Movieblog

Foto
Inhoud blog
  • Sonic spin-off maakt cast bekend
  • Dungeons & Dragons flopt
  • VERVOLG 'UNFRIENDED' IN DIEPSTE GEHEIM OPGENOMEN
  • Ook Arnold Schwarzenegger terug voor 'Escape Plan 2'
  • HBO maakt film over productie 'The Godfather'
  • Fraaie IMAX-poster 'Kong: Skull Island' eert 'Apocalypse Now'
  • Anna Brewster (Star Wars: The Force Awakens) komt naar Comic Con Brussels 2017
  • Eerste Trailer voor Alien: Covenant
  • Eerste trailer 'Dunkirk' van Christopher Nolan!
  • Eerste Trailer voor Despicable Me 3
    Zoeken in blog

    Foto
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken met Google


    Gastenboek
  • mooi
  • como comprar cialis en espana
  • buy cialis professional fast
  • generic cialis review
  • costo cialis da 5 mg

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Welkom op jouw filmblog
    Hoofdpunten blog radiofan
  • EINDPLEIDOOI: AFSCHEID....ZONDER DOLFIJN EINDE
  • FINAL UPDATE JINGLES(54)
  • FINAL UPDATE JINGLES(53)
  • FINAL UPDATE JINGLES(52)
  • FINAL UPDATE JINGLES(51)
    Hoofdpunten blog mediablog
    Laatste commentaren
  • Tarzan kopen (Tarzan)
        op NIEUW OP DVD: TRUE BLOOD - SEIZOEN 5
  • Tarzan (Liefdeskruiden.nl)
        op NIEUW OP DVD: UNIT ONE - DEEL 7
  • Christen en Intimiteit (Liefdeskruiden.nl)
        op BLAKE LIVELY SPEELT VRIENDIN FREDDIE MERCURY
  • herinnering (Martin Carels)
        op HBO maakt film over productie 'The Godfather'
  • adidas superstar (jingting17)
        op MEGAFLOP DREIGT VOOR EXPENDABLES 3
  • De MovieBlog
    Movieblog

    26-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ANTHONY HOPKINS LIJKT KLAAR VOOR RED 2

    Anthony Hopkins lijkt klaar voor RED 2

    Bron: THR

    Anthony Hopkins lijkt klaar voor RED 2Na de previewposter van gisteren meldt The Hollywood Reporter dat acteur Anthony Hopkins in gesprek is om een rol te spelen in RED 2 van regisseur Dean Parisot (Fun With Dick and Jane, Galaxy Quest) en met de terugkerende Bruce Willis, Mary-Louise Parker, Helen Mirren, John Malkovich en de nieuwkomers Catherine Zeta-Jones en Byung-Hun Lee.

    Als de deal rond komt, dan moet Hopkins de rol gaan spelen van een geniale wetenschapper die wordt opgesloten in een gekkenhuis. Op dit moment werkt Hopkins aan de biopic Hitchcock, waarin actrice Helen Mirren ook een rol heeft.

    De actiekomedie, die gebaseerd wordt op een comic van Warren Ellis and Cully Hammer, gaat zich volgens de geruchten afpelen deels in Europa en moet op 2 augustus 2013 in de bioscoop verschijnen.

    26-05-2012 om 20:27 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DUURT THE DARK KNIGHT RISES LANGER DAN 3 UUR?

    Duurt The Dark Knight Rises langer dan 3 uur?

     - Bron: CBM

    Enige tijd geleden meldden we al dat The Dark Knight Rises mogelijk zo'n 160 minuten zou gaan duren. Comic Book Movie komt nu met het bericht dat de laatste Batman film van Christopher Nolan misschien wel eens meer dat 3 uur in beslag zou kunnen gaan nemen.

