Movieblog

Foto
Inhoud blog
  • Sonic spin-off maakt cast bekend
  • Dungeons & Dragons flopt
  • VERVOLG 'UNFRIENDED' IN DIEPSTE GEHEIM OPGENOMEN
  • Ook Arnold Schwarzenegger terug voor 'Escape Plan 2'
  • HBO maakt film over productie 'The Godfather'
  • Fraaie IMAX-poster 'Kong: Skull Island' eert 'Apocalypse Now'
  • Anna Brewster (Star Wars: The Force Awakens) komt naar Comic Con Brussels 2017
  • Eerste Trailer voor Alien: Covenant
  • Eerste trailer 'Dunkirk' van Christopher Nolan!
  • Eerste Trailer voor Despicable Me 3
    Zoeken in blog

    Foto
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken met Google


    Gastenboek
  • mooi
  • como comprar cialis en espana
  • buy cialis professional fast
  • generic cialis review
  • costo cialis da 5 mg

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Welkom op jouw filmblog
    Hoofdpunten blog radiofan
  • EINDPLEIDOOI: AFSCHEID....ZONDER DOLFIJN EINDE
  • FINAL UPDATE JINGLES(54)
  • FINAL UPDATE JINGLES(53)
  • FINAL UPDATE JINGLES(52)
  • FINAL UPDATE JINGLES(51)
    Hoofdpunten blog mediablog
    Laatste commentaren
  • Tarzan kopen (Tarzan)
        op NIEUW OP DVD: TRUE BLOOD - SEIZOEN 5
  • Tarzan (Liefdeskruiden.nl)
        op NIEUW OP DVD: UNIT ONE - DEEL 7
  • Christen en Intimiteit (Liefdeskruiden.nl)
        op BLAKE LIVELY SPEELT VRIENDIN FREDDIE MERCURY
  • herinnering (Martin Carels)
        op HBO maakt film over productie 'The Godfather'
  • adidas superstar (jingting17)
        op MEGAFLOP DREIGT VOOR EXPENDABLES 3
  • De MovieBlog
    Movieblog

    30-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RON HOWARD MAAKT "DARK POWER"
    Ron Howard maakt Dark Tower

    De rechten van de Dark Tower serie, geschreven door Stephen King, waren lang in het bezit van Bad Robot, het productiebedrijf van J.J. Abrams, maar die heeft de rechten teruggegeven aan King. De succesvolle auteur heeft op zijn beurt de rechten weer verkocht aan producenten Ron Howard  Brian Grazer en Akiva Goldsman van Imagine Entertainment, die eerder al samenwerkten in films als Angels and Demons en A Beautiful Mind.

    De drie zijn in onderhandeling over een mogelijk constructie waarin eerst een film zou worden gemaakt, die moet worden geschreven door Goldsman en geregisseerd door Howard, waarna er als vervolg hierop een tv-serie moet verschijnen.

    The Dark Tower reeks wordt wel beschreven als het magnum opus van Stephen King. De serie beslaat inmiddels zeven lijvige boeken en gaat over Roland van Gilead, een scherpschutter, die op zoek is naar een object dat bekend staat als de donkere toren. De serie is een versmelting van verschillende genres, waaronder horror, science-fiction en western.

    30-04-2010 om 15:49 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HARRY BROWN

    Harry Brown

    Harry Brown
    Regie: Daniel Barber
    Première: 28 April 2010
    Duur: 96 minuten
    Genre: Thriller, Drama
    Land: Engeland (2010)
    Originele taal : Engels | Kinderen toegelaten

    Harry Brown vertelt het verhaal van de gepensioneerde marinier en weduwnaar Harry Brown (Michael Caine). Brown leidt een teruggetrokken leven in een achterstandswijk in London, waar hij dagelijks geconfronteerd wordt met hangjongeren en waar drugs en wapens aan de orde van de dag zijn. De dagen brengt hij door met zijn enige en beste vriend Leonard (David Bradley). Als Leonard op een dag vermoord wordt door de plaatselijke straatbende en de politie niks onderneemt, neemt Harry het heft in eigen handen. Zijn doel is de dood van zijn vriend wreken bij de daders en zijn buurt opschonen van criminaliteit en ellende. Dit brengt hem niet alleen in groot conflict met de straatbende, maar ook met de politie. Geregisseerd door de Oscar genomineerde regisseur Daniel Barbar. Met verder hoofdrollen voor Emily Mortimer , Liam Cunningham, Sean Harris en nieuw talent Ben Drew aka Plan B.

    30-04-2010 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HOOFDROLSPELER OVER VERVOLG DISTRICT 9

    Hoofdrolspeler over vervolg op District 9

     Bron: Empire Online

    Hoofdrolspeler over vervolg op District 9Gisteren hadden we nog het bericht dat de opnames van District 10, het vervolg op District 9, er al snel moet komen. Naar verluidt zouden de opnames van de film al in oktober van dit jaar beginnen, zodat de film ergens in de loop van 2011 in de bioscopen moet draaien.

    Empire magazine sprak met de hoofdrolspeler van de film, Sharlto Copley, over het vervolg. Hij zei onder andere dat zowel hij als regisseur Neill Blomkamp het geen gewone sequel willen maken. Het moet geen film worden waarin het er uiteindelijk op neerkomt dat 100 aliens tegen mensen vechten. Het kan volgens Copley zelfs een prequel worden, aangezien Blomkamp daar wel interesse in heeft. Er zijn volgens Copley overigens al twee voorlopers van deze film. Blomkamp maakte namelijk drie korte films vóór District 9, waarin volgens Copley, diens personage Wikus (ondanks het feit dat hij dan een andere naam heeft) in voorkomt.

    Verder zei hij nog dat Blomkamp eerst een andere film zal maken, en we het vervolg op District 9 waarschijnlijk over een jaar of twee kunnen verwachten. Daarmee spreekt hij het bericht van gisteren tegen, dat stelde dat het een sequel zou worden, en dat de film in 2011 uit zou komen. Hoe het precies zit weten we niet

    30-04-2010 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JONAH HEX FILMPOSTER

    Jonah Hex filmposter

     Bron: Yahoo! Movies

    Gisteren zagen we nog een paar seconden uit de Marvel verfilming Jonah Hex van regisseur Jimmy Hayward. Hieronder zie je een nieuwe filmposter van de actiewestern met een cast bestaande uit o.a. Josh Brolin, Megan Fox en John Malkovich. Hoogstwaarschijnlijk aankomende donderdag is de volledige trailer te zien.


    In Jonah Hex trekt Jonah Hex (Brolin), een man met een vervormd gezicht, door het Wilde Westen om de voodoobeoefenaar Quentin Turnbull (Malkovich) te pakken te krijgen. Dit voordat Turnbull samen met een leger 'ondoden' vreselijke plannen kan gaan uitvoeren.

    30-04-2010 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. REGISSEUR TWILIGHT 4 GEVONDEN
    nieuwe regisseur twilight 4 gevonden

    Ook het vierde en laatste deel van de populaire 'Twilight Saga' zal verfilmd worden. Filmproducent Summit Entertainment heeft na een lange zoektocht eindelijk een regisseur gevonden. De Amerikaanse Bill Condon zal 'Breaking Dawn' verfilmen.

    Lange tijd deden geruchten de ronde dat Gus Van Sant of Sofia Coppola het laatste 'Twilight'-luik zouden regisseren. Maar aan die roddels maakte Summit Entertainment woensdag een einde.

    Deze zomer zal 'Eclipse', het derde deel van de saga, in de cinemazalen gespeeld worden.

    29-04-2010 om 21:48 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERVOLG CLASH OF THE TITANS IN 2012

    Vervolg Clash of the Titans in 2012

    Bron: Deadline

    Vervolg Clash of the Titans in 2012Zoveel films worden niet geweldig ontvangen door filmrecensenten, maar komen er toch mee weg. Als de films genoeg opbrengen in de bioscopen, komt er vaak zelfs nog een vervolg. Twee films die over het algemeen niet geweldig werden ontvangen krijgen nu ook een vervolg. Het betreft de films Journey to the Center of the Earth 3D, met Brendan Fraser, en Clash of the Titans.

    De eerste film, met Brendan Fraser, kostte 60 miljoen dollar en leverde uiteindelijk in de bioscopen 241 miljoen op. Clash of the Titans draait nog steeds in de bioscopen, maar kostte 125 miljoen dollar en leverde tot nu toe 389 miljoen op. Genoeg reden dus voor de studio’s om op beide films een vervolg te maken.

    Van Journey to the Center of the Earth is vrij weinig bekend verder, behalve dat er een hoop gedoe is rondom de mogelijke regisseur van de film. Fraser zou willen dat Eric Brevig terugkeert om het vervolg te regisseren, en doet anders misschien niet mee. Paramount heeft daarom het idee gevat om een mogelijk vervolg om de zoon van Fraser’s personage te laten draaien, en daarmee een hoop geld te besparen. Dat kan echter wel betekenen dat de film minder goed bekeken wordt in de bioscopen, en dus ook geld kosten. De studio mikt in ieder geval op een release in herfst 2011.

    Het vervolg op Clash of the Titans heeft ook zo z’n eigen problemen. Regisseur Louis Leterrier komt om onbekende redenen niet terug voor het vervolg. Sam Worthington komt in ieder geval wel terug, maar dat betekent dat de film vóór 2012 af moet zijn, aangezien Worthington dan bezig is met Avatar 2. We kunnen een nieuwe clash in de lente van 2012 verwachten.

    29-04-2010 om 14:11 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OPNAMES DISTRICT 10 NOG DIT JAAR

    Opnames District 10 nog dit jaar

    Bron: Collider

    Opnames District 10 nog dit jaarEerder berichtten we dat Neill Blomkamp eerst een andere sci-fi film zou gaan regisseren voordat hij zou starten met een opvolger van zijn hitfilm District 9. De website MarketSaw meldt echter dat "District 10" al in pre-productie is en dat de Untitled Neill Blomkamp Project op de IMDb de sequel blijkt te zijn.

    Naar verwachting starten de opnames voor de sci-fi film al in oktober dit jaar, waardoor de film waarschijnlijk al in 2011 in de bioscoop te bewonderen valt. Waar de film precies over moet gaan, is nog onduidelijk. Dat er weer voldoende buitenaardse wezens in zitten die van kattenvoer houden, lijkt overduidelijk.

    Het eerste deel was afgelopen jaar een enorm succes. Met een budget van slechts 30 miljoen werd een verrassende sci-fi film afgeleverd met hoogstaande visual effects. Uiteindelijk scoorde de film $205 miljoen aan de wereldwijde box office, was de waardering hoog bij critici en publiek (RT = 90%, IMDb = 8,3) en kreeg het 4 Oscarnominaties, waaronder voor "Best Motion Picture of the Year".

    29-04-2010 om 14:07 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.THE HOWLING COMMANDOS IN THE FIRST AVENGER: CAPTAIN AMERICA

    The Howling Commandos in The First Avenger: Captain America

    Bron: /Film

    The Howling Commandos in The First Avenger: Captain AmericaBeetje bij beetje wordt er meer bekend over The First Avenger: Captain America. Het laatste nieuws is dat The Howling Commandos onderdeel uitmaken van de Marvel comicverfilming. Dit werd bekend gemaakt door producent Kevin Feige: “The characters will be there as part of the larger Marvel Universe."

    The Howling Commandos zijn een speciaal militaire eenheid die zich een weg vochten door de Tweede Wereldoorlog en de Vietnam oorlog. Het team bestaat uit o.a. de personages sergeant Nick Fury (gespeeld door Samuel L. Jackson), Robert Ralston, Dino Manellis, Gabriel Jones, Izzy Cohen en enkele anderen.

