Ik ben Kim , en gebruik soms ook wel de schuilnaam pimpernell aka kim.
Ik ben een vrouw en woon in Brugge (Belgie) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 01/09/1982 en ben nu dus 42 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: alles wat met beauty te maken heeft.
Rondvraag / Poll
Welke is jouw favoriete lippenbalsem?
pimpernell
De site voor foto's, reviews en swatches voor alles wat met beauty en make-up te maken heeft!
25-03-2011
DIOR PALLETJES
Dames die me volgen weten dat ik geen grote van ben van Dior oogschaduwen. Ik heb al verschillende van hen geprobeerd en was meestal héél teleurgesteld qua pigmentatie en finish van de oogschaduw.
Over 2 van hun palletjes was ik wel tevreden en dit zijn ze:
Zoals je ziet zijn de kleuren van Pink Idol ook eerder aan de sheer kant, al denk ik wel dat het eerder de bedoeling is bij dit palet.
Zoals ik bovenaan het artikel al zei zijn deze palettes niet slecht maar zeker niet zo goed als bv. Urban Decay of zelfs Wet n Wild oogschaduw. JA!!!!!
Het zijn leuke paletten om te hebben want geef toe, een Dior paletje in je stash geeft je toch wel een luxueus gevoel. ;-)
Ik zou ze niet opnieuw kopen, daarvoor vind ik ze te weinig gepigmenteerd en dus ook te duur voor de kwaliteit die ze geven.
Ook dit Dior Myriad palletje (quint), kocht ik tijdens de faillisement uitverkoop. Ik betaalde hier 5 euro voor, en stoptte het in een homemade plastieken doosje
Zoals je ziet bestaat de Myriad quint uit 5 complementerende blauwtinten, van ultralicht naar fel blauw. Het kleur in het midden daar ben ik teleurgesteld over, hij heeft bijna geen pigmentatie en hij had zo'n spray-over. Zo'n shimmerlaagje die dus vervaagt na enkele keren gebruiken.
De 2 donkerste kleuren bevatten natuurlijk 't meest pigment. Zie foto hieronder:
Wel hebben alle kleurtjes een subtiele nacréfinish en zijn ze makkelijk te blenden. Ik vind dit pallet niet super qua pigmentatie enz..maar het had erger gekunnen. Helaas gebruik ik hem bitterweinig...mss moet ik daar dan eens verandering in brengen en kom ik nog met supermooie looks voor de dag.
Dit DIOR palletje kocht ik nadat een MUA me eens opgemaakt had ermee. Op zich vindt ik dit een supermooi palletje, met een niet alledaagse kleurencombinatie erin.
De verpakking: Helaas kan je dit op de foto niet goed zien maar onder de 'zilveren' Dior bedrukking komt er naarmate de lichtinval een grote duochrome CD tevoorschijn.
De kleuren: Een bruine kleur met een groene finish (glanzend), een zilveren kleur, een fel donkerpaarse kleur (mat), een azuurblauwe kleur (mat) en een heel lichte 'seafoam' groene kleur (mat). Een grote teleurstelling was toch wel dat de zilveren kleur en de seafoam kleur een 'spray-on' bevatten. Dus dwz een shimmerlaagje die ervover gesprayed is en weggaat na enkele keer gebruiken.
Swatched:
Net zoals bij het Chanel quad waar ik al eens eerder over schreef ben ik niet helemaal overdonderd van dit pallet. De pigmentatie is maar zozo en de lichte kleuren vindt ik nogal 'poederig aka 'chalky' lijken, ik vind dat je dit ook ziet aan de swatches... Ook dat 'fake' shimmerlaagje bovenop enkele kleuren vindt ik heel jammer. Je zou toch denken dat Dior voor z'n prijs méér biedt !!! Ik betaalde iets van rond de 44 euro hiervoor.
Het spijt me dat ik het moet zeggen maar sommige merken zouden zich soms beter gewoon best alleen blijven bezig houden met het maken van kledij en parfum ipv te starten met make-up...Dat is hoe ik erover denk...