.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    26-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG CROCODILE TROPHY 2012 - VRIJDAG 26/10/2012

    Crocodile Trophy 2012.png
    Vrijdag 26/10/2012 - St. Georg Outstation - Maytown (110 km - 1100 hm)

    Stage 7:

    MEN ELITE

    1 Mulkens Mike BEL 4ZA   03h10’21

    2 Wallace Cory CAN Kona-MBC   1

    3 Benetseder Josef AUT Team Eybl-Gastrogas.at   1”03

    4 Van Aelbroeck Michiel BEL O2 Bikers - WMTB.be - Schwalbe   1”03

    5 Konrad Patrick AUT Team Hrinkow Sport 2000   2”21

    6 Page Matthew UK Team Wiggle   6”19

    7 Hrinkow Dominick AUT Team Hrinkow Sport 2000   8”28

    8 Krenn Wolfgang AUT Zwillingscraft Steven / Sc Knauf Liezen   11”06

    9 Slezak Ondrej CZE Rubena Rocky Trail Racing CZE   11”06

    10 Motke Ritchie NED Univega pct   11”07

     

    WOMEN ELITE

    1 Major Kate AUS   03h37’34

    2 Pirard Alice BEL O2 Bikers - Pearl Izumi    46”54

    3 Van de Voorde Tinneke BEL   2’01”46

    4 143 van der linde Annie NED   2’07”55

    5 Forsyth Jade AUS   2’39”55

    6 De Keyser Kirsten BEL   2’39”56

     

    MASTERS 1

    1 Van der Merwe Werner UK Subaru/marathonMTB.com   03h21’29

    2 Delheye Henri BEL Wacky Zilvertoren Team   13”51

    3 Blancquaert Davy BEL Ridley Team   13”52

    4 Reibel Wesley AUS RUOK? Corry Cycles 1    16”06

    5 De Baets Bjorn BEL WACKY   17”17

    6 Ross Jeremy AUS Crocodile Tears   19”34

    7 Osmond David AUS Crocodile Tears   27”10

    8 Kafka Michal CZE Rubena Rocky Trail Racing CZE   30”41

    9 De Bakker Raf BEL BELGIAN CONNECTIONS MTB TEAM   30”43

    10 Jackson Stephen AUS RUOK? Corry Cycles 2   44”41

    14 Hendrickx Kris BEL Ridley Team   56”16

    24 Marien Christof BEL KIPEO - KARHU TESTTEAM    1’39”45

     

    MASTERS 2

    1 Baechli Marc SUI terre Active IT security   03h28’51

    2 De Boeck Bart BEL   21”42

    3 Billington Stephen AUS Rubena Rocky Trail Racing Master    27”10

    4 Urdl Peter AUT   36”53

    5 Heirewegh Bart BEL   39”56

    6 De Munter Alain BEL Fietsen Mertens   40”29

    7 Frooninckx Johan BEL BELGIAN CONNECTIONS MTB TEAM   40”29

    8 Skerke Brendon AUS Tenni's / SKM   43”20

    9 Roelands Peter BEL   43”21

    10 Sorensen Guy AUS Superior Screens    46”57

     

    MASTERS 3

    1 Spolc Milan CZE Kona Cycling Point    03h30’30

    2 Cassiers Freddy BEL   42”27

    3 Sprunger Sam SUI GVFI Fleisch gibt Kraft   43”23

    4 Vekens Freddy BEL   49”04

    5 Sewald Johannes GER bavarian-riders   49”04

    6 Senn Ruedi SUI Top Müller.ch   51”12

    7 Defillet Erik BEL Fitopia Bikers   1’05”47

    8 69 131 Motke Rudy NED   1’14”00

    9 74 126 Radcliffe Andrew AUS    1’16”57

    10 76 118 De Meyer Robrecht BEL Fitopia Bikers   1’18”50

    26-10-2012 om 19:14 geschreven door kenny


    25-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG CROCODILE TROPHY 2012 - DONDERDAG 25/10/2012

    Crocodile Trophy 2012.png
    Donderdag 25/10/2012 - Mt.Mulligan - St. Georg Outstation (136 km - 1800 hm)
    Stage 6:

    MEN ELITE

    1 Fojtik Ondrej CZE X-sports.cz    04h51’38

    2 Rybarik Ivan CZE Rubena Rocky Trail Racing CZE    3”28

    3 Wallace Cory CAN Kona-MBC    4”21

    4 Krenn Wolfgang AUT Zwillingscraft Steven / Sc Knauf Liezen    7”11

    5 Mashford Paul AUS Tenni's / SKM     19”53

    6 Motke Ritchie NED Univega pct    19”54

    7 Rankine Steven AUS Tenni's / SKM     20”02

    8 Slezak Ondrej CZE Rubena Rocky Trail Racing CZE  20”08

    9 Hrinkow Dominick AUT Team Hrinkow Sport 2000   24”39

    10 Van Aelbroeck Michiel BEL O2 Bikers - WMTB.be - Schwalbe   26”12

     

    WOMEN ELITE

    1 Major Kate AUS   06h02’41

    2 Pirard Alice BEL O2 Bikers - Pearl Izumi    1’32”12

    3 Van de Voorde TinnekeBEL    2’52”50

    4 Forsyth Jade AUS    3’26”56

    5 Van der Linde Annie NED    4’44”52

    6 De Keyser Kirsten BEL   5’25”01

     

    MASTERS 1

    1 Van der Merwe Werner UK Subaru/marathonMTB.com   04h58’23

    2 Delheye Henri BEL Wacky Zilvertoren Team    26”13

    3 Chalker Jason AUS Crocodile Tears   26”13

    4 Osmond David AUS Crocodile Tears   32”02

    5 Ross Jeremy AUS Crocodile Tears   36”11

    6 Reibel Wesley AUS RUOK? Corry Cycles 1   48”02

    7 De Bakker Raf BEL BELGIAN CONNECTIONS MTB TEAM   50”57

    8 Marien Christof BEL KIPEO - KARHU TESTTEAM   53”36

    9 Carrillo David ESP   53”47

    10 Kafka Michal CZE Rubena Rocky Trail Racing CZE   59”49

    13 Hendrickx Kris BEL Ridley Team    1’09”04

     

    MASTERS 2

    1 Planckaert Hans BEL Smart Cycling Team   05h21’27

    2 De Boeck Bart BEL   6”21

    3 Baechli Marc SUI terre Active IT security   36”46

    4 Billington Stephen AUS Rubena Rocky Trail Racing Master   41”52

    5 Heirewegh Bart BEL   51”05

    6 De Munter Alain BEL Fietsen Mertens   1’05”09

    7 Urdl Peter AUT   1’08”50

    8 Steen-Petersen Jakob DEN HMTBK SRAM   1’18”27

    9 Roelands Peter BEL   1’21”43

    10 Skerke Brendon AUS Tenni's / SKM   1’22”34

     

    MASTERS 3

    1 Spolc Milan CZE Kona Cycling Point   05h56’50

    2 Sprunger Sam SUI GVFI Fleisch gibt Kraft   1’08”46

    3 Senn Ruedi SUI Top Müller.ch   1’18”10

    4 Cassiers Freddy BEL   1’18”49

    5 Sewald Johannes GER bavarian-riders   1’20”56

    6 De Meyer Robrecht BEL Fitopia Bikers   1’42”05

    7 Defillet Erik BEL Fitopia Bikers   1’54”23

    8 Radcliffe Andrew AUS   2’04”15

    9 Schollerer Georg GER bavarian-riders   2’15”42

    10 Ertl Manfred GER bavarian-riders   2’15”44

    25-10-2012 om 19:22 geschreven door kenny


    24-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF NOVEMBER 2012 - MICHEL GEERINCK
    Geerinck Michel Nieuwsbrief November 2012 1.png
    Geerinck Michel Nieuwsbrief November 2012 2.png
    Geerinck Michel Nieuwsbrief November 2012 3.png
    Geerinck Michel Nieuwsbrief November 2012 4.png
    Geerinck Michel Nieuwsbrief November 2012 5.png

    Bron: Michel Geerinck

    24-10-2012 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG CROCODILE TROPHY 2012 - WOENSDAG 24/10/2012

    Crocodile Trophy 2012.png
    Woensdag 24/10/2012 - Irvinebank - Mt. Mulligan (115 km - 1200 hm)

    Stage 5:

    MEN ELITE

    1 Krenn Wolfgang AUT Zwillingscraft Steven / Sc Knauf Liezen    04h00’23"

    2 Rybarik Ivan CZE Rubena Rocky Trail Racing CZE    2"

    3 Fojtik Ondrej CZE X-sports.cz   4"

    4 Van Aelbroeck Michiel BEL O2 Bikers - WMTB.be - Schwalbe   9"

    5 Wallace Cory CAN Kona-MBC   32"

    6 Benetseder Josef AUT Team Eybl-Gastrogas.at   6’58"

    7 Slezak Ondrej CZE Rubena Rocky Trail Racing CZE   7’42"

    8 Blewitt Mike AUS Subaru/marathonMTB.com   7’43"

    9 Mashford Paul AUS Tenni's / SKM   8’31"

    10 Motke Ritchie NED Univega pct   8’32"

     

    WOMEN ELITE

    1 Pirard Alice BEL O2 Bikers - Pearl Izumi   04h44’55"

    2 Major Kate AUS   49”49

    3 Van de Voorde Tinnek BEL   1’35”21

    4 Van der Linde Annie NED   1’53”05

    5 107 145 Forsyth Jade AUS   2’50”15

    6 110 146 De Keyser Kirsten BEL   4’01”25

     

    MASTERS 1

    1 De Baets Bjorn BEL WACKY   04h07’25"

    2 Delheye Henri BEL Wacky Zilvertoren Team   8”28

    3 Van der Merwe Werner UK Subaru/marathonMTB.com   8”28

    4 Chalker Jason AUS Crocodile Tears   8”41

    5 Ross Jeremy AUS Crocodile Tears   8”57

    6 Reibel Wesley AUS RUOK? Corry Cycles 1   13”09

    7 De Bakker Raf BEL BELGIAN CONNECTIONS MTB TEAM   18”01

    8 Osmond David AUS Crocodile Tears   18”02

    9 Blancquaert Davy BEL Ridley Team   28”30

    10 Hendrickx Kris BEL Ridley Team   28”30

    15 Marien Christof BEL KIPEO - KARHU TESTTEAM   44”55

     

    MASTERS 2

    1 Steen-Petersen Jakob DEN HMTBK SRAM   04h20’16"

    2 Baechli Marc SUI terre Active IT security    20”08

    3 De Boeck Bart BEL    22”24

    4 Frooninckx Johan BEL BELGIAN CONNECTIONS MTB TEAM    26”02

    5 Planckaert Hans BEL Smart Cycling Team    27”14

    6 Heirewegh Bart BEL    28”31

    7 Urdl Peter AUT    31”45

    8 Billington Stephen AUS Rubena Rocky Trail Racing   38”24

    9 Skerke Brendon AUS Tenni's / SKM    38”33

    10 De Munter Alain BEL Fietsen Mertens    40”36

     

    MASTERS 3

    1 Sprunger Sam SUI GVFI Fleisch gibt Kraft  04h28’56

    2 Senn Ruedi SUI Top Müller.ch    41”16

    3 Cassiers Freddy BEL    41”31

    4 De Meyer Robrecht BEL Fitopia Bikers   50”30

    5 Verlinde Luc BEL Luc Verlinde    53”34

    6 Motke Rudy NED   53”42

    7 Vekens Freddy BEL   55”50

    8 Sewald Johannes GER bavarian-riders   56”11

    9 Defillet Erik BEL Fitopia Bikers    1’05”04

    10 Spolc Milan CZE Kona Cycling Point   1’12”52

    24-10-2012 om 20:01 geschreven door kenny


    23-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG CROCODILE TROPHY 2012 - DINSDAG 23/10/2012

    Crocodile Trophy 2012.png
    Dinsdag 23/10/2012 - Irvinebank - Mt. Mulligan (95 km - 1200 hm)

    Stage 4:

    MEN ELITE

    1 Rybarik Ivan CZE Rubena Rocky Trail Racing CZE   04h17’27

    2 Van Aelbroeck Michiel BEL O2 Bikers - WMTB.be - Schwalbe    5”34

    3 Fojtik Ondrej CZE X-sports.cz    8”56

    4 Krenn Wolfgang AUT Zwillingscraft Steven / Sc Knauf Liezen   12”05

    5 Wallace Cory CAN Kona-MBC   12”49

    6 Slezak Ondrej CZE Rubena Rocky Trail Racing CZE   13”07

    7 Page Matthew UK Team Wiggle    15”39

    8 Rankine Steven AUS Tenni's / SKM    22”44

    9 Hrinkow Dominick AUT Team Hrinkow Sport 2000   23”39

    10 Blewitt Mike AUS Subaru/marathonMTB.com    29”57

     

    WOMEN ELITE

    1 Major Kate AUS    05h52’00

    2 Pirard Alice BEL O2 Bikers - Pearl Izumi    2’00”05

    3 Van de Voorde Tinneke BEL    2’56”30

    4 Van der Linde Annie NED    3’25”56

    5 Forsyth Jade AUS    4’22”18

    6 De Keyser Kirsten BEL   4’32”22

     

    MASTERS 1

    1 Van der Merwe Werner UK Subaru/marathonMTB.com   04h29’53

    2 Delheye Henri BEL Wacky Zilvertoren Team   18”24

    3 Ross Jeremy AUS Crocodile Tears   20”30

    4 Chalker Jason AUS Crocodile Tears    30”10

    5 De Bakker Raf BEL BELGIAN CONNECTIONS MTB TEAM    32”46

    6 Osmond David AUS Crocodile Tears    43”03

    7 Reibel Wesley AUS RUOK? Corry Cycles 1    45”54

    8 De Trogh Ken BEL Ridley Team   46”45

    9 Hendrickx Kris BEL Ridley Team    46”46

    10 Blancquaert Davy BEL Ridley Team    46”46

    23 Marien Christof BEL KIPEO - KARHU TESTTEAM    2’04”22

     

    MASTERS 2

    1 Baechli Marc SUI terre Active IT security    04h54’41

    2 Heirewegh Bart BEL   38”09

    3 Billington Stephen AUS Rubena Rocky Trail Racing Master    40”56

    4 Planckaert Hans BEL Smart Cycling Team    42”11

    5 De Munter Alain BEL Fietsen Mertens   46”16

    6 Urdl Peter AUT    46”57

    7 Steen-Petersen Jakob DEN HMTBK SRAM    1’02”27

    8 Frooninckx Johan BEL BELGIAN CONNECTIONS MTB TEAM    1’07”26

    9 Roelands Peter BEL    1’12”27

    10 Heron James NZA Rubena Rocky Trail Racing Master   1’16”30

     

    MASTERS 3

    1 Spolc Milan CZE Kona Cycling Point   04:51’04

    2 Sprunger Sam SUI GVFI Fleisch gibt Kraft   1’05”47

    3 Defillet Erik BEL Fitopia Bikers    1’13”14

    4 Cassiers Freddy BEL    1’18”35

    5 Senn Ruedi SUI Top Müller.ch    1’22”06

    6 Verlinde Luc BEL Luc Verlinde    1’23”22

    7 De Meyer Robrecht BEL Fitopia Bikers   1’28”23

    8 Sewald Johannes GER bavarian-riders   1’31”13

    9 Vekens Freddy BEL   1’51”56

    10 Motke Rudy NED   1’58”48

    23-10-2012 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF 1/11/2011 WINTERTRAINING MACHUIT MET START TE ZWIJNDRECHT

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    VANAF 1/11/2011 START DE WINTERTOER VOOR DE GROEPSTRAINING MACHUIT EN RIJDEN ZIJ TERUG NAAR WAASMUNSTER (+/- 60 KM) EN DAT TOT EIND FEBRUARI !!!

    VERTREK OM 09H30 THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT !!!

    23-10-2012 om 20:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 24/11/2012 - EETFESTIJN TEN VOORDELE VAN ANDRES PIETERS

    EETFESTIJN

    ZATERDAG 24 NOVEMBER 2012

    Tafelbediening 18U30-21U30

     

    Ten voordele van wielrenner-belofte/U23

     

    ANDRES PIETERS

     

    Zaal “DE GRIND”

    Rootjensweg 78 – Grembergen

     

    Menu                                     Prijs/Pers.   Aantal   Totaal            

     

    Kalkoenfilet                                € 15       x____  €_____

    Zalmfilet                                     € 15       x____  €_____

    Kalkoenfilet-Kinderportie             9       x____  €_____

    Zalmfilet-Kinderportie                  9       x____  €_____

     

    Familienaam:____________________
    Totaal:€_____  
     

    Elk gerecht is vergezeld van een lekker sausje, rauwkostgarnituur en frietjes.

     

    Reservatie is enkel mogelijk mits kontante betaling of storting op rekeningnr. BE91 6528 0408 0976 van Pieters Andres – Reigerslaan 18 – 9200 Grembergen, vóór 12 november 2012 met vermelding van de gewenste menu’s.

     

    Tafelreservatie kan vanaf 10 personen op GSM-nr. 0472/76 68 57.

    23-10-2012 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 10/11/2012 - OPEN BK KOERS OP ROLLEN
    NGMT rollen 2012.png

    Bron: Tom Rouan

    23-10-2012 om 20:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 17/11/2012 - EETFESTIJN DIEGO BONNE TE MEERDONK
    Bonne Diego eetfestijn 2012.png

    Bron: Flor Van de Velde

    23-10-2012 om 20:04 geschreven door kenny


    22-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG CROCODILE TROPHY 2012 - MAANDAG 22/10/2012

    Crocodile Trophy 2012.png
    Maandag 22/10/2012 - Atherton - Irvinebank (125 km - 2100 hm)

    Stage 3: 

    MEN ELITE

    1 Rybarik Ivan CZE Rubena Rocky Trail Racing CZE    03h44’09

    2 Fojtik Ondrej CZE X-sports.cz   10”42

    3 Hrinkow Dominick AUT Team Hrinkow Sport 2000    15”23

    4 Krenn Wolfgang AUT Zwillingscraft Steven / Sc Knauf Liezen   19”59

    5 Slezak Ondrej CZE Rubena Rocky Trail Racing CZE   20”08

    6 Benetseder Josef AUT Team Eybl-Gastrogas.at    21”16

    7 Rankine Steven AUS Tenni's / SKM   21”44

    8 Morris Justin AUS Subaru/marathonMTB.com   25”23

    9 Van Aelbroeck Michiel BEL O2 Bikers - WMTB.be - Schwalbe    26”52

    10 Mulkens Mike BEL 4ZA   27”00

     

    WOMEN ELITE

    1 Major Kate AUS    04h50’49

    2 Pirard Alice BEL O2 Bikers - Pearl Izumi   1’44”26

    3 Van de Voorde Tinneke BEL   2’46”12

    4 Van der Linde Annie NED   3’15”55

    5 Forsyth Jade AUS   3’44”46

    6 De Keyser Kirsten BEL   7’48”20

     

    MASTERS 1

    1 Van der Merwe Werner UK Subaru/marathonMTB.com   04h05’34

    2 Chalker Jason AUS Crocodile Tears   26”30

    3 Ross Jeremy AUS Crocodile Tears   26”30

    4 De Bakker Raf BEL BELGIAN CONNECTIONS MTB TEAM   37”46

    5 Delheye Henri BEL Wacky Zilvertoren Team   42”37

    6 Kafka Michal CZE Rubena Rocky Trail Racing CZE   47”41

    7 Reibel Wesley AUS RUOK? Corry Cycles 1   56”29

    8 Heinix Christophe BEL Team Lingier-Versluys-Beachbikers   57”35

    9 Hendrickx Kris BEL Ridley Team   1’01”58

    10 Blancquaert Davy BEL Ridley Team   1’01”59

    13 Marien Christof BEL KIPEO - KARHU TESTTEAM   1’06”27

     

    MASTERS 2

    1 Baechli Marc SUI terre Active IT security   04h11’25

    2 Heirewegh Bart BEL   44”12

    3 Billington Stephen AUS Rubena Rocky Trail Racing Master   46”58

    4 Planckaert Hans BEL Smart Cycling Team   47”21

    5 Urdl Peter AUT   53”25

    6 De Boeck Bart BEL   57”49

    7 Frooninckx Johan BEL BELGIAN CONNECTIONS MTB TEAM   59”59

    8 De Munter Alain BEL Fietsen Mertens   1’02”37

    9 Roelands Peter BEL   1’03”32

    10 Skerke Brendon AUS Tenni's / SKM   1’16”03


    MASTERS 3

    1 Spolc Milan CZE Kona Cycling Point   04h36’17

    2 Sprunger Sam SUI GVFI Fleisch gibt Kraft   1’19”45

    3 Verlinde Luc BEL Luc Verlinde   1’19”55

    4 Senn Ruedi SUI Top Müller.ch   1’20”49

    5 Vekens Freddy BEL   1’34”51

    6 Sewald Johannes GER bavarian-riders   1’36”35

    7 Defillet Erik BEL Fitopia Bikers   1’37”12

    8 Radcliffe Andrew AUS   1’47”01

    9 Cassiers Freddy BEL   1’48”37

    10 Motke Rudy NED   1’50”18

    22-10-2012 om 14:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SYBREN VAN HOUTE PROVINCIAAL KAMPIOEN ASPIRANTEN 12 JAAR !!!

    Sybren Van Houte Provinciaal Kampioen Aspiranten 12 jaar !!!

    Van Houte Sybren 22-10-2012 DSC04606.jpg
    21/10/2012- LANDSKOUTER - OOSTERZELE (O) - Veldrijden Aspiranten

    Provinciaal kampioenschap

     

    ASPIRANTEN 12 JAAR

    1.TULETT Ben-REGION SOUTH WEST-

    2.SYBREN VAN HOUTE uit Vrasene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.STRUYF Robbe-RUDYCO CYCLING TEAM-

    4.VANDAELE Laurens-JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.DEJAEGHER Jasper-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    Van Houte Sybren 22-10-2012 DSC04602.jpg 
    Van Houte Sybren 22-10-2012 DSC04557.jpg
    Van Houte Sybren 22-10-2012 DSC04544.jpg

    ASPIRANTEN 14 JAAR

    1.TULETT Daniel-SOUTH EAST-

    2.BEKAERT Yentl-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.DEBEIR Arno-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.VERDONCK Loeka-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    11.VAN HOUTE Gerben uit Vrasene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22-10-2012 om 14:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/10/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 22°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan PIERRE VERBERCKMOES met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.F !!!

    Wielfaert Kristof KOP 2012.jpg  Suys Frank KOP 2012 1.png  Verberckmoes Pierre.png

        Kristof Wielfaert              Frank Suys            Pierre Verberckmoes

    Zondag 21 Oktober - 9968 Oosteeklo 

    Catg.A - 38 deelnemers

    1 KRISTOF WIELFAERT (Lokeren)

    2 Lode Van Impe

    3 Ken De Fauw

    4 Pieter Buyle

    5 Luc De Duytsche

    6 Kristof Muys

    7 Valentijn Van De Velde

    8 Anthony Spysschaert

    9 Frans Sebregts

    10 Jordy Leenknecht
    WAOD 21-10-2012-oost eeklo 550.JPG
             Winnaar Catg.A Kristof Wielfaert en winnaar Catg.B Wim Van Looy.
    WAOD 21-10-2012-oost eeklo 552.JPG  WAOD 21-10-2012-oost eeklo 519.JPG
                       Kristof Wielfaert                                                      Aankomst van Kristof Wielfaert te Oosteeklo.   
    WAOD 21-10-2012-oost eeklo 554.JPG  WAOD 21-10-2012-oost eeklo 458.JPG
                  Vader en zoon Wielfaert.                                    Kristof Wielfaert, Beneluxkampioen Luc De Duytsche en 
                                                                                                Wereldkampioen Kristof Muys.

    WAOD 21-10-2012-oost eeklo 341.JPG 

    Catg.B - 28 deelnemers

    1 Wim Van Looy (Herenthout)

    2 Sven De Vlieger (Lochristie)

    3 Rik De Vree

    4 Philip Lampaert

    5 Vincent Brunel

    6 Alex Goossens (Vrasene)

    7 Philippe De Vleeschauwer

    8 Tom Brulez (Tielt)

    9 Rudi Rabout (Heinkenszand)

    10 Franky De Tremerie
    WAOD 21-10-2012-oost eeklo 532.JPG
                           Aankomst van de Catg.B met Wim Van Looy.

    WAOD 21-10-2012-oost eeklo 354.JPG 
                                       Alex Goossens uit Vrasene.

    Catg.C - 42 deelnemers

    1 FRANK SUYS (Bornem)

    2 Patrick Van Renterghem

    3 Giovanni Baert (Belsele)

    4 Georges Vergauwe

    5 Luc Van Looy

    6 Etienne Claus (Waasmunster)

    7 Hugo Van Linden

    8 Marc Kiesekoms

    9 Joeri Van Huffelen

    10 Hendrik Caethoven
    WAOD 21-10-2012-oost eeklo 322.JPG
                                           Winnaar Catg.C Frank Suys.
    WAOD 21-10-2012-oost eeklo 305.JPG
                     Aankomst van Frank Suys voor Patrick Van Renterghem.

    WAOD 21-10-2012-oost eeklo 120.JPG 
                                            Voor de start van de Catg.C

    Toeristen - 17 deelnemers

    1 Dennis Mijnsbergen (Bergen op Zoom)

    2 Jelle Andries

    3 Francesco Degroote

    4 Kris Waelput

    5 Stefan Van Den Brande

    6 Luc Dierickx

    7 Jeffrey Vandendorpe

    8 Franky Boel (Kruibeke)

    9 Kurt Bertier

    10 Jan Van Laere
    WAOD 21-10-2012-oost eeklo 290.JPG
                                 Winnaar Toeristen Dennis Mijnsbergen.
    WAOD 21-10-2012-oost eeklo 268.JPG
                                       Aankomst van Dennis Mijnsbergen.

    WAOD 21-10-2012-oost eeklo 127.JPG 
          Start van de Toersiten met o.a. Franky Boel en Francesco Degroote .
    WAOD 21-10-2012-oost eeklo 303.JPG
                                          Na de wedstrijd Franky Boel.

    Catg.D - 31 deelnemers

    1 Johny Van Holen(Nieuwerkerken)

    2 Robert Maldrie

    3 Erik Delys

    4 Noël Rogge

    5 Jos Vandermeulen

    6 José Demeyere

    7 Dick Van Loon

    8 Willy Teirlinck

    9 Roland Van Imschoot

    10 Julien De Bock
    WAOD 21-10-2012-oost eeklo 114.JPG
    Winnaar Catg.F Pierre Verberckmoes, winnaar Catg.E Etienne Vandenhouwe en
    winnaar Catg.D Johny Van Holen.

    WAOD 21-10-2012-oost eeklo 094.JPG 
                           Aankomst van de Catg.D met Johny Van Holen.

    Catg.E - 14 deelnemers

    1 Etienne Vandenhouwe (Roosdaal)

    2 Aad Vingerling

    3 Cor Berkouwer

    4 Freddy De Blick (Beveren)

    5 Marnix Lauwers

    6 Julien Vyvey

    7 Robert Robijns

    8 Guido Cornet

    9 Herman Hensen

    10 Willy Roels

    WAOD 21-10-2012-oost eeklo 001.JPG 

    Catg.F - 21 deelnemers

    1 PIERRE VERBERCKMOES (Belsele)

    2 Gerrit Hairwassers

    3 Armand Mols

    4 Ko Tolhoek

    5 Roger De Breuker

    6 Gerard Mariën

    7 Clement Saelens

    8 Georges Michiels

    9 Daniel Cornu

    10 Gérard Raes
    WAOD 21-10-2012-oost eeklo 075.JPG
                                   Aankomst van Pierre Verberckmoes.


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-10-2012 om 13:53 geschreven door kenny


    21-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG CROCODILE TROPHY 2012 - ZONDAG 21/10/2012

    Crocodile Trophy 2012.png
    Zondag 21/10/2012 - Cairns - Lake Tinaro (92 km - 2500 hm)
    Stage 2:

    Elite Man

    1 Fojtik Ondrej CZE X-sports.cz   3h32’25

    2 Rybarik Ivan CZE Rubena Rocky Trail Racing CZE   7”58

    3 Wallace Cory CAN Kona-MBC   8”38

    4 Krenn Wolfgang AUT Zwillingscraft Steven / Sc Knauf Liezen   12”04

    5 Slezak Ondrej CZE Rubena Rocky Trail Racing CZE    15”52

    6 Hrinkow Dominick AUT Team Hrinkow Sport 2000    20”57

    7 Benetseder Josef AUT Team Eybl-Gastrogas.at   20”58

    8 Rankine Steven AUS Tenni's / SKM    24”54

    9 Mulkens Mike BEL 4ZA   26”03

    10 Blewitt Mike AUS Subaru/marathonMTB.com   31”10

     

    Elite Women

    1 Major Kate AUS    04h33’51

    2 Pirard Alice BEL O2 Bikers - Pearl Izumi   1’32”39

    3 Van de Voorde Tinnek BEL   2’02”57

    4 Forsyth Jade AUS   2’54”15

    5 Van der Linde Annie NED   3’14”38

    6 De Keyser Kirsten BEL   3’34”58

     

    MASTERS 1

    1 Van der Merwe Werner UK Subaru/marathonMTB.com   03h50’25

    2 Ross Jeremy AUS Crocodile Tears   21”23

    3 Delheye Henri BEL Wacky Zilvertoren Team   24”54

    4 Chalker Jason AUS Crocodile Tears   27”50

    5 Kafka Michal CZE Rubena Rocky Trail Racing CZE   39”50

    6 De Bakker Raf BEL BELGIAN CONNECTIONS MTB TEAM   40”44

    7 Osmond David AUS Crocodile Tears   40”50

    8 Hendrickx Kris BEL Ridley Team   55”46

    9 Blancquaert Davy BEL Ridley Team   55”46

    10 De Trogh Ken BEL Ridley Team   55”46

    15 Marien Christof BEL KIPEO - KARHU TESTTEAM   1’13”04

     

    MASTERS 2

    1 Baechli Marc SUI   03h50’25

    2 Planckaert Hans BEL Smart Cycling Team   31”09 20,20 10.487

    3 Billington Stephen AUS Rubena Rocky Trail Racing Master   43”28

    4 Heirewegh Bart BEL   49”47

    5 Urdl Peter AUT   55”47

    6 Frooninckx Johan BEL  1’01”18

    7 Sorensen Guy AUS Superior Screens   1’02”09

    8 De Boeck Bart BEL   1’04”28

    9 Skerke Brendon AUS Tenni's / SKM   1’09”34

    10 De Munter Alain BEL Fietsen Mertens   1’15”10

     

    MASTERS 3

    1 Spolc Milan CZE   04h15’46

    2 De Meyer Robrecht BEL Fitopia Bikers  1’05”44

    3 Senn Ruedi SUI Top Müller.ch   1’07”19

    4 Cassiers Freddy BEL   1’11”34

    5 Sewald Johannes GER bavarian-riders   1’32”00

    6 Radcliffe Andrew AUS   1’35”44

    7 Vekens Freddy BEL   1’45”21

    8 Janssens Luc BEL   1’46”25

    9 Motke Rudy NED   1’51”15

    10 Vandijck Guy BEL   1’52”48

    21-10-2012 om 18:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/10/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 21/10/2012 WILRIJK (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS CYCLING TEAM-

    2.TIELENS Jimmy-TEAM DW BIKES-

    3.SWEECK Diether-KDL CYCLINGTEAM-

    4.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR-

    5.UYTDEWILLIGEN Ingmar-MELBOTECH PRORACE CT-

    6.HOEYBERGHS Daan-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    7.PANIS Maxim-CYCLINGCHAMPS-

    8.THIELEMANS Mike-TEAM-THIELEMANS & CO-

    9.ZEGERS Kristof-CYCLINGCHAMPS-

    10.DE KORT Tom-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    21/10/2012 ZINGEM (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    2.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.TAKENOUCHI Yu-TEAM EURASIA-

    4.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    6.COBBAERT Robby-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    7.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    8.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM-THIELEMANS & CO-

    9.BASSEZ Patrick-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    10.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    14.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    21/10/2012 SCHOOT-TESSENDERLO (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.VAN DIJKE Koen-TWC HET SNELLE WIEL-

    4.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VANDERAERDEN Massimo-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    6.VANDEN DRIES Jelle-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    7.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.VERBRAKEN Jorn-MELBOTECH PRORACE CT-

    10.VANDERAERDEN Timothy-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.GROOT Mitch-KON. BALEN B.C.-

    3.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    4.VERHEYEN Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.MUSEEUW Stefano-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    6.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.CROLLET Yari-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.DRIESEN Jarne-HAGELAND CYCLING TEAM-

    10.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    21.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    21/10/2012 WILRIJK (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH PRORACE CT

    3.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.DIERCKX Jens-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.VAN DEN BOSCH Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.DE VOCHT Jochen-NODRUGS CONCEPT TEAM VZW-

    14.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.FLOREN Wesley-RSC WESTHOEK-

    3.VAN BENNEKOM Kevin-WV HET STADION-

    4.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.VAN DEN EEDE Lauri-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    21/10/2012 ZINGEM (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    2.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    4.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    5.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    6.VAN DEN DRIESSCHE Din-VISTAMEDIA HAMME-

    7.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    8.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    10.POELVOORDE Arne-VISTAMEDIA HAMME-

    17.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.LEYMAN Célestin-ASFRA RACING TEAM-

    5.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    6.DEGRYSE Tibo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    7.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.DHOORE Alessio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    9.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    12.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    21.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    36.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    Dames Jeugd 30 min.

    1.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    4.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    Dames Elite 40 min.

    1.VAN DE STEENE Kim-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.VERMEIR Aurélie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.BLANCHAERT Jo-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM-

    5.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH PRORACE CT

    21-10-2012 om 17:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/10/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Masters B !!!
    De Bock Benny KOP 2012 1.png
    Zondag 21/10/2012 SCHOOT-TESSENDERLO (LB) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.VAN EYNDT Sven-MELBOTECH PRORACE CT-

    2.WILLEMS Jurgen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.KIMPEN Bert-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.WILMSEN Tom-MELBOTECH PRORACE CT

    5.CLAES Philip-CYCLO BIKE LIMBURG

    6.BERTELS Guy-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.LEMMENS Erwin-CYCLO BIKE LIMBURG-

    8.APPELEN Steven-ZANNATA CYCLING TEAM-

    9.DEHAZE Laurent-TEAM VRV BIKE DTELEC-

    10.BERTELS Hans-DAGVERGUNNING-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.QUINTENS Pascal-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.SZEKELY-BORBARA Dennis-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.NAESSENS Michael-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    2.VAN EYNDT Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.SAS Jos-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.PAUWELS Luc-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    7.DEKKERS Jacobus-ENTENTE CYCLISTE WALLONIE-

     

    21/10/2012 WILRIJK (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM-

    2.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    3.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT-

    4.VAN GINNEKEN Glenn-OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW-

    5.DIELS Koen-MELBOTECH PRORACE CT-

    6.WOUTERS Stijn-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    7.ADRIAENSEN Michael-THE DIRT KNIGHTS-

    8.VETS Jelle-STAR CYCLING TEAM-

    9.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN DEN BOSCH Jens-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.VAN DEN BERGH Luc-CYCLING TEAM KESSEL-

    4.VERELST Rudolf-DAG-

    5.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.JANSSENS Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.MEYS Mark-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.VAN DEN EEDE Jan-DAG-

    9.VAN HONSTE Kris-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.COOREMAN Stephan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

     

    21/10/2012 ZINGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    2.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    3.HENDERICKX Nico-MELBOTECH PRORACE CT-

    4.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.DEGRYSE Wim-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    10.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM-

    2.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    6.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    7.SMET Ivan-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    8.HEYMANS Michael-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    2.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.MC MULLEN Dave-GWR TEAM SWINDON-

    4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    10.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN-

     

    21/10/2012 LANDSKOUTER - OOSTERZELE (O) - Veldrijden Aspiranten - Prov. kampioenschap
    Aantal deelnemers:

     

    21/10/2012 MOL (A) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    21/10/2012 SCHOOT-TESSENDERLO (LB) - Veldrijden Aspiranten - Prov. kampioenschap

    Aantal deelnemers:

     

    21/10/2012 LANDSKOUTER - OOSTERZELE (O) - Veldrijden Miniemen

     

    21/10/2012 MOL (A) - Veldrijden Miniemen

    21-10-2012 om 17:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/10/2012

    vwf.JPG








    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks B !!!
    Proficiat aan THEO DAVID met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    David Nicky KOP 2010.jpg  De Bock Benny KOP 2012.png  David Theo KOP 2010.jpg 

              Nicky David                    Benny De Bock                Theo David

    Zaterdag 20 Oktober - ZINGEM (9750)
    CROSS


    A-reeks:

    1.NICKY DAVID (Beveren)

    2.Roel Reigel
    3.Germer Cardon
    4.Kenny Van Campenhout
    5.Kevin De Jaeger

    VWF 20-10-2012 1.JPG
               Winnaar Reeks A Nicky David en winnaar Reeks C Theo David.
     

    B-reeks:

    1.BENNY DE BOCK (Hamme)
    2.Erik Myngheer
    3.Geert Van Praet
    4.Ivan Daeleman
    5.Johan Myngheer

     

    C-reeks:

    1.THEO DAVID (Kruibeke)

    2.Ivan Coopman
    3.Lucien van Wambeke
    4.Rudi Baeyens
    5.Luc Joos (Stekene)

    VWF 20-10-2012 2.JPG 

    D-reeks:

    1.Jose DE CLERCQ
    2.Robert De Vos
    3.Willy Corthals
    4.Alain Brikay
    5.Gilbert Vandenheuvel

     

    MTB

     

    A-reeks
    1.Vincent MEYVIS
    2.Sven Janssens
    3.Brecht De Bruyne
    4.Michaw Skierski
    5.Ben Van Den Bossche

    B-reeks
    1.Danny SLEECKX
    2.Patrick Vanmaekelbergh
    3.Johan de Bruyn
    4.Johan Van Esbroeck
    5.Stefaan Speltens

    C-reeks
    1.Pascal VANMAEKELBERGH
    2.Dominique Van Den Eede
    3.Rudi Wille
    4.Frank Saelens
    5.Jean Paul De Bruyne

    D-reeks
    1.Jean Luc ROSSIGNOL
    2.Paul Hunninck
    3.Roger Wauters
    4.Noel Verzele
    5.Erik De Waele

    Dames
    1.Annemie VAN NESPEN
    2.Inge Joos (Stekene)

    21-10-2012 om 11:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG CROCODILE TROPHY 2012 - ZATERDAG 20/10/2012
    Crocodile Trophy 2012.png

    Zaterdag 20/10/2012 - Cairns - Smithfield (30 km - 1200 hm)
    Stage 1:

    Elite Men

    1-Ivan Rybaric (Cze) Rubena Rocky Trail Racing CZE-  1h31h21 

    2-Mike Mulkens (Bel)-  1’48

    3-Jason English (Aus) RUOK Rocky Tail Racing-  2’09

    4-Wolfgang Krenn (Aut)-  2’47

    5-Ondrej Slezak (Cze) Rubena Rocky Trail Racing CZE-  3’02

    6-Ondrej Fojtik (Cze)-  3’22

    7-Cory Wallace (Can)-  5’27

    8-Steven Rankine (Aus) Tenni's / SKM-  6’35

    9-Matthew Page (GBr)-   8’32 

    10-Evan Corry (Aus) RUOK Corry Cycles 1-  9’22 

     

    Elite Women

    1-Kate Major (Aus)-  1h58’50

    2-Alice Pirard (Bel) O2 Bikers - WMTB.be - Schwalbe-  2"

    3-Jade Forsyth (Aus)-  14’11

    4-Kirsten De Keyser (Bel)-  26’52

    5-Annie van der linde (Ned)-  29’51

    6-Tinneke Van de Voorde (Bel)-  39’38

     

    Masters 1

    1-Jeremy Ross (Aus) Crocodile Tears-  1h35’56

    2-Michal Kafka (Cze) Rubena Rocky Trail Racing CZE-  1’27

    3-Jason Chalker (Aus) Crocodile Tears-  2’08

    4-Werner van der Merwe (GBr) Subaru/marathonMTB.com-  2’36

    5-Bjorn De Baets (Bel) WACKY-  6’46

    6-Wesley Reibel (Aus) RUOK Corry Cycles 1-  7’46

    7-Raf De Bakker (Bel) Belgian Connections MTB Team-  8’10

    8-Ken De Trogh (Bel) Belgium F-16 Ridley Team-  8’46

    9-Kris Hendrickx uit Stekene (Bel) Belgium F-16 Ridley Team-  8’47

    10-Henri Delheye (Bel) WACKY-  11’37

    17-Christof Mariën uit Retie (Bel)-  18’33

     

    Masters 2

    1-Marc Baechli (Swi)-1h41’23 

    2-Stephen Billington (Aus) Rubena Rocky Trail Racing Master-  3’10 

    3-Pieter van Rooyen (USA)-  4’35

    4-Bart De Boeck (Bel)-  4’40

    5-Johan Frooninckx (Bel) Belgian Connections MTB Team-  5’53

    6-Alain De Munter (Bel) Fietsen Mertens-  6’17 

    7-Peter Roelands (Bel)-  7’37

    8-Hans Planckaert (Bel) Smart Cycling Team-  8’01

    9-Peter Urdl (Aut)-  9’14

    10-Brendon Skerke (Aus) Tenni's / SKM-  9’30

    11-James Heron (Aus) Rubena Rocky Trail Racing Master-  10’23

    12-Bart Heirewegh uit Hamme (Bel)-  11’39

    21-10-2012 om 10:58 geschreven door kenny


    20-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/10/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 20/10/2012 BREDENE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    2.BRAET Vinnie-SUNWEB-REVOR-

    3.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS-

    4.COBBAERT Robby-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    5.GYS Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    6.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    7.RONDELEZ Bjorn-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW-

    8.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    9.PANIS Maxim-CYCLINGCHAMPS-

    10.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    20/10/2012 BREDENE (W) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    2.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    4.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    5.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    6.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    7.VERBRAKEN Jorn-MELBOTECH PRORACE CT-

    8.MORTIER Lenny-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.VAN DEN DRIESSCHE Din-VISTAMEDIA HAMME-

    17.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.JACOBS Johan-VC STEINMAUR-

    2.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    6.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.MAES Aïden-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.ROMBOUTS Seppe-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    12.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    22.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    28.WILLAERTS Niels-RUDYCO CYCLING TEAM-


    Dames Jeugd

    1.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.BELLAERT Axelle--

    3.DE BRUYNE Meg--

    4.KNOPS Allisha--

      

    20/10/2012 BREDENE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    2.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    3.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.SNOECK Mathias-AFDELING O VL-

    5.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.DHOOGE Jeffrey-VC MEETJESLAND-

    8.INGELS Tomas--

    9.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.MOULIN Laurent-SECTION HENNUYERE-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    5.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    6.NOLLET Stefaan-PIZZAFOONCYCLINGTEAM-

    7.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.MICHELS Pedro-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.ROGIERS Benny-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.MC MULLEM Dave--

    6.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.BLOEMMEN Rudy-MELBOTECH PRORACE CT

    8.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    20-10-2012 om 18:02 geschreven door kenny


    19-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE ARDOOIE VAN DONDERDAG 18/10/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE ARDOOIE VAN DONDERDAG 18/10/2012  

    VELD 18-10-2012-ardooie 491.JPG
            Het podium met winnaar Klaas Vantornout, Sven Nys en Niels Albert.
    VELD 18-10-2012-ardooie 489.JPG
    Donderdag 18/10/2012 ARDOOIE - KERMISCROSS (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-REVOR-

    2.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    3.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    4.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.VAN LEEUWEN Patrick-ORANGE BABIES-

    7.DENUWELAERE Jan-STYLE & CONCEPT-

    8.AERTS Toon-KDL CYCLINGTEAM-

    9.AERNOUTS Jim-SUNWEB-REVOR-

    10.LEJEUNE Romain--

    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    2.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    4.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM-

    5.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    7.GOOSEN Wouter-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.DE NEVE Kristof-IND-

    9.DEGRYSE Wim-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    10.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
    VELD 18-10-2012-ardooie 220.JPG
                     Winnaar Jochen Heylens bij de Amateurs en Masters A.
    VELD 18-10-2012-ardooie 151.JPG
                                       Start van de Amateurs en Masters A.

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.RAATS Edwin-TWC NOORD-LIMBURG-

    2.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.LISTER Richard-ELLMORE FACTORY RACING-

    4.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.HEYMANS Michael-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    6.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    7.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    9.VAN NIEUWENHUYSE Bart--

    10.TIJTGAT Joeri--

    12.SMET Ivan-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-
    VELD 18-10-2012-ardooie 149.JPG
                                         Winnaar Masters B Edwin Raats.
    VELD 18-10-2012-ardooie 120.JPG
                                            Aankomst van Edwin Raats.

    VELD 18-10-2012-ardooie 001.JPG 
                          Start van de Masters B met in 2de stelling Ivan Smet.

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    2.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.MC MULLEN Dave-GWR TEAM-

    5.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    6.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.WILLE Rudi--

    8.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.VAN EYNDT Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
    VELD 18-10-2012-ardooie 142.JPG
                                            Winnaar Masters C Wim Van Den Bergh.
    VELD 18-10-2012-ardooie 127.JPG
                                     Aankomst van Wim Van Den Bergh.
    VELD 18-10-2012-ardooie 004.JPG
                                                Start van de Masters C.




    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-10-2012 om 13:47 geschreven door kenny


    VELD 18-10-2012-ardooie 452.JPG
                                          Aankomst van Klaas Vantornout.
    VELD 18-10-2012-ardooie 429.JPG
                  De 3 koplopers: Niels Albert, Sven Nys en Klaas Vantornout.
    VELD 18-10-2012-ardooie 380.JPG
                                       Bart Wellens en Rob Peeters.
    VELD 18-10-2012-ardooie 357.JPG
                                                       Bart Hofman
    VELD 18-10-2012-ardooie 335.JPG
                                             Sven Nys op kop.
    VELD 18-10-2012-ardooie 337.JPG
                                                          Niels Albert
    VELD 18-10-2012-ardooie 473.JPG
                                             Aankomst van Vinnie Braet.
    VELD 18-10-2012-ardooie 384.JPG VELD 18-10-2012-ardooie 318.JPG
      De 1ste buitenlander Patrick Van Leeuwen.                                                   Tom Van Den Bosch
    VELD 18-10-2012-ardooie 416.JPG
                                              Tom Van Den Bosch
    VELD 18-10-2012-ardooie 480.JPG 
                                      De familie van Klaas Vantornout.

    18/10/2012 ARDOOIE - KERMISCROSS (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 18/10/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag
    18/10/2012 ARDOOIE - KERMISCROSS (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-REVOR-

    2.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    3.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    4.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.VAN LEEUWEN Patrick-ORANGE BABIES-

    7.DENUWELAERE Jan-STYLE & CONCEPT-

    8.AERTS Toon-KDL CYCLINGTEAM-

    9.AERNOUTS Jim-SUNWEB-REVOR-

    10.LEJEUNE Romain--

     

    18/10/2012 ARDOOIE - KERMISCROSS (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    2.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    4.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM-

    5.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    7.GOOSEN Wouter-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.DE NEVE Kristof-IND-

    9.DEGRYSE Wim-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    10.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.RAATS Edwin-TWC NOORD-LIMBURG-

    2.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.LISTER Richard-ELLMORE FACTORY RACING-

    4.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.HEYMANS Michael-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    6.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    7.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    9.VAN NIEUWENHUYSE Bart--

    10.TIJTGAT Joeri--

    12.SMET Ivan-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    2.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.MC MULLEN Dave-GWR TEAM-

    5.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    6.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.WILLE Rudi--

    8.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.VAN EYNDT Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    19-10-2012 om 12:54 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!