.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    08-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 14°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    De Witte Sven Kop 2013.png
         Sven De Witte

    Zaterdag 07/09/2013 OUDEGEM (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.ARIMONT Charlie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.BUNTINX Auxence-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.DE GREEF Jordi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.DUMONT François-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    9.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.VAN REEK Timon-WV DE JONGE RENNER-

    15.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    20.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    27.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    33.THIERENS Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    37.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    39.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    40.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.MEERSSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    52.LIBRECHT Bjorn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    53.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    07/09/2013 SCHRIEK(HEIST-O/D-BERG) (A) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.CRAS Steff-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.HURKMANS Martijn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.CORNELISSE Mitchell-WV VIKING -WATERLAND-

    5.KROONEN Bastien-LOTTO-VC ARDENNES-

    6.CUYPERS Senne-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.WOUTERS Jarin-VZW DE DEMERSPURTERS-

    8.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.GEETS Dean-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    07/09/2013 VLADSLO (W) - Juniores - 86,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HAVERBEKE Julien-TEAM WASQUEHAL-

    2.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.BALCAEN Manolito-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.PLOVIE Wiebren-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.VERSCHAEVE Lounes-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    07/09/2013 DESSELGEM (W) - Nieuwelingen - 66,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    7.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    8.VANWALLEGHEM Yenco-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DE TEMMERMAN Yonie-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DEMARQUE Fabien-CYCLISME CAUDRY-

    36.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    52.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    53.SYMOENS Bradley-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    59.DE LOOSE Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    61.MOREELS Ruben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    07/09/2013 HERENTHOUT (A) - Nieuwelingen - 64,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.KERCKHOFS Brend-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.JORIS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.BOK Willem-WV SCHIJNDEL-

    8.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.TIMMERS Daan-WV BREDA-

    10.VAN MEENSEL Rikke-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    23.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/09/2013 SCHRIEK(HEIST-O/D-BERG) (A) - Nieuwelingen - 57 km

    Aantal deelnemers:

    1.SVEN DE WITTE uit Belsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    3.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.MOYSON Jelle-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.VERLINDEN Jordy-VZW DE DEMERSPURTERS-

    8.JEHIN Kevin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.LEAERTS Yordy-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    23.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/09/2013 SINT-LAMBRECHTS HERK (LB) - Nieuwelingen - 61,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.DRENT Dylan-WCL BERGKLIMMERS-

    6.VANDERMEER Laurens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.PETERS Wesley-WCL BERGKLIMMERS-

    10.DEBY Quentin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    08-09-2013 om 12:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/09/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 07/09/2013 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (VB) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    2.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    3.VERSCHUEREN Bart-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    4.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    6.UYTDEWILLIGEN Ingmar-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.PEPERMANS Lorenzo-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.RONDELEZ Bjorn-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW-

    9.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    22.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    36.DE SCHOESITTER Steven-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    07/09/2013 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (VB) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap
    Juniores: 40´

    1.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    2.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.JANSSEN Tim-MIDDELKAMP-

    5.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    6.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    10.TIBACKX Lawrence-DNCS/PRO 2012 CT-

    23.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    26.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    4.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.SERRÉ Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    6.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.SCOPONI Dante-VISTAMEDIA HAMME-

    8.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    9.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.SMET Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    12.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    23.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    28.WILLAERTS Niels-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    31.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/09/2013 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (VB) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap 40´
    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HEYLENS Jochen-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    3.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    4.MARTENS Karel-AFDELING OOST VLAANDEREN-

    5.VAN GINNEKEN Glenn-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.THIELEMANS Bart-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    9.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.VAN CAMPENHOUT Kenny-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

     

    Masters B:

    1.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.SCHROYEN Nico--

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.DE BOCK Benny-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    6.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    3.GADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE D WALLONIE-

    4.PANIS Andre--

    5.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    7.VAN OOSTERWIJCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.WILLE Rudi-AFDELING ANTWERPEN-

    9.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    08-09-2013 om 12:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/09/2013

    vwf.JPG








    Zaterdag 7 September - MELDERT (9310)


    A-reeks
    - 73,7km - 1h43
    1.
    Steven TUYTSCHAEVER
    2. Andy De Backer
    3. Bart Tribout
    4.
    Kevin Dony en Krijn Verschraegen
    6. Raf Devenyns
    7. Tom Hermans
    8. Stefaan Paridaens
    9. Koen Van Geyt
    10. Lode Van Impe

    C-reeks
    - 67km - 1h39
    1. Frank VAGENENDE
    2. Marc Tabourdon
    3. Bruno Bruyere
    4. Willem Van Der Heyden
    5. Jimmy De Paepe
    6. Andy Van Eesbeeck
    7. Danny Saelens
    8. Kristof Reniers
    9. Gunther Biesemans
    10. Philippe Devleeschauwer

    D-reeks
    - 60,3km - 1h28
    1. Dirk VAN HOVE
    2. Patrick Jacobs
    3. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    4. Willy Van Herreweghe
    5. Ronny Van Der Vurst
    6. Rudy Thomas
    7. Frank Van Der Perre
    8. Henri Hermans
    9. Arie De Moor
    10. Peter Neckebroeck

    E-reeks
    - 60,3km - 1h28
    1. Danny DE BACKER
    2. Joseph Devits
    3. Patrick Van Renterghem
    4. Wim De Coninck
    5. Rony Govers
    6. Frank De Pelsmaker
    7. Joost Pieters
    8. Benny D'Haese
    9. Patrick Van Cleemput
    10. Alain De Schepper

    F-reeks
    - 53,6km - 1h22
    1. Raf VERCAMMEN
    2. Jan Van Hove
    3. Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    4. Marc De Vos
    5. Yvan Camphijn
    6. Danny Paridaens
    7. Peter Schoepen
    8. Patrick Convents
    9. Hendrik Caethoven
    10. Jean Blommaert (Hamme)

    G-reeks
    - 46,9km - 1h16
    1. Andre CEURENS
    2. Roland Boulard
    3. Jos Vandermeulen
    4. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    5. Guido Cornet
    6. Marc Vervondel
    7. Etienne Vandenhouwe
    8. Roger Hoof (St.Niklaas)
    9. Albert Van Den Eede
    10. Ad Montforts
    11. Kees Sebrechts

    08-09-2013 om 12:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/09/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan BART ROMBOUTS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!
    De Boes Timmy KOP 2013.JPG   Rombouts Bart KOP 2011.png
        Timmy De Boes                   Bart Rombouts

    Zaterdag 07 September - KALLO (9120)
     

    Catg.A – 25 dln

    1.TIMMY DE BOES (Steendorp)

    2.Sammy Bogaert (Kalmthout)

    3.Kris Bolsens (Kruibeke)

    4.Dries De Smet

    5.Jan Trenson

    6.Stijn Verbeke (Sinaai)

    7.Jelle Schepers

    8.Kenneth Mercken

    9.Michel Le Blon

    10.Wim De Wit

    17.Michiel De Rycke (Haasdonk)

    18.Jan Peirsman (Beveren)

    22.Jurgen Goossens (Kieldrecht)

    23.Davy Peirsman (Verrebroek)

    24.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

     

    Catg.B – 16 dln

    1.BART ROMBOUTS (Kallo)

    2.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    3.Fabien Hanssens

    4.Peter De Maere (Waasmunster)

    5.Alex Goossens (Vrasene)

    6.Etienne Claus (Waasmunster)

    7.Gino De Weirdt

    8.Wim Rombaut (Stekene)

    9.Luc Wijtinck

    10.Franky Weemaes (Melsele)

    13.Peter Flach (Zwijndrecht)

     

    Catg.C – 19 dln

    1.Patrick Van De Wouwer (Merksem)

    2.Peter Ballet

    3.Frank Gommers

    4.Matti De Baat

    5.Tony Reniers

    6.Filip Van Damme

    7.Luc Erauw

    8.Rudi Franssens (Beveren)

    9.Mick Bath

    10.Geert Braeckman

    11.Serge Meyvis (Zwijndrecht)

    16.Danny Van Oyen (Deinze)

    18.Geert Smet (St.Niklaas)

     

    Toeristen – 32 dln

    1.Dieter Vercauter (Assenede)

    2.Dennis Mijnsbergen

    3.Kris Smet

    4.Bram Kesteleyn

    5.Bart Van Der Veken

    6.Kurt Victor

    7.Niels De Wit

    8.Kurt Van Raemdonck

    9.Erik Verley

    10.Gordiaan Waem

    17.Wim Kras

    18.Patrick De Beule

    19.Theo De Prekel

    21.Wim Ryckaert

    22.Peter Van Goethem

    24.Hans Vergauwen

    25.Filip Van Goethem

     

    Catg.D – 15 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Julien Vyvey

    3.Robin Van Kerschaver

    4.Jan Snoeck

    5.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    6.Helmuth Tas

    7.Luc Cocquyt

    8.Robert Maldrie

    9.Willy Mous

    10.Eddy Cap

     

    Catg.E – 24 dln

    1.Viktor Van Den Eynde (Heist od Berg)

    2.Gerard Hairwassers

    3.Freddy De Blick (Beveren)

    4.Werner Dullaert (St.Gillis)

    5.Willy Roels

    6.Mathieu Mercken

    7.Gerard Devleeschauwer

    8.Robert Robijns

    9.Armand Mols

    10.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    13.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    08-09-2013 om 12:06 geschreven door kenny


    06-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 06/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 06/09/2013 IZEGEM BELLE VUE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

     

    06/09/2013 MASSEMEN-WETTEREN (O) - Dames Elite - 77 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE JONG Thalita-UCI WT RABOBANK-

    2.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.VERSTICHELEN Femke-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    4.VERLINDEN Julie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    5.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    6.VERBEKE Grace-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    7.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    8.DEMEY Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.DEBBOUDT Evelien-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.WEISS Martina-BIGLA CYCLING TEAM-

    15.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    19.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    30.VAN PETEGHEM Caroline-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    06-09-2013 om 20:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 06/09/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Vrijdag 6/09 – SCHRIEK

    Categorie A
    1--Engelen Ruben
    2--Van Nuffelen Sam
    3--Krynen Rob
    4--Vercammen Sven
    5--Gillespie Brett
    6--Pitschon Stijn
    7--Pepinster Jean
    8--Geuens Joris
    9--Van Kerkhoven Niels
    10--Pepinster Sebastien

    Categorie B
    1--Vennincx Dave
    2--Ransy Sigi
    3--Heremans Koen
    4--Meuris Gerry
    5--Rombouts Stijn
    6--Cuppers Sven
    7--De Vree Rik
    8--Discart Jan
    9--Verheyden Joris
    10---Debaere Joeri

    Categorie C
    1--Verbinnen Dirk
    2--Verdonck Patrick
    3--Wauters Philippe
    4--Van Looy Wim
    5--Aerts Peter
    6--Van Den Put Jimmy
    7--Gendarme Bart
    8--Vermote Patrick
    9--Peeters Luc
    10--Dockx Bert

    Categorie D
    1--Van Der Mieren Daniel
    2--Vekemans Marc
    3--Haest Eddy
    4--De Cock Marc
    5--Claessens Jozef
    6--Van Thielen Wim
    7--Peigneur Dirk
    8--De Wyngaert Dirk
    9--De Wael Luc
    10--Geudens Paul

    Categorie E
    1--De Bakker Ludo
    2--Thienpont Walter
    3--Van Herck Willy
    4--Van Den Wyngaert Rudi

    06-09-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    05-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 05/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan WIM VERMANT met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    VERMANT WIM KOP 2013.jpg
           Wim Vermant

