Ik ben Kim , en gebruik soms ook wel de schuilnaam pimpernell aka kim.
Ik ben een vrouw en woon in Brugge (Belgie) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 01/09/1982 en ben nu dus 42 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: alles wat met beauty te maken heeft.
Rondvraag / Poll
Welke is jouw favoriete lippenbalsem?
pimpernell
De site voor foto's, reviews en swatches voor alles wat met beauty en make-up te maken heeft!
08-11-2009
CLINIQUE *RASPBERRY GLACE* LIPSTICK
Vandaag weer een lippenstift van Clinique. De kleur is een donkerroze die neigt naar de rode/mauve kant.
Deze week kreeg ik via het swappen enkele CoverGirl oogschaduw palletjes binnen. Ik denk dat het bij CG echt een Hit or Miss is...Daarmee bedoel ik: ofwel heb je geluk ofwel niet! Ik heb palletjes van hen die superveel pigment hebben, maar deze hier ben ik echt teleurgesteld over!
Het gaat over een pallet met 3 kleurtjes: limoengroen, felroze, wit en dan een ander trio palletje met felblauw, geel en lichtblauw. Voor deze look gebruikte ik het roze en de 2 blauwe kleuren. De kleurtjes zijn zeker niet zo fel als ze in het palletje zijn en ze zijn eerder mat dan glanzend. De beste manier is om de kleurtjes op je ooglid te 'deppen' ipv te wrijven...want anders wrijf je de kleur er gewoon weer af! Dus blijkt blenden geen zo'n goed idee....
Uiteindelijk is deze look nog niet zo slecht uitgekomen, maar toch zal ik deze palletjes niet meer gebruiken. Ook deed ik vandaag eens een 'winged' eyeliner en 'k moet zeggen: 't lijkt me toch goed gelukt!
Start zoals gewoonlijk met foundation, concealer, 'setting-poeder en oogschaduwprimer of gelijk welke andere producten je gebruikt.
1. Breng een roze kleur aan tot halverwege je ooglid en tot net boven je oogplooi. Doe dit al deppend.
2. Breng op de andere helft van je ooglid een lichtblauwe kleur aan tot net boven je oogplooi, doe dit ook al deppend.
3. Breng nu in je buitenste ooghoek en crease een donkerder felblauw aan en blend. (hier zie je dat door het blenden de lichtblauwe kleur bijna helemaal verdwijnt...dat is niet de bedoeling !!!)
4. Breng een grijs/zwart oogpotlood lijntje aan en ga op het eind ietsje naar boven waardoor je een 'winged' (vleugel) effect krijgt. Breng ook mascara aan, ik gebruikte mijn herontdekte LashBlasht van CoverGirl!!!!
5. TADAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!
De volledige look: foundation is van Estee Lauder, blush is van de Etos en lipgloss ook van Estee Lauder
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen) Categorie:FOTD (face of the day)
06-11-2009
BARE ESCENTUALS MINERAL VEIL + REVIEW
Bare Escentuals staat bekend om zijn minerale poeders en was 1 van de eerste namen die dan ook minerale make-up op de markt bracht.
Hun 'Mineral Veil' of beter bekend als 'setting' poeder, fixeert je make-up (foundation). Vroeger gebruikte ik Yves Rocher's 'setting'poeder maar wou eens iets anders uitproberen. ;-)
De poeder is heel zacht en luchtig van textuur en is niet spierwit. Vele merken verkopen van die spierwitte 'transparante' losse poeders waarvan ik vind dat ze toch nog je teint verbleken. Bij deze is dit niet het geval!
Het zorgt er voor dat mijn foundation de hele dag mooi blijft en dat m'n make-up niet uitloopt (wat je van eyeliner/kohlpotlood soms kan hebben). De poeder komt in 3 verschillende tinten: Tinted Mineral Veil, Mineral Veil, Illuminating Mineral Veil.
Indien mijn potje op raakt schaf ik zeker een nieuwe aan!
Een tijdje geleden had ik het eens over 'shadesticks' oftewel oogschaduwsticks. Ik heb er een heleboel van goedkopere merken maar ik heb er 1 van MAC: Fresh Cement. Een HEEL mooie mix van lichtbruin,groen en goud.
De kleur is ideaal als je hem alleen gebruikt maar ook even prachtig en goed als een basis voor een andere kleur oogschaduw. De stick is heel makkelijk om aan te brengen (wrijf wel nog even mooi egaal uit) en heeft een heel lichte textuur. De kleur blijft onberispelijk de ganse dag!
Vandaag passeerde ik in de ACTION, ik heb er ongetwijfeld al over verteld...de winkel is een mix van Wibra, Zeeman en Blokker waar je ongelofelijk leuke en GOEDKOPE spullen kan kopen!
Voor dit alles (en nog een doos met12 rollen Mentos), een 6-pack Fruitella betaald ik slechts een luttele 22 euro...De Fa zeep was een pak met telkens 4 zepen...
Lijstje: * Fa Yoghurt en Wild Berry Soap (pak van 4) ----------------------1.52 euro * Fa Yoghurt en Vanilla Honey Soap (pak van 4)--------------------1.52euro * Mascara en eyeliner pack------------------------------------------1.59euro * Hegron hand/nagelcreme-------------------------------------------0.99euro * Bourjois Douchecreme 250ml--------------------------------------1.89 euro * Natusan Showercreme 750ml--------------------------------------2.49euro * Marco Polo Showergel 200ml-------------------------------------1.99euro * Lippenstift assortiment set van 2------------------------------------0.89euro x3 = 2.67 euro voor 6 lipsticks! * Set van 2 eyelinerpotloden ---------------------------------------- 0.49euro
Natuurlijk wordt alles op tijd en stond nog eens ge-reviewd!!
Persoonlijk vind ik de producten van NARS echte klasse-producten! De verpakking is super stylish en de producten zijn gewoon SUPER. Het enige nadeel vind ik echt wel de prijs... Een blush en oogschaduw is tussen de 20en 25 euro en een duo oogschaduw is iets tussen de 30 en 35euro....DUUR...!!!
Ondertussen kon ik deze 2 duo-palletjes op de kop tikken via m'n swapbuddy (zij verkocht ze aan verminderde prijs aangezien ze ze toch niet gebruikte!) en ik vond dit een goeie deal om er eindelijk na lang kwijlen eens aan te schaffen.
Zwarte matte doosjes met klassevolle bedrukking!
Links: Rated R duo (met een fel limoen-groen en een fel indigo-blauw), Rechts: Earth Angel Duo (met en taupe kleur en een shimmery mosgroen) De kleuren zijn héél gepigmenteerd, de poeder brengt aan als een boter, de kleuren bevaten shimmer en ze blijven gans de dag.
Voor sommigen lijken de eerste 2 kleuren mss moeilijker te combineren, maar ik hou van felle kleuren dus voor mij is dit geen probleem. De laatste 2 kleuren zijn van die natuurlijke herfstkleuren die met alles te combineren vallen.
Ongetwijfeld volgt er ook eens een FOTD met deze kleuren.
LOTD BENEFIT HER GLOSSINESS in *LIFE OF THE A-LIST*
Mijn Lip Of The Day is vandaag een nude (lichtroze melkachtige) lipgloss met ieniemienie lichtroze reflecterende deeltjes van het merk Benefit. Ietsje plakkerig, maar heel mooi en subtiel van kleur...het enige minpuntje is dat de kleur wat ophoopt in de liplijntjes.
WELEDA ROSE MUSQUETA HYDRATERENDE CREME *BAD REVIEW*
Ik had een tijdje geleden last van droge vlekjes en m'n gezichtshuid voelde allesbehalve zacht aan. Ik besloot daarom om eens een natuurlijk product aan te schaffen die m'n huid wat zou oppeppen. In de Essenza zag ik de Weleda producten staan en wou daar wel eens iets van uitproberen, dus besloot ik om deze creme met rozenolie eens uit te proberen.
Wat zegt Weleda? Een lichte dagcreme met rozengeur die snel intrekt, voelt fris en licht aan en houd het vochtgehalte van je gezichtshuid op peil. De huid krijgt hierdoor een natuurlijke soepelheid en frisse uitstraling.
Wat zeg ik? De verpakking heeft me een beetje op het slechte spoor gebracht! Een mooie felroze verpakking die in het oog springt, very girly-like maar dat is dan ook het... De creme heeft een heel rare rozengeur (moeilijk te beschrijven) en dat is niet het soort rozengeur die ik in gedachten had om op m'n gezicht te smeren...Ik wordt er eigenlijk zelfs een beetje misselijk van... Nu bon, ik had 't gekocht dus moest ik het ook uitproberen, de creme komt in een metalen tube en heeft een lichtgelige kleur, hij is inderdaad makkelijk en licht van textuur om aan te brengen maar laat wel een vet laagje na. Hij hydrateert naar behoren maar niet genoeg voor mijn superdroge huid, en na enkele dagen zie ik weer enkele droge plekken verschijnen.
To the point: Deze creme is niks voor mij!!! De geur alleen al...ik wordt er kostmisselijk van en geen haar op m'n hoofd die eraan denkt om die geur heel de dag rond m'n neus te hebben. En hij is niet hydraterend genoeg... Volgens mij weggesmeten geld!