.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/03/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!
    Druyts Kelly kop 2013.png
    Zaterdag 09/03/2013 GELUWE (W) - Elite z.c./U23 - 112,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    3.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.DECOUTTERE Jonas-DOVY KEUKENS - FCC-

    7.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    8.VERSCHUERE Seppe-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    9.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    10.BULTYNCK Kenneth-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

     

    09/03/2013 MEULEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 115,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    2.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.RICKAERT Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.DEPOORTER Dries-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    5.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    7.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.PIETERS Laurent-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    10.DELBAERE Tijs-MORGAN BLUE C.T. VZW-

     

    09/03/2013 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers:

    1.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.VAN CAMP Jeroen-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    4.VAN DYCK Wesley-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    5.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.DIELTJENS Gert-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    7.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    8.VAN KUYCK Frank-NMV GRONINGEN-

    9.GEYSELS Geoffrey-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.KUYPERS Kris-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    22.VAN DAM Tom-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    34.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    44.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    58.DE WOLF Glenn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    59.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    62.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    65.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    74.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    77.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    80.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    84.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    94.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    95.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    103.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    110.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    113.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    123.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

     

    09/03/2013 KOKSIJDE (W) - Dames Elite - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    2.DELZENNE Elise-BOURGOGNE - PRO DIALOG -

    3.BEYEN Ine-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    4.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.VAN HOEK Lotte-RESTORE CYCLING-

    6.THOMAS Claire---

    7.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    8.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.SIBICK Helga-NAPOLEON GAMES ST MARTINUS KERSKEN

    17.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    18.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    32.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    34.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN-

    43.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    71.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    73.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    09/03/2013 KOOLSKAMP (W) - Juniores - 78,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VANNEVEL Tuur-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.PLOVIE Wiebren-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.VAN DYCK Robbe-DCM CYCLING TEAM-

    6.JESPERS Seppe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DEHEM Arno-TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.VERSCHAEVE Lounes-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    12.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    28.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    09/03/2013 OUTRIJVE (W) - Juniores - 71 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANMEENEN Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.NEIRYNCK Axel-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.EVRAERT Niels-YOUNG SCHELDE CT-

    5.REGELBRUGGE Dylan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.VANDENBULCKE Christopher-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.DEJONGHE Simon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.STOCKMAN Abram-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.DEKOCKER Ruben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    11.VERCAUTEREN Stef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    09/03/2013 VOLEZELE (VB) - Juniores - 74,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BRANDE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.LUYCKX Brent-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.PIETTE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.KELDERMANS Jordy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARELEROI ASBL

    8.WILLEMS Thimo-CUBE SPIE

    9.CRAS Steff-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    54.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    09-03-2013 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/03/2013

    vwf.JPG








    Zaterdag 9 Maart - AALST (9300)


    A-reeks
    1. Jarno VERHOFSTADT
    2. Steven Bogaert
    3. Lode Van Impe
    4. Kristof Muys
    5. Dries Echelpoels
    6. Kevin Van Den Cruijce
    7. Bjorn Coomans (Ruisbroek
    8. Gianni Cooman
    9. Rob Krijnen
    10. Jeroen Van Geyte

    C-reeks
    1. Jerry COOMAN
    2. Frank Vagenende
    3. Marc Tabourdon
    4. Dirk Verbinnen
    5. Frank Geets en Thierry Lampe
    7. Tino Teirlinck
    8. Kris Thomas
    9. Pascal Raes
    10. Danny Borremans

    D-reeks
    1. Patrick JACOBS
    2. Patrick Verdonck
    3. Etienne Claus (Hamme)
    4. Dirk Van Hove
    5. Bart De Winter
    6. Peter De Smedt
    7. Benny Dupont
    8. Kris Van Honste
    9. Patrick Van Ransbeeck
    10. Arie De Moor

     

    E-reeks
    1. Joseph DEVITS
    2. Ronny Paridaens
    3. Christophe Brieau
    4. Frank Van Der Perre
    5. Frank Suys (Bornem)
    6. Rudi Berwart
    7. Rene De Brucker
    8. Paul Casteleyn
    9. Frank De Pelsmaker
    10. Marc Jacobs

    F-reeks
    1. Felix LUYTEN
    2. Rudy De Vos
    3. Guy De Bock
    4. Johny Van Holen
    5. Marcel Poelmans
    6. Julie De Bock
    7. Patrick Convents
    8. Rik Scheirlinck
    9. Chris Geerts
    10. Jean Pierre Claeys

    G-reeks
    1. Marc VERVONDEL
    2. Theo Coudyzer
    3. Vic Van Den Eynde
    4. Etienne Vandenhouwe
    5. Guido Cornet
    6. Luc Snels
    7. Roland Hellebaut
    8. Kees Sebrechts
    9. Jos Vandermeulen
    10. Gilbert Vandenheuvel

    09-03-2013 om 20:29 geschreven door kenny


    08-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 11/03/2013 EZC EN BELOFTEN IN STEKENE

    MAANDAG EZC EN BELOFTEN IN STEKENE

     

    Maandag 11 Maart, de dag na de Omloop van het Waasland voor profs, opent Nering door Sport en Steun Stekene ook het wielerseizoen. Traditioneel worden dan ter gelegenheid van de jaarmarkt, de EZC en Beloften uitgenodigd in het centrum van de gemeente. Het vertrek vindt plaats om 15 u in de Polenlaan 45 aan AXA Bank Van Duyse.

    De afstand is 117 km verdeeld over 15 ronden van 7,8 km langs Polenlaan, Potaarde, St.-Jozefslaan, Heikant, Teerling, Vogelzang, Burchtakker, Heistraat, Hamer, Wildernis, Zeshoek, Brugstraat, Dorpsstraat en Polenlaan. Op deze omloop mag er maandag niet worden geparkeerd.

    Inschrijving in café Brigand, Polenlaan 20 en uitbetaling in café Brigand, Polenlaan 54. Voor de renners zijn er kleedkamers voorzien in de Sporthal., Nieuwstraat 60.

    STEKENE pieter cordeel18 ma 026.jpg
                Vorig jaar ging de zege naar de plaatselijke Pieter Cordeel.

     


    Bron:Flor Van de Velde

    08-03-2013 om 10:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/03/2013

    waod_3.jpg

    Zondag 10 Maart – AALST (9300)

     

    WEDSTRIJD AFGELAST !!!

    08-03-2013 om 10:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM 2013
                             PLOEGVOORSTELLING

                   VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM 2013
              VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 540.jpg

    HEREN ELITE
    VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 577.jpg VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 574.jpg
                     MAARTEN WAUTERS                                     JONAS DE BACKER

    DAMES ELITE
    VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 583.jpg VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 582.jpg
                      PETRA MERMANS                                           INNE BERTELS
                 BELGISCH KAMPIOENE

    BELOFTEN
    VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 586.jpg
                  NICOLAS SCHEIRE

    JUNIORES
    VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 589.jpg
              
    KAMIEL VAN DESSEL
                                                
    NIEUWELINGEN
    VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 595.jpg VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 592.jpg
               LEONARD VAN DESSEL
                                            TIBO RIJCKAERT

    ASPIRANTEN
    VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 563.jpg VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 560.jpg 
                         TESS VAN LOY                                           NICO POLFLIET
                                                                            KAMPIOEN VAN OOST-VLAANDEREN
    VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 555.jpg VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 551.jpg
                      JASON DE GRAEVE                                     BRIAN DE GRAEVE

    MINIEMEN
    VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 566.jpg
               
    YENTEL SYNAEVE

    MASTERS 1
     VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 614.jpg VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 604.jpg
                     DAVY THIENPONDT                                         MARIO MEERT
    VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 601.jpg VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 598.jpg
                        DOUHA PETER                                        WILFRIED BRUYNINCKX

    MASTERS 2
    VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 607.jpg
     VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 610.jpg
                     JOHAN DE BRUYN                                        MARC VAN ACKER
      
    FUN KLASSE
    VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 629.jpg VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 626.jpg VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 623.jpg
              JEROEN VAN DE VIJVER                                       KEVIN MESSAGIE                                     GLENN EVERAERT

    VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 621.jpg VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 617.jpg
                     STEVEN DEWITTE                                            JEF BEYENS
    VAN 6-3-2013-wanzele-vanomobil 634.jpg
        De voorzitter Raf Polfliet en zijn vrouw die schatbewaarder is van de club.





    Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-03-2013 om 10:35 geschreven door kenny


    07-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITES M.C./Z.C EN U23 TE WANZELE VAN WOENSDAG 06/03/2013

    FOTO'S ELITES M.C./Z.C EN U23 TE WANZELE-LEDE VAN WOENSDAG 06/03/2013 

    6-3-2013-wanzele-vanomobil 530.JPG
        Het podium met Sébastien Delfosse, Alphonse Vermote en Kenny Dehaes.
    6-3-2013-wanzele-vanomobil 498.JPG
                                   Aankomst van winnaar Sébastien Delfosse.
    6-3-2013-wanzele-vanomobil 500.JPG
                        Aankomst van Alphonse Vermote voor de 2de plaats.
    6-3-2013-wanzele-vanomobil 479.JPG
    Van de kopgroep bleven nog 3 renners over die voor de overwinning reden,
    spijtig voor Koen Barbe want hij reed nog lek.
    6-3-2013-wanzele-vanomobil 502.JPG
                 Kenny Dehaes won de spurt van het peloton voor plaats 3.
    6-3-2013-wanzele-vanomobil 243.JPG
                     De kopgroep die vrij vlug reed en stelselmatig uitdunde.

    Woensdag 06/03/2013 WANZELE-LEDE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 165 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELFOSSE Sébastien-CRELAN-EUPHONY-

    2.VERMOTE Alphonse-AN POST - CHAINREACTION-

    3.DEHAES Kenny-LOTTO-BELISOL-

    4.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    5.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.BENNETT Sam-AN POST - CHAINREACTION-

    7.HOVELIJNCK Kurt-CRELAN-EUPHONY-

    8.JUODVALKIS Egidijus-CRELAN - EUPHONY -

    9.FLAHAUT Denis-COLBA - SUPERANO HAM -

    10.JANS Roy-ACCENT.JOBS-WANTY-

    13.VEREECKEN Nicolas-AN POST - CHAINREACTION-

    25.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    29.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    33.STEELS Stijn-CRELAN-EUPHONY-

    35.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    46.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    65.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    119.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    120.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    135.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    143.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    155.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    156.CORNU Dominique-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    157.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
    6-3-2013-wanzele-vanomobil 139.JPG
                                             De start te Wanzele-Lede.

    6-3-2013-wanzele-vanomobil 299.JPG
    6-3-2013-wanzele-vanomobil 301.JPG
    6-3-2013-wanzele-vanomobil 309.JPG
                          Bram De Mol kwam zijn neus aan het venster steken.
    6-3-2013-wanzele-vanomobil 342.JPG
                                         Dieter Uytersprot en Wim Vermant.
    6-3-2013-wanzele-vanomobil 450.JPG
                               Thomas Ongena draaide vlot mee in het peloton.
    6-3-2013-wanzele-vanomobil 454.JPG
    6-3-2013-wanzele-vanomobil 456.JPG
    6-3-2013-wanzele-vanomobil 158.JPG
    6-3-2013-wanzele-vanomobil 175.JPG                           
     
    6-3-2013-wanzele-vanomobil 177.JPG
    6-3-2013-wanzele-vanomobil 248.JPG
    6-3-2013-wanzele-vanomobil 254.JPG
    6-3-2013-wanzele-vanomobil 257.JPG
     



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-03-2013 om 13:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.START ZOMERSEIZOEN DEN DIJK OP ZONDAG 03/03/2013
    Walsoorden Den Dijk  Walsoorden Den Dijk 1
                                        Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan den ouwe overzet.

    VANAF ZONDAG 03 MAART START ZOMERSEIZOEN
    DEN DIJK !!!


    VERTREK OM 09H00 AAN HET RONDPUNT EINDE KASTEELDREEF TE BEVEREN !!!

    Totale afstand 80 km en met de extra lus via Haasdonk naar Melsele goed voor 105 km.

    OPGELET: De groep blijft samen tot de terugweg aan de Engelsesteenweg te Doel, er wordt rondgedraaid tegen max.38 km/h !!! Vanaf de Engelsesteenweg tot Kallo is het vrije stuk !!!!

                           Kallo de Meet
                                                                          De meet te Kallo aan de Ketenislaan.

    07-03-2013 om 01:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/03/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 06/03/2013 WANZELE-LEDE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 165 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELFOSSE Sébastien-CRELAN-EUPHONY-

    2.VERMOTE Alphonse-AN POST - CHAINREACTION-

    3.DEHAES Kenny-LOTTO-BELISOL-

    4.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    5.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.BENNETT Sam-AN POST - CHAINREACTION-

    7.HOVELIJNCK Kurt-CRELAN-EUPHONY-

    8.JUODVALKIS Egidijus-CRELAN - EUPHONY -

    9.FLAHAUT Denis-COLBA - SUPERANO HAM -

    10.JANS Roy-ACCENT.JOBS-WANTY-

    13.VEREECKEN Nicolas-AN POST - CHAINREACTION-

    25.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    29.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    33.STEELS Stijn-CRELAN-EUPHONY-

    35.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    46.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    65.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    119.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    120.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    135.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    143.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    155.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    156.CORNU Dominique-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    157.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    07-03-2013 om 01:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VANOMOBIL MTB-CYCLING TEAM VAN ZONDAG 03/03/2013
    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Zondag 03/03/2013 – DESSEL – Open MTB Race + MTB Kids Challenge

     

    Het seizoen is al meteen goed begonnen voor het Vanomobil MTB-team in de wedstrijd te Dessel. Petra Mermans en de nieuwe aanwinst bij de Dames Inne Bertels behaalden de 1ste en 2de plaats.
    Jef Beyens de Vlaamse kampioen 2012 behaalde ook een 1ste plaats. Tess Loy nieuw meisje bij de jeugd behaalde een 2de plaats. De boys zijn gestart met 56 kinderen van 13 en 14jaar en reden allen zeer goed.
    Tevens werd nog een 2de plaats bij de 9 en 10-jarigen opgetekend.
    Vanomobil 4.JPG Vanomobil 3.JPG
    Vanomobil 7.JPG Vanomobil 9.JPG
    Vanomobil 8.JPG Vanomobil 1.JPG
    Vanomobil 2.JPG Vanomobil 6.JPG
    Vanomobil 5.JPG

     

     

    Bron: Lydia & Raf

    07-03-2013 om 01:27 geschreven door kenny


    06-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM 2013

                                                                     PLOEGVOORSTELLING


                                    TREK-KMC MTB-TEAM 2013


    Zaterdag 2 maart werd het Trek-KMC mountainbike team voorgesteld. Het werd een super teamfeest waar ook verschillende sponsoren aanwezig waren. Het buffet, de dansgroep Nele en the Magical Moments van Kim Dérvan zorgden voor de sfeer en amusement.

     

    Trek-KMC mag terugblikken op een meer dan geslaagd 2012. Zo was het team goed voor 143 podiumplaatsen. Waarvan 96 door de competitierenners en 47 door het jeugdteam. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat het team op de ingeslagen weg verder gaat. We menen  terecht te mogen stellen dat we zijn uitgegroeid tot een Belgisch topteam. Het team geldt als een vaste waarde binnen het Belgisch mtb-wereldje. We zijn dan ook fier dat we voor het vierde jaar op rij de status van UCI-team hebben. Toch zijn het onze renners die centraal staan in dit alles. Het is dankzij hun prestaties, uitstraling en de solidariteit en de vriendschap die met de jaren gegroeid is, dat we dit alles kunnen verwezenlijken.

    Trek KMC 1.JPG 

    Het UCI-team telt vier renners: 1e jaars belofte Kevin Panhuyzen en Jorgen Scheerens.

    1e jaars junioren Kenneth Coomans en Jérémy Pip.

    Kevin Panhuyzen, Belgisch kampioen Junioren 2012, behaalde 17 podiums waarvan 13 keer een 1ste plaats. Prachtige prestaties in de wereldbekers en een 8ste plaats op het wereldkampioenschap 2012 in Saalfelden, Oostenrijk. Kenneth Coomans werd Vlaams kampioen en Provinciaal kampioen Vlaams Brabant met 19 podiumplaatsen waarvan 10 keer een 1ste plaats. Jérémy Pip en Jorgen Scheerens zijn nieuwkomers in het team.

    Naast het UCI-team heeft Trek-KMC ook nog een competitieteam:

    Masters: Kris Janssens, provinciaal kampioen Oost-Vlaanderen en Mark Donné.

    Elite: Sander Elen, Provinciaal kampioen Limburg.

    Nieuwelingen: Wout Roggeman, Seppe Bogaert, Stan Dieleman en Cédric Luyckx.

    Juniores: Jarno Weemaes NL.

    Funklasse: Yves Moens, Sven Berthels en Nick De Rijkce NL.

     

    Tot slot heeft Trek-KMC nog een uitgebreid jeugdteam. Deze jeugdige bikers miniemen en aspiranten hebben in 2012: 47 podiums bijeengereden. Louis Decoster en Timo Kielich werden beide Vlaams kampioen in hun reeks. Dankzij de goeie prestaties van de jeugd heeft het team dan ook de 1ste prijs gewonnen in het teamklassement 2012.  Eén en ander hangt samen met het succes van de enige erkende Trek-KMC mountainbikeschool in het Waasland. De ervaren opleiders Yves Moens en Sven Berthels zijn een gans jaar bezig met de opleidingen en trainingen voor de jeugd. Het doel van dit initiatief is op de eerste plaats fun hebben en techniek aanleren op een speelse manier. Als voorzitter van de MTB-commissie Oost-Vlaanderen, als lid van de jeugdcommissie en als manager van het MTB-team kan ik dit alleen maar positief ondersteunen. De kids zijn immers de toekomst voor morgen.

    Trek KMC 2.JPG 

    Trek KMC 3.JPG
    Speciale dank aan KMC die onze financiële hoofdsponsor is, KMC gelooft in ons en stimuleert het team naar hogerop. Op deze manier zetten de renners steeds financieel een stap vooruit. Uiteraard zijn alle sponsors belangrijk die het team steunen, zowel financieel als materieel. Langs deze weg willen we hen dan ook nog eens extra bedanken.

     

    Trek-KMC Team 2013:

    UCI-team
    Kevin Panhuyzen - 1e jaars belofte - Peer
    Scheerens Jorgen – 1e jaarsbelofte – Begijnendijk

    Kenneth Coomans – 1e jaars junior – Schaffen

    Jérémy Pip – 1e jaars junior – Malmedy


    Competitieteam
    Kris Janssens -  masters 2 - Stekene
    Mark Donne - masters 1 - Hamont
    Sander Elen – elite – Neerpelt

    Jarno Weemaes – 2e jaars junior – Koewacht NL
    Yves Moens – funklasse - Dendermonde
    Sven Berthels – funklasse – Tielrode

    Nick De Rijcke – funklasse -  Hulst NL

    Seppe Bogaert – nieuweling – Zele

    Stan Dieleman – nieuweling – Mazenzele

    Wout Roggemans – nieuweling - Berlare

    Cédric Luyckx – nieuweling – Bekkevoort


    Jeugdteam

    Vincent Berden – Sint-Truiden
    Timo Kielich - Alken
    Sven Coppieters - Hamme
    Owen Valcke - Lokeren
    Louis Decoster – Knokke Heist
    Ward Samoy - Tielrode
    Noah Vandamme - Vrasene
    Sander Kielich - Alken
    Jens Van Bauwel - Lokeren

    Jasper Lauwers – Moerbeke-Waas

    Daan Depuydt - Maasmechelen

    Trek KMC 4.JPG  Trek KMC 5.JPG


     

     

    TREK - KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    06-03-2013 om 22:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUW SEIZOEN 2013 VOOR WTC VRASENE

    Zondag 3 Maart vond de startrit plaats van WTC Vrasene. 


