Zack Snyder, regisseur van Watchmen, houdt voet bij stuk: er komt geen tweede Watchmen-film, hoeveel geld hem ook geboden wordt: Ik wil hoe dan ook niet betrokken zijn bij een vervolg.
Snyder is erg blij met hoe zijn film eruit ziet, en hoe goed deze wordt ontvangen door het publiek, maar hij gelooft niet dat Watchmen uitgebouwd moet worden in een filmserie. Dat zou niet waardig zijn aan de hoge kwaliteit van het originele materiaal.
Zullen ze ooit een vervolgfilm maken? vraagt Snyder zich hardop af. Ik zou niet weten hoe. Het boek staat op zichzelf. De film gaat over ideeën. Alles wat je daaraan toevoegt, als je een vervolgfilm zou maken, zou de plank volledig misslaan. Het zou volledig voorbij gaan aan wat Watchmen uitdraagt. Je zou gebruikte ideeën opnieuw moeten gebruiken, of je moet de personages veranderen of repareren. Dat zou ingaan tegen alles waar het boek voor staat. Ook nieuwe personages maken is geen echte optie. Filosofisch gezien zou het, naar mijn idee, nergens op slaan.
Toch ligt er (uiteraard) al een idee klaar voor een eventuele vervolgfilm. Billy Crudup, die in de film de blauwe, lichtgevende Dr. Manhattan speelt, heeft zelfs al een contract getekend voor een vervolgfilm. Contractueel gezien ben ik het verplicht, dus ik doe het zeker. Maar ik heb geen idee wat we zouden moeten doen.
In een gesprek met MTV heeft regisseur Ridley Scott (Gladiator) enkele grote veranderingen aangekondigd met betrekking tot zijn Robin Hood-project.
De meest opmerkelijke verandering is dat de film dan toch niet onder de eerder aangekondigde titel Nottingham zal verschijnen. Scott: "Ik denk dat we het gewoon 'Robin Hood' gaan noemen. Over bijna twee maanden gaan we van start."
De regisseur drukte ook de geruchten de kop in dat Russell Crowe meerdere rollen zou gaan vertolken. Het was aanvankelijk de bedoeling dat Crowe zowel Robin Hood als de sheriff van Nottingham gestalte zou geven, maar nu zou hij enkel nog het titelpersonage spelen. Het is nog niet duidelijk wie dan wel in de huid van Hoods aartsvijand zal kruipen.
Verder werd ook bekendgemaakt dat de film zal openen met een historische achtergrondschets, wanneer Robin Hood als boogschutter dient in het leger van koning Richard Leeuwenhart.
We kunnen rustig stellen dat het er allemaal behoorlijk spectaculair uitziet, laat dat maar aan Michael Bay over. Om nog even rustig te kijken naar wie/wat/waar/wanneer hebben we een flink aantal screenshots voor jullie gemaakt die je hieronder kan bekijken. Transformers: Revenge of the Fallen gaat 25 juni in première.
Land: Verenigde Staten (2008) | Kinderen toegelaten Première: 04 Maart 2009 | Duur: 124 minuten Regie:Stephen Daldry Met:Kate Winslet, Ralph Fiennes Genre:Drama
Michael Berg (David Kross/Ralph Fiennes), een vijftienjarige jongeman wordt verliefd op de oudere vrouw Hanna (Kate Winslet). Terwijl zijn leven gewoon doorgaat bezoekt hij haar bijna iedere dag. Ze geven zich hartstochtelijk aan de liefde over en Michael ontdekt dat Hanna het heerlijk vindt om te worden voorgelezen. Het ene boek na het andere, de hele wereldliteratuur, komt zo aan bod. Hij wil alles van haar weten, maar zij houdt de boot af. Eigenlijk weet hij niets van haar. Dat ze op een tram werkt, en dat ze vaak naar de film gaat, maar wat voert ze uit als ze niet werkt of bij hem is? Acht jaar later ziet hij haar onverwacht terug in de rechtzaal wanneer hij als jonge Rechtenstudent het Nazi tribunaal observeert...
Danny Boyle is gevraagd als regisseur voor een nieuwe James Bond-film. Dat zegt een anonieme bron van de Britse tabloid The Sun.
Na het onwaarschijnlijke succes vorige maand van zijn film Slumdog Millionaire, die acht Oscars won waaronder die voor Beste Regisseur, lijken overal de deuren voor Boyle open te gaan. Er lijkt zelfs sprake te zijn van een aanbod van de producenten van de Bond-films, die graag willen dat Boyle een vervolg maakt op de vorig jaar verschenen Quantum of Solace.
Danny wordt bedolven onder de aanbiedingen van allerlei studios, aldus de bron. Hij heeft een aanbod gekregen van (Bond-producent) Barbara (Broccoli) om de 23e Bond-film te maken. De mensen van (productiemaatschappij) Eon vinden zijn visie fantastisch en denken dat dit helemaal past bij de nieuwe stijl van Bond. Iedereen bij Eon denkt dat Danny perfect zou passen binnen de Bond-familie.
Wat is nog beter dan Keira Knightley? Twee Keira Knightleys! Fans van de Engelse schone kunnen hun hart ophalen, want in haar nieuwe film Never Let Go zal Knightley gekloond worden.
In deze nieuwe sci-fi actie-thriller, onder regie van Mark Romanek, zien we Keira naast Andrew Garfield en Carey Mulligan. Ze spelen een drietal studenten op een kostschool die om de een of andere reden nooit contact mogen hebben met de buitenwereld. Dan komen ze erachter dat zij klonen zijn van hun evenbeelden in de buitenwereld, en dat zij alleen maar bestaan voor eventuele orgaandonatie.
Never Let Go is de eerste futuristische film voor Knightley, die de laatste paar jaar toch vooral te zien was in grote jurken en corsetten, van de Pirates of the Caribbean-films tot aan The Duchess. De opnames moeten dit jaar in april van start gaan.
Land: Verenigde Staten (2009) | Kinderen toegelaten Première: 04 Maart 2009 | Duur: 163 minuten Regie:Zack Snyder Met:Malin Akerman, Jeffrey Dean Morgan, Carla Gugino, Patrick Wilson, Billy Crudup Genre:Thriller
Het jaar is 1985: een gewezen superheld wordt vermoord. Rorschach besluit zelf op onderzoek te gaan en ontdekt dat er meer achter de moord zit dan eerst gedacht. Maar de chaos wordt pas compleet wanneer hij ontdekt dat ook de andere superhelden niet meer veilig zijn.
Christopher Nolan heeft zijn volgende project opgepakt, een sci-fi actiefilm met als voorlopige werktitel Inception. De regisseur van The Dark Knight hoopt op een release in de zomer van 2010. Het verhaal wordt omschreven als "a contemporary sci-fi actioner set within the architecture of the mind".
Nu is de vraag natuurlijk wat dit betekend voor een mogelijke derde Nolan/Bale Batman film. Als Nolan in 2009 en begin 2010 werkt aan Inception, dan is hij waarschijnlijk het grootste deel van 2010 bezig met promotie en andere verplichtingen. Stel dat in dat jaar een nieuw Batman script geschreven zou worden, dan zouden de opnames op zijn vroegst in 2011 kunnen beginnen. Een release is dan waarschijnlijk voor 2012.
In The Taking of Pelham 123 zien we hoe een metro in NY City gekaapt wordt door een bende terroristen, onder leiding van Ryder (John Travolta). Luitenant Zachary Garber (Denzel Washington) is de aangewezen persoon om de dag te redden.
Het is de vierde film die Denzel Washington en Tony Scott samen maken. Eerder maakte zij al de films Deja Vu, Man on Fire en Crimson Tide. The Taking of Pelham 123 is een remake van The Taking of Pelham One Two Three uit 1974.
Het Amerikaanse filmvakblad Variety heeft voor het eerst details vrijgegeven over Nerverackers, de nieuwe film van regisseur Robert Rodriguez.
Nerverackers wordt een futuristische thriller die zich afspeelt in het jaar 2085. De film vertelt het verhaal van Joe Tezca, een man die samen met de andere leden van een elitekorps wordt ingeschakeld om een misdaadgolf te beteugelen in een theoretisch perfecte toekomstige maatschappij.
Robert Rodriguez zal de film niet alleen regisseren, maar schrijft ook zelf het scenario. Net als zijn eerdere films Sin City, Planet Terror en Spy Kids zal Nerverackers uitgebracht worden onder de vlag van productiemaatschappij Dimension Films. De Amerikaanse bioscooprelease is voorzien op 16 april 2010.
