.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    24-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/01/2009

    vwf

    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.B !!!


    Smet Ivan 02 


    Zaterdag 24 januari 2009 - Uitslagen Assenede -
    Cross
    A-reeks
    1 De Wit Edwin
    2 Rouan Tom
    3 Heylens Jochen
    4 De Baere Bart
    5 Verschueren Sven

    B-reeks
    1 IVAN SMET uit Hamme
    2 De Bock Benny
    3 De Temmerman Gino
    4 Van Den Eede Michael
    5 Teirlinck Steven

    C-reeks
    1 Standaert Danny
    2 Rogiers Benny
    3 De Ridder Francis
    4 Van Den Eede Johnny
    5 De Waele Marnic

    D-reeks
    1 Van Wesenbeeck Luc
    2 Corthals Willy
    3 Spruyt Alex
    4 Wandels Eddy
    5 Vanhonsebrouck Michel

    E-reeks
    1 Huysmans Albert
    2 Mussche Lucien
    3 Van Goidsenhoven Lucas
    4 Hermie André
    5 Thielemans Jef

    E+reeks
    1 Van Impe Frans
    2 D'Hondt Urbain
    3 De Gent Jan
    4 Gevaert Jozef

    24-01-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/01/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 24/01/2009 - ZONNEBEKE-KASTEELCROSS (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers : 57

    1. DENUWELAERE Jan - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW    

    2. VAN COMPERNOLLE Kenneth - SUNWEB-PROJOB op 17”

    3. VERSTRAETEN Jan - KDL TRANS NV op 20”

    4. SOETENS Jan - REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM op 25”

    5. WALSLEBEN Philipp - BKCP – POWERPLUS op 1’17”

    6. WELLENS Geert - AVB - CYCLING TEAM op 1’25”

    7. BERDEN Ben - REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM op 2’10”

    8. MEEUSEN Tom - FIDEA CYCLING TEAM op 2’25”

    9. HUENDERS Mitchell - CT TEAM LOWIK MEUBELEN op 3’22”

    10. WEBER Sascha - FC RHEINLAND-PFALZ FLONHEIM op 3’27”

    18. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 4’20”

    35. GRUWIER Steve - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 6’15”    

     

    24/01/2009 - ZONNEBEKE (W) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers : 37 Juniores - 40´

    1. EISING Tijmen - WRV DE PEDDELAARS

    2. DE BIE Sean - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3. VAN DER HEYDEN Michiel - TEAM BRABANT 2000 op 36”

    4. BRAET Vinnie - CYCLINGTEAM OOST-WEST op 1’02”

    5. VAN DER HAAR Lars - Revor Cycling Team op 1’49”

    6. ZACH MC DONALD             

    7. MEURISSE Xandro - REVOR - JARTAZI CYCLING TEAM op 1’59”

    8. KEOUGH LOKE op 2’17”

    9. VAN DE VELDE Valentijn - REVOR - JARTAZI CYCLING TEAM op 2’57”

    10. VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 3’17”

     

    Aantal deelnemers : 17 Nieuwelingen - 30´

    1. SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  

    2. DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM op 1’32”

    3. VANTHOURENHOUT Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 1’54”

    4. WOUTERS Toon - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 2’13”

    5. MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE op 2’20”

    6. VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 2’26”

    7. COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 2’40”

    8. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 3’11”

    9. SWEECK Diether - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 3’21”

    10. DEMEULENAERE Sebastien - JONGE RENNERS ROESELARE op 3’26”

     

    24/01/2009 – MOL (A) - Veldrijden form. D
    WORLD MASTERS CYCLOCROSS CHAMPIONSHIPS

    Veldrijden form. D

    Aantal deelnemers: 17

    1. MARTENS HERMAN  00:29:31

    2. VAN DE WIEL LAMBERT                

    3. ELPEL ARMIN                     

    4. GINLEY JOHN                     

    5. MICHAEL IVES                   

     

    Veldrijden form. D

    Aantal deelnemers: 47

    1. RAATS EDWIN  00:42:18

    2. JANSEN WIM                      

    3. FOLCARELLI MASSIMO                 

    4. SCHRAYEN NICO                

    5. PRISSE CYNILLE                

     

    Veldrijden form. D

    Aantal deelnemers: 39

    1. VAN EYNDT SVEN  00:41:49

    2. VAN HOUTUM ROEL op 20”

    3. DE LAAT PATRICK             

    4. GARNIER CEDERIC             

    5. KUSCHLA SVEN                 

     

    Veldrijden form. D

    Aantal deelnemers: 6

    1. SARVARY KATHERINE  00:24:00

    2. PFLUKE LILLIAN                

    3. BORJESSON CARINA                     

    4. SMITH LEE             

    5. DUFOND DENATTEEIS CHRISTINE             

     

    Veldrijden form. D

    Aantal deelnemers: 11

    1. GALL MARINNE  00:21:49

    2. BUUMSTEIGER KATRINA               

    3. BERTRAM ANNE                 

    4. SAINTAGNE CLAUDIA                    

    5. GETRUD BO            

     

    Veldrijden form. D

    Aantal deelnemers: 15

    1. MERTER ILONA  00:31:30

    2. NOBUS ANJA uit Waardamme                     

    3. REINDERS ANJA                 

    4. OTTEVANGER EEFJE                     

    5. JADINE RILEY                     

     

    Veldrijden form. D

    Aantal deelnemers: 23

    1. MERTENS FRANCOIS  00:32:07

    2. SAS JOS                

    3. LIEVENS EDWARD             

    4. BARNETT VICTOR              

    5. DE BUSSER LEO                

     

    Veldrijden form. D

    Aantal deelnemers: 25

    1. VAN TICHELT LUDO  00:32:05

    2. LUYTEN FELIX                    

    3. GEUDENS JAN GUIDO                    

    4. DE CLERCO JOSE              

    5. OCASEK ZBYNEK               

     

    Velderijden form. D

    Aantal deelnemers: 55

    1. MARYNISSEN WALTER  00:37:49

    2. VAN LONDEN ADRIAAN                  

    3. WILLEMS MICHEL              

    4. SCHEERMAKERS RONALD             

    5. BLOEMEN RUDY                 

    38. GEVAERT WILLIAM uit Waasmunster                      

     

    Veldrijden form. D

    Aantal deelnemers: 51

    1. DRUYTS MARK  00:36:48

    2. VERHESTRAETEN DANNY              

    3. NOEL DENIS                       

    4. SLUYTS PATRICK              

    5. BOGAERTS JOS                 

    40. JOOS LUC uit Stekene (heroptreden na blessure van de schouder)            

     

    Veldrijden form. D

    Aantal deelnemers: 53

    1. SCHWEDLER JENS  00:35:25

    2. MERTENS DIRK                  

    3. VERVECKEN BERT             

    4. LAMMENS MARIO              

    5. VAN DONINCK JAN             

     

    24-01-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    21-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 21/01/2009 !!!

    Onder leiding van Kenny Janssens en Mattias Nys vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport aan 't Schuurke te Beveren 50 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Bij een zacht winterweertje was het alweer uitstekend trainingsweer en meteen voor midden in de week een grote opkomst van maar liefst 50 renners, de wind was vandaag onze tegenstander maar kleppers genoeg om zich daar tegen te verzetten. De kopmannen van de dag waren Guy Smet goed voor 2 uur kopwerk en Robby Van Raemdonck !!!
    Het gemiddelde kwam uit op 34,0 Km/h en de afstand bedroeg 84 Km tot Beveren met de extra lus erin naar Overslag, voor de liefhebbers was er nog een extra lus over Haasdonk via Den Es en via St.Anna Linkeroever terug naar Melsele goed voor 110 Km.
    Reden zoal mee : 
    Robby Van Raemdonck , Kevin Van Raemdonck , Ben Verburgt , Eddy Merckx , Miguel Gonzales , Jos Van Raemdonck , Mano Schouten , Kris Smet , Cornelis Van Der Haeven , Walter Rotthier , Glenn De Rudder , Michel Thierens , Franky Weemaes , Dirk Bryssinckx , William Despeels , Franky Wielandt , Jori Van Steenberghen , Tom Verhulst , Freddy Van Osselaer , Hans Vergauwen , Jan Vlegels , Luc Apers , Dr.Frank De Winter , Wim De Cleen , Luc Vermeulen , Jos Vermeulen , Joeri Verbruggen , Geert Van Simaeys , Kristoff Heyns , Werner Van Der Weken , Frank Van Geystelen , Eddy Coenen , Alex Goossens , Bruno Verwulgen , Kurt Carpentier , Guy De Jonghe , Patrick Vergauwen , Hugo Martens , Freddy De Blick , Ilse Fiers , Mattias Nys , Nico Audenaert , Fons Van Raemdonck , Guy Smet , Beverrent , Castelli , WAC , ? ? en Kenny Janssens.

    21-01-2009 om 18:57 geschreven door kenny


    19-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC-TEAM VAN MAANDAG 19/01/2009

    WAC-Logo

    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND


    Op vrijdag 30 januari wordt het WAC-Team 2009 voorgesteld met een sperrende show te Sint-Lenaarts.

    Daar zullen de doelstellingen voor 2009 voor de meer dan 60 Wase renners en rensters meegedeeld worden.

     

    De renners en rensters van het WAC-Team Waasland hebben intussen niet stilgezeten tijdens de koude winterweken.
     

    Wac-team 2009 1
    Naast de rollentrainingen waar ze zowel klimtraining – blokkentrainingen – snelheidstraining – duurtraining – techniektraining – krachttraining hebben laten trainen als initiatie, zo zijn de renners en renster heel wat wijzer geworden om op een efficiënte manier te trainen op de rollen.

    Wac-team 2009 2 
    Ook de trainingen in het Vlietbos konden gewoon doorgaan onder de leiding van Frank.


    Wac-team 2009 3
    Intussen zijn de wegtrainingen gestart, met vertrek aan de kerk te Vrasene.

    Op woensdag om 14.15 uur en op zaterdag om 13.30 uur.

    Met dank aan Paul Van Vlierberghe.

    19-01-2009 om 14:04 geschreven door kenny


    18-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/01/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 18/01/2009 - ROUBAIX (Fra) - Veldrijden Wereldbeker - Klasse 1 - 60´

    Aantal deelnemers :

    1. Erwin Vervecken    

    2. Zdenek Stybar (Tsj) op 1"

    3. Sven Nys op 28"

    4. Bart Wellens op 41"

    5. Niels Albert op 55"

    6. Lars Boom (Ned) op 1'26"

    7. Francis Mourey (Fra) op 1'32"

    8. Klaas Vantornout op 1'43"

    9. Petr Dlask (Tsj) op 1'54"

    10. Thijs Al (Ned) op 2'00"

    14. Sven Vanthourenhout op 3'03"

    20. Kevin Pauwels op 4'36"

    23. Bart Aernouts op 5'25"

    29. Dieter Vanthourenhout op 6'09"


    Zondag 18/01/2009 - ROUBAIX (Fra) - Veldrijden Wereldbeker – Beloften - 50´

    Aantal deelnemers :
    1. Philipp Walsleben (Dui)
    2. Aurelien Duval (Fra)
    3. Ondrej Bambula (Tsj)
    4. Vincent Baestaens
    5. Guillaume Perrot (Fra)
    6. Kenneth Van Compernolle
    9. Jim Aernouts
    15. Quentin Bertholet
    17. Tom Meeusen
    26. Joeri Adams

    Zondag 18/01/2009 - ROUBAIX (Fra) - Veldrijden Wereldbeker – Dames - 50´

    Aantal deelnemers :
    1. Katie Compton (VS)
    2. Hanka Kupfernagel (Dui)
    3. Daphny van den Brand (Ned)
    4. Marianne Vos (Ned)
    5. Christel Ferrier-Bruneau (Fra)
    10. Sanne Cant
    18. Joyce Van der Beken
    22. Veerle Ingels
    30. Nicole De Bie-Leyten


    Zondag 18/01/2009 - ROUBAIX (Fra) - Veldrijden Wereldbeker – Juniores - 40´

    Aantal deelnemers :

    1. Tijmen Eising (Ned)
    2. Wietse Bosmans
    3. Zach McDonald (VS)
    4. Luca Braidot (Ita)
    5. Lars Van der Haar (Ned)
    11. Bart De Vocht
    18. Gianni Vermeersch
    19. Vinnie Braet
    21. Matthias Bossuyt

     

    18/01/2009 - KASTERLEE (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers : 43

    1. VAN DEN BOSCH Tom - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW

    2. VERSCHUEREN Bart - REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM     

    3. BODEN Stef - AA DRINK CYCLING TEAM              

    4. THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO

    5. VAN DAEL Jan - SUNWEB-PROJOB       

    6. DE KORT Tom - AVB - CYCLING TEAM

    7. LEEMANS Wim - BKCP - POWERPLUS 

    8. COP Kristof - AVB - CYCLING TEAM    

    9. CANT Kevin - AVB - CYCLING TEAM    

    10. DE CLEYN Dave - AVB - CYCLING TEAM          

    31. VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM   

     

    18/01/2009 - KASTERLEE (A) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers : 35 Juniores - 40´

    1. DE CLERCQ Angelo - CYCLINGTEAM OOST-WEST       

    2. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    3. SWEECK Hendrik - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK   

    4. ADAMS Jens - AVIA CYCLING TEAM   

    5. PEETERS Karl - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.            

    6. KOYEN Niels - FREDIR              

    7. RISBOURG Raf - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.   

    8. PEETERS Michaël - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.        

    9. VOLDERS Sonny - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    10. DE PROOST Rinze - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW
     

    Aantal deelnemers : 44 Nieuwelingen - 30´

    1. SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    2. CLAES Jorn - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK          

    3. SWEECK Diether - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK   

    4. HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5. SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    6. VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    7. PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    8. EYSKENS Jeroen - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    9. PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    10. DHONDT Michael - WIELERTEAM MOREL - VANDEPUTTE VZW DE PIN        

    37. NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM       

     

    18/01/2009 - KASTERLEE (A) - Veldrijden form. D
    Aantal deelnemers : 35 Amateurs/Masters A

    1. VAN EYNDT Sven - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE           

    2. JANSEN Wim - CYCLO-BIKE LIMBURG 

    3. SCHROYEN Nico - CYCLO-BIKE LIMBURG        

    4. VAN ASTEN Bart - CYCLO-BIKE LIMBURG          

    5. VAN STAEYEN Benny - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

     

    Aantal deelnemers : 21 Masters B

    1. VAN DONINK Jan - MBK BICYCLE LINE           

    2. VERVECKEN Bert - AFDELING ANTWERPEN - WBV         

    3. MERTENS Dirk - CYCLO-BIKE LIMBURG           

    4. DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL          

    5. VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL 

     

    Aantal deelnemers : 25 Masters C

    1. MARYNISSEN Walter - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    2. KRAMER HENRY - LOSGATOS           

    3. SELS Rudy - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    4. MERTENS François - CYCLO-BIKE LIMBURG    

    5. CAMPBELL ED                    

     

    18/01/2009 - KUURNE (W) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers :

     

    18/01/2009 KUURNE (W) - Veldrijden Miniemen

    18-01-2009 om 17:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/01/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GERRY DRUYTS met zijn 4°Seizoenszege in het veld bij de Juniores !!!

    Druyts Gerry 03

    Zaterdag 17/01/2009 - LANGEMARK ( VL.CC.CUP ) (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers : 26

    1. DENUWELAERE Jan - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW     

    2. CLARYSSE Nico - CYCLINGTEAM OOST-WEST op 1’18”

    3. VAN DEN BRANDE Kay - SCOTT USA CYCLING TEAM op 1’57”

    4. RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS TEAM VZW op 2’26”

    5. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 2’48”

    6. LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 2’55”

    7. BASSEZ Patrick - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 3’30”

    8. VAN GREMBERGEN Kendric - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM op 4’41”

    9. DE WISPELAERE Bert - WIELERTEAM MOREL - VANDEPUTTE VZW DE PIN op 5’46”

    10. B0USSEKEY JEROME op 5’55”

    11. HERPOL Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 6’32”

    14. DE CALUWE Steven - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 7’23”

    17. GRUWIER Steve - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 7’42”
     

    17/01/2009 - LONDERZEEL (VB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers : 30

    1. VAN DEN BOSCH Tom - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW

    2. THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO op 1’15”

    3. VAN ZEEBROECK Jan - WK NOORD WEST BRABANT op 1’20”

    4. EECKHOUT Kevin - SUNWEB-PROJOB op 1’35”

    5. RAEYMAKERS Sten - CYCLINGTEAM OOST-WEST        

    6. FLETCHER DAVID - SPORT TREK op 2’30”       

    7. JACOBS Wim - MORGAN BLUE C.T. VZW op 3’15”

    8. BIBBY IAN - North West op 3’34”      

    9. ONGHENA Matthias uit Kieldrecht - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 3’50”   

    21. DE BOEY Jonas uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 6’20”

     

    17/01/2009 - LANGEMARK ( VL.CC.CUP ) (W) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers : 36 Juniores - 40´

    1. BAELEN Jesper - REVOR - JARTAZI CYCLING TEAM      

    2. VAN DE VELDE Valentijn - REVOR - JARTAZI CYCLING TEAM op 09”

    3. MEURISSE Xandro - REVOR - JARTAZI CYCLING TEAM op 1’35”

    4. BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’37”

    5. DENOLF Ritchie - CYCLINGTEAM OOST-WEST 

    6. GOOSSENS Kenny uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 4’15”

    7. POELVOORDE Robin - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 4’30”

    8. DECEUNINCK Tim - JONGE RENNERS ROESELARE op 5’00”

    9. CALLEBAUT Kevin - IMMO NLVK CYCLING TEAM          op 5’54”

    10. NEIRYNCK Kevin - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 6’36”

    20. VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM op 11’55”

     

    Aantal deelnemers : 33 Nieuwelingen - 30´

    1. VAN GOETHEM Robin - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    2. DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM           

    3. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE      

    4. VANTHOURENHOUT Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE           

    5. VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW

    6. COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB      

    7. DEMEULENAERE Sebastien - JONGE RENNERS ROESELARE      

    8. VAN VOOREN Niels - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE          

    9. GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  

    10. DE ZUTTER Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE      

     

    17/01/2009 - LONDERZEEL (VB) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers : 39 Juniores - 40´

    1. GERRY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2. SCHEIRE Ruben uit Beervelde - AVIA CYCLING TEAM           

    3. VEESTRAETEN Zeb - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG          

    4. LAMMENS Laudelino - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW  

    5. PEETERS Karl - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.         

    6. WYTINCK Niels - AVIA CYCLING TEAM               

    7. VEESTRAETEN Sieën - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG         

    8. VOLDERS Sonny - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    9. RISBOURG Raf - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.   

    10. VAN STAEYEN Jordy - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK       

    20. SAEY Jens uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  

     

    Aantal deelnemers : 33 Nieuwelingen - 30´

    1. VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL        

    2. CLAES Jorn - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK          

    3. EYSKENS Jeroen - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    4. VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI        

    5. VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    6. PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    7. SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    8. PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    9. SCHIETTECATTE Jellen - ASFRA RACING TEAM            

    10. VERSTRAETEN GILLIAN               

     

    17/01/2009 - LANGEMARK ( VL.CC.CUP) (W) - Veldrijden form. D - 40´
    Aantal deelnemers : 33 Amateurs/Masters A

    1. MAES Timmy - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE    

    2. VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 37”

    3. MAES Wim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 45”

    4. ALLIET Steven - WIELERTEAM MOREL - VANDEPUTTE VZW DE PIN op 1’12”

    5. DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’40”

     

    Aantal deelnemers : 16 Masters B

    1. DE KEUKELAERE Dirk - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE          

    2. LAMMENS Mario - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW op 1’24”

    3. SMET Ivan uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’26”

    4. KYNDT Hans - PIZZAFOONCYCLING.BE op 1’28”

    5. BALLET Peter - WIELERTEAM MOREL - VANDEPUTTE VZW DE PIN op 2’28”

     

    Aantal deelnemers : 14 Masters C

    1. WILLEMS Michel - JONGE RAKKERS VOLLEZELE          

    2. DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 2’57”

    3. DE CLERCQ Jose - WIELERTEAM MOREL - VANDEPUTTE VZW DE PIN op 4’14”

    4. WALRAEDT Gilbert - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 5’12”

    5. COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 6’11”

     

    17/01/2009 LONDERZEEL (VB) - Veldrijden form. D - 40´
    Aantal deelnemers : 28 Amateurs/Masters A

    1. VAN EYNDT Sven - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE

    2. JANSEN Wim - CYCLO-BIKE LIMBURG op 05”

    3. SCHROYEN Nico - CYCLO-BIKE LIMBURG op 15”

    4. VAN STAEYEN Benny - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’09”

    5. GEVERS Jan - AFDELING ANTWERPEN - WBV    

     

    Aantal deelnemers : Masters B

     

    Aantal deelnemers : Masters C

     

    17/01/2009 - LONDERZEEL - Veldrijden Aspiranten

    PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP (VB)
    Aspiranten meisjes 12 jaar

    Aantal deelnemers: 1

    1. VAN RILLAER Silke - BMX TEAM BEKAF         

     

    Aspiranten jongens 12 jaar

    Aantal deelnemers: 6

    1. VASTMANS Dries - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 

    2. VERHEYEN Nick - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. 

    3. DEVOS Han - LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    Aspiranten jongens 13 jaar

    Aantal deelnemers: 15

    1. TEIRLINCK Jens - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2. CALUWE Stijn - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.   

    3. PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    8. VAN HECKE Elias uit - RUDYCO CYCLING TEAM          

     

    Aspiranten meisjes 14 jaar

    Aantal deelnemers: 1

    1. VAN DEN BOSCH Loni - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM  

     

    Aspiranten jongens 14 jaar

    Aantal deelnemers: 13

    1. VANDERAERDEN Thimothy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG          

    2. CLÉ Brent - BMX TEAM BEKAF

    3. VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    18-01-2009 om 17:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/01/2009
    Wielerbond Vlaanderen 09

    17/01/2009 - GENT VWEM (O) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    Omnium Aspiranten Dames

    Aantal deelnemers: 9

    1. REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT      

    2. KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH          

    3. WELSCH Ludovica - UNION CYCLISTE SERAING           

     

    Ploegkoers Junioren & Open

    Aantal deelnemers: 16

    1. VAN COPPERNOLLE Francesco - ISOREX CYCLING TEAM      

    2. DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    3. BREYNE Jonathan   -          

     

    Omnium Aspiranten 97 12j

    Aantal deelnemers: 6

    1. DEHERDER STIJN - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ     

    2. TAS Robbert - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS      

    3. DE BUIJL ALAIN - SPRINT CHARLEROI ASBL    

     

    Omnium Aspiranten 96 13j

    Aantal deelnemers: 13

    1. VRANCKEN Jordi - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN           

    2. VAN BOUWEL Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    3. HEYTENS Maxim - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE           

     

    Omnium Aspiranten 95 14j

    Aantal deelnemers: 13

    1. VERWILST Dieter - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    2. PARIDAENS Jasper - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL    

    3. DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON CYCLING TEAM      

     

    Omnium Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 19

    1. VAN LEEMPUT Kim - AVIA CYCLING TEAM    

    2. VEKEMAN Maxime             

    3. DEVELTERE Pieter - JONGE RENNERS ROESELARE        

     

    Omnium Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 6

    1. CORTHOUT Shauni - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.       

    2. WINTGENS Marlène - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES          

    3. LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL  

     

    Omnium Dames

    Aantal deelnemers: 8

    1. ROUSSE MARION               

    2. CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH     

    3. FOUBERT Joyce - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

     

    Omnium Junioren

    Aantal deelnemers: 17

    1. BREYNE Jonathan              

    2. VAN LAER Niels - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    3. MANNAERTS Jelle - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

     

    Omnium Open

    Aantal deelnemers: 3

    1. MERTENS Kevin - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    2. BUYSSE Matthias - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    3. DE ROECK Kevin - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS               

    18-01-2009 om 17:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 18/01/2009 !!!

    Onder leiding van Kenny Janssens en Jos Van Raemdonck vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv Buyl Sport aan 't Schuurke te Beveren 21 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Vanaf het vertrek begon het te regenen en dat is voor de rest van de trainingsrit zo gebleven met een stevige wind er boven op, dus sterke kopmannen gevraagd en die waren vandaag gelukkig aanwezig. Halverwege de rit sloegen velen af om terug huiswaarts te keren zodat 12 renners gans de rit uitreden. Het gemiddelde kwam uit op 32,9 Km/h en de afstand bedroeg 84 Km tot Beveren met de extra lus erin naar Overslag, voor de liefhebbers was er nog een extra lus over Haasdonk via Den Es en via St.Anna Linkeroever terug naar Melsele goed voor 110 Km.
    Reden zoal mee : 
    Marc De Keirsmaeker , Kim Herremans , Ben Verburgt , Jef De Batist , Alain Verbeke , Jos Van Raemdonck , Tim Vercauteren , Tony Heirbaut , Koen Van de Velde , Koen Heyrman , Jan Meul , Michel Thierens , Joost Vercouteren , Dirk Bryssinckx , Sven Wielandt , Franky Wielandt , Jens Van Landeghem , Guy Smet , ? ? en Kenny Janssens.

    18-01-2009 om 15:01 geschreven door kenny


    17-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'T STER-ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 17/01/2009

    Onder leiding van Kenny Janssens en Marc De Keirsmaeker vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 thv 't STER te St.Niklaas 
    50 POLDERRENNERS voor de 11de wintertrainingsrit.

    Dit hadden we nog niet meegemaakt op een groepstraining dat een persoon zomaar in een rijdend peloton sprint !!! Dat gebeurde vandaag te Doorselaer, de man met de pet kwam van zijn oprit gelopen en sprong pardoes in de groep en kreeg een tik omdat hij niet te ontwijken was. De groep reed eerst verder maar werd achtervolgd door 2 personen die op vergelding uit waren, Jurgen Goossens draaide terug en de man met de pet ontfutselde de fietscomputer van Jurgen en eiste dat de renner die hem een tik uitdeelde zich kwam melden. Daar deze persoon niet wou afgeven en de fietcomputer niet wilde teruggeven werd de politie gebeld die met flikkerlichten met 2 wagens kwamen aandraven, dit was ongezien voor zo'n bagatel. De groep heeft uiteindelijk zijn weg verder kunnen zetten na 20 minuten oponthoud en zowel Jurgen Goossens als Benny Vercauteren bleven achter om de politie te woord te staan en een eventuele PV te laten opstellen. Zowel Guy Smet als Nicolas Vermeulen waren vandaag de kopmannen van de dag daar zij meer dan 2 uur op kop reden. Zeker nog te vermelden dat de groep volledig uit elkaar spatte wegens de regen die maar van geen ophouden wist vanaf Mendonk. De totale afstand tot de kerk van De Velle bedroeg 110 Km en dit aan een gemiddelde van 34,0 Km/h.
    Reden zoal mee : Eddy Merckx , Guy Smet , Kris Smet , Danny Smet , Kristof Poppe , Tom Scheerlinck , Stefan Van Broeck , Alex Goossens , Kristoff Heyns , Benny Vercauteren , Geert Smet , Jan Vlegels , Jurgen Goossens , Steven Van Houte , Nicolas Vermeulen , Steven Van Bogaert , Den Thieu , André Van Geertsom , Daniel Noens , Mattias Nys , Michiel De Coninck , Wim Heyndrickx , Michel Thierens , Frank D'Hooghe , Alain Van Buggenhout , Ilse Fiers , Wilfries Simons , Koen Van de Velde , Dirk Trogh , Marc De Keirsmaeker , Franky Weemaes , Koen Apers , Kenny Smith (lekke band) , Joeri Verbruggen , Ronny Van Haveren (lekke band) , Nicolaï Gosselin , Kenny Wille , Dave Bleynbergh , Robby Van Raemdonck , Kevin Van Raemdonck , Carl Leeman , Vincent Cantens , Benny Leyssens , ? Meersman ,  Stein ? , Nicola Lion , Paul Van Cleemput , ? ? en Kenny Janssens.

    Zaterdagrit 17-01-2009 1 Zaterdagrit 17-01-2009 2
      De man met de pet die vandaag de hoofdrol opeiste !!!            Benny Vercauteren doet zijn verhaal aan de politie.

    Zaterdagrit 17-01-2009 4  Zaterdagrit 17-01-2009 5
    Getuigen genoeg om iets tegen de agenten te vertellen.                       Ook is er camerabewaking voorzien.


             Zaterdagrit 17-01-2009 3
    Gelukkig kon Jurgen Goossens er nog om lachen !!!

    Zaterdagrit 17-01-2009 6
                     Een leuk straatje om door te fietsen daar te Doorselaer, ambiance verzekerd !!!


    Met dank aan Koen Van de Velde en Kristof Poppe voor de foto's.

    17-01-2009 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WAOD RENNER EN OUD PROF FRANS VAN LOOVEREN OVERLEDEN !!!

    WAOD renner en oud prof Frans Van Looveren overleden !!!

     
            
    Van Looveren Frans
    In memoriam
    Frans Van Looveren

     

    Tijdens een fietstocht is Frans Van Looveren op de één of andere manier in het ijskoude Albertkanaal gesukkeld. Gereanimeerd, onderkoeld en in coma is hij nog naar het ziekenhuis overgebracht waar men zijn toestand ernstig maar stabiel achtte. Later is hij toch overleden. Op een dramatische manier verliest de WAOD één van zijn iconen.

     

    Frans Van Looveren (Cat.G+)

    Geboren op  22 juni 1933  te Antwerpen.

    Prof van 1955 tot 1961. Reed voor Libertas - Huret, Libertas, Libertas –Dr.Mann, Faema – Guerra, Faema, Libertas. Was ploegmakker van toenmalige cracks: J.Adriaenssens, K.Clerckx, P.De Paepe, Rupske Lauwers, K.De Baere, P.Oellibrandt, Br.Schotte, Gil.Desmet, J.Hoevenaars, H.Junkermann, E.Sorgeloos, R.Van Looy, R.Van Menen, F.Bahamontes, R.Impanis, G.Timoner, Fr.Brands .Frans won als prof 15 koersen. Hij beleefde zijn hoogtepunt als gewaardeerde ploegmaat bij Faema met zijn kopman Rik Van Looy. Hij reed met deze ploeg ook de ronde van Italië. In 1958 werd hij kampioen van Antwerpen. Frans reed vele jaren in de veteranencategorie en 50 jaar later was Frans nog steeds een van de smaakmakers van zijn categorie bij WAOD.

     

     

    Met dank aan Gilbert De Paepe

    17-01-2009 om 20:29 geschreven door kenny


    16-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REPORTAGE : DE 10 VRAGEN AAN WILLEM DE GREYT !!!

    REPORTAGE : DE 10 VRAGEN AAN WILLEM DE GREYT !!!

     

    De Greyt Willem 12 De Greyt Willem 14

    NAAM :
    Willem De Greyt

    CLUB 2008 : Club ARTEVELDE -  WSV

    CLUB 2009 : Club ARTEVELDE -  WSV
    GEBOORTEJAAR :
    1986

    CATEGORIE 2008 : Beloften
    CATEGORIE 2009 : Elite z/c
    WOONPLAATS : Sinaai

    De Greyt Willem 13    De Greyt Willem 15

    1.Hoeveel wedstrijden reed je ?

       44 wedstrijden.

    2.Wat waren de resultaten, winst ?

       10 plaatsen binnen de top 10 behalve de 1ste plaats.

        Voor de rest top 20 plaatsen enz…..                                 

    3.Wat vond je de beste prestatie ? Mooiste zege ?

       De Ronde van Namen en het Belgisch kampioenschap in La Roche.

       Ook niet te vergeten op eigen gemeente waar ik op de streep net geklopt werd.
    4.Bracht het seizoen wat je er van verwachtte ?

       Ik ben zeker tevreden omdat ik er ook voltijds bij werk.

    5.Waar was je goed, sterk in ?

       Op het BK schoof ik toch mooi mee, geef mij maar lastige parcours.

    6.Wat vindt je zelf van je spurt, is hij verbetert ?

       Mijn spurt is niet mijn sterkste kant. Maar hij is toch al een beetje verbetert.
    7.Wat heb je bijgeleerd ?

       Je weet nooit of je met de juiste groep weg bent.

    8.Wat doe je deze winter en wat is je doelstelling voor 2009 ?

       Een beetje van alles en me proberen goed voor te bereiden op het nieuwe seizoen.

    9.Voor welke ploeg ga je in 2009 rijden ? Waarom ?

       Ploeg 2009 ARTEVELDE – WSV.

       Ze rijden een heel mooi programma, goede begeleiding en zeker een bestuur dat achter zijn renners staat en er alles voor doet.
    10.Stel jezelf eens een kritische vraag ?

       xxxxx

    De Greyt Willem criterium sint niklaas

    De Greyt Willem 20-05-08

    16-01-2009 om 20:46 geschreven door kenny


    15-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 14/01/2009 !!!

    Onder leiding van Kenny Janssens en Marc Borghgraef vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren
    26 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Uiteindelijk terug normaal trainingsweer en dat deed deugd met zeer veel afwisselend kopwerk, de afstand bedroeg 70 Km en het gemiddelde was goed voor 33,0 Km/h. Voor de liefhebbers was er nog de extra lus via Haasdonk naar Den Es.

    Reden mee vandaag : Franky Wielandt , Luc Vermeulen , Stein Vermeulen , Marc Borghgraef , Steven Van Houte , Werner Van Der Weken , Kristoff Heyns , Adrien Maes , Dirk Heyrman , Walter Rotthier , Freddy De Blick , Alex Goossens , Hans Vergauwen , Benny Leyssens , Jan Vlegels , Glenn De Rudder , Wim De Cleen , Michel Thierens , Hugo Martens , Roberto Vercauteren , Eugéne Bosman , Tom Verhulst , Jori Van Steenberghen , Thomas Neyt , Jef De Batist en Kenny Janssens.

    15-01-2009 om 13:29 geschreven door kenny


    13-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GIJS VAN HOECKE VLAAMS KAMPIOEN OMNIUM PISTE !!!

    GIJS VAN HOECKE VLAAMS KAMPIOEN OMNIUM PISTE !!!


    Zondag 12/01/09

     

    Kampioenen op de piste

     

    Afgelopen weekend vonden in het Vlaams Wielercentrum Eddy Merckx alweer een aantal kampioenschappen plaats.
    De podiumfoto’s.


    Vlaamse piste 2009 2
    Bij de junioren reed Gijs Van Hoecke naar de omniumtitel, voor
    Moreno De Pauw en Joris Cornet.

    Vlaamse piste 2009 1
    In de open-categorie werd Nicky Cocquyt Vlaams omniumkampioen,
    voor Steve Schets en Tom Vanbecelaere. 


    Vlaamse piste 2009 3
    Shauni Corthout kroonde zich tot Belgisch kampioene bij de
    meisjes nieuwelingen, voor Marlène Wintgens en Steffi Lodewyks.

    13-01-2009 om 14:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 12/01/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Maandag 12/01/2009 - OTEGEM (W) - Veldrijden form. A - Prov. Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers: 32

    1. ALBERT Niels - BKCP – POWERPLUS

    2. WELLENS Bart - FIDEA CYCLING TEAM op 26”

    3. VANTORNOUT Klaas - SUNWEB-PROJOB op 51”

    4. COMMEYNE Davy - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 1’10”

    5. VANTHOURENHOUT Sven - SUNWEB-PROJOB

    6. VERSTRAETEN Jan - KDL TRANS NV 

    7. PAUWELS Kevin - FIDEA CYCLING TEAM op 1’20”

    8. VAN DEN BOSCH Tom - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW op 1’24”

    9. VAN COMPERNOLLE Kenneth - SUNWEB-PROJOB op 1’27”

    10. SOETENS Jan - REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM op 1’31”

    17. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 3’19”

    26. GRUWIER Steve - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 5’53”

    28. HERPOL Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM     

    13-01-2009 om 14:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/01/2009

    vwf

    Proficiat aan NICK DAVID met zijn 1° Seizoenszege in de Catg.A !!!


    David Nick 01

    Zondag 11 Januari - Uitslagen Beveren 

    Cross

    P1110218

    A-reeks
    1 NICK DAVID uit Melsele

    2 De Baere Bart
    3 Rouan Tom
    4 Roels Frederik
    5 Van De Velde Gwen

    B-reeks
    1 De Bock Benny
    2 De Temmerman Gino
    3 Van Den Eede Michael
    4 Van Geloven Ivo
    5 Teirlinck Steven

    C-reeks
    1 Willems Michel
    2 David Theo uit Kruibeke
    3 Standaert Danny
    4 Rogiers Benny
    5 De Ridder Francis

    P1110206

    D-reeks
    1 De Clercq Jose
    2 Van Wesenbeeck Luc
    3 Spruyt Alex
    4 Corthals Willy
    5 Wandels Eddy

    E-reeks
    1 Lievens Edward
    2 Huysmans Albert
    3 Van Goidsenhoven Lucas
    4 Hermie André
    5 Mussche Lucien

    E+ -reeks
    1 Gevaert Jozef
    2 Van Impe Frans
    3 D'Hondt Urbain
    4 Dherde Paul
    5 De Gent Jan


    MTB

    P1110393

    A -reeks
    1 De Vuyst Kurt
    2 Moens Jurgen
    3 De Clercq Erwin
    4 De Maesschalck Andy
    5 Kiekens Ronny

    B-reeks
    1 De Bruyne Davy
    2 Coppens Wim
    3 De Waele Marnic
    4 Van Clapdorp Luc uit Nieuwkerken
    5 Van Broeck Gino uit Belsele

    C-reeks
    1 Smet Gunther
    2 Rossignol Jean-Luc
    3 Vermassen Carlo
    4 Fackaert Bjorn
    5 Ooghe Filip

    D-reeks
    1 Sergeant Rik
    2 De Vos Marc
    3 Van Isterdael Jozef
    4 De Bruyne Jean-Paul
    5 Ribbens Luc

     

    JUST FOR FUN WEDSTRIJD

     

    In deze Just For Fun wedstrijd kwamen een aantal plaatselijke grote talenten aan de start. Met 30 renners vertrokken ze voor 7 ronden of wel 35minuten. Onder deze 30 renners zaten 5 renners van Waasland Endurance Team, zij waren het sterkst vertegenwoordigd.
    Het publiek was enorm enthousiast om alle renners te bekijken naar wat hun sportprestatie betreft.
    Na 7 ronden kwam Maarten Van Mieghem als eerste over de meet, hij kreeg veel applaus maar hij niet alleen. Alle renners werden getrakteerd op een applaus en natura prijzen.

     

    Uitslag:

    1 Maarten Van Mieghem (Beveren)

    2 Luc De Cock (Belsele)

    3 Gert Goossens (Hamme)

    4 Ringo Van Den Hende (De Klinge)

    5 Gunther De Graeve (Waarschoot)

    6 Franky Boel (Kruibeke)

    7 Luc Beniens (Beveren)

    8 Gino Masto (Beveren)

    9 Steve Joos (Elversele)

    10 Geert Smet (Beveren)

    11 Jurgen Verhulst (Sint Niklaas)

    12 Didier Rooms (Sint Niklaas)

    13 Gert Van den Bossche (Beveren)

    14 Glenn Ivens (Beveren)

    15 Fiel Timmermans (Beveren)

    16 Mindy De Sutter (Zeveneken)

    17 Rudy Stuyvaert (Eeklo)

    18 Alexander Grabowski (Sint Niklaas)

    19 Werner Heymans (Sinaai)

    20 Sven Rotthiers (Beveren

    21 Rafaël Thierens (Beveren)

    22 Nicolas Smet (Beveren)

    23 Stanley Van Berlo (Beveren)

    24 Paul Bosmans (Beveren)

     

    Met dank voor het verslag aan Gert Van den Bossche


    P1110249

    P1110362
                                                  Links Albert Buyl met de blauwe muts.


    Met dank voor de foto's aan Mon De Geest

    13-01-2009 om 09:40 geschreven door kenny


    12-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RESTAURANTDAGEN RABC OP 17 & 18 JANUARI !!!

        RESTAURANTDAGEN RABC 2009


    RABC 2009 restaurantdagen

    P.S. Inschrijven kan nog tot dinsdag !!!

    12-01-2009 om 21:59 geschreven door kenny


    11-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS - WIELERNIEUWS - WIELERNIEUWS - WIELERNIEUWS

    Luc Joos uit Stekene (Masters B) is zwaar gevallen in het Belgisch kampioenschap en heeft daarbij een letsel opgelopen aan de linkerschouder en zal vijf dagen in een verband moeten blijven. Het zal gaan om een kneuzing, daarna zien de dokters verder. Luc heeft wel de wedstrijd nog uitgereden en was nog de 27ste.
    Langs deze weg wensen wij Luc een spoedig herstel toe !!!

    11-01-2009 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG BK CYCLO-CROSS TE RUDDERVOORDE !!!

    Matthias Van de Velde eindigt als elfde op BK na schuiver op de Mollenberg !!!

     

    Van de Velde Matthias BK te Ruddervoorde 2009 1
                                                                             Matthias in de zandbak

    Matthias Van de Velde
    uit Hamme was gisteren aan het werk in het BK te Ruddervoorde bij de Nieuwelingen. Matthias was richting Ruddervoorde gegaan voor een goeie uitslag te rijden en droomde stiekem van een top tien plaats, tot halfweg de laatste ronde bleek dit ook nog te gaan lukken en reed tot in het spoor van James Ysebaert die in positie 9 reed. Toen maakte hij een schuiver op de Mollenberg en verloor hij vijf plaatsen, in de laatste honderden meters zette hij alles op alles om zijn droom als nog voor werkelijkheid te maken en strandde op enkele luttele secondes van de tiende plaats als elfde. Een prima prestatie in deze barre koude als eerstejaars waar hij van zijn leeftijdsgenoten enkel Yorben Van Tichelt voor zich moest dulden.
    Zijn doel top vijftien rijden was daarmee behaalt en konden we tevreden huiswaarts keren.

    Van de Velde Matthias BK te Ruddervoorde 2009
                                                Matthias in het spoor van Arno Sinnaeve op weg naar de 11de plaats.

     

     

    Met dank voor het verslag en de foto’s aan Patrick Van de Velde

    11-01-2009 om 17:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/01/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 11/01/2009 - OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden form. A - 60´

    Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers :

    1 NYS Sven - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO

    2 ALBERT Niels - BKCP - POWERPLUS

    3 PAUWELS Kevin - FIDEA CYCLING TEAM op 20”

    4 VANTHOURENHOUT Sven - SUNWEB-PROJOB op 43”

    5 WELLENS Bart - FIDEA CYCLING TEAM op 46”

    6 AERNOUTS Bart - RABO CONTINENTAL TEAM op 55”

    7 VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP - POWERPLUS op 1’06”

    8 PEETERS Rob - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO op 1’50”

    9 VERSTRAETEN Jan - KDL TRANS NV op 2’43”

    10 BERDEN Ben - Elite z/c op 3'12"

     

    11/01/2009 - OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Beloften - 50´

    Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers : 54

    1 BAESTAENS Vincent - FIDEA CYCLING TEAM

    2 BODEN Stef - AA DRINK CYCLING TEAM op 3”

    3 VAN COMPERNOLLE Kenneth - SUNWEB-PROJOB op 10”

    4 EECKHOUT Kevin - SUNWEB-PROJOB op 15”

    5 MEEUSEN Tom - FIDEA CYCLING TEAM op 19”

    6 AERNOUTS Jim - BKCP – POWERPLUS op 23”

    7 DE CLEYN Dave - AVB - CYCLING TEAM op 40”

    8 LEEMANS Wim - BKCP – POWERPLUS op 41”

    9 DENUWELAERE Jan - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW op 42”

    10 VAN DAEL Jan - SUNWEB-PROJOB op 51”

    24 ONGHENA Matthias uit Kieldrecht - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 3’30”

    26 FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM op 3’51”

    28 DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 4’16”

    43 DE BOEY Jonas uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 1 Ronde


    11/01/2009 - OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Elite z/c 

    Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers : 50

    1 BERDEN Ben - REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM

    2 VAN NUFFEL Tim - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW op 3’15”

    3 VAN DEN BOSCH Tom - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW op 3’43”

    4 VAN GREMBERGEN Kendric - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM op 4’04”

    5 VAN DER LINDEN Wesley - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW op 4’12”

    6 WELLENS Geert - AVB - CYCLING TEAM op 4’52”

    7 HUYS Stijn - PALMANS-CRAS op 5’27”

    8 BERCKMANS Nico - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 5’31”

    9 RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS TEAM op 5’45”

    10 LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 6’06”

    12 PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 6’32”

    19 GRUWIER Steve - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 1 ronde

    26 DE SCHOESITTER Steven uit Waasmunster - RUDYCO CYCLING TEAM op 5 ronden

    DNF DE CALUWE Steven uit Eksaarde - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM

    DNF HERPOL Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM


    11/01/2009 - OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Dames - 40´

    Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers : 25

    1 VANDERBEKEN Joyce - J&G CYCLING TEAM

    2 CANT Sanne - A.D.S. SELLE ITALIA GUERCIOTTI op 1”

    3 INGELS Veerle - AVB - CYCLING TEAM op 1’53”

    4 BOBER Nancy - CASA VERDE RACE FACTORY op 2’06”

    5 PAUWELS Katrien - EMPELLA CZECH TEAM op 2’13”

    6 DE BIE-LEYTEN Nicolle - AVB - CYCLING TEAM op 2’35”

    7 WILLEMS Gertie - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 2’43”

    8 SELS Loes - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LAD op 3’00”

    9 ARNOUTS Anne - REDSUN CYCLING TEAM op 3’09”

    10 WERNER Laure uit Hingene - REDSUN CYCLING TEAM op 3’54”

    12 NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM op 4’22”

    DNF JOOS Inge uit Stekene – KLAIPEDA


    11/01/2009 - OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Dames Jeugd 

    Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers : 11

    1 VERHESTRAETEN Karen - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

    2 HANNES Kaat - BENELUX TEAM op 27”

    3 BOGAERT Lisa - VZW DYNATEK CYCLING TEAM op 28”

    4 JASPAERT Larisa - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES op 1’28”

    5 NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM op 2’00”

    6 VAN DEN HAUTE Steffy - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 2’30”

    7 DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 2’47”

    8 VERMEIRE Lisa - K.V.C. DEINZE VZW op 3’55”

    9 LANSSENS Maaike - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 4’13”

    10 LEEMANS Sofie - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 4’32”

    11 LA HAYE Caitlyn - HAGELAND CYCLING TEAM op 5’56”

     

    11/01/2009 - OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden form. D
    Belgisch Kampioenschap  Amateurs/Masters A - 40´

    Aantal deelnemers : 20 Amateurs - 40´

    1 VREYS Mike - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    2 BORGERS Tim - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 28”

    3 GOVAERT Sam - TEAM ALEXIS BIKES VZW op 38”

    4 VAN ASTEN Bart - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 50”

    5 DE WIT Edwin - XCLUZIV CYCLING TEAM op 1’26”

    6 MAES Wim - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’19”

    7 VAN CAMPENHOUT Kenny - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’45”

    8 DE BAENE Robby - CYCLO-BIKE LIMBURG op 2’58”

    9 VAN DEN BOGAERT Hans - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 3’12”

    10 ARNOUTS Tom - APK-QUALITY TEAM VZW op 3’13”


    Aantal deelnemers : 43 Masters A - 40´

    1 VAN EYNDT Sven - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE

    1 WILMSEN Tom - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE

    3 JANSEN Wim - CYCLO-BIKE LIMBURG op 39”

    4 VAN STAEYEN Benny - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 52”

    5 MAES Timmy - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE op 1’08”

    6 GEVERS Jan - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’39”

    7 NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN – TOUR op 1’51”

    8 DE BACKER Kurt - CYCLINGTEAM OOST-WEST op 2’18”

    9 COLOMBO Lino - CYCLO-BIKE LIMBURG op 2’45”

    10 DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 2’54”

     

    11/01/2009 - RETIE (A) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers :

     

    11/01/2009 - TIENEN (VB) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers :

     

    11/01/2009 - RETIE (A) - Veldrijden Miniemen

    11/01/2009 - TIENEN (VB) - Veldrijden Miniemen

    11-01-2009 om 17:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 11/01/2009 !!!

    Onder leiding van Kenny Janssens en Marc De Keirsmaeker vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv Buyl Sport aan 't Schuurke te Beveren 23 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    De temperatuur noteerde nog steeds op -5°C maar toch een duidelijk verschil met gisteren, ditmaal was de wind terug van de partij wat onze kopmannen diep in het arsenaal deed tasten. Het gemiddelde kwam uit op 32,6 Km/h en de afstand bedroeg 84 Km tot Beveren met de extra lus erin naar Overslag, voor de liefhebbers was er nog een extra lus over Haasdonk via Den Es en via St.Anna Linkeroever terug naar Melsele goed voor 110 Km. Reden zoal mee : Marc De Keirsmaeker , Chris Van Cleemput , Stefan Van Broeck , Marc Borghgraef , Steven Van Houte , Alain Verbeke , Fons Van Raemdonck , Modest Smet , Roberto Vercauteren , Jan Vlegels , Kristoff Heyns , Kurt Van Raemdonck , Wim Heyndrickx , Jurgen Goossens , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , Kenny Smith , Kenny Wille , Dave Blyenbergh , Eddy Coenen , Gunther Persoon , Jan Meul en Kenny Janssens.

    11-01-2009 om 15:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!