Proficiat aan GLENN DE RIDDER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Glenn De Ridder
Zondag 02/06/2013 VERREBROEK (O) - Elites m.c./z.c./U23 Aantal deelnemers: 1.VANMARCKE Sep-BLANCO PRO CYCLING TEAM-
2.KRUOPIS Aidis-ORICA GREENEDGE-
3.GODRIE Stan-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -
4.CAETHOVEN Steven-ACCENT.JOBS-WANTY-
5.EECKHOUT Niko-AN POST - CHAINREACTION-
6.VAN SUMMEREN Johan-GARMIN SHARP-
7.GODDAERT Kristof-IAM CYCLING-
8.PERRETT Joseph--
9.HELVEN Sander-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-
10.AMORISON Frédéric-CRELAN-EUPHONY-
31.VAN DER SANDE Tosh-LOTTO-BELISOL-
02/06/2013 MEMORIAL PHILIPPE VANCONINGSLOO (A) - Men Elite UCI - Topcom -27 - 04h13min Aantal deelnemers:
1.VINK Michael -NEW ZEALAND NATIONAL TEAM (NZL)-
2.VAKOC Petr -ETIXX - IHNED-
3.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION- op 12"
4.BAUGNIES Jérôme -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-
5.VERHELST Louis -ETIXX - IHNED-
6.DERNIES Tom -WALLONIE - BRUXELLES-
7.VAN ZANDBEEK Ronan -CYCLINGTEAM DE RIJKE - SHANKS-
8.VAN BREUSSEGEM Elias -DOLTCINI - FLANDERS-
9.TEUNS Dylan -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-
10.FRANCKAERT Gregory -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-
20.VAN STEENBERGHEN Jori -VAN DER VURST CYCLING TEAM-
29.NAESEN Oliver -VAN DER VURST CYCLING TEAM-
43.DRUYTS Gerry -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP- op 57"
47.GEERINCKX Ruben -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-
72.DOMS Steven -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-
74.OERLEMANS Tom -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
02/06/2013 GITS (W) - Elite z.c./U23 - 140 km
Aantal deelnemers:
1.DEVRIENDT Tom-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-
2.EDMONDSON Alex-CYCLING AUSTRALIA-
3.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-
4.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-
5.VANBESIEN Thomas-LOTTO BELISOL U23-
6.CLAEYS Timothy-MORGAN BLUE C.T. VZW-
7.PYFFEROEN Miel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
8.VERHAEGHE Sander-ESEG DOUAI-
9.GODERIS Jelle-TEAM3M U23-
10.BULTYNCK Kenneth-CYCLING TEAM ZUIDWEST-
31.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
45.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-
02/06/2013 KOTEM-MAASMECHELEN (LB) - Elite z.c./U23 - 106 km
Aantal deelnemers:
1.COHNEN Stefan-LFT PARKHOTEL-VALKENBURG CT-
2.HAMBROOK Kieran-T.PALM-POLE CONTINENTAL WALLON-
3.CUPPENS Tjarco-TEAM FUJI ASIA-
4.SLEURS Christophe-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-
5.PERRIN Jeffry Scott-CALIFORNIA CYCLING TEAM-
6.ERREN Pim-WC MIDDEN LIMBURG-
7.VANAENRODE Kevin-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-
8.WOUTERS Rutger-WSC HAND IN HAND BAAL-
9.VESSEY Tom-T PALM-
10.OP´T EYNDE Thomas-TO WIN JOSAN CT-
02/06/2013 WESTOUTER (W) - Elite z.c./U23 - 120 km
Aantal deelnemers:
1.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
2.YSERBYT Jesper-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
3.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
4.VANDENBOGAERDE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
5.FRANÇOYS Sven-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-
6.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
7.WHEATCROFT Matt-PCT TOMACC-
8.LEGRAND Wesley-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-
9.PAUWELS Nills-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-
10.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
02/06/2013 WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 Aantal deelnemers:
1.GIAUX Jerôme-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-
2.CUELI David-BAGUET BYCYCLE CENTER-
3.DECOSTER Gert-jan-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-
4.KASPERKIEWICZ Przemyslaw-WV DE JONGE RENNER-
5.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-
6.JULIUS Jayde-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-
7.DE POTTER Kjell-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
8.PEYSKENS Dimitri-LOTTO BELISOL U23-
9.DONY Kevin-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-
10.SENY Alexandre-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-
40.MEERSMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-
43.ROSKAM Andy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-
45.VAN REGENMORTEL Thiemen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
55.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
56.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-
103.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-
114.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
116.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-
02/06/2013 ZWIJNDRECHT (A) - Elite z.c./U23
Aantal deelnemers:
1.GLENN DE RIDDER uit Stekene-VAN DER VURST CYCLING TEAM-
2.GOEMAN Jonas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
3.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-
4.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-
5.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-
6.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
7.KOOP Jos-DE WAARDERENNER-
8.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-
9.HOFLAND Fausto-WILLEBRORD WIL VOORUIT-
10.SINT NICOLAAS Tristan-DRC DE MOL-
14.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-
43.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-
02/06/2013 OVERPELT (LB) - Amateurs + Masters Amateurs + Masters A: 76 km
1.ENGELEN Ruben--
2.NOELS Jeroen--
3.SCHUTTERS Kim--
4.VERMEULEN Bram--
5.VAN ROEY Kevin-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-
6.LOTZ Stefan--
7.BOCKEN Peter-AFDELING ANTWERPEN - WBV-
8.Kristof-AFDELING ANTWERPEN - WBV-
9.ISENBORGSS Kristof--
10.PENDERS Francis--
Masters B: 76 km
1.BOGAERTS Patric-DNCS/PRO 2012 CT-
2.JANSSEN Wim--
3.PAUWELS Vital--
4.FOLLON Ronny--
5.AERTS Peter--
6.SCHEVENELS Geert--
7.MERTENS Dirk--
8.GORIS Thomas--
9.CLAES Benny--
10.SERROYEN Barrt--
Masters C: 76 km
1.VANROY Roy--
2.VAN DER MIEREN Daniel-AFDELING ANTWERPEN - WBV-
3.CORTOOS Jan-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-
02/06/2013- ´S GRAVENWEZEL (A) - Dames Elite 100 km
Aantal deelnemers:
1.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-
2.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-
3.DURYEA Beth-LULULEMON-
4.BRULEE Latoya-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-
5.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
6.DOM Annelies-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-
7.GEOGHEGAN Michelle-ENDURA LADY FORCE-
8.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-
9.CEULEMANS Dunja-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-
10.DEPOORTER Daisy-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-
21.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-
02/06/2013 BIERBEEK (VB) - Juniores - 91 km
Aantal deelnemers:
1.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
2.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-
3.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-
4.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-
5.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD-WEST-BRABANT-
6.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
7.BIERLAIR Nathan-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-
8.CLAUW Yente-WCL BERGKLIMMERS-
9.BASTIAENS Loorin-AFDELING ANTWERPEN - WBV-
10.BOGAERTS Stijn-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
|