Vrijdag 31/08/2012- WORLD PORTS CLASSIC (A) - Men Elite UCI Rit 1 - 201 Km - 03h56min
1. BOONEN Tom OMEGA PHARMA-QUICK STEP 2. GREIPEL André LOTTO-BELISOL TEAM 3. KRISTOFF Alexander KATUSHA TEAM 4. JARC Blaz TEAM NETAPP 5. RENSHAW Mark RABOBANK CYCLING TEAM 6. VON HOFF Steele GARMIN - SHARP 7. CANTWELL Jonathan TEAM SAXO BANK-TINKOFF BANK 8. VAN STAEYEN Michael TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR 9. BOIVIN Guillaume SPIDERTECH POWERED BY C10 10. SCHORN Daniel TEAM NETAPP 13. VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM 30. VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR 41. VAN DER SANDE Tosh LOTTO-BELISOL TEAM 9" 61. ROBERT Fréderique LOTTO-BELISOL TEAM 11'19"
31/08/2012 EDEGEM (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 60 km
Aantal deelnemers:
Carines Gouden fiets
1.THIJS Wim-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-
2.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-
3.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-
4.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-
5.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-
6.DE WINTER Walt-BOFROST-STERIA-
7.COUWELS Andi-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-
8.VERWAEST Kevin-JONG VLAANDEREN CYCLING TEAM -
9.FOUBERT Glen-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-
10.LEPINE Florian-ENTENTE CYCLISTE VIEUX-CONDE - PERUWELZ-BURY-
Egilabo kristallen derny
1.DE WINTER Walt-BOFROST-STERIA-
2.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-
3.COUWELS Andi-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-
4.VERWAEST Kevin-JONG VLAANDEREN CYCLING TEAM -
5.FOUBERT Glen-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-
6.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-
7.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-
8.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-
9.THIJS Wim-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-
10.WILLEMS Pieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-
Walt De Winter Stijn Bruyndonckx en Tom Van Den Bosch Ludwig Gladines reed zijn afscheidskoers in zijn WK-trui van de ICF.
Jeroen Das
Tom Van Den Bosch
31/08/2012 MERCHTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 70 km
Aantal deelnemers:
1.FAUVILLE Dimitri-MELBOTECH PRORACE CT
2.DANIELS Wouter-MELBOTECH PRORACE CT
3.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-
4.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
5.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-
6.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-
7.MEERSMANS Bjorn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-
8.BRUYERE Bruno-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
9.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-
10.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM-THIELEMANS & CO-
15.DE BOCK Robby-WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM-
17.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-
21.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
24.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-
34.D`HOLLANDER Mathias-FLEMISH CYCLING PROJECTS-
31/08/2012 BELLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 111,6 km
Aantal deelnemers:
1.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-
2.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-
3.HEYTENS Kess-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-
4.SEYNAEVE Lander-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
5.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-
6.ROLET Sylvain-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-
7.FRANÇOYS Sven-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-
8.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
9.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
10.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
31/08/2012 BEVEREN-LEIE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km
Aantal deelnemers:
1.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-
2.VANLERBERGHE Bert-BOFROST-STERIA-
3.VANDENBUSSCHE Jens-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-
4.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-
5.LEGLEY Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
6.VERHASSELT Bart-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-
7.VERHELST Louis-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-
8.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN-
9.SLABINCK Anthony-FUJI TEST TEAM-
10.VAN OOSTHUYZE Mathias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
31.BOGAERT Sammy-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
31/08/2012 LOCHRISTI (O) - U23 - 59,4 km
Aantal deelnemers:
1.VAN CAUWENBERGHE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-
2.THEUNS Edward-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-
3.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR-
4.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
5.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-
6.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-
7.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-
8.COUSINS Jack-CYCLING TEAM VERMEEREN-
9.GOVAERT Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-
10.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
13.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-
17.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
18.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
Foto's: Rita Thianpondt
|