Movieblog

Foto
Inhoud blog
  • Sonic spin-off maakt cast bekend
  • Dungeons & Dragons flopt
  • VERVOLG 'UNFRIENDED' IN DIEPSTE GEHEIM OPGENOMEN
  • Ook Arnold Schwarzenegger terug voor 'Escape Plan 2'
  • HBO maakt film over productie 'The Godfather'
  • Fraaie IMAX-poster 'Kong: Skull Island' eert 'Apocalypse Now'
  • Anna Brewster (Star Wars: The Force Awakens) komt naar Comic Con Brussels 2017
  • Eerste Trailer voor Alien: Covenant
  • Eerste trailer 'Dunkirk' van Christopher Nolan!
  • Eerste Trailer voor Despicable Me 3
    Zoeken in blog

    Foto
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken met Google


    Gastenboek
  • mooi
  • como comprar cialis en espana
  • buy cialis professional fast
  • generic cialis review
  • costo cialis da 5 mg

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Welkom op jouw filmblog
    Hoofdpunten blog radiofan
  • EINDPLEIDOOI: AFSCHEID....ZONDER DOLFIJN EINDE
  • FINAL UPDATE JINGLES(54)
  • FINAL UPDATE JINGLES(53)
  • FINAL UPDATE JINGLES(52)
  • FINAL UPDATE JINGLES(51)
    Hoofdpunten blog mediablog
    Laatste commentaren
  • Tarzan kopen (Tarzan)
        op NIEUW OP DVD: TRUE BLOOD - SEIZOEN 5
  • Tarzan (Liefdeskruiden.nl)
        op NIEUW OP DVD: UNIT ONE - DEEL 7
  • Christen en Intimiteit (Liefdeskruiden.nl)
        op BLAKE LIVELY SPEELT VRIENDIN FREDDIE MERCURY
  • herinnering (Martin Carels)
        op HBO maakt film over productie 'The Godfather'
  • adidas superstar (jingting17)
        op MEGAFLOP DREIGT VOOR EXPENDABLES 3
  • De MovieBlog
    Movieblog

    13-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.THE HOBBIT: EERSTE BLIK OP FILI EN KILI

    The Hobbit: Eerste blik op Fili en Kili

    Bron: MSN

    MSN heeft een eerste blik geplaatst op Dean O'Gorman als Fili en Aidan Turner als Kili, twee jonge dwergen die een rol spelen in The Hobbit: An Unexpected Journey van regisseur Peter Jackson. Het zijn broers en zijn opgevoed door hun oom Thorin (Richard Armitage). Ook deze dappere dwergen nemen deel aan de reis van Bilbo (Martin Freeman).

    Eerder zagen we al dergelijke "first looks" op Dori, Nori en Ori en Oin en Gloin. Het eerste deel uit de tweeluik verschijnt 14 december 2012. Het slotstuk The Hobbit: There and Back Again begint op 13 december 2013.

    13-07-2011 om 23:47 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FRAAIE CAPTAIN AMERICA PERSONAGEBANNERS

    Fraaie Captain America personagebanners

    Bron: Officiële website

    Op de officiële website van Captain America: The First Avenger zijn een elftal nieuwe wallpaper verschenen, waarop de voornaamste personages staan uit de film van regisseur Joe Johnston (The Wolfman, 2010). We zien achtereenvolgend de personages Steve Rogers / Captain America (Chris Evans), Arnim Zola (Toby Jones), Johann Schmidt / The Red Skull (Hugo Weaving), Howard Stark (Dominic Cooper), Peggy Carter (Hayley Atwell), Dr. Abraham Erskine (Stanley Tucci), Col. Chester Phillips (Tommy Lee Jones), sidekick James Bucky Barnes (Sebastian Stan), The Howling Commandos en een Hydra agent. Afsluitend een wallpaper van het schild van de kapitein.

    Muisklik voor een vergroting























    De superheldenfilm van Marvel Studios draait vanaf 28 juli in de Nederlandse (3D) bioscoop.

    13-07-2011 om 23:45 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2 NIEUWE FILMS VOOR JOHNNY DEPP
    Twee nieuwe films voor Johnny Depp

    Veel nieuws rond Johnny Depp vandaag. De succesvolle acteur uit de Pirates of the Caribbean films lijkt de projecten de komende maanden voor het uitzoeken te hebben. Het was al bekend dat hij ging samenwerken met Tim Burton voor Dark Shadows en met Gore Verbinski voor The Lone Ranger, maar daar zijn nu een aantal nieuwe films bijgekomen.

    Zo is daar The Night Stalker, een film van Disney die is gebaseerd op een tv-serie uit 1972. Deze serie gaat over een journalist die vreemde zaken onderzoekt. Deze zaken hebben altijd een bovennatuurlijke of buitenaardse component.

    Het tweede project is ook van Disney en gaat over de befaamde vrijheidsstrijde Paul Revere, die tijdens de Amerikaanse revoultie in 1775 de Amerikanen waarschuwde voor een Britse invasie. Over de productiedata van deze films is nog niet bekend.

    13-07-2011 om 09:14 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ARNOLD SCHWARZENEGGER TOCH VERDER MET THE LAST STAND

    Arnold Schwarzenegger toch verder met The Last Stand

    Bron: Deadline / ComingSoon.net

    Arnold Schwarzenegger toch verder met The Last StandVolgens de website Deadline zal Arnold Schwarzenegger gewoon de hoofdrol gaan spelen in de western The Last Stand. Er gingen geruchten dat Schwarzenegger voorlopig uit beeld zou blijven in verband met zijn privé problemen.

    De film moet geregisseerd gaan worden Kim Ji-woon, bekend van het gewelddadige I Saw the Devil (2010) en de western The Good, The Bad, The Weird (2008), die met The Last Stand zijn eerste Engelstalige film maakt. De western gaat over Amerikaanse sheriff die het opneemt tegen een Mexicaanse drugskartel.

    In een recent interview met ComingSoon.net zie de Zuid-Koreaanse regisseur het volgende over het project: "It's kind of a combination of 'Die Hard' and 'High Noon' where (the latter) was about protecting something very important that needs to be protected, while 'Die Hard' is a very drawn-out, long process that almost kills someone in the process. So my film will be something that has to be very well protected and, in the process, we almost die protecting it in a way."

    Als alles naar wens verloopt, dan kunnen de opnames al in september starten.

    12-07-2011 om 22:10 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.THE DARK KNIGHT RISES TEASER POSTER!

    The Dark Knight Rises teaser poster!

    Bron: Warner Bros. Pictures

    Via de officiële website van The Dark Knight Rises heeft Warner Bros. Pictures de eerste teaser poster verspreid van de veel besproken derde Batman film van regisseur Christopher Nolan. In de DC Comics superheldenfilm zijn de voornaamste rollen voor Christian Bale, Anne Hathaway, Gary Oldman, Tom Hardy, Joseph Gordon-Levitt, Michael Caine en Morgan Freeman.

    Deze week wordt ook de teaser trailer verwacht. Vanaf 19 juli 2012 in de Nederlandse bioscoop.

    Muisklik voor een vergroting

    12-07-2011 om 21:57 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWE TRAILER TINTIN
    .

    12-07-2011 om 09:18 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMBESPREKING: BLITZ


    Regie: Elliott Lester
    Cast: Jason Statham (Tom Brant), Paddy Considine (Porter Nash), Aidan Gillen (Barry Weiss/The Blitz), e.a.

    James Cutting, Jordan DeLong en Christine Nothelfer stelden in 2005 een formule op voor succesvolle Hollywoodfilms. Hieruit bleek dat de lengte van de shots een bepaald mathematisch patroon volgen en zo de optimale spanningsboog creëren. Veel films volgen echter een heel andere formule: die van het bewezen succes. Denk bijvoorbeeld aan Keira Knightley + Victoriaanse tijd + romantiek of Jason Statham + getergd personage + wagonladingen actie. Statham beweert dat de rol in zijn meest recente film Blitz één van zijn eerste serieuze rollen is. Daarom is het extra jammer dat het zo moeilijk is de film zelf serieus te nemen.

    Tom Brant is een agent met een slechte reputatie die meer en meer naar zijn ontslag toewerkt met roekeloze acties en excessief geweld. Dan wordt hij op een zeer gevoelige zaak gezet: een moordenaar heeft het op agenten gemunt en beweert er acht te zullen vermoorden tenzij hij gestopt wordt. Brant gaat op onderzoek uit en doet er alles aan om de maniak achter slot en grendel te krijgen.

    Het is goed om te zien dat Statham een voor hem onconventionele rol speelt. In plaats van de gebruikelijke huurmoordenaar of overvaller speelt hij in Blitz een agent met een attitudeprobleem. Het voornaamste verschil met zijn voorgaande rollen ligt echter in het tempo van de film. Blitz is primair een thriller, een film waarin deceptie, intriges en vraaggesprekken de hoofdattractie vormen: de actie is van minder belang. Dat betekent dat we Statham bijna anderhalf uur lang interviews zien afnemen met mogelijke verdachten en getuigen. Hoewel de man sterk acteert, past deze acteerstijl gewoonweg niet bij hem. Als kijker zit je te wachten op de overdonderende actie die gaat komen, maar die blijft vrijwel geheel uit. De teleurstelling is compleet met het clichématige karakter van Stathams personage. Een getergde agent met een agressieprobleem: dat hebben we al vele malen eerder gezien.

    De kracht van een goede thriller ligt in het vermogen om te intrigeren, te verrassen en te overtuigen. Blitz weet slechts af en toe aan de eerste voorwaarde te voldoen, maar van verrassing of overtuigingskracht is geen sprake. Dit is te wijten aan de grote gaten in het plot en de clichématige opbouw. Voor de oplettende kijker betekent deze film een langdurige trip langs veel ergerlijke tegenstrijdigheden en inconsistenties die de geloofwaardigheid van het plot sterk ondermijnen. Het idee achter de film en de sociale kritiek die eraan ten grondslag ligt, is ontegenzeggelijk intrigerend, maar de uitwerking neigt naar formulewerk dankzij plottwist- en dialoogclichés. Het gevoel bekruipt je soms dat je naar een aflevering van CSI aan het kijken bent, minus de grondige analyses en logica op basis van solide bewijs.

    Het is zeer spijtig dat Blitz een zeer matige film is geworden. Statham verdient lof voor zijn keuze voor een minder actieverzadigde film en het is te hopen dat hij vaker dit soort uitstapjes maakt. Zijn filmkeuze zal dan echter aanzienlijk beter moeten zijn, want ook Blitz vervalt snel in formulewerk zoals we dat kennen van Statham, zij het ditmaal in een ander genre.

    bron: http://www.filmtotaal.nl/recensie.php?id=22393

    12-07-2011 om 09:15 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SHERLOCK HOLMES: A GAME OF SHADOWS POSTERS

    Sherlock Holmes: A Game of Shadows posters

    Bron: Yahoo! Movies

    Na het succes van Sherlock Holmes uit 2009 kunnen we aankomende kerst de sequel Sherlock Holmes: A Game of Shadows in de bioscoop verwachten. De actiethriller is wederom geregisseerd door Guy Ritchie en zijn de hoofdrollen wederom voor Robert Downey Jr. en Jude Law in de rollen van respectievelijk Sherlock Holmes en Dr. John Watson. Uiteraard zien we hem op onderstaande posters. Achter Holmes zien we een glimp van de villain Moriarty (Jared Harris) en de dame Sim (Noomi Rapace).

    A Game of Shadows speelt zich een jaar na het eerste deel af. Holmes en Watson nemen het dit keer op tegen de mysterieuze Professor Moriarty, een crimineel meesterbrein dat Groot Brittannië wil verwoesten. Het duo krijgt in hun strijd met Moriarty hulp van Mycroft Holmes (Stephen Fry), de oudere en net zo slimme broer van Sherlock.

    De trailer wordt aankomende week verwacht. Vanaf 15 december in de Nederlandse bioscoop.

    Muisklik voor een vergroting



    12-07-2011 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TEGENSPELER STALLONE IN HEADSHOT BEKEND

    Tegenspeler Stallone in Headshot bekend

    Bron: /Film

    Tegenspeler Stallone in Headshot bekendChristian Slater, Adewale Akinnuoye-Agbaje en Holt McCallany zijn gecast in Headshot (werktitel), een actiethriller van regisseur Walter Hill met Sylvester Stallone in de hoofdrol. De film, gebaseerd op de striproman 'Bullet to the Head' van schrijver Matz en illustrator Colin Wilson, vertelt het verhaal van een huurmoordenaar uit New Orleans (Stallone) en een politieagent uit New York die samen jacht maken op de moordenaars van hun respectieve partners.

    Adewale Akinnuoye-Agbaje speelt de rol van de villain, een invloedrijke advocaat die zijn eigen zwendelpraktijken probeert te verdoezelen. Christian Slater speelt een plaatselijke handelaar, terwijl Holt McCallany een corrupte agent vertolkt. Eerder waren ook al Sung Kang (sidekick van Stallone), Jason Momoa (villain Keegan) en Sarah Shahi (dochter van Stallone) bevestigd.

    Headshot is een coproductie van Dark Castle Entertainment, IM Global en After Dark Films. Het is nog niet bekend wanneer de film in de bioscoop komt.

    11-07-2011 om 19:38 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EN NOG EEN NIEUWE NAAM VOOR MAN OF STEEL

    En nóg een nieuwe naam voor Man of Steel

    Bron: Variety



    Harry Lennix heeft getekend voor de rol van generaal Swanwick in Man of Steel, de aankomende Superman reboot onder regie van Zack Snyder. De acteur sluit zich aan bij o.a. Russell Crowe, Kevin Costner, Diane Lane, Henry Cavill, Amy Adams, Michael Shannon en Antje Traue.

    Lennix is vooral bekend van zijn rol als Boyd Langton in de Amerikaanse tv-serie Dollhouse en van zijn rol als Commander Lock in het tweede en derde deel van The Matrix. Zijn personage in Man of Steel, generaal Swanwick, lijkt niet gebaseerd te zijn op een bestaand DC Comics personage.

    De bioscooprelease van Man of Steel staat gepland voor december 2012. Naar alle verwachting wordt er binnenkort gestart met de opnames van de film.

    11-07-2011 om 19:35 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE TRAILER THE DARK KNIGHT RISES KOMT SNEL!

    Eerste trailer The Dark Knight Rises komt snel!

    Bron: Latino Review

    Eerste trailer The Dark Knight Rises komt snel!Warner Brothers Pictures heeft bekendgemaakt dat het de release van de langverwachte eerste trailers van The Dark Knight Rises en Sherlock Holmes: A Game of Shadows zal koppelen aan de bioscooprelease van Harry Potter and Deathly Hallows – Part 2. Laatstgenoemde film gaat op 13 juli in première in de VS.

    De eerste (teaser) trailer van The Dark Knight Rises zal 1 minuut en 33 seconden duren. Naast de trailers van TDKR en Sherlock Holmes 2 wordt aan de laatste Harry Potter-film ook een nieuwe trailer van Happy Feet Two gekoppeld.

    The Dark Knight Rises draait vanaf 20 juli 2012 in de Amerikaanse bioscopen. Sherlock Holmes: A Game of Shadows kunnen we eind dit jaar al in de zalen verwachten (16 december in de VS). De release van Happy Feet Two staat een maand eerder gepland (18 november in de VS).

    11-07-2011 om 19:33 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.G.I. JOE 2: COBRA STRIKES HEEFT EEN VILLAIN

    G.I. Joe 2: Cobra Strikes heeft een villain

    Bron: The Hollywood Reporter

    G.I. Joe 2: Cobra Strikes heeft een villainRay Stevenson (Punisher: War Zone) is gecast voor een rol in G.I. Joe 2: Cobra Strikes, de sequel op G.I. Joe: Rise of Cobra uit 2009. De 47-jarige Brit kruipt in de huid van Firefly, een spion en explosievendeskundige van Cobra. Zijn personage wordt de centrale villain in de sequel.

    Stevenson sluit zich aan bij de eerste gecaste Dwayne Johnson (Roadblock), Elodie Yung (Jinx), DJ Cotrona (Flint), Adrianne Palicki (Lady Jaye) en RZA (The Blind Master). Van de originele cast keren voorlopig enkel Channing Tatum (Duke) en Ray Park (Snake Eyes) terug.

    G.I. Joe 2: Cobra Strikes wordt geregisseerd door Jon Chu, die daarmee het roer overneemt van Stephen Sommers. De film draait vanaf 10 augustus 2012 in de Amerikaanse bioscopen. De Nederlandse releasedatum is nog niet bekend.

    11-07-2011 om 19:25 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMPOSTERS


    Matthew Gray Gubler,| Amy Poehler



    DOCU: William Shatner, Patrick Stewart and Avery Brooks




    Patrick Dempsey, Ashley Judd



    James FrancoMichael Shannon



     Marisa Tomei, Pierce Brosnan

    11-07-2011 om 09:16 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BOX OFFICE 11-07-11



    1.Cars 2: World Grand Prix

    2.Transformers : Dark of the Moon

    3.Kung Fu Panda 2 : The Kaboom of Doom

    4.Larry Crowne

    5.Bad Teacher

    6.Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

    7.The Hangover 2

    8.L'élève Ducobu

    9.X-Men: First Class

    10.Midnight in Paris

    11-07-2011 om 09:07 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HARRY POTTER EN DE RELIEKEN VAN DE DOOD DEEL 2

    Harry Potter en de relieken van de Dood deel 2

    Harry Potter en de relieken van de Dood deel 2
    Originele titel : Harry Potter and the deathly hallows part II
    Regie: David Yates
    Première: 13 Juli 2011
    Genre: Fantastiek, Avontuur
    Land: Engeland (2011)
    Originele taal : Engels | Voor kinderen
     

    Het tweede deel van het zevende boek zal Harry Potter (Daniel Radcliffe) dichter bij de dood brengen dan ooit, terwijl hij ervoor kiest om zijn zoektocht naar de Gruzielementen voort te zetten, met de hulp van Ron (Rupert Grint) en Hermelien (Emma Watson). Maar ondertussen woedt de oorlog voort, terwijl steeds meer geliefden van Harry het loodje moeten leggen. Maar de tovenaarswereld zal opstaan voor nog een laatste slag, de slag waarin de ultieme confrontatie tussen De Jongen Die Bleef Leven en de Heer van het Duister (Ralph Fiennes) zal plaatsvinden. Zal het Harry lukken om Voldemort weer sterfelijk te maken en hem voorgoed te verslaan?

    10-07-2011 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TV-SERIE: MR.BEAN



    Mr. Bean is een personage gespeeld door Rowan Atkinson. Mr. Bean is in een aantal televisieshows met korte sketches verschenen.

    Hij is een onhandige, egoïstische, narcistische en vaak vindingrijke persoon die regelmatig in hilarische situaties terecht komt bij het uitvoeren van taken die een normaal mens nauwelijks moeite zouden kosten,
    zoals zwemmen, het verven van een muur, het afleggen van een examen of het maken van een sandwich. Om uit de problemen te komen moet Mr. Bean steeds originele oplossingen verzinnen, die de lachlust van de kijker wekken.

    Een ander aspect van zijn persoonlijkheid wordt tot uitdrukking gebracht door zijn bijzondere band met zijn ietwat schriele teddybeertje Teddy
    dat hij dan ook frequent met zich meeneemt tijdens zijn uitstapjes in de hem omringende wereld met welke Mr. Bean door zijn vaak sociaal onaangepaste gedrag niet altijd op even ontspannen voet staat.

    FILMS
    _______
    In 1997 verscheen de film Bean: The Ultimate Disaster Movie. In deze film speelt Rowan Atkinson een sullige bewaker van een Londens kunstmuseum, die in de Verenigde Staten wordt gezien als een briljant kunstkenner.
    In deze film wordt meer gesproken door Mr. Bean dan in de televisieserie en ook de karakters worden verder ontwikkeld.

    In 2007 is de film Mr. Bean's Holiday verschenen. Hier is Mr. Bean op weg naar zijn gewonnen vakantie aan zee in Frankrijk.
    Alleen wanneer hij in de verkeerde taxi stapt gaat het mis. Dit is waarschijnlijk de laatste film waarin Rowan Atkinson verschijnt als Mr. Bean.


    EXTRA
    _______

    In de allereerste aflevering reed Mr. Bean rond in een rode mini uit 1969. Aan het eind van die aflevering was dit voertuig betrokken bij een crash.
    In de daaropvolgende afleveringen kwam de geelgroene mini met zwarte motorkap uit 1977 ten tonele.

    Beans voornaam en beroep zijn nooit genoemd. In de tweede film echter staat in Beans paspoort "Rowan" als eerste naam.

    Slechts zelden praat Mr.Bean. Over het algemeen mompelt hij slechts een overstaanbaar gebrabbel.

    In de afleveringen "Mr. Bean Goes to Town" en "The Return of Mr. Bean" is er beide keren een verwijzing naar Phut (Club Phut en de graffititekst Phut). Het gaat hier om een oud studiegenoot van Rowan Atkinson, Simon Phut.
    De intro van de afleveringen heet Ecce Homo.

    10-07-2011 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DIT ZIJN OIN EN GLOIN UIT THE HOBBIT

    Dit zijn Oin en Gloin uit The Hobbit

    Bron: Collider

    Van de week zagen we nog een eerste blik op de dwergen Dori, Nori en Ori die een belangrijke rol spelen in de The Hobbit tweeluik The Hobbit: An Unexpected Journey en The Hobbit: There and Back Again, beide geregisseerd door Peter Jackson. Hieronder zie je wederom twee dwergen, ditmaal zijn het Oin en Gloin, gespeeld door respectievelijk John Callen en Peter Hambleton. Gloin is de vader van Gimli, de dwerg we in de LOTR trilogie zagen. De dwergen sluiten aan bij Bilbo voor "the Quest of Erebor".

    Het eerste deel uit de tweeluik verschijnt 14 december 2012. Het slotstuk begint op 13 december 2013.

    Muisklik voor een vergroting



    Bekijk hieronder een nieuwe videoblog van regisseur Peter Jackson:

    09-07-2011 om 14:54 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MISS MONEYPENNY GECAST VOOR BOND 23

    Miss Moneypenny gecast voor Bond 23

     Bron: /Film

    Miss Moneypenny gecast voor Bond 23Javier Bardem en Ralph Fiennes maken officieel deel uit van de cast voor de 23ste James Bond, geregisseerd door Sam Mendes. Ook Naomie Harris zal in de film te zien zijn, namelijk als Miss Moneypenny, een algemeen bekend Bond personage dat we het laatst zagen ten tijde van de Pierce Brosnan periode. Toen betrof het over het algemeen een vrij kleine rol, maar de keuze voor Harris lijkt er op te wijzen dat Moneypenny ditmaal meer in beeld zal zijn.

    Verder wil Bond componist David Arnold nog steeds dat Amy Winehouse het lied zingt voor Bond 23. Ze zag destijds af van Quantum of Solace vanwege persoonlijke problemen. Deze problemen lijken gezien de laatste ontwikkelingen nog niet echt opgelost te zijn. Naast Winehouse wordt overigens ook Adele genoemd om het lied voor haar rekening te nemen.

    De film staat gepland voor 1 november 2012.

    09-07-2011 om 14:52 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MABEL NORMAND IN "HE DID AND HE DIDN'T"


    Jack is stapelverliefd op zijun vrouw.Maar als die bezoek krijgt van een oude jeugdvriend gelooft hij niet dat deze zo maar langs komt.

    Roscoe Arbuckle - The Doctor
    Mabel Normand - The Doctor's Wife
    William Jefferson - Jack, the Doctor's Wife's Schoolmate
    Al St. John - Acrobatic burglar
    Joe Bordeaux - The Burglar's Accomplice (uncredited)

    1916

    09-07-2011 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMLEGENDE MABEL NORMAND



    Mabel Ethelreid Normand  was een Amerikaans actrice.

    GEBOREN:
    __________

     16 november 1892

    OVERLEDEN
    ____________
     22 februari 1930


    Normand werd geboren in New York City en groeide op in extreme armoede. Voor haar carrière als actrice, was Normand model. Ze werd actrice in 1910 toen ze een affaire kreeg met regisseur Mack Sennett.
    Aan het begin van haar carrière, werd Normand in films vooral afgebeeld als de beeldschone vrouw. Al gauw ontdekte ze, dat haar talent in de komedie lag. Ze speelde in meerdere films naast Charlie Chaplin.

    Toen haar affaire met Sennett eindigde, kreeg Normand een contract bij Samuel Goldwyn en creëerde haar eigen filmstudio. Toch daalde haar populariteit en gezondheid. Normand werd ongelukkig en werd verslaafd aan alcohol en drugs.

    Regisseur William Desmond Taylor merkte dit op en probeerde haar te helpen. Hierdoor kregen de twee een relatie. Hij werd echter in 1922 vermoord.
    Dit gebeurde 15 minuten nadat Norman het huis verliet. Aangezien de moord nooit ontrafeld werd, werd Normand verdacht door de politie.
    Ze raakte betrokken in nog een schandaal toen haar chauffeur Joe Kelly (tevens een ex-crimineel) een van Normands minnaars neerschoot met Normands pistool.

    Normand werd gehaat door de media en besloot haar carrière in 1923 te eindigen. Toch kreeg ze een tweede kans toen Hal Roach Studios haar een contract aanbood in 1926.
    Ze kreeg veel publiciteit, maar haar schandalen uit haar verleden doken opnieuw op en Normands carrière was nu verwoest.

    Normand stierf in 1930, op 37-jarige leeftijd, aan tuberculose.

    FILMOGRAFIE
    _____________
     1927 One Hour Married (short)
     1927 Should Men Walk Home? (short)
    The Girl Bandit
     1927 Anything Once! (short)
    The Little Girl
     1926 The Nickel-Hopper (short)
    Paddy, the nickel hopper
     1926 Raggedy Rose (short)
    Raggedy Rose
     1923 The Extra Girl
    Sue Graham
     1923 Suzanna
    Suzanna
     1922 Oh, Mabel Behave
    Innkeeper's Daughter
     1922 Head Over Heels
    Tina
     1921 Molly O'
    Molly O'
     1920 What Happened to Rosa
    Mayme Ladd/Rosa Alvaro
     1920 The Slim Princess
    Kalora
     1920 Pinto
    Pinto
     1919 Jinx
    The Jinx
     1919 Upstairs
    Elsie MacFarland
     1919 When Doctors Disagree
    Millie Martin
     1919 The Pest
    Jigs
     1919 Sis Hopkins
    Sis Hopkins
     1918 Stake Uncle Sam to Play Your Hand (short)
     1918 A Perfect 36
    Mabel
     1918 Peck's Bad Girl
    Minnie Penelope Peck
     1918 Mickey
    Mickey
     1918/II Back to the Woods
    Stephanie Trent
     1918 The Venus Model
    Kitty O'Brien
     1918 Joan of Plattsburg
    Joan
     1918 The Floor Below
    Patricia O'Rourke
     1918 Dodging a Million
    Arabella Flynn
     1916 Bright Lights (short)
     1916/I He Did and He Didn't (short)
    The Doctor's Wife
     1916 Fatty and Mabel Adrift (short)
    Mabel
     1915 Stolen Magic (short)
     1915 My Valet (short)
    Girl
     1915 The Little Teacher (short)
    The Little Teacher
     1915 Mabel Lost and Won (short)
    Mabel
     1915 Mabel's Wilful Way (short)
    Mabel (uncredited)
     1915 Their Social Splash (short) (unconfirmed)
     1915 Wished on Mabel (short)
    Mabel
     1915 That Little Band of Gold (short)
    Wifey (uncredited)
     1915 Mabel and Fatty's Married Life (short)
    Mabel
     1915 Mabel, Fatty and the Law (short)
    Fatty's Wife
     1915 Fatty and Mabel at the San Diego Exposition (short)
    Mabel
     1915 Fatty and Mabel's Simple Life (short)
    Mabel
     1915 Mabel and Fatty's Wash Day (short)
    Mabel
     1914 Getting Acquainted (short)
    Ambrose's Wife
     1914 Shotguns That Kick (short)
     1914 The Sea Nymphs (short)
     1914 Fatty's Wine Party (short)
     1914 Tillie's Punctured Romance
    The Other Girl
     1914 An Incompetent Hero (short)
     1914 His Trysting Place (short)
    Mabel, The Wife
     1914 Lovers' Post Office (short)
     1914 Gentlemen of Nerve (short)
    Mabel
     1914 Mabel's Blunder (short)
    Mabel, the office girl
     1914 Hello, Mabel (short)
    Mabel
     1914 Mabel's Latest Prank (short)
    Mabel
     1914/I The Masquerader (short)
    Actress (uncredited)
     1914 Those Country Kids (short)
     1914 The Sky Pirate (short)
     1914 Mabel's New Job (short)
     1914 Mabel's Married Life (short)
    Mabel
     1914 A Missing Bride (short)
     1914 A Gambling Rube (short)
     1914 Mabel's Busy Day (short)
    Mabel
     1914 Her Friend the Bandit (short)
    Mabel
     1914 The Fatal Mallet (short)
    Mabel
     1914 The Alarm (short)
     1914 Mabel's Nerve (short)
    Mabel
     1914 Caught in a Cabaret (short)
    Mabel - Society Girl
     1914 Where Hazel Met the Villain (short)
     1914 Mabel at the Wheel (short)
    Mabel
     1914 Mack at It Again (short)
    Mabel
     1914 A Film Johnnie (short)
    Mabel
     1914 Love and Gasoline (short)
     1914 Mabel's Strange Predicament (short)
    Mabel
     1914 Mabel's Bear Escape (short)
    Mabel
     1914 Won in a Closet (short)
    Mabel
     1914 Mabel's Stormy Love Affair (short)
    Mabel
     1914 A Glimpse of Los Angeles (short)
     1914 A Misplaced Foot (short)
    Mabel
     1913 The Champion (short)
    Mabel
     1913 Zuzu, the Band Leader (short)
    Mabel - Zuzu's Admirer
     1913 Fatty's Flirtation (short)
    Mabel
     1913 The Gusher (short)
    Oil Well Buyer's Sweetheart
     1913 Cohen Saves the Flag (short)
    Mabel
     1913 A Muddy Romance (short)
    Mabel
     1913 Love Sickness at Sea (short)
    Mabel
     1913 The Speed Kings (short)
    Mabel
     1913 A Healthy Neighborhood (short)
    The Girl
     1913 The Bowling Match (short)
    Mabel
     1913/I When Dreams Come True (short)
    The Peddler's Wife
     1913 The Fatal Taxicab (short)
    Mabel
     1913 What Father Saw (short)
    Eva (unconfirmed)
     1913 The Gypsy Queen (short)
    The Gypsy Queen
     1913 Mabel's Dramatic Career (short)
    Mabel, the Kitchen Maid
     1913 Mabel's New Hero (short)
    Mabel
     1913 Baby Day (short)
     1913/I The Riot (short)
    Mabel - Cohen's Daughter3
     1913 Professor Bean's Removal (short)
    Mabel - Professor Bean's Daughter
     1913 Love and Courage (short)
    The Country Boy's Sweetheart
     1913 A Noise from the Deep (short)
    Mabel
     1913 The Telltale Light (short)
    Mabel
     1913 For the Love of Mabel (short)
    Mabel
     1913 The Waiters' Picnic (short)
    Mabel - the Cashier
     1913 The Speed Queen (short)
    Nellie
     1913 The Hansom Driver (short)
    Mabel
     1913 Barney Oldfield's Race for a Life (short)
    Mabel
     1913 The Foreman of the Jury (short)
    Mabel
     1913 Hubby's Job (short)
     1913 Mabel's Awful Mistake (short)
    Mabel
     1913/I A Little Hero (short)
     1913 That Ragtime Band (short)
    Mabel
     1913 His Chum the Baron (short)
    Party Girl
     1913 The Bangville Police (short)
    Della - the Farmer's Daughter
     1913 A Game of Poker (short)
     1913/I Father's Choice (short)
    Mabel
     1913 Those Good Old Days (short)
    The Peasant Girl
     1913 Hide and Seek (short)
    Mabel Brown - the Boss's Daughter
     1913 Her New Beau (short)
    Mabel
     1913 At Twelve O'Clock (short)
    Mabel
     1913 Near to Earth (short)
     1913 The Rube and the Baron (short)
    Mabel
     1913 Foiling Fickle Father (short)
    Mabel
     1913 A Strong Revenge (short)
    Mabel
     1913 The Sleuths at the Floral Parade (short)
    The Woman
     1913 A Doctored Affair (short)
    Tillie
     1913 A Red Hot Romance (short)
    Señorita
     1913 A Tangled Affair (short)
    Mabel
     1913 Heinze's Resurrection (short) (unconfirmed - uncredited)
     1913 Mabel's Heroes (short)
    Mabel
     1913 The Battle of Who Run (short)
    Mack's Girl
     1913 Brothers (short)
     1913 Just Brown's Luck (short)
    Mrs. Brown
     1913 The Deacon Outwitted (short)
     1913 The Mistaken Masher (short)
    Mabel - George's Girl
     1913 For Lizzie's Sake (short)
    Lizzie
     1913 How Hiram Won Out (short)
     1913 A Double Wedding (short)
    Undetermined Role (unconfirmed) (uncredited)
     1913 Saving Mabel's Dad (short)
    Mabel
     1912 Mabel's Stratagem (short)
    Mabel
     1912/I The Duel (short)
    Mabel
     1912 The Drummer's Vacation (short) (unconfirmed)
     1912 Mabel's Adventures (short)
    Mabel
     1912 A Family Mixup (short)
    A Wife
     1912 A Midnight Elopement (short)
    Sally Rice
     1912 Brown's Seance (short)
    Mrs. Brown
     1912 Pat's Day Off (short)
    Bridget - Pat's Wife
     1912 A Desperate Lover (short)
     1912 Mr. Fix-It (short)
    Mabel
     1912/I The Rivals (short)
    Mabel
     1912 A Temperamental Husband (short)
    Mrs. Brown
     1912 The Deacon's Troubles (short)
     1912 At It Again (short)
    Mrs. Smith
     1912 Mabel's Lovers (short)
    Mabel
     1912 At Coney Island (short)
    The Girl
     1912 Ambitious Butler (short)
     1912 The Flirting Husband (short)
    Mrs. Smith
     1912 Pedro's Dilemma (short)
    The Girl
     1912 The Beating He Needed (short)
    The Girl
     1912 Riley and Schultz (short)
     1912 The New Neighbor (short)
     1912 Cohen Collects a Debt (short)
     1912 The Water Nymph (short)
    Diving Venus
     1912 He Must Have a Wife (short)
    The Girl
     1912 Mr. Grouch at the Seashore (short)
     1912 An Interrupted Elopement (short)
    Alice, Bob's Sweetheart
     1912 Tragedy of the Dress Suit (short)
    The Heiress
     1912 The Tourists (short)
    Trixie - a Tourist
     1912 What the Doctor Ordered (short)
    Jenks' Daughter
     1912 A Dash Through the Clouds (short)
    Josephine
     1912 The New Baby (short)
    The Wife
     1912 Katchem Kate (short)
    Katchem Kate
     1912 Neighbors (short)
    First French Family, the Wife
     1912 Tomboy Bessie (short)
    Tomboy Bessie
     1912 Helen's Marriage (short)
    Helen
     1912 When Kings Were the Law (short)
    At Court
     1912 The Furs (short)
    The Wife
     1912 The Fickle Spaniard (short)
    Marcelle
     1912 The Brave Hunter (short)
    The Woman
     1912 Help! Help! (short)
    Mrs. Suburbanite
     1912 Oh, Those Eyes (short)
    Gladys
     1912 A Voice from the Deep (short)
     1912 Hot Stuff (short)
    Hank's Sweetheart
     1912 A Spanish Dilemma (short)
    The Señorita
     1912 The Engagement Ring (short)
    Alice
     1912 The Fatal Chocolate (short)
    The City Girl
     1912 The Mender of Nets (short)
     1912 Did Mother Get Her Wish? (short)
    Nellie
     1912 The Eternal Mother (short)
    Mary, the Woman
     1912 Kings Court (short)
     1912 Race for a Life
     1911 Saved from Himself (short)
    The Stenographer
     1911 Why He Gave Up (short)
    The Wife
     1911 A Victim of Circumstances (short)
     1911 Their First Divorce Case (short)
    Hubby's Chorine Sweetheart (uncredited) (unconfirmed)
     1911 The Inventor's Secret (short)
     1911 Through His Wife's Picture (short)
    Wifey
     1911 The Unveiling (short)
    The Showgirl
     1911 Italian Blood (short)
     1911 The Making of a Man (short)
    In Second Audience
     1911 Her Awakening (short)
    The Daughter
     1911 The Revenue Man and the Girl (short)
     1911 The Squaw's Love (short)
    Wild Flower
     1911 The Baron (short)
    The Heiress
     1911 How Betty Won the School (short)
    Betty
     1911 The Diving Girl (short)
    The Niece
     1911 The Strategy of Ann (short)
     1911 The Subduing of Mrs. Nag (short)
    Miss Prue, the Stenographer
     1911 Two Overcoats (short)
     1911 The Changing of Silas Marner (short)
     1911 A Dead Man's Honor (short)
     1911 When a Man's Married His Trouble Begins (short)
    Mabel, Jack's Wife
     1911 His Mother (short)
    Donald's Fiancee
     1911 Picciola; or, The Prison Flower (short)
    Picciola
     1911 Troublesome Secretaries (short)
    Betty Harding
     1911 Betty Becomes a Maid (short)
    Betty
     1911 A Tale of Two Cities (short)
     1911 The Diamond Star (short)
    Guest at Dinner Party
     1911 Saved from Herself (short)
     1910/I Over the Garden Wall (short)
     1910 Indiscretions of Betty (short)

    09-07-2011 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)






    Archief per week
  • 17/04-23/04 2023
  • 02/10-08/10 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 26/12-01/01 2017
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 26/09-02/10 2005

    Foto

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    adverteren
    www.bloggen.be/adverte

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs