-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    2.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VERBEECK Calvin-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.VAN POPPEL Sebastien-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    5.VAN DEN BORRE Arnout-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    12.VAN DE VEL Stuart-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Aspiranten 12 j. Omn. AVS Stories TV Cup

    1.DEWEIRDT Siebe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.TOMMELEIN Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3.VERGOTE Diel-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.SOENENS Ayton-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.MALEVEZ Clément-BLANCS GILETS - BARRACUDA-

     

    Aspiranten Meisjes Omn. AVS Stories TV Cup

    1.TIEROLF Sophie-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2.LEFEBER Aline-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    01-12-2013 om 19:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 01/12/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Kenny Janssens en Timmy De Boes vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 28 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Zeer zacht herfstweer en dus ideale omstandigheden voor een duurtraining af te werken. De afstand bedroeg 78 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 95 Km, het gemiddelde was goed voor 32,8 Km/h.

    Reden mee vandaag : Timmy De Boes , Maarten Van Raemdonck , Danny Peeters , Wim Heyndrickx , Franky De Witte ,  Filip Van Royen , Stefan Van Broeck , Michel Thierens , Frank Van Geystelen , Luc De Moor , Franky Weemaes , Lieven Van De Perre , Geert Smet , Gino Van Broeck , Jean Paul Van Oudenhoven , Koen Van Laere , Dirk Batens , Rudy Thysman , Walter Meseure , Van Der Zanden , Jos Vermeulen , Tom Middelkamp , Franky Wielandt , Dirk De Pauw , ??? en Kenny Janssens.

    01-12-2013 om 17:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BELGISCH KAMPIOENSCHAP ASPIRANTEN & AMATEURS & MASTERS
    BK 2014 cross Masters.jpg

    Bron: Nick David

    01-12-2013 om 14:24 geschreven door kenny


    30-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/11/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 30/11/2013 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    2.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    3.DE CLEYN Dave-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    4.BODEN Stef-EMPELLA - AERTSEN & PARTNERS CYCLING TEA-

    5.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.VERSCHUEREN Bart-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    7.UYTDEWILLIGEN Ingmar-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    9.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    17.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

     

    30/11/2013 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden Dames - Provinciaal Kampioenschap - 40´

    Aantal deelnemers:

     

    30/11/2013 MOL ZILVERMEER (A) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores: 40´

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    3.AERTS Thijs-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    5.VAN DONINK Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.DRIESEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    22.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    30.D`HAESE Mathias-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Nieuwelingen: 30´

     

    30/11/2013 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers:

    1.JASPERS Jappe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    3.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    4.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.WUYTS Mathijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.EESTERMANS Glenn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.DEKKER David-WILLEBRORD WIL WOORUIT-

    13.DE BEULE Jordi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    15.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    21.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    56.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    30/11/2013 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap

    Amateurs/Masters A:

    1.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    3.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    4.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.DIELS Koen-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.OOMS Niels-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    7.SELS Nick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.THIELEMANS Bart-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.GEERTS Jan-DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW-

    10.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Masters B:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    7.VERELST Rudolf-DAG-

    8.WILLEMS Mario-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.KOCKAERTS Hubert-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    10.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    3.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.SELS Rudy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.SCHUTTERS Alfons-DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN-

    7.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    10.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    30-11-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    27-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 28/11/2013 START VAN DE RONDE VAN MADAGASCAR 2013

    TOUR DU MADAGASCAR 2013

    Tour Madagascar.jpg 

    De Ronde van Madagascar viert zijn 10de verjaardag dit jaar. De ronde bevat 11 etappes en een rustdag en start op Donderdag 28 November te Tamataye en eindigt op Zondag 8 December te Antananarivo. Voormalig wielrenner Francis Ducreux is de organisator van de wedstrijd

     

    Met onder andere deelname van Guy Smet en Kris Bolsens uit Kruibeke  en Bart Rombouts uit Kallo.

    27-11-2013 om 13:31 geschreven door kenny


    26-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWE HOOFDSPONSOR RUDYCO CT VOOR 2014-2015-2016

    NIEUWE HOOFDSPONSOR RUDYCO CT VOOR 2014-2015-2016
    Rudyco 2.JPG

    26-11-2013 om 22:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIALE KAMPIOENSCHAPPEN CYCLOCROSS TE BEERNEM
    PROVINCIALE KAMPIOENSCHAPPEN CYCLOCROSS TE BEERNEM
    Rudyco 1.JPG

    26-11-2013 om 22:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE BELGISCHE KAMPIOENEN “KOERS OP ROLLEN”

    DE BELGISCHE KAMPIOENEN “KOERS OP ROLLEN”

     

    In ’t Groenendal in Merelbeke vond het 3de Open BK ‘Koers op rollen’ plaats. Er namen 14 ploegen van twee deel bij de vergunninghouders, 16 bij de Toeristen en 3 bij de dames. Er werd een competitie gereden met een spurt over 400 m, een afvalling en een ploegentijdrit . Die maakten uit wie zich kon kwalificeren voor de finales die gereden werden met een ploegkoers over 3 ronden. Het werd een goedgevulde  avond die gekenmerkt was door uitermate spannende nummers.

    001 INSCHRIJVING. 23.11 004.jpg 002 INSTALLATIE KLAAR 23.11 009.jpg

    003 SCHERM uitslag 23.11 010.jpg
    DAMES

    Bij de dames ging de titel naar het duo Liselot Smet (Sint-Niklaas) – Sarah Ten Hartog (Antwerpen). Zij haalden in de kwalificatie het maximum der punten en waren dan ook terecht de nieuwe kampioenen. 2. Elke Boulangier (Hoboken)– Sarah Borremans (Tollembeek). 3. Lynn De Poorter (Merelbeke) – Inge Joos (Temse)

    006 BK DAMES 23.11 023.jpg 007 Sarah & Liselot.23.11 024.jpg

    BK TOERISTEN

    Bij de toeristen kwamen twee ploegen met het maximum uit de sprinten: Wim Gaudesaboos (Sijsele) – Guillaume Strubbe (Damme) en Gino Beauprez – Danny Hamerlinck (Eeklo) .Dat was al een eerste aanwijzing. De prijs voor de snelste spurter in de 400 m ging naar Marc Van den Bossche in 17.10 sec.

    De ploegentijdrit, waarbij 32 p te winnen waren voor de beste tijd, was heel belangrijk. Het waren Joeri Gouwkens (Westerlo) – Anton Wouters(Geel) die de beste tijd neerzetten na twee ronden van 400 m: 34.56 sec. De tweede beste met 34.93 sec: Ad Anckaert – Remco Heyse (Oudenaarde) en de 28p voor de derde plaats ging naar Gaudesaboos – Strubbe met 34.95 sec. Het waren dan ook deze drie teams die zich klasseerden voor de eerste drie plaatsen. Het werd een zeer spannende finale ploegkoers over drie ronden van 400m. Het waren Wim Gaudesaboos – Guillaume Strubbe die het sterkste finishten nadat ook Joeri Gouwkens – Anton Wouters geweldig aandrongen. 3. het Oudenaardse duo, Ad Anckaert – Remco Heyse.

    De B-finale voor de 4de plaats ging naar de Kempen met Stijn Loomans (Vosselaar) – Maarten Meir (Gierle). Voor het Waasland: 10. Joris Rogiers (Lochtisti) – Maarten Marius (Lokeren) 11. Davy Elegheer (Lokeren) – Nick De Becker (Waasmunster) 12. Timmy Bracke  - Pieter Marius (Lokeren)
    008 BK TOER 23.11 026.jpg 
     004 FINALISTEN TOER.jpg

    BK VERGUNNINGHOUDERS

    Bij de vergunninghouders was er geen enkel duo dat het maximum kon bijeen spurten. Snelste spurter  was Joachim Van Impe met 17.18 sec. In de afvalling werd het wel 8 op 8 voor Aaron De Jaegher (Aartrijke) – Kenneth Hosten (Veldegem) en Valentijn Lauwers (Kessel) - Geoffrey Geysels (Duffel). Maar toch was ook hier de tijdrit van groot belang voor de kwalificatie voor de finale. Titte Van Laer (Retie) – Joachim Van Impe (Erpe) waren de beste tijdrijders met 34.40 sec. Tweede werden Chris Heylen (Lummen) – Dietrich Dils (Herentals) in 34.75 sec. en derde Aaron De Jaegher – Guillaume Strubbe 35.29 sec.

    Bij optelling der punten hadden ze alle drie 43 p en waren meteen geselecteerd voor een plaats op het podium. In een boeiende finale reden Titte Van Laer – Joachim Van Impe naar de Belgische trui van “kampioen op rollen” in ons land. Het zilver was voor Chris Heylen – Dietrich Dils en brons voor Aaron De Jaegher – Kenneth Hosten die zich lang geen sportieve verliezers toonden en het niet eens nodig vonden om hun plaats op het podium in te nemen.

    De B-finale voor de 4de plaats was voor Nils Heyns (Lint) – Jeroen Van Camp (Schelle). 5. Valentijn Lauwers (Kessel) – Geoffrey Geysels (Duffel)

    De truien werden overhandigd door WAOD-voorzitter Rik Van de Putte en schepen van mobiliteit en cultuur van Merelbeke, Bertrand Vrijens.
    009 BK VERG houders23.11 031.jpg 005 FINALISTEN Verg houders.jpg

     

     

    Bron en foto’s: Flor Van de Velde

    26-11-2013 om 20:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME'S BK KOERS OP ROLLEN 2013 !!!
    FILMOPNAME'S BK KOERS OP ROLLEN 2013 !!!

    Finale dames:



    Finale toeristen:



    Finale vergunninghouders:




    Bron: Gino Van Broeck

    26-11-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    24-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE BUYST EN LAMPATER WINNEN GENTSE ZESDAAGSE !!!

    De Buyst en Lampater winnen Gentse Zesdaagse

    Zesdaagse.jpg     Zesdaagse 2.jpg

    Jasper De Buyst heeft zichzelf het mooiste verjaardagscadeau gegeven: samen met de Duitser Leif Lampater won de 20-jarige debutant in Gent de 73e editie van de Gentse Zesdaagse. In de finale ploegkoers hielden ze alle aanvallen van Keisse-Stroetinga en De Ketele-Gijs Van Hoecke af. "We gingen voor de top vijf, winnen is dus schitterend", zegt De Buyst.

    Zesdaagse 1.jpg   

    Eindstand:

    1.De Buyst/Lampater (Dui)-447-punten-

    2.Keisse/Stroetinga (Ned)-392-- 

    3.De Ketele/Gijs Van Hoecke-378- -

    4.Kneisky/Brisse (Fra)-233- -4

    5.Dillier/Marguet (Zwi) -214- -7

    6.Bartko/Kalz (Dui)-244- -8

    7.Grasmann/Graf (Dui/Oos)-120- -8

    8.Müller/Havik (Oos/Ned)-134- -11

    9.Muntaner/Torres (Spa)-101- -12

    10.Marvulli/Hester (Zwi/Den)-69--28

    11.Mørkøv/Imhof (Den/Zwi)-62- -35

    12.Moreno De Pauw/Cocquyt-233- -36

     

    Bron: Sporza

    Foto’s: Photonews

    24-11-2013 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TOUR DE RWANDA 2013

    TOUR DU RWANDA 2013
    Rwanda 2.JPG
    Rwanda 3.JPG


    Zondag 17/11/2013 KIGALI – KIGALI – Proloog 3,5 km

    Aantal deelnemers: 68

    1 HADI Janvier (Rwanda) Karisimbi  04'05'' – 51,35 km/h

    2 LEFRANCOIS Nicolas (Fra) Team Novo Nordisk Development   04'08"

    3 MEINTJES Louis (ZAfr) MTN - Qhubeka  04'08"

    4 VAN ZYL Johann (ZAfr) MTN - Qhubeka   04'09"

    5 GIRDLESTONE Dylan (ZAfr) South Africa    04'10"

    6 DEBRABANDERE Thomas Team Avia Crabbe   04'11"

    7 PLANET Charles Team (Fra) Novo Nordisk Development   04'12"

    8 THOMSON Jay Robert (ZAfr) MTN – Qhubeka   04'13"

    9 IHLENFELDT Stefan (ZAfr) South Africa   04'13"

    10 SONGEZO Jim (ZAfr) MTN - Qhubeka   04'15"

    27 BAERT Matthieu Team Avia Crabbe   04'22"

    41 VERBEKE Styn Team Avia Crabbe   04'26"

    43 VANDENBUSSCHE Tom Team Avia Crabbe   04'26"

    49 BURTON Jérémy Team Avia Crabbe   04'29"

     

    Maandag 18/11/2013 KIGALI – KIREHE – Etappe 1 - 129,9 km - 03h12min

    Aantal deelnemers: 66

    1-Jay Robert Thomson (RSA) MTN-Qhubeka

    2-Metkel Eyob (Eri) AS.BE.CO Cycling Team  00’07"

    3-Louis Meintjes (RSA) MTN-Qhubeka

    4-John Njoroge (Ken) Kenya   00’09"

    5-Dylan Girdlestone (RSA) South Africa

    6-Paul Van Zweel (RSA) South Africa  00’23"

    7-Aron Debretsion (Eri) AS.BE.CO Cycling Team  01’39"

    8-Janvier Hadi (Rwa) Rwanda Karisimbi

    9-Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN-Qhubeka

    10-Joseph Biziyaremye (Rwa) Rwanda Akagera

     

    Dinsdag 19/11/2013 RWAMAGANA – MUSANZE – Etappe 2 - 151,5 km - 04h07min

    Aantal deelnemers: 66

    1-Valens Ndayisenga (Rwa) Rwanda Akagera

    2-Abraham Ruhumuriza (Rwa) Rwanda Karisimbi

    3-Jay Robert Thomson (RSA) MTN-Qhubeka  00’14"

    4-Metkel Eyob (Eri) AS.BE.CO Cycling Team  00’37"

    5-Louis Meintjes (RSA) MTN-Qhubeka

    6-Janvier Hadi (Rwa) Rwanda Karisimbi

    7-Jean-Bosco Nsengiyumva (Rwa) Rwanda Karisimbi

    8-John Njoroge (Ken) Kenya  00’45"

    9-Joseph Biziyaremye (Rwa) Rwanda Akagera  00’48"

    10-Patrick Byukusenge (Rwa) Rwanda Muhabura

     

    Woensdag 20/11/2013 RUBAVU – KINIGI – Etappe 3 – 62 km – 01h53min

    Aantal deelnemers: 66

    1-Louis Meintjes (RSA) MTN-Qhubeka

    2-Metkel Eyob (Eri) AS.BE.CO Cycling Team

    3-Dylan Girdlestone (RSA) South Africa  00’01"

    4-Aron Debretsion (Eri) AS.BE.CO Cycling Team  00’06"

    5-Getachew Atsbha (Eth) Ethiopia  00’11"

    6-Bereket Yemane (Eri) AS.BE.CO Cycling Team

    7-Goytom Biru (Eth) Ethiopia

    8-Jean-Bosco Nsengiyumva (Rwa) Rwanda Karisimbi  00’15"

    9-John Njoroge (Ken) Kenya  00’17"

    10-Azzedine Lagab (Alg) Algeria  00’20"

     

    Donderdag 21/11/2013 MUSANZE – MUHANGA – Etappe 4 – 128 km – 03h20min

    Aantal deelnemers: 66

    1-Johann Van Zyl (RSA) MTN-Qhubeka

    2-Dylan Girdlestone (RSA) South Africa  00’04"

    3-Thomas Debrabandere (Bel) Team Avia Crabbe  02’30"

    4-Emile Bintunimana (Rwa) Rwanda Akagera

    5-Bereket Yemane (Eri) AS.BE.CO Cycling Team

    6-Abdelkader Belmoukhtar (Alg) Algeria

    7-John Njoroge (Ken) Kenya

    8-Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk Development

    9-Goytom Biru (Eth) Ethiopia

    10-Bonaventure Uwizeyimana (Rwa) Rwanda Karisimbi

     

    Vrijdag 22/11/2013 MUHANGA – NYAMAGABE – Etappe 5 - 102,4 km - 02h29min

    Aantal deelnemers: 66

    1-Azzedine Lagab (Alg) Algeria

    2-Goytom Biru (Eth) Ethiopia  00’07"

    3-Louis Meintjes (RSA) MTN-Qhubeka  00’33"

    4-Dylan Girdlestone (RSA) South Africa  00’36"

    5-Gasore Hategeka (Rwa) Rwanda Akagera  00’39"

    6-Getachew Atsbha (Eth) Ethiopia  00’42"

    7-Aron Debretsion (Eri) AS.BE.CO Cycling Team  00’44"

    8-Temesgen Buru (Eth) Ethiopia

    9-Bereket Yemane (Eri) AS.BE.CO Cycling Team

    10-Metkel Eyob (Eri) AS.BE.CO Cycling Team

     

    Zaterdag 23/11/2013 – HUYE – KIGALI – Etappe 6 - 125,7 km - 03h03min

    Aantal deelnemers: 62

    1-Metkel Eyob (Eri) AS.BE.CO Cycling Team

    2-Louis Meintjes (RSA) MTN-Qhubeka

    3-Jean-Bosco Nsengiyumva (Rwa) Rwanda Karisimbi  00’02"

    4-Aron Debretsion (Eri) AS.BE.CO Cycling Team

    5-Dylan Girdlestone (RSA) South Africa  00’06"

    6-John Njoroge (Ken) Kenya  00’10"

    7-Temesgen Buru (Eth) Ethiopia  00’13"

    8-Goytom Biru (Eth) Ethiopia  00’20"

    9-Janvier Hadi (Rwa) Rwanda Karisimbi  00’27"

    10-Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN-Qhubeka  00’29"

      

    Zondag 24/11/2013 – AMAHORO – AMAHORO – Etappe 7 - 94,2 km - 02h24min

    Aantal deelnemers: 58

    1-Azzedine Lagab (Alg) Algeria

    2-Hichem Chabane (Alg) Algeria-  01’40"

    3-Aron Debretsion (Eri) AS.BE.CO Cycling Team-  01’48"

    4-Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN-Qhubeka

    5-Dylan Girdlestone (RSA) South Africa

    6-Metkel Eyob (Eri) AS.BE.CO Cycling Team

    7-Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk Development

    8-Paul Agorir (Ken) Kenya

    9-Joseph Biziyaremye (Rwa) Rwanda Akagera

    10-John Njoroge (Ken) Kenya


    EINDKLASSEMENT

    1 GIRDLESTONE Dylan South Africa RSA 20h35'55''

    2 MEINTJES Louis MTN - Qhubeka RSA   02'01''

    3 EYOB Metkel AS.BE.CO Cycling Team ERI   02'20''

    4 NJOROGE John Kenya KEN   03'39''

    5 DEBRETSION Aron AS.BE.CO Cycling Team ERI   04'20''

    6 NSENGIYUMVA Jean-Bosco Rwanda Karisimbi RWA   04'52''

    7 ATSBHA Getachew Ethiopia ETH   05'26''

    8 YEMANE Bereket AS.BE.CO Cycling Team ERI   05'52''

    9 NIYONSHUTI Adrien MTN - Qhubeka RWA   06'35''

    10 LAGAB Azzedine Algerie ALG   07'05''

    41 DEBRABANDERE Thomas TeamAvia Crabbe   58'41''

    42 BURTON Jérémy Team Avia Crabbe    01h04'42''

    46 VANDENBUSSCHE Tom Team Avia Crabbe    01h21'40''

    50 VERBEKE Styn Team Avia Crabbe    01h43'58''

    54 BAERT Matthieu Team Avia Crabbe    02h05'08''

    24-11-2013 om 20:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZWIJNDRECHTSE VELDRIJDER OP HET PODIUM IN KOKSIJDE !!!

    ZWIJNDRECHTSE VELDRIJDER OP HET PODIUM IN KOKSIJDE !!!

    Pub KOKSIJDE podium29218_1542459422_n.jpg 

    Jarno Liessens, vrijdagavond gehuldigd als sportlaureaat in Zwijndrecht, heeft ’s anderendaags in Koksijde een knappe podiumplaats veroverd bij de nieuwelingen. Er waren 34 dln. De overwinning was voor de Brit Daniël Tullet. Tweede Alessio Dhoore van Telenet Fidea. Met brons stond Arno dan mee op het podium. Knappe prestatie.

    Pub PODIUM KOKSIJDE 23.11 59_n.jpg Pub MET SUPP _607981145_n.jpg

    Bron: Flor Van de Velde

    24-11-2013 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VELDRENNER ARNO LIESSENS GEHULDIGD !!!

    VELDRENNER ARNO LIESSENS GEHULDIGD !!!

    ARNO LIESSENS 21.11 003.jpg 

             Arno tussen de burgemeester en schepen van sport van Zwijndrecht.


    In Zwijndrecht werd hulde gebracht door het gemeentebestuur aan veldrijder tweedejaars nieuweling Arno Liessens. Hij won in het seizoen 2012 – 2013 de Vlaamse Cyclocross Cup. Hij is momenteel lid van de Veldritacademie Enertherm BKCP en levert een goed seizoen af. Een overwinning zat er nog niet in maar daar ligt hij niet van wakker. Het belangrijkste voor Jarno is ‘de stiel leren’.

    Het was de eerste keer dat de gemeente Zwijndrecht bij de sportlaureaten een veldrijder op het podium kreeg. Zwijndrecht is eigenlijk nooit goed bedeeld geweest met veldrijders al herinneren we ons wel de gebroeders Dirk en Gino Vercauteren die veldrijders waren. Vooral Dirk deed het lange tijd eind jaren ’80 begin ’90 niet onaardig.

    En dan was er nog de VS Meteoor die tot een jaar of drie geleden elk jaar in oktober een veldritnamiddag organiseerde die meetelde voor de ‘Moedige Veldrijder’.  Zo kwamen ooit Sven Nys en Bart Wellens nog in Zwijndrecht winnen. 

    In  Burcht waren het mannen van Willen Is Kunnen die veldritten gaven. Eerst rond de kazerne en daarna aan de Burchtse Weel. Het was daar dat niemand minder dan Philippe Gilbert tweede werd bij de nieuwelingen…

     

     

    Bron: Flor Van de Velde

    24-11-2013 om 20:17 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!