Geruchten zijn er genoeg als het op Star Wars: Episode VII aankomt. Nu is er eentje die mogelijk wel zal bevallen, en niet eens zo gek klinkt. Het zou zo zijn dat Ian McDiarmid terug zal keren als Emperor Palpatine in de nieuwe film.
In welke vorm het personage terug zou keren in de film is niet zeker. In het expanded universe wordt Palpatine herboren als een kloon. Dat is deel van een gevaarlijk Sith ritueel. De acteur zelf heeft herhaaldelijk laten weten dat hij graag de rol van Palpatine weer op zich zou nemen, of het nou in een film of in een serie zou zijn.
Het verhaal klinkt niet bepaald ongeloofwaardig. Als andere castleden, zoals Mark Hamill, Harrison Ford en Carrie Fisher allemaal terugkeren voor de film, zou het best kunnen dat Disney heeft besloten de weg van de boeken te volgen. Dan is het logisch dat Palpatine terug komt.
Aangezien Star Wars: Episode VII al in de zomer van 2015 in de bioscopen moet draaien, zullen we binnenkort meer dan geruchten horen over de film.
ALEXANDRA DADDARIO: "VLAK VOOR DE OPNAMES ALLIGATORS UIT HET WATER MOETEN HALEN"
Alexandra Daddario: "Vlak voor de opnames alligators uit het water moeten halen"
PERCY JACKSONPercy Jackson is, drie jaar naar de opnames van de eerste film, terug van weggeweest met een gloednieuwe sequel. Voor de opnames van 'Percy Jackson: Sea Of Monsters' trok de cast naar een pretpark in New Orleans dat zijn deuren moest sluiten na de doortocht van orkaan Katrina. Een griezelige ervaring volgens actrice Alexandra Daddario, want acht jaar na de overstroming blijven er enkel verroeste attracties en een moeras vol alligators over. Een interview.
"Hoe was het om opnieuw op de set te staan met de oude castleden, maar ook met de nieuwe acteurs en een nieuwe regisseur?"
Alexandra Daddario: "Ja, het was geweldig. We hebben in tussentijd aan nieuwe projecten gewerkt, dus we zijn het gewoon om met nieuwe mensen samen te werken omdat we het al zo vaak hebben gedaan. Iedereen is super leuk en we komen heel goed met elkaar overeen. De twee nieuwe personages, gespeeld door Leven Rambin (Clarisse) en Douglas Smith (Tyson) zijn fantastische mensen en geweldige acteurs. Het was een heel coole ervaring. Het is vreemd, want dit zijn mensen die ik al zo lang ken en sommigen behoren tot één van mijn beste vrienden. Het maakt het in elk geval veel gemakkelijker om elke dag naar mijn werk te gaan."
"Hoe en wanneer ben je te weten gekomen dat ze een sequel gingen maken?"
Daddario: "We hadden al geruchten gehoord. Dat was ongeveer anderhalf jaar voordat de opnames (van de tweede film) waren begonnen. Je weet natuurlijk nooit wat er gaat gebeuren. In januari wisten we dat het hoogstwaarschijnlijk ging gebeuren. Ik was zo blij want er was al zo veel tijd verstreken. Ik ben zo blij dat ze een sequel hebben gemaakt want de fans keken er heel erg naar uit. Ik denk dat het een heel coole filmreeks is."
"Er zat drie jaar tussen de opnames van de eerste en de tweede film, wat vrij lang is. Waarom denk je dat het zo lang heeft geduurd om de sequel te maken?"
Daddario: "Ik weet het niet, ik kan daar niet echt commentaar op geven. Ik weet niet wat er achter de schermen omgaat wanneer het op zaken doen aankomt. Het is business. Ik denk dat de boeken immens populair zijn en dat de mensen echt heel graag een tweede film wilden. Ik ben blij dat ze de beslissing hebben genomen om een nieuwe te maken."
"Deze boeken hebben een gigantische fangroep. Denk je er soms aan hoe de fans van de boeken zullen reageren op de verfilming?"
Daddario: "Ik denk dat ik in het begin niet goed wist waar ik aan begon. Ik was dol op mijn personage (Annabeth) en ik begreep haar. Het is zalig om in de huid te kruipen van een personage dat de mensen al kennen en waar ze op voorhand al van houden. Ik vond het leuk dat ik in deze film blond mocht zijn, want het personage is ook blond in de boeken. Ik was een brunette in de eerste film, en ik denk dat dit iets is wat de fans erg zullen appreciëren."
"Kan je ons iets meer vertellen over de opnames in het pretpark?"
Daddario: "Het pretpark werd achtergelaten na de doortocht van orkaan Katrina in New Orleans. Het was één groot moeras geworden doordat het (in 2005) overstroomd werd. Het pretpark staat er nog steeds, dus het ziet er heel griezelig uit maar tegelijkertijd ook heel cool en heel filmisch. Ze moesten voor de opnames van de film alligators uit het water halen. Ik denk dat het maar kleintjes waren, maar het klinkt in elk geval cooler wanneer ik het zo zeg. Zo lijkt het alsof ik het over alligators van 3,5 meter lang heb! Het is heel cool omdat het er zo echt uitziet, en dat is het uiteraard ook. Ook al kunnen ze tegenwoordig gigantische sets bouwen, het is best cool om opnames te doen op een 'echte' locatie."
'Percy Jackson: Sea Of Monsters' draait vanaf 14 augustus in de Belgische bioscoopzalen.
De New Yorkse Imogene is gefrustreerd omdat haar vriend hun relatie heeft verbroken. Om hem terug te winnen besluit ze haar eigen zelfmoord in scène te zetten. Dit pakt niet helemaal uit volgens plan en ze belandt in het ziekenhuis. Vervolgens moet ze onder toezicht van een dierbare worden geplaatst om het ziekenhuis te mogen verlaten. Dit leidt ertoe dat haar bezorgde en gokverslaafde moeder haar mee terugneemt naar het ouderlijk huis.
Onlangs zijn in Londen de opnames begonnen van James GunnsGuardians of the Galaxy, een van de "Phase 2"-films uit de Marvel Cinematic Universe. Uiteraard liggen rond de sets verschillende fotografen op de loer om de meest nieuwsgierige fan een aantal indrukken te schenken.
Guardians of the Galaxy zal zich hoogstwaarschijnlijk voor het overgrote deel niet afspelen op de aarde en zich focussen op heel wat buitenaardse rassen. Het zal dan ook een echte sci-fi superheldenfilm worden. Onderstaande setfoto's geven aan dat er heel wat vreemde en kleurige personages te zien zullen zijn, aangezien er lange, korte, blauwe, gele en nog veel meer afwijkende "aliens" te zien zijn.
Hoofdrollen zijn onder meer voor Zoe Saldana (Gamora), Chris Pratt (Star-Lord), Dave Bautista (Drax the Destroyer), Michael Rooker (Yondu), Glenn Close (Nova Prime), John C. Reilly (Rhomann Dey) en Benicio Del Toro (The Collector). De Marvel sci-fi superheldenfilm verschijnt op 14 augustus 2014 in de bioscoop.
REGISSEUR OBLIVION: "TOM BRENGT ZICHZELF IN GEVAAR DOOR ZIJN EIGEN STUNTS TE DOEN
Regisseur 'Oblivion': "Tom brengt zichzelf in gevaar door zijn eigen stunts te doen"
HLN TV'Oblivion', het visueel spektakel van Joseph Kosinski is vanaf overmorgen verkrijgbaar op dvd en Blu-ray. Ik kreeg begin juli de kans om de regisseur in Los Angeles te ontmoeten, waar ik hem onder andere vroeg wat we op de dvd- en Blu-ray mogen verwachten, waarom Tom Cruise het niet erg vindt om zichzelf in gevaar te brengen door zijn eigen stunts te doen en hoe hij er uiteindelijk in geslaagd is om de studio te overhalen om zijn stripverhaal te verfilmen.
"We zijn hier vandaag voor de dvd- en Blu-rayrelease van 'Oblivion'. Wat kunnen we bij de extra's verwachten?"
Joe Kosinski: "Er zitten vier scènes in die de film niet hebben gehaald. Het zijn korte maar interessante scènes die antwoord geven op vragen die de kijkers misschien hadden over de film. Ik kijk er heel erg naar uit om dit aan het publiek te laten zien. We hebben vijf documentaires over de opnames van de film. We treden verder in detail over hoe het is om een film zoals ('Oblivion') te maken. Tom (Cruise) hebben ook een commentary track ingesproken waar de mensen naar kunnen luisteren. Ze kunnen naar de problemen luisteren die we tijdens de opnames van de film zijn tegengekomen. En dan hebben we nog een 'score only'-versie van de film, waar je enkel naar de muziek kan luisteren terwijl je naar de film kijkt."
"Laten we terug naar het begin gaan. Wanneer heb je het script voor 'Oblivion' geschreven? Dat moet toch al een hele tijd geleden zijn."
Kosinksi: "Ja. Het is allemaal begonnen met een kortverhaal dat ik had geschreven. Dat was acht jaar geleden in 2005. Het heeft zo lang geduurd om de film gemaakt te krijgen en om het op het witte doek te krijgen."
"Hoe zijn jullie er uiteindelijk in geslaagd om van het kortverhaal een film te maken?"
Kosinksi: "Wel, ik heb (het verhaal) altijd al willen verfilmen, maar ik heb nooit verwacht dat het zo'n grote film zou worden. Ik heb er altijd een film van willen maken. Ik heb er eerst een stripverhaal van gemaakt omdat ik op deze manier de wereld visueel kon uitdiepen, maar ook omdat ik het zo gemakkelijker zou kunnen verkopen aan de studio. Dit is een film waar je even veel moet tonen als moet vertellen. Dat was een heel belangrijk onderdeel van het project. Tom (Cruise) aan boord krijgen was uiteraard ook heel belangrijk. Ik prijs mezelf gelukkig dat ik hem in de film mag hebben. Maar ja, we hebben heel veel verschillende stappen moeten ondernemen. We hebben op acht jaar tijd heel wat hindernissen moeten passeren, maar je moet in deze business altijd blijven doorzetten. Pushing your idea forward and not taking no for an answer."
"En Tom Cruise was degene die jou contacteerde om deze film te maken, en niet andersom."
Kosinski: "Ja. Hij had een preview ontvangen van het stripverhaal dat ik had gemaakt... Hij stond sowieso al bovenaan van mijn verlanglijstje om in deze film mee te spelen, maar het was een enorme verrassing toen hij mij als eerste contacteerde."
"Tom doet zijn stunts graag zelf. Toevallig geen enge of gevaarlijke dingen meegemaakt tijdens de opnames van de film?"
Kosinski: "Ik denk dat je daar een aantal dingen van op de Blu-ray gaat zien. Je krijgt ongetwijfeld te zien hoe Tom zichzelf in gevaar brengt door zijn eigen stunts te doen, maar hij zou het niet anders gewild hebben. Hij wil het doen en hij wéét dat hij het publiek een beter eindproduct kan geven omdat hij er voor open staat om zijn eigen stunts te doen. Je komt ongetwijfeld een aantal enge dingen tegen op de Blu-ray, zo veel is zeker."
"Waarom is een film thuis kijken leuker of beter dan een film in de bioscoop kijken?"
Kosinski: "Wel, weet je, ik ben heel trots op het feit dat de kwaliteit van deze Blu-ray zo uitstekend is. Als je thuis een goede beeld- of geluidsinstallatie hebt, dan ga je met deze Blu-ray iets heel indrukwekkends in je living kunnen halen. Daar kijk ik heel erg naar uit."
'Oblivion' is vanaf 14 augustus verkrijgbaar op dvd en Blu-ray.
Artiest(en): Tv Series Dvd - 2 disks - 300:00 minuten augustus 2013
Antigone 34 is de naam van het politiebureau van de Zuid-Franse stad Montpellier. Het is ook de thuisbasis van de stoere vrouwelijke rechercheur Léa Hippolyte. Zij is gezegend met een scherpe intuïtie en weet bovendien haar vuisten te gebruiken. Haar vaste teammaatje is psychologe Hélène de Soyère. Bij hun onderzoeken doen de twee regelmatig een beroep op Victor Carlier, een arts die is geschorst nadat hij onschuldig in de gevangenis had gezeten omdat hij zijn vrouw zou hebben vermoord. Hij is nog steeds op zoek naar de werkelijke moordenaar. Het drietal wordt in deze serie geconfronteerd met duistere zaken. Bol.com
Lionsgate heeft aangekondigd een vervolg te maken op Now You See Me. De film draait pas een paar weken in de bioscopen, maar de film doet het zo goed dat de studio bijna niet anders kon dan een vervolg te maken. De film van Louis Leterrier zou volgens analisten rond de 275 miljoen dollar kunnen binnenhalen aan de wereldwijde box office.
De film kostte 75 miljoen dollar om te maken, en zal dat bedrag dus in veelvoud terugverdienen. De hoofdrollen in de comedy / thriller worden gespeeld door Jesse Eisenberg, Isla Fisher, Dave Franco en Woody Harrelson. Zij spelen illusionisten die te maken hebben met een grote bankoverval.
Er is nog geen scenarist verbonden aan het vervolg, al moet de productie van de film al in 2014 van start gaan.
Tot de tijd dat Warner Bros. een officiële aankondiging maakt, zal er nog volop gespeculeerd worden over wie de rol van Batman zal spelen in Batman Vs. Superman. Scott Adkins, een 37-jarige acteur die in The Expendables 2 te zien was, plaatste zelf een bericht hierover op Twitter.
Some BIG news fans!! Warner Brothers have approached Scott Adkins to audition to be the new BATMAN & he has
Niet veel later werd het bericht verwijderd. Het zou dus goed kunnen dat Adkins daadwerkelijk auditie gedaan heeft, maar dat de studio hem vervolgens gevraagd heeft de Tweet weer offline te halen. Het zou niet voor het eerst zijn dat zoiets gebeurt
Verder schrijft Latino Review dat in een nieuw boek, Beyond Batman: The Unauthorized True Story of Christian Bale and His Dark Knight Dilemma dat Christian Bale een flinke zak geld aangeboden heeft gekregen om de rol van Batman weer te spelen.
Volgens de auteur van het boek kreeg Bale maar liefst vijftig miljoen dollar aangeboden. In hoeverre dat klopt is niet bekend. Het zou natuurlijk moeilijk zijn om zoveel geld af te slaan, alhoewel Bale in het verleden heeft gezegd niet meer de rol van Batman te willen spelen, zolang Christopher Nolan niet terug zou keren.
Overigens hadden we eerder al andere geruchten over Batman. Warner zou vooral op zoek zijn naar een oudere, ervaren acteur voor de rol van de Dark Knight. Josh Brolin zou de topfavoriet zijn voor de rol, maar ook Ryan Gosling, Joe Manganiello, Richard Armitage, Max Martini en Matthew Goode zouden op de lijst staan.
THR schrijft dat Ray Park, die in 1999 te zien was als Darth Maul in Star Wars: Episode I The Phantom Menace, er alles aan wil doen om de rol nog eens op zich te kunnen nemen. Er wordt al veel gesproken over een terugkeer van personages als Luke Skywalker, Han Solo en Leia Organa in Star Wars: Episode VII, dus waarom niet ook Darth Maul?
In een interview vertelde de acteur min of meer elke rol op zich te willen nemen, als hij maar terug mag keren naar het Star Wars universum. Maar echt, diep van binnen zou ik terug willen komen als Darth Maul. Dat is wat ik echt graag zou willen doen. Ik zou compleet gestoord worden, mezelf opsluiten in een boshutje. Dat twee of drie maanden doen, overleven op zelfgevangen vis en zo, alles om het personage weer te mogen spelen.
Mocht je nu denken: maar dat kan helemaal niet! Dan heb je slechts deels gelijk. Het personage sneuvelde in The Phantom Menace, maar bleek in de geanimeerde Clone Wars serie nog te leven. Hij had de dodelijke slag van Obi Wan overleefd, en verving de onderste helft van zijn lichaam met cybernetische onderdelen. Ook in de Star Wars literatuur bleek het personage nog te leven. Alleen dan in gekloonde vorm.
Genoeg manieren dus om Darth Maul terug te laten keren. Wat denken jullie ervan? Hieronder de scène uit de Clone Wars, waarin het personage terugkeert.
De wijze Indiaan Tonto (vertolkt door Johnny Depp) vertelt ons het onbekende verhaal over hoe politieagent en Texas Ranger John Reid (vertolkt door Armie Hammer) zich ontpopt tot een legende. De kijker wordt meegenomen op een sneltrein vol epische verrassingen en grappige gebeurtenissen wanneer de twee helden moeten leren samenwerken en vechten tegen hebzucht en corruptie.
HARRISON FORD, MEL GIBSON EN ANTONIO BANDERAS VERVOEGEN THE EXPENDABLES 3
Harrison Ford, Mel Gibson en Antonio Banderas vervoegen The Expendables 3
The Expendables 3, de opkomende derde prent in Sylvester Stallones old school actiefestijn, ziet zijn cast opnieuw uitbreiden. Na het nieuws dat Bruce Willis (Die Hard, RED) de derde film verlaten had wegens een geldkwestie, werd hij spoedig vervangen door Harrison Ford (Indiana Jones, Star Wars), dewelke vermoedelijk een gelijkaardige rol aan Willis Mr. Church zal spelen. Nu kunnen we ook melden dat Mel Gibson (Braveheart, Mad Max) en Antonio Banderas (The Mask of Zorro, Desperado) de productie vervoegd hebben. Beide heren zullen spoedig ook samen te zien zijn in actievehikel Machete Kills en Gibson zal in The Expendables 3 eveneens de hoofdslechterik spelen.
Ford, Gibson en Banderas zullen in The Expendables 3 samen te zien zijn met oudgedienden als Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren en Arnold Schwarzenegger. Er wordt momenteel ook nog onderhandeld met Jackie Chan, Wesley Snipes, Nicolas Cage en Milla Jovovich. De actieprent wordt geregisseerd door Patrick Hughes en zal op 14 augustus 2014 de bioscoopzaal binnenknallen.
LOKI IN MARVEL'S AGENTS OF S.H.I.E.L.D.? + AGENT COULSEN STELT TEAM VOOR
Loki in Marvels Agents of S.H.I.E.L.D.? + Agent Coulson stelt zijn team voor
In het bovenstaande promotiefilmpje voor Marvels Agents of S.H.I.E.L.D., een opkomende tv-reeks over de spionage- en defensieorganisatie dewelke zich afspeelt in het Marvel-filmuniversum, stelt agent Phil Coulson (Clark Gregg) zijn team voor. Hieronder vind je dan weer twee videos die de schijnwerpers plaatsen op Skye, gespeeld door Chloe Bennet, een hacker die wordt ingelijfd bij de organisatie.
Terwijl Agents of S.H.I.E.L.D. voornamelijk de nieuwe cast in de spotlight zet en ze het normale ziet beschermen tegen het buitengewone, weten we al dat Cobie Smulders terugkeert als agente Maria Hill in de pilootaflevering. Of er andere gekende personages uit The Avengers en andere Marvel-films zullen verschijnen is voorlopig nog een vraagteken. Tom Hiddleston toonde alvast interesse om in de show op te duiken als Loki, Thors geadopteerde broer en god van de leugens. Het was immers hij die Phil Coulson schijnbaar doodde in The Avengers. Hiddleston zal opnieuw te zien zijn als Loki in Thor: The Dark World, maar niet in Avengers: Age of Ultron (2015). Indien het verhaal van Agents of S.H.I.E.L.D. het toelaat, kruipt de acteur maar al te graag terug in het Asgardiaanse gewaad.
Agents of S.H.I.E.L.D. gaat op 24 september in première op ABC. De eerste aflevering werd geregisseerd door Joss Whedon (The Avengers). Whedon is samen met zijn broer Jed en Maurissa Tancharoen ook hoofdproducer van de show.
Enige tijd terug berichtte FilmTotaal als dat acteur Mark Strong in beeld zou zijn voor de rol van Lex Luther in de sequel op de succesvolle Superman-reboot Man of Steel. Ondanks dat alle ogen nu gericht zijn op de kandidaat die de rol gaat spelen van Batman in de onlangs aangekondigde Superman vs. Batman film, zocht de website Digital Spy Strong op en vroeg hem wat hij van het gerucht vindt.
Het enige dat Strong kon zeggen, was: "All I can say is... watch this space." Dit laat zich niet anders vertalen in dat hij weinig los kan laten, maar dat er zeker enige ontwikkelingen zijn in kamp Strong. Volgens de geruchten ziet regisseur Zack Snyder Strong als de meest geschikte kandidaat voor de rol.
Ook Breaking Bad-acteur Bryan Cranston zou in beeld zijn. Dit wist een bron van de website Latino-Review' te melden. Dit zou goed mogelijk zijn aangezien Cranston goede banden heeft met filmmaatschappij Warner Bros. Hij speelde al in Warners Argo (2012) en is binnenkort te zien Godzilla (2014).
Sinds de release van de uitermate succesvolle horrorfilm Paranormal Activity in 2007 brachten Paramount en Blumhouse Productions in rap tempo drie vervolgen uit. Paranormal Activity 5 staat gepland voor oktober 2014, maar dit zal niet de enige film uit de reeks zijn die volgend jaar zal uitkomen. ShockTillYouDrop meldt dat we in januari 2014 eerst kunnen kijken naar de geplande Latijns-Amerikaanse spin-off. Er is inmiddels een titel bekend: Paranormal Activity: The Marked Ones.
Vorig jaar berichtten we nog dat beide films in 2013 zouden verschijnen, maar na het uitstellen van Paranormal Activity 5 heeft The Marked Ones nu ook vertraging opgelopen. De spin-off werd geregisseerd door Christopher Landon, de schrijver van het tweede, derde en vierde deel. Voor Paranormal Activity 5 is nog geen schrijver of regisseur bekend.
Kick-Ass, Hit Girl en Red Mist zijn terug voor het vervolg op de satirische wereldwijde succesfilm van 2010: Kick-Ass 2. De krankzinnige moed van Kick-Ass (Aaron Taylor-Johnson) inspireert een groep actievoerders met zelfgemaakte maskers, geleid door kolonel Stars and Stripes (Jim Carrey), en onze held gaat met hen mee op patrouille. Wanneer deze amateursuperhelden belaagd worden door Red Mist (Christopher Mintz-Plasse)die zich omgedoopt heeft tot The Mother Fuckerkan alleen Hit Girl met haar messen (Chloë Grace Moretz) hun leven redden.
Nick Walker, een onlangs overleden politie-agent (Ryan Reynolds), voegt zich bij een team van andere zombie agenten die werken voor de Rest in Peace Department (R.I.P.D.). Samen beginnen ze aan een bovennatuurlijke strijd om er achter te komen wie de moordenaar van Walker is.
Geplaatst door Jim op 07-08-2013 00:41 - Bron: FilmTotaal
De cast van The Expendables 3 is de afgelopen tijd flink gegroeid. Dat er een van de castleden zou vertrekken leek daardoor bijna onvermijdelijk, en nu weten we wie is vertrokken. Het betreft Bruce Willis, die besloten heeft te stoppen met het project. Zijn vervanger is ook al bekend: Harrison Ford. Sylvester Stallone plaatste dit zelf op Twitter.
"WILLIS OUT...HARRISON FORD IN !!! GREAT NEWS !!!! Been waiting years for this!!!!"
Waarom Willis precies is vertrokken, is niet bekend. Wel lijkt het erop dat het niet helemaal naar wens van Stallone is gegaan. Direct nadat hij de hierboven staande Tweet had geplaatst, kwam hij met nog een bericht. Dit lijkt direct op Willis gericht te zijn.
"GREEDY AND LAZY...... A SURE FORMULA FOR CAREER FAILURE"
Nieuwe acteurs in de film zijn, naast Ford, ook Steven Seagal, Wesley Snipes, Jackie Chan, Milla Jovovich, Kellan Lutz, Ronda Rousey en Victor Ortiz. The Expendables 3 draait vanaf 14 augustus 2014 in de bioscopen.
Hieronder vind je een nieuwe poster van Don Jon, een komedie van debuterend regisseur Joseph Gordon-Levitt. Hij speelt zelf een player uit New Jersey die verslaafd is aan internetporno. Hij heeft nooit problemen gehad om een mooie vrouw te scoren, totdat hij Barbra (Scarlett Johansson) ontmoet. Dit is een idealistische vrouw die op zoek is naar de ware. Jons passie voor Barbra dwingt hem om een oogje dicht te knijpen ten opzichte van hun verschillen. Dat is totdat hij Esther (Julianne Moore) ontmoet, een vrouw die hem beter begrijpt dan hij zelf.