Ik ben Kim , en gebruik soms ook wel de schuilnaam pimpernell aka kim.
Ik ben een vrouw en woon in Brugge (Belgie) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 01/09/1982 en ben nu dus 42 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: alles wat met beauty te maken heeft.
Rondvraag / Poll
Welke is jouw favoriete lippenbalsem?
pimpernell
De site voor foto's, reviews en swatches voor alles wat met beauty en make-up te maken heeft!
16-08-2009
LANCOME PALLETTEN
Als ik uit vele merken zou kunnen kiezen dan staat Lancome in m'n top 5 van HE producten. Lancome staat voor mij voor goede producten (zowel hun maquillage als parfum en gelaatsverzorging), goeie texturen, veel variatie qua kleur en kan gebruikt worden door zowel jong en oud!
Dan heb ik nog 2 'quads' maar ik vind de foto nergens terug, Jammer!
Start zoals altijd met foundation, concealer, poeder, wenkbrauwpoeder. Alhoewel, vandaag draag ik zelf niks van dat alles
1. Breng een lichtroze kleur aan in je binnenste ooghoek. Doe dit ongeveer op het 1/4de van je ooglid. Breng daarnaast op het 2/4de een heel licht paars aan. Doe dit telkens in horizontale strepen en ga daarbij niet verder dan je wenkbrauwboog.
2.Doe op het 3/4de een donkerder paars
3. Doe in de buitenste ooghoek en arcadeboog een koper kleur en 'blend' alles zodat kleuren mooi overlopen.
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen) Categorie:FOTD (face of the day)
14-08-2009
KNALGEEL = ZOMERTOPPER
Dé ster van de zomer is citroengeel. Van een volledige ton-sur-ton-outfit tot een simpel accent.
GEEL IETS VOOR JOU? * hou de kleur bij daglicht dicht tegen je gezicht. Worden je ogen helderder en je huid stralender, dan past deze kleur perfect bij je. * vind je de kleur te hard voor jou, maar wel mooi op zich, kies dan een gele rok of broek om de afstand met je gezicht groter te maken
STYLINGTIP * combineer met zachtgrijs, verschoten blauw of taupe. Wil je het wat uitbundiger, dan is een combinatie met blauw en groen een optie. Helemaal in: een outfit in één kleur.
BRUIN OF BLOND? * Geel is prachtig bij brunettes. Blondnes zijn het mooit met geel als ze een gebruinde huid hebben.
De Aloe Vera is één van de oudste bekendste medicinale planten. In het oude Griekenland gebruikten de doktoren de plant in hun recepten, terwijl de oude Egyptenaren de plant niet alleen gebruikten als medicijn maar ook als levenselixir, voor huidverzorging en bij het balsemen. De aloe vera plant is een echt wondermiddel. Niet alleen bevat het tal van vitaminen zoals: Vit C, E, Bèta Caroteen en vit B12 maar ook mineralen zoals: magnesium, zink, koper, chroom, calcium, natrium, ijzer, mangaan en kalium.
Aloe vera is goed voor/bij:
* versterken van immunsysteem * breekt voedsel af en helpt voor goeie spijsvertering * doet dienst als krachtig geneesmiddel tegen onstekingen * dringt diep tot in de huid door * heeft antibacteriologische werking * pijnstillend, ontstekingsremmend en koortswerend
Je kan aloe vera puur gebruiken, gewoon een aloe vera plantje halen in de plaatselijke bloemenwinkel, de plantblaadjes kraken/breken en dan komt de gel eruit. Ook hebben tal van merken iets met aloe vera erin. Kijk eens rond in de Delhaize (daar haalde Astrid haar aloe gel geloof ik?) enz...
Mij HE stash bewaar ik in deze doos...het is eigenlijk een soort werkbak voor een klusjesman maar bon Hij is tenminste stevig, bevat veel ruimte en is ingedeeld in verschillende compartimenten, en ik betaalde er iets van 6euro voor in de Hubo !!
Wat zit er allemaal in ? Mijn items van Dior, lancome, MAC, Estee Lauder enz... Die worden allemaal nog eens getoond dus 'stay tuned'!
Een eindje geleden vroeg er mij iemand om eens mijn complete blush stash te tonen...wel, hier is ze dan!
Ik heb geen foto's van mijn EDM toegevoegd, en ook geen van mijn Bourjois aangezien ik die al eerder eens getoond heb...Ook de meer HE blushes (Dior, Lancome enz...zijn er niet bij daar die eens apart getoond worden)
Hema blushes
Deborah Blushes
The Color Workshop Blushes
Jane Blushes
New York Color & Physicians Formula
L'oreal
Maybelline
Yves Rocher
NYX
En om het nog wat spannend te houden.....morgen komt de rest!