U9 OG Vorselaar
Foto

Categorieën
  • Activiteiten (0)
  • Algemeen (3)
  • Foto's (1)
  • Spelers/Trainers (3)
  • Trainingen (0)
  • Verslagen (59)
  • Wedstrijden (8)

  • Nuttige links andere websites
  • Afgelastingen
  • Overzicht wedstrijden volgende week
  • Competitie kalender
  • Adressen clubs
  • Doodle beschikbaarheid
  • Website U8 2013-2014
  • Electronische speelkalender U9


  • Zoeken in blog


    Seizoen 2013 - 2014
    12-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AC Olen - OG Vorselaar 6-6
    Opnieuw op bezoek bij AC Olen vandaag, waar we in de zomer - met een weliswaar sterke ploeg - al eens met 6-9 gewonnen hadden. We gingen dus opnieuw voor een goed resultaat. We startten alleszins vlijmscherp vandaag en nog binnen de eerste minuut trapte Stan de eerste al binnen om dat na 5 min nog eens te herhalen. 0-2, dat is een vliegende start ! Nadien hadden we het een tiental minuten erg lastig, of AC Olen kwam gewoon beter op dreef, dat kan natuurlijk ook. Onze 0-2 voorsprong smolt weg tot een 3-2 achterstand. William deed zijn uiterste best in doel en pakte behoorlijk wat ballen, maar soms is de goal gewoon erg groot als de bal net naast de paal binnen verdwijnt...

    We vonden onze tweede adem terug en in het slot van de eerste helft namen we terug het initiatief in handen en met een derde doelpunt van Stan en eentje van Thijs in blessuretijd gingen we met 3-4 de rust in. De tweede helft zouden we flink moeten blijven knokken om te winnen.

    Tijdens de rust kwam Joppe ons versterken, die na een lange uitslaap-morgen (of was het de papa ?) zeker niet kon zeggen dat hij nog moe was Kobe ging in de tweede helft in doel staan om net zoals gisteren alles te pakken wat er langs kwam. In de tweede helft namen Milan en William het spitsenwerk voor zich zodat er vroeg gestoord werd bij een tegenaanval. Michiel vocht zich in de tweede helft een paar keer een weg naar doel, maar als we nog iets meer buskruit in het schot steken, dan kunnen we een van de volgende weken wel eens een primeur-doelpunt noteren.

    In de tweede helft zagen we tot ons plezier dat er stilaan wat lijn in de ploeg begint te komen. Het positiespel, het innemen van de plaatsten bij standaardsituaties en jawel, af en toe al een knappe pass of voorzet...het begint hier en daar al te ontluiken. Mooi om zien, dat doet deugd !

    De tweede helft was gewoon razend spannend en de stand kantelde telkens in de een of andere richting, maar meer dan een doelpuntje voorsprong kon geen van de ploegen uitbouwen. Jef en Thijs hadden een extra long geïnstalleerd vanmorgen en spurtten van voor naar achter en terug, grote inzet zeker weten !

    Tien minuten voor tijd stonden we plots 6-5 achter na een ongelukkig own doelpuntje, maar de kopjes gingen niet naar beneden. Milan en Joppe vochten in het strafschop gebied in het kluwen voor de bal en tikten die richting Stan. Stan was in superform vandaag en prikte de bal richting paal en tergend traag ging die net over de lijn, yes 6-6 op 8' van het einde. De laatste minuten werd voor elke bal gevochten door de hele ploeg zodat we met een fair gelijkspel de match beëindigden. Iedereen tevreden en een gelijk spel staat natuurlijk gewoon gelijk aan een overwinning voor ons, zeker omdat onze penalty reeks onweerstaanbaar was, met vooral zeer knappe penalties van Kobe en een staalharde knal van Joppe.

    Het was een felle match en dankzij ieders inzet is die positief geëindigd. Dank je aan Joppe, Kobe, Milan, Stan, Thijs, Michiel en Jef.

    Scoreverloop

    0-1   1'   Stan
    0-2   5'   Stan
    1-2   7'
    2-2   12'
    3-2   15'
    3-3   22'  Stan
    3-4   25'  Thijs

    rust

    4-4   26'
    4-5   30'   Stan
    5-5   33'
    6-5   41'
    6-6   42'   Stan

    12-11-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    11-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto in Het Nieuwsblad - deel 2
    Op dinsdag 25 oktober verscheen ook de tweede foto van onze U7 ploeg in Het Nieuwsblad. Je vindt een ingescand exemplaar in bijlage. Met dank aan Kathleen voor de attente blik !

    Bijlagen:
    Foto Het Nieuwsblad 25_10_11.pdf (485.6 KB)   

    11-11-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OG Vorselaar - Oostmalle 5-4
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De Jeugddag in Lille op 11 november...dat roept bij de anciens herinneringen op aan ijzige onophoudelijke regen en letterlijk en figuurlijk weggespoelde kleuters, die na de wedstrijd een kwartier een warme douche nodig hadden om te ontijzelen. Kortom, het was vorig jaar het begin van een winterseizoen met afgelastingen dat niet meer zou stoppen tot ergens in januari... Vandaag leek het in niets op een jaar geleden, met alweer een stralende zon.

    Oostmalle was de tegenstander van vandaag en uit het tornooi in Wechelderzande hadden we onthouden dat het een heel stevige, sterke en goeie ploeg was. Het ging dus werken worden. Voor ons hadden de U6 naar goede gewoonte weer een slachtpartij aangericht met de tegenstander, dus wij moesten zeker ook een goed resultaat neerzetten !

    De match begon duidelijk in het voordeel van Oostmalle en na enkele minuten én een paar goeie reddingen van Milan was het terecht raak voor Oostmalle. Geleidelijk aan slaagden we erin om het spel wat meer in evenwicht te brengen en na een tiental minuten gaf Stan na een mooie actie een magistrale pass op Jef, die hem mooi binnenlegde. Helaas bleef de stand niet lang in evenwicht, want enkele minuten later moest Milan zich toch gewonnen geven nadat hij het eerste schot nog had kunnen weren.

    Het leek alsof we met een kleine achterstand de rust in gingen gaan, maar toen roerde Kobe zich. Hij vocht zich een weg naar de bal en maakte het voor Samuel mogelijk om ervan door te gaan. Geen genade natuurlijk en 2-2 even voor rust. Op een tegenaanval van Oostmalle die werd afgeslagen, belandde de bal bij Milan. Die had snel gezien dat Samuel klaar stond op links. Samuel kapte de aanstormende aanvaller uit en Thijs vertrok op links. Een harde pass, precies in de loop van Thijs, die het lijntje afspurtte. Jef en Stan hadden natuurlijk al de kans geroken en riepen om de bal voor doel. Thijs kwam op links, zag dat het goed was en passte op Jef die deze wereldactie afrondde met zijn tweede doelpunt. Genieten van zo'n snelle Barcelonese omschakeling was dat en veruit het mooiste doelpunt van het seizoen...so far. 3-2 bij de rust dus.

    De tweede helft begon zoals de eerste met een snel en voor Kobe onhoudbaar tegendoelpunt van Oostmalle. Het ging spannend blijven tot het einde. Milan verraste daarna iedereen door slim voor doel plaats te nemen en een afvallende bal, nog net te kunnen binnentrappen in de linkerhoek, precies tussen paal en doelman. Magistraal gedaan !

    Bijna kwam Oostmalle weer langszij maar Kobe deed zijn duit in 't zakje en kon een bal nog net op de lijn keren, oef... Midden de tweede helft kon Samuel heel slim een bal onderscheppen bij een uittrap en zo'n kans moet je hem niet geven natuurlijk ! Stan en Thijs hadden afgelopen woensdag goed opgelet op training en dolden met de tegenstanders. Schijnbeweging links, kap naar rechts, voetje op de bal en weer vol gas vooruit... het hele register ging open, mooi om zien.

    We probeerden slim de wedstrijd te bevriezen op de helft van de tegenstanders, wat goed lukte. Thobias was werkelijk overal om brandjes te blussen en opnieuw de aanval te lanceren, onvermoeibaar. Af en toe werd Kobe onder vuur genomen, maar hij had hem altijd, zelfs een hoge botsende bal, knap ! Bij een gevaarlijke Oostmalse tegenaanval op rechts was het alle hens aan denk in de verdediging. De bal kon toch voorgebracht worden...helaas kon de aanstormende Jef niet meer remmen en dus was zijn derde doelpunt een feit

    Verder kwam Oostmalle echter niet meer, dus versloegen we deze felle ploeg voor de tweede keer in tien dagen. Dikke complimenten voor zoveel strijdlust vandaag aan Kobe, Milan, Stan, Thijs, Samuel, Thobias en Jef.

    Scoreverloop

    0-1   3'
    1-1   9'   Jef
    1-2   12'
    2-2   17' Samuel
    3-2   19' Jef

    rust

    24'   3-3
    28'   4-3  Milan
    32'   5-3  Samuel
    36'   5-4

    11-11-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    06-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OG Vorselaar-wechelderzande 4-13
    We wisten op voorhand dat Wechel een zeer goede ploeg heeft, dat hebben we gemerkt op het 1/11 tornooi, na de 1e helft stond het dan ook al 1-6, In de 2de helft ging het een stuk beter, en konden we nogeens 3x scoren, helaas scoorde Wechel ook nog een paar keer, 4-13 eindstand, toch goed gewerkt, keepers Minthe en Rune, Thys, Jef, Thobias, Joppe en Enrique (u6)
    Tot woensdag

    06-11-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    05-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OG Vorselaar - Achter Olen 9-1
    Het blijft maar na-zomeren, dus ook vandaag alweer een prachtig voetbalweertje op de velden van OG, zeker toen de wolken plaats maakten voor een stralende zon. Kon dus al niet mis gaan vandaag....

    Omdat door de vakantie de vaste spelerskern wat was uitgedund hadden we versterking ingeroepen van de U6 vedetten. Zij winnen toch elke week met monsterscores, dus konden ze Tibo (Achter Olen) en Enrique (Wechelderzande) wel even missen. We begonnen alvast verschroeiend hard, met in de eerste minuut al doelpunten van Mathijs en Tibo. Tactisch sterk van onze jongens om meteen van bij het begin te laten voelen dat Olen deze match niet ging winnen.

    Daarna namen we even wat gas terug, tikten de bal professioneel rond in het middenveld om dan in het midden van de eerste helft verder uit te lopen tot 3-0. Nadien kwam er een kleine kink in de kabel en door een misverstandje in de verdediging met onze knappe doelman Sem, kon Achter Olen milderen tot 3-1. Daarna duwden we nog even de gas in en voor de rust stond het netjes 5-1. Tussendoor was Cyril nog eens op wandel gegaan en had de hele verdediging opengereten van Achter Olen. Helaas kon de doelman nog net het schot dat binnenkant paal ging, uit het doel halen. Knappe actie van jarige Cyril !

    Tijdens de rust in de tactische bespreking nog even beloofd dat als er in de tweede helft ook nog werd geknokt voor elke bal, er een verrassing wachtte in de kantine. Was het nu deze belofte of toch eerder de aanwezigheid van een vrouwelijke klas-fan (Dani) langs de zijlijn die Mathijs, Michiel, Tibo, Cyril, Sem, Nicolas en Stan vleugels gaven, maar hoedanook, in de tweede helft kwamen we nooit meer in de problemen. Nicolas en Sem zetten vooraan meteen druk bij elke aanval zodat Achter Olen nooit echt aan voetballen toekwam. Stan en Tibo op de flanken waren technisch duidelijk beter dan de tegenstand en Mathijs en Michiel ruimden achteraan alles netjes op. Cyril was na een sterke eerste helft zo mogelijk nog beter in doel en pakte alles wat voorbij kwam. De moed zakte Achter Olen in de schoenen, en we liepen rustig verder uit tot 9-1.

    Knappe zege jongens en de beloofde verrassing (pannenkoeken) smaakte des te meer na de match.

    Scoreverloop

    1-0   1'    Mathijs
    2-0   1'    Tibo
    3-0   13'  Tibo
    3-1   16'
    4-1   18'  Tibo
    5-1   18'  Stan

    rust

    6-1   34'  Tibo
    7-1   38'  Mathijs
    8-1   40'  Mathijs
    9-1   49'  Mathijs

    05-11-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    01-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag tornooi Wechelderzande
    't Was een mooie, warme en zonnige 1 november dit jaar. Een ideale dag om een tornooitje te gaan spelen in Wechelderzande. Op de agenda stonden Merksplas, Oostmalle en Wechelderzande voor onze jongens.

    Beginnen deden we met Merksplas, een club die 4 U7 ploegen heeft en er vandaag voor gekozen had om de beste spelertjes te laten meedoen. Dat was dus duidelijk een beetje te hoog gegrepen voor onze mannen. We werden van bij het begin overlopen en technisch en fysiek moesten we ook onze meerdere erkennen. De jongens waren duidelijk onder de indruk van zoveel geweld en de durf om er wat steviger tegenin te gaan was er de eerste match niet. Uiteindelijk verloren we met forse 8-0 cijfers deze openingswedstrijd.

    Daarna even een spoedtraining georganiseerd en dat had iedereen goed gedaan. De slaap was uit de ogen en we waren klaar om Oostmalle te bekampen. Dat bleek ook al een erg sterke ploeg te zijn waar de bal al heel mooi van voet tot voet werd rondgespeeld. Maar deze keer zetten we er wel werkkracht en strijdlust tegenover en dat compenseerde veel. Het moet gezegd, we kwamen een paar keer heel gelukkig weg met ballen die net langs gingen of nog op 't laatste gered konden worden door een sterk keepende William. Naarmate de match vorderde kregen we ook enkele kansen die er net niet ingingen. We probeerden een 0-0 uit de brand te slepen wat tegen deze ploeg een zeer eervol resultaat geweest zou zijn. Mooi niet dacht Thobias en in de allerlaatste minuut van de match ontfutselde hij de bal en ging recht op doel af om koelbloedig af te maken. 0-1, yes ! Niet helemaal het beeld van de match, maar kom, af en toe mag het al eens meezitten en we hadden er ook hard voor gevochten !

    Na een pauze was de zon er helemaal doorgebroken en vol met goeie moed begonnen we aan de laatste opdracht. William was intussen vertrokken, want de Oostmalle match had de laatste energie opgebruikt en een ziekte virus was intussen doorgebroken, jammer... Wechelderzande had ook al een sterke ploeg, vooral fysiek grote en stevige jongens, technisch konden we ze zeker aan. Het spel ging goed op en af en we deden mee in de match. In de 4' was het dan toch raak voor Wechelderzande. Daarna zat de gelijkmaker er een paar keer in, zeker toen Samuel zich vrij vocht en alleen op doel afging en...helaas achteraan werd aangetrapt en onderuit ging. Een duidelijke rode kaart...maar weg was de kans op de gelijkmaker. Op 't eind werd het nog 2-0 voor Wechel, jammer...

    Maar niet getreurd, nu zaterdag komt Wechelderzande op bezoek voor een vriendschappelijke match in Vorselaar, dus krijgen we meteen kans op revanche. En volgende vrijdag 11/11 spelen we opnieuw tegen Oostmalle in Lille. We zullen scherp moeten zijn dan, want ze zullen zeker onze geflatteerde overwinning van vandaag willen uitwissen...

    Dank je aan de strijders en medaillewinnaars van de dag: William, Joppe, Michiel, Thobias, Thijs, Samuel en Rune.

    01-11-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    29-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bevel - OG Vorselaar 10-2
    We wisten op voorhand dat het een moeilijke wedstrijd ging worden met een sterke tegenstander, toch begonnen we sterk aan de wedstrijd en kregen we de eerste kansjes, maar was het Bevel dat eerst kon scoren. De 1e helft speelden we heel goed mee, toch was het bij de rust 4-0. De keepers vandaag waren Milan en Cyril, Thobias Michiel(1e helft),Mathijs,Jef,Thijs(2e helft),Joppe bleven vechten tot het einde van de match. We konden 2 knappe doelpunten maken en uiteindelijk werd het 10-2. De penalty's wonnen we gemakkelijk met 2-6 dankzij enkele knappe reddingen van Cyril en perfect getrapte schoten van onze jongens. Het verschil met Bevel wordt kleiner, volgende keer doen we nog beter. Tot dinsdag of woensdag.

    29-10-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KFC Bevel - OG Vorselaar 1-13
    We waren er niet helemaal gerust in vandaag, op bezoek bij de sateliet club van Barcelona. We herinneren ons nog de uitgesproken nederlagen van vorig seizoen en onlangs in augustus, onder leiding van de Lukaku-brothers. Gelukkig hoorden we voor de match dat de sterkste Bevel ploeg zich ging amuseren met Beerzel, dus wij ontsnapten daar toch al aan.

    Eens de match begonnen was, bleek toch vrij snel dat we zeker deze nieuwe en jongere Bevel ploeg makkelijk aan zouden kunnen. We liepen na een vijftal minuten uit tot 0-3 met doelpunten van Samuel en Thijs. Het tactisch plan klopte helemaal, Kobe, Nicolas en Rune in de frontlinie renden achter elke bal aan die van bij de doelman vertrok. Daarna namen Stan, Samuel of Thijs over om een nieuwe aanval te lanceren.

    Minthe had weinig werk in doel want we hielden Bevel ver van ons doel af in de eerste helft en kwamen nooit onder druk te staan. Bij de rust was het dan ook vlotjes 0-7.

    Met de rust ging Rune in doel en Minthe ging er nog eens vol tegen aan op het veld. We wisselden Thijs en Michiel van ploeg om wat betere balans te krijgen, met een sterkere tegenstander op het andere veld.

    In de tweede helft had Bevel zijn doelman gewisseld en dat gaf toch behoorlijk meer tegenstand op het veld. We moesten flink werken en vechten voor elke bal, maar rond de tiende minuut konden we toch opnieuw 3 extra doelpunten tegen de netten prikken.

    Daarna maakte Bevel gebruik van een momentje van onoplettendheid achteraan om de eerredder van de dag te scoren, zeker verdiend want ook zij hebben ferm hun best gedaan. We bleven echter collectief sterk spelen in de tweede helft en ondanks de riante voorsprong gingen Kobe en Nicolas nog volop in de aanval. Michiel achteraan en Minthe op de flanken hielden onze ploeg op de helft van de tegenstander. Op 't einde ging Stan nog eens flink te keer, en bracht met een mooie hattrick de eindstand op 1-13.

    Een sjieke en welverdiende overwinning van een hardwerkende ploeg ! Met dank aan Nicolas, Rune, Minthe, Samuel, Thijs/Michiel, Kobe en Stan.

    Scoreverloop

    0-1   1'    Samuel
    0-2   3'    Thijs
    0-3   5'    Samuel
    0-4   7'    Samuel
    0-5   7'    Stan
    0-6   15'  Samuel
    0-7   18'  Thijs

    rust

    0-8    32'   Samuel
    0-9    34'   Samuel
    0-10  36'   Samuel
    1-10  39'
    1-11  39'   Stan
    1-12  49'   Stan
    1-13  49'   Stan

    29-10-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    28-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploeg mascotte
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    We hebben nu ook een officiële ploeg mascotte ! Onze Kobe is deze week aan het knutselen geslagen met de strijkparels en dit is het mooie resultaat. Om een grotere versie te bewonderen klik je maar even op de foto.

    Hopelijk brengt deze mascotte ons nog veel geluk ! Alvast bedankt Kobe.

    28-10-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    24-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's van Noordstar (2)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ook van de andere wedstrijd tegen Noordstar, de spannende 7-9 match werden foto's gemaakt. Kijk maar door te klikken op de foto links.



    Op de website van Noordstar vonden we trouwens ook nog een verslagje terug van deze wedstrijd:

    26/10 Onze duiveltjes D kwamen zaterdag mak aan de aftrap van de wedstrijd tegen OG Vorselaar. Ze leken nog allemaal te slapen op het veld, behalve doelman van dienst Floris die een aantal keer succesvol uit zijn goal kwam. Maar het mocht niet baten, na 5 minuten stond het al 1-0 en na een kwartier reeds 2-0. Het was geen wedstrijd zoals de vorige weken, de tegenstander leek er echt zin in te hebben. Tot onze voetballertjes hun ogen hadden uitgewreven, in de 17e minuut speelt Sem de bal mooi door naar Dries die scoort. Nu kwamen de blauwen echt opzetten met kansen van Nathan en Jorre. Uiteindelijk maakt Jorre de verlossende gelijkmaker. Ook Mika en Daan leggen nog een balletje in het doel, we gaan rusten met een 2-4 voorsprong.
    De tweede helft begon zoals de eerste met een snel tegendoelpunt, alleen waren onze jongens nu wel wakker. Een minuut later scoort Jorre op aangeven van Jorn. 2 minuten later schiet Dries op doel, de bal wijkt af en gaat in hoekschop. Jorre legt de bal mooi voor doel en Dries kan afmaken, zo wordt het 3-6. Aan de andere kant van het veld komt Floris wederom op gepaste wijze uit zijn doel om de tegenstander af te stoppen. Desalniettemin scoort Vorselaar nog een keer (4-6) en ondanks een sublieme keeper wordt het zelfs 6-6 en terug een beetje spannend. Na een kwartier in de tweede helft speelt Daan Mika aan die kan scoren en 5 minuten later scoort Daan op aangeven van Mika. Mika scoort daarna knap nog eens na een wandeling door de defensie en met 6-9 lijkt de wedstrijd gespeeld. Jammer genoeg kan de tegenstander toch nog een keer scoren en de eindstand vastleggen op 7-9. Puike prestatie!
    Voor Noordstar speelden: Daan Geysen, Dries Mollen, Sem Gybels, Floris Bertels, Jorre Sterckx, Mika De Cat, Nathan Lambrechts, Jan Krieckemans, Jorn Mesens. (
    Luc Geysen)

    24-10-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's van Noordstar
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Afgelopen zaterdag werden er foto's gemaakt van de match OG Vorselaar - Noordstar (1-18), door een van de ouders van Noordstar. De foto's daarvan vind je terug op hun eigen (Noordstar) Picasa webalbum, door te klikken op de foto links.

    24-10-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijd: OG Vorselaar-Noordstar 7-9
    Onze spelertjes: Keepers Minthe en cyril, Sem, Thobias, Samuel, Thys, William, Rune begonnen zeer sterk aan de wedstrijd, na enkele minuten stonden we al 2-0 voor, maar dan kwam Noordstar op snelheid en was het al snel 2-4. We konden voor de rust nog aansluiten 3-4.  In de 2de helft bleven we goed meespelen, toch liep onze tegenstander uit tot 3-6. Die achterstand konden we knap wegwerken: 6-6, de laatste minuten was Noordstar toch net iets sterker en zo eindigde de wedstrijd in 7-9.  Een knappe prestatie van onze voetballertjes, tot woensdag allemaal!

    24-10-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    22-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OG Vorselaar - Noordstar 1-18
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag stond Noordstar op het programma. Van het vorige seizoen bij de U6 herinnerden we ons nog dat het erg technische en fysiek sterke ploegen waren. Dat bleek inderdaad al bij de opwarming. De opwarmingsschoten vlogen al vlot tegen de netten aan de overzijde...

    Met goede moed en veel inzet begonnen we aan de match maar na 4 minuten keken we toch al snel tegen een 0-3 achterstand aan. Het vuur kwam er echter weer opnieuw in toen Mathijs een mooie aanval wist af te ronden en kon milderen tot 1-3. Daarna was het overwicht weer te groot en bij een 1-7 stand haalden we er een extra speler bij om wat meer weerwerk te kunnen bieden. Dat hielp wel even want gedurende 10' bleef de stand ongewijzigd. We haalden de rust uiteindelijk met 1-9.

    In de tweede helft kregen we het steeds moeilijker om alle aanvallen af te slaan en stilaan begon de technische overmacht ook fysiek door te wegen. De score tikte gestaag verder aan ondanks het feit dat er hard gewerkt werd. Tegen het einde van de match kregen we nog enkele zeldzame kansen en bijna scoorden we nog een eer-redder, maar ook de keeper van Noordstar bleek van dezelfde kwaliteit als de hele ploeg.

    Kortom, 1-18 was het verdict op het einde. Kobe, Mathijs, Jef, Joppe, Michiel, Milan en Stan hebben hun best gedaan maar we moeten erkennen dat Noordstar een klasse beter was ! Woensdag gaan we er echter weer met frisse moed tegen aan, om zaterdag weer een beetje sterker te staan dan vandaag.

    Scoreverloop

    0-1   1'
    0-2   2'
    0-3   4'
    1-3   5' Mathijs
    1-4   9'
    1-5   11'
    1-6   12'
    1-7   14'
    1-8   24'
    1-9   25'

    rust

    1-10   27'
    1-11   28'
    1-12   29'
    1-13   30'
    1-14   37'
    1-15   39'
    1-16   42'
    1-17   47'
    1-18   53'

    22-10-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    19-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto in Het Nieuwsblad
    We haalden intussen ook al de krant met onze spelers. Afgelopen dinsdag verscheen een ploegfoto van 1 van onze ploegen in de krant Het Nieuwsblad. Foto vind je in bijlage. Houden jullie de krant op dinsdag verder in 't oog, want ook de andere ploeg zou nog eens moeten verschijnen binnenkort !

    Bijlagen:
    Foto Het Nieuwsblad 18_10_11.pdf (308.8 KB)   

    19-10-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    15-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijd: Veerle - OG Vorselaar 7-2

    Op deze prachtige herfstdag hebben onze jongens weer alles gegeven, in tegenstelling wat de eindscore doet vermoeden hebben we zeer goed weerwerk geboden, maar Veerle was een tikkeltje beter dan ons, onze keepers waren vandaag, Minthe en Milan, die het beiden voortreffelijk deden, verder speelden Nicolas, Thobias, Michiel, Stan, Kobe en Thijs, ook zij hebben allemaal met veel inzet gespeeld,
    Prima gedaan,

    Tot maandag of woensdag

    15-10-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's van SKS Herentals en Veerle Sport
    Enkele ochtendlijke en frisse opwarmingsfoto's van onze match in SKS Herentals (4-7 overwinning) en een uitgebreide foto-reportage van de wedstrijd in Veerle Sport (7-2) waar we strijdend als leeuwen net een beetje te kort kwamen.
    Wedstijden 15/10/11 (SKS Herentals & Veerle Sport)

    15-10-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SKS Herentals - OG Vorselaar 4-7
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het was vroeg opstaan vanmorgen voor de vriendschappelijke wedstrijd in SKS Herentals. Achter glas leek het een mooie ochtend, maar eens buiten voelde je de winter stilaan dichterbij komen. Het was gisterenavond ook leuk geweest blijkbaar want in het hoofd van onze ploegafgevaardigde en in de buik van Samuel was het een beetje troebel...

    Bij de opwarming hadden we de tegenstanders al eens gescout en dit moest een haalbare kaart worden, daar waren we van overtuigd ! De start was echter verre van overtuigend want na 2' minuten stonden we al met 1-0 achter, na te slap verdedigingswerk. Kort daarop rondde Jef echter een mooie actie af op voorzet van Thobias en konden we terug met een gelijke stand verder strijden.

    Het ging nog een tijdje op en af met kansen aan beide kanten, maar nog twee keer in die eerste helft waren we niet bij de les als er te verdedigen viel, waardoor het na ruim 20' 3-1 stond voor SKS. William keeperde echter sterk zodat we niet verder op achterstand kwamen en bij het derde tegendoelpunt had de scheids toch niet goed gezien dat William de bal uit de handen werd getrapt. Niet getreurd echter, want vlak voor rust maakte Thobias er met een fraai doelpunt 3-2 van zodat de spanning in de tweede helft gegarandeerd bleef.

    Bij de rust even de troepen tot de orde geroepen en aandacht gevraagd om achter elke bal aan te gaan en achteraan een beetje meer ons mannetje te staan. Cyril, die er een felle eerste helft had opzitten, ging in doel en William ging het de verdediging nu lastig gaan maken. De instructies waren aangekomen in de tweede helft, of was het de plotse aanwezigheid van Stan en altijd fanatiek supporterende familie langs de zijlijn die ons plots vleugels gaven ? Hoedanook, Samuel's buikpijn verdween op plotse wijze en met een hattrick in de eerste vijf minuten stonden we plots op een 3-5 voorsprong. Thobias bracht ons kort nadien op een comfortabele 3-6, dit kon niet meer mislopen.

    Joppe en Michiel hadden echter goed begrepen dat een wedstrijd nooit gedaan is en zwoegden over het veld om elke bal te recupereren en een nieuwe aanval op te zetten. Kwam er toch eens een bal door dan was Cyril zeer betrouwbaar in doel, knap werk ! Even dreigde het toch nog spannend te worden toen het 4-6 werd maar vlak voor het einde kregen we nog een hoekschop die door Thobias magistraal naar Samuel werd getrapt en in een tijd in doel verdween.

    Een felle wedstrijd, maar een verdiende zege van onze helden Joppe, Michiel, Thobias, Jef, William en Cyril tegen de ploeg van Stan's neefje (sorry, wij kennen geen genade !). Enkele foto's van de opwarming vind je elders op de site onder de rubriek "foto's".

    Scoreverloop

    1-0  2'
    1-1  3'   Jef
    2-1  10'
    3-1  20'
    3-2  23' Thobias

    rust

    3-3  29'  Samuel
    3-4  31'  Samuel
    3-5  33'  Samuel
    3-6  34'  Thobias
    4-6  43'
    4-7  48'  Samuel

    15-10-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    08-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's van spaghetti-etentje
    Na onze slopende wedstrijden tegen Sint Dimpna hadden we reuzehonger ! Tijd voor spaghetti ! Enkele foto's voor de sfeer...en dank je aan de koks !
    Spaghetti etentje 8/10/11

    08-10-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijd : OG Vorselaar - Dimpna 0-23

    Tegen deze sterke tegenstander hadden we geen verhaal, na enkele minuten stonden we al 0-3 achter. Dimpna bleef aanvallen en ze schoten vanuit alle hoeken op onze keepers, meestal mooi in het hoekje of hoog in het doel. Onze keepers vandaag waren Minthe en Cyriel die ondanks de hoge cijfers toch prima gespeeld hebben, de andere spelers waren Thobias, Samuel, Nicolas, Kobe. Ook zij hebben gestreden tot het einde, de 2de helft hebben we beter weerwerk geboden en ook enkele kansen bij mekaar gespeeld, toch verloren we nipt met 0-23. Volgende week beter,

    Tot woensdag!!!!

    PS: ook hier een verslagje van de match geschreven door Sint Dimpna:

    http://www.ksav-stdimpna.be/verslagen/366/KVV+OG+Vorselaar+D+0+-+Duiveltjes+G+23

    08-10-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OG Vorselaar - St Dimpna 6-12
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De wolken keken vanmorgen al dreigend naar beneden en af en toe regende het...soms is het weer een goede voorspeller van de dag...

    Vandaag wisten we dat we met St Dimpna een zware opdracht voor de boeg hadden. Twee ongeslagen ploegen op bezoek krijgen, is niet meteen een makkelijke opdracht. We startten de wedstrijd nochtans vol overgave en met veel inzet. Michiel in de goal, Thijs op links en Jef op rechts, achteraan slot op de deur Mathijs en vooraan William en Milan. We geloofden in onze kansen en die kregen we de eerste 5 minuten ook best rijkelijk. Met een beetje meer geluk, een wat mindere tegenstander-keeper of een iets preciezer schot hadden we makkelijk 2 of 3 goaltjes kunnen maken.

    Helaas, wie niet scoort krijgt het deksel vroeg of laat op de neus en dat was ook nu weer het geval. St Dimpna creëerde snelle openingen en kwam vanaf dan regelmatig alleen voor doel. Michiel deed wat hij kon, maar de ballen vlogen vlotjes links, rechts boven en onder binnen. Laten we ons de details besparen, maar na een goed kwartiertje keken we aan tegen een 0-8 achterstand.

    Om het voor iedereen een beetje leuk te houden, mochten we onze troepen op het veld met 1 man extra versterken en dat maakte een heel verschil. De (doelpunten) regen stopte en we gingen de rust in met een 1-8 stand, na een eerste doelpuntje van Mathijs.

    In de tweede helft wisselden we niet alleen van keeper (Milan in, Michiel uit), maar ook van scheids , met dank aan Dirk en Tom voor de hulp vandaag ! De rust had geholpen en plots kregen we vleugels. Het samenspel vlotte veel beter, Joppe, William en Michiel in de verdediging/middenveld en aanvallend Thijs, Jef en Mathijs slaagden er wonderwel in om verschillende felle aanvallen op te zetten, die allemaal door Mathijs werden afgerond. We kropen terug tot 4-8 na 5' in de tweede helft. De zenuwachtigheid bij de tegenstanders werd helaas pijnlijk duidelijk in minder fraai supporter- en coachingswerk.

    Uiteindelijk moesten we toch opnieuw het technisch meesterschap herkennen van St Dimpna en liepen ze verder uit tot 4-11. Daarna slaagde Mathijs er opnieuw in om van wat aarzelingen in de defensie gebruik te maken om te milderen tot 6-11. In de laatste minuut lieten we nog een doelpuntje maken om zo te eindigen op een eervolle 6-12 nederlaag.

    We hebben dan wel niet gewonnen vandaag en zullen wellicht ook niet de puntenkampioen van dit seizoen worden, maar toch blij dat in onze ploeg het plezier bij de spelers en supporters nog wel primeert op en naast het veld ! Aan de spelers (Joppe Mathijs Milan Thijs Michiel Jef en William)  bedankt voor jullie grote inzet en aan de supporters dank je voor de fijne en sportieve sfeer langs onze lijn.

    Het spaghetti-etentje smaakte achteraf des te meer, enkele sfeerfoto's vind je in de rubriek "foto's" op deze site.

    PS: einge gelijkenis met de foto bij het verslagje is louter toevallig...
    PS2: onze tegenstander maakte ook een verslagje op hun website. Voor de geïnteresseerden de link:
    http://www.ksav-stdimpna.be/verslagen/365/KVV+OG+Vorselaar+E+6+-+Duiveltjes+SAV+H+12

    Scoreverloop

    0-1   (5')
    0-2   (7')
    0-3   (8')
    0-4   (11')
    0-5   (13')
    0-6   (13')
    0-7   (15')
    0-8   (16')
    1-8   (18') Mathijs

    rust

    2-8   (27') Mathijs
    3-8   (28') Mathijs
    4-8   (30') Mathijs
    4-9   (30')
    4-10 (39')
    4-11 (40')
    5-11 (45') Mathijs
    6-11 (49') Mathijs
    6-12 (50')

    08-10-2011, 00:00 geschreven door De Trainers  


    Statistieken gespeelde wedstrijden >>>

    Foto


    Archief per maand
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs