Ik ben Kim , en gebruik soms ook wel de schuilnaam pimpernell aka kim.
Ik ben een vrouw en woon in Brugge (Belgie) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 01/09/1982 en ben nu dus 42 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: alles wat met beauty te maken heeft.
Rondvraag / Poll
Welke is jouw favoriete lippenbalsem?
pimpernell
De site voor foto's, reviews en swatches voor alles wat met beauty en make-up te maken heeft!
21-09-2009
EEN FEEST VOOR DE VOETEN
3 stappen om je voeten te verozrgen na een nachtje op de dansvloer
* Geef jezelf een minimassage tussen de tenen en op het vlezige gedeelte van de voetzool. Gebruik bij voorkeur een verzorging tegen spierpijn.
* Zet de rechtervoet een beetje voor de linkervoet. Hou de rug recht en leg beide handen op de rechterdij om de wervelkolom te ondersteunen. Plooi het rechterbeen lichtjes. Hef de hiel zo hoog mogelijk op en druk de welving van de rechtervoet op de grond door het lichaamsgewicht naar voren te verplaatsen. Doe hetzelfde met de linkervoet.
* Nog steeds pijnlijke voeten? Dompel ze onder in een teil met lauw water waarin je 2 eetlepels grof zeezout hebt gedaan. Laat ze een dikke 10 minuten weken, droog ze grondig af en breng een flinke laag verfrissende crème aan. De slaap doet de rest!
Al een tijdje had ik deze mascara in 't oog om uit te testen maar op 1 of andere manier leek het me uiteindelijk toch iets raars en besloot ik om nog wat te wachten. Gisteren kon ik het niet meer uithouden en heb ik hem gekocht! ;-)
Wat beloofd het?
DE BIG BANG VOOR JE WIMPERS!
* De extra precieze en handige kop is bedekt met flexibele haartjes waardoor het borsteltje in alle richtingen kan worden gebruikt. Het maakt e wimpers maximaal voller, langer en mooier gekruld. De wimpers waaieren uit rond de ogen!!
* Het kleine en precieze borsteltje maakt het aanbrengen heel gemakkelijk: de wimpers worden vanaf de aanzet gemaquilleerd en gescheiden. Korte en fijne wimpers, de wimpers in de ooghoeken en zelfs de wimpers onderaan- die met een klassiek borsteltje moeilijk te bereiken zijn- zien er plots helemaal anders uit.
* soepele en flexibele formule die gemakkelijk uit te werken is en die de wimpers van wortel tot punt langer en voller maakt.
RESULTAAT: de wimpers waaieren subliem uit en het lijkt alsof u meer wimpers hebt...
Wat vind ik er nu van? De mascara ziet er zo vreemd uit met dat stekelige bolletje! In het begin is het zeker wat wennen en nogal onhandig! Eenmaal je wee hoe het moet doet deze mascara echt wat hij beloofd. Alle wimpers zijn omhuld met mascara (zelfs de allerkleinste!) en de mascara geeft je wimpers veel volume. Geen klontertjes, niks! Het enige nadeeltje is dat hij nogal liquid is (en ik verkies mascara meer aan de drogere kant), en hij geeft zoveel kleur af dat de mascara ook lang tussen de huid op je wimpers blijft zitten...zelfs na het reinigen. Maar bon, dat is maar iets kleins!
Het lijkt er sterk op dat L'oreal steeds meer en meer mijn favoriet is qua mascara. Ik heb er al een aantal van hen uitgeprobeerd (Lash Architecte, Telescopic, Telescopic Explosion, Double Extension, Voluminous en Volume Shocking) en stuk voor stuk vind ik ze super!!!
Vandaag gebruikte ik rode tinten oogschaduw. Rood is een beetje een gevaarlijk/moeilijk kleur zijn daar het je ogen er nogal 'huilerig' kan laten uitzien. Gebruik dit daarom samen met iets zachtere/aarde tinten.
Breng eerst en vooral je foundation, concealer, poeder en oogschaduwbasis aan.
1. Breng een medium dikke streep aan tegen de wimperrand.
2. breng daarboven een lichter kleur rood (koraalrood) aan en doe dit tot aan je arcadeboog.
3. Breng boven het koraalrood een soort van koperen oogschaduw aan (start aan je binnenste ooghoek en eindig aan je butenste ooghoek), en 'blend' alles goed!
4. Trek met een donker roestbruin metallic potlood een lijn dicht tegen je wimperrand en breng mascara aan.
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen) Categorie:FOTD (face of the day)
18-09-2009
KYLIE MINOGUE SWEET DARLING & SEXY DARLING
Onlangs kocht ik enkele bodylotions van Kylie Minogue en Kate Moss. Normaal gezien koop ik niet gauw parfums gemaakt door zogenaamde sterren. Ik vond meestal dat die parfums goedkoop ruikten en ze veel geld vroegen gewoon voor de naam va de artiest erbij.
Aangezien de bodylotions maar elk 2.99euro 't stuk waren en ze toch wel lekker roken besloot ik maar om ze te kopen!
Sweet Darling: Is een innoverende en sensuele geur uitgebracht in 2006. Het parfum wordt omschreven als pure sensualiteit en vrouwelijkheid. De geur bevat Cotton candy, passion fruit, freesia, boronia, sandelhout, patchoulli en vanille.
review: inderdaad een zoete sensuele vrouwelijke geur die lang blijft!
Sexy Darling: Deze geur werd ontworpen voor de sexy, zelfstandige, passionele, verleidelijke en sensuele dames. Het parfum bevat: roze peper, peer, bloedsinaasappel, rode roos, jasmijn, heliotroop, sandelhout, musk en belle de nuit.
review: Deze geur is ietsje zwaarder en mysterieuzer dan de 'sweet' versie, perfect voor een zwoel avondje uit!
Rozenwater is een geurend plantenwater dat ontstaat als bijproduct tijdens het distilleren van essentiele olien van rozen. Het is veilig in gebruik en bevat geen alcohol. Het is een 100% natuurlijk product met een veelzijdig gebruik, het heeft een kalmerende werking op zowel haar als huid. Het is bijzonder geschikt om te gebruiken rond de tere huid van de ogen en het werkt kalmerend op vermoeide ogen. (bevochtig een watteschijfje en keg het gedurende 20min op de ogen).
Bij extreem gevoelige huidtypen kan het gebruikt worden als een gezichtslotion. Door het haar na het wassen de spoelen met rozenwater gaat je haar glanzen, en het kan gebruikt worden in bodylotions enz... Voeg een beetje aan je badwater toe en geniet van een heerlijk kalmerend bad. ook is het ideaal om te gebruiken als facial-mist op hete zomerdagen!
Rozenwater kan ook gebruikt worden als een soort van (goedkopere) mixing medium. Het maakt de oogschaduwkleur intenser en zorgt ervoor dat je oogschaduw langer blijft.
PALMER'S OLIVE BUTTER FORMULA BODYLOTION MET VIT E
Ergens in het begin van mijn blog vertelde ik al eens over Palmer's Cocoa Butter. Palmer's heeft niet alleen de cocoa-lijn maar ook een olive-lijn. Palmer's heb ik nog niet gevonden hier in Belgie maar wel in Sluis.
Wat beloofd het product? Palmers' Olive butter formula heeft de kracht om je huid te transformeren. Extra Virgin Olive oil zorgt voor je huid op 3 manieren: * unieke lipiden zorgen voor instant- hydratatie * volgeladen met antioxidanten om je huid jong te houden * emulgeert op je huid zodat die tot het uiterste verzacht word
Omdat deze creme zo vochtinbrengend is voelt je huid onmiddelijk gevoedt en verzacht. Wordt vlug geabsorbeerd door de huid en na enkele malen gebruik zie je zichtbaar verbetering.
Wat zeg ik? Het is een lichtgroene creme die als je hem aanbrengt transformeert tot een emulsie (meer vloeibaar). Het heeft een frisse geur en dringt vlug in de huid. Het laat geen vettig laagje na en je huid krijgt een instant vochtinbrengende boost. De geur blijft nog een tijdje hangen wat ik wel aangenaam vindt.
Tijd voor een EOTD. Dit is gedaan met 3 kleurtjes uit mijn Urban Decay Book of Shadows...Een turqoise in binnenste ooghoek, feller groen op midden van ooglid, donkerblauw op buitenkant ooglid. Alles wat geblend. Eyeliner is een mat donkerblauw van Gosh maar door de shimmery ondergrond lijkt deze nu ook shimmery!
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen) Categorie:FOTD (face of the day)
14-09-2009
FAVORIETE MERKEN QUA PARFUM
Neen, deze post gaat niet over een 'signature scent' maar gewoon over bepaalde merknamen waar ik al regelmatig 1 of meerdere verschillende parfums van heb gekocht. Merken die volgens mij echt een NEUS hebben om parfums te maken! Telkens heb ik er mijn favoriet(en) bijgeschreven.
1. Kenzo ( Jungle, Flower, Eau par Kenzo) 2. Chanel ( Coco Mademoiselle, Chance, Allure Sensuelle) 3. Guerlain ( Insolence) 4. Lolita Lempicka (le premier parfum, fleur défendue, L de Lolita, Fleur de Corail) 5. Thierry Mugler (Innocent, alien, eau de Star) 6. Yves Rocher, Jaja ook dit merk brengt verschillende goeie geuren, en betaalbaar! Ode a l'amour, Ode au Reve, Secrets d'essence Iris Noir, Secrets d'essence Rose absolue, Naturelle, Secrets d'essence Tendre Jasmin, Nature, Yria enz....Hier kan ik blijven doorgaan want ik heb al tal van hun parfums geprobeerd! En telkens er een nieuwe geur uitkomt wil ik die direct uitproberen. Gelukkig doen ze regelmatig acties waar door het voordeliger wordt om een parfum aan te schaffen!
Mijn vorige items zijn op, dus tijd voor een nieuwe 3-TO-USE. Dit gaat zoveel makkelijker dan een Project 10 Pan!!! Thanks to Marijke!
1. Yves Rocher Jardin de Noel Douchegel in Orange Vanillée. (kan ik mss nog 2x mee douchen) 2. Seaderm stimulerende lichaamspeeling. (mss nog goed voor 2 scrubbeurten) 3. Innecto Pure Coconut Daily Moisturiser. ( Deze is heerlijk en koop ik zeker nog opnieuw!)
Vandaag geen details aangezien het een nogal simpele Fotd is. Gewoon 2 kleurtjes gebruikt, een basiskleur en een creasekleur en zwarte eyeliner. Foto met de producten die ik gebruikt heb is helaas verloren gegaan Gelukkig weet ik wel nog ongeveer wat ze waren!
Ganse gezicht: Estee Lauder in Shell beige, Bare Escentuals Mineral Veil, Lancome blush Ogen: NYX palletje en MAC Blacktrack Fluidline, Rimmel mascara, Sally Hansen Mineral Lip treatment
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen) Categorie:FOTD (face of the day)
11-09-2009
PARFUM STASH
Parfum is ook zo iets waar zonder de deur niet uitga...Ik heb niet echt een geur (bv bloemig) die ik altijd zoek in een parfum, in de zomer kies ik voor iets lichtere geurtjes en in de winter mag het best een warme, zware, zwoele geur zijn. De eerste 3 foto's zijn van de duurdere merken, de laatste 3 foto's zijn van de goedkopere geurtjes. De duurste parfums zijn oftewel aangekocht in de solden, tijdens een actie gekocht ofwel gekregen voor 1 of andere gelegenheid. Dolce &Gabbana, Tommy Hilfiger True Star en Clinique Happy zijn bijna leeg. Sinds een tijdje hou ik de parfums in hun originele doos; dit zorgt ervoor de de parfum goed blijft. Geen kleur/geur verandering mogelijk dus. Ook vind ik het veel practischer om ze op te bergen als ze nog in hun originele verpakking zitten.
In Knokke, Sluis en Kortrijk (voor zo ver ik weet) hebben ze een winkel genaamd 'ACTION'. Volgens mij is deze winkel een samensmelting van Wibra en Zeeman want alles is er supergoedkoop! Je vind er van alles wat je maar kan denken, van kuisproducten tot kampeerspulletjes en zo kan ik maar door gaan.
Maar je vindt er ook 'overstocks' van producten die ze dan voor geen geld verkopen! En vandaag kocht ik deze:
* Fa Pink Paradise deo roller, 0.69 cent * Fa Exotic Garden deo Roller, 0.69 cent * Kylie Minogue Sweet Darling Sparkling bodylotion, 2.99euro (met subtiele glitterdeeltjes) * Kylie Minogue Sexy Darling Glowing bodylotion, 2.99euro (laat een soort van 'glow' achter) * Kate Moss Velvet Hour bodylotion 2.99euro
Alles ruikt heerlijk!!En 'stay tuned' voor eventuele revieuws en beschrijvingen van het product!
Elizabeth Arden's 8 hour cream of beter bekend als 'Miracle Cream' ontstond in het jaar 1930. Het is een ondertussen een klassieker in de cosmetica en zorgt ervoor dat je huid: gevoed/ gekalmeerd/ en verlicht wordt van gekloofde/droge huid. Het verzacht ruwheid, roodheid en kleine huid-irritaties.
* help de huid te verzachten en beschermen. En werkt vochtinbrengend. * het verzacht droge huid en bevat bestanddelen die helpen bij een verbrandde huid
Wat maakte het product nu zo populair? De mix van petrolatum (werkt huidverzachtend) en vitamine E
Hoe komen ze op de naam 8 hour cream? Een trouwe client gebruikte het op een (iets dieper) schrammetje bij haar kind en '8 uur later' was de huid op die plaats verbeterd.
Hoe gebruik je het? Simpel! Gebruik whenever en wherever as needed! Vermijd wel contact met ogen.
Wat vind ik ervan? Dit is echt zo'n "multi-purpose" product. Je kan het voor ongeveer vanalles gebruiken en daarom gaat het altijd mee in mijn handtas. Je kan het gebruiken bij droge lippen, kleine brandwondjes, droge vlekjes, kloven enz...
Het enige minpunt vind ik de geur (je kon dit vooraf niet uittesten!)....het ruikt naar een medicijnkast....en laat dat nu echt niet een geur zijn die 1 van mijn favorieten is...Maar omdat het product infeite wel goed werkt neem ik de geur er dan maar bij...
Ook hier weer een aantal merken die ik toch regelmatig blijf kopen, omdat ze leuke items hebben en omdat ik hun producten heerlijk vind! Laat je me ook eens weten wat jou favorieten zijn?
1. Yves Rocher, hun douchegels, deo's en zeepjes 2. Innecto, alles voor het lichaam 3. Bourjois, leuke douchegels! 4. Mitchum, super goeie deo's! (helaas hier niet te koop) 5. Vaseline, hun coconut lijn is de max! 6. Freemans Onwaarschijnlijk ben ik er een aantal vergeten, daar ik regelmatig afwissel maar mss staat het wel vermeld in jullie lijstje en schiet het me weer te binnen
Ik werd gisteren getagged door Maaike voor de 'what's in my bag' artikel! Wel, in mijn handtas zit een heleboel rommel! die ik denk te gebruiken!
Ik wissel heel regelmatig van handtas en soms vind ik dan ook enkele 'verloren' zaken terug
Mijn handtas! Eeeuuhmm, eigenlijk komt die van de kinderafdeling van de H&M ( ) maar ik vind 'em supermakkelijk en knoddig en hij was maar iets van 6 euro!
In het make-up tasje zit: Parfumstaaltjes(doekjes) van Yves Rocher, mini-penselensetje van Lancome, mini mascara, mini oogpotlood, lipstivk, glazen nagelvijl, blush, pincet, Elizabet Arden 8 hour cream, Compeed blarenstick en Hansaplast blaren gel. In het onderste doosje zaten anijssnoepjes (maar ik vind het doosje echt iets vintage ) en nu steken er tandenstokers, pleisters en flossdraad in. En normaal gezien ook nog een dafalgan of iets dergelijks...
Alle producten komen in een zwarte verpakking. De eyeliner en de cream oogschaduw hebben en glanzende zwarte verpakking, de minerale lipstick en het blush/bronzer duo hebben een matte zwarte verpakking, héél classy!!!
. * ELF mineral lipstick in nicely nude, op foto toont ie hier donkerder maar irl is zoals de naam het zegt een leuke 'nude' kleur
*Hier geswatched op m'n lippen: Een mooie lichroze/peachy kleur met een heel subtiele gouden 'shine' en terwijl is hij ook ietsje glossy. De lipstick is zee smeerbaar (zoals een balsem), dekt goed en is terwijl ook vochtinbrengend. Hij droogt m'n lippen niet uit en blijft toch zeker een uur of 3 goed zichtbaar! De kleur is perfect voor op je werk overdag en ideaal bij een smokey eye! Hij heeft geen vreemde geur of smaak (zoals je bij sommige goedkopere lipsticks wel kan hebben) en smaakt eigenlijk naar niks. Hier wil ik zeker nog meerdere kleurtjes van uit proberen!
*Eyeshadowcream in Butter/Pecan. Een handig rond zwart doosje met doorzichtige schroefdop. Op de foto hieronder zie je de kleuren als ze geswatched zijn.
* Een heel cremige (duh!) textuur. Niet dik en heel smeerbaar. De kleurtjes kunnen heel 'sheer' aangebracht worden of iets dieper van kleur, het is zoals je wil. Onthou wel, dit is en blijft een creme-oogschaduw, mensen met vettere oogleden kunnen vlugger last hebben van ophoping in de plooitjes. Maar zowel ook mensen met drogere oogleden. Daarom deze tip: breng een goeie oogschaduwbasis aan en gebruik de creme oogschaduw als een lichte onderlaag voor poederoogschaduw. Je oogschaduw blijft als het ware plakken op de creme en terwijl wordt de creme ook gefixeerd! Butter/Pecan is bij deze ook de perfecte kleur voor zowel een neutrale make-up als voor een meer donkerdere make-up.
* De zwarte lijn is hun zwarte liquid eyeliner. Heel praktisch in gebruik, heeft geen penseeltje, persoonlijk vind ik dat hij niet zo snel droogt en hij is ook niet waterproof zoals ze op de website zeggen..toch vind ik hem goed omdat hij echt zwart/zwart is en goed dekkend. .
* Dit is mijn aller favoriet. Hij lijkt heel goed op de Nars blush/bronzer duo maar is stukken goedkoper. Hij ziet er heel classy uit en moet qua kleurpigment en textuur zeker niet onder doen!
* De blush is een mooie peachy/kleurige blush met gouden schitteringen, hij geeft je wangen een gezonde gloed. De bruine tint is ideaal voor contouren of als een bronzer over je ganse gezicht, is niet mat maar ook niet shimmery! Dit is voor mij een HG!
Alhoewel...in een swap kreeg ik laatst eens een haarmasker en daar ben ik relatief tevreden van. Maar, ik lees op jullie blogs dat er zoveel andere leuke items zijn!! En jullie maken me jaloers
Antwerpen is voor mij jammergenoeg niet dicht bij de deur maar we beplannen om gauw eens te gaan en dan wil ik een ganse collectie opslaan ;-)
Dus als jullie enige tips hebben die ik zeker MOET kopen wil je ze dan aub aan mij meedelen? En eventueel erbij vermelden waarom je er zo tevreden van bent?