Carlos Ray (Chuck) Norris (Ryan (Oklahoma), 10 maart 1940) is een Amerikaanse beoefenaar van vechtsporten en acteur, recentelijk het meest bekend vanwege zijn rol in de televisieserie Walker, Texas Ranger. Hij speelde de rol van ranger Cordell Walker overigens ook in de speelfilm Walker Texas Ranger 3: Deadly Reunion en in vier afleveringen van de tv-serie Sons of Thunder. Verder is Norris ook bekend van zijn rollen in de Missing in Action-films, twee The Delta Force-films en films als Top Dog en Hellbound.
Chuck Norris werd geboren als Carlos Ray in Ryan, Oklahoma als zoon van Eric Norris Ray, een Cherokee-indiaan. Als verlegen jongentje trok hij de stoute schoenen aan en blonk hij later uit in allerlei vechtsporten en werd zesmaal wereldkampioen Karate. Hij werd naar aanleiding van zijn prestaties door Bruce Lee uitgenodigd om films te komen maken. Zijn eerste ruimere bekendheid ontleende hij aan de film "The Return Of The Dragon" (alternatieve titel:The Way Of The Dragon).
Later ging Chuck Norris ook Jiujitsu en Taekwondo beoefenen naast Karate. Behalve dat hij een geduchte vechtersbaas is heeft Chuck als acteur ook een duidelijke charismatische uitstraling en wordt veel voor reclamecampagnes gevraagd.
Ook heeft hij jarenlang les gegeven in zelfverdediging en vechtsporten, en werkt hij mee aan een campagne waarbij op scholen voorlichting wordt gegeven tegen drugsgebruik.
Familie
Chuck is de zoon van Eric en Wilma Norris Ray. Hij had twee broers, waarvan één is overleden tijdens gevechten in de Vietnamoorlog. Zelf heeft hij drie kinderen, twee zoons en een dochter, van zijn eerste vrouw. De jongste zoon is een coureur en stuntman. Van zijn tweede vrouw heeft hij een tweeëiige tweeling.
Filmografie (selectie)
The Green Berets (1968)
The Wrecking Crew (1969) - Man in het huis van 7 Joys (Niet op aftiteling)
Return of the Dragon (alternatieve titel: The Way Of The Dragon, 1973) - Colt
The Student Teachers (1973) - Karate-leraar
Slaughter in San Francisco (1974) - Chuck Slaughter/Chuck Norris
Breaker! Breaker! (1977) - John David 'J.D.' Dawes
Good Guys Wear Black (1978) - John T. Booker
A Force of One (1979) - Matt Logan
The Octagon (1980) - Scott James
An Eye for an Eye (1981) - Sean Kane
Silent Rage (1982) - Sheriff Dan Stevens
Forced Vengeance (1982) - Josh Randall
Lone Wolf McQuade (1983) - J.J. McQuade
Missing in Action (1984) - Col. James Braddock
Missing in Action 2: The Beginning (1985) - Colonel James Braddock
Code of Silence (1985) - Eddie Cusack
Invasion U.S.A. (1985) - Maj. Scott McCoy
The Delta Force (1986) - Maj. Scott McCoy
Firewalker (1986) - Max Donigan
Braddock: Missing in Action III (1988) - Col. James Braddock
Hero and the Terror (1988) - Danny O'Brien
Delta Force 2: The Columbian Connection (1990) - Col. Scott McCoy
The Hitman (1991) - Cliff Garret/Danny Grogan
Sidekicks (1992) - Chuck Norris
Wind in the Wire (Televisiefilm, 1993) - Rol onbekend
In het ziekenhuis ontmoet een klein meisje met een gebroken sleutelbeen een bedlegerige man die haar een verhaal begint te vertellen. Naarmate het verhaal vordert komen werkelijkheid en fantasie samen.
Antonio Banderas heeft zich bij de sterrencast gevoegd van de nieuwe film van Woody Allen. De naam van de film is, zoals altijd bij films van Allen die nog in preproductie zijn, onbekend. De namen van de cast, daarentegen, zijn immens.
Banders schaart zich bij Naomi Watts, Josh Brolin, en Anthony Hopkins, en aanstormend talent Freida Pinto (Slumdog Millionaire). Het is de eerste keer dat de Spaanse acteur en Allen samenwerken.
De film zal worden opgenomen in Londen. Het scenario van de film is nog totaal onbekend. De eerste film van Allen die uit zal komen is de romantische komedie Whatever Works, die staat gepand voor een Amerikaanse release in juni.
De briljante Britse komiek Stephen Fry heeft in een interview met de BBC bevestigd dat hij Cheshire Cat zal spelen in Tim Burtons Alice in Wonderland. Hij zei letterlijk: "Im about to play the Cheshire Cat for an animated version of Alice in Wonderland. Waarschijnlijk doelt Fry met "animated" op de motion-capturetechniek die Burton wil toepassen in de film.
Daarnaast gaat er ook geruchten rond dat ook Christopher Lee een rol heeft in de film. Hij zou volgens die geruchten te zien zijn als "The Jabberwock", een gevaarlijke bediende van de Hartenkoningin die Alice met een zwaard te lijf gaat.
Alcon Entertainment heeft de rechten gekocht van Back to America, een script dat zich prima zou lenen voor komediant Martin Lawrence, zo schrijft Variety.
Het verhaal vertelt over een hardwerkende arbeider die erachter komt dat hij de troonopvolger is van een Afrikaans land. Het reist erheen om zijn kroon op te eisen.
Deze verhaallijn lijkt sterke overeenkomsten te vertonen met de film Coming to America met Eddie Murphy. Hij was echter al de troonopvolger van een Afrikaans land en ging naar Amerika om een bruid te zoeken.
In een interview met TotalFilm.com heeft de Belgische acteur Jean-Claude Van Damme (Double Impact) duidelijk gemaakt waarom hij niet zal meespelen in The Expendables, de voor 2010 geplande actiefilm van regisseur Sylvester Stallone.
Van Damme: "Stallone gaf me een rol in zijn volgende film. Maar toen ik hem vragen stelde over het onderwerp en het verhaal, zei hij: 'Je zal enorm veel geld verdienen.' Maar dat wil ik niet weten. Ik wil weten wat mijn personage was. Hij kon er niets over zeggen. En dus speel ik niet mee in de film."
RadarOnline heeft een aantal nieuwe setfoto's in handen gekregen van Terminator Salvation. De onderstaande foto geeft een blik op een kerk die zo te zien niet is overgeslagen op 'Judement Day'.
BELGISCHE YOLANDE MOREAU EN DEBORAH FRANCOIS WINNEN 2 CESARS
De Belgen wonnen twee Césars vrijdagavond in Parijs bij de 34ste uitreiking van deze jaarlijkse Franse filmprijs. Yolande Moreau en Déborah François werden bekroond in de categorie van beste actrice en beste vrouwelijke belofte. Andere Belgische nominaties haalden het niet.
Nummer twee Yolande Moreau won haar tweede César voor beste actrice voor haar rol in "Séraphine". Deze film van Martin Provost en een co-productie van RTBF sleepte ook nog de César voor beste film in wacht. De Amerikaan Sean Penn overhandigde deze prijs.
Dardenne De Belgische Déborah François op haar beurt kreeg de César voor beste vrouwelijke belofte voor haar rol in de film "Le Premier jour du reste de ta vie". De actrice die werd ontdekt door de broers Dardenne in "L'Enfant" deed al voor de derde maal mee in de categorie van beste vrouwelijke belofte. In haar toespraak bedankte ze haar ouders, maar ook de gebroeders Dardenne, die voor haar de weg naar het witte doek hebben geëffend.
"Le silence de Lorna" van de broers Dardenne en "Eldorado" van Bouli Lanners konden hun nominatie voor beste buitenlandse film niet verzilveren. Die César ging naar "Waltz with Bashir" van de Israeliër Ari Folman.
De Belg Laurent Capelluto greep naast een César voor beste mannelijke belofte in "Un conte de Noël" van Arnaud Desplechin. De Frans-Belgisch-Zwitserse co-productie "Home" van Ursula Meier was genomineerd voor beste eerste film. Tot slot waren de Belgen Philippe Vandendriessche en Ingrid Ralet in de running voor beste geluid.