Movieblog

Foto
Inhoud blog
  • Sonic spin-off maakt cast bekend
  • Dungeons & Dragons flopt
  • VERVOLG 'UNFRIENDED' IN DIEPSTE GEHEIM OPGENOMEN
  • Ook Arnold Schwarzenegger terug voor 'Escape Plan 2'
  • HBO maakt film over productie 'The Godfather'
  • Fraaie IMAX-poster 'Kong: Skull Island' eert 'Apocalypse Now'
  • Anna Brewster (Star Wars: The Force Awakens) komt naar Comic Con Brussels 2017
  • Eerste Trailer voor Alien: Covenant
  • Eerste trailer 'Dunkirk' van Christopher Nolan!
  • Eerste Trailer voor Despicable Me 3
    Zoeken in blog

    Foto
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken met Google


    Gastenboek
  • mooi
  • como comprar cialis en espana
  • buy cialis professional fast
  • generic cialis review
  • costo cialis da 5 mg

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Welkom op jouw filmblog
    Hoofdpunten blog radiofan
  • EINDPLEIDOOI: AFSCHEID....ZONDER DOLFIJN EINDE
  • FINAL UPDATE JINGLES(54)
  • FINAL UPDATE JINGLES(53)
  • FINAL UPDATE JINGLES(52)
  • FINAL UPDATE JINGLES(51)
    Hoofdpunten blog mediablog
    Laatste commentaren
  • Tarzan kopen (Tarzan)
        op NIEUW OP DVD: TRUE BLOOD - SEIZOEN 5
  • Tarzan (Liefdeskruiden.nl)
        op NIEUW OP DVD: UNIT ONE - DEEL 7
  • Christen en Intimiteit (Liefdeskruiden.nl)
        op BLAKE LIVELY SPEELT VRIENDIN FREDDIE MERCURY
  • herinnering (Martin Carels)
        op HBO maakt film over productie 'The Godfather'
  • adidas superstar (jingting17)
        op MEGAFLOP DREIGT VOOR EXPENDABLES 3
  • De MovieBlog
    Movieblog

    17-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MARION COTILLARD IN NIEUWE THRILLER

    Marion Cotillard in nieuwe thriller

     Bron: Screen

    Marion Cotillard in nieuwe thrillerHaar nieuwste film Rust and Bone is op het Filmfestival van Cannes onder juichende recensies vandaag in premiere gegaan, en op dezelfde dag is bekend geworden dat de Franse actrice Marion Cotillard al een nieuwe hoofdrol te pakken heeft.

    De Française gaat namelijk de hoofdrol spelen in de nieuwe film van de Iraanse regisseur Asghar Farhadi, die dit jaar nog een Oscar won voor zijn veelgeprezen film A Separation. De opnames van de film beginnen dit najaar in Parijs. Het is de eerste film van Farhadi buiten Iran.

    Veel details over het verhaal zijn nog niet bekend, wel dat het gaat om een emotionele, sociale thriller, in sfeer vergelijkbaar met A Separation.

    17-05-2012 om 22:15 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TEASERPOSTER SKYFALL

    Teaserposter Skyfall!

     Bron: 007.com

    Op de officiele James Bond website 007.com is een eerste teaserposter verschenen van de 23e James Bond film Skyfall. Tevens werd bekend gemaakt dat de eerste trailer op maandag 21 mei verschijnt. Op de poster zien we acteur Daniel Craig, die in Skyfall voor de derde keer in de huid van 007 kruipt, in de ouderwetse Bond geweerloop positie.

    In de Bond film van Oscar-winnaar Sam Mendes zien we onder meer ook Javier Bardem, Judi Dench, Berenice Marlohe, Albert Finney en Naomie Harris. Skyfall draait vanaf 1 november 2012 in de Nederlandse bioscoop.

    Bekijk op 007.com een high res versie.



    In Skyfall wordt Bonds loyaliteit aan M flink op de proef gesteld als zij achtervolgd wordt door haar verleden. Als de MI6 vervolgens onder vuur komt te liggen, wordt 007 er toe gedwongen om het gevaar op te sporen en uit te schakelen. Dit zal hem echter een hoge persoonlijke prijs gaan kosten.

    17-05-2012 om 22:14 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LOF VOOR MATTHIAS SCHOENAERTS OP CANNES

    Marion Cotillard: "Matthias kan gemakkelijk tippen aan Leo DiCaprio"

    © afp.

    Cannes 2012 De eerste echte festivaldag in Cannes stond helemaal in het teken van 'De Rouille et d'Os', de nieuwe film van Jacques Audiard met Marion Cotillard en Matthias Schoenaerts. Meteen kreeg Matthias alle lof toegezwaaid: "Ik heb met vele grote acteurs gewerkt, zoals Leonardo DiCaprio en Daniel Day Lewis... Matthias hoort bij die fantastische acteurs", vertelde Marion op de persconferentie, waar onze Franstalige collega Déborah Laurent aanwezig was.

    © epa.

    Zoveel lof, daar moet een brave Belg van blozen en dat was ook het geval bij Matthias: hij even niet hoe te reageren.

    Een nieuwe vraag dan maar: hoe het was om met Marion samen te werken?

    "Ik was totaal verlamd van angst. Ik dacht echt dat ik er niets van bakte. Ik heb Marion pas ontmoet na drie weken draaien. Ze lag in haar rolstoel, helemaal kapot. Ik durfde haar niet aan te spreken, ze was zo in zichzelf gekeerd. Ze zat al in de wereld van Stéphanie, en dat heeft me wakker geschud: ze gaat diep, tot op de bodem."

    © reuters.
    © ap.

    Eén journaliste merkt op dat Matthias, met zijn lichaamsbouw en uiterlijk, gemakkelijk een rol als superheld kan opeisen in Hollywood. "Grappig dat je dat zegt, ze hebben me vanmorgen nog gebeld voor Rambo", grapte hij.

    "Nee, ik ben niet gehaast, ik neem mijn tijd. Ik ben nog jong, dus ik wacht gewoon op een opwindend en uitdagend project."

    Onvoorstelbaar genoeg is niet iedereen dol op het lijf van Matthias. Regisseur Audiard bijvoorbeeld: "Hij voldeed niet aan de verwachtingen die ik heb van mannelijke acteurs. Ik heb liever dat ze kleiner zijn. Maar hij heeft me verbaasd", geeft hij toe.

    © afp.
    © photo news.
    Jacques, Marion en Matthias poseren voor de fotografen. © getty.

    In de film 'De rouille et d'os' is Matthias Schoenaerts te zien als Ali, een ordinaire straatvechter uit België. Hij komt moeilijk aan de kost, geraakt moeilijk uit zijn woorden en leeft er zo'n beetje op los. Alles wat hij heeft, is zijn zoontje Sam.

    De rol heeft alles om sympathiek over te komen, maar dankzij zijn présence maakt Matthias Schoenaerts er een levende kerel van die gaandeweg herboren wordt.

    Een vergelijking met 'Rundskop' kon niet uitblijven, maar zo ziet Matthias het zelf niet. Hij ontkende dat Ali en Jackie veel gelijkenissen vertonen. "Het zijn 2 verschillende personages: Ali neemt het leven zoals het komt, terwijl Jackie iemand is die geleefd wordt door een drama dat hij in zijn jeugd heeft meegemaakt Dat je als acteur een stem kan geven aan diegene die er geen hebben, dat maakt ons vak interessant."

    Matthias is niet de enige Belg in de film: Bouli Lanners speelt de beste vriend van Ali, die de illegale straatgevechten organiseert. Marion vertolkt de rol van Stéphanie, een vrouw die door het leven moet zonder benen.

    De film kreeg na een eerste vertoning een stevig applaus en Matthias Schoenaerts heeft nu al een optie om Beste Acteur te worden. Zelf moet hij de film nog bekijken, vanavond bij de officiële vertoning. "Ik kan nu al niet meer wachten!"

    De film draait vanaf vandaag in de Belgische zalen.

    © epa.

    Bron: http://www.hln.be

    17-05-2012 om 22:02 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.THE DICTATOR ZET PERSCONFERENTIE OP STELTEN

    "Wil je dat ik ga zitten? Wie is hier de fucking dictator?!"

    The Dictator zet persconferentie op stelten

    © ap.

    HLN Hollywood Gekleed als de pretentieuze Generaal Aladeen stond Sacha Baron Cohen de pers te woord in het poepchique Waldorf Astoria Hotel in New York City. Dat de man niemand, maar dan ook echt niémand, wilde sparen werd al snel duidelijk: elke journalist die hem een vraag wilde stellen werd eerst met de grond gelijk gemaakt, pas dan diende The Dictator hen van antwoord. Onze Hollywoodreporter stond er bij en keek er naar.

    © getty.
    © getty.
    © getty.

    Baron was op zijn minst gezegd 'fashionably late'. Toen een ongeduldige maar vooral nieuwsgierige persmeute opstond om te kijken wat er zich allemaal in en rond de zaal afspeelde, riep een cameraman dat iedereen moest gaan zitten. Cohen zag het moment schoon om zijn eerste grap op het publiek af te vuren: "Wil je dat ik ga zitten? Wie is hier de fucking dictator?!"

    "Welkom duivels van de zionistische pers en dood aan het westen", opende Cohen, die in het echte leven zelf joods is. "Vandaag ben ik hier om een bedreigde groep in de kijker te zetten, de onschuldige slachtoffers van een globale menselijke tragedie: dictators." De Britse acteur beantwoordde tijdens een een uur durende persconferentie vooraf ingediende vragen van journalisten uit alle hoeken van de wereld .

    Wij maakten een selectie van Cohens opvallendste uitspraken.

    Over de Amerikaanse filmindustrie: "Ik ben dol op Amerikaanse films en in het bijzonder de fantasyfilms zoals 'Lord Of The Rings' en 'Schindler's List'."

    Over het grote aantal vrouwen op de persconferentie: "Het is zo schattig dat jullie vrouwelijke journalisten hebben. Het is zoals een hond op rolschaatsen zetten. Het betekent niets voor hem, maar het is zo schattig voor ons."

    Over Megan Fox, die naar verluidt zwanger is: "Proficiat Megan Fox. Er gaan geruchten de ronde dat ik de vader ben, maar dat is onmogelijk. Dat zou de eerste keer zijn dat er iemand via de anale weg bezwangerd werd. Als zij zwanger is, dan zijn Heidi Klum en Donald Trump dat ook. Die vent doet echt alles voor geld!"

    Over zijn vrouwelijke bodyguards: "Ik heb vijfentwintig maagden ingehuurd die mij te allen tijde beschermen. Ik weet dat ze nog maagd zijn want ik controleer dat elke nacht met de top van mijn penis."

    Over welke Amerikaanse presidentskandidaat zijn stem zou krijgen: "Ik vind Rick Santorum wel een toffe kerel. De Republikeinen zouden het lang niet slecht doen als ze wat minder extreem zouden worden. Wat mensen in mijn land genocide noemen, is gewoon het rechtssysteem in Texas."

    "Maar als ik er geld voor zou moeten geven, dan zou mijn keuze uitgaan naar Mitt Romney. Hij heeft alles in zich om een schitterende dictator te worden. Hij is stinkend rijk, maar betaalt geen belastingen. Het is slechts een kleine stap van mensen ontslaan ('firing people') naar vuurpelotons ('firing squads'), en van huisdieren naar politieke dissidenten vast te binden op je dak. Hij leerde me hoe je dat doet."

    © getty.
    © reuters.
    © getty.
    © reuters.

    Over Syrie: "In naam van mijn beste vriend en mijn tennispartner, president Assad van Syrie, wil ik de UN bedanken voor hun moedige passiviteit. Dertien maanden en nog steeds geen resolutie. Jullie zijn geweldig."

    Welke tv-series hij kijkt: "Ik vind de tv-serie '24' heel leuk. Jullie hebben die ook in de VS, maar wij spelen het achterstevoren af zodat het altijd met een 'happy ending' eindigt."

    Over de verschillen tussen Hollywood en de filmindrustrie in Wadiya: "Mensen vinden dat ik overdrijf wanneer ik 20 miljard flessen Fiji-water gebruik voor mijn skipiste in het midden van de woestijn, maar ben ik misschien degene die 'John Carter' heeft gemaakt?!"

    Over het dictatorschap: "In mijn land hebben vrouwen dezelfde rechten als mannen: helemaal geen."

    Over Kim Kardashian: "Kim Kardashian is een heel leuke meid, maar ze is zo ongelooflijk behaard! Ik dacht dat ik in de spiegel keek toen ik haar slipje omlaag trok."

    Over zijn ouders: "Mijn moeder overleed op het kraambed door wurging. Mijn vader kwam eveneens om het leven tijdens een jachtongeval waar hij per ongeluk door 97 kogels werd geraakt. Mijn nonkel zal later op de dag omkomen bij een helikoptercrash."

    Over zijn uniform, dat zogezegd door John Galliano ontworpen werd: "Wel, ik ben dol op Galliano. Zeg wat je wil over zijn avante-gardestijl en zijn manier van ontwerpen, maar de man haat de joden."

    Tot slot eist Cohen dat een Israëlische journalist zijn geslachtsdeel laat zien. "Om te bewijzen dat hij besneden - en dus joods - is", luidt het. Generaal Aladeen pakte 'voor de zekerheid' zijn gouden pistool ter hand, om nog eens een laatste keer te benadrukken dat hij het helemaal niet op joden heeft.

    "Enkel wanneer jullie goede recensies schrijven, laten we jullie familieleden vrij", beëindigde The Dictator het vragenuurtje om vervolgens als de vliegende bliksem van het podium te stormen.

    © getty.

    Bron: http://www.hln.be/

    17-05-2012 om 21:58 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMFESTIVAL CANNES ZET MARILYN MONROE IN DE KIJKER

    Filmfestival Cannes zet Marilyn Monroe in de kijker

    © belga.

    Om 19.15 uur is het 65ste filmfestival van Cannes van start gegaan. Gedurende elf dagen zal de stad van 60.000 inwoners in de Franse Riviera zo'n 80.000 filmliefhebbers en mensen uit de filmwereld ontvangen. Verschillende grote namen, onder wie Nicole Kidman, Brad Pitt en Sacha Baron Cohen passeren de revue.

    © reuters.
    © getty.

    "Cannes is de verheerlijking van de wereldcinema", aldus festivalvoorzitter Gilles Jacob. Dit jaar siert Marilyn Monroe het festival, omdat deze editie vijftig jaar na haar dood plaatsvindt. Een foto waarop Monroe een kaarsje uitblaast op een taart, staat op de affiches van Cannes en zal ook getoond worden tijdens het festival zelf.

    Kameel
    Op de rode loper flaneren grote sterren als Nicole Kidman, Tilda Swinton, Brad Pitt, Bruce Willis en Marion Cotillard. De komiek Sacha Baron Cohen zal verkleed als zijn nieuwste personage 'The Dictator' en vergezeld van een kameel rondlopen op het festival.

    De voorzitter van de festivaljury is de Italiaanse cineast Nanni Moretti. Zijn team bestaat uit de acteurs Emmanuelle Devos en Ewan McGregor, de regisseur Alexander Payne en modeontwerper Jean Paul Gauthier.

    'Moonrise Kingdom' opent de debatten
    Verschillende grote regisseurs nemen het tegen elkaar op voor de felbegeerde Gouden Palm. De Iraanse regisseur Abbas Kiarostami, de Oostenrijkse Michael Haneke en de Brit Ken Loach zijn genomineerd, net als de iets minder bekende Australiër Andrew Dominik en de Mexicaan Carlos Reygadas.

    Het festival wordt vandaag geopend met 'Moonrise Kingdom' van de eigenzinnige Amerikaanse cineast Wes Anderson. Het is uitzonderlijk dat de openingsfilm ook deel uitmaakt van de officiële selectie.

    © afp.
    © photo news.
    © reuters.
    © photo news.
    © getty.
    © reuters.
    © getty.
    © getty.


    Bron: http://www.hln.be

    17-05-2012 om 21:53 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.THE DICTATOR KOMT NAAR BELGIE

    The Dictator komt naar België
    Nieuwe scene vrijgegeven (4 min.!)



    Na lang wachten is het vandaag dan eindelijk zover – The Dictator komt naar ons toe.
    Vanaf vandaag (16 mei) kunnen we gaan lachen, gieren en brullen om het nieuwe hilarische, maar vooral tenenkrommende typetje van Sacha Baron Cohen, alias The Dictator!
    Sacha Baron Cohen speelt Aladeen een rijke en meedogenloze dictator, die gegijzeld wordt. Hij wordt vervangen door een naïeve geitenherder, die als twee druppels water op hem lijkt. Met de hulp van Zoey (Anna Faris), een mooie vrijgevige eigenares van een Zen Shop, probeert Aladeen zijn macht terug te krijgen. Hij moet koste wat het kost voorkomen dat zijn land in verkeerde handen valt...


    Bekijk hier de zojuist mee vrijgegeven laatste scene. Wat zou jij doen als jij bij deze mannen in de helikopter zou zitten?

    ///

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Nieuwe scene- ‘HELICOPTER’
    (Vlaams ondertiteld & Sous-titres français)




    THE DICTATOR - REDBAND TRAILER
    (Vlaams ondertiteld & Sous-titres français)



    Bron:

    16-05-2012 om 15:11 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LARRY KING INTERVIEWT ADMIRAAL-GENERAAL ALADEEN

    Admiraal-Generaal Aladeen op gesprek bij Larry King


    Admiraal-Generaal Aladeen en de pittige Amerikaanse presentator Larry King samen op de sofa? Dat kan niet anders dan vonken geven!

    Aladeen is het nieuwe typetje van Sacha Baron Cohen in The Dictator. De film komt vanaf 16 mei bij ons in de zalen en belooft er eentje te worden om niet te missen. Larry King is te gast in het paleis van Aladeen en in dit grappige interview vuurt de ‘Late Night Show’-goeroe de ene na de andere moeilijke vraag op Aladeen af. Je kunt nu al voorspellen dat er een aantal ‘ik ga bijna wenen van het lachen’- antwoorden tussen zitten.
    Zo is Kim Yong-il volgens Aladeen een echte ‘sweety pie’ en zou iedereen die last heeft van stress even een ‘chill pill’ moeten nemen.

    Wel, laten we dan ook even zo’n chill pill nemen, op aanraden van Aladeen, en laten we lekker neerploffen en het interview bekijken! Lachen geblazen!

    Interview - Larry King and Aladeen




    NIEUWE TRAILER – NEDERLANDS ONDERTITELD



    Bron:

    16-05-2012 om 15:01 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RISE OF THE PLANET OF THE APES 2 MAAKT EERSTE STAPPEN

    Rise of the Planet of the Apes 2 maakt eerste stappen

    Bron: Coming Soon

    Rise of the Planet of the Apes 2 maakt eerste stappenHeat Vision bericht dat Scott Z. Burns, de schrijver van Contagion en The Bourne Ultimatum, zich zal gaan storten op de sequel op Rise of the Planet of the Apes. Het door Rupert Wyatt geregisseerde origineel leverde vorig jaar wereldwijd bijna 482 miljoen dollar op met een budget van 93 miljoen dollar.

    Het verhaal van deel 2 gaat door waar het origineel is opgehouden. De apen zetten alles op alles om de nieuwe leiders van de samenleving te worden. Regisseur Wyatt en Andy Serkis, die verantwoordelijk was voor de performance capture voor chimpansee Caesar, zullen beiden terugkeren.

    De releasedatum voor de sequel is nog niet bekend.

    16-05-2012 om 14:45 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMBESPREKING: DARK SHADOWS
    DARK SHADOWS
    Dark Shadows (2012)

    Regie:
    Tim Burton
    Première:
    09 Mei 2012
    Duur: 112 minuten
    Genre:Horror, Drama
    Land: Verenigde Staten (2012)
    Originele taal : Engels | Kinderen toegelaten

    HET VERHAAL


    In 1752 varen Joshua en Naomi Collins met hun zoontje Barnabas naar Amerika, om daar een nieuw leven te beginnen. Maar zelfs de grote plas blijkt niet voldoende om te ontsnappen aan de vloek die hun familie kwelt. Twintig jaar later heeft Barnabas (Johnny Depp) de wereld aan zijn voeten. Dat wil zeggen, het stadje Collinsport in Maine. Barnabas is rijk, machtig en een onverbeterlijke playboy. Totdat hij het hart breekt van de heks Angelique Bouchard (Eva Green). Angelique vervloekt hem met een lot dat erger is dan de dood: ze verandert hem in een vampier en begraaft hem levend. Twee eeuwen later wordt Barnabas bevrijd uit zijn graftombe en bevindt hij zich in de moderne jaren 70. Hij keert terug naar Collinwood en ziet hoe zijn landhuis is veranderd in een ruïne. De excentrieke afstammelingen van de familie Collins dragen stuk voor stuk duistere geheimen met zich mee. Familiehoofd Elizabeth Collins Stoddard (Michelle Pfeiffer) roept de hulp in van psychiater dr. Julia Hoffman (Helena Bonham Carter) om haar te helpen met de familieproblemen. In het landhuis wonen ook Elizabeths broer Roger Collins (Jonny Lee Miller), haar rebelse tienerdochter Carolyn Stoddard (Chloe Moretz) en Rogers vroegrijpe zoontje David (Gulliver McGrath). Maar ook niet-familieleden spelen een rol in het mysterie, zoals huismeester Willie Loomis (Jackie Earle Haley) en Davids nieuwe nanny Victoria Winters (Bella Heathcote).

    DE BESPREKING

    Je hebt geen twee minuten 'Dark Shadows' nodig om te weten dat je je diep op Tim Burton-territorium bevindt. Donkere romantiek, zwarte magie, een gotisch landgoed met fraaie versieringen en imposante gargouilles, woeste bossen, stormweer op een steile klif, de beukende zee, de man lust er wel pap van. Om nog te zwijgen over de heksen en vampiers die in het verhaal rondlopen. En de aanwezigheid van Johnny Depp uiteraard.

    Aanvankelijk heb je ook genoeg aan al die elementen om je buikje vol te smullen. Depp zet zijn lange hoektanden met zichtbaar genoegen in zijn oubollige personage en zijn mede- en tegenspelers zijn duidelijk niet van plan om zich zomaar van het scherm te laten spelen. Schep daar nog een hoop hippe grapjes en geinige personages bovenop, haal het door Burtons kleurige mixer en 'Dark Shadows' laat zich vlot naar binnen spelen.

    Van een goeie film verwacht je echter net iets meer dan oogstrelend snoepgoed. Op het moment dat Burton de plot zou moeten aanspannen en richting climax draven, raakt hij de teugels volledig kwijt. Hoeveel hij aan het eind ook laat ontploffen, de interesse van zijn publiek is hij al lang kwijt.
    http://www.cinenews.be/Movies.Detail.cfm?MoviesID=10271&lang=nl

    15-05-2012 om 21:01 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INTERVIEW MET ANNA FARIS UIT THE DICTATOR
    Interview met Anna Faris uit 'The Dictator'

    Hollywoodreporter Kristien Gijbels Morato sprak met Anna Faris voor haar nieuwste film 'The Dictator'. De actrice had heel wat over voor de rol van Zoe. Zo liet ze bijvoorbeeld haar okselhaar groeien: "Last summer was the summer of my armpit hair!" Een interview.

    15-05-2012 om 20:59 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOM CRUISE EN ROBERT DOWNEY JR. SAMEN IN KOMEDIE 'EL PRESIDENTE'?

    Tom Cruise en Robert Downey Jr. samen in komedie 'El Presidente'?

    Bron: /Film

    Tom Cruise en Robert Downey Jr. samen in komedie 'El Presidente'?Als het aan regisseur Jay Roach (Meet the Parents/Fockers, Austin Powers trilogie) ligt, dan zitten er twee grote Hollywood sterren in zijn nieuwe film El Presidente. Hij wil zowel Tom Cruise als Robert Downey Jr. voor de hoofdrollen in de buddy komedie, waarvan het scenario werd geschreven door Dan Goor. De film gaat over een agent van de geheime dienst die de slechtste president ooit moet beschermen.

    In 2010 werd Cruise ook al genoemd voor de film, maar toentertijd samen met Jack Nicholson. Hier kwam het uiteindelijk niet van. Nu lijken de makers te kiezen voor een jongere president in de vorm van Downey Jr. Hij en Cruise speelden eerder samen in de komedie Tropic Thunder (2008).

    Warner Bros. hoopt nog iemand te vinden die het script kan bijpoetsen. IMDb geeft aan dat de release dit jaar al plaatsvindt, maar dit lijkt zeer onwaarschijnlijk.

    15-05-2012 om 15:05 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TEASER POSTER MACHETE KILLS

    Teaser poster Machete Kills

    Bron: Joblo

    Eerder plaatsten we nog een teaser poster van Sin City 2, en nu is er ook een poster van Machete Kills vrijgegeven, de tweede productie waar Robert Rodriguez zich als regisseur mee bemoeit. Net als de poster van Sin City 2 zien we de titel van de film; op deze poster zijn daarnaast de namen van de belangrijkste castleden te zien.



    In de film spelen onder anderen Danny Trejo, Sofia Vergara, Michelle Rodriguez, Amber Heard, Demián Bichir en Mel Gibson. In het vervolg op Machete wordt onze held ingehuurd door de Amerikaanse overheid om een drugskartel en een wapenhandelaar aan te pakken. Er is nog geen releasedatum geprikt.

    15-05-2012 om 15:01 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ASHTON KUTCHER GESPOT ALS STEVE JOBS

    Ashton Kutcher gespot als Steve Jobs

     Bron: TMZ


    Heel lang hoeft Two and a Half Men-ster Ashton Kutcher niet bij de make-up te zitten voor zijn rol als Steve Jobs in de biopic Jobs: Get Inspired. De acteur heeft van zichzelf al veel weg van de voormalige topman van Apple. Check bovenstaande afbeelding maar. De onderstaande foto's laten Kutcher zien als zijn personage Steve Jobs, inclsuief coltrui en een Levis 501 jeans. Overigens valt wel op dat Kutcher Asics draagt op de foto's van TMZ. Jobs was veelvuldig te zien met New Balance 991s.



    De biopic zoomt in op de jonge jaren van Jobs en wordt geregisseerd door Joshua Michael Stern (Swing Vote). Acteur Josh Gad is onlnags gecast voor de rol van medeoprichter Steve Wozniak. Eind 2012 in de bioscoop.

    15-05-2012 om 14:59 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VIJF ZOMERFILMS OM NAAR UIT TE KIJKEN

    Vijf zomerfilms om naar uit te kijken


    HLN Hollywood De zomer komt er aan, en dat betekent dat er weer een aantal grote 'summer blockbusters' in het verschiet liggen. Wij zetten alvast vijf films in de kijker die je zeker gezien moet hebben.

    'Rock Of Ages'

    Genre: Musical, tragikomedie
    Release: 20 juni

    Het verhaal: Tom Cruise zoals je hem nog nooit gezien hebt! 'Rock Of Ages' vertelt het verhaal van rockster Stacee Jaxx en 'groentje' Sherrie Christian. Het duo leert elkaar kennen in de jaren '80 in de club 'Rock of Ages' op de wereldberoemde Sunset Strip in West Hollywood. Al snel bloeit er iets moois tussen de twee. De film is gebaseerd op de gelijknamige muscial op Broadway. Naast Cruise spelen ook Russel Brand, Julianne Hough, Catherine Zeta-Jones en Malin Akerman mee.

    Leuk om te weten: "Toen we Tom voor de eerste keer hoorden zingen, sprongen we een gat in de lucht", herinnert regisseur Adam Shankman zich. Opvallend detail: in één van de scènes gaat Cruise met de billen bloot. "Tom vroeg: 'Hoe ziet mijn kont er uit?' waarop ik hem vertelde dat zijn achterste er fantastisch uitzag. Hij reageerde: 'Ok, laten we die scène dan maar snel inblikken'!"

    © reuters.

    © reuters.

    'The Amazing Spider-Man'

    Genre: actiefilm
    Release: 4 juli

    Het verhaal: Peter Parker (gespeeld door Adrew Garfield) is altijd een buitenbeentje geweest op school, mede doordat hij als kind werd achtergelaten door zijn ouders. Parker groeit op in het gezin van nonkel Ben en tante May. Wanneer Peter wil ontdekken wie en wat hij is, komt daar zelfs een vleugje romantiek aan te pas: samen met zijn bloedmooie vriendin Gwen Stacy ontdekt hij wat echte liefde betekent. Het is pas wanneer Peter een geheim koffertje van zijn vader vindt, dat de echte zoektocht start. Parker wil koste wat kost te weten komen wat er met zijn ouders is gebeurd. Die zoektocht leidt hem al snel naar Oscorp en het laboratorium van dokter Curt Connors, een man met wie zijn vader in het verleden zaken deed. Wanneer Spider-Man het opneemt tegen 'The Lizard', het alter-ego van Connor, moet Peter een paar belangrijke beslissingen nemen die hem uiteindelijk tot een echte held zullen bombarderen.

    Leuk om te weten: Regisseur Marc Webb liet honderden acteurs auditie doen, "totdat Andrew plots binnen kwam gewandeld". "Ik was op zoek naar iemand met gevoel voor humor die tegelijkertijd ook de uitputtende opnames aankon", aldus Webb.

    Dat Garfield het meteen erg goed kon vinden met tegenspeelster Emma Stone, was natuurlijk mooi meegenomen. De vonk sloeg al snel over op de set en de twee zijn sinds juni 2011 zelfs een koppel. "Dat klikte gewoon tussen die twee, die magie druipt echt van het scherm", vindt de regisseur.

    Wat zijn favoriete scène is? "Peter vraagt Gwen voor de eerste keer uit, en hij is daarom een beetje zenuwachtig. Dat vind ik een magische scène."

    © ap.



    'The Dark Knight Rises'

    Genre: actiefilm
    Release: 25 juli

    Het verhaal: Vier jaar na 'The Dark Knight', komt Warner Bros met 'The Dark Knight Rises', een van de meest langverwachte films van het jaar. Christian Bale kruipt opnieuw in de huid van Batman, die Gotham City moet beschermen tegen terrorist Bane (gespeeld door Tom Hardy).

    Leuk om te weten: Naast Christian Bale, schittert ook Anne Hathaway als Catwoman. De actrice trainde maar liefst vijf keer per week om zich klaar te stomen voor haar rol in 'The Dark Knight Rises'. Waar ze zich zoal mee bezighield tijdens haar trainingsessies? Gevechtsporten en anderhalf uur dansen. "Ze volgde balletles om leniger te worden", verklapt producer Emma Thomas.

    Om het allemaal nog een beetje moeilijker te maken, moest ze haar gevechtscènes op stiletto's opnemen: "Ze moest lopen, vechten en trappen verkopen en dat allemaal op stiletto's. Ik snap niet hoe ze dat heeft klaar gekregen!", lacht de producer.

    © ap.



    'Total Recall'

    Genre: avonturenfilm
    Release: 8 augustus

    Het verhaal: Een fabrieksarbeider uit de toekomst (gespeeld door Colin Farrell) ontdekt dat zijn herinneren nep zijn en dat zijn 'vrouw' (gespeeld door Kate Beckinsale) een plant is. Doug Quaid is er van overtuigd dat hij eigenlijk een geheim agent is en klopt daarom bij een bedrijf aan dat gespecialiseerd is in digitale fantasieën. Wanneer hij een corrupte regering ten val probeert te brengen, ontstaat er een klopjacht op hem. Quaid vlucht voor de politie en ontmoet lotgenote Melina (gespeeld door Jessica Biel) met wie hij de handen in elkaar slaat. Het duo zet alles op alles om Dougs ware identiteit te achterhalen.

    Leuk om te weten: 'Total Recall', een remake van de gelijknamige film van Paul Verhoeven uit 1990, heeft alvast catfight om naar uit te kijken. Zo zullen Beckinsale en Biel elkaar in de haren vliegen. Volgens producer Neil Moritz kwamen daarbij opvallend weinig werk stuntvrouwen aan te pas: "Ze hebben een groot deel van de gevechtscènes voor hun eigen rekening genomen!"

    © reuters.



    'Magic Mike'

    Genre: komedie
    Release: 15 augustus

    Het verhaal: Toen Channing Tatum 19 jaar was, kwam hij acht maanden lang aan de bak als stripper in Florida. De 32-jarige acteur maakte er samen met regisseur Steven Soderbergh een film over.

    Leuk om te weten: Naast Tatum, spelen ook Hollywoodbink Matthew McConaughey, Joe Manganiello, Matthew Bomer en Alex Pettyfer mee in 'Magic Mike'. De acteurs kregen ter voorbereiding van de opnames een wel erg opvallende training door de strot geramd: zo moesten ze drie weken lang al schurend en kronkelend 'oefenen'.

    Volgens Soderbergh was het niemand minder dan McConaughey die het beste (schuur-)werk verrichte: "Mijn vrienden die hem bezig hebben gezien, zeggen allemaal dat ze niet kunnen geloven wat hij allemaal heeft gedaan!"



    15-05-2012 om 14:19 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SALMON FISHING IN THE YEMEN
    Salmon Fishing in the Yemen
    Salmon Fishing in the Yemen (2012)
    Regie:Lasse Hallström
    Première: 09 Mei 2012
    Duur: 120 minuten
    Genre:Biografie, Dramatische komedie
    Land: Engeland (2011)
    Originele taal : Engels | Kinderen toegelaten
     

    Alfred Jones (Ewan McGregor) is een in visserij gespecialiseerde overheidswetenschapper, die de ogenschijnlijk onmogelijke taak krijgt om zalm te introduceren in de hooglanden van Yemen. Aangemoedigd door de opdrachtgever, een sympathieke Sjeik, en zijn charmante woordvoerster Harriet Chetwode - Talbot (Emily Blunt), wordt dit een project wat uiteindelijk niet alleen Jones zijn leven, maar ook de Britse politieke geschiedenis zal doen veranderen.

    15-05-2012 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BOX OFFICE BELGIË 14/05/12



    1 The Avengers

    2 American Pie : Reunion

    3 Dark Shadows

    4 Street Dance 2 3D

    5 The Vow

    6 Le Prénom

    7 The Hunger Games

    8 The Cabin in the Woods

    9 Weekend aan Zee

    10 Sur la Piste du Marsupilami

    14-05-2012 om 18:44 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UNIVERSAL'S BAAS WIL VERVOLG OP LOVE ACTUALLY

    Universal's baas wil vervolg op Love Actually

     Bron: IMDb

    Universal's baas wil vervolg op Love ActuallyEr zijn genoeg films geïnspireerd op het Britse Love Actually. In Nederland maakten we Alles is Liefde, en in Amerika kreeg men Valentine's Day en New Year's Eve voorgeschoteld. Het concept, waarin verschillende verhalen door elkaar geweven worden, is in de ogen van Universal studiobons Eddie Cunningham zo goed dat er een vervolg op de originele film moet komen.

    In een interview met de Britse krant the Daily Mail riep Cunningham regisseur Richard Curtis op een vervolg te schrijven op de film.

    "I think there should be a Love Actually 2. I'd give it a green light. I think many American movies try to emulate that brilliant format where stories interweave and no one's on screen for more than six minutes, but only Richard has achieved it. It really makes you appreciate the beauty of his writing," aldus Cunningham.

    In Love Actually speelde een sterrencast, bestaande uit onder andere Colin Firth, Liam Neeson, Keira Knightley, Bill Nighy, Emma Thompson, Hugh Grant en Alan Rickman.

    14-05-2012 om 18:41 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE NIRO, DOUGLAS EN WALKEN IN LAST VEGAS

    De Niro, Douglas en Walken in Last Vegas

     Bron: AV Club

    De Niro, Douglas en Walken in Last VegasIn 2010 werd de komedie Last Vegas al aangekondigd door CBS Films en Mandate Pictures. Het "The Hangover" met oudjes moest geregisseerd gaan worden door Jon Turteltaub (National Treasure, The Sorcerer’s Apprentice) en Jack Nicholson moest een van de hoofrollen gaan vertolken. De regisseur wordt nog steeds in verband gebracht met het project, de naam Nicholson wordt niet meer. Ondertussen is wel bekend dat Robert De Niro, Michael Douglas en waarschijnlijk ook Christopher Walken drie van de vier hoofdrollen op zich nemen.

    Het verhaal, dat omschreven wordt als "Grumpy Old Men meets The Hangover", gaat over vier beste vrienden die inmiddels ver in de zestig zijn. Ze besluiten even te vluchten voor hun pensioen en geven in Las Vegas een bachelor party voor de enige van het viertal die nog single is.

    De vierde persoon blijft voorlopig onbekend. Waarschijnlijk ergens in 2013 in de bioscoop. Dit is hetzelfde jaar als het afsluitende The Hangover Part III.

    14-05-2012 om 18:39 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SHERLOCK HOLMES IS MEEST VERFILMDE ROMANFIGUUR OOIT

    Sherlock Holmes is meest verfilmde romanfiguur ooit


    Robert Downey Jr. als Sherlock Holmes in 'Sherlock Holmes: A Game of Shadows'. © ap.

    De Londense meesterdetective Sherlock Holmes is de meest verfilmde menselijke romanfiguur aller tijden, zo deelde de pr-afdeling van London & Partners vandaag mee. Sinds de opium schuivende speurder in 1887 dankzij geestelijke vader Sir Arthur Conan Doyle het levenslicht zag, heeft de scherpzinnige detective uit Baker Street 254 pellicule-avonturen beleefd.

    Sherlock Holmes wist zijn grootste concurrent, Shakespeare's Hamlet, 48 verfilmingen achter zich te laten omdat hij zo vaak in documentaires en (tv-)reeksen opduikt.

    Titelheld Sherlock Holmes is tot dusver door 75 acteurs vertolkt, voor het eerst in 1890 in een 30 seconden lange kortfilm. Tot de bekendste Holmes-acteurs behoren Basil Rathbone, John Cleese, Roger '007' Moore en Christopher 'Dracula' Lee. Veel succes oogst momenteel de Britse BBC-reeks 'Sherlock' met Benedict Cumberbatch in de hoofd- en titelrol.

    London & Partners probeert in de aanloop naar de Olympische Spelen deze zomer in Londen een reeks wereldrecordpogingen op poten te stellen in en om de Britse hoofdstad.

    Bron: http://www.hln.be

    14-05-2012 om 18:37 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    13-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZES NIEUWE FOTO'S UIT PROMETHEUS

    Zes nieuwe foto's uit Prometheus

    Bron: Prometheus

    Speciaal om te vieren dat de Facebook-pagina van de film Prometheus de 200.000 likes bereikt heeft, zijn er zes nieuwe foto's uit de film vrijgegeven. De meesten van die beelden kenden we natuurlijk al uit de trailers, maar desalniettemin zijn het interessante afbeeldingen.













    Prometheus volgt de bemanning van het ruimteschip Prometheus. Ze volgen een oude sterrenkaart die door archeologen gevonden werd in Azteekse en Mesopotamische tempels. Die leidt naar een verre planeet, waar ze tekenen vinden die mogelijk de oorsprong van de mens kunnen verklaren. Tegelijkertijd treffen ze echter een bedreiging aan die het einde van de mens kan betekenen.

    Prometheus is vanaf 31 mei in de Nederlandse bioscopen te zien.

    13-05-2012 om 20:24 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)






    Archief per week
  • 17/04-23/04 2023
  • 02/10-08/10 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 26/12-01/01 2017
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 26/09-02/10 2005

    Foto

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    senioreninggent
    www.bloggen.be/seniore

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs