Movieblog

Foto
Inhoud blog
  • Sonic spin-off maakt cast bekend
  • Dungeons & Dragons flopt
  • VERVOLG 'UNFRIENDED' IN DIEPSTE GEHEIM OPGENOMEN
  • Ook Arnold Schwarzenegger terug voor 'Escape Plan 2'
  • HBO maakt film over productie 'The Godfather'
  • Fraaie IMAX-poster 'Kong: Skull Island' eert 'Apocalypse Now'
  • Anna Brewster (Star Wars: The Force Awakens) komt naar Comic Con Brussels 2017
  • Eerste Trailer voor Alien: Covenant
  • Eerste trailer 'Dunkirk' van Christopher Nolan!
  • Eerste Trailer voor Despicable Me 3
    Zoeken in blog

    Foto
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken met Google


    Gastenboek
  • mooi
  • como comprar cialis en espana
  • buy cialis professional fast
  • generic cialis review
  • costo cialis da 5 mg

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Welkom op jouw filmblog
    Hoofdpunten blog radiofan
  • EINDPLEIDOOI: AFSCHEID....ZONDER DOLFIJN EINDE
  • FINAL UPDATE JINGLES(54)
  • FINAL UPDATE JINGLES(53)
  • FINAL UPDATE JINGLES(52)
  • FINAL UPDATE JINGLES(51)
    Hoofdpunten blog mediablog
    Laatste commentaren
  • Tarzan kopen (Tarzan)
        op NIEUW OP DVD: TRUE BLOOD - SEIZOEN 5
  • Tarzan (Liefdeskruiden.nl)
        op NIEUW OP DVD: UNIT ONE - DEEL 7
  • Christen en Intimiteit (Liefdeskruiden.nl)
        op BLAKE LIVELY SPEELT VRIENDIN FREDDIE MERCURY
  • herinnering (Martin Carels)
        op HBO maakt film over productie 'The Godfather'
  • adidas superstar (jingting17)
        op MEGAFLOP DREIGT VOOR EXPENDABLES 3
  • De MovieBlog
    Movieblog

    25-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CREATIEVE EN WELLICHT AANSTOOTGEVENDE POSTER DEAD SNOW 2: RED VS DEAD

    Creatieve en wellicht aanstootgevende poster 'Dead Snow 2: Red vs Dead'

    - Bron: Bloody Disgusting

    Hieronder vind je een bijzonder creatieve, wellicht aanstootgevende en stiekem toch wel hilarische poster van Dead Snow 2: Red vs Dead, Tommy Wirkola's vervolg op zijn eigen horrorkomedie Dead Snow (2009). In deze sequel keren de gruwelijke Nazi-Zombies terug om hun missie te voltooien maar onze held wil niet sterven. Hij verzamelt zijn eigen leger voor een allerlaatste gevecht.

    De film, die al op tal van festivals (waaronder Imagine) heeft gedraaid, komt in oktober in de winkels te liggen.

    © FilmTotaal 2014

    25-08-2014 om 15:13 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CHLOE MORETZ: 'KICK-ASS 3 KOMT ER ECHT NIET'

    Chloe Moretz: 'Kick-Ass 3' komt er echt niet

     Bron: Digital Spy

    Chloe Moretz: 'Kick-Ass 3' komt er echt nietEr mag dan wel een comic zijn waar Kick-Ass 3 eventueel op gebaseerd kan worden, het vervolg lijkt er niet te gaan komen. Dat komt grotendeels door de box office prestaties van Kick-Ass 2. In een interview met Digital Spy vertelde Chloe Moretz, die Hit-Girl speelde, dat ze er niet meer in gelooft.

    ”Helaas, denk ik dat ik klaar ben met het personage,” vertelde Moretz. ”Hit-Girl was een erg cool personage, maar ik denk dat er geen films meer komen.” Dat ligt volgens haar aan de hoeveelheid keren dat Kick-Ass 2 gedownload werd. ”We hebben box office cijfers nodig. We moeten aan de distributeurs kunnen bewijzen dat ze er geld meer zullen verdienen. Maar omdat de film het niet goed deed, kunnen we er niet nog een maken.”

    Overigens mag Moretz er dan wel niet meer in geloven, comic-schrijver Mark Millar gelooft er wel nog in. Een tijd geleden vertelde hij dat er gewerkt wordt aan het mogelijk maken van de film.

    © FilmTotaal 2014

    25-08-2014 om 15:10 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MICHAEL BAY DENKT GEEN TRANSFORMERS FILMS MEER TE WILLEN MAKEN

    Michael Bay denkt geen 'Transformers'-films meer te willen maken

     Bron: USA Today

    Michael Bay denkt geen 'Transformers'-films meer te willen makenSinds 2007 regisseerde Michael Bay vier films in de Transformers-franchise. Twee daarvan, waaronder de meest recente, Age of Extinction, verdienden meer dan één miljard dollar aan de wereldwijde box office. Niet vreemd dus dat Paramount hoopt dat Bay terug zal keren voor een vijfde en mogelijk ook zesde film in de franchise. In een interview met USA Today liet Bay blijken dat hij daar niet zo zeker van is.

    ”Bay, 49, gelooft dat hij het stokje aan een nieuwe regisseur zal doorgeven voor toekomstige Transformers films en dat hij zich ergens anders op wil focussen. “Er is een nieuw hoofdstuk, een nieuwe richting van films die ik wil maken,” vertelde Bay, die zijn oog heeft laten vallen op een passieproject, een documentaire over olifantenstroperij. “Ik heb veel verhalen te vertellen.”

    Recent nog verlengde Bay zijn contract met Paramount Pictures voor drie jaar, maar het is dus niet zeker dat hij terugkeert voor de vijfde film in de franchise. Die werd onlangs al aangekondigd door Paramount. Toch heeft de studio goede hoop dat Bay wel terugkeert. Toen hij Dark of the Moon gemaakt had, zei Bay dat hij geen vierde film meer zou maken. Dat gebeurde wel, maar volgens Bay om de zaken op te kunnen zetten voor een volgende regisseur. Het is dus nog even wachten op zekerheid…

    Transformers 5 moet in 2016 in première gaan.

    11-08-2014 om 13:44 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWE TERMINATOR HEET GENISYS

    Nieuwe Terminator-film heet Genisys

     Bron: BuzzE 
      © photo news.

    Hoofdrolspeler Arnold Schwarzenegger heeft de titel van de nieuwe Terminator-film bekendgemaakt via Instagram. Het vijfde deel heet Terminator: Genisys.

    Schwarzenegger (67) heeft een foto geplaatst waarop hij in een regisseursstoel met de filmtitel erop zit. 'Arnie' bedankt de cast en medewerkers voor "de fantastische opnames". "Het was uitdagend, het was plezierig en het was vruchtbaar."

    De Hollywoodster vervolgt: "Van de directeur tot de producers, van het camerateam tot de catering, van de visuele effecten tot de make-up; zonder jullie hadden we klus niet kunnen klaren. Ik kan niet wachten om ons afgeronde project te zien en ik weet dat we de fans zullen laten herinneren waarom ze ooit verliefd werden op The Terminator." Schwarzenegger sluit zijn dankwoord af met een beroemde zin uit de films: "Op 1 juli 2015, I'll be back."

    Onder anderen Game of Thrones-ster Emilia Clarke en Doctor Who-acteur Matt Smith spelen ook mee in de blockbuster.

    11-08-2014 om 13:40 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROBLEMEN THE BIG BANG THEORY OPGELOST

    Problemen 'The Big Bang Theory' opgelost

    06-08-2014 14:34 | BronJim Pedd


    Nadat gisteren bleek dat Jim Parsons, Johnny Galecki en Kaley Cuoco-Sweeting al een nieuw contract gesloten hadden voor The Big Bang Theory, kunnen we nu melden dat ook Kunal Nayyar en Simon Helberg een nieuw contract hebben. Daarmee zijn de problemen voor de opnames van het achtste seizoen afgewend en kan de productie vandaag van start.

    Oorspronkelijk zou de productie 30 juli van start gaan met een eerste table read, maar die werd toen er nog geen contracten waren met de vijf acteurs uitgesteld tot vandaag. Die plannen gaan nu dus ook daadwerkelijk door. Wat voor deal Nayar en Helberg gesloten hebben is niet bekend. Volgens TV Line verdiende Helberg 125.000 dollar per aflevering en Nayyar 75.000 dollar per aflevering.

    Ondanks dat hun salarisverhoging substantieel zal zijn, verbleekt deze waarschijnlijk in vergelijking met de verhoging die Jim Parsons, Johnny Galecki en Kaley Cuoco-Sweeting kregen. Zij kregen elk een salarisverhoging van zo’n 300.000 dollar per aflevering, waarmee ze volgens de laatste berichten elk zo’n één miljoen dollar per aflevering verdienen. Daarnaast hebben ze uitzicht op een gigantische bonus van 90 miljoen dollar per persoon.

    Het achtste seizoen van The Big Bang Theory zal 24 afleveringen tellen en op 22 september van start gaan.

    06-08-2014 om 14:52 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE CASTLEDEN THE BIG BANG THEORY SLUITEN DEAL

    Eerste castleden 'The Big Bang Theory' sluiten deal

    05-08-2014 15:28 | BronJim Pedd


    Onlangs werd bekend gemaakt dat de productie van het achtste seizoen van The Big Bang Theory uitgesteld werd. Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuoco-Sweeting, Kunal Nayyar en Simon Helberg eisten allemaal een salarisverhoging en de studio kon geen contract met hen sluiten. Nu is er volgens Deadline een deal met Parsons, Galecki en Cuoco-Sweeting en heeft Warner Bros. TV uitzicht op een deal met Nayyar en Helberg.

    Jim Parsons, Johnny Galecki en Kaley Cuoco-Sweeting hebben volgens Deadline een drie-jarige deal gesloten. Ze zouden elk één miljoen dollar per aflevering betaald krijgen. Maar daarmee houdt het niet op, de drie hebben elk uitzicht op een bonus die op kan lopen tot 90 miljoen dollar per persoon.

    Er wordt nog gewerkt aan een deal met Kunal Nayar en Simon Helberg. Zij krijgen op dit moment 100.000 dollar per aflevering, maar eisen elk een substantieel hoger bedrag. Het is nog even wachten tot zij een deal sluiten.

    De productie van het achtste seizoen zou oorspronkelijk op 30 juli van start gaan, maar dat bleek onmogelijk. De nieuwe start is gepland voor morgen. Als er op tijd een deal is, kan het seizoen gewoon 24 afleveringen tellen en op 22 september beginnen met de uitzendingen.

    06-08-2014 om 14:50 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SLY WIL SIGOURNEY WEAVER IN EXPENDABELLES

    Sly wil Sigourney Weaver in 'Expendabelles'

     Bron: THR

    Sly wil Sigourney Weaver in 'Expendabelles'THR heeft een paar nieuwtjes over de geplande Expendabelles spin-off van de Expendables-franchise. De actiefilm zou enkel rollen hebben voor vrouwelijke actiehelden en nu is daar iets meer over bekend. Volgens producent Avi Lerner moet de productie begin 2015 van start gaan.

    ”We gaan de film begin volgend jaar maken,” vertelde Lerner op de rode loper van The Expendables 3. ”We zijn al bijna klaar met het scenario en hebben al goede ideeën voor wie er allemaal in te zien moet zijn.”

    De naam van één van die beoogde castleden werd onthuld door hoofdrolspeler Sylvester Stallone. Hij vertelde dat hij graag zou willen dat Sigourney Weaver in de film te zien zou zijn. Zij zou dan de echtgenote van zijn personage, Barney Ross, moeten spelen.

    ”Met de Expendabelles hebben we een situatie waarin we onverkende wateren betreden,” vertelde Stallone. ”Zetten we al die actrices bij elkaar, zou dat dan echt werken? Of hebben we slechts een paar vrouwen die echt bekend staan om hun vechtskills?”

    Vervolgens hintte hij naar een mogelijk plot dat gevolgd zou worden in dat laatste geval. De personages van Sly en Weaver zouden scheiden en dan zou zijn de helft van het Expendables-team meekrijgen. ”Dan zou zij het huis, de kinderen en mijn huurlingen krijgen!”

    06-08-2014 om 14:45 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JASON STATHAM DOOR OOG VAN DE NAALD TIJDENS STUNT

    Jason Statham door oog van de naald tijdens stunt

     Bron: ANP

      © photo news.

    Jason Statham is tijdens de opnames van de film 'Expendables 3' door het oog van de naald gekropen. Sylvester Stallone heeft aan Mirror laten weten dat zijn collega een stunt uitvoerde die maar net goedging.

    "Hij keek de dood in de ogen", aldus Stallone die zegt dat Statham een stunt aan het oefenen was. "Hij reed in een truck toen de remmen het ineens niet meer deden. Hij kwam in de zee terecht", vervolgt de actieheld. "Gelukkig waren vlak daarvoor de deuren van de truck eruit gehaald."

    Sylvester is blij dat hij zelf niet in de wagen zat. "Als een van de andere acteurs had gereden, hadden we het niet overleefd. We hadden namelijk allemaal zware laarzen aan. We zouden zijn gezonken", vertelt Stallone. "Maar Jason is een olympische duiker, dus hij kon er uit komen."

    Statham staat erom bekend dat hij veel van zijn stunts zelf doet.


    06-08-2014 om 14:37 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Batman versus Superman meest besproken film op Comic-Con 2014



    Batman versus Superman meest besproken film op Comic-Con 2014

    Comic-Con 2014 was goed voor 1.7 miljoen social media berichten en Warner Bros domineerde de conversatie volgens de social media experts van Way To Blue.

    Regisseur Zack Snyder gunde het publiek een blik op het eerste materiaal van de film Batman versus Superman: Dawn of Justice. Dit resulteerde in 248.960 berichten waarvan er 24.550 (10%) een kijkintentie lieten blijken. Avengers: Age of Ultron was de vijfde op rij in de lijst van meest besproken projecten en liet daarmee eerder genoemde Batman versus Superman: Dawn of Justice en TV shows Game of Thrones, Teen Wolf en The Walking Dead voorgaan.

    Avengers: Age of Ultron was goed voor 173.782 berichten waarvan 22.628 (13%) met kijkintentie.

     

    De andere meest besproken films waren Guardians of the Galaxy en The Hobbit: The Battle of the Five Armies.

    Op het TV-vlak overheerste Game of Thrones op alle fronten. De serie werd 201.681 keer genoemd. In 25.554 (13%) berichten werd de kijkintentie benoemd. De meeste buzz hing rond de Warner Bros studio met 37% van de online conversatie, gevolgd door Marvel Studios met 15% van de online conversatie. Wonder Woman van Warner Bros was de grootste superheld en werd het vaakst genoemd in de online berichten. Vrouwen domineerde de conversaties rondom de Comic-Con, die werd gehouden van 23 tot en met 27 juli in San Diego. Ongeveer 53% van alle social media engagement kwam van vrouwen. Shows als Teen Wolf, The Vampire Diaries en Once Upon a Time werden allen vertegenwoordigd tijdens de conferentie. Bekijk voor alle informatie en buzz de Way To Blue info-graphic.

     




    Bron:

    Bijlagen:
    Comic-con-2014-round-up-infographic-us.jpeg (1.2 MB)   

    29-07-2014 om 15:15 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE SCENES UIT THE PURGE ANARCHY

     

    De New Founding Fathers of America nodigen je uit voor de jaarlijkse Purge. Bereid je voor op anarchie…

     

     

     

     

     

    Bekijk nu de eerste scènes en trailer:

     

    Trailer (NL/FR sub) -

     

     

     

    Clip – Group takes shortcut (NL/FR sub) -

     

    Clip – Eva and Cali get kidnapped (NL/FR sub) -

     

     

    Featurette A Look Inside (NL/FR SUB) -

     

     

     

     

     


     

    The New Founding Fathers van Amerika nodigen je uit om de jaarlijkse Purge te vieren.

     

    Voor dit volgende hoofdstuk van The Purge kreeg schrijver, regisseur en producent James DeMonaco hulp van Blumhouse Productions’ James Blum (Paranormal Activity en de serie Insidious) naast Sébastien K. Lemercier (Assault on Precinct 13, Four Lovers) en Platinum Dunes partners Michael Bay (Pain & Gain, Transformers franchise), Brad Fuller (The Amityville Horror, A Nightmare on Elm Street) en Andrew Form (The Texas Chainsaw Massacre, Friday the 13th).

     

    30 juli in de zalen


    Bron:


    29-07-2014 om 14:53 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BAD NEIGHBOURS // BEN JIJ KLAAR OM JE BIJ DELTA PSI TE VOEGEN?


     

     

    23 JULI IN DE ZALEN

     

     

    Δ Ψ Β

     

    Ontdek hoe feuten ontgroend worden in Bad Neighbours in deze hilarische video:

     


     

    FEATURETTE “HAZING SAFETY” (NL/FR SUB) :

     

    TRAILER (NL/FR SUB) :

     

     

    Δ Ψ Β

     

     

     

     

     

    Regie : Nicholas Stoller

    Met : Seth Rogen, Zac Efron, Rose Byrne, Christopher Mintz-Plasse, Dave Franco, Ike Barinholtz en Lisa Kudrow

     

    SYNOPSIS

     

    Seth Rogen, Zac Efron en Rose Byrne hebben de hoofdrollen in Bad Neighbours, een komedie over een jong koppel dat na de geboorte van hun baby noodgedwongen leeft naast het huis van een studentenvereniging.

     

    23 JULI IN DE ZALEN

     

    Δ Ψ Β

     


     

     

    Volg al het nieuws over Bad Neighbours via :

    www.facebook.com/UniversalPicturesBelgium


    Bron:

    29-07-2014 om 14:34 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MEGAFLOP DREIGT VOOR EXPENDABLES 3

    Megaflop dreigt voor 'Expendables 3'

    © ap.

    De illegale kopie van actiefilm 'The Expendables 3', die eerder deze week uitlekte, verspreidt zich in hoog tempo onbetaald onder gebruikers van downloadsites. Vakblad Variety schat zaterdag dat het spektakel, met in de hoofdrollen sterren als Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger en Harrison Ford, vóór de officiële premiere op 15 augustus, al vele miljoenen keren zal zijn gedeeld.

    Met 200.000 'shares' in drie dagen tijd is het record van het vorige grote film-lek voor een premiere, 'X-Men Origins: Wolverine', al verbroken. De onfortuinlijke verspreiding op internet zou een financiële ramp kunnen betekenen voor de makers van het 100 miljoen dollar kostende 'The Expendables 3'. De belangrijkste doelgroep voor de film is tieners tussen 16 en 21 jaar, die ook het meeste gebruik maken van de grote downloadsites.

    Producent Lionsgate heeft nog niet op het lekken willen reageren. Het is onduidelijk wie de dvd van de film op internet heeft geplaatst. Niet alleen de Amerikaanse distributeur van de film zal last hebben van de rip: slechts een kwart van alle 'shares' is afkomstig uit de VS. In België draait 'The Expendables 3' vanaf 13 augustus in de bioscopen.

    De dader van het lek van Wolverine werd overigens gepakt en veroordeeld tot een jaar gevangenisstraf. Producent Fox schat toentertijd door hem tientallen miljoenen dollars te zijn misgelopen. De vorige twee delen van 'The Expendables', die vertelt over een aantal bejaarde huurlingen, brachten wereldwijd allebei 300 miljoen dollar op.

    27-07-2014 om 17:36 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TRAILER THE DEATH OF SUPERMAN LIVES

    Trailer 'The Death of Superman Lives'

    Geplaatst door Jan-Peter op 27-07-2014 16:21 - Bron: First Showing

    Trailer 'The Death of Superman Lives'Iedereen die Superman een warm hart toedraagt, weet dat regisseur Tim Burton naBatman aan de slag ging met de film Superman Lives. De hoofdrol was voor niemand minder dan Nicolas Cage en er werd gebruik gemaakt van een script van Kevin Smith.Chris Rock ging Jimmy Olsen spelen en Kevin Spacey was aan boord voor de rol van Lex Luthor, iets dat later alsnog gebeurde in Bryan Singers Superman Returns(2006). 

    Zoals de meeste mensen weten, was het project een waar fiasco. In The Death of Superman Lives: What Happened?, een film van Jon Schnepp, is te zien wat er allemaal misging. De documentaire is nog steeds niet af en het is nog steeds mogelijk om de productie d.m.v. een donatie te bespoedigen. 

    Hieronder vind je de eerste trailer:



    27-07-2014 om 17:31 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SDCC:BEELDEN BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE GELEKT

    SDCC: Beelden 'Batman v Superman: Dawn of Justice' gelekt

    Geplaatst door Jim op 27-07-2014 11:05 - Bron: FilmTotaal

    Gisteren werd er een eerste blik op Gal Gadot als Wonder Woman in Zack SnyderBatman v Superman: Dawn of Justice vrijgegeven. Tegelijk werden er op de Comic-Con beelden vertoond van wat een episch gevecht tussen Batman (Ben Affleck) en Superman (Henry Cavill) lijkt te worden. Op YouTube zijn die beelden nu gelekt. De kans lijkt groot dat Warner de beelden zal verwijderen, dus kijk ze nu het nog kan!



    27-07-2014 om 17:21 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SDCC:SIMON PEGG INDERDAAD IN STAR WARS :EPISODE VII

    SDCC: Simon Pegg inderdaad in 'Star Wars: Episode VII'

    Geplaatst door Jim op 26-07-2014 21:06 - Bron: MTV

    SDCC: Simon Pegg inderdaad in 'Star Wars: Episode VII'Tijdens de San Diego Comic-Con mocht Benedict Cumberbatchpraten over allerlei films. Op een gegeven moment draaide het gesprek uit op een mogelijke rol voor Cumberbatch in J.J. Abrams’ Star Wars: Episode VII. Gevraagd werd of de acteur met Abrams gesproken had over een rol.

    ”J.J. en ik zijn vrienden, dus ja, misschien,” antwoordde hij.”Maar ik denk dat J.J. erg goed is in het maken van iets origineels uit iets dat reeds bekend is en ik denk dat, afgezien van zijn voortdurende gebruik van Simon Pegg – en wie kan hem dat verwijten – het niet logisch was om te doen.”

    Daarmee zegt de acteur zelf geen rol te spelen in de film, maar lijkt hij te vertellen dat Simon Pegg er wel in te zien zal zijn. Eerder al waren daar geruchten over en het is bekend dat Pegg een bezoek heeft gebracht aan de set van de film. Mogelijk heeft hij dus inderdaad een rol. 

    En wat betreft Cumberbatch zelf is er misschien ook nog hoop. ”Dit is de eerste van vele films. Dus let goed op wat komen gaat.”

    Lees hier méér San Diego Comic-Con nieuws.

    27-07-2014 om 17:16 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SDCC:THOR EN HULK OP LAATSTE POSTERS AGE OF ULTRON

    SDCC: Thor en Hulk in penibele situatie op laatste 'Avengers: Age of Ultron' posters

    - Bron: Marvel

    Na dagen van nieuwe posters, is het plaatje van Joss WhedonAvengers: Age of Ultron nu compleet. De enige personages die nog ontbraken, waren van Thor (Chris Hemsworth) en Hulk (Mark Ruffalo) en zij hebben nu ook een eigen poster gekregen. Die kun je hieronder vinden, gevolgd door de eerder vrijgegeven posters en geconcludeerd met het samengevoegde geheel.





    Hieronder de posters die eerder vrijgegeven zijn. Die tonen ons Iron Man (Robert Downey Jr.), Scarlet Witch (Elizabeth Olsen), Captain America (Chris Evans) en Black Widow (Scarlett Johansson), Hawkeye (Jeremy Renner), Quicksilver (Aaron Johnson) en Vision (Paul Bettany). Iedereen neemt het op tegen Ultron en zijn klonen.













    En tot slot hieronder de samengevoegde poster. Opklikken voor een vergroting.



    In Avengers: Age of Ultron lijkt het de Avengers voor de wind te gaan. Tony Stark heeft een leger van robots gemaakt om de Aarde te beschermen tegen allerhande soorten van kwaad. Dat leger wordt geleid door één hyperintelligente robot: Ultron (James Spader). Al snel blijkt dat die zijn missie om wereldvrede te brengen iets te serieus neemt, want hij wil de grootste bedreiging van de vrede uitroeien: de mens. Aan de Avengers de taak om wederom hun krachten te bundelen en het in een epische strijd, waarin het voortbestaan van de mensheid op het spel staat, op te nemen tegen Ultron en zijn leger.

    Avengers: Age of Ultron gaat op 23 april 2015 in première.

    27-07-2014 om 17:14 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SDCC:BLACK WIDOW MET CAPTAIN AMERICA'S SCHILD OP FOTO'S AVENGERS:AGE OF ULTRON

    SDCC: Black Widow met Captain America's schild op foto 'Avengers: Age of Ultron'

    Bron: FilmTotaal

    Marvel heeft een nieuwe foto van Avengers: Age of Ultron vrijgegeven. Ditmaal krijgen we een blik op Black Widow, het personage van Scarlett Johansson. Zij rijdt, met het schild van Captain America (Chris Evans), op een gloednieuwe volledig elektrische Harley-Davidsson. Die werd speciaal voor deze film gemaakt en zal later in de verkoop gebracht worden. Onderaan dit bericht zie je nog een andere foto die vrijgegeven is door de motorfabrikant.





    Later vandaag zien we de laatste twee posters van de film. Hier kun je de reeds vrijgegeven posters bekijken. 

    27-07-2014 om 17:12 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gotham zal elke aflevering een mogelijke Joker teasen

    Gotham zal elke aflevering een mogelijke Joker teasen

                                                 

    jokerjonbeaversEen leuk weetje via de producers van Gotham, de opkomende Fox-politieserie en Batman-prequel die zich afspeelt in de thuisstad van DC‘s Dark Knight. We weten al langer dat een hoop toekomstige Batman-villains in de reeks zullen verschijnen (denk maar aan The Riddler, The Penguin, Poison Ivy en Catwoman), maar hoe zit het met de grootste van ze allemaal, The Joker? Blijkbaar zal er in elke aflevering een nieuwe kandidaat een cameo maken, maar slechts één van hen wordt de ware Clown Prince of Crime.

    In de pilootaflevering zal Jon Beavers alvast in de huid kruipen van een stand-up comedian die mogelijk op een later tijdstip The Joker kan worden. In verdere afleveringen zullen we personages te zien krijgen met speelkaarten, een paars kostuum, een grote grijns enzovoort. Dit om het publiek te laten gissen naar de ware identiteit van Batman’s latere aartsvijand.

    In de comics verscheen The Joker voor het eerst in Batman #1 uit 1940 en behoort hij tot één van de allereerste gekostumeerde en eeuwig wederkerende superschurken. Uiteindelijk zou hij uitgroeien tot zo ongeveer de bekendste superschurk aller tijden. In de Batman-comics en andere media zijn er al enkele mogelijke oorsprongsverhalen voor de psychopathische clown gegeven, maar hier is nooit een echt officiële versie uit voort gekomen. Het personage wist zelf al te zeggen dat, als hij dan echt een oorsprongsverhaal moet hebben, hij dit liever als multiple choice heeft.

    Gotham gaat in première op 22 september.

    15-07-2014 om 18:39 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tim Kring praat over Heroes: Reborn

    Tim Kring praat over Heroes: Reborn

                                                 

    Heroes was de sci-fi/superheldenreeks die van 2006 tot 2010 wist te verrassen op tv zonder dat het een rechtstreekse link had met Marvel of DC Comics. Het eerste seizoen was van een ongekende kwaliteit. Maar veel critici hadden rond 2010 het idee dat de serie ook wel toe was aan een einde. NBC verraste eerder dit jaar met de mededeling dat Heroes weer terug zou komen op tv als miniserie.

    In een interview met Entertainment Weekly liet Heroes-schepper Tim Kring weten dat het idee voor Heroes: Reborn uit de koker van NBC kwam. “Ze hadden het idee dat er nog leven in zat en vroegen of ik weer aan het roer wilde staan om het op poten te zetten,” aldus de regisseur. Kring had sowieso nog wat ideeën klaarliggen voor een vijfde seizoen van de serie. Deze worden opgepoetst en zullen worden ingezet. Deze nieuwe serie zal in ieder geval inhaken op de zaken waar seizoen 4 mee eindigde. Kring vermeldde ook dat het handig is om het exacte aantal episodes te weten en hierin een compleet verhaal te kunnen vertellen, zonder te moeten kijken naar een mogelijk volgend seizoen.

    Het is de bedoeling dat het gros van de cast zal bestaan uit nieuwe mensen. Al zullen we waarschijnlijk nog wat oude bekenden gaan terugzien. De eerste aflevering zal in ieder geval een kort optreden van Jack Coleman als Noah Bennet/The Man with the Horn-Rimmed Glasses bevatten. Wie niet terugkomen zijn Ali Larter (Niki en Jessica Sanders) en Zachary Quinto (Sylar). De eerste wil zich volledig toeleggen op haar nieuwe tv-serie Legends. Quinto heeft gesproken met Kring en is eigenlijk niet beschikbaar vanwege andere werkzaamheden, zoals de derde Star Trek-film. Hij is er ook nog niet helemaal uit of hij terug in de rol van Sylar wil kruipen. Van de ene kant vind hij het vleiend, van de andere kant wil hij liever naar de toekomst kijken.

    Heroes: Reborn telt 13 afleveringen en staat gepland voor een release in 2015.

    15-07-2014 om 18:36 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wist je dat: scènes van 'Dawn of the Planet of the Apes' via Skype opgenomen werden?

    Wist je dat: scènes van 'Dawn of the Planet of the Apes' via Skype opgenomen werden?

     Bron: Slashfilm

    Disclaimer: dit is geen actueel filmnieuws maar een filmgerelateerd artikel ter vermaak.



    In de categorie ‘opmerkelijk nieuws’ hebben we er eentje voor je over Dawn of the Planet of the Apes. Het blijkt dat een aantal scènes via Skype zijn opgenomen. Regisseur Matt Reeves onthulde dit aan SlashFilm. Terwijl Andy Serkis in zijn performance capture studio in Londen zat, moest acteur Jason Clarke vanuit een hotelkamer in Rome reageren op handelingen van Caesar.

    De scènes werden slechts enkele weken voordat de film uitkwam opgenomen. ”Dit is de eerste film waarvan ik scènes via Skype geregisseerd heb. En met mo-cap kun je dat ook doen. Ik realiseerde me dat we niet het juiste einde hadden, dus ging ik naar Weta en zei ik, okay, we moeten iets anders proberen,” vertelde Reeves. ”Waarop zij zeiden, dan heb je wel acteerwerk nodig. Dus Andy zat in Londen in zijn studio bij het Imginarium. Ik keek op een groot plasmascherm naar hem en we bespraken wat hij moest doen en hebben het toen via Skype opgenomen. Ik kreeg een take die ik goed genoeg vond en heb die toen naar Weta gebracht. Zij hebben die scène toen recordtempo in elkaar gezet. Ik maakte me daar nogal druk om, het was zo laat in het proces. Maar zij waren er rustig onder en dachten het gedaan te kunnen krijgen.”

    Of dat de eerste film is waarvan scènes via Skype opgenomen zijn? Reeves twijfelt erover. ”Ik weet het niet hoor. Maar zeker is, dat dit de eerste keer is dat ik het heb gedaan.”

    15-07-2014 om 18:20 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)






    Archief per week
  • 17/04-23/04 2023
  • 02/10-08/10 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 26/12-01/01 2017
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 26/09-02/10 2005

    Foto

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    kodalinefansite
    www.bloggen.be/kodalin

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs