.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    20-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME VWF WEDSTRIJD TE AALST VAN ZATERDAG 20/05/2012
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D



    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    20-05-2012 om 19:58 geschreven door kenny


    19-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/05/2012

    vwf.JPG






    Zaterdag 19 Mei - AALST (9300) -
    4de rit G Schouppe

    A-reeks
    1 Andy DE BACKER
    2 Jarno Verhofstadt
    3 Gianni Cooman
    4 Tom Penninckx
    5 Kevin Selleslagh
    6 Koen Heirman
    7 Bjorn Lison
    8 Franky Weemaes (Melsele)
    9 Sven Blommaert (Hamme)
    10 Barry Diependaele

    C-reeks
    1 Peter VERMASSEN
    2 Frank Vagenende
    3 Ronny Van Der Vurst
    4 Danny Borremans
    5 Bruno Bruyere
    6 Frank Geets
    7 Tino Teirlinck
    8 Stefan Verhaeghe
    9 Hans De Wolf
    10 Patrick Van Ransbeeck

    D-reeks
    1 Willy VAN HERREWEGHE
    2 Herman Proost
    3 Patrick Jacobs
    4 Rene De Brucker
    5 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    6 Filip Lievens
    7 Luc Kinnaer
    8 Dirk Goolaerts
    9 Jan De Mulder
    10 Rudy Thomas

    E-reeks
    1 Joseph DEVITS
    2 Patrick Van Renterghem
    3 Danny De Backer
    4 Paul Casteleyn
    5 Rudy Van De Velde
    6 Piet Van Vaerenbergh
    7 Chris Somers
    8 Johan Hofmans
    9 Frank Suys (Bornem)
    10 Ronny Paridaens

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Helmuth Tas
    3 Andre Bultinck
    4 Willy Wouters
    5 Alfons Van Raemdonck (Melsele)
    6 Jean Blommaert (Hamme)
    7 Guy De Bock
    8 Julien De Bock
    9 Freddy Vranken
    10 Eddy Cobbaut

    G-reeks
    1 Viktor VAN DEN EYNDE
    2 Andre Ceurens
    3 Willy Teirlinck
    4 Werner Dullaert (St.Gillis)
    5 Etienne Vandenhouwe
    6 Hubert D'Hondt
    7 Roger Hoof (St.Niklaas)
    8 William De Cremer
    9 Albert Van Den Eede
    10 Frank Laeremans


    19-05-2012 om 20:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 19/05/2012 HEIST-OP-DEN-BERG (A) - Elites m.c./z.c./U23 - 175 km

    Aantal deelnemers: 115

    1-VANTOMME Maxime  KATUSHA TEAM-

    2-BRAMMEIER Matt  OMEGA PHARMA-QUICKSTEP- 

    3-LIETAER Eliot  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR- 

    4-ROELANDTS Jurgen  LOTTO-BELISOL- 

    5-KEISSE Iljo  OMEGA PHARMA-QUICKSTEP- 

    6-VAN STAEYEN Michaël  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR- 

    7-PEETERS Kevin  LANDBOUWKREDIET- 

    8-WELLENS Bart  TELENET FIDEA CYCLING TEAM- 

    9-VAN HECKE Preben  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR- 

    10-CHEVALIER Olivier  GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE- 

    25-VAN HOECKE Gijs  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR- 

     

    19/05/2012 AARTRIJKE (W) - Elite z.c./U23 - 117,8 km

    Aantal deelnemers: 46

    1-KERKHOF Tim  WV SCHIJNDEL-

    2-FRANÇOYS Sven  TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE- 

    3-RAEDT Nielsen  DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK- 

    4-MAENE Kevin  CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO- 

    5-MARCHAND Gianni  KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI- 

    6-BOONE Diego  KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW- 

    7-CALLEEUW Joeri  BCV WORKS CT INGELMUNSTER- 

    8-DEWILDE Wouter  TRUST MTB TEAM VZW- 

    9-DEMUYNCK Koen  WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE- 

    10-NYS Mattias  TEAM ALIPLAST- 

     

    19/05/2012 MERELBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 127

    1-DE SCHEEMAEKER Davy  WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2-GUNS Jurgen  ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL- 

    3-VERBEKE Stijn  TEAM ALIPLAST- 

    4-VAN DER HAEGHEN Ruben  WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN- 

    5-RENTMEESTER Ruud  THEO MIDDELKAMP- 

    6-DHOLLANDER Kristof  KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM- 

    7-WAUTERS Willem  LOTTO BELISOL U23- 

    8-LAUWERS Valentijn  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.- 

    9-SEMPELS Aron  WSC HAND IN HAND BAAL- 

    10-DE WINNE Jurgen  WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT- 

    13-PENNE Frederik  WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT- 

    14-DE DEYN Jürgen  DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM- 

    26-GOOSSENS Kenny  TEAM ALIPLAST- 

    32-VAN DEN BRANDEN Jasper  WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN - 

    61-MAES Vincent  WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN - 

    68-COLMAN Jeroen  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    72-DE SMIT Joshua  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    79-DE ROOS Patrick  SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI- 

    98-BRAEKEVELDT Pieter  ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM - 

     

    19/05/2012 ROESELARE WIJK "DE RUITER" (W) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 52

    1-DEGEZELLE Kevin  WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    2-BORRY Kim  CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS- 

    3-VAN BROEKHOVEN Guy  POORTEN FERYN TEAM- 

    4-DE DECKER Steven  C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE- 

    5-HANSEN Jesper  ODDER CK- 

    6-BLONDEEL Charlie  CYCLING TEAM VERMEEREN- 

    7-JACOB Likis  ODDER CK- 

    8-DERYCKE Giorgio  OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM- 

    9-DECLERCQ Thierry  WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE- 

    10-CLAUWAERT Joeri  CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS- 

     

    19/05/2012 TIELT (W) - U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 57

    1-DE MESMAEKER Kevin  VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2-DUFRASNE Aurélien  VC HAUT PAYS - MULTISPORT- 

    3-DE PAEPE Johannes  CYCLING 2011- 

    4-BELMANS Rutger  BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW- 

    5-PAULUS Benoît  ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES- 

    6-DOLIN Yuval FUJI TEST TEAM

    7-DE WITTE Mathias  FLEMISH CYCLING PROJECTS- 

    8-PAULUS Jérôme  ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES- 

    9-DENOLF Ritchie  CYCLINGCHAMPS - 

    10-ROSSIGNOL Bryan  FLEMISH CYCLING PROJECTS- 

    22-VAN UYTVANGE Sam  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    42-DE BOCK Stef  FLEMISH CYCLING PROJECTS- 

     

    19/05/2012 BREENDONK (A) - Dames Elite - 96 km

    Aantal deelnemers: 86

    1-BJORNSRUD Miriam  RAUMER RYTTER SK-

    2-DUYCK Ann-sophie  LOTTO BELISOL LADIES- 

    3-D`HOORE Jolien  TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012- 

    4-DUTRIAUX Fiona  PEDALE MADELEINOISE- 

    5-JOHANSSON Emma  HITEC PRODUCTS-MISTRAL HOME CYCLING TEAM- 

    6-DE BAAT Kim  WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN- 

    7-JOHNSEN Cecilie  CK VICTORIA

    8-NIJNS Nathalie  LOTTO BELISOL LADIES- 

    9-DOM Annelies  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.- 

    10-ROBERT Valerie  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    20-WERNER Laure  WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    23-CROKET Gilke  TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012- 

    30-NOBUS Anja  FEESTCOMITEIT DROGENBOOM- 

    42-DE RIDDER Amy  WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    57-VANDERMEULEN Cindy  SENGERS LADIES CYCLING TEAM- 

     

    19/05/2012 GP CRIQUILION - DEUX-ACREN - LOTTO-TOPCOMPETITIE

    Aantal deelnemers: 159

    1-DAVID Tom T PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    2-BREYNE Jonathan LANDBOUWKREDIET - EUPHONY- 4"

    3-WYTINCK Niels AN POST - SEAN KELLY-

    4-STASSEN Julien IDEMASPORT - BIOWANZE- 

    5-CAETHOVEN Steven ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S-

    6-DUYN Huub CYCLINGTEAM DE RIJKE- 8"

    7-THOME Kevin WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE- 

    8-VERHELST Louis EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP- 31"

    9-JANS Roy AN POST - SEAN KELLY- 32"

    10-DRUCKER Jean-Pierre ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S- 

    24-VEREECKEN Nicolas LOTTO BELISOL U23- 

    27-PIETERS Andres VAN DER VURST CYCLING TEAM- 

    41-GOUDKET Jeroen ROCK WERCHTER CYCLING TEAM- 

    43-DRUYTS Gerry EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP- 

    49-ONGHENA Matthias OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM- 

    57-FRANCKAERT Gregory OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM- 

    65-POELMAN Laurens BCV WORKS CT INGELMUNSTER- 

    87-NAESEN Oliver VAN DER VURST CYCLING TEAM- 

    143-VAN STEENBERGHEN Jori BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM- 2’10"

     

    19/05/2012 MICHELBEKE -STER DER VLAAMSE ARDENNEN (O) - Juniores - Rit Interclub - 109,2 km

    Aantal deelnemers: 146

    1-DE SY Gertjan KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2-VEROFT Jelto CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-  3"

    3-DE VILLE Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE-  4"

    4-VANKEIRSBILCK Berne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
    5-BOSMANS Tom CUBE FINTRO SPIE CT
    6-VAN BEETHOVEN Matthias
    CUBE-FINTRO-SPIE CT- 

    7-VERBEKEN Cedric TIELTSE RENNERSCLUB-  27"

    8-DEPYPERE Mathias KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-  30"

    9-VAN AERT Wout VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-  32"

    10-SIMON Kenn THOMPSON- 

    17-THIERENS Sam RUDYCO CYCLING TEAM-  33"

    21-VAN DE MERGEL Jelle RUDYCO CYCLING TEAM-  51"

    25-ROTTY Glenn WIELERTEAM WAASLAND VZW-  1’01"

    29-VAN ROOSBROECK Arne WIMI-GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    30-VAN DAM Tom RUDYCO CYCLING TEAM- 

    32-SMET Cedric RUDYCO CYCLING TEAM- 

    36-CLAUS Dieter RUDYCO CYCLING TEAM- 

    38-VERTENTEN Jens WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    58-DEZWARTE Tom RUDYCO CYCLING TEAM- 

     

    19/05/2012 DESTELBERGEN (O) - Juniores - 88,4 km

    Aantal deelnemers: 4

    1-VERWILST Dieter  AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    2-VERVAET Jerome  ISOREX CYCLING TEAM- 

    3-VAN DER AUWERA Sander  WSC HAND IN HAND BAAL- 

    19-05-2012 om 20:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 19/05/2012 SINT-BAAFS-VIJVE (WIELSBEKE) (W) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers: 27

    1-VAN BETSBRUGGE Jonathan  KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2-NOTREDAME Thybo  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    3-VERHULST Sven  TIELTSE RENNERSCLUB- 

    4-ASLICK Wesley  TOP CLUB ASG- 

    5-VAN OOTEGHEM Thomas  TIELTSE RENNERSCLUB- 

    6-VANDERAERDEN Massimo  DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW - 

    7-VERBANCK Kevin  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    8-CAUWELIER Glenn  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    9-RYCKOORT Brent   TIELTSE RENNERSCLUB- 

    10-VANNESTE Pieter-jan  ISOREX CYCLING TEAM- 

    20-COOLS Jeffrey  RUDYCO CYCLING TEAM- 

    27-VANMEENEN Sander  WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    19/05/2012 ZWEVEGEM (W) - Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers: 30

    1-PLANCKAERT Edward  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2-RUTSAERT Jelle  TIELTSE RENNERSCLUB- 

    3-SCOTT Jacob  PLANET X- 

    4-BOUVRY Kenny  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    5-MERLIER Braam  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    6-VANNEVEL Tuur  JONGE RENNERS ROESELARE- 

    7-KIRKHAM Joe  HANGROVES- 

    8-BOSTOEN Gianni  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    9-VANDERPLAETSEN Wietse  KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI- 

    10-MECHANT Benjamin  ZANNATA CYCLING TEAM- 

     

    19/05/2012 BREENDONK (A) - Dames Jeugd - 57,6 km

    Juniores Aantal deelnemers: 34

    1-VAN DEN STEEN Kelly  WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    2-VAN DER MEULEN Kaat  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    3-VAN DER MEER Janine  DELTA- 

    4-KOPECKY Lotte  TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012- 

    5-VERSCHELDEN Nathalie  VZW LOTTO-LADIESCYCLING- 

    6-GARNER Lucy  NODE4 GIORDANA- 

    7-ROBERT Amy  SCOTT CONTESSA EIC CARDIFF AJAX CC

    8-MEYVISCH Molly  SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE- 

    9-DOLMAN Haliegh  DE VOLHARDING- 

    10-LODEWYKS Dana  KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 


    NieuwelingenAantal deelnemers: 38
    1-DELBAERE Fien  YOUNG SCHELDE CT-

    2-LOWIE Lydwine  ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY- 

    3-VERDONSCHOT Laura  VZW LOTTO-LADIESCYCLING- 

    4-VAN DEN DRIESSCHE Femke  VZW LOTTO-LADIESCYCLING- 

    5-DE PAUW Ina  WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN- 

    6-OP DEN BROUN Celesta  DE ZUIDWESTHOEK- 

    7-DEPUERS Lynn  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    8-HERMANS Anka  WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    9-VAN SCHILT Eva  RSC DE ZUIDWESTHOEK- 

    10-BOONS Yenthe  WSC HAND IN HAND BAAL- 

    12-DE BOCK Ellen  RUDYCO CYCLING TEAM- 
     

    19/05/2012 DE HAAN-VOSSESLAG (W) - Nieuwelingen - 65,7 km

    Aantal deelnemers: 37

    1-BEULLENS Cedric  YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2-CROMBEZ Jonas  WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE- 

    3-VERMET Joran  MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM- 

    4-KERCKHOVE Maxim  KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW- 

    5-DECOCK Enzo  DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.- 

    6-VERKERKEN Miel  K.V.C. DEINZE VZW- 

    7-DERAMMELAERE Joren  TIELTSE RENNERSCLUB- 

    8-STOCKX Vital  CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK- 

    9-VAN DEN ABBEELE Stijn  WK NOORD WEST BRABANT- 

    10-VERSCHAEVE Antoon  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

     

    19/05/2012 EVERGEM-BELZELE (O) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers: 37

    1-DE MUYNCK Jarich  C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2-BOUSSAER Bryan  ISOREX CYCLING TEAM- 

    3-BASTIAENS Ayco  CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO- 

    4-HEYSE Jari  K.V.C. DEINZE VZW- 

    5-VAN DE SANDE Kenneth  WV ZEEUWSVLAANDEREN- 

    6-ADAMS Jason  ISOREX CYCLING TEAM- 

    7-DE MAN Jarne  WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN- 

    8-VAN DE KERCKHOVE Nick  MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM- 

    9-JOCQUE Jelle  KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE- 

    10-KELLENS Kenneth  TIELTSE RENNERSCLUB- 

    14-DE WILDE Arno  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    18-VERCAUTEREN Toon  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    24-AERSSENS Kevin  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    29-SYMOENS Bradley  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

     

    19/05/2012 MEIGEM - DEINZE (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 38

    1-VANDEVYVERE Stijn  K.V.C. DEINZE VZW-

    2-DE BLAERE Diego  K.V.C. DEINZE VZW- 

    3-HAUTEKEETE Justin  KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE- 

    4-DE POURCQ Omar  ISOREX CYCLING TEAM- 

    5-DE GROOTE Thomas  WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW- 

    6-VAN CAENEGHEM Gregory  ISOREX CYCLING TEAM- 

    7-SEYE Guillaume  KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE- 

    8-DHONDT Zoran  ISOREX CYCLING TEAM- 

    9-NOËL Jordy  RIJSCHOOL AH - GENTSE VS- 

    10-DE WOLF Timothy  CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE - 

     

    19/05/2012 PEPINGEN (VB) - Nieuwelingen - 72 km

    Aantal deelnemers: 49

    1-TIMMERMANS Tom  THOMPSON-

    2-VANCAMPENHOUT Ignace  YOUNG CYCLING TEAM VZW- 

    3-VAN DE KLUNDERT Pim  RSC DE WESTHOEK- 

    4-RELAES Jacob  RUDYCO CYCLING TEAM- 

    5-VAN DEN BOSSCHE Timothy  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    6-MAAS Jan  ZUIDWESTHOEK- 

    7-VAN OUDENHOVE Jovany  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    8-WALDERS Kevin  WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW- 

    9-DEHERDER Stijn  YOUNG CYCLING TEAM VZW- 

    10-DE COSTER Dean  CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO- 

    11-DEKKERS Robin  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    12-VAN RIEL Brent  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

     

    19/05/2012 TESSENDERLO-HULST (LB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 29

    1-GHYS Robbe  SPORT EN MOEDIG GENK-

    2-DE PROOST Jasper  DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.- 

    3-VERMEYEN Jens  WIELERCLUB NOORD-LIMBURG- 

    4-VERBRAKEN Jorn  MELBOTECH PRORACE CT- 

    5-NOYENS Daan  DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.- 

    6-DRIESEN Siebe  DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.- 

    7-BRISE Benjamin  BLANCS GILETS- 

    8-STAPPERS Dries  WSC HAND IN HAND BAAL- 

    9-NYSSEN Kevin  TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY- 

    10-FRANSEN David  TEAM NATACHA BASSE-MEUSE- 

    19/05/2012 WAMBEEK-TERNAT (VB) - Aspiranten
    Aspiranten 12 jaar - AANTAL DEELNEMERS: 15

    1-VAN ROY Yannick  JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2-VAN MULDERS Brent  WK NOORD WEST BRABANT- 

    3-SEELS Brent  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    4-DE GEYTER Jelle  JONGE RAKKERS VOLLEZELE- 

    5-STYLEMANS Mattis  RIJSCHOOL AH - GENTSE VS- 

     

    Aspiranten 13 jaar - AANTAL DEELNEMERS: 29

    1-VERBIST Alexander  VZW DE DEMERSPURTERS-

    2-SCHEPENS Dylan  WSC HAND IN HAND BAAL- 

    3-CASSAERT Loran  JONGE RENNERS ROESELARE- 

    4-DELANGHE Niels  LOTTO OLYMPIA TIENEN- 

    5-FIVE Trystan  IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW- 

    25-VAN PASSEL Jolan  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

     

    Aspiranten 14 jaar - AANTAL DEELNEMERS: 36

    1-NEVENS Tibo  VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    2-DELBAEN Michael  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.- 

    3-VAN DE WILLE Nick  WK NOORD WEST BRABANT- 

    4-DELAET Robbe  WK NOORD WEST BRABANT

    5-COLMAN Alex  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    7-VAN MOER Brent  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    8-BECK Cedric  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    25-DE BEULE Jordi  RUDYCO CYCLING TEAM- 

     

    Meisjes 13 jaar - AANTAL DEELNEMERS: 1

    1-MICHIELSEN-STEVENS Sarah  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Meisjes 14 jaar - AANTAL DEELNEMERS: 2

    1-DE SLACHMUYLDER Yara  ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    2-DE DECKER Hannelore  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W-

    19-05-2012 om 19:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 18/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 18/05/2012 BEGIJNENDIJK (VB) - Dames Elite - 98 km

    Aantal deelnemers: 68

    1-CORAZZA Martina KLEO TEAM

    2-HENRION Ludivine LOTTO BELISOL LADIES- 

    3-VAN LOY Ellen KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO- 

    4-VAN DER BREGGEN_SCHREURS Geerike NOORD-WESTHOEK- 

    5-PAWLOWSKA Katarzyna JEDYNKA LIMARO KORNIK- 

    6-DRUYTS Kelly uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012- 

    7-BUYL Kimberly SENGERS LADIES CYCLING TEAM- 

    8-THOMAS Claire ASPTT DIJON

    9-JOHNSEN Cecilie CK VICTORIA- 

    10-BOGAERT Lisa WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    11-ROBERT Valerie uit Vrasene KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    17-NOBUS Anja uit Waardamme FEESTCOMITEIT DROGENBOOM- 

    31-DE RIDDER Amy uit Grembergen WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    32-VANDERMEULEN Cindy uit Stekene SENGERS LADIES CYCLING TEAM- 

    42-NIJNS Nathalie uit Lille LOTTO BELISOL LADIES- 

    56-DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT- 

    57-DE NYS Sofie uit Gentbrugge SENGERS LADIES CYCLING TEAM- 

     

    18/05/2012 ERWETEGEM (STER DER VLAAMSE ARDENNEN) (O) - Juniores - Rit Interclub
    Tijdrit: 10 km - Aantal deelnemers:

     

    Rit: 93,6 km - Aantal deelnemers: 157

    1-POLS Ruben WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    2-VAN NIEROP Glenn WV DE JONGE RENNER- 

    3-GEUENS Alexander KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    4-ROTTY Glenn uit Verrebroek WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    5-DE LAETER Saimen CUBE-FINTRO-SPIE CT- 

    6-WIJKEL Stan VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM- 

    7-HERMANS Quinten VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM- 

    8-DULT Jasper THOMPSON- 

    9-DEGROEVE Tanguy KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI- 

    10-CLAUS Dieter uit Hamme RUDYCO CYCLING TEAM- 

    15-VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN- 

    21-VERTENTEN Jens uit St.Niklaas WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    28-SMET Cedric uit Rupelmonde RUDYCO CYCLING TEAM- 

    48-VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke RUDYCO CYCLING TEAM- 

    59-VAN DAM Tom uit Melsele RUDYCO CYCLING TEAM- 

    61-THIERENS Sam uit St.Gillis RUDYCO CYCLING TEAM- 

    93-DEZWARTE Tom RUDYCO CYCLING TEAM- 

    111-BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren WIELERTEAM WAASLAND VZW- 21"

    136-PERSOON Pieter uit Stekene WIELERTEAM WAASLAND VZW- 12’58"

    145-HUYGHE Yenthell uit Kruibeke WIELERTEAM WAASLAND VZW- 18’30"

    Donderdag 17/05/2012 - CAHOTTES – ECW - Amateurs - Masters A

    1. COLLARD Simon

    2. WIELFAERT Kristof (Lokeren)

    3. ARITS Steven

    4. HERMANS Jérôme

    5. ENGELEN Ruben

    6. DEFOSSE Sébastien

    7. SIJEN Danny (NL)

    8. CANDEL Yannic (NL)

    9. WOLKOWICZ Romain

    10. MELON Quentin

    19-05-2012 om 12:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/05/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 19/05 - HERENTHOUT

    Categorie A
    1--Van Nuffelen Sam
    2--Krynen Rob
    3--Van Eyndt Sven
    4--Noels Jeroen
    5--Iwens Koen
    6--Van Opstal Philippe
    7--Vercammen Sven
    8--Fret Jens
    9--Duchene Kris
    10--Beullens Tom

    Categorie B
    1--De Vree Rik
    2--Behiels Peter
    3--Stessens Davy
    4--Vogels Gunther
    5--De Visscher Walter
    6--Van Dingenen Walter
    7--Meuris Gerry
    8--Witvrouwen Kris
    9--Ceulemans Kris
    10--Adams Christophe

    Categorie C
    1--Bogaerts Patric
    2--Keim Luc
    3--Vekemans Marc
    4--Blockx David
    5--Thoelen Nico
    6--Hermans Stefan
    7--Van Looy Wim
    8--Van Der Mieren Daniel
    9--Verscheuren Ivan
    10--Brabants Bruno

    Categorie D
    1--Aertgeerts Andre
    2--Vos Peter
    3--De Baat Christophe
    4--Van Roy Luc
    5--Heulens Marc
    6--Hermans Henri
    7--Van Den Brande Jan
    8--Haest Eddy
    9--Baptist Francy
    10--Geudens Paul

    Categorie E
    1--Vonckx Georges
    2--Peeters Andre
    3--Van Herck Willy
    4--Wijnen Nico
    5--Coels Kathleen
    6--Bastiaens Frans

    19-05-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    18-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 17/05/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan JONAS PFAFF met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Pfaff Jonas KOP 2012.png   Suys Frank KOP 2012.png
            Jonas Pfaff                         Frank Suys

    Donderdag 17 Mei – ZWIJNDRECHT (2070) - Inwoners

    Inwoners Reeks - 45 jaar
    1.JONAS PFAFF (Beveren)
    2.Stefan Adriaenssens (Burcht)
    3.Rikkie Matthijssens (Zwijndrecht)
    4.Timmy De Boes
    5.Koen Maris
    6.Kurt Van Raemdonck
    7.Bart Van Der Veken
    8.Niels D'hondt
    9.Kurt Thoen
    10.Joeri Verbruggen

    Zwijndrecht 17-05-2012 3.jpg

    Inwoners Reeks + 45 jaar

    1.FRANK SUYS (Bornem)
    2.Freddy Van Camp (Stekene)
    3.Dirk Bryssinckx (Melsele)
    4.Kenny Janssens (Melsele)
    5.Peter Flach
    6.Mark Brysinckx
    7.Jan Heyrman
    8.Patrick De Beule
    9.Herbert De Coster
    10.Kris Heirwegh
    Zwijndrecht 17-05-2012 2.jpg
    Zwijndrecht 17-05-2012 1.jpg 

     

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 12°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Van Oyen Franky KOP 2012.png 

    Donderdag 17 Mei - OOSTEEKLO (9968)
    Uitslag WAOD 17-05-2012 A Destelbergen.png WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 475.JPG
                                                                                                         Winnaar Catg.A Kristof Muys.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 455.JPG
                                      Aankomst van Kristof Muys.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 241.JPG
                                                          Start Catg.A
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 403.JPG WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 301.JPG
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 328.JPG WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 297.JPG
    Uitslag WAOD 17-05-2012 B Destelbergen.png WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 467.JPG
                                                                                                  Winnaar Catg.B Philip Lampaert.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 439.JPG
      Aankomst van Catg.B met winnaar Philip Lampaert, links Alex Goossens.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 305.JPG WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 300.JPG
    Uitslag WAOD 17-05-2012 C Destelbergen.png WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 225.JPG
                                                            Winnaar Toeristen Giovanni Vandamme en winnaar Catg.C Franky Van Oyen.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 197.JPG
                                       Aankomst van Franky Van Oyen.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 153.JPG
                                           De kopgroep Van Catg.C.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 110.JPG WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 106.JPG
                                                                                                Start Catg.C
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 104.JPG
                         Start Catg.C en Toeristen met 112 deelnemers.
    Uitslag WAOD 17-05-2012 D Destelbergen.png WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 099.JPG
                                                                      Winnaar Catg.D Jose Hoebeke en winnaar Catg.E Luc Snels.
                                                                               Fons Van Raemdonck mocht mee op de foto.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 085.JPG
                           Aankomst winnaar Catg.D Jose Hoebeke.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 086.JPG
    Aankomst van Fons Van Reamdonck (3de) en Adrien Maes (4de).
    Uitslag WAOD 17-05-2012 E Destelbergen.png WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 088.JPG
                                                                                                Aankomst winnaar Catg.E Luc Snels.
    Uitslag WAOD 17-05-2012 F Destelbergen.png WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 083.JPG
                                                                                                            Winnaar Catg.F Jef D'Hont.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 059.JPG
    Uitslag WAOD 17-05-2012 1 Destelbergen.png WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 199.JPG
                                                                                  Aankomst Toeristen met Giovanni Vandamme.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 115.JPG
                                              Start van de Toeristen.


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-05-2012 om 13:00 geschreven door kenny


    17-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 17/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 17/05/2012 RONDE VAN LIMBURG (LB) - Men Elite 1.2 UCI
    Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Kevin -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY

    2.ZABEL Rick -RABOBANK CONTINENTAL TEAM-

    3.VANTORNOUT Klaas -SUNWEB - REVOR-

    4.TEUNISSEN Mike -WV SCHIJNDEL-

    5.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    6.DUPONT Timothy -REGIO TEAM VLAANDEREN-

    7.VANBILSEN Kenneth -AN POST - SEAN KELLY-

    8.BAERT Jasper -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.PEETERS Kevin -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY-

    10.TERWEDUWE Kenny -MELBOTECH PRORACE CT-

    22.VERMEERSCH Gianni -BKCP - POWERPLUS-

    93.CORDEEL Pieter -BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    104.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

     

    17/05/2012 DESTELBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 116,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    2.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    4.CALLEBAUT Cédric-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.PIET Sullyvan-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    6.DE DUYTSCHE Luc-CYCLING TEAM GRILLHUISJE-

    7.VAN CRAEN Toshoni-CYCLING 2011-

    8.BUYSSE Lennert-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    10.VAN WALLE Matthias-MIRMIL CYCLING TEAM-

    12.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    23.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-

    46.PEIRSMAN Davy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    49.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    56.VAN DER LINDEN Olivier-RUDYCO CYCLING TEAM-

    59.DE DOBBELAER Angelo-ZANNATA CYCLING TEAM-

    67.COVENTS Pieter-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    68.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    71.DE RIDDER Michael-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    73.GOSSELIN Nicolai-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    79.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    86.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    89.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    93.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    96.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    97.VERGEYLEN Timothy-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    98.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    102.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    113.HERREMANS Kim-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    114.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    119.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    122.GOOSSENS Shani-TEAM ALIPLAST-

     

    17/05/2012 HERK-DE-STAD (LB) - Elite z.c./U23 - 112,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    2.DONNAY Laurent-MELBOTECH PRORACE CT

    3.DE VRIES Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.HUYBRECHTS Leopold-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    5.DREESEN Guido-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    6.SAVO Anthony-VC HAUT PAYS - MULTISPORT-

    7.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.PUTTENAERS Roy-APK-Q JOBS & SELECT CT VZW-

    9.BROES Michiel-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.SAVO Michael-VC HAUT PAYS - MULTISPORT-

    13.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    17/05/2012 KUMTICH-TIENEN (VB) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Kenny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    3.GOURGUE Benjamin-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    4.PUTSEYS Kevin-ZANNATA CYCLING TEAM-

    5.ARNAUD Grand-TELENET-FIDEA-

    6.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM-

    7.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.RAEYMAEKERS Jacob-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    9.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    17/05/2012 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    2.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.ELPERS Elroy-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.CUNNINGHAM Joshua-VIASPORT-

    6.WUYTENS Kim-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    7.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    8.VANHUFFEL Wim-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    9.GODDAERT Sander-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.VAN BRAECKEL Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    13.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    14.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    16.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    36.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.D`HOLLANDER Mathias-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    67.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    70.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    71.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

     

    17/05/2012 SINT-MARTENS-BODEGEM (VB) - Elite z.c./U23 - 127 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Dimitri-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.VLASSELAER Maarten-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    3.NEVENS Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    4.HOFMAN Joeri-KDL CYCLINGTEAM-

    5.RAMIREZ Brayan-SUROIENTE-

    6.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.VAN BROEKHOVEN Bram-APK-Q JOBS & SELECT CT VZW-

    8.TEUGELS Lennert-WK NOORD WEST BRABANT-

    9.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    10.FOUQUET Kevin-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    17.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    36.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    48.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/05/2012 WIELSBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    2.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    4.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    6.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    9.BULTYNCK Kenneth-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.NAUWYNCK Stijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

     

    17/05/2012 GOOIK (VB) - Women Elite UCI - 137,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VOCHT Liesbet -STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM-

    2.LAWS Sharon -AA DRINK - LEONTIEN.NL CYCLING TEAM-  3"

    3.LONGO BORGHINI Elisa -MIX5 HITEC-

    4.ARMITSTEAD Elizabeth -AA DRINK - LEONTIEN.NL CYCLING TEAM-  1’23"

    5.JOHANSSON Emma -MIX5 HITEC-

    6.GRACIE Elvin - AUSTRALIA NATIONAL TEAM-  1’25"

    7.DE VRIES Marijn -AA DRINK - LEONTIEN.NL CYCLING TEAM-

    8.CROMWELL Tiffany - AUSTRALIA NATIONAL TEAM-

    9.POOLEY Emma -AA DRINK - LEONTIEN.NL CYCLING TEAM-  1’33"

    10.DIJKMAN Petra -KLEO LADIES TEAM-  2’54"

    12.DRUYTS Jessy - BELGIUM NATIONAL TEAM-  3’10"

    13.DRUYTS Kelly -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-  3’11"

    16.HANNES Kaat -LOTTO BELISOL LADIES-

    46.WERNER Laure -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-


    17/05/2012 OPBRAKEL - STER DER VLAAMSE ARDENNEN (O) - Juniores - Rit Interclub - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.POLS Ruben -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    2.ROTTY Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-  11"

    3.GEUENS Alexander -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN ROOSBROECK Arne -WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    5.VAN RENTERGHEM Bram -ISOREX CYCLING TEAM-

    6.BOETS Ben -VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.DULT Jasper -THOMPSON-

    8.VAN REEK Timon -WV DE JONGE RENNER-

    9.MENSINK Rick -HANZERENNERS ZWOLLE-

    10.VAN RUYMBEKE Thieme -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    39.CLAUS Dieter -RUDYCO CYCLING TEAM-

    51.VERTENTEN Jens -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    55.BAEYENS James -CUBE-FINTRO SPIE CT

    56.SMET Cedric -RUDYCO CYCLING TEAM-

    59.THIERENS Sam -RUDYCO CYCLING TEAM-

    67.VAN DAM Tom -RUDYCO CYCLING TEAM-

    17-05-2012 om 23:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 17/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 17/05/2012 ALKEN (LB) - Juniores - 87,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.LETEN Wouter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.BLEUS Robin-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    3.HUYGEN Tijs-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.THOMAS Joren-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.VANDERAERDEN Niels-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.CUYPERS Senne-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.LETEN Pieter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    8.PAGNAER Arthur-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.GROFFI Dario-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.VAN DEN BERG Naud-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

     

    17/05/2012 HARELBEKE (W) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.FARAZIJN Maxime-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VAN BAARDEWIJK Koen-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.LOETERS Laurens-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    6.NOTREDAME Thybo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.BOUVRY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    17/05/2012 PEPINGEN (VB) - Juniores - 94 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.MERTENS Thomas-THOMPSON-

    3.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD WEST BRABANT

    4.GOYVAERTS Oskar-THOMPSON-

    5.VAN ECHELPOEL Michiel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.DESPLENTER Tjorven-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.VAN DEN BRANDE Julien-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    8.SCHOTTE Lauwrence-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.ROBEET Ludovic-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    10.VAN HOOYDONCK Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    44.MANNAERT Boris-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    17/05/2012 SLEIDINGE (O) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.JANSSENS Hendrik-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    2.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.DE RYCK Roy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.DE VINCK Sam-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.BOLLAERT Anthony-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DIERICKX Yorne-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    7.JANSSENS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.LANNOO Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.SOBERON Zowe-THOMPSON-

    31.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/05/2012 ZWIJNDRECHT (A) - Juniores - 57 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN TICHELT Yorben-VISTAMEDIA HAMME-

    2.VERBEKE Benny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VEGTER Jeroen-RTC DE HOEKSE RENNERS-

    4.COOLS Brent-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.VORSSELMANS Jan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VISPOEL Bryan-ASFRA RACING TEAM-

    8.SEYMUS Jason-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.HAGEMANS Sem-HET STADION-

    10.CLEREBOUT Jorn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    12.VAN STEELANDT Senne-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    17.VERMEULEN Daan-RUDYCO CYCLING TEAM-

    18.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.RELAES Michiel-RUDYCO CYCLING TEAM-

    21.COOLS Jeffrey-RUDYCO CYCLING TEAM-

    22.BUYL Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

     

    17/05/2012 ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 51,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.PANIS Thibaut-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.DE LOUWERE Stef-TWC HET SNELLE WIEL-

    3.BISSCHOPS Niels-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.PETIT Tomas-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5.JANS Dieter-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.LECLERC Gaëtan-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    7.LEONARD Sylvain-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    8.DRENT Dylan--

    9.LIJNEN Marnix-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.PAQUOT Nicolas-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    19.SMET Seppe-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    17/05/2012 BUDINGEN-ZOUTLEEUW (VB) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.GENICOT Lorens-ZANNATA CYCLING TEAM-

    2.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    3.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.BRAET Dieter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.FASSIN Raphaël-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    7.GARDIER Remy-TEAM NATACHA BASSE MEUSE

    8.MAHO Adrien-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    9.ABE Jonas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.MERTENS Julian-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

     

    17/05/2012 HOBOKEN (A) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    2.ALKEMADE Flip-TRV BOLLENSTREEK-

    3.AKKERMANS Lars-RSC DE WESTHOEK-

    4.VAN IERSEL Youri-TWC PIJNENBURG-

    5.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.DEHERDER Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.CALUWE Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.VAN ARK Alexander-WC DE WAARDRENNER-

    10.VAN DEN ENDEN Jesse-WESTLAND-

    23.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM-

    42.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    43.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    17-05-2012 om 23:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 17/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn Zege bij de Aspiranten 13 jaar !!!

    Van Houte Gerben KOP 2011 1.jpg
    Donderdag 17/05/2012 MAARKEDAL (O) - Nieuwelingen - Kampioenschap van Vlaanderen
    1e Jaars: 63 km - Aantal deelnemers:

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.VANDERMEER Laurens-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.JASPERS Ward-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.SNYERS Jari-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    25.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    37.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    41.ROELS Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

    50.DE WILDE Arno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    2e Jaars: 72 km - Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Enzo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.PEETERS Vincent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.ABRAHAMS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.TEIRLINCK Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    9.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM-

    12.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    19.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VAN HECKE Elias-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    17/05/2012 MOORSLEDE (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERHEGGE Jari Andy-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.DELERUE Pieterjan-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER

    3.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DEWULF Stan-CT COVEMAECKER DOVY IEPER

    5.TAMINIAUX Lionel-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    6.CREVITS Benjamin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    7.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.BRACKEZ Gianni-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.D´HAENE Austin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.VERWILST Aaron-TIELTSE RENNERSCLUB-

    14.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/05/2012 SLEIDINGE (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEVOLDERE Thibault-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    2.GOEMAN Jasper-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.PERNA Jeffrey-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    4.VAN DE KLUNDERT Pim-RSC DE WESTHOEK-

    5.DE SMIT Alain-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    6.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.DEQUAE Joran-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.MAAS Jan-ZUIDWESTHOEK-

    9.DE WOLF Timothy-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.PIETERAERENS Wouter-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT KERKSKEN

    14.VERMEIREN Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    17.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.LAUREYS Robin-RUDYCO CYCLING TEAM-

    30.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    50.BAEYENS Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    17/05/2012 ZWEVEGEM (W) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.INKELAAR Kevin-PRC DELTA-

    4.VANGHELUWE Seppe-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.DEVOS Iben-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.LECLAIRE Lancelot-VC HAUT PAYS - MULTISPORT-

    7.DE POURCQ Omar-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.VAN HERPE Florent-VC HAUT PAYS - MULTISPORT-

    9.MOERMAN Thomas-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VANDREPOTTE Anthony-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    14.HOLVOET Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/05/2012 ERPE MERE (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    17/05/2012 HOBOKEN (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    Aspiranten 12 jaar

    1.BAETENS Branko-WK NOORD WEST BRABANT-

    2.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.KUYL Sietze-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    4.VANDEPUTTE Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.BRUYNS Lennerd-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.VAN DEN PLAS Jasper-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.COOLS Wannes-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    13.PETRUS Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Aspiranten 13 jaar

    1.GERBEN VAN HOUTE uit Vrasene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.STICKENS Robin-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.MERTENS Neel-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.GEERTS Bjorn-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VERHEYEN Maarten-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.VAN LAER Jan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    15.BAERT Ajax-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    16.FRANSSENS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
    Van Houte Gerben 17-05-2012 podium.JPG
                                         Winnaar Aspiranten 13 jaar Gerben Van Houte.

    Van Houte Gerben 17-05-2012 terug in peleton.JPG Van Houte Gerben 17-05-2012 in de aanval.JPG

    Aspiranten 14 jaar

    1.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.LEFEBER Mathias-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    3.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Aspiranten 13 jaar Meisjes

    1.VAN HAAFTEN Kirstie-WV HET STADION-

    2.GOOSSENAERTS Chloë-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.VAN ROMPAY Anke-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

     

    Aspiranten 12 jaar Meisjes

    1.ANTHONISSEN Elise-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    Van Houte Sybren 17-05-2012 podium Sybren.JPG Van Houte Sybren 17-05-2012 Aankomst Sybren.JPG 
                                            Sybren Van Houte behaalde bij de Miniemen 11 jaar een 3de plaats.

    17/05/2012 LEDEGEM (W) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    17/05/2012 HOBOKEN (A) - Miniemen (afwachtingsproef)

    17-05-2012 om 23:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN & FOTO'S VAN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 16/05/2012

    FOTO'S PROFS TE PUIVELDE VAN WOENSDAG 16/05/2012

    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 425.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 421.JPG
                   Winnaar Gediminas Bagdonas.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 431.JPG
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 399.JPG
                Gediminas Bagdonas voor Matthias Allegaert en Matt Brammeier.
    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 16/05/2012 PUIVELDE - SINT-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 170 km

    Aantal deelnemers: 126

    1.BAGDONAS Gediminas-AN POST - SEAN KELLY -

    2.ALLEGAERT Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.BRAMMEIER Matt-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    4.BOL Jetse-RABOBANK CYCLING TEAM-

    5.WYTINCK Niels-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    6.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    7.LHOTELLERIE Clément-COLBA SUPERANO HAM-

    8.EECKHOUT Niko-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    9.CAETHOVEN Steven-ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S-

    10.ENNEKENS Stijn-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    18.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    25.DE ROOS Robby uit Moerbeke-TEAM ALIPLAST-

    34.VERBEKE Stijn uit Sinaai-TEAM ALIPLAST-

    35.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 057.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 056.JPG
                    Guy Ten Hartog uit Sinaai.                                         De gebroeders Pieter en Sander Cordeel uit Stekene.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 067.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 080.JPG
               Gunter Sterck uit Klein Sinaai.                                                    De start te Puivelde met 126 deelnemers.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 006.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 003.JPG
                                       Kevin Pauwels                                                                   De wedstrijdafgevaardigden.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 014.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 012.JPG 
                                      Koen Barbe                                                               De gebroeders Dieter en Michael Vanthourenhout.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 024.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 035.JPG
                                   Philippe  Walsleben                                                        De renners van de Sean Kelly ploeg van Kurt Eeckhout.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 027.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 081.JPG
                         Preben Van Hecke uit Berlare.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 030.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 082.JPG
                           Niko Eeckhout                                                                    Kristof DHollander en Stijn De Bock.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 053.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 118.JPG
                         Rusli Amir uit Maleisië.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 038.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 086.JPG
                           Jerome Baugnies
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 414.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 120.JPG
                      Jetse Bol werd 4de.                                                                  Vooraan Kevin Van Raemdonck.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 147.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 143.JPG
                           Deze 31 renners mochten het gaan uitmaken.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 136.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 245.JPG
                                                                                                                                                                    Kristof DHollander en Niels Albert.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 239.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 194.JPG
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 191.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 187.JPG
                                                                                                                                                                                    De kopgroep van 31 renners.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 338.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 330.JPG
             De renners van Topsport Vlaanderen in de aanval.                                         Bart Wellens en Niels Albert.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 307.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 247.JPG
                                                                                                                           Iljo Keisse neemt het peloton op sleeptouw.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 439.JPG
    Gaspard Van Peteghem, de vrouw van sponsor Achiel De Witte (Cibel) en sponsor Gunther (Aliplast).

    Foto's: Rita Thianpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-05-2012 om 13:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VANOMOBIL CYCLING TEAM VAN ZATERDAG 12/05 EN ZONDAG 13/05/2012
    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Vanomobil 17-05-2012 1.png
    Vanomobil 17-05-2012 2.png
    Vanomobil 17-05-2012 3.png
    Vanomobil 17-05-2012 4.png
    Vanomobil 17-05-2012 5.png

    Bron: Raf & Lydia

    17-05-2012 om 13:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TWEEDE GROTE PRIJS VAN DE WASE POLDERS WERD EEN SUCCES !!!

    Tweede grote prijs van de Wase Polders werd een succes !!!

     

    Aidis Kruopis wint de massaspurt !!!

    WBV 13-05-2012 28-PMA_9511.jpg
    WBV 13-05-2012 27-PMA_9515.jpg
    WBV 13-05-2012 29-PMA_9510.jpg
    WBV 13-05-2012 26-_PMA9790.jpg
    Kruopis Aidis 2012.png 

    De Litouwer Aidis Kruopis, vorig jaar bij Landbouwkrediet nog goed voor een reeks spurtzeges waaronder een rit in de ronde van België, kon dit seizoen bij Orica-Green Edge nog niet veel potten breken. Maar gisteren liet hij in de wedstrijd in Verrebroek zien dat hij nog altijd heel snel is. In een massaspurt klopte hij er meer dan 100 renners.

    Terwijl Nick Nuyens en Iljo Keisse zich een hele wedstrijd lieten meedrijven in het peloton toonden Kenny De Ketele en Klaas Lodewijck zich wel aanvalslustig. Samen met Laurens De Vreese, Niko Eeckhout, Kenneth Vanbilsen, Jurgen Francois, Timothy Dupont, de Waal Chevaloioer, de Nederlanders Thijs Al, Flavio Pasquino en de Australiër Phelan gingen ze halfweg voorop rijden. De voorsprong steeg tot maximaal anderhalve minuut. Maar hoewel vrijwel alle ploegen vooraan mee waren bleek dat niet genoeg. In een superspannende finale kwam het peloton terug. Op 3 kilometer van de streep volgde de hergroepering, Aidis Kruopis kwam van ver aan de leiding en stond die niet mee af. “Ik was lang ziek maar voel nu eindelijk weer snelheid in de benen. De ronde van Noorwegen wordt het volgende objectief, later dit seizoen staat de Vuelta op het programma. Winnen is voor mij het enige wat telt,” klonk het ambitieus bij de Litouwer die zijn landgenoot Bagdonas (winnaar vorig jaar) en  Pieter Van Speybroeck voorafging.

    Bestuur van Het Vliegend Wiel in de wolken

    Het bestuur van het Vliegend Wiel toonde zich bijzonder tevreden met de 2de editie van de grote Prijs van de Wase Polders.

    "We hadden ook dit jaar weer moeite gedaan om een knappe affiche samen te stellen en heimelijk hoop je dan natuurlijk dat één van die vedetten ook zijn rol kan waarmaken. Met Kruopis was dat het geval. We hadden hem op de affiche gezet als spurter en hij heeft hier getoond dat hij inderdaad de snelste was," stelde secretaris Guido Moorthamers na afloop tevreden vast. De andere vedetten Iljo Keisse en Nick Nuyens hielden zich gedeisd maar hadden wel een verontschuldiging. Keisse sukkelde met een blessure aan de pols en Nuyens moest toegeven dat het herstel aan de barst in de heup veel trager loopt dan verwacht. Nuyens hoopt in de ronde van Noorwegen verder de weg naar boven in te zetten. Klaas Lodewyck, ploegmakker van Philippe Gilbert, liet zich wel opmerken. Hij reed een hele koers in de aanval en fietste nadien ook nog met de fiets naar huis.

    Van Wase zijde kwam Sander Cordeel (Stekene) in extremis ook aan de inschrijvingstafel langs. "Na de klassiekers lag ik enkele dagen stil. De voorbije week trainde ik in Frankrijk. Deze wedstrijd vormt samen met de wedstrijd van volgende woensdag in Puivelde de aanhef naar de ronde van België, de volgende grote opdracht." In Puivelde zal ook Pieter Cordeel, broer van Sander, aan het vertrek staan. Kristof Dhollander, nog een Stekenaar, kwam met 4 ploegmakkers van de Boomse Rupelspurters aan de start. "Voor onze ploeg was het een eer om de grote prijs van de Wase Polders te mogen starten. We hebben met Steven Doms ook iemand tussen de prijzen en dat is voor een ploeg van ons niveau al een succes op zich," vertelde Dhollander die woensdag in Puivelde opnieuw aan de start verschijnt met een wild-card. Het slotwoord was voor voorzitter Erik Van Goethem die de slotbalans maakte. "Hier staat een tevreden voorzitter. Ook de reacties van onze partners waren positief, de kans dat we volgend jaar een derde Grote Prijs van de Wase Polders organiseren is zeker niet onbestaande. De steun van de gemeente Beveren is daarbij uiteraard heel belangrijk. We zijn dan ook blij dat onze sportieve burgemeester hier vandaag weer van de partij was,” besloot de voorzitter.
    WBV 13-05-2012 06-_PMA9382.jpg

    Bloemen voor de start voor Kenny De Ketele.

    Dat ze in Verrebroek hun kampioenen kennen werd al voor de start bewezen. Het bestuur van Het Vliegend Wiel had voor Kenny De Ketele immers een mooie bloemtuil laten aanrukken. De Ketele kroonde zich eerder deze maand samen met Gijs Van Hoecke tot wereldkampioen ploegkoers op de piste in het Australische Melbourne. Later dit jaar zal De Ketele ook op de Olympische Spelen van de partij zijn. Het bestuur van Het Vliegend Wiel maakte dan ook van de gelegenheid gebruik om samen met de wereldkampioen en ook met de vedetten Nick Nuyens en Iljo Keisse samen op de foto te gaan.
    WBV 13-05-2012 01-_PMA9306.jpg WBV 13-05-2012 02-_PMA9307.jpg
    WBV 13-05-2012 03-_PMA9338.jpg WBV 13-05-2012 04-_PMA9340.jpg
    WBV 13-05-2012 05-_PMA9380.jpg WBV 13-05-2012 07-_PMA9381.jpg
    WBV 13-05-2012 08-_PMA9400.jpg
    WBV 13-05-2012 09-_PMA9423.jpg WBV 13-05-2012 25-_PMA9740.jpg
    WBV 13-05-2012 24-_PMA9728.jpg WBV 13-05-2012 23-_PMA9709.jpg
    WBV 13-05-2012 10-_PMA9434.jpg WBV 13-05-2012 11-_PMA9442.jpg
    WBV 13-05-2012 13-_PMA9498.jpg WBV 13-05-2012 14-_PMA9527.jpg
    WBV 13-05-2012 15-_PMA9530.jpg WBV 13-05-2012 16-_PMA9557.jpg
    WBV 13-05-2012 17-_PMA9601.jpg WBV 13-05-2012 18-_PMA9634.jpg
    WBV 13-05-2012 19-_PMA9666.jpg WBV 13-05-2012 20-_PMA9696.jpg
    WBV 13-05-2012 21-_PMA9698.jpg WBV 13-05-2012 22-_PMA9700.jpg

     

    Tekst: Ivan Elegeert
    Foto's: Pierre Maes (Cycling News Nu)
    Maes Pierre KOP.jpg

    17-05-2012 om 10:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 17/05/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Donderdag 17/05 – HEIST-GOOR

    Cat. A

    1 Van Nuffelen Sam

    2 Heyns Wim

    3 Vanden Wyngaerd Bart

    4 Krijnen Rob

    5 De Weerdt Nick

    6 Van Pelt David

    7 Sels Nick

    8 Vercammen Sven

    9 Loos Glen

    10 Van Opstal Philippe

     

    Cat. B

    1 Boenders Yves

    2 Brees Patrick

    3 Diels Kurt

    4 Adams Christophe

    5 Vangenechten Gert

    6 Van Rompaey Werner

    7 Nuyens Hans

    8 Sitarski Marcin

    9 Jordoens Bart

    10 De Wyngaert Filip

     

    Cat. C

    1 Verdonck Patrick

    2 Bogaerts Patric

    3 Van Der Mieren Daniel

    4 Agneesen Hugo

    5 De Cuyper Kurt

    6 Vekemans Marc

    7 Aerts Peter

    8 Goossens Rene

    9 Verbinnen Dirk

    10 Van Poelvoorde Mick

     

    Cat. D

    1 De Cock Marc

    2 Verhaegen Barend

    3 Aertgeerts Andre

    4 Van Looy Luc

    5 Turcksin Dominique

    6 Van Roy Luc

    7 Couvents Patrick

    8 Fuchs Dirk

    9 Heulens Marc

    10 Hermans Henri

     

    Cat. E

    1 Vonckx Georges

    2 Vranken Freddy

    3 Degeest Roland

    4 Van Loy Ellen

    5 Van herck Willy

    6 Bastiaens Frans

    7 Oosterbosch Geert

    17-05-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    16-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 17 MEI - JUNIORES TE ZWIJNDRECHT

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    DONDERDAG 17 MEI – JUNIORES TE ZWIJNDRECHT

     

    De Goddaertvrienden richten te Zwijndrecht op donderdag 17 mei een wedstrijd in voor Juniores.

    Criterium in de statiestraat +/- 60 Km, alle formaliteiten in Cafe Centrum.

    € 500 prijzen en € 300 premies.

    Voorinschrijvingen: Schenck Benny (schenck_benny@hotmail.com), Statiestraat 85/2, 2070 Zwijndrecht (0496/860817)
    Café Centrum, Statiestraat 90, 2070 Zwijndrecht (03/7221726).

    16-05-2012 om 12:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 15/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 15/05/2012 AALBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 106 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.LEPLA Jeroen-JONG VLAANDEREN-

    3.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    7.OBIA Masatoshi-TEAM EURPASIA-

    8.SANGES Even Dombu-HASLE LOREN IL

    9.DECAESTEKER Frederik-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.TAKENOUCHI Yu-TEAM EURASIA-

     

    15/05/2012 LOMMEL (LB) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers: 44

    1.DE VRIES Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    2.ARITS Steven-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.VERBEEK Wout-APK-Q JOBS & SELECT CT VZW-

    5.LODEWIJKS Gert-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    6.WANTE Melvin-MELBOTECH PRORACE CT

    7.SZEKELY-BORBARA Dennis-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.VAN IERSEL Dennis-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.CRAENEN Rick-TWC DE KEMPEN-

    10.VAN THIELEN Jeffrey-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    16-05-2012 om 12:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG TTC RONDE 2012 - RIT 4 VERREBROEK - 16/05/2012
    TTC 2012 Banner.png

    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!
    De Boes Timmy KOP 2012.png   TTC 16-07-2012.png
    Woensdag 16/05/2012 - VERREBROEK - TTC Ronde 2012 - Rit 4 - 61 km
    Uitslag - 76 dln.
    1.TIMMY DE BOES uit Temse
    Uitslag Verrebroek 2012.png

    Foto: Hugo Meirte

    16-05-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 16/05/2012

    vwf.JPG






    Proficiat aan STEVEN BLOMMAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks D !!!

    Blommaert Steven KOP 2012.png
    Woensdag 16 Mei - VERREBROEK (9130) -
    Ronde van het Waasland


    ACD-reeks
    1 Dries ECHELPOELS
    2 Kevin Van Der Cruijce
    3 Piet Froyen
    4 Bart Heirewegh (Hamme)
    5 Sammy Bogaert (Kalmthout)
    6 Gunther Biesemans (1C)
    7 Gianni Cooman
    8 Geoffrey Luyssen
    9 Franky Weemaes (Melsele)
    10 Jonas Pfaff (Beveren)
    11 Ben Suykerbuyk (Essen)
    12 Nico Van Bever
    13 STEVEN BLOMMAERT (1D - Hamme)
    14 Etienne Claus (Waasmunster)
    15 Kristof Reniers
    16 Steven Thomas
    17 Maarten Brum
    18 Jan Vlegels (Kieldrecht)
    19 Thomas Heuvelmans
    20 Andre Bultinck
    21 Giovanni Van Drom
    22 Stefan Verhaeghe
    23 Wim Rombaut (Stekene)
    24 Bert Peelman
    25 Sven Blommaert (Hamme)
    26 Andy Van Loon
    27 Jurgen Goossens (Kieldrecht)
    28 Gerry Maes
    29 Hans Vergauwen (Nieuwkerken)
    30 Patrick Pauwels

    TTC 16-05-2012.jpg
    Winnaar Reeks A Dries Echelpoels, winnaar Reeks D Steven Blommaert en
    winnaar Reeks C Gunther Biesemans.


    Foto: Raymond De Geest

    16-05-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    15-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD VWF TE BAASRODE VAN ZATERDAG 12/05/2012
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D
     



    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    15-05-2012 om 22:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD WAOD VAN ZATERDAG 12-05-2012 TE DESTELBERGEN
    Catg.A/B




    Filmopname: Gino Van Broeck

    15-05-2012 om 19:12 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!