    Donderdag 05/09/2013 IZEGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 163 km

    Aantal deelnemers:
    1.DE TROYER Tim-ACCENT.JOBS-WANTY-

    2.BENNETT Sam-AN POST - CHAINREACTION-

    3.BRAMMEIER Matt-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM -

    4.AMORISON Frédéric-CRELAN-EUPHONY-

    5.KONING Peter-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM -

    6.GHYSELINCK Jan-COFIDIS SOLUTIONS CREDITS-

    7.WESEMANN Martin-MTN - QHUBEKA -

    8.VERMEER Tom-CYCLINGTEAM JO PIELS -

    9.VANOVERBERGHE Arthur-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    10.FINDERS Dirk-TO WIN JOSAN-

    13.STEELS Stijn-CRELAN-EUPHONY-

    18.VEREECKEN Nicolas-AN POST - CHAINREACTION-

    66.CORNU Dominique-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-


    05/09/2013 BLANKENBERGE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    2.DRANCOURT Pierre-ESEG DOUAI-

    3.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    4.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.HEREMANS Koen-VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM-

    7.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    8.TVARDOVSKIY Michcel-KINGSNORTH-

    9.VELLE Glenn-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    10.DE VOS Lucas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    05/09/2013 KOEKELARE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    4.HEYTENS Kess-TEAM 3M-

    5.VANDER MEIREN Ward-DOVY KEUKENS - FCC-

    6.DE MAREZ Ruben-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    8.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.LEFEVER Nico-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    10.MICHELS Pedro-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    05/09/2013 SINT-GILLIS-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.WIM VERMANT uit Niel-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    7.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    9.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.ARMSTRONG Thomas-BIANCHI LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    11.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    13.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    21.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    22.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    25.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    26.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    29.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    30.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    31.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    33.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    34.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    05-09-2013 om 21:13 geschreven door kenny


    04-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 04/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 04/09/2013 WINGENE KOERS (W) - El.z.c./U23 – Interclub - 165,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    2.MAES Alexander-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    6.OCKELOEN Jasper-LFT PARKHOTEL-VALKENBURG CT-

    7.DENOLF Ritchie-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.SCHULTING Peter-LFT PARKHOTEL-VALKENBURG CT-

    9.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    10.LETEN Wouter-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    24.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    27.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    74.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    103.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

     

    04/09/2013 GENT-WONDELGEM (O) - U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.VEKEMAN Maxime-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    4.VAN DYCK Wesley-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    5.VANDEWALLE Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.SLEEUWAGEN Robin-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    8.TANNER Jake-DOLTCHINI FLANDERS-

    9.VAN RYMENANT Gillian-LUMET VDBG-

    10.VAN CAMP Jeroen-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    21.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    04-09-2013 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 04/09/2013

    waod_3.jpg
    Woensdag 04 September – LOCHRISTI (9080)

    Catg.A – 62 dln

    1.Peter Van Damme (Ophasselt)

    2.Krijn Verschraegen

    3.Mario Van Der Sickel

    4.Dennis Nevejans

    5.Dries De Smet

    6.Kristof Gryson

    7.Renaat Demeter

    8.Kris Bolsens

    9.Thomas Mertens

    10.Bart Velghe

    12.Gianni Cooman

    13.Dieter Van Der Stock

    16.Jelle Van de Mergel

    18.Steven Goossens

    23.Steven De Schoesitter

    40.Jef De Batist

     

    Catg.B – 56 dln

    1.Jerry Cooman (Oordegem)

    2.Alex Goossens

    3.Gino De Weirdt

    4.Philip Lampaert

    5.Kurt Pauwels

    6.Peter De Corte

    7.Stefaan Verhaeghen

    8.Fabien Hanssens

    9.Peter Verhofstadt

    10.Vincent Brunel

    15.Lieven Van De Perre

    20.Rudi Rabout

    21.Gert Smet

    24.Sven De Vlieger

    27.Peter De Maere

    28.Frank D'Hooge

    30.Etienne Claus

    39.Wim Rombaut

    41.Wim Heyndrickx

    45.Nico De Roeck

     

    Catg.C – 51 dln

    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Geert Roose

    3.Roland Coupille

    4.Danny Van Oyen

    5.Noël Willems

    6.Hilair Heye

    7.Gerrit Vermassen

    8.Francis Appeltans

    9.Ronny Cosijn

    10.Hendrik Caethoven

    27.Serge Meyvis

    28.Patrick Van Der Vekens

    30.Geert Smet

     

    Toeristen – 56 dln

    1.Bram Markey (Kessel-Lo)

    2.Wim Meir

    3.Christophe De Grom

    4.Kris Smet

    5.Bart De Neve

    6.Bill Noterman

    7.Dieter Vercauter

    8.Tim Van Camp

    9.Dennis Mijnsbergen

    10.Patrick Vaeyens

    16.Robby Van Raemdonck

    20.Glenn Van Hille

    33.Gino Van Broeck

     

    Catg.D – 50 dln

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Patrick Van Renterghem

    3.Helmuth Tas

    4.Wim De Waal

    5.Roland Boulard

    6.Robert Maldrie

    7.Jean Blommaert

    8.Dirk Deprez

    9.Jean Ronsmans

    10.Paul Otter

    27.William Govaert

    41.Roger Beelaert

     

    Catg.E – 34 dln

    1.Etienne Vandenhouwe (Roosdaal)

    2.Willy Roels

    3.Joseph D'Hont

    4.Werner Dullaert

    5.Viktor Van Den Eynde

    6.Aad Vingerling

    7.Gerard Hairwassers

    8.Armand Mols

    9.Mathieu Mercken

    10.Freddy De Blick

    18.Pierre Verberckmoes

    04-09-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    03-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 03/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 03/09/2013 BRASSCHAAT (A) -  Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 50 km

    Finale

    1.DE WINTER Walt-LOTTO BELISOL U23-

    2.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    4.DAENINCK Beniot-CC/NOGENT OISE-

    5.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    6.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.BREUER Christoph-RSG HURTH-

    8.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    10.SMEULDERS Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    11.BRUYNDONCKX Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    12.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    13.DE ROECK Kevin-ASFRA RACING TEAM-

     

    03/09/2013 BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    3.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.VLEURINCK Kevin-ARROW CYCLING TEAM-

    5.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.VERHASSELT Bart-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    7.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.POLAK Thomas-THEO MIDDELKAMP-

    9.CLAUWAERT Joeri-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    10.DOCKX Kristof-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    11.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    14.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    22.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    03/09/2013 BOOISCHOT-PIJPELHEIDE (A) - Elite z.c./U23 - 117,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.HALL Stephen-BIANCHI LOTTO-

    2.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    5.DE VOS Adam-TREK RED TRUCK-

    6.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    7.WOUTERS Rutger-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.DAL-CIN Matteo-STEVENS RACING-

    9.HUBERT Romain-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.RUYTERS Brecht-VENTILAIR - STERIA-

     

    03/09/2013 HULSTE (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    3.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.VANLERBERGHE Bert-VENTILAIR - STERIA-

    6.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    9.VANDENBOGAERDE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.VAN DE WAETER Sean-TO WIN JOSAN CT-

     

    03/09/2013 STADEN (W) - Elite z.c./U23 - 116,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.VERHELST Louis-ETIXX-IHNED-

    3.HAYNES Hammish-TEAM HOPE FACTORY RACING-

    4.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    8.CORMAC Clarke-NA NVA-

    9.DE MAREZ Ruben-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    10.VERHIEST Olivier-CYCLING TEAM LUTHO-

    21.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    03-09-2013 om 22:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/09/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Maandag 2/9 – BOOISCHOT-PIJPELHEIDE

    Categorie A
    1--Krynen Rob
    2--De Weerdt Nick
    3--Leys Sam
    4--Engelen Ruben
    5--Diels Pieter
    6--Segers Gert
    7--Eggers Louis
    8--Goeleven Jeroen
    9--Van Den Brande Raf
    10--Cortoos Jonas

    Categorie B
    1--Heremans Koen
    2--Vanden Wyngaerd Bart
    3--Bocken Peter
    4--Adams Christophe
    5--Berghmans Bart
    6--Van Genechten Gert
    7--Vleugels Tom
    8--Verbruggen Pepijn
    9--Gouwkens Patrick
    10--Van Olmen Jef

    Categorie C
    1--Gendarme Bart
    2--Aerts Peter
    3--Bogaerts Patric
    4--Heremans Gert
    5--Brabants Bruno
    6--Dockx Bert
    7--Verbinnen Dirk
    8--Verdonck Patrick
    9--Peeters Luc
    10--Vermote patric

    Categorie D
    1--Van Der Mieren Daniel
    2--Cortoos Jan
    3--Vekemans Marc
    4--Van Gansen Benny
    5--Bloemen Rudy
    6--Van Den Bergh Wim
    7--Van Roy Luc
    8--Serneels Rudy
    9--Willemsen Marc
    10--Van Thielen Wim

    Categorie E
    1--Wijnen Nico
    2--Everaerts Jef

    03-09-2013 om 09:33 geschreven door kenny


    02-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 5°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan KEVIN CALLEBAUT met zijn 8°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Van Avermaet Greg KOP 2013.jpg    Callebaut Kevin KOP 2013.png

    Greg Van Avermaet          Kevin Callebaut
              

    Maandag 02/09/2013 WETTEREN DERNYCRITERIUM (O) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium
    Aantal deelnemers:

    1.GREG VAN AVERMAET uit Hamme-BMC RACING TEAM-

    2.CHAVANEL Sylvain-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    3.BOOM Lars-BLANCO PRO CYCLING TEAM-

    4.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    5.DEHAES Kenny-LOTTO-BELISOL-

    6.MAES Nikolas-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    7.DE VREESE Laurens-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    8.DE BACKER Bert-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    9.BREYNE Jonathan-CRELAN-EUPHONY-

    10.GODDAERT Kristof-IAM CYCLING-


    02/09/2013 WAKKEN (W) - Elite z.c./U23 - 69 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    2.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    3.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.BOUVRY Dieter-ETIXX-IHNED-

    5.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    6.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    7.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    8.BULTYNCK Kenneth-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    9.VAN LANCKER Massimo-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

     

    02/09/2013 ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.MEURISSE Xandro-LOTTO BELISOL U23-

    2.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.FRANCQ Eamon-CALIFORNIA GIANT-

    4.SABBE Enzo-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.CALLEWAERT Rodric-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    6.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    7.VERVERKEN Gerdy-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    8.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    9.LEFEVER Nico-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    10.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH
     

    02/09/2013 DENDERHOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.POLS Ruben-VENTILAIR - STERIA-

    3.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.SIMON Kenn-TO WIN JOSAN CT-

    5.POLS Thibaut-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    6.COBBAERT Robby-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    7.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT-

    8.FRANÇOYS Sven-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    9.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    10.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    14.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    24.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

     

    02/09/2013 ERPE (O) - Elite z.c./U23 - 114,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.KEVIN CALLEBAUT uit Zottegem-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    3.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.BURTON Jérémy-VERANDAS WILLEMS-

    5.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.TEUGELS Lennert-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DE ROOZE Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.DE PAEPE Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    20.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    29.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    38.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2-9-2013-mere 670.JPG
                                          Winnaar Kevin Callebaut.
     

    02/09/2013 NEVELE (O) - Elite z.c./U23 - 102 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI-FLANDERS-

    3.VAN COPPERNOLLE Francesco-VENTILAIR - STERIA-

    4.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    7.VAN DER HAEGHEN Ruben-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    8.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.VAN DYCK Wesley-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    10.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

     

    02/09/2013 DENDERWINDEKE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 78 km

    Aantal deelnemers:

    1.MOTTE David-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.VAN IMPE Lode-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.SMULDERS Jonas-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.TRIBOUT Bart-DAGVERGUNNING-

    6.VAN RYMENANT Gillian-DAGVERGUNNING-

    7.DIEPENDAELE Jurgen -BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    8.DE NAUW Sigfried-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.TEIRLINCK Tino-DAGVERGUNNING-

    10.DE TROCH Thomas-VAN EYCK SPORT-

    02-09-2013 om 22:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/09/2013

    vwf.JPG








    Maandag 2 September – GRIMBERGEN (1850)

    A/C/D-catg. - 62,5 km

    1. Peter VAN DAMME
    2. Bruno Bruyere (1C)
    3. Bert Neefs
    4. Steven Vleugels
    5. Mehdi Tigrine
    6. Raf Van Den Bossche
    7. Kevin Van Den Cruijce
    8. Timmy De Boes (Elversele)
    9. Danny Saelens
    10. Tom Verhoeven
    11. Michel Heydens
    12. Tom Penninckx
    13. Michael Naessens
    14. Rudy Thomas (1D)
    15. Christof Heynderickx
    16. Patrick Jacobs
    17. Bert Van Der Trappen
    18. Koen Lintermans
    19. Ronny Van Der Vurst
    20. Alain Bucoraz
    21. Francis De Ridder
    22. Koen Van Kerckhoven
    23. Nik De Smedt
    24. Jimmy De Paepe
    25. Pascal Raes

    02-09-2013 om 22:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 07 EN ZONDAG 08/09/2013 KOERS TE KLEIN-SINAAI

    KLEI-SNOA KOERST: AANDACHT VOOR DE JEUGD & HUN PAPA'S

    9-9-2012-klein sinaai 298.JPG 

    1ste CRELAN jeugdmeeting Miniemen - 3e Ereprijs Vepabo Elite z/c en beloften

     

    Het Belgische wielerseizoen loopt stilaan op zijn laatste benen, en men begint reeds aan de activiteiten in het veld te denken. Toch wil Het Vliegend Wiel Klein Sinaai, organisator van wedstrijden in de groene long van het Waasland, jullie graag een tweedaagse organisatie aanbieden ter gelegenheid van de jaarlijkse kermis.

    In het verleden trokken wij reeds meermaals de kaart van de jeugd of de dames, dit telkens met onze voorjaarsprogrammatie. Nu willen wij ons engageren om U en de bevolking van ons kleine, doch sportieve deelgemeente, twee dagen te laten meegenieten van onze wedstrijden.

    Op zaterdag 7 september 2013 kozen wij voor de absolute youngsters, de “Miniemen” . Deelnemers zijn tussen 8 en 11 jaar. Zij zullen zich kunnen uitleven en zich aan elkaar kunnen meten in de volgende disiplines : tijdrijden, een fietstocht en een heuse wedstrijd in lijn.

    Zij die willen proeven van “het echte wielrennen” dienen zich aan te bieden aan de inschrijvingstafel vanaf 12,30 uur op het Scoutsplein – Edgard Tinelstraat 3 te Klein-Sinaai (Stekene)

    Onze kleinsten schuiven wij een gesloten ovale omloop van 1 Km voor de wielen, waarbij het voor hun begeleiders en enthousiaste supporters gemakkelijk zal zijn om hen zelfs per ronde meermaals aan te moedigen. De wedstrijden beginnen vanaf 14.00 uur. Na de activiteiten wordt elke deelnemer bedacht met een fijne herinnering.

    Op zondag 8 september 2013 brengen wij traditioneel onze wedstrijd voor Elite zonder contract en Beloften. Onze 3e Ereprijs Vepabo wordt betwist over het gekende parcours, langs groene wegen, over 20 ronden van 5,6 Km met start te 15,00 uur. Door het grote aantal ronden worden de supporters verwend om hun poulain te volgen. Gezien diverse van onze streekrenners zich in het nabije verleden op een positieve manier toonden verwachten ook wij één van hen op ons podium. Inschrijvingen vanaf 13,30 uur in Café D'oude Route in de Koebrugstraat.

    Wij zijn ervan overtuigd dat wij U zowel op zaterdag voor onze kleinsten als op zondag voor hun papa's als een enthousiaste supporter kunnen verwelkomen.

     

    Bron: Filip Apers

    Sinaai 8-09.jpg
    Miniemen Sinaai.jpg

    02-09-2013 om 22:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JEF MAES ENIGE JUNIOR UIT DE WASE REGIO NAAR DE NATIONALE TIJDRIT IN NEERPELT !!!

    JEF MAES ENIGE JUNIOR UIT DE WASE REGIO NAAR DE NATIONALE TIJDRIT IN NEERPELT !!!

    JEF MAES & vader.29.08 064.jpg 

    De Zwijndrechtse tweedejaars junior Jef Maes (17), was de enige vertegenwoordiger op de tijdritproef die zaterdag in Neerpelt werd gereden. Een wedstrijd die duidelijk zal maken wie er naar het WK in Firenze zal gestuurd worden. Voor Maes is de selectie voor Neerpelt een bekroning voor de hele rij ereplaatsen die hij de jongste weken behaalde. Hij is pas dit seizoen beginnen koersen  maar hij deed dat met veel bravoure. Een talent, zo blijkt uit de proeven van wielertrainer Michel Geerinck uit Sint-Niklaas.

    Jef reed samen met vader Dirk bij de wielertoeristen van WTC San Marco. Gedurende twee jaar werd hij steeds beter en beter en ’t was daarom dat Jef naar Michel Geerinck trok voor een test. En zo stond hij begin 2013 aan de start in Rijkevorsel voor een eerste wedstrijd. Hij eindigde 22ste. Hij had ook de ganse winter getraind volgens een schema van zijn trainer Geerinck en had zich laten aansluiten bij het Rudyco Wielerteam Hamme.

    Geerinck had ook snel door dat Jef de capaciteiten had om een degelijk tijdrijder te worden en daarom werd één maal per week getraind op die discipline. Zijn ouders kochten bij Peter Lemaire een Primososso tijdritfiets en zo kon Jef voluit trainen.

    Ondertussen vond Jef Maes meer en meer zijn draai in de wedstrijden en leverde degelijke resultaten af. ’t Was steeds bij leren voor hem, vooral tactisch dan, een wedstrijd leren lezen, zich leren plaatsen in een spurt. Als spurter is hij zeker geen mindere. Omdat hij kon deelnemen aan alle wedstrijden voor de Beker van België, werd hij ook steeds sterker.

    Sterkst is de Zwijndrechtenaar in koersen met veel kilometers, lange wedstrijden. Dan is hij graag mee in een ontsnapping en hij voelt dan best dat hij nog fris zit. Een belangrijke vaststelling is dat. Trainen doet hij in de polders maar ook in Temse-Tielrode om ook eens wat bergop te kunnen rijden. Jef vindt de nationale tijdrit van 24,2 km in Neerpelt, een grote test om te zien waar hij met zijn tijdrijderscapaciteiten staat tussen de 34 geselecteerden, de besten dus. Jef Maes woont een jaar of vijf in Zwijndrecht maar vader Dirk is afkomstig van Stekene, mama is Zwijndrechtse. Jef studeert mechanica aan het GTI in Beveren waar hij nu aan zijn laatste jaar begint. Komende winter zal hij zich op de piste, volgens een schema van Michel Geerinck toeleggen op het verbeteren van het tijdrijden. Ook in het veld zal hij actief zijn. Jef Maes, een atletische jongen die weet wat hij wil. In september wordt hij achttien en het seizoen 2014 lonkt naar hem als belofte.

     

    Tekst en foto: fvdv

    02-09-2013 om 22:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Ongena Matthias KOP 2013.JPG 

       Matthias Ongena 

    ZONDAG 01/09/2013 SCHAAL SELS (A) - Men Elite UCI - 198 km - 04h33min

    Aantal deelnemers:
    1.JACOBS Pieter -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.PLANCKAERT Baptiste -CRELAN - EUPHONY-

    4.BENNETT Sam -AN POST - CHAINREACTION-

    5.BOECKMANS Kris -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    6.GARDEYN Gorik -DOLTCINI - FLANDERS-

    7.STASSEN Julien -WALLONIE - BRUXELLES-

    8.KOUWENHOVEN Sjoerd -CYCLINGTEAM DE RIJKE - SHANKS-

    9.DECLERCQ Tim -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    10.CIOLEK Gerald -MTN - QHUBEKA-

    14.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION-

    53.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

     

    01/09/2013 BAVIKHOVE (HARELBEKE) CRITERIUM (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 94,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.KITTEL Marcel-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    2.GREIPEL André-LOTTO BELISOL-

    3.PETACCHI Alessandro-LAMPRE-MERIDA-

    4.BOUCHER David-FDJ-

    5.WALLAYS Jelle-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.GHYSELINCK Jan-COFIDIS SOLUTIONS CREDITS-

    7.VANDENBERGH Stijn-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    8.VANDENBUSSCHE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    10.HULSMANS Kevin-VINI FANTINI - SELLE ITALIA -

     

    01/09/2013 IMDE - WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.MATTHIAS ONGENA uit Zele-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    3.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.FEIEREISEN Kevin-ASFRA RACING TEAM-

    5.HAYNES Hammish-TEAM HOPE FACTORY RACING-

    6.ROUET Rudy-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    7.WEECKERS Timmy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    8.GÉROMBOUX Arnaud-COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.DELFOSSE Florent-COLOR CODE - BIOWANZE-

    14.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    31.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    37.ROSKAM Andy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    41.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    70.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    79.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    93.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    95.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    96.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    1+9+2013-imde 781.jpg
                                         Winnaar Matthias Ongena.
     

    01/09/2013 RUISELEDE KRUISKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.SCHOONACKER Jehudi-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    4.RUTSAERT Jelle-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    5.VANSIELEGHEM Lander-CYCLING TEAM LUTHO-

    6.TANFIELD Harry-HERBALIFE-

    7.FRANCQ Eamon-USA NATIONAL TEAM-

    8.VAN MALDERGHEM Pieter-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    9.VANSIELEGHEM Jasper-CYCLING TEAM LUTHO-

    10.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    Ruiselede 1-9-2013 3.JPG 
                                       Winnaar Jehudi Schoonacker.
    Ruiselede 1-9-2013 1.JPG
                                 Aankomst van Jehudi Schoonacker.
    Ruiselede 1-9-2013 2.JPG
                               Spurt voor de 2de plaats met Mario Willems.

    Foto's: Christiaan Lannoo

    01/09/2013 VEURNE (W) - Elite z.c./U23 - 107 km

    Aantal deelnemers:

    1.HEYTENS Kess-TEAM 3M-

    2.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    3.SLABINCK Indiana-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    4.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VERVERKEN Gerdy-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    6.WHEATCROFT Matt-PCT TOMACC-

    7.LOETERS Laurens-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    8.KUYPERS Bart-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    10.ORBIE Stephen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    26.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

     

    01/09/2013 WESTERLO (A) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.DAL-CIN Matteo-STEVENS RACING-

    2.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.CANT Jelle-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    4.DELCROIX Gert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    5.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    6.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    8.VERCAMMEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.WYNANTS Nick-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.DE WEERDT Sven-CCN CYCLING TEAM-

    24.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    40.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    51.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    01/09/2013 MOLENBEEK - WERSBEEK (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 92,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.DANIELS Wouter-LOTTO BELISOL U23-

    2.TOOTH Niels-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.VERBRUGGEN Wesley-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    5.BOURGUIGNON Maxim-LC TETANGE-

    6.FEYTENS Gerrit-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    8.HEYMANS Jeroen-ZANNATA CYCLING TEAM-

    9.HEYNS Nils-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.KEMERLINCKX Kristof-STAR CYCLING TEAM-


    01/09/2013 MERKSEM (A) - Dames Elite - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.ROY Sarah-ST GEORGE CC-

    2.DE JONG Thalita-UCI WT RABOBANK-

    3.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    4.MARKUS Kelly-HSC DE BATAAF-

    5.BECKERS Isabelle-BIGLA CYCLING TEAM-

    6.VERSTICHELEN Femke-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    7.VAN GLABEKE Shana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    9.CONEY Sarah-TRIPLESHOT CC-

    10.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    19.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    21.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    02-09-2013 om 22:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 12°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    De Witte Sven Kop 2013.png
         Sven De Witte

    Zondag 01/09/2013 INGELMUNSTER (W) - Juniores - Interclub – 120 km

    Aantal deelnemers:
    1.WILLEMS Thimo-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.MOELEKER Ivar-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.THORE Floris-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.ALLEGAERT Piet-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.VANNEVEL Tuur-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.PYFFEROEN Matthias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    14.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    01/09/2013 BAVIKHOVE (HARELBEKE) (W) - Juniores - 58,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VANMEENEN Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.COLPAERT Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    5.BRUTSAERT David-VS DOMMELDANGE-

    6.BOSMANS Arne-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.VANDE CASTEELE Angelo-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.HOLVOET Martijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

     

    01/09/2013 BUDINGEN (VB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.AERDEN Koen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.HEYLEN Wannes-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.GEERTS Jesse-DCM CYCLING TEAM-

    5.GALLE Tom-LOTTO-VC ARDENNES-

    6.KAISE Julien-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    7.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.REYNAERTS Wim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN ENGELAND Wouter-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    10.BILLEN Gilles-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    22.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    24.VAN GUYSE Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    01/09/2013 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Juniores - 89 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.BOONS Laurens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    4.BOSCH Thomas-WV SCHIJNDEL-

    5.ROMMENS Jonas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VAN HOOYDONCK Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.PATTYN Jeroen-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.VAN OPSTAL Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VORSSELMANS Jan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    14.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    01/09/2013 STEENHUIZE (O) - Juniores - 92 km

    Aantal deelnemers:

    1.ARIMONT Charlie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN HAVERBEKE Julien-TEAM WASQUEHAL-

    3.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    4.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.FAUTE Robin-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    8.CALLENS Miguel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    9.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.BOGAERTS Stijn-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    20.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    21.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    73.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    76.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    77.COOLS Jeffrey-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    91.LIBRECHT Bjorn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    93.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    94.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    01/09/2013 ST.-LIEVENS-HOUTEM (O) - Nieuwelingen  - Interclub (Beker van België) - 70 km - 01h52min

    Aantal deelnemers:

    1.SVEN DE WITTE uit Hamme -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.DE BOECK Matthias -YOUNG CYCLING TEAM VZW-:00:’01"

    3.LOENDERS Glenn -SPORT EN MOEDIG GENK-:00’02"

    4.PEETERS Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’08"

    5.VAN BRAGT Daan -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VASTMANS Dries -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DANIELS Simon -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.GOEBEERT Pierre -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    10.CASTRIQUE Jonas -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    51.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    58.JANSSENS Jarrid -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    60.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    66.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    72.VEREECKEN Thomas -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    92.ROELS Wannes -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    107.BAERT Siebren -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    113.DE BEN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’01"

     

    01/09/2013 BELLEGEM (W) - Nieuwelingen - 64,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.WYDOOGHE jaron-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.MEEUS Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.OSTYN Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.LELEU Lucas-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    7.VEROUGSTRAETE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.SOETAERT Henrik-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.LANNOO Seppe-CT FORCE VZW-

    10.VANSTEENKISTE Goran-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    01/09/2013 GERAARDSBERGEN (OVERBOELARE) (O) - Nieuwelingen - 69,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.HUYSEGOMS Kenzo-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.DEMEYER Nick-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    9.VAN DAMME Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.DE WILDE Jonathan-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    23.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    02-09-2013 om 10:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn 6°Seizoenszege bij de Jongens 14 jaar !!!

    Van Houte Gerben KOP 2013.png    

        Gerben Van Houte        

    Zondag 01/09/2013 KORTENAKEN-STOK (VB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DONDERS Jelle-HAGELAND CYCLING TEAM-

    5.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    6.ROEBBEN Michiel-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.VAN BOKHOVEN Ramon-TWC PIJNENBURG-

    8.LEFEBER Cédric-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.VANDENBERGHE Maxim-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    01/09/2013 MACHELEN-ZULTE (O) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.LAMBRECHT Bjorg-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.LORIES Quinten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.POTÉ Leander-YOUNG SCHELDE CT-

    8.GONDRY Dylan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.SMET Cédric-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    20.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    21.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    01/09/2013 MOORSLEDE-STROBOME (W) - Nieuwelingen - 65,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.NEIRYNCK Jonas-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.D´HONDT Jari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.VERHULST Lothar-CT FORCE VZW-

    4.JOCQUE Jelle-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.OSTYN Kenzy-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    7.BOUCKAERT Gauthier-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.DE JAEGHERE Ruben-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.DEWULF Florian-CT FORCE VZW-

    10.VANOVERBERGHE Victor-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    01/09/2013 ROSMEER BILZEN (LB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.SCHAAFSMA Douwe-WV OTTOEBBENS-

    2.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.KOOISTRA Marten-WV OTTO EBBENS-

    4.DOPS Dries-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.DIEUSSAERT Tibo-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    6.GERITS Senne-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.POETS Jorre-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.DYCKHOFF Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.REYNAERTS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

      

    01/09/2013 STEKENE (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    MEISJES 14 JAAR

    1.GOOSSENAERTS Chloë-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-


    JONGENS 12 JAAR

    1.VAN DYCK Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.PAUWELS Käi-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.SANDRIE Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.DE BEER Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    20.SYMOENS Brian-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    23.JACOBS Ralf-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    Van Houte 1-9-2013 aankomst Sybren.JPG 
                       Sybren Van Houte werd knap 2de na Jarne Van Dyck.
    Van Houte 1-9-2013 podium Sybren.JPG

    JONGENS 13 JAAR

    1.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.SCHOORS Lowie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.KEPPENS Arne-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.MICHIELSE Danny-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.COOLS Wannes-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    11.APERS Indy-W.A.C. TEAM HOBOKEN-

    12.VAN DE VELDE Tristan-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    13.VERCAUTEREN Anthony-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    19.WARRENS Anthony-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    21.PETRUS Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22.VERBRUGGEN David-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    JONGENS 14 JAAR

    1.GERBEN VAN HOUTE uit Vrasene-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    3.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.VAN DORPE Guus-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.KESTENS Donovan-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    11.FRANSSENS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    13.DE BOCK Stijn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15.VAN LIPPEVELDE Sander-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    21.DEPAUW Brent-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
    Van Houte 1-9-2013 podium gerben.JPG Van Houte 1-9-2013 aankomst Gerben.JPG
                                                                                                                                        Gerben Van Houte maakt de vlucht knap af.

    02-09-2013 om 10:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/09/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 01/09/2013 KESSEL (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    2.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    3.COP Kristof-CYCLING TEAM KESSEL-

    4.WELLENS Geert-LUIHOEVE CROSSERS-

    5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.GAUDY Patrick-BLANCS GILETS - BARRACUDA-

    7.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-

    8.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    9.BRACKMAN Jelle-COOLENS C.T.-

    10.PEPERMANS Lorenzo-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    49.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    51.DE SCHOESITTER Steven-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    01/09/2013 KESSEL (A) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´

    1.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    2.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    3.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.SMETS Gert-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    9.HENNAUX Loïc-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.VERBRAKEN Jorn-DNCS/PRO 2012 CT-

    16.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    29.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    36.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    40.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen : 30´

    1.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    8.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    9.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    10.SMET Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    19.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    01/09/2013 KESSEL (A) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´

    1.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    2.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    4.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    5.VAN DEN HEUVEL Peter-TML DOMMELSTREEK-

    6.MOTSHAGEN Mattijn-UWTC DE VOLHARDING-

    7.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.LAMMENS Laudelino-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.DIELS Koen-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.BOECKX Thomas-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Masters B : 40´

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.JANSEN Wim--

    3.SCHROYEN Nico--

    4.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.DE BOCK Benny-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    6.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.VERHELST Rudolf-DV-

    10.RAES Patrick-DV-

     

    Masters C : 40´

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.GLADINES Ludwig--

    4.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    5.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.PANIS Andre--

    7.DE KORT Pascal-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.BENS Rudy-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    9.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    10.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

    02-09-2013 om 10:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/09/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 17°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Dullaert Werner KOP 2011.jpg
          Werner Dullaert

    Zondag 01 September – DIKKELVENNE (9890)

    Catg.A – 35 dln

    1.Kristof Gryson (Landegem)

    2.Denny Lannoo

    3.Stijn Verbeke

    4.Dennis Nevejans

    5.Kevin De Smet

    6.Dries De Smet

    7.Krijn Verschraegen

    8.Jurgen Moreels

    9.Jelle Schepers

    10.Jan Trenson

    14.Steven Goossens

     

    Catg.B – 29 dln

    1.Philip Lampaert (Bellem)

    2.Erwin Bollen

    3.Tommy Van Ponseele

    4.Wim Braet

    5.Vincent Brunel

    6.Michel Bultinck

    7.Franky De Tremerie

    8.Fabien Hanssens

    9.Eddy Gyselinck

    10.Frank Gommers

    12.Wim Rombaut

    14.Rudi Rabout

    20.Kris Van Severen

    22.Wim Heyndrickx

     

    Catg.C – 29 dln

    1.Patrick Watteny (Ruiselede)

    2.Peter Ballet

    3.Jean-Pierre Van Maldegem

    4.Hilair Heye

    5.Noël Willems

    6.Dominique Depuydt

    7.Ko Harms

    8.Stanny Benoot

    9.Dirk Mathys

    10.Filip Van Damme

    15.Serge Meyvis

     

    Toeristen – 54 dln

    1.Nico De Vrient (Zingem)

    2.Bart De Neve

    3.Dieter Vercauter

    4.Sammie De Vriendt

    5.Gunter Dhondt

    6.Lieven Bauters

    7.Erwin Vandaele

    8.Benny Moens

    9.Glenn Van Hille

    10.Christophe De Grom

    16.Wim Ryckaert

    20.Niels D'Hondt

    21.Bart Van Der Veken

    25.Jan Heyrman

    26.Bram Kesteleyn

    29.Gino Van Broeck

     

    Catg.D – 18 dln

    1.Helmuth Tas (Sijsele)

    2.Dick Van Loon

    3.Dirk Blommaert

    4.Piet Bocklandt

    5.Pierre Remory

    6.Jan Snoeck

    7.Harmel Van Den Bossche

    8.Robert Maldrie

    9.Eddy De Vuyst

    10.Julien Vyvey

     

    Catg.E – 19 dln

    1.WERNER DULLAERT (St Gillis Waas)

    2.Joseph D'Hont

    3.Willy Roels

    4.Freddy De Blick

    5.Gerard Devleeschauwer

    6.Peter Ryalls

    7.Gerard Mariën

    8.Robert Robijns

    9.Daniel Cornu

    10.Clement Saelens

    02-09-2013 om 09:59 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!