.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    06-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/02/2011

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar Belgische Titel bij de Dames Elite in de Puntenrit en de Achtervolging !!!

    Proficiat aan GIJS VAN HOECKE met zijn Belgische Titel in de Open Categorie Ploegenachtervolging !!!


    Druyts Kelly KOP 2010      Van Hoecke Gijs kop 2010.jpg
             
    Kelly Druyts                     Gijs Van Hoecke


    Zondag 06/02/2011 - GENT (VWEM) (O) - Piste - Belgisch Kampioenschap - zonder motoren
    Belgisch Kampioenschap – Nieuwelingen - Scratch

    Aantal deelnemers: 18

    1.JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.PICOUX Maximilien - SPRINT 2000

    4.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.PARIDAENS Jasper - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.MARTENS Jins - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.ROGIER Stef - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10.VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    14.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    Belgisch Kampioenschap - Dames Elite - Puntenrit

    Aantal deelnemers: 7

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.CROKET Gilke uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3.INGHELBRECHT Sarah - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    4.BELMANS Els - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    5.POLSPOEL Maaike - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

     

    Belgisch Kampioenschap - Open - Achtervolging

    Aantal deelnemers: 8

    1.DUFRASNE Jonathan - GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE

    2.DE POORTERE ingmar - ct jong vlaanderen-bauknecht

    3.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    4.VAN HOECKE Justin - GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE

    5.LEPLA Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    6.SCHETS Steve - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    7.PROVOOST Robbe - GEOX FUJI TEST TEAM

    8.VAN THIELEN Jeffrey - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

     

    Belgisch Kampioenschap - Open - Ploegachtervolging

    Aantal deelnemers: 12

    1.DE POORTERE ingmar - ct jong vlaanderen-bauknecht

    1.GIJS VAN HOECKE uit Zaffelare - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    1.VAN HOECKE Justin - GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE

    1.DUFRASNE Jonathan - GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE

    2.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    2.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    2.LEPLA Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    2.SCHETS Steve - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    3.DE FAUW Kieran - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    3.DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    3.PROVOOST Robbe - GEOX FUJI TEST TEAM

    3.MERTENS Kevin - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

     

    Belgisch Kampioenschap - Open - Puntenrit

    Aantal deelnemers: 17

    1.DE POORTERE ingmar - ct jong vlaanderen-bauknecht

    2.VAN IMMERSEEL Gert-jan - LIMBURGSE AFDELING

    3.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    4.VLASSELAER Maarten - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5.LEPLA Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    6.KEISSE Iljo - QUICKSTEP CYCLING TEAM

    7.VAN HOECKE Justin - GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE

    8.LAVA Kevin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    9.DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    10.VAN COPPERNOLLE Francesco - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    12.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

     

    Belgisch Kampioenschap – Nieuwelingen - Madison

    Aantal deelnemers: 14

    1.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    1.FIGORILLI Christian - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.PICOUX Maximilien - SPRINT 2000

    4.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    5.PARIDAENS Jasper - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    Belgisch Kampioenschap - Juniores Sprint - Vitesse

    Aantal deelnemers: 8

    1.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW

    2.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.BEELEN Boris - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4.RICKAERT Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.MICHIELS Killian - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT

    7.WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.VERHAEGHE Timothy - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM

     

    Belgisch Kampioenschap - Juniores - Keirin

    Aantal deelnemers: 9

    1.BEELEN Boris - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    2.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW

    3.RASSCHAERT Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT

    5.RICKAERT Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.MICHIELS Killian - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.VERHAEGHE Timothy - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM

     

    Belgisch Kampioenschap - Dames Nieuwelingen - Snelheid - Vitesse

    Aantal deelnemers: 10

    1.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL

    3.DONDERS Laura - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM

    6.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    7.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW

    8.REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT

    9.VANDEWALLE Isabel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.SCHURMANN Jessica - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

     

    Belgisch Kampioenschap - Dames Nieuwelingen - Keirin

    Aantal deelnemers: 8

    1.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW

    3.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM

    5.DONDERS Laura - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    6.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    7.VANDEWALLE Isabel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT

     

    Belgisch Kampioenschap - Dames Juniores - Keirin

    Aantal deelnemers: 5

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    3.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    4.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    5.ROELEN Evy -
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

     

    Belgisch Kampioenschap - Dames Elite - Achtervolging

    Aantal deelnemers: 6

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.DAAMS Jessie - GARMIN-CERVELO

    3.BELMANS Els - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    4.POLSPOEL Maaike - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    5.CROKET Gilke uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6.INGHELBRECHT Sarah - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    06-02-2011 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/02/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 06/02/2011 - HOOGSTRATEN SUPERPRESTIGE (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 32
    1.NYS Sven - LANDBOUWKREDIET
    2.ALBERT Niels -
    BKCP – POWERPLUS op 34”
    3.PAUWELS Kevin -
    TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 1’06” 
    4.VANTORNOUT Klaas -
    SUNWEB-REVOR op 1’17”
    5.VANTHOURENHOUT Sven -
    SUNWEB-REVOR op 1’29” 
    6.STYBAR ZDENEK –
    FIDEA op 1’38” 
    7.VAN COMPERNOLLE Kenneth -
    STYLE & CONCEPT op 1’42” 
    8.WELLENS Bart -
    TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 2’05” 
    9.DE KNEGT Gerben -
    RABO OFFROAD op 2’26” 
    10.PAGE Jonathan -
    PLANET BIKE op 2’34” 


    06/02/2011 - HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 38

    1.Vincent Baestaens (Baal/KDL Cycling Team)
    2.Jim Aernouts op 6” 
    3.Joeri Adams op 10” 
    4.Lars van der Haar (Ned) op 30”
    5.Wietse Bosmans op 36”
    6.Vinnie Braet 
    7.Micki van Empel (Ned) op 59” 
    8.Tijmen Eising (Ned) op 1’08” 
    9.Jiri Polnicky (Tsj) op 1’15”
    10.Twan van den Brand (Ned) op 1’17”
     

    06/02/2011 - HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 35

    1.Diether Sweeck (Schriek)
    2.Laurens Sweeck
    3.Douwe Verberne (Ned) op 10”
    4.Clément Venturini (Fra) op 17” 
    5.Jens Vandekinderen op 25” 
    6.Daan Soete op 39”
    7.Toon Aerts op 49”
    8.Matthias Van de Velde uit Hamme op 1’40”
    9.Yorben Van Tichelt op 1’50” 
    10.Jaap de Man (Ned) op 2’01”
     

    06/02/2011 - HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30'
    Aantal deelnemers: 41

    1.Quinten Hermans (Tessenderlo)
    2.Martijn Budding (Ned) op 15”
    3.Yannick Peeters op 37"

    4.Stijn Caluwé op 59" 
    5.Gianni Van Donink op 1’20”
    6.Ben Boets op 1’30” 
    7.Arne Poelvoorde op 1’42” 
    8.Bjorn van der Heyden (Ned) op 1’44” 
    9.Alexander Ameel op 1’44” 
    10.Ward Van Laer op 2’35”
    13.Thomas Van de Velde uit Hamme op 3’10”

    06-02-2011 om 20:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/02/2011

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar Belgische Titel bij de Dames Elite in de Scratch en de ploegenachtervolging !!!


    Druyts Kelly KOP 2010

    Zaterdag 05/02/2011 - GENT (VWEM) (O) - Piste - Belgisch Kampioenschap - zonder motoren
    Belgisch Kampioenschap - Nieuwelingen - Achtervolging

    Aantal deelnemers: 16

    1.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    4.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    5.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    8.PICOUX MAXIMILIEN - SPRINT 2000

    9.VANDENABEELE Emill - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

     

    Belgisch Kampioenschap - Dames Elite - Scratch

    Aantal deelnemers: 5

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.INGHELBRECHT Sarah - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    3.CROKET Gilke uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4.VERHAEGHE Hannah - YOUNG SCHELDE CT

    5.BRACKE Cynthia - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

     

    Belgisch Kampioenschap - Open - Scratch

    Aantal deelnemers: 19

    1.KEISSE Iljo - QUICKSTEP CYCLING TEAM

    2.DE POORTERE ingmar - ct jong vlaanderen-bauknecht

    3.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    4.SCHETS Steve - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    5.VAN IMMERSEEL Gert-jan - LIMBURGSE AFDELING

    6.DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.VLASSELAER Maarten - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    8.LAVA Kevin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    9.FRANÇOYS Sven - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    10.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

     

    Belgisch Kampioenschap - Open - Madison

    Aantal deelnemers: 12

    1.KEISSE Iljo - QUICKSTEP CYCLING TEAM

    1.VAN IMMERSEEL Gert-jan - LIMBURGSE AFDELING

    2.SCHETS Steve - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    2.DE POORTERE ingmar - ct jong vlaanderen-bauknecht

    3.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    3.LEPLA Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    4.DE FAUW Kieran - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    4.BUYSSE Lennert - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

     

    Belgisch Kampioenschap – Nieuwelingen - Puntenrit

    Aantal deelnemers: 19

    1.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.VANDENABEELE Emill - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5.VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.FIGORILLI Christian - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.PICOUX MAXIMILIEN - SPRINT 2000

    9.PARIDAENS Jasper - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10.MARTENS Jins - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    17.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    Belgisch Kampioenschap - Juniores - 1000 m.

    Aantal deelnemers: 17

    1.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM

    2.RICKAERT Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.BEELEN Boris - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4.DE LAETER Saimen - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    5.SCHOONHEYT Steve - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    6.VERGAERDE Otto - CUBE-FINTRO CT

    7.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.RASSCHAERT Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.DE GENDT Aimé - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

     

    Belgisch Kampioenschap - Dames Nieuwelingen - 500 m.

    Aantal deelnemers: 10

    1.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL

    3.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.DONDERS Laura - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW

    6.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM

    7.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    8.REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT

    9.VANDEWALLE Isabel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.SCHURMANN Jessica - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

     

    Belgisch Kampioenschap - Dames Juniores - Snelheid

    Aantal deelnemers: 3

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    3.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

     

    Belgisch Kampioenschap - Dames Juniores - 500 m.

    Aantal deelnemers: 5

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    3.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    4.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    5.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

     

    Belgisch Kampioenschap - Dames Open - Ploegachtervolging

    Aantal deelnemers: 9

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    1.BELMANS Els - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    1.POLSPOEL Maaike - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.VAN DEN HAUTE Steffy - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    2.VERHAEGHE Hannah - YOUNG SCHELDE CT

    2.INGHELBRECHT Sarah - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    3.CROKET Gilke uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.DERVEAUX Steffi - INTRASYS MTB DREAMTEAM AARTSELAAR

    06-02-2011 om 20:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDCROSS TE LILLE !!!

    FOTO’S VELDRIJDEN TE LILLE !!!

     

    BWB 5-2-11-lille 150.jpg
                                                      Sven Nys

    BWB 5-2-11-lille 153.jpg 

                              De jarige Niels Albert (25 jaar vandaag)

    BWB 5-2-11-lille 196.jpg 

                   Dieter Vanthourenhout, Tom Meeusen en Klaas Vantornout.
    BWB 5-2-11-lille 023.jpg
                            Rita Thienpondt met haar idool de jarige Niels Albert.

    BWB 5-2-11-lille 205.jpg BWB 5-2-11-lille 134.jpg 

                                               Mike Thielemans                                                                                    Bart Hofman

    BWB 5-2-11-lille 064.jpg 

                       Aankomst Beloften met Jim Aernouts te Lille. 

    BWB 5-2-11-lille 078.jpg BWB 5-2-11-lille 079.jpg
    Podium Beloften met Lars Van Der Haar, Jim Aernouts en Micki Van Empel.          
    Lars Van Der Haar leider in de GVA-trofee.