    Er werd de club een ontbijt aangeboden door hoofdsponsor Ramen en Deuren De Clerck bvba uit Vrasene waarna er in verschillende groepen aangepaste ritten werden verreden.  Na aankomst kon iedereen genieten van een geweldige barbecue. WTC Vrasene heeft ongeveer een 100-tal leden en heeft het seizoen aangevat in de nieuwe clubkledij. 

    WTC Vrasene 2013.JPG 

    Wekelijks worden er ritten gereden in 2 groepen.  WTC rijdt meestal polderritten met mogelijkheid tot vrijgedeelte en rijdt ritten van ongeveer 85 km aan een gemiddelde van 30 km/u.  De tweede groep, de recreanten, rijden wekelijks ritten van ongeveer 50 km aan een gemiddelde van 23 km/u.

    Meer info en contactgegevens op onze website www.wtcvrasene.be

     


    Tekst en foto: Johan Apers

    06-03-2013 om 21:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 06/03/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Pieter Covents en William Despeels vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv 't Schuurke te Beveren 41 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Schitterend lenteweer bij 16°C en dus veel renners voor de wekelijkse duurtraining. Enkele kopmannen volstonden vandaag om gans de rit het tempo te bepalen. Met de extra lus naar Overslag bedroeg de afstand 85 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 35,7 Km/h.

    Reden mee vandaag : Pieter Covents , William Despeels , Walter Meseure , Leo Mares , Franky Wielandt , Sven Wielandt , Diego Bonne , Werner Van Der Weken , Hugo Martens , Marc De Smedt , Sofie Goos , Dirk Cleys , Cedric Smet , Eloy Van Meirvenne , Freddy De Blick , Geoffrey Van Steenberghen , Jeroen Goudket , Patrick Van Der Vekens , Adrien Maes , Jurgen Maes , Bjarne De Smedt , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , Kristoff Heyns , Mister X , Jef De Batist , Luc Apers , Kenny Smith , Walter Govaert , Marc Bryssinckx , Glenn Rotty , Kurt Carpentier , Jeffrey Bryssinck , Alexander De Keersmaeker , Valerie Robert , Olaf Van Osselaer , Jens Verschaffelt , ??? en Kenny Janssens.

    P.S. 3 lekke banden: ValerieRobert, Jens Verschaffelt en Jurgen Maes.

    06-03-2013 om 21:03 geschreven door kenny


    04-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/03/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STEVEN VAN HOUTE met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Proficiat aan JEF D’HONT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Van Houte Steven Kop 2013.png D'Hondt Jef kop 2013.png 

        Steven Van Houte              Jef D’Hont

    Zondag 3 maart - Oosteeklo (9968)
    Catg.A - 42 dln
    1 Luc De Duytsche

    2 Mario Van Den Broecke

    3 Ken De Fauw

    4 Kim Van Oost

    5 Steven Van Rijckeghem

    6 Holvet Matthijs

    7 Wike Van Ryssel

    8 Jordy Leenknecht

    9 Steven Heirman

    10 Andy Bolle

    12 Lieven Soens

    18 Jef De Batist

    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 471.JPG
                                      Winnaar Catg.B Luc De Duytsche.
    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 446.JPG
                               Aankomst van winnaar Luc De Duytsche.
    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 321.JPG
                                            Start van de Catg.A
    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 340.JPG
                Doortocht van de Catg.A met Luc De Duytsche in carnavalsfeer.

    Catg.B - 24 dln
    1 Ruud Havermans (Nieuw Vossemeer)

    2 Franky Van Oyen

    3 Andy Van Loon

    4 Franky De Tremerie

    5 Philip Lampaert

    6 Giovanni Van Drom

    7 Kris Verhooghe

    8 Wim Braet

    9 Marc Cossyns

    10 Geert Van Speybroeck

    11 Sven De Vlieger

    14 Peter De Maere

    19 Wim Rombaut

    22 Wim Heyndrickx

    23 Rudi Rabout

    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 469.JPG WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 449.JPG
                          Winnaar Catg.B                                                                     Aankomst van winnaar Catg.B
    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 328.JPG
                               Start van de Catg.B met vooraan Rudi Rabout.
    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 329.JPG
                          Links Peter De Maere en Giovanni Van Drom.
    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 375.JPG
                             Doortocht Catg.B met rechts Franky Van Oyen.

    Catg.C - 25 dln
    1 Peter Kerckaert (Lovendegem)

    2 Patrick Watteny

    3 Freddy Vlerick

    4 Ronny Cosijn

    5 Jean-Pierre Van Maldegem

    6 Noel Willems

    7 Joeri Van Huffelen

    8 Dirk Mathys

    9 Geert Bultinck

    10 Robert Standaert

    19 Luc Joos

    23 Geert Smet

    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 314.JPG
          Winnaar Toeristen Steven Van Houte met de winnaar van de Catg.C
    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 275.JPG
                                     Aankomst van winnaar Catg.C
    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 184.JPG
                                         De 8 leiders in de Catg.C
    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 083.JPG
                                 Start van de Catg.C met Luc Joos.

    Catg.Toeristen - 61 dln
    1 STEVEN VAN HOUTE (Vrasene)

    2 Grosomme Vandamme

    3 Kevin Semerano

    4 Kristof Carrette

    5 Jelle Andries

    6 Benny Moens

    7 KENNY JANSSENS (Melsele)

    8 Lorenzo De Pauw

    9 Gino Beauprez

    10 Tim Verresteigen

    11 Wim Bas

    15 Dennis Mijnsbergen

    18 Marnix De Roos

    28 Jeroen Van De Vijver

    33 Tom Van Raemdonck

    39 Rudi Van Damme

    43 Francesco De Groote

    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 283.JPG
                               Aankomst van winnaar Steven Van Houte.
    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 152.JPG
                    Steven Van Houte en Kenny Janssens zeer attent vooraan.
    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 234.JPG
    Doortocht Toeristen die toen reeds het peloton van de Catg.C hadden ingelopen.
    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 096.JPG
                            Start van de Toeristen met 61 deelnemers.
    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 136.JPG
                            Doortocht Toeristen en een deel van de Catg.C

    Catg.D - 22 dln
    1 Wim De Wael (Axel)

    2 Jan Snoeck

    3 Jean Ronsmans

    4 Noél Verzele

    5 Luc Meheus

    6 Luc Cocquyt

    7 Julien Vyvey

    8 Erik De Waele

    9 Freddy Vervenne

    19 John Heyndrickx

    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 067.JPG WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 066.JPG
             Winnaar Catg.D Wim De Waal.                                                        Aankomst van Wim De Waal.
    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 032.JPG
                                                  Start van de Catg.D

    Catg.E - 21 dln
    1.JEF D'HONT (Desteldonk)

    2 Gerard Devleeschauwer

    3 Gerard Hairwassers

    4 Mathieu Merken

    5 Clement Saelens

    6 Ko Tolhoek

    7 Freddy De Blick

    8 Marnix Lauwers

    9 Gérard Raes

    10 Daniël Nuytinck

    15 Clement De Smedt

    20 Pierre Verberckmoes

    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 062.JPG
                                        Winnaar Catg.E Jef D'Hont.
    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 053.JPG
                                           Aankomst van Jef D'Hont.
    WAOD 3-3-2013-oost-eeklo 034.JPG
                       Doortocht Catg.E met Freddy De Blieck in 3de positie.

    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-03-2013 om 19:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/03/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 03/03/2013 DRIEDAAGSE VAN WEST-VLAANDEREN (W) - Men Elite UCI - 181,8 km - 04h19min 

    Aantal deelnemers:

    1.CIOLEK Gerald -MTN - QHUBEKA                        

    2.PETIT Adrien -COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS-

    3.TRAKSEL Bobbie -CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM-

    4.VAN DIJK Stefan -ACCENT JOBS - WANTY-

    5.JANS Roy -ACCENT JOBS - WANTY-

    6.HOVELIJNCK Kurt -CRELAN - EUPHONY-

    7.CANTWELL Jonathan -TEAM SAXO-TINKOFF-

    8.BAZZANA Alessandro -UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM-

    9.VAN GENECHTEN Jonas -LOTTO BELISOL-

    10.PORSEV Alexander -KATUSHA-

    15.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION-

    39.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    74.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-

    76.CORDEEL Sander -LOTTO BELISOL-

     

    03/03/2013 BRUSSEL-ZEPPEREN (LB) – Elite z.c./U23 - Interclub  - 150 km

    Aantal deelnemers:

    1.MYNGHEER Daan-EFC OMEGA PHARMA QUIK STEP-

    2.VALLEE Boris-COLOR CODE - BIOWANZE -

    3.GIAUX Jerôme-BOFROST PRORACE

    4.HEREIJGERS Kobus-PARKHOTEL VALKENBURG CT-

    5.COENEN Dennis-BOFROST PRORACE CT-

    6.CRAEGHS Maarten-LOTTO BELISOL-

    7.VERSTRAETE Ludwig-OVYTA EIJSSEN ACROG CT-

    8.VANDERMAST Kevin-VZW ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    10.VAN LERBERGHE Bert-VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM -

    11.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA EIJSSEN ACROG CT-

    15.DRUYTS Gerry-EFC OMEGA PHARMA QUIK STEP-

    24.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS VANCAUTER-

    30.NAESEN Olivier-VAN DER VURST CT-

    38.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CT-

    95.ONGENA Thomas-BOFROST PRORACE

    106.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER C T-

    107.ILEGEMS Ken-ILLI BIKES CYCLING TEAM-

    111.VERMANT Wim-KWC DE RUPELSPURTERS BOOM-

    115.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-

    127.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-

     

    03/03/2013 ICHTEGEM (W) - Elite zc/U23 - 132,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    4.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    5.RICKAERT Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.LOGIER Jan-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    8.VERMEULEN Emiel-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.DE CORTE Axel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.DEPOORTER Dries-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    15.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    17.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    62.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    03/03/2013 HEIDE-LINTER (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.CASTELIJNS Twan-TWC HET SNELLE WIEL-

    2.STUYVEN Jasper-BONTRAGER-LIVESTRONG-

    3.DANIELS Wouter-LOTTO BELISOL U23-

    4.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.WILLEMS Kenny-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.SUAREZ Martinez-DOLTCINI FLANDERS

    7.DEGUELLE Christopher-VERANDAS WILLEMS-

    8.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    9.VAN LAER Titte-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.DELCORPS Grégory-TEAM INFOBIKE.ORG-

     

    03/03/2013 LIERDE (ST. MARIA-LIERDE) (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.VAN BREUSSEGEM Elias-DOLTCINI-FLANDERS-

    3.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    4.BENNETT Sam-ATTACHED MONSTER-

    5.DE MERLIER Giovanni-TO WIN JOSAN CT

    6.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.ECHELPOELS Dries-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT

    9.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    11.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    17.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    26.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    55.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    80.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    91.WIELANDT Sven-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    92.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    102.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    104.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    106.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    119.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

     

    03/03/2013 VOLLEZELE (VB) - Elite z.c./U23 - 112,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT

    2.DE TROCH Thomas-VAN EYCK SPORT-

    3.ROELANDTS Rutger-VENTILAIR - STERIA-

    4.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    5.UYTTERSPROT Dieter-TO WIN JOSAN CT-

    6.BROERS Erwin-TERRA FOOTWEAR-

    7.VAN LOOY Diego-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.VERSTRAETEN Bert-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    9.THOME Kevin-VERANDAS WILLEMS-

    10.VAN DER SCHUEREN Kenny-MELBOTECH CT-

    13.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    23.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    42.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    43.WIELFAERT Kristof-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    51.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    Zondag 03/03/2013  NAAST (H) – Elite z.c./U3 – 112 km – 02h56min

    Aantal deelnemers: 55

    1.Darius Djervus (Lit)

    2.Matti Stiens 

    3.Michael Nicholson (Brit) 

    4.Fabrice Debrabant (Fra) 

    5.Sylvain Rolet op 30'' 

    6.Stéphane Wins 

    7.Sébastien Desmet 

    8.Stéphane Leveillé 

    9.Axel Gremelpont 

    10.Andrew Ydens 

    12.Guy Smet 

     

    03/03/2013 OMLOOP VAN HET HAGELAND - TIELT-WINGE (VB) - Women Elite UCI - 03h09min
    Aantal deelnemers:

    1.COLLINS Emily -WIGGLE HONDA

    2.OLDS Shelley -TEAM TIBCO - TO THE TOP-

    3.JOHANSSON Emma -ORICA - AIS-

    4.GASS Daniela -MIX 1-

    5.VISSER Adrie -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    6.VAN DIJK Ellen -SPECIALIZED - LULULEMON-

    7.DRUYTS Kelly -TOPSPORT VLAANDEREN - BIORACER-

    8.MAJERUS Christine -SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    9.LONGO BORGHINI Elisa -HITEC PRODUCTS UCK-

    10.WORRACK Trixi -SPECIALIZED - LULULEMON-

    18.HANNES Kaat -LOTTO BELISOL LADIES-

    49.DRUYTS Jessy -TOPSPORT VLAANDEREN - BIORACER-

     

    03/03/2013 TIENEN-ZEPPEREN (LB) - Juniores – Interclub - 89 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERSTREPEN Dries-KON. BALEN B.C.-

    2.DOETS Marco-VIKING WATERLAND-

    3.CLAUW John-ross-ZANNATA-LOTTO CT MENEN-

    4.MENTEN Milan-DAVO CT TONGEREN-

    5.DEBRUYNE Glenn-NOORD-WEST -BRABANT-

    6.VAN DEN BOSCH Thomas-DE KASTELSE DURVERS-

    7.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN LEOPOLDBURG
    8.WILLEMS Thimo-CUBE SPIE CT
    9.WOUTERS Enzo-AVIA- CRABBE CT-

    10.VAN RENTERGHEM Boris-NOORD-WEST -BRABANT-

    04-03-2013 om 19:45 geschreven door kenny


    03-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/03/2013

    vwf.JPG








    Zondag 3 Maart - BREENDONK (2870)

    A-reeks
    1. Sam VAN NUFFELEN
    2. Jurgen Diependaele
    3. Kenny Van Lent
    4. Steven Thomas (Temse)
    5. Christophe Adams
    6. Filip De Wijngaert
    7. Gianni Cooman
    8. Kevin Van Den Cruijce
    9. Jeroen Van Geyte
    10. Tom Theuwissen

    C-reeks
    1. Frank VAGENENDE
    2. Eddy Merckx (Bornem)
    3. Wim De Smet
    4. Bruno Bruyere
    5. Eric Vereecken
    6. Jerry Cooman
    7. Peter Vermassen
    8. Frank Geets
    9. Tom De Beer (Hamme)
    10. Johan Heymans

    D-reeks
    1. Patrick VERDONCK
    2. Peter Vos
    3. Benny Dupont
    4. Peter Neckebroeck
    5. Michel Jannes
    6. Daniel Van der Mieren
    7. Patrick Goossens
    8. Yves Verlinden
    9. Patrick Jacobs
    10. Stefan Hermans

    E-reeks
    1. Rudy VAN DE VELDE
    2. Luc Podevin
    3. Jos Maes
    4. Christophe Davies
    5. Norbert Van Nuffel
    6. Frank Van Der Perre
    7. Frank Suys (Bornem)
    8. Rene De Brucker
    9. Alain De Schepper
    10. Jan Van Den Brande

    F-reeks
    1. Jos STAES
    2. Hendrik Caethoven
    3. Jean Blommaert (Hamme)
    4. Willy Wouters
    5. Julien De Bock
    6. Roger Schouppe
    7. Jean Paul Van Oudenhove
    8. Louis Van Den Broeck
    9. Walter Thienpont
    10. Jean Pierre Claeys

    G-reeks
    1. Theo COUDYZER
    2. Noël Rogge
    3. Vic Van Den Eynde
    4. Jos Vandermeulen
    5. Etienne Vandenhouwe
    6. Andre Ceurens
    7. Jef Everaerts
    8. Erik Van Der Steen
    9. Gilbert Vandenheuvel
    10. Kees Sebrechts

    03-03-2013 om 20:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 03/03/2013
    Walsoorden Den Dijk Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.
    Van De Perre Lieven KOP 2011.png

    Lieven Van De Perre

    Onder leiding van Dirk Trogh en Alain Verbeke vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt Kasteeldreef te Beveren 
    15 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.
    De eerste groepstraining op 'DEN DIJK' was meteen een voltreffer, na de inrijperiode tot 't Witte Huis te Verrebroek kon het ronddraaien beginnen aan een tempo dat bijna iedereen aan kon. Op tijd en stond moest wegkapitein Dirk Trogh de manschappen eens aanmanen om het tempo op 38 km/h te houden zoals afgesproken. Aan het kruispunt van de Engelsesteenweg te Doel begon het vrije stuk, waarbij de demarrages elkaar snel opvolgden. Iets voor het rondpunt te Kallo konden 5 renners zich losmaken, met name Adrien Maes, Lieven Van De Perre, Tom Heirbaut, Wim Kras en Wim Ryckaert. Deze heren mochten het gaan uitmaken en het was Lieven Van De Perre die het net haalde voor Adrien Maes en Wim Ryckaert. Na de trainingsrit was iedereen zeer tevreden over de manier van rijden en hopelijk is 'DEN DIJK' vertrokken voor een seizoen op een nieuwe elan.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 39,0 Km/h vanaf 't Witte Huis. Met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en terug naar Melsele bedroeg de afstand 115 Km.
    Reden mee: Dirk Trogh, Peter Neels , Wim Ryckaert , Lieven Van De Perre , Jan Vlegels , Joeri Heyrman , Alain Verbeke , Bart Cant, Tom Heirbaut, Adrien Maes, Wim Kras, Koen Van Laere, Paul Van Vlierberghe, Gunther Persoon en Danny Peeters

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    03-03-2013 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/03/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    De Witte Sven Kop 2013.png
    Zondag 03/03/2013 BORNEM (A) - Juniores - 79,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.KELDERMANS Jordy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.ALKEMADE Flip-RTV DE BOLLENSTREEK-

    5.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    6.ADMIRRAAL Martijn-RTV DE BOLLENSTREEK-

    7.VAN DYCK Robbe-DCM CYCLING TEAM-

    8.MUYLLE Enrico-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.PAQUOT Nicolas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    10.BIEVELEZ Romain-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    15.VAN CANEGEM Timo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.LEEMAN Emmanuel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    21.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    27.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    29.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    33.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    34.COOLS Jeffrey-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.DE NAEYER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    40.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.VAN LAERE Robby-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
     

    03/03/2013 HEUVELLAND-DE KLIJTE (W) - Juniores - 74,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.THORE Floris-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.DESPLENTER Tjorven-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DECRAENE Igor-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.RYCKOORT Brent-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI

    10.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

     

    03/03/2013 MAZENZELE (VB) - Juniores - 81 km

    Aantal deelnemers:

    1.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DELFOSSE Renaud-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    3.VAN DER BEKEN Robin-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.REYNAERTS Wim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.GOOSSENS Glenn-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.ARIMONT Charlie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.REVIERS Jonas-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.MECHANT Benjamin-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    20.VERCAUTEREN Stef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    03/03/2013 ICHTEGEM (W) - Nieuwelingen - 42 km

    Aantal deelnemers:

    1.WYDOOGHE jaron-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.TANGHE Lennert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.BISSCHOP Ruben-CT FORCE VZW-

    8.RANSON Nourdinne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.BAILLIEU Donovan-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

     

    03/03/2013 NIEUWRODE (VB) - Nieuwelingen - 58,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.DE WEERDT Dries-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.VAN STEENWINKEL Ward-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.DEHERDER Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.STAPPERS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    03/03/2013 TEMSE (VELLE) (O) - Nieuwelingen - 55 km

    Aantal deelnemers:

    1.SVEN DE WITTE uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.DE WILDE Arno-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DECOCK Enzo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    7.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    9.VERBEKEN Dave-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    12.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    16.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    19.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    36.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.COLLYNS Bjärne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    03/03/2013 URSEL (O) - Nieuwelingen - 55 km

    Aantal deelnemers:

    1.ELI NGSOE Anders Peter-VELJE CYCLE KLUB-

    2.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.RYCKAERT Thomas-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.SIGGARD Soren-HERNING CYCLE KLUB-

    6.LAMBRECHT Bjorg-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.DE JAEGER Nick-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.VAN HOOREBEKE Arno-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

     

    03/03/2013 ZEPPEREN (LB) - Nieuwelingen - 48 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.VANDERMEER Laurens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.SCHEEPERS Jeroen-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.TREVISANI Lucas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    6.LEYNEN Anton-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.MEEUS Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VAN DEN BROECK Jordi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    03-03-2013 om 19:56 geschreven door kenny


    02-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE KLEIN-SINAAI VAN ZATERDAG 02/03/2013

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE KLEIN-SINAAI VAN ZATERDAG 02/03/2013 

    Nieuwelingen 2-3-2013- kl-sinaai 179.JPG
           De winnaar zeer tevreden met zijn 1ste palm van het prille seizoen.
    Nieuwelingen 2-3-2013- kl-sinaai 157.JPG
                      Aankomst van winnaar Sven De Witte te Klein-Sinaai.
    Nieuwelingen 2-3-2013- kl-sinaai 161.JPG
                    Aankomst van Matthias De Boeck voor Daan Van Bragt.
    Nieuwelingen 2-3-2013- kl-sinaai 185.JPG
              Sven De Witte mag het uitleggen aan speaker Gerry Van Gasse.
    Nieuwelingen 2-3-2013- kl-sinaai 188.JPG
                                   Sven De Witte met vader Didier De Witte.
    Nieuwelingen 2-3-2013- kl-sinaai 128.JPG
    De juiste ontsnapping na halfweg wedstrijd met Sven De Witte aan het comando.
    Nieuwelingen 2-3-2013- kl-sinaai 164.JPG
            Aankomst van Jens Van Den Wouwer voor Ward Van Steenwinkel.
    Nieuwelingen 2-3-2013- kl-sinaai 166.JPG
    De pelotonspurt voor plaats 6 met Tom Baeyens voor Julio Gonzales-Morales.

    02/03/2013 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Nieuwelingen - 58,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.SVEN DE WITTE uit Hamme -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN STEENWINKEL Ward-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    7.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    8.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    13.SYMOENS Bradley-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    14.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    16.VENNENS Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    24.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    37.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM- 

    Nieuwelingen 2-3-2013- kl-sinaai 001.JPG
                  Met 52 Nieuwelingen stonden ze aan de start te Klein-Sinaai.
    Nieuwelingen 2-3-2013- kl-sinaai 033.JPG
    Nieuwelingen 2-3-2013- kl-sinaai 038.JPG
    Nieuwelingen 2-3-2013- kl-sinaai 035.JPG                           
    Nieuwelingen 2-3-2013- kl-sinaai 071.JPG
    Nieuwelingen 2-3-2013- kl-sinaai 073.JPG       
    Nieuwelingen 2-3-2013- kl-sinaai 104.JPG

     


     


     

    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-03-2013 om 22:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/03/2013

    vwf.JPG








    Zaterdag 2 Maart - BREENDONK (2870)

    A-reeks
    1. Dries ECHELPOELS
    2. Gino De Clercq
    3. Lode Van Impe
    4. Kenny Van Lent
    5. Hans Nuyens
    6. Kevin Van Den Cruijce
    7. Danny Willems
    8. Jeroen Noels
    9. Bart Tribout
    10. Steven Van Aken

    C-reeks
    1. Bruno BRUYERE
    2. Jerry Cooman
    3. Peter Vermassen
    4. Stefan Hermans
    5. Jan Moreels
    6. Tom De Beer (Hamme)
    7. Eric Vereecken
    8. Eddy Merckx (Bornem)
    9. Stefaan Verhaeghe
    10. Dieter Roman

    D-reeks
    1. Patrick JACOBS
    2. Peter Neckebroeck
    3. Herman Proost
    4. Christian Vandijck
    5. Patrick Verdonck
    6. Peter De Smedt
    7. Etienne Claus (Hamme)
    8. Dany Daems
    9. Matti De Baat
    10. Daniel Van der Mieren

    E-reeks

    1. Frank VAN DE PERRE
    2. Rene De Brucker
    3. Freddy Vlerick
    4. Hendrik Caethoven
    5. Frank Suys (Bornem)
    6. Alain De Schepper
    7. Rudy Van De Velde
    8. Rony Govers
    9. Hans Coignau
    10. Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    F-reeks
    1. Jean Pierre CLAEYS
    2. Guy De Bodt
    3. Piet Van Vaerenbergh
    4. Karel Heirbaut (Belsele)
    5. Louis Van Den Broeck
    6. Louis De Backer
    7. Roger Schouppe
    8. Julien De Bock
    9. Marcel Poelmans
    10. Patrick Convents

    G-reeks
    1. Andre CEURENS
    2. Etienne Vandenhouwe
    3. Gaston Sannen
    4. Vic Van Den Eynde
    5. Marc Vervondel
    6. Gilbert Vandenheuvel
    7. Guido Cornet
    8. Jozef Van Isterdael
    9. Kees Sebrechts
    10. Noël Rogge

    02-03-2013 om 22:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/03/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    De Witte Sven Kop 2013.png
    Zaterdag 02/03/2013 DRIEDAAGSE VAN WEST-VLAANDEREN (W) - Men Elite UCI - 175 km - 04h06min 

    Aantal deelnemers:

    1.NAPOLITANO Danilo -ACCENT JOBS - WANTY

    2.VAN ASBROECK Tom -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.MARKUS Barry -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    4.VAN HUMMEL Kenny Robert -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    5.SALOMEIN Jarl -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.BAGDONAS Gediminas -AG2R LA MONDIALE-

    7.PETIT Adrien -COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS-

    8.DEHAES Kenny -LOTTO BELISOL-

    9.GROENEWEGEN Dylan -CYCLINGTEAM DE RIJKE - SHANKS-

    10.LAMPAERT Yves -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    18.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION-

    49.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    73.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-

    89.CORDEEL Sander -LOTTO BELISOL-

    174.ROBERT Frederique -LOTTO BELISOL-:01:18

     

    02/03/2013 MOLENBEEK - WERSBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.FRANKEN Marc-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.CLAES Frans-ECO MOUNTAINBIKE TEAM-

    3.TORFS Jef-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.DE MAREZ Ruben-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.COOLS Alexander-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.BICHLMANN Daniel-TEAM BAIER LANDSHUT-

    7.THOME Kevin-VERANDAS WILLEMS-

    8.FRANSSEN Wout-AN POST - CHAINREACTION-

    9.LIEVENS Wim-ZANNATA CYCLING TEAM-

    10.FINDERS Dirk-TO WIN JOSAN-

    16.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    29.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    51.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    101.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

     

    02/03/2013 ARENDONK (A) - Juniores - 70,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN BAARDEWIJK Koen-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.DEKKER Kelvin-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.VAN BERKESTEIJN Bram-LRTV SWIFT-

    6.LOOIJ Andre-WV VIKING WATERLAND-

    7.KREDER Stefan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    8.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.PEETERS Lars-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.BUNING Jorn-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

     

    02/03/2013 HARELBEKE (W) - Juniores - 81,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.BALCAEN Manolito-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.PIETERS Gregory-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.COOLS Gilles-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.LEGRAND Django-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DENYS Sven-JONGE RENNERS ROESELARE-

    35.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    02/03/2013 LIERDE (ST. MARIA-LIERDE) (O) - Juniores - 78 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEOGHEGAN HART Tao-CYCLKNG KLUB HACKNEY-

    2.VAN DE KLUNDERT Koen-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.SPRUYT Joren-DCM CYCLING TEAM-

    4.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.DROESBEKE Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.VANDENABEELE Emill-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.BRYON A Miquel-DCM CYCLINGTEAM-

    8.ROEGIERS Jochem-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    12.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.DE CORTE Freek-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    38.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    43.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    60.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    02/03/2013 GELUWE (W) - Dames Jeugd - 54 km

    Dames jeugd ( Totale Uitslag)

    1.DE JONGH Demi-RSC ZUIDWESTHOEK-

    2.KOREVAAR Jeanne-GRC JAN VAN ARCKEL-

    3.ROHDE Lysanne-RSC ZUIDWESTHOEK-

    4.MACKAIJ Floortje-WTC WOERDEN-

    5.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    6.WATERREUS Kylie-RWC AHOY-

    7.VAN DER ZEIJDEN Mady-WESTLAND WIL VOORUIT-

    8.HOFMAN Merel-RWC AHOY-

    9.ROWI Lydwine-PERUWELZ-BURY-

    10.PIETERAERENS Dorien-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    62.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    Dames Nieuwelingen

    1.WATERREUS Kylie-RWC AHOY-

    2.HOFMAN Merel-RWC AHOY-

    3.PIETERAERENS Dorien-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.GUNST Denise-GRC JAN VAN ARCKEL-

    5.VAN SCHILT Eva-RSC ZUIDWESTHOEK-

    6.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DE POTTER France-YOUNG SCHELDE CT-

    9.HELLEMANS Daimy-ZUIDWESTHOEK-

    10.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    Dames Juniores

    1.DE JONGH Demi-RSC ZUIDWESTHOEK-

    2.KOREVAAR Jeanne-GRC JAN VAN ARCKEL-

    3.ROHDE Lysanne-RSC ZUIDWESTHOEK-

    4.MACKAIJ Floortje-WTC WOERDEN-

    5.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    6.VAN DER ZEIJDEN Mady-WESTLAND WIL VOORUIT-

    7.ROWI Lydwine-PERUWELZ-BURY-

    8.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.AVONDS Joke-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.DENOLF Shani-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    29.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    02/03/2013 ARENDONK (A) - Nieuwelingen - 48,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEIJS Bjarne-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    3.VAN DER HORST Dennis-WV NOORD WESTHOEK-

    4.COSTER Patrick-WV NOORD WESTHOEK-

    5.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.BOUWMANS Bryan-RTC BUITENLUST-

    7.BOL Bjarne-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    8.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    9.VAN BOKHOVEN Ramon-TWC PIJNENBURG-

    10.DE LOUWERE Stef-TWC HET SNELLE WIEL-

     

    02/03/2013 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Nieuwelingen - 58,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.SVEN DE WITTE uit Hamme -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN STEENWINKEL Ward-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    7.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    8.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    13.SYMOENS Bradley-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    14.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    16.VENNENS Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    24.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    37.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    02/03/2013 LIERDE (ST. MARIA-LIERDE) (O) - Nieuwelingen - 58,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.MEEUS Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.SIGGARD Soren-HERNING CYCLE KLUB-

    5.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    6.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.BADA Florian-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    9.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.DEMOLDER Stijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    31.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    37.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    02/03/2013 WOUMEN ( DIKSMUIDE ) (W) - Nieuwelingen - 57 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.GRESSIER Maxime-DUINKERKE-

    3.VANWALLEGHEM Yenco-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.RANSON Nourdinne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.OSTYN Kenzy-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.MORTIER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.BONNE Bert-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.VERHULST Lothar-CT FORCE VZW-

    02-03-2013 om 19:35 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!