    Door deze toevoeging worden er steeds meer karakters/teams toegevoegd aan de vele Marvel comic-verfilmingen. Er gaat het gerucht dat ook The Invaders een rol hebben in Captain America. Dit team zou het moeten opnemen tegen The Howling Commandos:

    29-04-2010 om 14:05 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWE FOTO'S THE A-TEAM
    In 2006 verscheen er met Miami Vice al een film over één van de vier grote actie tv-series uit de jaren '80. De film, geregisseerd door Michael Mann, kon bij zowel het publiek (6.0 op IMDb) als bij de critici (47% op Rotten Tomatoes) niet rekenen op veel support. In de Box Office deed de film het redelijk, maar zeker niet overdonderend. Met een budget van $135 miljoen werd er wereldwijd $164 miljoen opgehaald.

    Of de moderne filmversie van The A-Team het waar gaat maken, moet nog blijken. De actiekomedie van regisseur Joe Carnahan heeft een productiebudget van $165 miljoen en gaat binnenkort in première. Net als bij Miami Vice beschikt de film over een cast met grote namen, zoals Liam Neeson als John "Hannibal" Smith, Bradley Cooper als Lt. Templeton "Faceman" Peck, Sharlto Copley als Capt. "Howling Mad" Murdock en Quinton "Rampage" Jackson als Sgt. "B.A." Baracus. Ook Jessica Biel en Patrick Wilson hebben een rol.

    Vanaf 10 juni gaan we zien of The A-Team het beter gaat doen dan zijn "voorganger" Miami Vice. Misschien geeft dit een vrijbrief om ook films te maken over Airwolf en Knight Rider


     








    28-04-2010 om 21:38 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NU AL SPECULATIES OVER NIEUWE BOND-ACTEUR

    Nu al speculaties over nieuwe Bond-acteur

    Bron: BBC News

    Nu al speculaties over nieuwe Bond-acteurAvatar-hoofdrolspeler Sam Worthington is de topfavoriet om Daniel Craig te vervangen als geheim agent 007 nu de productie van de 23ste Bondfilm voor onbepaalde tijd is uitgesteld. Dat meldt BBC News.

    Bookmaker William Hill tipt de 33-jarige Worthington om Craig op te volgen indien die ervoor zou opteren om de rol naast zich neer te leggen. Op de tweede plaats komt Christian Bale; Will Smith is de derde favoriet.

    Sinds de productie vorige week werd stilgelegd, wordt er gespeculeerd of Craig wel zal terugkeren als 007. Worthington was in 2005 al in beeld om Bond te spelen in Casino Royale, maar de rol ging toen naar Craig. Daniel Craig heeft echter "alle vertrouwen" in de beslissing om de film uit te stellen, en kijkt ernaar uit om de productie "zo snel als mogelijk" te hervatten.

    28-04-2010 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMBESPREKING:NEW YORK, I LOVE YOU


    HET VERHAAL:
    __________________
    In 'the city that never sleeps' is de liefde constant aanwezig. Deze passie in én voor New York komt tot leven in New York, I Love You - net als zijn succesvolle voorganger Paris, Je t'aime een samenwerking van gerenommeerde regisseurs en acteurs die in een caleidoscoop van korte films hun visie op de altijd bruisende stad geven. Van Tribeca via Central Park naar Brooklyn, ervaar al deze liefdesverhalen die zo divers zijn als New York zelf!

    BESPREKING:
    __________________
    Voorganger 'Paris, je t'aime' kan bezwaarlijk een geslaagd project worden genoemd. Daarvoor was de kwaliteit van de verschillende verhaaltjes te wisselvallig. Toch kon het eindresultaat gesmaakt worden omdat er tussen al die kregelige kortfilmpjes een paar heuse pareltjes verborgen zaten. Nog een reden? De kenmerkende trekjes van de individuele filmmakers kwamen steevast bloot te liggen. Dat is in deze Big Apple-opvolger helemaal anders. Het geheel lijkt immers overgoten met een uniformiteitsausje dat alle scènes zowel inhoudelijk als vormelijk op elkaar doet lijken. Of het nu gaat om de sequentie waarin universiteitsprofessor Andy Garcia gauwdief Hayden Christensen met enkele levenslessen om de oren slaat, de scène waarin oppernerd Anton Yelchin James Caans gehandicapte dochter naar het schoolbal meeneemt of de episode met Eli Wallach als de mannelijke helft van een bejaard koppel: ze lijken allemaal door dezelfde regisseur, scenarist en productieploeg ingeblikt. En dat terwijl het gaat om werkjes van 'Maria Full of Grace'-regisseur Joshua Marston, Hollywooddebiel Brett Ratner en Aziatisch cineast Jiang Wen. Ontzettend jammer én bizar als je weet dat de sjiekste kwaliteit van New York City net de grote diversiteit is.

    Regie: Mira Nair, Fatih Akin, Yvan Attal and other directors
    Met: Robin Wright Penn, Orlando Bloom, Shia Labeouf, Julie Christie

    27-04-2010 om 21:46 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GHOST RIDER 2 ZONDER NICOLAS CAGE

    Ghost Rider 2 zonder Nicolas Cage

    Bron: Vulture

    Ghost Rider 2 zonder Nicolas CageDe website Vulture meldt dat de filmmaatschappij Columbia Pictures hoogstwaarschijnlijk een andere hoofdrolspeler moet zoeken voor de Marvel superhelden-sequel Ghost Rider 2. Het blijkt namelijk dat Nicolas Cage te druk is met andere filmprojecten en dat de rechten binnenkort verlopen.

    Als Columbia Pictures een nieuwe Ghost Rider wil uitbrengen, dan moet de productie voor 14 november 2010 gestart zijn. Is dit niet het geval, dan gaan de rechten automatisch terug naar Marvel en de huidige eigenaar van de comic-uitgeverij, Disney. Overigens ligt er al een script. Deze wordt nu door Columbia bestudeerd en binnenkort start de zoektocht naar een nieuwe Johnny Blaze en een regisseur. Het was al bekend dat Mark Steven Johnson niet terugkeert in de regiestoel.

    Nicolas Cage is minimaal tot die tijd bezet. Hij werkt naar alle waarschijnlijkheid volop aan de tweede National Treasure sequel. Grote kans dus dat er binnenkort een nieuw gezicht gekoppeld wordt aan de anti-held Ghost Rider.

    27-04-2010 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ESCAPE FROM NEW YORK REMAKE HEEFT EEN REGISSEUR

    Escape From New York remake heeft een regisseur

    Bron: /Film

    Escape From New York remake heeft een regisseurEen paar jaar geleden probeerde New Line Cinema John Carpenters sciencefiction actiefilm Escape from New York (1981) te remaken. Eerst huurden ze Len Wiseman (Die Hard 4) in, maar deze werd al snel vervangen door Brett Ratner (Rush Hour). 300 ster Gerard Butler zou de schoenen van Kurt Russell vullen in de rol van Snake Plissken. Het project viel uiteindelijk op zijn gat en we hoorden er niets meer over...tot nu.

    Breck Eisner, regisseur van The Crazies wordt de regisseur van de Escape from New York remake, onder Original Films van producer Neal H. Moritz. HeatVision bericht dat er nog steeds gewerkt zal gaan worden met Allan Loebs scenario, dat het oorsprongsverhaal van anti-held Snake Plissken probeert te mengen met het verhaal van het origineel uit '81.

    Een tijdje terug gaf Vulture ons al een beeld van het script van Loeb (Wall Street: Money Never Sleeps): “it nailed the humor in Plissken without slipping into camp, and he changed Snake’s rescue-mission target from a president to a female senator, thereby upping the banter quotient.”

    Verder hadden ze een nieuwe manier gevonden om de film veel goedkoper te maken, namelijk hoor het verwoeste Manhattan in de reboot gewoon weer op te bouwen. Je krijgt dan een “geographically undesirable, but intact privately run penal colony which was created after the detonation of a crude radioactive dirty bomb on the outskirts of the city.”

    De film zal zo trouw mogelijk zijn aan het origineel, vooral als het op Snake aankomt. De reden hiervoor is dat Carpenter een afspraak heeft met New Line dat de remake alleen door mag gaan als het hoofdpersonage zo veel mogelijk hetzelfde blijft als in het origineel.

    Er werd al eens een vervolg gemaakt, namelijk in 1996. Toen keerde Russell nog een keer terug als Snake Plissken in Escape from L.A.

    27-04-2010 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPIDER-WOMAN GEVONDEN?

    Spider-Woman gevonden?!

     Bron: /Film



    Op de Engelse website van MTV verscheen vandaag een opmerkelijk bericht. High School Musical ster Vanessa Hudgens, 21 jaar, is in gesprek om de superheldin Spider-Woman te spelen in een vefilming van de gelijknamige Marvel stripboek Spider-Woman.

    De bron van MTV beweert dat het de film over Spider-Woman een "fun, comedic movie" moet worden en dat Hudgens perfect is voor de rol. De actrice schijnt zeer geïnteresseerd te zijn in de rol en kruipt graag in het latex superhelden-pakje van Spider-Woman:


    Het moet nog blijken of dit om een zoveelste roddel gaat of dat dit project past binnen de plannen van Marvel/Disney op superheldenfilms te gaan maken met beperkte budgetten ($20-$40 miljoen). Dat Hudgens in beeld komt is niet geheel raar, aangezien zij goede banden heeft met Disney.

    Spider-Woman verscheen eind jaren '70 voor het eerst in een Marvel comic. In 1979 kreeg het personage een eigen animatieserie en later ook een eigen comicreeks. Na een tijdje uit beeld te zijn geweest, verscheen ze onlangs al in de New Avengers comics. In 2009 kreeg het Spider vrouwtje een eigen "Limited" comicreeks.

    27-04-2010 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.IRON MAN 2

    Iron Man 2

    Iron Man 2
    Regie: Jon Faverau
    Première: 28 April 2010
    Genre: Actie, Thriller
    Land: Verenigde Staten (2010)
    Originele taal : Engels | Kinderen toegelaten

    Multimiljardair en geniale uitvinder Tony Stark (Robert Downey Jr.), wordt zes maanden, nadat hij zijn identiteit als Iron Man heeft onthult, opnieuw gedwongen zijn krachten te bundelen. Hij vormt een team met Nick Fury, waarna ze het op moeten nemen tegen een terroristische groepering die zich 'The Ten Rings' noemen. Hierdoor krijgen ze onder andere te maken met 'The Mandarin', één van de meest beruchte terroristen en Iron Man's grote aartsvijand.

    27-04-2010 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    26-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BOX OFFICE 26-04-10


     1 Remember me     
      
      2 Kick-Ass    
      
      3 Clash of the Titans   
      
      4 Green Zone    
      
      5 Nanny McPhee and the Big Bang    
      
      6 Camping 2   
      
      7 How to train your dragon   
      
      8 Clash of the Titans (3D)     
      
      9 Les aventures extraordinaires d'Adèle Blanc-Sec     
      
      10 Alice in Wonderland

    26-04-2010 om 21:34 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OUDE BEKENDE KEERT TERUG IN SAW VII

    Oude bekende keert terug in Saw VII

    Bron: Lionsgate



    Lionsgate heeft bekend gemaakt dat Cary Elwes terugkeert als Dr. Lawrence Gordon in het volgende Saw deel, Saw VII 3D. In dit zevende deel zoekt een groep overlevenden van Jigsaw hulp bij het personage Bobby Dagen (Sean Patrick Flanery). Deze man blijkt echter niet te zijn wie hij zegt te zijn. Hij houdt er namelijk nogal wat vreemde spelletjes op na.

    In het eerste deel Saw speelde Cary Elwes de rol van Dr. Lawrence Gordon. Hij is één van de twee mannen die opgesloten zitten in een badkamer. Hij wordt gedwongen om zijn been door te zagen.

    Dit zoveelste zaagje wordt geregisseerd door Kevin Greutert, welke eerder verantwoordelijk was voor het zesde deel. De film wordt opgenomen met het SI-3D digitale camera systeem

    26-04-2010 om 11:17 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROTE NAMEN VOOR RED RIDING HOOD

    Grote namen voor Red Riding Hood

     Bron: Heat Vision

    Grote namen voor Red Riding HoodWarner Bros. Pictures heeft Max Irons, de zoon van acteur Jeremy Irons, gecast voor The Girl With the Red Riding Hood van regisseur Catherine Hardwicke (Twilight, 2008). Daarnaast zijn er ook gesprekken met Julie Christie en Gary Oldman.

    Eerder waren al Amanda Seyfried en Shiloh Fernandez gecast voor de film over een vrouw uit een middeleeuws dorp dat wordt geterroriseerd door een weerwolf.

    Leonardo DiCaprio, Jennifer Davisson Killoran en Julie Yorn zullen de film, een soort Roodkapje ('Little Red Riding Hood') horrorfilm, produceren. De film moet in 2012 in de bioscopen draaien.

    26-04-2010 om 10:48 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WANTED VERVANGER GEVONDEN VOOR ANGELINA JOLIE

    Wanted vervanger gevonden voor Angelina Jolie

    Bron: /Film

    Wanted vervanger gevonden voor Angelina JolieEnige tijd geleden werd bekend dat Angelina Jolie niet te zien zal zijn in Wanted 2. E! Oline meldt nu dat regisseur Timur Bekmambetov een ontmoeting heeft gehad met Twilight ster Kristen Stewart. Ze schijnen het te hebben gehad over een rol in de opvolger van het succesvolle eerste deel uit 2008. Stewart wordt hoogstwaarschijnlijk gecast voor een hoofdrol, welke wordt omschreven als: “a young, ass-kicking assassin in the Fraternity.”

    Overigens meldt E! Online ook dat Jolie wel bereid zou zijn om via een cameo in de film te verschijnen. Acteur James McAvoy, de hoofdrolspeler uit het eerste deel, keert wel terug.

    Kristen Stewart is overigens niet alleen bezig met de Twilight saga. Ze speelde onlangs nog in Adventureland en haar laatste film The Runaways is onlangs in de States in première gegaan.

    26-04-2010 om 10:47 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DERDE BATMAN IN 3D?

    Derde Batman in 3D?

    Bron: Cinematical

    Derde Batman in 3D?De website Cinematical heeft gesproken met Wally Pfister, de director of photography van Batman Begins and The Dark Knight. Hem werd gevraagd wat hij van de huidige 3D hype vindt en of de opvolger van de succesvolle twee eerste Batmans van Christopher Nolan ook in 3D te zien zal zijn. Pfister vertelde dat er een grote kans is dat Nolan de film eerder in een volledig IMAX formaat uitbrengt dan in 3D.

    "What Chris and I have talked about is doing something cool and something interesting, [Director] Brad Bird was [saying] 'you've got to shoot the whole thing in IMAX!' I was like, yeah, I've talked to Chris about that."

    Het zal wel een hele kluif worden om de gehele film in IMAX op te nemen. "I did it for one shot of 'The Dark Knight' because he said, you have to say you did it, and literally I had this strapped to my shoulder and I was carrying it. But I think Chris is game for doing something interesting like that, Lord knows that the 3-D fad might pass by the time that summer comes around."

    Wanneer "The Dark Knight 2" uitkomt is nog onbekend.

    26-04-2010 om 10:43 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)






    Archief per week
  • 17/04-23/04 2023
  • 02/10-08/10 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 26/12-01/01 2017
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 26/09-02/10 2005

    Foto

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    kris
    www.bloggen.be/kris

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs