Proficiat aan NICK MERTENS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Zaterdag 26/05/2012 RONDE VAN BELGIË (A) - Men Elite Tijdrit 20,5 km
TURNHOUT - ARENDONK - Aantal deelnemers: 157
1-MARTIN Tony OMEGA PHARMA-QUICKSTEP in 2404"
2-WESTRA Lieuwe VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM- 46"
3-TERPSTRA Niki OMEGA PHARMA-QUICKSTEP- 52"
4-BARREDO LLAMAZALES Carlos RABOBANK CYCLING TEAM- 100"
5-SEROV Alexander RUSVELO- 105"
6-BOOM Lars RABOBANK CYCLING TEAM- 111"
7-GRIVKO Andriy ASTANA PRO TEAM- 115"
8-LUDVIGSSON Tobias TEAM ARGOS SHIMANO - 119"
9-FIRSANOV Sergey RUSVELO- 121"
10-VAN KEIRSBULCK Guillaume OMEGA PHARMA-QUICKSTEP- 123"
80-CORDEEL Sander LOTTO BELISOL TEAM- 255"
117-VERMEERSCH Gianni BKCP - POWERPLUS- 351"
133-VANDYCK Niels BELGIUM NATIONAL TEAM 406" 136-DE PAUW Moreno Belgium National Team 4'09" 144-VAN STAEYEN Michaël TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR- 433"
26/05/2012 OOSTERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 70 km
Aantal deelnemers:
1 COCQUYT Patrick JOHN SAEY CYCLING TEAM 2 EECKHOUT Kevin FIETSEN REMORY CYCLING TEAM 3 VAN BRAECKEL Kenny A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM 4 GOVAERT Kenny A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM 5 GUNS Jurgen ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL 6 ONGENA Matthias VAN DER VURST CYCLING TEAM 7 DE DEYN Jürgen DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM 8 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 9 CALLEBAUT Cédric WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT 10 DE LANDTSHEER Steven WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT 12 ONGENA Thomas BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM 16 DURINCK Sean WIELERTEAM WAASLAND VZW
26/05/2012 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km
Aantal deelnemers:
1 FRANSSEN Wout ROCK WERCHTER CYCLING TEAM 2 STEVENS Timothy OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM 3 ABE Takayuki 4 BORREMANS Steffen OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM 5 VLIEGEN Loïc IDEMASPORT - BIO WANZE 6 BROECKX Stig LOTTO BELISOL U23 7 RUCKERT Patrick ARC ULYSSES 8 HOOL Glenn WCL BERGKLIMMERS 9 STASSEN Julien IDEMASPORT - BIO WANZE 10 VAN TRIJP Jurgen LOTTO BELISOL U23 11 VANHOVE David ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
26/05/2012 WAASMUNSTER (RUITER) (O) - Amateurs/Master/Elite z.c./U23 - 95,2 km
Aantal deelnemers: 113
1-NICK MERTENS uit Dendermonde ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM -
2-GOUDKET Jeroen ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-
3-DE DUYTSCHE Luc CYCLING TEAM GRILLHUISJE-
4-LEMBRECHTS Nicolaas ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM -
5-NAESEN Oliver VAN DER VURST CYCLING TEAM-
6-CLAESSENS Gerrit ZANNATA CYCLING TEAM-
7-VERWEE Nico CYCLING TEAM GRILLHUISJE-
8-VERCAUTEREN Tim AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
9-IELEGEMS Nico KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
10-VANHAVERBEKE Jurgen WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-
12-HEIRWGH Bart WBV-
14-WIELFAERT Kristof ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
19-DHOLLANDER Kristof KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
22-VAN ROOSBROECK Patrick WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN
23-BEIRNAERT Wim TEAM-THIELEMANS & CO -
25-VAN STEENBERGHEN Jori BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-
26-NYS Mattias TEAM ALIPLAST-
27-DE BLOCK Kris POORTEN FERYN TEAM-
28-VERGEYLEN Timothy WIELERTEAM WAASLAND VZW-
32-NONNEMAN Bart WIELERTEAM WAASLAND VZW-
36-GOOSSENS Kenny TEAM ALIPLAST-
38-DE DOBBELAER Angelo ZANNATA CYCLING TEAM-
41-LAMMENS Bert RUDYCO CYCLING TEAM-
43-SMET Gert-
48-HEIRBAUT Tony WIMI-GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN
51-DE SMIT Joshua WIELERTEAM WAASLAND VZW-
61-VERSCHELDEN Steven RUDYCO-
64-LAUREYS Simon WIELERTEAM WAASLAND VZW-
73-COLMAN Jeroen WIELERTEAM WAASLAND VZW-
74-THOMAS Steven UNIZO-
76-CHRISTIAENS Sam WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-
77-BOEYKENS Gertjan WAKTEAM HOBOKEN-
26/05/2012 LINDEN (VB) - Elite z.c./U23 - 110 km
Aantal deelnemers:
1 JANSSENS Jimmy LOTTO BELISOL U23 2 WILLEMS Tom BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM 3 BROEDERS Garrit JONG VLAANDEREN 4 VAN ROY Simon BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM 5 FAUVILLE Dimitri MELBOTECH PRORACE CT 6 DANIELS Wouter MELBOTECH PRORACE CT 7 VAN ROY Stijn BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM 8 VAN HOLDERBEKE Mathias COLBA SUPERANO HAM 9 TEUNS Dylan JONG VLAANDEREN 10 DE TIER Floris KDL CYCLINGTEAM 72 ONGHENA Matthias OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM 77 PIETERS Andres VAN DER VURST CYCLING TEAM
26/05/2012 KIELDRECHT (O) - Juniores - 95 km
Aantal deelnemers: 86
1-WOUTERS Toon WILLEBRORD WIL VOORUIT-
2-VAN DONGEN Ricardo WILLEBRORD WIL VOORUIT-
3-HONIGH Nino CICLISMO MUNDIAL-
4-MIDDELBURG Twan WESTLAND WIL VOORUIT-
5-WITTOUCK Dominick WIELERTEAM WAASLAND VZW-
6-BUDDING Martijn CICLISMO MUNDIAL-
7-GEERTS Jari RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-
8-VAN EMPEL Etienne VIKING WATERLAND-
9-HUYGEN Tijs K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
10-KELDERMANS Jordy WILLEBRORD WIL VOORUIT-
11-SMET Cedric RUDYCO CYCLING TEAM-
17-CLAUS Dieter RUDYCO CYCLING TEAM-
18-BONNE Diego CUBE-FINTRO-SPIE CT-
31-DE SMEDT Bjarne WIELERTEAM WAASLAND VZW-
35-ANNAERT Dieter WIELERTEAM WAASLAND VZW-
42-RELAES Michiel RUDYCO CYCLING TEAM-
44-VERCAUTEREN Stef W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
45-HUYGHE Yenthell WIELERTEAM WAASLAND VZW-
26/05/2012 MOL SLUIS (LOTTO RIDLEY TOUR) (A) - Nieuwelingen - Interclub - 63km
Aantal deelnemers: 159
1-LEYSEN Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.
2-WIRTGEN Tom REGIONAL TEAM OF LUXEMBOURG
3-VAN DEN BERGHE Jeroen WSC HAND IN HAND BAAL- 22"
4-AKKERMANS Lars RSC DE ZUIDWESTHOEK-
5-DELMOTTE Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
6-MENTEN Milan UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-
7-PEETERS Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
8-DENYS Sven JONGE RENNERS ROESELARE-
9-WYTINCK Gianni IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-
10-GOOSSENAERTS Auren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
16-DE WITTE Sven WIELERTEAM WAASLAND VZW-
24-PERSOON Wouter IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-
44-ABRAHAMS Jasper WIELERTEAM WAASLAND VZW-
45-VAN HECKE Elias RUDYCO CYCLING TEAM-
47-BAELEN Juul WIELERTEAM WAASLAND VZW-
50-VAN RIEL Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
84-SMET Seppe RUDYCO CYCLING TEAM-
100-DEJONGHE Bram WIELERTEAM WAASLAND VZW-
102-VERSCHAEVE Antoon WIELERTEAM WAASLAND VZW-
105-RELAES Jacob RUDYCO CYCLING TEAM-
119-WATERSCHOOT Wannes RUDYCO CYCLING TEAM-
121-VAN NIEUWENHOVE Ward RUDYCO CYCLING TEAM-
131-BATEN Gianni WIELERTEAM WAASLAND VZW-
|