.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    31-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 31/03/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 31/03/2011 – DE PANNE – DE PANNE - Men Elite – Rit 3A - 111 km - 02h32min

    KBC 3-DAAGSE DE PANNE – KOKSIJDE – Aantal deelnemers: 56
    1.Jacopo GUARNIERI - Liquigas - Cannondale
    2.Denis GALIMZYANOV - Katusha Team
    3.Jimmy CASPER - Saur - Sojasun
    4.Kenny Robert VAN HUMMEL -
    Skil - Shimano
    5.Alexander KRISTOFF -
    BMC Racing Team
    6.Gerald CIOLEK - Quick Step Cycling Team
    7.Michal KWIATKOWSKI -
    Team RadioShack
    8.Mirco LORENZETTO -
    Pro Team Astana
    9.Jake KEOUGH - Unitedhealthcare Presented By Maxxis
    10.Stijn NEIRYNCK -
    Topsport Vlaanderen - Mercator

     

    31/03/2011 – DE PANNE – KOKSIJDE – DE PANNE - Men Elite – Rit 3B Tijdrit - 14,6 km

    KBC 3-DAAGSE DE PANNE – KOKSIJDE – Aantal deelnemers: 50

    1.ROSSELER Sebastien - TEAM RADIOSHACK in 18’31

    2.WESTRA Lieuwe - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    3.KWIATKOWSKI Michal - TEAM RADIOSHACK

    4.CHAVANEL Sylvain - QUICKSTEP CYCLING TEAM

    5.GRABSCH Bert - HTC-HIGHROAD

    6.GRIVKO Andriy - PRO TEAM ASTANA

    7.MURAVYEV Dmitriy - TEAM RADIOSHACK

    8.FLENS Rick - RABOBANK CYCLING TEAM

    9.VAITKUS Tomas - PRO TEAM ASTANA

    10.LEMOINE Cyril - SAUR - SOJASUN

    EINDSTAND

    1.Sébastien Rosseler

    2.Lieuwe Westra (Ned) op 6"

    3.Michal Kwiatkowski (Pol) op 14"

    4.Sylvain Chavanel (Fra) op 18"

    5.Bert Grabsch (Dui) op 22"

    6.Andrej Grivko (Oek) op 24"

    7.Dmitri Moeravjov (Kaz) op 26"

    8.Rick Flens (Ned) op 30"

    9.Tomas Vaitkus (Lit) op 34"

    10.Cyril Lemoine (Fra) op 50"

    31-03-2011 om 20:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM !!!

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Pepingen - Flanders Cup

     

    De eerste Flanderscup van het jaar is een feit. En wat voor één, de renners werden opnieuw verwend door een stralend zonnetje, dat van deze wedstrijd in Pepingen een prachtige dag maakte. Het Vanomobil team zit in een positieve vipe dat behoeft ook geen extra uitleg. Ook deze keer was het team goed vertegenwoordigd, in bijna alle categorieën streden de renners voor wat ze waard waren, met goede resultaten en blije gezichten tot gevolg. Na afloop werd er zelf cava geschonken samen met de fietsen-sponsor en tevens de toffe mensen van Sport Bikes uit Wetteren.


    Hier volgt hun relaas:

    Miniemen

    Zaterdag 26 Maart stond de 2de manche van de Kidschallenge op het programma te Pepingen. Aan de de start bij de miniemen 10 en 11 jaar stonden Jason De Graeve en Nico Polfliet. De organisatie had een pittig parcours uitgestippeld met weinig recuperatie in. Jason stond 2de in het klassement en mocht als 2de naar de startlijn gaan, Nico als 12de. Allebei waren ze goed vertrokken in de start die op een helling vertrok. Helaas werd Jason De Graeve gedwongen tot opgave wegens hevige maagpijn tijdens de wedstrijd, probeerde nog een tijdje maar de laatste ronde moest hij er de brui aan geven met een zware teleurstelling tot gevolg.

    Nico Polfliet was super sterk bezig met zijn goeie klimmers kwaliteiten en behaalde als 8ste de eindmeet met toch 44 deelnemers in deze categorie.

    Aspiranten 12 jaar Vlaams Kampioenschap

    Brian De Graeve is dit jaar terug gebrand op mooie resultaten in dit kampioenschap maar ook in Wallonië deed hij het uitstekend. Brian is gekend om zijn sterke start en was bij de eerste weg en behaalde een mooie 5de plaats.

     

    Aspiranten 13 jaar Vlaams kampioenschap

    Thibo Reyckaert reed ook een mooie koers, Thibo groeit wedstrijd na wedstrijd naar de goede vorm toe.

    Vanomobil 27-03-2011 Pepingen 2.jpg      Vanomobil 27-03-2011 Pepingen 1.jpg
    Vanomobil 27-03-2011 Pepingen 2.jpg       Vanomobil 27-03-2011 Pepingen 3.jpg


    Masters

    Zondag 27 Maart was er ook de wedstrijd voor Masters en Elites te Pepingen. Opnieuw veel volk van Vanomobil bij de Masters, met Peter Douha, David Hayen, Mario Meert en Iven Veldeman. Davy Thienpont kon niet deelnemen, hij was nochtans aanwezig maar besliste omwille van rugklachten om op dit zwaar stuiterende parcours niet te starten.

    David Hayen: “Zondag was een thuiswedstrijd voor mij en had dan ook veel supporters die kwamen kijken, ik was er redelijk goed bij in de start en ben goed kunnen opschuiven”. David zat in een groepje van 4 dat uitdunde naar 2 renners, hij behaalde een mooie 13de plaats.

     

    Peter Douha: Meteen zijn 1ste deelname aan een Flanders Cup met een knappe 6de plaats als resultaat. Peter zat in een achtervolgend groepje met Mark Donné en Geoffrey Maes. Op 2 ronden van het einde moest hij ze laten rijden om uiteindelijk als 6de over de meet te komen. “Ben er best tevreden mee omdat alle toppers toch aanwezig waren en ik pas genezen was van de griep", aldus Peter Douha.

    Mario Meert: Wegens de startplaats achterin was Mario steeds op achtervolgen aangewezen om zo op een 16de plaats te eindigen.

     

    Iven Veldeman: Voor hem ook de eerste deelname aan een Flanders Cup en meteen een teleurstelling. Hij reed lek na 45 minuten wedstrijd en moest de wedstrijd noodgedwongen verlaten.

    Vanomobil 27-03-2011 Hugynes en Peter Douha bij de start 2.jpg 

    Elites

    Davy Huygens reed zich naar een hele knappe 4de plaats en viel hiermee juist naast het podium, ook Maarten Wauters reed een dijk van een wedstrijd, met een onverhoopte vijfde plaats tot gevolg.

    Maarten Wauters: Dit resultaat is ongelofelijk voor mij. De vorige weken ging het al heel goed, maar dit tart echt wel mijn verbeelding. Ondanks dat ik niet goed in de start stond (op plaats 26) en moeilijk plaatsen kon goedmaken, kon ik opnieuw stelselmatig gedurende de wedstrijd opschuiven”. Vanaf ronde twee kwam Maarten bij Matthias Hazebroeck en samen reden ze tot in de voorlaatste ronde prima samen. De laatste ronde trok Maarten Wauters alle registers open en kwam tot bij Ben Kindermans. Deze laatste was eraan voor de moeite en zo reed Maarten zeer knap en verdiend als 5de over de finish.

    Samen met Peter Douha gaat hij nu een weekje trainen te Calpé in Spanje !!!

                    
    Vanomobil 27-03-2011 Hugynes en Peter Douha bij de start 1.jpg     Vanomobil 27-03-2011 Hugynes en Peter Douha bij de start 3.jpg
     Vanomobil 27-03-2011 Hugynes en Wauters na de koers in Pepingen.jpg

    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Tekstbewerking: Kenny Janssens 

    31-03-2011 om 20:27 geschreven door kenny


    30-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 30/03/2011
     

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Dirk Heyrman en Franky Wielandt vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    +/- 40 POLDERRENNERS voor de 1ste zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Na het mooie trainingsweer van de afgelopen weken moesten we vandaag met buien rekening houden. Meteen al een valpartij waar 4 renners bij betrokken geraakten en dat net onder het viaduct te Vrasene richting St.Gillis. Deze 4 renners kozen om terug huiswaarts te keren. Het bleef gelukkig droog tot het keerpunt aan 't Hellegat te Terneuzen om daarna onze wekelijkse duurtraining af te werken in de miezerige regen. Daar we ons in de Zeeuws-Vlaamse Polders bevonden kregen we nog heel wat slijk te verwerken afkomstig van de tractoren. Gelukkig was de groep voorzien van enkele zeer goede kopmannen die het tempo goed strak hielden zodat iedereen goed kon volgen. Vandaag waren Dirk Heyrman, Jef De Batist en Ken Ilegems de kopmannen die zeer regelmatig een lange kopbeurt voor hun rekening namen. De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en Melsele bedroeg de afstand 115 Km, het gemiddelde was goed voor 34,9 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dirk Heyrman , Ken Ilegems , Jef De Batist , Franky Wielandt , Walter Meseure , Freddy De Blick , Fons Van Raemdonck , Adrien Maes , Danny De Smedt , Frank Van Geystelen (lek gereden) , Rudi Serverius , Kristoff Heyns , Wim Heyndrickx , Jan Peirsman , Franky Weemaes , Patrick Van Der Vekens , Bart Rombouts , Dave Van Roeyen , Jori Van Steenberghen , Alexander De Keersmaeker , Jochem Smet , Geoffrey Van Steelandt , Hans Vergauwen , Jeroen Goudket , Davy Reyniers , Mario Bolssens , Jan-Frederik Finoulst , Jan Vlegels , Stein Vermeulen , Valerie Robert , Cedric Smet , Kurt Van Raemdonck , Kenny Goossens , Filip Weemaes (MTB) , renner HOZ , renner Asfra , ? ? ? en Kenny Janssens.

    30-03-2011 om 21:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 30/03/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 30/03/2011 – OUDENAARDE – KOKSIJDE - Men Elite – Rit2 - 219 km - 05h08min

    KBC 3-DAAGSE DE PANNE – KOKSIJDE – Aantal deelnemers:

    1.GALIMZYANOV Denis - KATUSHA TEAM

    2.DEGENKOLB John - HTC-HIGHROAD

    3.SAGAN Peter - LIQUIGAS-CANNONDALE

    4.VAITKUS Tomas - PRO TEAM ASTANA

    5.FEILLU Romain - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    6.KRUOPIS Aidis - LANDBOUWKREDIET

    7.DOWNING Russell - SKY PROCYCLING

    8.HUTAROVICH Yauheni - FDJ

    9.CASPAR Jimmy - SAUR-SOJASUN
    10.KWIATKOWSKI Michal - TEAM RADIOSHACK

    76.CORNU Dominique uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 5’09"

    126.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    145.ROBERT Frederique uit Mol - QUICKSTEP CYCLING TEAM

     

    30/03/2011 - BRUGGE SINT-KRUIS (W) - Elite z.c./U23 - 117,3 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 190

    1.CALLEEUW Joeri - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    2.CLAEYS Kevin - AN POST SEAN KELLY TEAM

    3.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    4.FOURNIER Fabien - EC RAISMES

    5.VERHELST Louis - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    6.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT

    7.DZERVUS Dajirus - AN POST SEAN KELLY TEAM

    8.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9.VANDROMME Werner - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    10.VANHAECKE Thomas - GEOX FUJI TEST TEAM
    13.D`HONDT Bram - PWC ALIPLAST

    14.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    17.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    35.GADLIAUSKAS Marius - PWC ALIPLAST op 1’12"

    106.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 1’50"

    107.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    108.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    110.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    112.THYS Steven uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    113.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    119.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    120.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    121.RYDICHER Mads (Deen) uit Antwerpen - ILLIBIKES CYCLING TEAM

    30-03-2011 om 21:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 29/03/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 29/03/2011 – MIDDELKERKE – ZOTTEGEM - Men Elite – Rit 1 - 197 km - 04h22min

    KBC 3-DAAGSE DE PANNE – KOKSIJDE – Aantal deelnemers:

    1.GREIPEL André - OMEGA PHARMA-LOTTO

    2.WESTRA Lieuwe - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    3.MURAVYEV Dmitriy - TEAM RADIOSHACK

    4.GUSEV Vladimir - KATUSHA TEAM

    5.FEILLU Romain - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    6.SAGAN Peter - LIQUIGAS-CANNONDALE

    7.HONDO Danilo - LAMPRE - ISD

    8.DAVIS Allan - PRO TEAM ASTANA

    9.RENSHAW Mark - HTC-HIGHROAD

    10.HUTAROVICH Yauheni - FDJ

    66.CORNU Dominique uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    85.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    167.ROBERT Frederique uit Mol - QUICKSTEP CYCLING TEAM op 12’03"

    30-03-2011 om 21:18 geschreven door kenny


    29-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CITY MOUNTAINBIKE CHALLENGE 2011

    MTB Challenge 2011 1.jpg
    MTB Challenge 2011 1.jpg

    Bron: fvdv

    29-03-2011 om 15:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN DE KON. HOBOKEN WAC !!!

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    Uitslagen Zaterdag 26 en Zondag 27 Maart:

    De Aspiranten hebben Zondag de Vlaamse Ardennen gaan verkennen en hebben zo 65 km bij elkaar gefietst, er zaten 10 kuitenbijtertjes in maar ze hebben dat allemaal goed gedaan.

     

    Nieuwelingen

     

    Zaterdag 26 Maart - Werken-Kortemark - 87 deelnemers

    De Ost Jarne – 53ste

    Leeman Emmanuel – 60ste

    Deckers Cisse – 72ste

     

    Zondag 27 Maart - Drieslinter - 49 deelnemers

    Van de Plas Jelle – 15de

    De Ost Jarne – 30ste

     

    Zondag 27 Maart - Zwalm - 75 deelnemers

    Vercauteren Stef – 10de

    Vercauteren Jonas – 71ste

     

    Zondag 27 Maart - Knesselare - 55 deelnemers

    Baert Atlas – 45ste

     

    Proficiat aan al de WAC-renners !!!

     

    Tekst: Nancy Cappelle

    29-03-2011 om 14:08 geschreven door kenny


    28-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM !!!

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Wallonia Cup te Thieusies + Marathon SART TILMAN

     

    De tweede manche van de Wallonia Cup ging ditmaal door in Thieusies. Wederom waren de weergoden de MTB’ers gunstig gezind, want na de zware moddertoestanden van vorig seizoen waren vele renners beducht voor een nieuwe ploeterpartij. Zover kwam het echter niet, het parcours, dat er bij de funklasse nog wat glad erbij lag, droogde in de loop van de dag verder op en zo kregen de elites een heerlijk rondje voorgeschoteld.

    Op zaterdag reden de volgende youngsters hun wedstrijd: Nico Polfliet, Brian en Jason De Graeve en Thibo Ryckaerd.

     

    Hier volgt hun relaas:

     

    Op de schitterende locatie was er een prachtige omloop voorzien voor de Kidstrophy. Er stonden 37 renners aan de start, een niet te onderschatten omloop met een zware klim die ze van aan de abdij tot helemaal boven moesten rijden. Dan een paar mooie afdalingen en klimmetjes nemen om zo terug naar de finish te rijden.

     

    Brian De Graeve behaalde na een slechte start mooi de 5de plaats. Bij de 11 jarige miniemen behaalde Jason De Graeve ook de 5de plaats en Nico Polfliet de 10de plaats.

    - Jason De Graeve had lang uitzicht op podium plaats maar werd aan de finish geklopt in de spurt voor de 3de plaats.

    - Thibo Ryckaerd zijn uitslag was nog niet gekend maar heeft - na 2 keer zwaar ten val te zijn gekomen - toch een mooie wedstrijd gereden.

     

    Klassement Kidstrophy wipt Brian De Graeve naar 5de plaats, Jason De Graeve naar 4de plaats.

     

    - Nico Polfliet zag het wel zitten in Thieusies, één van zijn geliefkoosde omlopen!

    Hij werd 17de algemeen en 8ste voor zijn leeftijd.

     

    Bij de Masters 1 hadden ze drie renners aan de start met Davy Thienpont, David Hayen en nieuwkomer bij het team Mario Meert.

     

    David Hayen: had een zeer slechte start en heeft een ronde of 4 met Davy Thienpont (ploegmakker) een paar mooie duels uitgevochten. Uiteindelijk als 13de geëindigd.

    Davy Thienpont: eerste vier ronden superhard gereden samen met David Hayen en uiteindelijk een 17de plaats behaald.

    Mario Meert: “Toen ik aan de start kwam met mijn spotted cats dacht ik ‘Wat heb ik nu gedaan’. Maar soit ik had er goed over nagedacht en had dus de goede keuze van banden gemaakt.” Van bij de start was Mario goed weg en zo heeft ronde na ronde de explosieve starters opgepeuzeld tot ongeveer de 6de plaats. Maar al bij al ben ik met mijn 6de plaats heel tevreden.

    Vanomobil 20-03-2011 RockyRoads_walcup_thieusies_vanomobiel_-2.jpg  Vanomobil 20-03-2011 RockyRoads_walcup_thieusies_vanomobiel_-3.jpg

    Vanomobil 20-03-2011 RockyRoads_walcup_thieusies_vanomobiel_-4.jpg
    Vanomobil 20-03-2011 RockyRoads_walcup_thieusies_vanomobiel_-5.jpg
    Bij de Elites en Beloftes stonden Davy Huyens en Maarten Wauters aan de start. Opnieuw chaos tijdens de startvolgorde, de organisatie en de commissaris van de bond slagen er maar niet in de renners op een eerlijke manier naar de startlijn te laten gaan. Opnieuw gaat het hele pak renners tegelijkertijd naar de startlijn waardoor Davy Huyens en Maarten Wauters ver achteraan staan. Davy Huyens behaald een mooie 15de plaats en Maarten Wauters rijdt opnieuw een heel constante wedstrijd en eindigt op een verdienstelijke 17de plaats.

    Vanomobil 20-03-2011 Maarten Wauters.JPG 

    Maarten Wauters: “De slechte start zorgde aanvankelijk voor wat frustratie, maar na wat oponthoud en tijdsverlies in de eerste ronde had ik er verder in de wedstrijd weinig last van. Opnieuw ging het deze week vrij goed, ik kon een gelijkmatig tempo aanhouden en raapte in de eerste wedstrijdhelft heel wat renners op, maar in de voorlaatste ronde kreeg ik een hongerklop en viel volledig terug”.

    Toch is hij tevreden over zijn wedstrijd en zijn 17de plaats.

     

    Volgende week rijden ze de eerste Flanderscup in Pepingen.

    Vanomobil 20-03-2011 RockyRoads_walcup_thieusies_vanomobiel_.jpg 

    Terwijl de andere teamleden in Thieusies reden startte Filip Van Hecke het marathon seizoen in Sart Tilman nabij Luik.

    Om 08.30 uur werd de start gegeven en dit terwijl de autoruiten nog onder een ijslaag zaten! Het was nog bitter koud in het zuidelijke landsgedeelte!!

    Filip Van Hecke: “Gelet op de opgelopen trainingsachterstand besloot ik om achteraan te starten om mezelf niet op te blazen, tegen alle verwachtingen in kon ik in de start makkelijk opschuiven en reed na enkele kilometers top 30”.

    Filip nestelde zich in een groepje met enkele Waaslandbikers en reed ondertussen top 20. De laatste 10 km werd echter duidelijk dat dit nog iets te hoog gegrepen was. Krampen begonnen op te komen en hij diende vaart te minderen. “Ik verloor nog wat plaatsen en kwam uiteindelijk aan als 34°. Wel was ik 10 minuten sneller dan vorig jaar toen ik nog 24° eindigde. Meer dan waarschijnlijk het gevolg van de relatief droge omloop”, aldus nog Filip Van Hecke.

    Vanomobil 20-03-2011 Wallonia Cup.JPG   

     

    Bron en foto’s: Filip Van Hecke

    Tekstbewerking: Kenny Janssens

    28-03-2011 om 21:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES VWF HAALTERT 27/03/2011
    VWF HAALTERT – ZONDAG 27/03/2011

    FILM CAT A




    FILM CAT C



    FILM CAT D



    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    28-03-2011 om 20:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/03/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Cordeel Sander 2011 2.jpg
    Zondag 27/03/2011 - GENT-WEVELGEM (W) - Pro Tour – 205 km - 04h36min

    Aantal deelnemers:

    1.Tom Boonen

    2.Daniele Bennati (Ita)

    3.Tyler Farrar (VS)

    4.André Greipel (Dui)

    5.Lloyd Mondory (Fra)

    6.Mitchel Docker (Aus)

    7.Bernhard Eisel (Oos)

    8.Kristof Goddaert uit St.Gillis

    9.Lars Boom (Ned)
    10.Baden Cooke (Aus)

    11.Yoann Offredo (Fra)
    12.Leonardo Duque (Col)

    27/03/2011 - AALST - ST. TRUIDEN (LB) – Elite z.c./U23 – Interclub - 155 km - hmin
    Aantal deelnemers:

    1.SANDER CORDEEL uit Stekene - COLBA MERCURY DOURPHONIE

    2.VANHAECKE Thomas - GEOX FUJI TEST TEAM USA

    3.HOPHRA Gerard - UCS CRABBE PERFORMANCE

    4.STUYVEN Jasper - OVYTA EIJSEN ACROG CT

    5.DRON Boris - LOTTO BODYSOL PCW

    6.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM PRORACE CT

    7.JANS Roy - UCS CRABBE PERFORMANCE

    8.DE BIE Sean - OVYTA EIJSSEN ACROG CT

    9.DONNAY Laurant - LOTTO BODYSOL PCW

    10.MOTKE Ritchie - BABY-DUMP LEMMENS WILVO WT

    30.DE RIDDER Glenn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT MATEXI

    37.DEKEERSMAECKER Alexander - ROYAL ANTWERP BC

    45.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER CT

    52.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL BOFROST PRORACE CT

    53.PERSOON Joeri uit Stekene - SOENENS CONSTRUCT GLAS

    57.CORDEEL Pieter uit Stekene - BIANCHI LOTTO NHT

    58.STEELS Stijn uit Westerlo - JONG VLAANDEREN BAUKNECHT LOTTO

    81.SEELDREYVERS Tom uit Stekene - ROYAL ANTWERP BC

    109.DEVYLDER Jonas uit Desteldonk - WSV ARTEVELDE

     

    27/03/2011 - KRUISEIK (WERVIK) (W) - Elite z.c./U23 - 100,8 km - 02h22min
    Aantal deelnemers: 145

    1.ALLEGAERT Matthias - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.VERMEIREN Tom - STAR CYCLING TEAM

    3.MINNE Stijn - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    4.VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.HAERINCK Steven - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6.HOORNE Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    7.ZEN jean - GROUPE GOBERT

    8.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    9.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.VAN LERBERGHE Bert - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    19.BAL Marijn uit Niel - VAN EYCK SPORT

    39.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST

    60.DE WILDE Steven uit Aalter - ARDILLES CYCLING TEAM

    63.THYS Steven uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM

     

    27/03/2011 - MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Elite z.c./U23 - 115,7 km - 02h38min
    Aantal deelnemers:

    1.BAGDONAS Gediminas - KLAIPEDA

    2.MCLAY Daniel - OMEGA PHARMA LOTTO DAVO

    3.SCHETS Steve - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    4.LINTEN Tom - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    5.SEGERS Joren - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    6.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    8.DOMS Steven - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    9.PEELAERS Jeff - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    10.STENEKES STEVEN - ZWC DTS

    14.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    18.GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    19.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    28.HERREBAUT Jeffrey uit Zele - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    29.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    45.DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    56.DE BOEY Jonas uit St.Gillis - CT FORCE VZW

    61.WIELANDT Sven uit Beveren - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

     

    27/03/2011 - TORHOUT - WIJNENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 02h31min
    Aantal deelnemers: 219

    1.DEBUSSCHERE Maxim - AN POST SEAN KELLY TEAM

    2.CLAEYS Kevin - AN POST SEAN KELLY TEAM

    3.VERHOEVEN Nico - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    4.D`HONDT Bram - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5.VAN COUTER Stein - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    6.CALLEWAERT Rodric - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O

    7.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    8.VANDROMME Werner - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    9.POLLIN Chris - WIELERCLUB WIJNENDALE SPORTIEF

    10.VANDEWIELE Frederik - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    43.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    49.VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    71.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    72.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    81.OELBRANDT Pieter uit Zwijndrecht - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    101.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST

    110.PENNE Frederik - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    119.VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    148.STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    150.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    27/03/2011 - FLORENNES (NA) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h47min
    Aantal deelnemers: 175

    1.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT    

    2.BERTHOLET Quentin - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    3.DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5.SURAY Gil - LOTTO-BODYSOL-POLE CONTINENTAL WALLON

    6.DE DECKER Bjorn - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    7.ROELANDTS Rutger - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    8.BAIOLET Nicolas - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    9.VERELST Danny - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    10.DEGUELLE Christopher - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    29.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 33"

    Peloton:
    VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai
    - CYCLING TEAM M. PINTE

    IELEGEMS Nico uit Duffel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
    Van Goethem Kevin 27-03-2011.jpg
    Aankomst van Kevin Van Goethem in het peloton. (foto: Walter Van Goethem)

    28-03-2011 om 19:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/03/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 27/03/2011 - AALST - ST. TRUIDEN (LB) - Juniores – Interclub - 119 km
    - 02h55min
    Aantal deelnemers:

    1.VANREYTEN Joachim - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.DEGREVE Martijn - AVIA CYCLING TEAM

    3.DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 2"

    4.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 5"

    5.GHISTELINCK Paco - AVIA CYCLING TEAM

    6.VANBESIEN Thomas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 7"

    8.CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 20"

    9.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    24.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM op 33"

    54.MICHILS Sander uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT op 1’03"

    71.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    72.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM

    74.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    75.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    97.ROOMS Claudio uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM

    100.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM

    123.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    124.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    27/03/2011 - HULSHOUT (A) - Juniores - 100 km - 02h13min
    Aantal deelnemers: 174

    1.MERTENS Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.WOUTERS Toon - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3.BOONS Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.WOUTERS Lennaert - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    5.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.TUBBAX Pieter - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    7.LEIJS Joeri - WILLEBRORD

    8.VERVOORT Nick - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    9.CRISTAEL Tijne - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    10.MOERLAND Paul - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    19.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT

    31.BONNE Diego uit De Klinge - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    45.THIERENS Sam uit St.Gillis - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    27/03/2011 - WERKEN-KORTEMARK (W) - Juniores - 81,2 km - 02h01min
    Aantal deelnemers: 80

    1.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3.VANDEKERCKHOVE Thibaut - TIELTSE RENNERSCLUB op 2"

    4.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    5.DIERICKX Yorne - CUBE-FINTRO CT op 4"

    6.DELBAERE Tijs - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7.COLLE Laurens - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM op 20"

    8.INGHELBRECHT Joren - CUBE-FINTRO CT op 22"

    9.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 25"

    10.DE MEYERE Jens - THOMPSON op 1’30"

    32.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

     

    27/03/2011 - WEVELGEM (W) - Juniores - 62 km - 01h31min
    Aantal deelnemers: 80

    1.DE CRAEMER Stijn - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.PYFFEROEN Rens - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    3.SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB

    4.HOUTEKIER Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5.CARPENTER Dante - onelife

    6.BLOMME Lorenzo - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.NOTREDAME Thybo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.DIBBEN Jonathan - HARGROVES CYCLES op 55"

    65.MANNAERT Boris - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’34"

    27/03/2011 - FLORENNES (NA) - Juniores - 75,6 km - 01h52min
    Aantal deelnemers: 83
    1.DUSOLEIL Jasper - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.DEMULDER Jonas - ISOREX CYCLING TEAM   

    3.CARNEVALI Jean-Albert - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY     

    4.HERREGODTS Jan - WIELERCLUB ""ONDER ONS - PARIKE"" VZW          

    5.GOSSENS Sam - BEDANT      

    6.SEMPELS Steven - LOTTO OLYMPIA TIENEN   

    7.VANDEN HEEDE Matthias - CUBE-FINTRO CT

    8.PAULUS Benoît - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY      

    9.OUDE FLERINK Tommy - MIJDBECHT           

    10.DECOSTER Gert-Jan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW       

     

    27/03/2011 - KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Dames Juniores - 58,8 km - 01h41min
    Aantal deelnemers: 38

    1.HELLEMONS Ashley - WV DE JONGE RENNER

    2.VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW

    3.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    4.SCARLATA Gina - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    5.MAERTENS Eline - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    6.WERON Marine - TEAM CYCLISTE DE HESBAYEG

    7.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.DAVID Shani - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.VERLINDEN Julie - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    10.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

     

    27/03/2011 - KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Dames Nieuwelingen - 58,8 km - 01h45min
    Aantal deelnemers: 39

    1.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.VERDONSCHOT Laura - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’52"

    6.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW

    7.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM

    8.WITLOX Lizzy - TWC TEMPO

    9.REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT

    10.VANDEWALLE Isabel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    28-03-2011 om 19:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/03/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 27/03/2011 - BREDENE (W) - Nieuwelingen - 62 km
    - 01h41min
    Aantal deelnemers: 26

    1.VANDEWALLE Kenneth - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3.HARGROVES Matthew - HARGROVES CYCLES-TRANT-NEXT-SPECIALIZED

    4.VANDEVIJVER Laurens - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    6.TAO GEOGHEGAN Hart - RAPHA CONDOR

    7.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    8.DESTATSBADER Roy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.SENESAEL Axel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10.VERSCHAEVE Lounes - JONGE RENNERS ROESELARE

    12.VERSCHAEVE Antoon Burcht - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 6’30”

     

    27/03/2011 - DRIESLINTER (VB) - Nieuwelingen - 54 km - 01h30min
    Aantal deelnemers: 49

    1.LAUWERS Senne - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.BRIESEN Brent - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3.LEHAEN Dries - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 5"

    4.ARIMONT Charlie - WSC HAND IN HAND BAAL op 10"

    5.WOUTERS Enzo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.PHILIPS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL

    7.VAN MOL Caine - THOMPSON

    8.DEBRUYNE Glenn - WK NOORD WEST BRABANT

    9.CUYVERS Jurian - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10.VERBIST Gilles - VZW DE DEMERSPURTERS

    15.VAN DEN PLAS Jelle - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    30.DE OST Jarne uit Bornem - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    27/03/2011 - HULSHOUT (A) - Nieuwelingen - 61,6 km - hmin
    Aantal deelnemers:

     

    27/03/2011 - KNESSELARE URSEL (O) - Nieuwelingen - 55 km - 01h29min
    Aantal deelnemers: 55
    1.MARTENS Jins (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2.VERWILST Dieter (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    3.ROEGIERS Jochem (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4.VAN RENTERGHEM Bram (ISOREX CYCLING TEAM)
    5.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO) op 57"
    6.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 1’52"
    7.WYTINCK Gianni
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 2’02"
    8.BUYSSE Quinten
    (THOMPSON)
    9.DEVOLDERE Thibault (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    10.BUYSSE Jos
    (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    12.PERSOON Pieter uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    17.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    21.DE VRIESE Jannes uit Lokeren
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    41.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk (RUDYCO CYCLING TEAM) op 4’50"

     

    27/03/2011 – ST.TRUIDEN AALST (LB) - Nieuwelingen - 50 km - 01h23min
    Aantal deelnemers: 43

    1.VANDIKKELEN Mathias - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    4.HURKMANS Martijn - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5.PEETERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.GEERTS Jesse - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    7.REVIERS Jonas - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8.LEENAERS Sven - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9.PIETTE Julien - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    10.CUYVERS Yves - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    11.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    28.COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    27/03/2011 - ZWALM (O) - Nieuwelingen - 56,7 km - 01h30min
    Aantal deelnemers:

    1.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    3.PERSOON Wouter uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM

    5.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    6.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM

    7.THORE Floris - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    8.DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON

    9.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    18.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    29.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    54.VAN NIEUWENHOVE Ward uit - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’36"

    71.VAN CAUTEREN Jonas uit Haasdonk - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    27/03/2011 - AUBEL (LG) - Nieuwelingen - 63 km - 01h42min
    Aantal deelnemers: 39

    1.HEYLEN Wannes - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    2.VAN DEN BOSCH Thomas - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    3.MENTEN Milan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.AERDEN Koen - SPORT EN MOEDIG GENK

    5.HEMROULLE Johan  - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6.DESTANBERG Mathieu - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    7.VAN DYCK Robbe - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    8.GEERTS Jari - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9.JUNGERS Daniel - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    10.VERSLEGERS Leroy - SPORT EN MOEDIG GENK

    27/03/2011 - WODECQ (HT) - Nieuwelingen - 64,8 km - 01h44min
    Aantal deelnemers: 29

    1.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VAN DEN BRANDE Julien - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    3.PICOUX Maximilien - SPRINT 2000 CHARLEROIASBL

    4.BYTEBIER Nils - TIELTSE RENNERSCLUB

    5.DIERICKX Anthony - THOMPSON

    6.FEREIRA ANTONY - VCU HALLUINOISE

    7.LOY Antoine - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BU

    8.DUQUENNOY Jimmy - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BU

    9.SENECHAL GABIN - VC ROUBAIX LILLE METRO

    10.MICHEL KEVIN - CT LANDRECIES

     

    27/03/2011 - PEPINGEN (VB) - Mountainbike Regionaal - Flanders Cup

    27/03/2011 - RANST (A) - BMX - Topcompetitie

    28-03-2011 om 19:37 geschreven door kenny


    27-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/03/2011

    vwf.JPG









    Zondag 27 Maart - HAALTERT (9450)

    A-reeks
    1 Wim DE SMET 
    2 Peter Van Damme 
    3 David Motte 
    4 Gino De Clercq 
    5 Renaat Demeter (Lochristi)
    6 Christophe Smits 
    7 Kurt Eeckhout 
    8 Willem Van Der Heyden 
    9 Barry Diependaele 
    10 Koen Van Geyt 

    VWF 27-3-11-haaltert 182.jpg
                                        Winnaar Catg.A Wim De Smet.


    C-reeks
    1 Bert DOCKX 
    2 Bruno Bruyere 
    3 Frank Geets 
    4 Arie De Moor 
    5 Marc Tabourdon 
    6 Johan Heymans 
    7 Jerry Cooman 
    8 Rudy Thomas 
    9 Alain Buggenhout 
    10 Jimmy De Paepe 

    VWF 27-3-11-haaltert 180.jpg
                                         Winnaar Catg.C Bart Dockx.

    VWF 27-3-11-haaltert 090.jpg
                                                      Start Catg.C 


    D-reeks
    1 Danny DE BACKER 
    2 Joseph Devits 
    3 Dirk Van Hove 
    4 Dirk De Bondt 
    5 John De Croock 
    6 Jan Moreels 
    7 Ronny Paridaens 
    8 Didier Turcksin 
    9 Peter Kerckaert 
    10 Walter Marijnissen 

    VWF 27-3-11-haaltert 098.jpg
     Winnaar Catg.E Patrick Van Renterghem en winnaar Catg.D Danny De Backer.

    VWF 27-3-11-haaltert 060.jpg
                                Aankomst Danny De Backer in de Catg.D

               
    E-reeks 
    1 Patrick VAN RENTERGHEM 
    2 Jozef Deneef 
    3 Jose Hoebeke 
    4 Luc Van Mol 
    5 Jean Blommaert (Hamme)
    6 Willy Wouters 
    7 Johny Van Holen 
    8 Patrick Convents 
    9 Hugo Van Linden 
    10 Antoine De Caboter 

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL 
    2 Jean Pierre Broothaerts 
    3 Rik Scheirlinckx 
    4 Jozef Staes 
    5 Paul Otter 
    6 Noel Rogge 
    7 Roland Hellebaut 
    8 Hugo Tuypens 
    9 Lucas Vangoidsenhoven 
    10 Charly Vanderhulst 

    VWF 27-3-11-haaltert 020.jpg
           Winnaar Catg.F Marc Vervondel en winnaar Catg.G Mathieu Mercken.

    VWF 27-3-11-haaltert 001.jpg 

                                    Aankomst Marc Vervondel in de Catg.F


    G-reeks
    1 Mathieu MERCKEN 
    2 Andre Ceurens 
    3 Etienne Vandenhouwe 
    4 Theo Coudyzer 
    5 Freddy Van Impe 
    6 Jef Dhondt 
    7 Aad Vingerling 
    8 Julien Vyvey 
    9 Clement Saelens
    10 Freddy De Blick (Beveren)

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg 

    27-03-2011 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GIJS VAN HOECKE RIJDT NAAR BRONZEN WK-MEDAILLE !!!

    Gijs Van Hoecke rijdt naar bronzen WK-medaille !!!

    Van Hoecke Gijs Piste Europees Brons 2011 26-03-2011.jpg 

    Gijs Van Hoecke uit Zaffelare heeft België de eerste medaille bezorgd op het WK baanwielrennen in Apeldoorn (Ned). De 19-jarige renner was goed voor brons op de omnium.

     

    Gijs Van Hoecke heeft op de omnium de bronzen plak veroverd. Dankzij zijn prestaties op de scratch en de kilometer maakte de 19-jarige pistier op de tweede dag vier plaatsen goed.

    Van Hoecke had de eerste dag op de zevende plaats beëindigd, maar op de afvalling was hij gevallen. Met een gehavend gezicht verscheen de Belg aan de start van de tweede dag, maar zijn verwondingen leken hem niet echt te hinderen. 

    Met de achtste plaats op de achtervolging, de derde op de scratch en de vijfde plaats en een Belgisch record (1'04"451) op de kilometer pakte hij verrassend brons.

    Ondanks de schaafwonden op zijn gezicht stond Van Hoecke toch te glunderen op het podium. "Ik denk dat ik nog niet goed besef wat ik gepresteerd heb", zei hij. "Ik ben wel trots."

    "Het zag er niet goed uit na mijn val van vrijdag, maar dat heb ik kunnen rechtzetten. Ik heb niet echt veel last gehad van mijn val. Ik heb zelfs goed geslapen", zei Van Hoecke. 

    "Ik was naar het WK gekomen om mij te tonen, deze medaille komt heel onverwacht. Een plaats in de top tien vond ik al super, maar ik had nooit gedacht aan het podium. Ik ben supertevreden


    Bron: Sporza

    27-03-2011 om 20:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 10 JULI 2011 - MINIEMEN TE STEKENE
    11.03.25 AFFICHE MINIEMEN STEKENE.jpg

    Bron: fvdv

    27-03-2011 om 16:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 27/03/2011
    Walsoorden Den Dijk Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.

    Trogh Dirk KOP 2010
              Dirk Trogh

    Onder leiding van Kenny Janssens en Roberto Vercauteren vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    24 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op
    'DEN DIJK'.
    Na de inrijperiode tot het 'Witte Huis' te Verrebroek kon het ronddraaien beginnen en werd er meteen fel van start gegaan. Reeds op de Zorgdijk vielen de eerste slachtoffers en werd de groep de eerste maal uit elkaar gereden, gelukkig konden de meesten nog terug aansluiten. De sterke renners bleven vooraan goed de molen ronddraaien en dat tot het keerpunt te Walsoorden. Daar kregen we meteen de wind op kop en mochten alweer de sterke renners tonen wat ze waard waren en opnieuw werd er constant rondgedraaid door een 7-tal renners en dat tot de Zorgdijk waar de eerste aanval werd ingezet. Alles meteen op het lint en de finale kon beginnen met een spervuur van aanvallen en dat tot uiteindelijk Dirk Trogh weggeraakte thv het Deurganckdok. Serge Meyvis met de ligfiets was de gangmaker van dienst voor Dirk die er meteen een serieus tempo op nahield. De groep zag het ronddraaien niet meer zitten maar gelukkig waren er nog renners die stevig op kop wilden rijden. Dirk Trogh was niet meer bij te benen en hield nog een kleine marge over op de talrijke groep die reeds de spurt hadden ingezet. Eric Vermeulen zette als eerste aan maar het was Kenny Janssens die helemaal buitenom langs rechts iedereen het nakijken gaf en 2de werd voor Dirk Bryssinckx, Lieven Van De Perre en Eric Vermeulen.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 37,8 Km/h vanaf Buyl Sport. Vanaf het 'Witte Huis' was het gemiddelde goed voor 39,4 km/h. Als extra werd dan nog via Haasdonk en 'Den Es' over Melsele gereden zodat de totale afstand uitkwam op 105 Km.
    Reden mee: Dirk Trogh , Roberto Vercauteren , Marc Borghgraef , Wim Kras , Steven Van Houte , Tom Buytaert , Koen Heyrman , Stein Vermeulen , Koen Vermeulen , Lieven Van De Perre , Wim Ryckaert , Wim De Cleen , Jan Vlegels , Eric Vermeulen , Dirk Bryssinckx , Theo De Prekel , Etienne Fleury , Marc Bryssinckx , Wim Lagae , Serge Meyvis (ligfiets) , ??? en Kenny Janssens.

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    27-03-2011 om 14:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/03/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ELOY VAN MEIRVENNE met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Van Meirvenne Eloy KOP 2011.jpg

    Zaterdag 26/03/2011 - E3 PRIJS VLAANDEREN - HARELBEKE (W) - Men Elite 1.HC – 200 km – 04h35min

    Aantal deelnemers:

    1.Fabian Cancellara (Zwi) - Leopard Trek

    2.Jurgen Roelandts (Bel) - Omega Pharma-Lotto op 1’00"

    3.Vladimir Gusev (Rus) - Katusha Team

    4.Sep Vanmarcke (Bel) - Team Garmin-Cervelo

    5.Bram Tankink (Ned) - Rabobank Cycling Team

    6.William Bonnet (Fra) - FDJ op 1’01"

    7.Heinrich Haussler (Ger) - Team Garmin-Cervelo op 1’06"

    8.Sébastien Hinault (Fra) - AG2R La Mondiale

    9.Stuart O'Grady (Aus) - Leopard Trek

    10.Serguei Ivanov (Rus) - Katusha Team

    32.Kristof Goddaert  uit St.Gillis (Bel) - AG2R La Mondiale op 4’24"

    61.Dominique Cornu uit Beveren (Bel) - Topsport Vlaanderen – Mercator op 4’29"

    62.Geert Steurs uit Schoten (Bel) - Topsport Vlaanderen - Mercator


    26/03/2011 - SOUMAGNE (LG) - Amateurs & Masters - 70 km – 01h43min - 40,592 km/h

    Aantal deelnemers: 104

    1.WIJCKMANS Kristof (Wiekevorst)
    2.LATHOUWERS Jurgen op 1“
    3.HILGERS Michaël
    4.WOLKOWICZ Romain op 6“
    5.THOELEN Nico
    6.COLLARD Simon
    7.GOOS Frederik
    8.VAN HAVERBEEK Frank
    9.ARITS Steven
    10.BOURGUIGNON Maxime


    26/03/2011 - SOUMAGNE (LG) - Juniores - 79,4 km – 01h54min

    Aantal deelnemers: 68

    1.SPRANGERS Bran - DE JONGE RENNERS

    2.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    3.COOLS Michael - THOMPSON

    4.JULIUS Jayde - CUBE-FINTRO CT

    5.VANDAEL Birger - AVIA CYCLING TEAM

    6.SEREXHE Robin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    7.BOGAERT Torben - HAND AND BAAL

    8.BERVOETS Jasper - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9.PEPINSTER Jean - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    10.DELFOSSE Florent - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    29.SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN


    26/03/2011 - KRUISEIK (WERVIK) (W) - Juniores - 81,9 km – 01h56min

    Aantal deelnemers: 130

    1.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE

    2.GROENEWEGEN Dylan - WTC DE AMSTEL op 2"

    3.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM

    4.WOUTERS Toon - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5.DIBBEN Jonathan - HARGROVES CYCLES

    6.ROSSI Oliver

    7.SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB

    8.DE CRAEMER Stijn - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.HOFLAND Fausto - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10.SLABINCK Indiana - AVIA CYCLING TEAM

    32.SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM

     

    26/03/2011 - HARELBEKE (W) - Nieuwelingen - 43,5 km – 01h04min

    Aantal deelnemers: 50

    1.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    3.PARKS Daniel - CHIPOTLE JUNIOR DEVELOPMENT TEAM

    4.COOLENS Maxim - ISOREX CYCLING TEAM

    5.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM

    6.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM

    7.VANDEWALLE Kenneth - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.VAN MEERHAEGHE Robin - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    9.ROELS Ignace - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    10.VANDERELST Antoine - VC HAUT PAYS

    26/03/2011 - ROTSELAAR (VB) - Nieuwelingen - 62,1 km – 01h34min

    Aantal deelnemers: 92

    1.VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.ARIMONT Charlie - WSC HAND IN HAND BAAL op 5"

    3.VERHEYEN Jelle - WK NOORD WEST BRABANT op 10"

    4.VAN DRIESSCHE Wannes - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 15"

    5.BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 22"

    6.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7.ROELANTS Laurenz - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8.MERTENS Stef - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.TIMMERMANS Tom - THOMPSON

    10.VAN MOL Caine - THOMPSON

    26/03/2011 - WERKEN-KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 58 km – 01h30min

    Aantal deelnemers: 87

    1.ELOY VAN MEIRVENNE uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    2.BLONDEEL Simon - JONGE RENNERS ROESELARE op 5"

    3.WARLOP Jordi - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.TAO GEOGHEGAN Hart - RAPHA CONDOR

    5.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6.DEFREYNE Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7.DE SMAELS Cil - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.THORE Floris - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    9.DESTATSBADER Roy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    34.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’10"

    48.COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’15"

    50.HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    53.DE OST Jarne uit Bornem - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    56.WATERSCHOOT Wannes uit Stekene - RUDYCO CYCLING TEAM

    58.DE BEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    63.LEEMAN Emmanuel uit St.Pauwels - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    72.DECKERS Cisse uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    27-03-2011 om 13:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/03/2011

    vwf.JPG









    Zaterdag 26 Maart – BERLARE (9290)
    A-reeks
    1 Wim DE SMET 
    2 Tom Van Uffel 
    3 Geoffrey Luyssen 
    4 Benny Van Buynder (Bornem)
    5 Quincy Vens 
    6 Danny Verelst 
    7 Frank Vagenende 
    8 Jurgen Diependaele 
    9 Andy De Backer 
    10 Sven Steenackers 

    VWF 26-3-11-berlare 210.jpg
                                      Winnaar Catg.A Wim De Smet.

    VWF 26-3-11-berlare 149.jpg
    Benny Van Buynder leidt de kopgroep van zes bij het ingaan van de laatste ronde.

    VWF 26-3-11-berlare 212.jpg
                                    Ook Tom Van Uffel werd als 2de gehuldigd.


    C-reeks
    1 Ronny VAN DER VURST 
    2 Patrick Bogaerts 
    3 Christophe Adams 
    4 Eddy Merckx (Bornem)
    5 Jurgen De Smet 
    6 Alain Goolaerts 
    7 Frank De Coninck 
    8 Alain Bogaert 
    9 Patrick Heirewegh 
    10 Johan Niemegeerts 
    VWF 26-3-11-berlare 207.jpg

                                       Winnaar Catg.C Ronny Van Der Vurst.


    D-reeks
    1 Henri HERMANS 
    2 Dirk Van Hove 
    3 Dirk Mathijs (Gentbrugge)
    4 Peter Vos 
    5 Peter Neckebroeck 
    6 Kris Schockaert 
    7 Danny De Backer 
    8 John De Croock 
    9 Jerry De Reuse 
    10 Rudy Berwart 

    VWF 26-3-11-berlare 098.jpg
                 Winnaar Catg.D Henri Hermans samen met zijn ploeggenoten.

               
    E-reeks 
    1 Patrick VAN RENTERGHEM 
    2 Patrick Convents 
    3 Louis Van Den Broeck 
    4 Luc Van Mol 
    5 Norbert Van Nuffel 
    6 Marc Dams 
    7 Pierre Remory 
    8 Phil Delgouffe 
    9 Jean Blommaert (Hamme)
    10 Benny D'Haese 

    VWF 26-3-11-berlare 097.jpg
           Winnaat Catg.E Patrick Van Renterghem en 2de Patrick Convents.

    VWF 26-3-11-berlare 034.jpg
    Cynthia Bracke ontspannen voor de wedstrijd
    in de Catg.E


    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL 
    2 Freddy Vranken 
    3 Rik Scheirlinckx 
    4 Charly Vanderhulst 
    5 Felix Luyten 
    6 Roland Hellebaut 
    7 Guido Cornet 
    8 William De Cremer 
    9 Jean Paul Stevens 
    10 Hugo Tuypens 

    VWF 26-3-11-berlare 024.jpg
            Winnaar Catg.F Marc Vervondel en winnaar Catg.G André Ceurens.


    G-reeks
    1 André CEURENS 
    2 Etienne Vandenhouwe 
    3 Gino Lucchi 
    4 Roger Van Den Eede 
    5 Jef Dhondt 
    6 Francois Van De Vijver 
    7 Jozef Saerens 
    8 Albert Van Den Eede 

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg 

    27-03-2011 om 13:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/03/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan LEO MARES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Proficiat aan RAF LUYCKX met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!

    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg     Mares Leo KOP 2011.jpg

        Franky Van Oyen                        Leo Mares

    Zaterdag 26 Maart – BEVEREN (9120)

    Categorie A/B: (64 dln)

    1.Cornelis Bakker (Nl, winnaar cat. A)

    2.Gregory De Munter (A2)

    3.Tony Heirbaut (Belsele A3)

    4.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    5.Sven Van Eyndt (B2)

    6.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken A4) 7.Bert Dockx (B3) 8.Davy Versichel (A5) 9.Peter Neels (Kruibeke B4) 10.Renaat Demeter (Lochristi B5) 11.Kevin Vleurinck (A6) 12.Kurt Caboor (A7) 13.Dries De Smet (A8) 14.Gunther Cuylits (B6) 15.Robin Callenteur (A9) 16.Ben Suyckerbuyck (Stabroek A10) 17.Christophe Van Overloop (A11) 18.Martino Wielfaert (B7) 19.Geert Smet (B8) 20.Kris Van Severen (St.Niklaas B9) 21.Kristoff Heyns (Temse B10) 22.Adilson De Koster (B11) 23.Ben Van Baelen (A12) 24.Andy Van Loon (B12) 25.Patrick De Roos (Moerbeke B13) 26.Gunther Klaasen (B14) 27.Thomas Heiremans (A13) 28.Jan Gevers (A14) 29.Vincent Maes (A15) 30.Angelo Saman (Stekene B15)
    WAOD 26-03-2011 Beveren Catg.AB 2.jpg
                        Peter Neels en Sammy Bogaert in het peloton.
    WAOD 26-03-2011 Beveren Catg.AB 6.jpg
                              Winnaar Catg.A de Nederlander Cornelis Bakker.
    WAOD 26-03-2011 Beveren Catg.AB 7.jpg
    De spurt die gewonnen werd door Gregory De Munter voor Tony Heirbaut.
    Franky Van Oyen werd 4de en winnaar in de Catg.B, Kevin Van Raemdonck spurt
    naar de 6de plaats. Peter Neels werd 9de.

    Categorie C/D:
    (58 dln)

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Patrick Verdonck (winnaar cat. D)

    3.Franky Weemaes (Melsele D2)

    4.Nico Debaes (Desselgem C2)

    5.Piet Hereijgers (C3)

    6.Rudi Rabout (Heinkenszand C4) 7.Steven Van Houte (Vrasene C5) 8.Alain Mortier (C6) 9.Bart Eelen (C7) 10.Stefan Adriaenssens (Burcht C8) 11.Peter Mol (C9) 12.Chris Fraeyman (C10) 13.Filip Wittock (D3) 14.Freddy Dhooge (C11) 15.Rik Matthijssens (Zwijndrecht C12) 16.Wim Heyndrickx (Vrasene C13) 17.Danny De Bruyne (C14) 18.Peter Hoondert (D4) 19.Peter De Maere (Waasmunster C15) 20.Carlo Schollaert (C16) 21.Fabien Hanssens (C17) 22.Jan De Witte (C18) 23.Bruno Verwulgen (St.Niklaas C19) 24.Peter Flach (Zwijndrecht C20) 25.Olivier Vaerewyck (C21) 26.Danny Van Oyen (D5) 27.Kenny Janssens (Melsele D6) 28.Danny Van Hoof (D7) 29.Wim Rombaut (C22) 30.Marc Cossyns (D8)
    Janssens Kenny WAOD Beveren 26-03-2011.jpg
    Wim Heyndrickx op kop met in zijn wiel Bart Rombauts, in het midden Kenny Janssens (rode overtrekjes).
    Links vooraan (wit-zwart) zien we Filip Weemaes van een enorm uitgedund peloton.

    Categorie E:

    1.LEO MARES (Beveren)

    2.Wim De Waal

    3.Noël Willems

    4.Dirk De Meyer

    5.Robert Standaert

    6.Etienne Claus (Waasmunster) 7.Tony Reniers 8.Georges Vergauwe 9.Dirk Bryssinckx (Melsele) 10.Florent De Leersnyder 11.Patrick Buyens 12.Siegfried Van Overberghe 13.Johan Brauwers 14.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 15.Herbert De Coster (Zwijndrecht) 16.Patrick Van Der Vekens (Nieuwkerken) 17.Ludo De Bakker 18.Patrick Bekaert 19.Frederik Blervacq 20.Johan Van Rijsbergen 21.Alain Goossens 22.Guy Verstraeten 23.Willy De Sutter 24.Bjorn Degroote 25.Patrick De Smet 26.Mario Geirnaert
    Mares Leo winst Beveren 26-03-2011 1.jpg Mares Leo winst Beveren 26-03-2011 2.jpg
                Leo Mares, Wim De Wael en Noël Willems.                                        Aankomst Leo Mares voor Wim De Wael.
    Mares Leo winst Beveren 26-03-2011 3.jpg WAOD Beveren 26-03-2011 start Catg.E.jpg
           Leo Mares met Linda De Rudder.                                                                   Start Catg.E

    Categorie F1/F2:

    1.Patrick Van Hulle (Aalter - Bellem, winnaar cat. F1)

    2.Kris Van Honsté (F1-2)

    3.Helmuth Tas (F1-3)

    4.Robin Van Kerschaver (Maldegem, winnaar cat. F2)

    5.Paul Hunninck (F2-2)

    6.Noël Rogge (F2-3) 7.Staf Lievens (F1-4) 8.Emmanuël De Loor (F1-5) 9.Daniel Hauttekeete (F2-4) 10.Julien De Bock (F2-5) 11.François Coppers (Lokeren F1-6) 12.Luc Roelandt (F1-7) 13.Tony Baudonck (F1-8) 14.Jos Lissens (F1-9) 15.Dirk Caekebeke (F1-10) 16.Wim Van Den Heuvel (F1-11) 17.Marcel Poelmans (F1-12) 18.Noël Verzele (F2-6) 19.Dirk De Cauwer (Hamme F1-13)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Adrien Maes (Melsele)

    3.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    4.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5.Roland Van Imschoot

    6.Luc Snels 7.Adri Van Loon 8.Roger Beelaert (Rupelmonde) 9.Leo Thijssen 10.Julien Vyvey 11.Ludo Opdebeek 12.Pascal Cornand 13.Luc De Cock 14.José Demeyere 15.Jaak Nys 16.Erik Vandersteen 17.Etienne Van Hecke 18.Eric De Wilde 19.Henk Bolle 20.Luc Van Robbroeck 21.Firmin De Zutter 22.Eddy De Clercq 23.Piet Achten 24.Willy Corthier 25.Hugo Martens (Zwijndrecht) 26.Robert Robijns 27.Daniel Indekeu 28.Marinus Lockefeir 29.Alfred Staljanssens (Bornem) 30.Marc Van Der Beken
    Van Raemdonck Fons WAOD Beveren 26-03-2011 2.jpg Maes Adrien WAOD Beveren 26-03-2011.jpg
                      Fons Van Raemdonck                                                                Adrien Maes in volle actie.
    Van Raemdonck Fons WAOD Beveren 26-03-2011 1.jpg
                                          Spurt voor de 3de plaats.

    Categorie G+:

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Freddy De Blick (Beveren)

    3.Gerrit Hairwassers

    4.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    5.Daniel Meirlaen

    6.Daniël Nuytinck 7.Bernard Matthyssens 8.Roger De Breuker 9.Alois Torfs 10.Clement Saelens 11.Gerard Devleeschauwer 12.José De Vreese 13.Anton Van Poecke 14.François Brouwers 15.Louis Heremans 16.Luc Muys 17.Henri De Saedeleir 18.André Van Asbroeck 19.Leo De Jong 20.Jean-Pierre Pepermans 21.Huib Klip 22.Ghislain De Champs 23.Antoine Cools 24.Ferdinand Moerman 25.Roland Blanchaert 26.René Van Reeth 27.Willy Vereecken 28.Guus Schuller 29.Ortaire Stevens 30.Jef Verheyen
    De Blick Freddy WAOD Beveren 26-03-2011 2.jpg WAOD Catg.G+ start Beveren 26-03-2011.JPG
           Freddy De Blick werd 2de in Beveren.                                                             Start Catg.G+

    Categorie G++:

    1.RAF LUYCKX (Belsele)

    2.Clement De Smedt (Wilrijk)

    3.Joseph Boone

    4.Willy Voorbraeck

    5.Trevor Fensicek

    6.Edward Battersby


    Foto's: Pierre Maes

    27-03-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    25-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OVERLIJDEN WIELRENNER PHILIPPE DE CROOCK OP 17/03/2011

    Overlijden wielrenner Philippe De Croock op 17/03/2011 !!!

    De Croock Philippe 2.jpg 

    Donderdag 17 maart 2011 is Philippe De Croock, broer van atlete Stephanie, schoonbroer van trainer Peter Moreels en zoon van sponsor Hubert De Croock (atletiekclub Zele), overleden.

    Philippe De Croock uit Zele was een goede vriend van Rudyco renner Wim De Rudder en is overleden aan een longaandoening. Philippe reed vorig seizoen nog bij de Elites z.c. en was een echte doorbijter vooral in de rondes, zoals de Ronde van Namen. Wim De Rudder reed 7 jaar geleden nog in de zelfde ploeg als Philippe De Croock namelijk bij Wielerteam J&A Sport uit Aspelare. Philippe reed de laatste seizoenen voor Meubelen Heylen tot hij ziek werd en overleed op amper 37 jarige leeftijd.

    De Croock Philippe 3.jpg
    Langs deze weg willen wij onze deelneming betuigen aan heel de familie en sterkte toewensen in deze moeilijke dagen.


    De Croock Philippe 1.jpg 



    Bron: Wim De Rudder

    Tekstbewerking: Kenny Janssens

    25-03-2011 om 20:46 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!