Ik ben Kim , en gebruik soms ook wel de schuilnaam pimpernell aka kim.
Ik ben een vrouw en woon in Brugge (Belgie) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 01/09/1982 en ben nu dus 42 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: alles wat met beauty te maken heeft.
Rondvraag / Poll
Welke is jouw favoriete lippenbalsem?
pimpernell
De site voor foto's, reviews en swatches voor alles wat met beauty en make-up te maken heeft!
11-10-2009
CATRICE MINERAL BLUSHES & SWATCHES
Catrice beschrijft ze als:
Delicate poederrouge met meer dan 80% minerale en zijde ingredienten. Ook geschikt voor gevoelige huid. Vrij van parfum, dermatologisch getest.
Coral Sand, Wild Rose, Terra Brown
Coral Sand: Een lichte perzikkleur, mat, zeer geschikt voor dames met een lichte huid.
Wild Rose: Een poederroze met miniscule gouden glansdeeltjes, perfect voor overdag !
Terra Brown: Zachtbruine kleur die je wangen een gouden finish geeft. Geschikt voor zowel overdag als 's avonds!
De blushes zijn makkelijk aan te brengen, makkelijk te blenden en ze blijven de ganse dag!
Tenminste, voor pafferige ogen door te weinig slaap of een emotionele huilbui. De ochtend nadien zijn je ogen rooddoorlopen en ietwat gezwollen. Door theezakjes op je ogen te leggen, kan je dat voorkomen. Doop de zakjes in warm water, laat ze vervolgens even afkoelen in de koelkast en leg ze dan gedurende een kwartier op je ogen. Kies liefst groene thee. De ingredienten werken dubbel zo efficient.
Gisteren werd ik getagged door Marijke en ik laat jullie met alle plezier mijn favorieten weten!! Ohja, toch even verwittigen dat ik soms meerdere favorieten heb omdat ik echt niet kan kiezen!!!
Favorieten:
Make-up
Poeder: Pupa Foundation: MAC Select Foundation en MUFE Concealer: Covergirl Blush: MAC Peachykeen en L'oreal Front Page Peach Bronzer: verschillende Mascara: L'oreal Lash Architect , Helena Rubinstein Lash Queen, Rimmel Volume Flash Lipgloss: kan echt niet kiezen!!! Lipstick: Yves Rocher Sentillements rose Oogpotlood: Gosh zowel de gewone als de waterproof, en die van Pupa Oogschaduw: Urban Decay palletten en WnW palletjes als low budget Eyeliner: Bourjois en WnW
Haar
Haarmousse: gebruik ik nooit Haarlak: L'oreal Elnett Shampoo: Kerastase voor volume Crèmespoeling: Kerastase voor volume Haarmasker: Kerastase voor volume
Beauty
Parfum: Kenzo Jungle, Charlie Red van Revlon Body Lotion: Body Butters van de Body Shop Deodorant: Yves Rocher Bamboo Gezichtsmasker:/ Nagellak: verschillende Handcrème: Yves Rocher, en die van Vaseline Lippenbalsem: Carmex Zelfbruiner: gebruik dit nooit Gezichtscrub: Inecto Lichaamscrub: verschillende Dagcrème: Lancome Hydra Zen, Estee Lauder Hydra Comfort en als Low Budget: die van den Aldi en van Olay Nachtcreme: zelfde als hierboven maar dan de nachtcreme versie Anti puistjes: heb zelden last van puistjes, prijst zich gelukkig! Tonic: / Gezichtsreiniger: Yves Rocher Pure Calmille cleansing gel Douchegel: kan gewoon niet kiezen!! Ontharing: ik epileer dus...
Mss een rare keuze als titel-naam maar de kleuren die ik gebruikt heb doen me denken aan anemonen die ik deze zomer zag bij ons bezoek aan de zoo Niet iedereen vind felle oogmake-up mooi...maar smaken verschillen en ik probeer om voor elk wat wils te doen...
Breng eerst en vooral je foundation, poeder, en alle andere dingetjes die je gewoon bent aan om je gezicht de juiste basis te geven. Alle kleuren komen vanuit het Coastal Scents 88 Shimmer Pallet
1. Breng lichtblauwe oogschaduw aan op ganse ooglid tot net boven je arcadeboog.
2. Breng op je buitenste ooghoek een donkerder blauw aan en vervaag naar je arcadeboog.
3. Breng in je arcadeboog en net erboven een koraal-kleur aan
4. Breng net onder je wenkbrauw een soort van shimmery geel (doe dit heel licht) en blend alles samen. Breng zwarte liquid eyeliner en mascara aan.
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen) Categorie:FOTD (face of the day)
09-10-2009
BIGUINE VERT SOURCE
De Inno verkoopt het merk: Biguine. Het merkt verkoopt tal van kleurtjes oogschaduw enz...en natuurlijk: ik ben er helemaal verliefd op!
Ondertussen heb ik al enkele van hun items, waaronder enkele blushes en oogschaduwpalletjes. De oogschaduwen kunnen zowel nat als droog gebruikt worden en beiden geven ze een heel mooi effect! Veelal worden de oogschaduwen en blushes vergeleken met de MSF's van MAC.
1 van mijn favorite kleurtjes is deze:
Een mosgroen gemarmerd met goud...droog is het product heel shimmery, zacht van textuur (dus makkelijk aan te brengen!) en als je het nat gebruikt is het zelf nog mooier!! De oogschaduwen blijven de ganse dag en zijn creaseproof!
Eindelijk na lang wachten heb ik 1 van de felbegeerde Rosebud Salve's in de wacht gesleept Dit stond al een tijdje op mijn verlangslijstje!
Dit product wordt omschreven als een 'multi-purpose' item. Je kan het gebruiken voor droge/schrale lippen, bij kleine wondjes, kloofjes en droge plekjes op de huid. Het product in de meest knoddige verpakking! Het is een tinnen blikje met een foto van een dame van uit de 'goeie oude tijd' ;-) Heel retro!
De Rosebud Salve zelf is een meer vaseline-achtige substantie maar dan in een lichtere vorm...niet zo sticky! Het ruikt heerlijk naar braambessen en het doet z'n werk! Mijn lippen zijn onmiddelijk superzacht. Er zijn verschillende geuren/smaken op de markt en ik wil ze allemaal!!! De prijs is 10 euro, wat op zich mss veel lijkt, maar het is uiteraard ook een multi-purpose product dus dat heb ik er zeker voor over!!!
Een eind geleden vertelde ik eens dat ik geen zo'n fan was van Covergirl's Lash Blast mascara. Ik vond de applicator en de tube 2 lompe dingen dus...onhandig om mee te werken.
Mss was mijn oordeel te vlug Overal lees ik en hoor ik dat vele dames er toch wel héél tevreden over zijn. Hmmmmmmmmmm....mss moest ik hem nog een kans geven!
En inderdaad....ze hebben gelijk! Ik heb het onder de knie gekregen om met de dikke mascaraborstel mijn wimpers er onwijs mooi te laten uitzien! Na 2 laagjes mascara zijn m'n wimpers superlang en hebben ze héél véél volume. Ik vind de textuur van de mascara nog steeds een beetje aan de (te) natte kant maar bon, da's maar bijzaak!
Blij dat ik de mascara nog niet had weggesmeten en hij heeft terug een welverdiende plaats in mijn stash!
Vanille is en blijft 1 van mijn favoriete geuren aller tijden. Zowel als geur voor parfum, interieur (denk aan home-sprays) als voor eten (denk vanillepudding,mmmm)
Ook Yves Rocher heeft een naar Vanille geurende lijn, met zowel parfum, zeep, bodylotion,peeling en douchegel.
Wat zegt Yves Rocher? Deze frisse eau de toilette met de lieflijke geur van Bourbonvanille hult uw lichaam in een subtiele zoete geursluier die direct doet denken aan het verleidelijke, zwoele parfum van een vanillestokje.
Wat zeg ik? De parfum komt in compacte flesjes van 20ml (4euro) maar ook zijn er grotere flessen te verkrijgen. Ik vind dit zo'n goede, zoete geur en moest ik kunnen ik zou er mss van drinken omdat het zo lekker ruikt Het is een 'eau de toilette' dus de geur verminderd wel na een tijdje. Het kleine flesje neem ik regelmatig me ein mijn handtas. Het grotere formaat gebruik ik als room-spray of spray ik af en toe eens in mijn kleerkast.
Een tijdje geleden kocht ik enkele oogschaduwen van bij de H&M. Na enkele gemengde reacties te horen gekregen te hebben is het nu tijd voor enkele swatches en een review!
De oogschaduwen zijn telkens eerst droog en dan nat (foiled) aangebracht. Allen bevatten ze miniscule glitterdeeltjes, de oogschaduwen bevatten veel pigment en zijn makkelijk aan te brengen. Ik vindt ze het mooist als ze 'foiled' aangebracht zijn daar het de kleuren veel intenser maakt en de glitter niet overal in het rond vliegt en zo blijft de glitter ook op je penseel.
Deze bevat miniscule koperen glitters (die je nu jammergenoeg niet ziet op foto!)
Dit is mijn minst favoriete, metallic-roze, maar het is zodanig licht van kleur dat het eerder zilver lijkt
Dit is een zachtbruin met gouden finish en miniscule gouden glittertjes
Mijn favoriet! Dit is een paars-blauwe kleur met groen/blauwe glitter in. Op de eerste foto geen glitter te zien, de tweede foto is heel wazig maar toont wel PERFECT welke finish deze oogschaduw heeft.
Wat zeg ik?
Mooie kleurtjes, die het best uitkomen als je de oogschaduw 'foiled' aanbrengt. Indien ze droog aangebracht worden zijn ze wat moeilijker te blenden. Voor de prijs (iets rond 5euro) ben ik er supertevreden mee!