    BWB 5-2-11-lille 090.jpg 

                                                  Sanne Cant

    BWB 5-2-11-lille 089.jpg BWB 5-2-11-lille 097.jpg

                                                 Hanka Kupfernagel                                                                                     Marianne Vos 

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    06-02-2011 om 19:44 geschreven door kenny


    05-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/02/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 05/02/2011 - LILLE (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    KRAWATENCROSS GVA TROFFE- Aantal deelnemers:

    1.Kevin Pauwels (Bel) - Telenet Fidea Cycling Team

    2.Zdenek Stybar (Cze) - Telenet Fidea Cycling Team

    3.Sven Nys (Bel) - Landbouwkrediet

    4.Niels Albert (Bel) - BKCP-Powerplus

    5.Bart Wellens (Bel) - Telenet Fidea Cycling Team

    6.Klaas Vantornout (Bel) - Sunweb Revor

    7.Tom Meeusen (Bel) - Telenet Fidea Cycling Team

    8.Sven Vanthourenhout (Bel) - Sunweb Revor

    9.Dieter Vanthourenhout (Bel) - BKCP-Powerplus

    10.Rob Peeters (Bel) - Telenet Fidea Cycling Team

     

    05/02/2011 - LILLE (A) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    KRAWATENCROSS GVA TROFFE- Aantal deelnemers:

    1.Jim Aernouts (Bel) - Sunweb Revor

    2.Lars Van Der Haar (Ned) - Rabo - Giant Offroad Team

    3.Micki van Empel (Ned) - Telenet Fidea Cycling Team

    4.Wietse Bosmans (Bel) - BKCP-Powerplus 

    5.Joeri Adams (Bel) - Rabo - Giant Offroad Team

    6.Tijmen Eising (Ned) - Sunweb Revor

    7.Jens Adams (Bel) - BKCP-Powerplus

    8.Matthieu Boulo (Fra)

    9.Vinnie Braet (Bel) - Sunweb Revor 

    10.Jiri Polnicky (Cze) - Sunweb Revor 

     

    05/02/2011 - LILLE KRAWANTENCROSS (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Aantal deelnemers: 38

    1.CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2.VOS Marianne - TEAM BRABANT 2000 op 43”

    3.KUPFERNAGEL Hanka - WORLD SPRORTS STAR

    4.WYMAN Helen - SWIFT RACING TEAM op 1’28”

    5.STULTIENS Sabrina - RTC BUITENLUST

    6.HARRIS Nikki - R en TC GROENENWOUD op 2’02”

    7.HAVLIKOVA Pavla - APB CYCLING TEAM op 2’42”

    8.VANDERBEKEN Joyce - CYCLING TEAM VERMEEREN op 3’08”

    9.GRIMBERG Arenda - WV HET STADION op 3’30”

    10.VAN DEN BRAND DAPHNY - RWC AHOY op 3’42”

    19.NIJNS Nathalie uit Lille - SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 5’31”

    20.GELDHOF Anja uit Evergem - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM op 5’42

    21.AERTS Katrien uit Merksplas - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 5’51”

    24.NOBUS Anja uit Waaedamme - GKV CYCLING TEAM op 6’55”

     

    05/02/2011 - LILLE KRAWANTENCROSS (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 54

    1.SWEECK Laurens - KDL CYCLINGTEAM

    2.SWEECK Diether - KDL CYCLINGTEAM op 7”

    3.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 10”

    4.VAN TICHELT Yorben - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 11”

    5.AERTS Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 12”

    6.VAN AERT Wout - APB - CYCLING TEAM op 40”

    7.VENTURINI CLEMENT - VC VAULX EN VELIN op 49”

    8.VERBERNE Douwe - RTC BUITENLUST op 55”

    9.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 1’29”

    10.PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 1’35”

    34.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 7’52”

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 61

    1.BUDDING Martijn - VALLEIRENNERS

    2.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.HERMANS Quinten - APB - CYCLING TEAM op 6”

    4.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 15”

    5.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 39”

    6.GOOSSENS Kobe - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 1’00”

    7.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.VAN DONINK Gianni - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 1’06”

    9.VAN DER HEYDEN Bjorn - WV UIDEN op 1’09”

    10.TEIRLINCK Jens - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO op 1’12”

    18.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 1’22”

    20.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

    54.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    05-02-2011 om 19:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MICHEL WUYTS DOOR WIELRENNEN BEZIELD - AVOND TEN VOORDELE VAN DAVY MUES

    AVOND TEN VOORDELE VAN WIELRENNER DAVY MUES !!!
    Wuyts Michel.jpg 

    Mues Davy 4-2-11-pers 002.jpg
    De sponsor van Arrow caravans samen met Patrick Van Renterghem, Serge De Wever
    en Marc Mues in gezelschap van Michel Wuyts.

    Mues Davy 4-2-11-pers 006.jpg 

    De 10 jarige Davy Mues in gesprek met Michel Wuyts.

    Mues Davy 4-2-11-pers 007.jpg 

                              Michel Wuyts in gesprek met Jan Bogaert.

    Mues Davy 4-2-11-pers 011.jpg 

    Erwin Vervecken, Michel Wuyts, Davy Mues, Jan Bogaert en Bert Vermeire werden 
    in de bloemen gezet.

    Mues Davy 4-2-11-pers 014.jpg 
    Michel Wuyts
    samen met Marc Mues en zoon Davy, Erwin Vervecken, Jan Bogaert
    en Bert Vermeire.

    Mues Davy 4-2-11-pers 018.jpg 

           De mede-inrichters op de foto met Erwin Vervecken en Michel Wuyts. 


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    05-02-2011 om 18:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'T STER ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 5/02/2011
    Reinaert vertrek zaterdag.jpg Wachtebeke Puyenbroeck domein.jpg
                                 Vertrekpunt 't Ster                                                                      Domein Puyenbroeck te Wachtebeke

    Onder leiding van Franky Weemaes en Guy Smet vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 op de parking van Restaurant Reinaert te St.Niklaas 23 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waasland'.

    Zacht weer maar een zeer zware wind om te trotseren, de temperatuur gaf 11°C aan bij vertrek maar meteen tegenwind zorgde ervoor dat er regelmatig moest gewisseld worden vooraan. Vanaf de terugweg thv Overslag meteen de wind in de rug wat de snelheid meteen de hoogte injoeg. Toch weer een goede duurtraining kunnen afwerken en daar is het tenslotte om te doen !!! De afstand bedroeg 97 Km tot de kerk van de Velle en het gemiddelde was goed voor 32,8 Km/h, met de extra lus via De Velle naar Melsele bedroeg de afstand 115 km.

    Reden mee vandaag : Wim Heyndrickx , Guy Smet , Kevin Van Raemdonck , Franky Weemaes , Steven Smet , Thomas Neyt , Kristof Verbraeken , Kristoff Heyns , Franky Wielandt , Stefaan Cuppens , Bruno Verwulgen , Mads Rydicher , Steven Van Houte , Kris Smet , Paul Van Vlierberghe , Kenny Goossens , Willy Marin (MTB) , Carl Leeman , Vincent Cantens , Alain Verbeke , ? ? en Kenny Janssens.

    05-02-2011 om 17:53 geschreven door kenny


    04-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEBSHOP - SUNWEB-REVOR 2011

    Sunweb webshop 01.jpg
    Sunweb webshop.jpg

    Dieter De Clercq
    Assistent-Manager

    Sunweb-Revor Cycling Team

     

    JM Sports | Entertainment
    Wilgenstraat 11
    9220 Hamme

    T   + 32 (0)479 55 17 76
    F   + 32 (0)52 22 52 40
    E  
    dieterdc@jmsports.be
    www.jmsports.be

    04-02-2011 om 17:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PRESENTATIE RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM 2011 !!!

    Team presentatie 2011

     

    Rudyco-Ripa Cycling Team

    Rudyco CT 2011 Team 2.jpg 

    Een nieuwe stap vooruit

    U merkt het meteen, het Rudyco-Ripa Cycling Team zet ook in 2011 weer een grote stap vooruit. Voor het eerst in de geschiedenis van de club komt er een sponsor bij in de naam, de nieuwe overeenkomsten met topleveranciers voor kledij en fietsen zijn heel zichtbaar en ook qua sponsors en aantal (jeugd) renners zet het team weer een mooie stap vooruit. De club is een unieke mix van wielertraditie, gekoppeld aan modern beheer en innovatie, de kameraadschappelijke sfeer gekoppeld aan ambitie en het streven naar betere prestaties.

    In de persmap stellen ze het team, hun medewerkers, de sponsors en uiteraard ook renners en rensters graag aan u voor. Met zowel kwantiteit (75 renners in 2011, een clubrecord) als kwaliteit aan boord (o.a. Vlaamse en Oost-Vlaamse kampioen) zijn ze ervan overtuigd dat de club van zich zal laten spreken in het komende wielerseizoen!

     

    De fundamenten van een traditionele wielerclub…

    Het Rudyco Cycling Team is ontstaan uit een vriendengroep rond fietsenmaker Rudy Cornelis, 11 jaar geleden richtte hij het Rudyco Team op met een 10-tal renners bij de vrije bonden en amateurs. Later groeide het team uit tot een stevige mix van een Elites zonder contract ploeg en een team dat actief was bij de vrije bonden. Ook waren enkele mountain-bikers actief in de club. De renners brachten vele overwinningen mee naar huis, en ook de eliterenners lieten van zich spreken in de lokale wedstrijden, interclubs en zelfs in het buitenland. Zo trok de club onder andere naar Frankrijk, Ierland en zelfs Frans-Guyana in Zuid-Amerika om deel te nemen aan rittenkoersen. Vriendschap, plezier en prestaties waren geen loze woorden in het team. Vanaf 2007 werd dan nagedacht over de toekomst. Enkele ex-renners en bestuursleden staken de koppen bij elkaar en stelden een ambitieus plan op. Op 5 jaar tijd wilden ze een stevige jeugdclub uitbouwen die een begrip zou worden in de regio Waas en Dender. In 2011 beginnen ze aan het 4e competitiejaar met de jeugd en in alle bescheidenheid mogen ze stellen dat ze op koers zitten om onze ambities te realiseren…

     

    … gecombineerd met innovatie, verjonging en een visie…

    Enkele van de nieuwe initiatieven die ze de jongste jaren lanceerden, illustreren hun drang naar innovatie. Enkele voorbeelden:

    • Sinds 3 jaar organiseert de club in samenwerking met WBV en de Vlaamse Wielerschool een eigen aspirantenopleiding te Hamme.

    • Jeugdrenners kregen een eigen rennersprofiel om hun fysieke en mentale prestaties en doelen bij te houden. In 2011 testen ze een nieuw trainingsplatform.

    • Een meetbaar beleid met kwantitatieve en kwalitatieve doelen werd opgesteld om het jeugdbeleid uit te voeren.

    Testjestrainingen werden ingevoerd om techniek, snelheid en conditie te meten.

    • De club werd in januari 2010 vzw, waardoor de club en de bestuurders ook meer rechtszekerheid kregen.

    • Een structuur voor medewerkers werd opgericht om voor de nodige omkadering van de renners te zorgen. Medewerkers kunnen ook opleidingen volgen gesteund door de club.

    • In 2011 neemt het team deel aan de Beker van België voor nieuwelingen/ junioren.

    • Gratis uitlenen van tijdritmateriaal en gebruik van piste- en BMX-fietsen op initiaties.

    • Trainingen en stages met een multidisciplinaire focus werden gelanceerd.

    • Qua materiaal en kledij hebben ze in 2011 topleveranciers !!!

    • Introductie van premiestelsels voor goede prestaties en trouwe renners.

    • Focus op het aantrekken van renners uit de eigen regio om de teamspirit te bevorderen.

     

    … leidt tot een unieke combinatie

    • Jong en oud: de jongste renner is 8 jaar, de oudste is de 50 al even gepasseerd.

    • Van vriendschap en prestaties: In de rennerskernen bij de elites zonder contract en vrije bonden werd een selectie gemaakt zodat alleen de renners die het best in de club passen, werden weerhouden. Daarnaast werden, vooral bij de elites zonder contract, enkele nieuwe renners aangetrokken om de kleuren te verdedigen. Ook bij de jeugd opteren ze voor renners uit de regio zodat ze samen kunnen trainen. Daarnaast scheppen ze een kader waarin ze de renners de middelen in handen geven om zich zo goed mogelijk te ontwikkelen en bijgevolg goed te presteren.

    • Van ervaring en nieuw enthousiasme: het bestuur is een mix van mensen die al sinds het begin bij de club zijn en een enthousiaste groep van medewerkers die zich in de loop der jaren hebben toegevoegd aan de groep.

     

    Kortom, een team dat klaarstaat voor een sportief en succesrijk seizoen!

     

    De partners om de clubdoelen te realiseren

    Naast lidgelden, opbrengsten uit evenementen en subsidies is de inbreng van de sponsors levensbelangrijk voor de club. In 2011 mogen ze enkele nieuwe grote sponsors verwelkomen, dit naast de bestaande sponsors die hen al jarenlang trouw zijn. Binnen de club maken ze een onderscheid tussen Gouden, Zilveren en Bronzen sponsors. Afhankelijk van hun financiële inbreng krijgen ze publiciteitsruimte op de kledij, website, clubauto’s enz, hebben ze de mogelijkheid om interclubs te volgen of om zich bijvoorbeeld in te zetten op een evenement van het bedrijf. Naast oprichtend bedrijf Rudyco zal in 2011 ook Ripa Recycling uit Hulst mee in de teamnaam verschijnen. Vanaf nu spreken ze dus over het Rudyco-Ripa Cycling Team.

     

    Fiets & Kledij

    Met een kledijleverancier die de kledij levert voor de nationale ploeg (BioRacer) en een World Tour fietsenleverancier (Specialized), mogen ze zeggen dat de renners en rensters met topkwaliteit de weg op zullen kunnen. De zwart-rood-witte kleuren met een gele touch zijn ze trouw gebleven, maar niettemin hebben ze alles een moderne look meegegeven. Een zeer geslaagde combinatie als je het ons vraagt !!!


    Rudyco Team 2011 kledij en fiets.jpg

      

    Het team

    - Om het jeugdstatuut te behalen, startte de club ook met de oprichting van een categorie van miniemen. Zij zijn natuurlijk nog te jong om zich alleen maar op wielrennen en competitie te concentreren. Vandaar dat de nadruk bij hen vooral ligt op ontspannen sporten in een leuke sfeer, vooral in de vorm van spelletjes. Van hen verwachten ze dus geen prestaties, wel dat ze zich technisch en fysiek goed ontwikkelen met een sportieve mentaliteit.

    Voor deze nieuwe categorie met 7 miniemen staat een groep enthousiaste nieuwe medewerkers klaar.

    - Met 16 aspiranten beschikken ze over een mooie groep renners en rensters. Bij hen ligt al iets meer nadruk op wedstrijden, met deelname aan de kampioenschappen en de wedstrijden in de streek. Ook dit jaar staat de deelname van de Mini Paris-Roubaix gepland, alsook een wedstrijd met de club in Wallonië. De aspiranten worden via de eigen opleiding klaargestoomd voor de nieuwelingen.

    - Met maar liefst 17 nieuwelingen beschikken ze over een heel stevige kern. Naast enkele sterke 2e jaarsnieuwelingen, komt ook de sterke lichting van de 14-jarige aspiranten over. Dat belooft dus. Naast techniek komt fysieke trainingsbegeleiding meer naar voor, alsook wedstrijdspecifieke begeleiding. Geinteresseerden kunnen ook proeven van het tijdrijden.

    Programma: Een uitgebreide mix met Beker van België, kampioenschappen en

    topcompetitie voor wie wil, aangevuld met enkele interclubs.

    - Met 13 junioren beschikken ze voor het eerst over een volledige kern. Ook hier is er een mix van ervaren 2e jaars en een aantal 1e jaars die zich vorig jaar lieten gelden bij de nieuwelingen. Net zoals bij de nieuwelingen staan fysieke training en wedstrijdspecifieke ervaring centraal in de opleiding.

    Programma: Een uitgebreide mix met Beker van België, kampioenschappen en aangevuld met enkele interclubs.

    - Bij de ‘ouderen’ beschikt de club over een groep van 23 renners die zullen uitkomen bij WBV (Elites zonder contract of Masters) en vrije bonden (VWF). Het is een groep van renners die veel en graag koerst en dus veel in de kijker rijdt. Regelmatig brengen diverse renners ook de bloemen mee naar huis, iets waar ze ook in 2011 op rekenen!
    Rudyco Team 2011 bestuur.jpg

    Rudyco CT 2011 Team 1.jpg 

    Volg het team

    De voorstelling van het team is de echte aftrap voor 2011. De komende weken en maanden kan je het team en de renners volgen via:

    De  website www.rudycocyclingteam.be

    De nieuwsbrieven. Ontvang je deze nog niet? Schrijf in door een mail te sturen naar rudycocyclingteam@hotmail.com

    De pers: regelmatig vind je artikels terug van het team in de belangrijke kranten, op wielersites (zoals de Polderrenners of cyclingnews.nu), regionale sites (zoals de Waaskrant)

    En uiteraard op de vele wedstrijden in de streek in alle categorieën!

    En niet te vergeten op TV: Kijk verder deze week naar TV Oost voor een verslag van de ploegvoorstelling.


    Team Rudyco-Ripa Cycling Team op TV op 3, 4, 5 en 6 februari, telkens tussen 18u en 18u30 !

     


    Bron:
    Bestuur Rudyco-Ripa Cycling Team
    Foto's: Raymond De Geest

    04-02-2011 om 16:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 4 FEBRUARI 2011 - MICHEL WUYTS DOOR WIELRENNEN BEZIELD !!!
    Mues Davy.jpg

    Bron: Marc Mues

    04-02-2011 om 16:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 5 FEBRUARI 2011 - EETFESTIJN ANDRES PIETERS !!!

    EETFESTIJN ANDRES PIETERS

    Pieters Andres Eetfestijn 2009 2

    05 februari 2011


    Ten voordele van Belofte Wielrenner Andres Pieters

                                                             
                               Parochiaal Centrum
    Hofstraat, Oudegem.

      

      Menu                   Prijs/Pers    Aantal         Totaal    

    Steak Natuur:          15 €             x_______________

    Steak Provençaal:    15 €             x_______________

    Steak Peper:            15 €             x_______________

    Steak Champignon: 15 €             x_______________

    Zalm:                      15 €             x_______________

    Kindermenu:             10 €          

    Balletjes in tomatensaus             x ______________

    Elk menu wordt geserveerd met frietjes en groentjes.

    Algemeen Totaal_________________________________

     

    Reservatie enkel mogelijk mits kontante betaling of storting

    op rekening nr 652 - 8040809 - 76 van Andres Pieters - Reigerslaan 18 - 9200 Grembergen, uiterlijk Vóór 31 januari 2011 met vermelding van de gewenste menu’s.

     

                  AANVANG TAFELBEDIENING

                             18.30  tot 21.00 uur

    04-02-2011 om 16:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAININGEN BELSELE !!!

    GROEPSTRAINING BELSELE SPORTHAL OP WOENSDAG- EN ZATERDAGNAMIDDAG !!!

    Ingevolge de slechte staat van de wegen in de Bosstraat te Puivelde wordt er voortaan vertrokken (vanaf zaterdag 5/02/2011) via "Ossenhoek" naar Puivelde. Wij rijden RECHTSAF na de spoorovergang Belsele richting St-Pauwels en vervolgens linksaf aan Ossenhoek richting Puivelde Kerk. Terugweg is via dezelfde weg.


    De groep start telkens om 13u30 aan de sporthal te Belsele en het gaat steeds over een vast parkoers van +/- 80 km.
    (Belsele, Puivelde, Stekene, Koewacht, Axel, Hulst, terug richting Axel,  Koewacht, Moerbeke (langs expressweg), Stekene en terug via Puivelde naar Belsele). Het ganse jaar door wordt er gereden (als het weer het toelaat !).
    Deze trips gaan al geruime tijd (ettelijke jaren!) door en iedereen is welkom. Zaterdag wordt er meestal in 2 groepen gereden. De meer recreatieve groep neemt wel een ander parcours dat iets korter is maar gaat over een groot gedeelte van het vast parkoers. Hun gemiddelde gaat nooit boven 30 km/uur.
    De "snellere" groep die het vast parkoers rijden hebben meestal een gemiddelde van +/- 32 à 33 km/uur. 
     

     

    Bron: Freddy Luyckx

    04-02-2011 om 16:38 geschreven door kenny


    03-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 02/02/2011

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg

    Proficiat aan JENS GEERINCK met zijn Belgische Titel bij de Juniores Ploegachtervolging !!!

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar Belgische Titel bij de Dames Jeugd Ploegachtervolging !!!

    Proficiat aan GILKE CROKET met haar Belgische Titel bij de Dames Open Teamsprint !!!
     Geerinck Jens KOP 2011.jpg    Druyts Jessy KOP 2011.jpg    Croket Gilke 06
           Jens Geerinck                    Jessy Druyts                         Gilke Croket

    Woensdag 02/02/2011 - GENT (VWEM) (O) - Piste - Belgisch Kampioenschap - zonder motoren
    Belgisch Kampioenschap - Nieuwelingen Ploegachtervolging

    Aantal deelnemers: 18

    1.FIGORILLI Christian - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    1.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    1.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    3.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.PICOUX Maximilien - SPRINT 2000

    3.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    4.ROGIER Stef - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4.PARIDAENS Jasper - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    5.AMPE Glenn - WK NOORD WEST BRABANT

     

    Belgisch Kampioenschap - Juniores Ploegachtervolging

    Aantal deelnemers: 20

    1.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM

    1.DE GENDT Aimé - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    1.JENS GEERINCK uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM

    1.DE LAETER Saimen - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    2.RICKAERT Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.SCHOONHEYT Steve - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    3.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW

    3.RASSCHAERT Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT

    4.VENNEMAN Robin - CUBE-FINTRO CT

    4.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT

    4.VERGAERDE Otto - CUBE-FINTRO CT

    5.MICHIELS Killian - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.COOLS Michael- THOMPSON

     

    Belgisch Kampioenschap - Dames Jeugd Ploegachtervolging

    Aantal deelnemers: 16

    1.CORTHOUT Shauni - W.A.C.TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    3.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM

    3.DANIELS Sophie - SUPER BIKERS ECOLE VTT

    3.WERON Marine - TEAM CYCLISTE DE HESBAYEG

    4.DONDERS Laura - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4.REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT

    5.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5.VANDEWALLE Isabel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW

     

    Belgisch Kampioenschap - Nieuwelingen Teamsprint

    Aantal deelnemers: 16

    1.VRANCKEN Jordi - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    1.JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.PICOUX Maximilien - SPRINT 2000

    2.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.FIGORILLI Christian -  IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    4.VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.ROGIER Stef - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.PARIDAENS Jasper - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    Belgisch Kampioenschap – Juniores Teamsprint

    Aantal deelnemers: 15

    1.DE BUYST Jasper- AVIA CYCLING TEAM

    1.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    1.SCHOONHEYT Steve - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    2.RICKAERT Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VENNEMAN Robin - CUBE-FINTRO CT

    3.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT

    3.VERGAERDE Otto - CUBE-FINTRO CT

    4.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW

    4.RASSCHAERT Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

     

    Belgisch Kampioenschap - Dames Jeugd Teamsprint

    Aantal deelnemers: 14

    1.CORTHOUT Shauni - W.A.C.TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    3.DONDERS Laura - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5.VANDEWALLE Isabel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW

     

    Belgisch Kampioenschap - Dames Open Teamsprint

    Aantal deelnemers: 8

    1.VAN LIERDE Morgane - BLANCS GILETS

    1.GILKE CROKET uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2.DUFOER Sjoukje - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    3.VAN DEN HAUTE Steffy - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    3.INGHELBRECHT Sarah - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    4.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4.VERHAEGHE Hannah - YOUNG SCHELDE CT

    03-02-2011 om 23:05 geschreven door kenny


    02-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDCROSS TE MALDEGEM !!!

    FOTO’S VELDRIJDEN TE MALDEGEM !!!


    BWB 2-2-11-maldegem 151.jpg
                                 Aankomst van winnaar Sven Nys.  

    BWB 2-2-11-maldegem 165.jpg 

    Door de aanwezige massa kon onze fotograaf Rita niet tot bij het podium geraken
    wat betreft de heren Elites en kon ze enkel Sven Nys vastleggen toen hij het podium verliet.

    BWB 2-2-11-maldegem 167.jpg    BWB 2-2-11-maldegem 168.jpg

    Sven Vanthourenhout die 2de werd na de huldiging.        Klaas Vantornout die 3de werd na de huldiging. 

    BWB 2-2-11-maldegem 146.jpg 

            Een zichtje op de mensenmassa, men sprak van 10.000 aanwezigen. 

    BWB 2-2-11-maldegem 053.jpg 

    Podium Masters A met Edwin De Wit, winnaar Bjorn Traen en Timmy Maes. 

    BWB 2-2-11-maldegem 055.jpg 

    Edwin De Wit na zijn huldiging als 2de bij de Amateurs & Masters A. 

    BWB 2-2-11-maldegem 038.jpg 

    Podium Masters B met Mario Lammens die 2de werd, winnaar Wim Jansen en Nick Vandecauter.

    BWB 2-2-11-maldegem 040.jpg 

    Podium Masters C met Wim Van Den Bergh, winnaar Mark Verloo en Danny Verhestraeten.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    02-02-2011 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 02/02/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 02/02/2011 - MALDEGEM (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 30

    1.NYS Sven - LANDBOUWKREDIET

    2.VANTHOURENHOUT Sven - SUNWEB-REVOR

    3.VANTORNOUT Klaas - SUNWEB-REVOR

    4.ALBERT Niels - BKCP - POWERPLUS

    5.STYBAR ZDENEK - FIDEA

    6.PAUWELS Kevin - TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7.WELLENS Bart - TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8.DENUWELAERE Jan - STYLE & CONCEPT

    9.PEETERS Rob - TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10.GIL Mariusz - BABOCO

     

    02/02/2011 - MALDEGEM (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 39

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    3.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4.HEYLENS Jochen - ARDILLES CYCLING TEAM

    5.SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    6.BOELENS Kristof - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    7.NERINCKX Stefan - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    8.SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL

    9.SCHROYEN Nico - WALLONIE

    10.MYNGHEER Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    37.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 20

    1.JANSEN Wim - WALLONIE

    2.LAMMENS Mario - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    3.VANDECAUTER Nick - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    4.KYNDT Hans - PIZZA

    5.BALLET Peter - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    6.VAN STAEYEN Benny - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    7.BOUDREAU Marc - RIDE WITH RENDALL

    8.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9.STANDAERT Daniel

    10.MYNGHEER Erik - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
     

    Masters C: Aantal deelnemers: 26

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    2.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL

    5.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6.SWINNEN Rene - WALLONIEl

    7.BLOEMMEN Rudy - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    8.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    9.DE CLERCQ José - YOUNG SCHELDE CT

    10.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    11.DAVID Theo uit Kruibeke - DV

    02-02-2011 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VANAF ZONDAG 16/01/2010 OM 09H00 !!!

    Polderrenners.jpg










    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZONDAG MET VERTREKPUNT BUYL SPORT TE BEVEREN START VANAF 16 JANUARI OM 09H00 !!!

    SAMENKOMST THV BUYL SPORT EN VERTREK OM 09H00 !!!


    Dus terug extra kilometers met de lus naar Overslag zodat de afstand +/- 90 km zal bedragen !!!

    02-02-2011 om 19:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VANAF ZATERDAG 15/01/2011 OM 09H00 !!!

    Polderrenners.jpg










    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZATERDAG MET VERTREKPUNT 'T STER TE ST.NIKLAAS START VANAF 15 JANUARI OM 09H00.

    SAMENKOMST PARKING RESTAURANT REINAERT EN VERTREK OM 09H00 !!!



    Dus terug extra kilometers wat de totale afstand op +/- 105 km brengt.

    02-02-2011 om 19:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 02/02/2011

    Sinaai.jpg  Moerbeke viaduct.jpg
    Onder leiding van Eric Vermeulen en Benny Vercauteren vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    48 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waasland'.

    Veel wind vandaag maar toch een zeer goede opkomst. Genoeg sterke renners aanwezig om enkele kopbeurten voor hun rekening te nemen zodat het tempo strak bleef. Voor de meesten kon de duurtraining alweer gesmaakt worden. De afstand bedroeg 88 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Zwijndrecht bedroeg de afstand 108 km, het gemiddelde was goed voor 33,2 km/h.

    Reden mee vandaag : Dave Waelkens , Jef De Batist , Mads Rydicher (Beloftenkampioen Denemarken) , Davy Peirsman , Bert De Coster , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , Guy Ten Hartog , Marc Smet , Etienne Fleury , Rikkie Matthijssens , Guy De Jonghe , Marc Borghgraef , Patrick Van Der Vekens (MTB) , Mister X , Dirk Bryssinckx , Modest Smet , Danny De Smedt , Freddy De Blick , Jochem Smet , Koen Van de Velde , Kristoff Heyns , Michel Thierens , Adrien Maes , Bruno Verwulgen , Geert Smet , Luc Joos , Pieter Covents , Valerie Robert , Steven Van Houte , Chris Van de Vijver , Eugéne Bosman , Walter Rotthier , Walter Meseure , Franky De Witte , Karel Peelman , Joeri Verbruggen , Franky Wielandt , Frank Van Geystelen , Jan Vlegels , Michael Van De Casteele , Dirk Cleys , Rudi Franssens , ???? en Kenny Janssens.

    02-02-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    30-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/01/2011

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg

    Proficiat aan GILKE CROKET met haar Belgische Titel in de Keirin bij de
    Dames Elite !!!


    Croket Gilke 06
           Gilke Croket

    Zondag 30/01/2011 - GENT (VWEM) (O) - Piste - Belg. Kampioensch. - zonder motoren
    Belgisch Kampioenschap Nieuwelingen Snelheid

    Aantal deelnemers: 10

    1.JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.VRANCKEN Jordi - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    5.VANDEWALLE Kenneth - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    6.PICOUX Maximilien - SPRINT 2000

    7.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.OLIEBOS Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    9.BOUSSAER Bryan - ISOREX CYCLING TEAM

    10.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Belgisch Kampioenschap Nieuwelingen 500 m.

    Aantal deelnemers: 13

    1.JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    3.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    5.VRANCKEN Jordi - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    6.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.MARTENS Jins - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.VANDEWALLE Kenneth - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.FIGORILLI Christian - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

     

    Belgisch Kampioenschap Juniores - Scratch

    Aantal deelnemers: 20

    1.DE GENDT Aimé - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    2.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW

    3.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM

    4.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT

    5.RASSCHAERT Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.RICKAERT Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.SCHOONHEYT Steve - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    8.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.VAN LANDUYT Billy - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM-

     

    Belgisch Kampioenschap Juniores - Madison

    Aantal deelnemers: 14

    1.DE GENDT Aimé - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    1.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM

    2.RICKAERT Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.RASSCHAERT Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW

    4.WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.VEKEMAN Maxime - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5.LONCIN Gilles - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    5.VAN LANDUYT Billy - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    6.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    6.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.MICHIELS Killian - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT

     

    Belgisch Kampioenschap Dames Elite - Keirin

    Aantal deelnemers: 4

    1.GILKE CROKET uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2.INGHELBRECHT Sarah - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    3.VAN LIERDE Morgane - BLANCS GILETS

    4.BRACKE Cynthia - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

     

    Belgisch Kampioenschap Dames Juniores Achtervolging

    Aantal deelnemers: 6

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.VAN DEN HAUTE Steffy - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    5.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.WERON Marine - TEAM CYCLISTE DE HESBAYEG

     

    Belgisch Kampioenschap Dames Juniores Puntenrit

    Aantal deelnemers: 7

    1.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.DELTOMBE Evelien - VZW DE DEMERSPURTERS

    3.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    5.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    6.VAN DEN HAUTE Steffy - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7.WERON Marine - TEAM CYCLISTE DE HESBAYEG

     

    Belgisch Kampioenschap Dames Nieuwelingen Achtervolging

    Aantal deelnemers: 10

    1.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM

    5.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW

    6.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    7.REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT

    8.DANIELS Sophie - SUPER BIKERS ECOLE VTT

    9.VANDEWALLE Isabel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.HERMANS Anka - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

     

    Belgisch Kampioenschap Dames Nieuwelingen Puntenrit

    Aantal deelnemers: 10

    1.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM

    2.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL

    5.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT

    8.VANDEWALLE Isabel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.HERMANS Anka - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

    10.DANIELS Sophie - SUPER BIKERS ECOLE VTT

    30-01-2011 om 22:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/01/2011

    WK Veldrijden 2011.jpg
    WK 2011 SANKT WENDEL


    Zondag 30/01/2011 - UCI WK Veldrijden - Heren Elite

    Aantal deelnemers: 58
    1.STYBAR Zdenek (Tsj)
    2.NYS Sven (Bel) op 18” 
    3.PAUWELS Kevin (Bel) op 1’15” 
    4.MOUREY Francis (Fra) op 1’16” 
    5.WALSLEBEN Philipp (Dui) op 1’18” 
    6.VANTORNOUT Klaas (Bel) op 1’23” 
    7.FONTANA Marco Aurelio (Ita) op 1’51” 
    8.WELLENS Bart (Bel) op 2’01” 
    9.HEULE Christian (Zwi) op 2’03” 
    10.MEEUSEN Tom (Bel)
    17.AERNOUTS Bart (Bel) op 2’38” 
    24.ALBERT Niels (Bel) op 4’28” 


    30/01/2011 - UCI WK Veldrijden - Dames

    Aantal deelnemers: 47
    1.VOS Marianne (Ned)
    2.COMPTON Katherine (VS) op 17” 
    3.NASH Katerina (Tsj) op 20” 
    4.KUPFERNAGEL Hanka (Dui) op 42” 
    5.ACHERMANN Jasmin (Zwi) op 1’10” 
    6.VAN PAASSEN Sanne (Ned) op 1’20” 
    7.FERRIER-BRUNEAU Christel (Fra) op 1’42” 
    8.FERRAND PREVOT Pauline (Fra) 
    9.CANT Sanne (Bel) op 2’00” 
    10.SPITZ Sabine (Dui) 
    28.VAN LOY Ellen (Bel) op 4’42” 

    30-01-2011 om 21:46 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!