Ik ben Kim , en gebruik soms ook wel de schuilnaam pimpernell aka kim.
Ik ben een vrouw en woon in Brugge (Belgie) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 01/09/1982 en ben nu dus 42 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: alles wat met beauty te maken heeft.
Rondvraag / Poll
Welke is jouw favoriete lippenbalsem?
pimpernell
De site voor foto's, reviews en swatches voor alles wat met beauty en make-up te maken heeft!
23-05-2010
GETAGGED
Ik werd getagged door Marijke van Marijke's Beautyblog. En er wordt gevraagd om 5 random facts over mezelf te vertellen! Hier gaan we!
1. Ik ben een echt zomermens, m'n humeur is al direct goed als ik zonneschijn zie als ik m'n ogen opendoe en de geur van zonnecreme geeft me direct dat instant zomergevoel ! 2. In september wordt ik voor de 1ste keer tante, mijn zus is zwanger ! 3. Momenteel ben ik gek op polkadots en groen en alles wat er mee te maken heeft 4. Ik zou ELKE dag kunnen barbeque-en. Gegrild vlees, mmmm...Fris slaatje, lekkere aardappeltjes met look, mmmmm, ik begin al te watertanden! 5. Is van plan een mega-bestelling bij ELF te plaatsen!! Is zo nieuwsgierig naar hun Studio-lijn items ;-)
Ik tag:
* Shana * Steffi * Laura van Vivaglam * Hanne (snowwhite)
Het andere item die in m'n swappakketje zat is deze MAC LE Beautypowder in Blush Of Youth. En, ik ben niet de enige die hem mooi/ leuk vond!
Het items heeft een héél mooie rozenprint! :
De beautypowder is geschikt om over je ganse gezicht te gebruiken om je een gezonde gloed te geven. Als blush is hij voor mij te licht, en dus gebruik ik hem als highlighter of over- all face powder :
Als je denkt dat je Hema- base op is omdat je niks meer op de applicator meekrijgt...THINK AGAIN! Na de tube in 2 gesneden te hebben kwam dit tevoorschijn:
Even een close-up:
Als je het mij vraagt zit de tube zeker nog bijna 80% vol!!!! Uiteindelijk neemt die applicator alleen maar het product van in het midden mee en alles wat er rondom is blijft zitten...
Ik besloot om het te depotten in een potje van een Blistex-lipbalsem die praktisch op was. Ik kon het potje (15 ml) nog tot aan de rand vullen met de Hema-base, zie hieronder:
Volgens mij kan ik hier zeker nog een aantal maanden mee voort !
Via het swappen kreeg ik gisteren een leuk pakketje binnen, waarvan deze NARS Balthazar Duo Oogschaduw.
De kleuren kan ik het best omschrijven als een Curry kleur en een Saffraan kleur :
Zoals de meeste NARS oogschaduwen zijn deze heel zacht in textuur, bevatten ze superveel pigment en zijn ze langhoudend. De swatches zijn genomen zonder primer, dus, puur op m'n huid.
Dit zijn kleuren die ik ongetwijfeld veel zal dragen aangezien ze mooi combineren met m'n bruine ogen, tegelijk zijn ze mooi voor overdag maar zijn ze ook speciaal genoeg om te gebruiken voor een avondlook!
Wat vinden jullie van NARS oogschaduw?
P.S. Morgen krijgen jullie het andere items uit het swappakketje te zien!
Benieuwd hoe je deze look voor mekaar krijgt? Volg dan mee met deze makkelijke stap voor stap uitleg!
Gebruikt: Ik gebruikte de 2de, 3de, 4de en 6de kleur van de bovenste rij en de eerste kleur van de onderste rij van het Sleek Original pallet.
Start zoals gewoonlijk met je basismake-up.
. 1. Breng een groene kleur (kleur nr 6) oogschaduw aan op 2/3de van je ooglid. Doe dit tot net aan je crease, en ook op 2/3de van je onderste ooglid
2.Breng een paarse kleur (kleur nr 2) aan in je buitenste ooghoek en op buitenste goek van je onderste ooglid. Blend die 2 kleuren wat in mekaar.
3. Breng in het midden van je ooglid een felblauwe kleur (kleur nr 4) aan. Breng daarna in je crease een heel donkerblauw (kleur nr 3) aan en de lichtgouden kleur op je wenkbrauwbot en blend al de kleuren samen.
4. Breng een donkerblauwe eyeliner aan zowel op bovenste als onderste wimperlijn. Eindig met mascara.
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen) Categorie:FOTD (face of the day)
21-05-2010
DOVE GO FRESH ENERGISE HAND/FACE WASH
Deze Dove Hand/ Face wash vond ik in de Kruidvat sales bakken voor 2 euro...Hij bevat de geur van grapefruit en lemongrass, dus een zomerse energetische geur Ook zou hij moisturising cream bevatten, wat dus wil zeggen dat hij je handen niet zou uitdrogen.
Wat beloofd het product?
Als handwash vind ik hem alleszins super ! Hij ruikt gewoon héérlijk fris. Ook reinigt hij je handen zoals het moet en de geur blijft nog een tijdje nazinderen. Hij maakt m'n handen alvast véél minder droog dan bv. een goedkopere handwash van bv. de Aldi...
Ik probeerde hem ook als facewash, maar zou dit persoonlijk niet elke dag doen. Hij is te sterk geparfumeerd en toch een beetje te uitdrogend voor m'n supergevoelige gezichtshuid. Wanneer zou ik hem wel gebuiken? Als ik bv op warme dagen veel gezweet heb ofzo, of zwaardere make-up heb gedragen want als reiniger doet hij wel goed z'n werk !!
Ik was wat in m'n nagellak-stash aan het rommelen en kwam met deze look op de proppen:
Hoe deed ik het?
* Lak je ganse nagel in een lichte kleur * Neem een donkerdere kleur en laat enkele druppels vallen op een glasplaat * neem dan een foundationsponsje en dep in de nagellak op de glasplaat * dep op je nagel en laat de kleur mooi overlopen in de lichtere kleur * ga er eventueel over met een glitternagellak
Op aanvraag van MyLanqolia vergelijk ik deze 2 matte felgroene kleuren. De eerste is 1tje uit de laatste LE Catrice Oceana collectie en de 2de is er 1tje uit 1 een Sleek pallet:
In de pan zien ze er praktisch hetzelfde uit:
Geswatched, L de Catrice kleur en R uit het Sleek Pallet :
Tot mijn grote verbazing bevat het Catrice kleurtje méér pigment dan het groen uit het Sleek pallet. Ook heb ik de indruk dat het nog ietsje zachter is in textuur. Beide kleuren zijn 1 x geswiped, dus see for yourself !!!
Deze Gosh lipglossen hebben eigenlijk geen specifieke naam, dus noem ik ze de 'round' lipglossen aangzien ze in een ronde tube komen:
Deze glossen zijn zoals lipglossen horen te zijn Ze geven je lippen voldoende kleur en glans, hebben een lekkere smaak, zijn niet al te kleverig maar blijven wel voldoende lang !
Helaas hebben ze geen naam, alleen maar een nummer...Swatches zijn gemaakt naar aanleiding van de foto hierboven, dus in dezelfde volgorde.
Nr 0068:
0054:
0058:
0076:
De laatste 2 vond ik in de uitverkoopbakken van het Kruidvat en kostten dus maar 1 euro !!!!
Jaren geleden had ik eens een Vogue deo maar daar is het ook bij gebleven. Al heb ik hier geen verklaring voor! Dus toen ik deze zag, wou ik ze wel nog eens uitproberen. Alhoewel ik moet tegeven dat het vooral de verpakking was die me enorm aansprak!
Na wat zoekwerk op het internet vond ik dat deze douchegels meer geinspireerd zijn op tieners, maar elke vrouw heeft nog steeds dat meisjes gevoel in zich dus....
Vogue Inspiration:
Vogue Love:
Vogue Cats:
Vogue Happy:
Vogue Butterfly:
Ik probeerde momenteel nog geen enkele van hen uit maar ik hou jullie op de hoogte, dus jullie kunnen van elk van deze ook wel nog een review verwachten. Maar...heb geduld !!! Ik heb immers nog andere producten op te maken!
Dit azuurblauwe lakje kocht ik verleden week in de HEMA, ok, ik geef toe: Hema-lakjes zijn niet van de beste MAAR ze hebben wel een mooie en uitgebreide kleuren-range.
De nagellak en het penseeltje zijn beiden nogal aan de dunne kant wat het niet gemakkelijk maakt om de kleur gelijkmatig aan te brengen bij de eerste laag. Daarom is een 2de laag zeker aan te raden! Qua houdbaarheid heb ik echt geen idee want ik heb hem pas op
Het is een kleur om even aan te wennen, daar hij nogal fel is maar ik vindt hem supermooi ! Ik krijg een instant zomergevoel!
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen) Categorie:Notd (nail of the day)
ESSENCE SOFT & NATURAL: SOFT HONEY FOUNDATION
Verleden week kocht ik deze budget-foundation van het merk Catrice. De foundation kost iets van rond 4 euro. Helaas zijn er maar 4 verschillende tinten beschikbaar wat voor sommigen mss wel wat lastiger kan zijn. Ik koos de kleur Soft Honey:
De foundation komt in een makkelijk hygienische knijptube.
Wat beloofd hij? 'langhoudende make-up met vochtinbrengende ingredienten die zorgen voor een effen, natuurlijke finish. Verdoezeld huid- imperfecties en roodheid. Dermatologisch bewezen.'
Voor foundation:
Zoals je ziet heb ik nogal wat roodheden in m'n gezicht, van nature blozende wangen, enkele geboortevlekjes en sproetjes.
Met Essence foundation:
De flits maakt m'n gezicht ietsje bleker dan normaal en ik moet zeggen dat de foundation perfect matched qua kleur. Op de close-up hieronder zie je hoe mooi egaal hij m'n huid maakt !
Het beste is om de foundation wat opbouwend aan te brengen, daarmee bedoel ik, hij is niet direct dekkend zoals bv een MAC foundation maar dat kan je natuurlijk ook verwachten voor een tiende van de prijs Ook mensen met een beetje van een probleemhuid zullen meer product nodig hebben aangezien deze foundation nogal sheer aanbrengt... Toch vindt ik deze alvast een aanrader hoor! Ik zou hem zeker opnieuw aanschaffen!
Wie van jullie probeerde deze al uit? Wat zijn de bevindingen?
Paletten zijn superhandig in gebruik, niet alleen heb je veel verschillende kleuren ineens bij je, maar hoef je eigenlijk maar 1 item ipv verschillende kleine potjes mee te nemen indien je ergens weggaat.
Ook heb je meestal genoeg verschillende kleuren in 1 pallet om verschillende mooie looks te creëren, zowel voor een simpele daglook als voor een meer gedurfde avondlook!!!
Kijk daarom mee naar dit filmpje waarin ik jullie al m'n make-up paletten laat zien! :
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen) Categorie:Notd (nail of the day)
DIOR 'SECRET CHARM' QUAD
Dit DIOR palletje kocht ik nadat een MUA me eens opgemaakt had ermee. Op zich vindt ik dit een supermooi palletje, met een niet alledaagse kleurencombinatie erin.
De verpakking: Helaas kan je dit op de foto niet goed zien maar onder de 'zilveren' Dior bedrukking komt er naarmate de lichtinval een grote duochrome CD tevoorschijn.
De kleuren: Een bruine kleur met een groene finish (glanzend), een zilveren kleur, een fel donkerpaarse kleur (mat), een azuurblauwe kleur (mat) en een heel lichte 'seafoam' groene kleur (mat). Een grote teleurstelling was toch wel dat de zilveren kleur en de seafoam kleur een 'spray-on' bevatten. Dus dwz een shimmerlaagje die ervover gesprayed is en weggaat na enkele keer gebruiken.
Swatched:
Net zoals bij het Chanel quad waar ik al eens eerder over schreef ben ik niet helemaal overdonderd van dit pallet. De pigmentatie is maar zozo en de lichte kleuren vindt ik nogal 'poederig aka 'chalky' lijken, ik vind dat je dit ook ziet aan de swatches... Ook dat 'fake' shimmerlaagje bovenop enkele kleuren vindt ik heel jammer. Je zou toch denken dat Dior voor z'n prijs méér biedt !!! Ik betaalde iets van rond de 44 euro hiervoor.
Het spijt me dat ik het moet zeggen maar sommige merken zouden zich soms beter gewoon best alleen blijven bezig houden met het maken van kledij en parfum ipv te starten met make-up...Dat is hoe ik erover denk...
Dit I SEA YOU lakje van Catrice is misschien niet voor iedereen geschikt als wek-proof kleur maar,...mijn collega's zijn al wat gewoon van me dus hoef ik me niet in te houden
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen) Categorie:Notd (nail of the day)
NIVEA EXTREME RESIST: *BEIGE*
Vandaag probeerde ik weer eens een staaltje uit! Het gaat om de Nivea Extreme Resist foundation in de kleur beige :
Deze foundation beloofd 24 uur aan een stuk de perfecte 'coverage'...
De foundation: Een romige maar toch nog steeds vloeibare textuur. Ruikt redelijk neutraal.
Naked Face:
Met foundation:
Over de textuur ben ik alvast heel tevreden. Een vloeibare romige textuur die veranderd naar een matte finish. De kleur is volgens mij ook goed, momenteel althans nog, maar ik denkt dat ik in de zomer een tintje donkerder zou mogen gaan aangezien m'n gezicht dan sowieso kleur krijgt.
Hij blijft lang, langer dan m'n andere Nivea foundation (die ik al afpoederde), en hij redt het zeker door een ganse dag werken. Dat hij nu 24 uur zou blijven vindt ik ietwat overdreven want dat heeft een mens trouwens ook niet nodig! Wie gaat nu slapen met een full-face of foundation