.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    22-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN HET WAASLAND ZOMEREDITIE 2013

    Ronde Waasland 2013 zomer.png
    RW 2013 DSC_0178.jpg
    RW 2013 DSC_0179.jpg
    RW 2013 DSC_0184.jpg
    Het komend weekend worden de slotritten van de "Ronde van het Waasland" voor mountainbikers verreden. Met de eindhappening op zondag zit deze 17° editie erop. Het was voor de organisatoren en deelnemers een zware editie. Vanaf half november kampten ze met wateroverlast overschakelend vanaf december tot februari naar koude, ijs en sneeuw.
    Het komend weekend wordt het echt BIKEWEER : de gevarieerde omloop ligt er droog bij. Het is voor iedereen toegankelijk mits inschrijving tussen de voorziene uren.

     

    Gegevens van de 20e rit en 21° rit Ronde van het Waasland :
    OPGELET : NIEUWE LOCATIE
    Daar "De Route" in Sint-Gillis-Waas de voorkeur geeft aan culturele activiteiten zijn we uitgeweken naar de nieuwe sportzone "Baveric" in Vrasene.
    Nieuw vertrekpunt is de sportzone "Baveric" (KFC Vrasene) in de Smisstraat (centrum Vrasene).
    - Zaterdag 23 februari te VRASENE memorial Patrick Meersschaert (8u30-14u)
        voetbalkantine SFC Vrasene Smisstraat (35/45/50 km) (tel. 0476/232525)
    - Zondag 24 februari EINDHAPPENING te VRASENE (8u30-10u30)
        voetbalkantine SFC Vrasene Smisstraat (35/45/50 km) (tel. 0476/232525)
    Eindhappening wintereditie zondag om 12u15 met talrijke prijzen en 3 fietsen te winnen onder de deelnemers.

    Omloop : via verkavelings- en heidepaden naar de bossen van Sint-Gillis-Waas, Stekene en De Klinge.
    De Meerdonkse dijk- en groene paden brengen ons terug naar Vrasene.

     

    Op zondag 10 maart start reeds de zomereditie die maar liefst 22 ritten zal bevatten en op zondag 15 september eindigt in Wachtebeke (zie programma in bijlage).

    RW 2013 Moytip Volvo.JPG 



    Dirk Cornu

    0476 232525

    22-02-2013 om 09:35 geschreven door kenny


    20-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 20/02/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Guy Smet en Wim Heyndrickx vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv 't Schuurke te Beveren 54 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Bij een temperatuur van 2°C was het alweer een zeer goed geslaagde duurtraining en dit door toedoen van onze kopman van de dag 'GUY SMET' die ons gans de rit zijn tempo oplegde en dat gedurende 95 km. Met de extra lus naar Overslag bedroeg de afstand 85 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 34 Km/h.

    Reden mee vandaag : Guy Smet , Wim Heyndrickx , Walter Meseure , Leo Mares , Guy De Jonghe , Sven Wielandt , Stijn Gidé , Werner Van Der Weken , Hugo Martens , Marc De Smedt , Chris Bolsens , Dirk Cleys , William Despeels , Pascal Brack , Freddy De Blieck , Geoffrey Van Steenberghen , Jori Van Steenberghen , Guy Ten Hartog , Jonas De Boey , Jochem Smet , Glenn De Ridder , Patrick Van Der Vekens , Adrien Maes , Fons Van Raemdonck , Steven Van Houte , Lieven Van De Perre , Eric Vermeulen , Jan Meul , Kristoff Heyns , Franky De Witte , Frank Van Geystelen , Jarno Van Guyse , Rudy Franssens , Eugéne Bosman , Jan Vlegels , Marc Bryssinckx , Dave Van Roeyen , Gert Smet , Serge Meyvis , Jeffrey Bryssinck , Alexander De Keersmaeker , Tom Heirbaut , Valerie Robert , Olaf Van Osselaer , Jens Verschaffelt , ???????? en Kenny Janssens.

    20-02-2013 om 18:31 geschreven door kenny


    19-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 02/03/2013 - KLEIN-SNOA KOERST
    Affiche jaarmarkt 2013.jpg

    Bron: Filip Apers

    19-02-2013 om 09:01 geschreven door kenny


    18-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE EEKLO VAN ZONDAG 18/02/2013

    FOTO'S VELDRIJDEN TE EEKLO VAN ZONDAG 18/02/2013 

    Veld 17-2-2013-eeklo 784.JPG 
                       
    Het podium met Sven Nys, Marcel Meisen en Martin Bina.
    Veld 17-2-2013-eeklo 393.JPG
                                 Sven Nys werd gehuldigd voor de start.
    Veld 17-2-2013-eeklo 395.JPG Veld 17-2-2013-eeklo 398.JPG Veld 17-2-2013-eeklo 403.JPG
    Kampioen van België Klaas Vantornout.        Van Zwitserland Julien Taramarcaz.             Van de Beloften Laurens Sweeck.
    Veld 17-2-2013-eeklo 754.JPG
                                       De aankomst van winnaar Sven Nys.

    Zondag 17/02/2013 EEKLO (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    2.MEISEN Marcel-BKCP - POWERPLUS -

    3.BINA Martin-CEZ CYKLO TEAM TABOR-

    4.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    5.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    6.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    7.TARAMARCAZ Julien-BMC MOUNTAINBIKES RACING TEAM-

    8.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.AERNOUTS Jim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    10.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    18.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    33.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    Veld 17-2-2013-eeklo 757.JPG
                                      Aankomst van de 2de Marcel Meisen.
    Veld 17-2-2013-eeklo 758.JPG
                                       Aankomst van de 3de Martin Bina.
    Veld 17-2-2013-eeklo 504.JPG
    Veld 17-2-2013-eeklo 505.JPG
    Veld 17-2-2013-eeklo 576.JPG
         Klaas Vantornout gevallen en volledig achteraan met Davy Commeyne.
    Veld 17-2-2013-eeklo 409.JPG 
                                                            Bart Wellens                                            
    Veld 17-2-2013-eeklo 418.JPG 
                                                 Jan Denuwelaere
    Veld 17-2-2013-eeklo 425.JPG
                                       Bart Hofman en Steven De Decker.
    Veld 17-2-2013-eeklo 445.JPG
                                                        Stijn Penne
    Veld 17-2-2013-eeklo 480.JPG
                                                        Kevin Cant
    Veld 17-2-2013-eeklo 630.JPG 
                                       Mila het dochtertje van Klaas Vantornout. 

    17/02/2013 EEKLO (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA HAMME-

    3.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    5.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    6.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    7.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    8.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC

    9.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    11.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    14.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    Veld 17-2-2013-eeklo 387.JPG
          Podium Juniores met Thijs Aerts, Jonas Degroote en Nicolas Cleppe.
    Veld 17-2-2013-eeklo 367.JPG
                                    Aankomst van winnaar Thijs Aerts.
    Veld 17-2-2013-eeklo 369.JPG
                                 Aankomst van de 2de Jonas Degroote.
    Veld 17-2-2013-eeklo 371.JPG
                                Aankomst van de 3de Nicolas Cleppe.
    Veld 17-2-2013-eeklo 374.JPG
                      Aankomst van de 4de Elias Van Hecke uit Hamme.
    Veld 17-2-2013-eeklo 266.jpg
                                         Anja Geldhof met haar zoon.
     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC

    5.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    6.DEGRYSE Tibo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.COUCKUYT Laurens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.GOEMAN Svendsen-BOLLANSEE´S BMX SHOP/EPB SPORTS-

    9.VERVAET Ben-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    10.CORNETTE Ewout-ARDILLES CYCLING TEAM-
    Veld 17-2-2013-eeklo 264.jpg
     Podium Nieuwelingen met Eli Iserbyt, Timo Verberckmoes en Wesley Floren.
    Veld 17-2-2013-eeklo 170.jpg
            De kampioen van België Eli Iserbyt en de kampioen van Zwitserland.
    Veld 17-2-2013-eeklo 258.jpg
                                         Aankomst van winnaar Eli Iserbyt.
      

    17/02/2013 EEKLO (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.HEYLENS Jochen-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    2.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    3.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    7.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.INGELS Tomas-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.CHEVROLET Arne-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
    Veld 17-2-2013-eeklo 166.jpg      
           Podium Amateurs en Masters A met Jochen Heylens en Steve Gruwier.
    Veld 17-2-2013-eeklo 092.jpg
                                 Beide kampioenen werden gehuldigd.
    Veld 17-2-2013-eeklo 159.jpg
                                   Aankomst van winnaar Jochen Heylens.
     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.SABO Pedro-DAGVERGUNNING-

    7.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    9.NAESSENS Michael-ROYAL VELO CLUB OTTIGNIES-

    10.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    Veld 17-2-2013-eeklo 089.jpg
    Podium Masters B met Mario Lammens en Masters C met Ronald De Scheemaeker.
    Veld 17-2-2013-eeklo 075.jpg
                                    Aankomst van winnaar Mario Lammens.
     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.PRUVOOST Patrick-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    7.LAFORGE Eric-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.GOETHALS Ronny-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.DE VOS Robert-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.VAN HECKE Etienne-DAGVERGUNNING-
    Veld 17-2-2013-eeklo 080.jpg
                           Aankomst van winnaar Ronald De Scheemaeker.





    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-02-2013 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING DE RUPELSPURTERS BOOM 2013

     

                                  PLOEGVOORSTELLING

                         DE RUPELSPURTERS BOOM 2013
                                       Boom 15-2-2013-ploeg rupel 017.JPG
                                       Boom 15-2-2013-ploeg rupel 020.JPG 


    ELITE Z.C.

    Boom 15-2-2013-ploeg rupel 112.JPG
    Nick Van De Voorde (Reet), Koen Vertommen (Ree), Wim Vermant (Niel), Kenny Van Lent (Duffel),
    Edwin Smeulders (Terhagen), Edwin De Wit (Willebroek), Nick De Block (Wolvertem),
    Kristof DHollander (Stekene), Ronald Winters (Hamont Achel), Jos Kools (Putte- Ned)
    en Stijn Mettepenningen (Turnhout)


    BELOFTEN

    Boom 15-2-2013-ploeg rupel 110.JPG
    Niels Van Den Driessche (Aalst), Jelle Donders (Bornem), Roman Vanstaen (Bornem),
    Wim Stevens (Wiekevorst), Arno Crabbe (Houtvenne), Yenzo Bolle (Bornem) en Bavo Haemels (Duffel).





    Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-02-2013 om 14:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/02/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICK DAVID met zijn 11°Veldritzege bij de Masters A !!!

    David Nicky KOP 2013.png
    Zondag 17/02/2013 EEKLO (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    2.MEISEN Marcel-BKCP - POWERPLUS -

    3.BINA Martin-CEZ CYKLO TEAM TABOR-

    4.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    5.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    6.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    7.TARAMARCAZ Julien-BMC MOUNTAINBIKES RACING TEAM-

    8.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.AERNOUTS Jim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    10.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    18.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    33.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    17/02/2013 KASTERLEE (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    2.HOEYBERGHS Daan-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.COP Kristof-CYCLING TEAM KESSEL-

    4.BEELEN Sven-MELBOTECH CT-

    5.WELLENS Geert-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    6.VERSCHUEREN Bart-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    7.UYTDEWILLIGEN Ingmar-MELBOTECH CT-

    8.VEROFT Jelto-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.DE KORT Tom-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.KOYEN Niels-MELBOTECH CT-

     

    17/02/2013 EEKLO (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA HAMME-

    3.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    5.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    6.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    7.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    8.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC

    9.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    11.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    14.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC

    5.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    6.DEGRYSE Tibo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.COUCKUYT Laurens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.GOEMAN Svendsen-BOLLANSEE´S BMX SHOP/EPB SPORTS-

    9.VERVAET Ben-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    10.CORNETTE Ewout-ARDILLES CYCLING TEAM-

     

    17/02/2013 KASTERLEE (A) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.CALUWE Stijn-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    6.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.DIERCKX Jens-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.VERHEYEN Nick-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    4.DRIESEN Jarne-MELBOTECH CT-

    5.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    6.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    9.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VAN BENNEKOM Kevin-VW HET STADION-

    21.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    17/02/2013 EEKLO (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.HEYLENS Jochen-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    2.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    3.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    7.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.INGELS Tomas-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.CHEVROLET Arne-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.SABO Pedro-DAGVERGUNNING-

    7.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    9.NAESSENS Michael-ROYAL VELO CLUB OTTIGNIES-

    10.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.PRUVOOST Patrick-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    7.LAFORGE Eric-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.GOETHALS Ronny-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.DE VOS Robert-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.VAN HECKE Etienne-DAGVERGUNNING-

     

    17/02/2013 KASTERLEE (A) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    2.NICK DAVID uit Beveren-DAG-

    3.WILMSEN Tom-MELBOTECH CT-

    4.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.VETS Jelle-STAR CYCLING TEAM-

    6.MEULDERS Filip-DAG-

    7.CLAES Joachim-MELBOTECH CT-

    8.VAN DEN BOSCH Jens-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.THIELEMANS Bart-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.THIJS Dennis-AFDELING ANTWERPEN-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.VERTESSEN Jonhnny-DAG-

    7.VERELST Rudolf-DAG-

    8.VAN DER SMISSEN Serge-DCM CYCLING TEAM-

    9.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.MEYS Mark-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    4.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    5.VAN OOSTERWIJCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    6.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.MERTENS Francois-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.SAS Jos-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN SINAY Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    18-02-2013 om 13:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/02/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan STIJN STEELS met het Clubkampioenschap !!!

    Steels Stijn 2013.jpg
                                                      Stijn Steels

    Zondag 17/02/2013 BOTTELARE (O) – Clubkampioenschap  - 96 km

    Elite m&z contract&Belfoten - Aantal deelnemers:

    1.WYTINCK Niels-AN POST - CHAINREACTION-

    2.DE MERLIER Giovanni-TO WIN JOSAN CT-

    3.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    4.GARDEYN Gorik-DOLTCINI FLANDERS

    5.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    7.VANSPEYBROECK Tim-VENTILAIR - STERIA-

    8.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    9.VAN COPPERNOLLE Francesco-VENTILAIR - STERIA-

    10.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI FLANDERS

    17.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    21.WIELANDT Sven-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    23.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    37.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    38.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    39.MERTENS Nick-DOLTCINI FLANDERS

    40.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

      

    Masters en cyclosportieven - Aantal deelnemers:

    1.ECHELPOELS Dries-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.COOMAN Jerry-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.VERWEE Nico-CT PROFALUX-

    4.MUYS Kristof-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.WIELFAERT Kristof--

     

    17/02/2013 DEERLIJK (W) - Clubkampioenschap
    Nieuwelingen – Juniores:  40,6 km - Aantal deelnemers:

    Nieuwelingen

    1.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.RANSON Nourdinne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.POULAIN Dylan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.VEROUGSTRAETE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.VANDENBROUCKE Robin-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    Juniores

    1.DE GREEF Jordi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.PYFFEROEN Matthias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.VANDEWALLE Kenneth-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    Elite, Beloften, Amateurs, Masters:  75,4 km - Aantal deelnemers:

    Elite Zonder Contract

    1.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.DELIE Kevin-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.RAMMANT Stijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.BREYE Stijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    Beloften

    1.DE VOS Lucas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.DESCAMPS Joris-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.VAN LANCKER Massimo-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.GOETHALS Kenny-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    Masters A + B + C

    1.DE WAELE Wim-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.VERCOUILLIE Kristof-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.BLANCKE Mathieu-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.VOET Frederic-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.D´HOOGHE Wim-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    Masters Cycling Team

    1.WINS Stephane-SECTION HENNUYERE-

    2.BALCAEN Wesley-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.MICHELS Pedro--

    4.MICHELS Geffrey--

    5.FEYS Dominique-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    17/02/2013 KONTICH (A) - Clubkampioenschap
    Nieuwelingen & Dames jeugd: 42,3 km - Aantal deelnemers:

    1.LEMBRECHTS Toon-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    2.JEHIN Kevin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.CHRISTIAENSEN Thomas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.VAN MEENSEL Rikke-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-


    Junioren & Dames Elite: 56,8 km - Aantal deelnemers:

    1.VERHULST Pauwel-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.VAN ENGELAND Wouter-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    3.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    4.DE COCK Arne-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.VAN LAER Sven-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-


    Elite z/c & U23 & Masters: 78,1 km - Aantal deelnemers:

    1.ENGELEN Jochen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    2.GEYSELS Geoffrey-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    4.VAN DEN BRANDEN Viktor-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    5.VERHEYDEN Robin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    11.SMET Cedric-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    20.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB


    17/02/2013 LEOPOLDSBURG (LB) - Clubkampioenschap
    Amateurs, Masters, Beloften, Elite z.c., Juniores, Nieuwelingen - Aantal deelnemers:

    Juniores + Dames Elite

    1.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.VANDIKKELEN Mathias-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.MECHANT Benjamin-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.GEERTS Jesse-DCM CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen

    1.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VERDONK Brent-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    4.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    17/02/2013 MEULEBEKE (W) - Clubkampioenschap
    Nieuwelingen

    1.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    2.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    3.WYDOOGHE jaron-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.DELESIE Berre-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.VAN COPPENOLLE Lars-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.DECLERCQ Jan-willem-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.VAN KEIRSBULCK Engelbert-WIELERGROEP BEVEREN 2000-

    9.CALLENS Martijn-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.BAILLIEU Donovan-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

     

    17/02/2013 MOL HEIDEHUIZEN (A) – Clubkampioenschap - 48 km

    Nieuwelingen + Dames Jeugd - Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Tim--

    2.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.MEEUS Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    17/02/2013 MOL HEIDEHUIZEN (A) – Clubkampioenschap - 96 km  - Juniores

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.LEYNEN Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    17/02/2013 REKKEM (W) – Clubkampioenschap - 106,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.STIJN STEELS uit Westerlo-CRELAN-EUPHONY-

    2.BOUVRY Dieter-ETIXX-IHNED-

    3.DECLERCQ Tim-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    4.HEYTENS Kess-TEAM 3M-

    5.VERHELST Louis-ETIXX-IHNED-

    15.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    38.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    63.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    17/02/2013- VOLLEZELE (B) - Clubkampioenschap

    Nieuwelingen

    1.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.VAN ELEWYCK Nils-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.VAN DEN NEST Jeffrey-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.WAERZEGGERS Kenny-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.DE WEERDT Dries-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.DEHERDER Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    8.COOREMAN Pieter-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.OFFERMANS Michiel-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.VAN DE VELDE Guillaume-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

     

    Juniores

    1.MOL Max-YOUNG CYCLING TEAM-

    2.WOUTERS Beau-MELBOTECH CT-

    3.DE VILLE Jelle-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.NIJS Yente-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.PAUWELS Sander-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.RINGOOT Gilles-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    8.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    18-02-2013 om 13:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE MIDDELKERKE VAN ZATERDAG 16/02/2013

    FOTO'S VELDRIJDEN TE MIDDELKERKE VAN ZATERDAG 16/02/2013 

    Veld 16-2-2013-middelkerke 745.JPG                                  
                 Podium met Klaas Vantornout, Niels Albert en Tom Meeusen.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 729.JPG
                          Aankomst van winnaar Klaas Vantornout.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 670.JPG
                                         Klaas Vantornout en Niels Albert.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 691.JPG
    De 4 koplopers met Tom Meeusen, Klaas Vantornout, Niels Albert en Sven Nys.

    Zaterdag 16/02/2013 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers:

    1.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    3.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    5.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    6.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.AERNOUTS Jim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    9.BINA Martin-CEZ CYKLO TEAM TABOR-

    10.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS -

    Veld 16-2-2013-middelkerke 547.JPG 
                                                       Klaas Vantornout
    Veld 16-2-2013-middelkerke 552.JPG
                                                        Sven Nys
    Veld 16-2-2013-middelkerke 530.JPG
                                                       Kevin Cant
    Veld 16-2-2013-middelkerke 633.JPG
                                                  De zoon van Bart Wellens.

    16/02/2013 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden U23 - UCI
    Aantal deelnemers:

    1.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    2.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    4.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    5.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    6.VAN KESSEL Corne-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    8.SWEECK Laurens-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    9.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    Veld 16-2-2013-middelkerke 486.JPG
    Podium Beloften met Michael Vanthourenhout, Wout Van Aert en Gianni Vermeersch.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 493.JPG
    Podium Superprestige met Wouter Van Aert, Jens Adams en Gianni Vermeersch.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 476.JPG
                           Aankomst van de winnaar Michael Vanthourenhout.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 477.JPG
                                Aankomst van Wouter Van Aert die 2de werd.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 478.JPG
                                   Aankomst van Wietse Bosmans die 3de werd.
      
    Veld 16-2-2013-middelkerke 323.JPG
                                                     Start van de Beloften.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 333.JPG
                                                    Doortocht Beloften.

    16/02/2013 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Dames - UCI
    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.WYMAN Helen-KONA/FSA FACTORY TEAM-

    3.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    4.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    6.VERSCHUEREN Jolien-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    7.VERHESTRAETEN Karen-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    8.KLOPPENBURG Margriet-TEAM BMC CONCEPT STORE-

    9.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES-ST MARTINUS CT KERKSKEN

    10.GODART Suzie-TEAM PRATOMAGNO-

    Veld 16-2-2013-middelkerke 166.JPG                                               
             Podium Dames met Sanne Cant, Helen Wyman en Ellen Van Loy.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 154.JPG
                                             Aankomst van Sanne Cant.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 158.JPG
                                        Aankomst van de 2de Helen Wyman.                                          
    Veld 16-2-2013-middelkerke 274.JPG Veld 16-2-2013-middelkerke 160.JPG
    Coach Dirk Onghena met de fiets van Anja Geldhof.                                 Ellen Van Loy werd 3de.

    16/02/2013 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA HAMME-

    4.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-

    6.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    8.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.JANSEN Richard-TEAM CICLISMO MUNDIAL BVBA-

    10.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    28.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    Veld 16-2-2013-middelkerke 305.JPG
    Podium Juniores met Mathieu Van Der Poel, Yannick Peeters en Jonas Degroote.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 312.JPG
    Podium Superprestige met Mathieu Van Der Poel, Quinten Hermans en Martijn Budding.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 297.JPG
                                     Aankomst van Mathieu Van Der Poel.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 317.JPG Veld 16-2-2013-middelkerke 170.JPG
          De verzorger van Mathieu Van Der Poel.                                                      Start van de Juniores.

    16/02/2013 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen

    Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.EENKHOORN Pascal-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    3.MONTAIGNE Jorn-ASFRA RACING TEAM-

    4.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    5.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.LIESSENS Jarno-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    7.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIWESTHOEK-

    8.COLMAN Alex-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    9.MUSEEUW Stefano-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    10.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    14.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    Veld 16-2-2013-middelkerke 073.JPG
    Podium Nieuwelingen met Eli Iserbyt, Pascal Eenkhoorn en Jorn Montaigne.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 077.JPG
                                           Aan het woord Eli Iserbyt.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 067.JPG
                                              Aankomst van Eli Iserbyt.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 068.JPG Veld 16-2-2013-middelkerke 069.JPG
    Deze Zwitser werd 3de maar reed met een te groot verzet.                 De Nederlandse kampioen Pascal Eenkhoorn.




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-02-2013 om 13:05 geschreven door kenny


    17-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VOLGENDE WEEK LAATSTE WINTERGROEPSTRAININGEN
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    VOLGENDE WEEK DE LAATSTE WINTERGROEPSTRAININGEN OP ZATERDAG EN ZONDAG !!!

    VANAF ZONDAG 03 MAART START HET NIEUWE SEIZOEN OP "DEN DIJK" !!!
    INFO VOLGT NOG !!!

    17-02-2013 om 15:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/02/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 16/02/2013 BOTTELARE (O) – Clubkampioenschap - 42 km

    Nieuwelingen: Aantal deelnemers:

    1.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.DE RHO Nicolay - ISOREX CYCLING TEAM-

    8.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    9.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.DE JAEGER Nick-NAPOLEON GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    17.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    25.DE BOCK Ellen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    Dames Nieuwelingen: Aantal deelnemers:

    1.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.PIETERAERENS Dorien-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    4.DE BOCK Ellen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    Dames Juniores: Aantal deelnemers:

    1.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.BERNAGIE Laura-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.GARDIN Melissa-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    16/02/2013 BOTTELARE (O) – Clubkampioenschap - 63 km

    Juniores: Aantal deelnemers:

    1.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    3.NEIRYNCK Axel-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.MICHIELS Thomas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.VAN DEN BOSSCHE Timothy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.LIEVENS Bryan-ASFRA RACING TEAM-

    7.PIETERAERENS Wouter-NAPOLEON GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    8.DEVENIJNS Jasper-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.VERKERKEN Miel-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.DE POURCQ Omar-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    Dames Elite: Aantal deelnemers:

    17-02-2013 om 15:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/02/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 16/02/2013 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers:

    1.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    3.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    5.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    6.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.AERNOUTS Jim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    9.BINA Martin-CEZ CYKLO TEAM TABOR-

    10.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS -

     

    16/02/2013 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden U23 - UCI
    Aantal deelnemers:

    1.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    2.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    4.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    5.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    6.VAN KESSEL Corne-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    8.SWEECK Laurens-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    9.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

     

    16/02/2013 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Dames - UCI
    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.WYMAN Helen-KONA/FSA FACTORY TEAM-

    3.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    4.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    6.VERSCHUEREN Jolien-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    7.VERHESTRAETEN Karen-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    8.KLOPPENBURG Margriet-TEAM BMC CONCEPT STORE-

    9.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES-ST MARTINUS CT KERKSKEN

    10.GODART Suzie-TEAM PRATOMAGNO-

     

    16/02/2013 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA HAMME-

    4.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-

    6.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    8.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.JANSEN Richard-TEAM CICLISMO MUNDIAL BVBA-

    10.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    28.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    16/02/2013 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen

    Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.EENKHOORN Pascal-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    3.MONTAIGNE Jorn-ASFRA RACING TEAM-

    4.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    5.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.LIESSENS Jarno-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    7.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIWESTHOEK-

    8.COLMAN Alex-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    9.MUSEEUW Stefano-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    10.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    14.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    17-02-2013 om 15:20 geschreven door kenny


    16-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 16/02/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Wim Heyndrickx en Lieven Soens vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 thv 't Ster te St.Niklaas 33 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Zeer zacht weer met 5°C en bij het vertrek een beetje motregen dus konden we weeral een goede duurtraining afwerken. De kopmannen van dienst zorgden meteen voor een zeer strak tempo en dat werd gans de rit goed onderhouden. De afstand bedroeg 93 km en het gemiddelde was goed voor 34,4 km/h, met de extra lus via Velle-Temse naar Melsele bedroeg de afstand 115 km.
    Reden mee vandaag : Wim Heyndrickx, Danny Peeters , Danny Smet , Daniel Noens , Jean-Paul Van Oudenhoven , Walter Govaert , Mattias Nys , Carl Leeman , Dirk Cleys , Steven Van Houte , Lieven Soens , Frank Suys (lek) , Willy Marin , Dirk Vermincksel , Chris Bolsens , Wim Franckaert , Dirk Baetens , Wim De Cleen , Alain Verbeke , Sven Wielandt , Franky Wielandt , Mark De Keersmaeker , Kris Smet , Adrien Maes , Keny Wille , Wim Kras , ?????? en Kenny Janssens.

    16-02-2013 om 13:37 geschreven door kenny


    15-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING WIELERTEAM WAASLAND 2013

    Banner Wielerteam Waasland 2010.jpg

                                  PLOEGVOORSTELLING

                            WIELERTEAM WAASLAND 2013
    Waasland 2013 1.png   Waasland 1-2-2013-ploeg waasland 289.JPG
    VVV

                  
    MINIEMEN
    Waasland 1-2-2013-ploeg waasland 246.JPG
    ASPIRANTEN
    Waasland 1-2-2013-ploeg waasland 255.JPG
    NIEUWELINGEN
    Waasland 1-2-2013-ploeg waasland 265.JPG
    JUNIORES
    Waasland 1-2-2013-ploeg waasland 269.JPG
    BELOFTEN &
    ELITE Z.C.
    Waasland 1-2-2013-ploeg waasland 281.JPG
    Waasland 1-2-2013-ploeg waasland 273.JPG
                          José De Cauwer aan het woord bij Ivan Elegeert.
    Waasland 1-2-2013-ploeg waasland 259.JPG Waasland 1-2-2013-ploeg waasland 283.JPG
              Schepen van sport Katrien Claus.                                   De sponsors werden bedankt en in de bloemen gezet.




    Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-02-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    14-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OPLEIDING WIELERJEUGD IN HET WAASLAND 2013

    Opleiding wielerjeugd in het Waasland

    Aspiranten Wielerteam Waasland.jpg 

    Dit jaar organiseert Wielerteam Waasland voor de 25ste keer opleiding voor wielerjeugd. (van 8 tot 14 jaar)

    Dit gebeurt in samenwerking met de Vlaamse wielerschool en Wielerbond Vlaanderen.

    Ook leden van andere clubs zijn welkom.

    De cursus staat onder leiding van geschoolde opleiders bijgestaan door  gespecialiseerde ex-renners.

    Plaats van opleiding is het atletiekterrein in de Klapperstraat in Beveren.

     

    De data :

    De opleiding wordt gesplitst in 2 categorieën  .

    MINIEMEN  ( 8 tot 11 jarigen )

     23 , 24 feb / 02 , 03 , 09 , 10 , 17 , 24  en 30 maart / 2 en 10 april . Telkens van 10 tot 12 u

     

    ASPIRANTEN  ( 12 tot 14 jarigen )

    10  en 16 maart  van 09 tot 12  uur

    10 , 11 en 12 april van 09 tot 16 00 uur

     

    De opleiding bestaat uit het leren rijden in groep, bochten nemen, klimmen en dalen, spurten, onderhoud van de fiets, gebruik van versnellingen en remmen, enz…

    Wie de opleiding volgt kan, nadat hij een vergunning heeft genomen bij WBV zich meten in wedstrijden aangepast aan leeftijd.

    Wie interesse heeft kan zich  melden op het nr.: 0476 200 831

     

     

    Bron: Willy De Wael

    Wielerteam Waasland vzw

    14-02-2013 om 20:13 geschreven door kenny


    13-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 13/02/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Joris De Jonghe vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv 't Schuurke te Beveren 39 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Goede opkomst voor de midweek duurtraining bij droog koud weer, aan kopmannen geen gebrek wat meteen zorgde voor een zeer strak tempo. Met de extra lus naar Overslag bedroeg de afstand 85 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 33,9 Km/h.

    Reden mee vandaag : Walter Meseure , Leo Mares , Joris De Jonghe , Glenn Van Hille , Jean Paul Van Oudenhoven , Wim Heyndrickx , Hugo Martens , Marc De Smedt , Pascal Van de Velde , Dirk Cleys , William Despeels , Sven Wielandt , Franky Wielandt , Freddy De Blieck , Guy Ten Hartog , Jonas De Boey , Jochem Smet , Jens Verschaffelt , Patrick Van Der Vekens , Adrien Maes , Fons Van Raemdonck , Chris Van De Vijver , Herman Verstraeten , Dave Van Roeyen , Jan Meul , Kristoff Heyns , Koen Maris , Steven Doms , Gunther Persoon , Kris Smet , Mattias Nys , Jean-Paul Mijs , William Despeels , Karel Peelman , Jurgen Goossens , Pieter Covents , Luc Van Clapdorp , Pascal Brack , ? en Kenny Janssens.

    13-02-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    10-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE HOOGSTRATEN VAN ZONDAG 10/02/2013

    FOTO'S VELDRIJDEN TE HOOGSTRATEN VAN ZONDAG 10/02/2013 

                                     
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 389.JPG
                                   Sven Nys voor Philipp Walsleben.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 386.JPG
                                         Klaas Vantornout werd 2de.

    Zondag 10/02/2013 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1-Sven Nys - Crelan-Euphony Cycling Team-

    2-Klaas Vantornout - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    3-Kevin Pauwels - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    4-Rob Peeters - Telenet Fidea Cycling Team-

    5-Philipp Walsleben - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    6-Niels Albert - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    7-Thijs Van Amerongen - AA Drink/ Leontien.nl Pro-

    8-Marcel Meisen - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    9-Jan Denuwelaere - Style & Concept Cycling Team-

    10-Jonathan Page - Planet Bike-

    Veld 10-2-2013-hoogstraten 359.JPG  

                                                Start van de Profs.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 454.JPG
                                                       Niels Albert
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 451.JPG
                                              Jan Denuwelaere
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 468.JPG
                                                  Edwin De Wit


    10/02/2013 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1-Wietse Bosmans BKCP - Powerplus Cycling Team-

    2-Gianni Vermeersch BKCP - Powerplus Cycling Team-

    3-Toon Aerts Landbouwkrediet-KDL-

    4-Tijmen Eising Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    5-Wout Van Aert Telenet Fidea Cycling Team-

    6-Stan Godrie Rabo - Giant Offroad Team.-

    7-Daan Soete VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    8-Jens Adams BKCP - Powerplus Cycling Team-

    9-Vinnie Braet Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    10-Gert-Jan Bosman Rabo - Giant Offroad Team.-

    18-Matthias Van De Velde Enertherm - BKCP-

    Veld 10-2-2013-hoogstraten 345.JPG
        Podium Beloften met Wietse Bosmans, Gianni Vermeersch en Toon Aerts.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 311.JPG
                                          Aankomst van Wietse Bosmans.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 314.JPG
                                   Aankomst van Gianni Vermeersch.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 318.JPG
                                                        Tijmen Eising
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 324.JPG  
                                                 David Van Der Poel
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 206.JPG
                                            Na de start van de Beloften.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 297.JPG
                                                   Joeri Hofman
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 216.JPG
                                      Matthias Van de Velde en Joeri Hofman.


    10/02/2013 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1-Sanne Cant - Enertherm - BKCP-

    2-Ellen Van Loy - Melbotech Cycling Team-

    3-Sabrina Stultiens - Brainwash wielerploeg-

    4-Sanne Van Paassen - Rabobank Women Team-

    5-Amy Dombroski - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    6-Joyce Vanderbeken - Cycling Team Vermeeren-

    7-Reza Hormes-Ravenstijn - Orange Babies Cycling Team-

    8-Lana Verberne - RTC Buitenlust-

    9-Margriet Helena Kloppenburg

    10-Karen Verhestraeten

    13-Anja Geldhof

    Veld 10-2-2013-hoogstraten 072.JPG                                               
             Podium Dames met Sanne Cant, Ellen Van Loy en Sabrina Stultiens.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 066.JPG
                                             Aankomst van Sanne Cant.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 067.JPG
                                               Ellen Van Loy werd 2de.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 068.JPG
                                       Aankomst van Sabrina Stultiens.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 029.JPG
                                                         Sanne Cant
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 024.JPG                            
                                        Aurelie Vermeir uit Merelbeke.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 012.JPG
                                                      Anja Geldhof

    10/02/2013 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1-Mathieu Van Der Poel - Enertherm - BKCP-

    2-Martijn Budding - Enertherm - BKCP-

    3-Thijs Aerts - W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.-

    4-Ben Boets - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    5-Jonas Degroote - Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

    6-Gianni Van Donink - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    7-Kobe Goossens - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    8-Stijn Caluwe - Enertherm - BKCP-

    9-Ward Van Laer - De Kastelse Durvers V.Z.W.-

    10-Richard Jansen - Enertherm - BKCP-

    13-Elias Van Hecke - Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

    Veld 10-2-2013-hoogstraten 199.JPG
      Podium Juniores met Mathieu Van Der Poel, Martijn Budding en Thijs Aerts.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 173.JPG
                                     Aankomst van Mathieu Van Der Poel.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 203.JPG
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 176.JPG
                                               Aankomst van Thijs Aerts.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 175.JPG
                                       Aankomst van Martijn Budding.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 188.JPG
                                        Aankomst van Elias Van Hecke.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 069.JPG
                                                       Start van de Juniores.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 097.JPG
                                            Elias Van Hecke uit Hamme.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 124.JPG
                                                      Jens Teirlinck


     



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-02-2013 om 19:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/02/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 10/02/2013 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1-Sven Nys - Crelan-Euphony Cycling Team-

    2-Klaas Vantornout - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    3-Kevin Pauwels - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    4-Rob Peeters - Telenet Fidea Cycling Team-

    5-Philipp Walsleben - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    6-Niels Albert - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    7-Thijs Van Amerongen - AA Drink/ Leontien.nl Pro-

    8-Marcel Meisen - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    9-Jan Denuwelaere - Style & Concept Cycling Team-

    10-Jonathan Page - Planet Bike-

     

    10/02/2013 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1-Wietse Bosmans BKCP - Powerplus Cycling Team-

    2-Gianni Vermeersch BKCP - Powerplus Cycling Team-

    3-Toon Aerts Landbouwkrediet-KDL-

    4-Tijmen Eising Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    5-Wout Van Aert Telenet Fidea Cycling Team-

    6-Stan Godrie Rabo - Giant Offroad Team.-

    7-Daan Soete VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    8-Jens Adams BKCP - Powerplus Cycling Team-

    9-Vinnie Braet Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    10-Gert-Jan Bosman Rabo - Giant Offroad Team.-

    18-Matthias Van De Velde Enertherm - BKCP-

     

    10/02/2013 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1-Sanne Cant - Enertherm - BKCP-

    2-Ellen Van Loy - Melbotech Cycling Team-

    3-Sabrina Stultiens - Brainwash wielerploeg-

    4-Sanne Van Paassen - Rabobank Women Team-

    5-Amy Dombroski - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    6-Joyce Vanderbeken - Cycling Team Vermeeren-

    7-Reza Hormes-Ravenstijn - Orange Babies Cycling Team-

    8-Lana Verberne - RTC Buitenlust-

    9-Margriet Helena Kloppenburg

    10-Karen Verhestraeten

    13-Anja Geldhof

     

    10/02/2013 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1-Mathieu Van Der Poel - Enertherm - BKCP-

    2-Martijn Budding - Enertherm - BKCP-

    3-Thijs Aerts - W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.-

    4-Ben Boets - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    5-Jonas Degroote - Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

    6-Gianni Van Donink - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    7-Kobe Goossens - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    8-Stijn Caluwe - Enertherm - BKCP-

    9-Ward Van Laer - De Kastelse Durvers V.Z.W.-

    10-Richard Jansen - Enertherm - BKCP-

    13-Elias Van Hecke - Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

     

    10/02/2013 NEERPELT (LB) - Clubkampioenschap
    Aantal deelnemers:

    10-02-2013 om 16:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 10/02/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Kevin Van Raemdonck en Robby Van Raemdonck vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 30 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Bij lichte negatieve temperaturen en een stevige tegenwind werd de duurtraining van Zondag afgewerkt. Aan kopmannen geen gebrek vandaag zodat iedereen zijn benen eens kon testen. Op alle kruispunten zorgde Eric Vermeulen en Walter Meseure telkens voor een veilige doorgang. Als extra lus werd vandaag een finale gereden naar Kallo, 7 renners namen deel: Wim Heyndrickx, Sven Wielandt, Kenny Janssens, Lieven Van De Perre, Steven Van Houte, Koen Van Laere en Steven Doms. Met veel wind op kop was het moeilijk om rond te draaien maar her en der werd de ketting al eens op gang gebracht. Uiteindelijk kregen we een prestige spurt die Kenny Janssens naar zijn hand zette voor Steven Doms, Sven Wielandt en Koen Van Laere.
    De afstand bedroeg 84 Km tot Beveren en met de extra lus naar Kallo bedroeg de afstand 115 Km, het gemiddelde was goed voor 33,4 Km/h.

    Reden mee vandaag : Steven Thomas , Kevin Van Raemdonck , Robby Van Raemdonck , Sven Wielandt , Steven Doms , Franky De Witte , Dirk Heyrman , Benny Vercauteren , Chris Bolsens , Eric Vermeulen , Lieven Van De Perre , Jan Heyrman , Werner Van Der Weken , Steven Van Houte , Jochem Smet , Freddy Luyckx , Danny Peeters , Filip Van Royen , Patrick Van Der Vekens , Koen Van Laere , Jan Vlegels , Jan Peirsman , Walter Meseure , Jean Paul Van Oudenhoven , Alain Verbeke , Jan Heyrman , Gunther Persoon , Peter De Maere , ?? en Kenny Janssens.

    10-02-2013 om 14:12 geschreven door kenny


    09-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE LILLE VAN ZATERDAG 09/02/2013

    FOTO'S VELDRIJDEN TE LILLE VAN ZATERDAG 09/02/2013 

    VELD-lille-krawatencross 765.JPG   VELD-lille-krawatencross 766.JPG                                          
                         Winnaar Niels Albert.                                          Sven Nys werd 3de.
    VELD-lille-krawatencross 746.JPG
                                         Kevin Pauwels werd 4de.

    Zaterdag 09/02/2013 LILLE (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1-Niels Albert - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    2-Klaas Vantornout - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    3-Sven Nys - Crelan-Euphony Cycling Team-

    4-Kevin Pauwels - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    5-Rob Peeters - Telenet Fidea Cycling Team-

    6-Bart Wellens - Telenet Fidea Cycling Team-

    7-Philipp Walsleben - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    8-Dieter Vanthourenhout - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    9-Bart Aernouts - AA Drink/ Leontien.nl Pro-

    10-Marcel Meisen - BKCP - Powerplus Cycling Team- 

    VELD-lille-krawatencross 551.JPG 

                                                  Start van de Profs.
    VELD-lille-krawatencross 553.JPG
                                           Bart Wellens en Sven Nys.
    VELD-lille-krawatencross 561.JPG
                                 Lars Van Der Haar en Philipp Walsleben.
    VELD-lille-krawatencross 748.JPG
                                        Thijs Al en Sven Vanthourenhout.
    VELD-lille-krawatencross 669.JPG VELD-lille-krawatencross 662.JPG
                              Edwin De Wit                                                                              Tom Van Den Bosch
     

    09/02/2013 LILLE (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1-Tim Merlier - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    2-Tijmen Eising - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    3-Wout Van Aert - Telenet Fidea Cycling Team-

    4-Wietse Bosmans - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    5-Laurens Sweeck - Landbouwkrediet-KDL-

    6-Gianni Vermeersch - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    7-Corné Van Kessel - Telenet Fidea Cycling Team-

    8-Diether Sweeck - Landbouwkrediet-KDL-

    9-Michael Vanthourenhout - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    10-Gert-Jan Bosman - Rabo - Giant Offroad Team.-

    23-Matthias Van De Velde - Enertherm - BKCP-

    VELD-lille-krawatencross 316.JPG
             Podium Beloften met Tim Merlier, Eising Tijmen en Wout Van Aert.
    VELD-lille-krawatencross 304.JPG
                                          Aankomst van Tim Merlier.
    VELD-lille-krawatencross 306.JPG
             De spurt voor de 2de plaats met Eising Tijmen voor Wout Van Aert.
    VELD-lille-krawatencross 295.JPG
                               Aankomst van Wietse Bosmans die 4de werd.
    VELD-lille-krawatencross 120.JPG  
                              Wereldkampioen bij de Beloften Mike Teunissen.
    VELD-lille-krawatencross 166.JPG
                                                 Start ven de Beloften.

    09/02/2013 LILLE (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.VOS Marianne-RABOBANK-

    2.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.VAN PAASSEN Sanne-RABOBANK-

    4.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    5.STULTIENS Sabrina-GRC JAN VAN ARKEL-

    6.WYMAN Helen-KONA FSA FACTORY TEAM-

    7.DOMBROSKI Amy-YOUNG TELENET FIDEA-

    8.HORMES RAVENSTIJN Resa-MTB LICHT VERZET-

    9.GRIMBERG Arenda-WV HET STADION-

    10.VERHESTRAETEN Karen-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    16.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    25.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    VELD-lille-krawatencross 431.JPG                                               
          Podium Dames met Marianne Vos, Sanne Cant en Sanne Van Paassen.
    VELD-lille-krawatencross 435.JPG
    VELD-lille-krawatencross 422.JPG
                             Aankomst van Marianne Vos voor Sanne Cant.
    VELD-lille-krawatencross 394.JPG
         Sanne Cant, Marianne Vos en Sanne Van Paassen in de laatste ronde.
    VELD-lille-krawatencross 359.JPG                            
                                                      Ellen Van Loy
    VELD-lille-krawatencross 352.JPG
                                                  Start van de Dames.

    09/02/2013 LILLE (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.CALUWE Stijn-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    6.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.WIJKEL Stan-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    10.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    37.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    43.VERMEIREN Gianni-MELBOTECH CT-

    VELD-lille-krawatencross 119.JPG
      Podium Juniores met Mathieu Van Der Poel, Yannick Peeters en Thijs Aerts.
    VELD-lille-krawatencross 110.JPG
                                    Aankomst van Mathieu Van Der Poel.
    VELD-lille-krawatencross 112.JPG

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:
    1-Pascal Eenkhoorn-Enertherm - BKCP-

    2-Eli Iserbyt-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    3-Max Gulickx - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    4-Mitch Groot - Enertherm - BKCP-

    5-Nick Verheyen - Enertherm - BKCP-

    6-Jarne Driesen

    7-Tijl Pauwels - Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

    8-Thierry Bouckaert - Enertherm - BKCP-

    9-Maik Van Der Heijden - RTC Buitenlust-

    16-Alex Colman - Wielerteam Waasland V.Z.W.-

    19-Timo Verberckmoes - KSC Dendersteek Labiekes-

    21-Jarno Liessens - Enertherm - BKCP-

    32-Gianni Van Havermaet - Rudyco Cycling Team-

    49-Niels Willaerts - Rudyco Cycling Team-

    VELD-lille-krawatencross 439.JPG
                                             Roland Liboton aan de start.
    VELD-lille-krawatencross 445.JPG
                                               Start van de vele BV's.



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-02-2013 om 19:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 09/02/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kenny Janssens en Danny Peeters vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 thv 
    't Ster te St.Niklaas 22 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Bij een temperatuur van -1°C en op vele plaatsen verraderlijke ijsplekken moest het tempo regelmatig aangepast worden. Vooraan zorgden de kopmannen voor een strak tempo zodat we toch een goede duurtraining konden afwerken. De afstand bedroeg 94 Km en het gemiddelde kwam uit op 32,2 Km/h, met de extra lus naar Haasdonk bedroeg de afstand 110 Km.
    Reden mee vandaag : Steven Thomas , Willem Thomas , Danny Peeters , Jean-Paul Van Oudenhoven (lekke band) , Pieter Covents , Daniel Noens , Mark De Keirsmaeker , Walter Govaert , Steven Van Houte , Lieven Van De Perre , Keny Wille , Jean Paul Van Poppel , Jarno Van Guyse , Sven Wielandt , Wim Kras , renner MTB (gevallen) ,????? en Kenny Janssens.

    09-02-2013 om 13:27 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!