    In een door hemzelf verwijderde tweet schreef Roger Nail, baas van het VFX bedrijf MediaWorks, dat zijn vrouw een laatste versie van de superheldenfilm heeft gezien:


    Nail verwijst met "The Dark One" naar alle waarschijnlijkheid naar TDKR. Dit wordt nog waarschijnlijker doordat zijn vrouw Francie Brown, een coach in dialecten, al geruime tijd samenwerkt met hoofdrolspeler Christian Bale. In een eerder interview liet Brown al weten dat het beoordelen en soms aanscherpen van een "definitieve" eindversie van een film één van haar taken is.

    Dit is uiteraard een hoop gespeculeer, maar met het zou zomaar kunnen. We zien het vanaf 20 juli 2012 in de Nederlandse (IMAX) bioscoop.

    Via een QR code op de bioscoopposter (alleen op de daadwerkelijke poster in de bioscoophal) heeft een fan onderstaande uiterst fraaie poster ontdekt van Catwoman. Of beter gezegd, de hak van Catwoman:



    En hieronder twee nieuwe banners, vergelijkbaar met de vier van gisteren.





    Overigens kun je tijdens de MTV Movie Awards nieuwe beelden bekijken van TDKR.

    © FilmTotaal 2012

    26-05-2012 om 20:25 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MEEK'S CUTOFF
    Meek's Cutoff
    Meek's Cutoff (2012)
    Regie:Kelly Reichardt
    Première: 16 Mei 2012
    Duur: 104 minuten
    Genre:Western
    Land: Verenigde Staten (2010)
    Originele taal : Engels | Kinderen toegelaten
     

    In het jaar 1845, in de eerste dagen van de Oregon Trail (3400 km lange route die begin 19e eeuw gebruikt werd door de Amerikaanse pioniers), neemt een groep van drie families de bergbewoner Stephen Meek in de arm om hen over de Cascade Mountains te gidsen. Meek beweert een binnenweg te kennen en leidt de groep langs een onbekende weg over de woestijnachtige hoogvlakte om uiteindelijk te verdwalen in de droge rotsachtige woestenij. De komende dagen zullen de emigranten geplaagd worden door honger, dorst en hun gebrek aan vertrouwen in elkaars overlevingsinstinct. Wanneer ze een indiaan tegenkomen moet de groep kiezen tussen een onbetrouwbare gids en een man die altijd al hun natuurlijke vijand is geweest.

    26-05-2012 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GARY OLDMAN TEKENT VOOR DE ROBOKOP REMAKE

    Gary Oldman tekent voor de RoboCop remake

    - Bron: /Film

    Gary Oldman tekent voor de RoboCop remakeMensen die het niet zien zitten in Jose Padilha‘s remake van Paul Verhoevens RoboCop zouden wel eens van gedachten kunnen veranderen nu Gary Oldman heeft getekend voor een prominente rol. We wisten al dat de titelrol gespeeld zal gaan worden door Joel Kinnaman.

    Oldman speelt een nieuw personage genaamd Norton, de man die RoboCop creëert. Voor deze rol was eerder nog Edward Norton in beeld.

    RoboCop moet in Nederland op 15 augustus 2013 uitkomen.

    25-05-2012 om 13:55 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOE SALDANA TOEGEVOEGD AAN MACHETE KILLS

    Zoe Saldana toegevoegd aan Machete Kills

    Bron: Ain't It Cool

    Zoe Saldana toegevoegd aan Machete KillsZoe Saldana (Avatar, Star Trek) is toegevoegd aan de cast van Robert Rodriguez' Machete Kills. Alsof er nog niet genoeg moois rondloopt in de sequel op Machete (2010): Jessica Alba, Michelle Rodriguez, Sofia Vergara en Amber Heard. Hoofdrolspeler Danny Trejo krijgt het echter zwaar genoeg met niemand minder dan Mel Gibson als villain.

    Trejo zei het volgende over het vrouwelijk schoon in de sequel:

    “The sequel to MACHETE, MACHETE KILLS, is going to be a lot more over-the-top than MACHETE. We’ve got Sofia Vergara, who is a star in her own right, Jessica Alba, Michelle Rodriguez, and Zoe Saldana – and guess what? I get to kiss all of ‘em.”

    De rol van Saldana is vooralsnog onbekend. Machete Kills verschijnt ergens in 2013 in de bioscoop.

    25-05-2012 om 13:54 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RELEASE 'G.I.JOE: RETALIATION' MET EEN JAAR UITGESTELD


    De release van 'G.I. Joe: Retaliation' is met negen maanden uitgesteld. Paramount Pictures maakte die beslissing amper een maand voor de release. De film wordt van 29 juni 2012 naar 29 maart 2013 verschoven omdat ze de film in 3D gaan omzetten.

    De opnames werden nochtans al een tijdje geleden afgerond, maar nu zou de filmstudio op de valreep beslist hebben om alsnog met een 3D-versie op de proppen te komen.

    Het nieuws maakt alvast heel wat tongen los bij filmliefhebbers. Zo gaan heel wat fans er van uit dat de release werd uitgesteld omdat er deze zomer een aantal blockbusters op stapel staan. Met de langverwachte Pixarfilm 'Brave', 'The Amazing Spider-Man' en 'The Dark Knight Rises' zou 'G.I. Joe: Retaliation' heel wat concurrentie te slikken krijgen.

    Naast de 3D-plannen en stevige concurrentie, zou er volgens de geruchten nog een derde reden zijn voor het uitstel: in de wandelgangen wordt namelijk gefluisterd dat er online veel te weinig geschreven werd over de nieuwste actiefilm, aldus Ben Carlson, hoofd van Fizziology.

    'G.I. Joe: Retaliation' is het vervolg op 'G.I. Joe: The Rise of Cobra' uit 2009. Naast Dwayne 'The Rock' Johnson spelen ook Channing Tatum en Bruce Willis mee.
    http://www.hln.be/hln/nl/945/Film/article/detail/1443645/2012/05/24/Release-G-I-Joe-Retaliation-uitgesteld-tot-maart-2013.dhtml

    24-05-2012 om 19:21 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMREMAKES ZIJN 'DE HYPE' VAN 2012


    De western The Magnificent Seven krijgt een remake, mogelijk met Tom Cruise in de hoofdrol. Alweer een remake, en er zijn er nog veel meer op komst.

    Sneeuwwitje komt dezer dagen niet één, maar verschillende keren opnieuw op het witte doek. Robocop wordt afgestoft, Carrie mag opnieuw hysterisch doen en ook The Magnificent Seven krijgt nu dus een remake. De fontein van nieuwe ideeën ligt droog in Tinseltown, zo lijkt het wel. "We zien de laatste tijd inderdaad minder originele films in de bioscoop verschijnen", bevestigt Stijn Joye. Hij voert aan het Centre for Cinema and Media Studies in Gent onderzoek naar remakes in de filmsector.

    "In de top 150 van films steeg het aandeel imitaties ondertussen al tot vijftig procent. Dat zal in de toekomst nog meer zijn", voorspelt Joye. Vooral de focus op blockbusters die eigen is aan Hollywood ligt volgens hem aan de grondslag van die tendens. Heel nieuw is het fenomeen niet: doorheen de geschiedenis van de film werden er regelmatig projecten gerecycleerd. "Dat gaat meestal in golven", vertelt Joye. "Vaak hangen de pieken in het aantal remakes samen met een moeilijke economische situatie. Dan willen filmmakers zo risicoloos mogelijk zoveel mogelijk geld verdienen. Dat is inherent aan de werking van Hollywood."

    De economische crisis ligt waarschijnlijk ook nu aan de basis van de vele remakes. Het is allicht ook de reden waarom veel regisseurs er tegenwoordig voor kiezen om ook personages uit boeken of videospelletjes tot leven te brengen op het bioscoopscherm. Zij bewezen tenslotte al dat ze een publiek aanspreken. Filmmaatschappijen zoeken ook vaak hun inspiratie in het buitenland. Loft wordt binnenkort The Loft, Hasta La Vista krijgt een Amerikaanse remake en The Girl with the Dragon Tattoo baseert zich in één klap op zowel een Zweedse boeken- als filmreeks. De filmbonzen die dat allemaal nog te ingewikkeld vinden, kunnen hun eigen werk nog eens - dunnetjes - overdoen in een of meerdere sequels.

    Herkauwde kost
    De vraag is alleen of het publiek daar wel op zit te wachten. "Dat is niet duidelijk. Naar wat maakt dat een remake werkt of niet is veel onderzoek gedaan, maar er is geen sluitend antwoord", zegt Joye. "Het helpt meestal om heel bekende acteurs te casten." In de herwerking van Carrie bijvoorbeeld vertolkt Julianne Moore de rol van de moeder van het hoofdpersonage. "Soms komen remakes er ook wanneer een genre plots opnieuw hip is, zoals we zagen bij de horrorfilms. Dan hebben de herwerkte versies meer kans op slagen", aldus Joye. Veel hangt toch af van de marketingmachine die achter de 'nieuwe oude' films wordt aangedraaid. Die is vaak niet min: het is niet uitzonderlijk dat films opgefrist worden omdat de merchandising van de vorige versie niet langer verkoopt.

    Toch hoeft het volgens Joye niet per se negatief te zijn dat Hollywood zijn inspiratie in het verleden zoekt. De verbeterde technische mogelijkheden zorgen voor nieuwe creatieve elementen in de films. Bovendien is er steeds opnieuw een generatie jongeren die de prenten op die manier kan leren kennen. Wie toch weinig zin heeft in herkauwde kost kan uitkijken naar de volgende golf, die waarin Hollywood opnieuw centen en creativiteit heeft. "Onder andere in de jaren zeventig kenden we zo'n periode", stelt Joye. "Toen kwamen er heel wat nieuwe films uit die waren gebaseerd op originele ideeën. Alleen kregen die films snel een vervolg of later een remake. Denk aan Jaws, The Godfather of Star Wars. Dat is de perversie van het systeem."
    http://www.demorgen.be/dm/nl/2908/film/article/detail/1443268/2012/05/24/Inspiratieloos-en-verarmd-Hollywood-gokt-op-remakes.dhtml

    24-05-2012 om 19:21 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.THE DIVIDE
    The Divide
    The Divide (2012)
    Regie:Xavier Gems
    Première: 16 Mei 2012
    Duur: 110 minuten
    Genre:Thriller
    Land: Duitsland, Verenigde Staten, Canada (2012)
    Kinderen toegelaten
     

    Een enorme explosie vindt plaats in New York.
    Acht vreemden verschuilen zich in de kelder van het appartementscomplex waar ze wonen. Ze hebben voedsel en water genoeg en ze zijn tenminste veilig voor de vreselijke gebeurtenissen, die buiten plaatsvinden.
    Maar dan stormen er plots mannen in uniform de kelder binnen en proberen de acht uit te schakelen. Op hun beurt bundelen de acht vreemden hun krachten en proberen ze hun belagers een lesje te leren.
    Wie zijn deze mannen? En wat willen ze, waarom zijn ze zo genadeloos?

    24-05-2012 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DISNEY'S SNEEUWWITJE PROJECT STOPGEZET
    Disney's Sneeuwwitje project 'The Order of the Seven' stopgezet

    Disney is al tien jaar bezig met de voorbereiding van een live-action Sneeuwwitje film, The Order of the Seven genaamd. In de film zijn de zeven dwergen een groep internationale krijgers die het opnemen tegen demonen en draken. Het Sneeuwwitje personage, gespeeld door Saoirse Ronan, is een jonge vrouw in het Hongkong van de 19e eeuw die aan haar kwaadaardige stiefmoeder ontsnapt en zich schuil houdt bij het zevental.

    Mark Fergus en Hawk Ostby waren onlangs ingehuurd om het script te herschrijven, terwijl Michael Gracey zijn regiedebuut had moeten maken. Maar nu heeft Disney de ontwikkeling volledig stopgezet, met als voornaamste reden dat hun vorige film John Carter het zo slecht heeft gedaan. Daarbij blijft het budget van The Order of the Seven toenemen en vindt Disney het aanstellen van een onervaren regisseur ook zeer risicovol.

    Het lijkt er niet op dat dit nog goed gaat komen. Als klap op de vuurpijl bestaan er in 2012 al twee Sneeuwwitje films. Mirror Mirror werd reeds uitgebracht en Snow White and the Huntsman verschijnt op 7 juni.
    http://www.filmtotaal.nl/artikel.php?id=26094

    23-05-2012 om 21:39 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE TRAILER VOOR 'SKYFALL'


    Hieronder kun je kijken naar de eerste trailer van de 23e James Bond film Skyfall. In de Bond film van Oscar-winnaar Sam Mendes zien we onder meer Daniel Craig, Javier Bardem, Judi Dench, Berenice Marlohe, Albert Finney en Naomie Harris.

    Skyfall draait vanaf 1 november 2012 in de bioscoop.



    In Skyfall wordt Bonds loyaliteit aan M flink op de proef gesteld als zij achtervolgd wordt door haar verleden. Als de MI6 vervolgens onder vuur komt te liggen, wordt 007 er toe gedwongen om het gevaar op te sporen en uit te schakelen. Dit zal hem echter een hoge persoonlijke prijs gaan kosten.

    23-05-2012 om 21:38 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMBESPREKING: THE DIVIDE
    THE DIVIDE
    The Divide (2012)

    Regie:
    Xavier Gems
    Première:
    16 Mei 2012
    Duur: 110 minuten
    Genre:Thriller
    Land: Duitsland, Verenigde Staten, Canada (2012)
    Kinderen toegelaten

    HET VERHAAL

    Een enorme explosie vindt plaats in New York.
    Acht vreemden verschuilen zich in de kelder van het appartementscomplex waar ze wonen. Ze hebben voedsel en water genoeg en ze zijn tenminste veilig voor de vreselijke gebeurtenissen, die buiten plaatsvinden.
    Maar dan stormen er plots mannen in uniform de kelder binnen en proberen de acht uit te schakelen. Op hun beurt bundelen de acht vreemden hun krachten en proberen ze hun belagers een lesje te leren.
    Wie zijn deze mannen? En wat willen ze, waarom zijn ze zo genadeloos?

    DE BESPREKING

    Het vraagt maar om een ogenblik, om een intens moment zonder enige uitleg, voor dat het leven van een groep appartementsbewoners uit New York wankelt in ware angst: een atoomexplosie in het hart van New York, paniek maakt zich meester van iedereen... De chaos ontaardt en maakt een paar eerste slachtoffers, verpletterd door hun buren. Acht bewonders slagen er in zich te verschuilen in de kelders van de toren uit glas en staal. Maar het zal niet lang duren vooraleer er spanningen ontstaan tussen de overlevenden, en vooral ook ten opzichte van hun "gastheer", een ex-brandweerman die de kelders in zijn persoonlijke kluis had omgebouwd. Een ware oorlog - eerst sluimerend - ontketent tussen de overlevenden, een machtsstrijd. Daarop volgen ruzies om voedsel, paranoïa, seksuele spanningen, etc. Al spreekt het vanzelf dat solidareit beter zou zijn voor eenieder, toch ontstaat hier het tegenovergestelde, men kan zelfs spreken van psychologisch "cannibalisme". En het ergste moet nog komen. 'The Divide' is tegelijkertijd een stijloefening en een uitlaatklep, deze laatste film van Xavier Gens zal velen shockeren door zijn oprechtheid! Harde en expliciete beelden, maar jammer genoeg mist de film ook veel door zijn overdagige karakter.http://www.cinenews.be/Movies.Detail.cfm?MoviesID=10885&lang=nl

    23-05-2012 om 21:37 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZES PERSONAGEPOSTERS THE DARK KNIGHT RISES

    Zes personageposters The Dark Knight Rises!

     Bron: Yahoo! Movies , The Dark Knight Rises

    Na de nieuwe poster van gisteren, waar toch ook enig commentaar op was, heeft Warner Bros. zes nieuwe posters prijsgegeven van de voornaamste personages uit The Dark Knight Rises. Uiteraard zien we Christian Bale als Batman, Anne Hathaway als Catwoman en de villain Bane, gespeeld door Tom Hardy. In de derde en laatste Batman film van Christopher Nolan zijn dit de voornaamste tegenstanders van elkaar.

    The Dark Knight Rises draait vanaf 20 juli 2012 in de Nederlandse (IMAX) bioscoop.













    Naast Bale, Hardy en Hathaway zien we ook Gary Oldman (Jim Gordon), Joseph Gordon-Levitt (John Blake), Michael Caine (Alfred) en Morgan Freeman als Lucius Fox.

    22-05-2012 om 23:05 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.THE AWAKENING
    The Awakening
    The Awakening (2012)
    Regie:Nick Murphy
    Première: 16 Mei 2012
    Duur: 107 minuten
    Genre:Horror, Thriller
    Land: Engeland (2012)
    Originele taal : Engels | Kinderen toegelaten
     

    The Awakening speelt zich af in 1921, in een naoorlogse tijd van wanhoop en verlies waar de nabestaanden hun troost zoeken in spiritualiteit. Achtervolgd door de dood van haar verloofde, brengt Florence haar tijd door met het ontmaskeren van bovennatuurlijke verschijnselen. Ze gebruikt hiervoor methodische en rationele verklaringen om de stelling dat de doden ons kunnen achtervolgen te ontkrachten. Dus voelt ze zich verplicht in te gaan op een voorstel om naar Rookwood te gaan, naar een kostschool op het platteland waar een jongen onlangs dood werd teruggevonden. Er doen geruchten de ronde over een geest van een jongen die op de school rondspookt en paniek zaait bij leerlingen en ouders.

    22-05-2012 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BOX OFFICE BELGIË 21/05/12



    1 The Dictator

    2 The Avengers

    3 American Pie : Reunion

    4 Dark Shadows

    5 De Rouille et d'Os

    6 The Vow

    7 Le Prénom

    8 Street Dance 2 3D

    9 The Awakening

    10 The Cabin in the Woods

    21-05-2012 om 11:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE ROUILLE ET D'OS
    De Rouille et d'Os
    De Rouille et d'Os (2012)
    Regie:Jacques Audiard
    Première: 16 Mei 2012
    Duur: 115 minuten
    Genre:Drama
    Land: Frankrijk (2012)
    Originele taal : Frans | Kinderen toegelaten
     

    Ali (Matthias Schoenaerts) is 25 jaar en woont in Noord-Frankrijk. Hij heeft geen geld, maar wel een zoontje van 5 waar hij voor moet zorgen. Hij trekt in bij zijn zus in Antibes en neemt enkele kleine jobs aan als nachtwaker of buitenwipper. In een nachtclub ontmoet hij de mooie Stéphanie (Marion Cotillard). Ze heeft een ongelooflijk beroep: orka-trainster in het waterpark in Antibes.
    Nadat een show met orka's uitdraait op een drama voor Stéphanie, brengt een nachtelijk telefoontje Ali en haar bij elkaar. Tussen hen zal een speciale relatie ontstaan, sensueel en met bijzondere spelregels. En wanneer aan Ali wordt voorgesteld om deel te nemen aan clandestiene gevechten om geld te verdienen, besluit Stéphanie om hem hierin te steunen.

    20-05-2012 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TV-SERIE: SONS AND DAUGHTERS


    Sons and Daughters was een Australische soapserie gemaakt door Reg Watson en geproduceerd door productiemaatschappij Grundy. De uitzendingen waren te zien op de vroege avond op zender Seven Network in het tijdperk van 18 januari 1982 tot en met 19 augustus 1987. De serie begon in Melbourne met de eerste drie afleveringen van 90 minuten op maandag 18 januari 1982 om 19:00.

    Het verhaal ging over de arbeidersjongen John Palmer (Peter Phelps) uit Melbourne die, op de vlucht voor moord, naar Sydney was getrokken en daar verliefd werd op het rijke meisje Angela Hamilton (Ally Fowler). Maar al snel ontdekte hij dat zij broer en zus waren, een tweeling die gescheiden was bij de geboorte en afzonderlijk werden grootgebracht. John werd eerst door voormalige prostituee Fiona Thompson (Pat McDonald) verzorgd, voordat hij terugkeerde naar zijn vader David Palmer, en Angela werd opgevoed door haar moeder Patricia die getrouwd was met Gordon Hamilton.

    De serie begon toen de tweeling bijna volwassen was. In Melbourne bestond de familie Palmer uit John's vader David (Tom Richards), een vrachtwagenchauffeur, Davids vrouw Beryl (Leila Hayes), een warme, eenvoudige huisvrouw. Hun kinderen waren Susan (Ann Henderson-Stiers) en Kevin (Stephen Comey). Een zekere Bill Todd had een moord begaan, maar John werd als de dader beschuldigd. John werd al snel vrijgesproken en Bill veroordeeld.

    In Sydney was Angela opgegroeid met haar moeder Patricia (Rowena Wallace) en Patricia's echtgenoot Gordon (Brian Blain), een succesvol zakenman, en Gordons zoon uit een eerder huwelijk, de hatelijke Wayne (Ian Rawlings). Andere originele personages waren Jill Taylor (Kim Lewis), een jonge ex-prostituee die bij Fiona woonde en Rosie Andrews (Anne Haddy), de huishoudster van de Hamiltons.

    Latere nieuwe personages waren Barbara Armstrong (Cornelia Frances) die Gordon trouwde na zijn scheiding van Patricia, en Barbara's nichtje Amanda Morrell (Alyce Platt). Andy Green (Danny Roberts), de lang verloren zoon van de vroegere echtgenoot van Barbara's Roland (Tony Ward), werd ook een belangrijk personage in de serie. Een ander bekend personage uit de show was Rob Keegan (Noel Hodda), die gehuwd was met Angela.

    Later zou de serie uitgroeien met verschillende andere personages en uiteindelijk een recordaantal van 972 afleveringen van 25 minuten opleveren.

    CAST
    Pat McDonald ...
    Fiona Thompson(972 episodes, 1982-1987)
    Leila Hayes ...
    Beryl Palmer(972 episodes, 1982-1987)
    Brian Blain ...
    Gordon Hamilton(971 episodes, 1982-1987)
    Ian Rawlings ...
    Wayne Hamilton(960 episodes, 1982-1987)
    Sarah Kemp ...
    Charlie Bartlett(930 episodes, 1982-1987)
    Tom Richards ...
    David Palmer(861 episodes, 1982-1987)
    Cornelia Frances ...
    Barbara Hamilton(717 episodes, 1982-1986)
    Daniel Roberts ...
    Andy Green(631 episodes, 1983-1987)
    Rowena Wallace ...
    Patricia Hamilton(575 episodes, 1982-1987)
    Kim Lewis ...
    Jill O'Donnell(558 episodes, 1982-1985)
    Anne Haddy ...
    Rosie Palmer(484 episodes, 1982-1985)
    Stephen Comey ...
    Kevin Palmer(466 episodes, 1982-1984)
    Antonia Murphy ...
    Lynn Palmer (466 episodes, 1982-1984)
    Peter Phelps ...
    John Palmer(424 episodes, 1982-1984)
    Alexandra Fowler ...
    Angela Keegan (424 episodes, 1982-1984)
    Abigail ...
    Caroline Morrell(419 episodes, 1984-1987)

    20-05-2012 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AVENGERS BLIJFT MAAR GROEIEN

    Avengers blijft maar groeien

    Bron: THR

    Avengers blijft maar groeienDat The Avengers veel geld zou verdienen, stond op voorhand vast, maar het financiële succes van de superheldenfilm van Marvel begint nu wel bijzondere vormen aan te nemen.

    De film van regisseur Joss Whedon ging deze week door de magische grens van 1 miljard heen en heeft tot vandaag wereldwijd al 1,07 miljard dollar opgebracht. Daarmee staat de film op dit moment op de zesde plaats van de films die het meeste geld hebben opgebracht. De film passeerde afgelopen nacht de tweede Pirates of the Caribbean film.

    The Avengers is nu de grootste film die Disney ooit heeft uitgebracht. Of The Avengers de nummer 1 van de troon kan stoten, is echter maar zeer de vraag. Dat is nog altijd Avatar, die een ongekend bedrag van 2,7 miljard dollar opbracht.

    19-05-2012 om 20:52 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE INDRUK SCARLETT JOHANSSON IN 'HITCHCOCK'

    Eerste indruk Scarlett Johansson in 'Hitchcock'

    Bron: /Film

    Hieronder krijg je een eerste indruk van Scarlett Johansson als actrice Janet Leigh in Sacha Gervasi's Hitchcock. De film gaat over Psycho, de meest iconische film van de regisseur, en de manier waarop deze tot stand is gekomen. Alfred Hitchcock wordt gespeeld door Anthony Hopkins en verder zijn er rollen voor onder meer Helen Mirren, Jessica Biel, Michael Stuhlbarg, James D’Arcy, Toni Colettte, Danny Huston en Michael Wincott.

    Hitchcock is gebaseerd op Stephen Rebello‘s boek Alfred Hitchcock and the Making of Psycho. Janet Leigh, het personage van Johansson, is de actrice die in de douche wordt neergestoken in één van de meest legendarische filmsequenties ooit.

    De film moet volgend jaar uitkomen.

    © FilmTotaal 2012

    19-05-2012 om 20:48 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HOSTEL REGISSEUR ELI ROTH TERUG MET THE GREEN INFERNO

    Hostel regisseur Eli Roth terug met 'The Green Inferno'

    Bron: /Film

    Hostel regisseur Eli Roth terug met 'The Green Inferno'De laatste film die Eli Roth regisseerde was Hostel: Part II, een film die uitkwam in 2007. Hij was verder nog even te zien als 'The Bear Jew' in Quentin Tarantino's Inglourious Basterds en bleef bij een zooitje films op de achtergrond actief als producent. Nu lijkt hij weer eens plaats te gaan nemen in de regisseursstoel.

    Roth wil namelijk The Green Inferno gaan maken, een film die hij schreef met Guillermo Amoedo, gebaseerd op één van Roth’s eigen verhalen. Worldview Entertainment financiert het project en de opnames zullen plaatsvinden in Peru en Chili. Er is nog niets over de release bekend.

    19-05-2012 om 20:37 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JACKIE CHAN GAAT MET PENSIOEN ALS ACTIEHELD

    Jackie Chan gaat met pensioen als actieheld

    © epa.

    Cannes 2012 Filmster Jackie Chan heeft in Cannes zijn pensioen als actieheld aangekondigd. De 58-jarige acteur is naar eigen zeggen te oud om stunts uit te voeren en vindt de wereld "te gewelddadig".

    Jackie Chan is "heel, heel moe" na gedurende verschillende decennia zijn lichaam tot het uiterste te hebben gedwongen. In Cannes verklaarde Chan dat zijn Hollywood-productie 'Chinese Zodiac' zijn laatste rol als actieheld zal zijn. "De wereld is ook te gewelddadig geworden. Het is een dilemma: ik hou van actie, maar ik heb een afkeer van geweld."

    De acteur wil echter niet van het witte doek verdwijnen. Hij zou graag meer ernstige rollen spelen. "Ik wil de Aziatische Robert De Niro worden", zegt hij. "Ik wil een echte acteur zijn en van mijn huidige imago af geraken." Voor Chan komt het 'actiepensioen' op een origineel moment, want 'Chinese Zodiac' is zijn honderdste film.

    Bron: http://www.hln.be/

    19-05-2012 om 20:34 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)






    Archief per week
  • 17/04-23/04 2023
  • 02/10-08/10 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 26/12-01/01 2017
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 26/09-02/10 2005

    Foto

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    tlissewegenartje
    www.bloggen.be/tlissew

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs